adcov.com

ziemia okrzemkowa na rany

Zagrożeń żywności klasy Ziemia okrzemkowa ekspozycji

Zagrożeń żywności klasy Ziemia okrzemkowa ekspozycji

Ziemia okrzemkowa składa się z ditlenku krzemu, jest również znany jako amorficznej krzemionki i krzemionki w proszku wśród innych nazw. Ziemia okrzemkowa nazwa odnosi się do źródła materiału jako proszek składa się z pokruszonym skamieniałe szkielety prehistorycznych stworzeń. Zarówno grubo jak i drobnoziarnistego ziemię okrzemkową jest dostępny jako substancja jakości żywności.

Przyjmowanie ryzyka

Ziemi okrzemkowej żywności nie jest trujący dla ludzi i wielu producentów żywności używać go w przygotowaniu żywności. Ziemia okrzemkowa ma właściwości chemiczne, które żywności zapobiega zbrylaniu więc może przepływać prawidłowo i płynów z piany. To także wpływa na zdolność kiełkowania nasion i może być częścią procesu filtracji. Materiał higroskopijny, więc również odgrywa rolę w utrzymaniu pokarmy suche. Proszek jest również nie niebezpiecznych w dotyku.

Wdychanie niebezpieczeństwa

Poważne niebezpieczeństwo ziemi okrzemkowej żywności wynika z faktu, że to jest w proszku i jest wykonane z krzemu. Osoby można wdychać w proszku do płuc i zachoruje. Centers for Disease Control i zapobiegania Państwa, które wdychane krzemionki mogą powodować szereg chorób takich jak pylica Krzemowa. Inne choroby płuc mogą być również bardziej prawdopodobne od wdychania krzemionki, takich jak gruźlica. Broszurze informacyjnej może być również zaangażowane w rozwój innych chorób płuc bez problemów autoimmunologicznych, takich jak i przewlekłej choroby nerek. Te zagrożenia są bardziej prawdopodobne z powtarzających się ekspozycji na substancję.

Ryzyko podrażnienia

Ziemia okrzemkowa cząstek proszku może również powodować podrażnienie ze względu na ich niewielki rozmiar i właściwości ścierne. Jeśli osoba jest narażona na proszek, proszek można dostać się do oczu, które są wrażliwe na kurz. Oczy mogą stać się czerwony i porysowany, aczkolwiek efekt ten jest tymczasowy. Pył może podrażniać błony śluzowej gardła i wewnątrz nosa.

Ryzyko raka

Ziemi okrzemkowej żywności nie jest wewnętrznie rakotwórcze, ale zmian w płucach, które osoba cierpi przez krzemionki ekspozycji może prowadzić do raka płuc.

Środki ostrożności

Aby odwrócić ryzyko wdychania krzemionki, kurz powinny być traktowane w wentylowanym pomieszczeniu. Osoba, która jest narażona na żywności klasy Ziemia okrzemkowa pyłu należy przenieść do powierzchni świeżego powietrza. On powinien wypłukać oczy z czystej wody, pić czystą wodę usunąć cząstki z jego gardła i cios jego nos do usuwania kurzu tam uwięzionych. Pył może być szczególnie irytujące do osoby z istniejących wcześniej choroby dróg oddechowych, zapalenie oskrzeli, rozedma lub astmy.

Ziemia okrzemkowa i Candida

Ziemia okrzemkowa i Candida


Ziemi okrzemkowej jest miękkie, kruche organiczną skała osadowa, głównie krzemionkę, która jest utworzona z kopalnych pozostałości okrzemki - jednokomórkowe glony, ze ścianką komórkową dwutlenek krzemionki. Istnieje zarówno morskich i słodkowodnych ziemi okrzemkowej.

Użyj jako chłonny

Ziemię okrzemkową szeroko stosowane do jej zdolności chłonnej. Zastosowania przemysłowe obejmują ciekły filtracji; wchłanianie cieczy, w tym toksyczne zanieczyszczenia chemiczne; i badania w procesie krzepnięcia krwi. DE jest również sprzedawany jako pochłaniacz toksyn spożywana, znany jako Fossil Shell Flour, że cele systemu pokarmowego.

Candida i Okrzemkowe

Znany jako drożdże Candida jest trudne do usunięcia z systemu; może trwać miesiące, a nawet lata. Według drożdże stronie Relief Candida, słodkowodnych ziemi okrzemkowej może być pomocne, ponieważ ciągnie od siebie i niszczy organizmy Candida, że ​​jest w kontakcie z w układzie pokarmowym i pomaga absorbować i bezpiecznie wyeliminować toksyn spowodowanych przez Candida.

Fossil Shell Flour

Połykania postać ziemi okrzemkowej, surowiec Shell Mąka jest rozpuszczalny w wodzie proszek wykonane wyłącznie z wody słodkiej ziemi okrzemkowej, co oznacza, że ​​lepiej wchłania i ma zawartość krzemionki krystalicznej mniejszą niż słonowodne ziemi okrzemkowej. Słonowodne DE, z wysoką zawartością krzemionki krystalicznej, nie jest zalecany do stosowania wewnętrznego.

Jak roboty Fossil Shell Flour

Według Perma-Garde, producenta Fossil Shell Flour i ziemi okrzemkowej Kanadzie, jego marketingu, Fossil Shell Flour DE, doustnie, przechodzi bezpiecznie przez swojego układu pokarmowego i pomaga wchłaniać toksyny wytwarzane przez bakterie, grzyby lub infekcje pasożytnicze i pozbywa chronicznych infekcji, takich jak drożdże, Candida.

Jak wziąć Fossil Shell Flour

Perma-Garde i Diatomit Kanada zalecane przy małej ilości, nie więcej niż łyżka stołowa, od Fossil Shell Flour. Należy przyjmować raz dziennie, popijając szklanką wody, aby pomóc detox system i poradzić sobie z zakażeniem Candida drożdży.

Jak Okrzemkowe wydobywa?

Ziemia okrzemkowa jest skostniały mineralne wykonane z starożytnej planktonu, który zestala, tworząc substancję jak kreda, który jest używany jako środek owadobójczy, środek absorbujący ściółką i filterer. Prawie wszystkie z ziemi wydobywa się stosować technik górniczych odkrywkowych, gdzie ziemia zostaje zabrana do ujawnienia depozyty poniżej. Surowy materiał okrzemkowa następnie przerabiać w różny sposób, zależnie od tego, co zostanie stosuje.

Definicja

Ziemia okrzemkowa jest typem skamieniałego minerału, który jest wydobywany i przetwarzane przez stanach USA. Jest to najbardziej podobny do kredy lub wapienia, a po przetworzeniu przypomina mocy lub żwiru, który ma szeroki zakres zastosowań. Ziemia dostaje swoją nazwę od początków kopalnych, które pierwotnie były małe planktonu jak rośliny i stworzenia z oceanów. Składa się ona z około jedną trzecią a jedną piątą krzemu, wapnia, z metali śladowych.

