adcov.com

zespół niespokojnych nóg narkotyki

Leki, które powodują zespół niespokojnych nóg

Co powoduje zespół niespokojnych nóg jest jeszcze nieco tajemnicą dla wielu lekarzy. Istnieją pewne stany medyczne, które zostały połączone z nią, jak również niektóre leki. Istnieją pewne leki i leki, które mogą być z nim związane. Poniższa lista podsumowuje niektóre z tych leków i narkotyków, a mam nadzieję, że da Ci więcej wiedzy o nich.

Kofeina

Prawie 80 procent na świecie spożywa kofeinę, ponieważ znajduje się w tak wielu produktach spożywczych i napojach, które bierzemy do naszych ciał. Stwierdzono być przyczyną zespołu niespokojnych nóg u niektórych pacjentów. Lekarze zalecają ograniczania lub całkowitego uniknięcia pomocą kofeiny, jeśli zdiagnozowano ten stan.

H2-blokery histaminy

Te blokery histaminy, które obejmują Zantac i Tagamet, są inne możliwe przyczyny zespół niespokojnych nóg. Jeśli to możliwe, trzymać się z dala od tych leków. W razie potrzeby skonsultować się z lekarzem i sprawdzić, czy on może polecić podobny lek, który nie pogorszyć zespół niespokojnych nóg.

Leki przeciwdepresyjne

Niektóre leki przeciwdepresyjne, takie jak Elavil Stwierdzono również, że w celu zwiększenia objawy związane z zespołem niespokojnych nóg.

Alkohol

Spożywanie alkoholu może spowodować niedobór żelaza w organizmie, co może sprawić, że objawy choroby, a nawet może spowolnić skuteczność zabiegów.

Palenie papierosów

Papierosy to kolejny lek, który może zwiększyć objawy tego zespołu. Papierosy stwierdzono pogorszenie stanu zdrowia ludzi na poziomie wyższym, niż u osób niepalących. Powodują one także braki w żelazo i wapń w naszych kościach, które potęguje objawy zespołu niespokojnych nóg.

Co to jest zespół niespokojnych nóg

Co to jest zespół niespokojnych nóg


Zespół niespokojnych nóg (RLS) dotyczy około 10 procent populacji w Stanach Zjednoczonych. Obie płcie mogą wystąpić zespół niespokojnych nóg w każdym wieku, w tym niemowląt i małych dzieci. Ciężkie przypadki RLS są zwykle w średnim wieku i osób starszych. Osoba może mieć RLS nie wiedząc o tym, nawet 15 lat po raz pierwszy zaczęło objawy. Kiedy zdiagnozowano RLS, można rozpocząć leczenie, które oferują ulgi.

Definicja

RLS jest stan, w którym twoje nogi są bardzo niewygodne, czy leżysz lub siadania. To sprawia, że ​​chcesz przenieść swoje nogi wokół lub nawet wstać. To może zapewnić tymczasową ulgę, jednak wciąż może powrócić jeszcze raz stać się ponownie. Ten stan jest chorobą układu nerwowego, który ma wpływ na ruch nóg.

Objawy

Objawy RLS są dziwne uczucie w nogach, a czasem nawet ramiona. Uczucia zostawiają cię z przymusem poruszania nogami, aby złagodzić ból lub dziwne uczucia. RLS powoduje więcej dyskomfort, niż to rzeczywisty ból. To powoduje swędzenie uczucie głęboko w nogach. Te dziwne uczucia występują zwykle podczas leżenia do spania lub odpoczynku.

Przyczyny

Przyczyny RLS zazwyczaj nieznana. Brak równowagi chemicznej w mózgu mówi się, że to możliwe winowajcą. Dopaminy chemiczny jest odpowiedzialny za wysyłanie wiadomości mózgu odnoszące się do ruchu mięśni. Dziedziczenie to kolejny podejrzany przyczyną RLS. Niedobór żelaza jest również, że aby spowodować RLS, jeśli nie pogorszy się już niniejszą sprawę. Uważa się, że ciąża powoduje RLS ze względu na zmiany hormonalne, które zdarzają się. Dla niektórych kobiet, to jest pierwszy raz doświadczają RLS, a niektóre z tych kobiet nie przeżyć po ich dziecko. Stres jest inna możliwa przyczyna.

Leki Leczenie

Istnieją pewne leki, które mogą pomóc w leczeniu RLS. Opioid jest narkotyk, który może być wciągająca, jeśli podjęte w dużych dawkach, ale może pomóc złagodzić łagodne do ciężkich przypadków i objawów RLS. Oksykodon, Percocet a nawet Vicodin mogą być również stosowane. Leki, choroby Parkinsona może również pomóc tym, którzy cierpią z powodu zespołu niespokojnych nóg. Leki takie, jak Mirapex i Sinemet®, można zmniejszyć ruch nogi. Lek może powodować działania niepożądane, w tym zmęczenie, mdłości, zawroty głowy i zawroty głowy.

Zmiany w stylu życia

Istnieją sposoby, nie-leczniczych radzenia sobie z RLS. Wiele prostych zmian w stylu życia, może pomóc złagodzić objawy RLS. Over-the-counter leki przeciwbólowe mogą pomóc złagodzić niektóre dolegliwości. Ciepłe i chłodne opakowania mogą pomóc złagodzić objawy. Spróbuj na przemian zarówno na ciepło i zimno, aby pomóc zmniejszyć nieprzyjemne doznania. Regularne ćwiczenia mogą pomóc złagodzić objawy RLS, ale należy uważać, aby nie przesadzić. Zmniejsz spożycie i używać alkoholu, kofeiny i tytoniu. Wszystkie z nich mogą rzeczywiście powodować objawy RLS.

Jak wykryć i zrozumieć, zespół niespokojnych nóg

Jak wykryć i zrozumieć, zespół niespokojnych nóg


To scenariusz, że wielu ludzi doświadcza codziennie. Leżysz w łóżku lub relaks w fotelu i nagle czujesz mrowienie, swędzenie uczucie w nogach. Jedynym sposobem, aby złagodzić dyskomfort jest kopać lub skakać nogi. Według Narodowego Instytutu Badań Chorób Neurologicznych i skok, bo aż 10 procent amerykańskiej populacji cierpi na zespół niespokojnych nóg. Ponieważ wiele osób cierpiących na nie, że ich objawy są na tyle poważne, aby uzasadnić lekarskiej, RLS może być trudne do zdiagnozowania i leczenia bez podstawowego zrozumienia kondycji.

Instrukcje

1 Badania co RLS czuje. Wielu ludzi, którzy cierpią nie są świadomi, że ich objawy są te z RLS. Może czujesz coś z ogryzaniem, skurcze uczucie do jednego, który jest swędzenie i mrowienie, jakby nogi były z zaśnięciem. Zmęczenie jest głównym utrudnieniem dla osób cierpiących na RLS, ponieważ ciągły ruch nóg jest uciążliwy do cyklu snu.

