adcov.com

zmiekczenie szczoteczki do zebow

Szczoteczki do zębów i zakażenia

Szczoteczka niezbędne dla dobrego zdrowia i higieny jamy ustnej jest. Ale niewłaściwe obchodzenie się z szczoteczki do zębów może prowadzić do zwiększonego ryzyka infekcji. American Dental Association, czy ADA, zawiera wytyczne do naśladowania w celu zmniejszenia rozprzestrzeniania się infekcji za pomocą szczoteczki do zębów.

Wymiana szczoteczka

ADA zaleca wymianę szczoteczki co trzy do czterech miesięcy. Sprzedam nową szczoteczkę wcześniej, jeśli twój stary rozwija postrzępione włosie. W celu uniknięcia ponownego zakażenia, należy wymienić szczoteczkę po chorobie.

Użyj szczoteczki do zębów

Zawsze używać własnego szczoteczkę. Udostępnianie szczoteczki do zębów może prowadzić do rozprzestrzeniania się bakterii i wirusów.

Szczoteczka bagażu

Przechowywać szczoteczkę w pozycji pionowej, jeśli możesz. Nie wolno zasłaniać szczoteczkę do przechowywania. Jeśli przechowywać kilka szczoteczki razem, nie pozwalają na włosie dotknąć, aby zminimalizować rozprzestrzenianie się infekcji.

Szczoteczka do czyszczenia

Wypłukać szczoteczkę wodą z kranu po użyciu go. ADA mówi, że jest wystarczająca. Nie trzeba dezynfekować szczoteczkę przez moczenie w roztworze dowolnego typu lub uruchamianie go przez zmywarkę.

Inne uwagi

Używaj antybakteryjnego do płukania jamy ustnej przed szczotkowaniem zębów, aby zmniejszyć ilość bakterii w jamie ustnej, a więc kwoty, która kończy się na szczoteczkę do zębów, ADA sugeruje. Gospodarstwa domowe z osobami z obniżonym poziomem odporności może również rozważyć użycie jednorazowe szczoteczki do zębów na celu zmniejszenie rozprzestrzeniania się infekcji.

Czy odkażających Szczoteczka działa?

Czy odkażających Szczoteczka działa?


Przy tak wielu produktów na rynku, skąd mamy wiedzieć, czy odkażających szczoteczka rzeczywiście pomóc pozbyć nasze szczoteczki do zębów bakterii? Czy to tylko chwyt marketingowy, czy też środków odkażających naprawdę skuteczne?

Zarazki są przekazywane z ust do szczoteczka

Miliony bakterii żyje w jamie ustnej i się przenieść do szczoteczki do zębów za każdym razem myć. Teraz wiemy, że tablica i choroby dziąseł mogą prowadzić do dodatkowych problemów zdrowotnych. To właśnie ten strach, który prowadzi ludzi do szukania sposobów, aby zachować swoją szczoteczkę do zębów wolne od zarazków. Czy odkażających do zrobienia?

Sanitizer kontra sterylizatora

Po pierwsze, ważne jest, aby zauważyć, że słowo dezynfekujący odnosi się do urządzenia, które zabija większość drobnoustrojów. Sterylizator zabija wszystkie mikroorganizmy. Środki odkażające działają poprzez wystawienie na działanie światła UV szczoteczka, która zabija większość mikroorganizmów, podczas gdy ciepło wysusza szczoteczki. Zazwyczaj nie ma pokrywy na szczoteczki do zębów, chroniąc je przed działaniem mikroorganizmów w powietrzu. Zawsze patrz na produkty, które są zatwierdzone i regulowane przez FDA w celu zapewnienia, że ​​masz skuteczne urządzenie.

Badanie odkażających do zębów

Mimo, że do odkażania stały się bardzo popularne, są kosztowne, z systemem do 80 dolarów. Do tej pory nie było rozstrzygające badania lub dowody wskazujące, że odkażających są najskuteczniejszym sposobem walki z zarazków na szczoteczki do zębów. 2.006 Badanie wykonane przez studentów pierwszego roku stomatologii na Creighton University School of Dentistry w Omaha, Nebraska stwierdził, że zanurzając szczoteczkę do płukania antybakteryjnego było tak skuteczne jak środek odkażający w zachowaniu bakterii z dysku szczoteczką.

Sposoby czyszczenia szczoteczki

Rzeczywiście, trzeba utrzymać szczoteczki w czystości. Jednak masz opcje w jaki sposób można to zrobić. Możesz użyć dezynfekcji szczoteczka handlowej, lub zdecydować się na stosowanie jednego z tych innych propozycji:
• spłukać i wysuszyć szczoteczkę, upewniając się, że unika innych szczotek.
• Zanurzyć szczoteczkę w środek antyseptyczny do płukania jamy ustnej.
• Zagotować lub umieścić szczoteczkę w zmywarce (może to zniszczyć włosie szybciej).
• mikrofalowe szczoteczkę na wysokiej na 10 sekund.

ADA Zalecenie

Cokolwiek zdecydujesz, American Dental Association (ADA) zaleca jeszcze wymienić szczoteczkę co trzy miesiące lub po chorobie, i utrzymać szczoteczkę w pozycji pionowej, z dala od innych elementów łazienkowych.

Dokonywanie Szczoteczki

Formy szczoteczek znaleziono sięga kilku tysięcy lat. W całej historii, szczoteczki do zębów zostały wykonane z gałązek drzew, kości, a nawet jeżozwierz kołdry. W dzisiejszych czasach, szczoteczka przekształciła się w pracy naukowej sztuki, pozwalając osiągnąć czystsze i zdrowsze zęby i dziąsła. Proces podejmowania szczoteczek trzon pozostał ten sam, ale postęp w technologii, te ustne higieny postępują mechanizmy do nowoczesnych narzędzi.

Historia

Od początku pisanej historii, ludzie używali przedmiotów do higieny jamy ustnej. Nowoczesna szczoteczka sięgają do 1400, gdzie ludzie w Chinach stosowane włosy z szyi wieprz przywiązany do bambusa. Dopiero 1,78 tysiąc kiedy William Addis stworzył pierwszy masowo produkowany szczoteczki. Jednak w 1857 roku, pierwsza szczoteczka do zębów została opatentowana w Urzędzie Patentowym Stanów Zjednoczonych, i nazwał HN Wadsworth, jak jej twórcy. W 1955 roku, pierwszy szczoteczka elektryczna została wynaleziona przez dr Philippe-Guy Woog.

Znaczenie

Nowoczesna szczoteczka praktycznie przestał poważne powikłania w jamie ustnej wśród wielu społeczeństw. Zdrowsze zęby i dziąsła wykazano Akademii Stomatologii Ogólnej, aby zapobiec inne problemy zdrowotne z tytułu. Najwięksi producenci robią szczoteczek do zębów szczoteczki do zębów, które specjalnie zaprojektowane włosie. Crest Oral-B Pulsonic Szczoteczka została zaprojektowana, aby wyeliminować gromadzenie się płytki nazębnej poprzez wykorzystanie specjalistycznych włosie z wibracjami. Z miękkich, drobniejszych szczeciny, nowoczesne szczoteczki do zębów są w stanie oczyścić się plamy bez uszkodzenia integralności zębów.