Zastosowania

Osoby użyciu ziemi okrzemkowej do wielu produktów handlowych. Jednym z najbardziej powszechnych zastosowań jest naturalnym czynnikiem, filtrowanie zanieczyszczeń z wody, gdy woda jest prowadzony przez materiał mułu podobne. Ziemia posiada właściwości bardzo chłonne i służy do wchłaniania cieczy w środowisku naukowym i fabryk, w postaci przetworzonej jest podstawowym składnikiem wielu ściółki dla zwierząt. Jest również trujące dla małych owadów i jest sprzedawany jako środek owadobójczy do ogrodów i jako środek regulujący pcheł dla zwierząt domowych.

Wydobycie

Ziemia okrzemkowa jest wydobywany prawie wyłącznie na drodze działań górniczych odkrywkowych. Oznacza to, że zamiast sieci kopania tuneli dostępu do złoża ziemię okrzemkową, ziemię jest przemieszczane na bok, aby odsłonić warstwę ziemi pod spodem. To jest użyteczne dla górnictwa, gdy osady są blisko powierzchni, można uzyskać bez przechodzenia przez warstwę twardej skały. Przeciążyć lub pokrycia warstw ziemi, są usuwane na bok przez maszyny, a ziemia jest zbierana, załadowano na ciężarówki i ponieść.

Przetwarzanie

Ponieważ ziemia okrzemkowa ma wiele zastosowań, można przetwarzać na kilka różnych sposobów, po opuszczeniu kopalni. Najprostsze formy przetwarzania, ale nic nie mielenia ziemi w dół do opanowania kawałki i następnie zgniecenia go posiłku lub w proszku, która jest wtedy gotowa do pakowane i sprzedawane. Bardziej złożone sposoby, aby ziemia użyteczny jako absorbent, w tym kalcynacji, w której ziemia ogrzewa się do oczyszczenia, a w strumieniu powietrza w celu oddzielenia najdrobniejszych cząstek do użycia.

Rozważania

Istnieją badania przeprowadzone na temat możliwego szkodliwego wpływu wydobycia ziemi okrzemkowej na pracowników, w tym raka płuc i innych chorób układu oddechowego. Chociaż dokładny link, nie zostało ustalone, są wyższe instancje choroby związane płuc-u ziemi okrzemkowej górników od normy, chociaż liczba zmniejszyła wydobycie i praktyki bezpieczeństwa stały się bardziej powszechne.

Skutki jedzenia Okrzemkowe

Ziemia okrzemkowa, lub DE, służy jako naturalny pestycyd, ośrodka wzrostu i Wormera zwierząt. Jest również używany do filtrowania wody. Niektórzy ludzie jedzą celów spożywczych DE jako pomocy zdrowotnej. Non-food-grade DE jest krystaliczny i nie powinny być spożywane.

Co to jest spożywana

DE jest ziemia okrzemkowa, która składa się z dawnych okrzemek. Okrzemki są jednokomórkowych, mikroskopijnych glonów ze ścian komórkowych wykonanych z krzemionki. DE się do 90-procentowej dwutlenku krzemu, a także soli mineralnych.

Obniża poziom cholesterolu

Badania wykonane w Austrii wykazywały "znaczące zmniejszenie" poziomu cholesterolu z trzech dziennych dawkach 250 mg ziemi okrzemkowej.

Zabici Pasożyty

DE podano zwierzętom pozbyć ich pasożytów. Zwolennicy mówią, DE będzie mieć wpływ na ludzi w ten sam sposób, ale to zgłaszanym działaniem pozostaje niepotwierdzone.

Krzemu i DE

--- Krzemu, a zatem przyczynia się do DE --- kości, włosów i paznokci formacji. Jednak niewiele wiadomo o roli krzemu w żywieniu i interakcji z ciałem; wszelkie zrozumienie roli de, a następnie, jest jeszcze bardziej wątpliwy.

Dodatek do żywności

DE jest stosowany w opakowaniach żywności i pieczywa. FDA wymienia dwutlenek krzemu wśród jego składników żywności i opakowań, który ma to GRAS, czyli jej wpływ na ludzi jest "ogólnie uznane za bezpieczne."

Okrzemkowe i poziom cholesterolu

Okrzemkowe i poziom cholesterolu


Okrzemki są mikroskopijne, jednokomórkowe organizmy, jak roślina, która rośnie zarówno w wodzie słodkiej i morskiej. Ziemia okrzemkowa składa się z tych skamieniałych muszli okrzemek. Złoża okrzemki mogą przesunąć do suchych ziem również, przez wydarzenia, takie jak powodzie, gdy woda z zasobów naturalnych wchodzi w pobliżu ziemi. Ziemia okrzemkowa zawiera głównie krzemionkę jako główny składnik. Uważa się, że krzemionka okrzemki jest korzystne dla ludzkiego zdrowia po spożyciu przez ludzi.

Food Grade Okrzemkowe

Ziemia okrzemkowa okazały się użyteczne w wielu zastosowaniach w przemyśle, rolnictwie oraz w medycynie. Ziemia okrzemkowa, stosowane w procesach przemysłowych i rolniczych jest różny od tego, co może zostać wykorzystane do spożycia przez ludzi jako lek. To dlatego, że ludzi i zwierząt można stosować tylko żywność okrzemki klasyfikowane ze świeżej wody. Spożywczej ziemi okrzemkowej jest również znany jako mąki powłoki kopalnych. FDA (US Food and Drug Administration) uznaje spożywczy, ziemię okrzemkową jako bezpieczne.

Funkcja krzemionki w ziemi okrzemkowej

Uważa się, że krzemionka odgrywa ważną rolę w wielu funkcjach ciała i ma bezpośredni związek z absorpcji minerałów. Średnio, ciało ludzkie zawiera około siedmiu gramów krzemionki

Korzystanie z ludzką ziemi okrzemkowej

Ziemia okrzemkowa został wypróbowany w wielu warunkach klinicznych, z korzyścią dla zdrowia patientâ € ™ s, a także do utrzymania zdrowia u osób zdrowych. Mąka kopalnych muszli uważa wyeliminowanie pasożytów, reguluje wypróżnienia, łagodzi zaparcia, zatrzymanie biegunki, zatrzymać zapalenie stawów, wyodrębnić metali ciężkich z krwiobiegu i obniżają poziom cholesterolu. Uważa się także, że, jeśli jest stosowany, może wzmocnić kości, zębów, skóry, włosów i paznokci.

Zdolność do obniżania cholesterolu

W badaniach przeprowadzonych w Austrii przez Wachter H i jego kolegów, kiedyś ziemię okrzemkową, aby zbadać jego działanie obniżające poziom cholesterolu u ludzi z podniesionymi poziom cholesterolu we krwi. Stwierdzono w badaniach, że ziemia okrzemkowa miało korzystny wpływ na obniżenie złe cholesterole (lipoproteiny o niskiej gęstości i trójglicerydy) i dobrego cholesterolu (lipoproteiny o wysokiej gęstości) w osoczu zwiększył się po czterech tygodniach ziemi okrzemkowej. Jest to jedyne badanie w literaturze, która opisuje korzystny wpływ ziemi okrzemkowej, więc zalecono, że badania powinny być wykonywane w dużej liczbie pacjentów, w odpowiednich sposobów, aby poznać dokładne zmiany poziomu cholesterolu, a także korzyści i znaleźć bezpieczeństwa ziemi okrzemkowej do spożycia przez ludzi.