2 Rozpoznać objawy. Objawy RLS może występować sporadycznie i może pozostawić na okres kilku dni lub utrzymują się przez kilka tygodni na koniec, w zależności od stopnia nasilenia choroby. Możesz chodzić często w pracy lub podczas oglądania telewizji, próbując złagodzić nieprzyjemne doznania w nogach. Chociaż zauważyłem, zazwyczaj w nocy, odczucia RLS może wystąpić w każdej chwili jesteś w pozycji leżącej, półleżącej lub po prostu nie rusza. Jest bardziej prawdopodobne, aby zwrócić uwagę na uciążliwy ruch przed snem, zwłaszcza jeśli jesteś zmęczony i próbują leżeć. Objawy często zmniejszają się wczesnym rankiem. Częstotliwość i czas trwania objawów RLS wzrasta z wiekiem.

3 wykluczyć inne możliwe przyczyny objawów RLS z lekarzem. Niektóre leki anty-psychotyczne i zwiększających serotoniny może zwiększyć objawy RLS, jak można narkotyków, alkoholu i braku snu. Kobiety w trzecim trymestrze ciąży są często podatne na RLS, choć objawy zwykle ustępują po porodzie.

4 Omów swoje objawy z lekarzem. Lekarz najpierw wykluczyć inne możliwości poprzez badanie krwi. On może również zlecić badanie snu, aby nagrać swój oddech, poziom tlenu i wzorców mózgu. Dobry lekarz zawsze zakończyć kompleksową ocenę lekarza, zamiast zapewnić natychmiastową diagnozę.

5 Weź leki na receptę. W przypadkach ciężkiego zespołem niespokojnych nóg, lekarz może przepisać jeden z kilku leków w które może zmniejszyć objawy poprzez zwiększenie poziomu dopaminy. Może również przepisać opium w celu zmniejszenia bólu lub przeciwskurczowych do zmniejszenia odczucia. Leczenie i zalecenia różnią się między ludźmi.

6 Łatwość objawy RLS poprzez zmiany stylu życia. Można zmniejszyć, ale nie wyeliminować objawy błahych poprzez zmiany stylu życia, takie jak ograniczenie kofeiny, alkoholu i tytoniu, lub stosując podkładki grzewcze do nóg przed snem.

Wskazówki:

  • Nigdy nie próbuj do leczenia lub diagnozowania żadnych stan zdrowia bez kierunkiem licencjonowanego lekarza specjalisty.

Jakie są leki na zespół niespokojnych nóg?

Zespół niespokojnych nóg (RLS) jest stanem, w którym nogi danej osoby staje się nerwowy lub bolesne, gdy są w stanie spoczynku. To jest częstym schorzeniem kobiet w ciąży, ale może również wpływać na innych ludzi. Objawy, które mogą wynosić od palenia do poczucia konieczności noga "zasnąć" na niekontrolowany przymus poruszania, dotyczy wszystkich ludzi na różnych stawek intensywności. Objawy mogą być zarządzane za pomocą różnych środków.

Zapobieganie

Zapobieganie może oznaczać zwolnienie z objawów u większości pacjentów z rozpoznanym RLS. Utrzymanie mnóstwo ćwiczeń w ciągu dnia może pomóc mięśnie nóg relaks w godzinach wieczornych. Ponadto, pacjenci RLS z pitną powinny unikać zbyt kofeinę lub alkohol, jak również zużywających produktów tytoniowych. Niektórzy pacjenci uważają, że biorąc gorącą kąpiel lub za pomocą klawiszy z podgrzewaną wodą w nocy przed snem może uspokoić swoje mięśnie i złagodzić objawy. Inni pacjenci muszą przyjmować suplement do niedoboru żelaza, który często może być przyczyna RLS.

Warunki podstawowe

Wiele przypadków RLS są wynikiem innej choroby podstawowej. Lekarze próbują zidentyfikować tych podstawowych warunków, aby wskazać dokładną przyczynę objawów RLS. Oprócz małej liczby żelaza, u niektórych pacjentów RLS, neuropatia lub cierpi na cukrzycę. Leczenia tych warunków często minimalizuje objawy RLS, jak również i w ogóle istnieje kilka opcji leczenia na warunkach innych niż RLS.

U niektórych pacjentów z RLS mają nieregularne snu lub zaburzenia snu. Leczenie tych zaburzeń i utrzymanie spójnego wzorca snu lub nawyk może również zmniejszyć lub wyeliminować objawy RLS.

Metody leczenia medycznego

Lekarze mogą wybierać spośród różnych metod leczenia RLS. Leki dopaminergiczne są w czołówce tych wyborów; Zwykle te leki są przepisywane na chorobę Parkinsona, a także sukcesy w leczeniu RLS.

Lekarze mogą także benzodiazepiny na RLS. Te tłumiącymi pomaga pacjentom snu lepiej w nocy, ale może również powodować senność w ciągu dnia. W ciężkich przypadkach RLS, jednak te leki są mało prawdopodobne, aby odnieść sukces; Lekarze przepisują je na ogół tylko dla pacjentów z łagodnymi lub okazjonalnych objawów RLS.

Dla kobiet w ciąży z RLS, leczenie jest na ogół łagodne. Lekarze zwykle nie przepisać leki, ale sugerują, masuje nogi, chodzą w nocy, coraz ćwiczenia w ciągu dnia lub przyjmowania suplementów żelaza. Na szczęście dla tych pacjentów, objawy RLS zanikają po porodzie. We wszystkich innych przypadkach RLS, są trwałe i faktycznie pogarsza się w czasie.

Wapń Deficency i zespół niespokojnych nóg

Zespół niespokojnych nóg to zaburzenie neurologiczne, w którym dana osoba cierpi z powodu niekontrolowanych ruchów nóg, gdy nogi są w spoczynku. Niedoboru wapnia jest jednym z kilku przyczyn zespołu niespokojnych nóg.

Co to jest zespół niespokojnych nóg?

Zespół niespokojnych nóg to zaburzenie neurologiczne charakteryzuje się niekontrolowaną potrzebę poruszania nogami, gdy są w stanie spoczynku, najczęściej podczas snu. "Creepy crawly" odczucia towarzyszą bóle. Zgodnie z Johns Hopkins Center zespołu niespokojnych nóg, szacowany 5% ogólnej populacji cierpi z powodu tej choroby.

Znaczenie

Wapnia niezbędne do prawidłowego skurczu mięśni w organizmie. Niedobór wapnia ma negatywny wpływ na transmisję nerwów i może prowadzić do skurcze mięśni i drżenia.

Funkcja

Niski poziom sodu w organizmie może wapnia biologicznie niedostępne. Jest konieczne, aby utrzymać wapń sodu w stanie używalności. Zmęczenie, stres i uraz może zmniejszyć aktywność nadnerczy, powodując wapń wyjść z krwi i złożeniu do tkanek miękkich takich jak stawy i włosy. Rzadziej przyczyną jest ostry niedobór wapnia, w którym osoba ma za dużo kwasu fosforowego od spożywania zbyt słodki jedzenie i napoje gazowane.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Lekarze często sugerują zmiany stylu życia w celu wyeliminowania lub zmniejszenia objawów zespołu niespokojnych nóg. Należą do nich zmniejszenie użycia kofeiny i słodkich, które prowadzą do niedoboru wapnia.

Suplementy

Suplementy wapnia mogą być podjęte, aż organizm jest w stanie udostępnić wapnia. Po poziom sodu w organizmie poprawić, to będzie w stanie ponownie się wapnia dostępne.

