adcov.com

zdrowe odżywianie przy niskich dochodach

Programy ubezpieczeniowe Zdrowie dla rodzin o niskich dochodach

Programy ubezpieczeniowe Zdrowie dla rodzin o niskich dochodach


Wiele osób dostęp ubezpieczenie zdrowotne przez ich pracy, ale ludzi bezrobotnych i niepełne zatrudnienie mogą mieć trudności ze znalezieniem niedrogie ubezpieczenie. Programy ubezpieczeń zdrowotnych są dostępne dla rodzin o niskich dochodach.

Medicaid

Medicaid zapewnia ubezpieczenie zdrowotne dla rodzin, które spełniają wytyczne dotyczące dochodów i mają ograniczone zasoby. W niektórych państwach, Medicaid obejmuje tylko dzieci, osób starszych i niepełnosprawnych, ale w innych obejmuje całe rodziny. Medicaid obejmuje szpitalnej i ambulatoryjnej opieki medycznej, opieki nad zdrowiem psychicznym, leki na receptę, a niektóre opieki stomatologicznej.

Dzieci Zdrowie Program Ubezpieczenia

Dziecięcy Program Ubezpieczenia Zdrowotnego, powszechnie znany jako CHIP, zapewnia ubezpieczenie zdrowotne dla niektórych dzieci i kobiet w ciąży z rodzin o niskich dochodach, które zarabiają zbyt dużo, aby zakwalifikować się do Medicaid. Według Centers for Medicare i Medicaid Services, w 2009 roku prezydent Barack Obama rozszerzony program włączenia dodatkowych 4 mln dzieci, tak że w sumie 11 milionów teraz odbierać ubezpieczenia przez CHIP.

Jak aplikować

Zastosuj się do Medicaid w agencji, która zarządza Medicaid w swoim stanie. Agencja nazywa się różne rzeczy w różnych krajach; w Ohio nazywają to Departament Pracy i Family Services oraz w Wirginii nazywają go Zakład Usług Socjalnych. Aby ubiegać się o CHIP, zadzwoń 877-kids-NOW (877-543-7669). Możesz ubiegać się telefonicznie.

O niskich dochodach, Dieta & Odżywianie

O niskich dochodach, Dieta & Odżywianie


Jeśli uważasz, że to trudne do jedzenia zdrowej diety na ograniczony budżet, jesteś niespodzianka. Niedrogie pokarmy mogą dieta niskich dochodach smaczne i utrzymać rodzinę dopasowanie i silne. Wymień drogich przygotowane potrawy z alternatyw tanich. Sklep mądrzejszy przyciąć tłuszczu z budżetu spożywczym i korzystać z oszczędności do zdrowszych wyborów, takich jak produkty ekologiczne, aby zastąpić owoce i warzywa, które mają pozostałości pestycydów z rolnictwa konwencjonalnego.

Mniej znaczy więcej

Całej żywności kosztować mniej niż przetworzonej żywności, ale są one bardziej pożywne. Przetwory spożywcze kosztować trzy razy więcej niż całej żywności i mają dodatki, które nie są częścią zdrowej diety. Całej żywności, takich jak owoce i warzywa walczyć raka jelita grubego i odbytu, jamy ustnej i żołądka. Owoce i warzywa utrzymania układu krążenia, stawów, dróg i wizja zdrowia. Są cholesterolu, a także zapobiega utracie masy kostnej i kamieni nerkowych. Te pokarmy są zdrowe mocarze antyoksydantów, błonnika, minerałów i witamin.

Różnorodność jest przyprawą zdrowego odżywiania

Tęcza z owoców i warzyw jest bogata w składniki odżywcze. Jagody, na przykład, mają więcej przeciwutleniaczy niż 40 innych owoców, a zdrowa dieta czerwonych owoców i warzyw może uniknąć problemów związanych z krążeniem cukrzyca i wysokie ciśnienie krwi. Ciemny zielony, warzywa liściaste są bufory z wapnia, żelaza, magnezu, potasu i witaminy B, C, E i K. Ich składniki odżywcze uszkodzenia komórek i walczyć problemów z widzeniem, i mają nawet niewielkie ilości zdrowych tłuszczów omega-3.

Kup luzem zdrowej żywności w sprzedaży i oszczędzaj

Rozszerzać dietę o niskim dochodzie z cen hurtowych oraz sprzedaży i zakupu lokalnie uprawianych produktów, który jest w sezonie. Jabłka, grejpfruty, pomarańcze, cebula i ziemniaki są również tańsze o torbie. Ciąć koszty zdrowej diety, unikać wstępne nacięcie i przemywa produktów. Pamiętaj, że całość jest większa niż suma jej części. Na przykład, hummus jest tylko Groch, sok z cytryny i tahini, ale przygotowane koszty hummus trzy razy więcej niż wszystkich składników razem.

Rozciągnąć niskich dochodach diety dolarów

Spróbuj tanie posiłki bezmięsne, takie jak fasola, brązowy ryż i soczewica. Brązowy ryż kosztuje więcej niż biały, ale brązowy dodaje doskonałe odżywianie do zdrowej diety. Sprawdź ceny na półkach spożywczych powyżej i poniżej poziomu oczu do tańszych marek, i porównać zdrowej żywności wagowych. Na przykład, 20 uncji $ 3 bije 10 uncji w $ 2, co odpowiada 20 uncji za 4 USD. Złap błędy check-out, i liczyć swoje zmiany na rozprostowanie niskich dochodach diety dolarów.

