adcov.com

zle krazenie a bol stawow

Jak działa Mięśnie bolą?

Przyczyny ból mięśni

Mięśnie bolą najczęściej dzień lub dwa po są narażone na więcej aktywności lub szczepu niż są przyzwyczajeni. To może być coś z ćwiczeń do ciężkiej pracy fizycznej do wypadku samochodowego. Bolesność mięśni jest najbardziej widoczne po działaniach mających pracować konkretne mięśnie. Podnoszenie ciężarów i innych form ćwiczeń fitness na ogół wywołuje najwięcej bolesność mięśni.

Wiedząc, kiedy Twoje mięśnie bolą

Podczas wykonywania lub wykonywania intensywnej pracy fizycznej, pieczenie jest odczuwalne w mięśniach. Że spalanie jest napinając mięśnie, aby sprostać zwiększonej pojemności. Jeśli czujesz, że palić przez dłuższy okres czasu, prawdopodobnie będzie ból w następny dzień lub dwa. Dzieje się tak również w przypadku mięśni są narażone na intensywne nagłe zaostrzenie, w wyniku urazu. Wypadków ofiar i tych, którzy angażują się w nagłym przypływie wzmożonej aktywności bolesność mięśni, jak również doświadczenie.

Opóźniona bolesność mięśni Początek

Nie ma powodu, nie czujesz się bolesność mięśni aż do dzień lub dwa po napinać mięśnie. Lekarze nazywają to "opóźnione bolesność mięśni" lub DOMS. Gdy włókna mięśniowe są napięte, ale oderwać się na poziomie mikroskopowym. Te małe łzy są bóle mięśni czujesz, gdy jesteś obolały. To zazwyczaj trwa co najmniej 8 godzin, a czasami znacznie dłużej, zanim twoje ciało zdaje sobie sprawę, co się stało. Ważne jest, aby te łzy leczyć zanim ponownie napinając mięśnie. Kiedy leczyć, będą one większe i silniejsze niż przedtem.

Co ból mięśni Średni

Gdy mięsień jest obolały, twoje ciało mówi ci, że mięsień jest uszkodzony. Istnieje istotna różnica między byciem ból i jest w bólu. Jeśli pojawia się ból, może być rozdarty mięsień. Jest to poważna choroba wymagająca uwagi lekarza i być może operacji. Bolesność jest dyskomfort, że rozprasza się po kilku dniach. Jest to sposób organizmu z ostrzeżeniem, aby zwolnić i odpocząć. Należy pozwolić organizmowi się naprawić. Nie wypracować ból mięśni ponownie, aż ból zniknie. Nawet światowej klasy sportowcy wykonują ciężkie treningi tylko raz lub dwa razy w tygodniu.

Ból mięśni fałszywe wyobrażenia

Przez lata ludzie myśleli, że kwas mlekowy spowodowana bolesność mięśni. Naukowiec teraz powiedzieć, że nie jest to prawdą. Kwas mlekowy nie ma nic wspólnego z co mięśnie ból. Nagrzewa się i rozciąganie są powszechnie uważa się, że pomaga zmniejszyć bolesność mięśni. Oni pomagają usuwać kwas mlekowy z mięśni, ale ponieważ kwas mlekowy nie ma mięśni ból, ale nie zmniejszają bolesność mięśni. Jedyną rzeczą, która zmniejsza bolesność mięśni jest czas.

Dlaczego żołądek boli po wysiłku

Dlaczego żołądek boli po wysiłku


Ćwiczenie jest dobre dla ciebie, więc dlaczego boli? Ból brzucha po treningu jest ogólnie podzielić na dwie kategorie: bóle mięśni i zaburzenia żołądkowo-jelitowe. Ani jeden jest przyjemny, w większości przypadków, nie jest szczególnie niebezpieczne dla zdrowia. Nawilżona i odżywiona pobyt ze zdrowej żywności, jedzenia odpowiednio swój czas i dostosować intensywność treningu, aby zapobiec żołądek przed krzywdzeniem po ćwiczeniach.

Odwodnienie

Odwodnienie może spowodować silny ból brzucha, według badań opublikowanych w 2004 numerze "Journal of Kolegium Lekarzy i Chirurgów Pakistanie." Pocenie się podczas treningu chłodzi cię, ale także zwiększa ryzyko odwodnienia, jeśli nie zastąpić utracone płyny. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku wykonywania w czasie upałów. Zapobiec odwodnieniu pijąc 16 do 20 uncji wody na kilka godzin przed rozpoczęciem treningu. Nadal pić wody podczas ćwiczeń i śledzić swoją aktywność fizyczną w kilku płynów. Amerykańska Rada na ćwiczenia doradza 16 do 24 uncji dla każdego funta wody utraconej podczas wysiłku.

DOMS i przetrenowania

Opóźniona bolesność mięśni początek to rodzaj dolegliwości mięśni, które występuje po wysiłku. DOMS związane ból brzucha mogą nie pokazać się dopiero dzień lub dwa po tym, jak zaangażowane mięśnie brzucha podczas treningu, jak robi situps. Zapalenie mięśni spowodowane przez mikroskopijne łez jest przyczyną żołądek boli. Dzieje się tak najczęściej, gdy pracowałeś mięśni przeszłości normalnej pojemności. Kurcze mięśni - mimowolny skurcz mięśni - może być również wskazanie przepracowania. Jeśli stale rozwijać ból w jamie brzusznej, zmniejszenie intensywności treningu lub przełącznika do innego ćwiczenia na chwilę.

Dieta

Twoja dieta może przyczynić się do bólu brzucha po treningu. Jedzenie dużych posiłków lub ciężkich produktów, które są smażone, wysokiej zawartości tłuszczu lub tłuste trwać dłużej do strawienia i mogą zostawić Ci uczucie wzdęcia, gazowy i mdłości w trakcie i po treningu. Żywności, które nie są przyzwyczajone do, niezależnie od tego, kim są, może także zniszczyć spustoszenie w przewodzie pokarmowym po wysiłku. MayoClinic.com zaleca jedzenie kombinację węglowodanów pełnoziarnistych i białka w celu uzyskania energii do działania. Banany i inne owoce, krakersy, energii lub muesli jogurt i bary przekąskowe są idealne opcje, które są mało prawdopodobne, aby zostawić z rozstroju żołądka po ćwiczysz.

Razem, Gastronomia

Zbyt dużo jedzenia prawo przed wykonywania lub nie jeść nic przed treningiem może spowodować żołądek boli. Zaplanować duże posiłki na co najmniej trzy godziny przed rozpoczęciem ćwiczeń. Spożywać mniejsze posiłki i przekąski około dwie godziny przed treningiem, aby dać Ci energii bez groźby niestrawność.

Kajakarstwo, że nie bolało Your Back

Kajakarstwo, że nie bolało Your Back


Kajakarstwo może być najlepsze z obu światów dla outdoorsy entuzjastów fitness. Możesz cieszyć się naturalnej scenerii, jednocześnie wzmacniając mięśnie i angażowanie się w energicznego treningu cardio. Ból pleców, określane jako "jaka powrotem". jest najczęściej uraz u KANADYJKARZY, skutkiem siedzi przez długi czas i przy użyciu nieprawidłowych technik paddling. Właściwa postawa i brodzik może pomóc cieszyć się kajakiem bez ranienia się plecami.