Rodzaje

Istnieją trzy główne rodzaje szczoteczek dostępnych dla masowej publiczności. Są to manualne Szczoteczki do zębów, elektryczne szczoteczki do zębów i szczoteczki do pielęgnacji dźwiękowe. Ręczne szczoteczki do zębów są standardem w higienie jamy ustnej i ten projekt był używany od wieków do czyszczenia zębów. Istnieją różne konstrukcje podstawowe w tej szczoteczki do zębów, jednak główną funkcją pozostaje taka sama. Elektryczne szczoteczki do zębów usunięcia płytki nazębnej i bakterii skuteczniej niż modele ręcznych. Modele te mogą obracać szczeciny kilka tysięcy razy na minutę, co daje zęby gruntownego czyszczenia. Szczotka może być rotacja w okólniku, side-by-side i przeciwdziałania oscylacji sposób. Szczoteczki do pielęgnacji Sonic wykorzystuje zaawansowaną technologię czyszczenia zębów, który opiera się głównie na swojej śliny. Poprzez aktywację ślinę, szczoteczka korzysta naturalną zdolność ślinę do czyszczenia zębów. Zastosowanie fal dźwiękowych i prawidłowego obrotu szczotki do zębów sprawia, że ​​najbardziej skutecznym sposobem, aby oczyścić usta.

Cechy

Możesz określić standardową szczoteczkę przez długi uchwyt z tworzywa sztucznego. Szczeciny wykonane są z miękkiego nylon lub innych podobnych materiałów syntetycznych. Gumy można dodać do boków szczotki do zapewnienia dodatkowej do czyszczenia dziąseł. Dla wrażliwych zębów, szczoteczki do zębów mogą być wykonane z bardzo miękkie włosie, które utrzymują zęby czyste bez ich irytujące.

Korzyści

Postęp higieny jamy ustnej przez szczoteczek pomogły utrzymać choroby dziąseł i innych chorób jamy ustnej z formowania lub pogorszenie. Od American Dental Association nazwał choroby dziąseł jako potencjalnie większej przyczyny choroby serca niż palenie, a nawet wysokiego ciśnienia krwi. Włosie szczoteczki do zębów mają igłowe, które następnie są obrobione w procesie chemicznym. Pozwala to szczeciny mają być cięte i dokładnie ukształtowane dla idealnego oczyszczenia przed umieszczeniem w korpusie z tworzywa sztucznego lub uchwyt.

Jak wysłać Sonicare szczoteczka do naprawy

Sonicare szczoteczki elektryczne objęte są dwuletnią gwarancją na materiały i wykonanie. Jak w przypadku każdego urządzenia elektronicznego, awaria może wystąpić w czasie ze względu na korozję komponentów elektrycznych. Ważne jest, aby zauważyć, że gwarancja nie obejmuje wymiennych części szczoteczki, takich jak głowica szczotki lub światła UV. Ważne jest również, aby pamiętać, że gwarancja nie obejmuje niewłaściwego użycia lub nadużycia przez użytkownika.

Instrukcje

1 Upewnij się, że szczoteczka do zębów Sonicare jest uszkodzony w wyniku wad materiałowych lub produkcyjnych. Są to tylko dwa aspekty objęte gwarancją. Jeśli szczotki został usunięty, niewłaściwego lub wykorzystywane w inny sposób, gwarancja jest nieważna.

2 Upewnij się, że główka szczoteczki lub światło UV nie jest uszkodzony. Końcówki do szczoteczek elektrycznych i światła UV nie są objęte gwarancją.

3 Znajdź dowód zakupu i upewnić się, że produkt został zakupiony w ciągu ostatnich dwóch lat. Sonicare wymaga oryginalny paragon jako dowód zakupu, ale nie trzeba oryginalnego opakowania. Bez odbioru, nie jest objęty gwarancją.

4 Skontaktuj się z punktem obsługi klienta w 800-682-7664, aby dowiedzieć się, co trzeba zrobić, aby złożyć reklamację gwarancyjną i wysłać swój produkt (jeśli to konieczne).

5 Zanotuj adres wysyłki i wymagań. Firma zajmuje się każdy problem na podstawie indywidualnych przypadków, tak więc potrzeby wysyłki i procedury mogą się różnić w zależności od tego, gdzie mieszkasz i jaki rodzaj problemu występują z szczoteczki do zębów. W niektórych przypadkach, nie mogą mieć nawet wysłać szczoteczki otrzymywać zastępstwo. W tym przypadku, wszystko, czego potrzebujesz, aby zapewnić jest dowód zakupu. W innych przypadkach, należy wysłać urządzenie --- firma może lub nie może dostarczyć etykiety wysyłki i opakowania to zrobić.

6 wyczerpania baterii całkowicie przez obrócenie i wyłączeniu urządzenia, dopóki nie rozpocznie się, gdy już nie można go włączyć.

7 Poczta swoje urządzenie do naprawy, jeśli to konieczne.

Jak wymienić baterię na Oral-B Pulsar Szczoteczka do zębów

Właściwa higiena jamy ustnej jest ważnym elementem każdej codziennej rutyny. Jednym z najlepszych sposobów, aby utrzymać zdrowe zęby i dziąsła jest użycie szczoteczki do zębów, takie jak elektryczne Oral-B Pulsar. Badania wykazały, że szybciej poruszające się na włosie szczotki elektryczne są często bardziej skuteczne w czyszczeniu i usuwaniu płytki nazębnej dziąseł gromadzeniu się od tradycyjnych metod szczotkowania. Ponieważ Oral-B szczotka jest jednorazowy zazwyczaj tańsze niż wiele szczotek elektrycznych. Ponadto, akumulator może zostać wymieniony, co daje nawet dłużej trwałość i pozwala zaoszczędzić więcej pieniędzy.

Instrukcje

1 Odkręć dolną część swojej szczoteczki do zębów, obracając w lewo. Być może trzeba będzie użyć siły, aby zerwać zamknięcie.

2 Pociągnij osłonę do narażać baterii.

3 Ostrożnie zginać kontakt metalu z dala od akumulatora, aby usunąć z obudowy. Zanotuj położenie baterii, zanim zostanie usunięte, aby można zastąpić nową baterię w taki sam sposób.

4 Włóż nową baterię i ponownie-bend kontakt na miejsce.

5 Zamontuj dolną część uchwytu na pokrycie baterii. Przekręcić w kierunku ruchu wskazówek zegara, aż uchwyt jest całkowicie skręcone.

Wskazówki:

  • Jeśli nie jesteś w stanie złamać pieczęć za pomocą rąk, kombinerki, aby zapewnić wyższy moment obrotowy. Owinąć cienką ręcznik wokół uchwytu, aby uniknąć zarysowania plastiku z kleszczami. Często kontakt nie będzie wyrównać prawidłowo raz jest zgięty. Jeśli tak się stanie, będzie trzeba użyć szczypiec do manipulacji na miejsce. Jeśli to nie zadziała, należy dołączyć kawałek folii aluminiowej do kontaktu, aby wydłużyć zasięg tak, że jest w stanie dotknąć baterii.
  • Stosowania zbyt dużego nacisku do rączki mogą popękać obudowę z tworzywa sztucznego. Należy uważać, aby nie zginać kontaktu metalu, jak to może zerwać i czynią szczoteczka bezużyteczne.

