adcov.com

zlogi cholesterolu na powiece

Jak wykryć złogi cholesterolu w powiekami

Jak wykryć złogi cholesterolu w powiekami


Xanthelasmas są płaskie, żółto-białe złogi tłuszczu pod skórą w okolicach powiek. Zwykle występuje u osób starszych i są w większości nieszkodliwe. W niektórych, jednak, mogą one wskazywać wysokie poziomy cholesterolu lub triglicerydów.

Instrukcje

1 Dowiedz się objawy złogów cholesterolu w powieki, dzięki czemu można wykryć je w siebie. Są one bezbolesne guzki pod skórą powiek, zazwyczaj na górnej powierzchni bliżej nosa. Często rosną w ciągu kilku miesięcy.

2 Poczuj grudek w powiekach. Depozyty tłuszczowe są miękkie w dotyku, w odróżnieniu od płaskich i trądzik skaz. Ponadto, jeśli je wycisnąć, ropa nie wyjdzie tak jak to robi z wyprysków.

3 Wiedz, że wysoki poziom cholesterolu nie jest jedynym warunkiem xanthelomas może wskazywać. Mogą one być również znak, że masz chorobę, która powoduje wysoki poziom trójglicerydów (takich jak cukrzyca).

4 Odwieźć jeśli podejrzewasz, że masz xanthelasmas. Jeśli je masz, lekarz sprawdzi krwi w celu wykrycia, czy poziom cholesterolu lub trójglicerydów są podwyższone.

5 Poddaj opieki medycznej, jeśli lekarz wykryje chorobę podstawową. Leczenie będzie miała na celu kontrolowania choroby, która powoduje grudki, a nie na cholesterol zbija się.

6 Postępuj zgodnie z dietą, jeśli lekarz przepisze jeden i bierze leki otrzymałeś. Czasami xanthelasmas zniknie na własną rękę.

7 Kontrola lipidów we krwi. Może to pomóc w tworzeniu się osadów tłuszczowych pod skórą. Jednak czasami po prostu uruchomić w rodzinie i nie są spowodowane przez choroby podstawowej.

8 Pobierz brzydkich złogów tłuszczowych w powiekach usunięte z chirurgii kosmetycznej kwasu, ciekłego azotu lub dwutlenku węgla, jeśli przeszkadzam. Nawet po usunięciu, choć mogą odrastać.

9 Zobacz lekarzowi na biopsję, jeżeli wzrost na powiece nie znika po kilku tygodniach.

Wskazówki:

  • Zazwyczaj nie trzeba biopsji skóry mieć xanthelasmas zdiagnozowane. Najczęściej lekarz może zdiagnozować je wizualnie.
  • Nie próbuj usuwać złogi tłuszczowe siebie. Nie używać pozagiełdowym produktów, aby spróbować usunąć je albo. Zobacz regularnego lekarza lub dermatologa, jeśli chcesz je usunąć.
  • Guzki pod skórą może być objawem wielu chorób, w tym raka skóry. To jest zawsze najlepiej skonsultować się z lekarzem, jeśli wykryje guzek w dowolnym miejscu na ciele.

Jakie są przyczyny podwyższonego cholesterolu LDL?

Jakie są przyczyny podwyższonego cholesterolu LDL?


Wiedząc, co poziom cholesterolu są i utrzymanie zdrowego poziomu pomoże zmniejszyć ryzyko zawału serca i udaru mózgu. Niektóre przyczyny zwiększonego stężenia cholesterolu nie zawsze są w zasięgu Twoich możliwości, podczas gdy inne są bezpośrednim wynikiem wyboru stylu życia. Istnieją dwa rodzaje cholesterolu, że dostawca opieki zdrowotnej będzie przetestować na: HDL lub lipoprotein o dużej gęstości, oraz LDL lub lipoprotein o niskiej gęstości. HDL jest uważany za "dobrego" cholesterolu, ponieważ zachęcają one organizmowi do wydalania cholesterolu. LDL są uważane za "złego" cholesterolu, ponieważ zachęcają one swoje ciało, aby je zapisać. Celem jest, aby podnieść poziom HDL i obniżenie poziomu LDL. To pomaga zrozumieć, co powoduje, że podwyższony poziom cholesterolu LDL.

Identyfikacja

O wysoki poziom cholesterolu zwiększa ryzyko chorób serca i udaru mózgu. Całkowity poziom cholesterolu w dawce 200 mg / dl lub wyższe są uważane za zbyt wysokie. Jeśli Twój całkowity poziom cholesterolu wynosi 240 mg / dl lub więcej, to uważa się bardzo wysokim ryzykiem. Dla cholesterolu dostać się do komórek, muszą być transportowane przez LDL. Kiedy Twój poziom LDL jest wysoki, może to wiązać się z tłuszczów i odkładają się w ścianach tętnic i zatyka tętnice. To zmniejsza przepływ krwi i zwiększa ryzyko pęknięcia blaszki miażdżycowej. Zakrzepy krwi mogą tworzyć i zablokować przepływ krwi do serca lub mózgu i spowodować zawał serca lub udar. Twój idealny poziom LDL zależy od ryzyka wystąpienia zawału serca i udaru mózgu. Jeśli jesteś w bardzo dużym ryzykiem, twoim celem może być mniejsza niż 70. Jeśli jesteś w grupie wysokiego ryzyka, twoim celem jest mniej niż 100. Jeśli jesteś w umiarkowanym ryzyku, twoim celem jest mniej niż 130. Jeśli są w grupie niskiego ryzyka , twoim celem jest mniej niż 160.

Dieta

Cholesterol jest produkowany przez organizm i jest także w żywności jecie. Jedzenie produktów bogatych w nasycone tłuszcze i cholesterol podniesie się poziom całkowitego cholesterolu i poziom LDL. Ważne jest, aby czytać etykiety żywności, a nawet żywność oznaczona jako "wszystkich naturalnych" lub "niska zawartość tłuszczu" może zawierać substancje, które podnoszą poziom cholesterolu. Pokarmy bogate w tłuszcze nasycone to wątrobę, kiełbasa, Bologna, salami i hot dogi. Wszystkie one mogą podnieść poziom LDL. Pełne mleko, ser i inne produkty mleczne nie są dobrym wyborem, albo. Trzeba uważać spożycie olejów roślinnych wykonane z włókna kokosowego, palmowego i kakao.

Palenie

Według American Heart Association, palenie może obniżyć poziom cholesterolu HDL, dobrego cholesterolu. Palenie sprawia także, że trudniej wykonywać i wystarczająco dużo aktywności fizycznej. Regularne ćwiczenia są ważnym krokiem w obniżaniu poziomu LDL. American Heart Association twierdzi, że kiedy rzucić palenie, ryzyko chorób serca i udaru mózgu o połowę po rzuceniu palenia tylko na jeden rok. Ryzyko nadal spadać, aż to nawet od ryzykować Niepalący za.

Otyłość i brak aktywności

Fizycznie nieaktywna może odgrywać rolę w podnoszeniu poziom cholesterolu LDL. Gdy bierzesz udział w ćwiczenia układu krążenia, stymulują organizm do reagowania poprzez dostarczanie większej ilości krwi i tlenu do potrzeb organizmu. Pomaga to uczynić serce silne i utrzymuje tętnic jasne. Nieaktywne mogą prowadzić do otyłości. co również zwiększa ryzyko. Nadwaga może podnosić poziom triglicerydów, dolną i podnieść poziom HDL LDL.

Genetyka

Mając w rodzinie wysoki poziom cholesterolu zwiększa ryzyko. Znając historię medyczną swoich rodziców, dziadków i innych członków rodziny, pomoże Ci poznać swoje ryzyko. Badania przeprowadzone przez American Heart Association wykazały, że nagromadzenie tłuszczowych w tętnicach może rozpocząć się w dzieciństwie i prowadzić do wyższych poziomów cholesterolu we krwi. Odbywa się to w wieku dorosłym. Znając te informacje będzie można wybrać zdrowszego stylu życia w celu przeciwdziałania swoje genetyczne predyspozycje do wysokiego poziomu cholesterolu. Ponadto, istnieje rzadkie choroby zaburzenia lipidowe, które mogą być dziedziczone. Warunki te mogą powodować wysoki poziom cholesterolu całkowitego, niskie stężenie HDL i wysokie stężenie triglicerydów.

Co powoduje, że wysoki poziom cholesterolu u dzieci?

Co powoduje, że wysoki poziom cholesterolu u dzieci?


