adcov.com

ziola na rzucenie palenia

Jak unikać przejadania Kiedy Rzucenie palenia

Jak unikać przejadania Kiedy Rzucenie palenia


Jednym z najczęstszych wymówek wśród palaczy papierosów na rzucenie palenia nie jest, bo boją się, że przyrost masy ciała. Niektórzy palacze mają również rzucić palenie, tylko zacząć z powrotem, aby pomóc stracić na wadze po rzuceniu palenia one zdobyte. Chociaż jest to dość typowe dla ludzi, którzy rzucili palenie do przejadania się, przyrost masy ciała nie musi się zdarzyć. Poprzez zwiększenie aktywności fizycznej, jak również co do kilku prostych zmian diety, można rzucić palenie i zachować tych dodatkowych kilogramów na dystans.

Instrukcje

Unikanie Weight Gain

1 rzucić palenie jak najszybciej. Palenie jest bardziej niebezpieczne niż zyskuje kilka dodatkowych kilogramów. Aby uniknąć tycia, spróbuj skupić się na pokarmy bogate w składniki odżywcze, które będą mniej kalorii jako zamiennik palenia. Ponieważ palenie tytoniu jest często substytutem jedzenia, bez cukru dodać do diety pokarmy, aby zrekompensować. Żywności, takich jak marchew, popcorn, jogurt, owoce i orzechy są dobrym miejscem do rozpoczęcia.

2 Jedz mniejsze porcje. Może okazać się korzystne w użyciu mniejszego talerza. Sprawiają, że gry i staram się być ostatnia wykończone posiłku, jak jeść wolniej, pomoże wypełnić cię szybciej. Poświęć trochę czasu, aby naprawdę żucia i cieszyć się każdym kęsem pożywienia. Wypić dużą szklankę wody przed lub w trakcie każdego posiłku. Woda daje uczucie pełnego i pomoże zużywają mniej żywności. Po zakończeniu posiłku, najlepiej wstać i odejść od stołu, aby unikać przejadania się.

3 mycia zębów lub skorzystać z mięty bez cukru na koniec każdego posiłku. Większość palacze papierosa na końcu każdego posiłku. Wymień ten zwyczaj z czymś innym niż jedzenie. Wybierz się na spacer, aby pomóc spalić kalorie po posiłku.

4 Pozwól sobie przekąski. Ludzie, którzy rzucili palenie zazwyczaj poczuć ochotę na przekąskę. Stanie się na niskie przekąski kalorii, spacerów i podjąć nowe hobby, aby ręce zajęte. Pomoże to zmniejszyć chęć palenia i przekąski. Bądź kreatywny i znaleźć system, który pracuje dla Ciebie.

Wskazówki

  • Dołącz do grupy odchudzania, aby pomóc utrzymać się na torze.

Jak twoje ciało reaguje na rzucenie palenia?

Jak twoje ciało reaguje na rzucenie palenia?

Wprowadzenie

Według American Cancer Society, około 443 tysięcy ludzi umiera każdego roku na choroby związane z paleniem. Rzucenie palenia nie jest łatwe. Po paleniu przez dłuższy okres czasu, mózg i dużo ciała jest Rewired polegać na nikotynę. Gdy to zasilanie jest odcięte, paniki mózgu w sposób, który powoduje objawy odstawienia. Jednakże, w ciągu 20 minut, twoje ciało będzie również zaczynają reagować uzdrawiając siebie szkody, że papierosy zostały wykonane na przestrzeni lat.

Wycofanie

Wycofanie jest pierwszy sposób organizm reaguje po rzuceniu palenia. Objawy abstynencyjne mogą obejmować: drażliwość, zmęczenie, objawy grypopodobne, suchość w ustach, ucisk w klatce piersiowej, ból gardła, ból głowy i ból jamy ustnej i dziąseł. Objawy te są tylko tymczasowe i może trwać od 24 do 48 godzin. Może także wystąpić apetyt na papierosy. Mogą one trwać przez kilka tygodni po rzuceniu palenia, i nigdy w pełni nie może odejść.

Ciśnienie krwi

Większość sposobów organizm reaguje po rzuceniu palenia są pozytywne. Pierwszą reakcją, która pojawia się nawet 20 minut po ostatnim papierosie jest spadek ciśnienia krwi. Palenie powoduje wysokie ciśnienie krwi, co może prowadzić do chorób serca i innych problemów z układem krążenia.

Tlenek węgla

Tych, którzy palą mają o wiele wyższe stężenie tlenku węgla zamiast tlenu we krwi. W ciągu 10 godzin, poziom ten może spaść nawet o połowę, a zastąpić zdrowego tlenu.

Zmysły

Ci, którzy nie palili przez dłuższy czas zazwyczaj zmieniony zmysł węchu i smaku. Po rzuceniu palenia, twoje ciało reaguje poprzez oczyszczenie i uzdrowienie kubki smakowe, i najbardziej regularny smak powróci w ciągu dwóch dni od palenia.

Cyrkulacja

Ci, którzy regularnie palić przeżyć dramatyczny spadek obrotu. Twoje ciało zależy od cyrkulacji krwi, aby uzyskać tlenu i substancji odżywczych do reszty ciała, a także w celu uzyskania energii, czego potrzebujesz, aby przetrwać dzień. Wynikiem rzucenia palenia jest poprawa krążenia, zwykle w ciągu kilku tygodni. Należy również zauważyć, zastrzyk energii, jak również.

Zagrożenia

Tych, którzy palą mają znacznie większe ryzyko zarówno zawału serca, choroby płuc i raka niż ci, którzy tego nie robią. Wynika to z tego, że uszkodzenia ilości toksyny w papierosach powoduje na serce i płuca. Jednakże organizm może reagować gojenie się. W rzeczywistości, w ciągu 10 lat swoje ryzyko raka płuc będzie taka sama jak niepalący. W ciągu 15 lat, twoje ryzyko chorób serca i zawału serca będzie takie samo jak niepalący.

Reakcja organizmu na rzucenie palenia

Uzależnienie

Głównym winowajcą w negatywnych reakcjach na rzucenie palenia jest substancją wciągająca znaleźć nikotyny w papierosach. Jest odpowiedzialne za objawy odstawienia, które występują bezpośrednio po opuszczeniu, jak organizm próbuje kompensować gwałtownym usuwaniu z układu. Dodatkowo, w połączeniu z fizyczną reakcją organizmu jest numer emocjonalne podjąć rzucić nałóg długoterminowej, co może wiązać się z poważną reorganizacji dnia na dzień działalności.

Reakcje krótkoterminowych

Nikotyna na ogół pozostaje w systemie trzy lub cztery dni po ostatnim papierosie, więc najwyższa intensywność objawów odstawienia wystąpi, gdy ostatni z nikotyny odszedł. Wśród tych objawów są bóle głowy, złość, depresja, nerwowość, lub zawroty głowy. Jednakże, w tym samym czasie pulsu ciała obniży jej poziom tlenku węgla spadnie, a energia wzrasta.

Reakcje długoterminowych

W miarę upływu czasu, korzyści z rzucenia palenia zaczynają znacznie przewyższają negatywy. Płuca wzmocni, co prowadzi do zmniejszenia kaszlu i przypadek zakażenia. Ciało będzie mniej podatny na atak serca, a także mniejsze prawdopodobieństwo wystąpienia któregoś z nadmiarem nowotworów palenia może pomóc przyczyny. Wreszcie, rzucenie może dodać czas do własnej długości życia, bez względu na to, kiedy została podjęta decyzja, aby zamknąć.

Rozwiązania na rzucenie palenia

Jeśli chodzi o rzucenie palenia, walka każdy palacz jest inna. Czy przegap nikotynę lub fizyczną rutynę palenia, pozostawiając za sobą papierosów nie jest wcale łatwe. Mimo, że objawy odstawienia są powszechne, Twoja osobista droga do życia wolnego od dymu będzie przeciwieństwie nikogo innego. Znaleźć sposoby pozostają pozytywne, i zachować wspieranie się.