Zagrożenia

Ziemi okrzemkowej innych niż kopalne powłoki podłogi mogą być szkodliwe dla ludzi i zwierząt, jeżeli są spożywane.

Wskazówki dla Robienie Okrzemkowe

Ziemia okrzemkowa jest substancja składa się z szkieletów krzemionkowych ziemia okrzemek, jednokomórkowych zwierząt morskich znajdujących się w słonej wodzie. Ziemia okrzemkowa przypomina drobny pył szary i może być stosowany zewnętrznie i wewnętrznie, aby zabić pasożyty i inne świadczenia zdrowotne. Jest to także określane jako mączka z łupin kopalnych.

Jak to działa?

Według niektórych naturalnych placówek ochrony zdrowia, maleńkie, ostre cząsteczki znajdujące się w ziemi okrzemkowej, może skorzystać ciało przez zabijanie pasożytów i oczyszczanie przewodu pokarmowego. Cząstki te nie są wystarczająco ostre, aby spowodować uszkodzenie jelit, jednak są one na tyle ostre cięcie na tasiemce i inne pasożyty, a działają one szorować ściany jelit czyste śluzu i gruzu. Działania te pozwalają na układ pokarmowy do bardziej efektywnie, co prowadzi do lepszego trawienia, bardziej regularnych ruchów jelit oraz wyższy stopień wchłaniania składników odżywczych z pożywienia.

Nie przeprowadzono badań potwierdzają korzyści ziemia okrzemkowa, użytkownicy twierdzą także, że widzą obniżenie poziomu cholesterolu, a nawet mogą wystąpić utrata masy ciała. Efekt ten jest doniesień ze względu na absorpcję do krwiobiegu małych ilości krzemionki z ziemi okrzemkowej. Krzemionka działa w organizmie tłuszczów, które pochodzą zniszczyć do układu pokarmowego.

Najśmieszniejsze, tomiczne użytkownicy ziemi zgłosić także poprawę skóry, włosów i paznokci zdrowia oraz poprawę energii i lepszy wypoczynek. Niektórzy użytkownicy zgłaszają również ulepszony zdrowie stawów i kości. To jest uznawany, ponieważ akty krzemionki w organizmie w celu lokaty wapń i inne minerały, gdzie są one potrzebne.

Jak wziąć Okrzemkowe

Ziemi okrzemkowej użytkowników polecam jeden z dwóch sposobów, aby go zabrać. Pierwsza metoda to wymieszać 1 czubatą łyżeczkę. sproszkowanego ziemi do każdego zdrowego napoju trzy razy dziennie. Drugi jest mieszanie 1 tbls. ziemi do napoju przed snem.

Ważne jest, aby zauważyć, że tylko food-grade ziemia okrzemkowa jest bezpieczny dla konsumpcji przez ludzi i zwierząt. Pozostałe preparaty chemiczne, które zawierają ziemię okrzemkową zawierają także substancje chemiczne, które czynią je niebezpieczne. Żywnością ziemi okrzemkowej jest dostępna za pośrednictwem naturalnych ogrodowych i zaopatrzenia placówek zdrowia. Upewnij się, że etykieta wyraźnie wskazuje, że zakup ziemi okrzemkowej jest spożywcza.

Okrzemkowe i choroby Alzheimera

Okrzemkowe i choroby Alzheimera


Ziemia okrzemkowa ma mnóstwo różnych zastosowań. Może być używany do filtracji, ochrony zwierząt gospodarskich od choroby i pomóc w zapobieganiu i leczeniu wielu warunków zdrowotnych człowieka.

Cechy

Ziemia okrzemkowa to pozostałości starożytnych jednokomórkowych roślin zwanych okrzemki. Rośliny te wchłaniane wielu minerałów, znajdujących się w wodzie, w której rosły.

Zabawa Fakt

Ziemia okrzemkowa składa się z 84 procent dwutlenku krzemu. Dwutlenek krzemu jest również znany jako krzemionki.

Alzheimera

Choroba Alzheimera to wynika z nagromadzeniem aluminium w mózgu. Jedna z teorii mówi, że choroba jest spowodowana przez cząstki aluminium w wodzie z kranu.

Znaczenie

Krzemionka wykazano zwalczanie narostu aluminium w mózgu. Ponieważ ziemia okrzemkowa zawiera wysokie stężenie krzemionki, może być przydatny w zwalczaniu choroby Alzheimera.

Rozważania

Krzemionka nie są do spożycia przez ludzi. Krzemionka może być używany do filtrowania wody, a zmniejszenie ilości cząstek aluminium w wodzie.

Wskazówki dla Robienie Okrzemkowe doustnie

Ziemia okrzemkowa jest pył mineralny. Skamieniałe szczątki jednokomórkowych glonów zwanych okrzemek, jest wydobywany z kamieniołomów. Najbardziej znany jako naturalną alternatywę do tradycyjnych metod kontroli pcheł, Ziemia okrzemkowa eliminuje pchły, kleszcze i wszy w obu zwierząt i ich otoczenia. Może on być również stosowany jako organiczny środek nagrzewanie do zabijania pasożytów u zwierząt domowych i ludzi.

Jak to działa:

Ziemia okrzemkowa zabija pasożyty jelitowe fizycznie je raniąc. Mikroskopijne cząsteczki powłoki podzielenia pasożytów żywić w organizmie. Ze względu na charakter tego mikroskopowe pyłu stwarza żadnych szkodliwych dla ludzi i zwierząt. DE jest naturalnym sposobem, aby zabić pasożyty bez chemikaliów.

Korzyści człowieka

Wiele chorób pasożytniczych u ludzi są pochodzenia. Wśród nich są niektóre formy zmęczenia, ran i problemów jelitowych. Ziemia okrzemkowa został zatwierdzony przez FDA do spożycia przez ludzi i zniszczy wiele wewnętrznych pasożytów. Można go kupić w trybie online lub w sklepach ze zdrową żywnością.
Ziemia okrzemkowa została dokonana ze wzrostem gęstości kości i wzrostu paznokci, obniżenie poziomu cholesterolu, metali ciężkich detoksykacji, kontroli pasożytów i oczyszczeniu jelita grubego i systemów jelitowych.

Dawkowanie i mieszanie

Poszczególne dawki różnią. Producenci zalecają jedną czubatą łyżkę stołową dziennie. Raporty uruchomić gama między łyżeczkę ubijając w smoothie dwa do trzech razy w tygodniu, aby łyżka Codziennie rano i wieczorem wodą. Weź pod uwagę rozmiar, wagę i pożądany rezultat. Jak w przypadku wszystkich nowych procedur zdrowotnych, należy postępować ostrożnie. Nie może być problemy zdrowotne związane z ewakuacji zbyt wiele zbyt szybko pasożytów z organizmu.