Pomimo odmiennego przekonania, dorośli nie są jedynymi osobami, które mogą cierpieć z wysokim poziomem cholesterolu. Dzieci też mogą cierpieć z poziomem cholesterolu, które są zbyt wysokie, co może prowadzić do pomocy problem jak dziecko dorasta. Wysoki poziom cholesterolu jest spowodowane przez tworzenie się płytki nazębnej tłuszczowego na ściankach tętnic, co utrudnia krążenie krwi przepływać z serca do innych narządów. Na szczęście, wysokie poziomy cholesterolu u dzieci mogą być kontrolowane, ale najpierw konieczne jest zrozumieć przyczynę wysokiej cholesterolu jest.

Dziedziczność

W większości przypadków, gdy dziecko ma wysoki poziom cholesterolu, rodzic dziecka ma również podwyższony poziom cholesterolu. Ta cecha genetyczna jest przekazywana z jednej matki lub ojca w trakcie poczęcia. Niestety, dzieci, które cierpią z powodu wysokiego poziomu cholesterolu w wyniku dziedziczenia nie są w stanie oprzeć się podatność na dolegliwości. Jednakże, możliwe jest regulowanie poziomu cholesterolu zwracając uwagę na żywność dla dzieci konsumuje i jej wagi.

Zła dieta

Wysokie poziomy cholesterolu mogą rozwijać się w wyniku złej diety. Pokarmy bogate w substancje tłuszczowe z dużych ilości tłuszczów nasyconych i cholesterolu (takich jak chipsy i fast przetworzonej żywności), zwiększenie stężenia cholesterolu w organizmie dziecka. Dzieci powinny unikać tych pokarmów i zastępczych owoce, warzywa, pieczywo, zboża, ryby, drób i produkty mleczne o niskiej zawartości tłuszczu.

Nie Ćwiczenie

Każdy ludzki organizm potrzebuje, aby uzyskać regularne dawki ćwiczeń. Że obejmuje dzieci, które zwiększają ich szanse na rozwój wysoki poziom cholesterolu, jeśli prowadzą siedzący tryb życia są. Codzienne ćwiczenia aerobowe sugeruje i obejmuje bieganie, spacery, pływanie, jazda na rowerze, taniec i gry sportowe. Zadanie to nie tylko pomaga utrzymywać dziecko wagi ciała, a także wypycha krwi przez tętnice w bardziej energiczne szybkością, co zwiększa przepływ krwi z serca do innych narządach.

Otyłość

Dzieci, które są powyżej limitu wagi ich sugerowanej są narażone na wysoki poziom cholesterolu. Ze względu na ten fakt, to jest bardzo ważne dla dziecka, aby utrzymać zdrową wagę. Niektóre dzieci są bardziej narażone na wadze niż inne oparte na dziedzicznych cech i powinny odpowiednio reagować na to, będąc bardziej ostrożny rodzajów konsumpcji żywności i ich codziennej poziomu aktywności.

Leczenie

Najbardziej skuteczną metodą leczenia dzieci z wysokim poziomem cholesterolu jest ich zaangażowanie w diety i ćwiczeń fizycznych programu. Aby zwiększyć motywację, zaangażowanie całej rodziny w tym przedsięwzięciu. W ciężkich przypadkach, gdy dieta i ćwiczenia są nieskuteczne, wyjazd do lekarza jest w porządku. Istnieje kilka rodzajów badanych medycznie bezpiecznych leków, które obniżają poziom cholesterolu dziecka.

1500 kalorii, o niskiej zawartości tłuszczu, cholesterolu niski Pomysły

Pobyt z niską zawartością tłuszczu, niski cholesterol dieta jest łatwe, jeśli jesz podstawy, pasą się przez cały dzień i go interesujące. Opracowanie specjalnych planów na 1500 kalorii posiłków, pić dużo wody i zwiększyć ilość ćwiczeń można zrobić, aby zobaczyć zdrowsze Ci w krótkim czasie.

Natural Foods

Wróć do korzeni poprzez zakup żywności, które pochodzą z natury, a nie przemysłu. Sklep zewnętrznych nawy sklepie spożywczym, aby wybrać świeże owoce, warzywa, produkty mleczne o niskiej zawartości tłuszczu i chude mięso. Zakup żywności ekologicznej, jeśli budżet pozwala na zmniejszenie ilości toksyn w żywności.

Słoiki, grab z niesolone orzechy dla całych pasteryzowanych przekąski. Spróbuj zakupu lub dokonania salsy świeżych pomidorów, soku z cytryny i czosnku. Tworzenie za pomocą domowej roboty sos sałatkowy z oliwek, olej lekki czerwony ocet winny i cytryny.

Zastąpić sól kuchenną z ziół i przypraw. Można zrobić własny wzmacniacz smaku mieszając różne przyprawy w małym pojemniku.

Małe, częste posiłki

Utrzymać poziom cukru we krwi przez cały dzień przez zmniejszenie ilości spożywanych pokarmów na jednym posiedzeniu. Pasą się na całej żywności w ciągu dnia, zużywając około 350 do 400 kalorii na każdy posiłek i 100 do 150 kalorii dla każdego przekąskę.

Jeść filiżankę ze stali-cut płatki owsiane z pół filiżanki jagód na śniadanie, a następnie przez małe jabłko na poranną przekąskę. Na obiad, zjeść sałatkę ze szpinaku posypane nasion lnu gruntowych, pomidorów i czerwonej cebuli, z czerwonego octu winnego i oliwy z oliwek. Na podwieczorek, mają małą garść naturalnych, niesolone migdały. Próbka kolacja to 3 uncje grillowanym kurczakiem, dwie filiżanki mieszanych warzyw gotowanych na parze, sałatki i mały kawałek owocu. Mają lekką przekąskę przed snem, takie jak jogurt o niskiej zawartości tłuszczu lub sera smyczkowy.

Nie zapomnij, aby nawilżyć swoje ciało przez cały dzień. Wymień sody i alkohol z wodą, zielonej herbaty lub wody gazowanej.

Pokarmy obniżające poziom cholesterolu

Obniżyć poziom cholesterolu poprzez magazynowanie swoją lodówkę i spiżarnię z elementów, takich jak otręby owsiane, tłuste ryby, orzechy i płatki owsiane. Jedz więcej pokarmów z steroli i stanoli. Wiele roślin - owoce, warzywa, nasiona i orzechy - zawierają te substancje.

Miłej zabawy wprowadzające nowe warzywa do diety. Ugotować warzywa różne sposoby, aby uniknąć nudy. Na przykład, jeśli nie chcesz się w parę warzyw, spróbuj ich pieczenia. Umyć i wyciąć swoje ulubione warzywa, wrzucić go w piecu bezpieczne brytfanny lekko pokrytej 1 łyżeczka oliwy z oliwek i piec w temperaturze 375 przez około 15 minut.

Obniżyć poziom cholesterolu Z Pills lnianego

Obniżyć poziom cholesterolu Z Pills lnianego


Rozpoznanie wysoki poziom cholesterolu powinny być traktowane jako znak ostrzegawczy. Nieleczony i ignorowane, może być zmierza w kierunku chorób serca. Jednak traktować jako ostrzeżenie, można dokonać pewnych zmian w swoim stylu życia, aby obniżyć poziom cholesterolu LDL (zły typ) w krwiobiegu. Jedną z tych zmian polega na dietę; dodanie do swojej diety siemię lniane może przejść długą drogę w obniżaniu poziomu cholesterolu.

Czym jest siemię lniane?

Siemię lniane pochodzi z lnu, i ma długą historię używany jako środek przeczyszczający. Jest bogate w błonnik i śluzu, substancji lepkiej. Zawiera kwas alfa-linolenowy, część kwasów tłuszczowych omega-3, które obniżają poziom cholesterolu we krwi, poprawy zdrowia serca i zmniejszenia krzepliwości krwi. Zawiera również lignany, które są przeciwutleniacze, które pomagają zapobiegać miażdżycy. Siemię lniane można kupić jako pigułki, cieczy lub ziarna.

Jak roboty na cholesterol lnianego

Siemię lniane zmniejsza stężenie cholesterolu LDL lekko podczas podwyższania poziomu cholesterolu HDL istotnie. Zmniejsza to również płytkę na tętnicach, które mogą powodować miażdżycy. Może to również pomóc zmniejszyć poziom trójglicerydów, ale badania nie są jednoznaczne w tej kwestii do tej pory. Niektórzy wskazują na redukcję, inni nie.

