adcov.com

zespol zmeczenia przewleklego

Objawy osteofitu Disc Zespole szyjki macicy

Objawy osteofitu Disc Zespole szyjki macicy


Szyjki macicy kompleks osteofitów płyta pochodzi z kręgów szyjki i jest jedną z form szyjki degeneracji dysku. Objawy różnią się w zależności od stopnia i lokalizacji degeneracji.

Przyczyny

Tarcze szyjki są wypełnione płynem pęcherzyki, które działają jako poduszki pomiędzy powierzchniami kostnej kręgów. Wyniki zwyrodnienie tarczy szyjki macicy w czasie jak naturalną częścią starzenia lub z ciężką obrażeń szyi. Jako dysk degeneruje, ciało reaguje poprzez utworzenie osteofitu chronić uszkodzony obszar.

Co to jest osteofitu?

Osteofitów jest kostnego lub powierzchnia czołowa dodatkowej zwapnienia, że ​​tworzy się w reakcji na obciążenia kości na kością. Ostrogi kostne są rzeczywiście ekstra gładkie obszary, które powodują wzrost bólu, naciskając na otaczające tkanki i nerwy.

Łagodne objawy

Początkowe objawy szyjki macicy kompleksu osteofitów płyta to sztywność w szyi i ramion, a także bóle głowy.

Szyjki macicy radikulopatii

Ciężkie osteofity mogą naciskać na nerwy rdzeniowe powodując strzelanie ból w szyi i ramionach. Pacjenci mogą odczuwać drętwienie lub osłabienie w ich kończyn.

Mielopatia szyjki macicy

Jeśli osteofitu naciska na rdzeń kręgowy, wynik jest bardzo silny ból w rękach i nogach. Dodatkowo pacjent będzie rozwijać problemy z używaniem ich ręce i spacery.

Jakie są niebezpieczeństwa związane z żołądka zespole?

Opaski żołądka i regulowane opaski żołądkowe powodują utratę wagi poprzez ograniczenie spożycia żywności. Zgodnie z NYU School of Medicine, utrata masy ciała wynikające z zespołu chirurgii żołądka zwiększa żywotność i poprawia jakość życia, ale około 15% chorych potrzebują dodatkowych operacji w celu rozwiązania problemów spowodowanych przez opaski żołądkowej.

Funkcje

Chirurg robi małe nacięcia i wstawia elastyczne narzędzie chirurgiczne (laparascope). Zespół żołądka przechodzi przez innego małe nacięcie i osadzone na brzuchu, aby zmniejszyć jego rozmiar i ograniczenie spożycia żywności.

Rozważania

Szybka utrata masy ciała jest często w czasie pierwszych dwóch lat po operacji, a następnie zwalnia. Waga powraca, jeśli zmiany w stylu życia i diety nie są trwałe.

Przeszkoda

Zgodnie z NYU School of Medicine, niedrożność rozwija, jeśli żołądek wsuwa pod opaską. Chirurg może trzeba zmienić lub usunąć z zespołu, wymagające kolejnego zabiegu.

Komplikacje

Mogą wystąpić wymioty, biegunkę i cuchnące stolce. Możesz rozwijać się kamieni żółciowych, wymagające usunięcia swojej pęcherzyka żółciowego. Zespół może migrować przez ścianę żołądka, co wymaga usunięcia zespołu.

Odżywianie

Jeść wystarczająco dużo białka może być trudne, a można rozwijać witaminy B-12, witamina D, wapń i niedoborami żelaza. Lekarz może zalecić stosowanie suplementów, jeśli nie może wchłonąć wystarczającej ilości składników odżywczych po operacji zespołu żołądka.

Ostrzeżenie

Niedobory żywieniowe mogą powodować przewlekłe nerwobóle i wypadanie włosów. Skontaktować się z lekarzem, jeśli wystąpi niezwykły ból w ramionach i nogach, zawroty głowy lub przerzedzenie włosów.

Skutki neurologiczne skoliozy

Skutki neurologiczne skoliozy


Skolioza, przemieszczenie kręgosłupa, może powodować nie tylko ból pleców, ale również problemy neurologiczne. Jak kręgosłup dodaje zwyrodnieniowych skutków starzenia się, dorośli mogą odczuwać ból w kończynach, a nawet trochę utratę funkcji. Skorygowania skrzywienia kręgosłupa z procedurami albo chirurgicznych lub nie chirurgiczne mogą odciążyć nerwów i dać im szansę na wyleczenie.

Nerwy i kręgosłupa

Kręgosłup-zdrowie strona internetowa opisuje rdzeń kręgowy jako nerwu głównego centralnego układu nerwowego. Jak to wywodzi się od mózgu w dół kręgosłupa, 31 par dużych nerwów wyrastają z korzeni nerwowych poprzez przestrzenie między kręgami kręgosłupa lub kości. Te nerwy dalej rozgałęzia się na mniejsze nerwów obwodowych, rozszerzenie aż do palców u rąk i nóg.

Skolioza

Skolioza, obecność w kształcie litery C lub S-krzywe w kształcie kręgosłupa, ma znaną przyczynę w 85 procentach przypadków, zgodnie z Mayo Clinic. Objawy skoliozy to nierówny chód, ramiona i biodra, które pojawiają się z jednej linii z siebie, wystające żebra po jednej stronie, zmęczenie, problemy z oddychaniem i ból pleców.

Kompresja nerwów

Chociaż skolioza często powoduje ból pleców, może również wysłać bóle fotografowania w dół nogi. Dr Dean McCance w New York Daily News opisuje kręgosłup jako rurę, która zaczyna się zapaść w ciągu lat, ściskając nerwów wewnątrz. Zmiana może spowodować zjawisko znane jako "kropla stopy", w którym pacjent traci pewną kontrolę mięśni nogi, który zaczyna ciągnąć za sobą podłoża zamiast ruchu o normalnym ruchu spaceru. Dr Robert S. Pashman na stronie Espine wynika, że ​​dorośli z skoliozą może napotkać pogorszenie kompresji nerwów i bólu w kończynach, jak ich stan potęguje skutki związane z wiekiem zwyrodnienie kręgosłupa.

Zabiegi

Jeśli skolioza powoduje problemy nerwowe pacjenta, a następnie skorygowanie rozbieżności mogą przynieść ulgę. Badania w przypadku publikacji zaburzeń mięśniowo BMC, że kombinacja technik manipulowania i rehabilitacji na 22 pacjentach ulepszone dopasowanie każdego pacjenta przez co najmniej 25 procent. Techniki rehabilitacyjne zawartych stosowania wag do pacjentów bioder, ramion, głowy, a także ćwiczeń bilansowania i leżącego na bloki stworzyć trakcję. McCance stwierdza, że ​​leczenie chirurgiczne może złagodzić ucisku nerwu przez fuzję kręgosłup do prawidłowego wyrównania. Według strony internetowej Spine-zdrowia, rdzenia fuzji polega na usunięciu dysków pomiędzy kośćmi i wypełnienie luk w przeszczepów kostnych lub materiałów zastępczych, obsługiwanych za pomocą śrub i prętów. Chirurg może zespolić z przedniego grzbietu (przedniej) lub tylnej (tylna).

Powikłania chirurgiczne

Spinal procedury fuzji pochodzą z własnych potencjalnych męki. Strona Mrożąca zdrowia zauważa, że ​​powikłania mogą obejmować zakażenia, niewydolność fuzyjne, problemy ze sprzętem chirurgicznym, aw bardzo rzadkich przypadkach paraliżu. Lekarze mogą wykonywać testy odpowiedzi podczas procedury w celu zapewnienia, że ​​funkcje rdzenia kręgowego prawidłowo.

