adcov.com

ziolo waleriana

Waleriana i zespół jelita drażliwego

Waleriana i zespół jelita drażliwego


Zespół jelita drażliwego (IBS) jest zaburzeniem przewodu pokarmowego, które ma wpływ na jedną z pięciu Amerykanów, zgodnie z Narodowego Digestive Diseases Informacje Clearinghouse. Właściwości anty-lękowe Valeriana doprowadziły niektórych ludzi go używać w leczeniu IBS.

Znaczenie

Zespół nadwrażliwego jelita grubego jest spowodowane zbyt wrażliwym okrężnicy, który reaguje niekorzystnie na stres. W biochemicznych w korzeń waleriany wpływa na części mózgu, które regulują niepokój; zażyciu waleriany mogą zwalczać stres i uspokoić spasming układ trawienny.

Rodzaje

Istnieje kilka sposobów, aby podjąć waleriana na zespół jelita drażliwego. To jest w proszku, pigułki i formie nalewki; wiele osób wybiera napój waleriany herbaty, ponieważ może on być łączony z innymi składnikami, które czynią go łatwiejszym.

Dawkowanie

US National Library of Medicine i National Institutes of Health zaleca się dawkę od 300 do 1800 mg w postaci tabletek; 400 do 900 mg nalewki (1,5 do 3 g ziela) i sama od 1,5 do 3 g korzenia kozłka lekarskiego w 150 ml. wody do waleriany herbaty. Organizacje te nie zaleca stosowania waleriana dla dzieci.

Rozważania

Korzystanie z kozłka lekarskiego w leczeniu zespołu jelita drażliwego opiera się na tradycji, a nie dowodu naukowego. US National Library of Medicine i National Institutes of Health ostrzegają, że jej stosowanie nie zostało poddane rygorystycznym testom w celu określenia jego skuteczności u ludzi.

Ostrzeżenie

Waleriana może powodować działania niepożądane, takie jak bóle głowy, niepokój, zawroty głowy i obniżoną temperaturę ciała. Ponadto, przewlekłe stosowanie waleriana w dużych dawkach może spowodować powikłania, takie jak bezsenność, splątanie, szybkie bicie serca i wycofania.

Co jest dobre dla Waleriana?

Co jest dobre dla Waleriana?


Waleriana jest herb, który został wyceniony na swoich leczniczych właściwości od tysięcy lat. Starożytni Grecy i Rzymianie używali ziół jako lekarstwo na problemy trawienne, zaburzenia układu moczowego i do łagodzenia bóle miesiączkowe. Dziś jest uspokajające działanie ziół, że Garner najwięcej uwagi, jak to jest powszechnie stosowane w leczeniu bezsenności i niepokoju.

Identyfikacja

Wieloletnia roślina pochodzi z Europy i Azji Zachodniej, waleriana jest obecnie w regionach o klimacie umiarkowanym na całym świecie. Zakład jest łatwo identyfikowane przez jego pachnących białych lub różowych kwiatach. Rozkwita w wilgotnej glebie bogatej w składniki odżywcze i jest często zauważył rosnące dziko w pobliżu rzek lub strumieni. To podziemne części roślin - korzenie i kłącza - które są zbierane i suszone na zewnątrz dla ich właściwości leczniczych.

Funkcja

Waleriany jest często używany jako naturalny pomocy snu. Zioło brane jest również w celu zmniejszenia objawów lęku i rozładować napięcie mięśni spowodowane stresem. Składniki kozłka lekarskiego odpowiedzialne za uspokajające uprawnień tej rośliny nie zostały zidentyfikowane, jednak uważa się, że składnik o nazwie Kwas walerenowy, znalazł się w olejku tej rośliny, odgrywa rolę. Uważa się, zioła zwiększenia acid (GABA) poziomu gamma-aminomasłowy w mózgu, podobnie jak leki stosowane benzodiazepiny lęku.

Efekty

Liczne badania wykazały, waleriana być korzystne u pacjentów z łagodną do umiarkowanej przypadków bezsenności. Niemieckie badania, opublikowane w "European Journal of Medical Research" wykazały, że 600 mg dziennie waleriany poprawie jakości snu, jak tylko benzodiazepiny po zaledwie sześciu tygodniach stosowania. Mniej działań niepożądanych odnotowano również w badanych biorących waleriany. Zioło wydaje się najbardziej korzystne, gdy stosowany na noc, a nie na miarę potrzeb, z efekty zazwyczaj widoczne po tygodniu stosowania. Efekt zioło jest na zaburzenia lękowe nie zostało jeszcze dobrze zbadane.

Dozowanie i Metody Połknięcie

Suplementy Valerian sprzedawane są bez recepty, jak kapsułki, tabletki, nalewki lub herbaty. Przyjmowany w postaci kapsułki lub tabletki, zalecana dawka wynosi od 300 do 600 mg na 30 minut przed snem. (Spójrz na wyciąg standaryzowany do 0,8% Kwas walerenowy.) Jak nalewki, 2,5 do 5 ml roztworu w szklance wody jest zalecane. Istnieje wiele produktów waleriana, które łączą się z innymi zioła ziołowe środki uspokajające, jak passiflory, melisy i rumianku, jednak korzyści płynące z tych produktów nie zostały zbadane jak szeroko jako samodzielne dodatki kozłka.

Ostrzeżenie

Waleriana jest na ogół bezpieczne w zalecanych dawkach, ale było wiadomo, że powoduje kołatanie serca, bóle głowy i rozstrój żołądka u niektórych osób. Herb nie powinien być przyjmowany z anty-lęk leki, ponieważ może nasilać działanie uspokajające narkotyku. Kobiety w ciąży lub karmiące oraz dzieci poniżej trzeciego roku życia powinny unikać podejmowania waleriana jak jego wpływ na te grupy nie zostały dokładnie zbadane.

Cel Waleriana Passion Flower

Cel Waleriana Passion Flower


Tradycyjna wiedza ziół stosowano w domu środków wieków. Dzisiaj praktyka jest znana jako holistycznej, medycyny komplementarnej i alternatywnej. Waleriana (Valeriana officinalis) to roślina, której korzeń jest stosowany jako lek ziołowy, a passiflory (Passiflora krwista) jest winorośli wspinaczka, której liście, łodygi i kwiaty są używane. Zioła są często łączone, aby utworzyć mieszaninę właściwościach leczniczych. Te dwa różne zioła mogą być wzięte razem łączą w sobie najlepsze właściwości obu.