Postawa

Prawidłowa postawa na kayaker siedzi wyprostowany z tyłu dociśnięciu do siedzenia. To stanowisko utrzymuje kręgosłup wyrównane i ramiona do kwadratu, co zmniejsza ryzyko bólu pleców. Ból, jednak często w KANADYJKARZY powodu nadrzędnego na dolnej części pleców, które zdarza się podczas siedzenia prosto. Umieścić zwinięty ręcznik pomiędzy plecami a oparciem w celu złagodzenia presji. Rozciągnąć ścięgna przed dostać się do kajaka, żeby nie bolą plecy. Tight ścięgna Marka siedzi prosto trudniejsze. Rozluźnić napięte mięśnie pleców przez jakiegoś lekkiego kołysania miednicy lub przechylanie podczas posiedzenia w kokpicie.

Brodzik

W idealnym scenariuszu Kajakarstwo, kręgosłup musi być stabilizowany podczas każdego suwu wiosła. Według New England Kayak Fishing, Inc, brodzik wymaga aktywacji nie tylko swoimi łatów - szerokich mięśni w plecach i po bokach - ale także abs i mięśnie nóg. Dokręcić żołądka i naciśnij nogi w dół na pedałów do stabilizacji kręgosłupa i zapobiec nadmiernej rotacji tułowia. Ograniczenie zginanie w miarę możliwości, w razie potrzeby, ale jest rotacja obrotu od bioder zamiast pasa.

Pozycja nóg

Pozycjonowanie swoich nóg i stóp w kajaku odgrywa rolę w zapobieganiu bólu pleców. Umieść swoje nogi mocno pedałów, nazywane również podnóżki, wewnątrz kokpitu. Pozwala to wydłużyć nogi niemal całkowicie; kolana zgięte tylko nieznacznie. Jeśli nie jesteś w stanie wyprostować nogi, przyciskając na podnóżki, dostosować swoją pozycję. Jodi Bigelow, autorka "Spływy kajakowe dla Fitness: Program 8-tygodniowych, aby dopasować i Have Fun", wyjaśnia, że ​​proste nogawki pomaga przenieść górną część ciała bardziej naturalnie, bez niezręcznej skręcanie, które mogą zranić plecy.

Przenoszenia kajaka

Podnosić i przenosić kajak prawidłowo, aby uniknąć ranienia plecy, zanim pojawi się na wodzie. Jeśli kajak jest zbyt ciężki, aby sobie poradzić, poproś o pomoc. Zegnij kolana, utrzymując plecy tak prosto jak to możliwe, jak można podnieść kajak na udzie. Rzuć łodzi wprost do siebie, jeśli jest zbyt trudne podnoszenia. Kokpicie powinna być skierowana w kierunku od siebie w pierwszej fazie dźwigu. Posuwanie kajak w stronę klatki piersiowej z kolanem. Jak chwycić dalszą krawędź łodzi z dłoni, rzuć go na ramieniu z kokpitu tyłem.

Jak radzić sobie z nogi bolą dziecka: Growing Pains

Jak radzić sobie z nogi bolą dziecka: Growing Pains


Dzieci się rosnące bóle kończyn dolnych, zazwyczaj w górnej części ramienia (na przykład, w pobliżu uda). Powszechnie uważa się, że wśród lekarzy ból jest wynikiem "męczącym-out" swoich mięśni poprzez różne czynności obejmujących bieganie, skakanie, itp Jako dorosły, nadal się to raz na jakiś czas. Tak, wiem, co moje dziecko przechodzi, gdy wskazuje, że jej nogi boli. To NIE jest skurcze mięśni. To jest po prostu wszystko wokół ból, że dziecko czuje się w nogach. Więc, co można zrobić, aby pomóc złagodzić ten ból? Oto kilka porad ...

Instrukcje

1 Bez wątpienia najlepszą rzeczą do zrobienia jest "masaż" nóżki Twojego dziecka, zwłaszcza w górnej części. Ta nie obejmuje typowe techniki masażu. To po prostu polega na ściskanie. Włóż jedną lub obie ręce na nogi dziecka i delikatnie, ale stanowczo wycisnąć. Czy to ciągle przez około 10-15 minut. W przeważającej części, ból powinien odejść i powinien umożliwić dziecku do snu, lub przynajmniej chwilową ulgę od bólu.

2 Można także wesprzeć niektóre poduszki pod spodem nogi dziecka, aby je podnieść. To wydaje się pomóc, ale wymaga trochę czasu zanim to ma jakiekolwiek objawy.

3 Jeśli ból wydaje się na tyle złe, można także umieścić nogi dziecka w ciepłej wodzie lub mieć go / ją wziąć ciepłą kąpiel.

4 Podobnie, można również umieścić poduszki wokół nóg, aby chronić je przed zimnem. Zimne nogi wydaje się ból gorsze.

5 Można również dać dziecku ból leku (na przykład ibuprofen), ale nie polecam go, i tylko w ostateczności, z zgody lekarza.

T-Bol Side Effects

T-Bol Side Effects


T-Bol to inna nazwa dla sterydów anabolicznych Turinabol. Turinabol został pierwotnie opracowany w Niemczech Wschodnich w 1960 roku. To jest w zasadzie zmodyfikowaną wersją wcześniejszego Dianabol steryd, również opracowanej przez niemieckich naukowców Wschodniej, i jest stosunkowo popularny wśród kulturystów, dla wielu różnych powodów. T-BOL spożywane doustnie, jak i w większości doustne steroidy, istnieje wiele efektów ubocznych, z których niektóre mogą być bardzo niebezpieczne, jeżeli nie odparował z właściwego leczenia i pielęgnacji.

Wpływ na wątrobę

Jako steroidu doustnego T-BOL ulega proces alkalizacji tak, że ma zdolność do przeżycia pierwsze przejście przez wątrobę, to organizm może wchłonąć do krwiobiegu do stosowania w organizmie w celu promowania wzrostu mięśni i wytrzymałości. Proces ten jest opodatkowania do wątroby, a jeśli nie zostaną podjęte działania, może doprowadzić do poważnego uszkodzenia wątroby, niewydolność wątroby iw końcu do śmierci. Często ostropestu lub inne produkty są podejmowane w porozumieniu z Turinabol pomóc zmniejszyć skutki ewentualnego uszkodzenia wątroby spowodowane zalkalizowanie związku.

Wpływ na naturalnego testosteronu

Jak w przypadku większości sterydów, przy podejmowaniu T-Bol, naturalna produkcja testosteronu zmniejsza się w czasie. Dłuższe cykle bez właściwego leczenia w trakcie i po podaniu leku może spowodować ciała zaprzestać produkcji testosteronu, co prowadzi do wielu innych skutków ubocznych, w tym zaburzeń czynności seksualnych. Mimo możliwości opóźnionego zaburzeń gdy odczepienie długi cykl jest ogólnie dysfunkcja seksualna nie występuje podczas użytkowania.