Porównanie Elektryczne szczoteczki do zębów

Porównanie Elektryczne szczoteczki do zębów


Elektryczne szczoteczki do zębów są alternatywą dla szczoteczek manualnych. Zazwyczaj szczoteczka elektryczna ma dwa okrągłe głowy side-by-side, które krążą w przeciwnych kierunkach. Niektóre badania twierdzą, że szczoteczka elektryczna usuwa więcej płytki nazębnej niż ręczne jednego, podczas gdy inni twierdzą, że jedyną różnicą jest to, że ludzie, którzy używają szczoteczki elektryczne są bardziej prawdopodobne, aby odświeżyć dłużej. Szczoteczki elektryczne są znacznie droższe niż szczoteczek manualnych.

Oral-B Professional Care 4000 SmartSeries

Według consumersearch.com, Oral-B Professional Care 4000 jest SmartSeries najwyżej oceniane szczoteczka elektryczna. Cena tego szczoteczki do zębów (od 2010 roku) jest $ 125, i oferuje wiele funkcji, w tym mikroczipa w szczotki, które ostrzega użytkownika, gdy baterie są na wyczerpaniu, gratuluje mu, kiedy zakończyła zalecaną dwu- minutowy czas szczotki i alarmy go, gdy jego końcówki do szczoteczek są prawie gotowe do wymiany. Oferuje on wyświetlacz LCD i jest faworyzowany przez recenzentów na długi czas pracy akumulatora i łatwy w użyciu.

Sonicare Flexcare

Elektryczna szczoteczka do zębów Sonicare Flexcare cenie 140 dolarów (od 2010 roku) i jest wysoko oceniany za użyteczność, jej lekkiego charakteru i dodatkową mniejszą głowę, która pozwala użytkownikom do mycia trudno dostępnych miejsc. Oferuje on długą żywotność baterii i mniej drgań niż inne elektryczne szczoteczki do zębów, ale jest równie skuteczne.

Oral-B Vitality

Oral-B Vitality jest popularny ze względu na podstawowy charakter, łatwość obsługi i niską ceną. Na 18 dolarów (dane z 2010 roku), jest to prostsze niż inne elektryczne szczoteczki do zębów, ale funkcjonalnie wystarczające. Różnica pomiędzy tym szczoteczka do zębów i inne, o wiele droższe jest to, że akumulator wersję szczoteczki do zębów z zasilaniem bateryjnym, a jej główki poruszać się tylko ruchem okrężnym, w przeciwieństwie do boku na bok. Chociaż niektórzy twierdzą, że ruch z boku na bok jest lepszy do czyszczenia zębów Oral-B Vitality jest reklamowany jako całkowicie wystarczające pędzel, który jest znacznie lepszy od szczoteczki manualnej.

Arm i Hammer Spinbrush Pro

Arm i Hammer Spinbrush Pro jest bardzo podstawowa wersja szczoteczki elektrycznej. Ta szczotka jest zasilany z baterii i można je nabyć za jedyne $ 9 (od 2010). Szczotka wymaga baterii AA i nie jest akumulator. Użytkownicy twierdzą, że jest doskonale odpowiednie szczotki, które jest wygodniejsze w użyciu niż szczoteczka manualna.

Oral-B Pulsonic

Oral-B Pulsonic Sonic Szczoteczka jest w połowie linia elektryczna szczoteczka do zębów, która wyróżnia się smukłym, lekkim charakterze. Na 70 dolarów (dane z 2010 roku), to jest stosunkowo niedrogie, a jednocześnie w pełni funkcjonalne i popularne wśród użytkowników. Jednym z sloganów Oral-B Pulsonic jest: "dwutygodniowy White," twierdząc, że szczoteczka może usunąć 94 procent plam powierzchniowych w ciągu dwóch tygodni. Reklamowany jako łagodny dla dziąseł i spokojny, Pulsonic oferuje również funkcję timera dwóch minut.

Kto wynalazł szczoteczki do zębów?

Szczoteczki do zębów można znaleźć w prawie każdym domu w Ameryce i rzadko otrzymuje namysłu. Dzisiaj, szczoteczki do zębów jest w wielu dekorów, ale wszystkie one mają ten sam cel. Podobnie jak wielu z dnia na dzień rzeczy, niewielu ludzi pytanie, skąd pochodzi, lub które osoba pierwsza myśl o co. Kto był pierwszym na budowę szczoteczki do zębów, i właśnie wtedy, gdy on zaprojektować?

Rama czasowa

To jest niemożliwe, aby określić, kiedy pierwszy szczoteczki do zębów faktycznie wykonana. Co możemy określić, kiedy pierwszy patent został złożony. Według US Patent and Trademark Office, pierwszy patent na szczoteczki do zębów został złożony w grudniu 1922 roku do innego urządzenia o nazwie Sterylizacja Holder został złożony na rok wcześniej w 1921 roku.

Historia

Immanuel G. Speidel złożył wniosek o patent USA na szczoteczki do zębów w dniu 16 grudnia 1922 roku patent został wydany w lipcu 1925. Niewiele wiadomo o Speidel, inny niż był absolwentem Uniwersytetu w Buffalo Wydziału Stomatologii klasy 1914. Zapisy wskazują, że Buffalo był również rodzinnym Speidel jest. Tytułowy numer patentu 1544694 po prostu "szczoteczki do zębów".

Cechy

Rysunki do pierwotnego projektu przedstawiają urządzenie miało posiadać cztery szczoteczki do zębów. Szukam podobnie jak dwóch side-by-side skrzynek około 2 cali kwadratowych, uchwyt montowany na ścianie i miał dwie szczeliny w każdym polu. Szefowie szczoteczek zostały zabezpieczone w środku pola i były zabezpieczone na miejscu za pomocą zacisków. Szereg małych otworów w dnie pudełka dopuszczonych do odwodnienia, a także cyrkulacji powietrza do suszenia.

Funkcja

Uchwyt został zaprojektowany z przedniej pokrywy, które otaczają przedziały zawierające głowice szczoteczki do zębów. W ten sposób głowice były chronione przed kurzem i innymi elementami. Przednie panele otworzy, gdy osoba przywrócony do zębów, wówczas być wyciągnięta z powrotem na miejscu przez sprężyny.

Korzyści

Celem Speidel w projektowaniu szczoteczki do zębów był dwojaki. Uchwyt będzie to wygodny schowek szczoteczki do zębów, i uzyskanie tego efektu przy niskich kosztach. Jako dentysta, druga koncepcja Speidel było pozwolić szczoteczki musi być chronione i pozostaną sanitarnych, jak to możliwe. Dzisiejsze projekty wydają zainteresowany tylko wygodę i wygląd - Speidel dotyczyła problemów zdrowotnych, jak również.

Jakie są korzyści z Sonic szczoteczki?

Jakie są korzyści z Sonic szczoteczki?


Sonic szczoteczka to marka, która wykorzystuje szczoteczka do czyszczenia technologii dźwięku i eliminacji kamienia nazębnego z zębów. Jego włosie obracać z prędkością wysokiej prędkości do czyszczenia jamy ustnej i dziąseł. Sonic szczoteczka jest częścią linii szczoteczek Sonicare z dostępnych w sklepach na całym świecie.