Początki

Waleriana pochodzi z Europy, gdzie rośnie dziko w wilgotnych łąk. Jednakże, jest uprawiana na całym świecie do stosowania leczniczego. Znany jest również jako heliotropu, pachnące waleriana i Europejski waleriana. Męczennica pochodzi z Ameryki, ale przeważnie w regionach tropikalnych. Jest uprawiany dla celów leczniczych w Europie.

Opis

Waleriana mogą dorastać do dwóch metrów wysokości, a jego korzeń ma lekką szaro-brązowy kolor. Choć nie ma ziołowy zapach, suszone zioła mogą czuć dość nieprzyjemne. Męczennica jest wieloletnia, które mogą rozwijać się ponad 30 metrów długości. Jej kwiaty mają pięć płatków i działek kielicha, które mogą się różnić w kolor z fioletowego na niebieski.

Właściwości

Waleriana i passiflory są zarówno nervines lub rozluźniające. Waleriana ma działanie uspokajające i jest wykorzystywany do pomocy przy bezsenności, lęku, stresu i skurcze żołądka, zgodnie z University of Maryland Medical Center, która również informuje, że pasja kwiat znany jest jako uspokajające zioła, używane do łagodzenia podobne objawy do tych leczonych przez waleriana; Jednakże, nie jest uważany za silny.

Typowe dawkowanie

Połączenie tych ziół można znaleźć w kilku postaciach: kapsułek, świeżych lub suszonych ziół i nalewki składającym się z ekstraktu roślinnego. Dawka może się różnić w zależności od zastosowanego kształtu. Na przykład, w formacie nalewki, University of Maryland Medical Center wskazują, że 4 do 6 ml być pobrana do trzech razy dziennie.

Rozważania

Znormalizowane moce tych ziół można znaleźć w sklepach zdrowia i aptekarzy. Jest to najlepiej skonsultować się z lekarzem i / lub zielarza biorąc ziół leczniczych. Dodatkowo, efekty uboczne powinny być dobrze zbadane. Bez odpowiedniej wiedzy na temat ziół leczniczych, samodzielne dawkowanie może być ryzykowne i szkodliwe dla zdrowia.

Różnica między Valerian Root Extract i Waleriana

Różnica między Valerian Root Extract i Waleriana


Waleriana jest tradycyjnie stosowany w leczeniu bezsenności i niepokoju na ponad 1000 lat. Jest on znany ze swojego silnego zapachu, często porównywany do spoconych skarpet lub stóp. Nazwa biologiczny Waleriana jest Valeriana officianalis.

Korzeń kozłka

Korzeń jest częścią Waleriana, który rośnie pod ziemią i zawiera najwięcej stężenie aktywnego kwasu walerianowego składnik. Waleriana jest uprawiana w Ameryce, Europie i Azji.

Wyciąg z kozłka

Ekstrakt jest zazwyczaj ciecz, która zawiera znormalizowane stężenie składników czynnych, Valeriana. To stężenie waha się w zależności od jakości i marki.

Skutki uboczne

Skutki uboczne mogą obejmować reakcje alergiczne (pokrzywka, świąd, obrzęk twarzy, trudności w oddychaniu), a w ciągu dnia senność. W większości przypadków skutki uboczne są uważane za łagodne lub nieistniejące.

Rozważania

Za mało wiadomo na temat interakcji leków z waleriany. Waleriany nie jest regulowana przez FDA, jako lek, ponieważ są sklasyfikowane jako suplement diety.

Zrzeczenie się

Ta informacja nie ma być z lekarzem lub zastąpić porady lekarza. Porozmawiaj ze swoim lekarzem lub farmaceutą, jeśli masz pytania dotyczące podejmowania korzeń kozłka.

Skutki uboczne waleriana Herbaty okopowe

Skutki uboczne waleriana Herbaty okopowe


Herbaty parzonej z korzenia rośliny kozłka, objął od wieków jako łagodny środek uspokajający, są popularnym naturalny środek. Według Narodowego Instytutu Zdrowia (NIH), w oparciu o badania na ludziach i zwierzętach, waleriana (Valeriana officinalis) zawiera właściwości naukowo udowodnione w leczeniu bezsenności i złagodzić niepokój. Inne niepotwierdzone naukowo zastosowania wymienione przez NIH to korzeń kozłka w rzekomej zdolności do łagodzenia depresji, brzucha i bóle miesiączkowe, wysokie ciśnienie krwi, trawienie, bóle głowy, dławica, napięcie nerwowe, bóle mięśni i stawów. Chociaż waleriana jest notowana na ogół uznawane za bezpieczne (GRAS) liście i jest uważane za bezpieczne przez American Herbal Products Association, którzy piją korzeń kozłka herbatę może napotkać skutków ubocznych US Food and Drug Administration, która zależy od czasu do czasu lub przewlekłego stosowania, oraz inne czynniki, takie jak ciąży i karmienia piersią oraz choroby wątroby.

Działania niepożądane do okazjonalnego Drinkers

Chociaż korzeń kozłka herbata najczęściej jest dobrze tolerowane z okazjonalnego użytku, drobne działania niepożądane mogą obejmować ból głowy, rozstrój żołądka, niska temperatura ciała i czuje ostry, zawroty głowy, chwiejny i pobudliwy.

Skutki uboczne przewlekłego Drinkers

Picie korzeń kozłka herbatę dla dwóch lub więcej miesięcy, czasem odwraca oryginalne zamierzone efekty i może powodować depresję i bezsenność, a także nocne lęki i bóle żołądka. Przewlekłe stosowanie może również zmniejszać koncentrację i krytycznego myślenia. Ekstrakty Valerian są mocno skoncentrowane; gdy jest stosowany w naparze z herbaty, może spowodować lek "kaca" efekt, gdy stosuje się nieprawidłowo lub zbyt długo. Kiedy przestać pić herbatę nagle, efekt jest opisany jako "Waleriana wycofania", która zawiera pomyłki i szybkie bicie serca.

Ciężarne / Breatsfeeding lub Choroby wątroby

Valerian herbaty korzeniowe są nie-nie dla kobiet w ciąży lub karmiących piersią, gdyż jego bezpieczeństwo w czasie ciąży jest nieokreślony i nie wiadomo, czy przechodzi on do mleka matki. Ludzie, którzy mają choroby wątroby lub uszkodzenia również są zniechęceni biorąc waleriana, zwłaszcza z lekami, które metabolizują wątrobę.