Kwasy tłuszczowe omega-3

Lnu produkcji oleju lnianego, który jest bardzo wysoki w kwasy tłuszczowe omega-3. Nasiona lnu są sześć razy bogatsze w kwasy tłuszczowe omega-3 niż olej z ryb. Kwasy tłuszczowe omega 3 są wielonienasycone kwasy tłuszczowe, które są niezbędne składniki odżywcze, które organizm nie może produkować. Więc muszą być spożywane w żywności. Oprócz obniżania poziomu cholesterolu, kwasy tłuszczowe omega-3 pomagają pamięci, poprawę funkcji układu immunologicznego, zmniejszyć stan zapalny stawów i może pomóc w walce z rakiem. Pomagają natleniania krwi i pomaga w trawieniu poprzez rozbicie jedzenie do źródeł energii. Nawet obniżyć poziom insuliny i zmniejszać ilość tłuszczu przechowywane w organizmie.

Dawkowanie

Łyżka nasion lnu dwa do trzech razy dziennie, lub 2 do 4 łyżki. raz na dzień powinna być mielone i mieszane i wodą. Olej lniany powinien być stosowany jeden raz na dobę. Weź 1 do 2 łyżki. lub jedną lub dwie kapsułki. Możesz również wziąć jeden lub dwa siemienia lnianego tabletki dziennie.

Korzyści z siemienia lnianego Pigułki

Siemię lniane pigułki daje wszystkie korzyści z kwasów tłuszczowych omega-3 rybi posmak bez otrzymasz wiele razy z oleju rybnego pigułki. W formie tabletek, nie musisz się martwić o zbicie jak mieszać proszek.

Środki ostrożności

Siemię lniane może spowolnić wchłanianie leków doustnych więc zabrać siemię lniane, co najmniej sześć godzin przed innymi lekami. Jeśli masz cukrzycę, problemy z prostatą, rak piersi lub schizofrenii, przed podjęciem siemię lniane skonsultować się z lekarzem.

Dlaczego wysoki poziom cholesterolu z obawy do terapeuty oddechowego?

Dlaczego wysoki poziom cholesterolu z obawy do terapeuty oddechowego?


Wysoki poziom cholesterolu we krwi tworzy liczne problemy dla pacjentów, w tym zagadnień dotyczących układu oddechowego. Oddechowych terapeuta powinien być informowany o wszelkich sprawach dotyczących poziomu cholesterolu pacjenta.

Wysoki poziom cholesterolu

Wysoki poziom cholesterolu występuje u pacjentów ze względu na czynniki takie jak genetyka, siedzący tryb życia i niewłaściwego odżywiania. Cholesterol jest typu tłuszczu znajdują się w wielu produktach spożywczych, a także jest wytwarzana przez wątrobę. Jest niezbędna substancja, ale wysoki poziom cholesterolu we krwi powoduje problemów, takich jak choroby serca, choroby Alzheimera i zaburzeń oddychania - dlatego pacjenci muszą poinformować ich dróg oddechowych terapeuta wszelkich warunków związanych z cholesterolu.

Wysoki poziom cholesterolu i układu oddechowego

Istotnym problemem pacjentów z wysokim doświadczenia cholesterolu we krwi jest zmniejszony przepływ krwi z powodu zwężenia tętnic. Ponieważ cholesterol tworzy wraz tętnic pacjenta, średnicy tętnic 'zmniejsza, co zmniejsza wydajność przepływu krwi. Ponieważ zmniejszenie przepływu krwi, ilość tlenu dostarczanego do mięśni ciała jest zmniejszona, zmniejszając moc i wytrzymałość pacjenta. Jest to określane jako choroby wieńcowej serca.

Zapobieganie i leczenie

Wysoki poziom cholesterolu może być najlepiej zapobiegać poprzez utrzymanie zdrowej diety o niskiej zawartości tłuszczów nasyconych i trans w połączeniu z aktywnym stylem życia. Regularne physicals są niezbędne do monitorowania poziomu cholesterolu. Jeśli zobaczyć terapeuta oddechowy, informuje go o wszelkich sprawach dotyczących wysokiego poziomu cholesterolu.

Plan diety To niski poziom cholesterolu i glikemii

Indeks glikemiczny dieta opiera się na jak żywność wpływa na poziom cukru we krwi. Wysokie glikemiczny żywności powodują gwałtowny wzrost insuliny, co prowadzi do uwalniania glukozy, gdzie jest przechowywany jako tkanka tłuszczowa. Glikemiczny niskie pożywienia do krwi wolniej i zmniejszenie uwalniania glukozy do krwi. Cholesterol może być wytwarzana przez wątrobę i uzyskane z żywnością. Jest lipidów (tłuszcz), który przemieszcza się w krwiobiegu może tętnic wieszak do utworzenia blokady. Obie diety o niskim indeksie glikemicznym i jeść żywność o niskiej zawartości cholesterolu może pomóc schudnąć zdrowo.

Węglowodany i GI

Węglowodanów często prowadzi do wzrostu poziomu cukru we krwi, zgodnie z insidermedicine.com. Powoduje to, że twoje ciało do przechowywania nadmiaru cukru w ​​postaci tłuszczu i może prowadzić do zwiększenia masy ciała. Podczas diety za pomocą indeksu glikemicznego, pokarmy są oceniane przez jak zwiększyć skok insuliny. Żywności, takich jak pieczywo i makarony spowodować natychmiastowy wzrost poziomu cukru we krwi i może spowodować, aby być bardziej głodny. To może prowadzić do objadania się i przyrost wagi. Wysokie glikemiczny żywności są niczym ponad 70GI i średnie indeksie glikemicznym są między 55 i 70. Wszystko niższa niż 55 GI uważa się za niski indeks glikemiczny żywności. Sprawdź GI swojego żywności przed konsumentami, aby mieć pewność, że jedzenie żywności, które mają niski indeks glikemiczny, aby zachęcić odchudzania.

Niskoglikemicznych Foods

Żywności, takich jak brokuły, kapusta, sałata, cebula, pieczarki, wiśni i czereśni oraz grejpfruta ma indeks glikemiczny (GI) wartość jest mniejsza niż 25 i nie spowoduje skok insuliny. Jęczmień ziarna i pieczywo ma IG równy 25, a biały ryż i ziarna są 87 i powyżej. Produkty mleczne takie jak jogurty, mają IG z 14, podczas gdy lodów jest w zakresie od 40 pokarmowego. Mleko pełne i odtłuszczone mleko ma IG 31 i 32 odpowiednio. Ziemniaki, bataty, wyjątkiem są więcej niż 40 w indeksie GI. Fasola, takich jak chana dal, ciecierzyca, fasola i soczewica, są mniej niż 30 GI. Wszystkie otrębów zbożowych jest stosunkowo niski w skali pokarmowego (GI 38), przy czym większość zboże 40 GI i powyżej. Jedz warzywa, owoce, ziarna i niskiej mleczarskiego na glikemii skalę, aby schudnąć

Niski Cholesterol Dieta

Organizm wytwarza około 1000 mg cholesterolu dziennie, według americanheart.org i nie trzeba jeść żywności, które zawierają nadmiar cholesterolu uzupełnienie tej kwoty. Cholesterol może być dobre lub złe. Lipoproteiny o wysokiej gęstości cholesterol dobrze uznane, ponieważ prowadzi cholesterolu od krwi do wątroby, gdzie jest on przetwarzany i eliminowane. HDL mogą przyczynić się do czyszczenia płytki z tętnic i pomaga zmniejszyć prawdopodobieństwo chorób serca i wysokiego ciśnienia krwi. Żywności, takich jak warzywa, orzechy, nasiona i owoce nie zawierają cholesterolu. Lipoproteiny o niskiej gęstości wydaje się zwiększać gromadzeniu na ścianach tętnic, w postaci złogów tłuszczowych. Zwiększa to ryzyko chorób serca. Żywności, takich jak mięso, żółtka i całe mleko są bogate w cholesterol LDL. Produkty te są również bogate w tłuszcz i może przyczynić się do zwiększenia masy ciała. Zwiększyć warzywa, owoce, orzechy i nasiona w diecie do obniżenia poziomu cholesterolu i schudnąć. Ponadto zmniejszenie tłuszczów zwierzęcych, żółtka i cały nabiał w celu zmniejszenia stężenia cholesterolu i schudnąć.

Bezpieczny i szybki sposób schudnąć i obniżyć poziom cholesterolu

Utrata wagi i obniżenie poziomu cholesterolu są dwa powiązane cele, które można osiągnąć w parze z poprawnych kroków. Nadwaga jest ogólnie niezdrowe i ma negatywny wpływ na swój wygląd. Wysoki poziom cholesterolu może zatyka tętnice i podnieść ciśnienie krwi. Przelanie tych dodatkowych kilogramów i obniżenie cholesterolu wymaga dyscypliny, zdrowej diety i regularne ćwiczenia.