Unerwienia stawu biodrowego

Merriam-Webster Dictionary definiuje unerwienie jako źródła nerwów do części ciała. Staw biodrowy jest kilka dużych nerwów, które koordynują działania mięśni i wydawać ostrzeżenia przez ból.

Struktura

Unerwienie stawu biodrowego rozciąga się od korzeni nerwowych kręgosłupa do mięśni, które kontrolują ruch w zespole stawu biodrowego. Według Amerykańskiego Towarzystwa Medycznego, olejki nerwów w tym obszarze obejmują udowej, rwa, pośladków i grup w jelicie krętym nerwowych.

Funkcje

Nerwy przekazuje impulsy z mózgu i ostrzec mózgu problemów występujących w danej części ciała. Nerwy unerwiają instrukcji stawu biodrowego podajnika do mięśni, które umożliwiają struktury kulki i gniazdo dokładnie obracać. Ból z uszkodzenia stawu biodrowego lub chorobą zniechęca chorego bólu, powodując dalsze uszkodzenia poprzez jego dalsze wykorzystanie.

Rozważania

Nerwy w stawie biodrowym może transmitować oszukańczych wiadomości bólu. Instytut biodrowych i kolanowych Los Angeles County zauważa, że ​​w pachwinie lub ból kolana może faktycznie oznaczać stawu problem. Ból stawu biodrowego lub drętwienie zazwyczaj wynika z nerwów udowych i kulszowych, według American Academy of Family Physicians.

Jak leczyć zespół Downa Z Fizjoterapii

Jak leczyć zespół Downa Z Fizjoterapii


Fizykoterapia mogą być stosowane do leczenia dzieci w dół zespół, zwłaszcza w późniejszym wieku, gdy podstawowe umiejętności już doświadczenia. Ponieważ istnieje kilka poziomów nasilenia objawów w zespole Downa, wczesne konsultacje z fizjoterapeuta może pomóc określić, kiedy zacząć i jaki rodzaj leczenia jest potrzebne do najlepszych pomóc dziecku. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak leczyć zespół Downa z fizykoterapii.

Instrukcje

1 Użyj fizykoterapię, aby nauczyć dziecko, aby przenieść, siedzieć i chodzić. Zespół Downa dzieci uczą się chodzić później niż inne dzieci i potrzebujesz pomocy rozwija siłę mięśni i koordynacji, aby ułatwić proces. Siedzi, przewraca się i skakanie lub wspinaczki wymagają również praktyki poprzez specjalne ćwiczenia, które fizjoterapeuta może zwłaszcza projektu.

2 Porozmawiaj z fizjoterapeuta, jeśli dziecko ma problemy siedzi i trzyma głowę prosto. Może to wskazywać na słabą górny kręgosłup i wymaga specjalnego traktowania albo przez lekarza (operacja może być potrzebne w skrajnych przypadkach) lub fizjoterapeuta, który może pomóc w pracy dziecko wzmocnić mięśnie szyi.

3 Użyj fizykoterapii w leczeniu wiotkość więzadeł, stan, w którym stawy są tak luźne, że dziecko ma problemy z chodzeniem, stojących lub bilansowania prawidłowo. Fizjoterapeuta może pomóc zrekompensować luźne stawy, pomagając dziecku rozwijać lepszą siłę mięśni i równowagę.

4 Zapytaj fizjoterapeuta, jeśli dziecko potrzebuje pomocy zdolności rafineryjnych w późniejszym życiu. Podczas gdy starsze dziecko może być w stanie chodzić, stać i siedzieć prawidłowo, może mieć problemy z postawą, która może z kolei prowadzić do bólu pleców, nóg lub problemów skręcone kolano. Fizjoterapia może pomóc dzieciom zmienić nawyki i metody nauki techniki i postawy.

5 Upewnij wykonywać część codziennego życia. Terapeuta pomoże Ci dowiedzieć się, jakie działania są najlepsze do poprawy siły fizycznej i umiejętności dziecka. Jak dziecko dorasta, terapeuta staje się bardziej konsultantem, nauczania rodzicom odpowiednie ćwiczenia dla dzieci do wykonywania w domu między sesji terapeutycznych.

Wskazówki

 • Ubezpieczenie zdrowotne dziecka powinny obejmować fizykoterapię, bez względu na wiek dziecka. Jeśli masz problemy z uzyskaniem finansowania na pokrycie leczenia, wiele klinik oferuje specjalne zniżki grupowe sesje terapii, które mogą być również pomocne, jeśli chodzi o poprawę umiejętności społecznych dziecka.
 • Bądź cierpliwy. To może potrwać miesiące, aby zobaczyć każdy rodzaj postępu, chociaż najbardziej oczywiste różnice mogą być subtelne i tylko zauważyłem kiedy przetestować lekarze siły mięśniowej lub koordynacji.

Zespół policystycznych jajników

Zespół policystycznych jajników wpływa prawie jedna na dziesięć kobiet w Ameryce. Chociaż jest to bardzo częste schorzenie, jego dokładne przyczyny nie są jeszcze znane. W rezultacie, nie ma możliwości, wiedząc, który jest bardziej podatny na ten stan. Zespół ten jest obecnie najczęstszą przyczyną niepłodności u kobiet. Wczesne rozpoznanie i leczenie jest niezbędne, aby zmniejszyć ryzyko zarażenia innych powikłań długoterminowych.

Efekty

Najczęstszym objawem zespołu policystycznych jajników jest o nieregularne miesiączki lub brak miesiączki w ogóle. Miesiączki są nieregularne, jeśli cykle występują mniej niż osiem razy w roku. Nadmierny poziom hormonów męskich jest również kluczowym objawem; powoduje to wzrost o długiej, grubej sierści na plecach, brzuchu, ramionach i nogach. Może również wystąpić łysienie i trądzik. Inne objawy to: otyłość i małe narośla na szyi i pach znany jako znaczników skóry. Typ 2 cukrzycy i niepłodność są wśród poważniejszych objawów tej choroby.

Identyfikacja

Niestety, nie ma konkretnego testu do diagnozowania zespołu policystycznych jajników. Zamiast tego, lekarz będzie musiał ocenić objawy i zrobić pełne badanie lekarskie. Będziesz musiał przejść badania miednicy i badania krwi, aby ocenić poziom hormonów. Lekarz będzie musiał również sprawdzić poziom glukozy, trójglicerydów i cholesterolu. Może trzeba egzamin USG, aby określić jak gruba wyściółka macicy jest i stan jajników.

Teorie / Spekulacje

Chociaż dokładna przyczyna zespołu policystycznych jajników jest jeszcze ustalona, ​​badania wykazały, że nadmiar poziom insuliny odgrywają ważną rolę. W rezultacie, musi spekulacje skuteczności diet niskiej zawartości węglowodanów w tym zespole. Niektórzy zalecają diety wysokobiałkowe, ale te mogą podnieść poziom cholesterolu i narazić Cię na większe ryzyko problemów sercowo-naczyniowych. Unikać mniej zdrowe, proste węglowodany. Korzystne jest, aby wybrać złożone węglowodany i inne wiele wysiłku.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Dwa sposoby można stosować do leczenia zespołu policystycznych jajników. Jedna z metod polega na leczeniu poszczególnych objawów, takich jak trądzik i nadmiernego wzrostu włosów. Leki na receptę mogą być wykorzystane do kontroli stężenia androgenów. Druga metoda leczenia polega na regulacji cyklu miesiączkowego i rozwiązania niepłodności. Długoterminowe powikłania, takie jak choroby serca, cukrzyca i wysokie ciśnienie krwi może być również traktowane.

