adcov.com

Strona główna Środki zaradcze na Mold twarzy

Pleśń to rodzaj grzyba znaleźć wszędzie. Zarodniki pleśni mogą zainfekować skórę i często tworzą wysypki lub trądzik. Istnieje domu środków na formy wpływających na twarz, i może łatwo być traktowane z kwaśnych roztworów znajdujących się w szafce kuchennej. Czasami zmiana diety może przejść długą drogę w leczeniu i zapobieganiu pleśni zainfekowaniu twarz.

Przyczyna Mold twarzy

Istnieje małe zarodniki grzybów w powietrzu, które może spowodować formy. Zanieczyszczenia spowodowane przez grzyba rozprzestrzenia się w różnych częściach ciała, a nawet twarzy. Jeśli skóra zostanie zainfekowany spowoduje to wrażliwą, zaczerwienioną, podrażnioną i swędzącą skórę, a czasami przypomina trądzik. Choć istnieją różne kremy przeciwgrzybicze sprzedawane w aptece lub innych over-the-counter leków do tego problemu, są środki do domu, które zawierają ocet, pasty do zębów, a czosnek i sok z cytryny, które mogą pomóc zakażenia.

Ocet jabłkowy Wash

Rozwiązanie ocet może pomóc pozbyć się grzybów na ciele lub twarzy. W celu wytworzenia roztworu octu, musisz jabłkowy ocet jabłkowy i wodę destylowaną. Wymieszać dwie w plastikowym pojemniku w równych częściach. Umyj twarz z roztworu octu, koncentrując się na zainfekowanej części skóry. Możesz to zrobić dwa razy dziennie, rano i przed snem.

Zastosowanie bezpośrednie

Można również stosować ocet jabłkowy cydr bezpośrednio do Twojej twarzy. Zanurz wacik w czystej octu jabłkowego i natrzeć na całym dotkniętym obszarze twarzy. W zależności od nasilenia zakażenia, nie mogą być Sting. Jednak widoczne i oczywiste znaki znikną po kilku dniach.

Alternatywny sposób używać octu jest bezpośrednio zastosować go, a następnie użyć pasty do pokrycia obszaru zapowietrzonego noc. Pleśń potrzebuje wilgoci, aby przetrwać, więc środek ten działa, pozwalając skórze wyschnąć.

Korzystanie z czosnku i cytryny można również leczyć infekcję. Czosnek ma właściwości antybakteryjne, które mogą pomóc usunąć pleśń twarzy. Rub plasterki czosnek na obszarze infekcji i pozostaw na kilka minut. Następnie za pomocą soku z cytryny, aby spłukać twarz.

Dieta

Unikanie pokarmów zawierających dużą ilość cukru, pszenicy i drożdży może pomóc zatrzymać pleśni na powierzchni. Te produkty często zachęcają grzyb być pozyskane na skórę i rosną.