Dodać Organics częścią twojej zdrowej diety

Kup organicznego produkcji uprawiane konwencjonalnie naraża cię do ciężkiej stosowania pestycydów. Niektóre produkty (w tym seler, wiśni, zielonej herbaty, sałaty, brzoskwiń, truskawek i słodkich papryka) są powszechnie uprawiane w ciężkich pestycydów. Dostaniesz pieniądze warto, kiedy płacić więcej za te zdrowej żywności od rolników ekologicznych. W przeciwieństwie do tego, szparagi, brokuły, mango i cebuli mają bardzo niską pozostałości pestycydów. Można wydać mniej na nich, kiedy tradycyjnie uprawianych na rozprostowanie niskich dochodach diety dolarów dalej.

Ohio niskich dochodach Zdrowie Wytyczne ubezpieczeniowe

Każdego roku setki tysięcy ludzi w Ohio zwrócić się do Medicaid ubezpieczenia zdrowotnego, aby utrzymać swoje rodziny zdrowe. Zastosowanie jest proste i jednoznaczne, i można zrobić w swoim powiecie Praca i biura rodzinne Services. Jednak, w zależności od wielkości twojej rodziny i sytuacji, wytyczne dochodowe dla Medicaid programów znacznie się różnią.

Ohio Medicaid dla mieszkańców o niskich dochodach

Ohio Medicaid jest programem ubezpieczeń zdrowotnych dotowane przez rząd, że obejmuje osoby ograniczone dochodach i ich rodzin. Ohio Medicaid obejmuje profilaktycznych badań lekarskich, opieki w nagłych wypadkach, recept i niektórych zabiegów stomatologicznych i obraz. Choć zakres tych przedmiotów jest zwykle bardziej rygorystyczne niż prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych, Ohio Medicaid to program, który utrzymuje setki tysięcy osób o niskich dochodach zdrowych.

Zdrowy Start i Zdrowe Rodziny

W stanie Ohio, uzyskania Medicaid (Zdrowy Start i Zdrowe rodziny) ubezpieczenia dla swoich dzieci jest łatwe. Progi dochodowe dla pokrycia tylko do dzieci, jak i kobiet w ciąży zasięg, jest w 200 procentach szczeblu federalnym ubóstwa lub FPL.

Czteroosobowa rodzina może otrzymać tylko dzieci Medicaid dla swoich dzieci w wieku do lat 19, w stanie Ohio, jeśli rodzina ma 3,675 dolarów lub mniej w miesięcznych dochodów (w tym, a wszystkie dane w tym artykule, są od 2009 roku). Dla trzyosobowej rodziny, miesięczny dochód wynosi maksymalnie 3,052 dolarów. Rodzina z dwóch jest zwieńczeniem na 2,429 dolarów.

Jedna kobieta w ciąży bez innych dzieci i kto mieszka sam może uzyskać ubezpieczenia Medicaid dla siebie i płodu (y), jeśli robi nie więcej niż 1,805 dolarów miesięcznie. Jeśli kobieta w ciąży ma inne utrzymaniu, limity dochodów są takie same jak w przypadku pokrycia przez dzieci tylko wymienione powyżej.

Obejmujące całą rodzinę na Medicaid w stanie Ohio ma wytyczne dotyczące dochodów, które są bardziej rygorystyczne aktualnie ustawione na 90 procent FPL. Czteroosobowa rodzina nie może mieć więcej niż 1,654 dolarów dochodu co miesiąc, aby cała rodzina, aby się zakwalifikować. Rodziny z trzech są zwieńczeniem w 1374 dolar i rodzin dwóch na 1,093 dolarów miesięcznie.

Seniorzy niskich dochodach i osób niepełnosprawnych

Medicaid obejmuje również niskich dochodach seniorów i osób niepełnosprawnych.

Dla osób starszych i niepełnosprawnych, limit dochodu dla pary jest 1011 dolarów miesięcznie. Para musi mieć mniej niż 2,250 dolarów w zasobów. Dla osób, limit dochodu jest 589 dolarów miesięcznie, a mniej niż 1500 dolarów w zasobów.

Niektórzy dorośli niepełnosprawni mają również możliwość zakupu, w Medicaid, jeśli spełniają one określone kryteria dochodowe. Jest to o wiele tańsze niż prywatne ubezpieczenia zdrowotne i może zapisać niskich dochodach niepełnosprawnych dużo pieniędzy. Program wpisowe tylko dla osób fizycznych i składki zależy od wysokości dochodu.

Osoby niepełnosprawne, które są w zasięgu 250 procent FPL i którzy mają mniej niż 10.580 dolarów (w 2009 roku) w zasobach są uprawnieni do nabycia do programu Ohio Medicaid, jednak tylko osoby, które są w ciągu 150 do 250 procent FPL będzie zobowiązany do zapłaty składki.

Wymagania dochodowe Ohio Medicaid programów zmieniać co roku, wraz z federalnego poziomu ubóstwa.

Skutki niewykształconych rodziców na uczniów o niskich dochodach

Skutki niewykształconych rodziców na uczniów o niskich dochodach


Niewykształceni rodzice mogą mieć negatywny wpływ na rozwój osobowości dziecka. Brak edukacji w połączeniu z niskimi dochodami wpływa na wszystkie aspekty życia dziecka, w tym jej zdrowie fizyczne. Dziecko, idąc za przykładem swoich rodziców. Kiedy obserwuje się niepokój odczuwany przez salon o niskich dochodach, bierze ten lęk o siebie.

