adcov.com

zelatyna na stawy

Złe skutki postawy na stawy

Złe skutki postawy na stawy


Kiedy byliśmy w szkole, większość z nas uczono, że dobra postawa była ważna. W niektórych szkołach publicznych, to było prawie roczny rytuał mieć nauczyciel równowagi książkę na naszych głowach, w celu uzyskania nam siedzieć lub stać prosto. Nauczyciele ci mieli rację: Dobra postawa jest ważna dla utrzymania długoterminowego zdrowia stawów.

Nieporozumień

Postawa jest nie tylko stały się proste, według Sports Injury Bulletin. Mamy postawę dla wszystkiego, co robimy, od stania na biegu lub jazdy na rowerze. Dr Samuel A. Mielcarski, fizjoterapeuta z Atlanty, mówi: "Celem dobrej postawy jest utrzymanie stanu równowagi układu mięśniowo-szkieletowego, które chroni konstrukcje nośne ciała przed zranieniem lub postępującą deformacją." Innymi słowy, dobra postawa chroni nasz szkielet i stawy, i złe postawy powoduje obrażenia.

Grawitacja

Jak poruszać się po naszych czasach, stale walczyć grawitacji. Grawitacja trzyma nas od szyby od Ziemi, ale w tym samym czasie, że ciągnie nas w dół i kładzie nacisk na naszych stawów. Postawa decyduje, czy grawitacja będzie płynąć gładko przez nas lub powodować stres na naszych stawów.

Slouching

Zgodnie z siedzibą w Chicago chiropraktyka lekarz dr Richard Arrandt, kiedy garbić, możemy wyciągnąć cały nasz kręgosłup z wyrównania. To wywiera presję na klatce piersiowej i narządów wewnątrz niego. Dodatkowo slouching powoduje głowy i szyi opadają do przodu, co może prowadzić do problemów ze stawu skroniowo-żuchwowego i zaburzenia mięśniowe. TMJ często powoduje ból szczęki i głowy.

Kołysać Powrót

Kołysać powrót jest spowodowany nieprawidłowym ustawieniu miednicy. Może to prowadzić do osłabienia mięśni brzusznych usztywnienie w środkowej stawów kręgosłupa. Jeśli postawa nie jest rozwiązany, w miarę upływu czasu na stawach kręgosłupa będzie zdegenerowany.

Stopa Pozycjonowanie

Według uzdrowić magazyn, niewłaściwe umieszczenie stóp może prowadzić do przewlekłego bólu stawów. Stopy są fundamentem, na którym można stać i chodzić. Jeśli skręcić nogi lub stoją nieprawidłowo, może powodować przewlekłe bóle stawów. Właściwe umieszczenie stóp może poprawić naprężenia w stawach i przynieść natychmiastową ulgę dla niektórych form przewlekłego bólu.

Skutki uboczne Yerba Mate na stawy

Skutki uboczne Yerba Mate na stawy


Yerba mate (wymawiane yerba mah-Tay) to herbata o lekko trawiastym smaku. To powszechnie już cieszył się w Ameryce Południowej, gdzie pijących akcji to w specjalnych tykwy. Entuzjaści mówią korzyści z tego zakresu pić z właściwości odchudzających i walki z rakiem do leczenia nieświeżego oddechu. Więc nic dziwnego, że ci, którzy wychwalają zalety tej herbaty również powiedzieć, że ma pozytywny wpływ na stawy, jak również. Ale przed wyjazdem sięgając po tradycyjne kolega tykwy, należy pamiętać, że herbata jest znana z działania niepożądane, jak również.

Caffene

Niektórzy marketerzy z yerba mate twierdzą, że napój zawiera mniej kofeiny niż kawa lub herbata. Niektórzy nawet twierdzili, że napój ma alternatywy pobudzające kofeiny zwany mateine. Są to jednak informacje wprowadzające w błąd. Kubek yerba mate faktycznie ma więcej kofeiny niż w nim filiżankę kawy. I choć od marketingu twierdzą, że różne zioła i związki w yerba mate są korzystne dla osób cierpiących na reumatoidalne zapalenie stawów, badania naukowe wykazały, że kofeina ma szkodliwy wpływ na stawy i może zaostrzyć reumatoidalnego zapalenia stawów.

Wycofanie

Tak jak w przypadku wszystkich napojów związanych kofeinę, z czasem może rozwinąć uzależnienie od kofeiny. Nagłe odstawienie kofeiny powoduje objawy, które mogą obejmować bóle stawów. Wycofanie bóle stawów wywołane może trwać do pięciu dni.

Wysokie ciśnienie krwi

Na efekty pobudzające yerba mate może zaostrzyć wysokie ciśnienie krwi. To jest problem z powodu ostatnich badań łączących wysokie ciśnienie krwi do dna moczanowa, choroby, która powoduje bolesne stawów ataki w stawach.

Moczopędne

Yerba Mate pewne właściwości moczopędne, dzięki czemu można go stosować w postaci pigułki wody, aby zwiększyć moczu oraz zmniejszenie ilości wody w organizmie. Jednak nadużywanie leków moczopędnych może spowodować uszkodzenie stawów. Według książki "organizmu Wiele Szepty wody," zasada w projektowaniu wszystkich stawów jest woda do działania jako środka smarującego. Ponieważ woda jest usuwana z organizmu, stres stawów staje się większa. W miarę upływu czasu, może to zużycie stawów i spowodować ich podziału.

Skurcze mięśni

Jednym z efektów ubocznych zgłaszanych spożywania yerba mate jest występowanie skurcze mięśni. Może to wpływać na napięcie mięśni, prowadząc do nieprawidłowej chodu. Długotrwałe skurcze mięśni i zaburzenia chodu, może powodować stres i osłabienie stawów.

Które metale są trujące dla ryb stawy i ogrody?

Które metale są trujące dla ryb stawy i ogrody?


Obecność małych śladów metali w stawach rybnych i ogrodach jest do przyjęcia wzrostu, jednak są one stać się toksyczne gdy są one zbyt zatężono. Pond Liner, który sprzedaje produkty rybne staw, odnosi się do tego stężenia jako "metale ciężkie", które znajdują się w lutu używanego do przyłączenia kanalizacji razem. Większość trujące metale ciężkie lub dystrybuowane są za pomocą wspólnego źródła wody, pestycydów lub porzuconych złomu.

Ołów

Trujące działanie ołowiu są odczuwalne zarówno przez życie i ogrodowych roślin wodnych. Metal był zazwyczaj używany w instalacji wodnej lutowania, ale od tego czasu został wycofany, ponieważ objawy chorobowe są odczuwalne przez ludzi. Zgodnie z University of Minnesota, ołów jest najczęściej dorabia w warunkach glebowych i stawów poprzez emisje i kiedy prowadzić samochód oparty na żetony farbę, miesza się w glebie i kanalizacji do źródła wody. Ponieważ rośliny mają tendencję do wchłaniania mniej ołowiu niż miękkich organizmów tkankowych, takich jak ryby, ogrody zwykle mają wyższy próg na poziomie ołowiu.

Miedź

Miedź w mniejszych stężeniach nie jest szkodliwa i jest rzeczywiście potrzebne jako zasadniczy element dla ryb i roślin. Negatywne skutki są trujące lub filcu gdy stężenie miedzi jest zbyt wysoka. Ponieważ jest to metal, który nie rozkłada się, gromadzi się osad. Z czasem może osiągnąć niebezpieczny poziom dla roślin i zwierząt. W akwariach, reakcja chemiczna jest produkowany, gdy woda o niskim pH i niskiej twardości wody wymieszać z osadu miedzi, powodując wysokie stężenia miedzi nagle dostać się do wody, stwierdza OASE Living Water. To nagłe uwolnienie miedzi jest śmiertelne dla życia w stawie. OASE nie zaleca stosowania produktów miedzianych dla utrzymania stawy lub zbiorniki rybne, aby uniknąć zatrucia miedzi.