Ćwiczenie

Ćwiczenia w czasie jednej godziny co najmniej cztery dni w tygodniu. Zgodnie z Mayo Clinic, ludzie starają się schudnąć powinny biegać, rower lub pływanie w szybkim tempie przez co najmniej 60 minut przez większość dni w tygodniu.

Ludzie, którzy pozostają aktywni fizycznie spalić więcej kalorii, tracąc w ten sposób większą wagę. Liczba kalorii spalisz zależy od tego, jak często, jak długo i jak ciężko ćwiczyć. Cokolwiek ćwiczenia wybrać, wymieszać w jakiś trening siłowy, jak również. Wykonaj trzy serie po 20 pompek co drugi dzień przez cały tydzień. Czy trzy zestawy 20 przysiadów, jak również wzmocnić swój rdzeń.

Według National Cholesterol Education Program, nadwaga ma tendencję do podnoszenia poziomu szkodliwego cholesterolu LDL i narazić Cię na większe ryzyko rozwoju chorób serca. Według National Cholesterol Education Program, regularna aktywność fizyczna przyczynia się do obniżenia poziomu cholesterolu LDL, a to szczególnie ważne dla osób z nadwagą.

Dieta

Jeść tylko zdrową żywność. Ćwiczenie sam nie obniży poziom cholesterolu lub kurczyć talii jeśli jeść fast foodów. Przejść na ścisłą dietę, aby schudnąć i obniżyć poziom cholesterolu. Zgodnie z Mayo Clinic, cięcia 500 kalorii z diety każdego dnia może pomóc stracić około pół kilograma na tydzień. Przez spalenie dodatkowych kalorii z ćwiczeń, możesz stracić na wadze nawet więcej co tydzień. Mayo Clinic zaleca dietę opartą wokół owoców, warzyw, produktów pełnoziarnistych i źródeł białka, takich jak ryby i orzechy. National Cholesterol Education Program zaleca unikanie pokarmów bogatych w tłuszcze nasycone, tłuszcze trans i cholesterolu, takich jak smażone żywności, ciasta, margaryny i produktów mlecznych tłuszczowych.

Lifestyle Choices

Dokonywania wyborów dotyczących zdrowego stylu życia, aby schudnąć i obniżyć poziom cholesterolu. Dieta i ćwiczenia są ważne, ale to są inne czynniki. Należy unikać picia alkoholu. Piwo, wino i likier mają dużo pustych kalorii. Możesz być także w stanie spalić więcej kalorii każdego dnia poprzez proste zmiany, takie jak po schodach zamiast windy lub rowerem do pracy, a nie jazdy. Działania nawet takie jak sprzątanie domu może być formą ćwiczeń. To nie może wydawać się dużo, ale wszystko co robisz ma skumulowany wpływ na ogólny stan zdrowia.

Wysokiego cholesterolu Posiłki Weight Loss

Chociaż wiele organizacji i osób utożsamia wysokie spożycie cholesterolu ze zwiększonym ryzykiem choroby, badania (takie jak badania opublikowanego w maju 2003 New England Journal of Medicine), okazało się, że dieta o niskiej zawartości węglowodanów, zawierające stosunkowo nieograniczone ilości cholesterolu były rzeczywiście bardziej skuteczne poprawa profili cholesterolu niż podobne podejście diety niskotłuszczowe. Oznacza to, że można korzystać z żywności wysokiej cholesterolu pragniesz podczas odchudzania i poprawy zdrowia, tak długo, jak starać się utrzymać spożycie węglowodanów pod kontrolą.

Śniadanie

Spożywać zdrowe śniadanie, aby rozpocząć właściwy dzień i uzyskać swój metabolizm dzieje, gdy w następstwie wysokiego cholesterolu plan odchudzania. Dobre śniadanie, a po próbkę tego podejścia może składać się z trzech lub czterech omlet jajka z serem, boczkiem i kiełbasą i małej szpinakiem sałatki. Ten posiłek dostarczy organizmowi dużą ilością cholesterolu ze źródeł białka, a jednocześnie zapewnienie mu odpowiednich witamin, minerałów i błonnika z sałatką szpinaku. Spożywanie odpowiednich ilości pasz objętościowych, podczas gdy na diecie węglowodanów (mniej niż 30 gramów dziennie) może pomóc, aby był regularny i szczęśliwy.

Obiad

Spożywać porcję wątroby wołowej na obiad z sera twardego na boku, w połączeniu z porcji brokułów z roztopionym masłem. Wraz z jaja, wołowego wątroby i masło są dwa rodzaje żywności, które mają stosunkowo wysoką zawartość cholesterolu (300 mg i 250 mg na porcję, odpowiednio). To pomoże Ci spełnić Twoje wysokie kwoty cholesterolu przy jednoczesnym zachowaniu jesteś zadowolony i uczucie pełnego z wysokiego poziomu zawartości tłuszczu i białka. Pamiętaj, że niektóre rodzaje sera zawierać śladowe ilości węglowodanów, więc sprawdzić informacje o wartościach odżywczych, aby uniknąć przypadkowego będzie nad limitu węglowodanów, a po tej metody odchudzania.

Kolacja

Spożywać kilka piersi kurczaka z grilla podawane z serem cheddar, sałata, i kilka łyżek naturalnego masła orzechowego na deser. Mimo, grillowany kurczak nie zawiera tyle cholesterolu jak jaja, masło lub wątroby, nadal jest jednym z wyższych żywności cholesterolu - 70 mg na 3,5 uncji podaniem. Dwie piersi z kurczaka będzie prawdopodobnie dodać do około 8 uncji z kurczaka, więc będzie piło inny 160 mg cholesterolu z samego kurczaka. Ser dostarczy kolejne 20mg cholesterolu za uncję, więc załadować do naprawdę zwiększyć spożycie cholesterolu. Pamiętaj, że naturalne masło orzechowe zawiera w przybliżeniu 3 g węglowodanów na łyżkę, więc czynnik, który w ogólnej kalkulacji, ograniczającą spożycie, jeśli jesteś już zbyt blisko 30g dziennego limitu.

Naturalne sposoby na obniżenie ciśnienia krwi i cholesterolu

Podwyższony poziom cholesterolu (hipercholesterolemia) oraz wysokie ciśnienie krwi (nadciśnienie) są warunki, które często występują w organizmie ludzkim. Chociaż większość rozpoznań nadciśnienia nie są znane przyczyny, stosunki między hipercholesterolemii i nadciśnienia są dobrze znane i udokumentowane. Wiele naturalnych sposobów zmniejszenia jeden z powyższych warunków może również pomóc w ograniczeniu inny stan też.

Podstawy

Świadczeniodawcy, dietetycy i naukowcy we wszystkich sferach medycyny zgadzają się na dwóch ważnych rzeczy każda osoba może zrobić, aby obniżyć ciśnienie krwi i poziom cholesterolu.

Pierwszy jest jeść odpowiednią dietę, odżywczym dźwięku, który zapewnia tylko ilość kalorii potrzebnych do utrzymania masy ciała. Drugi jest na indywidualne dostać odpowiedniej aktywności fizycznej przez większość dni w tygodniu, z 30 minut umiarkowanej aktywności fizycznej dziennie średnią rekomendacji.

Obie te metody na obniżenie i kontrola nadciśnienia i hipercholesterolemii są naturalne, ale być może najczęściej bez skutku zaleceń służby zdrowia daje, biorąc pod uwagę stawkę otyłości w Stanach Zjednoczonych.

Dieta

Mayo Clinic zaleca podejść żywieniowych przestałem nadciśnienie tętnicze (DASH) dietę, aby pomóc obniżyć ciśnienie krwi. DASH dieta ma wiele tych samych zaleceń, jak dieta porady udzielonej przez Mayo Clinic w celu obniżenia poziomu cholesterolu.

Dieta bogata w owoce i warzywa, produkty pełnoziarniste i produkty mleczne o niskiej zawartości tłuszczu są wspólne czynniki zaleceń żywieniowych do obniżenia zarówno ciśnienie krwi i poziom cholesterolu.

Ogranicza dzienne spożycie soli 1,500mg do 2,400mg jest zalecane przez Mayo Clinic, aby pomóc obniżyć ciśnienie krwi.

Aby kontrolować poziom cholesterolu, Mayo Clinic przypomina, że ​​za dzień, 200 mg cholesterolu w diecie jest zalecane celem dla osób z chorobami serca. Dla osób bez choroby serca, ale którzy są zainteresowani w obniżaniu lub zapobieganiu wysoki poziom cholesterolu, 300mg z dziennego spożycia cholesterolu jest celem.