Decydując się Zamknij

Palacze mają jedną poważną statystyki wspólnego: około 8,6 mln z nich ma co najmniej jedną poważną chorobę z powodu palenia, według American Lung Association. Ale to, wraz z prawie pół miliona zgonów spowodowanych paleniem co roku, często nie wystarczy, aby przekonać palacza, aby zamknąć. Palenie jest uzależnienie --- jeden z najgorszych --- więc decydując rzucić to połowa sukcesu. Pierwszym krokiem jest wybranie daty, aby zamknąć i trzymać się go. Data nie musi być jutro; może to być miesiąc (lub kilka miesięcy) od hotelu. Zacznij od pobrania datę i trzymać się jej.

Twój pierwszy dzień bez dymu

Wybierając datę i wyrzucając opakowanie to tylko początek. Teraz pogratulować sobie za podjęcie pierwszy duży krok. Wychodzić z przyjaciółmi, aby świętować i wygrzać się w chwale swojej dumy w swojej decyzji. Jeśli nadal masz kilku znajomych, którzy palą, zachęcić ich do przyłączenia się do nowo odkrytej wolności od papierosów. Szanse są, będą wspierać swojej decyzji. Jeśli nie, to było jasne, że jest to nowy styl życia.

W ciągu najbliższych kilku tygodni, śledzić swoje postępy poprzez ustawienie mini-etapowe uroczystości. W jednym tygodniu, kup sobie prezent. Po dwóch tygodniach, zaktualizować swój profil online, niech świat wie, że są wolne od dymu, lub wysłać e-mail do całej grupy na liście kontaktów. To nie jest dokładnie to, krzycząc go od szczytu góry, ale jest to sposób, aby słowo się.

Nadal pozostać dodatnia: powiedzieć sobie, że masz to coś beat i powiedzieć wszystkim, że wiesz, że nie wychodzi. Pats na plecach dla swojej decyzji nigdy nie zestarzeje.

Zestawy rzeczywistość

Dzień może przyjść, kiedy trzeba będzie zmierzyć się z faktami: rzucić palenie, i to jest trudne. Potrzeba nikotyny mogą zacząć dokonać crawl skóry.

Upewnij się, że wszystkie popielniczki i oznaki palenia są z domu, biurze lub w samochodzie. Nie dopuścić przyjaciół i członków rodziny, aby palić w swojej obecności. Temptation i dostępność papierosów może prowadzić do nawrotu choroby.

Świadomie wypełnić czas będzie można spędzić palenie z innej działalności. Jeśli siedzą przed telewizorem sprawia, że ​​można poczuć się jak palenie, zrobić pompek lub przysiadów zamiast, pospacerować lub skakanka. Wszystko, co robi Twój pompowanie adrenaliny pomoże neguje pragnienia.

Dla wielu, jedzenie jest pierwsza reakcja na głód nikotyny, gdyż spełnia to miejsce zwykłego ruchu ręki i utrzymuje usta zajęte. To jest w porządku, tak długo, jak seler, marchew lub przedmiotów o niskiej zawartości tłuszczu są twoje żywność z wyboru. Utrzymać go w perspektywie: jeśli jeść ciasto czekoladowe każdym razem, gdy chcesz palić, handlujesz jeden niezdrowy nałóg na inny.

Wielka zachęta, aby zamknąć to pieniędzy można zaoszczędzić. Drop 30 centów do słoika za każdym razem chcesz palić i oprzeć się pokusie. Jak pieniądze buduje, zobaczysz widoczne rezultaty swojej dobrej decyzji.

Jeśli pragnienia stają się nie do zniesienia, pomoc rzucić może pomóc. Porozmawiaj z lekarzem lub farmaceutą temat metod rzucania palenia odpowiednie dla Ciebie i Twojego stylu życia. Gumy, plastry i leki są dostępne, aby pomóc Ci pozostać niepalący.

Mierzyć sukces przy użyciu kalendarz, aby śledzić dniach udać bez palenia. Każdy dzień wolny od dymu jest lepszy dzień dla Ciebie, Twoje zdrowie i Twój portfel.

Jakie są dobre Żywność dla Osób Rzucenie palenia?

Jakie są dobre Żywność dla Osób Rzucenie palenia?


Większość palaczy martwić, przybiera na wadze, kiedy rzucić palenie, a niektóre z nich mogą używać go jako pretekst do uniknięcia rzucić. Niezależnie od tego, przyrost masy ciała, rzucenie palenia skorzystają swoje zdrowie na wiele sposobów. Istnieją sposoby, aby zmniejszyć szanse na przyrost masy ciała lub przynajmniej zmniejszyć ilość masy można uzyskać. Wymiana przerwy papierosów w odległości krótkiego spaceru i jedzenie odpowiednie przekąski może pomóc zmniejszyć apetyt i przyrost masy ciała. Jedzenie żywności, takich jak owoce, warzywa, orzechy i małych porcji słodkich i słonych przysmaków może przyczynić się do ograniczenia głodu papierosów.

Owoce

Świeże owoce są zdrowe przekąski i zazwyczaj łatwe do grab. Ugryźć wielkości owoców, takich jak winogrona, truskawki, wiśnie i rodzynki można spożywać w temperaturze pokojowej i nie wymaga naczynia. Mając dostępne zgryz wielkości owoc, gdy masz pragnienie może być pomocny. Ponadto można wybrać suszone owoce, a także takie jak mango, chipsy bananowe, chipsy jabłkowe i morele. Odwodnione owoce trwa dłużej i jest poręczny i smaczne przekąski, aby mieć na biurku w pracy.

Warzywa

Świeże warzywa, takie jak kije seler, marchew deskami, zielona fasola, grzyby, kalafior, pomidory czereśniowe i brokuły są smaczne i zdrowe surowy dla ciebie. Jeśli jesteś pragnienie papierosa, weź mały talerz niektórych świeżych warzyw, aby pomóc przejść chęć i zmniejszenie masy ciała. Większość sklepów spożywczych sprzedać już pokrojone warzywa dla większej wygody.

Orzechy

Orzechy, takie jak migdały, orzechy włoskie i laskowe są pełen ważnych składników odżywczych, a nawet pomóc obniżyć poziom cholesterolu i zmniejszyć ryzyko chorób serca. Orzechy są bite-size, a one trwać długo. Torbę z kanapkami z mieszanych orzechów całym pomoże wszelkie pragnienia on-the-go możesz mieć, i będą one również dostarczyć organizmowi błonnika i witaminy E.

Słodkie i słone przekąski

Jeśli jesteś pragnienie słodkie lub słone przekąski, za jedzenie krakersy żyta, precle, suche płatki, ciastka ryżowe, unbuttered popcorn lub o niskiej zawartości tłuszczu pieczone chipsy ziemniaczane. Ponieważ niektóre z tych przekąski mogą być zdrowych, należy trzymać się porcji poprzez wstępne porcjowanie przekąski do torebek warstwowych. To przyczyni się do ułatwienia, jak również, będzie można złapać trochę przekąskę, gdy jesteś w podróży.

10 sposobów na rzucenie palenia

10 sposobów na rzucenie palenia


Chociaż istnieje wiele sposobów, aby rzucić palenie, będziesz miał największe szanse na wtrącanie się na dobre, jeśli wybrać metodę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Więc wybór metody, ustawić datę i stać się rzucić niepaląca chcesz byłeś.

Zimna Turcja

Jest to prawdopodobnie najtrudniejsza metoda. Slangowe, rzucić zimno indyka wymaga używania siły woli i rozrywki zerwać z nałogiem palenia. Zamień palenie z zdrowszych nawyków, takich jak na spacer, wypicie szklanki wody lub rozpoczęcia nowego hobby, które utrzymuje zajęte ręce. Efekty uboczne to typowe objawy odstawienia nikotyny, depresji i że zdanie głowy.