Interakcje

Istnieje niewiele badań w celu oceny skutków ubocznych spożyciu jakiejkolwiek kombinacji ziół, suplementów, leków i żywności. NIH sugeruje waleriana może nasilać działanie senność wrodzoną w jakiś receptę i ponad-the-counter leki i kiedy waleriana miesza się z alkoholem i rekreacyjnych narkotyków. PZH informuje również częstość występowania splątanie, pobudzenie i niepokój, gdy podjęte z niektórych leków na receptę i zaniepokojenie waleriana na wpływają na leki anty-napadowych i tych metabolizowany przez wątrobę. W połączeniu z innymi ziołami oraz suplementami diety, waleriany korzenia prowadzi do pocenia się, nudności, osłabienie, zwiększonego ciśnienia krwi i tętna, i skurcze mięśni.

Waleriana Rozwiązanie dla Pain

Korzeń kozłka jest znany ziołowy na problemy ze snem. Jest to również bardzo skuteczne jako reduktor bólu w szczególnych sytuacjach. Od bóle stawów i mięśni, dolegliwości przewodu pokarmowego, do i wielu innych zagadnień fizycznych, waleriana może być dobrym rozwiązaniem, ból, ulga dla wielu ludzi.

Zielarz lub farmaceutą?

Przede wszystkim ważne jest, aby określić zakres problemu bólu i upewnij się, że zmierzamy w dobrym kierunku, z Twojej self-care. Zielarz może widzieć swoją sytuację zupełnie inaczej niż w przypadku konwencjonalnego lekarza. Mogą mieć większy wgląd w to, co zioła mogą pomóc.

Waleriana w skrócie

Waleriana jest najczęściej używany na bezsenność, ale z powodu jego cech ogólnych rozkurczające mięśnie, to także skuteczne jako reduktor bólu. Może on być stosowany w leczeniu drażliwego jelita, migreny, niepokój i lęk. Jest również stosowany, aby pomóc ludziom popuścić benzodiazepin.

Często ludzie uważają, że waleriana należy podjąć długoterminowe, aby zauważyć jego skutków, ale inni zauważyć efekty natychmiast. Waleriana może również powodować pewne czuć poruszony. Wydaje się, że lek jest balanser, więc działa jako środek rozluźniający na tych, którzy są pobudzone i może powodować pobudzenie, w tych, którzy są zmęczeni. Nawet tych, którzy używają go jako pomocy snu może uważają, że przerywa sen. To jest całkowicie zależne od chemii osoby korzystającej z wynalazku. Używanie go na krótki okres czasu, aby doświadczyć efektów jest ważne przed podjęciem go używać regularnie.

Formy Waleriana

Waleriany może być stosowany jako herbata, nalewki lub kapsułek. Formularz herbata jest prosta: kupić zioła i parzenia herbaty z nim. Chociaż mniej badań jest dostępny na skutków używania tego w ten sposób, doświadczony zielarz może polecić tę metodę.

Większość zielarze zalecają nalewki, ponieważ jest mniej przetworzone i dlatego bliżej pierwotnej formie zakładu. Butelki nalewki dać instrukcje od dawki, zwykle 10-15 kropli raz lub dwa razy dziennie. Dobry sposób, aby rozłożyć dawki w ciągu dnia jest umieścić butelki nalewki w wodzie. Pomoże to również w zużyciu wody. Większość zielarze powie, że trwałe, stałe przyjmowanie maleńkiej ilości nalewki jest lepsza niż w dawce jednorazowej rano.

Waleriana suplement butelka powinna mieć dawkowania kierunki obok faktów odżywczych. Postępuj zgodnie z tymi instrukcjami, jeśli przyjąć postać pigułki.

Skutki uboczne waleriana Chmielu

Skutki uboczne waleriana Chmielu


Waleriany Chmiel jest kombinacja leków ziołowych, które są często stosowane w leczeniu zaburzeń snu. Choć zioła sprzedawane w sklepach ze zdrową żywnością i online są reklamowany jako lek na dolegliwości, takich jak lęk, bóle głowy i bezsenność, są niesprawdzone traktować żadnej z tych dolegliwości z powodzeniem. Waleriana chmiel, jak wiele preparatów ziołowych, są nieuregulowane przez rząd i może mieć pewne skutki uboczne.

Interakcje

Leki ziołowe zawierające Valerian chmielu może powodować skrajne uczucie senności po zmieszaniu z produktami zawierającymi alkohol. Według National Library of Medicine, biorąc waleriany chmielu z uspokajających i narkotyków, takich jak Xanax, Halcion, morfina i nembutalu może zwiększyć ich skutków. Zioła, które wywołują sen, takich jak jarmułka, kocimiętki, melatonina, L-tryptofan i ziela dziurawca może zwiększyć poczucie senności w połączeniu z waleriany chmielu, jak również.

Poziom estrogenów

Chmiel może mieć pewne skutki podobne do estrogenów, gdy podjęte w dużych ilościach. Jest to spowodowane tym fitoestrogenów zwany 8-prenylo naringenina, który jest obecny w chmielu. Zwiększona estrogen jest związana z ryzykiem rozwoju raka sutka. Chmiel nie są zalecane do użytku przez dzieci lub kobiet w ciąży, w szczególności ze względu na ich potencjalnie szkodliwych skutków.

Reakcje alergiczne

Reakcje, takie jak zaczerwienienie i stan zapalny skóry jest związane z podjęciem chmielu waleriana. Ponadto, efekty uboczne, w tym bóle głowy, niewyraźne widzenie, drętwienie, nudności, kołatanie serca i halucynacje są czasami zgłaszane przez ludzi, którzy korzystają z kombinacji ziołowy.

O Waleriana

O Waleriana


Waleriana (Valeriana officinalis) jest stosowany od wieków jako pomoc snu i kojący tonik. Waleriana jest rodowitym kwitnienia roślin do Europy i Azji. Preparaty z korzenia kozłka lekarskiego używać i kłącza dla ich właściwości leczniczych.

Historyczne Wykorzystanie

Przez setki lat w Europie, waleriana była używana w celu zmniejszenia niepokoju, koją bezsenność i łatwość niepokój nerwowy.

