adcov.com

zgaga po anginie

Różnice między Angina i zgaga

Zgaga i angina to dwie zupełnie różne schorzenia. Angina jest formą choroby serca, a zgaga jest trawienny problem. Oba mogą powodować ból i dyskomfort, ale zgaga rzadko poważne, a często jest dusznica oznakami choroby wieńcowej. Ludzie mogą doświadczyć zarówno dusznicę bolesną i zgaga, ale dwa warunki są powiązane i muszą być traktowane oddzielnie.

Objawy

Oznaki i objawy dławicy piersiowej i zgaga może być nieco podobna, ponieważ oba mogą powodować ból, ale ból jest często czułem się inaczej. Ludzie z zgagę często doświadczają palący ból w środku klatki piersiowej. Ból zgaga jest często gorszy w nocy lub gdy ludzie są w pozycji leżącej. Anginie, ból zwykle jako wyciskania lub kruszenia ból w klatce piersiowej, lub jeśli ciśnienie w skrzyni. Dławica piersiowa ból jest odczuwalny w klatce piersiowej, ale również w barku, żuchwy, ramion, szyi i pleców. Inne objawy angina to nudności, pocenie się, zawroty głowy, zmęczenie i zadyszka.

Przyczyna

Zgaga jest wynikiem zawartości żołądka i kwasów zepchnięte do przełyku, gdyż niższy zwieracz przełyku nie zamyka prawidłowo. Gdy zawartość żołądka wprowadzić przełyku, może powodować podrażnienie i stan zapalny. Dusznica rozwija się, gdy dopływ krwi do serca jest niewystarczające, zwykle z powodu choroby wieńcowej. Gdy serce nie otrzymuje wystarczającej ilości krwi, objawy dusznicy bolesnej mogą rozwijać. To dlatego angina często doświadczyli, gdy ludzie korzystają lub wywiera się-wzrost aktywności fizycznej zwiększa popyt na bogatej w tlen krwi w sercu.

Czynniki ryzyka

Każdy może rozwijać zgagę i często rozwija się, gdy ludzie jedzą pokarmy, które są znane powodować stan, w tym tłustych i smażonych potraw, napojów gazowanych, octu, sosu pomidorowego i soku pomarańczowego. Dusznica bolesna, z drugiej strony, jest bardziej powszechne u osób z pewnymi stanami medycznymi, w tym cukrzycę, wysoki poziom cholesterolu i wysokiego ciśnienia krwi. Angina jest również bardziej powszechne w ludzi, którzy używają tytoniu i osób, które są otyłe lub mają rodziny historii choroby serca.

Leczenie

Sposoby leczenia zgaga i dusznicy bolesnej są różne z powodu ciężkości stanu. Większość przypadków zgagi może być łatwo wyleczyć z ponad-the-counter leków zobojętniających kwas i leków zmniejszających. Angina, choć wymaga bardziej kompletne podejście do leczenia. Aby rozpocząć, lekarze często pytają pacjentów z dławicą do przyjęcia zdrowszego stylu życia przez jedzenie lepiej, coraz więcej ćwiczeń i utraty wagi. Opcje leczenia medycznego zawierać różne leki do łagodzenia bólu spowodowanego przez anginę i poprawy przepływu krwi, jak również procedury do otwarcia zwężone tętnic. Powszechnie wykonywane procedury obejmują angioplastyce, pomostowania naczyń wieńcowych i stentów.

Objawy zgaga Angina

Zgaga, zarzucanie kwaśnej zwany także może mieć objawy podobne do anginy, o wiele bardziej poważne schorzenia. Istnieją pewne różnice, jednak ostateczne, które mogą pomóc określić, które problem występuje. W zgaga, kwas żołądka przedostaje się do przełyku i powoduje dyskomfort lub ból. Objawy to uczucie pieczenia w gardle, trudności w połykaniu i gorzki smak.

Zjadanie

Ludzie zwykle mają objawy zgagi wkrótce po jedzeniu lub w pozycji leżącej po jedzeniu. Zbyt dużo jedzenia może pogorszyć zgaga, jak może pochylając się nad po jedzeniu. Nie jest to typowy anginy.

Pierwotne Angina Objawy

Ból w klatce piersiowej i ciśnienie są główne objawy dławicy piersiowej. Ciśnienie może poczuć się jak duży ciężar, lub na tyle poważne, aby poczuć się jak w imadle. Nie jest to typowy zgagi.

Dodatkowe Angina Objawy

Angina może towarzyszyć dodatkowe objawy, które nie są typowe dla zgagi. Należą do nich nudności, zmęczenie, pocenie się, trudności w oddychaniu, w głowie lub zawroty głowy.

Dusznica wyzwalacze

Epizod dławicy piersiowej może być spowodowane przez wysiłku, zaburzenia emocjonalne i stres. Nie jest to typowy zgagi.

Niestabilna dławica piersiowa

Niestabilna dławica piersiowa jest na ogół bardziej niebezpieczne niż stabilną dławicą piersiową, z bardziej nasilonymi objawami. Występuje nawet kiedy osoba spoczywa, i może trwać do pół godziny. Poziom bólu i czasu trwania są sygnały, że nie jest to tylko zgaga.

Angina Objawy u kobiety

Zgodnie z American Heart Association, choroba serca jest najczęstszą przyczyną zgonów wśród mężczyzn w Stanach Zjednoczonych. Angina jest objawem choroby serca, które występuje, gdy przepływ krwi serce staje się tymczasowo zablokowane i serce jest pozbawiony tlenu. Dusznica może wystąpić jako skutek nadmiernego wysiłku fizycznego i może być pierwszym objawem zbliżającego zawału serca. Stabilna dławica piersiowa jest rodzaj anginy, że występuje wiele razy, gdy osoba jest wpływ aktywności fizycznej. Niestabilna dusznica zachodzi bez prowokacji i bardziej niebezpieczne z dwóch rodzajów anginy. Zgodnie z Cleveland Clinic, kobiety często opóźniają się na leczenie, ponieważ nie skojarzyć ich objawy problemów z sercem. Kobiety powinny zawsze szukać pomocy natychmiast, gdy występują objawy dusznicy bolesnej.

Objawy żołądkowe

Kobiety częściej niż mężczyźni mają podobne objawy żołądkowe-bolesnej. Kobiety mogą odczuwać bóle brzucha i bóle. Mogą też mdłości. Kobiety mogą odczuwać pieczenie w górnej części swojego brzucha. Ponadto, wiele kobiet również wystąpić uczucie, że czuje się jak zgaga lub niestrawność. Czasami kobiety mogą mieć objawy żołądkowe przede wszystkim, a nie mając żadnego bólu w klatce piersiowej. Wiele kobiet nie pospiesznie szukać medycznie leczenia, ponieważ mylą ich objawy związane z żołądkiem-dla innych chorób, takich jak kwasu refluks.