Lęk

Badanie przeprowadzone przez Uniwersytet w Pendżabie na efekt poziomu wykształcenia matki na osobowość dziecka wykazały, że edukacja matki ma duży wpływ na ekstrawersja osobowości dziecka. W badaniu stwierdzono, że matka z wykształceniem wyższym jest bardziej prawdopodobne, aby mieć więcej ekstrawertycznym dziecko. Badanie nie ma połączenia między rysunek ekstrawersji i niepokoju. Jednak, w przeciwieństwie do tego, zamknięta w sobie dziecko może napotkać problemy z towarzyskich z rówieśnikami i autorytetów.

Skutki społeczno-gospodarcze

Dzieci wychowywane pod wpływem walk społeczno-gospodarcze mają tendencję do siebie walk społeczno-ekonomicznych, jak dorosłych. To dlatego, że dziecko w sytuacji życiowej niskich dochodach często jest bardziej prawdopodobne, aby rozpocząć pracę młodszy i jest mniej prawdopodobne, aby kontynuować studia wyższe jako dorosły. Pozwoli to na ograniczenie możliwości promocji i rozwoju w miejscu pracy.

Zdrowie fizyczne

Związek między zdrowiem fizycznym dziecka i zdrowia rodzica zaczyna się w łonie matki. Badanie spełnione przez Johna Ermisch zatytułowany "Jak rodzice mają wpływ na szanse życiowe ich dzieci jak dorośli? Idiosyncratic Review," bada skutki wszystkich zachowań rodzicielskich na rozwijającym dziecka. Badania wynika, że ​​rodzice o niższych dochodach, prawdopodobnie w wyniku niższego wykształcenia, są mniej w stanie zapewnić wystarczającej opieki medycznej dla dzieci z przewlekłymi chorobami, co prowadzi do poważnych problemów zdrowotnych w późniejszym życiu.

Priorytety

System wierzeń Rodziców bezpośrednio wpływa wartości dziecka jako osoby dorosłej. Rodzic, który sprawia, że ​​edukacja priorytetem jest bardziej prawdopodobne, aby inspirować osiągnięcia u dziecka. Oznacza to, że rodzic, który jest niewykształcony o niskich dochodach może zaszczepić w dziecku motywację oddając się silną wiarę w edukacji. Oznacza to również, że znaczenie niskich dochodach miejsca macierzyste od dochodu może przyćmić wartości w edukacji.

Niskie dochody i jej wpływ na zdrowe odżywianie

Niskie dochody i jej wpływ na zdrowe odżywianie


Większość ludzi, którzy mieszkają na obszarach o niskich dochodach mają nawyki żywieniowe, które są unhealthier niż w populacji ogólnej. Według Raportu Rudd opublikowanego przez Uniwersytet Yale w 2008 roku, o niskich dochodach jednostki, mniejszości oraz osoby mieszkające na obszarach wiejskich cierpi najwyższe stawki zapobiec, chorób dietozależnych, które są połączone do niezdrowych nawyków żywieniowych.

Przyczyny

Według Rudd sprawozdania z Yale University w 2008 roku, obszary o niskich dochodach mają mniejsze supermarkety i sklepy spożywcze, które prowadzą zdrową żywność w porównaniu do obszarów o wyższych dochodach. Dodatkowo, sklepy w niższych dochodach mają tendencję do społeczności mniej zapasy produktów i mają niższą jakość produktów. Transport publiczny w tych społecznościach może być barierą dla niektórych osób, aby uzyskać dostęp do zdrowej żywności, a koszty związane z zakupem zdrowszej żywności jest kolejnym powodem niezdrowych zachowań żywieniowych w społecznościach o niskich dochodach.

Efekty

W 2009 roku dwie trzecie amerykańskiej populacji były albo z nadwagą lub otyłością, według Centrum Kontroli i Prewencji Chorób (CDC). Społeczności o niskich dochodach i mniejszości, w szczególności, mają wyższe wskaźniki otyłości i cukrzycy. Według amerykańskiego Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej, brak przystępnych, zdrowej żywności jest bezpośrednio związane z otyłością i cukrzycą w społecznościach o niskich dochodach. Fast food są powszechne w społecznościach o niskich dochodach, a wiele osób zwraca się do tego typu restauracji ze względu na tani, wygodny żywności; jednak, fast food tylko zwiększa problem.

Koszty

Według badania 2007 opublikowanym w Journal of American Dietetic Association, niższe dochody rodziny musiałyby przeznaczyć 43 do 70 procent ich budżetu żywności tygodniowego owoców i warzyw w celu spełnienia zaleceń zaleceń żywieniowych z pięciu do dziewięciu porcji owoców i warzyw każdego dnia. Problemem jest odczuwany w większej skali, a także. Według badania CDC 2009, roczne koszty opieki zdrowotnej związane z otyłością w Stanach Zjednoczonych osiągnęły 147 miliardów dolarów.