Innych efektów fizjologicznych

Podobnie jak w innych doustnych sterydów, T-Bol może obniżyć poziom cholesterolu HDL (często zwany "dobry" cholesterol) i podniesienie poziomu cholesterolu LDL (znany jako "złego" cholesterolu "), tak spójne monitorowanie krwi powinny być wykonywane w celu zapewnienia poziomów obu don ' t niebezpiecznie niski spadek lub wysoki. jednym z przypadków raka jąder opisywano, lecz pacjent trwało Turinabol od ponad pięciu lat w bardzo wysokich dawkach. Stosując Turinabol, podobnie jak inne sterydy mogą również prowadzić do wystąpienia objawów takich jak zahamowanie wzrostu u młodszych użytkowników łysienie u osób wrażliwych w kierunku łysienia męskiego wzorca i trądziku.

Psychologiczne skutki uboczne

Psychologiczne skutki sterydów, takich jak T-Bol są zwykle przesadził według doniesień mediów. Podczas gdy niektórzy użytkownicy mogą wystąpić wzmożone skłonności do przemocy, agresji, manii i, w niektórych przypadkach, psychoza, według wielu badań, częstość występowania zwiększonej agresji lub "ROID wściekłości" w zakresie od 0 procent do 5 procent, a zazwyczaj występuje tylko u osób z już agresywna osobowość lub cechy.

Efekty u kobiet

Wiele sterydy mają skutki wirylizacji na kobiety, które z nich korzystają. Oznacza to, że kobiety mogą rozwijać "męskość", takich jak nadmierne włosy ciała, powiększonej łechtaczki i pogłębienie głosu wokalnego wzrostu ze względu na akord. T-BOL stosunkowo dobrze znane dają doskonałe wyniki kulturystycznych u kobiet w bardzo małej dawce, jednak długotrwałe stosowanie i wykorzystywanie można prowadzić do efektów ubocznych.

Czy to boli, aby utrzymać otwarte oczy Podczas Lasik?

Czy to boli, aby utrzymać otwarte oczy Podczas Lasik?


LASIK jest procedurą medyczną, która służy do prawidłowego widzenia i zmniejszyć zapotrzebowanie na ludzi do korzystania z okularów lub soczewek kontaktowych. Niektórzy ludzie obawiają się, czy to boli, aby ich oczy otwarte podczas operacji. Podczas procedur przed rozpoczęciem pracy, chirurg potraktuje oczy tak, że to nie boli, aby utrzymać je otwarte podczas LASIK.

Historia

LASIK oznacza Laser-Assisted In Situ Keratomileusis. Laser jest używany do zmiany kształtu rogówki tego oddziaływania punktu, w którym trafi do siatkówki.

Chirurgia

To jest wspólne dla lekarzy, aby dać pacjentom środek uspokajający przed zabiegiem. Ponadto paraliżujący kropli stosuje się do oka lub oczu, które są obsługiwane na. Zazwyczaj operacja będzie trwać 30 minut lub mniej, aby zakończyć.

Korzyści

Korzyści z LASIK jest poprawa wzroku, które można usunąć i / lub zmniejszyć potrzebę okularów lub soczewek kontaktowych.

Nieporozumień

Chociaż nie ma gwarancji, że operacja będzie całkowicie wyeliminować potrzebę okularów lub soczewek kontaktowych, większość pacjentów, że ich wizja nie poprawia.

Rozważania

LASIK staje się coraz bardziej powszechne, ale to nadal nie jest dostępny dla każdego. Wieku i może mieć wpływ na pewne warunki, czy jesteś dobrym kandydatem na to. Twój okulista może dostarczyć szczegółowe informacje dotyczące własnej sytuacji.

Jak korzystać z bolący guz Brace

Jak korzystać z bolący guz Brace


Wiele dodatków ortopedyczny może być stosowany w celu zmniejszenia podrażnienia i bólu spowodowanego bolący guz. W-obuwniczych pomocy, takich jak szelki Zespół cieśni kanału nadgarstka, mogą być bardzo skuteczne w zarządzaniu stan jak czekać albo próbować uniknąć operacji. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak korzystać z klamra Zespół cieśni kanału nadgarstka.

Instrukcje

1 Zrozum, co klamra bolący guz jest i jak to działa. Bolący guz klamra jest pomoc stóp, ze specjalnym uchwytem do swojego palucha, że ​​klocki do owalu bolący guz na jednej stronie i pasuje do kształtu buta, z drugiej. Zapewnia warstwę ochronną, aby zmniejszyć podrażnienie podczas spaceru. Specjalistyczne szelki Zespół cieśni kanału nadgarstka do użytkowania bez obuwia są również.

2 Zmierzyć szerokość stopy, aby zapewnić, że zakup klamrach Zespół cieśni kanału nadgarstka, który będzie pasował prawidłowo. To jest dobry pomysł, aby wiedzieć, szerokość w obu cm i calach, w przypadku, gdy zdecydujesz się na zamówienie z międzynarodowej firmy, która korzysta z systemu metrycznego.

3 wybrać klamra wykonana z oddychającego materiału syntetycznego, takiego jak neopren. Pozwoli to zminimalizować nagrzewanie się stopy i buta podczas noszenia klamra bolący guz wewnątrz obuwia.

4 Ustaw swój Zespół cieśni kanału nadgarstka klamra w przedniej części stopy. Wsunąć nogę do klamry i poprowadzi swój duży palec u nogi do specjalistycznego uchwytu dołączony do wypełnienia.

5 Wsuń stopę bolący guz z klamrą do buta. To nie powinno zakłócać wiele z dopasowanie buta, czy buty, które nosisz są odpowiedni rozmiar dla Twoich stóp.

6 Spacer normalnie. Należy zauważyć znaczny spadek ilości drażniących tarcie przeciwko bolący guz. Zanotuj ciężkości i lokalizacji każdej nowej dyskomfortu wywołanego przez klamry buta i zgłosić go do podiatry.

7 Za pomocą specjalistycznego Zespół cieśni kanału nadgarstka klamra na stopy w nocy. Podiatrę można polecić model, który będzie delikatnie rozciągnąć swoje ścięgna i mięśnie, pomaga przeciwdziałać pogorszeniu swojej bolący guz i łagodzeniu bólu długoterminowego poprzez zarządzanie stanie. Należy pamiętać, że operacja jest rozwiązaniem dla pacjentów w ekstremalnych dyskomfort lub dla osób, które chcą poprawić defekty kosmetyczne wywołane bunions.

Wskazówki:

 • Suplement korzystania z zabiegów ortopedycznych z ćwiczeń. Choć fizjoterapeuta jest najlepszym źródłem sugestii specyficznych dla danego przypadku, strona internetowa Dr Stopa oferuje użyteczną listę ćwiczeń, które można wykonać, aby zatrzymać bolący guz z pogorszeniem. Patrz rozdział zasobów dla łącza.