Uduszenie Sensations

Słowo dusznica rzeczywiście oznacza coś podobnego do "dławienia ból." Osoby posiadające ataku dusznicy mogą czuć tak, jakby zadławienia lub uduszenia. Ponadto, mogą czuć się tak, jakby nie można prawidłowo połykać. Mogą również poczuć się jak tam jest guzek tkwi w gardle lub ich gardło czuje się niezwykle mocno. Objawy te mogą być szczególnie niepokojące, zwłaszcza gdy towarzyszy duszność.

Duszność

Kobieta przeżywa atak dusznicy może wystąpić duszność. Duszność jest duszność. Ona może nagle poczuć, jakby nie można złapać oddech lub wdychać wystarczającej ilości tlenu. Oddychanie może być również bardzo płytkie. Trudności w oddychaniu mogą wystąpić, gdy kobiety nie fizycznie wywierana się, co wskazywałoby, stabilnej dławicy. Jednakże, mogą wystąpić trudności w oddychaniu podczas bezczynności, co wskazywałoby niestabilna dławica piersiowa.

Omdlenia

Kobiety są bardziej narażone na zawroty głowy lub omdlenia podczas dusznicy ataku niż mężczyźni. Jest możliwe, że kobieta może nawet wystąpić czar omdlenia podczas ataków. Mogą one również czują się nagle bardzo słaby i zmęczony. To zmęczenie mogą pojawić się nagle, a kobieta czuje się tak, jakby jej nogi może zawalić się pod nią. Ponadto, może ona wybuchnąć się zimnym potem. Angina może również spowodować, że kobieta staje się nagle blada.

Ból w klatce piersiowej

Kobiety nie zawsze mają ból w klatce piersiowej, gdy mający dusznicy ataku; Jednak ci, którzy mają ból często mają ostre, pulsujące bóle w klatce piersiowej, podczas gdy mężczyźni częściej czują silną presję w klatce piersiowej. Kobiety mogą również odczuwać bóle, uczucie pieczenia lub zaostrzenie w klatce piersiowej, który przychodzi i odchodzi w czasie ataku. Kobieta może również czuć, że jej serce bije szybciej niż normalnie. Kobieta o ataku dusznicę może również wystąpić nieregularne bicie serca.

Ból ciała

Kobiety mogą odczuwać ból w innych częściach ciała, gdy mający dusznicy atak. Te bóle mogą być dodatkiem do bólu w klatce piersiowej lub mogą wystąpić bez bólu w klatce piersiowej. Kobieta może odczuwać silne bóle pleców, które może ona atrybut do innych warunków, takich jak Naciągnięty mięsień. Również ból może być odczuwany w okolicy żuchwy lub barków lub ramion. Albo ramię lub bark może boleć, ale częściej ból jest po lewej stronie.

Angina kontra Refluks żołądkowy

Angina kontra Refluks żołądkowy


Angina i refluks żołądkowy są dwa warunki medyczne; dusznica występuje wówczas, gdy mięsień sercowy nie otrzymuje wystarczającej ilości tlenu. Refluks żołądkowy, powszechnie znany jako GERD lub refluksu kwasu, występuje wtedy, gdy cofa się płyn w brzuchu.

Przyczyny

Według National Institutes of Health, dławica jest spowodowany zmniejszonym przepływem krwi. Żołądka zwrotną w wyniku problemów związanych z dolnego zwieracza przełyku; jeśli nie działa prawidłowo, powoduje kwas wrócić do przełyku.

Objawy

Jeśli masz dławica piersiowa lub refluksu żołądkowego, można zauważyć, ciśnienia lub pieczenie w klatce piersiowej, a także nudności i ból w plecach. Ponadto, jeśli masz refluks żołądka, zgaga może być ciecz lub może zwymiotować.

Diagnoza

Lekarze mogą diagnozować anginę i refluksu żołądkowego z promieni rentgenowskich. Dusznica można również określić przeprowadzając próby wysiłkowej, EKG, lub badania tętniczego. Refluks żołądka może być również zdiagnozowano biopsji tkankowej, endoskopii lub badania perfuzji kwasu.

Leczenie

Jeśli masz dławica piersiowa lub refluks żołądka, lekarz może traktować go sugerując, dokonać zmian w diecie lub przepisywania leków. Lekarze mogą także przeprowadzić angioplastykę w leczeniu dusznicy bolesnej lub wykonywania operacji, aby zapobiec refluksu żołądkowego.

Rozważania

Jeśli występują bóle w klatce piersiowej, należy skontaktować się z lekarzem lub udać się na pogotowie natychmiast do oceny. Jeśli masz refluks żołądka, należy regularnie do lekarza, ponieważ refluks żołądka może czasem prowadzić do raka i choroby wrzodowej.

Angina Choroba

Angina Choroba


Choroba wiąże się ból w klatce piersiowej angina spowodowana niedokrwieniem, lub ograniczony dopływ krwi do serca. Większość z dławicą przypadkach są klasyfikowane jako stabilna. Stabilne objawy dusznicy wystąpić, gdy pacjenci są pod wpływem stresu fizycznego i emocjonalnego. Niestabilne ataki dusznicy stanie, gdy pacjent jest w stanie spoczynku i relaksu.

Ból w klatce piersiowej

Klasyczny ból dławicowy czuje się jak ciężką szczelności, ściskając lub ciśnienia w środku klatki piersiowej. Angina ból w klatce piersiowej czasami czuje się jak napięcie mięśni lub zgaga.

Inne objawy

Wielu pacjentów z dławicą opisać ból w ich szczęki, szyi lub lewego ramienia i barku. Angina czasami powoduje uczucie niestrawności lub pomijanie bicie serca.

Przyczyny

Dusznica bolesna jest prawie zawsze spowodowane przez chorobę tętnicy wieńcowej (CAD), co powoduje, blokowany lub zwężonych tętnic, które ograniczają dopływ krwi.

Czynniki ryzyka

Angina jest bardziej prawdopodobne, aby być zdiagnozowane u mężczyzn, osób starszych i osób z wywiadem rodzinnym w kierunku choroby wieńcowej. Osoby z wysokim poziomem cholesterolu, wysokie ciśnienie krwi lub problemy z wagą mają zwiększone ryzyko wystąpienia objawów dusznicy bolesnej.

Diagnoza

Lekarze stosują różne badania, aby określić, czy pacjent ma anginę, w tym EKG (elektrokardiogramie), testy warunków skrajnych oraz układu sercowo-naczyniowego obrazowania metodą rezonansu magnetycznego (MRI) testów.