Patch

Nikotyny jest dostarczana za pośrednictwem plastra przylepnego noszenia na skórze. Stały i mierzone dawka nikotyny jest przepuszczany do strumienia krwi. Zazwyczaj palacz zaczyna wysokim plastra dawki dla pierwszych czterech tygodniach stosowania, a następnie obniża dawkę do czterech tygodni leczenia. Efekty uboczne to wyraziste sny, wyścigi bicie ciepła, zawroty i bóle głowy.

Akupunktura

Igły są umieszczone w określonych obszarach ucha. Ta metoda rzucania palenia nie zostało naukowo udowodnione do pracy, ale są tacy, którzy wierzą, może zmniejszyć chęć do palenia. Metoda ta polega na żadnych leków na receptę lub zastąpienie nikotyny, więc jest bezpieczny w użyciu w połączeniu z innymi metodami rzucić palenie. Typowe objawy odstawienia może być doświadczony, ale w mniejszej siły.

Nikotyna dziąseł

Żuć kawałek gumy nikotynowej, gdy pragnienie palić uderza. Chew do momentu wystąpienia "pieprzny" smak, a następnie niech reszta kawałek w stronę policzka. Powtórz żucia i sposób odpoczynku, aż chęć subsydiów lub palić gumę straciła smak. Dawka jest kontrolowana przez Ciebie, ale nie przekracza 20 sztuk gum na dobę. Efekty uboczne to owrzodzenia jamy ustnej, rytm wyścigowy ciepła, czkawki i nudności.

Pastylki do ssania z nikotyną

Podobny do nikotyny gumy, w tym 12-tygodniowe leczenie dostarcza nikotyny poprzez ssanie małą pastylkę, gdy chęć do palenia strajków. Maksymalnie 20 pastylek na dobę może być stosowany; palenia po zabiegu zaczyna się odradza. Działania niepożądane to zgaga, nudności, bóle głowy i problemy ze snem.

Nikotyną Inhalatory

Inhalator służy do naśladowania aktu palenia, które mogą pomóc spełnić fizyczne zwyczaj palenia, a jednocześnie dając organizmowi nikotyny, że pragnie, bez dodanych substancji chemicznych. Zazwyczaj 6- do 16-nikotyny naboje są stosowane na dzień. Skutki uboczne to kaszel, nudności i podrażnienie gardła.

Elektroniczny Papieros

Podobnie jak w przypadku inhalatora ten sposób najbardziej naśladuje czynność palenia. Urządzenie wygląda jak papieros i zawiera nikotyny kasety wewnątrz. Atomizer jest wyzwalany, gdy obłoczki na urządzeniu użytkownika, mieszanie nikotyny z pary wodnej. Efektem jest uczucie palenia, wraz z "dymu", składająca się z pary powietrza i nikotyny. Sposób ten może być używany zarówno z zaprzestania palenia lub urządzenie zastępcze.

Terapia laserowa

Terapia laserowa nie jest zatwierdzony przez FDA do rzucenia palenia. Teoria tego zabiegu jest to, że laser uwalnia endorfiny podobne do tych doświadczonych, gdy palacz pali papierosa. To podobno równoważy energię organizmu i sprawia, że ​​rzucenie palenia łatwiejsze. Sposób ten ma szczególne efekty uboczne poza wycofania i mogą być stosowane w połączeniu z wieloma innymi sposobami wychodzić.

Zyban

Antydepresyjne leki na receptę okazały się skuteczne w rzuceniu palenia. Zmniejsza objawy abstynencyjne, ale nie zawiera nikotyny. Nałogowi palacze są czasami zachęca się do stosowania Zyban w połączeniu z innymi zabiegami rzucania palenia, aby zwiększyć swoje szanse na sukces. Zabieg ten nie jest zalecany dla osób cierpiących na zaburzenia dwubiegunowe lub zaburzeń odżywiania.

Champix

Te nowsze leki na receptę blokuje receptory nikotynowe w mózgu, zabierając przyjemne doświadczenie otrzymasz od palaczy papierosów. To leczenie 12 tygodni, który uruchamia poprzez jedną 0,5 mg tabletki raz dziennie. Dawka jest następnie stopniowo wzrastała w ciągu pierwszego tygodnia aż do osiągnięcia dawki 2 mg dziennie. Palenie jest dozwolone w ciągu pierwszego tygodnia leczenia, a palacze zachęcani są do ustawienia firmę zamknąć datę kiedyś w drugim tygodniu leczenia. Działania niepożądane to bóle głowy, nudności, problemy snu i depresji w tych, którzy cierpią z powodu depresji w przeszłości.

Czy rzucenie palenia Affect Medicine Wchłanianie?

Wielu lekarzy poprosić pacjentów rzucić palenie podczas przepisywania leku, sugerując, że palenie wpływa na funkcję lub wchłanianie leku.

Wyniki badań na temat relacji do palenia Absorpcja Medycyny

Nie było badania już w 1970 roku sugeruje, palenie papierosów zwiększa metabolizm leków, co powoduje pewne leki mniej skuteczne w ciężkich palaczy papierosów.

Palenie zmniejsza moc Psychologicznych Narkotyków

Palenie papierosów zmniejsza skuteczność leków przeciwdepresyjnych, leków przeciwlękowych i psycho-zwiotczających.

Szczegółowe Leki Palenie zmniejsza siłę

Palenie zmniejsza skuteczność działania benzodiazepin, propoksyfen (Darvon), pentazocynę (Talwin), diazepam (Valium) i chlordiazepoxide (Librium).
Papieros do palenia nie ma wpływu na fenobarbital skuteczności.

Jak działa Palenie Affect metabolizm leków?

Wątroba nałogowych palaczy produkują enzymy, które metabolizują niektóre rodzaje leków, szybciej niż u osób niepalących. Ze względu na znacznie krótszy czas obecności leku w organizmie, efekty lecznicze są zmniejszone.

Rzucenie palenia wpłynie Medicine Wchłanianie

Jeśli pacjent przyjmuje którykolwiek z leków wymienionych powyżej, rzucenie palenia poprawi wchłanianie.

Najprostszych sposobów na rzucenie palenia

Gotowy czy nie, rzucenie palenia jest jednym z najtrudniejszych, a jednocześnie najbardziej dochodowych, zadań będzie kiedykolwiek kompletne. Istnieje wiele metod, które pomogą Ci w Twojej podróży do coraz wolne od dymu, z terapii zastępczej nikotyny do hipnozy. Co działa na jedną osobę nie może pracować dla innego. Wystarczy pamiętać, korzyści dla zdrowia na pewno czerpać w końcu.

Zapytaj siebie

Przed przystąpieniem do rzucenia palenia, porozmawiać z siebie. Upewnij się, że wiesz, dlaczego chcesz wyjść i mieć pewność, robisz to, bo chcesz. Chociaż nie ma złych powodów, aby chcieć zamknąć, trzeba mieć odpowiednie uzasadnienie w głowie, aby skutecznie osiągnąć swój cel. Chyba, że ​​pragnienie jest obecny, jest mało prawdopodobne, każda metoda będzie dla ciebie łatwe.

Przygotuj się

Gdy wiesz, bez cienia wątpliwości, że rzucenie palenia jest to, co chcesz zrobić, zacząć przygotowywać się psychicznie. Porozmawiaj z rodziną i poprosić ich o pomoc. Należy również omówić swoje plany z lekarzem i zapytać, co rzucić palenia metody czuje się najlepiej na zwiedzanie. Następnie można ustawić zamknąć datę; w ten sposób nie tylko sprawia, że ​​jest prawdziwa, ale pomaga przygotować się psychicznie do ostatecznego puff.

Przeczytaj książkę

Nie czytaj po prostu żadnych książek, odebrać kopię "Proste sposoby na rzucenie palenia" Allen Carr. Bestsellerem jego pierwszym razem, Najnowsze wydanie sprzedał już ponad 4 milionów egzemplarzy. Jest oceniany na pięć gwiazdek na Amazon.com przez 526 palaczy, którzy kupili i skutecznie włączone, idee pan Carr pisze o. W rzeczywistości autor sam raz wędzone 100 papierosów dziennie. Ale kopnął zwyczaj bez żadnych objawów odstawiennych lub uczucie niepokoju i tak łaskawie podzielił się swoją tajemnicę sukcesu z resztą społeczności palenia. W swojej książce, że pomaga odkryć przyczyny psychologiczne za nałogu, uczy, jak oprzeć się pokusie, i omawia główne przyczyny awarii. Ponad 9 milionów ludzi z powodzeniem rzucić palenie, łatwo i bez wysiłku, po prostu czytając tę ​​książkę. Link znajduje się w sekcji zasobów na zakup książek i opinie.