Niepokój

Waleriana mogą zwiększyć poziom chemicznego kwasu gamma-aminomasłowego w mózgu. Proces ten pozwala na regulowanie komórek nerwowych w mózgu, złagodzenie lęku.

Bezsenność

Waleriany stosowany jest jako środek ułatwiający uśpienia. Biorąc waleriany przez kilka tygodni może poprawić łatwość zasypiania i jakość snu.

Inne zastosowania

Korzeń kozłka jest również łagodzić bóle głowy i złagodzić objawy łagodnej depresji. Objawy zaburzeń rytmu serca i drżenia mogą również korzystać z waleriany.

Części Używane

Jako leki, Korzeń jest dociskana do uwolnienia soki lecznicze. Ciekłej próbki świeży sok lub liofilizowanych i przekształcony w proszku.

Skutki uboczne Waleriana

Korzeń kozłka jest ziołowy suplement diety powszechnie stosowane w leczeniu bezsenności. Jest to łagodny rodzaj środka uspokajającego. Waleriana to wieloletnia roślina, która może również łagodzić lęk i pomóc zmniejszyć stres. Jest ono stosowane z wielu powodów zdrowotnych od tysięcy lat. Jak w przypadku każdego rodzaju leku lub suplementu diety, niektóre możliwe działania niepożądane są związane z podjęciem Valerian.

Częste działania niepożądane

Kilka wspólne skutki uboczne waleriana są zwykle uważane za niewielkie, ponieważ mają tendencję do odejść na własną rękę, ponieważ organizm przyzwyczaja się do tego dodatku. Jednakże, jeśli skutki uboczne utrzymują się lub nasilają, pomoc lekarska może być konieczna. Te częste działania niepożądane to zaburzenia żołądkowe, bóle głowy, senność rano, suchość w ustach i realistyczne sny.

Problemy z wątrobą

Najpoważniejsze rodzaje skutków ubocznych waleriana są związane z uszkodzeniem wątroby. Jeśli podejrzewasz, że możesz być świadkiem działania niepożądane związane z uszkodzeniem wątroby, szukać pomocy medycznej w nagłych wypadkach jak najszybciej. Niektóre objawy zaburzenia czynności wątroby są bóle brzucha znajduje się w prawym górnym rogu brzucha, podwyższony poziom enzymów wątrobowych (które mogą być odkryte przez badania krwi) i żółtaczka (zażółcenie skóry i oczu).

Reakcje alergiczne

Reakcje alergiczne są uważane za silne efekty uboczne waleriany. W sytuacjach reakcji alergicznej, skonsultować się z lekarzem tak szybko, jak to możliwe, jak te działania niepożądane są potencjalnie bardzo niebezpieczne. Objawy reakcji alergicznej na waleriana obejmować obrzęk gardła lub jamy ustnej, wysypka skórna, świąd, wyrwanie się do uli, problemy z oddychaniem lub świszczący oddech.

Uwaga

Waleriana, choć ziołowy suplement, może nie być bezpieczne dla każdego. Ważne jest, aby powiadomić lekarza o swojej historii medycznej i wszystkich schorzeń masz i przyjmowanych leków, jeśli rozważa wykorzystanie waleriana, szczególnie jeśli masz jakieś alergie, padaczka, drgawki, czy kwestie związane z wątroby, takie jak zapalenie wątroby, marskość wątroby lub niewydolność wątroby.

Przedawkować

Jeśli podejrzewasz, że masz przedawkował waleriana, skontaktować się z lekarzem tak szybko, jak to możliwe. Niektóre objawy przedawkowania obejmują ucisk w klatce piersiowej, zawroty głowy lub zmęczenia, skurcze żołądka i chwiejne nogi i ręce.

Niebezpieczeństwa Waleriana

Niebezpieczeństwa Waleriana


Waleriana, znany również jako całkowicie wyleczyć i ogród heliotrop, był używany w leczeniu leczniczego od czasów starożytnych, według Narodowego Centrum medycyny komplementarnej i alternatywnej (NCCAM). Jest on stosowany w leczeniu lęku, depresji, bóle głowy, pulsu nieprawidłowości, zaburzenia snu oraz drżenie.

Valerian nie był dobrze przebadanym, więc możliwe skutki uboczne nie są dobrze poznane. Nie ma informacji dotyczących interakcji z innymi lekami i ziołami, a nie badania zostały wykonane w zakresie skutków długoterminowych waleriana.

Niektórzy ludzie mogą być uczuleni na Valeriana officinalis. Zespół jelita drażliwego Leczenie Center Seattle, Wash., Zawiera waleriany na jego panelu testowym alergii.

Częste działania niepożądane

Waleriany donoszono powodować zaburzenia żołądkowo-jelitowe. Zawroty głowy, bóle głowy i swędzenie są inne częste działania niepożądane, według Urzędu suplementów diety (ODS). Medline Plus informuje, że pobudliwość, niepokój i chwiejność są często zgłaszane waleriana inne skutki uboczne.

Opanowanie

Waleriana jest stosowany jako pomoc anty-lękowe i snu, ale może wpływać na zdolność koncentracji i obsługi maszyn. Badania dotyczące tego rodzaju skutki są sprzeczne: jednym z badań stwierdzono, że waleriany zwiększona senność w ciągu dnia, a drugi stwierdził, że to nie miało wpływu na czujność, koncentrację i czasu reakcji, zgodnie z ODS.

Niektórzy ludzie nie uzyskać działanie uspokajające z waleriany. Zamiast tego, mogą one stać się niespokojne i bezsenne, raporty Naturopath Beth Burch. Przewlekłe i długotrwałe korzystanie z kozłka lekarskiego może powodować bezsenność, zgodnie z Medline Plus.

ODS ostrzega, że ​​waleriana może zwiększyć senność w połączeniu z innymi środkami uspokajającymi lub suplementów.

Nałóg

Valerian działania niepożądane mogą obejmować uzależnienia podobnego do tego, który występuje z lekami, donosi Medline Plus. Wycofanie Waleriana odnotowano w przewlekłych użytkowników: splątanie, majaczenie i szybkie bicie serca. Innym skutkiem ubocznym stosowania waleriany jest lek "kac", donosi Medline Plus.

Serca i wątroby

Waleriana ma potencjał do negatywnych skutków ubocznych na serce i wątrobę, zgodnie z Aetna Intelihealth. Uszkodzenie wątroby nastąpiło z użyciem ziołowych preparatów zawierających waleriany, raporty Medline Plus. Ponadto, waleriana może wchodzić w interakcje z lekami anty-napadowych.