Zwiększenie dostępu

Według badania 2007, opublikowanym w "American Journal of Preventive Medicine", zwiększony dostęp do supermarketów w niższych dochodach społeczności jest związana z niższym BMI (wskaźnik masy ciała) oraz otyłości u dzieci; natomiast większy dostęp do sklepów, które zazwyczaj zobaczyć w niższych dochodach społeczności, powoduje wyższe BMI i otyłości u dzieci. Istnieje dodatnia korelacja pomiędzy zwiększonym dostępie do zdrowej żywności i poprawy stanu zdrowia diety w obszarach o niskich dochodach.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Na poziomie stanowym i federalnym, zachęcam swoich ustawodawców do wprowadzenia polityki zachęt podatkowych do supermarketów, opracowanie niedrogich i wydajnych systemów transportu publicznego oraz stworzenie zachęt do ustanowienia rynkach bardziej rolnika, które oferują dostęp do świeżych, lokalnych produktów spożywczych. Rolnictwo miejskie, to kolejny sposób, aby przekształcić ziemię w potencjalnie jałowej przestrzeni rolniczej, która może wyżywić ludzi w społecznościach o niskich dochodach. Wspólnota wspiera rolnictwo, lub grup "CSA", pozwala ludzi do współpracy i zakupu akcji tygodniowa zdrowych produktów w grupach, aby obniżyć koszty.

Jak uzyskać bezpłatną opiekę stomatologiczna dla rodzin o niskich dochodach

Jak uzyskać bezpłatną opiekę stomatologiczna dla rodzin o niskich dochodach


Prywatna opieka stomatologiczna może być bardzo kosztowne. Dla rodzin o niskich dochodach, nawet rutynowe badania kontrolne mogą być poważnym obciążeniem finansowym, a dla wielu, jest niezbędne prace po prostu zbyt drogie dentystycznych. Jednak istnieją sposoby, dla rodzin o niskich dochodach, aby uzyskać opiekę stomatologiczną, których potrzebują, czy to rutynowej opieki dla dzieci lub dorosłych, lub procedur awaryjnych za pośrednictwem różnych federalnych i państwowych, finansowanych ze środków prywatnych zasobów i klinikach.

HRSA

Zdrowie Zasoby i usługi Administracja, prowadzony przez amerykański Departament Zdrowia i Zasobów Ludzkich, może pomóc znaleźć federalne finansowane klinikę dentystyczną, która może wykonywać regularne kontrole i pralnie, a także awaryjne dentystycznych pracy. Federalne finansowane kliniki dentystyczne, że płaci się zapytać, co możesz sobie pozwolić, na podstawie dochodów, ale niektóre osoby mogą korzystać z usług za darmo. Szukaj "Znajdź centrum zdrowia" bazy danych na stronie internetowej HRSA zlokalizować stomatologiczne centrum zdrowia blisko Ciebie.

Charytatywnych i wolontariuszy kliniki

Wiele klinik stomatologicznych publiczne i prywatne oferują usługi charytatywne realizowane przez dentystów wolontariuszy dla rodzin o niskich dochodach i osób, od regularnych badań kontrolnych i leczenia rutynowych problemów stomatologicznych, takich jak jam, do bardziej poważnych problemów. Możesz znaleźć charytatywną lub wolontariatu dostępu do kliniki przez Dental Association pañstwa na stronie internetowej Amerykańskiego Stowarzyszenia Dental.

CHIP

Zdrowia Dziecka Insurance Program zapewnia szeroki zakres ubezpieczenia zdrowotnego dla dzieci w wieku poniżej 19. pokrycia Dental w ramach CHIP Plan różni się od stanu, ale plany muszą obejmować "usług stomatologicznych konieczne w celu zapobiegania chorobom i promocji zdrowia jamy ustnej, przywrócić ustnej konstrukcje dla zdrowia i funkcji, i leczenia awaryjne "według Medicaid.gov. Odwiedź stronę CHIP Standardy kwalifikacyjne na Medicaid.gov, aby zobaczyć, czy dziecko kwalifikuje się do włączenia do programu.

Medicaid

Medicaid to program finansowany przez państwo, która zapewnia podstawowe świadczenia medyczne dla rodzin o niskich dochodach i osób, wraz z opieki stomatologicznej. Jednak co, jeśli w ogóle, usługi stomatologiczne świadczone są określane przez państwo w ramach Medicaid. Większość państw natychmiastową opiekę stomatologiczną dla mieszkańców w ramach Medicaid, ale mniej niż połowa wszystkich państw Zapewniamy kompleksową opiekę stomatologiczną dla dorosłych według Medicaid.gov. Skontaktować się z programu Medicaid państwa, aby dowiedzieć się, które są świadczone usługi stomatologiczne.

Medicare

Medicare jest programem zdrowia przeznaczonych dla osób w wieku 65 lat lub starszych bez ubezpieczenia prywatnego. Choć regularne kontrole stomatologiczne i sprzątanie nie są objęte Medicare płaci do zabiegów stomatologicznych, które są częścią procedury zadaszonym, jak rekonstrukcji szczęki po kontuzji. Porozmawiaj ze swoim dentystą, aby zobaczyć, czy konieczna procedura może być objęte Medicare.

Zasoby dla niskich dochodach opieki prenatalnej

Świadczeniodawcy zgadzają się, że uzyskanie odpowiedniej opieki prenatalnej jest niezbędna dla prawidłowego przebiegu ciąży i zdrowego dziecka. Kobiety, które nie posiadają ubezpieczenia medycznego, lub mają ograniczone zasoby finansowe są bardziej prawdopodobne, aby zrezygnować z tego ważnego opieki, które można umieścić zarówno ich i ich dzieci na ryzyko. Na szczęście, istnieje wiele środków do pielęgnacji niskich dochodach prenatalnej dostępnych.

Ciąża Medicaid

Kobiety w ciąży, które nie posiadają ubezpieczenia medycznego i których dochód spadnie poniżej minimalnego wymogu ich stanu mogą kwalifikować się do ciąży Medicaid. Ten typ Medicaid płaci za wizyty Doctora € ™ s, pobytów w szpitalu, a leki na receptę związanych z ciążą, i trwa przez około sześć miesięcy po urodzeniu dziecka lub ciąża kończy. Skontaktuj się z Department of Human Services w Twoim mieście, aby dowiedzieć się więcej o warunkach i sposobie aplikacji.