Ostrzeżenie

Nieleczony zespół policystycznych jajników mogą powodować niepłodność, nadmierne krwawienia z macicy i raka endometrium. Ryzyko zachorowania na cukrzycę, choroby układu krążenia i nadciśnienia tętniczego jest znacznie zwiększone, jeśli warunek nie jest leczone. Ważne jest, że ludzie, którzy mają objawy zespołu policystycznych jajników otrzymać pomoc medyczną, aby zapobiec powikłaniom.

Syndrom bólu miednicy

Zespół ból miednicy, znany również jako zespół przewlekłego bólu miednicy i przewlekłego zapalenia gruczołu krokowego, jest stan, w ludzi, charakteryzujących się kilka miesięcy bólu lub dyskomfortu w obrębie miednicy ciała spowodowane zakażeniem prostaty. W tym konkretnym zespole, człowiek będzie generalnie wykazuje wiele niepożądanych objawów, z których większość odnosi się do bólu. Ten ból będzie zasadniczo wpłynąć na te gruczoły, organy i funkcje, mieści się w tym obszarze ciała.

Symptom of Pain

Najbardziej znaczące objawy syndromu bólu miednicy ból utrzymuje się przez dłuższy okres czasu, co oznacza, że ​​trwa dłużej niż "normalne", który byłby w ciągu miesięcy i może kontynuować lat. Zazwyczaj będzie to ból u nasady penisa, która zawija z powrotem do odbytu, a czasami do dolnej części pleców. W niektórych mężczyzn, to ból lub dyskomfort może również zaczynają być odczuwalne gdzieś w ich mosznie lub jąder. Bez względu na miejsce, zespół bólowy miednicy zawsze wiążą się z poziomu bólu.

Impact of Pain

Jako przewlekły ból miednicy ustąpi, zespół może zacząć wpływać na naturalne funkcje organizmu. Dla wielu ludzi, może to przynieść na nagły ból lub uczucie pieczenia podczas wytrysku, jak również oddawanie moczu. Dla innych zaczynają się zauważyć zmianę procesu oddawania moczu, stając się bardziej albo mniej pilna lub częściej niż normalnie. Może nawet mieć wpływ na ilość moczu przeszedł na typowej łazienki wizyty.

Przyczyną bólu

Niejednokrotnie, przewlekły ból miednicy związany z zapaleniem gruczołu krokowego, który to zakażenie prostaty. Ta infekcja jest zwykle ze względu na pewnego rodzaju bakterii, który podróżował z moczem do gruczołu krokowego. Jednak nie jest to jedyny powód, człowiek będzie rozwijać ten warunek. Istnieje również potencjał przewlekły ból miednicy, zgodnie z Mayo Clinic, może być wynikiem urazu, zaburzenia układu odpornościowego ani oraz układu nerwowego, choroby sąsiedniej lub nawet stresu. To po prostu zależy od człowieka, co spowodowało ból miednicy utrzymują.

Leczenia bólu

W przypadku przewlekłego bólu miednicy jest wynikiem infekcji bakteryjnej, większość terapii będzie skierowany sam się drogą przebiegu antybiotyków. Stamtąd, lekarz może spróbować innych metod leczenia bólu, w tym alfa-blokery, że odpocząć pęcherza i ułatwiają człowiek na mocz lub leki przeciwbólowe, które zmniejszają stan zapalny i zmniejszyć ból towarzyszący. Niektórzy lekarze mogą nawet zdecydować się ręcznie masować prostatę lub zatrudnić stosowanie terapii cieplnej, aby złagodzić objawy przewlekłego zespołu bólowego miednicy mniejszej.

Zapobieganie Pain

Chociaż przyczyny i metody leczenia przewlekłego zespołu bólowego miednicy będzie się różnić od człowieka do człowieka, istnieją pewne bardzo konkretne rzeczy, które ludzie mogą zrobić, aby zmniejszyć, a nawet zapobiec potencjał objawów powtarzających się lub pogarsza. W przypadku niektórych ludzi po prostu namoczenie w ciepłej kąpieli można zmniejszyć intensywność bólu. Dla innych, unikanie pokarmów i napojów, które często zaostrzyć stan, jak ostre lub kwaśnych posiłków i napojów alkoholowych lub zawierających kofeinę, może przejść długą drogę, aby zmniejszyć objawy. Nawet inwestując w nadmuchiwane poduszki do siedzenia i krzesła mogą zmniejszyć presję na tym obszarze ciała i zmniejszyć ból.

Stres, Otyłość i zespół metaboliczny

Zespół metaboliczny jest skomplikowane warunkiem, że dotyczy więcej niż jednego z kilku warunków, które, gdy pojawiają się razem, może doprowadzić do znacznie zwiększonego ryzyka chorób serca, udaru mózgu i cukrzycy. Wysoki poziom cholesterolu, wysokiego ciśnienia krwi i nadmiar tłuszczu w talii jest kilka warunków, które mogą wskazywać na zespół metaboliczny. Ponadto, stres, stres związany z pracy, zwłaszcza, jest również czynnikiem w tym zespole. Powszechnie przyjmuje się, że dowolna kombinacja tych trzech warunków fizycznych stanowi zespół metaboliczny.

Fakty

Mayo Clinic donosi, że zespół metaboliczny występuje, związane z metabolizmem i może być związana z opornością na insulinę. Nadmiar tłuszczu w jamie brzusznej jest czynnikiem w zespole metabolicznym i American Diabetes Association (ADA), stwierdza, że ​​jest to wskazane przez talii większy niż 35 cm u kobiet i 40 cm dla mężczyzn. ADA stwierdza także: "Niektóre badania sugerują, że stres w pracy może być związana z zespołem metabolicznym." Należy również zauważyć, że ADA uważa, osób pracujących w środowiskach chronicznie stresujące być "więcej niż dwa razy częściej się zespół metaboliczny niż ludzie, którzy mieli mniej stresu w pracy."

Identyfikacji zespołu metabolicznego

Zespół ten jest faktycznie kombinacji warunków, obejmujących wysokie ciśnienie krwi, wysoki poziom cholesterolu, nadmiar tłuszczu wokół talii, oporność na insulinę, nietolerancję glukozy, lub krew, która jest albo zakrzepicy lub cytokiny. American Heart Asoociation twierdzi, że "czynniki dominujące" (AHA) dla tego stanu jest nadmiar tłuszczu w jamie brzusznej i insulinooporności.

Zapobieganie

Jednym z najbardziej skutecznych rzeczy, które można zrobić w celu zwalczania zespołu metabolicznego jest zmniejszenie masy ciała. Zmniejszanie masy ciała o 10 procent może mieć pozytywne skutki, w tym obniżenia poziomu insuliny i obniżonym ryzykiem cukrzycy. Zgodnie z Mayo Clinic, lekarze zalecane 30 do 60 minut ćwiczeń tlenowych codzienne. Dieta bogata w błonnik również obniżyć poziom insuliny, więc dieta z dużą ilością ziaren, warzyw i owoców jest sugerowane. Wreszcie, zatrzymując palenia jest zalecane, ponieważ palenie zwiększa odporność na insulinę.

Rozważania

Nie wszyscy w dziedzinie medycyny jest zgodne z definicją powyżej zespołu metabolicznego. Mayo Clinic donosi, "Lekarze mówili o tej konstelacji czynników ryzyka dla lat i nazywa to wiele nazw, w tym zespół X i zespołu oporności na insulinę." Podczas tego zamętu stan może istnieć, wielu lekarzy zgadza się, że ten zespół nie istnieje.

Ostrzeżenia

Choroby serca, udaru i cukrzycy (szczególnie cukrzycy typu 2) są głównymi niebezpieczeństwa zespołu metabolicznego nieleczona. Inne zagrożenia dla zdrowia m.in. miażdżycy tętnic, choroby tętnic obwodowych, choroby nerek i choroby wątroby.