Korzystanie z Waleriana kapsułek okopowe

Korzeń kozłka jest często traktowana jako środek uspokajający i snu pomocy i nie jest wiadomo, że mają takie same skutki uboczne jak wiele farmaceutycznych środków zaradczych na bezsenność. Tak więc jest to popularny i ampułko-kapsułki można kupić teraz bez recepty. Ludzie biorą go w dawce dziennej do regulowania ich snu, pomóc ze stresem, lękiem i łatwość nerwowość. Korzeń kozłka jest roślina pochodzi z Europy, ale gatunek z Meksyku i Indiach są często wykorzystywane do celów leczniczych. Często wydaje się w zimnych syropów dzieci, a czasem funkcji na relaks mięśni, skurcze i skurcze.

Inne Formy kapsułki vs.

Korzeń kozłka można łatwo gotowane i pili jak herbata, ale jego smak rażące Zapobiega to w przypadku większości ludzi, dlatego kapsułki są znacznie bardziej powszechne niż prostej kozłka herbatę. Waleriana ma ostry i nieprzyjemny zapach, który najbardziej znaleźć dość odpychający; kapsułki skutecznie ominąć tego dylematu. Od warzenia korzeń nie zmniejsza jego skuteczność, możesz go w ten sposób, jeśli to Ci odpowiada. W rzeczywistości, w leczeniu skurcze mięśni, stres i niepokój, może nawet warto rozważyć waleriany herbaty, nalewki lub inną formę z teraźniejszością ziołowym. Jej uniwersalny charakter sprawia, że ​​łatwo mieszać waleriany z innymi ziołami, które promują relaks i sen, coś, co jest trudne do zrobienia przy użyciu kapsułek.

Korzystanie kapsułki dla waleriana ma inną wyraźną przewagę: niektóre firmy płaszcze ich kapsułki z chlorofilu. Stwarza to funkcja czasu uwalniania, który zwiększa skuteczność ziela podczas snu. Zamiast jednej dawce przed łóżkiem, dodatkowe powłoki pozwala na wiele mniejszych wydawnictw w okresie sześciu do ośmiu godzin. Jest to zaleta, że ​​nalewki i herbaty nie może zapewnić, a jeśli leczenie bezsenności, możesz rozważyć tę opcję.

Dawki i częstotliwość

Chociaż waleriana jest potężnym środkiem uspokajającym, nie jest to wymagane, które należy podjąć w krótkich odstępach czasu, aby być najbardziej skuteczne. Większość czasu, kapsułki są przewidziane dwa razy na dzień, przyjmowane w trakcie lub zaraz po posiłku. Regularnego przyjmowania tych kapsułek to ważne, ponieważ zmniejszenie bezsenności polega na regularność leczenia. W przypadku pominięcia dawki, należy przyjąć ją natychmiast. Trudno przedawkować waleriana i doświadczyć negatywnych skutków ubocznych. W rzeczywistości, w przypadku badania jeden tysiące dziewięćset dziewięćdziesiąt pięć waleriana przedawkowania poinformował, że nawet wtedy, gdy przy 50 razy odpowiedniej ilości, młoda dama próbuje popełnić samobójstwo doświadczył tylko łagodny ból brzucha, zmęczenie i dreszcze.

Recepta

Śledź zalecanych dawek i częstotliwości, jeżeli zostały one włączone. Jeśli nie, kapsułki często zawierają od 300 do 500 mg korzenia ziemia zioło, które jest idealne do leczenia bezsenności. Należy wziąć to pół godziny do godziny przed snem, co daje czas kapsułki do strawienia. Od waleriana wpływa na przejście z jawy do trybu spania, należy również zaplanować cichych działań, które wywołują sen, takich jak czytanie, na rzecz rozszerzenia procesu.

Waleriana na opryszczkę

Używany przez większość medycynie pisanej historii, Hipokrates udokumentowane zgłoszony wartość terapeutyczną w waleriana ziołowym. Dziś władze medyczne wskazują na uspokajające działanie substancji jako korzyść w minimalizacji podrażnienia od wirusa herpes simplex.

Funkcja

Bezsenność i zaburzenia lękowe są zazwyczaj traktowane z suplementacji kozłka lekarskiego, ale zioło wyświetla również możliwość uspokoić postrzępione zakończeń nerwowych dotkniętych wybuchu opryszczki.

Historia

Wykorzystanie Waleriana sięga tysiące lat w tradycyjnej wiary w możliwości ziół ", aby uzdrawiać choroby skóry, takie jak te wyświetlane podczas ataku wirusa herpes simplex. "Przygotowania do stosowania na skórę są stosowane w leczeniu ran i trądzik", donosi US National Library of Medicine.

Cechy

Ponieważ wirus opryszczki wpływa na układ nerwowy organizmu, zdolność waleriana uspokoić podrażnione zakończenia nerwowe zerwie się do działania. "Zwiększa ilość chemiczny zwany kwasem gamma aminomasłowego (GABA) w mózgu", donosi na University of Maryland Medical Center. "GABA pomaga regulować komórki nerwowe."

Efekty

Valerian efekty uboczne zwykle są minimalne, ale może to zmęczenie, bóle głowy, zawroty głowy i rozstrój żołądka. Według Centrum Medycyny ziołowej Tang badań na Uniwersytecie w Chicago, dzienna dawka waleriana nie powinna przekraczać tysiąc osiemset mg.

Rozważania

Zużycie waleriany uważa się za bezpieczne dla krótkich okresów, zazwyczaj od 4 do 6 tygodni. "Nie są dostępne informacje na temat bezpieczeństwa długoterminowego waleriana", donosi Center USA dla medycyny komplementarnej i alternatywnej.

Waleriana dla lęku i ADHD

Waleriana dla lęku i ADHD


Waleriany, suplement ziołowy głównego mogą być stosowane w leczeniu zaburzeń z deficytem uwagi (ADHD) i niepokój. Naukowcy uważają, waleriana zwiększa substancji chemicznej w mózgu, który następnie produkuje uspokajająco wpływają, że może pomóc leczyć bezsenność, niepokój i nerwowość.

Funkcja

Choć naukowcy nie wiedzą na pewno, jak działa waleriana, wierzą może zwiększyć substancji chemicznej w mózgu (tzw kwasu gamma aminomasłowego), podobny do tego, jak praca Xanax i Valium, promowanie relaksu.