Cyna

Cyna jest szkodliwy dla roślin i staw na wysokim poziomie. To pijawki w piasek ze starych zużytych puszek, metali, farb i pestycydów. Według Lenntech rozwiązań uzdatniania wody, cyna jest najbardziej szkodliwe dla grzybów, glonów i fitoplanktonu, które są niezbędne dla zdrowia wodnych ekosystemów. Ich wzrost, reprodukcję i karmienia wzory są najbardziej zmienione przez obecność cyny. Ogrody są mniej dotknięte cyny, ponieważ nie absorbują metali, takich jak organizmy wodne. Najbardziej cyny pozostaje w glebie, gdzie nie jest łatwo zerwać przez mikroorganizmy.

Skutki ciśnienia barometrycznego na stawy i mięśnie

Skutki ciśnienia barometrycznego na stawy i mięśnie

Wcześniejsze pokolenia zauważył, że zmiany w pogodzie, w jakiejkolwiek formie, trudno się poruszać. To było powszechne, aby usłyszeć takie pomruki jako "zapalenie stawów spadła na wizytę" lub "moje lumbago mówi pogoda się zmienia", a nawet, że wiek był winien. Przeważnie, nie mieli pojęcia, że ​​jony lub zmiany ciśnienia powietrza był z dostaniem się do nich.

Ludzie ci nie byli w błędzie. Byli na coś wielkiego. Dzięki postępowi w dziedzinie badań, diagnostyki i leczenia, fakt, że żywa istota może być barometrem pogoda nie jest dziki pomysł. Dowody medyczne teraz poparcie tego!

Barometry życia i oddychania

Zmiany temperatury, szczególnie gdy szybkie i nieoczekiwane, nie odgrywają rolę w dobrego samopoczucia fizycznego, diagnostyki i leczenia niektórych zdarzeniach medycznych. Tajne ofiar i pacjentów z wysoką gorączką mają tendencję, aby uzyskać zwolnienie z kocami chłodzenia. Epidemia rozprzestrzenia się szybciej, gdy występują gwałtowne zmiany pogody.

Istnieje wiele udokumentowanych badań w ciągu ostatnich sześciu lat, które kiedyś klimat Niemiec, Szwajcarii i Norwegii, aby pokazać kolce w chorobie podczas zimowych miesięcy styczeń, luty i marzec. Uzyskane dane wskazują, że w zimnych mas powietrza osiadł w miejscu na tych obszarach, nie było skoku liczby epidemii grypy.

Ból i ciśnienia barometrycznego

W latach od tych badań, człowiek wydaje się prześcignąć najlepszych meteorologów w prognozowaniu pogody. Jest to prawda, ponieważ płyn, który otacza nasze stawy są szczególnie wrażliwe na zmiany ciśnienia atmosferycznego.

Gdy ciśnienie zanurza się, twoje ciało może czuć ciężar w powietrzu, zapach deszczu pochodzących i zaczynamy doświadczać mniej mobilność. Zmiana ciśnienia atmosferycznego powoduje stan zapalny w płynie otaczającym stawy. Powoduje to różne poziomy bólu.

Co się dzieje, gdy ciśnienie barometryczne zaczyna rosnąć? Czy ból zniknie gdy barometr osiągnie pewien szczególny punkt? Gdy ból zapalenia chwyta, nie będzie nigdzie szybko.

Nie Shoot Messenger

Różne wcześniej istniejących warunków, gdy stan zapalny może łączyć w zestawy, tworząc artretyczne sytuacji - i od tego momentu, nie jest to wielki krok do uznania pogodę Wpływ ma na ostrych i przewlekłych chorób - zwłaszcza tych związanych z zapaleniem stawów.

Oprócz udokumentowanych zmian liczby urodzeń i liczby plemników, zapadalność na zapalenie płuc, zapalenie oskrzeli i grypę szczególnie wzrosła. Dla naszych celów, zapalenie płuc, zapalenie oskrzeli i grypa są na szczególną uwagę.

Ludzie, którzy są na astmę są najczęściej, aby przejść do jednego z tych Wielkiej Trójki. Mają się przez drogi oddechowe, które są zwężone, a następnie tak często, że zapalenie płuc i wspierające je systemy są znacznie osłabione. Czujność jest walka na całe życie, a ich świat jest pełen pyłków, złej jakości powietrza i suchym zakurzonym powietrzu w pomieszczeniach mieszkalnych.

Czynnikami atmosferycznymi Czułości

Życie jest obrotowe drzwi dla tych ludzi, którzy są wrażliwi pogoda. Ból z zapaleniem stawów, mięśni i nerwów może podnieść się do punktów poza zdolność do radzenia sobie.

Niektóre z warunków, które dotyczą warunków stawy i mięśnie reagują na zmiany poziomu ciśnienia barometrycznego obejmują te przewlekłe, czasem wyniszczające, choroby:

Arthritis - w tym reumatoidalne zapalenie stawów i choroba zwyrodnieniowa stawów
Ból pleców - szczególnie ból w dole pleców
Fibromialgia - stan mięśni i nerwów
Ból blizny - zwłaszcza blizny niedawno uzdrowił
Neuralgia nerwu trójdzielnego - i wspólne zaangażowanie nerwów
Bóle głowy - w tym migreny i klastrów
Zaburzenia nastroju - depresja, gdy ciśnienie atmosferyczne spada, a gdy wzrasta manii

Reumatycznych

Reumatolodzy leczenia pacjentów z przewlekłymi którykolwiek z wyżej wymienionych warunków, rutynowo doradzać im uniknąć pewnych warunków pogodowych, które pogarszają lub zwiększają ich dyskomfort, zwłaszcza następujące z nich.

Każda z tych trzech łatwo pogorszyć, gdy zmienia się pogoda na lepsze lub gorsze - czy nie jest to zmiana, jednak niewielkie, w ciśnieniu atmosferycznym:

Skurcze mięśni po treningu wzrost lub sportu zaczyna bez korzystania z uprzedniego rozgrzać, zwłaszcza w niskich temperaturach.

Toczeń rumieniowaty układowy, najlepiej znany jako toczeń, staje się poważna, gdy pogarsza. Narządy wewnętrzne mogą rozpalać bez wiarygodnego powodu. Najnudniejsze słońca ma możliwość uaktywnienia tocznia. Pacjenci muszą korzystać z ochrony przeciwsłonecznej Lupus wielkodusznie i nosić odzież na pokrycie głowy, ramiona i nogi.

Zachęcanie do przeprowadzki do cieplejszych, mniej inwazyjnych, klimacie jest często jedynym rozwiązaniem dla pacjentów z toczniem.

? Fenomen Reynauda towarzyszy warunków, które są

inflammatory in nature, yet derive from the constricted blood that
is not able to reach fingers, toes or the nose. Discolored fingers
or toes are one incident that betrays the presence of Reynaud's.

Unusual temperatures are the culprit and, although weather is
the major catalyst, it is not the only one. A simple act like
removing food from the freezer or cooking over a hot stove is
enough to cause a plethora of problems.

Luźne stawy i stawów w dojrzałości

Luźne stawy są hipermobilnej stawów --- pozwalają stawy danej osoby przenieść daleko poza normalny zakres ruchu. Ogólnie rzecz biorąc, warunek ten zmniejsza się z wiekiem, ale to nie zawsze jest prawdą.

Identyfikacja

Hipermobilne doniesień stawów może prowadzić do bólu i wtórnego zapalenia kości i stawów, jak również wyższe prawdopodobieństwo skręcenia i przemieszczenia. Jeśli cierpisz na zespół nadmiernej Twoje więzadła są słabe i luźne i nie może zapewnić właściwą stabilność stawu, według dr Edwarda R. Laskowskiego z Mayo Clinic.

