adcov.com

Stres w miejscu pracy The Best uśmierzające

Stres w miejscu pracy The Best uśmierzające


Chociaż stres może pomóc przeforsować w ostatniej chwili terminów, może też mieć bardzo szkodliwy wpływ na zdrowie. Według Centrum Kontroli i Prewencji Chorób, praca jest dla Amerykanów góry stresora, zwłaszcza, że ​​warunki mogą obejmować duże obciążenie pracą i długie godziny, słabą komunikację lub izolację, między innymi. Na szczęście, wiele codziennych techniki mogą pomóc rozproszyć stres w pracy i umieścić swój niepokój związany z pracą w perspektywie.

Śmiech

Poczucie humoru może przejść długą drogę w łagodzeniu stresu w miejscu pracy. Gdy coś pójdzie nie tak w pracy - i będą - najlepiej umieścić sytuację w perspektywie poprzez uświadomienie sobie, że choć impreza jest niefortunne, to nie jest koniec świata, ani twoja kariera. Nawet wtedy, gdy nie ma poważny incydent do czynienia, śmiech i lekkomyślność jest jednym z najlepszych sposobów, aby uzyskać poprzez nudy i przykrości różnych sytuacjach zawodowych, według magazynu "Forbes". Czasami to oznacza planowaniu przez załadowanie Skecz na odtwarzacz mp3 lub przynosząc humorystyczny książkę do pracy. Inne czasy, śmiejąc się żart lub zabawne opowieści ze współpracownikami może również rade i rozjaśnić stresującej sytuacji.

Odcinek

Ulgi Stres w pracy może być tylko długość dala od warunków rynkowych. Według "Forbesa", proste odcinki mogą być top przeciwbólowe stres w pracy. Te dni, wiele firm oferuje warsztaty redukcji stresu lub umożliwiających ich pracownicy czas, aby udać się do pobliskiej siłowni lub jogi studio, aby ich codzienne godzinę zen. Dla wielu pracowników, którzy nie mają tego luksusu, jednak kilka prostych odcinków w ramach urzędu może być bardzo korzystne. Gdy czujesz, podkreślił w pracy, spróbuj ten odcinek redukcji stresu: stać w ościeżnicy i trzymać jedną rękę pod kątem 90 stopni wobec niego. Zamień swoje ciało w kierunku przeciwnym ramieniu, robiąc krok w tym kierunku. Ćwiczenie to może łagodzić napięcie górnej powrotem i pomóc utrzymać bardziej wyprostowaną, relaksującej pozycji.

Angażują zmysły

Oprócz rozciągania, istnieje kilka innych technik, aby zaangażować fizyczne zmysły i zrelaksować umysł, nawet w najbardziej stresujących momentach. Organizacja non-profit zdrowia psychicznego Helpguide zachwala małe ruchy sensoryczne jak jedne z najlepszych technik łagodzenia stresu. Jednym ze sposobów, aby odpocząć i nabrać sił jest opuścić swoje biuro w czasie przerw i wybrać się na spacer wokół bloku lub kamienicy. Jak chodzić, oddychać w powietrzu wokół ciebie i staram się być świadomy swojego otoczenia, a nie rozmyślając nad zagadnieniami w biurze. Albo, za czas przerwy, aby słuchać muzyki lub uspokojenia porozmawiać z ukochaną osobą na telefon. Podczas gdy na biurku, oddychać orzeźwiający zapach, takich jak mięta, ziaren kawy lub cytryny, lub skorzystać z cukierków miętową, koncentrując się na smaku.