Nikotynowa terapia zastępcza

Zastępcza terapia nikotynowa działa poprzez uwalnianie niewielkich ilości nikotyny do systemu przez cały dzień. Być może jednym z najbardziej znanych produktów w ramach tej kategorii jest plaster nikotynowy. Program jest krok w dół w oparciu o liczbę papierosów palić codziennie. Jeśli palisz więcej niż 10 papierosów dziennie, można uruchomić za pomocą plastra 21 mg i pozostają na tym przez cztery tygodnie. Następnie zejść do poprawki 14 miligramów i pozostają na tym przez okres od dwóch do czterech tygodni. Wreszcie zakończyć się patch 7 miligramów, pozostając na tym przez okres dwóch do czterech tygodni. Celem jest brak pragnienia wszystkich papierosów przez czas używasz ostatnią poprawkę.

Inne postacie produktów zamiennych nikotynowych, gumy z nikotyną obejmują inhalatora i pastylki do ssania. Każdy z nich może mieć nieco inną koncepcję, więc celem jest taka sama; do łagodzenia objawów odstawienia jednocześnie pomaga rzucić palenie.

Hipnoza

Hipnoza jest sposób na relaks swój umysł na tyle, by dotrzeć do podświadomości, pozwalając jednocześnie nadal koncentrować się na konkretnym problemem lub pożądanego rezultatu. Twój świadomy umysł chroni podświadomości - myśli, które zdaniem większości pochodzą z poziomie świadomym. Hipnoza ma cię obok tego do podświadomości, pozwalając przeprogramować myśli swojego świadomego umysłu.

Istnieją dwa rodzaje hipnozy, które mogą być wykorzystane, aby pomóc Ci rzucić palenie: autohipnozy i hipnoterapii (hipnoza z pomocą biegłego hipnoterapeuty). Autohipnozy, choć skuteczne, potrzeba czasu, aby nauczyć się i opanować. Istnieją różne techniki można dowiedzieć się, które pomagają się zrelaksować, jak kierować się za pomocą obrazów, które pomogą Ci rzucić palenie.

Hypnotherapist pomaga się zrelaksować za pośrednictwem wyspecjalizowanych technik, za pomocą określonych słów i obrazów, które pomogą Ci rzucić palenie. Hipnoza ma 66 procent sukcesu na pomaganiu ludziom rzucić palenie.

Znajdź grupę wsparcia

Dołączenie do grupy wsparcia jest wspaniałym sposobem, aby utrzymać się na torze i trzymać swoje cele i powody, dla chcących rzucić czołówce w swoim umyśle. Będziesz otoczony przez innych, którzy próbują rzucić palenie, jak również, i to nie tylko będzie świadczone wsparcie, jeśli masz zły dzień, może również uczyć się nowych technik, które pomogą Ci poradzić sobie z waszych pragnień i objawów odstawienia.

Porady dla Food & Exercise Choć rzucenie palenia

Porady dla Food & Exercise Choć rzucenie palenia


Po rzuceniu palenia, istnieje wiele różnych rzeczy, które występują inne niż nikotyny pragnienia lub złe nastawienie. Inne złe wyniki Rzucenie palenia może być sposób organizm może czuć lub nawet spojrzeć. Po rzuceniu palenia, można mieć apetyt na tłuste potrawy i słodycze, które mogą prowadzić do nadwagi. Właściwa dieta z ćwiczeń pomoże sprostać tym wyzwaniom, kiedy rzucić palenie.

Pokarmy, których należy unikać

Unikanie pokarmów bogatych w tłuszcz pomaga zarządzać swoją wagę, ponieważ tłuszcz ma wiele kalorii w nim. Tłusta żywność może przyczynić się do zwiększenia masy ciała, kiedy rzucić palenie. Unikaj słodyczy, jak również, dlatego, że są bogate w kalorie i tłuszcz z niewielką lub żadną wartość odżywczą. Jeśli musisz jeść pokarmy zawierające tłuszcz, jeść żywności, które mają niską zawartość tłuszczu, aby pomóc w każdej dodanej masy. Obniżyć swoje niezdrowe nawyki żywieniowe, aby uniknąć zakładania dodatkowego ciężaru.

Pokarmy, które pomagają

Według MayoClinic.com, należy zaplanować posiłki, które zawierają dużo owoców, warzyw i produktów pełnoziarnistych, i jeść mniejsze porcje wielkości żywności. Jedzenie żywności wykonane z pełnego ziarna, świeże owoce i warzywa, fasola i chude mięso są dobrych wyborów, aby uniknąć przyrostu masy ciała po rzuceniu palenia. Jeśli czujesz się apetyt na przekąski, żywności, takich jak świeże owoce i owoce w puszkach, w swoich własnych soków owocowych są zdrowe opcja, aby pomóc utrzymać wagę off. Jogurt bez tłuszczu, o niskiej zawartości tłuszczu powietrza trzasnął popcorn, precle lub Popsicles wybory są także zdrowe przekąski.

Ćwiczenia

Ćwiczenia, takie jak chodzenie, bieganie i pływanie wszystkie są dobre ćwiczenia, które spalają 200 do 400 kalorii na godzinę. Twój metabolizm wzrośnie, a to pozwoli Ci spalić więcej kalorii podczas ćwiczeń. Podczas ćwiczeń, będzie to również wyciąć tłuszcz i wejdzie do krwiobiegu, co spowoduje naturalne pobudzający apetyt również.

Nowy zwyczaj

Według WebMD, próbując inną działalność, gdy pragnienie papierosa może pomóc uniknąć ochotę zapalić się. Działania te obejmują gry z psem na spacer lub biegać, grać w gry wideo lub zapisu w dzienniku. Znajdowanie innych działań, takich jak żując wykałaczkę lub twarde cukierki bezcukrowe pozwoli Ci podjąć krawędzi nerwowego wyłączony. Jedzenie małych miętówki lub świeże marchewki dla dzieci są również zdrowa alternatywa.

Najlepsze sposoby na rzucenie palenia w czasie ciąży

Dla wielu kobiet ciąża stanowi motywację, których potrzebują, aby rzucić palenie. Ciąża to jednak ogranicza wyboru metod wychodzić, ponieważ niektóre tabletki i plastry nie być bezpieczne dla oczekującej dziecka. Na szczęście istnieje kilka bezpiecznych sposobów dla kobiet w ciąży, aby rzucić palenie. Skonsultuj się z lekarzem na najlepszego sposobu na rzucenie palenia w czasie ciąży.

Wychodzenie Zimne Turcji i Doradztwo

Rzucenie bez pomocy z zewnątrz jest najtańszy i najbezpieczniejszy sposób, aby zakończyć, ale może również nasilać objawy odstawienia nikotyny. Objawy rzucenia palenia zimno indyka w tym depresja, niepokój, drażliwość, a także poważne pragnienia papierosa.
Jeśli masz trudny czas rzucić zimno indyka, są różne placówki poradnictwa można zabiegają, aby pomóc. American Cancer Society na 877-937-7858 oferuje bezpłatne doradztwo przez telefon. Tymczasem, grupowe lub indywidualne doradztwo będzie prawdopodobnie kosztować, choć niektóre firmy ubezpieczeniowe pokryje części tych sesji.

Rzucenie Stopniowo

Metoda ta jest tania i stosunkowo bezpieczne, zakładając, że w rzuceniu nałogu szybko po rozpoczęciu tego procesu. Jednakże, ponieważ organizm może mieć trudny czas z przystosowaniem się do wycofania się, może to być trudne. Ponadto, aż w końcu rzucić palenie na dobre, twoje dziecko jest zagrożone przez te kilka papierosów jesteś niepalących.