Korzyści

Jedną z głównych korzyści z używania szczoteczki dźwiękowej jest jak dobrze czyści. W przeciwieństwie do ręcznych szczotek stylu, włosie na głowie niezależnie spinu zamiast cała głowa wiruje jak obracające się szczotki baterii. Rezultatem jest wysokiej mocy czyszczenia podobnie jak dentyści rodzaju i higienistki skorzystać. Używając szczoteczki Sonic zmniejsza zapalenie dziąseł, gromadzeniu się płytki nazębnej i usuwa żywności z pomiędzy zębów. Sonic zmniejsza również bakterii w jamie ustnej, co prowadzi do konieczności świeższy oddech.

Rodzaje Szczotki

Istnieje kilka rodzajów szczotek w linii Sonicare: Flex pielęgnacyjne, Zdrowa biała, Elite, Essence i Xtreme. Flex Care światło szczotka, która oferuje różne prędkości i wibracje. Zdrowa Biała posiada również szereg prędkości, ale posiada również opcję trybu wybielanie wbudowana w szczotki. Elite i Essence są bardziej klasyczne wzory, które pochodzą z opcjonalnych rozmiarów główki szczoteczki i kontroli prędkości. Xtreme oferuje jasną uchwyt dla nastolatków i dzieci.

Akcesoria

Linia posiada muśnięcie pędzlem Sonic głowy zamiennych - w zestawach po dwa - wymienić zużyte szczotki do czyszczenia UV, który czyści szczotkę za pomocą światła UV, aby utrzymać pędzel sanitarnych i w dobrym stanie technicznym i tkaniny z tworzyw sztucznych lub podróży przypadki, dla tych, w podróży.

Ekologiczne

Sonic szczoteczka nie uciekł z baterii alkalicznej, ale jest całkowicie akumulatory i baterie wytrzymują do 50 zastosowań przed konieczności naładowania. Ponadto, szczotka Sonic wykorzystuje minimalną ilość wody. Posiada pasty do zębów, dopóki nie jest całkowicie rozpuszczony i nasyconych do zębów szczoteczki do czyszczenia więc nie wymaga wody, z wyjątkiem, aby usunąć nadmiar pasty. To jednak, potrzebne do czyszczenia UV pozostać oczyszczone.

Wady

To zajmuje trochę czasu, aby przyzwyczaić się do wibrujących szczeciny i mogą mieć wpływ na wrażliwe usta w ciągu kilku pierwszych zastosowań. Niektóre opisuje odczucie jak mrowienie lub lekkich łaskotanie na pióro i zębów. Niektórzy pisali rozwój bóle głowy po użyciu szczoteczki Sonicare. Zaleca się, że szczotka nie czyścić wodą z mydłem lub wybielacz. Sprawa czystsze UV ​​(kupowane oddzielnie z większości modeli) jest wymagany do czyszczenia i odkażania. Minusem jest jego cena --- około 100 dolarów.

Jak zmiękczyć szczoteczkę

Jak zmiękczyć szczoteczkę


Włosie szczoteczki do zębów się sztywny i twardy po wielokrotnym użyciu. Ta sztywność może być bolesne na dziąsła i zmniejszona elastyczność zapobiega mycia zębów dokładnie. Ból może też spowodować, aby nie myć tak dokładnie, jak należy, co może mieć wpływ na zdrowie zębów. Wiedząc, jak złagodzić szczoteczkę złagodzi ten ból i pomaga skuteczniej szczotkować.

Instrukcje

1 Przejdź do umywalką i włącz zawór ciepłej wody.

2 Weź szczoteczkę z uchwytu i chwycić go za uchwyt.

3 Użyj wolną rękę do testowania wody. Gdy jest on nieco niewygodne w dotyku, posiadają włosie szczoteczki pod wodą.

4 Trzymaj szczeciny pod gorącą wodą, aż zmiękną. Palcami sprawdzić miękkość, delikatnie pocierając je wzdłuż włosia. Kiedy czują się miękkie na dotyk, można myć zęby.

Nauka: Jak jest Szczoteczka Wykonane

Nauka: Jak jest Szczoteczka Wykonane


Szczoteczki do zębów są narzędzia stomatologiczne przeznaczone do czyszczenia zębów. Zazwyczaj lekarze zalecają przy użyciu szczoteczki i pasty do zębów i nici dentystycznej, aby zapewnić najzdrowsze środowisko dla zębów, dziąseł i jamy ustnej. Bez szczoteczki do zębów, bakterie jeździł tablica może budować w ustach i stosować się do zębów. Mycie zębów dwa do trzech razy dziennie jest idealny, i zaleca się mycia zębów przez co najmniej dwie minuty przed płukaniem. Jeśli nie myć zęby prawidłowo i często, tatarski i tablica może tworzyć, co powoduje zapalenie dziąseł, próchnicy i chorób dziąseł.

Historia

Szczoteczki do zębów w historii odnotowano już w 1900 i były zazwyczaj wykonane z Hog włosów lub innego rodzaju grubej sierści zwierzęcej. Pierwsza szczoteczka do zębów z miękkimi, syntetyczne włosie było szczoteczka Cud Tuft, wynaleziona w 1938 roku przez niejakiego dr Zachodnia. Cud Tuft szczoteczka pozostał w produkcji przez prawie 20 lat. Pierwsza szczoteczka elektryczna została wymyślona przez Bristol-Meyers i był nazywany Broxoden. W ostatnich szczoteczek historii zostały wykonane z włosia różnej wielkości oraz elastyczne szyi na łatwy dostęp do tylnych zębów.

Znaczenie

Obecnie szczoteczki fabrykach. Po pierwsze, małe kulki z tworzywa sztucznego umieszcza się w maszynie formującej, która topi tworzywo sztuczne. Stopione tworzywo sztuczne umieszcza się następnie w formie, która wymusza stopione tworzywo sztuczne aż do środka. Formy to małe wgniecenia, gdzie będą wstawione włosie. Natomiast z tworzywa sztucznego stygnie formy jest zaciśnięty w celu zapewnienia pęcherzyki powietrza mogą tworzyć. Kiedy tworzywo sztuczne chłodzi małe kołki Plastikowe uchwyty z form.

Cechy

Szczeciny z poliamidu umieszcza się w szczoteczce do zębów i zszywane w głąb przy użyciu maszyny do wykrawania. Gdy szczeciny przymocowane są do szczoteczki do zębów, są nieco dłuższe i bardziej nierówny niż pojawią się one w produkcie końcowym. W celu zapewnienia, żeby szczeciny były równe i prawej stronie szczeciny są obcinane po są przyłączone do zębów. W zależności od konstrukcji szczoteczki do zębów, włosie może być cięty prosto w zygzakowaty wzór lub na zboczu. Każdy kształt włosia przeznaczony jest do szczotkowanie zębów w inny sposób, ale tak długo, jak mycie zębów są dokładnie i regularnie, nie powinieneś mieć żadnych problemów z jam i narastania blaszki.

Rozważania

Po zakończeniu produkcji szczoteczka do zębów, Szczoteczki do zębów są pakowane w plastikowe pojemniki lub pojemniki tekturowe z oknami celofanowymi dla konsumentów, aby zobaczyć gotowy produkt. Jeśli American Dental Association zatwierdza szczoteczki do zębów, aprobaty jest następnie naklejane na przedniej części opakowania szczoteczki do zębów. Następnie, dodatkowe etykiety są umieszczone na opakowaniu szczoteczki do zębów i każdy jest dołączany do wielu masowych wysyłek szczoteczek przed wysłaniem do dystrybutorów i innych miejscach sklepu.