Jak zrobić Squats z elastycznym zespołem ćwiczeń

Jak zrobić Squats z elastycznym zespołem ćwiczeń


Opaski elastyczne ćwiczenia są doskonałym sposobem, aby spakować wart całego siłowni w ćwiczeniach z hantlami do przestrzeni około czterech cali kwadratowych w torebce lub walizce. Można wykonywać prawie każdy mięsień z gumką do ćwiczeń, a ćwiczenia są proste i łatwe do nauczenia. Ponadto, jeśli potrzebujesz więcej oporu, po prostu skrócić zespół i będzie można poczuć się jak podniósł swoje ciężary w sekundach. W tym artykule omówimy, jak to zrobić przysiady z gumką do ćwiczeń.

Instrukcje

Jak zrobić Squats z elastycznym zespołem ćwiczeń

1 Stań na górze pasma. Twoje stopy powinny być trochę mniejsze niż szerokość barków, i nie powinno być równych długości pasma z każdej strony.

2 Chwyć oburącz zespół. Jeśli nie możesz stanąć prosto, trzymając zespół zajmuje w ręce po bokach, musisz zespół z mniejszym oporem.

3 Wyciągnij zespół na swoich barkach. Spowoduje to, że twoje ramiona zwijają się tak, że trzymają uchwyty pobliżu szczyty ramion.

4 Zegnij kolana, dopóki nie są na palcach. Plecy powinny pozostać proste.

5 Przejdź do pozycji stojącej. Możesz powtarzać to ćwiczenie tyle razy, ile chcesz. Większość trenerów polecam trzy zestawy 10 do 20 powtórzeń. Jednakże, w celu zwiększenia napięcia mięśni trzeba będzie zwiększyć liczbę powtórzeń, a dla zwiększenia objętości należy zwiększyć odporność gumką ćwiczeń.

Wskazówki

 • Jeśli potrzebujesz, aby zwiększyć odporność na zespole ćwiczeń, każdy koniec po pętli wokół Twoich rękach. Możesz powtarzać to, aż to jest tak trudne do wykonania ćwiczenia, jak potrzebujesz.
 • Przed rozpoczęciem nowego schematu treningu skonsultuj się z lekarzem.

Jak czytać EKG Wydruki

Jak czytać EKG Wydruki


EKG, znany również jako elektrokardiogram (EKG), generuje graficzną reprezentację cyklu pracy serca. EKG mierzy skurcz i rozkurcz działalności serca. Elektrody, które są umieszczone na powierzchni ciała, podnieść aktywność serca i nosić impuls serca do wykresu ciągłego biegania. Interpretowania czynności serca EKG powinny być pozostawione do lekarzy. Jednakże, z poprawną instrukcją, każdy może przeczytać i zinterpretować wydruk EKG.

Instrukcje

Wykreślanie Complex Wave

1 Uzyskaj EKG graficzny wydruk.

2 Sprawdzić, EKG wydruk. EKG wyniki są kreślone na papierze milimetrowym. Wykres jest zaprojektowany z 5 mm placów w śmiały i 1 mm, kwadraty, które znajdują się na kwadraty 5 mm. Na osi poziomej, każde 5 mm kwadrat oznacza 0,2 sekundy. W 1 mm kwadraty stanowi 0,04 sekundy. Wynik EKG, które nie są naniesione na wykres, nie może być odczytywany.

3 Określić punktów Spike powyżej lub poniżej poziomu fali na EKG. Normalna aktywność serca pokaże 5 punktów Spike powyżej lub poniżej płaszczyzny poziomej. Punkty każdego kolca są nanoszone kolejno P, Q, R, S oraz T. Pierwszy skok odczytu jest oznaczony P. ostatni skok w odczytu jest oznaczony T. W przypadku nieprawidłowego działania serca, miękkie krzywizny mogą być wyświetlane, a nie ostre, spiczaste kolce. W tym przypadku, znaleźć szczyt każdej krzywej i oznakować odpowiednio.

4 Znajdź fali P. Załamek P oznacza początek skurczu przedsionków.

5 Znajdź zespołu QRS. Zespół QRS składa się z trzech punktów i stanowi komorę natychmiast zmieniający jej normalne ładunek elektryczny zanim skurczu komór.

6 Znajdź załamka T. Załamek T jest ostatnim punktem na terenie i stanowi komorę powrotu do normalnego stanu naładowanego elektrycznie.

7 Określić tętno. Tętna jest obliczana przez zliczanie liczby 5 mm kwadratów pomiędzy dwoma kolejnymi zespołu QRS i dzieląc tę ​​liczbę na 300.

Ustalaniu normalnego rytmu zatokowego

8 Określ lokalizacje P, Q, R, S i T na wykresie. Normalny rytm zatokowy będzie konsekwentnie pokazują, ostre, pionowe fale P.

9 Użyj mm kwadraty 1 na wykresie, aby zmierzyć czas pomiędzy falami PR. Normalny rytm zatokowy występujące w falach PR powinny mierzyć od 0,12 do 0,20 sekundy.

10 Zmierzyć czas pomiędzy Q, R i S fali. Normalny rytm zatokowy występujących w zespole QRS powinny mierzyć od 0,4 do 0,10 sekundy.

11 Oblicz tętno przez zliczanie liczby 5 mm kwadratów dwóch kolejnych zespołów QRS i dzieląc tę liczbę do 300. normalne tętno wynosi od 60 do 100 uderzeń na minutę.

Ból węzłów chłonnych Półpasiec

Ból węzłów chłonnych Półpasiec


Półpasiec (herpes zoster) dotyczy bolesnej wysypki spowodowane przez reaktywację wirusa ospy (wirus ospy wietrznej i półpaśca). Jesteś bardziej narażone na półpasiec, jeśli jesteś w wieku powyżej 60 lat, jeśli miał ospę wietrzną przed byli letni, lub jeśli masz osłabiony układ odpornościowy. Bolesne obrzęk węzłów chłonnych, jest jednym z objawów półpaśca.

Wczesne objawy

Według eMedTV, powiększenie węzłów chłonnych lub delikatne należą wczesnych objawów półpaśca i występują u większości osób dwa lub trzy dni przed pojawieniem się charakterystycznego wysypki. Swędzenie, mrowienie i pieczenie skóry lub strzelanie ból po jednej stronie twarzy lub ciała są inne wczesne objawy. Inni mogą to dreszcze, gorączka, ból głowy i rozstrój żołądka.

Wysypka

Wysypka zaczyna się małe, wypełnione płynem pęcherze, które przypominają ospę pojawiających się w zespole, zwany dermatone. Zespół zwykle przychodzi od kręgosłupa do klatki piersiowej lub brzucha, według MedlinePlus. Wysypka może pojawić się wszędzie, często wokół twarzy, ust, nosa, oczu i uszu, ale pęcherze są zwykle ograniczone do dermatone mówi eMedTV. Pęcherze zwykle złamać, śluzu i skorupę nad.

Przyczyny Obrzęk

Węzły chłonne są częścią układu limfatycznego, ważną część systemu odpornościowego organizmu. Węzły chłonne, które najczęściej występują pęcznieją w szyjce, pod podbródkiem, pod pachami, w pachwinie, według eMedicineHealth. Komórki w węzłach chłonnych to białe ciałka krwi, które zwalczają infekcje. Gdy organizm jest zaatakowany przez wirusa, białe krwinki w węzłach chłonnych mnożyć, powodując ich pęcznienie.

Rozważania

Powiększenie węzłów chłonnych występują z wielu warunków, z których nie wszystkie potrzebują pomocy medycznej, zgodnie z eMedicineHealth. Jeśli przyczyną jest zwykłe przeziębienie lub inne drobne infekcje, które nie wymaga leczenia antybiotykami, mogą być podane do dwóch tygodni, aby rozwiązać przed poszukuje porady lekarskiej. W wielu przypadkach powiększenie węzłów chłonnych tylko problemem, gdy występują one w przypadku innych objawów stanu, który wymaga leczenia przez lekarza.