Ruchomej skali Kliniki zdrowia

Większość miast ma przychodnie zdrowia, które działają w skali malejącej. Planned Parenthood, na przykład, oferuje testy ciążowe co niewiele ma opłat, na podstawie dochodów pacjenta. Klinik, które oferują kompleksową opiekę prenatalną również istnieje. Na podstawie liczby osób, które mieszkają w gospodarstwie domowym, a cały dochód, usługi opieki prenatalne są dostępne na niskie i nawet bez kosztów dla niektórych osób. Sprawdź swoją książkę telefoniczną lub poszukać w Internecie dla klinik w Twojej okolicy lub poprosić pracownika socjalnego o listę klinik.

WIC

Zdrowe, pożywne korzyści diety zarówno kobiety w ciąży i ich dzieci. WIC jest zaprojektowany w celu zapewnienia ciąży i kobiety karmiące matki, jak i dzieci poniżej pięciu lat, z bonów żywnościowych mleko, ser, chleb, sok i innych podstawowych zdrowych produktów spożywczych. Kwalifikacja jest określana przez weryfikującego ciąży i / lub w wieku od wszystkich dzieci przebywających w domu, i dochodów, które muszą być na poziomie lub poniżej norm państwowych w celu zakwalifikowania się. Skontaktować się z lokalnym biurem DHS pierwszy umówić do określenia WIC kwalifikowalności.

New Jersey Health Care dla niskich dochodach

Chociaż New Jersey jest jednym z mniejszych państw, jest bardzo zaludnione jak na swój rozmiar. Istnieje około 8,7 mln ludzi żyjących w stanie New Jersey. Z 8,7 mln, 85% ma ubezpieczenia zdrowotnego. Pozostałe 15% jest bez pokrycia. Według Census Bureau w 2008 roku, około 7% dzieci żyjących poniżej poziomu ubóstwa w New Jersey nie są objęte gwarancją.

Rozważania

Ponieważ państwo jest wysokim dochodzie, wiele rodzin w New Jersey ma już zasięg opieki zdrowotnej. Wskaźniki ubóstwa w stanie są również niskie. To sprawia, że ​​łatwiej stan zarządzać programami opieki zdrowotnej dla rodzin o niskich dochodach.

NJ Rodzina Pielęgnacja

Jednym ze sposobów, że New Jersey zapewnia pokrycie mieszkańcy opieki zdrowotnej jest przez program o nazwie NJ Family Care. Program nie jest uważane za program pomocy, ale raczej państwowa sposób relacjonowania opieki zdrowotnej dla dzieci i uprawnionych rodziców o niskich dochodach. Obejmuje ona dzieci, które 18 lat i młodszych. Uprawnienie do programu opiera się na czynnikach takich jak miesięcznych dochodów i wielkości rodziny.

Medicaid

Mieszkańcy New Jersey może również rozważyć Medicaid. Medicaid oferuje ubezpieczenie dla dzieci, kobiet w ciąży, osób starszych i niepełnosprawnych. Medicaid Program płaci za usługi szpitalne, recept, wizyt lekarskich i opieki pielęgniarskiej, w domu.

Niskie Alternatywy kosztów

Rodziny, które czynią zbyt dużo pieniędzy, aby móc uczestniczyć w programach zdrowotnych państwowych może jeszcze skorzystać z programów, takich jak program Advantage NJ Rodzina Opieki. Program ten oferuje niedrogie rozwiązania, które mogą być tańszą alternatywą dla grupowych planów opieki zdrowotnej.

Małe pracodawców i osób fizycznych

W 1992 roku, stan stworzył dwa programy, które gwarantują dostęp do pokrycia dla małych firm i osób prywatnych. Pokrycie to istnieje niezależnie od czynników ryzyka, wieku lub stanu zdrowia danej osoby. Programy są nazywane Program Indywidualny Zdrowie Zakres i Małe Pracodawca Program Korzyści zdrowotne.

Jak uzyskać ubezpieczenie zdrowotne dla rodzin o niskich dochodach

Jeśli zmagasz się do zapewnienia opieki zdrowotnej dla swojej rodziny - i Twój pracodawca nie oferuje go za niewielką miesięczną opłatą - nadszedł czas, aby wziąć go na siebie, aby zapewnić ubezpieczenia dla siebie i swojej rodziny, że na to zasługujesz. Czy to ubezpieczenie dentystyczne, jeśli martwisz się o przyszłych szelki dla Twojego dziecka - lub ubezpieczenia medycznego podczas wizyt i nagłych lekarza - jest nadzieja na ubezpieczenie zdrowotne bez względu na dochody finansowe można wchodzić w uchwyt.

Instrukcje

1 Porozmawiaj z Kaiser Permanente. Z roszczenie mają na celu zapewnienie wysokiej jakości opieki i pokrycia dla wszystkich, którzy tego potrzebują, to ubezpieczyciel jest kompletna i wiarygodna. Przy niskiej co-pay, to idealne dla rodzin, jeśli jesteś w Kalifornii, na Hawajach, w stanie Maryland, Virginia, Washington, w stanie Oregon, w stanie Ohio, Kolorado i Waszyngtonie, DC Inne kraje mogą oferować to za dobrze. Sprawdź w witrynie w sekcji Zasoby poniżej.