Jak leczyć się boli ścięgno udowe

Zwany tradycyjnie ścięgno w rzeczywistości grupa trzech oddzielnych mięśni, które łączą miednicę do dolnej części nogi. Te trzy konkretne mięśnie mięsień dwugłowy uda, i półbłoniasty półścięgnistego, które razem stanowią mięśni zginaczy na kolana. Mięśnie te mogą być uszkodzone, a obrażenia są szczególnie powszechne wśród sportowców, którzy uczestniczą w zajęciach sportowych, które wymagają nagłego przyspieszania lub zwalniania lub sportowe z udziałem dużo biegania. Jeżeli ścięgno boli, jest kilka zabiegów można spróbować.

Instrukcje

1 Zastosuj okład z lodu, aby zmniejszyć obrzęk.

2 Elevate poszkodowanej nogi do pozycji nieco powyżej serca, jeśli można to zrobić wygodnie.

3 Weź jakąś formę leków przeciwzapalnych, takich jak ibuprofen, i lodu obszaru zarządzania ból i utrzymać obrzęk w dół.

4 Zastosuj okład kompresji, takie jak bandaż Ace, aby zapewnić dodatkowe wsparcie dla mięśni, gdyż odzyskuje.

5 Rozpocznij program ćwiczeń rozciągających, gdy ból i obrzęk ustępują. Ułatwi to mięśni w procesie odzyskiwania.

6 odbudować siłę w uszkodzonej nodze wykorzystując program rehabilitacyjny. Zacznij delikatnie i stopniowo zwiększać ci schematu po konsultacji z lekarzem lub fizycznej terapeuta. Program wzmocnienie, wraz z rozciąganiem, pomoże zapobiec ponownemu wystąpieniu szkody.

7 Bądź mięśni przez co najmniej dwa tygodnie po urazie, zanim udział w wytężonej działalności. Pozwoli to na mięśniowej odpowiedni czas powrotu do zdrowia i regeneracji.

Wskazówki:

 • Te ogólne zabiegi są zalecane tylko w przypadku łagodnych urazów ścięgno, jak drobnych pociągnięć lub skręcenia. W przypadku poważniejszych urazów, należy natychmiast zwrócić się o pomoc lekarza jest.

Czy jest coś umieścić na żylaki to boli?

Żylaki są powiększonymi a spęcznione żyły, które są podniesione ponad powierzchnię skóry. Mogą być ciałem kolorowe, ciemny niebieski lub fioletowy. Miejscowe leczenie homeopatyczne i ziołowe są dostępne na żylaki, że ból.

Homeopatia

Lek homeopatyczny jest formą opieki zdrowotnej utworzone w Niemczech i praktykowane w Stanach Zjednoczonych od początku 19 wieku. Celem homeopatii jest stymulowanie organizmu własną odpowiedź naturalnego gojenia.

Hamamelis

Hamamelis jest homeopatycznym, że pochodzi od gatunku Oczar native do wschodniej Ameryki Północnej. Chodzi w śmietanie, nalewki lub postaci płynu. Hamamelis krem ​​jest stosowany w leczeniu ból żylaki, które są posiniaczone lub niebieskawe.

Kupalnik

Arnica jest homeopatycznym, który jest pochodną wieloletnich ziół należących do rodziny słonecznika. Arniki może być stosowany miejscowo w postaci kremu, maści, mazidła lub maści; jest on stosowany w celu zmniejszenia stanu zapalnego.

Zioła

Terapie ziołowe to zastosowania maści z oczaru wirginijskiego i aloe vera żel, aby uspokoić swędzenie i podrażnienia żyły. Aplikacje zewnętrzne z innymi ziołami może być również korzystne. Są to rumianek, żywokost, oatstraw i biały dąb kora.

Ostrzeżenie

Kwalifikacje homeopatyczne powinny być konsultowane w celu ustalenia korzystnych metod leczenia bolących żylaków. Niektóre aplikacje mogą powodować miejscowe niewielkie podrażnienie skóry.

Dlaczego to tak bardzo bolało chodzić z powięzi podeszwy?

Dlaczego to tak bardzo bolało chodzić z powięzi podeszwy?


Wkładka ortopedyczna powięzi jest najczęściej w prowadnicach, ale jest jedną z najczęstszych przyczyn bólu pięty. Pacjenci z tej kontuzji powinien odpocząć i uniknąć działań, które pozwoliłyby bardziej obciążenie do stóp. Nawet chodzenie może nawet drażnić ten warunek.

Definicja

Cierpią ból z powodu zapalenia powięzi podeszwy zapalenia powięzi podeszwy. Powięzi podeszwy jest grube pasma tkanki, które biegnie w dolnej części stopy, podłączając kość pięty na palce.

Walking Ból

Rozcięgna podeszwowego rozciąga się z każdym kroku. Boli, kiedy idziesz, bo tkanka jest już nadmiernie i podrażniona lub stan zapalny.

Czynniki ryzyka

Normalnie, twój powięzi podeszwy wspiera łuk w stopy. Jednak powtarzające się rozciąganie i rozrywanie może spowodować uszkodzenie powięzi. Dlatego podeszwowe zapalenie powięzi jest najczęściej u osób, które angażują się w ćwiczenia, które stawiają dużo stresu na pięcie, takie jak bieganie i pieszej.
Inne czynniki ryzyka są między 40 a 60, w wieku, otyłość, zaburzenia stopy i płci, a kobiety są bardziej narażone na wpływ.

Ćwiczenia

Zamiast chodzić do ćwiczeń, spróbować innych ćwiczeń fizycznych, które umieścić mniejszy wpływ na stopy, takich jak pływanie i joga. Czy ćwiczenia, aby rozciągnąć swoją powięzi podeszwy, która pomoże tonu i wzmocnienia dolnej mięśni nóg. Przyczyni się to do stabilizacji kostki i pięty oraz zapobiec przyszłym urazom.

Leczenie

Spoczynku, polewa, łagodne rozciąganie i stosowanie leków przeciwzapalnych są zwykle bardzo efektywne w leczeniu zapalenie powięzi podeszwy. Nosić buty z odpowiedniego wsparcia i amortyzację dla pięty aby chronić je od napięcia i uderzenia. Noszenie odpowiedniego obuwia również jest dobrym sposobem, aby zapobiec stan.

Jak zapobiec Rozwój bolący guz

Jak zapobiec Rozwój bolący guz


Bunions są jedną z najczęstszych dolegliwości pacjentów zgłaszających się do podiatrists według Paul Langer, DPM. Jeśli nie właściwie leczone we wczesnych stadiach rozwoju, bolący guz (palucha koślawego) może się rozwijać w bardzo bolesnych jak i osłabiających zaburzenia stóp. Wczesna interwencja zapobiega dalszemu rozwojowi bunions lub ból bolący guz i konieczności zabiegu bolący guz lub bunionectomy.

Instrukcje

Zapobieganie

1 Bunions rozwijać się w czasie, a czasami bez bólu bolący guz, więc uważaj na fizyczne oznaki bolący guz. Wczesne objawy obejmują duży palec u nogi w ruchu w kierunku mniejszych palcach, czerwony zapalenia i bump na podstawowego stawu dużego palca oraz inne deformacje stóp, takich jak hammertoe i pazur palca.

