adcov.com

Strona główna Środki zaradcze na Belly Ache

Bóle brzucha są najczęściej wynikiem żywności jemy, według Natural-HomeRemedies.org. Ból jest zazwyczaj odczuwalny między obszarami klatki piersiowej i pachwiny. Ten typ bólu mogą być łagodne, umiarkowane lub ciężkie. Start środków może zapewnić ulgę z ziół, herbat ziołowych i innych płynów i naturalnych produktów spożywczych.

Płyny

Mieszanka ziołowa prawidłowy może zapewnić szybkie lekarstwo na bóle brzucha o. Korzystanie z pół szklanki wody, dodać do niej 1 łyżeczka. soku z mięty, 1 łyżeczka. soku z limonki, kilka kropli soku z imbiru i szczypta czarnego soli. Pić tej mieszaniny powoli radzić sobie z bólem brzucha.

Środek z Iloveindia.com polega dodając 2 łyżeczki. soku z cytryny i 1 g soli kamiennej w proszku do 50 ml wody. Dobrze wymieszać i pić powoli, trzy razy dziennie.

Gotować mięta w wodzie przez 10 minut w celu wykorzystania jako herbacie. Możesz dodać sok z cytryny i miód do herbaty, aby pomóc złagodzić ból. Rumianku może mieć uspokajająco na żołądek. Strome zioło na około 10 do 15 minut w przegotowanej wody dla mocnej herbaty. Drink dwóch do trzech filiżanek z rumianku codziennie.

Peppermint ból brzucha jest inny środek, ale może również podrażniać błonę śluzową żołądka, więc nie pić tak często, jak rumianku. Według Digest książki czytelnika "Utwardzanie codzienne dolegliwości naturalny sposób," herbatki pomagają zrelaksować zarówno jelita, aby poprawić trawienie.

Natural-HomeRemedies.org stwierdza, że ​​choć napoje gazowane mogą powodować niestrawność, mogą przynieść ulgę od bólu i dyskomfortu dla niektórych ludzi.

Zioła

Wellness dyskusja, zaleca stosowanie nasion kolendry w leczeniu ból brzucha. Jedz 1 łyżka nasion kolendry po jadłem posiłki. Jedzenia surowego pietruszkę może zmniejszyć bóle i niestrawności. Według "Utwardzanie codziennych dolegliwości, w naturalny sposób," pietruszka także może być używany do herbaty, aby pomóc rozluźnić mięśnie jelit i złagodzić skurcze.

Żywność

Jeść więcej owoców i zielone, liściaste warzywa będą promować zdrowsze trawienie bóle brzucha i mniej. Jedzenie jogurtu może również pomóc rozstrój żołądka. Jogurt ma kultury bakterii, które poprawiają trawienie.

Zapobieganie

Istnieją również pewne rzeczy można zrobić, aby zapobiec bóle brzucha. Unikaj przejadania się lub jedzenia zbyt szybko. Zamiast jedzenia dużych posiłków, jeść kilka małych posiłków w ciągu dnia i pozwolić sobie 20 minut powoli jeść swoje jedzenie. Pić więcej wody i jeść więcej owoców i zielone, liściaste warzywa. Nigdy nie kłaść się natychmiast po tym, jak zjadł posiłek. Pozwól od 45 minut do godziny, zanim leżeć.

Jeśli wystąpi ból brzucha przez trzy lub więcej dni, należy udać się do lekarza. Ból brzucha może być spowodowane przez więcej niż niestrawność. Ból może być wynikiem zatrucia pokarmowego, wrzody, zakażenia dróg moczowych, przepuklina, zapalenie wyrostka robaczkowego, zapalenie pęcherzyka żółciowego lub kamieni nerkowych.