Rozwiązanie

Ból węzłów chłonnych z obrzęk może być wcześnie, przed wysypka objawem półpaśca, choć nie wiem, bez innych objawów. Jeśli występują objawy półpaśca należy skonsultować się z lekarzem.

EKG i Hiperkaliemia

EKG i Hiperkaliemia


Hiperkaliemia rozwija się, gdy poziomy potasu we krwi jest zbyt wysoka. Stan ten może czasem powodować odwodnienie, nawyki żywieniowe lub stosując moczopędne, takie jak Lasix, albo samych, albo w połączeniu z doustnym dodatku potasu. Hiperkaliemia jest czasami podana w informacji dodatkowej wykres rysując strzałki wskazujące w górę i dodanie skrótu potasu K +. Hiperkaliemia pokazuje się na elektrokardiogram (EKG), powodując zadebiutował T-wave.

Rozumienia terminu hiperkaliemii

W terminologii medycznej, przedrostek "hiper" oznacza powyżej. Root "Kalium" oznacza potas, i "emia" oznacza krew. Dlatego hiperkaliemia wskazuje na wysoki poziom potasu we krwi. Mimo, że słowo "kalemia" stało archaiczny w użyciu, jest powszechnie stosowany w dziedzinie opieki zdrowotnej przy omawianiu poziomy potasu we krwi. Zrozumienia pojęcia może pomóc w ocenie leków i warunki jednocześnie sygnalizacji nieprawidłowości EKG obecne w organizmie pacjenta.

Serce i potasu

Serce wymaga potasu i sodu we krwi, aby utrzymać system elektryczny, który wyzwala serce bić, lub pompy. Z tego powodu serca jest czasami określany jako pompy sodowo-potasowej. Poprzez mechanizm znany jako aktywny transportu, sodu i potasu stale wymieniać miejsca w błonach komórkowych. Jest w tym procesie, że komórki mięśnia sercowego stać repolarized po serce depolaryzuje lub uderzeń.

Potasu i T-wave Formacja

T-fala powstaje, gdy serce, po prostu pompuje powodu depolaryzacji, odzyskuje przez dwóch przedziałach znanych jako bezwzględnych i względnych okresach ogniotrwałych. Potas wypływa z komórek mięśnia sercowego po depolaryzacji, a następnie przepływa z powrotem do komórek, zamieniając się miejscami z sodem i przygotowuje tkankę mięśnia ponownie kurczyć. Po potasu w komórkach mięśnia sercowego w pełni przechodzi przez błonę komórkową, załamka T jest utworzony jako elektrochemiczny podpisu EKG.

Wpływ hiperkaliemii na załamka T Formacji

Hiperkaliemia będzie T-wave się wyższa niż zwykle, gdy oceniano na poprzednim załamka R w zespole QRS. To zwiększone powstawanie fali występuje, ponieważ potasu pozostaje w tkance mięśnia sercowego po absolutnego okresu refrakcji. Zespół QRS odpowiada pokonać serca w EKG. Załamka R, co stanowi szczyt depolaryzacji mięśnia sercowego, jest formą fali największej amplitudzie na EKG. Chemiczne potasu we krwi nie może być oceniana w warunkach pogotowia, ale można łatwo zmierzyć w szpitalu. To sprawia, że ​​wysokość załamka T ważnym markerem klinicznym dla ratowników, że hiperkaliemia może istnieć w krytycznej opieki nad pacjentem.

Inne efekty hiperkaliemii w EKG

Hiperkaliemia może spowodować stopniowo pogłębiającą zespołu QRS. Nieleczony, gdy QRS w EKG można rozszerzyć aż pojawi się nieobecny S-wave jak T-R i fale zbiegają się do tworzenia fali sinusoidalnej. W wisielczym humor to łączenie jest dalej nagrobek ponieważ wzór przebieg jest u pacjentów cierpiących na zawał mięśnia sercowego energicznie w nieobecności hiperkaliemii.

Jak znaleźć cieśni nadgarstka Doctor

Jak znaleźć cieśni nadgarstka Doctor


Jeśli uważasz, że zespół cieśni nadgarstka, prawdopodobnie mają ból, drętwienie lub mrowienie w palcach i dłoni. Dla prawidłowego leczenia, szukać pomocy na początku. Musisz najpierw prawidłowej diagnozy, a następnie zrozumieć swoje możliwości leczenia. Pierwszym krokiem jest znalezienie odpowiedniego lekarza, najlepiej jednego, który specjalizuje się w dłoni i - jeśli to możliwe - w zespole cieśni nadgarstka. Znalezienie takiego lekarza może być trudne, jeśli nie zastosujesz się do kilku prostych kroków.

Instrukcje

1 Znajdź numer telefonu do najbliższego szpitala przy użyciu standardowej lub online książki telefonicznej. Wezwać serwis referencyjny szpitala i że chcesz się z lekarzem, który specjalizuje się w zespół cieśni nadgarstka. Jeśli nie jest dostępny, albo poprosić specjalistę strony lub lekarza specjalizującego się w chirurgii ręki.

2 Skontaktuj się z firmą ubezpieczeniową. Zapytaj o zatwierdzonych dostawców specjalnie do leczenia zespołu cieśni nadgarstka.

3 Online zlokalizuj najbliższej szkoły medycznej. Zapytaj o usługę odsyłania i że chcesz się z lekarzem, który specjalizuje się w zespół cieśni nadgarstka. Jeśli nie jest dostępny, albo poprosić specjalistę strony lub lekarza specjalizującego się w chirurgii ręki.

4 Rozpocznij wyszukiwarek internetowych dla baz danych lekarzy nadgarstka tunelu w swojej okolicy. Ponieważ wiele gmin mają przeszukiwania baz danych, zacznij zasobów państwowych, przechodząc do witryny swojego państwa.

5 online, przejdź do American Board specjalności medycznych, która zapewnia bezpłatną usługę dla sprawozdań dotyczących lekarzy. To jest ważne, aby zapewnić lekarzowi nie ma przeszłości problemów i zagadnień z Zarządu i zapewnia Ci znaleźć lekarza z odpowiednich etycznych, umiejętności i doświadczenia.

Wskazówki

 • Jeśli masz ubezpieczenie, należy zwrócić się do firmy ubezpieczeniowej, czy skierowanie lekarza są objęte polityką.
 • W wielu baz danych państwowych, jest funkcja lub punkt na komentarze przez pacjentów o konkretnym lekarzem, jak również system rankingowy, aby pomóc Ci wybrać.
 • Zawsze patrz na pierwszej dyskusji z lekarzem, jako rozmowę z nimi. Upewnij się, że twój lekarz ma doświadczenie w diagnozowaniu zespół cieśni nadgarstka i mogą oferować możliwości leczenia.
 • Lekarze, którzy nie specjalizują się w dłoni należy unikać.
 • Wielu lekarzy twierdzi, że mają doświadczenie w leczeniu rękę, więc upewnij się, że są certyfikowane jako tak.

Gry zachowanie zarządzania

Gry zachowanie zarządzania


Behawioralne gry zarządzania uczyć ludzi, jak zmodyfikować swoje zachowanie tak, ich zachowanie staje się produktywna i społecznie akceptowalne. Osoby, które borykają się z niesfornych zachowań może rozwijać nowe strategie i techniki, które koncentrują się na budowaniu samokontroli, empatii dla innych, umiejętności społecznych i pozytywnej decyzji. Modyfikacja behawioralna terapia często wiąże pracę grupową, która promuje współpracę, aktywnego słuchania, zarządzania gniewu i, co najważniejsze, pracy zespołowej. Wzmocnienie społecznie akceptowanego zachowania z układu nagrody jest skutecznym terapeutów metody użyć, aby zwiększyć prawdopodobieństwo, że negatywne zachowania mogą zmieniać się pozytywnych zachowań, które będą korzystać jednostki i ludzi w społeczności.

