adcov.com

ziola werbena

Korzysta z werbena Nalewka

Korzysta z werbena Nalewka


Werbena jest wieloletnie zioło, które można znaleźć rosnące na polach oraz wzdłuż poboczy stanach USA, Kanadzie i Wielkiej Brytanii rośnie do od jednego do dwóch metrów wysokości i ma małe kwiaty. Roślina ma długą historię stosowania w środkach ludowych i jest czasem określane jako Pigeon Grass, Herb Krzyża, Simplerâ € ™ s radość i Enchanterâ € ™ s Plant. Roślin powinny być zbierane i suszone w okresie od czerwca do września, przed jej kwiaty otwarte. Werbena barwnik wytwarza się stosując ekstrakty z nadziemnych części roślin.

Trawienie

Werbena nalewki mogą być stosowane w leczeniu zapalenia pęcherzyka żółciowego i żółtaczki i innych zaburzeń czynności wątroby. Werbena zawiera glikozyd zwany aucubin że wiele zielarze uważają chronić wątrobę z toksyn. Gorycz zioła uważa się trawienie, złagodzić ból przewodu pokarmowego i zapobiega wzdęcia. Nalewka może dodatkowo pomóc w zdaniu kamieni nerkowych.

Środek uspokajający

Werbena nalewki mogą być stosowane w leczeniu lęku i zwiększone nerwy. Ponieważ zioło wywiera uspokajająco na układ nerwowy, zielarze mogą sugerować to w przypadkach depresji i melancholii. Werbena barwnik może być stosowany jako środek na bezsenność lub gorączki, jak również. Zioło może także pomóc złagodzić infekcje dróg oddechowych i wyraźne przekrwienie.

Zwiotczające mięśnie

Te właściwości przeciwskurczowe ekstraktu werbena może zmniejszyć stan zapalny mięśni, skurcze mięśni i skurcze. Werbena wykazano również, aby zwiększyć produkcję mleka matki i złagodzić bóle po porodzie.

Ustny

Werbena zawiera szereg taniny. To sprawia, że ​​jego nalewki użyteczne ściągający do stosowania w leczeniu krwawienia dziąseł i wrzodów jamy ustnej. Może być również stosowany w leczeniu objawów zapalenia dziąseł, takie jak obrzęk i zaczerwienienie dziąseł.

Jak korzystać z werbena

Werbena jest również znany jako Enchanterâ € ™ s Plant, Herb Krzyża, Pigeon Grass, Simplerâ € ™ s radości i łez Junoâ € ™ s. Jest to roślina wieloletnia, która rośnie od 1 do 2 metrów wysokości. Preferuje pełne słońce, średnio bogatych glebach, choć pochodzi z basenu Morza Śródziemnego; jest uprawiana w całej umiarkowanej Ameryki Północnej. Choć jest to dość krótko, to jednak poczucie nasienie. Liście i wierzchołki kwiatowe powinny być zbierane jako rośliny kwitną. Pewne hybrydy stosowane jako kwiaty ozdobne. Rodzaj werbena stosowana w leczeniu jest Verbena officinalis.

Instrukcje

Jak korzystać z werbena

1 Werbena herbata to doskonały środek na przeziębienia i gorączki. To łagodnie uspokajające pomaga uspokoić chesty kaszlu i słabych naparów jest na tyle delikatne, aby dać dzieciom. Uważa się również w celu łagodzenia zakażeń układu oddechowego. To usuwa zatory i pomoże w wydaniu flegmy z nosa i gardła.

2 taniny zawarte w werbena zrobić to przydatne w leczeniu krwawień zęby i dziąsła. Jeśli jesteś skłonny do tych objawów lub cierpią z powodu zapalenia dziąseł, ciepły napar z werbena do płukania jamy ustnej złagodzi te objawy.

3 Użyj werbena herbaty jako środek wzmacniający. Jego aktywne składniki są szczególnie kojąco na napięcia nerwowego lub wyczerpania nerwowego. Te właściwości sprawiają również, że wielka tonik dla osób wychodzących z chorobą przewlekłą. Dla tych samych powodów, może to również być użyteczne do łagodzenia bezsenności.

4 Vervain również przyczynia się do ułatwienia trawienia, co pomaga w absorpcji pożywienia i zapobiegając nadmiernemu wzdęcia lub indegestion. Jego gorzkie składniki mogą złagodzić bóle żołądkowo-jelitowe. Badania wykazały, że werbena może również chronić przed powstawaniem kamieni nerkowych.

5 jako maść, werbena może być stosowany w leczeniu egzemy, pokrzywka, płaczące rany, małe rany, oparzenia, ukąszenia i użądlenia owadów.

Wskazówki:

  • Brak negatywnych skutków werbena zostały zgłoszone. Są obecnie znane żadne doniesienia o przeciwwskazaniach z innymi lekami.
  • Nie ma dostępnych zaleceń dotyczących dawkowania dzienne oparte na rygorystycznych badań klinicznych. Zielarski polecam dzienna dawka między 2-4mg podawać w 1 litra wrzącej wody i pozostawia do strome 10-15 minut przed wysiłku.
  • W Nalewka, werbena powinna być 1: 1 w 40% alkoholu, 5-10ml .Taken trzy razy w ciągu dnia.
  • W płynnego ekstraktu, werbena powinien wynosić 1: 1 w 25% alkoholu, 2-4ml .Taken trzy razy w ciągu dnia.
  • Werbena nie należy stosować w czasie ciąży lub karmiące.

Werbena dla aromaterapii

Werbena dla aromaterapii


Aromaterapia jest wykorzystanie zapachu w celu doprowadzenia do zmian fizycznych i emocjonalnych. Aromaterapia ogół używa olejku, skoncentrowaną formę zapachów. Prawdziwa aromaterapia obejmuje aromatherapist wykorzystaniem starannie dobranych olejów w celu rozwiązania konkretnych problemów danej osoby, choć opinia publiczna często odnosi się do korzystania z świeże kwiaty, świece zapachowe i potpourri jako aromaterapii. Verbena był używany od czasów starożytnych leczniczą i nadal jest używany przez aromaterapii i alternatywnych lekarzy w nowoczesnym społeczeństwie.

Historia

Verbena jest wysoki, kwitnące wieloletnie zioło znalezione przez większość świata. Jego zastosowanie może być wstecz do dawnych czasów druidów, którzy używali werbeny w trakcie obrzędów religijnych. W całej historii, ludzie werbeny w leczeniu różnych dolegliwości. Werbena niekiedy hodowano jak zioła ogrodowe być wykorzystywane do gotowania i może być spożywana jako herbacie.

Podstawy

Niewiele było badań naukowych w zakresie korzystania z werbeny, ale aromatherapists i alternatywne lekarze twierdzą, że herb ten oferuje kilka korzystnych skutków, zgodnie z "Complete Aromaterapia Handbook" Susanne Fischer-Rizzi. Verbena Sugerowano na wszystko, od wątroby i nerek problemy do kwestii porodu i laktacji. Jego zastosowanie w aromaterapii wydaje się być najbardziej popularne wykorzystanie tego zioła w nowoczesnym społeczeństwie.

Zapach

Zapach werbeny można doświadczyć po prostu pocierając kwiaty wydać świeży, wiosenny zapach. To jest często określane jako chłodny i orzeźwiający aromat i większość ludzi doświadcza go jako bardzo przyjemny zapach. Niektórzy ludzie opisują jako energetyzujący zapach, pobudzający lub stymulujący.

Efekty

Gdy używany w aromaterapii, werbena jest myśl, aby zapewnić wiele korzyści. Może on być stosowany w leczeniu depresji, w celu zwiększenia energii oraz hamują uczucia apatii i brak zainteresowania. Mówi się również, aby stymulować mózg i zwiększa koncentrację. Może być motywowanie i jest stosowany w leczeniu zmęczenia i stres.