Dyskomfort z bolący guz może być usztywnienie w wielkim podstawy palców stawów (zapalenie stawów) lub ból na szczycie lub z boku dużego palca od nacisku okładziny. Jednak ogólnie rzecz biorąc, ból bolący guz jest głęboki, tępy "we wspólnym" bólu i że może kolidować z codziennych czynności.

2 Określenie dotkliwości bolący guz przed leczeniem, odnosząc się do skali Manchester, który mierzy przyśrodkowej odchylenie śródstopno (MTP) przegubu względem dużego palca. Skala składa się z standardowych fotografii stóp z czterech klas palucha koślawego: Brak-mal-pozycjonowanie jest mniej niż 20 stopni; łagodny - nieprawidłowego pozycjonowania jest pomiędzy 20 a 30 stopni; umiarkowane-mal-pozycjonowanie jest od 30 do 50 stopni; ciężka - mal-pozycjonowanie jest więcej niż 50 stopni.

3 interweniować wcześnie, jeśli mal-pozycjonowanie jest łagodny (poniżej 30 stopni), nosząc elastyczną szynę i ćwiczenia nóg codziennie. Nosić szynę Zespół cieśni kanału nadgarstka, który stabilizuje łuk śródstopia i ściąga na duży palec u nogi od mniejszych palcach, najlepiej podczas spaceru, więc korekta bolący guz występuje w całym zakresie ruchu. Według Dynamiczny Chiropraktyka, stopy, która rozwija się bolący guz musi mieć dobre wsparcie dla łuku podłużnego przyśrodkowego i umożliwić zginanie stawu śródstopia podczas chodzenia. Amerykańskie stopy i kostki ortopedyczne Towarzystwo zaleca częste, proste ćwiczenia stóp, aby uniknąć typowych schorzeń stóp, takich jak bunions i hammertoes.

4. Skonsultuj się z lekarzem przed noszenie szyny Zespół cieśni kanału nadgarstka, jeśli stopień nasilenia jest umiarkowany. Aby pomóc złagodzić ból Zespół cieśni kanału nadgarstka, noszą wsparcie łuku stopy do połowy stabilizację śródstopia i kości śródstopia pad redystrybucji ciśnienia dala tworząc bolesne bolący guz podczas noszenia butów.

5 Jeśli bolący guz jest ciężka, należy skonsultować się z lekarzem na temat różnych rodzajów operacji i związanych z tym zagrożeń. Jeśli operacja bolący guz (bunionectomy) przeprowadza się, nosić szynę Zespół cieśni kanału nadgarstka dla rehabilitacji pooperacyjnej i na bieżąco, aby zapobiec powtórzeniu się bolący guz.

Wskazówki:

 • Amerykański Foot & Ankle Ortopedyczno Towarzystwo odradza noszenie obuwia z zaostrzonymi palcach i wysokie obcasy, ponieważ ścisnąć palce i zwiększyć presję na duży palec u nogi, znacznie przyczyniając się do dalszego rozwoju bolący guz. Noszenie szeroko toe zapakowane buty z obcasami mniej niż 1-1 / 2 cali jest niezbędna do zapobieżenia dalszym rozwoju bolący guz, niezależnie od stopnia zaawansowania.

Jak ocenić skalę bolący guz

Ocena nasilenia bolący guz (palucha koślawego), czy przez lekarza lub samodzielnie, jest konieczne przed prawidłowo traktując go. Ciąg dalszy ocena pomaga w ocenie, czy leczenie zachowawcze z powodzeniem prostowania palca. Do niedawna stosowane tylko lekarze Manchester skalę do mierzenia przyśrodkowej odchylenie śródstopno (MTP) przegubu względem dużego palca. Jednak, jak wynika z badania 2010, dokładność pacjentów za pomocą skali do samooceny nasilenia bolący guz jest dopuszczalne.

Instrukcje

1 Drukuj każdy znormalizowany fotografię czterech klasach palucha koślawego na prawej lub lewej stopy lub obu stóp (patrz odniesienia 2).

2 Umieść każdy obraz obok niewyrównany palca lub palców i określić, które z czterech gatunków najbardziej koreluje z pozycjonowaniem. Mark z "X"

3 skupić swoje wysiłki na utrzymanie zdrowych nóg, jeśli umieszczony znak "X" na "nr deformacji = 0." Unikaj butów, w tym niewłaściwie dopasowane buty spiczasty-toe i obcasy większej niż jeden i pół cala. Rozciągnąć ścięgna i wzmocnienie więzadeł mięśni poprzez rozciąganie i ćwiczenia stóp codziennie. Zapobiec rozwojowi nadmiernej pronacji w stopach (spadł łuki lub płaskie stopy) przez świadomość dobrej postawy i zrównoważonego dostosowania miednicy i kolanach.

4. Utrzymuj zdrowe nogi i zapobiec dalszej progresji deformacji, jeśli umieszczony znak "X" w obu "Mild deformacja = 1" lub "umiarkowane zniekształcenia = 2". Jak w przypadku wszystkich etapach bolący guz, nosić szerokie buty toe-box z odpowiedniego wsparcia. Rozciągnąć ścięgna i wzmocnienie więzadeł mięśni poprzez rozciąganie i ćwiczenia stóp codziennie. Idealnie, nosić szynę Zespół cieśni kanału nadgarstka, który stabilizuje łuk śródstopia i ściąga duży paluch od mniejszych palców podczas chodzenia, więc korekta bolący guz występuje w całym zakresie ruchu.

5 Skonsultuj medycznego przed wykorzystaniem szyny Zespół cieśni kanału nadgarstka, jeśli umieszczony znak "X" na "Zaawansowane deformacja = 3". W międzyczasie, nosić szerokie buty toe-box z odpowiedniego wsparcia i nosić wsparcie łuku stopy lub średniej nawias, w celu stabilizacji kości śródstopia i wziąć ciśnienie od bolesnej bolący guz podczas noszenia butów.

6 Powtórz tę ocenę po sześciu do ośmiu tygodni codziennego leczenia do pomiaru czy odchylenie przyśrodkowej zmniejszyło. Jeśli tak, to gratulacje i kontynuować leczenie niechirurgiczne. Jeśli nie ma poprawy, należy skonsultować się z lekarzem w celu uzyskania porady medycznej.

Jakie są przyczyny bolący guz?

Jakie są przyczyny bolący guz?

Skutki Bunions

Bolesne deformacje na górze pierwszej kości śródstopia dużego palca --- bunions --- spowodowanych wspólną rozszerzenia. Wynika to z worka znany jako torebki do napełniania płynem w tkance łącznej. Zagęszczające i wynik zapalenia, a także wyrównania palców. Jako bursa ociera obuwia powoduje nacisk i tarcie, które pociąga za sobą większy zapalny i ból.