Rozważania

Wspólne nadmierna, przy okazji, jest wskazanie zespół Marfana czy Zespół Ehlersa-Danlosa, szczególnie jeśli towarzyszą bóle stawów.

Wynik

Arthritis.org wyjaśnia, że ​​nadmierna może powodować przewlekłe bóle kończyn i stawów, a także wspólne dyslokacji w kolana, palce u rąk i nóg i kolan.

Z drugiej strony ...

Z drugiej strony, nadmierna lub wiotkość stawów może zmniejszyć swoje szanse na zdobywanie choroby zwyrodnieniowej stawów w rękach i innych stawów, jak wiek, ponieważ dwukrotnie wspólne mogą chronić swoje ręce. Chociaż istnieją doniesienia, że ​​nadmierna może zwiększyć szanse na zapalenie kości i stawów, odnotowano w lipcu wydaniu Arthritis & Reumatyzm w 2004 roku, że naprzeciwko może być prawda.

Cechy

Dr Virginia Byers Krause, Duke University Medical Center, Durham, Karolina Północna, wyjaśnia, że ​​nadmiernie ruchliwej wspólne jest pod mniej stresu niż stawu, który nie jest nadmiernie ruchliwej tak stawów i towarzyszący ból mogą być mniej prawdopodobne.

Dlaczego moje kolana i stawy Ból?

Dlaczego moje kolana i stawy Ból?


Ból stawów i kolana są częste skargi, zwłaszcza w miarę starzenia się. Istnieje szereg przyczyn. Nieaktywne jest jednym z najważniejszych według painfoundation.org.

Przyczyny

Stawów może być ból, bo masz grypę lub dlatego, że są coraz starsi. Większość z nas będzie się choroby zwyrodnieniowej stawów, a niektóre będą się reumatoidalne zapalenie stawów, które to spowodować ból stawów. Zgodnie z Medline Plus, kolana są często ból lub bolesne "od nadużywania, złej formie podczas aktywności fizycznej, nie nagrzewa się lub chłodzenie, lub niewystarczające rozciągania."

O których mowa ból

Twój ból może pochodzić od czegoś innego niż stawu, gdzie czujesz to. Jest to znane jako określoną bólu. Według dr Daniel Mazanec, reumatologa i dyrektor Centrum Kręgosłupa w Cleveland Clinic, o których mowa ból jest "ból w obszarze ciała, które jest oddalone od źródła bólu," artykuł na reliableplant.com raporty.

Efekty

Wiele osób wciąż niechętnie przenieść ich ciała, ponieważ ich stawy są bolesne. Painfoundation.org zwraca uwagę, że "konwencjonalnych mądrości kiedyś, że wykonywanie wspólnych problemów wzrośnie."

Zapobieganie / Rozwiązanie

Należy ćwiczyć, aby złagodzić swój ból stawów. Według painfoundation.org "Lata wyników badań pokazują, że teraz mniej poruszać stawów, słabsze i bardziej bolesne, stają się". Rozciągnąć i wzmocnić mięśnie, a nie aerobik. Zacznij powoli.

Rozważania

Skontaktować się z lekarzem dla pełnego badania fizykalnego, jeśli ból stawów gorzej z ćwiczeń. Coś jeszcze może być nie tak.

Jakie są Diarthrotic stawy?

Jakie są Diarthrotic stawy?


Diarthrotic stawy są zarówno najczęstszą i najbardziej ruchome stawy w szkielecie. Składają się one z co najmniej dwóch kości, które mają chrząstki obejmujące końce w miejscu łączenia w celu zmniejszenia tarcia, więzadeł, które łączą razem kości i ścięgien, które łączą kości mięśni, które je przestawić. Mają one także wspólne kapsułki wokół nich utworzony przez błony maziowej, które wydziela się płyn, który działa jako środek smarujący w celu promowania płynny ruch stawu. Membrana ta nadaje im alternatywną nazwę: błony maziowej stawów. Diarthrotic lub maziowa stawów mogą być podzielone na trzy kategorie, w zależności od płaszczyzny, w której się poruszają, a te kategorie podzielić dalej na typy ruchu.

Jednoosiowy

Jednoosiowe stawów poruszał się tylko w jednej płaszczyźnie - otwierają (rozszerzenia), a w pobliżu (Flex) łuku ruchu raczej niż zakres ruchu. Zawias stawów pojawiają się w ludzkiej łokcia i kolana. Gdzie występują złącza obrotowe i osiowe atlas kręgi i promieniową i łokciową wspólnie.

Dwuosiowy

Condyloid stawy dołączyć ludzkie palce do kości dłoni w kostkach, a siodło wspólne - w którym jedna kość ma część wystaje, który pasuje do innych kości w depresji dopasowania - łączy kciuk do dłoni. Połączenia te mogą przemieszczać się w dwóch kierunkach, co pozwala na większy zakres ruchu.

Trójosiowy

Stawy ludzkiego ciała o największym zakresie ruchu są w biodra i barku, które poruszają się w trzech płaszczyznach - prawo / lewo, przód / tył i góra / dół, aż samolot może poruszać się w niebo. Oba są przeguby kulowe-wtykowe, w którym zaokrąglona koniec jednej kości pasuje do kubka w drugiej. Prostszy typ trójosiowy stawu znajduje się pomiędzy kośćmi palców w stawach samolot, gdzie kończy się z dwóch kości po prostu ślizgają się między sobą.

Wspólne problemy

Złącza mogą wystąpić problemy w przypadku ich uszkodzona lub zbyt dużej, ale może mieć również problemy ze wykorzystywane zbyt mało. Mogą one zostać uszkodzone przez uraz lub atakowane przez choroby. Złącza umożliwiają elastyczność i ruch, bez których organizm ludzki nie może prawidłowo funkcjonować, i powinny być chronione i stosowane prawidłowo. Na bóle stawów lub awarii, skontaktuj się z lekarzem.

Kości i stawy w organizmie

Kości i stawy w organizmie


Organizm ludzki ma 206 kości, z maleńkim strzemion kości w uchu, które jest około 0,1 cm długości do kości udowej lub kości udowej, który średnio ponad 19 cm długości. Jesteś rzeczywiście rodzi się z około 300 kości, ale wiele z nich zacznie złączą po urodzeniu. Punkt, w którym dwie lub więcej kości spełniają nazywa jointa i zazwyczaj kości w stawach są dołączone przez więzadła. Utrzymania zdrowia kości i stawów wymaga ćwiczenia, dobre odżywianie i unikanie kontuzji.

Bone Zdrowie

Chociaż łatwo jest myśleć o kościach jak stałych, nieruchomych obiektów, są one całkiem żyje z działalności. Komórki nieustannie produkcji nowego materiału kostnego i naprawy uszkodzeń kości i krwi jest stale krążących przez kości, przynosząc tlenu i substancji odżywczych i usuwania odpadów. Ta aktywność komórkową i zdrowe krążenie jest niezbędna dla kości, aby naprawić się, czy nie ma przerwy. Kości zawierają 99 procent wapnia w organizmie, co zdarza się być najbardziej obfite mineralnych w organizmie, zbyt.

Wspólne Zdrowie

Stawów są narażone na trzy główne sposoby: urazy "zużywanie" choroby, takie jak zapalenie kości i stawów oraz choroby autoimmunologiczne, takie jak reumatoidalne zapalenie stawów. Urazy, takie jak zwichnięcie stawu barkowego może być zwykle traktowane z chirurgii i terapii fizycznej. Reumatoidalne zapalenie stawów jest zapalenie błony śluzowej w stawach, które powoduje ból, opuchlizna i sztywność, i jest przewlekłą chorobą. Choroba zwyrodnieniowa stawów jest stan zwyrodnieniowy, dla których nie ma lekarstwa. Przeciwbólowe mogą pomóc złagodzić objawy, podczas gdy terapia fizyczna może również pomóc dostosować się do ograniczeń kondycji i wzmocnienie stawu zbyt.