Anger zarządzania Gry

Emocje różnią się w zależności od tego jak ludzie osoba reaguje na różne sytuacje, jakie napotykają. Silne emocje, że każdy czuł się w ich życiu jest gniew. Niektórzy ludzie po prostu stać się zły, podczas gdy inni się gwałtownie rozwścieczony. Jak człowiek wyraża ich gniew może stać się problemem, jeśli to boli innych ludzi i siebie. Gry Anger Management pomóc ludziom rozpoznać ich gniew i uczy je radzenia sobie umiejętności, które pomogą im wyrazić swój gniew w konstruktywny sposób. Gra na jeden gniew nazywa Luck rolki, które obejmuje co biorąc gracz skręca toczenia kości. Nagrody dla zawodników są określone przez co liczba toczyć zawodnicy. Reakcje zawodników do wygranej i przegranej są obserwowane przez terapeutę. Ciężka grupa wynika, że ​​dyskusja jest wokół ich reakcje.

Współpracy Gry

Gry współpracy obejmuje osób pracujących razem jako zespół. Gry te zazwyczaj obejmują jakiś rodzaj konkurencji między zespołami w grupie tak, że członkowie w grupie muszą pracować ciężej, aby współpracować. Jedna gra nazywa współpraca Dylemat więźnia. Ta gra wymaga grupę, do utworzenia dwóch drużyn, które następnie mają do wyboru między obu strategii "A" lub "B" Liderami drużyny mają do spełnienia siebie list do negocjacji, które będą oni wybrali. Następnie liderzy wrócić do swoich grup w celu omówienia, który z nich będzie je odebrać. Zasady do gry oparte są na tym, że jeśli obie drużyny odebrać list "," obie drużyny zdobędzie 0, jeśli obie drużyny wybrał "B", a następnie obie drużyny zdobędzie 2, i jeśli jedna drużyna wybiera "" i druga drużyna wybiera "B", a następnie wyniki są 4 i 0. terapeuta analizuje zespołów, aby zobaczyć, czy będą one dwukrotnie przekraczamy ich drużyny przeciwnej. Ćwiczenie powtarza się kilka razy i cała grupa omawia wyniki na końcu.

Gry komunikacyjne

Gry koncentruje się na udziale komunikacja, zaufanie i zaangażowanie. Dotykać również na komunikacji werbalnej i aktywnego słuchania. Grupy nauczyć się współpracować, aby osiągnąć zamierzonego celu. Mine Field przykład meczu komunikacyjnej. Ta gra wymaga członków grupy w celu utworzenia w pary. Jeden członek pary jest z zawiązanymi oczami. Istnieją pewne przedmioty rozrzucone na podłodze, oraz komunikacji werbalnej od partnera, z zawiązanymi oczami osoba musi przejść do tych obiektów i je odebrać.

Gospodarze Budynek Gry

Efektywna komunikacja, współpraca, zarządzanie własnych uczuć konstruktywnie i praca zespołowa są najważniejsze umiejętności potrzebne podczas pracy w grupie. Umiejętności te korzyści każdej jednostki w grupie, jak pracować w zespole. Jeden team-building działalność grał nazywa Stwórz własną działalności Grupy. Ta gra dotyczy wszystkich członków grupy, a następnie omawiamy projektowanie własnej działalności. Wiąże się to również planowanie i wspólny wysiłek zespołu. Grupa tworzy prezentację na końcu. Istotne jest, że grupa pracuje razem w celu zakończenia tego projektu.

Fakty: MRSA u dzieci

Fakty: MRSA u dzieci


Chociaż bakterie gronkowca występuje naturalnie w środowisku, to może być przyczyną zakażenia, jeżeli dostanie się do organizmu za pomocą cięcia lub innych uszkodzoną skórę. MRSA jest skrótem dla opornego na metycylinę Staphylococcus aureus, Staphylococcus bakterii zakaźnych, które jest odporne na antybiotyki. Wielu rodziców niepokoi ryzyko MRSA u dzieci ze względu na doniesienia mediów o poważnej choroby, a nawet śmierci, ze względu na stan.

Historia

Tradycyjnie, takie jak infekcje gronkowca MRSA, stwierdzono głównie w szpitalach i placówkach opieki zdrowotnej. Jednak w 1980 roku, zakażenia MRSA zaczęły występować u młodych, zdrowych ludzi poza tymi ustawieniami. Ten typ jest teraz dalej związane społeczności lub CA-MRSA MRSA. Najbardziej zabójczy typ CA-MRSA powoduje martwicze zapalenie powięzi, zakażenia zagrażające życiu, które szybko zabija tkanki miękkiej.

Czynniki ryzyka

Dzieci są bardziej narażone na zarażenie MRSA niż w populacji ogólnej z kilku powodów. Po pierwsze, ich system immunologiczny może nie być w pełni rozwinięte co czyni je bardziej wrażliwe na choroby. Ponadto, wiele dzieci są aktywne w zespole lub kontaktowych sportów i kontakt skóra do skóry jest znany na zwiększenie ryzyka zakażenia MRSA. Wreszcie, dzieci są bardziej podatne na dzielić przedmioty osobiste, takie jak ręczniki, które mogą rozprzestrzeniać infekcję.

Objawy

Według Szpitala Dziecięcego w Pittsburghu, zakażenia MRSA pojawiają się jako obszar małych czerwone wypryski, czyraki lub krosty, które mogą wyglądać jak ukąszeniach owadów. Brzuch, pośladki i nogi są często zainfekowane strony. Te guzki lub pryszcze mogą stać się obrzmiałe, wypełnione ropą i bolesne. Mogą one przekształcić się w bolesnych ropni wymagających odwadniających przez lekarza.

Kiedy do lekarza

Dzieci nie zawsze zwracać szczególną uwagę na higienę, więc należy uważać na Ukąszenia owadów, skaleczeń i otarć. Upewnij się, że rany są czyste i pokryte bandaż. Jeśli rana nie goi się i nie wykazuje objawów zakażenia, należy skontaktować się z lekarzem i poprosić o badania MRSA przed wyrażeniem zgody na leczenie antybiotykami.

Środki ostrożności

Eksperci Arkansas medycznych w Szpitalu Dziecięcym polecić kilka prostych środków ostrożności, aby zabezpieczyć się przed MRSA. Po pierwsze, upewnij się, że dzieci często myć ręce ciepłą wodą i mydłem. Pokrycie rany bandaż i sprawdzić je często do infekcji. Ponadto, uczyć dzieci, aby nie dzielić się elementy, takie jak ręczniki, maszynki do golenia, dezodoranty i sprzętu sportowego.

Jeśli Twoje dziecko jest członkiem drużyny sportowej, skontaktuj się z trenerem lub okręgu szkolnym, aby upewnić się zasady mające na celu ochronę młodych sportowców z MRSA i innych chorób zakaźnych. Wspólne środki ostrożności zmysłów to regularne czyszczenie sprzętu do ćwiczeń dzielonego i regularne oceny sportowców do chorób skóry.

Korzyści z pływania dla dzieci z trudnościami w nauce

Korzyści z pływania dla dzieci z trudnościami w nauce


Basen od dawna stosowane jako terapia dla osób w każdym wieku i umiejętności. Jest to szczególnie przydatne jako pomoc dydaktyczna dla dzieci z trudności w uczeniu się, pozwalając im skoncentrować się na niełatwym zadaniem koordynowania ich ciała do pływania, jak również jest zabawa i doskonałe ćwiczenie.