2 Zbadaj swoje kwalifikacje do Medicaid. Skonsultuj link w sekcji Zasoby poniżej określenia dokładnej kwalifikacji. Ponieważ jest on skonfigurowany do rodzin o niskich dochodach, można znaleźć tutaj pomóc, że nie można znaleźć nigdzie else.The organizacja jest szczególnie dobry dla dzieci. Twoje dziecko może być kwalifikowalny, nawet jeśli nie są. Pamiętaj, aby poprosić wszystkie pytania możliwe, aby sprawdzić, czy kwalifikują. Medicaid działa poprzez płacenie z lekarzem bezpośrednio. Brak gotówki będą wymieniane między tobą i Medicaid.

3 Przejdź do Hill-Burton obowiązanego obiektu w Twojej okolicy. W 1946 roku, pieniądze awansu została podana do szpitali i ośrodków medycznych w całym kraju przez rząd. W zamian, organizacje te miały zapewnić bezpłatną opiekę medyczną lub zdyskontowanych do tych w okolicy i potrzebującym. Możesz zobaczyć link w dziale Zasoby znaleźć zobowiązany usługi w swojej okolicy. Mimo, że pieniądze nie są już podane, miejsca te są nadal zobowiązane do pomocy potrzebującym. Chociaż nie jest to bezpośrednie ubezpieczenie zdrowotne, może zapewnić bezpieczeństwo, że ubezpieczenie zdrowotne zapewnia, jeśli wiesz, ty i członkowie rodziny mają miejsce na przyjęcie służby w przypadku zagrożenia i zajęcia regularne problemy zdrowotne i badania kontrolne.

Zadzwoń pod numer 1-877-4 KIDS-TERAZ, jeśli problemem jest za ubezpieczenie dzieci. Krajowe inicjatywy na ubezpieczenie zdrowotne dzieci nazywa Ubezpiecz Dzieci teraz! Jeśli masz niskie dochody, twoje dziecko może kwalifikować. Bez (lub niewiele) kosztów dla Ciebie, Twoje dziecko może otrzymać okienek wyboru, leki, i wizyty w szpitalu. Istnieją również inne usługi oferowane.

5 Zastanów kont oszczędnościowych zdrowia, jeśli absolutnie nie można oszczędzać pieniądze na ubezpieczenie zdrowotne bez obaw może trzeba go na później. Rachunki oszczędnościowe zdrowia są stosunkowo nowym zjawiskiem. Problem z tym scenariuszu jest to, że koszty opieki medycznej w nagłych w sytuacji awaryjnej lub ciężkiej choroby może dochodzić nawet do kilkudziesięciu tysięcy dolarów. To jest bardzo trudne wymyślić, że dużo oszczędności. Jeśli chcesz mieć ubezpieczenie zdrowotne, a nie ilość zapisane byłyby ogromne. Aby być na bezpiecznej stronie, to najlepiej udać się z pewnego rodzaju ubezpieczenia zdrowotnego.

Plany ubezpieczeniowe niskich dochodach w Gruzji

Plany ubezpieczeniowe niskich dochodach w Gruzji


Rosnące koszty opieki zdrowotnej sprawiają, że coraz trudniej dla rodzin o niskich dochodach, otrzymując jakości ubezpieczenia. Każdy stan ma programów finansowanych ze środków rządowych, które dają rodzin o niskich dochodach możliwość uzyskania ubezpieczenia zdrowotnego. Mieszkańcy Gruzja może kwalifikować się do programów opartych na dochodzie sponsorowanych przez Departament Zdrowia Wspólnoty Gruzji.

Medicaid

Medicaid jest programem ubezpieczeń zdrowotnych dla niskich dochodach lub nie dochodach osób i rodzin. Medicaid zapewnia wiele korzyści medycznych do uprawnionych odbiorców, takich jak: leczenie szpitalne i ambulatoryjne w szpitalu usług, służby ratunkowe, laboratorium i procedur rentgenowskich, domu opieki zdrowotnej, domowej opieki pielęgniarskiej i wizyt Doctora € ™ s.

Uprawnienie do Gruzji Medicaid opiera się na złożonych czynników, w tym dochodów i konieczności medycznej. Aby zakwalifikować się do Medicaid w Gruzji, osoby o niskich dochodach muszą mieć dochód, który jest poniżej pewnego odsetka federalnego progu ubóstwa w zależności od liczby osób w recipientâ € ™ s domowymi. Ponadto, odbiorca nie może posiadać aktywa, które przekraczają 2000 dolarów jako jednostki lub 3000 dolarów za parę, aby zakwalifikować się do Medicaid.

Gruzja PeachCare

Gruzja PeachCare to kompleksowy program ubezpieczeń zdrowotnych dla niskich dochodach, nieubezpieczonych dzieci w wieku poniżej 18. Program zapewnia zasięg hospitalizacji, służb ratowniczych, leki na receptę, wizji, stomatologiczne i opiekę profilaktyczną. Aby kwalifikować się do Gruzji PeachCare, dochód gospodarstwa domowego nie może przekraczać 235 procent federalnego poziomu ubóstwa. Rodzice i opiekunowie muszą zapewnić weryfikację dochodów z aplikacją do zakwalifikowania.