Rodzaje

Większość szczoteczki obejmują zarówno twarde, średnie lub miękkie włosie. Miękkie włosie są najlepiej używać na dzieci lub osoby starsze, które mogą mieć wrażliwe dziąsła i zęby, które wymagają bardzo delikatnego opieki. Jeśli niedawno miał operację na jamie ustnej lub zębów, możesz używać szczoteczki z miękkim włosiem, aż usta całkowicie uzdrowiony. Średnie włosie może być stosowany do wszystkich grup wiekowych, jak długo, jak dzieci, które używają średnich włóknach szczoteczki myć zęby dokładnie i delikatnie. Hard-zjeżył szczoteczki do zębów są dla osób z dużymi zębami, które doświadczyły gromadzeniu się płytki nazębnej, która wymaga bardziej rygorystycznego szczotkowania.

Skutki Sonic Vs. Obrotowe szczoteczki elektryczne

Skutki Sonic Vs.  Obrotowe szczoteczki elektryczne


Postęp technologiczny zwrócił wybierając szczoteczkę do zębów w procesie wymagającym starannego przemyślenia i rozważenia. American Dental Association i Mayo Clinic twierdzą, że choć właściwe używanie szczoteczki manualnej może skutecznie czyścić zęby, elektryczne szczoteczki do zębów łatwiej wykonać zadanie dobrze. W istocie, badania ADA sponsorowanych wykazały, że u pacjentów częściej stosowane elektryczne szczoteczki do zębów miały czystszych zębów i dziąseł. Lepszej Przy wyborze szczoteczki elektryczne, wybory obejmują obrotowy kontra dźwiękowych szczoteczek.

Płytka

Gdy bakterie gromadzą się na szkliwie zębów pochodzą one ze sobą i tworząc stałą substancję o nazwie, które w przypadku płytki pozostawiono do utwardzenia staje się żółty, zapakowanie tego materiału znanego jako kamienia nazębnego. Gdy płytki i kamienia nazębnego na zębach siedzieć przez dłuższy czas, bakterie zaczynają gasnąć szkliwo, tworząc ubytków - pierwszy objaw próchnicy. Bakterie jak również do rozliczenia w szczelinach dziąseł, które tworzy choroby dziąseł. Choroby dziąseł na wczesnym etapie jest znany jako zapalenie dziąseł. Głównym zadaniem szczoteczki do zębów jest przełamać się i zmieść płytki, aby zapobiec tym problemom.

Prędkość

Szczoteczki do zębów zostały opracowane w celu zwiększenia liczby pędzla na minutę na zęby człowieka. Dentyści i producenci urządzeń elektrycznych sobie sprawę, że maszyna może poruszać się szybciej niż pędzle ludzkiej ręki, dzięki czemu szczotkowanie zębów bardziej wydajny i dokładny. Postępy w technologii doprowadziły do ​​szczoteczki obrotowej, która może wirować z prędkością 3000 do 7500 pociągnięć na minutę. American Dental Association stwierdził, że szczoteczki obrotowe przyczyniają się znacząco w kierunku lepszego zdrowia zębów.

Technologia Sonic

Jest tylko tak szybko, że tarcza może kręcić bezpiecznie, a naukowcy uważają, że osiągnęliśmy maksimum z tego szczoteczek obrotowych. Technologia Sonic próbuje zwiększyć moc szczoteczki emitując impulsy fali dźwiękowej, które powodują cząsteczki wody w ślinie, aby naciskać na zęby, w efekcie przekształcając je w dodatkowych włosia szczoteczki do zębów. Przez zastosowanie cząsteczek wody jako pomoce do czyszczenia, sonic szczoteczki skutecznie zwiększyć pociągnięcia do 30000 na minutę.

Dziąseł i szczelin

Szczoteczki do zębów Sonic mają jedną wyraźną przewagę nad innymi technologiami, szczoteczki do zębów - oczyszczają dokładniej między zębami i poniżej linii dziąseł. To nie znaczy, że niektóre z lepszych szczoteczek elektrycznych nie czyścić te obszary. Jednak fale dźwiękowe podróżować gdzie włosie mają problemy z dotarciem. Ślina i woda wszędzie w ustach, a fale dźwiękowe uzyskać ich czyszczenia ważne, trudno dostępnych miejscach.

Jak używać szczoteczki

Szczoteczki międzyzębowe są przeznaczone do usuwania płytki nazębnej z przestrzeni między zębami, że szczoteczki do zębów mają trudności z osiągnięciem. Korzystanie międzyzębowych szczoteczki nie zastępuje potrzebę mycia zębów, ale to jest raczej dodatkiem do codziennej rutyny higieny dentystycznej. Aby uzyskać najlepsze wyniki, czystych między zębami z szczotki międzyzębowe dwa razy dziennie.

Instrukcje

1 Wybierz odpowiedni rozmiar pędzla, aby zmieścić pomiędzy międzyzębowych zębów. Ponieważ różne zęby w jamie ustnej są rozmieszczone inaczej, być może trzeba będzie użyć wielu rozmiarów szczoteczek do czyszczenia całej jamy ustnej.

2 Umieść końcówkę szczoteczki międzyzębowe między zębami się w kierunku linii dziąseł. Kąt prosty tak, szczotka będzie popychał do tylnej zęba zamiast wywiercenie dziąseł. Użyj delikatnego skręcania ruch wstawić szczotkę między zębami.

3 Przesuń szczotkę iz powrotem delikatnie między zęby.

4 Wyciągnij szczotki spomiędzy zębów.

5 Przepłukać każdą tablicę off szczoteczki międzyzębowe przed przejściem do innej części jamy ustnej.

6 Powtórzyć na całej jamie ustnej, przełączenie do różnych rozmiarów szczotek, ile potrzeba.

7 przepłukać usta wodą lub płukania jamy ustnej po zakończeniu korzystania z międzyzębowych szczoteczki, aby usunąć luźne płytki w ustach.

Wskazówki:

  • Podczas czyszczenia zębów trzonowych, spróbuj zginanie szczotkę tak, że pasuje łatwiej między zębami. Wymień głowice szczoteczki międzyzębowe Twoich pędzli raz w tygodniu lub gdy szczeciny się zużywają, co nastąpi wcześniej.
  • Nie wolno zmuszać pędzel między zębami. Zmuszanie szczotki może spowodować uszkodzenie zębów i dziąseł.

Jak zastąpić szczoteczką Oral B

Jak zastąpić szczoteczką Oral B


Elektryczne szczoteczki do zębów, jak te wyprodukowane przez Oral-B, daje głęboki czysty przy minimalnym wysiłku. Jednak z czasem, twoje końcówki do szczoteczek wyczyści mniej skutecznie i wymagają wymiany. Według American Dental Association, twoje końcówki do szczoteczek wymagają wymiany co trzy miesiące. Zdejmowanie i elektryczna głowica szczotki regularnie będzie kierował zachować czyste zęby i zdrowe.