Napoje energetyczne i zespół niespokojnych nóg

Napoje energetyczne i zespół niespokojnych nóg


Osoby z zespołem niespokojnych nóg mają neurologiczne warunek, który powoduje ich nogi do poruszania się. Często ludzie nie mogą powstrzymać, nawet jeśli chcą. Środki pobudzające, takie jak napoje energii może przyczynić się do tego stanu.

Identyfikacja

Napoje energetyczne, które zawierają kofeinę lub podobnych napojów na bazie stymulujących może albo przynieść wystąpienie epizodu lub zaostrzyć ruchy chorego.

Znaczenie

Zawartość kofeiny w napojach energetycznych waha się od 80 do 500 mg na puszki. Przeciętny człowiek powinny spożywać nie więcej niż 300 mg kofeiny dziennie.

Rozważania

Zgodnie z Columbia University Health Services, ludzie mogą się uzależnić od używek znalezionych w napojach energetycznych. Odstąpienie od kofeiny powoduje takie objawy, jak bóle głowy i zmęczenie. Po uzależniona od kofeiny, osoby cierpiące na zespół niespokojnych nóg będzie musiał dokonać wyboru pomiędzy wypiciu napoju energetycznego i cierpienia potencjalnego ataku, ewentualnie trwałe objawy odstawienia kofeiny w napoju energetycznego.

Efekty

Oprócz niedogodności spowodowane stałym nogi drżenie, stan ten może zapobiec osoby z zasypianiem lub ich obudzić kilka razy w ciągu nocy. Napoje energetyczne i inne używki prawdopodobnie tylko zrobić kręcąc gorzej i spowodować więcej brak snu.

Leczenie

Zespół niespokojnych nóg Fundacja zdecydowanie sugeruje, że ludzie, którzy cierpią na zespół z dala od napojów energetycznych. Ponadto, niektóre leki na rynek, takich jak Mirapex, może znacznie zmniejszyć objawy.

Leki na zespół niespokojnych nóg

Zespół niespokojnych nóg (RLS) jest stanem, w którym masz dyskomfort w nogach podczas snu lub odpoczynku, a niekontrolowane chęć do poruszania się. Objawy RLS różnią się od osoby do osoby, ale może zawierać indeksowania uczucie w nogach, pieczenie lub uczucie, że ktoś ciągnie na nogach. Ludzie, którzy mają dodatkowe warunki medyczne, takie jak neuropatia, cukrzyca czy choroby Parkinsona są bardziej narażone na rozwój RLS niż te bez żadnych innych problemów medycznych. Łagodne objawy mogą nie wymagają leczenia, ale mogą być zarządzane przez serię zmian w stylu życia, w tym wyeliminowanie alkoholu i kofeiny z diety, i upewniając się, że otrzymujesz wystarczającą ilość żelaza w diecie. Umiarkowanych do ciężkich objawów zespołu niespokojnych nóg mogą być łagodzone przez leczenie leku. Nie każdy lek dopuszczony do RLS pomogą każdej osobie. Może to zająć trochę czasu, aby znaleźć odpowiedni lek dla Ciebie.

Lyrica

Medline, wspólna służba National Library of Medicine i National Institutes of Health, poinformował w kwietniu 2009 roku, że Lyrica może złagodzić objawy RLS. Lyrica jest już zatwierdzone do schorzeń takich jak fibromyalgia epilepsja, a także jest przewidziana jako lek przeciw-lękowe. Badanie przeprowadzone przez Instytut Badawczy uśpienia w Madrycie odkryli, że blisko trzy czwarte osób, które wzięły Lyrica nie wykazywały objawów RLS w trakcie badań. W kwietniu 2009 roku, FDA nie zatwierdziła Lyrica specjalnie na zespół niespokojnych nóg, ale wielu lekarzy przepisuje go off-label, gdy jest więcej badań w pracach.

Leki dopaminergiczne

Klasa leków zwanych środki dopaminergiczne są częstym rozwiązaniem dla osób cierpiących na RLS. Ten rodzaj leku jest zazwyczaj wykorzystywane do sterowania wstrząsów powodowanych przez chorobę Parkinsona i wykazano, że są skuteczne w leczeniu objawów RLS jak również. W roku 2005, chlorowodorek ropinirolu był pierwszym Lek generyczny być zatwierdzony przez FDA w celu zmniejszenia objawów RLS. Jednym z efektów ubocznych, które mogą wystąpić podczas przyjmowania leków dopaminergicznych na RLS jest to, że możesz zacząć odczuwać objawy wcześniej w ciągu dnia. Stan ten nazywany jest powiększenie.

Benzodiazepiny

Niektóre leki są bardziej skuteczne, gdy objawy RLS nie są stałe, ale raczej "na-i-off" Tryb mówi Narodowy Instytut Chorób Neurologicznych i Udaru Mózgu (NINDS). Diazepam i klonazepam są leki w kategorii benzodiazepiny i działa lepiej na łagodnych objawów RLS. Benzodiazepiny są klasyfikowane jako antydepresyjnych, co jest jednym z powodów, dla których są one skuteczne. Ludzie, którzy mają RLS często nie dobrze spać z powodu objawów. Leki te pomagają one sen lepsze, ale może również powodować wycieńczenie w ciągu dnia. Ludzie, którzy mają bezdechu sennego i innych zaburzeń snu nie są kandydatami do benzodiazepin.

Przeciwdrgawkowych

Indeksowania uczucie wewnątrz nóg, które jest charakterystyczne dla zespołu niespokojnych nóg może być bardzo niepokojące dla cyklu snu i niewygodne. Przeciwskurczowych Leki powszechnie stosowane do leczenia zaburzeń z napadami padaczkowymi może być w stanie pomóc cierpiącym, jeśli jest podstawowym objawem RLS. Gabapentyny i karbamazepiny są dwa leki z tej kategorii, które są skuteczne w leczeniu zespołu niespokojnych nóg. Należy zachować ostrożność podczas prowadzenia pojazdów pod wpływem przeciwskurczowych leków, jak zmęczenie i zawroty głowy są znane skutki uboczne leków.

Silniejsze leki

Jest prawdopodobne, że jeden z leków w grupach przeciwskurczowych, benzodiazepiny lub dopaminergicznych pomoże złagodzić objawy RLS. Jeśli nie, lub jeśli stan jest poważnie zakłócając codziennego życia, lekarz może zalecić jedną z kilku bardzo mocny, i ewentualnie substancji uzależniających w celu złagodzenia bólu. Kodeina jest chyba najczęściej z tej grupy leków uważanych za RLS. Można również stosować oksykodonu i propoksyfenu. Wszystkie te leki powinny być stosowane tylko na podstawie krótkoterminowych w celu uniknięcia uzależnienia i nieprzyjemne skutki uboczne, takie jak wymioty.

Ajurweda na zespół niespokojnych nóg

Ajurweda na zespół niespokojnych nóg


Ajurweda to indyjski system medycyny holistycznej, która zapewnia prowadzenie diety w celu utrzymania zdrowia i leczenia choroby. W Ayurvedzie, stany chorobowe są uważane za spowodowane brakiem równowagi jeden lub więcej doszów. Od dosza zasadniczo energie, przywrócenia równowagi jest głównym celem.