Podczas mieszania się z DE, pamiętaj, że jest tekstura i ciężar, więcej niż smaku, że będzie stanowić wyzwanie gładkiej mieszaniny. Niektórzy używają miksera, aby uzyskać gładką drinka. Smak DE jest praktycznie niewykrywalne, bardzo łagodny, czasem określana jako kredowy. Łatwo jest trzepaczka łyżeczkę do łyżką w małej szklance wody i dyszeć go. Oczekiwać gliny teksturę, która zmienia się w zależności od konsystencji ilość używanej wody.
Spróbuj dodać go do mieszanego napoju. DE jest podobna do masy proszku białka i wymieszać łatwo do swojej mikstury mieszanej. Ziemia okrzemkowa może być stosowany w połączeniu z innymi produktami pasożyta oczyścić lub na własną rękę do utrzymania zdrowia systemu.

Ostrzeżenia

Tylko konsumować DE oznaczone jako "klasy żywności." Ziemia okrzemkowa sprzedawane do filtrów basenowych zostały poddane obróbce chemicznej i ogrzewa się do zmiany jej składu. To nie jest "spożywczy" i jest niebezpieczne dla ludzi, zwierząt domowych i zwierząt gospodarskich. Uwaga na organicznej ziemi okrzemkowej jest przed wdychaniem go. Ten inny sposób bezpieczny produkt wykonany jest z gruntu skamieniałych szczątków, które są niezdrowe oddychać.

Okrzemkowe Flea Control dla kotów

Okrzemkowe Flea Control dla kotów


Okrzemkowe jest rodzaj kontroli pcheł dla zwierząt i stoczni, która składa się z proszku i naziemnych do muszli. Jest reklamowany jako naturalny sposób zabijania pcheł bez szkodliwych substancji chemicznych szamponów pcheł i innych metod kontroli pcheł. W odróżnieniu od wielu innych rodzajów metod kontroli pcheł, to rzekomo zabić pcheł w stoczni, zanim będą mogli dostać się na kota.

Teoria Kontroli Okrzemkowe Flea

Ziemia okrzemkowa może być używany na dwa różne sposoby: w postaci proszku do stosowania na bezpośrednio i kotów w glebie w stoczni. Muszle są zmielone na proszek find a następnie wcierać w futrze kota lub umieszczone w glebie - w sposób bardzo podobny do innych rodzajów produktów do zwalczania pcheł w proszku. Muszle działać jako mikroskopijne brzytwy na pchły krojenie w skorupkach i ich jaja, powodując ich śmierć lub wyschnąć.

Ważne jest, aby wspomnieć, że jest to bezpieczne tylko używać do celów spożywczych, a nie ziemi okrzemkowej lub przemysłowy-pool-klasy w domu lub na swoje zwierzęta. Wersji jakości niespożywcze mogą być wdychane i powodują mikroskopijne cięć na płuca i jest związana z wzrostem raka płuc. Spożywczy jest bezpieczny do stosowania w całym ludzi i zwierząt. Ziemi okrzemkowej jest dostępny w sprzedaży weterynaryjnym zwierząt domowych i biurach, a zatem jest bezpieczna do stosowania. Powinno być uważne kupowanie go w Internecie lub inne miejsca na specjalnie związany ze zdrowiem zwierząt.

Skuteczność Okrzemkowe

Badanie przeprowadzone przez Texas Department Rolnictwa zbadać skuteczność ziemi okrzemkowej na koty w mokrych i suchych warunkach, wobec pcheł i innych leków z grupy kontrolnej. Badania wykazały, że sucha mieszanka ziemi okrzemkowej był prawie w 100 procentach skuteczne w eliminowaniu dorosłych pcheł w obu zwierząt i suchych roślin doniczkowych. To było tylko 33 procent skuteczności w zabijaniu jaj i larw formę pcheł.

Z drugiej strony, gdy proszek wprowadzony na wilgoć jego skuteczność spadł do 33 procent dorosłych i prawie bez zmian w formie larw obu tych zwierząt i w glebie. Okazało się, że gdy proszek rozpuszcza się w wodzie, to nie jest skuteczny w leczeniu pchły. Jest doskonałym narzędziem w leczeniu zwierząt, tak długo jak nie jest mokry, przed lub w ciągu około dwóch tygodni po zabiegu, a to nie jest skuteczny w warunkach jardów mieszkalnych, ze względu na akumulację rosy na prawej strony rano oraz ze względu opadów.

Jak leczyć wszy Okrzemkowe

Wszy są powszechnym szkodników gospodarstw domowych, które mogą zakażać zwierzęta, ludzi i domów. Żywią się gospodarzami i rozprzestrzeniania się różnych chorób. Ziemi okrzemkowej jest naturalnym związkiem składa się z mikroskopijnych kopalnych stworzenia, które zostały zmielone aż do uzyskania drobnego proszku. Ziemia okrzemkowa powoduje owady tracą zewnętrznych okładzin i odwodnić.

Instrukcje

1 Stosować odpowiednie stroje. Ziemia okrzemkowa może powodować lekkie podrażnienie nosa przejść i gardła. Należy nosić maskę, aby uniknąć wdychania produktu. Jeśli używamy go jako spray, to istnieje mniejsze prawdopodobieństwo inhalacji ziemię okrzemkową.

2 Spray lub proszek swoje zwierzęta. Jeśli znalazłeś wszy na swojego zwierzaka domowego lub zwierząt i chcą się ich pozbyć, a następnie stosuje się proszek hojnie ich płaszcze. Ziemia okrzemkowa, mogą być mieszane z wodą i rozpyla się na zwierzętach. Rozpylanie może być najlepszym rozwiązaniem, ponieważ pył może podrażniać nosy i gardła swoje zwierzęta ", jak również. Proszek może być również stosowany u ludzi, jak również.

3 Sprawdź, wszy. Po ziemi okrzemkowej została zastosowana do zwierząt lub ludzi, przy użyciu szczotki wszy przeczesywać i usunąć martwe owady. Należy powtarzać ten proces co kilka dni, dopóki nie są już usuwając martwe wszy z grzebienia.

4 spray i proszek w domu. Należy umyć i spryskać się łóżko i innych obszarów, w których można znaleźć wszy. Gdy już to zrobisz, idź w całym domu spryskiwanie wnętrza meble i pęknięć lub szczelin, w których mogą się ukrywać. Spray żadnego miejsca, gdzie twoje zwierząt domowych lub gospodarskich, takich jak częste stodół, łóżka dla psów, itp

5 Uważaj na zewnątrz. Z wnętrza domu pod opieką, należy udać się na zewnątrz i spryskać zewnętrzne bazy domu z ziemią okrzemkową. Spread proszek waszych traw i kwiatów. To nie tylko zabić wszy, ale wiele innych owadów, jak również.