Zgodnie z University of Maryland Medical Center (UMMC), waleriana może być zalecane dla pacjentów z ADHD. Jednak żadne badania naukowe wykazały, waleriana być skuteczną metodą leczenia ADHD. UMMC wyjaśnia również, że waleriana była używana w leczeniu lęku przez setki lat; Jednakże, w niektórych przypadkach może faktycznie zwiększyć niepokój.

Rozważania

Mayo Clinic twierdzi, że niektóre badania wykazały, waleriana być skuteczna pomoc sen. Jednakże, nie ma udokumentowanych badaniach, że wskazany co stanowi bezpieczną dawkę i jak długo dodatek należy podjąć.

Skutki uboczne

Skutki uboczne waleriana może obejmować ból głowy, nudności, wycieńczenie rano, niewyraźne widzenie i nieregularne bicie serca.

Rama czasowa

Według drugs.com należy przyjmować waleriana około 60 minut przed snem, ale nie używać go dłużej niż dwa tygodnie.

Ostrzeżenia

Valerian nie powinny być podejmowane przez każdego, kto ma problemy z wątrobą. Ponadto, Mayo Clinic zaleca, aby kobiety w ciąży i karmiące piersią unikają korzystania waleriany.

Waleriana leczenia bezsenności

Waleriana leczenia bezsenności


Waleriana jest ziołowy, który był używany przez tysiące lat w leczeniu bezsenności. Zgodnie z University of Maryland Medical Center, stosowanie tego zioła sięga co najmniej II wieku ne, choć to było tylko w ostatniej dekadzie, że badania zostały podjęte w celu sprawdzenia skuteczności waleriany do leczenia bezsenności.

Akcja

Według medycyny komplementarnej i alternatywnej stronie Creighton University Medical Center, waleriana jest myśl, aby poprawić wywołują sen ze względu na jego wpływ na neuroprzekaźnik GABA. Przez zwiększenie ilości GABA valerian wykonuje działaniu uspokajającym. Działanie uspokajające Valeriana Uważa się, że wzmocniona poprzez dużą ilość glutaminy znajdującej się w ziele, który jest przekształcany GABA w organizmie.

Dawkowanie

Waleriana mogą być traktowane jako herbaty, nalewki, ekstraktów, proszku lub kapsułki. Można je nabyć w sklepach ze zdrową żywnością, niektórych sklepach lub online. Śledź dawkowania instrukcjami na etykiecie. Zgodnie z University of Maryland Medical Center, zwykle dawka kozłka nalewka jest 1 do 1 1/2 łyżeczki., Wyciąg z kozłka płynu jest 1/2 do 1 łyżeczki., Waleriana proszek lub kapsułki 250 mg do 600 mg, a waleriana herbata jest być wykonane z 1 łyżeczka. z korzenia do 1 szklanki wrzącej wody. W leczeniu bezsenności, waleriana należy do dwóch godzin przed snem.

Środki ostrożności

Od waleriana sprawia, senność, nie należy przyjmować, kiedy będziesz jazdy lub obsługi niebezpiecznych maszyn. Zgodnie z University of Maryland Medical Center, waleriana zwiększa uspokajające działanie innych leków; dlatego, waleriana nie należy przyjmować z przeciwskurczowych leków, barbiturany, benzodiazepiny, takich jak Xanax, spanie leków takich jak Ambien, antydepresyjne, takie jak Elavil, alkohol, statyny i leki przeciwhistaminowe.

Zgodnie z University of Michigan Health System, waleriana może również powodować takie działania niepożądane: ból głowy, niepokój, pobudliwość, nieregularne bicie serca i rozszerzone źrenice.

Ze względu na działanie uspokajające z kozłka lekarskiego i jego interakcji z innymi wspólnymi leków, to jest dobry pomysł, aby omówić zioła z lekarzem, aby upewnić się, że jest bezpieczny dla Ciebie na podstawie osobistej historii medycznej.

Jak przyjmować waleriana objawów lękowych

Jak przyjmować waleriana objawów lękowych


Suplementów waleriany może pomóc złagodzić objawy lękowe, ponieważ te dodatki zwiększają poziom GABA. GABA lub gamma aminomasłowy jest aminokwas występuje głównie w ludzkim mózgu i oczu, które mogą prowadzić do relaksacji i złagodzenia napięcia nerwowego przez hamowanie liczby neuronów wypalania w mózgu. Należy skonsultować się z lekarzem w razie wystąpienia paniki lub lęku często. Lekarz poinformuje Cię, jeśli suplement waleriana może być dla objawów.

Instrukcje

1 umówić się z służby zdrowia psychicznego i zapytać, czy waleriana jest zalecany do objawów. Upewnij się, że dostawca wie o żadnych leków aktualnie przyjmujących.

2 kapsułki zakupu lub suszonych korzeni kozłka, aby przygotować się herbaty lub nalewek. Weź waleriany w tym samym czasie każdego dnia, dzięki czemu będą bardziej skłonni do zapamiętania.

3 Weź 200 mg waleriany trzy do czterech razy dziennie. Może trzeba będzie wziąć go na kilka tygodni, zanim zauważysz zmniejszenie objawów lękowych.

Wskazówki:

  • Waleriana jest sprzedawana jako suplement diety, więc wszelkie oświadczenia zdrowotne nie zostały zatwierdzone przez Food and Drug Administration.
  • Unikaj waleriany z alkoholem lub lekami uspokajającymi, takich jak barbiturany i benzodiazepiny. Może to zwiększyć działanie uspokajające.
  • Kobiety w ciąży lub karmiące oraz dzieci poniżej trzech nie powinny przyjmować waleriana.
  • Nie stosować preparatów Valerian podstawie meksykańskiej waleriana, Valeriana edulis lub Indian waleriana, Valeriana wallichii.
  • Unikać waleriana zmieszany z kava. Kava jest związane z uszkodzeniem wątroby.
  • Nie stosować waleriana podczas jazdy, podczas pracy ciężkich maszyn lub podczas innych działań, które wymagają zachowania czujności.

Waleriana i Menopauza

Waleriana dostępna jest drogeriach i sklepach ze zdrową żywnością jako herbata, w postaci proszku i kapsułek. Kobiety mogą używać go jako ziołowy suplement w okresie menopauzy.