Dosze

W ayurwedy indywidualnie jest postrzegany jako kombinacja pięciu elementów również obecne w przyrodzie. Są to przestrzeń, powietrze, ogień, woda i ziemia. Elementy te łączy się w każdej jednostce tworząc to, co jest znane jako "doszy.To normalne".

Rodzaje doszami

Istnieją trzy główne dosze: vata, pitta i kapha. Według ajurwedy tradycji, choroba jest wyzwalany, gdy istnieje dysproporcja w dosz. W przypadku zespołu niespokojnych nóg nierównowaga w dosha vata.

Vata-pacyfikacji Dieta na zespół niespokojnych nóg

Od vata dosza dotyczy elementu powietrza, jego właściwości należą suchość, chłód, szorstkość, lekkość i stały ruch. Vata-pacyfikacji dieta pomoże niespokojne objawy nóg. Pokarmy, które są uważane vata-pacyifying to duszone warzywa, zupy puree, gotowane owoce, ciepłe ryżu i pszenicy budynie, mleczka orzechowe i ciepłe mleko.

Pokarmy, których należy unikać

Należy unikać żywności, które vata dosha. Obejmuje to suche i zimne pokarmy, takie jak suche zboża, zimnego mleka, surowych warzyw i lody. Należy również unikać psiankowatych, takich jak pomidory, bakłażan, ziemniaki białe i czerwone i zielone papryką, a także pikantne papryki, takich jak chili i papryki.

Lifestyle Zmiany Wagi Vata

Pewne zmiany w stylu życia mogą pomóc pewne objawy zespołu niespokojnych nóg, takie jak niekontrolowane ruchy i drżenie. Zachowaniu regularnych rutynowych jest niezbędna. Obejmuje to jedzenie posiłków w regularnych odstępach czasu oraz ustanawiające procedury regularnego snu. Jedz w spokojnej atmosferze. Ponadto, chodzić i medytować przez co najmniej 30 minut dziennie, aby uwolnić energię nerwowy.

Jak leczyć zespół niespokojnych nóg Naturalnie

Jak leczyć zespół niespokojnych nóg Naturalnie


Osoba, która musi przenieść swoje nogi podczas snu, siedząc lub leżąc przez dłuższy czas ma zespół niespokojnych nóg, lub RLS. Stała ruch nóg lub drgania mogą wystąpić podczas godzin czuwania, ale gorzej w nocy, gdy mimowolne ruchy nóg przerywać snu. To może przeszkadzać snu dla Ciebie i Twojego partnera.

Instrukcje

1 Unikaj kawy, coli, czarnej herbaty i napojów energetycznych zawierających kofeinę lub tauryna, czekoladę. Właściwości stymulujące tych pokarmów i napojów powodować niepokój i bezsenność. Zmniejszenie spożycia alkoholu i zmniejszenia lub wyeliminowania palenia.

2 w celu skorygowania suplementy żelaza, kwasu foliowego i magnezu braków. Jedna czwarta pacjentów RLS mają niski poziom żelaza w surowicy krwi. Witamina C i 400 Ius witaminy E codziennego dnia mogą ograniczyć przypadki RLS. Spróbuj kava kava i Valerian suplementy, jak promować zdrowy sen i uspokoić.

3 Narysuj gorącą kąpiel i używać płatki owsiane, lawendy lub rumianku proszków lub soli na stres. Przed snem masować niespokojnych nóg.

4 Sprawdź przyczynami RLS. Zespół niespokojnych nóg może być objawem innej choroby. Ludzie, którzy cierpią na depresję, nadciśnienie, ADHD, choroby żołądkowo-przełykowy i cukrzycy cierpią wyższe przypadki RLS.

5 ćwiczeń. Umiarkowana ilość ćwiczeń każdego dnia zmniejsza stres i inne warunki, które przyczyniają się do RLS. Rozciągać przez cały dzień i wziąć szybki spacer po południu lub przed obiadem.

Wskazówki:

  • Zastanów naturalnych środków, które łączą różne zioła w leczeniu.
  • Zawsze należy unikać kofeiny lub alkoholu co najmniej kilka godzin przed snem, jeśli nie można wyeliminować je z diety całkowicie.

Jak rozpoznać zespół niespokojnych nóg

Zespół niespokojnych nóg to zaburzenie neurologiczne, które powoduje bardzo nieprzyjemne uczucie w jednej lub obu nóg, kiedy osoba jest w pozycji leżącej. Może poczuć się tak, jakby noga płonie lub zatrzymany z igłami. To powoduje zdecydowaną chęć potrząsnąć nogę, tak aby zatrzymać się nieprzyjemne odczucia. Oto kilka innych wspólnych cech tego zaburzenia.

Instrukcje

1 niepokój uczucie występuje zwykle wewnątrz nogi, między kolana i kostki. Rzadziej mogą wystąpić w stóp, ud, ramion i rąk. Odczucia zazwyczaj występują po obu stronach, ale można się tylko po jednej stronie ciała.

2 czas efektów dzień ten warunek. Objawy są najbardziej dotkliwe w nocy, szczególnie tuż przed snem. Często odejść podczas wczesnych godzin porannych. Relief ten zwykle trwa przez cały dzień.

3 Niektóre sytuacje mogą przynieść na objawy u ludzi, którzy mają zespół niespokojnych nóg. Obejmuje to siedzi na długi okres czasu, jak w czasie podróży, długim locie, o kończyny w gipsie lub relaksacyjnych ćwiczeń.

Operacja na zespół niespokojnych nóg

Operacja na zespół niespokojnych nóg


Zespół niespokojnych nóg, znany również jako RLS, jest stanem neurologicznym, który jest określony przez dyskomfort lub podrażnienie w nogach, siedząc lub leżąc, że jest zwolniony od stojącej lub chodzenia. Chociaż objawy RLS pojawiają się tylko niewygodny, może powodować poważne zaburzenia snu, które prowadzą do przewlekłej bezsenności. Wielu pacjentów, którzy doświadczają poważnych objawów RLS często zwracają się do ewentualnych zabiegów chirurgicznych w celu zmniejszenia podrażnienia i przywrócić porządek w swoim życiu.

Objawy RLS

National Institutes of Health zidentyfikowali cztery konkretne kryteria, które muszą być spełnione, aby osoba do zdiagnozowano RLS: nieprzyjemne doznania nóg, które są połączone z impulsem do poruszania nogami; nieprzyjemne odczucia nóg, które zwiększają nasilenie w nocy; nieprzyjemne odczucia nóg, które pogarszają podczas okresów odpoczynku; Nogi i nieprzyjemne doznania, które są zwolnione przynajmniej tymczasowo przenosząc lub stojącej. Niektóre słowa, że ​​u pacjentów z RLS są używane, aby opisać te nogi odczucia to "palenie", "bóle", "przerażający crawly" i "swędzenie".

Skutki RLS

Objawy zespołu niespokojnych nóg, podczas gdy nie jest poważne same w sobie, mogą poważnie zakłócać zdolność osoby do prawidłowego odpoczynku i powodować chroniczną bezsenność. Powoduje to, że pacjenci, którzy cierpią z powodu umiarkowanych do ciężkich objawów RLS często zauważyć jakość ich życia pogarsza się ze względu na utrzymującym zmęczenia. Najczęstsze dolegliwości to niezdolność do wykonywania codziennych zadań, zagrożona koncentracji, utratę pamięci krótkotrwałej i zmniejszoną jakość pracy.