Jak RSS Okrzemkowe

Jak RSS Okrzemkowe


Ziemia okrzemkowa jest nietoksyczny depozytu mineralnego, który jest wydobywany. Składa się z resztkami roślin jednokomórkowych lub okrzemki, które żyły w oceanach lub jezior. Ziemia okrzemkowa ma korzyści dla zdrowia ludzi, ale przede wszystkich rodzajów zwierząt, gdyż może to pomóc ograniczyć pasożytów wewnętrznych i pomóc w uwolnieniu od pcheł. Wiedząc, jak zarządzać ziemi okrzemkowej do ludzi i zwierząt może pomóc w osiągnięciu jak najlepszych wyników.

Instrukcje

1. Dowiedzieć się, które zwierzęta chcesz karmić ziemię okrzemkową do.

2 Znajdź właściwą dzienną dawkę dla siebie lub zwierzęcia.

3 Zapoznaj się z ziemi okrzemkowej i wymieszać je w żywności, które ty lub twój zwierzę być czasochłonne.

4 Bądź na bieżąco z karmienia nawet jeśli zauważysz rezultaty, po prostu zachować wszelkie problemy w zatoce.

Wskazówki:

 • Zgodnie Wolf Creek Ranch, odpowiednia dawka dla zwierząt są w następujący sposób:
 • Kocięta: Pół łyżeczki dziennie
 • Koty: Jedna łyżeczka dziennie
 • Szczenięta: Pół łyżeczki do jednej pełnej łyżeczki dziennie
 • Psy poniżej 35 kg: jedna łyżeczka dziennie
 • Psy powyżej 35 kg: jedna łyżka dziennie
 • Psy ponad 100 funtów: dwie łyżki dziennie
 • Bydło, krowy mleczne, kozy, owce i świnie: dwa procent ich suchej dawki pokarmowej
 • Kurczak: pięć procent ich racji pokarmowej
 • Konie: pół szklanki do jednego pełnego kubka ich dziennej racji
 • Ludzie: jedna łyżka dziennie
 • Wolf Creek Ranch stwierdza również, że kozy i psy jedzą ziemię okrzemkową chętnie, jeśli nie jest ukryte w żywności.
 • Ziemia okrzemkowa może osuszyć oczy, więc upewnij się, że nie ma nic w twoich oczach. Jeśli tak, przepłukać oczy dokładnie. Dla osób cierpiących na astmę, może czuć się wystąpienia objawów jeśli wdychać ziemię okrzemkową, więc należy nosić maskę podczas pracy.

Jak Detox Z Okrzemkowe

Jak Detox Z Okrzemkowe


Ziemia okrzemkowa można stosować jako pomoc pokarmowego w celu oczyszczenia organizmu toksyn. Jest to produkt naturalny, wykonany z skamieniałych roślin wodnych oraz, gdy podjęte na dobę, może zwalczać robaki jelitowe i pasożyty najbardziej. Według strony internetowej Wolf Creek Ranch, Okrzemkowe jest 85 procent krzemionka amorficzna. Strona mówi dalej, "Krzemionka ma kluczowe znaczenie dla kości, ścięgien, skóry, chrząstek i naczyń krwionośnych. Krzemionka jest również położony w samym i ważnych narządów, takich jak wątroba, serce i płuca krwi."

Instrukcje

Instrukcje

1 Upewnij się, że używasz tylko do celów spożywczych Okrzemkowe do detox. To zapewnia, że ​​produkt nie została poddana obróbce chemicznej.

2 Rozpuścić mniej niż jedną łyżeczkę na każde 100 kilogramów ważysz w szklance czystej wody i przyjmować raz dziennie. Może być przyjmowane przez okres kilku miesięcy lub lat.

3 Mieszać ciągle, jak pić, to jako substancja nie rozpuszcza się łatwo.

4. Pij dużo czystej wody, soków i herbat ziołowych w ciągu dnia w celu pomocy w procesie detoksykacji.

5 Zwiększenie dawki spożywczego Okrzemkowe przez szereg tygodni, aż stopniowo osiągnąć dwie łyżki dziennie. Pomoże to zapobiec reakcji dalej "kryzys uzdrawiania", co może się zdarzyć w trakcie procesu detoksykacji jak organizm próbuje pozbyć się toksyn w tempie zbyt szybko się ich pozbyć.

Wskazówki:

 • Możesz czuć się gorzej na początku, jak rozpocząć proces, ale to tylko znak, że detox działa.

Skutki Okrzemkowe na Zdrowie

Ziemia okrzemkowa jest w porządku, krzemian proszku stosowany w filtrach wody, materiałów ściernych oraz sorbenty. Jest on również używany jako pestycyd według niektórych osobników. Ziemi okrzemkowej jest klasyfikowany jako krzemian krystalicznej.

Co to jest

Gdy starożytni algi zwane okrzemki umarł, ich szczątki zostały w tyle i można je znaleźć w dużych ilościach poniżej Eartha € ™ s powierzchni. Wydobywa dziś ziemią okrzemkową, malutkie szkielety są trochę jak pumeks ściernych.

Oczy

Od ziemi okrzemkowej jest tak trzeszczący, może być drażniące dla oczu, powodując, że woda i redden. Zazwyczaj zaczerwienienie oczy wodą przez co najmniej 15 minut, usuwa podrażnienia.

Skóra

Niektórzy ludzie uważają, że ziemia okrzemkowa podrażnia skórę i powoduje czerwone plamki i swędzenie. Te objawy również mogą zostać zminimalizowane poprzez płukanie na tym terenie z wodą.

Płuca

Płuca i błony śluzowe są szczególnie podatne na szkodliwe przez ziemię okrzemkową. Wdychanie proszku może powodować kaszel lub prowadzić do trudności w oddychaniu. Pierwsze świeże powietrze pomaga oczyścić się z drażniące.

Długoterminowe Zdrowie

Długotrwała ekspozycja na ziemi okrzemkowej, może prowadzić do pylicy, nie-nowotworem płuc, który powoduje bliznowacenie tkanki płuc. Międzynarodowa Agencja Badań nad Rakiem (IARC) sklasyfikowała krystaliczne krzemiany, w tym ziemi okrzemkowej, jako substancja rakotwórcza.

Jakie są oznaki i objawy ludzi Korzystanie Okrzemkowe?

Ziemi okrzemkowej jest związkiem, który występuje w przyrodzie i składa się z szczątki roślin. Konkretnie diatomeceous ziemia jest zgnieciony i oczyszczone szczątki roślin okrzemek, stąd nazwa. Jest on używany do wielu zastosowań, w tym zdrowotnych naturalne usuwanie pasożytów jelitowych i toksyn z organizmu.