Utrzymanie Bone Zdrowie

Dieta bogata w wapń jest ważna dla zdrowia kości. Ale trzeba także witaminę D, aby pomóc przyswajanie wapnia. Dlatego wiele suplementów wapnia zawierają także witaminy D. Takie suplementy są często zalecane dla osób starszych w celu zapobiegania warunki, takie jak osteoporoza, w którym zmniejsza się gęstość kości, a stajesz się słaby i na większe ryzyko złamań. Ćwiczenia oporowe, jak podnoszenie ciężarów, a nawet chodzenie, może pomóc w utrzymaniu zdrowia kości i mięśni, które są niezbędne do zachowania ogólnego funkcjonowania i jakości życia, jak wiek.

Inne Fakty kości i stawów

Masz około 230 i pół-ruchome ruchome stawy w organizmie. Masz również kilka nieruchome stawy, takie jak te w kości czaszki, gdzie są dołączone odrębne, ale nie połączone ze sobą. W centrum jest szpiku kości, w której organizm produkuje białe i czerwone krwinki. Krwinki czerwone pomaga przenoszenia tlenu w całym organizmie, a białe krwinki pomagają zwalczać infekcje. Lekarz, który leczy problemy kostne nazywa ortopeda, od łacińskiego słowa "orto", czyli "kości".

Dlaczego stawy Ache, gdy zmienia się pogoda?

"Jest burza. Czuję to w kościach." Jak często słyszał, jak ktoś mówi coś podobnego? Są to osoby z zapaleniem stawów, którzy przysięgają mogą przewidzieć pogodę wyłącznie na podstawie sposobu ich połączenia poczuć. Czy to po prostu opowieść spokojnej starości żon, czy jest jakiś podstawy naukowe do tego przekonania?

Teorie / Spekulacje

Kilka badań wydają się wskazywać, osoby te nie są po prostu wyobrażając sobie rzeczy. W 2003 roku japońscy naukowcy przeprowadzili jeden z pierwszych udokumentowanych badań skutków zmian pogodowych w stawach zwierząt; International Journal of Biometeorologia opublikował wyniki. Sztucznie wywoływania zapalenia stóp, a następnie umieszczenie szczurów w niskiej temperaturze, środowisko niskiego ciśnienia, naukowcy zobaczyli, że bóle stawów stóp wzrosła. Wierzą, że czujnik, który uruchamia taki ból może być w uchu wewnętrznym, który poczuje skutki zmian ciśnienia powietrza. Większość osób, które latały na samolotach znają uczucia z ich uszu popping, gdy samolot zwiększa lub zmniejsza wysokość. Nie dalej jak w 2007 roku naukowcy z Uniwersytetu Tufts w Bostonie przeprowadzili badania pokazujące, że ból stawów zwiększone stopniowo z każdym spadkiem 10 stopni temperatury; zmiany ciśnienia barometrycznego produkowane również zwiększoną ból.

Fakty / Definicje

Dlaczego ciśnienie barometryczne wpłynie stawów u zwierząt i ludzi? Aby odpowiedzieć na to pytanie, trzeba najpierw zrozumieć, czym jest ciśnienie atmosferyczne. Colin Marquis, starszy meteorolog w The Weather Channel, mówi: "Większość ludzi nie myśli, że powietrze ma masę, ale powietrze z cząsteczek, a te cząsteczki mają wymierny ciężar. Kiedy mówimy o ciśnienia barometrycznego, jesteśmy mówi o tym ciężarem. " Używa analogii, która pomoże wyjaśnić skutki ciśnienia powietrza. "Bierzesz balon i umieścić go w próżni. Jako ciśnienie zmniejsza się wokół tego balonu, rozszerza," wyjaśnił. "I tak samo w obrębie tkanek wokół stawów. Jeśli istnieje już obrzęk, stan zapalny, zaburzenia mechaniki w stawie, a ciśnienie spada, gaz i tkanki rozwijać, a to wydawało się, więcej bólu przez pacjenta. This Dlatego czują zmianę ciśnienia atmosferycznego ".

Expert Insight

Dr Rob Danoff, osteopatii i dyrektorem programu The Family Practice Residency w Filadelfii, a także stałym współpracownikiem Discovery Health Online i The New York Times Specjalne funkcje, wydaje się zgodzić. Opowiada o historii pacjenta z "kolanem pogody." Dr Danoff mówi 93-letnia Edna została prawidłowo przewidzieć pogodę w ciągu 12 lat jest jej leczenia. Trochę język-w-policzek, dodaje: "... nawet jeśli nauka nie może udowodnić ponad wszelką wątpliwość, że kolano Edny jest przewidywanie Kurzawa, mogę ci powiedzieć, kiedy" czuje "zamieć nadchodzi, upewniam się mój śnieg łopata na w dobrym stanie. "

Dr John Parenti, dyrektor Departamentu Ortopedia w Geisinger Medical Center w Danville, Pa., Ma bardziej pragmatyczne podejście. Choć nie wyklucza połączenia między zmianami pogody i bólu stawów, jak mówi, "Nie chciałbym oprzeć wszelkiego rodzaju leczenia na nim." On nie zgadza się, że receptory nerwowe w stawach mogą odczuwać skutki podwyższonego ciśnienia atmosferycznego, ale dla większości ludzi efekty są bardziej irytujące niż wyniszczające.

Czy to wszystko w głowie?

Widok doktora Parenti spadnie bardziej zgodne z większości badań, których nie udało się znaleźć korelację między zmianami w medycznej pogody i zwiększonego bólu stawów. Artykuł opublikowany przez Centrum Medycznego Carl R. Darnell Army w Fort Hood w Teksasie, wskazuje, że ludzie, którzy zwracają uwagę na pogodę, gdy ich stawy boli nie zauważyć, gdy pogoda w ogóle nie czuje bólu. Z tego powodu, ból stawów jest prawie zawsze związana z złej pogody.

Znaczenie

Więc co to wszystko tak naprawdę oznacza? Nawet jeśli to wszystko jest psychologiczna, jeśli cierpią z powodu zapalenia stawów i że czujesz się zmiany pogody w stawach, warto spakować, że następnym razem parasol palce uzyskać sztywny lub swój ból kolana. Dla tych z nas, którzy nie są podatne na uczucie bóle stawów, przestrzegać prostej zasady podróży. Zjeść, gdzie zrobić tubylcy - lub w tym przypadku, oglądać artretyczne babcię.

Jak działa Wiek zaatakować stawy?

Jak działa Wiek zaatakować stawy?


Jako osoba staje się starsze, doświadcza wiele zmian w organizmie, z których wiele związanych z kośćmi i stawami. Stawy są poduszkowaty chrząstki, że utrzymać dwie kości z ocierają się o siebie. Nie każdy, kto w wieku doświadczy ekstremalnych ból stawów lub zaburzeń spowodowanych przez uszkodzenia stawów, choć starzenie ma ostatecznie na stawy każdego z nas w kilku negatywnych sposobów.

Reumatoidalne zapalenie stawów

W wieku osoby, chrząstki, która składa się na staw może zacząć rozbić i stanu zapalnego. Zapalenie może często prowadzić do stanu znanego jak reumatoidalne zapalenie stawów, przewlekłą chorobą, która dotyka 1,3 miliona Amerykanów. Ta forma zapalenia stawów wyniszczające i powoduje ból, sztywność i obrzęk stawów. Reumatoidalne zapalenie stawów może utrudnić osoba chodzić, oprócz powodując silny ból pleców. Reumatoidalne zapalenie stawów, choć nie są ograniczone do starszych generacji, starzenie się jest głównym czynnikiem przyczyniającym się do tej choroby dotykające stawy.