Względy RLS

Obecnie nie ma lekarstwa na RLS dostępnych i nadal niewiele wiadomo o stanie i co dokładnie ją wywołuje. Wspólne zabiegi zalecane dla RLS to zwiotczających mięśnie, gabinet masażu, ciepłe kąpiele i olejek miętowy. Jednakże osoby, które cierpią z powodu umiarkowanego do ciężkiego zespołu niespokojnych nóg, że ich objawy często ustępują mimo dostępnego leczenia, co prowadzi ich do poszukiwania bardziej poważne Rozwiązanie: chirurgii.

Chirurgicznej Procedury RLS

Niektórzy lekarze donoszą, że u pacjentów z ciężkimi i niekontrolowanych objawów RLS prosić o ich nogi do amputacji, aby zmniejszyć dyskomfort i ich powrót do normalnego życia. Jednakże, nie ma obecnie dostępnych zabiegów chirurgicznych w celu zmniejszenia lub wyeliminowania objawów RLS oraz odcięcie lub usunięcie części nogi nie jest wykorzystane w odniesieniu do tej choroby. Pacjenci są zachęcani, aby łączyć ze sobą aktualne możliwości leczenia pod nadzorem lekarza w celu zmniejszenia objawów do rozsądnego poziomu.

Ostrzeżenie

Jeśli Ty lub ktoś kogo znasz cierpi na zespół niespokojnych nóg, ważne jest, aby zająć się jak najszybciej. Choć objawy mogą wydawać się, że są nieszkodliwe, mogą poważnie zakłócić życie danej osoby i umieścić ją na ryzyko wypadków z maszyn, takich jak samochody, z powodu przewlekłego zmęczenia.

Metale ciężkie i zespół niespokojnych nóg

Metale ciężkie i zespół niespokojnych nóg


Zespół niespokojnych nóg, zespół niespokojnych nóg, jak wiadomo, jest stanem neurologicznym, który charakteryzuje się nieprzyjemnych doznań nóg, które interferują z właściwym stanie spoczynku. Stan, podczas gdy wydaje się minimalna, może poważnie zakłócić jakość danej osoby życia. Podczas gdy dokładna przyczyna RLS zostało jeszcze zidentyfikowane wiodącym teorią jest to, że obecność metali ciężkich w organizmie, takich jak kadm i talu, przyczynia się do stanu chorobowego.

O Restless Legs Syndrome

Według zespołu niespokojnych nóg Foundation, około 10 procent amerykańskiej populacji dorosłych cierpi z powodu pewnego stopnia stanu. Objawy, które składają się z niewygodnych odczuć w nogach, zwiększyć, gdy jednostka jest siedząc lub leżąc, a to z ulgą, gdy osoba stoi lub porusza. W umiarkowanych i ciężkich przypadkach, odczucia są tak destrukcyjne one prowadzić do bezsenności i chronicznego zmęczenia. Nie ma lekarstwa na RLS.

Podejrzenie Przyczyny RLS

Jednym z konkretnych przyczyn RLS ma jeszcze do ustalenia; Jednakże, istnieje różnorodność ewentualnych czynników, które są uznawane przez środowisko medyczne przyczynia się do rozwoju choroby. Genetyka wydaje się odgrywać rolę w który doświadcza RLS, a około 50 procent osób cierpiących na stan mają także rodzica, który cierpi z niego. Ciąża, niedobór żelaza, a choroby przewlekłe są uważane za potencjalne przyczyny, jak również. Zatrucie heavy metal stał się głównym tematem badań dla sprawy RLS w ciągu ostatnich 10 lat.

Zatrucie kadmem

Kadm jest wysoce toksyczny metal, który jest stosowany w różnych przedmioty codziennego użytku, w tym starszych baterii rur instalacyjnych, nikiel i niektóre zabawki dla dzieci. Najczęstszą formą kadmu, że ludzie są narażeni na pochodzi z papierosów. Światowa Organizacja Zdrowia wskazuje, że przeciętny palacz może wdychać między 1 i 3 mikrogramów kadmu codziennie. Kiedy ludzie są narażone na kadm, może spowodować poważne skurcze mięśni, w szczególności cielęta, co powoduje wiele podejrzewać jako przyczynę zespołu niespokojnych nóg.

Zatrucie talem

Talem jest inny silnie toksyczne metale ciężkie, które znajduje się w różnych typowych elementów, takich jak zatrucie szkodników. W przeszłości, tal użyto jako lek do leczenia grzybicy skóry, a nawet zakażenia, choroby tętnic wieńcowych. Jednak w ciągu ostatnich 20 lat jego zastosowanie w medycynie znacznie spadła ze względu na to, jak niebezpieczne jest to dla ludzi. Zatrucie talem może spowodować obrzęk i silny ból w nogach, a także bezsenność.

Rozważania

Wielu pacjentów, którzy przechodzą leczenie w celu zmniejszenia ilości kadmu i talu w ich ciała zauważyć spadek ich objawów RLS. Istnieje kilka medycyny alternatywnej i holistyczne zabiegi dostępne które twierdzą, że zmniejszenie metali ciężkich w organizmie, w tym specjalnych herbat i oczyszcza diety. Chociaż wiele z tych strategii nie może być potwierdzona przez tradycyjnej medycyny, jest powszechnie akceptowane przez wszystkich szkół myśli, że picie dużych ilości wody może pomóc w naturalny proces detoksykacji organizmu.

Jak zatrzymać zespół niespokojnych nóg

Jak zatrzymać zespół niespokojnych nóg


Jeśli nie możesz się powstrzymać ruchu nogi poruszania się, czy twoje nogi doświadczają bólu lub dyskomfortu w sposób regularny, może masz zespół niespokojnych nóg (RLS). Ten zespół stał się bardziej powszechnie uznawane, co oznacza, że ​​istnieje wiele nowych metod leczenia tego. Jeśli masz zespół niespokojnych nóg, można położyć kres.

Instrukcje

1 Wyciągnij nogi przed pójściem do łóżka. Trzeba będzie wydać co najmniej 10 do 15 minut, wyciągając nogi. Ten sam jest znany, aby pozbyć się zespół niespokojnych nóg. To dlatego, że większość ludzi, wystąpią objawy w nocy, gdy ich nogi są skurcze się i rozciąganie zapobiega temu.

2 Umieścić poduszkę ciała między nogami, gdy idziesz do łóżka w nocy. Musisz być po lewej stronie lub prawej stronie. Leżąc na plecach, może przyczynić się do zespół niespokojnych nóg, więc kładąc się na boku z nogami od siebie, można wyeliminować wszystkie objawy RLS.

3 Weź wapń, magnez i cynk suplement przed snem. Minerały te przestaną skurcze mięśni, gdy podejmowane na bieżąco.

4 Trzymaj się z dala od produktów kofeiny po kolacji. Zaprzestać używania alkoholu i tytoniu razem. Te wpływają na wiele rzeczy w swoim ciele, i sprawi, że bardziej podatne na skurcze.

5 Weź gorącą kąpiel lub użyć poduszki na nogi przed pójściem spać. Ciepła pobudzi krążenie i powstrzymać się od skurcze się nogi.