Dodatkowe zastosowania

Werbena można stosować w alternatywnych terapii medycyny innych niż aromaterapii również. Nudności i zawroty głowy są uważane być zastąpiony przez tego zioła. Czasami jest sugerowane jako miejscowe lekarstwo na trądzik, skóry tłustej i innych nadmiernie chorób skóry. Wewnętrznie, to podobno łagodzi warunki trawienne. Olej jest przyjmowany doustnie codziennie dla niektórych chorób serca.

Ostrzeżenie

Wiele olejki eteryczne mogą podrażniać skórę. To jest bardziej narażone na te z kilku alergie lub wrażliwości. Wrażliwe na kremów do stosowania miejscowego, środki zapachowe i leki powinny być tego świadomy, przy użyciu olejek werbeny tylko w postaci rozcieńczonej i tylko w małej części skóry aż potencjalne reakcje są określane. Ryzyko podrażnień skóry wzrasta wraz z ekspozycją na słońce.

Wykorzystuje Blue werbena

Wykorzystuje Blue werbena


Niebieski werbena, znany również jako Verbena hastata, znajduje się w Ameryce Północnej, jak dzikie rodzimych roślin z niebieskimi i fioletowymi kwiatami. Używane tradycyjnie w medycynie ludowej Indian jako panaceum dla szerokiego zakresu warunków zdrowotnych, ostatnie badania są teraz dostarczanie dowodów, że obsługuje odwieczne zastosowania tego zioła. Tradycyjnie nasiona, liście i korzenie roślin są zbierane i suszone na wiosnę mają być wykonane do herbaty leczniczego.

Problemy trawienne

Niebieski werbena jest używany przez Indian w leczeniu biegunki, skurcze żołądka i słabe trawienie, i jednym z nielicznych na badaniach przeprowadzonych działań leczniczych niebieskiego werbena obsługiwane tych tradycyjnych zastosowań. Odkrycia opublikowane w "Journal of Medicinal Plants badań" w 2010 roku wykazały, że wyciąg z werbeny miał niebieski znaczące działanie kliniczne, które zmniejsza objawy warunkach, takich jak biegunka i dyzenterią.

Zakażenia

Liście, korzenie i ziarna niebieskiego werbena zostały wykorzystane do leczenia wielu różnych stanów, takich jak zakaźne zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc, zołzy, kaszlu, przeziębienia oraz malarii. Wyciągi z roślin zawierają bogate ilości chemikaliów zwanych taniny, których pomoc na wysuszenie nadmiar śluzu i zatorów. Według artykułu opublikowanego w "Przewodniku plantatora", wydanego przez Kansas State University w 2004 roku, niebieski werbena pomaga zmniejszyć objawy przeziębienia, pomagając stłumić kaszel i gorączkę.

Zdrowie kobiet

Niebieski werbena jest rzekomy środek galactagogue, zdolne do zwiększenia laktacji mleko matki. Kobiety, które chcą zwiększyć przepływ mleku może łączyć niebieski werbena herbata z wsparcia żywieniowego, aby przyczynić się do poprawy laktacji. Unikaj w czasie ciąży, jak istnieje bardzo mało dowodów, aby wykazać bezpieczeństwo niebieskim werbena z kobietami w ciąży i płodów.

Zastosowania miejscowego

Niebieski werbena może być wykonane w okład i stosowana na rany, owrzodzenia, hemoroidy i wrzody. Ze względu na wysokie stężenie tanin w ekstrakcie, werbena niebieskiego będzie wywierać ściągające działanie na tkanki w celu zatrzymania krwawienia, a być może zabić bakterie. Niebieski werbena również stosowany w medycynie ludowej do leczenia ukąszeń węży.

Odżywianie

Nasiona i korzenie niebieskim werbena rośliny są jadalne i mogą być spożywane jako warzywo. Według Rośliny bazy przyszłości, niebieski nasiona werbena może być zmielone do stosowania jako mąkę o nazwie Piñole z lekko gorzki smak. Liście mogą się do infuzji i używany jako zamiennik dla liści herbacianych.

Zioła, które zwężają naczynia krwionośne

Zwężenie naczyń krwionośnych lub zwężenie naczyń w organizmie jest naturalnym sposobem na zwiększenie ciśnienia tętniczego krwi. Według firmy farmaceutycznej Merck, gdy tętnice zwężają ich ściany stają się węższe. Dlatego też, taka sama ilość krwi przechodzi przez mniej miejsca, co powoduje podwyższenie ciśnienia krwi. Zwężenie naczyń krwionośnych może być reakcją na stres. Może być również wywołane przez niektóre zioła.

Rodzajów ziół

Subhuti Dharmananda, Ph.D. i dyrektor Instytutu Medycyny Tradycyjnej w Portland, w stanie Oregon, przygotował listę ziół, które podnoszą ciśnienie krwi w swoim artykule, "Zagadnienia bezpieczeństwa wpływające Zioła. Zioła, które mogą zwiększać ciśnienie krwi" Pełna lista obejmuje: anyż, ziela dziurawca, papryka, pietruszka, Blue Cohosh, werbena, czystego Berry, Bayberry, lukrecja, imbir, żeń-szeń, efedrynę, Pau d'Arco, podbiału, goryczki, alkaloidy cola, alkaloidy miotła, Calamus aminy i guarany.

Pokarmów zawierających je

Wiele z tych ziół są stosowane w alternatywnym leku. Niemniej jednak, niektóre pojawiają się w jedzeniu. Imbir znajduje się w pieczywo i wielu dań azjatyckich. Można go również dodać do marynaty i sosy do sałatek. Pietruszka jest wspólna przyprawa. Jest często używany, aby dodać kolor do dań restauracji. Jeśli kolację, zapytać, czy można pominąć pietruszkę. Jeśli gotujesz, spróbuj zastępując pietruszkę innej przyprawy jak bazylia i tymianek. Lukrecja jest zazwyczaj łatwe do uniknięcia, jak to głównie w cukierki i trunków.

Suplementy

Większość z tych ziół są dostępne jako suplementy. Wiele z nich może pomóc złagodzić inne warunki. Jeśli pacjent przyjmuje którykolwiek z tych ziołowych suplementów, należy skontaktować się z lekarzem, aby sprawdzić, czy jesteś w grupie ryzyka nadciśnienia tętniczego. Żeń-szeń i efedryny są także wspólne składniki tabletek odchudzających i napojów energetycznych i suplementów. Jeśli zużywają żadnego z tych produktów, należy zaplanować regularne badania ciśnienia krwi.

Herbatki ziołowe

Niektóre ziołowe są sprzedawane jako mieszankę różnych ziół. W związku z tym, że składniki nie mogą być tak oczywiste, jak mówią, danej marki herbaty imbir. Jeśli pijesz herbatę ziołową, należy sprawdzić etykiety produktu lub zapytać sprzedawcę dokładnie to, co w nich jest. Herbatki ziołowe, takie jak suplementy nie są regulowane przez FDA, więc możesz również zwrócić się z lekarzem, czy są jakieś zagrożenia związane z regularnego spożycia.

Objawy

Są to zazwyczaj żadnych objawów wysokiego lub niskiego ciśnienia krwi, aż wystąpi poważny problem medyczny. Dlatego Twój lekarz powinien regularnie kontrolować ciśnienie tętnicze krwi. Jeśli u pacjenta występuje wysokie ciśnienie krwi, będziemy chcieli, aby uniknąć wymienionych wcześniej zioła. Z drugiej strony, jeśli u pacjenta występuje niskie ciśnienie krwi, może chcesz porozmawiać z lekarzem na temat naturalnych, ziołowych opcji do zwiększenia ciśnienia tętniczego krwi.

Herb zwiększyć seratonin

Zwiększenia i stabilizacji poziomu serotoniny w mózgu człowieka przyczynia się do rozwoju poczucia dobrobytu, optymizmu, relaksu, poczucia własnej wartości, bezpieczeństwa i spokoju. Gdy odpowiednia ilość serotoniny jest obecny w mózgu, dobrej koncentracji i spokojny i głęboki sen nastąpi. Zioła, żywność, leki i wszelkie aktywności pomaga stymulować uwalnianie serotoniny w organizmie człowieka.

Zioła mogą reagować z innymi lekami lub mają skutki uboczne. Należy zachować ostrożność podczas dodawania ziół do swojej diety. Skonsultować się z lekarzem.