Opieka długoterminowa

Długoterminowe ubezpieczenie opieki pomaga mieszkańcom Gruzja zapłacić za wydatki wynikające z przewlekłej choroby, poważne wypadki, choroby lub niepełnosprawności poznawczych. Opieka długoterminowa jest przeznaczony do utrzymania recipientâ € ™ s jakości życia. Długoterminowa opieka serwisowa obejmuje: dorosłych opieki dziennej, domowej opieki zdrowotnej, domach opieki, hospicjum i opieki zastępczej. Gruzja Departament Community Health oferuje program partnerstwa między Medicaid i długoterminowych ubezpieczycieli opieki. Program partnerski przeznaczony jest dla osób, których nie stać na koszty opieki długoterminowej, ale mogą być w stanie pozwolić sobie długoterminowe składki ubezpieczeniowe opieki przy pomocy państwowych sponsorowany ubezpieczycieli.

Ochotnicza Służba zdrowia

Georgia Health Care Program Wolontariat to program sponsorowany przez państwo zapewnia niskich dochodach mieszkańców Gruzji - którzy zarabiają mniej niż 200 procent federalnego poziomu ubóstwa - z dostępem do bezpłatnej opieki zdrowotnej. Mieszkańcy proszeni są o kontakt w celu weryfikacji klinik uczestniczących rodzaje usług i godzin pracy. Bezpłatne usługi klinika wahają się od wizji i opieki stomatologicznej dla podstawowej opieki zdrowotnej i womenâ € ™ s usług zdrowotnych.

Informacje o niskich dochodach Ubezpieczenia Zdrowotnego

Informacje o niskich dochodach Ubezpieczenia Zdrowotnego


Ubezpieczenie zdrowotne zapewnia siatki bezpieczeństwa dla rodzin potrzebujących opieki medycznej. Jednak dla niektórych rodzin o niskich dochodach, znalezienie ubezpieczenia zdrowotnego jest trudne. Istnieje wiele opcji, w tym instytucji publicznych i prywatnych, które chcą pracować z rodzinami i osób bez dużych środków finansowych. Ponadto programy federalne, takie jak program Hill-Burton pomóc rodzinom o niskich dochodach.

Hill-Burton

Ustawa Hill-Burton daje finansowanie zarówno prywatnych i publicznych placówek medycznych i urządzeń. W zamian za finansowanie, te szpitale i ośrodki muszą dostarczenia darmowych lub tanich pogotowie usług dla osób i rodzin mieszkających w okolicach centrów. Szpitale w programie Hill-Burton musi zapewnić osobom informacji na temat poziomu dochodów niezbędnych do udziału w programie.

Zjednoczone

Poszczególne państwa zapewnić niskie koszty ubezpieczenia zdrowotnego przez prywatnych ubezpieczycieli. Chociaż dokładne wymagania różnią się od stanu, stany takie jak Waszyngton zgadza się zapłacić różnicę między tym, co pacjent niskich dochodach mogą sobie pozwolić i co ubezpieczyciel normalnie ładuje. Na przykład, jeśli normalnie kosztuje polityka 300 dolarów miesięcznie, indywidualne niskich dochodach może zapłacić 150 dolarów miesięcznie. Państwo płaci pozostałe 150 dolarów. Nie wszystkie państwa uczestniczą w takich programach, jednak.

Medicaid

Dla osób i rodzin w warunkach niskich dochodach, Medicaid oferuje dodatkową pomoc. Każde państwo ustanawia własne wymagania Medicaid. Wymagania te dyktują dostępność usług i wprowadzić wytyczne kwalifikowalności. Gdy osoba lub rodzina korzysta z systemu Medicaid, otrzymane usługi płaci się bezpośrednio do zakładu opieki zdrowotnej, a nie zwrot pieniędzy pochodzących z jednostki. W zależności od okoliczności, dzieci są czasem kwalifikują się do Medicaid nawet wtedy, gdy rodzice nie mogą się zakwalifikować.

CHIP

Dla dzieci z rodzin o niskich dochodach i osób, wiele państw ma dla dzieci Zdrowie Program Ubezpieczenia. Pod CHIP, wiele usług są objęte, w tym wizyty u lekarza, zarówno wtedy, gdy dziecko jest zdrowe, a gdy dziecko jest chore. Szczepienia są zazwyczaj, jak również. Ponadto, opieka stomatologiczna objęty ochroną CHIP, podobnie jak opieki wzroku. Pod CHIP, dziecko może otrzymać tylko pokrycia w ramach programu i nie może mieć innego rodzaju ubezpieczenia zdrowotnego. Ponadto, nie jest procesem weryfikacji dochodów zestaw do zapewnienia dziecko pochodzi z rodziny o niskich dochodach. Osoby, które chcą dowiedzieć się o dostępności CHIP w ich stanie, powinni skontaktować lokalne biura Blue Cross Blue Shield lub dowiedzieć się, jak działa chip w ich okolicy.

Ubezpieczenie zdrowotne dla dorosłych o niskich dochodach w New Jersey

New Jersey ma wiele programów, które pomagają zapewnić, że mieszkańcy o niskich dochodach państwa mają dostęp do odpowiedniej opieki zdrowotnej. Według Departamentu New Jersey raportu Human Services, 40 procent mieszkańców o niskich dochodach były w 2001 roku przez nieubezpieczonych nie jest w stanie uzyskać odpowiedniej opieki, osoby te ryzykować, które można leczyć warunki rozwinąć się w coś gorszego.

NJ FamilyCare

Od dnia 1 marca 2010 roku, NJ FamilyCare rozpoczął przyjmowanie wniosków od rodziców i opiekunów, którzy mają dochody z pracy na poziomie lub poniżej 133 procent federalnego poziomu ubóstwa i były bez ubezpieczenia zdrowotnego przez co najmniej trzy miesiące. Pokrycie musi być odnawiane co roku, aby upewnić się, że poziom dochodów na familyâ € ™ s jest nadal poniżej wartości progowej.