Instrukcje

1 Umyć i wysuszyć ręce przed przystąpieniem do pracy nowe szczoteczki do zębów.

2 Wciśnij przycisk szybkiego zwalniania na szczoteczki Oral-B. To wygląda jak przełącznik płaskiej. To może być niebieskie lub białe.

3 Zdjąć starą główkę szczoteczki, naciskając przełącznik zwalniania.

4. Wyjmij nową głowicę szczotki z opakowania.

5, wiersz się węzłów w dolnej części trzpienia głowicy szczotki z pustych gniazd w podstawie.

6 Naciśnij dwa razem przystawki je na miejsce.

7 Włącz szczotki Oral-B i sprawdzić to, aby zapewnić, że działa prawidłowo. Wyrzuć starą głowę. Możesz zmienić swoje baterie pędzla, gdy jesteś na to.

Materiały stosowane w szczoteczkę do zębów

Materiały stosowane w szczoteczkę do zębów


Szczotkowanie zębów jest ważnym elementem higieny jamy ustnej. Prawidłowe szczotkowanie może pomóc uniknąć kosztownych i często bolesnych wycieczki do dentysty. Z kości zwierząt na plastikowych uchwytach, szczoteczki do zębów mają długą drogę od pierwszej jest wymyślone tysiące lat temu.

Szczecina

W 1498 roku Chińczycy wynaleźli szczoteczki do zębów, które używane włosy z szyi wieprzów jak szczeciny. Jednak w 1938 roku, kiedy Du Pont wynaleziono nylon, stało się preferowanym materiałem do włosia. Jednak niektóre nadal korzystać włosie szczoteczki gumowe lub punktów, takich jak te przeznaczone dla niemowląt.

Uchwyt

Oryginalne europejskie uchwyty zostały wykonane z kości zwierząt, a wcześniej były one wykonane z gałązek. Plastik jest teraz używany do uchwyty szczoteczek do zębów. Sztucznego jest formowany do kształtu uchwytu, w zależności od preferencji producenta.

Guma

Niektóre szczoteczki wyposażone są w uchwyty gumowe do pomocy chwytając szczoteczki. Niektóre również gumy skrobaki język przymocowany do tylnej części szczoteczki do zębów, naprzeciwko szczecin nylonu.

Elektroniczna szczoteczka

Szczoteczka do zębów zawiera również elektroniczny był mały silnik oraz baterię. Silnik jest przeznaczony do obracania lub obracać włosie. Według Centrum Stomatologii dla Forsytha Evidence-Based, szczoteczki elektryczne są bardziej skuteczne niż ręczne szczoteczki w usuwaniu płytki nazębnej i zapalenia dziąseł.

Elektryczna szczoteczka do zębów Zalecenia

Kilka rodzajów szczoteczek elektrycznych są obecnie na rynku, a wynalazek przeszedł długą drogę od 1960 roku, gdy w zasadzie było szczotki do zębów, że regularne przeniósł się szybko w górę iw dół. Mimo wszystkich innowacji, prawie wszystkie elektryczne szczoteczki do zębów nadal nie działa lepiej niż nie jeden podręcznik.

Identyfikacja

Dziś mamy elektryczne szczoteczki do zębów, które wibrują w ultradźwiękowych częstotliwościach mają zestawy włosia, które poruszają się w jednym kierunku, a następnie drugiego, mają głowy, które poruszają się z boku na bok, lub głowy, które obracają. Wszystkie te szczoteczki elektryczne dostępne, okazuje się tylko jeden typ zapewnia żadnych korzyści nad manualną szczoteczką - pędzel obrót drgań, typ, który dentystów.

Cechy

Rodzaj oscylacji jest obrót okrągła szczotka z włosia, które obracają się w jednym kierunku, a następnie przejść do drugiego. Kiedy są stosowane prawidłowo, ruch zapewnia lepsze czyszczenie niż inne szczoteczka do zębów. To jest bardziej skuteczne w usuwaniu płytki nazębnej z trudno dostępnych miejsc, co jest ważne, ponieważ lepki materiał zamienia się kamienia nazębnego, jeśli nie usunięto wystarczająco szybko. Tatar powoduje próchnicę zębów i zapalenie dziąseł, znany także jako zapalenie dziąseł. Zapalenie dziąseł może w końcu przekształcić się w chorobę przyzębia.

Korzyści

Projekt badawczy Wielka Brytania opublikowała w 2005 roku okazało się, że szczotka obrotowa oscylacji usunąć około 11 procent więcej płytki nazębnej niż w ciągu trzech miesięcy nie szczotki ręczne, a także był o 6 procent bardziej skuteczny w zmniejszaniu zapalenia dziąseł. Po ponad trzech miesiącach zapalenie dziąseł została zmniejszona o 17 procent. Szczotka okazało się bardziej skuteczne w usuwaniu płytki na tylnych zębów trzonowych oraz pomiędzy zębami, jak również na podstawie linii dziąseł. Projekt przeglądu 42 badań od 1964 roku z ogólnej liczby ponad 3800 uczestników, a to zostało opublikowane w The Cochrane Library.

Naukowcy zwane korzyści "skromny" i powiedział, długoterminowe badania muszą być przeprowadzone, aby dowiedzieć się, czy korzyści z czasem wzrastać.

Rozważania

Szczotka obrotowa oscylacja zapewnia wyraźne korzyści dla osób z warunków, takich jak zapalenie stawów, które powodują ból w dłoni i nadgarstków. Ludzie, którzy znaleźli szczotkowania zębów jest bolesne aktywność prawdopodobnie nie będzie zrobić to na tyle często, lub na tyle skutecznie, i to idzie na nitkowanie zębów, jak również. Osób o ograniczonej mobilności powodu stwardnienia rozsianego i innych zaburzeń neurologicznych, może także mieć lepszy sukces szczotki elektrycznego.

Ostrzeżenie

Niektóre badania wskazują, że szczoteczka do zębów elektryczne użytkownicy nie myć jak dokładnie i tym samym nie dostać żadnych dodatkowych korzyści. Wydaje się, że czasami nowość szczotki słabnie, a użytkownicy otrzymują leniwy, oczekując zasilany pędzla wykonać całą pracę za nich. Ci ludzie prawdopodobnie będą miały gorsze wyniki niż te skutecznie za pomocą ręcznej szczotki.

Bez względu na to, co jest używane szczotki, ludzie nadal muszą nici co najmniej raz dziennie, aby usunąć resztki jedzenia i płytkę nazębną, ponieważ nie można osiągnąć między szczotka zębów tak skutecznie, jak nici.

Szczoteczka elektryczna Roto Dent

Rota-dent szczoteczki elektryczne są popularne szczoteczki do zębów, które mają bardzo miękkie włosie i głowy pędzla, które są specjalnie zaprojektowane, aby dotrzeć do bardzo wąskich przestrzeni między zębami. W rezultacie, Rota-Dent elektryczne szczoteczki do zębów są wielkie wyeliminowanie płytki z zębami. Rota-Dent Szczoteczki do zębów są bardzo podobne do profesjonalnych szczoteczki w sposobie czyszczenia zębów i dziąseł. Ze względu na te rzeczy, szczoteczka Rota-dent jest coraz bardziej popularne i powszechne.