Nikotyna Zastąpienie

Asortyment gum i plastrów są dostępne bez recepty w lokalnej aptece lub sklep spożywczy. To pomaga stępić nikotyny wypłat, i są szczególnie przydatne do nałogowych palaczy. Należy pamiętać jednak, że zastąpienie nikotyny może być szkodliwe dla dziecka, szczególnie jeśli nosisz opaskę na cały dzień lub żuć zbyt dużo żucia.

Bupropion

Lek ten jest wolny od nikotyny, a także zmniejsza ilość przyrostu masy ciała dla tych, którzy skutecznie rzucić palenie, w porównaniu do tych, którzy nie korzystają z leków. Skutki uboczne to bezsenność, nudności, choć lekarz będzie miał więcej informacji na ten temat. Zasilanie miesiąc pigułek może przekroczyć 100 USD, choć niektóre firmy ubezpieczeniowe obejmują część tego kosztu.

Hipnoza i akupunktura

Oba te podejścia mają wolny od nikotyny i całkiem bezpieczna. Jednak te zabiegi, a pomocne dla niektórych, są udowodnione medycznie do rzucenia palenia. Ponadto, koszty mogą pracować do 100 dolarów za sesję.

Jak oczyścić organizm Kiedy Rzucenie palenia

Według National Cancer Institute, ponad 4000 substancji chemicznych znajdują się w dymie papierosowym, w tym 43 związków rakotwórczych i niebezpiecznych toksyn, które mogą zrobić szkody w systemie. Dym papierosowy zawiera toksyny, takie jak arsen, cyjanek, nikotyny, substancji smolistych i DDT. Choć rzucenie palenia jest pierwszym krokiem z powrotem do zdrowia, oczyszczanie organizmu z tych niebezpiecznych substancji chemicznych jest procesem, który się nie stanie z dnia na dzień. Jeśli masz nadzieję detox ciała od palenia, trzeba dać organizmowi prawidłowe odżywianie i pomocy diety, które pomogą pozbyć się tych trucizn.

Instrukcje

1 Jedz zdrowe pokarmy, które mogą pomóc w eliminacji toksyn z organizmu, unikając żywności o wysokiej zawartości tłuszczu, z wyjątkiem nasion i orzechów. Dodaj mnóstwo świeżych owoców i warzyw, produkty pełnoziarniste, chude białka, takie jak kurczak i ryby, i zdrowych roślin strączkowych. Pij dużo wody dziennie, co najmniej osiem do 10 szklanek dziennie, aby pomóc przepłukać toksyn z organizmu.

2 Dodaj świeżo wyciśniętego soku, takie jak marchew, grejpfruty i cytryny z każdego posiłku. Beta karoten znajduje się w marchwi jest bogaty w witaminy A, co pomaga w oczyszczeniu płuc. Cytryny i sok grejpfrutowy pomaga przemywać toksyn z organizmu i pomóc jej w uwolnieniu go z nagromadzonych trucizn. Dodaj szczyptę cayenne i świeżej wody do soku z cytryny, aby przyspieszyć ten proces.

3. Unikaj żywności promujące śluzowych, takich jak produkty mleczne, aby pomóc oczyścić płuca i wspomagania gojenia. Pokarmy, które pomagają w redukcji gromadzenia się śluzu są pieprz cayenne, świeży imbir, czosnek, cebula, rzodkiewka koń, i świeżo zmielony czarny pieprz.

4 Oczyść swoje wnętrzności, jak toksyny papierosów gromadzić w dolnych wnętrzności i popychając ich przez szybko pomoże złagodzić swój układ wydalniczy lat nagromadzenie toksycznych. Wysokie żywności, takich jak włókno pełnoziarniste, warzywa, orzechy i ziarna są pomocne i zwiększają funkcjonowanie jelit. Możesz zakupić komercyjny jelit mycia lub dodać łuski psyllium lub innych pomocy eliminacyjny do swojej diety.

5 Włączenie mnóstwo antyoksydantów w codziennej diecie, które zwalczają wolne rodniki i pomagają promować uzdrowienia. Palenie wyczerpywania przeciwutleniacze i trzeba będzie odbudować zapasy żywieniowe. Witamina E znajduje się w zielonych warzywach liściastych, takich jak szpinak i kapusta włoska oraz witaminy C stwierdzono w wielu świeżych owoców i warzyw powinny zostać przywrócone wraz z dodaniem dobry B-kompleks dodatek - bogaty w przeciwutleniacze komórkowych.

6 Dodaj ćwiczeń do swojej codziennej rutyny, a także głębokie ćwiczenia oddechowe, aby pomóc wzmocnić i naprawić uszkodzone płuca. Chodzenie w obszarach wolnych od zanieczyszczeń i oddychając głęboko znacznie wspomóc swój układ oddechowy i przyspieszyć gojenie.

Wskazówki:

  • Wyeliminowanie smażonych tłustych potraw i alkoholu, próbując oczyścić organizm z paleniem --- mogą one powodować powolny eliminacji i spowolnić proces.

Metody na rzucenie palenia

Palenie ma negatywny wpływ na cały organizm. Według National Institute on Drug Abuse, tylko jeden na 10 palaczy jest w stanie rzucić palenie. Nikotyna wiąże się z receptorami w mózgu, powodując ich uwalnianie dopaminy. Oznacza to, że musisz pokonać fizyczne, jak i psychiczne uzależnienie od palenia. Niewiele osób jest w stanie rzucić zimno indyka, a większość trzeba spróbować dwóch lub więcej metod przed znalezieniem tego, co jest dla nich. Istnieje wiele metod dostępnych do zaprzestania palenia.

Instrukcje

1 Wybierz dokładnej daty, które masz zamiar wyjść i powiedzieć rodzinie i znajomym. Wybierz metody masz zamiar najpierw wypróbować i stworzyć grupę wsparcia, która pomoże. Wyrzucić papierosy i popielniczki w domu i pracy, a otrzymasz podaż substytutów, takich jak gumy, słomki, wykałaczki, twarde cukierki, i selera lub marchwi kije. Zauważ, jakie sytuacje sprawiają, że chcesz papierosa i dowiedzieć się sposobów, aby uniknąć takich sytuacji.

2 wezwać zakończyć linię. Wszystkie państwa mają linię telefoniczną bezpłatną, które pozwala palaczom doradców rozmawiać o metodach rzucenia palenia, które pasują do ich wzór palenia. Zadzwoń do lokalnego American Cancer Society, aby znaleźć bezpłatny numer twojego państwa. Znajdź grupy wsparcia w Twojej okolicy pod numerem (800) 227-2345.

3 Omów sposoby na rzucenie palenia z lekarzem oraz z innymi ludźmi, którzy rzucili palenie powodzeniem. Niektóre metody rzucenia palenia są dostępne over-the-counter i w Internecie, ale inne są dostępne jedynie na receptę. Zyban to lek na receptę, który zmniejsza objawy odstawienia, takie jak drażliwość, złość, lęk, niepokój i depresja. Chantix jest nowa recepta, która działa na część mózgu, która kontroluje głód. To sprawia, że ​​palenie mniej atrakcyjne blokując dopamines które są uwalniane przez nikotynę i usunięcie objawów odstawienia. Obie mają pewne skutki uboczne, w tym suchość w ustach i bezsenność, więc należy skonsultować się z lekarzem przed wyborem leków jako sposób na rzucenie palenia.

4 Sprzedam zamienników nikotyny. Niektórzy ludzie mają sukces z nikotyny gumy, pastylki do ssania lub poprawek, które dotyczą fizycznego uzależnienia od nikotyny, nie dając ci innych niebezpiecznych substancji chemicznych w tytoniu. Ilość nikotyny zmniejsza się w czasie. Dla niektórych osób, ośmiu tygodni to wystarczająco długo, ale inni potrzebują sześciu do dziewięciu miesięcy nikotynowej terapii zastępczej.