Ciasne buty

Większość bunions są spowodowane ciasnych butów, takich jak buty na obcasie i innych wąskich trójpalczasty obuwia. Ze względu na kształt skośne stóp wysokie przechyłu i wąski palec, ten styl buta jest szczególnie szkodliwe dla stóp. Nachylenie buty zmusza przód stóp jest w smukłym opakowaniu palców pod nienaturalnym kątem. Palce mogą rosnąć na stałe zmodyfikowane w pozycji, co może prowadzić do tworzenia się bolący guz.

Dziedziczność

Chociaż bunions nie są dziedziczone, można odziedziczyć wadliwy strukturę kości stopy. Dziedziczenie sztywność więzadeł, które sprawiają, stóp i kostek sztywna, może również prowadzić do bunions. Kości i więzadła obejmujące łuki i stawów stóp powinny być elastyczne i mobilne. Jednak, gdy są one przenoszone z powodu funkcji dostosowania stóp niewłaściwe, zbyt duży nacisk kładzie się na dużym stawie palca.

Artretyzm

Ból stawów od ciśnienia w obrębie stawów palców może również powodować bunions. Obrzęk stawów, z powodu zapalenia stawów, może zmieniać położenie w kości. Formą zapalenia stawów zwanej dną moczanową może spowodować nadmiar kryształy kwasu do gromadzenia się w stawach znajdujących się w duży palec u nogi, co prowadzi do stanu zapalnego. Wspólne deformacje związane ze zmęczeniem ciała spowodowane przez reumatoidalne zapalenie stawów może również wystąpić.

Urazy fizyczne Zajęcia i

Niektóre działania, takie jak balet taniec umieścić dodatkową presję na stawy palców, które mogą zwiększyć szanse na rozwój bunions. Powtarzające się chodzenie na ten sam rodzaj płaskiej powierzchni, takiej jak utwardzonej drogi może spowodować powtarzające się uszkodzenia szczepu powstałego w bunions. Zwiedzanie nieprawidłowo może spowodować bunions. Gdy idziesz z równowagi, to zbytnio nacisk na stawy. W czasie, połączenie ruchów ciśnienia i nieregularnych może powodować niestabilny i stawów bunions.

Jak nie boli kolana na eliptyczne

Jak nie boli kolana na eliptyczne


Trenażery eliptyczne są powszechnie zalecane dla osób, które mają ból kolana lub są podatne na ból kolana. Eliptyczne treningi są wśród ćwiczeń zalecanych przez Harvard Zdrowia za efekt niskiego wpływu na stawy. Jeśli dona € ™ t ma kolana ból, eliptyczne może pomóc zachować te stawy w szczytowej formie. Ale jeśli masz urazów kolan, może chcesz być ostrożny skoki na eliptyczne.

Instrukcje

1. Porozmawiaj z lekarzem, jeśli masz ból kolana. Dla stanu kolanowego lub uszkodzenie, reszta może być lepszym rozwiązaniem niż praca na eliptyczne. Jeśli lekarz nie jasne za szkolenie, mógłby polecić leki przeciwzapalne w celu zmniejszenia bólu, ortezy na buty lub terapii fizycznej w celu złagodzenia lub uniknięcia bólu.

2 Wybierz eliptyczne z regulacją długości kroku. Pedały z krótkim kroku może spowodować zginać kolana i powodować ból kolana i obciążenie wiązadeł. Zbyt długi krok może spowodować nadciśnienie i ból w plecach kolana. Dostosować maszynę do wysokości i eksperymentować z korekt, aż znajdziesz krok, który jest tuż długość dla Ciebie.

3 Wypróbuj różne pozycję pięty. Jeśli odczuwasz ból, gdy trzymasz piętę przymocowaną do pedału, podnoszenie pięty lekko spowoduje można obracać na śródstopie i może zmniejszyć nacisk na kolana. I odwrotnie, jeśli masz ból kolana z pięta podniesiona, utrzymując pięty stałe mogą pomóc zmieniając mechanikę ciała i wyrównanie kolana.

4 Unikaj całkowicie prostując nogi. Zasada ta ma zastosowanie do wykonywania rowery i wspinaczy schodów oraz trenażery eliptyczne. Twoje nogi nie powinny blokować.

5 uniknąć kolejnych dni, jeśli youâ € ™ re skłonność do powtarzających się urazów stresu, takie jak Syndrom pasma biodrowo-piszczelowego lub zapalenie kaletki stawu biodrowego. Weź co najmniej jeden dzień wolny od treningu, aby uniknąć eliptycznych dokuczliwy obrażenia. Jeśli youâ € ™ re biegacza, może chcesz uniknąć uruchamiania i używania maszyny eliptyczne na kolejne dni również.

6 Słuchaj swojego ciała dzień po treningu. Jeśli youâ € ™ re nowy eliptyczne lub używasz innego modelu, mogą wystąpić pewne kolano boli następnego dnia. Powinny one mieć charakter tymczasowy. Ale jeśli utrzymują się, to nie jest normalne, i należy skonsultować się z lekarzem na temat zmian.

Jak korzystać z bolący guz szyny do Wyprostuj palucha koślawego (Bunions)

Jak korzystać z bolący guz szyny do Wyprostuj palucha koślawego (Bunions)


Powszechne leczenie zachowawcze dla łagodnego do umiarkowanego bunions (palucha koślawego) i bolący guz ból jest nosić szynę Zespół cieśni kanału nadgarstka. Podstawowa konstrukcja szyny bolący guz obejmuje "uchwyt" na duży palec u nogi, rozszerzone w kierunku wzdłużnym i podłączony do innego "wiążące" wokół śródstopiu, w wyniku siły korygującej na duży palec u nogi. Aby skutecznie wyrównać bolący guz, upewnij się, że szyna bolący guz wspiera stopę, prostuje duży palec u nogi i chroni tkanki podrażnionej.

Instrukcje

1 leczyć stopę podstawową funkcję, która przyczynia się do odchylenia toe. Początkowe odchylenie powodowane przez spłaszczenie stóp, znanej również jako pronację, która powoduje nadmierne naprężenia ścięgna w górnej połowie stopy. Ten ścięgien umowy, wyciągając duży palec u nogi w bok w stronę drugiego palca i zmuszając podstawowego stawu dużego palca (śródstopno wspólnego) na zewnątrz. Ciśnienie w tym obszarze powoduje pogrubienie kości, co prowadzi do tworzenia się deformacji bolący guz.

2 Wybierz szynę obsługującego śródstopiu, prostuje duży palec u nogi spuchnięte i chroni powierzchnię Zespół cieśni kanału nadgarstka. Dobrze zaprojektowany bolący guz Szyna zapewnia wsparcie dla dwóch łuków śródstopiu znajduje (podłużne i poprzeczne) i stabilizuje się w połowie stopy, jednocześnie wyciągając duży palec od drugiego palca i delikatnie rozciągając ścięgna między pierwszym i drugim kości śródstopia. Skuteczne szyna chroni również podrażnioną obszar bolący guz z miękką wyściółką.