Hvordan gjenkjenne symptomer på angina

Veldig enkelt sagt, er angina brystsmerter. Det er forskjellige symptomer som går sammen med det og kjenne dem kan redde livet ditt. Angina er den viktigste symptom på koronarsykdom. Hvis du aldri har blitt diagnostisert med angina og opplever noen av disse symtoms, bør du søke medial behandling umiddelbart. Disse symptomene kan komme over så enkelt halsbrann eller fordøyelsesbesvær, men de bør aldri bli ignorert. Lær hvordan å gjenkjenne symptomer på angina.

Instruksjoner

Hvordan gjenkjenne symptomer på angina

1 Rapporter alle følelser av tyngde eller trykk i brystet med legen din umiddelbart. Selv om disse symptomene synes mild til deg, kan de være et faresignal for koronarsykdom som bør aldri bli ignorert, spesielt hvis du opplever symptomet mer enn én gang. Ikke anta at dette bare er en enkel symptom på dårlig fordøyelse. Det er ikke alltid tilfelle.

2 Aldri anta at en brennende følelse i brystet er halsbrann. Det kan eller kan ikke være. Halsbrann er normalt noen ganger, men det brennende følelse i brystet kan også være et symptom på angina og bør diskuteres med legen din uten forsinkelse. Selv om du har en historie med halsbrann, forteller legen din om alle brennende følelser du opplever. La ham vite hvor ofte og hvor alvorlig følelsene er.

3 Fortell legen din om noen smerter eller ubehag du opplever i andre områder. Angina er kjent som brystsmerte, men kan også noen ganger bli følt på andre steder på kroppen. Disse stedene kan inkludere ryggen, kjeven og armene. De kan også inkludere skuldre, hals og nakke. Angina er ikke alltid nødvendigvis følt i bare brystkassen. Rapportere disse smertene umiddelbart, spesielt hvis du også har andre problemer i brystområdet.

4 Ikke anta at noen full følelse du opplever er rett og slett dårlig. En følelse av fylde i brystet er også et tegn på angina og bør vurderes av helsepersonell. Gjør en avtale hvis du opplever dette symptomet. Ikke prøv å diagnostisere deg selv, spesielt hvis følelsen ikke avtar eller avkastning ofte.

Hint

 • Medisiner er tilgjengelige for angina. Diskuter dette med legen din.
 • Angina er alvorlig. Aldri ignorere symptomene på angina. Det er et tegn på koronarsykdom og behandling kan redde livet ditt. Alltid diskutere noen av de ovennevnte behandlinger du kan oppleve med legen din. Hvis noen av disse symptomene blir alvorlige, ikke forsinkelse. Se legen din umiddelbart. Hvis dette ikke er mulig, kan du besøke din nærmeste legevakten.

Angina Tilsvarende symptomer

Angina er en tilstand hvor hjertet ikke får en tilstrekkelig mengde oksygen. De symptomer som fremkommer som et resultat av dette er lik de for koronar arteriesykdom. Men det er en forskjell med angina tilsvarende symptomer. Denne forskjellen er at det ikke er tilstede brystsmerter.

Pain

Selv om smertene ikke er følte i brystet, kan det fortsatt bli følt i andre steder. Kjeven og armen er to av dem.

Breath

Med angina tilsvarende, kan dyspné bli sett. Dette er når det er en kortpustethet og pust er anstrengt.

Magen

Magen kan vise noen symptomer i tillegg. Fordøyelses, halsbrann og kvalme kan forekomme.

Svette

Rikelig svette kan også skyldes angina tilsvarende. Den faktiske medisinske termen for dette er diaphoresis.

Oppkast

I tilfelle at noen er diabetiker, et symptom som hun kan mulig ser er oppkast voldsomt.

Jak rozpoznać i leczyć anginę

Jak rozpoznać i leczyć anginę


Osoby w każdym wieku mogą mieć wpływ anginy. Ból czują wykracza poza bólem normalnym bólem gardła. Został opisany jako uczucie jak nie ma szkła w gardle lub kłujący ból. W tym artykule dowiesz się, jak rozpoznać, czy masz anginy i jak ją leczyć.

Instrukcje

1 Generalnie, parę dni przed osoba zaczyna odczuwać ich gardło boli, najpierw poczuć, że gruczoły szyi są spuchnięte i oferty. Dławiki te znajdują się w calach pod szczęki z obu stron szyjki. Zwykle, trudno powiedzieć, że one istnieją, ale kiedy jesteś chory, pomagają choroby filtra w organizmie. Mogą uzyskać dość duży - wielkości migdałów lub nawet większe. I, gdy są one inflammed i spuchnięte, są bardzo delikatne.

2 Teraz, prawdopodobnie nie bardzo dobrze. Chcesz być uczucie zmęczenia i gorączkowe. Traktuj swoje gorączka z Tylenol lub Motrin; jednak zrozumieć, że jeśli gorączka nie ustępuje i gruczoły w szyi są spuchnięte, twoje ciało jest prawdopodobnie próbując zwalczyć zakażenie jakimś.

3 Jeśli doświadczyli powiększone węzły chłonne, zmęczenie, gorączka i ból gardła jest bardzo, powinieneś dostać się do lekarza. Lekarz zbada gardła żeby sprawdzić, czy jest biały i czerwony stan zapalny w gardle wrzody. Białe rany są znakiem ostrzegawcze z anginy. Można je uruchomić dwa różne typy testów, aby zobaczyć, jeśli masz anginy. Pierwsza odbywa się szybko w izbie po wymaz gardła z Q-Tip. Chociaż może to daje całkiem dobry pomysł, jeśli masz anginy, to nie jest w 100% dokładne i niektórzy lekarze wolą zrobić to staroświecki sposób poprzez wymaz gardła i wysyłając go do laboratorium, aby być hodowane.

4 Jeśli masz anginy, lekarz przepisze antybiotyki, aby zwalczyć infekcję. Należy go podnieść od razu i zacząć go używać. Ponadto, należy pamiętać, że anginy jest bardzo zaraźliwa, więc szanować swoich współpracowników, kolegów, rodziny i przyjaciół, a nie wychylać się na kilka dni.

5 Lekarz najprawdopodobniej cię z pracy lub ze szkoły na kilka dni, jeśli zdiagnozowano anginę. To nie jest czas, aby zorganizować szafę, głęboko oczyścić swój dom lub udać się na zakupy. To jest czas na sen spokojny i nie działania - może obejrzeć film lub wybrać się na miłą, gorącą kąpiel. Jeśli masz starsze dzieci, mają je zrobić obiad lub zrobić coś prostego, jak hot dogi lub dań gotowych.

Aby uzyskać więcej informacji na temat anginy, zobacz moje zasoby wymienione poniżej, dostępne w przystępnej cenie.

Jak kontrolować zgaga

Jak kontrolować zgaga


Zgaga występuje, gdy żołądek uwalnia kwasy do przełyku i gardła. Wiele różnych rzeczy powodować zgagę, ale kilka zmian w diecie i życia może pomóc zachować pieczenie i dyskomfort, zgaga pod kontrolą.