5 Zastanów hipnozy. Możesz udać się do lekarza, który specjalizuje się w hipnozie lub kupić płyty lub wideo programu hipnozy. Hipnoza może pomóc, jeśli jest on stosowany z innymi metodami, aby rzucić palenie. Akupunktura i accupressure jest również pomocny dla kilku palaczy.

6 Spróbuj bezdymne substytuty papierosów, które dają coś z rękami i ustami. System sztucznej papierosowego Quit zwany EZ pozwala inhalacji i mogą być stosowane samodzielnie lub z innymi sposobami. Filtry papierosowe, jak Sokeeze, usunięcia smolistych i nikotyny z papierosów, aż będziesz gotowy, aby zamknąć. Zatrzymania palenia ziołowych, takich jak plastry Zero nikotyny, są używane jak plastry nikotynowe, ale nie zawierają nikotyny.

Wskazówki:

  • Bądź aktywny po zamknięciu. Pij dużo wody i soków. Jeśli bierzesz recepty, takie jak Zyban i Chantix, upewnij się, że bierzesz je codziennie przez tydzień przed datą palenia stop.
  • Nie palić tytoniu podczas stosowania zamienników nikotyny.

Jak uzyskać Loved One na rzucenie palenia

Palenie powoduje, płuc, nerek, pęcherza moczowego i raka jamy ustnej, choroby serca, zaćmę, powikłania ciążowe. Skutki zdrowotne palenia są dobrze znane, ale prawie 20 procent dorosłych w USA nadal palić. Głównym powodem jest to wciągająca charakter nikotyny sprawia, że ​​trudno wyjść. To może być prawie niemożliwe, aby zamknąć dla niektórych palaczy bez silnego wsparcia ze strony rodziny i przyjaciół. Możesz mieć pozytywny wpływ na zachęcanie kogoś bliskiego, aby rzucić palenie, jeśli wziąć opiekuńczy i pomocniczą rolę i trzymać się z nimi, dopóki nie kopnął zwyczaj na dobre.

Instrukcje

1 Zrozumieć uzależnienie od nikotyny powoduje uzależnienia chemicznego. Gdy palacz zamykany będą one przejść przez odstawienia nikotyny, co spowoduje nasilenie łagodne do ciężkich objawów fizycznych. Palacz poczuje się fizycznie chory i ma wahania nastroju. Objawy te będą trwać do czterech tygodni.

2 Powiedz im, dlaczego chcesz, aby pomóc im rzucić palenie. Powiedz im, jak bardzo zależy i że wolisz wspierać je poprzez odstawienia nikotyny niż poprzez nikotynę spowodowane rakiem.

3 Należy wspierać, a nie osądzać. Nie wykład, nag, lub prześladować palacza, jak to będzie prawdopodobnie prowadzić do awarii do rzucenia palenia.

4 nagrody Oferta dla kamieni milowych. Kamienie milowe z ukochaną osobą, taką jak jeden dzień lub tydzień i zaplanować kameralne uroczystości przy osiągnięciu kamieni milowych. Może planujesz spędzić pieniądze, zapisane przez nie palenia na wycieczkę lub zakupy spree.

5 Ćwiczenia z palaczem. Pomoc ukochanej wymienić zwyczaj palenia ze zdrową zwyczaju wykonywania przez regularne ćwiczenia z nich.

6 Idź z nimi do grupy wsparcia. Mając grupę wsparcia dla palaczy zwiększa swoje szanse na sukces. Idąc z nimi może pomóc je swobodnie jako członek po raz pierwszy.

7 Idź z ukochaną osobą do lekarza. Istnieją leki, aby pomóc palaczom rzucić, że mogą one omówić z lekarzem.

8 Masz nieskończoną zapas twarde cukierki, gumy, bite-size oraz owoce i warzywa. Pomoże to, aby ich usta i ręce zajęte, więc to, że nie sięga po papierosa.

Wskazówki:

  • W końcu, rzucenie palenia jest wybór tylko palacz może zrobić. Można jedynie wspierać i zachęcać, ale nie może podjąć decyzję za nich.

Najlepsze sposoby na rzucenie palenia

Palenie jest jednym z najtrudniejszych nawyków do przełamania. Mimo, że rzucenie palenia może oczywiście poprawić swoje zdrowie, silne uzależnienie od nikotyny może spowodować, że niektóre palaczy spróbować rzucić kilka razy. Jednakże techniki medycznej interwencji, takich jak plastry nikotynowe lub programów mieszkaniowych może być jednym z najlepszych sposobów, aby rzucić palenie.

Programy mieszkaniowe

Program mieszkaniowy daje razem palaczy z lekarzy i pracowników służby zdrowia psychicznego, który może podawać różne techniki do pomocy w rzucaniu palenia. Mogą one korzystać z terapii grupowej przynieść palaczy dzielić swoje frustracje. Eksperci Centrum może nauczyć programy ćwiczeń odbudować wytrzymałości, które mogą zostać utracone z powodu palenia. Psychologowie przeprowadzić analizę behawioralną dogłębnej palacza stylu życia i jak to przyczynia się do palenia. Dietetycy mogą być pod ręką, aby uczyć lepsze nawyki żywieniowe, w celu zwalczania przyrost masy ciała, podczas gdy inni lekarze mogą zapewnić leczenie do obsługi objawy odstawienia. Programy te mieszkania mogą być długie tygodnie, intensyfikacji leczenia natychmiastowych rezultatów.

Nikotyna Zastąpienie

Palenie tytoniu może być trudno zamknąć ze względu na uzależnienie od nikotyny; Kluczem do rzucenia palenia może być poprzez zastąpienie nikotyny i stopniowego wycofywania. Pozwala to uniknąć wdychania dymu i substancji rakotwórczych. Objawy odstawienia może zawierać apetyt apetyt, depresja, brak koncentracji i trudności w zasypianiu. Dzięki zastosowaniu terapii zastępczej nikotyny, nikotyny może wejść do krwiobiegu poprzez specjalne plastry lub gumy do żucia jak Nicorette. Oni również są dostępne bez recepty, co ułatwia dostęp. Jest optymalne użycie tych produktów, przez co najmniej 8 do 12 tygodni. Jeśli jesteś w ciąży i stara się rzucić palenie, pewne ryzyko związane są z zastąpienie nikotyny. Skonsultuj się z lekarzem.

Nikotyna Leki non-

Niektóre opcje lecznicze dla palących nie obejmują leki nikotynowe. FDA zatwierdziła dwa leki do leczenia palenia: Zyban i Chantix. Zyban prace działając jako lek przeciwdepresyjny poprzez kontrolowanie poziomu dopaminy i noradrenaliny, neuroprzekaźników, które pomagają nastroje monitora. Są również związane z pragnienia i uzależnienia od nikotyny, objawów odstawiennych związanych z paleniem. Chantix działa poprzez receptory nikotynowe w reaktywować w mózgu, co zmniejsza głód nikotyny. Mimo, że te leki mają zgodę FDA, Zyban i Chantix pewne ryzyko związane. FDA niedawno zgasić ostrzeżenie monitorowanie negatywnych, myśli samobójcze, które mogą się zdarzyć w wyniku tych leków. Skonsultuj się z lekarzem w przypadku ich wystąpienia.

Jak zminimalizować Bipolar Huśtawki Według Rzucenie palenia

Istnieje wystarczająco dużo powodów, aby rzucić palenie, ale można dodać bipolarne wahania nastroju do listy. Skargi zaburzenia bipolarne lęku, depresji i prób samobójczych może pogorszyć się od palenia papierosów według badań przez Micheala J. Ostacher, MD, opublikowane w Rollercoaster Times, dwubiegunowego samopomocy newslettera. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Instrukcje

Jak zminimalizować Bipolar Huśtawki Według Rzucenie palenia

1 Lęk może być przykry problem z chorobą afektywną dwubiegunową, a wydaje się, że palenie papierosów przyczynia się do problemu, a nie łagodzi go. Palacza, że ​​podmuch uspokaja je ale efekty neuro-chemicznych na mózg mają odwrotny skutek.