Aby obniżyć zarówno ciśnienie krwi i poziom cholesterolu zaleca się, że osoby z nadwagą powinny tracić na wadze. Nawet utrata wagi 5 funtów do 10 funtów może mieć pozytywny wpływ na zdrowie.

Aktywność fizyczna

Aktywność fizyczna --- ćwiczenia - to kolejny naturalny sposób do obu dolnych poziomów ciśnienia krwi i cholesterolu. Na minimum, zaleca się 30 minut dziennie umiarkowanej aktywności.

Jeśli ćwiczenie nie jest częścią codziennej rutyny przez jakiś czas, działa do 30 minut po sprawdzeniu z lekarzem na temat bezpieczeństwa aktywności fizycznej.

Działań, takich jak chodzenie, jazda na rowerze lub taniec w odstępach 10 minut trzy razy dziennie równa się codziennie łącznie 30 minut i może być mniej stresująca dla ciała, dopóki jesteś przyzwyczajony do aktywności fizycznej.

Leki dla obu wysokie ciśnienie krwi i wysoki poziom cholesterolu

Leki dla obu wysokie ciśnienie krwi i wysoki poziom cholesterolu


W 2004 roku Pfizer Pharmaceutical Co się Caduet dostępne na receptę leczenia wysokiego ciśnienia tętniczego krwi i wysoki poziom cholesterolu. Do tej pory jest dostępna tylko w leczeniu zarówno w warunkach dostępnych w Stanach Zjednoczonych leku.

Składniki aktywne w Caduet

Caduet zawiera aktywną besylan amlodypiny składnik, który jest używany do przepisywania leków Norvasc w leczeniu wysokiego ciśnienia krwi. Zawiera także atorwastatyny wapnia, składnika aktywnego w receptę Lipitor, stosowany w leczeniu wysokiego cholesterolu.

Dawki

Caduet mogą być podjęte bez jedzenia. Dla ciebie właściwa dawka zostanie ustalona przez lekarza w zależności od wartości ciśnienia krwi i liczby cholesterolu. Jest przyjmowany raz dziennie doustnie.

Skutki uboczne Caduet

Według producenta Caduet, częste działania niepożądane mogą obejmować obrzęk, zawroty głowy i ból głowy. Pfizer twierdzi, że te działania niepożądane mogą być zmniejszone po twoje ciało dostosowuje się do leków.

Atorwastatyny i amlodypiny Side Effects

Mayo Clinic ostrzega, że ​​skutki uboczne atorwastatyny, substancji stosowanych w celu obniżenia poziomu cholesterolu mogą obejmować kaszel, zawroty głowy, szybkie bicie serca i zmęczenie lub osłabienie. Najczęstsze działania niepożądane związane z amlodypiną, stosowany w leczeniu wysokiego ciśnienia krwi, jest ból głowy.

Środki ostrożności dotyczące Caduet

Kobiety w ciąży lub karmiące piersią nie powinny Caduet. Lekarz może monitorować funkcje wątroby poprzez badania krwi podczas stosowania leku Caduet. Nie bierz niacyny suplementy bez konsultacji z lekarzem. W przypadku wystąpienia silnego bólu mięśni lub zmęczenie, powiedzieć lekarzowi. W rzadkich przypadkach, Caduet może wpływać na czynność nerek. Nie należy przerywać przyjmowania Caduet bez nadzoru lekarza. Lekarz może zmniejszyć dawkę powoli, aby uniezależnić się od systemu leku.

Przekąski, które pomogą obniżyć poziom cholesterolu i trójglicerydów

Cholesterole i trójglicerydy są obydwa rodzaje tłuszczów.

Oba mogą być naturalnie w organizmie, jak również w produktach spożywczych. W rzeczywistości, pewien poziom obu cholesteroli i triglicerydów potrzebne zdrowym organizmie. Od wszelkich form tłuszczów nie może rozwiązać na własną rękę, muszą być transportowane do iz komórki przez dwa lipoprotein, LDL ("kiepska" cholesterolu) i HDL ("pomocny" cholesterolu).

Kiedy zbyt dużo tłuszczu jest zużywana, ciało ma niesamowite trudności rozpuszczania tłuszczu i dlatego pracuje ciężej niż to konieczne. Wiele wyników może być spowodowane stresem, takich jak zawał serca i udaru.

Jedynym sposobem, aby utrzymać zdrowy poziom cholesterolu i trójglicerydów jest do wykonywania i zdrowo się odżywiać. Przekąski, jest zalecane, aby uniknąć binging podczas posiłków i zapobiec głodny przed posiłkami, co może prowadzić do podejmowania niezdrowych wyborów żywieniowych.

Kilka przekąski nawet okazały się obniżyć poziom cholesterolu i trójglicerydów.

Orzechy

Badacz, Sheila G. West, PHD przedstawione na American Heart Association w 2004 roku 5 edycja Konferencji miażdżyca, zakrzepica i naczyniowe Biologia konferencji. Jej wyniki zawarte włoskich zawierają kwas omega-3 - kwas alfa-linolenowy - który obniża LDL i zwiększa poziom HDL.

Idealnie, orzechy i nasiona powinny być spożywane jako substytuty żywności o wysokich tłuszczów nasyconych, takich jak mięso z powodu jego wysokich kalorii.

Owies

Wszystkie rodzaje owsa żywności zawierającej takie jak płatki owsiane, otręby owsiane, płatków owsianych i cały mąki owsianej, są bogate w rozpuszczalne włókna, która obniża poziom LDL, ale nie niższe HDL.

Jeść 5 do 10 g włókien rozpuszczalnych dzień obniżać poziom LDL o do 23 procent. Jedną miskę płatków owsianych zawiera 3 g, ale inne pokarmy jak ciasteczka owsiane, pieczywo pełnoziarniste z owsa i otrębów owsianych muffiny wszystkie są świetne przekąski wykonane z owsa - Tylko uważaj na zawartość cukru.

Zdrowe tłuszcze

Mono i poli-nienasycone tłuszcze znajdujące się w oliwie z oliwek i awokado są najlepsze rodzaje tłuszczów. Awokado są pyszne owoce wystarczająco dobry, aby być spożywane w spokoju, na kanapkę lub rzucił w sałatkach. Zdrowa alternatywa dla guacamole zastępuje śmietanę z jogurtem i dodaje wspaniały przyprawa.

Słodkie Alternatywy

Słodycze będzie skok na poziom trójglicerydów w organizmie natychmiast. Nawet niektóre zagęszczone soki i owoce zawierają zaskakujące ilości cukru.

Jednakże, jeśli słodki łaknienie uderza, ważne jest, aby zaspokoić to jednak deserów o niskiej zawartości cukru. Idealnie, pieczenia własne wypieki i oglądanie dokładnie, ile cukru jest stosowany jest korzystne. Ale istnieje wiele opcji deser w sklepach i restauracjach, takich jak:

Tłuszcz budyń
Cukru galaretka
Ciasto anioł żywności ze świeżych owoców

Wnioski

Wiele przekąsek pomaga obniżyć poziom cholesteroli i triglicerydów, ale należy pamiętać, aby unikać słodyczy, alkoholu, rafinowanych węglowodanów i tłuszczów trans.

Jedzenie poprawnie to tylko połowa sukcesu. Codziennie reżim ćwiczeń musi być również włączona do zdrowego życia.

Zabiegi naturalne cholesterolu

Celem planu leczenia naturalnego jest obniżenie cholesterolu cholesterolu bez narkotyków, które zawierają ryzyko poważnych działań niepożądanych. Chodzi o to, aby obniżyć poziom cholesterolu LDL ("złego" cholesterolu) i wzrost HDL ("dobrego" cholesterolu), tworząc właściwą równowagę. Głównymi celami są unikać kolców w poziomu cukru we krwi, zwiększyć ilość czasu spędzasz robi umiarkowane ćwiczenia i jeść zdrową żywność, które gwarantują sukces. Pierwsze kroki na naturalnym reżimie obniżyć poziom cholesterolu jest dużo łatwiejsze niż myślisz.

Get Moving

Oprócz zwiększenia masy mięśniowej i poprawę układu krążenia, kolejna zaletą ćwiczeń jest to, że przyspiesza oczyszczanie organizmu z niebezpiecznych toksyn.

Według American Heart Association, ćwiczenie pomaga także zwiększyć poziom HDL i obniżenia LDL. AHA sugeruje robi 15 do 60 minut ćwiczeń aerobowych dziennie. Można uzyskać takie same korzyści 30 minut marszu, łamiąc go na dwóch wygodnych 15-minutowych odcinków.