Zmniejszona Elastyczność

Wspólny ruch zostaje ograniczony z wiekiem prowadzi do ogólnego zmniejszyła elastyczność stawów. Dzieje się tak głównie ze względu na zmiany w obrębie więzadeł i ścięgien okolic stawów. W wieku osoby, jej odległości zwykle zmienia, która zmienia wpływ na stawy. Ta zmiana jest widoczna w elastyczności prawie wszystkich seniorów i wiele osób starszych.

Zmiany zwyrodnieniowe

Stawów biodrowych i kolanowych są jednymi z pierwszych stawów doświadczyć zmian zwyrodnieniowych jak osoba wieku. W związku z procesem starzenia, niektóre złącza często tracą strukturę zmiany ogólnego wyglądu rzeczywistego stawów i wyglądu zewnętrznego. Wczepy często tracą chrząstki, co prowadzi do zagęszczania kości. Zmiany w stawach palca dotyka kobiety niż mężczyzn. W niektórych przypadkach, minerały zostaną zdeponowane w niektórych stawach, proces znany jako zwapnienia. Wyniki zwapnienia najczęściej wokół ramion.

Zapobieganie

Nie ma sposobu, aby zagwarantować pełną zdrowie stawów, a niektóre kwestie są dziedziczne, ale istnieją sposoby zapobiegania, aby spróbować i ograniczają ilość starzenia szkody może powodować. Rozciąganie to łatwy sposób, aby zapobiec w przyszłości sztywność stawów. Rozciąganie przed wykonaniem lub aktywności fizycznej zmniejszy wpływ ciała ma na stawy. Na tej samej notatki, regularny program ćwiczeń jest również korzystne, gdy próbuje uniknąć problemów ze stawami. Oprócz ćwiczeń, wyważona i zdrowa dieta może również pomóc w zapobieganiu niektórych potencjalnych skutków starzenia może mieć na stawy.

Co Charakterystyka Czy Wszystkie stawy w Have ciała wspólnego?

Co Charakterystyka Czy Wszystkie stawy w Have ciała wspólnego?


Ciało ludzkie wymaga skomplikowaną grę twardych struktur, lekkich materiałów włóknistych i mas energii manipulujących przenieść, ciągnąć, przenoszą i spychają w razie potrzeby przez mózg. Wszystkie te części są połączone ze sobą za pomocą złączy, dużych i małych. Te punkty łączące zapewniają elastyczność i zakres krytyczny ruch dla ciała. Kiedy jest rannych lub nie, ciało może być znacznie utrudnione w wydajności. W rezultacie, co te stawy łączy to dobrze wiedzieć, dla utrzymania dobrego stanu zdrowia.

Połączenia

Stawy zapewniają łączną funkcję między kości i mięśni. Bez tych połączeń, części nie może funkcjonować i wykonywać swoją rolę. Stopa nie może wkroczyć, obrócić lub rozciągnąć bez wielu stawów kości w stopie. Ręka nie może pojąć lub manipulować bez stawów w palcach i nadgarstku. Tak wspólnej na wszystkich złączach jest to, że pozwalają one pewien zakres ruchu, w zależności od określonej części. Z drugiej strony, gdy wspólne zostaje rannych lub nie, mobilność jest prawie niemożliwe w tym terenie.

Aktywacja

Stawy działa jak zawias do drzwi - drzwi mogą huśtawka przez zakres ruchu, jak porusza się zawiasów. Jednak wspólne nie zrobić cofanie masy. Mięśnie i więzadła wyciągnąć i wsunąć kości, aby przenieść, zginanie lub skręcanie w stawach po aktywacji. Na przykład, ścięgno się w tylnej części nogi ciągnie nogi do tyłu i do góry. Mięśnia czworogłowego w przedniej części górnej nodze wyciągnąć nogę do przodu. Ten kompromis z dwóch grup mięśni aktywuje stawów kolanowych i biodrowych do pracy w tandemie, gdy użytkownik idzie, przenoszenia lub pracuje.

Ograniczona Ruch

Ruch stawów zapewnia wiele skurczów i ruchów dla ciała, ale każda wspólna uderza limitu w zakresie bardzo szybko. Nie zginać palce i palce do tyłu nie przekręcić do góry nogami. Każda osoba jest rzeczywiście dość wspólne ograniczony zakres ruchu. To trwa kilka stawów pracujących razem w celu przeprowadzenia większych, bardziej uniwersalny zakres. Jednak, gdy wciśnięty zbyt daleko, nawet kilka stawów osiągnąć pułap rozszerzenia i szkody może wtedy wystąpić.

Podłączanie Materiał

Większość stawów ma chrząstki i więzadła dać wspólną siłę i poduszkę między podłączonymi kości. Z czasem organizmu zużycia, uszkodzenia i wiek może zmniejszyć skuteczność tych materiałów. Wyniki następnie skręcić w zapalenie stawów, fragmentacji kostnego, zapalenia stawów i ograniczonej sprawności ruchowej w ogóle. Rozbiórki rozbić w bardzo podobny sposób do siebie ze względu na wiek, z najczęściej używanych stawów rozwijających się pierwszy (ręce, kolana, ramiona) pogorszenie.

Jak chronić stawy kolanowe

Jak chronić stawy kolanowe


Bóle kolan może uniemożliwić pełni cieszyć się z życia i utrzymać się z prowadzenia działalności można korzystać. Bóle kolana nie są rzadkie, jak się starzejemy, ale są rzeczy, które możesz zrobić, aby chronić stawy kolanowe i zwiększyć stabilność kolana.

Instrukcje

1 klamra kolana pomoże spadek ciśnienia i podrażnienia wokół stawu kolanowego. Pomoże to wspierać i chronić bolące kolano.

2 ćwiczenia pomogą zmniejszyć wody ból kolana, ponieważ opór wody nie wpływa na ciężar łożyska stawów kolanowych.

3 Zmniejszenie masy ciała. Nadwaga może obciążać kolana. W celu ochrony stawów kolanowych, że jest to dobry pomysł, aby zachować swoją wagę w zdrowym zakresie. Jeśli masz nadwagę i chcą rozpocząć program ćwiczeń, zacząć nie mając wagi ćwiczeń.

4 Rozważmy rowerowych. Wzmacnia mięśnie wokół stawu kolanowego, a także rozciąga ścięgna i więzadła. Możesz być ból po treningu na rowerze, ale nie powinno się odczuwać ból w kolanie.

5 Jeśli masz silny ból, twój lekarz opieki zdrowotnej może sugerować fizykoterapię na kolana. Konkretne ćwiczenia masz przypisane pomoże Ci odzyskać elastyczność i ruch, a także łagodzi ból. Jak mięśnie się silniejszy, można również uzyskać stabilność i równowagę.

6 Według dziennika, Arthritis Badań i Terapii, ludzie, którzy mają diety z dużą ilością produktów zawierających przeciwutleniacze mogą chronić się od zmian kostnych związanych z zapaleniem stawów kolana, częstą przyczyną bólu kolana.

7 Aby zapobiec przyszłym bólu kolana i szkody, działania, które powodują ból należy unikać. Działania, które nadmiernie naciskać stawu kolanowego i powinny być ograniczone, jeśli są doświadczenia każdy ból kolana to w kucki, klęcząc, skręcanie i obrotowy, powtarzające się zginanie, aerobik, taniec i sport stop and go.

Wskazówki:

  • W przypadku wystąpienia silnego bólu kolana, to jest dobry pomysł, aby skonsultować się z lekarzem, który specjalizuje się w ortopedii.

Jak naturalnie zachować zdrowe stawy

Jak naturalnie zachować zdrowe stawy


Stawy podłączyć każdą kość w ciele do następnego. Czy nie byłoby dość szorstki obejść bez zdrowych stawów? Zawsze można kupić leki lub masz lekarzowi przepisać lek na stawy, ale nie wiesz, że można zachować zdrowe stawy naturalnie?