Niepokój

Objawy menopauzy mogą obejmować lęk i wahania nastroju. Waleriana łagodzi niepokój i nerwowość w uczucia niektórych osób.

Zaburzenia snu

Zaburzenia snu występują często w okresie menopauzy. Waleriany jest często stosowana w leczeniu bezsenności i innych problemów ze snem.

Objawy nie pomógł Waleriana

Nie wszystkie objawy menopauzy reagują na leczenie z kozłka lekarskiego. Na przykład, uderzenia gorąca, spadek gęstości kości, utrata libido i suchość pochwy rzadko poprawy z kozłka lekarskiego.

Dawkowanie

Zalecana dawka waleriana może się różnić, ale 600 mg do 900 mg na dobę jest zwykle zalecana dawka. Jeśli waleriany jest stosowany w leczeniu bezsenności, pełna dawka może zostać podjęta w godzinach wieczornych. Jeśli jest on stosowany w leczeniu lęku i innych objawów, całkowita dawka może być podzielona na trzy lub cztery mniejsze dawki i przyjmowanych w ciągu całego dnia.

Bezpieczeństwo waleriany

Wielu lekarzy i innych ekspertów uważa, waleriana, aby być bezpieczne dla większości kobiet. Jednak istnieje kilka badań jego bezpieczeństwa lub skuteczności. Tylko kobiety w konsultacji z lekarzy powinien używać waleriany.

Skutki uboczne walerian Cream

Walerianian betametazonu krem ​​miejscowo kortykosteroidów leki. Działa zaniżać powstawanie i aktywność komórek i organizmu substancji chemicznych, które powodują obrzęk, szczególnie w chorobach skóry. Dostępny w marek jak beta-Val, walerianian krem ​​zazwyczaj nie powoduje skutków ubocznych, chyba że produkt jest regularnie wykorzystywany przez długi okres czasu.

Funkcja

Krem łagodzi walerianian zaczerwienienie, swędzenie i obrzęk związane z atopowym zapaleniem skóry (rodzaj egzemy), przewlekłej zapalnej choroby skóry spowodowane przez reakcje na czynników środowiskowych.

Częste działania niepożądane

Reakcje skórne są najczęstsze skutki uboczne walerianianu śmietaną. Reakcje mogą obejmować trądzik, zapalenie mieszków włosowych, podrażnienie, suchość i pękanie.

Poważne działania skóry

Efekty uboczne, które mogą wymagać pomocy medycznej należą przebarwienia, Przecinka, nasilenie objawów zapalenia skóry, płyny sączące lub ropę i znaczącego podrażnienia.

Skutki ogólnoustrojowe

Walerianianu stosując krem ​​przez długi okres czasu lub przy użyciu dużych ilości leku może prowadzić do lek jest absorbowany przez organizm. Efekty uboczne mogą obejmować nadmierny wzrost włosów, bóle głowy, problemy z widzeniem i przyrost masy ciała lub obrzęki w szyi, twarzy lub górnej części pleców.

Reakcja alergiczna

Rzadko, u niektórych ludzi rozwija się ciężka reakcja alergiczna na walerianianu śmietaną. Znaki są wysypka lub pokrzywka i trudności w oddychaniu, obrzęk twarzy, ust, warg lub języka.

Jak zatrzymać bezsenność

Jak zatrzymać bezsenność


Bezsenność, zwany także bezsenność, to stan, w którym chorzy mają problemy z zasypianiem i kontynuacją snu. Według New York Times, około 10 procent populacji amerykańskiej cierpi na bezsenność. Zaburzenie może być spowodowane przez różne rzeczy, począwszy od depresji i stresu do Twojego stylu życia i niektórych leków. Nie dostanę wystarczająco dużo snu wpływa na jakość swojego życia, bo są mniej wydajne i nie może w pełni skoncentrować się podczas swoich jawie. Dokonać zmian w swoim codziennym życiu, aby uzyskać snu organizm potrzebuje.

Instrukcje

1 Ćwiczenie przez co najmniej 20 minut dziennie, aby pomóc promować dobry sen w nocy. Harmonogram ćwiczeń sesje około pięciu godzin przed snem. Pospacerować, pobiegać lub pojeździć na rowerze. Jeśli robić ćwiczenia późno w nocy, unikać podnoszenia temperatury organizmu; wykonać pewne światło stretching czy joga.

2 Wykonaj codziennie przed snem rutynowych. Weź kąpiel, słuchanie łagodnej muzyki lub poczytać książkę, przed snem. Zrelaksować się, ponieważ te działania sygnalizują swój mózg, że nadszedł czas na wyciszenie.

3 Unikaj używek, takich jak alkohol, kofeina i nikotyna po lunchu, ponieważ mogą one przynieść na problemy ze snem i mieć wpływ na jakość snu.

4 Odtwarzanie CD z dźwiękami natury i włączyć wentylator. Zgodne biały szum to tworzy maski inne dźwięki, które mogą Cię obudzić w nocy.

5 Włączenie technik, które pomogą Ci się zrelaksować w oddychaniu. Usiąść lub położyć się w relaksującej pozycji. Wydech całe powietrze z płuc przez usta. Wdychać przez nos do czterech liczby. Wstrzymaj oddech na siedem zarzutów przed zwolnieniem go przez usta dla umysłowo ośmiu liczyć. Słuchać dźwięku w powietrzu, pozostawiając swoje ciało. Oddychaniu ta technika powtórzyć cztery razy.

6 Weź suplementów melatoniny lub waleriana, aby pomóc promować snu. Suplementy diety są naturalne środki uspokajające, które wywołują sen. Wypróbuj te naturalne snu pomocy przed podjęciem receptę tabletki nasenne, bo twój może wzrastać w zależności od tych, do punktu, w którym nie można zasnąć bez nich.

7 Skonsultuj się z lekarzem, jeśli bezsenność jest wyzwalany przez depresję. Lekarz może przepisać leki przeciwdepresyjne, które mogą pomóc Ci lepiej spać w nocy i może sugerować, do psychiatry.

Strona główna zadośćuczynienie za zwiotczających

Naprężone mięśnie są jednym z najważniejszych przyczyn ogólnego niepokoju i napięcia na korpusie. Relaks te napięte mięśnie i zmniejszając napięcie może przejść długą drogę w zwiększaniu swój ogólny stan zdrowia. Chociaż istnieją leki, które pomogą Ci dokonanie tego, są też kilka naturalnych środków domu, które są znane do pracy jako skutecznych środków zwiotczających mięśnie.