Lepsze Trawienie

Ludzie, którzy korzystają z ziemi okrzemkowej może stwierdzić, że ich trawienie jest łatwiejsze i wszelkie pasożyty, które żyją w przewodzie pokarmowym nie ma. Jest tak, ponieważ ziemia okrzemkowa wysycha żadnych pasożytów, ich skutecznego zabijania i pozwala im na przejście przez organizm. Bo to jest także dwukropek sprzątający, to pomaga w prawidłowej absorpcji witamin i minerałów w suplementach żywności i spożycia przez ludzi. To może prowadzić do lepszego ogólnego stanu zdrowia, a także lepsze zdrowie przewodu pokarmowego.

Skóra sucha

Picia napoju, który zawiera ziemię okrzemkową nie powoduje wysuszenia skóry. Dotknięcie ziemi okrzemkowej może wyschnąć części skóry, które bezpośrednio zetknął się z nierozcieńczonej DE. Z tego powodu zaleca się, aby nigdy nie dotykać DE bezpośrednio i używać rękawic podczas pracy, aby zapobiec suchość skóry. Jeśli nie mieć bezpośredniego kontaktu przemyć wodą z mydłem. Możesz także użyć krem ​​lub balsam, jeśli chcesz po umyciu i wysuszeniu ten obszar.

Kaszel

Ziemi okrzemkowej zazwyczaj miesza się z woda, mleko lub sok, a następnie przyjmowane doustnie przez pitnej. Czasami podczas mieszania DE z płynem, może przypadkowo wdychać niektóre z nich. Choć trochę nie spowodować wiele szkód, może to spowodować łaskotanie w gardle czy kaszel. Bądź ostrożny przy obchodzeniu się z suchej ziemi okrzemkowej wdychać pyłu. Jeśli nie wdychać niektóre i rozwijać kaszel w wyniku, zasięgnąć porady lekarza.

Czerwone lub ból oczu

Jak przypadkowo wdychania pyłu ziemi okrzemkowej, obsługi DE oznacza, że ​​niektóre z tych cząstek pyłu lub może rozliczyć się w oczy. Ponieważ oczy są niezwykle wrażliwe, będą się czerwony lub podrażnioną bardzo łatwo. Aby temu zapobiec, należy zachować ostrożność podczas mieszania DE i nosić okulary ochronne. Przemyć oczy wodą w sposób ciągły przez kilka minut, jeśli pojawi się podrażnienie. Jeśli jesteś noszenia soczewek kontaktowych, usuń je delikatnie. Zawsze należy skonsultować się z lekarzem, jeśli zaczerwienienie lub podrażnienie trwa.

Niebezpieczeństwa Food Grade Okrzemkowe Ekspozycji

Niebezpieczeństwa Food Grade Okrzemkowe Ekspozycji


Ziemia okrzemkowa składa się z dwutlenku krzemu, Jest znany również jako amorficznej krzemionki i proszku krzemionki między innymi nazwami. Nazwa odnosi się do ziemi okrzemkowej źródło materiału w postaci proszku składa się z tłoczonych skamieniałych szkieletów tych prehistorycznych stworzeń. Zarówno zgrubne i dokładne ziemi ziemia okrzemkowa jest dostępna jako substancji spożywczej.

Ryzyko połykanie

Spożywczy ziemi okrzemkowej nie jest trujący dla ludzi i wielu producentów żywności używać go w przygotowywaniu żywności. Ziemi okrzemkowej ma właściwości chemiczne, które uniemożliwiają jedzenie z zbrylaniu więc może przepływać prawidłowo i płyny z spieniania. To także wpływa na kiełkowanie nasion i może być częścią procesu filtracji. Materiał ten jest higroskopijny, dlatego odgrywa także rolę w utrzymaniu pokarmy suche. Proszek jest również nie są niebezpieczne w dotyku.

Zagrożenia Wdychanie

Głównym zagrożeniem spożywczej ziemi okrzemkowej, wynika z faktu, że ma postać proszku i jest wykonana z krzemionki. Osoba może wdychać proszku do płuc i zachoruje. Centrum Kontroli i Prewencji Chorób, że wdychany krzemionkowy może powodować szereg chorób, takich jak pylicy krzemowej. Inne choroby płuc mogą również być bardziej prawdopodobne z wdychaniem krzemionki, takie jak gruźlicę. Ekspozycja na krzemionce może również uczestniczyć w rozwoju innych chorób płuc non-pokrewne, takie jak autoimmunologiczne problemów i przewlekłej choroby nerek. Zagrożenia te są bardziej prawdopodobne powtarzających ekspozycji na substancję.

Ryzyko podrażnienie

W tomiczne cząstki proszku ziemi może również powodować podrażnienie ze względu na ich niewielkie rozmiary i właściwości ściernych. Jeśli osoba jest narażona na proszku, proszek może dostać się do oczu, które są wrażliwe na kurz. Oczy mogą stać się czerwone i porysowany, choć efekt ten jest tymczasowy. Pył może podrażniać błony śluzowej gardła i wnętrza nosa.

Ryzyko raka

Spożywczy ziemi okrzemkowej nie jest wewnętrznie rakotwórcze, ale zmiany w płucach, że człowiek może cierpią w wyniku ekspozycji krzemionkowy może prowadzić do raka płuc.

Środki bezpieczeństwa

Negować ryzyko inhalacji krzemionki, pyłu powinny być traktowane w przewiewnym miejscu. Osoba, która jest narażona na spożywczej kurzu ziemia okrzemkowa należy przejść do obszaru świeżego powietrza. On powinien umyć oczy czystą wodą, pić czystą wodę, aby usunąć zanieczyszczenia z jego gardła i cios nos do usuwania pyłu uwięzione tam. Pył może być szczególnie irytujące, aby osoby z wcześniej istniejącej choroby dróg oddechowych, takie jak zapalenie oskrzeli, rozedma płuc lub astmę.

Czy Okrzemkowe Bezpieczne Wdech?

Czy Okrzemkowe Bezpieczne Wdech?


Ziemia okrzemkowa jest substancją, która ma wiele zastosowań w rolnictwie i przemyśle. Jednak często podnoszone są kwestie dotyczące bezpieczeństwa ziemi okrzemkowej, zwłaszcza jego wpływ na ludzki układ oddechowy. Chociaż istnieje niebezpieczeństwo związane z inhalację, mogą stanowić potencjalne korzyści z przyjmowaniem pewnych odmianach ziemi okrzemkowej.

Składniki

Ziemia okrzemkowa jest proszek powstały z skamieniałości naziemnych się okrzemek, rodzaju mikroskopijnej glonów. Ziemi okrzemkowej, zwany także DE zawiera mieszaninę pierwiastków metalicznych i niemetalicznych, zawierającymi krzem, wapń, sód, magnez, żelazo, tytan, bor, mangan, miedź i cyrkonu. Wszystkie te elementy są naturalnie występujących i nie-syntetycznych, ze względu na fakt, że pochodzą one z ciał organizmów, które fossilized tysięcy lat temu.