3 szyny Zespół cieśni kanału nadgarstka nosić w ciągu dnia podczas spaceru lub w nocy podczas odpoczynku. Chodzenie w szyny Zespół cieśni kanału nadgarstka (dni) splints pozwala na zginanie od dużego palca natomiast szyna ciągnie duży palec u nogi od drugiego palca, zapewniając korektę w całym zakresie ruchu. Nocne szyny sztywne mogą być noszone tylko podczas odpoczynku, ponieważ nie są obciążania; Stąd, zmiana przebiegu dużego palca występuje w bok w jednym położeniu statycznym i może nie być tak skuteczne, jako dynamiczny dni szyna.

4 szyny Zespół cieśni kanału nadgarstka nosić codziennie lub często najlepsze wyniki. Zgodność przyczynia się do sukcesu każdej szyny bolący guz w korekcji deformacji Zespół cieśni kanału nadgarstka. W zależności od nasilenia bolący guz codziennie lub częste stosowanie szyna bolący guz jest wymagane w próbach w znaczną poprawę. Ponieważ bolący guz nie może być "wyleczony", trwają profilaktyki zdrowotnej (takich jak noszenie szyny bolący guz często) pomaga uniknąć dalszego postępu bolący guz lub ponownego pojawienia się bolący guz po operacji bolący guz.

Wskazówki:

 • Dla uzyskania najlepszych rezultatów, należy nosić szyny codziennie przez 30 minut i do trzech lub czterech godzin, w zależności od nasilenia bolący guz.
 • Nosić szynę Zespół cieśni kanału nadgarstka po dniu lub w przypadku noszenia butów na wysokim obcasie i ostro-toe pomóc rozciągnąć ścięgna i wyrównaj duży palec u nogi.
 • Osoby chore na cukrzycę powinny unikać noszenia szyn Zespół cieśni kanału nadgarstka z powodu problemów z obiegu.

Jak zrobić przestaną boleć dystansowe

Jak zrobić przestaną boleć dystansowe


Aby pomóc zęby pacjentów przewodnik "w ich właściwych pozycjach, ortodonci korzystać z różnych urządzeń, w tym ekspanderów, nakrycia głowy, uchwyty i szelki. Przed ortodonta może dołączyć szelki, jednak niektórzy pacjenci wymagają dystansowe lub separatory. Ortodonci używać nici dentystycznej, aby wstawić te gumy, tworzyw sztucznych lub metalowych przedmiotów między dwoma tylnymi zębami. W odpowiedzi na ciśnienie z przekładkami, zęby lekko przemieszczać, dzięki czemu przestrzeń dla ortodontycznych, które owijają się wokół tylnych zębów wspiera aparat ortodontyczny. Niektórzy ludzie, którzy czują się jak rozpórki żywności jest uwięzione pomiędzy zębami przez kilka godzin. Inni odczuwają ból lub bolesność, szczególnie dzień po coraz ich przekładek.

Instrukcje

1 Take over-the-counter lek przeciwbólowy, takie jak paracetamol lub ibuprofen. Postępuj zgodnie z instrukcjami dawkowania na swojej butelce, aż ból osiągnie dopuszczalne normy.

2 Jedz miękkie pokarmy. W przypadku wystąpienia podrażnienia lub bólu swoimi dystansowych, do żucia może być chore. Wybierz miękkie pokarmy, takie jak jogurt, pudding, jabłkowym i zupy, które wymagają niewiele lub nie żuć, aż ból ustępuje. Dla większości osób z przekładkami, leki przeciwbólowe i zmiany diety zatrzyma ból.

3 Zastosuj over-the-counter znieczulenia stomatologicznego, zgodnie z instrukcją produktu użytkownika. Znieczulające znieczulić na tym terenie tak, że to nie boli.

4 stosuje się okłady z lodu na 15 minut, aby z boku twarzy, że boli. Połóż ręcznik lub szmatkę między umyć opakowanie lodu i skóry, aby chronić swoją skórę.

Wskazówki:

 • Skonsultuj się ortodonta, jeśli masz silny ból, który trwa dłużej niż trzy dni.

Jakie Strona główna zadośćuczynienie za opuchnięte nogi, że boli?

Nogi obrzęk z powodu nagromadzenia płynów w otaczających tkankach. Jest to kłopotliwe wspólny dla kobiet w ciąży, ale występuje podczas PMS, jako efekt uboczny kontroli urodzeń, w wyniku zbyt dużo jedzenia sól lub zbyt wiele węglowodanów lub z samego stoi zbyt bez spoczynku. Zdarza się prawie każdy w pewnym momencie i jak płyn buduje, buty nie pasują właściwie, skarpetki pociągnąć mocno do skóry i całego regionu stopa zaczyna boleć. Na szczęście istnieje kilka prostych, niedrogich domu środków można używać do zwalczania obrzęk stóp.

Obieg

Jednym z najlepszych sposobów, aby zmniejszyć nadmiar ilości płynu w nogach jest poprzez lekkie ćwiczenia. Jest to szczególnie użyteczne, jeśli obrzęk spowodowany przez wahania hormonów lub funkcją diety. Umieść piłkę tenisową pod jedną nogą i obróć go wokół na 15 minut. Następnie powtórz toczenia z drugą nogą. Powoduje to zwiększenie krążenia w obszarze, zachęcając krwi szybciej przepływać przez tętnice i żyły stopy. Dodatkowo, działanie masażu piłki tenisowej pomoże złagodzić ból mięśni i zmniejszyć stres fizyczny.

Elewacja

Jeśli twoje stopy są spuchnięte z powodu wysiłku fizycznego, może chcesz wziąć inne podejście. Zdjąć buty i skarpetki. Połóż się płasko na plecach, i użyć poduszki do podniesienia stóp. Spróbuj je umieścić co najmniej jedną stopę wyższy niż tułowia, gdyż pozwoli grawitacja wyciągnąć płynu z powrotem w kierunku środka ciała. Pozostań w tej pozycji przez około 20 minut.

Zimno

Inny sposób zmniejszenia obrzęku i bólu w stopach obejmuje stosowanie zimnej wody do tkanek. Albo siedzieć na krawędzi wanny i pozwalają zimną wodą przejechać nogi lub moczyć je w wiadrze z zimną wodą na około 10 minut. Zimno powoduje, że naczynia krwionośne do umowy, skutecznie kurczy narażone miejsce. Dodatkowo niskie temperatury mają tendencję do znieczulenia nerwów, zmniejszając żadnych dolegliwości fizycznej, jak również. Aby połączyć efekt niskiej temperaturze z techniką ćwiczeń stóp, umieścić jedną puszkę zimnego napoju pod każdą stopę i zwinąć je w tę iz powrotem, aż do puszki zaczynają rozgrzewkę. Chłód łagodzi tkanek, podczas gdy ćwiczenia pomagają usunąć płyn i walcówka działanie zmniejsza bolesność mięśni i zmęczenie.

Jak zmniejszyć ból z bolący guz

Jak zmniejszyć ból z bolący guz


Choć operacja jest jedynym sposobem, aby pozbyć się bolący guz na dobre, bólu i dyskomfortu, że przyczyny mogą być efektywnie zarządzane za pomocą stosunkowo prostych środków. Oprócz podejmowania mądrzejszych wyborów obuwia, możesz użyć ortopedii i leków, aby zmniejszyć ból z bolący guz. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak zmniejszyć ból z bolący guz.