Funkcja

Jak dokładnie Rota-dent szczoteczki elektryczne działa? Poruszają się w tylnej I do przodu lub wibracyjnym ruchu. Działają one w całości w ruchach obrotowych, stąd ich nazwa. Szczeciny Rota-Dent są jedną z najbardziej pozostałych aspektów szczoteczki do zębów, ponieważ są one wyjątkowo miękkie i składają się szczeciny, które są wykonane z bardzo drobnych włókien, które są znacznie cieńsze niż szczeciny z tworzywa sztucznego stosowane w większości szczoteczki do zębów.

Rozważania

Rota-dent szczoteczki elektryczne są nie tylko przydatne do czyszczenia "normalne" zęby. Jeśli masz most, implant, szelki lub druty ortodontyczne w zębach, należy rozważyć szczotkowanie szczoteczką Rota-Dent szczoteczka do zębów, ponieważ znany jest fakt, że może manewrować wokół ciasnych miejscach w jamie ustnej.

Korzyści

Korzyści szczotkowania Rota-Dent elektryczną szczoteczkę do zębów, jest fakt, że wykorzystuje technologię MicroAccess, wykorzystuje mikrowłóknami pędzla (wskazówki co uzyskać pod dziąseł i do zębów), a także eliminuje szkodliwe bakterie, które znajduje się dalej poza końcówkę szczotki w kieszonce przyzębnej. Ponadto, wiadomo, aby pozbyć się płytki nazębnej dwa razy szybciej niż zwykłe szczotki zrobić.

Teorie / Spekulacje

Co dokładnie sprawia, Rota-Dent szczoteczek elektrycznych różni od standardowych szczoteczek elektrycznych można kupić wszędzie? Różnica polega na tym, że szczoteczka Rota-dent jest jedynym, który działa w ten sam sposób, jak końcówek zawodowych higienistki dentystyczne ". Szczoteczka posiada zdolność do efektywnego i skutecznego czyste części zębów, które mogą po prostu zwykłe szczotki nie dotrzeć.

Potencjał

Rota-dent szczoteczki elektryczne zwykle kosztować od $ 80 do 120 dolarów. Ponadto, przy użyciu szczoteczki do zębów Rota-dent, ważne jest, aby upewnić się, że do zmiany głowic pędzla i wskazówki, co trzy miesiące (taki sam odstęp czasu do zakupu nowego regularne szczoteczki), aby uzyskać najlepszą jakość Rota-dent szczotkowanie możliwe.

Jak przełączyć się na główce szczoteczki Oral-B szczoteczka elektryczna akumulatora CrossAction?

Jak przełączyć się na główce szczoteczki Oral-B szczoteczka elektryczna akumulatora CrossAction?


Wymiana głowicy szczotki na Oral-B szczoteczka CrossAction zasilania akumulatora można wykonać w kilku prostych krokach. Wymiana szczotek głowy przychodzą specjalnym narzędziem QuickRelease, który pozwala na łatwe usuwanie ogłoszeń główki szczoteczki. Jeśli narzędzie QuickRelease nie jest, skontaktuj się z Oral-B poprzez kompleksową stronie lub numeru telefonu znajdującego się na opakowaniu.

Instrukcje

1 Chwyć narzędzie QuickRelease z palcem wskazującym i kciukiem, i umieścić go bezpośrednio na szyjkę szczoteczki. Naciśnij, przesuwając się starą główkę szczoteczki do zębów.

2 Przytrzymaj głowę równolegle do wymiany szczotki szyi szczoteczki do zębów. Delikatnie wsuń szyjki główki szczoteczki w kierunku rączki, aż zaskoczy, co oznacza, że ​​główka szczoteczki jest zablokowana.

3 Upewnij się, że główka szczoteczki jest zabezpieczona przez włączenie do zębów na dystans od ciała, z dala od twarzy.

Wskazówki:

  • Nie wkładać głowę szczotki pod kątem. To musi iść prosto do szyjki szczoteczki.
  • Zaleca się nadzór osoby dorosłej dla małych dzieci lub osób o szczególnych potrzebach podczas używania produktu.
  • Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci poniżej 3. Małe części są zadławienia.

Najlepsza Szczoteczka do choroby dziąseł

Istnieją dwa podstawowe rodzaje szczoteczki do zębów. Ręczne szczoteczki do zębów są w różnych rozmiarach i kształtach. Powered szczotki pochodzą z różnych ruchów włosia. Oba wyposażone są w miękkie, średnie i twarde włosie. American Dental Association (ADA) nie zaleca żadnej konkretnej marki szczoteczkę do chorób przyzębia, ale dają jej aprobaty dla marek szczoteczek do zębów, które spełniają podstawowe normy.

Charakterystyka

Szczoteczka powinna zmieścić się w ustach wygodnie i pozwala dotrzeć do wszystkich obszarów jamy ustnej. ADA proponuje rozmowy z dentystą o tym, co mogłoby najlepsze prace projektowe dla konkretnych potrzeb.

ADA Seal

Uszczelnienie ADA wskazuje, że szczoteczka do zębów używasz stwierdzono bezpieczny i skuteczny do czyszczenia zębów, że włosie mieć żadnych ostrych lub postrzępione krawędzie i punkty końcowe, a uchwyt nie pęknie w trakcie normalnego użytkowania, włosie nie spadnie się i to, że jest bezpieczny w użyciu przez dziecko bez opieki osoby dorosłej. Uszczelnienie wskazują również, że szczotki zostały ocenione przez naukowców pokazują, że zapewnia "znaczące zmniejszenie choroby przyzębia i łagodnym płytki".

Powered Szczotki

Powered szczoteczki z uszczelką ADA musi spełniać te same warunki, jak również Laboratories (UL) zgody subemitenta, który pokazuje urządzenie jest bezpieczne dla wszystkich twardych i miękkich wariantów włosia, które można dołączyć do szczotki.

Zapobieganie

ADA zaleca myć co najmniej dwa razy dziennie pastą z fluorem, z których wiele również opatrzone pieczęcią ADA zatwierdzenia. Wszystkie szczotki z ADA Seal są pokazane w celu zapobiegania chorobom dziąseł i promować zdrowe zęby.

Ostrzeżenie

Większość choroby dziąseł można zapobiegać poprzez regularne szczotkowanie i nitkowanie zębów z zatwierdzoną pasty do zębów. To ważne, że szczotka jest wygodniejsze niż jakikolwiek inny czynnik w niewygodnej szczoteczką zniechęci użytkownikowi szczotkowanie i biednych pielęgnacji jamy ustnej jest główną przyczyną chorób dziąseł.

Zalecenia

ADA nie zaleca styl włosia lub twardość zwalczania choroby dziąseł. ADA sugeruje wybrać styl i twardości, który jest wygodny dla Ciebie i zachęci Państwa do często szczotkować. Jest to częstotliwość stymulacji dziąseł nie twardości włosia, który załatwia sprawę. Wybierz coś dla siebie z uszczelką ADA na nim. Uszczelnienie ADA wskazuje, że badania wykazały, szczotki, aby być skuteczne w zwalczaniu choroby dziąseł.

Jakie są korzyści z Sonic elektryczne szczoteczki do zębów?

Jakie są korzyści z Sonic elektryczne szczoteczki do zębów?