Kontroli cukru we krwi

Ćwiczenie pomaga kontrolować poziom cukru we krwi. A ponieważ skoki cukru we krwi przyczyniają się do wyższego poziomu cholesterolu, to sprawia, że ​​nawet więcej sensu wykonywania. Dr Nicolas Musi, profesor na Uniwersytecie Texas School of Medicine, mówi, że jego badania wskazują nie bezpośredni wpływ ćwiczeń na poziom cukru we krwi, głównie z powodu spowolnienia utraty mitochondriów w poszczególnych komórkach. Zmiany w górę iw dół w swoim nadmiaru cukru we krwi i insuliny we krwi zwiększyć poziom LDL. Istnieje wiele dobrych produktów, które mogą pomóc kontrolować poziom cukru we krwi.

Odżywianie się

Tanie jedzenie regularnie indeks glikemiczny żywności jest kolejnym krokiem w naturalnie obniżenie cholesterolu. GlycemicIndex.com jest przydatna do szybkiego identyfikowania zasobów prawo żywności dla swojego planu. Nie koniecznie uniknąć całkowitego cholesterolu w żywności --- w rzeczywistości niektóre cholesterolu zawiera ważne składniki odżywcze. Zdrowej żywności obejmują oliwy z oliwek, migdałów i awokado. Zamiast unikać żywności wysokiej cholesterolu całkowitego, starać się jeść tych produktów, które w naturalny sposób obniżyć poziom cholesterolu. Na przykład badania przeprowadzone przez University of California wykazały, że produkty zawierające błonnik rozpuszczalny, jak Cheerios lub płatki owsiane, może zwiększyć poziom HDL i obniżenie poziomu LDL.

Jak przybrać na wadze, nie podnosząc poziom cholesterolu

Istnieje kilka powodów, dla których mężczyźni i kobiety chcą przytyć. Leki mogą spowodować utratę zbyt wiele. Lub mogą mieć do czynienia z niepokoju, stresu lub depresji, nie mają apetytu lub są po prostu niezadowoleni z ich liczby. Przybierania na wadze może być korzystne w pewnych przypadkach. Jednakże, wysoki poziom cholesterolu i inne efekty uboczne zwiększonej budżetu kalorycznej mogą być szkodliwe dla organizmu. Bądź ostrożny na temat rodzajów żywności jesteś spożywających starając się umieścić na funtów.

Instrukcje

1 Unikaj fast food. Chociaż spożywanie fast food może być sposobem na zwiększenie masy ciała, to często trudno to zrobić w zdrowy sposób. Większość zakładów fast-food poprawić smak swoich potraw, dodając soli, tłuszczów i cholesterolu.

2 zrozumieć różnicę między dobrego cholesterolu, czyli HDL i złego cholesterolu, LDL. Złego cholesterolu, w żywności, które zawierają nasycone i tłuszcze trans, tłuszcze, buduje się w ścianach naczyń krwionośnych, z czasem staje się mniej elastyczne i bardziej wąski. Dobry cholesterol niesie lipoproteiny, które mogą pomóc w ochronie przed atakami serca i choroby serca.

3 Zwiększenie dziennego budżetu kalorii, ale zrobić z zdrowej żywności. Spożywać orzechy, orzechy włoskie, migdały zwłaszcza i pistacji, jak również produkty mleczne o niskiej zawartości tłuszczu. Wybierz żywności o wysokiej zawartości kwasów tłuszczowych omega-3, takie jak tuńczyk, łosoś, awokado, pokarmów pełnoziarnistych i otrębów oraz różnorodnych owoców i warzyw. Spożywać mięsa i żywności, które są bogate w białko, ale niską zawartość cholesterolu, takie jak mięso bawole, kurczaka i dziczyzny. Inne pokarmy wysokobiałkowe zawierają białka, fasola i rośliny strączkowe. Jedząc więcej kalorii niż spalamy, to naturalnie przybrać na wadze. I zdrowe odżywianie, nie może zwiększać poziom złego cholesterolu.

4 jeść trzy posiłki dziennie i przekąski często, oprócz pić więcej płynów. Unikaj napojów i przekąsek, które są pełne cukru lub tłuszczu-Ladena. Zamiast opcje, które są zdrowe, takie jak 100 procent sok owocowy, mleko, muesli lub białka barów.

5 Postępuj schematu ćwiczeń i trzymać się go. Pracy w kierunku budowania masy i przycinanie tłuszczu zamiast utraty wagi ogólnej. Aby to zrobić, skupić się na treningu siłowego, w przeciwieństwie do dużych skutków treningu cardio. Wdrożyć skuteczny plan treningu oporowego, spotkać się z profesjonalnym lub ustawić własne cele i pracować nad nimi.

Odczyty będą liposukcji Niższe cholesterolu?

Istnieje wiele maszyn liposukcji, które są dostępne do wyboru. Te, które są najłatwiejsze do znalezienia są liposukcja laserowa wspomagana maszyny. Większość maszyn są sprawdzone zacisnąć skórę. Dzięki temu skóra Kalifornia i Laser Center studiuje niski poziom urządzenia liposukcji laserowej, która jest widzeniem poziom cholesterolu i trójglicerydów w surowicy krwi obniżające po zaledwie dwóch tygodni leczenia.

Badanie

Badanie przeprowadzone przez California i Skin Laser Center wykazały, że z grupy 19 pacjentów, średni poziom cholesterolu spadł drastycznie. Średni spadła o 19 mg / dl, a z tym, średnia złego cholesterolu zmniejszyła się o 14 mg / dl. To badanie niekontrolowanym i ustalenia w innych wymyśla liposukcji odkryli takie same wyniki.

LipoLaser

Inny typ urządzenia do liposukcji nazywa LipoLaser. LipoLaser używa długości fali 635 nm, które jest czerwone światło. Ta długość fali jest różna od innych urządzeń liposukcji. Jednakże, wyniki pokazują, że ciągle zostają obniżone poziomy cholesterolu. Wytwarzają one inne ilości, ale najprawdopodobniej wynika z różnic długości fal. Tak czy inaczej, te wyniki były po dwóch tygodniach stosowania procesu liposukcję. Niższy odczyt cholesterolu nie mogą być postrzegane po jednym zabiegu.

Jak kontrolować i obniżyć poziom cholesterolu

Jak kontrolować i obniżyć poziom cholesterolu


Utrzymanie poziomu cholesterolu pod kontrolą może zmniejszyć indywidualne ryzyko chorób serca, zgodnie z US Food and Drug Administration. Amerykańska Akademia Lekarzy Rodzinnych zaleca utrzymywanie stężenia cholesterolu całkowitego poniżej 200 i lipoprotein o małej gęstości (LDL) lub "złe" poziom cholesterolu pod 130 - lub pod 100, jeśli są na większe ryzyko chorób serca ze względu na osobiste lub rodzinne Historia. Wprowadzanie zmian w diecie i poziom aktywności fizycznej może pomóc obniżyć poziom cholesterolu, zgodnie z Mayo Clinic.

Instrukcje

1 Spożywaj więcej rozpuszczalnego błonnika. Dodaje się 5 do 10 g błonnika rozpuszczalnego w diecie dziennie może obniżyć poziom cholesterolu we krwi, zapobiegając ilości cholesterolu, które jest absorbowane przez krwi, zgodnie z Mayo Clinic. Otręby owsiane, fasola, orzechy oraz niektóre owoce i warzywa są dobrym źródłem błonnika rozpuszczalnego.

2 Wybierz zdrowsze mięso. Zdecydować się na chude kawałki wołowiny i dodatkowych chudego mięsa mielonego. Usuń skórę z drobiu. Odciąć cały widoczny tłuszcz przed gotowaniem każdy rodzaj mięsa. Unikaj przetworzonych mięs, takich jak hot dogi i wędlin, bo są bogate w tłuszcze nasycone. Trzymaj się z dala od smażonych mięs. American Heart Association zaleca jedzenie bezmięsne lub głównie bezmięsne posiłki, aby zmniejszyć poziom cholesterolu. Unikaj jedzenia żółtka, które zawierają cholesterolu.

3 Dołącz owoce morza w diecie. American Heart Association zaleca spożywanie ryb co najmniej dwa razy w tygodniu do obniżenia poziomu cholesterolu. Ryba jest mniejsza w tłuszczu nasyconego i cholesterolu niż inne rodzaje mięsa. Jedzenie ryb również pozwala na korzystanie z omega-3 kwasy tłuszczowe, które zostały powiązane z innych świadczeń zdrowotnych, takich jak serca, ciśnienie krwi i niższy mniej skrzepów krwi, zgodnie z Mayo Clinic. Unikaj jedzenia smażone lub panierowane ryby.