Instrukcje

1 Rozważmy schemat chondroityny. Przede wszystkim należy wiedzieć, że istnieją elementy, które występują naturalnie w organizmie człowieka, które mogą pomóc w zdrowie stawów. Te elementy naturalnie występujących chondroityny jest, że należy stosować codziennie w celu wzmocnienia chrząstki wyściełającej stawów. Chondroityny można znaleźć w prawie każdej aptece i jest zwykle w połączeniu z innymi wspólnych pomocników.

2 Pij omega-3 kwasy tłuszczowe. Po drugie, należy pamiętać, że dieta może być przyczyną twoich pogarszających stawów. Pokarmy bogate w Omega-3 kwasy tłuszczowe, takie jak: łosoś, jakiś squash, i oliwy z oliwek może pomóc zmniejszyć ból i stan zapalny spowodowany przez problemy ze stawami. Zaleca się spożywać żywności z kwasów tłuszczowych omega-3 na co dzień dla wspólnych i wielu innych rodzajów problemów zdrowotnych.

3 Spożywać witaminy C i E. W końcu, jak może, ale nie wiem, witaminy C i E są bardzo ważne właściwości immunologiczne i skóry. Czy wiesz, że te same dwa witaminy promować dobre zdrowie stawów? Regularne przyjmowanie tych witamin okazał się powolny wskaźnik degeneracji chrząstki i utrzymaniu dobrego funkcjonowania stawów. Zaleca się, aby jeść żywności, takich jak sok pomarańczowy, warzyw i innych produktów spożywczych o witaminy C i E w nich na co dzień (można nawet rozważyć multiwitaminy również), aby pomóc promować zdrowe stawy.

Jak zachować zdrowe stawy

Jak zachować zdrowe stawy


Jeśli nigdy nie doświadczył przewlekłe bóle stawów, to może nie koniecznie zrozumieć, jak niszczące może być w czyimś życiu. Bolesne, zawsze-zapalenie stawów może być naprawdę wyniszczające rzeczą do czynienia. Dlatego tak ważne jest, aby ludzie robią co mogą, aby utrzymać zdrowe stawy przed pojawia się problem. Oto lista rzeczy, które możesz zrobić, aby upewnić się, że twoje stawy pozostają zdrowe, elastyczne i zwinny do starości.

Instrukcje

1 utrzymać zdrową wagę. Osoby z nadwagą lub otyłością, narazić na znacznie zwiększone ryzyko wystąpienia problemów ze stawami wczesnym etapie życia. Zasadniczo, większą wagę i wpływ umieścić na tkanki łącznej w stawach, tym szybciej zużywają się i będzie nie działać prawidłowo. Utrzymać zdrową masę ciała, a będziesz na pewno pomoże stawów, aby zachować zdrowie.

2 Przejdź treningi wysokiej wpływ. Chociaż prawdą jest, że jest to niezwykle ważne, aby utrzymać dobry stan zdrowia, aby uzyskać dużo ćwiczeń aerobowych, należy spróbować, aby jak najwięcej z tego ćwiczenia, jak jesteś w stanie niskiego oddziaływania w przyrodzie. Po raz kolejny, mniejsze zużycie i rozerwanie, że można umieścić stawów przez, im dłużej będzie trwać.

3 Ice stawów po wysiłku. Jeśli nie każdy rodzaj ćwiczeń wytrzymałego, lód dotkniętych stawów o 15-20 minut później, aby pomóc złagodzić obrzęk i zminimalizować negatywny wpływ, że działalność będzie miała na trwałość długoterminowego stawów.

4 zdrową dietę. Choć może się to wydawać oczywiste, wiele osób nie widzi związku między jedzeniem prawidłowo i ich zdrowie stawów. Utrzymanie zdrowych stawów wymaga, aby jeść prawo i uzyskać wszystkie minerały, składniki odżywcze i witaminy, które potrzebujesz. Wapnia, chudego białka i kwasów tłuszczowych omega-3 kwasy są szczególnie ważne dla dobrego zdrowia stawów.

5 podnosić ciężary. Należy wdrożyć program treningu siłowego do wykonywania rutynowych, aby pomóc utrzymać mięśnie w dobrej formie na tyle, że może z kolei pomóc w utrzymaniu i wspierać swoich zdrowych stawów.

Wskazówki:

  • Dobre ćwiczenia niewielki wpływ na stawy to pływanie, jazda na rowerze, maszyny eliptyczne i szkoleń.
  • Wiele osób przysięgać suplementów glukozaminy i chondroityny nazwie, które często są sprzedawane w postaci dodatkowego razem w jednej tabletce jako sposób wspierania i utrzymania właściwego zdrowie stawów. Ci, którzy mają czynniki ryzyka dla rozwoju wspólnych problemów lub zapalenie stawów może być dobrze poinformowani o glukozaminy, chondroityny uzupełnienie schematu jako zabezpieczenie.
  • Nie podnosić zbyt dużych ciężarów, gdy jesteś trening siłowy. To rzeczywiście mają szkodliwy wpływ na ogólny zdrowie stawów i może spowodować katastrofalne uszkodzenie połączenia w skrajnych przypadkach.

Jakie są szlamu Stawy?

Stawy szlamu są otwarte doły, w których przechowywane są produkty odpadowe. Dwa najbardziej popularne typy stawów szlamu są te, które posiadają szlamu z kopalni węgla kamiennego i stawów szlamu, które tymczasowego przechowywania odpadów zwierzęcych w rolnictwie. W rolnictwie, laguny przechowywania obornika, aż rolnicy są w stanie rozłożyć go na polach. Szlam w stawach zawiesiny węgla może jednak pozostać dłużej. Niektórzy w końcu stać się opuszczone, co budzi obawy środowiskowe.

Stawy szlamu w rolnictwie

Większość stawów gnojowicy, obornika, lub laguny stosowane w rolnictwie mają konkretny dna i ścian, choć starsze wersje mogą być ziemnych pit. Obornik jest zwykle wpychany do kratek na końcu stodoły bydła, gdzie obornik spływa krótki, szeroki odpływ do stawu w zawiesinie. Obornik zbiera tam aż rolnik jest w stanie rozprzestrzeniać się na polach przy użyciu zbiorników na gnojowicę. Większość stawów szlamu muszą być w stanie pomieścić co najmniej 90 dni przechowywania nawozu naturalnego, zgodnie z prawem.

Węgiel obornika Stawy

Połowa węgla przetwarzane w Stanach Zjednoczonych jest obrabiana w taki sposób, że wytwarza się produkt uboczny mokro zawiesiny węgla. Ta zawiesina jest gromadzona w dużych stawów - czasem 70 do 80 ha - w przypadku gdy ciała stałe są przeznaczone do osiadania z cieczy. Istnieją co najmniej 700 stawy zawiesina węgla w Stanach Zjednoczonych, większość z nich znajduje się w Kentucky, Zachodniej Wirginii i Pensylwanii. Zawiesiny zawiera nie tylko pyłu węglowego, ale chemikalia z zakładu przetwórczego.

Obawy środowiskowe obornikiem szlamowe Stawy

Głównym problemem ze stawami szlamu w rolnictwie jest ich produkcja metanu. Beztlenowa fermentacja obornika wytwarza metan, gaz znany przyczynić się do globalnego ocieplenia. Aby złagodzić ten problem zamknięte laguny obornika są czasami używane, choć dodaje, znaczny koszt dla rolnika, który może być już działającego w ciasnych marż finansowych. Beztlenowe komory fermentacyjne obornika są coraz częściej wykorzystywane w stawach szlamu obornik zbierać się metan i tworzenie odnawialnych źródeł energii.