Szczoteczki zmieniały się na przestrzeni lat, aby szczotkowanie łatwiej, wygodniej i bardziej wydajne. Niektóre forma szczoteczka do ręcznego szczotkowania jest już od dziesięcioleci, a następnie szczoteczki elektrycznej, a ostatnio dźwiękowego szczoteczką elektryczną. Możliwości szczotek zmieniły z każdego nowego rozwoju. Użytkownicy dźwiękowego szczoteczką elektryczną zobaczyć wiele korzyści.

Strokes

Jedną z korzyści z dźwięku szczoteczką elektryczną, która odróżnia ją od innych szczoteczek elektrycznych i ręcznego szczotkowania jest duża liczba pociągnięć pędzla na minutę, że jest w stanie. Sonic szczoteczka produkuje od 30.000 do 40.000 pociągnięciami pędzla na minutę. Według WebMD, non-sonic szczoteczka elektryczna osiąga między 3000 i 7500 uderzeń na minutę, a typowy człowiek jest w stanie wygenerować około 300 uderzeń na minutę.

Usuwanie płytki nazębnej

Ze względu na wysokie tempo uderzeń na minutę, Sonic szczoteczka jest bardzo skuteczne w usuwaniu płytki nazębnej. Prędkość tworzy fale ciśnienia, które wytwarzają pęcherzyki, które usunąć tabliczkę na ząb. Sonic szczoteczka generuje tak dużego nacisku może skutecznie działać nawet w 4 milimetrów od zęba. Wysokie tempo wibracji tworzy energię w płynach otaczających zęby, jak ślina. Ta energia i ruch wypiera płytkę poza tylko obszaru szczeciny o dźwięku dotyku szczoteczki do zębów. Usuwanie płytki nazębnej to ważne, ponieważ kwas w płytce niszczy szkliwa i może doprowadzić do zaniku zębów w czasie.

Toksyna / Redukcja dziąseł

Przepływ płynu generowany przez dużą liczbę pędzla na minutę, a także zmniejsza zmywa toksyny wytwarzane przez bakterie, które żyją w płytce nazębnej. Usuwa płytkę nazębną z trudno dostępnych miejsc, takich jak między zębami i poniżej linii dziąseł. Usuwanie płytki nazębnej i toksyn z poniżej linii dziąseł, zmniejsza ryzyko zapalenia dziąseł, które mogą powodować podrażnienie, zaczerwienienie i obrzęk dziąseł. Zapalenie dziąseł może prowadzić do poważnych chorób dziąseł i ostatecznie do utraty zębów.

Łatwość użytkowania

Elektryczne szczoteczki do zębów szczoteczki do zębów, takie jak Sonic są łatwiejsze i wygodniejsze w użyciu niż mycie ręczne. Profesor Gary D. Hack, cytowany na WebMD mówi sonic szczoteczki do zębów są łatwiejsze dla osób z problemami sprawności, takich jak zapalenie stawów do wykorzystania. Szczoteczki do zębów Sonic wymagają mniej pracy niż ręczne szczotkowanie i mogą zapewnić ludziom szczotki na bardziej regularnie. Zamiast zapewnić najbardziej działania szczotkującego, Sonic użytkowników do zębów po prostu do prowadzenia szczoteczki po powierzchni zębów, podczas gdy drgania pędzla do pracy.

Powodów, aby zmienić na szczoteczki elektryczne

Powodów, aby zmienić na szczoteczki elektryczne


Istnieje szeroka gama szczoteczek elektrycznych na rynku obecnie, ale wiele osób nadal nie rozumie korzyści z elektryczną szczoteczkę do zębów i dlatego powinny one przełącznik od tradycyjnej. Biorąc pod uwagę, że jakość szczoteczka elektryczna ogólnie kosztuje znacznie więcej niż nie-elektryczna szczoteczka do zębów, to łatwo zrozumieć, dlaczego większość z nich nie chciało się nauczyć korzyści. Możesz być zaskoczony, jak wiele lepiej szczoteczka elektryczna może być naprawdę.

Lepsza ogólna Szczotkowanie

Jedną z rzeczy, która sprawia, że ​​szczoteczka elektryczna jest tak wielka, że ​​daje drastyczną poprawę w liczbie pociągnięć pędzla w znacznie krótszym czasie. Większość ludzi są w stanie myć zęby dwa razy dziennie i trzeba zrobić to liczyć. Jeśli wybierasz się do mycia zębów tylko 30 sekund będziesz miał lepszą higienę jamy ustnej w przypadku mycia zębów przez 30 sekund z elektryczną szczoteczkę do zębów, niż z szczoteczki manualnej.

Słabe szczotkowanie może doprowadzić do zapalenia dziąseł i chorób przyzębia. Elektryczna szczoteczka do zębów jest bardzo szybko obraca się włosie, które mogą dać poczucie, że właśnie była u dentysty profesjonalnego czyszczenia zębów.

Lepszy zasięg

Mniejsza okrągła głowa średniej szczoteczką elektryczną zapewnia, że ​​będziesz dotrzeć do najtrudniejszych miejsc podczas mycia zębów. Wiele osób kupuje szczoteczek manualnych, które są zbyt duże dla ich ust, powodując ich przegapić te same obszary, za każdym razem ich myć.

Większe szczoteczki pozwalają mniej czasu mycia zębów, ponieważ do czyszczenia więcej zębów na raz, ale robisz to mniej skutecznie. Ponieważ większość szczoteczki elektryczne mają zwykle taką samą głowę wielkości (mały), wiesz, musisz dotrzeć do każdej części każdego zęba.

Czujniki ciśnienia

Wiele osób myć zbyt mocno. Po naciśnięciu szczoteczka zbyt mocno zęby i dziąsła końcowy wynik jest mniej efektywne czyszczenie oraz potencjalne szkody dla dziąseł. Jeśli wziąć suchą szczoteczkę i docisnąć go do ręki, gdy naśladując szczotkowania można zobaczyć problem w działaniu. Wypróbuj gdy lekko dotykając ręką, a następnie ponownie, naciskając jednocześnie tak trudne, jak zwykle myć.

Gdy naciśniesz zbyt mocno włosie nie może czyste. Wielu elektryczne szczoteczki do zębów mają czujniki ciśnienia w nich tak szczoteczka popiskuje jeśli naciśniesz zbyt mocno.

Wbudowany zegar

Dla prawdziwie skuteczne szczotkowanie, najlepiej spędzić dwóch do trzech minut szczotkowania zębów, ale większość ludzi spędza mniej niż połowę tego. Wiele szczoteczki elektryczne są tworzone z zegarem poinformować, kiedy już szczotkowanego wystarczająco długo. Funkcja ta będzie Cię od oszukuje czasu i myśli wasze wysiłki szczotkowania są "wystarczająco dobre".

Zabawa

Kolejny powód, aby przejść do elektryczną szczoteczkę do zębów jest to, że są one po prostu zabawa. Nie jest nowością czynnik związany z wszelkiego rodzaju urządzenia wygody lub gadżetu. Ludzie, którzy lubią gadżety, mogą być bardziej prawdopodobne, aby lepiej iz większą regularnością tak, aby mogli korzystać z ich gadżet myć zęby.

Mamy nadzieję, że nawet po nowością nowej zabawki zamiera, którzy zmieniają się elektryczne szczoteczki do zębów będzie opracowali lepszych praktyk w zakresie higieny stomatologicznej i mają zęby i dziąsła, aby to udowodnić.