Instrukcje

1 Należy unikać dużych posiłków. Farsz żołądek może zgaga gorzej. Jedz 5:55 małych posiłków dziennie zamiast trzech dużych posiłków. Weź małe kęsy i żuć jedzenie dobrze.

2 Jedz więcej niż podczas lunchu na kolację. Zbyt dużo jedzenia w godzinach wieczornych nie daje organizmowi wystarczająco dużo czasu, aby przetrawić żywności przed pójściem do łóżka.

3 Unikaj pokarmów, które powodują zgagę. Bogate, tłuste i pikantne żywności wzrośnie objawy zgagi, jak będzie gazowane napoje i wszelkiego rodzaju kawy. Trzymaj się z dala od czekolady i owoców cytrusowych, zbyt.

4 Pij wodę podczas posiłków. Woda pomoże kwas zmywania z przełyku i rozcieńczyć kwasy w was żołądek. Napoje takie jak piwo, sody i mleka stymulują wytwarzanie nadmiaru kwasu w żołądku.

5 żuć gumy (dowolny smak, ale mięta). Niektóre badania wykazały, że guma do żucia zmniejsza dyskomfort zgagi.

6 Wybierz się na spacer po jedzeniu. Grawitacja pomoże utrzymać kwasów żołądkowych do której należą, i ćwiczenia przyspieszy trawienie.

7 Days w lekkim pochyleniu. Opieraj się na kilku poduszkach, aby utrzymać kwasów żołądkowych poniżej przepony, lub podnieść głowę łóżku sześć cali z klocków. Czekać na co najmniej godzinę po jedzeniu przed leżącej.

8 rzucić palenie. Palenie relaksuje zawór w przełyku, który utrzymuje kwas żołądkowy w żołądku.

9 Spróbuj ziołową mieszankę 1 łyżeczka. każdy kwiat rumianku, liści melisy i korzenia lukrecji; 1/2 łyżeczki. śliska kora wiązu; 1/4 łyżeczki. każdy z nasion kopru i liści Catnip; 1 1/2 c. wrzącej wody; 1 1/2 c. Sok z marchwi i jabłek (opcjonalnie). Zalać wrzątkiem mieszanki i wysoka na 15 minut. Dodać sok owocowy, jeśli chcesz się napić zamiast herbaty. Pić po każdym posiłku. Można utrzymywać mieszaninę w lodówce przez kilka dni lub uczynić go codziennie świeże.

Wskazówki

 • Niektórzy ludzie uważają, że spania po lewej stronie zmniejsza prawdopodobieństwo zgaga nocy.
 • Nosić luźne ubrania, aby uwolnić ciśnienie z brzucha.
 • Dietę w błonnik, aby zmniejszyć zaparcia. Będąc zaparcia powoduje wszystko w pokarmowego do kopii zapasowej.
 • Spróbuj over-the-counter leków zobojętniających kwas solny o niskiej zawartości sodu i bogate w wapń.
 • Jeżeli naturalne próby kontrolowania zgaga nie działają, zwrócić się do lekarza, który ponad-the-counter leki zobojętniające będzie najlepsze dla Ciebie.
 • Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z lekarzem lub innym opieki zdrowotnej przed profesjonalnym angażowania się w działalność związaną ze zdrowiem i odżywianiem. Informacja ta nie jest przeznaczona jako substytut profesjonalnej porady lekarskiej lub leczenia.

Jak rozpoznać objawy zgagi

Jak rozpoznać objawy zgagi


Większość z nas doświadczyła zgagi od czasu do czasu. Tak jak od czasu do czasu utraty snu w nocy nie sprawia Ci bezsenność, uczucie pieczenie zgagi przy okazji, nie oznacza, że ​​masz chorobę refluksową przełyku, lub GERD. Jednakże objawy zgaga może być bardzo bolesne, niezależnie od przyczyny. I częste objawy zgagi mogą wskazywać, że bardziej poważny stan jest w pracy, że tylko lekarz może rozpoznać. Dlatego warto wiedzieć, jak rozpoznać objawy zgagi siebie.

Instrukcje

1 Rozumiem, że zgaga jest spowodowana nieprawidłowym działaniem mięśnia zwieracza dolnego przełyku. Jeśli to nie zamyka się prawidłowo, częściowo strawiony pokarm może znaleźć drogę z powrotem do przełyku, a także kwasu żołądkowego. To daje objawów zdradzających zgagi - pieczenie poniżej lub za mostkiem iw przełyku.

2 Spodziewaj się, że niektóre leki mogą wywołać objawy zgagi. Należą do nich niektóre beta blokery, leki rozszerzające oskrzela, leki przeciwdepresyjne i niektóre blokery kanału wapniowego stosowane w leczeniu wysokiego ciśnienia krwi.

3 Zrealizować że podczas pieczenie w skrzyni jest jednym z głównych objawami zgagi, ból ten może przemieszczać się na całej klatce piersiowej i gardle i szyi. Czasami uczucie dokręcanie na piersi jest również doświadczenie.

4 Należy pamiętać, że co najmniej dwie trzecie te, które najczęściej mają często doświadcza zgagi raz na dobę objawów podczas snu.

5 Wiem, że niektóre warunki mogą doprowadzić na objawy serca palą, takie jak otyłość, przepukliny, choroby układu krążenia i ciąży.

6 Zapisz swoje konkretne objawy zgagi i wszelkie okoliczności, które mogą być czynnikiem, takie jak leki aktualnie przyjmuje.

7 Zadzwoń do lekarza, aby umówić się na badanie lekarskie i omówienie objawów zgagi. Lekarz będzie przepisać przebieg leczenia do indywidualnych potrzeb.

Wskazówki

 • Zgaga jest czasami określany jako zgagi.
 • Zgaga jest często spowodowane przez przepukliny rozworu przełykowego.
 • Ból w klatce piersiowej może być mylone z zgaga, kiedy to może być naprawdę nadchodzącym ataku serca. Udać się do lekarza natychmiast, jeśli inne objawy zawału serca są obecne lub jeśli ból jest straszny.
 • Jeśli uważasz, że objawy zgagi zostały spowodowane przez niektóre leki, skontaktuj się z lekarzem. Nie należy jednak przerywać stosowania leków, dopóki lekarz nie miał szans, aby ocenić sytuację.

Jak zatrzymać zgaga

Jak zatrzymać zgaga


Zgaga dotyka milionów ludzi w różnym wieku i różnych środowisk. Dla niektórych, zgaga jest tylko sporadyczne występowanie. Dla innych jednak zgaga często towarzystwa. Na szczęście, zgaga jest uleczalna. O to chodzi, to jest możliwe, aby zatrzymać zgaga w jego utworów. Zanim dojdziesz do tego psa chili lub innych pikantnych potraw, dowiedzieć się, jak zatrzymać zgaga zanim ma szansę rozpocząć.

