adcov.com

Strona główna Środki zaradcze na Risens

Risens, znany również jako czyraki, są bolesne guzki wypełnione ropą, które tworzą się pod skórą. Stanowią one, gdy mieszek włosowy zostaje zakażonych bakteriami Staphylococcus aureus. Mogą one tworzyć w dowolnym miejscu na ciele, ale najczęściej występują na skórze głowy, pośladki, twarz lub pachy. Oni są zaraźliwe. Ropa, która wysysa kiedy gotować otwiera mogą zanieczyścić pobliżu skóry, ale gotować może odpowiedzieć na wiele środków domu.

Strona główna zadośćuczynienie za Risens

Risens infekcje i mogą być oczyszczane z każdej zioła o właściwościach antybiotycznych i / lub antyseptycznym.

Według książki "Recepta na Nutritional Healing" przez Phyllis A. Balch, CNC, srebro koloidalne jest podstawowym sposobem leczenia risens lub czyraki. Srebro jest uważany za naturalny antybiotyk, który niszczy bakterie, grzyby i wirusy, a promuje prawidłowe gojenie. Srebro koloidalne jest stosowane zarówno miejscowo i ogólnoustrojowo; Instrukcja oznakowania powinny być przestrzegane.

Srebro koloidalne jest dostępny w sklepach ze zdrową żywnością i innych punktach sprzedaży detalicznej, gdzie homeopatyczne elementy są sprzedawane.

Inne zabiegi obejmują czosnek, inny naturalny antybiotyk. Dawki są zwykle dwie kapsułki trzy razy na dzień. Czosnek jest znany nie tylko zabija bakterie, ale dla poprawy funkcji układu immunologicznego, które zwiększą zdolność organizmu do zwalczania infekcji, która stanowi risens.

Inne substancje, które mogą poprawić zdolność organizmu do zwalczania infekcji należą witaminy A, substancji znanej do oczyszczania miejsc infekcji oraz witaminę C, która poprawia układ odpornościowy i służy jako środek przeciwzapalny.

Środki zapobiegawcze

Ludzie z risens może podjąć inne działania, aby usunąć risens i zapobiegania ich rozprzestrzenianiu.

Utrzymuj miejsce wzrosły czyste, i nie próbować opróżnić risens. Bakterie mogą następnie rozprzestrzenił się na inne obszary i tworzą nowe risens. Czyste, ciepłe okłady mogą złagodzić ból z risens i pomóc risens drenażu. To także zmniejsza obrzęk i wspomaga proces gojenia.

Leczenie zerwania

Jeśli Zmartwychwstałego przerwy i zaczyna się spuścić, zastosować ciepły mokry kompres. Zapewni to pewną ulgę w bólu, a także wyciągnąć ropę z rany. Nie wycierać kompres całej rany. To może szerzyć ropę do przyległej skóry i poszerzyć obszar zainfekowany risens.

Z powodu ich natury zakaźnej, ktoś pomagać w leczeniu risens powinni nosić rękawice gumowe lub umyć ręce mydłem z antybiotykami natychmiast po dotknięciu obszaru z risens.

Medycznego należy skontaktować jeśli risens nie jasne w ciągu dwóch tygodni, stają się bolesne i nadal rośnie, pomimo leczenia. Lekarze przepisują antybiotyki najprawdopodobniej jako leczenia.

Ponieważ risens są prawdopodobnie zakaźna, niektóre formy leczenia powinny być stosowane w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się w organizmie i do innych osób. Każdy wystawiony na risens innej osoby mogą chcieć umyć z mydłem antybakteryjnym bezpośrednio po ekspozycji.

Najlepsze strategie unikania risens jest utrzymanie skóry w czystości, często kąpiel w ciepłej wodzie z mydłem.