W zakresie ochrony środowiska z Stawów Węgla szlamowe

Głównym strach stawów zawiesina węgla jest groźba zanieczyszczenia otaczającego przełom. Ulewne deszcze i powodzie mogą wypełnić stawy nad ich nasypów i spowodować ich wylewać do środowiska. Istnieje również niebezpieczeństwo zapory lub enclosements łamaniu. W 2000 roku, 72-hektarowej zawiesina węgla staw w Kentucky załamał się pod nim kopalni i ostatecznie zalany do rzeki, zatruwając wodę i zwierząt w dolinie. Były inne udokumentowane przypadki wycieku stawów szlamu węglowego lub zerwania.

Jak Pozbyć Gęsi Około Stawy

Jak Pozbyć Gęsi Około Stawy


Jednym z najbardziej pozazdroszczenia cech właściciel domu może posiadają się prywatny staw. Stawy przyciągają wszelkiego rodzaju gości, w tym gęsi. Po pierwsze, te majestatyczne ptaki wydają się estetycznym dodatkiem. Wraz z upływem czasu, staje się oczywiste, że wszystkie gęsi naprawdę przynieść to bałagan w postaci dużych stosów odchodów całym i wewnątrz stawu. Ten kału może zawierać potencjalnie śmiertelne bakterie E. coli, i rozszerza się na jezioro i innych zwierząt, które są w kontakcie z nim.

Instrukcje

1 Unikaj karmienia gęsi. Po gęsi zobaczyć swoje miejsce jako stałego źródła żywności, wrócą każdej wiosny.

2 Umieść Łabędź, psa lub sowa maniak w okolicach wody. Gęsi zobaczą maniak jako zagrożenie dla ich pisklęta gęsie i poszukać bezpieczniejszego miejsca do podniesienia ich młodych. Okresowo przesunąć maniaka trzymać gęsi na palcach.

3 niskie krzewy lub roślin krzewów na obwodzie wody. To sprawia, że ​​wydaje się staw trudniejszą i mniej atrakcyjnego obszaru dla gęsi zadzwonić własną rękę.

4 Wprowadzenie psy ptaków, takich jak Labrador retriever i border collie, do obszaru wokół stawu. Naturalny instynkt psa jest ścigać ptaki. Upewnij się, że pies nie próbuje gryźć lub zabić zwierzę. Jeśli to nastąpi, nie pozwalają na dostęp do strefy dla psów.

5 Użyj repelenty gęsi. Istnieje kilka na rynku, w tym ptaków X "Goose Chase", które sprawiają, że zapach trawy i smaku straszne. Spread repelenty na trawie wokół stawu. Trwają one do dwóch pokosów.

6 Hunt gęsi. Skontaktuj się z lokalnym Departamentu Zasobów Naturalnych wszelkich zezwoleń, które muszą być uzyskane na polowanie. Jeśli państwo nie miało uznane sezon gęsi polowania, mogą być w stanie ubiegać się o specjalny, zezwolenie jednorazowe. Aby otrzymać taką zgodę, należy udowodnić, że populacja gęsi powoduje znaczne uszkodzenie mienia.

Glony Controls Stawy Farm

Glony Controls Stawy Farm


Jeśli masz stawy na farmie, prawdopodobnie glonami doświadczenie w punktach przez cały rok. To sinice, znany jako sinic mogą się tworzyć podczas każdej porze roku, ale najczęściej podczas najgorętszych miesięcy, jak późnym latem lub wczesną jesienią. Niestety, zgodnie z Centers for Disease Control and Prevention, szkodliwymi sinic znany jako CyanoHABS - szkodliwe zakwity glonów - może również stanowić, produkujące toksyny, które mogą zniechęcać innych roślin, ludzi i inwentarza żywego.

Usuwanie ręczne

South Central New York rolnicze Zespół Cornell University zaleca usunięcie nadmiaru glonów, zanim wymknie się spod kontroli, po prostu przeglądając go góry lub wzdłuż krawędzi stawu z prowizji. Możesz użyć prostego ogród grabie, aby ekran, który umożliwia odprowadzenie wody, ale pułapki glonów lub użyć narzędzia basen odpienianie. Wykonanie tego zadania regularnie może pomóc w utrzymaniu zdrowia stawu.

Jęczmień słomy

Aplikacja listy zespołu słoma jęczmienna Cornell jako opcja, z zastrzeżeniem, co do jego skuteczności. Zwolennicy twierdzą, właściwości jęczmienia Strawa rozbić w stawie, rozkładać i uwalniają substancje chemiczne, które opóźniające wzrost glonów. Według naukowców Cornell, należy zastosować słomę przed najcieplejszym latem w twoim regionie lub przed końcem czerwca, a plan na potrzeby 200 do 250 funtów za akr wielkości stawu. Rzeczy do worków słomy netto z narzędzia wyporu, a następnie zakotwiczyć worki równomiernie w całym stawie.

Chemikalia

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z Algicydy chemiczną, upewnij się dostać jeden, który jest oznaczony bezpieczne niezależnie od zwierząt gospodarskich wykorzystuje swój staw. Ilości mogą być różne dla koni i bydła, na przykład. Należy stosować się do instrukcji aplikacji. W szczególności, jeśli uważasz, że masz duże stężenie szkodliwych glonów, zastosowanie chemicznego, takie jak siarczan miedzi może spowodować znaczny pozbyć się glonów i zwolnić jeszcze bardziej niebezpieczne toksyny z alg.

Inne opcje

Możesz być w stanie kontrolować wzrost glonów w stawach z amury, lub barwnik stawu. Niektóre barwniki staw może mieć ograniczenia zakupu; inni zaleca się je stosować, zanim pojawi się stan glonów. Tom Tower, właściciel One Iron Horse Farm w Dripping Springs, Teksas, wykorzystuje złote rybki w niektórych większych zbiorników zapasów dla kontroli glonów, ale te zbiorniki są zazwyczaj mniejsze niż ziemiankach lub wielu stawów hodowlanych.

Jakie są semi-Mobile Stawy?

Jakie są semi-Mobile Stawy?


Ogólnie rzecz biorąc, połączenia są połączenia pomiędzy dwoma lub między kośćmi kości i chrząstki. Naukowcy, którzy badają kości, arthrologists, zatrudnić dwóch systemów klasyfikacji dla stawów. W jednym z tych systemów, zakres ruchu określa rodzaj połączenia. Jeden rodzaj złącza, synarthrosis, jest całkowicie nieruchome. Drugi typ, diarthrosis, pozwala na duży zakres ruchu. Leżąc pomiędzy tymi dwoma skrajnościami są amphiarthroses lub stawów pół-mobile.

Rodzaje złączy semi-Mobile

Semi-mobilne, lub pół-ruchome stawy, pozwalają ograniczony zakres ruchu. Połączenia te można podzielić na dwie grupy w zależności od ich struktury. Więzozrost jest włóknista wspólne semi-mobile. W tego typu złącza, silne pasma włóknistej tkanki łącznej, zwany interosseous więzadła, łączy się kości. Łonowe jest pół-chrzęstnej stawów mobilny, z chrząstki łączącej dwie kości.

Syndesmoses

Dwie kości, które składają się z dolnej części nogi, piszczeli i kości strzałkowej, jak również dwie kości, które tworzą dolne ramię, promień i kości łokciowej, kości są połączone interosseous więzadeł. W syndesmoses zapewnić stabilność dolnej ręki i nogi, jednocześnie umożliwiając ruchy nadgarstka, dłoni, stopy i kostki.

Wspólne łonowe

Na przodzie korpusu, obie połówki miednicy łączą się przy pomocy tarczy interpubic chrząstki i więzadeł. Pozwala to spojeniu dwóch połówek miednicy poruszają się niezależnie z niewielkim zakresie ruch. Zakres ruchu jest na tyle absorbować wstrząsy podczas biegu i chodzić, a dla kobiet, jest na tyle duża, aby rodzić.