2 Wokół święta, depresja może pogorszyć nawet do tego stopnia, prób samobójczych. Palenie papierosów rzeczywiście zwiększa odpowiedzialnych substancji chemicznych w mózgu powoduje te bluesa. Przez rzucenie palenia nie tylko uratować życie raka viva płuc można dosłownie uratować życie z depresji i myśli i działań samobójczych.

3. Zwróć uwagę na badania. To godne. Zaobserwowano 399 pacjentów ambulatoryjnych i 39% miało historię palenia. Niepokój, depresja, nadużywanie substancji i inne efekty uboczne były bipolarne pogorszenie we wszystkich przypadkach. Pogorszenie ogólnych choroby odnotowano również. Naukowcy twierdzą, że wyniki wskazują, potrzebne są dalsze badania, aby zbadać wpływ palenia tytoniu na choroby afektywnej dwubiegunowej, ale oznaki palenia były widoczne. Zakończ teraz dla siebie i dla tych, Twojej miłości. Będziesz pomagać sobie na więcej sposobów niż jeden.

4 Wyjdź za pomocą plaster nikotynowy, nowe pigułki, które choć drogie zablokowane receptory nikotynowe w mózgu. Dołącz do grupy wsparcia, jak http://www.smokefree.gov/.

Wskazówki na rzucenie palenia

Wskazówki na rzucenie palenia


Rzucenie palenia jest jedną z najtrudniejszych rzeczy, jakie kiedykolwiek zrobić, ale jest to również jedna z najlepszych decyzji można zrobić dla siebie i dla tych, którzy cię kochają. Mimo, że nie będzie to łatwe, istnieje kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby proces rzucenia palenia trochę bardziej znośne i osiągalne. W końcu walka będzie wart ogromna nagroda żyć antynikotynowej życie.

Pobierz Pomoc

Powiedz wszystkim, wiesz, że masz zamiar rzucić palenie. To nie jest coś, że powinieneś spróbować zrobić sam. Będziesz potrzebował wsparcia ze strony bliskich, jak również osób, trzymać cię do odpowiedzialności do swoich celów. Rozpocznij blog, informujemy go w pracy i połączyć się z rodziną i przyjaciółmi. Złożyć uroczyste przyrzeczenie dzieci. Im więcej ludzi, którzy wiedzą, tym większa szansa, trzeba będzie trzymać się swojego planu, aby zakończyć.

Zrób plan

Stwórz plan rzucenia palenia. Większość ludzi nie można zamknąć, po prostu będzie zimno indyka. Przygotowanie planu pomoże Ci podjąć rzeczy jeden krok na raz, i skupić swój wzrok na nagrody. Nie lekceważ potęgi nagrody, na drodze. Spotkać się w regularnych odstępach czasu do przyklejania z planu, by porzucić papierosy. Poddać się, gdy idziesz cały dzień, tydzień i miesiąc bez palenia.

Uzyskaj pomoc

Dołącz do grupy ludzi, którzy są w rzuceniu palenia. To powinno być główną częścią planu, bo to daje miejsce do zrobienia, gdy jesteś przygnębiony, sfrustrowany lub po prostu ochotę na papierosa. Może to być forum online lub grupa wsparcia w Twoim mieście.

Plan wyzwalaczy

Bądź świadomy tego, co wyzwala chęć na papierosa. Możliwe, że zawsze miał jeden z porannej kawy lub współpracownikami w przerwie. Zaplanuj zastąpienie tego papierosa z czegoś innego, takiego jak obwarzanek rano lub uaktualnić kawę do mocha zamiast. Przejdź przerwę palenia w pracy i iść na energiczny spacer, który pomoże nie tylko unikać za spust, ale daje trochę ruchu, jak również.

Nigdy Jeden Puff

Powiedz sobie, że nigdy nie będzie miała tylko jednego bucha papierosa ponownie. Palenie jest potężne uzależnienie i, podobnie jak alkoholizm, łatwo jest spaść z powrotem do starego zwyczaju pomocą jednego papierosa.

Ziołowe sposoby na rzucenie palenia

Rzucenie palenia jest jedną z najtrudniejszych rzeczy, że wiele osób będzie się zmierzyć. Odstąpienie od nikotyny powoduje, że wielu ludzi, aby dać swoje wysiłki i wrócić do palenia. Zabiegi ziołowe mogą pomóc złagodzić objawy odstawienia i będziesz na dobrej drodze, by w końcu rzucić palenie papierosów. Leki ziołowe mogą nie działać dla wszystkich, a niektóre eksperymenty są wymagane, aby znaleźć odpowiednie leczenie dla Ciebie.

Przygotowanie z Ziołami

Rzucenie palenia wymaga przygotowania i planowania. Zabiegi ziołowe mogą być stosowane przed datą rzucenia na przygotowanie się do wycofania. Ustaw datę w kalendarzu i rozpocząć przy użyciu preparatów ziołowych przed tą datą. Pozwoli to zioła, aby rozpocząć pracę, aby pomóc, gdy przychodzi czas, aby wyrzucić papierosy.

Używać ziołowych suplementów lub stromych zioła w herbacie skutecznego zatrzymania palenia lekarstwo. Zabiegi ziołowe mogą nie tylko cię przez trudne etapy rzucania palenia, ale można je przywrócić dobry stan zdrowia, jak również.

Dobry plan rzucenia palenia powinny mieć wiele kierunków wsparcia. Sama siła woli nie jest zwykle na tyle, aby dać się coś tak wciągająca, jak palenie papierosów.

Zioła dla Złagodzenie Wycofanie

Korzeń kozłka jest powszechnie stosowany do zaprzestania palenia zioła. Zioło to ma relaksujący wpływ i może złagodzić napięcie czujesz w czasie odstąpienia od nikotyny. Podczas wycofywania się z nikotyny, u niektórych pacjentów może być trudno spać. Korzeń kozłka jest również wykorzystywany jako pomoc snu i mogą zachęcać głęboki i regenerujący wypoczynek w nocy. Użyj 300 mg do 600 mg korzenia kozłka lekarskiego raz dziennie, aby pomóc objawy odstawienia.

Spróbuj dziurawca do niepokoju podczas odstawienia nikotyny. Wiele osób korzysta z tego zioła w leczeniu depresji i lęku w sposób naturalny. Należy zawsze poinformować lekarza, jeśli używasz preparatów ziołowych, zwłaszcza brzeczki dziurawiec. Ten ziołowy leczenie może mieć niebezpieczne interakcje z lekami na receptę, które używasz. Użyj 300 mg z dziurawca jeden lub dwa razy dziennie, ile potrzeba, aby złagodzić objawy odstawienia.

Owsianej słomy działa na ośrodkowy układ nerwowy i jest pomocny w procesie wycofywania z papierosów. Alkaloidy w owsianej słomy są odpowiedzialne za jej uspokajający wpływ na układ nerwowy. Jest to także bogate w cynk i magnez, które pomagają odżywiać ciało podczas wycofywania. Użyciu 600 mg słomy owsianej jeden lub dwa razy na dzień dla tych korzyści.

Produkty ziołowe

Naturalne produkty roślinne, które są dostępne specjalnie dla rzucenia palenia są również. Całe-foods sklepy i strony internetowe witaminy przewozu tego typu terapii ziołowej. Wzory te łączą najbardziej skutecznych preparatów ziołowych do rzucenia papierosów. O plan i trzymać się z nim jest skuteczne podejście do rezygnacji nikotyny. Upewnij się, że masz tak wiele wsparcia, jak można podczas przeżywają wycofania nikotyny.

Gdy na rzucenie palenia w czasie ciąży

Według American Lung Association, około 10 procent kobiet pali w ciąży w Stanach Zjednoczonych. Palenie w czasie ciąży może powodować liczne problemy zdrowotne, w tym dla dzieci, wad wrodzonych, niskiej masy urodzeniowej i przedwczesnego porodu, a także zwiększa ryzyko powikłań krwotocznych łożyskowej i dla matki. Marsz Dziesięciocentówek stwierdza, że ​​palenie podczas ciąży potraja również ryzyko wystąpienia dziecko umiera z Sudden Infant Death Syndrome (SIDS). Z tych powodów, eksperci zachęcają kobiety w ciąży rzucić palenie natychmiast.