Zastosowania

Ziemia okrzemkowa jest w kilku odmianach. Naturalne DE służy do zwalczania szkodników, ponieważ osadowe mikroskopijne cząstki zawierają ostrych krawędzi, które mogą być szkodliwe dla wielu owadów. Żywnością DE jest podawany do zwierząt w ogrodach zoologicznych i rolnych do zabijania pasożytów w ich układzie trawiennym i poprawić ich ogólny stan zdrowia i wygląd. Basen klasy DE jest obróbce chemicznej i stosować jako system filtrowania dla basenów; drobny proszek pozwala na przepływ wody, ale zatrzymuje większe cząstki.

Ryzyko inhalacji

Wszystkie rodzaje ziemi okrzemkowej, w różnym stopniu, niebezpiecznych dla ludzkiego inhalacji. Naturalne i żywnością DE może powodować podrażnienie błon śluzowych nosa i jamy ustnej; w związku z tym, maski powinny być noszone podczas podawania DE. Basen klasy DE jest zagrożenie dla dróg oddechowych ze względu na jego krystalicznej zawartości krzemionki. To wysokie stężenie krzemionki krystalicznej wynika z częściowego stopienia DE; Topnienie i przetwarzanie prowadzą do substancji, która jest rakotwórczy i nie należy ich wdychania, spożycia.

Sprzęt ochronny

Jak ziemia okrzemkowa może być drażniące w jakiejkolwiek formie, stosowanie środków ochrony układu oddechowego i oczu może zapobiec pogorszeniu lub obrażenia śluzówkę. Dla wszystkich zagrożeń związanych z pracą, respirator zatwierdzony przez Narodowy Instytut Zdrowia i Bezpieczeństwa Pracy (podział z Centers for Disease Control) to bezpieczny wybór. Każde okulary, które zamyka na skórze i zapobiega przedostawaniu cząstek będzie chronić oczy przed DE proszku.

Korzyści

Naukowcy z Uniwersytetu w Innsbrucku przeprowadzili badania i stwierdzili, że spożywanie 250 mg ziemi okrzemkowej, trzy razy dziennie zmniejszyć poziom cholesterolu u zdrowych ludzi. Zarówno lipoproteiny o niskiej gęstości (LDL) i triglicerydów zmniejsza się w krwiobiegu. Poziomy tych cholesteroli pozostał niski cztery tygodnie po zużycie DE ustało. Dodatkowo, lipoprotein o wysokiej gęstości (HDL) w surowicy wzrósł znaczną ilość cztery tygodnie po zaprzestaniu DE spożyciu. Badania wykazały jednak, była bardzo mała (tylko 19 osób) i nie zawierają grupy porównawczej placebo; Naukowcy przyznają, że konieczne są dalsze badania.

Czy Okrzemkowe niebezpieczne?

Ziemia okrzemkowa (zwany także mąka powłoki kopalnych lub ziemia okrzemkowa) jest materiałem znaleźć w skałach osadowych. Występuje naturalnie w obszarach dna morskiego (DE) lub słonej suszonych piętrach (rzek i jezior słodkowodnych DE), i jest miękki materiał bogaty w krzemionkę, która łatwo się kruszy się w postaci sproszkowanej. Diatomit przede wszystkim jest skamieniałości z twardej skorupie glonów lub jednokomórkowych roślin (fitoplankton) i ma wiele zastosowań przemysłowych i gospodarstw domowych.

Czy Okrzemkowe niebezpieczne?

Ziemia okrzemkowa ma wysokie właściwości chłonne i może wysuszyć ręce i skórę, więc nie należy poradzić bez rękawic lub odpowiedniej osłony dla ochrony.

Zagrożenia dla zdrowia

Niektóre odmiany ziemi okrzemkowej (szczególnie postaci strumienia kalcynowanej) mają wyższe stężenia ostrych krawędziach krzemionki krystalicznej, co może prowadzić do poważnych problemów z oddychaniem i pylicy krzemowej, a nawet raka płuc, jeśli się do niej, nie narażone na sobie maskę przeciwpyłową , W rezultacie, Administracja Bezpieczeństwa i Zdrowia Pracy (OSHA) reguluje poziom krzemionki krystalicznej, które mogą być obecne w cząstek pyłu. Nawet przy niewielkiej ekspozycji, może spowodować podrażnienie oczu i skóry.

Zanieczyszczenie wody

Niektóre glonów w wodach przybrzeżnych stanowią diatomit. Szybkie i nadmierny wzrost glonów może przyczynić się do poważnego zanieczyszczenia wody, ponieważ wykrztusić rodzimych roślin wodnych. Tworzą gęstą warstwę na powierzchni wody, że światło nie może przedostać się do dołu do wody. Woda zmienia kolor na zielony. Poza tym, rozkwit glonów powoduje poważne niedoboru tlenu w wodzie. Ponadto, kilka gatunków jest również znany z wytworzeniem kwasu domoikowego trucizny nerwów, które mogą szybko powodować śmierć wielu zwierząt, w przypadku połknięcia.

Makijaż Okrzemkowe

Nazwa chemiczna ziemię okrzemkową "ziemia okrzemkowa." To proszek wytwarzany z ziemi okrzemkowej. Wielkość cząstek ziemi okrzemkowej jest zasadniczo drobniejsza niż 45 mikronów, i mogą być tak niskie jak mikronów.
Główne składniki chemiczne ziemi okrzemkowej obejmują dwutlenek krzemu (86,30 procent wagowych), podczas gdy inne związki obecne są tlenek glinowy (4,50 procent), tlenek żelaza (1,57 procent) i tlenku wapnia (1,43 procent).

Korzysta z ziemi okrzemkowej

Ziemia okrzemkowa ma wiele zastosowań. Pochłaniania nitrogliceryny w ziemi okrzemkowej sprawia, że ​​bardziej stabilna; Mieszanina ta jest powszechnie znany jako dynamitu. Ponieważ ma dużą porowatość i zawiera mikroskopijnie małe cząsteczki puste, to bardzo często służy jako medium filtrującego w basenach, oczyszczalni ścieków i zbiorników rybnych. Ta drobna struktura proszku może wchłonąć lipidy z zewnętrznej warstwy woskowej owadów, więc ludzie również użyć go jako pestycyd w ogrodach i rolnictwa. Ludzie powszechnie używać diatomit jako materiał ścierny, a biorąc pod uwagę jego niska przewodność, jako izolator, jak również.

Czy Okrzemkowe szkodliwy?

Czy Okrzemkowe szkodliwy?


Ziemi okrzemkowej jest naturalnie występującym produktem, który może być przetwarzany w różnych formach przeznaczonych dla ludzi. Używane prawidłowo, to może być bezpiecznie stosowany jako pestycyd, promotora zdrowia i filtrem basenie. Należy stosować się do instrukcji producenta za produkt wybrać.

Co to jest Okrzemkowe?

Według Golden Harvest Organics, ziemi okrzemkowej ziemi nie jest w ogóle. To jest rzeczywiście zewnętrzne szkielety drobnych roślin wodnych (, okrzemki), które skamieniałe w czasie. Te skamieniałe zewnętrzne szkielety są wydobywane, a następnie zmielone do uzyskania drobnego proszku. Drobny proszek może być poddany dalszej obróbce w celu wytworzenia postaci krystalicznej. Ziemi okrzemkowej zawiera znaczne ilości magnezu, krzemu, wapnia, sodu i żelaza. Śladowe ilości innych minerałów obejmują tytan, bor, mangan i miedź.