Poziom serotoniny

Poziom serotoniny odgrywa rolę w kontrolowaniu agresji, złości, podniecenia, kontroli impulsów, snu, odpoczynku, brak siły woli, słabej kontroli apetytu i wahania nastroju. Zwiększając stężenie serotoniny w mózgu kilka warunków psychologiczne mogą pomóc. Takie warunki obejmują sezonowe zaburzenie afektywne, zaburzenia lękowe, depresja, niewłaściwe zachowania społeczne, zaburzenia dwubiegunowe i aberracji seksualnych. Warunki nie będzie całkowicie zniknąć, ale może być zmniejszone. Nie ma gwarancji na jak zioła pomogą konkretną osobę.

Zioła

Zioła, które pomagają zwiększyć poziom serotoniny to oatstraw, Black Cohosh (Cimicifuga racemosa), łopian (Arctium Lappa), żeń-szeń syberyjski (PANEX), mniszek lekarski, majeranek, miłorząb, korzeni Angelica (Angelica sinensis), dzikich korzeni Yam, lawendy, mięty pieprzowej, płatki róż, mięta, lukrecja, ziele brodawki, czerwony liść maliny, sarsaparilla, Dong Quai, fałszywe jednorożec roota, pospolity, cytryna werbena, tymianek, melisa, mleczko pszczele, bazylii i konopi. Każde zioło podnosi poziom serotoniny, aby pomóc promować poczucie dobrobytu.

Żywność

Pokarmy, które pomagają zwiększyć poziom serotoniny to słodkie ziemniaki, bataty, squash, jęczmień, gryka, pszenica, ryż, kukurydza, proso, popcorn, chipsy kukurydziane, tortille, miód, syrop klonowy, czekolada i syrop ryżowy.

Działalność

Istnieje kilka czynności, które zwiększają poziom serotoniny, w tym modlitwy, spacery, stretching, joga, tai chi i medytacji. Słońce, łagodny wiatr, korzystających z natury poprzez aktywne uczestnictwo i czyste niebo również przyczynić się do zwiększenia poziomu serotoniny.

Zaburzenia serotoniny

Zaburzenia poziomu serotoniny może powodować otyłość, zaburzenia jedzenia, snu obudzić cyklu i promować ból. Zwykle dzieje się z leków na receptę, ale może wystąpić w przypadku zmiany poziomu zioła spożywane.

Danej osoby popęd płciowy może być hamowana, jeśli za dużo serotoniny jest obecny. Jeśli tak się stanie, są zioła, które pomogą odwrócić skutki uboczne i zwiększają osobniczą libido i zwiększenia zarówno orgazm i punkt kulminacyjny.

Naturalne ziołowe środki na stres

Radzenie sobie ze stresem stała się częścią codziennego życia dla większości z nas. Dla osób poszukujących naturalnych rozwiązań problemów zdrowotnych, pojawia się pytanie: Czy są jakieś leki ziołowe, które naprawdę mogą pomóc radzić sobie ze stresem? Odpowiedź brzmi: tak, jest kilka ziół, które można podjąć, aby nie tylko pomóc w radzeniu sobie, ale zmienić, jak ciało i umysł reagują na sytuacje stresowe.

Łagodny stres

Istnieją różne kojące ziołowe toniki, że można strome i pić jak herbatę. Te zioła zawierają bylicy relaksujący, owies, rumianek, melisa, czaszki korek, drewno betony, lipa, waleriana, werbena, mięty i lawendy. Wystarczy zapachu lawendy lub olejek lawendowy ma relaksujący wpływ na zmysły.

Niektóre z tych ziół zrobić lepiej degustacji herbaty od innych, ale najbardziej dostępne w postaci kapsułek lub nalewki są także w lokalnym sklepie ze zdrową żywnością. W obu postaci, są one idealne do czasów, kiedy po prostu trzeba odpocząć trochę.

Przewlekły stres

Inną kategorią ziół, zwane adaptogeny, są tak nazwany ze względu na ich zdolność do pomagają organizmowi przystosować się do stresu. Niektóre z bardziej rozpowszechnionych adaptogens m.in. żeń-szeń syberyjski i koreański żeń-szeń (czerwony), z których oba zostały przepisane od czasów starożytnych w medycynie chińskiej.

Ostatnie badania z żeń-szenia koreańskiego przeprowadzonych na Kaneko Kliniki Serca w Japonii, okazało się, że czerwony żeń-szeń nie tylko pomogły uczestnikom radzić sobie ze stresem fizycznym i psychicznym, ale także wzmocnić system odpornościowy, odpierania wirusów przeziębienia i grypy.

Ashwaganda kolejny adaptogen, który był używany od wieków w indyjskiej medycynie ajurwedyjskiej, ma dodatkową korzyść zwiększenia libido.

Ostra Stres

W obliczu silnie stresujących sytuacjach, ziołowe nervines może stępić i przynieść ulgę od objawów fizycznych i psychicznych, co pozwala radzić sobie z kryzysem. Dobre połączenie, aby spróbować to korzeń kozłka, passiflory i dzikiej sałaty, najlepiej podjąć jako nalewki. Start z około pięć mililitrów nalewki i zwiększyć w razie potrzeby.

Powszechnie stosowane chińskiego środek do wszystkich typów naprężeń jest znane jako Kampo, który składa się z żeń-szenia, orientalnego bezoar i lukrecji.

Można kupić wiele z powyższych ziół, lub ich kombinacji, w naturalnej żywności sklepie, lub w dziale żywności naturalnej w wielu sklepach spożywczych.

Wskazówki i środki ostrożności

Większość leki ziołowe są bezpieczne do podjęcia, ale to zawsze najlepiej skonsultować się z wykwalifikowanym lekarzem opieki zdrowotnej przed podjęciem ziół, zwłaszcza, jeśli pacjent stosuje również leki na receptę, ponieważ niektóre zioła mogą wchodzić w interakcje z lub zmniejszać skuteczność leków na receptę.

Dostaniesz największe korzyści z ziołowych preparatów do stresu jeśli zdrowej, dobrze zbilansowanej diety i uzyskanie odpowiedniego wypoczynku i regularne ćwiczenia, w tym głębokie ćwiczenia oddechowe. I mieć pewność, aby uzyskać wystarczającą ilość witamin z grupy B, które są również niezbędne do łagodzenia stresu.

Over-the-counter, krople do uszu, aby obniżyć dzwonka

Dzwonienie w uszach jest stan zwany szum w uszach. Jedna na pięć osób odczuwa szum w takim czy innym czasie, a przyczyny tego stanu są różne. Potencjalne przyczyny to związane z wiekiem utrata słuchu, uraz ucha i problemy układu krążenia. Metody zmniejszenia ucha dzwonek to maskowanie dźwięku, jak również przy użyciu produktów drop ucha, które można kupić bez recepty.

Rodzaje szumy uszne

Istnieją dwa różne rodzaje szumu w uszach. Pierwszy sposób nosi nazwę prywatną szum. Z tym warunkiem, jesteś jedynym, który może usłyszeć dzwonka wewnątrz uszu. Jeśli warunek ten nie jest spowodowany przez utratę lub uszkodzenie słuchu, może to być spowodowane przez nadmierne nagromadzenie wosku w uszach. Jeżeli tak, to stosowanie od recepty krople do uszu może być pomocne w zmniejszaniu objawów.

Druga forma tinnitus nazywa obiektywne szumy uszne. Formularz ten może być przesłuchany przez Ciebie, jak i lekarza, kiedy bada ucho. Celem szumy uszne prawdopodobnie jest spowodowane przez problem z naczyń krwionośnych, kwestii związanych z kości w uchu wewnętrznym lub warunków mięśni. Over-the-counter krople do uszu nie złagodzi obiektywne szumy uszne, i trzeba będzie postępować zgodnie z zaleceniami lekarza do leczenia choroby.