6 dostać receptę od lekarza. Lekarz może zdecydować się umieścić na coś takiego jak Clonazepam i diazepamu. Te leki mają skutki uboczne, więc należy spróbować wszystkich innych kroków pierwszy.

Wskazówki:

  • Pierwsze regularne komunikaty nóg może pomóc. Upewnij się, że znalezienie dobrego masażysty i najlepiej, kto zajmuje się RLS u chorych wcześniej.

Mydło i zespół niespokojnych nóg

Mydło i zespół niespokojnych nóg


Jeśli kiedykolwiek czuł mrowienie, skurcze, szarpie, ból, pieczenie, skurcze, ciągnięcie, napięcie elektryczne lub doznania w nogach, gdy są nadal, może cierpieć na zespół niespokojnych nóg (RLS). RLS jest nie tylko niewygodne, może zakłócać sen i relaks. RLS wynika z kilku przyczyn, ale nie ma liczby pojedynczej lekarstwo.

W poszukiwaniu skutecznych metod leczenia, i tacy, którzy wolą naturalne i homeopatyczne podejścia twierdzą, że proste mydło schowany w prześcieradła może zapewnić znaczną ulgę.

Objawy

Odczucia związane z RLS często rozpoczyna się nocą, zwłaszcza gdy osoba jest nieruchomy. Z tego powodu, RLS jest czasami postrzegana jako zaburzenia snu. Ale nie trzeba być snem, a nawet próbuje spać odczuwać skutki. Siedząc na kanapie, fotelu, foteliku samochodowym lub nawet po prostu stoi nadal może wywołać objawy.

U pacjentów z RLS często doświadczają potrzeby obsługi nogi. Zazwyczaj nie czują zdrętwiałe lub dysk skurcze, ale szereg doznań, które zwracają uwagę na nogi i które powodują im poruszać nogami, aby znaleźć ulgę.

Niewłaściwa

Jeden wspólny problem z RLS jest uzyskanie prawidłowej diagnozy. Ponieważ objawy są podobne do tych z innych warunków, lekarze błędnie zdecydować pacjent ma nerwowość, stres, bezsenność, skurcze mięśni lub proste. Pacjenci czasami objawy ich choroby są trudne do opisania, które dodaje się do lekarza trudności w diagnozowaniu.

To bardzo ważne dla pacjenta RLS dać lekarzowi pełny opis objawów, w tym sensacji, porach dnia, a także działań podejmowanych po ich objawy uderzyć aby lekarz do wniosku, że pacjent ma RLS.

Przyczyny

Z przyczyn RLS, niedobór żelaza jest najłatwiejsze do zdiagnozowania i leczenia. Po prostu dodając więcej żelaza do diety osoby lub dodanie suplementów żelaza może powodować objawy RLS ustępują.

Zgodnie z Mayo Clinic, około 50 procent pacjentów RLS można winić dziedziczności - zwłaszcza tych, którzy doświadczają początek w młodym wieku. Naukowcy odkryli geny przemyślane odpowiedzialne za RLS.

Ciąża może nasilić lub prowadzić do tymczasowych RLS w niektórych kobiet. Często objawy są gorsze w trzecim trymestrze i ustępują po ciąży.

Dodatkowo, neuropatia obwodowa - lub uszkodzenie nerwów w rękach i stopach - może towarzyszyć lub nasilać RLS, jak to jest w przypadku niewydolności nerek.

Mydło

Więc skąd mydło pasuje do tego zespołu? Cóż, na niektórych stronach internetowych, takich jak peoplespharmacy.com i earthclinic.com, ludzie piszą o oddanie mydło pod ich prześcieradła jako środek do zmniejszenia objawów RLS. Jeden z autorów, nawet przyznaje nie ma badań na temat taki czy inny sposób. To tylko wspólne, niepotwierdzonych porady.

Nie ma udowodnienie mydło nie działa - ale nie istnieją dowody, że mydło robi coś więcej niż było nam czystsze.

Klinicznie udowodniono, zabiegi

Istnieją naturalne sposoby, aby pomóc złagodzić RLS. Umiarkowane, regularne ćwiczenia to jedno. Korzystanie gorące i zimne temperatury jest inny. W tym celu można użyć albo gorące i zimne opakowania opakowania lub gorące i zimne kąpiele. Rozciąganie i masaż nóg przed snem lub gdy czuje dyskomfort może mieć również pozytywny wpływ.

Można także uniknąć wyzwalaczy i complicators. Kofeiny, na przykład, może zaostrzyć RLS. Dodatkowo, niektóre ponad-the-counter leki, zimne i poszczególne leki zatok, może pogorszyć pacjentów RLS. I co równie ważne, nie poruszają się zbyt dużo lub zbyt mało. Ograniczając się zbyt długo powoduje problemy, ale tak nie nadmierne lub intensywne ćwiczenia. Kompromis jest miejsce.

Jeśli te środki ostrożności i praktyki osobowe nie robią różnicy, lekarze oferują szereg leków na receptę, w tym leków anty-Parkison jest, opiatów, leków przeciwpadaczkowych, leków zwiotczających mięśnie i snu. To może potrwać kilka lekarz próbuje znaleźć lekarstwo, które będzie najlepsze dla Ciebie.

Ostrzeżenia

RLS może być skomplikowane do zdiagnozowania. A kiedy lekarz zdiagnozował go, może upłynąć trochę czasu, aby dowiedzieć się, wszystkie czynniki związane z pacjentem i najlepszego sposobu leczenia. Każdy przypadek jest inny. Pamiętaj, aby porozmawiać z lekarzem przed przystąpieniem do jakichkolwiek założeń dotyczących RLS lub wyborze metody leczenia ostrożnie.

Jakie leki są stosowane w leczeniu zespół niespokojnych nóg?

Zespół niespokojnych nóg jest stanem, który sprawia, że ​​człowiek czuje się przymus poruszania nogami z powodu niewygodnych odczuć, szczególnie w nocy. Istnieje wiele metod leczenia dostępnych dla tego warunku.

Znaczenie

Ponieważ ludzie mają różne rodzaje zaburzeń i nasileniu, istnieje wiele możliwości leczenia dostępne.

Leki zatwierdzone przez FDA

Pierwszy antagonista dopaminy lek zatwierdzony przez FDA do leczenia zespołu niespokojnych nóg była Reąuip, którym początkowo był lekiem stosowanym u pacjentów z chorobą Parkinsona. FDA od wydany Mirapex i preparat.

Łagodne do umiarkowanych objawów

Dla ludzi, którzy tylko mają łagodny do umiarkowanego zespół niespokojnych nóg, popularną opcją leczenia jest klasa benzodiazepiny lek (marki należą Ativan, Klonopin i Xanax).

Ciężkie objawy

W cięższych przypadkach opioidy tym oksykodon, kodeina propoksyfenu i mogą być stosowane w celu łagodzenia objawów.

Bolesne objawy

Dla tych, którzy cierpią z doznań typu indeksowania lub rzeczywistego bólu, leki przeciwdrgawkowe zmniejszają zaburzenia sensoryczne.

Rozważania

Chociaż leki mogą pomóc objawy zespołu niespokojnych nóg, zdrowego stylu życia i dodatki, takie jak: żelazo, magnez i kwasu foliowego może zapobiec wystąpieniu również.