Okrzemkowe jako pestycyd

Golden Harvest Organics promuje ziemię okrzemkową jako naturalny, bezpieczny pestycydu. W postaci proszku, pyłu zachowuje ostre krawędzie, które tną się owadów, powodując ich wysuszenia. Przyjmowany przez owady, kurz strzępy owadów wewnątrz. Ziemia okrzemkowa może być z powodzeniem stosowany jako pestycyd dla owadów, w tym roztocza, karaluchy, ślimaki, ślimaki, mszyce, mrówki, pluskwy, pchły i kleszcze.

Food Grade Okrzemkowe

Niektóre postacie ziemi okrzemkowej są bezpieczne do stosowania w paszach dla zwierząt. LowchensAustralia.com opisuje jego zastosowanie do zabijania owadów i larw w paszy, jak również zapobiec rozwojowi pleśni. Ponieważ metoda działania na ziemi okrzemkowej jako pestycydów nie uszkodzić komórek zwierzęcych, ale także może być stosowany zarówno w organizmach zwierząt, w celu zabicia szkodników. Zewnętrznie, ziemia okrzemkowa, może być stosowany do zabijania pcheł i kleszczy. Karmienia zwierząt takich jak psy, zabija pasożyty wewnętrzne, takie jak robaki.

Okrzemkowe w Filtry Basen

Ziemi okrzemkowej, którą ogrzewa się i traktuje chemicznie przybiera postać krystaliczną, która jest używana w filtrach basen. PoolCenter.com opisuje różne rodzaje filtrów dostępnych dla basenów i stóp ziemi okrzemkowej filtrów jak najbardziej efektywne. Filtry te mogą cząsteczki tak małe jak trap 3-5 mikronów.

Szkód dla zdrowia ludzi

Golden Harvest Organics, że proszek ziemi okrzemkowej stosowany jako pestycyd jest bezpieczny dla ludzi i innych organizmów. Zalecają jednak stosowanie maski pyłu przy zastosowaniu proszku, aby zapobiec wdychaniu. Podczas wdychania proszku może podrażnić błony śluzowe, takie jak nos i usta. LowchensAustralia.com opisuje bezpieczne stosowanie proszku ziemi okrzemkowej, zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie w zwierzęta. Oni przestrzegają, że proszek może być suszeniem na stopy i dłonie ludzi i inne zwierzęta. Oni dalej ostrzegają, że gatunek basen ziemi okrzemkowej nigdy nie powinien być stosowany ze zwierzętami, jak to jest trujące.

Co to jest Okrzemkowe?

Ziemia okrzemkowa, zwie okrzemkowej lub DE, to rodzaj skały osadowej złożonej z drobnych organizmów kopalnych zwanych okrzemki. Ma on wiele funkcji, ale jest znany z zastosowania jako pestycydu.

Okrzemki

Okrzemki to organizmy jednokomórkowe, które służą jako pokarm dla innych organizmów morskich. Gdy umierają, ich muszle krzemionkowe zebrać na podłodze ich siedliska i stać się skamieniałe, tworząc ziemię okrzemkową.

Skład

Ziemia okrzemkowa jest zazwyczaj z lekkim zabarwieniem (biały do ​​szarego), proszek z skamieniałych szczątków okrzemek. Skała zazwyczaj przychodzi zgnieciony na drobny proszek, który ma jakość małych kawałków szkła.

Lokalizacje

Ziemia okrzemkowa można znaleźć w takich stanach jak Kalifornia, Nevada, Oregon i Waszyngton, ale Stany Zjednoczone importują je również z innych krajów produkujących ziemi okrzemkowej, takich jak Algieria, Chin, Danii, Francji, Meksyku i Rosji.

Jak pestycydy

Ciało owada podnosi cząstek, które warstwy wosku przeciąć ochronnej przez owady, wysuszenie go i zabija go. Może również organy wewnętrzne rozdarcie, jeśli owad spożycia. Ziemia okrzemkowa jest powszechnie stosowana do wielu rodzajów owadów, w tym skorki, mrówki, karaluchy, silverfish, ślimaki, muchy, kleszcze i pluskwy domowej.

Inne zastosowania

Ziemia okrzemkowa jest bardzo porowata, co daje jej używać jako filtr do wody, piwo, wino do picia, a nawet baseny. Jest również stosowany jako ściółka dla zwierząt domowych, ścierne pasty do zębów i pasty do w, chłonne na wysypiskach przemysłowych i materiału izolacyjnego w piecach.

Co należy zrobić, jeśli w następstwie wdychania Okrzemkowe?

Co należy zrobić, jeśli w następstwie wdychania Okrzemkowe?


Krótkotrwałe wdychanie ziemi okrzemkowej nie stwarza poważne zagrożenie dla zdrowia. Świeże powietrze i odpoczynek powinien łagodzić objawy podrażnienia dróg oddechowych wywołanych przez krótkiej ekspozycji na pył. Maska przeciwpyłowa lub oddechowa powinna być stosowana w celu uniknięcia niebezpieczeństwa długotrwałej ekspozycji na ziemi okrzemkowej.

Zagrożenia zdrowia z ziemi okrzemkowej

Krótkotrwałe wdychanie ziemi okrzemkowej nie przedstawia poważny problem zdrowotny; jednak, ziemi okrzemkowej nie zawiera krzemionkę krystaliczną. Według stanu Oregon Department of Environmental Quality, długotrwałe narażenie na wysokie stężenie pyłu zawierającego krystalicznej krzemu jest związany z chorobą płuc zwane "krzemową".

Rodzaje Okrzemkowe

Istnieją dwa typy ziemi okrzemkowej, naturalnych i po obróbce cieplnej. Obrabiana cieplnie ziemia okrzemkowa, typu stosowanego w filtrach puli są przetwarzane w sposób, który znacznie zwiększa ilość krystalicznej krzemianu w kurzu. Jako takie, traktowane ziemi okrzemkowej jest bardziej zagrożeniem niż wziewnej naturalnej postaci.

Objawy Okrzemkowe Wdychanie

Narażenie na każdym rodzaju ziemi okrzemkowej może powodować tymczasowe podrażnienie dróg oddechowych z objawami takimi jak kaszel, kichanie i swędzenie gardła i nosa.

Leczenie Okrzemkowe Wdychanie

Sieć pestycydów działania zaleca leczenia wdychania ziemi okrzemkowej, świeżym powietrzem i odpocząć. Jeśli objawy utrzymują, pacjent powinien skonsultować się z lekarzem.

Zapobieganie Okrzemkowe Wdychanie

Maski przeciwpyłowe lub maski oddechowe powinny być wykorzystywane w trakcie pracy z ziemi okrzemkowej, aby zminimalizować szanse na drogi oddechowe.