Inne przyczyny Tinnitus

Narażenie na hałas może prowadzić do wystąpienia dzwonienia w uszach. Jeśli hałas jest bardzo nadmierne, dzwonienie w uszach może być wskaźnikiem uszkodzenia ciała i / lub utratę słuchu. Ten rodzaj szumu w uszach może rozwiązać na własną rękę, lub może okazać się trwałe, czy uszkodzenie jest na tyle poważne. Over-the-counter krople do uszu w niewielkim stopniu zmniejszyć szum pochodzący od głośnej ekspozycji na hałas. Dziedziczne choroby, takie jak otoskleroza, który jest stwardnienie kości w obrębie ucha wewnętrznego, które powoduje zaburzenia kości, może czasem powodować szum. Ponownie, over-the-counter krople do uszu może pomóc zmniejszyć ucha dźwięk, jeśli szum pogarsza nadmierne woskowiny, ale nie rozwiąże to nieprawidłowy stan kości.

Woskowina Przeszkody

Szum w uszach czasem występuje, gdy nadmiar woskowiny buduje, zbiera i blokuje swoje ucho wewnętrzne. Korzystanie over-the-counter krople do uszu może przyczynić się do złagodzenia problemów z tego powodu szumu w uszach i przywracania słuchu do normy. Wśród wielu over-the-counter produktów spadek ucho można wybrać się do zmniejszenia szumu w uszach są Debrox, RingStop i TinnaRex.

Debrox

Debrox uwalnia tlen, gdy krople są umieszczone wewnątrz uszu; wytwarzająca pianę, gdy wchodzi w kontakt z woskowiny i rozluźnia się woskowiny do usunięcia. Możesz umieścić pięć do 10 kropli Debrox w każdym uchu, aby umożliwić Produkt do czyszczenia uszu bezpiecznie. Po 15 minutach, można wylewać produkt z uszu z ciepłą wodą. Produkt powinien być stosowany dwa razy dziennie w celu uzyskania optymalnych rezultatów.

RingStop

RingStop jest homeopatycznym zawierające calcarea carbonica, vegtabilis węgloazotku, chininum sulphuricum, Cimicifuga racemose, Cinchona officinalis, Coffea cruda, grafitowe kali carbonicum, Lycopodium, natrum Salicylicum i Salicylicum Acidum jak również inne składniki. Produkt jest stosowany w leczeniu wrażliwości hałas, szum w uszach i dźwięki do uszu. Trzeba będzie postępować zgodnie z instrukcjami na opakowaniu, w celu prawidłowego zastosowania produktu. Produkt nie jest zalecany dla kobiet w ciąży lub osób przyjmujących warfarynę lub Coumadin.

TinnaRex

TinnaRex to produkt całkowicie naturalny zawierający miłorzębu japońskiego, rozmaryn, Avena sativa i werbena. Stosowane prawidłowo, produkt ten zmniejsza dzwonienie w uszach związanych z szumem w uszach oraz poprawia procesy krążenia odpowiedzialne za ucha dzwonek. W leczeniu przewlekłego ucha dzwonek, należy zmieszać 10 do 15 kropli TinnaRex w jedną czwartą szklanki wody lub soku trzy razy dziennie oraz spożywać napojów. Ostre stany wymagają pięć kropli zmieszane w jedną czwartą szklanki wody co 30 minut. Nie należy przyjmować więcej niż 10 dawek w okresie 12-godzinnym. Kobiety w ciąży i osoby korzystające warfarynę lub leków przeciwzakrzepowych nie powinny używać tego produktu.

Czy kwas kawowy Keep Awake?

Czy kwas kawowy Keep Awake?


Chociaż kwas kawowy jest składnikiem kawy, to nie jest powiązane z kofeiną. Naturalnie występującym związkiem organicznym, można je znaleźć w wielu roślin, w tym owoce, orzechy, i ziaren kawy. Nie hamuje sen i nie wykazuje żadnych znanych złe skutki u ludzi. Jako kwas kawowy jest dostosowane w organizmie, stanowi liczne pochodne metaboliczne, które zawierają Kwas kofeinowy fenetylo Ester (CAPE). Pochodne te wykazują korzystny wpływ w zmniejszaniu występowania rakotwórczy, a zwłaszcza w wątrobie.

Wpływ na sen

Kwas kawowy jest podstawowym składnikiem chemicznym korzeń waleriany, który działa jako środek uspokajający układu nerwowego. Valerian główny jest popularnym ziołowy snu uspokajającym, który nie jest związany z rodziny leków znanych jako diazepamu. Poprawia jakość snu, bez wywoływania wycieńczenie rano resztkowego, działa jako środek zwiotczający o gładkiej i mięśniach szkieletowych, a także zmniejsza lęk, stres i bezsenność. Waleriana zioło jest bezpieczne, ponieważ nie jest wciągająca, a alkohol i barbiturany nie zwiększają jego uspokajające działanie.

Źródła ziołowe

Zakłady produkujące kwas kawowy i peleryna są owoce takie jak gruszki, winogrona i jabłka. Źródła ziołowe są bazylia, tymianek, werbena, oregano, estragon, kurkuma, mniszek lekarski, rozmaryn, krwawnik pospolity, lawenda, melisa, rumianek i korzeń kozłka. Zioła te są popularne ziołowe środki na promowanie spokój, zmniejszenie lęku i snu. Eksperymentalnego stosowania preparatów kozłka we Włoszech i Niemczech wykazały wartość terapeutyczną w ciągu ostatnich 15 lat jako skutecznego leczenia nadpobudliwości i zaburzeń zachowania u dzieci. Wzmaga koordynację ruchową, uspokajający lęk, niepokój i agresję.

Tradycyjnych i alternatywnych leków

Zioła zawierające kwas kawowy i jego pochodne metaboliczne mają starożytną historię zastosowań medycznych z czasów Hipokratesa (400 lat pne). Rośliny te znalazły zastosowanie jako pomoce popularny snu tysięcy lat. Średni dzienne spożycie kawy i kwas kawowy może promować zdrowia ludzkiego poprzez zwiększenie przeciwutleniacz i anty-rakotwórcze spożycie. Kawowy pochodne metaboliczne kwasu również zmniejszyć odpowiedź immunologiczną i zapalną organizmu na różne ataki przez toksyny.

Inne korzystne efekty

Badania dowodzą, że kwas kawowy jest naturalnym przeciwutleniaczem i rakotwórcze inhibitor wraz z jego snu wywoływania efektów. Kancerogeny przyspieszenia aktywności onkogennymi rakotwórczych przez zwiększenie ryzyka zachorowania na raka u osobnika, jak uszkodzenie DNA na poziomie komórkowym. Organizm próbuje wyeliminować toksyny, czyniąc je bardziej rozpuszczalny tak, że narządy wydalania przez nerki, takie jak można przemyć je z układu. Poprzez zwiększenie stężenia inhibitora i rakotwórcze przeciwutleniacz, kwas kawowy pomaga promować zdrowie ludzkie.

Aromaterapia Healing

Aromaterapia Healing


Aromaterapia to stosowanie olejków eterycznych --- wysoko skoncentrowanej formie ziół i innych roślin --- w celu uzdrowienia. Oleje te mogą być wykorzystane, aby pomóc osobom z dolegliwościami fizycznymi, a także dla zwiększenia nastrój i samopoczucie psychiczne.

Historia

Termin "aromaterapia" został użyty po raz pierwszy chyba Rene Gatfosee francuskiego chemika dla pracował w przemyśle perfumeryjnym. Pewnego dnia eksplozji wybuchł w jego laboratorium i został poważnie spalony. Kiedy wsunął rękę do najbliższego kadzi z płynem --- co do jego wielkiej fortuny, akurat zawierają lawendę --- ból przestał, a nie pęcherze i blizny po. Później zmienił swoją wagę z tworzenia perfum do odkrywania efektów leczniczych olejków eterycznych.

Aromaterapia terapeutyczny

Aromaterapia wykorzystuje olejki terapeutyczne w leczeniu chorób fizycznych. W tym obszarze aromaterapii oleje są stosowane w celu łagodzenia bólu głowy, ran oraz zakażeń wirusowych i bakteryjnych.