Potas i zespół niespokojnych nóg

Zespół niespokojnych nóg Termin może wydawać się zabawny, ale to nie jest śmieszne dla milionów ludzi, którzy cierpią z niego. To zaburzenie neurologiczne, które nieustannie zmusza ludzi do poruszania nogami okrada ludzi (i ich partnerów łóżko) z nocy spać po nocy. Może to zrobić siedząc na płaszczyźnie, klasy, a nawet spotkanie teatr próbę. Osób cierpiących na RLS są gotowi, aby spróbować coś z leków na receptę do suplementów i leków homeopatycznych do ulgi.

Leki na receptę

Niektóre środki farmaceutyczne do RLS są dostępne, w tym Mirapex i Reąuip. Oba te leki są używane do leczenia choroby Parkinsona, a także są przewidziane dla ciężkich przypadkach RLS. Osób cierpiących na RLS, którzy korzystają z tych leków na receptę donoszą sukces w zatrzymaniu skurcze i straszne uczucia związane z zespołem. Efekty uboczne, w tym senność, zawroty głowy i nudności były zgłaszane.

Środki zaradcze dla farmaceutyczne

Osób cierpiących na RLS, którzy nie chcą polegać na leki na receptę z powodu kosztów i skutków ubocznych uciekać się do różnych środków farmaceutycznych, w tym nie-masaż, suplementy żelaza, wąż wsparcia lub pończoch uciskowych, tonikiem, witamina E, 5-HTP, foliowego kwas, zimne okłady, akupunktury, koenzym Q, ocet jabłkowy cydr, leki homeopatyczne, marihuany, suplementy wapnia, magnezu i suplementy suplementy potasu w monoterapii lub w połączeniu z wapniem i magnezem.

Nawet ludowym oddania mydło w łóżku, w arkuszach w pobliżu stóp, ma kilka zwolenników.

Raporty sukcesu z któregokolwiek z tych środków są niepotwierdzone, a nie dowód kliniczny wspiera sukces bez jakiegokolwiek leczenia farmaceutycznego. Lekarstwo, które działa dla jednej osoby może być całkowicie nieskuteczne dla innej.

Potas jako leczenie RLS

Potas, niezbędnym minerałem zwany też elektrolit, jest konieczne dla wzrostu. Element odgrywa także rolę w funkcji nerwowych i mięśniowych. Ponieważ potas wpływa na skurcze mięśni i impulsów nerwowych, jest jednym z wielu środków farmaceutycznych bez RLS wypróbowanych przez chorych. Podobnie jak w przypadku innych środków niż farmaceutycznych, sukces z wykorzystaniem potasu dla zespołu niespokojnych nóg jest niepotwierdzone.

Niedobór potasu jest często wynikiem utraty moczu. Pacjenci, którzy wymagają leki moczopędne mogą być przepisane suplementy potasu w połączeniu z diuretykiem lub powiedział do "zjeść banana."

Oprócz bananów, inne pokarmy bogate w potas to pomarańcze, sok z suszonych śliwek i soku pomidorowego, kantalupa i spadź melony, wołowiny, kurczaka i ryb, w tym łosoś i sardynki. Jednym z bananów stanowi równowartość jednej tabletki glutaminianu potasu.

Niebezpieczeństwa potasu

Ponieważ potas jest bardzo bogate w dobrze zbilansowanej diety, to nie powinno być konieczne do przyjmowania suplementów. Jak w przypadku każdego suplementu diety, należy skonsultować się z lekarzem przed dodaniem potasu. Zapytaj lekarza, czy sądzi, że potasu pomoże swoje RLS. Over-the-counter suplementów potasu może być niebezpieczne dla serca. Jeśli wziąć suplementy potasu dla RLS lub jakiegokolwiek innego powodu, należy zwrócić się do lekarza, aby monitorować poziom potasu.

Zespół niespokojnych nóg Natural Relief

Restless Leg Syndrome, znany również jako RLS, dotyka ponad 12 milionów Amerykanów, a to uczucie niepokoju i dyskomfortu w nogach. Objawy RLS wahają się od niewielkiego niespokojnym czucia w kończynach do bolesnego snu pozbawienia doświadczenie dla innych. Zakwalifikowane jako zaburzenie neurologiczne, zespół niespokojnych nóg jest niezdolność organizmu do wypoczynku, gdy umysł chce, aby się zrelaksować. W znacznym stopniu wpływa jakość życia psychicznego i fizycznego poprzez rozrywkę i wyczerpania, RLS traktuje się różnym powodzeniem. Liczba homeopatycznych lub naturalnych metod leczenia alternatywne istnieją w leczeniu RLS.

Użyj Ruch do zmniejszenia objawów

Przenoszenie jest najprostszym lekarstwem na łagodnych RLS. Wykonywanie pracy zasilanych mięśnie mogą zmniejszyć intensywność nieprzyjemnych doznań. Wstawanie i chodzenie wokół, zginając łydki i uda mięśni, obracając kostkę i zmiana pozycji w łóżku wszystko może zmniejszyć objawy. Masowanie kończyn może zmniejszyć uczucie stłumiony się energii w mięśniach. Energiczny spacer przed snem lub wykonywania rutynowych wieczorem może być wystarczający, aby stymulować mięśnie i uwalniania energii.

Naucz się zrelaksować przed snem

Relaks zarówno psychicznie i fizycznie może zmienić intensywność objawów RLS. Bardziej sfrustrowani i podkreślił, osoba staje się, stają się bardziej spięty i mniej prawdopodobne jest, że mają przespanej nocy. Eliminując nocne napojów zawierających kofeinę lub alkohol oraz ograniczenie używek, takich jak nikotyna i cukru pomaga organizmowi odpocząć. Ciepła kąpiel aromatyczna tuż przed łóżkiem i pad ciepła stosowany do obszaru dotkniętego zapewnia zarówno fizycznego i psychicznego odprężenia, a obraz może być tylko rzeczą, aby uspokoić nerwy na sen.

Znaczenie spokojny sen

Pierwsze dużo odpoczynku jest niezwykle ważne dla osób cierpiących na zespół niespokojnych nóg, zwłaszcza, objawy stają się ostre. Regularny wzór spania (spać i wstawania o tej samej godzinie każdego dnia) pomaga złagodzić objawy dla niektórych ludzi. Kiedy objawy występują w określonych porach dnia, zmieniając snu, aby uniknąć tych czasów może złagodzić objawy.

Skonsultować się z lekarzem jeśli objawy Resist Natural Relief

Życie z zespołem niespokojnych nóg może być trudne i naturalne zabiegi rzadko wyeliminować objawy całkowicie. Począwszy od początku życia człowieka oraz zwiększenie intensywności wraz z wiekiem, RLS jest jeszcze stan leczyć przewlekłe. Gdy objawy zaczynają się nagle, w połowie życia, mogą one być objawem innej choroby. Każdy, kto żyje z chorobą, która uniemożliwia im prawidłowe funkcjonowanie po próbie naturalnych metod ulgi powinny skonsultować się z lekarzem.