Autyzm

Nauczanie dziecka z autyzmem do pływania oferuje ponad korzyści poznawczych i fizycznych. Ma również ogromne korzyści w zakresie bezpieczeństwa. Według KSHB-TV, utonięcia jest jedną z głównych przyczyn zgonów wśród dzieci z autyzmem. Basen jest doskonałym sposobem, aby rozwijać umiejętności motoryczne dziecka autystycznego, zgodnie z niepełnosprawnością strona specjalnymi potrzebami rodzicielstwo, a nie tylko wielkie mięśnie dziecka, ale także mózgu umiejętności koordynacji. Jak dzieci z autyzmem często są wyłączone z gier zespołowych, basen zapewnia wylot społecznej, gdzie dziecko może zbudować zaufanie i umiejętności społecznych.

Attention Deficit Hyperactivity Disorder

Dzieci z zaburzenia deficytu uwagi z nadaktywnością (ADHD) często mają niespożytą energię, więc pływanie może zaoferować doskonałe ujście. Pływanie mistrz olimpijski Michael Phelps poniósł z ADHD w dzieciństwie i nie był w stanie usiedzieć w klasie. Jako alternatywę dla leczenia ADHD Ritalin, Phelps zwrócił się do kąpieli w celu ograniczenia jego nadpobudliwość i szybko znaleźć, jak przypomniał na "Sports Illustrated", że proces szkolenia i konkurencyjnych pomógł mu znaleźć skupić również.

Zespół Downa

Basen jest świetny sposób, aby pomóc dzieciom w dół zespół pozostać aktywni. Jest to przede wszystkim sport indywidualny, a więc zespół Downa dziecko może to zrobić bez poczucia pod presją, aby konkurować z innymi dziećmi lub czuć skrępowany w zespole. Basen może również terapię dla zespołem Downa dziecko, pozwalając mu na relaks jak lubi wrażenie unoszącej się w wodzie. Nie ma powodu, dziecko z zespołem Downa nie mogą stać się doskonałym pływakiem. Zespół Downa międzynarodowe
Basen Organizacja (dsiso.org) ustanowił światowe konkursy.

Obozy ADHD w Maryland

Obozy ADHD w Maryland


ADHD (zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi), jest określeniem stosowanym do pokrycia zespoły uwagą może być niska, nadaktywność może być obecna lub oba te objawy mogą występować. Szacuje się, że 2 miliony dzieci w Ameryce cierpi na ADHD może do pewnego stopnia, zgodnie z Narodowego Instytutu Zdrowia Psychicznego. Letni obóz ewoluowała od wizerunku siedzący wokół ogniska śpiewając piosenki oryginalnej; obozy oferują obecnie szeroki zakres działań, w wyspecjalizowanych obozów dla dzieci z chorobami takimi jak ADHD.

Projekt Edukacja Summer Camp

Filmy edukacyjne Obozy odbywają się w okresie letnim na Dynamite Gimnastycznego Center w Rockville, w stanie Maryland, dla dzieci w wieku 4 i 16, które mają ADHD, zespół Aspergera, trudności w nauce i zaburzenia rozwoju Koordynacji. Obóz wykorzystuje gimnastykę wraz z terapii zajęciowej, aby zachęcić wczasowiczów do wykorzystania technik przezwyciężenia wyzwań i poprawić zarówno drobne i brutto zdolności motorycznych. Dzieci w obozie są zachęcani do pracy w zespole i interakcji z dorosłych i innych dzieci. Uczą się skupić na zadaniach i postępuj zgodnie z instrukcjami.

Projekt Edukacja Summer Camp

6179 Wykonawczy Blvd

Rockville, Maryland 20852

301-770-0604

miwtherapy.com

Lato Sensations Day Camp

Letnie Sensations to obóz przeznaczony dla dzieci w wieku od 4 i 8, którzy cierpią z powodu różnic sensorycznych przetwarzania. Jest to zaburzenie neurologiczne, które utrudnia mózgu do przetwarzania informacji z jednego z pięciu zmysłów. Obóz uważa również dzieci, które cierpią na ADHD, różnic w uczeniu się, zaburzenia lękowe, zaburzenia ze spektrum autyzmu i dzieci z opóźnieniami rozwojowymi będzie korzystać z programu. Obóz trwa przez całe lato na akr ziemi na świeżym powietrzu, a także w sali gimnastycznej kryty zaprojektowany specjalnie dla obozu.

Lato Sensations Day Camp

St John Park

St John Kościół Luterański

Waterloo Road

Columbia, Maryland 21045

410-997-8081

summersensationscamp.com

Narodowy Mowa / Terapia Język

Obóz ten odbywa się w lecie, a programy są podzielone na cztery grupy wiekowe. Pierwszy nazywa się Gra i postępu, dla dzieci w wieku 2 i 4. Jest to program skierowany do dzieci bez języka werbalnego. Jump Start jest dla dzieci, które mają autyzm lub językowych opóźnień i są od wieku 2 i 8. Sięgnij mowy używa technik niezbędnych w sytuacjach społecznych, skupiając się na terapię artykulacji dla dzieci w wieku od 5 do 9. Istnieje również grupa o nazwie Jąkanie dla pre-teens, które spotyka się dwa razy w tygodniu w ciągu ośmiu tygodni.

Narodowy Mowa / Terapia Język

5606 Shields dr

Bethesda, Maryland 20817

301-493-0023

nationalspeech.com

Jak działa Dramatyczny Gra Afekt rozwoju społecznego?

Jak działa Dramatyczny Gra Afekt rozwoju społecznego?


Dramatyczna gra jest ważne w rozwoju społecznym dziecka. Poprawia jej wyobraźnię i pomaga jej rozwijać własną osobowość i tożsamość. Gra pomaga dzieciom nauczyć się dochodzić do siebie w różnych rolach, które mogą pomóc im w ich dorosłym życiu. Uczestniczących w dramatycznej gry jest naturalne dla dzieci i powinny być wspierane.

Dramatyczny Gra

Dzieci mogą uczestniczyć w dramatycznym zabawy z innymi dziećmi, dorosłych lub samodzielnie. Używając ich wyobraźnię, kładą się w innej roli i można udawać, że inna osoba, w innym czasie iw innym miejscu. To niby gra jest ważne w zdrowiu dziecka i pomaga mu żyć dobrze dostosowane życie później w dorosłym życiu. Dramatyczna gra jest inna dla dzieci z różnych grup wiekowych, i stopniowo staje się bardziej złożona starsze dostają. Dziecko może najpierw zacząć grać w piasku przez siebie i udając używać narzędzi w piasku budować rzeczy. Starsze dzieci zaczynają przypisywać sobie role, a ich niby gra może stać się o wiele bardziej skomplikowane i szczegółowe.

Akademicki

W warunkach szkoły, dzieci są często zaangażowane w sztuce udawać się ze sobą. To uczy dzieci, jak rozwijać zasady, granice i uczy współpracy ze sobą. Dzieci zazwyczaj odtworzyć doświadczenia z życia i doświadczenia lustro widzą w ich własnym życiu. , Podczas gdy udział w dramatycznej gry z innymi, dzieci są zachęcane do współpracy ze sobą, zwiększając tym samym swoje umiejętności językowe i komunikacyjne. Ucząc się w interakcje z innymi dziećmi, rozwój zasad i przypisywanie ról do siebie, uczą się, jak współdziałać w ustawieniach grupy i jak reagować na innych ludzi.