Psychoaromatherapy

Psychoaromatherapy wiąże się z wykorzystaniem olejków eterycznych na relaks lub stymulować mózg. W tym przypadku, klienci zwykle odwiedzić wyszkolonych aromatherapists o pomoc w depresji, bezsenności i stresu.

Jak to działa?

Olejki eteryczne mogą wniknąć do organizmu przez nos i skórę. Wchodzą do organizmu przez układ węchowy na kilka sposobów: Aromatherapists może używać dyfuzory eteryczne, oleje lub umieścić w misce z ciepłą wodą lub nawilżaczy. Może to być również wykonane w domu. Aromatherapists i masażyści mogą również zarządzać za pomocą olejków masaż --- co daje podwójną korzyść pochłaniające oleje choć skórę i układ krążenia, a także przez nos.

Wspólne oleje stosowane w aromaterapii

Wspólna uśmierzające ból lub "paraliżujący" oleje, które korzystają wrażliwych zakończeń nerwowych obejmują rumianku, lawendy i trawy cytrynowej. Olejki eteryczne, które pomagają rozproszone stany zapalne w organizmie to rumianek, geranium, jałowiec, lawenda, majeranek, róży i drzewa herbacianego. Zioła i rośliny używane do promowania relaksu to rumianek, melisa, cytryna werbena, majeranek, Myrtle i Olejek, który jest związany z rodziny cytrusów.

Naturalnej Porady

Naturalnej to szerokie pojęcie o formie opieki zdrowotnej, który wykorzystuje naturalne metody i substancje do wyleczenia choroby. Celem naturalnej jest zapobieganie chorobom i uzdrowić ciało bez użycia standardowych leków leczniczymi.

Oceniając ciało całościowo, naturopatyczną lekarz może polecić konkretne zioła i alternatywnych metod leczenia, które pomogą uzdrowić pacjenta i leczenia przyczynę objawów lub chorób.

Naturalnej obejmuje wiele alternatywnych form uzdrawiania poprzez ziołolecznictwa, akupunktury, terapii masażu, jogi, praca oddech i ajurwedyjskie praktyk, na przykład.

Ziołowe toniki

Utworzono z konkretnych kwiatów, które są znane ze swych właściwości leczniczych, esencje kwiatowe mogą być stosowane, aby pomóc leczyć problemy emocjonalne lub uraz. Esencje kwiatowe są całkowicie bezpieczne, aby dać dzieciom i może być skutecznym naturalnym sposobem, aby pomóc dziecku stać się bardziej emocjonalnie zrównoważony.

Zgodnie z zaleceniami w całościowym przewodnikiem, "W 38 Bach Flower Essences," dwie krople wybranego kwiatu istocie mogą być dodane do mleka, wody lub soku owocowego. Ta dawka powinna być podjęta cztery razy dziennie do czasu wyzdrowienia.

Skała róży kwiat istota może być podana, aby pomóc dziecku, które zostało właśnie przez traumatyczne doświadczenia. Werbena kwiat istotą jest zalecany dla osób, które są bardzo wysokiej nawleczone lub overdemanding. Orzech kwiat istota może być podana do tych, którzy mają trudności w dostosowaniu się do zmian i są zbyt wrażliwe na atmosferze i wpływów.

Tradycyjna Medycyna Chińska

Naturalnej z perspektywy Wschodniej znany jest jako tradycyjnej medycyny chińskiej. Akupunktura jest naturalną metodą, że TCM wykorzystuje do usuwania bloków energetycznych w ciele poprzez zastosowanie bardzo cienkich igieł umieszczonych w określonych punktach południka.

TCM skupia się również na wspieraniu i zapobieganie chorobom poprzez spożywanie określonych pokarmów lub ziół. Aby zwiększyć odporność, dr Andrew Weil zaleca chińskiego tonik nazwie Zhu Ling, która jest wykonana z grzybami, które są badane pod kątem ich wpływu na raka płuc.

Ajurweda

W Indiach, starożytny system uzdrawiania zwany Ajurweda służy do równowagi i uzdrowić ciało. Jogi i medytacji dziennie są skuteczne sposoby, aby doprowadzić organizm do równowagi naturalnie. Jedzenie wegetariańskie potrawy są podobno przynosi pokarm dla ciała. Jako naturalnej zachęca wyeliminowanie wszystkich toksyn i zbędnych substancji chemicznych, wybór owoców i warzyw ekologicznych zachęca do wyeliminowania narażenia organizmu na pestycydy. Aby pomóc jasne toksyny z organizmu, takich jak naturalne podejście biorąc trzydniową sok szybki jest zalecane, aby pomóc ożywić metabolizm energii i opóźnionych w rozwoju.

Zastosowania Lemon Verbena

Ziele werbeny z cytryny, które powstały w Ameryce Południowej, został wprowadzony do Ameryki Północnej w 1800 roku. Zakład ma wyraźną i czystą cytrynowy zapach i cieszył się, kiedy najlepiej jest wyciąć w lecie.

Prywatne Fragrance

Cytryna werbena jest dodawany do wody kolońskie i wody toaletowej używać jako osobisty zapach i jest oddany do mydeł kąpielowych dla zapachu.

Włosy

Można gotować opuszcza zakład w wodzie i spłukać włosy po umyciu się z nim i klimatyzacji poprawić krążenie w skórze głowy.

Gospodarstwo domowe

Zioło można suszyć i zawarte w potpourri lub saszetki, które można wpuścić do szaf i szuflad, aby zachować ich świeży zapach.

Zdrowie

Napary zawierające werbeny z cytryny są zalecane do redukcji stresu, oczyszczenie zimny i poprawę trawienia.

Gotowanie

Jeśli przepis wymaga cytryny lub po prostu chcesz dać dania jak sałatki, ryby, ryż, makarony i ciasta aromat, werbena może być używana.

Herbata

Zioło to jest znane co orzeźwiający kubek gorącej herbaty w połączeniu z miętą.

Bach Flower Remedies do duchowego wzrostu

W 1930 roku dr Edward Bach, lekarz Londyn i homeopata, lewo praktykę lekarską rozwijać Terapia kwiatowa Bacha. Rozwinął swój system, w oparciu o właściwości lecznicze kwiatów, przez jego psychicznych intuicji i naturalnego uzdrawiania prezenty. Podczas swojego życia, rozwinął 38 kwiatowych środków z angielskimi kwiatów. Dziś środki są wykonane z ponad 1200 kwiatów uprawianych w krajach na całym świecie.

Jak Flower Remedies Pracuj

Kwiat szukać środków, aby usunąć negatywne emocje. Większość szczególnie, że środki są stosowane w leczeniu tych emocji, które stały się osadzone głęboko. Po rozliczeniu tych stłumionych emocji, ulga może przyjść na wielu poziomach, w tym fizycznego, emocjonalnego i duchowego. Środki zaradcze kwiatowe subtelnie przesunąć pole energetyczne organizmu.

Na poziomie duchowym

Chociaż Terapia kwiatowa Bacha pochodzą z kwiatów i są bardzo rozcieńczone, że nie powinny być traktowane homeopatycznych, ani preparatów ziołowych. Sposób wytwarzania Terapia kwiatowa Bacha nie jest taka sama jak w homeopatii. Ziołowe środki działają bardziej jak leki, uzdrowienie na poziomie fizycznym. Dla bardziej duchowego uzdrawiania, Terapia kwiatowa Bacha można połączyć pracę z czakr, poprawiając równowagę każdej czakry, jednocześnie wzmacniając pozytywne aspekty pola energetycznego organizmu.