Zespół niespokojnych nóg i sól

Zespół niespokojnych nóg (RLS) dotyka milionów Amerykanów, zarówno mężczyzn jak i kobiety, w każdym wieku. Mimo, że była różnie przypisane nerwowość, bezsenność i stawów, RLS jest obecnie akceptowane jako warunek przyśrodkowej w sobie. Dokładna przyczyna nie jest znana, a środki zaradcze wydają się różnić od przypadku do przypadku. Jednym z popularnych hipotez mówi, że istnieje jakiś związek między RLS i soli, ale nie ma dowodów naukowych na poparcie tej idei.

Co to jest RLS?

Zespół niespokojnych nóg jest problem spowodowany przez neurologicznych problem - nieprawidłową aktywność w ośrodkowym układzie nerwowym. To wpływa aż 12 milionów Amerykanów. Odczucia wywoływane przez RLS są opisane jako pieczenie lub pełzające w nogach, a objawy te mogą wahać się od po prostu niewygodne bolesne. Przyczyna jest nieznana, chociaż istnieją pewne dowody, że to może być genetyczne. Warunki, które mogą przynieść na RLS obejmują anemię, niewydolność nerek, choroby Parkinsona i neuropatii obwodowej.

Objawy

RLS charakteryzuje niespokojne uczucia w nogach, szczególnie, gdy w pozycji leżącej lub odpoczynku. Badania wykazały, że leżący w rzeczywistości zwiększa intensywność tych objawów. Chorzy będą poruszać się w łóżku lub skurcz w próbie złagodzenia objawów, co prowadzi do trudności z zasypianiem i utrzymaniem ciągłości snu. Dlatego stan może spowodować wyczerpanie i zmęczenie w ciągu dnia.

Leczenie

Ruch przynosi chwilową ulgę dla osób cierpiących na RLS. Bardziej skuteczna forma kontroli jest diagnozowaniu zaburzeń leżących u podstaw i ich leczenia. RLS jest traktowane przez zapobieganie; pewne zmiany w stylu życia może utrzymać zespół niespokojnych nóg z rozwijających się osoby, który mógł być podatne na choroby. Zmniejszył spożycie alkoholu, kofeiny i tytoniu jest jednym z takich sugestii. Gorące kąpiele, masaże nóg oraz zastosowanie podkładki grzewcze i okłady z lodu może również pomóc złagodzić tiki które towarzyszą RLS.

RLS i sól

Były pewne twierdzenia, że ​​zespół niespokojnych nóg jest spowodowane lub przynajmniej pogarsza się przy diecie bogatej w soli (sodu). Teoria jest więc, że zmniejszenie spożycia soli wyleczy RLS. Pomysł opiera się na przekonaniu, że zespół niespokojnych nóg jest zaburzeniem nadpobudliwość mięśni. Jeśli tak było, to spożycie soli, jako potencjalnego odwadniacza, może odgrywać rolę w RLS. Ale nie solidne dowody na poparcie tej teorii.

Nieporozumienia

Zespół niespokojnych nóg jest tylko jednym z kilku stanów, które wpływają na nogach. Dolegliwości te często uderzają w nocy i wyświetlić podobne objawy. Z tego powodu inne kwestie są czasami błędnie jako RLS. Jednym z takich consition jest nocne kurcze nóg. Są to skurcze mięśni w łydce, a czasem w podeszwach stóp, które mogą wystąpić kilka razy w ciągu jednej nocy. Nocne skurcze nóg są bardzo powszechne i często błędnie jako RLS. Nie są one jednak związane lub symptomatyczne RLS.

Informacje o zespół niespokojnych nóg

Informacje o zespół niespokojnych nóg


Zespół niespokojnych nóg jest więcej niż tylko obciążające; często jest to żenujące. Jeśli cierpisz na RLS (zespół niespokojnych nóg), może się okazać, że trudno zasnąć. Trudno jest dzielić łóżko ze współmałżonkiem lub bliskiej osoby, a nikt nie rozumie.

Objawy

Objawy zespołu niespokojnych nóg zakresie od łagodnego do ciężkiego i obejmują mrowienie, ból, ból, ciągnięcie, a swędzenie i pieczenie w nogach, gdy próbują się zrelaksować.

Początek

RLS zazwyczaj zaczyna się we wczesnym okresie życia. W niektórych przypadkach, nawet małe dzieci mogą rozwijać problem.

Niewłaściwa

We wczesnym dzieciństwie, zespół niespokojnych nóg jest często błędnie jako "Growing Pains".

Lekarstwo

Nie ma rzeczywistego wyleczenia RLS, ale są leki, lekarz może przepisać, aby pomóc złagodzić objawy.

Metoda ulga

Masować łydki i kostki mięśni jest pomocne dla zwolnienia z RLS.

Rozważania

Nagłe wystąpienie RLS może być oznaką innych poważnych problemów zdrowotnych, takich jak choroby nerek, cukrzycę i reumatoidalne zapalenie stawów.

Jakie są naturalne zabiegi na zespół niespokojnych nóg?

Zespół niespokojnych nóg - znany także jako zespół Kborn w - powoduje skurcze mięśni, uczucie jak ktoś musi przenieść nogi, nerwowość, drętwienie, a szpilki-i-igły typu uczucie, że coś porusza się pod nogi, a noga lanie. Zwykle te nieprzyjemne uczucia są doświadczeni głęboko w łydkę, choć wiele osób również zgłosić dyskomfort w ramionach, tułowiu i genitaliów. Lekarze nie znają przyczyny tego stanu, ale wierzę to może być związane z problemem w mózgu lub rdzenia kręgowego. Kilka naturalnych metod leczenia może złagodzić objawy.

Zabiegi korzystne ziołowe

Zalecane dawkowanie ziół i środki farmaceutyczne są oznaczane przez ich najważniejszych właściwości farmakologiczne, zakres terapeutyczny. Zakres terapeutyczny jest najmniejsza dawka, która wywołuje żadnego efektu leczniczego do największej bezpiecznej do spożycia dawki. Zioła są ogólnie nietoksyczne i przedawkowania lub ciężkie skutki uboczne są mało prawdopodobne. Jednakże trzymać sugerowanych ilościach, ponieważ potrzebują więcej niż raz jest mało prawdopodobne, aby dodatkowe korzyści i mogą powodować negatywne skutki uboczne.

Mak California z cordyalis zapobiega skurcze mięśni, łagodzi ból i wywołuje sen. Weź, jak jest na etykiecie. Kava rozluźnia mięśnie i sedates na centralny układ nerwowy. Weź od 60 do 120 mg na dobę. Passion Flower herbata rozluźnia mięśnie i wywołuje senność. Weź jeden kubek dwie do trzech godzin przed pójściem spać. Rooibos herbata łagodzi skurcze i ma kojący wpływ na układ nerwowy. Jest to również korzystne dla ogólnego bólu. Weź, jak jest na etykiecie. Waleriana sedates mięśnie i zmniejsza czas potrzebny do zaśnięcia. Weź od 50 do 100 miligramów dziennie na godzinę przed snem.

Inne sugestie

Połączeniu suplement wapnia / magnezu pomaga uspokoić nerwy. Jest to najbardziej skuteczny, jeśli podjęte przed snem. Weź, jak jest na etykiecie.
Unikaj kofeiny we wszystkich jej formach.
Nie palić, ponieważ ogranicza dopływ krwi do nóg.
Suplementy żelaza mogą zmniejszyć stan, ale zrobić test na poziom żelaza przed rozpoczęciem leczenia.
Stres może także pogorszyć stan.