Instrukcje

1 Zanurzyć uszkodzoną nogę w gorącej wodzie po długim pobycie w butach lub kiedy ból staje się uciążliwe. Chociaż nie jest to podstawowy sposób leczenia bólu, może być skuteczny dodatek do innych zabiegów i jest szczególnie użyteczna w przypadku bolący guz jest niewielki lub względnie nowym.

2 Zastosuj lód do stawu i utrzymać stopę podwyższone jako uzupełnienie lub alternatywa do moczenia w gorącej wodzie. Lodu jest szczególnie przydatny, gdy staje się obrzęk stawów spowodowane podrażnieniem fizycznym.

3 Zmniejszenie presji na nogi poprzez usunięcie buty, gdy nie jest to absolutnie konieczne, aby je nosić.

4 Trzymaj palec stopy, stawów i mięśni za pomocą ćwiczeń luzem przeznaczone dla osób cierpiących na Zespół cieśni kanału nadgarstka. Ćwiczenia stóp mogą zapobiec nasilenie przewlekłego bólu często doświadczanych przez ludzi z bunions. Strona Dr Stopa zawiera wykaz zalecanych pomocne ćwiczenia stóp. Zobacz sekcję poniżej zasobów dla łącza.

5 Porozmawiaj z podiatry o różnych wkładek ortopedycznych i urządzeń, które mogą być stosowane w leczeniu bunions. Drewienka Zespół cieśni kanału nadgarstka, poduszki i kubki pięty mogą być noszone wewnątrz buta, aby złagodzić presję na nogi i zapewnić stopę w prawidłowej postawy. Zżelowane dystansowe i separatory toe toe może zapobiec pogarszaniu się bolący guz, a regulator bolący guz może pomóc rozciągnąć mięśnie palców i stóp na noc.

6 Pobierz parę butów, które pasują właściwie. Pomyśl szeroka i przestronna dla regionów toe buty, a nie nosić buty, które zwężają nogę w żaden sposób. Wkładki mogą być również dodane w celu zapewnienia właściwego dopasowania oraz zmniejszenia podrażnienia.

Wskazówki:

 • Zakupy obuwia wieczorem, a nie rano. W nocy, twoje stopy są nieco powiększone, ponieważ były używane przez cały dzień, dzięki czemu łatwiej jest kupić buty, które pomieścić stopy prawidłowo.
 • Bunions pogorszyć, jeśli leczenie naprawcze niezwłocznie szukać nie po raz pierwszy pojawiają się one.

Pomocne wskazówki dla bolący guz Relief

Bunions może być wynikiem dziedziczności, złe dopasowane buty, zapalenie stawów lub stresu na stopy. Stan ten zdarza gdy guzek w kościste formy zewnętrznej bazy swojego dużego palca, często powodując swój duży palec u nogi wygina się do wewnątrz i kurcze inne palce. Bunions mogą być łagodne, aby poważnie bolesne. Na szczęście istnieje wiele sposobów, aby złagodzić ból i dyskomfort z tego warunku.

Obuwie

Buty mogą odgrywać ważną rolę w kształtowaniu bunions i albo je obciążające lub łagodzenia bólu. Zawsze należy nosić buty, które pozwalają dużo miejsca na palce. Kobiety powinny być szczególnie ostrożny, jeśli są na nogach przez większość dnia i często nosić obcasy; to dlatego, że wiele kobiet buty, które mogą wyglądać dobrze zaprojektowane są bardzo słabo miarę podnóżkiem dźwięku i odpowiedniego miejsca na palcach. Wkładki do butów (na receptę i bez recepty), wraz z taping i obicia, a także może zmniejszyć dyskomfort bunions.

Pain Relief

Czasami bolący guz może stać się stan zapalny i ból. W tych czasach, spróbuj wisienką obszar kilka razy dziennie. Inne środki obejmują ibuprofen (Advil i Motrin), paracetamol (Tylenol) i naproksen (Alleve). Lekarz może zalecić zastrzyki kortyzonu na ból. Zastrzyki te umieszczane są w styku palców i przeżyć ból przez określony okres czasu.

Chirurgia

Jeśli ból związany z bolący guz staje się nie do zniesienia i / lub nie reaguje na inne metody leczenia, można rozważyć Zespół cieśni kanału nadgarstka operacji. Istnieje kilka różnych typów operacji bolący guz. Zazwyczaj bolący guz jest usunięty, a inne środki naprawcze konieczne może być stosowane. Środki te obejmują chirurgiczne naprawy stawów przestrzennego, kości, ścięgien i / lub więzadeł.

Jak korzystać z bolący guz Tarcza

Jak korzystać z bolący guz Tarcza


Jeśli duży palec u nogi zmienił się kształt i zaczyna się krzywej w stosunku do reszty palcach, prawdopodobnie masz bolący guz. Bunions są bolesne, zwłaszcza gdy ocierają się o buty. Korzystanie tarczę Zespół cieśni kanału nadgarstka amortyzuje się bolący guz i zmniejsza związany z nim ból.

Instrukcje

1 Sprzedam buty, które nie skurcze nogi i mają dużo miejsca na palce. Ciasne buty wzmocnić ból Zespół cieśni kanału nadgarstka. Tarcza bolący guz nie pomoże, jeśli buty są szczelne.

2 Wybierz tarczę żel Zespół cieśni kanału nadgarstka dla większości ulg, które można znaleźć w większości aptek. Na bazie silikonu tarcze Zespół cieśni kanału nadgarstka pomieścić do większości zastosowań, ale można ponownie wykorzystać każdą tarczę żel Zespół cieśni kanału nadgarstka.

3 Umieścić tarczę bolący guz na gołą stopę, czystym pętlę przez poślizgiem nad palucha i pozycjonowania tarczy nad bolący guz. Niektóre tarcze bolący guz znajduje się również separator palców, który powinien umieścić między palucha i pierwszy palec. Separator palców pomaga wyrównać swój duży palec u nogi.

4 Nosić osłonę bolący guz pod buty i skarpetki w ciągu dnia. To nie powinno mieć wpływu na swoje działania w ogóle. Jeśli jest to niewygodne, buty są chyba zbyt mocno.

5 Ekran Zespół cieśni kanału nadgarstka umyć w ciepłej wodzie z mydłem po użyciu. Osuszyć, albo niech go do wyschnięcia w miejscu o dobrej cyrkulacji powietrza.

Wskazówki:

 • Można rozciągnąć ulubioną parę butów z noszach buty, jeśli są zbyt ciasne. Możesz znaleźć nosze butów w większych aptekach i sklepach specjalistycznych stóp.
 • Użyj regulatora Zespół cieśni kanału nadgarstka w nocy, aby pomóc rozciągnąć ścięgna i wyrównać swój duży palec u nogi.
 • Jeśli tarcza bolący guz nie zmniejsza bólu, porozmawiać z podiatry temat możliwości leczenia.