4 Jedz dużo owoców i warzyw. Owoce i warzywa są niskokaloryczne i mogą być bogate w błonnik. Unikaj gotowania lub aromatycznych warzyw z dodatkami, które są bogate w tłuszcze nasycone i cholesterol, takich jak masło. Dodaj smak do warzyw z oliwą z oliwek i ziół i przypraw, takich jak rozmaryn, bazylia i oregano.

5 Ćwicz regularnie. Mayo Clinic zaleca udział w 30 do 60 minut aktywności fizycznej dziennie za zgodą świadczeniodawcę za. Wykonując obniża poziom złego cholesterolu i zwiększa dobry poziom cholesterolu. Znajdź rodzaj ćwiczeń, które będą cieszyć się tak, że łatwiej będzie to robić regularnie.

6 Schudnąć. Utraty 5 do 10 kg. może pomóc obniżyć poziom cholesterolu, według American Academy of Family Physicians. Dokonywanie zmian w diecie i regularne ćwiczenia w zasadzie prowadzi do utraty wagi. Skonsultować się z lekarzem, jeśli masz trudny czas utraty wagi w celu ustalenia, czy stan zdrowia może być winien.

7 Porozmawiaj z lekarzem o stosowaniu leków. Jeść zdrowiej, ćwiczeń i utraty wagi, nie zawsze wystarcza do obniżenia poziomu cholesterolu dla niektórych osób. Postępuj zgodnie z instrukcjami świadczeniodawcę w sprawie leków obniżających poziom cholesterolu, które nazywane są statyny. Nie należy przerywać przyjmowania leków na obniżenie poziomu cholesterolu i bez porozumienia z lekarzem.

8 Zmniejszenie spożycia tłuszczów trans. Trans tłuszcz jest częściowo uwodorniony olej, który zwiększa poziom cholesterolu LDL i całkowitego cholesterolu, zgodnie z Mayo Clinic. Tłuszcze trans są zazwyczaj w margaryna, fast foodów, wypieki i przekąski. Nie wierzę, etykiety, które mówią, produkt nie zawiera tłuszczu trans. Trans roszczenia beztłuszczowe mogą być wykonane w Stanach Zjednoczonych, jeśli nie jest mniejsza niż 0,5 g na porcję, zgodnie z Mayo Clinic. Sprawdź etykiety częściowo utwardzony olej zamiast tłuszczów trans.

Wskazówki

  • JEŚĆ Beans. Ma wysoką zawartość błonnika, a także może "pułapki" na poziom cholesterolu we krwi i obniża poziom.
  • Gdy poziom cholesterolu osiągnęły poziom powyżej zalecanego punktu wówczas lekarz może przepisać leki obniżające poziom cholesterolu w celu kontroli poziomu cholesterolu. Pamiętaj, że wszelkie leki, które są podejmowane w organizmie ma skutki uboczne.
  • Palenie zwiększa ryzyko chorób serca. Rzucenie palenia może obniżyć poziom cholesterolu i zmniejsza ryzyko chorób serca w ciągu 24 godzin, zgodnie z Mayo Clinic. Skonsultować się z lekarzem w celu uzyskania porady, w jaki sposób zakończyć.

W jaki sposób pomóc w walce cholesterolu HDL choroby serca?

Choroby serca: głównym zabójcą

Choroba serca jest jednym z czołowych zabójców w Ameryce, odpowiedzialnych za 29 procent wszystkich zgonów w USA w 2006 roku jednak, jak śmiertelnym, jak to jest, choroba serca jest w znacznym stopniu zapobiec. Część zapobiegania leży w zrozumieniu różnicy między dobrym i złym cholesterolem. Ten artykuł będzie koncentrować się na dobrego cholesterolu, HDL, i jak to pomaga zwalczać choroby serca.

Technicznie, każdy stan, który negatywnie wpływa na serce można nazwać chorobą serca. Choroba serca może uderzyć w każdej chwili osoby w postaci zawału serca. Jednym z najbardziej zdiagnozowanych formy jest choroba niedokrwienna serca, co wiąże się zatykanie arterii. Tętnic dostarczania tlenu do serca, które z kolei pompy krwi w całym organizmie poprzez żyły.

Cholesterol tętnic i twarde

Jeśli się zatkane tętnice, serce musi pracować znacznie ciężej, aby wyciągnąć w krwi. Utwardzanie może być spowodowane przez płytki. Tablica składa się z martwej tkanki włóknistej z uszkodzonych naczyń krwionośnych i złogi tłuszczowe nazywane cholesterolu. Depozyty te pochodzą z produktów, które można jeść.

Jak wspomniano wcześniej, istnieją dwa rodzaje cholesterolu: lipoproteiny o niskiej gęstości (LDL), "złe" cholesteroll i lipoprotein o dużej gęstości (HDL), "dobry" cholesterol. LDL jest typem, że linie przeciwko tętnic i pułapek inne osady tłuszczowe, zwężenie drogi przepływu krwi i dodanie stresu do serca. Według Americanheart.org, nie powinien mieć więcej niż 100 mg cholesterolu LDL dziennie.

Co odsunie LDL cholesterolu HDL. Lekarze uważają, że HDL wykonuje LDL z tablicą i na dół do wątroby. Następnie wątroby rozbiciu i przekazuje go przez ciało. , Który pomaga zwalczać choroby serca, ponieważ spowalnia rozwój płytki nazębnej.

Podnieść HDL

Mając wiedzę na temat poziomu cholesterolu w żywności może pomóc w walce z chorobami serca. Twoja wątroba już produkuje naturalne ilości cholesterolu, więc równoważenia spożycie cholesterolu może być korzystne. Rośliny naturalne zawierają praktycznie bez cholesterolu, podczas gdy prawie wszystkie zwierzęta i produkty mleczne mają. Trick do zarządzania spożycie cholesterolu jest brak żywności odkryto, że podnieść HDL. Jednak istnieją pewne posiłki, które obniżają poziom cholesterolu LDL. Jagody, czosnek i pokarmy bogate w kwasy omega-3 są znane, aby to zrobić.

Aktywność fizyczna może również odgrywać pewną rolę. Mayo Clinic mówi, że uzyskanie 30 do 60 minut ćwiczeń dziennie przez miesiąc może podnieść poziom HDL o 5 proc. To 5 procent większa szansa życia i walki off wiodącą zabójcę. Utraty wagi również podnosi HDL o 1 procent za każde 6 kg. utracone.

Jaki jest optymalny zakres poziomu cholesterolu?

Cholesterol jest substancją tłuszczową, która jest wytwarzana w ciele w wątrobie, a także pochodzące od spożytego pokarmu. Nadmiar cholesterolu we krwi mogą powodować zatory i drewniaki w tętnicach i żyłach w okolicach serca. Te blokady i drewniaki może wywołać atak serca. Poziom cholesterolu są regularnie monitorowane w celu oceny przyszłego ryzyka chorób serca. Osoba powinna znać jego poziom cholesterolu i dołożyć starań, aby utrzymać zdrowy poziom w całym swoim życiu. Osoby, które mogą być bardziej narażone na choroby serca z powodu innych warunków zdrowotnych i historii rodziny powinny być szczególnie zainteresowane ich poziom cholesterolu.

Jak poziom cholesterolu Zmierzona?

Poziomy cholesterolu zmierzono przez określenie ile mg cholesterolu występować w każdej decylitr krwi.

Cholesterol całkowity

Całkowity cholesterol danego osobnika musi być mniejsza niż 200 mg / dl. Poziomy cholesterolu pomiędzy 200 i 239 mg / dl jest uważane za wysokie i poziom graniczny powyżej 240 mg / dl jest za wysoki.

LDL Cholesterol

LDL jest często określany jako złego cholesterolu. Cholesterol LDL danego osobnika powinien być 129 mg / dl lub mniej. Osoby te na większe ryzyko chorób serca powinny dążyć do posiadania poziom LDL poniżej 70 mg / dl. LDL między 130 a 159 mg / dl jest uważane granica wysoki poziom pomiędzy 160 i 189 mg / dl jest za wysoki, a poziom ponad 190 mg / dl jest uważane za bardzo wysokie.

Cholesterol HDL

HDL jest często określany jako dobry poziom cholesterolu. Poziom cholesterolu HDL powinna wynosić 60 mg / dl lub powyżej. Stężenie od 50 do 59 mg / dl, są uważane za umiarkowanie zdrowe. Poziomy poniżej 50 mg / dl u kobiet i 40 mg / dl dla mężczyzn uważa się za niezdrowe.

Trójglicerydy

Triglicerydy są pewien rodzaj tłuszczu, który zwiększa się od alkoholu i słodyczy. Trójglicerydów powinna być mniejsza niż 150 mg / dl. Trójglicerydów między 150 i 159 są uważane granica wysokie poziomy między 200 a 499 mg / dl jest za wysoki, a poziom ponad 500 mg / dl jest uważane za bardzo wysokie.