Chrzan

Zioło jest znany jako bardzo użyteczne w celu wspomagania łagodzenia stresu mięśni. Zmieszaj ekstrakt z korzenia chrzanem, najkorzystniejszego części zakładu, w kuchni lub zastosować kilka kropli oleju do chrzanu ciepłej kąpieli, aby uzyskać zwolnienie z bóle mięśni i ból z powodu zimna lub reumatyzm lub zmęczenia.

Lawenda

Popularny jako jeden z najbardziej znanych olejków eterycznych, olejek lawendowy kwiat uważany jest wielka pomoc w oferowaniu rozluźnienie mięśni i odciążenie od depresji. Ekstrakt olejek lawendowy należy masować na skroniach i czole na kilka minut w przypadku stresu mięśni. Następnie należy spróbować się zrelaksować. To tarcie ruch będzie rozluźnić mięśnie i zaoferować ulgę od napiętych mięśni, które były na czynniki drażniące. Gdy ten masaż odbywa się wraz z ciepłej kąpieli, mięśnie się wielką szansę na relaks i ciało i umysł się uspokoił się prawie natychmiast z eliminacji napięcia i niepokoju. W Ekstrakt z lawendy przypadek nie jest dostępny, można także spróbować palenie kadzidełka o zapachu lawendy dla mniej więcej takich samych skutków dla zestresowanych mięśni.

Inne ziołowe środki

Dodaj kilka kropli olejku imbirowego do kąpieli i moczyć w nim. Jest to znane w celu zwiększenia przepływu krwi w organizmie, łatwość napięte mięśnie i zapewniają leczenie zapalenia stawów. Kubek ciepłej herbaty żeń-szenia podejmowanych codziennie rano pomoże w eliminacji stresu zgromadzone na dzień i noc przed, i odmłodzić cię na cały dzień. Zioło waleriana znane jest również, aby zapewnić ulgę w bólu z powodu skrajnych mięśni i jest ważne dla obniżenia stanu zapalnego i pomaga zasnąć. Stosowane wraz z innymi ziół, rumianek, może także działać jako skuteczne leki zwiotczające mięśnie. Chociaż korzeń kava, wierzba biała i ogon konia są znane w celu zapewnienia zwolnienia z bóle mięśni, skurcze zioło kory i do masażu z ekstraktem z lobelia ma anty-spasmotic skutki na obszarze zagrożonym i lukrecji działa prawie jak sterydy z anty- działanie przeciwzapalne. Można również skutecznie stosować pieprz cayenne na zewnętrznej powierzchni jako okład na zwolnienia z miejscowej bolesności. Diabelski szpon jest inny herb znany podobnych właściwościach. Można użyć jednego lub kombinacji tych ziół jako aromaterapia doprowadzić rozluźnienia mięśni, jak również.

Środki ogólne

Dla obciążonych mięśni, można moczyć nogi w wannie gorącej wody parze z mięty pieprzowej lub moczyć całego ciała w ciepłej wodzie przez 20 minut. To zapewni ulgę stresu w stopach, nogach i innych częściach, i jest szczególnie korzystne dla menstruacyjny skurcze. Dodanie soli Epsom z kąpielą jest znane korzyści w taki sam sposób. Uzyskać dużo odpoczynku i wystarczająco dużo czasu na twoje mięśnie się odmłodzony z każdego szczepu.

Ziołowe Migrena Relief

Migrena występuje, gdy naczynia krwionośne w mózgu rozszerzają lub umowy nadmiernie, powodując silne bóle głowy, które często następują nudności i wymioty. Jest to stan, który dotyka milionów ludzi rocznie. Wiele czynników może przyczynić się do migreny, w tym stres, hipoglikemia, złej diety, alergie pokarmowe, zmiany hormonalne, brak snu i awarii wątroby. Na szczęście istnieje kilka kroków, które można podjąć w celu uzyskania naturalnych ulgi na migreny.

Objawy migreny

Istotne jest, aby rozpoznać pięć faz migreny. Wiele osób postrzega zmianę nastroju, lub mają problemy z zapamiętaniem dzień przed strajkami migreny. Drętwienie dokonania ręce i usta są również znaki. Gdy rozpoczyna migreny występuje intensywny ból pulsujący, który występuje na jednej lub obu stronach głowicy. Wrażliwość na światło, nudności i zawroty głowy mogą ustawić się w; niektórzy ludzie widzą błyski światła. Letarg zazwyczaj oznacza koniec do migreny. Dzień wcześniej rozpoznawać znaki i pamiętaj, aby wziąć zioła z udokumentowanym doświadczeniem w dostarczaniu ludziom ulgę migreny.

Zioła

Ponieważ stres jest kolejnym czynnikiem przyczyniającym się do migreny, zioła, takie jak waleriana, kava kava, jamajski dereń i St.-ryfampicyna, dziurawiec może pomóc. Inne skuteczne migreny zioła zawierają pieprz cayenne, rumianek, dymnica, mięta pieprzowa, rozmaryn, kora wierzby i piołun. Imbir Stwierdzono, że bardzo korzystne dla chorych na migrenę. Zioło to może być traktowane jako herbaty lub w postaci proszku na złagodzenie nudności. Spróbuj przy 240 mg ginkgo biloba dzień, czy to ma wpływ na częstość występowania lub nasilenie bólów głowy.

Chińskie zioła

Szef Q jest chiński ziołowy formuła została przetestowana przez London Migrena Center i okazały się skuteczne w łagodzeniu niektórych objawów migreny. Kapsułki te są zioła, które pomagają nudności łatwością i bóle mięśni i ból. Usuń to kolejna głowa formuła może złagodzić wiele efektów ubocznych, takich jak migreny toothaches, katar sienny i ból ucha. Podobnie Cordyceps, która jest z gatunków grzybów, stosuje się często w celu zmniejszenia niepokoju i ułatwiania snu.

Ostrzeżenia

Przed podjęciem jakichkolwiek ziół na migreny, aby uniknąć możliwych interakcji leków z jakichkolwiek leków na receptę Sprawdź u lekarza.
Niektóre zioła, takie jak Bio-Rizin, który zawiera ekstrakt z lukrecji, nie powinny być podejmowane przez ponad siedem dni. Jeśli masz wysokie ciśnienie krwi, nie bierz tego zioła w ogóle.