Instrukcje

1 Pamiętaj, że zapobieganie jest warta funta leczyć. W związku z tym zastanowić się, niektóre z nawyków żywieniowych i stylu życia, które mogą przyczyniać się do objawów zgagi.

2 Stop palenia lub używania tytoniu w jakiejkolwiek postaci. Nikotyna powoduje dolnego zwieracza przełyku do osłabienia mięśni, pozwalając kwasu żołądkowego do mycia z powrotem do przełyku.

3 Należy zwrócić uwagę na dietę. Tłusta żywność, czekolada, pełne mleko, kawa, napoje gazowane, bardzo kwaśnych owoców i warzyw (takich jak pomarańcze, pomidory) i pikantne żywności w ogóle może podrażniać dolnej części przełyku i zachęcić zgagę.

4 Pij dużo wody w ciągu dnia, które mogą pomóc, aby zneutralizować nadmiar kwasu żołądkowego i zatrzymać zgaga przed jego rozpoczęciem.

5 Uważaj na swoje maniery, ale niech okazyjnie wypluć latać. Odbijanie często może położyć kres przez łagodzeniu objawów zgagi i gazu uwięzionego powietrza.

6 stop zgaga z podejściem step-up. Istnieje wiele leków H2 blokujące, które są dostępne jako over-the-recepty, takie jak famotydyna, cymetydyna i ranitydyna. Leki te są lepiej znane pod nazwami handlowymi Pepcid AC, Tagamet HB i Zantac 75, odpowiednio. Jeśli leki te nie zatrzymują się objawy zgagi, to lekarz może zalecić "przyspieszenie" do bardziej agresywnego leku, takie jak omeprazol (Prilosec).

7 Porozmawiaj z lekarzem o wszystkich leków na receptę może być branie, które są znane powodować zgagę, takie jak ciśnienie krwi i leki na astmę lub leki przeciwdepresyjne. Lekarz może zalecić inny lek podczas leczenia objawy zgagi.

8 Należy rozważyć możliwość, że zgaga jest wskazanie czegoś bardziej poważnego, takie jak zaawansowaną chorobą refluksową przełyku. Jeśli twój dolnej części przełyku jest poważnie uszkodzone lub braku działać poprawnie na wszystkich, to operacja naprawy mięśni może być jedynym sposobem, aby zatrzymać objawów zgagi.

Wskazówki

 • Skonsultować się z lekarzem, jeśli nie jesteś w stanie powstrzymać objawy zgagi, lub gdy staną się one poważne lub przewlekłe. Częsta zgaga może być oznaką bardziej poważnego stanu, takich jak rak przełyku lub choroby refluksowej przełyku (GERD).

Jak złagodzić zgaga

Przejadanie się, stres i niewłaściwe rodzaje żywności w niewłaściwym czasie są wszystkie przyczyny zgagi. Słuchaj swojego ciała. To daje wskazówek co do tego, co można jeść, czyli powodować dyskomfort

Instrukcje

1 Uzyskaj sprawdzanie i zobaczyć, czy zgaga jest naprawdę zgaga i nie choroby serca. Zapytaj, czy przepuklina rozworu przełykowego jest przyczyną. Sprawdź, czy masz wszystkie odpowiedzi na pytania, i że wiesz, objawy zarówno zgaga i zawał serca. Uzyskać pełną fizyczne wykluczyć żadnych poważnych chorób serca i układu pokarmowego.

2 Jedz papaja (suszone, kapsułki lub tabletki) przed i po jesz. Carry tabletek z tobą między posiłkami.

3 Weź ze sobą jakiś cukierek imbiru lub sody. Imbir znany jest z rozliczenia żołądek.

4 Pij dużo wody. To osłabia kwasu żołądkowego oraz zmniejsza uczucie pieczenia.

5 Nie jedz przed snem. Staraj się umieścić co najmniej dwie godziny od ostatniego posiłku i kiedy masz zamiar spać. Gdy idziesz spać, funkcje organizmu spowolnić, w tym trawienie. Jedzenie pozostaje w żołądku powodując nadęty, powolny uczucie.

6 Spróbuj jeść więcej surowych warzyw. Jedz mniejsze, częstsze posiłki. Jeśli żołądek wytwarza zbyt dużo kwasu, to jest sposób na utrzymanie jej w ryzach.

7 wyeliminować stres. Naprężenie może utrudniać trawienie i powodować inne problemy.

8 Sprawdź, czy leki. Zobacz, czy któryś z nich listy zgaga, niestrawność, nudności lub niestrawność jako możliwych działań niepożądanych.

9 Staraj się unikać leków zobojętniających kwas solny handlowych. Większość z nich zawiera glin i może powodować zaparcia. Jeśli podjęte przez długi czas, będą one rzeczywiście spowodować żołądek przestanie działać normalnie. Gdy tak się stanie, może być konieczne stałe leki do rozwiązania problemu.

Wskazówki

 • Skontaktuj się z lekarzem natychmiast, jeśli masz ból, który promieniuje z żołądka do góry w kierunku lewym ramieniu. Jest to istotny wskaźnik nadjeżdżającego zawału serca.

Jak w leczeniu zgagi

Jak w leczeniu zgagi


Zgaga jest stan, który jest powodowany przez kwasy żołądkowe zabezpieczających do przełyku. Objawy tej choroby to trudności w połykaniu, pieczenie w gardle, kwaśny smak w ustach i odbijanie. Dla tych, którzy cierpią z powodu zgagi sporadycznie, kilka prostych zabiegów i zmiany diety może pomóc.

Instrukcje

1 Unikaj pokarmów, które powodują zgaga. Niektóre wspólne zgaga-powodując żywności są czosnek, cebula, pikantne lub kwaśne pokarmy i przedmioty zawierające kofeinę, takie jak czekolady i kawy. Inne pokarmy mogą powodować zgagę, tak więc jeśli masz zgagę, śledzić to, co zjadł. Pomoże to w ustaleniu wzorców i pozwala unikać pokarmów, które powodują zgaga.

2 Zmiany leki, które podrażniają żołądek. Aspiryna jest częstą przyczyną zgagi. Jeśli musisz wziąć leki powodujące zgagi, wziąć je z pożywienia lub napoju, który płaszcz twój żołądek w celu zminimalizowania powstałego zgagę.

3 Jedz mniejsze posiłki. Pasy lub taśmy obcisłe talia i ponad nadziewane żołądki może przyczynić się do zgagi. Częściej jeść mniejsze posiłki będzie utrzymać się z coraz zapchany.