Kręgosłup

W kręgosłup, masz 33 kręgów. Te kręgi są połączone dysków międzykręgowych wykonanych z chrząstki. Te symphyses daje ograniczoną ilość mobilności pomiędzy dwoma kręgami. Jednak w połączeniu ruchu każdego z tych symphses pozwala się zginać i rozciągać kręgosłup z łatwością.

Efekty złej postawy na stawy

Efekty złej postawy na stawy

Swój szkielet składa się z więcej 200 kości, które są organizowane wspólnie przez mięśnie i tkanki łącznej. Gdy ustawione poprawnie, stawy są stabilne i łatwo przenieść. Jeśli masz problemy z postawą ciała, stawy są krzywo, umieszczenie nadmierne obciążenie tkanki łącznej. Może to spowodować problemy równowagi mięśni, tkanki napięte i ostatecznie wspólnego urazy. Długotrwałe problemy z postawą ciała może prowadzić do chorób takich jak zapalenie stawów. Korygowanie postawy problemów poprawia stabilność stawu i umożliwia łatwość poruszania się.

Funkcja

Kości są organizowane wspólnie z więzadeł. Ścięgna mięśni połączyć Twoje kości. Razem mięśni, ścięgien i więzadeł otaczających stawy. Ich zadaniem jest zapewnienie stabilność stawu i mobilności. Twój szkielet jest w odpowiednie wyrównanie gdy głowy jest ukierunkowane na całym ciele i Twoja waga jest równomiernie na biodra, kolana i kostki. Kręgosłup ma naturalną krzywe i linki twój szkielet górnej części ciała do dolnej części ciała. Istnieje nadmierne krzywizny kręgosłupa lub nierównomierne rozłożenie ciężaru ponad swoje centrum, mogą wystąpić problemy z postawą ciała.

Efekty

Najbardziej postawy problemów centrum od kręgosłupa. Nadmierne krzywizny górnej kręgosłupa prowadzi do choroby zwanej kifozy, co powoduje, że zaokrąglone ramiona i plecy skulony. Górną część ciała spadkami do przodu, wprowadzenie do nadmiernego obciążenia na górnej części kręgosłupa. Nadmierną krzywiznę dolnej kręgosłupa prowadzi do choroby zwanej lordozy, znany również jako swayback. Twój brzuch wystaje do przodu, napinam pleców. Postawy problemów w kręgosłupie prowadzić do zwiększonego ciśnienia między płyty, na odcinkach kręgosłupa. Ból i stan zapalny często pojawiają się, zwiększając ryzyko urazów kręgosłupa. Problemy z postawą ciała w kolanach osłabienia więzadeł w kolanie wspólnego, powodując stany zapalne, obrzęk i ruch ograniczenia.

Znaczenie

Z biegiem czasu postawy problemów może prowadzić do problemów medycznych. Odchylenia kręgosłupa może powodować zmniejszenie przepływu krwi do ciała, utrudniając krążenie. Skompresowany szkielet górnej części ciała można utworzyć ograniczoną przestrzeń dla narządów wewnętrznych funkcjonować sprawnie. Problemy z biodra, kolana i kostki może powodować Zwyrodnienie stawów. Prowadzi to do stanu, znane jako zapalenie stawów, zapalenie stawów. To powoduje obrzęk, zapalenie i ograniczonego ruchu stawów.

Rozwiązanie do zapobiegania

Korygowanie problemów postawy zaczyna się świadomości. Oceny można wykryć kręgosłupa odchylenia lub nierównomierny rozkład masy. Brak równowagi mięśniowej jest usuwana przez wzmocnienie słabych mięśni i rozciąganie napięte mięśnie. Trening siłowy i szkolenia elastyczność zwiększy zakres ruchu i wspólne stabilności. Świadomości na temat prawidłowego podnoszenia i przenoszenia techniki pomogą poprawić postawę z funkcji organizmu.

Względy

O ocenę postawy jest niezbędne do rozwijania świadomości swojej postawy i możliwe wspólne problemy, które mogą mieć miejsce. Skontaktuj się z lekarzem przed rozpoczęciem treningu siłowego lub szkolenia elastyczność programu.

Co powoduje słabe szary woda w koi lub złota rybka stawy?

Co powoduje słabe szary woda w koi lub złota rybka stawy?

Koi i złota rybka są dość mocny staw rybny i będzie tolerować mniej niż idealne warunki na czas. Ale ryby pozostanie najzdrowsze i żywo najdłuższy w stosunkowo wyraźne, czyste wody, więc ważne jest, aby zidentyfikować możliwe przyczyny pochmurne i barwionego na kolor wody od razu do utrzymania znośny staw. Zielona woda występuje, gdy overbloom glonów. Woda w kolorze szarym i zachmurzenia są oznaki że coś jest z równowagi.

Biedny filtracji

Stawy rybne potrzebują dobrej filtracji i pochmurny, szary woda może wskazywać, że filtry są niewystarczające lub nie działa. Dodanie sąsiednich biofiltra stawu może pomóc zachować czystą wodą. Biofiltr pompy wody poprzez dodatkowe, płytkie stawu gdzie pożytecznych bakterii--które przylegają do nieorganicznych filtracyjne jak koralików z tworzywa sztucznego lub żwir--usuwania amoniaku i azotynów z odpadów. Oczyszczone wody jest następnie powrócił do głównego stawu stała recyrkulacja. Regularnie dole czyszczący do usuwania osadu zabudowy pomoże filtry wykonują swoją pracę.

Muł i brak tlenu

Stawy muszą krytycznej ilości tlenu i szereg warunków może przyczynić się do zubożenia tlenu, który jest bardzo stresujące dla ryb. Odpływ z ulewne deszcze mogą zawierać muł i osad, że chmury na staw, a także śmieci i pestycydów, które można dusić fabryk tlenu i włączyć wody toksyczne i mroczne. Ochrona stawu od spływu z zabudowanych ścian i nie używać pestycydów na trawniki i ogrody przylegające do stawu. Używać wiązania materiału jak gips lub węglanu wapnia do usunięcia cząstek zawieszonych gliny z wody. Dodać więcej rośliny pond, aby pomóc przywrócić czystą wodą i bilans tlenowy. Zainstalować wodospad dla dodatkowego napowietrzania.

Nadmiernego karmienia

Produkcji odpadów, które można w chmurze wodę w stawie, zwłaszcza, gdy staw obsługuje dużą liczbę złota rybka lub duże koi ryb. Monitor karmienia aby zapobiec przekarmianie, który tworzy nadmiaru odpadów i pozostawia rozkładu żywności w wodzie. Karmić raz lub dwa razy dziennie lub nawet co dwa dni, w zależności od wielkości stawu i dostępne dla ryb skubać rośliny, ryby. Karmić ryby przez podrzucanie żywności, aby je na około pięć minut. Z chwilą zaprzestania karmienia, stop, podrzucając. Ryby i staw będzie zdrowsze.

Przeludnienie

Ryby rosną szybko i można szybko pomnożyć. Dwa lub trzy ozdobne koi może strzelać od 10 cm do 50 cm długości i produkować wystarczająco dużo potomstwa w ciągu kilku lat do overpopulate ich staw. Opracowanie planu do zabicia dodatkowych ryb ze stawu, dając im do przyjaciół lub dystrybucją ryb przez miejscowy pieścić zapas. Musisz poćwiczyć sejf, system kwarantanny w celu zapewnienia zdrowia ryb, można oddać. Ale trzymanie ich wszystkich gwarancji że będzie przepełniona twój staw, woda nie pozostanie jasne i ryby wszystkie zagrożone z powodu słabej staw warunki i podkreślić układ odpornościowy. Poddawanie nowych ryb przed ich dorastają jest inny prosty sposób utrzymać populację w dół. Utrzymywać ten ciemniejszy złota rybka i najbardziej niezawodne koi na około 1 miesiąc życia.