Rama czasowa

Idealny czas na rzucenie palenia jest przed zajściem w ciążę. Palenie nawet we wczesnej ciąży może zwiększać ryzyko urodzenia dziecka z problemami, takimi jak wady serca. Jednak wcześniej w ciąży matka przerywa, tym większe szanse będzie za posiadanie zdrowego dziecka i dostarczenie pełnej perspektywie. Według marcu Dimes, kobiety, rzucić palenie, do czasu, kiedy to w szóstym miesiącu ciąży mają o tym samym ryzyko przedwczesnego porodu, jako tych, którzy nie palili.

Efekty

Marsz Dziesięciocentówek stwierdza, że ​​kobiety, które palą w czasie ciąży są prawie dwukrotnie częściej mają dziecko z niską masą urodzeniową. Może to nastąpić z powodu powolnego wzrostu w okresie ciąży, porodu przedwczesnego, lub obu. Od palenia w czasie ciąży może spowolnić wzrost dziecka i spowodować przedwczesny poród, prędzej matki w ciąży rzuca palenie, tym większe szanse będzie o pełnym rozmiarze dziecko. Dzieci z niską wagą urodzeniową są bardziej narażone na natychmiastowe i długoterminowe problemy zdrowotne, takie jak trudności w oddychaniu, krwawienie w mózgu, porażenie mózgowe, upośledzeniem umysłowym i trudności w uczeniu się.

Korzyści

Według Publiczna Służba Zdrowia szacuje, jeśli wszystkie kobiety w ciąży w Stanach Zjednoczonych rzucić palenie, stopa urodzeń martwych spadnie o 11 procent i 5 procent mniej noworodków umrze. Rzucenie palenia jak najszybciej, ma również wiele korzyści dla zdrowia matki, takie jak obniżenie ryzyka zachorowania na raka, choroby serca, udaru mózgu i choroby płuc. Rzucenie palenia, eliminuje również koszt papierosów, pozostawiając kobiety w ciąży więcej pieniędzy do wydania na ich ciąży i dziecka kosztów.

Nieporozumienia

Niektóre kobiety, które palą planujemy zakończyć po dowiadują się, że są w ciąży, i wznowić palenie po urodzeniu dziecka. Jednak większość kobiet nie dowiedzieć się, że są w ciąży, dopóki ich nienarodzone dzieci kilka tygodni, pozostawiając je podatnymi na chemikalia w papierosach. Ci, którzy wznowić palenie po ciąży przechodzą nikotyny do dziecka poprzez mleko matki, jeśli są one opieki, i narażać dziecka na bierne palenie, które mogą powodować infekcje ucha, astmę, a zwiększone ryzyko zachorowania na raka. American Lung Association stwierdza, że ​​bierne palenie powoduje aż do 430 przypadków SIDS rocznie.

Rozważania

Niektóre kobiety łatwiej rzucić palenie w czasie ciąży niż w innych okresach, ponieważ zapach papierosów może powodować nudności, zwłaszcza we wczesnym okresie ciąży. Wiele kobiet są mniej zaniepokojeni możliwością zwiększenia masy ciała po rzuceniu palenia, ponieważ są one już przytyć od ciąży, a może stracić go po urodzeniu dziecka. Ponadto, zdrowie i dobre samopoczucie dziecka i zachęcanie i wspieranie służby zdrowia, mogą stanowić istotną motywację do matki w ciąży, aby rzucić palenie.

Rzucenie palenia i raka ryzyka

Rzucenie palenia i raka ryzyka


Palenie tytoniu jest największym uniknięcia przyczyną śmierci w Stanach Zjednoczonych. Palenie tytoniu jest najczęstszą formą używania tytoniu. Mimo, że ryzyko wystąpienia raka jest wyższa dla osób, które rzuciły palenie, niż dla tych, które nigdy nie paliły, po wykopaniu nawyk może zmniejszyć przyszłe ryzyko dla wielu nowotworów się znacząco.

Rak płuc

Rzucenie palenia papierosów jest skutecznym sposobem zmniejszenia ryzyka raka płuc. Badanie przeprowadzone przez Azji i Pacyfiku Współpracy badań kohortowych opublikowanych w American Journal of Epidemiology wykazały, że rzucenie palenia może zmniejszyć ryzyko śmierci z powodu raka płuc o 70 procent, według Science Daily. Narodowy Instytut Zdrowia (NIH) badania donoszą, że ryzyko raka płuc dla palących mężczyzn może być prawie dwa tysiące procent wyższa niż w przypadku osób niepalących. Lista badania NIH ryzyko raka płuc dla palących kobiet jak 1,200 procent wyższy niż dla kobiet niepalących.

Rak piersi

Rzucenie palenia może zmniejszyć ryzyko raka piersi. Science Daily cytuje badania opublikowane w Journal of Cancer Epidemiology wskazuje, że kobiety, które wędzone jedną paczkę papierosów dziennie, przez co najmniej dziewięć lat są 59 procent bardziej narażone na rozwój raka piersi.

Rak przełyku

Palenie papierosów jest związane z rakiem przełyku. Wzrost ryzyka jest kumulatywne. Ponieważ coraz więcej palił papierosy, ryzyko raka przełyku wzrasta. Ludzie, którzy palą, przez wiele lat również mają wyższe ryzyko niż osoby nie paliły przez krótki okres czasu.

Rak krtani

Palenie jest największym stopniu przyczynia się do zachorowań na raka krtani. Rzucenie palenia nie będzie całkowicie usunąć ryzyko raka krtani. Jednak, zgodnie z Ear Nose & Throat czasopismo spośród 64 badanych pacjentów z rakiem krtani, czterech pacjentów miał rzucić palenie więcej niż 25 lat wcześniej opracowany warunkiem, że 10 innych pacjentów rzucić palenie w ciągu ostatnich lat, a 50 chorych nadal palących.

Rak szyjki macicy

Zgodnie z University of Minnesota, kobiety, które palą, są dwa do trzech razy bardziej narażone na rozpoznano raka szyjki macicy, dysplazja lub wirusa brodawczaka ludzkiego (HPV). Rzucenie palenia może zmniejszyć to ryzyko znacznie. Tworzy Drugiego palenie również podobne ryzyko.

Produkty na rzucenie palenia

Kiedy człowiek decyduje się rzucić palenie, bierze ważny pierwszy krok. Chęć rzucić to doskonały sposób, aby rozpocząć proces, ale często jest potrzebna pomoc. Istnieje kilka rzucenie palenia produkty dostępne.

Recepty

Recepta przystanek palenia leki obejmują Chantix i Zyban. Niektóre poważne działania niepożądane z nich, w tym depresji i myśli samobójczych podczas korzystania Chantix i suchość w ustach, zaburzenia apetytu, bezsenność, bóle głowy i niepokój, gdy za pomocą Zyban.

Nikotyna patch

Nikotyny łatka jest mała Plaster-jak plaster, który jest dostępny bez recepty. Plaster może pomóc apetyt kontrola nikotyny aż do 24 godzin.

Nikotyna dziąseł

Gumy z nikotyną może pomóc pragnienia osłabić przez krótki okres czasu i jest również dostępny bez recepty. Nikotyna guma jest w kilku smakach, a osoba może użyć kawałka co jedną lub dwie godziny do w sumie 24 sztuk dziennie.

Pastylki do ssania z nikotyną

Nikotyna romby są podobne do twardych cukierków i są dostępne bez recepty. Są one krótkotrwałe i pomoc z pragnienia i wypłat. Nikotyna pastylki również są w kilku smakach.

Inhalator

Nikotyna inhalator jest używany przez wdmuchiwanie w urządzeniu. Oferuje szybkie i krótkie ulgę pragnienia i objawów odstawienia. Duży plus dla wielu użyciem produktu jest to, że trzyma w ręce zajęte.