4 Użyj grawitacji na swoją korzyść. Jeśli zgaga ustawił się, zatrzymać się w pozycji pionowej, aby umożliwić przepływ kwasy powrotem do żołądka. Spanie na dodatkowe poduszki w nocy lub nie leżącej bezpośrednio po posiłku będzie również pomóc.

5 Weź leki zobojętniające sok żołądkowy w leczeniu bólu, jeśli utrzymuje. Istnieje wiele over-the-counter produktów, które łagodzą lub ograniczyć zgagę, jeśli podjęte przed posiłkami. Dla tych, którzy cierpią na okazję, to są skuteczne metody leczenia.

6 porady lekarskiej, jeśli zgaga wzrost nasilenia lub jeśli cierpi więcej niż dwa do trzech razy w tygodniu. Jeśli zgaga jest połączona z silnym bólem, pocenie się i ból w lewym ramieniu, szukaj natychmiastowej pomocy medycznej, jak to są objawy zawału serca.

Jak w leczeniu zgagi w czasie ciąży

Jak w leczeniu zgagi w czasie ciąży


Jeśli jesteś w ciąży, to możesz spodziewać się również od czasu do czasu traktują walkę zgagi w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Dlaczego zgaga występuje, gdy jesteś w ciąży? Możesz zrzucić winę na progesteronu. Wyższe poziomy progesteronu czasami powodować niższe mięśnie odpocząć, pozwalając kwasu żołądkowego, aby podróż powrotną przez przełyk. Oczywiście, większość leków, należy unikać, gdy jesteś w ciąży. Jednakże, istnieje kilka naturalnych, bezpiecznych i skutecznych sposobów leczenia zgagi, gdy jesteś w ciąży.

Instrukcje

1 Jedz mniejsze i częstsze posiłki w ciągu dnia, a nie typowe "trzy kwadraty.

2 Poczekaj co najmniej godzinę po jedzeniu spać lub leżeć. Należy także unikać pochylony do przodu (jeśli jesteś w stanie to zrobić i tak) przez godzinę po posiłku lub przekąski.

3 zwiększenie spożycia wody w ciągu dnia, aby zmniejszyć ryzyko występujące zgaga. Co najmniej osiem pełnych okulary to standard.

4 Łagodzą objawy zgagi dala pijąc małą szklankę ciepłego mleka z kupa miód zmieszany w.

5 Zapraszamy na porcję jogurtu naturalnego, aby złagodzić objawy zgagi. Oprócz bycia pyszne, jogurt zawiera żywe kultury, które mogą pomóc przywrócić równowagę "przyjaznych" bakterii w żołądku i jelitach.

6 Praktyka zapobiegania zgaga poprzez unikanie niektórych pokarmów, które go powodują, takich jak ostre lub smażonych.

7 Unikaj bardzo kwaśnych owoców i warzyw, które mogą również przynieść na atak zgagi, takich jak pomarańcze, grejpfruty, ananas, pomidory. Oznacza to, przechodząc do soków z tych sprawców, jak również.

8 Wytnij wszystko kofeiną (w tym czekolada) i gazowane napoje z diety, ponieważ mają tendencję do promowania ataki zgagi. Herbata jest w porządku, pod warunkiem, że nie zawiera on dowolny materiał liściasty z rodziny mięt, takie jak mięta pieprzowa czy mięta zielona.

Wskazówki

 • Zabierz pociechę, wiedząc, że w czasie ciąży doświadcza zgagi zazwyczaj tymczasowe.
 • Zgaga jest powszechnie doświadczony w trzecim trymestrze ciąży ze względu na większe ciśnienie stosowane w organach, w tym żołądka.
 • Jeśli picie większej ilości wody w czasie ciąży stanowi problem dla Ciebie, takie jak zwiększenie gromadzeniu płynów w tkankach, należy porozmawiać z lekarzem o tym, jak poradzić sobie z tym.
 • Przed podjęciem jakichkolwiek over-the-counter leków w leczeniu zgagi, gdy jesteś w ciąży zawsze skonsultować się z lekarzem. Niektóre z tych leków zobojętniających kwas może zawierać znaczne ilości wodorotlenku sodowego lub nawet prowadzić.
 • Zadzwoń do lekarza, jeśli objawy zgagi nasilenia się lub występują częściej. Lekarz może przepisać bezpieczne do podjęcia w czasie ciąży leki lub leków zobojętniających wykonany z węglanu wapnia.

Jak korzystać z medycyny chińskiej na zgagę

Jeśli cierpisz na zgagę, jesteś świadomy tego okropnego uczucia, że ​​może zatrzymać spalania Cię w przedbiegach. Zgaga jest warunkiem, który rozpoczyna się, gdy kwas żołądkowy przemieszcza w górę w kierunku serca, powodując reakcję dodatkowej substancji będącej w niewłaściwym powierzchni ciała. Jeśli chcesz wypróbować nowy sposób łagodzi swój oparzenie serca, możesz zacząć z chińskich leków.

Instrukcje

Be Aggressive

1 Zacznij przed rozpoczęciem zgaga. Możesz użyć metody zwanej Qigong w celu wsparcia obrony od zgagi. Jest to starożytna tradycja, która pozwala na energie ciała płynąć w prawidłowy sposób, i pomaga na stres. Codziennie robi to przez pięć minut będzie stanowić podstawę nie tylko zatrzymując swój stan, ale także doprowadzić do zdrowszego trybu życia i mniej stresu.

2 Mix w chińskich ziół. Istnieje 12 zioła są stosowane w chińskiej medycynie, że miesza się ze sobą w formule konkretnie oparzenie serca, znanych jak Chai Hu Shu Gan Tang. Ze względu na konkretnych kwot zawartych w składnikach, będziemy chcieli, aby znaleźć taki, który jest wstępnie mieszany z naturalnego chińskiego sklepu zdrowia.

3 Dodaj w akupunkturze. Chińska medycyna zaleca również, że połączenie ziół i Qigong praktyki z akupunktury w celu rozwiązania niektórych obciążeń lub braku równowagi w organizmie. Spotkanie z akupunktury raz na miesiąc lub sześć tygodni dostarczy Ci mniej stresu i zacznie kierować nierównowagi w żołądku.

4 Zmień swoje nawyki żywieniowe. Dla tych, którzy cierpią na zgagę, to zaleca się, aby uniknąć pewnych pokarmów aż kwasy żołądkowe zaczynają poruszać się w równowadze. Obejmuje jedzenia szeroką gamę warzyw, imbir, ziarna i nabiału, unikając tłustych i pikantnych potraw, jak również duże ilości alkoholu.