Bach Flower Remedies do duchowego wzrostu

Buk jest dobre dla tych, którzy chcą zobaczyć więcej piękna w rzeczach wokół nich. Cherry plum jest dla tych, którzy chcą pokonać impulsy baser. Dla tych, którzy chcą szybciej nauczyć się lekcji życiowych, kasztan pączek może pomóc. Crab Apple jest do ogólnego oczyszczenia, dla tych, którzy czują, że jest coś nieczystego o sobie. Wiąz jest, by wzmocnić tych, którzy czują, że robią pracę swego powołania, ale w czasach cierpią uczucia nieadekwatności. Pomoce Grab tych, którzy nie czują się wystarczająco mocne do ich celu w życiu. Dla tych, którzy starają się być "dobrym przykładem", którzy są surowe w ich sposób życia, zaleca się skały woda. Werbena jest dla tych, którzy są zbyt wytrwali w swoich przekonaniach i oprzeć wszystkie argumenty. Dla stałości i ochrony przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych, Orzech jest podjąć. Biały Kasztan jest używana, aby pomóc stłumić niechciane myśli i idee, które utrzymują się z wejściem na umysł. Dziki owies pomaga poszukujących wskazówek i wytycznych w życiu, kiedy mając wysokie ambicje zrobić coś ważnego. Róża dzika lekarstwem jest podjęta, jeśli jeden poddał się do życia i po prostu sunie chociaż to.

Bach Flower Remedies Therapy &

Bach Flower Remedies Therapy &


Bach esencje kwiatowe jest medycyna alternatywna. System Bach uzdrowienia jest terapeutyczna w to, że zawiera esencje kwiatowe z innymi rozcieńczeniach promowanie równowagi fizycznej i emocjonalnej. Dr Edward Bach założył Bach Flower Therapy, widząc potrzeby pojawiają się w jego pacjentów. Bach uważa, że ​​odpowiednia kombinacja kwiatów skorzystają pacjenta zarówno fizycznie jak i emocjonalnie. Środki Bach są homeopatyczne; Esencje Bacha zawiera 22% alkoholu, wymienione jako brandy w składnikach.

12 zawody

12 zawody jest Bach esencje produkt zawierający rzepiku, centaury, Cerato, cykoria, Clematis, Impatiens, Mimulus, rock róża, Scleranthus wody, werbena i fiolet. Metoda słońce oddaje esencje z kwiatów, które kwitną późną wiosną i przez całe lato. Słońce jest najpotężniejszym w tych porach roku. Kombajny uchwycić esencji kwiatów na miejscu. Kombajny wyciąć również głowę kwiat kwitnący od pnia pod kielichem. Głowa kwiat siedzi w słoiku z wodą przez trzy godziny w pełnym słońcu, a następnie zostanie usunięty, a woda filtrowana. Nalewka matki jest nazwą przefiltrowaną wodę. Mieszanie brandy z nalewki macierzystej w równych ilościach tworzy esencje.

7 Pomocnicy

Do 7 Pomocnicy to kolcolist, wrzos, dąb, oliwka, rock woda, winorośli i dzikich esencje owsiane. Metoda wrzenia wydobywa esencje z tych kwiatów. Metoda wrzenia jest skuteczne na początku roku przed zbyt dużo słońca przejmuje dnia. O 9 rano Kombajny wyjść wybierając spraye kwiatowych i liści, umieszczając je w szklanym naczyniu. Mieszaninę 10 części wody na 1 część materiału roślinnego. Wody i roślin szybko gotuje przez 30 minut, a następnie pracownicy odstawić do ostygnięcia. Po ochłodzeniu, pozwolili filtr wody do szklanych karafek. Nalewka matka tworzone za pomocą metody wrzenia staje się remedium po zmieszaniu z równych ilości brandy, wstrząsnęły i przechowywane w chłodnym, suchym miejscu.

2 i 19

2 i 19 środek zawiera osika, buk, czereśnia, śliwka pączek, kasztan kabiny jabłko, wiąz, ostrokrzew, wiciokrzew, modrzew, grab, sosna, musztardę, czerwony kasztan, gwieździe betlejemskiej, słodki kasztan, orzech, biały kasztan, dzika róża i wierzby. Osoby wybierające esencje Bacha często zrobić intuicyjnie. Wibracji środki takie jak 2. i 19 są kombinowane metody uzdrowienia zarówno koncentrujące się na fizyczne i emocjonalne bóle osoby. Intuicja jest wewnętrzna wiedząc, co trzeba fizycznie i emocjonalnie, by odzyskać równowagę w swoim życiu.

Pierwsza pomoc

Pierwsza pomoc jest istotą uzdrowienia w tym pięć kwiatów: Śliwa (lęk przed utratą kontroli), powojniki (nieuwaga), niecierpka (niecierpliwość), rock róży (paniki) i Gwiazda Betlejemska (szok). Środek pierwszej pomocy zmniejsza stres i niepokój życia codziennego. Celem jest, aby zmniejszyć napięcie i utrzymać równowagę psychiczną. Zarówno Słońce i gotowane Metody tworzenia nalewki macierzystej na środek pierwszej pomocy. Nazwa może być myląca, ponieważ nie jest natychmiastowe lekarstwo, ale przez całe życie podróż gojenia i regeneracji.

Jakie leki homeopatyczne na bezdech senny?

Badania pokazują, ponad 70 milionów Amerykanów doświadczyło zaburzeń snu. Jednym z najczęstszych jest obturacyjny bezdech senny, który jest zwykle traktowane za pomocą urządzenia do oddychania noszone w nocy. Jednak leki homeopatyczne do walki bezdechu sennego są również dostępne.

Lachesis

Lachesis jest z rozcieńczonego jadu węża i wykorzystywane specjalnie dla pacjentów, którzy są bezdechu ekstrawertyków. Jest stosowany głównie w leczeniu zaburzeń krążenia i chorób krwi.

Zmiany żywieniowe

Tradycyjne i alternatywne badania medyczne pokazują, że więcej niż połowa ludzi, którzy cierpią z powodu bezdechu sennego są również otyłość. Nawet utrata wagi 10 procent może zmniejszać objawy bezdechu o 15 do 20 procent. Spróbuj jedną dawkę Lycopodium dziennie, aby pomóc kontroli łaknienia cukru. Lub jeśli jesteś nerwowy snacker, spróbuj jedną dawkę Ignatia rano i wieczorem.

Zadośćuczynienie Essence

Istotą werbena lub esencji lawendy może pomóc osobom cierpiącym na bezdech, aby odpocząć, a tym samym cieszyć się głębszy sen.

Alergie sezonowe

Jeśli zatłoczone są w ciągu dnia, to może zakłócać sen później. Spróbuj filiżankę herbaty bzu Sambucus lub kilka godzin przed snem. Działa jako środek wykrztuśny, oczyszczanie dróg oddechowych.

Zmiana nawyki snu

Kilka prostych zmian w nawykach snu może złagodzić objawy bezdechu. Spróbuj podnieść poduszkę kilka centymetrów aż do gardła jest nieco wyższa niż pod kątem swojej głowie. Spać na boku, a nie plecy, również pomoże.

Alternatywy dla CYMBALTA

Istnieje wiele leków ziołowych, które mogą być użyte jako alternatywa dla leków na receptę Cymbalta. Lek ten został przepisany dla kilku różnych powodów, w tym depresji, zaburzeń lękowych, bólu z fibromialgii i cukrzycową nerwobóle. W zależności od celu zastosowania, w większości przypadków, homeopatycznych lub herbal alternatywę można znaleźć w celu zapewnienia ulgi.

Leczenie depresji

Zioła z wyboru w leczeniu depresji jest dziurawiec. Zioło to jest szeroko stosowane w Europie i stał się bardzo popularny w Stanach Zjednoczonych w ciągu ostatnich dziesięcioleci, jak również. Istnieją doniesienia, mają mniej efektów ubocznych w porównaniu do znanych na receptę i bez recepty leków stosowanych w leczeniu depresji. Związek hiperycyny jest obecny w tym zioła i mówi się, że substancja, która jest odpowiedzialna za ulgą depresji w dziurawca.

Większość zgadza się, że ścieżka zdrowia 300 mg standaryzowanego wyciągu zawierającego 0,03 hiperycyny może wziąć trzy razy dziennie. Wielu użytkowników zauważy zmianę w ich objawów w ciągu dwóch tygodni. Należy zachować ostrożność podczas ekspozycji na światło słoneczne, ponieważ dziurawiec może powodować nadwrażliwość na światło.