Jakie są normalne poziomy cholesterolu LDL i HDL?

Jakie są normalne poziomy cholesterolu LDL i HDL?


Jeśli jesteś w wieku powyżej 40 lat, większość pracowników służby zdrowia zaleca, aby uzyskać roczne badanie fizykalne, które zawiera "profil lipidowy krwi", aby określić ryzyko wystąpienia chorób serca. Profile lipidowe zawierają zazwyczaj pomiarów stężenia całkowitego cholesterolu, lipoproteiny o małej gęstości (LDL), lipoprotein o dużej gęstości (HDL) oraz triglicerydów. Cztery testy interpretowane razem pomoże określić względne ryzyko chorób serca.

Cholesterol całkowity

Cholesterol jest tłuszczowych lub "woskowa-podobny" substancja krąży w krwiobiegu. I mimo, że poziom cholesterolu ma wiele ważnych funkcji, takich jak utrzymanie komórek i produkcję hormonów, zbyt wiele może przyczynić się do chorób serca.
Całkowity cholesterol składa się z kilku rodzajów cholesterolu i liczba sama w sobie nie jest tak ważne, jak jego poszczególnych elementów. American Heart Association zaleca całkowity poziom cholesterolu poniżej 200 mg / dl. Inne organizacje polecam nawet niższe poziomy --- poniżej 185 mg / dl.
Poziom cholesterolu między 200 a 239 mg / dl, można umieścić na borderline ryzyko chorób serca. Poziom wyższy niż 240 mg / dl można umieścić na wysokie ryzyko chorób serca.

Lipoproteiny o niskiej gęstości

Lipoproteiny o małej gęstości (LDL), zwanych również często określa się jako "zły" cholesterol typu. Cholesterol LDL krążą we krwi i gromadzi się na wewnętrznej stronie ścian tętnic, gdzie calcifies jak płytki i powoduje zwężenia lub miażdżycy tętnic. Gdy średnica wewnętrzna ścianek tętniczych lub zwęża się okluzji, przepływ krwi do serca, może powodować zawał serca. To samo występujące w tętnicach zaopatrujących krwi do mózgu może wywoływać udar.
American Heart Association klasyfikuje ryzyko chorób serca w oparciu o następujące poziomy LDL. Mniej niż 100 mg / dl jest optymalny i do 129 mg / dl jest przy optymalnym. Borderline zakresy wysoki LDL od 130 do 159 mg / dl i 160 do 189 mg / dl jest uważane za wysokie. Powyżej tego poziomu jest klasyfikowane jako bardzo wysoki.

Lipoproteiny o wysokiej gęstości

Lipoproteiny o dużej gęstości (HDL) są podzielone na dobrą typu cholesterolu. Uważa się, że HDL oferują jakąś wartość ochronną przed chorobami serca i może być podniesiony poprzez regularne ćwiczenia aerobowe, zaprzestanie palenia tytoniu i pewnych źródeł żywieniowych.
Poziom HDL poniżej 40 mg / dl dla mężczyzn i 50 mg / dl dla kobiet uważa się narazić Cię na większe od przeciętnego ryzyko chorób serca. Osoby, które korzystają regularnie może osiągnąć wartości HDL powyżej 60 lat, obniżenie ich względne ryzyko choroby wieńcowej.

Trójglicerydów

Inną formą tłuszczu we krwi są "triglicerydy", a jednocześnie nie stanowią one konkretnego wskaźnika dla zamawiających choroby serca, są one często związane z innymi czynnikami ryzyka, takimi jak HDL i cholesterolu LDL. Zwykle, ludzie z wysokim poziomem triglicerydów również wysokie całkowite stężenie cholesterolu LDL, wysoki i niski poziom HDL.
Typowe poziomy trójglicerydów są związane z następującym ryzyka chorób serca. Mniej niż 150 mg / dl jest uważane za normalne, podczas gdy 200 do 499 mg / dl jest za wysoki. W między zakresami jest uważany pogranicza.

Stosunki między poziomami cholesterolu

Stosunek między różnymi poziomami cholesterolu jest w niektórych kręgach, ważniejszych niż indywidualne samych numerów cholesterolu. Niektórzy uważają, że LDL do HDL oferuje lepszą, ogólny obraz czyjegoś względnego ryzyka chorób serca niż jednego wartości. Większość zgodzi się, jednak, że obniżenie poziomu cholesterolu LDL jest jednym z najważniejszych rzeczy, które możesz zrobić, aby zmniejszyć ryzyko chorób serca.
Różne podejścia to podzielenie całkowitego cholesterolu przez HDL. Wartości optymalne powinna być mniejsza niż cztery.
Innym sposobem jest podzielenie LDL poziomem HDL. Ta została przyjęta przez wielu jako bardziej dokładny sposób, aby oszacować własnej ryzyko chorób serca. Poziom ryzyka są to:
/ HDL LDL ryzyka: 3.3 do 4.4
LDL / HDL stosunek średnie ryzyko: 4.4 do 7.1
/ HDL LDL umiarkowane ryzyko: 7,1 do 11,0
/ HDL LDL wysokiego ryzyka: 11,0 i wyżej

Czy Palenie podwyższają poziom cholesterolu?

Czy Palenie podwyższają poziom cholesterolu?


Cholesterol jest substancją występującą naturalnie w krwi, która jest istotną częścią tworzenia komórek, produkcja hormonów i innych funkcji ciała. Jednak w podwyższonych ilościach, to jest niebezpieczne, a nawet śmiertelne. Palenia faktycznie wykazano podnieść poziom lipoprotein o niskiej gęstości (LDL) - złego cholesterolu, ale ich wpływ na obniżenie lipoprotein wysokiej gęstości (HDL), - dobry cholesterol - co jest bardziej niszczące dla organizmu ludzkiego. Palenia, poprzez jej wpływ na poziom cholesterolu, mogą spowodować znaczny wzrost chorób serca, nr 1 zabójcę kobiet i mężczyzn w Stanach Zjednoczonych.

LDL Cholesterol

W zdrowym ciele, cholesterolu LDL krąży krew i korzyści ogólnej funkcji ciała, ale jeśli jest to nadmiernym odkładaniem, może gromadzić się w ścianach tętnic i tworzyć płytkę i zatorów lub miażdżycy. Blokady ograniczają przepływ krwi, a także może prowadzić do zakrzepów, które, z kolei, może powstrzymać przepływ krwi do serca lub mózgu, powodując zawał serca i udar mózgu. Ilość 160 mg / dl i powyżej uważa się za wysoki poziom LDL i implikuje zwiększone ryzyko chorób serca.

Cholesterol HDL

HDL oczyszcza cholesterolu z układu krwionośnego poprzez wykonanie go z tętnic oraz do wątroby, gdzie jest filtrowany z krwi. Istnieją również dowody, że HDL rozbija płytkę nazębną w tętnicach. Bo z tych funkcji, to jest uważany za "dobrego" cholesterolu, a za mało z niej stanowi zagrożenie dla organizmu. Mniej niż 40 mg / dl jest uważany niski poziom HDL i implikuje podwyższone ryzyko chorób serca i udaru.

Efekty Tobacco

Nikotyny i innych toksyn występujących w tytoniu, są szybko wchłaniane przez płuca i do krwiobiegu. Nie mogą one powodować zmniejszenie przepływu krwi do serca, wzrost ciśnienia krwi i rytmu serca i uszkodzenie tętnic wieńcowych. Tytoniu zwiększa poziom cholesterolu LDL i znacznie obniża poziom cholesterolu HDL, a zatem zwiększa ryzyko zakrzepów krwi, choroby serca i udarów mózgu.

Reverseable

W przeciwieństwie do większości stałego palenia szkody może zrobić dla ludzkiego ciała, rzucenie palenia może powrócić poziom LDL i HDL do normy w ciągu kilku tygodni. Istnieją dowody na to, że nawet zmniejszyła palenia może mieć korzystny wpływ na poziom cholesterolu.

Rzucenie palenia

Oprócz American Cancer Association oraz Stowarzyszenia na American Heart, istnieje wiele organizacji zajmujących się pomoc palaczy chce zerwać z nałogiem. Kontakt z prywatnego lekarza lub klinikę zdrowia lokalnej jest dobry pierwszy start, ale są wydarzenia społeczne i stron internetowych poświęconych środowisku antynikotynowej. Szczególnie z chorobami serca i ogólną trwałość, rzucenie teraz może oznaczać różnicę bewteen życia i śmierci.