Jak radzić sobie z Zgaga w czasie ciąży

Cierpi z powodu zgagi w czasie ciąży może być szczególnie spróbować, zwłaszcza, że ​​ciąża trwa. Zgaga może być bardzo frustrujące, podczas ciepłej lub gorącej pogody, co powoduje zwiększony ogólny dyskomfort. Chociaż zgaga może okazać niewygodne dla kobiet w ciąży, to nie zaszkodzi dziecku. Wiele kobiet cierpi na ataki zgagi w trakcie całej ciąży, ale niewielkie zmiany w diecie, stylu życia i prewencyjnej konserwacji mogą oferować pewne ulgi. Radzenia sobie z dyskomfortem zgagi można przeprowadzić, wykonując kilka prostych wskazówek i sugestii.

Instrukcje

1 rozumiem, że zgaga podczas ciąży jest najczęściej spowodowane powrotem przepływu kwasu z żołądka do przełyku, rury, która biegnie od ujścia do żołądka. Mięśniowe otwory w górnej części brzucha, które są zazwyczaj twarde i zwarte często poluzowaniu hormonów i zmian powodowanych przez rosnące płodu zakłócać normalne funkcje trawienne. Jedzenia małych częstych posiłków może pomóc zmniejszyć ilość kwasu jest pienił się w żołądku. Spowolnienie podczas jedzenia może również przyczynić się do zmniejszenia objawów.

2 Wiem, że od czasu do czasu zgaga podczas ciąży może być spowodowane przez jedzenie pikantne, smażone lub pokarmy bogate, więc unikanie ich jest zalecane.

3 Należy unikać picia dużo płynów podczas jedzenia posiłków. Nadmiar płynów w przyszłych matek może spowodować wzrost refluksem prowadzącej do zgagi.

4 Unikaj pozycji leżącej lub leżącej po jedzeniu.

5 Podczas snu lub drzemki, należy umieścić dodatkową poduszkę tył ramion i głowy, aby utrzymać wzrost na kwasy z okolicy klatki piersiowej.

Wskazówki

 • Płynne leki zobojętniające będzie działać szybciej niż tabletki, ale zawsze OK wszelkie leki bierzesz (i że zawiera ponad-the-counter leki) z lekarzem przed spożyciem.
 • Unikać obcisłe ubrania i jeśli to możliwe, wybrać się na krótki spacer po posiłku, aby ułatwić trawienie.

Jak zmniejszyć zgaga

Jak zmniejszyć zgaga


Większość z nas cierpi na zgagę w jednym czasie lub innej. W przypadku niektórych, zgaga jest wspólna i może być bardzo bolesne. Zgaga jest jeszcze znana naśladować ataki serca, ponieważ ból jest tak intensywny. Jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby złagodzić objawy i zmniejszyć zgagę. Oto kilka wskazówek, które pomogą.

Instrukcje

1 Jedz częściej mniejsze posiłki. Duże posiłek powszechną przyczyną zgagi i może być aktywacji.

2 Przestań jeść na kilka godzin przed snem. Jedzenia późny posiłek lub późno w nocy jest częstą przyczyną zgagi.

3 Unikaj jedzenia tłustych potraw, szczególnie w nocy. Tłusta żywność są inną częstą przyczyną zgagi.

4 Poznaj swoje własne potrawy progowych. Chociaż niektórzy ludzie są po prostu w porządku picia soku cytrusowe, inni mogą dostać zgagi natychmiast po wypiciu. Kwas z soków cytrusowych przyczynia się do zgagi dla niektórych ludzi.

5 Unikać znanych produktów, które mogą powodować zgagę. Czekolada, alkohol, pomidory, napoje z kofeiną, cebulą, czosnkiem i ostrymi potrawami są typowe wyzwalacze, które mogą powodować zgagę.

6 Idź na spacer po obiedzie, zamiast ćwiczeń. Energiczne ćwiczenia po jedzeniu należy unikać, jeśli masz skłonność do zgagi.

7 Sen z głową łóżka podwyższone. Podnosząc głowę łóżku pomaga zmniejszyć kwasu refluks, wspólną przyczynę zgagi. Jeśli śpisz na boku, spać na lewym boku w celu zmniejszenia refluksu kwasu, jak również.

8 Użyj "naturalne" leki na zgagę, w tym podejmowanie octu jabłkowego. Chociaż, jak to brzmi, biorąc duży łyk octu jabłkowego pomógł wielu, którzy cierpią na zgagę. Rumianek, mięta i imbir także pomogły złagodzić zgagę.

9 Sprzedam ciągu leków zobojętniających licznik dla okazjonalnych łagodzeniu zgagi. Przez licznik zobojętniającymi kwas są bardzo skuteczne w łagodzeniu zgagi, ale powinny być stosowane jedynie sporadycznie. Nadużywanie leków zobojętniających może przynieść efekt przeciwny; Ciało uważa, że ​​nie ma wystarczającej ilości kwasu i bardziej, jeśli związki zobojętniające kwas są stosowane również znacznie.

Wskazówki

 • Skontaktować się z lekarzem, jeśli zgaga jest gorsze lub staje się trwałe, to może być o wiele bardziej poważny stan zdrowia.

Jak korzystać Akupunktura na zgagę

Zgaga jest pieczenie pod mostkiem spowodowanej przepływem wstecznym soku żołądkowego do przełyku. Zgaga produkuje również kwaśny lub gorzki smak w ustach i gardle, a to może trwać kilka minut lub kilka godzin na raz. Jedną z możliwości leczenia zgagi jest akupunktura. Jest Anciet chińskiego sposobem leczenia, który jest praktykowane na całym świecie. Akupunktura łagodzi ból i cierpienie i zwraca ciało z powrotem do normalnego funkcjonowania. Jeżeli chcesz korzystać z akupunktury na zgagę, istnieje kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć o procesie.

Instrukcje

1 Zadzwoń do lekarza i umówić się na spotkanie. Przed rozpoczęciem leczenia akupunkturą, musisz najpierw potwierdzić, że faktycznie mają zgagę. Lekarz może stwierdzić, czy nie masz zgagi lub inny stan zdrowia. Wiele osób doświadcza sporadyczne zgaga, ale przewlekła zgaga sugeruje, że możesz mieć poważny problem zdrowotny.

2 Idź do zaplanowanego terminu i spotkać się z lekarzem. W ramach swojej oceny medycznej, lekarz zadaje pytania dotyczące bieżącego stanu zdrowia, stylu życia i zachowań leków, które bierzesz. Musi też dać ogólne badanie fizykalne i wykonania określonych badań na ciebie, zanim będzie mógł zdiagnozować zgagę.

3 Wykonaj niezbędne testy. Lekarz może dać pewne testy, takie jak badania endoskopii górnego (wygląda wewnątrz przełyku i żołądka), a badania manometryczne przełyku (sprawdza, czy przełyk działa prawidłowo). Lekarz może złożyć formalną diagnozę po jej zakończeniu tych testów.

4 Dyskusja akupunktury z lekarzem. Lekarz może poinformować, czy jest to odpowiednia opcja leczenia dla Ciebie. Może on również być w stanie polecić wykwalifikowanego akupunktury do Ciebie.