Leczenie Lęk

Korzeń kozłka jest jednym z najbardziej popularnych ziół relaksacyjnych. Sprawdził się użyteczna w leczeniu bezsenności, które często występuje w przypadku depresji i lęku. Naturopaci zazwyczaj zaleca dawkę 150 mg trzy razy na dzień i ta sama dawka może być stosowany w przybliżeniu jedną godzinę do czasu złoża, jak również. Zioło to jest uważane za bezpieczne w użyciu na krótkie okresy czasu, ale należy zachować przerwę co najmniej dwa tygodnie, tak aby korzystanie z waleriana nie staje się zwyczaj formowania.

Kava pierwiastek inny alternatywny ziołowa, który jest stosowany do zwalczania lęku uogólnionego i zapewnia ulgę podobną do Cymbalta. Jest ono stosowane od wieków w medycynie ludowej do leczenia objawów odstawienia odzyskania alkoholików. Kava stosowano również jako pomoc uśpienia i jest zazwyczaj w postaci kapsułek niż herbaty. Wynika to z tego, że ciepło rozprasza Kawalaktony, która jest składnikiem aktywnym w Kava, który zapewnia właściwości uspokajające. Zalecana dawka wynosi zazwyczaj 250 mg podjęte trzy dni każdy dzień z posiłkami.

Leczenie bólu nerwów

Jeśli Cymbalta został przepisany cukrzycową nerwobóle lub fibromyalgia, to poszkodowany może spróbować ziele dziurawca i Waleriana. Obie były stosowane w celu łagodzenia bólu nerwów. Waleriana ma uspokajający wpływ na układ nerwowy i zapobiega nerwy i mięśnie z konieczności skurcze. Inne zioła, które są tradycyjnie wykorzystywane do nerwobóli są oatstraw, werbena i jarmułka. Jarmułka ma działanie uspokajające i oatstraw i werbena są odżywcze do układu nerwowego, zapewniając leczenie, a także o właściwościach przeciwzapalnych. Mogą one być wykonane w formie all nalewki i dawkowanie będzie zmieniać się w zależności od mocy preparatu.

Ziołowe leki na Fibroids

Chociaż nie ma nic, że może specjalnie leczyć mięśniaki, krótkie operacji w celu ich usunięcia, suplementy ziołowe, herbaty i nalewki może pomóc zrównoważyć niektóre z objawów związanych z mięśniakami, a w rzeczywistości pomoc może zmniejszyć wielkość mięśniaków w organizmie , Można wnieść sam wzrost mięśniaków pod kontrolą leczenia wątroby, i pomaga jej do syntezy oraz zmniejszenia poziomu estrogenu w organizmie.

Wzmocnienie swój system

Poprzez wzmocnienie funkcjonowania wątroby go włączyć do bardziej efektywnej pracy, zwiększając prawdopodobieństwo, że poziom hormonów są regulowane odpowiednio w organizmie. Zdrowa wątroba usuwa również nadmiar hormonów i toksyn z organizmu. Estrogen jest jednym z kluczowych czynników, jeśli chodzi o szybki wzrost mięśniaków, szczególnie w okresie okołomenopauzalnym, czas tuż przed menopauzą. Zmniejszenie poziomów estrogenów w organizmie jest ważne w utrudniający wzrost mięśniaków.

Zioła nie można całkowicie usunąć mięśniaki, ale mogą pomóc w zmniejszeniu poziomu estrogenów.

Niektóre zioła, które są zalecane w celu zwiększenia funkcjonowanie wątroby, a tym samym zmniejszenie poziomu estrogenów, są łopian, mniszek lekarski, żółty dok, koniczyna czerwona, tasaki, pokrzywy, ostropestu i werbena.

Herbata ziołowa

Zrób herbatę, używając równe części powyższych suszonych ziół. Wymieszać dobrze w misce. Weź około jednej uncji mieszaniny i umieścić w dużym garnku lub teakettle. Będziesz potrzebował 1 litr wody. Czyrak, zmniejszenia ciepła, a następnie stromy przez dwie godziny. Odcedzić, a następnie wypić. Państwo może w lodówce to herbata do późniejszego wykorzystania. Środek ten może być stosowany przez cztery tygodnie, po którym będzie można zrobić sobie przerwę. Wykonaj tę procedurę, przez trzy cykle, a jeśli nie widać poprawy, porozmawiaj z lekarzem lub lekarza zdrowia.

Ponadto, istnieje wiele preparatów ziołowych i suplementów na rynku, które twierdzą, że kurczą się mięśniaków, począwszy od przygotowań nattokinase (z fermentacji soi) ściśle ziołowe suplementy i toniki. Postępuj zgodnie z instrukcjami dozowania uważnie i zawsze kupić od renomowanego źródła.

Jeśli w dalszym ciągu boryka się z uciążliwych objawów mięśniaków, skonsultować się z lekarzem w przypadku innych metod leczenia.

ITP Zioła

ITP Zioła


ITP jest skrót medyczny dla małopłytkowość idiopatyczną plamicy. Idiopatyczna jest mówić medycznej "nie wiemy, dlaczego tak się stało." Małopłytkowości niedobór płytek krwi i mogą być spowodowane przez choroby autoimmunologicznej, która niszczy płytki lub przez niezdolność organizmu do wytwarzania wystarczającej ilości płytek krwi. Purpura oznacza plamy skórne spowodowane siniaki pod skórą. Chiński Medycyna poczyniła pewne postępy w leczeniu tej choroby z ziół.

Studium ITP

Bardzo małe badanie ukazał się w wydaniu Journal of Chinese Medicine 1995 dotyczących leczenia ITP z wywaru, lub herbaty, ziół mieszanych. Spośród 10 pacjentów w badaniu, sześciu pacjentów wykazały wyraźną poprawę liczby płytek krwi i wszystko krwotok zatrzymany. Inny pacjent wykazały pewną poprawę, a pozostałe trzy wypadły z badań. Głównym składnikiem herbaty był Bupleurum, powszechnie znany jako Saiko, lub korzenia ucha Hare'a. Roślina ma właściwości przeciwzapalne i hemolityczne.

Dodatkowe zioła w herbacie to PANEX ginseng Dang Shen jarmułkę, lukrecja, jujube, skrzyp, werbena i naparstnica.

Skrzyp

Zgodnie z University of Maryland Medical Center, skrzypu jest stosowany od czasów starożytnych, aby zatrzymać krwawienie i leczyć wrzody i rany, chociaż do tego skuteczność leczenia nie zostało naukowo udowodnione. Osoby, które mają zaburzenia czynności nerek lub serca, cukrzyca lub dna powinny skonsultować się z wykwalifikowanym pracownikiem służby zdrowia przed użyciem skrzyp, i kobiety w ciąży lub karmiące powinny go unikać.

Werbena

Werbena, znany również jako niebieskie maku, albo verbenae ma właściwości ściągające wątroby. Roślin stosuje się do stymulowania skurczów pracy, zwiększenia przepływu mleka i stymuluje wątrobę. Roślina również jest wykorzystywany do zmniejszenia bolesne i nieregularne miesiączki, a jako tonik macicy. Werbena jest przeciwwskazany u kobiet w ciąży.

Naparstnica

Naparstnica, lub rehnammia, jest dobrze znany w tradycyjnej medycynie chińskiej (TCM) naprawiacz jako tonik i regenerator kości, tkanki, zgodnie z Chinese-herbs.org. Naparstnicy ma właściwości przeciwzapalne i działanie ściągające i stosowano do oczyszczania krwi. W ściągające właściwości naparstnicy są skuteczne w łagodzeniu niedokrwistości i zmniejszenie krwawienia zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne.

Fałsz Daisy

Fałsz Daisy, znany również jako Yerba de Tajo, Eclipta lub bhringaraj w Indiach, jest stosowany w tradycyjnej medycynie chińskiej, aby zatrzymać krwawienie, zwłaszcza krwotok po ukąszenia grzechotnika. Fałszywe Daisy ma właściwości przeciwzapalne, które mogą wspierać podstawowej ITP, gdy jest ona spowodowana przez autoimmunologiczną odpowiedź.