Rodzina

Udawać, że gry mogą pomóc dzieciom zrozumieć różne role w rodzinie dynamicznej. Poprzez odgrywanie różnych ról w zespole rodzinnym, dziecko jest w stanie lepiej zrozumieć, jak inni doświadczać życia. Udaje, że mama lub tata, który idzie do pracy lub gotuje obiad, dziecko stara się zrozumieć świat dorosłych w ich życiu. Rodzice mogą również uczyć się od czasu odtwarzania swoich dzieci, widząc, jak ich dziecko postrzega rolę rodzicielską. Dzieci mogą nauczyć się regulacji emocjonalnej i empatii poprzez odgrywanie różnych ról w rodzinie, a to może pomóc im zrozumieć, jak ich własne działania wpływają na innych ludzi.

Terapia

Korzystanie dramatyczną grę w środowisku terapeutycznym może być bardzo pomocne dla terapeutów. Terapeuta będzie angażować wyobraźnię dziecka i pozwolić mu grać pewne role i sytuacje. Obserwując jego zachowanie, terapeuta jest w stanie lepiej zrozumieć, w jaki sposób dziecko postrzega świat i ludzi w swoim życiu. Ten następnie otwiera drzwi dla terapeuty do zaangażowania się w rozmowie dziecka i pomóc mu pracować przez lęki, pobudzenie i smutkiem.

Lista Rozwojowo odpowiednich praktyk wychowania fizycznego dla dzieci

Lista Rozwojowo odpowiednich praktyk wychowania fizycznego dla dzieci


Istnieje wiele fizycznych korzyści, że dzieci zdobywają od aktywności fizycznej. Są to zapobieganie chorobom, bezpieczeństwo, unikanie szkody oraz zwiększenie zdrowia psychicznego. Centrum Kontroli i Prewencji Chorób poleca dzieci gromadzą się co najmniej 60 minut aktywności fizycznej na wszystkich lub prawie wszystkich dni tygodnia. Potrzebne jest wychowanie fizyczne w czasie podstawowej i średniej edukacji dla prawidłowego rozwoju i jest unikalny dla programu szkolnego jako jedyny program, który zapewnia studentom możliwości nauki umiejętności motorycznych.

Przedszkolaki

Przedszkole wychowanie fizyczne uwalnia energię, buduje siłę mięśni, koordynacji i elastyczności. Aktywność fizyczna może również pomóc rozwijać umiejętności motoryczne niezbędne do rozwoju małego dziecka. Zajęcia odpowiednie dla przedszkolaków to: rzucanie i łapanie piłki i gry z beanbags; skacze, skacze i balansowanie na jednej nodze; i równowaga i koordynacja przez nauka chodzenia na niskich belek lub linie oznaczone na podłodze. Przedszkolaki mogą również dowiedzieć się koordynację ręka-oko w pogoni za pęcherzyków i popping, lub klaskanie, pęcherzyki między rękami.

Przedszkola do drugiej klasy

W pierwszych klas podstawowych, program edukacji fizycznej podkreśla rozwój podstawowej ruchowej, braku ruchu i zdolności manualne. Umiejętności ruchowa są zdefiniowane jako działania lub moc przenoszenia się z jednego miejsca do drugiego poprzez chodzenie, bieganie, skacze, przeskoki, skoki, skaczący, przesuwne i galopem. Spadochron można stosować do górnej wytrzymałości na rozciąganie i ciała. Przesunięcie w górę iw dół spadochron muzyki może pomóc w ustaleniu rytmu. Siła mięśni i wytrzymałość można poprawić poprzez skakanka i rzucanie, łapanie i kopanie piłki pomogą w koordynacji.

Trzeci do szóstej klasy

Górne poziomy klasy w szkołach podstawowych skupić się na dwóch aspektach: umiejętności i sprawności. Program wymaga do pracy na dzieci kulkowych obsługi podstaw, uderzając, kopiąc fundamenty podstawy, podrzucając i rzucając podstawy, lina, gry tag oraz wiele gier, które zachęcają do konkretnych umiejętności i energię. Dzieci są również wprowadzane do regularnego kondycję i zdrowie układu sercowo-naczyniowego. Przysiady, pompki, podbródek i układów z systemem mogą być używane, aby nauczać i zachęcać kondycję przez cały rok. Przez szóstej klasy, uczniowie mogą być wprowadzone do nowego zespołu sportu każdego miesiąca, gdzie nacisk położony jest nie tylko na sportowej rywalizacji i współpracy niż poziomach zaawansowania. Inne praktyki obejmują gry i tlenowych i gonić uciekających gry.

Gimnazjum

Gimnazjum wychowanie fizyczne naraża studentów do stylu życia, który obejmuje rozwój sportowej, odnowy biologicznej / wiedzy fitness i dalsze umiejętności. Centrum jest również codziennie motyw i studenci uczestniczą w różnych działaniach fitness z siłownią, wzmocnienie układu sercowo-naczyniowego, elastyczności i zwinności. Studenci kontynuuj naukę sportu i umiejętności pracy w zespole. Niektóre szczególne sportowe, które mogą być nauczane do gimnazjalistów są w piłkę nożną, siatkówkę, piłkę nożną, koszykówkę flaga i lekkoatletykę.

Jak zapobiec infekcji MRSA krytyczny

MRSA lub oporne na metycylinę Staphylococcus aureus, jest niebezpieczne zakażenia bakteryjne, które zwykle nie reaguje z typowymi antybiotyków. Ze względu na jego odporność na leki, MRSA jest często nazywana "super bug." MRSA jest zwykle śmiertelne u osób z osłabionym układem odpornościowym. Zdrowe osoby mogą zwykle walczyć MRSA, ale gdy bakterie się w płucach często okazuje się śmiertelne. Unikanie kontaktu z MRSA jest najlepszym sposobem, aby zapobiec śmiertelnemu zakażeniu, a to jest, jak to zrobić.

Instrukcje

Jak zapobiec infekcji MRSA krytyczny

1 zasady higieny w każdym czasie. MRSA jest prawie zawsze spowodowane przez dotknięcie osoby lub przedmiotu, który ma na nim bakterie. To może być jak powierzchnia stołu lub klamce, pościel, ubrania, ręczniki, lub osoby. Mycie rąk pomoże zapobiec rozprzestrzenianiu się choroby.

2 Chronić ogólnodostępne czyste, szczególnie tam, gdzie płyny ustrojowe mogą być obecne. Szatnie, łazienki i szatnie są wszystkie miejsca, które MRSA może znaleźć. Być sumienny podczas czyszczenia tych obszarów.

3 Trzymaj wszystkie otwarte rany lub owrzodzenia pokryte. Kiedy bakterie wprowadzić otwartą ranę, zakażenie częściej kontaktują się śmiertelne.

4 nie pozwalają na wymianę rzeczy osobiste, w tym ubrania i makijaż. Umyć sprzęt sportowy po każdym użyciu, jeśli jest używany przez więcej niż jednego zawodnika w zespole.

5 na bazie alkoholu Sanitizer trzymać rękę w miejscach publicznych w miarę możliwości. Używać go często, i zachęcać ludzi wokół ciebie, aby zrobić to samo. Te środki odkażające są doskonałe w zabijaniu bakterii, zanim będzie mógł wejść w ciało.

Wskazówki

 • MRSA jest zazwyczaj obecny w szpitalach, więc użyć skarpetki i kapcie podczas spaceru wokół sali szpitalnej.
 • Po umyciu rąk, śpiewać "Happy Birthday" do siebie, aby upewnić się, że mycie wystarczająco długo.
 • Nigdy nie pozwalaj dzieciom podzielić się przedmioty osobiste, które nie były myte. Dzieci są szczególnie podatne na choroby.
 • Zawsze odwiedzić lekarza, jeśli masz ból lub ukąszeniach owadów, które nie dobrze leczyć, ponieważ może to być oznaką MRSA.