5 Znajdź akupunktury i umówić się na spotkanie. Jeśli lekarz nie zna lokalnego akupunktury, możesz spróbować wyszukać jeden na stronie internetowej Acufinder.com, lub szukać w lokalnej książce telefonicznej.

6 Spotkanie z akupunktury. Podczas swojej pierwszej wizyty, akupunktury omawia proces leczenia z tobą. Musisz wypełnić kwestionariusz zdrowia, informują akupunktury o jakieś leki, które bierzesz, a także powiedzieć mu o wszelkich bieżących problemów medycznych może być.

7 Weź zabiegi akupunktury. Akupunktury informuje o ile leczenie sesji będziesz potrzebować. Każda sesja może trwać od 20 minut do 1 godziny. Ona wstawia smukłe igły w skórę (lub korzysta z innego narzędzia, takie jak stymulacji elektrycznej, lasery, akupresury lub ciepła i ziół) i odnosi je do różnych punktów akupunktury, które znajdują się wzdłuż meridianów w organizmie. Zmniejsza ból w organizmie i pozwala organizmowi leczyć.

Wskazówki

 • Pamiętaj, aby wrócić do swojego lekarza, jeśli leczenie akupunktura nie działa dla Ciebie.

Jak uniknąć zgaga na Halloween

Jak uniknąć zgaga na Halloween


Jeśli cierpisz na zgagę, Halloween może przedstawić Państwu problemu. Oto kilka prostych sposobów, aby pomóc budować swoją siłę woli i uniknąć zgagi w Halloween.

Instrukcje

Limit Dostępne Cukierki

1 Pierwszym krokiem do uniknięcia zgagę na Halloween jest ograniczenie ilości cukierków, które masz dostępne.

2 Unikaj określający danie cukierków w pracy lub na biurku. To może być miła rzecz do zrobienia dla swoich współpracowników, ale może również utworzyć pokusie zbyt trudne, aby uniknąć. Siedząc przy biurku przez osiem godzin, patrząc na miskę cukierków może doprowadzić do przejadania się.

3 Innym rozwiązaniem jest oddać cukierki Halloween do znajomych lub współpracowników. Mniej cukierków masz pod ręką, tym mniej prawdopodobne jest, że będzie można go jeść.

4 Staraj się nie kupować zbyt dużo dodatkowych cukierki Halloween, nawet gdy jest on dostępny w sprzedaży lub rabat. Ograniczenie ilości cukierków dostępne dla Ciebie pomoże Ci jeść mniej. Jeść mniej słodyczy może pomóc uniknąć zgagi w Halloween.

5 Oddaj cukierki nie podoba. Jeśli trzymać cukierki nie podoba, może skończyć się jeść, gdy "dobre rzeczy" się skończy.

Sortuj i Conquer CANDY

6 Kolejnym krokiem jest, aby posortować cukierki masz. Pewne cukrowa jest bardziej prawdopodobne powoduje zgagę niż inne słodycze. Sortować czekoladki od twarde cukierki. Cukierki Minty oddzielić od innych twardych cukierków. Ponadto, należy karmelki, orzechy i inne żucia cukierki w innym stosie.

7 Dodać mniejsze stosy cukierków, z dwóch lub trzech sztuk z każdego z pali już wykonanych. Przechowywać tylko jeden kawałek czekolady w każdej. W ten sposób można utworzyć małą torebkę uczta dla siebie. Poprzez małe torby traktować dostępne, można unikać przejadania się i uniknąć zgagi w Halloween.

Candy Store dodatkowe 8 plastikowych pojemników na żywność w. Trzymaj go na ręce, ale poza zasięgiem wzroku. Kiedy twoje torby snack zabraknie, bardziej małe torby Snack cukierki Halloween.

Śledzić kalorii

9 Trzymaj jedzenie cukierków Halloween w ryzach poprzez liczenie kalorii.

10 Na zewnątrz każdego worka przekąskę cukierków, zapisz liczbę kalorii w cukierków.

11 Gdy pojawi się całkowitą liczbę kalorii napisane na każdym worku, będzie mniej prawdopodobne, aby jeść pięć lub sześć z tych ślicznych małych batoniki.

Oglądaj kiedy jeść

12 Wybór kiedy jeść słodycze mogą również pomóc uniknąć zgagi w Halloween.

13 Jedz cukierki po zjeść posiłek, a nie zamiast posiłku.

14 Spróbuj jeść żadnych słodyczy w ciągu dnia, a nie na noc, aby uniknąć zgagi Halloween.

Wskazówki

 • Kup Halloween cukierki, że nie podoba, w celu ograniczenia do minimum pokusę.
 • Zachowaj cukierków w każdym worku miętową snack pomóc zmniejszyć ryzyko zgagi.
 • Uniknąć uderzenia sprzedaży po-Halloween, w którym Twoje ulubione cukierki mogą być sprzedawane za pół ceny.
 • Nie jeść słodyczy Halloween z innymi zgaga "żywności spustowych."

Jak leczyć przewlekłe zgaga

Jak leczyć przewlekłe zgaga


Dla osób z przewlekłą zgagę, dopiero się przez cały dzień, bez dyskomfortu może oznaczać pomijanie posiłków lub mieszkających na mdłe diecie nudne, łagodnych potraw. Oprócz tego, codziennie rozdrażnienie i bólu przewlekłego zgagi może doprowadzić do niebezpiecznych chorób, w tym raka i refluksem przełyku, dlatego ważne jest, aby to pod kontrolą, tak szybko jak to możliwe.

Instrukcje

1 żuć gumę po jesz. Dodatkowa ślina pomaga trawić jedzenie i zmyć nadmiar kwasu żołądkowego z przełyku.

2 Podnieś głowę łóżku lub spać leżąc przez dodatkowe poduszki. Utrzymanie przełyku powyżej żołądka pomoże utrzymać kwasu z kopii zapasowej w czasie snu.

3 Użyj over-the-counter leki kwasu żucia wielokrotnego łagodny zgaga. Jeśli znajdziesz się pojawiały zgaga Chewables więcej niż 3 razy w tygodniu, należy porozmawiać z lekarzem o przepisywaniu inhibitor pompy protonowej, takie jak Prilosec, Nexium lub prevacid.

4 Rozważmy operację skrajnej przewlekłą zgagę trwającym ponad rok. Jeśli uszkodzony zawór jest twój problem, większość lekarzy może to naprawić w warunkach ambulatoryjnych z procedurą niechirurgiczne udziałem zszywki. Procedura GERD, gdzie górna część żołądka jest owinięty wokół dolnej części przełyku, ale dostępna jest również wymaga kilka dni w szpitalu i odzyskanie co najmniej 2 tygodnie.