Congongrass

Congongrass lub Imperata cylindryczna, jest również znany jako Alang-alang i rozważyć liczbę siedem na liście 10 najgorszych chwastów w świecie. Jednak roślina ta ma dużą wartość leczniczą. Roślina ma właściwości ściągający i kwiaty są używane do zatrzymania krwotoki według Rośliny witryny przyszłości.

Strona główna Leczenie Objawy neuralgii nerwu trójdzielnego

Neuralgia nerwu trójdzielnego jest schorzeniem charakteryzującym ciężką nagłego bólu, gdy nerw zderza się do tego stopnia, że ​​jedzenie, spanie, a nawet uśmiecha się nie do zniesienia. Ataki te są bez ostrzeżenia i są zwykle znane wpływa na szczęki, usta, nos, oczy i czoło przez kilka minut. Skłonność do osób, na ogół po pięćdziesiątce, ostatnie badania jednak wykazały, że ci, pod pięćdziesiąt są bardziej skłonni do poszukiwania alternatywnych metod leczenia, zamiast tradycyjnej operacji.

Hot / zimnej terapii

Chaotyczne zachowanie skompresowanego nerwu trójdzielnego może być kiedyś wydany przez stosowanie gorących i zimnych okładów. Weź woreczek plastikowy kanapkę i wypełnić go z kostkami lodu przed zamknięciem go mocno. Następnie mokry ręcznik o średniej wielkości w mikrofali przez trzy minuty. Podczas ochładzania stosuje zimnego kompresu z boku twarzy, gdzie ból jest widoczne i utrzymania go w tym stanie przez trzy minuty. Następnie zastosować gorący ręcznik na obszar i powtórzyć dla tej samej długości czasu. Naprzemiennie dwie procedury i ostatecznie ból ustąpi.

Terapia czaszkowo krzyżowa

A delikatne ręce na metody jest także dostępna dla cierpi z neuralgii nerwu trójdzielnego. Terapia czaszkowo sakralny wykrywa i uwalnia żadnych zatorów między mózgu i rdzenia kręgowego i koryguje te nierówności. Praca z uprawnionego lekarza, technika ta może łagodzić szeroki czuciowych lub zaburzeń neurologicznych. Lekko naciskając punkt aktywacji między doczesnym i stawu żuchwowego i masowanie inne mięśnie twarzy może również przyspieszyć ulgę.

Zioła / Olejki eteryczne i Homeopatia

Zaburzenia nerwowe zwykle wymaga pewnej ilości kwasów tłuszczowych, mają działanie przeciwzapalne wpływ na organizm. Szybki sposób na osiągnięcie tego celu jest bezpośrednio stosowania oleju z wiesiołka i suplementacja magnezu. Wielu ludzi z powodzeniem ulgę ból i skurcze w przygotowaniu herbat ziołowych. Spróbuj dodać jedną łyżkę St. John Wort, lawendy i jarmułka do ulubionej bezkofeinowej herbaty ziołowej i pić miksturę dwa razy dziennie. Tarcie powierzchni z olejku z mięty pieprzowej ma wspaniałe działanie znieczulające. Uspokajające zioło werbena może być stosowany jako gorący lub zimny kompres. Zioła, które promują krążenie do obszaru są łopian, rumianek i czarci pazur. Wszystko może być spożywana przez postaci kapsułek lub przygotowane jako herbata.

Korzystanie z homeopatycznych recept jest bardzo przydatne w leczeniu neuralgii nerwu trójdzielnego. W zależności od intensywności lub gdy pojawia się nagły ból, dawkowanie tojad jest wysoce zalecane, aby uspokoić silne impulsy nerwowe. Alternatywnie można użyć do leczenia "przedłużone przeszywający" odczucia spigelia. Oba można łatwo znaleźć w lokalnym sklepie zdrowotna żywności, oszczędzając mnóstwo w tradycyjnych recept bez skutków ubocznych.

Jak używać ziół, które pomogą rzucić palenie

Rzucenie palenia jest jednym z największych wyzwań można podjąć. Uzależnienie od nikotyny jest bardzo silny. Wiele produktów i metod może pomóc rzucić palenie, w tym gumy nikotynowej, inhalatory, plastry i hipnozy. Zioła są jednak często pomijane. Zioła mogą być bardzo pomocne w osiągnięciu celu, aby rzucić palenie. Są one łatwo dostępne, naturalne i pomaga w dążeniu do być wolne od papierosów.

Instrukcje

1 Przełamując nikotyny zwyczaj wymaga determinacji i mocny nacisk na sukces. Zioła mogą pomóc w osiągnięciu właściwego myślenia i zarządzać nikotyny pragnienia, zbyt. Bądź przygotowany i mieć po ręką, kiedy zdecydujesz się zakończyć:

Lobelia pomaga się zrelaksować, ale także sprawia, że ​​papierosy smakują złe powinny dotrzeć do jednego. To może pomóc wyeliminować głód nikotyny.

Niebieski werbena może uspokoić nerwy w sytuacjach stresowych, takich jak rzucenie palenia. Zioło to ma tendencję do usypiania, więc najlepiej jest wziąć w nocy.

Waleriana jest w pełni naturalny zwiotczających, które mogą pomóc złagodzić stres. Valerian nie jest tak silna, jak niebieski werbena, ale wciąż dąży do senności.

Kocimiętka uspokaja przewodu pokarmowego, więc może pomóc zarządzać niestrawności, które mogą wystąpić podczas zabrać nikotyny organizm jest przyzwyczajony do przetworzenia.

Koreański żeń-szeń pomaga radzić sobie ze stresem i może być bardzo pomocne, gdy jesteś rzucenia palenia.

2 Wiem, że twój pierwszy dzień bez papierosów będzie ciężko. Twoje uzależnienie fizyczne i psychiczne będzie trudne (choć nie niemożliwe) do złamania. Psychologiczny nawyk palenia --- biorąc papierosa z paczki, wprowadzenie go do ust, oświetlając je i strzepując popiół --- są potężne, a można spodziewać się czuć nieco zagubiony przez pierwsze trzy dni. Trzymaj ręce zajęte i spróbować żuć gumy lub słomy, zdrowe przekąski w ciągu dnia.

3 Pij 5 do 20 kropli ekstraktu lobelii zmieszanej z 3 do 4 uncji wody rankiem pierwszego dnia wolnego od dymu. Możesz podobne traktowanie powtórzyć dwa do trzech razy dziennie. Lobelia to zioło, które najbardziej pomogą Ci zarządzać pragnienia nikotyny, więc mają dużo to na rękę. To nie sprawi, że będziesz senna, ale nie smakuje raczej gorzki.

4 Pomiędzy dawkami lobeliowych, pić kocimiętka herbaty. Włóż dwie łyżeczki suszonej kocimiętki w 8 uncji wrzącej wody i wysoka na około 15 minut. Kocimiętka jest łagodny w smaku i pomoże stępić podczas swoich pierwszych trzech dni bez papierosów. Może także pomóc przetrwać zaburzenia żołądkowe.

5 W ciągu dnia, zachować kapsułki żeń-szenia koreańskiego poręczna i przyjąć dawkę 500 miligram raz lub dwa razy dziennie. Koreański żeń-szeń pomaga pobyt umysł skoncentrowany.

Używać walerianę w postaci kapsułek. Weź 200 do 400 mg co 6 do 8 godzin, jeśli zaczynasz czuć niepokój. Waleriana dostępna jest w postaci ekstraktu lub suszonych lub sproszkowanych liści. Ekstrakty są silniejsze, więc to chyba najlepszy z nich korzystać na początku. Waleriana ma tendencję do usypiania, więc upewnij się, że gdy tylko go używać w domu.

Dodaj do tego schematu niebieskim werbena nalewki przed snem. Mix 28 kropli w małej szklance wody i wypić, aby pomóc Ci się zrelaksować i spać.

Wskazówki:

  • Bądź przygotowany na ekstremalne pragnienia nikotyny pierwsze trzy dni, bo organizm pozbywa się toksyn.
  • Upewnij się, czy nie brać więcej niż zalecane dawek ziół; tylko dlatego, że zioła są naturalne, nie oznacza, że ​​nie są silne.