Ośrodki podstawowej opieki zdrowotnej

Nowy Jerseyâ € ™ s Centra Podstawowej Opieki Zdrowotnej są ośrodki zdrowia, które służą do nieubezpieczonych i underinsured mieszkańców stanu. Rachunek jest oparty na zdolności do płacenia, ale zawsze są gwarantowane opieki zdrowotnej. Według Departamentu New Jersey Zdrowia i Senior Services, ponad 300.000 osób odwiedza centra ponad 1 mln razy rocznie. Dostępne usługi obejmują pielęgnację stóp, zdrowia psychicznego, apteka, geriatrii i młodzieży zdrowia.

FamilyCare / Medicaid

New Jersey FamilyCare współpracuje z Medicaid świadczenia usług dla kobiet w ciąży w stanie. Z tego programu, dochód rodziny musi być równa lub mniejsza niż 200 procent federalnego poziomu ubóstwa. Program obejmuje kobiety w okresie ciąży i 60 dni po dostawie lub gdy ciąża kończy. Według Departamentu New Jersey of Human Services, dziecko urodzone z matki kwalifikowanych Medicaid jest uprawniony do NJ FamilyCare / Medicaid na okres jednego roku, niezależnie od dochodu rodziny.

Pomoc charytatywna Pielęgnacja

Assistance Program Płatność New Jersey Szpital opieki lub pomocy Charity Care darmo lub przy minimalnych opłat dla pacjentów, którzy otrzymują szpitalnych i ambulatoryjnych usług w szpitalach ostrej opieki w kraju. To jest tylko do niezbędnej opieki szpitalnej, a niektóre usługi mogą nie kwalifikować się do zmniejszenia kosztów. To jest dla mieszkańców o niskich dochodach, którzy nie mają ubezpieczenia zdrowotnego i nie kwalifikują się do innego prywatnego lub publicznego ubezpieczenia.

Jak znaleźć niskich dochodach Ubezpieczenia Zdrowotnego

Każdy potrzebuje ubezpieczenia zdrowotnego, ale niektórzy ludzie nie robią wystarczająco dużo pieniędzy, aby zapłacić za nim komfortowo. W tym czasie rakieta kosztów ochrony zdrowia, jest to trudne dla wszystkich, aby znaleźć ofertę, szczególnie dla tego segmentu niskich dochodach. Oto, w jaki sposób możesz uzyskać ubezpieczenie zdrowotne, nawet jeśli nie zarobić dużo pieniędzy.

Instrukcje

1 Consult lokalnych agencji rządowych, aby zobaczyć, czy kwalifikujesz się do dotowanego ubezpieczenia zdrowotnego dla Ciebie i Twojej rodziny. Programy takie jak CHIP (Dziecka Health Insurance Program) będzie przyjrzeć się wielkości rodziny i finansów oraz korzystać z innych czynników, aby zdecydować, czy mogą one zapewnić Państwu niskim lub bez kosztów ubezpieczenia (patrz źródła).

2 Porównaj różne ceny, że różne firmy ubezpieczeniowe daje. Ubezpieczenie zdrowotne jest przemysł nieco konkurencyjny, a to konkurencja może zmusić firmy do spróbować i prześcigają się w ich cenach. Pamiętaj, aby dokładnie zrozumieć, usługi i wolności, które będą świadczone przez cytaty dają ci.

3 Krok dół ubezpieczenia może już mieć. Choć może to być niepożądane, możesz mieć akceptowalnego poziomu ubezpieczenia, zwracając trochę mniej. Poznaj możliwości odnowy biologicznej dostawca mogą mieć, w którym możesz obniżyć stawkę, jeśli wykonanie niektórych kursów doskonalących dla zdrowia lub utraty wagi, na przykład.

4 Zainwestuj w Rachunku Zdrowia oszczędności. Będziesz odłożyć niewielką część swoich dochodów, zarezerwowane do zastosowań związanych ze zdrowiem. Te zazwyczaj są z wysokiej odliczeniu planu, co oznacza, że ​​będziesz płacić niskie składki, ale będzie musiał pokryć ogromne koszty, jeśli coś katastrofalne dzieje. Mogą to być bardzo dobre opcje dla młodych pracowników.

5 Porozmawiaj z licencjonowanym agentem ubezpieczeniowym. Ci ludzie mogą mieć sztuczki nie pomyślał o i mogą zwiedzić wiele różnych dróg dla Ciebie. Mogą one również pomóc budżetu kosztów zdrowotnych przy jednoczesnym zapewnieniu masz zasięg Twoje i rodziny.

Czy jest pomoc medyczna dla osób o niskich dochodach?

Jeśli masz niskie dochody i potrzebujesz pomocy medycznej, istnieje wiele programów federalnych, stanowych i lokalnych, które mogą pomóc uzyskać pomoc medyczną, czego potrzebujesz. Od Medicaid do klinik w swojej miejscowości, tam prawdopodobnie jest program dla Ciebie tak długo, jak można spotkać dochodów i aktywów wytyczne.

Medicaid

Medicaid jest finansowany przez władze federalne, państwowe uruchomić program, w celu zapewnienia opieki medycznej do niektórych osób o niskich dochodach i rodzin, które spełniają wytyczne dotyczące dochodów. Aby uzyskać Medicaid, należy spełnić wytyczne dotyczące dochodów i należą do grupy kwalifikowalności. Grupy kwalifikacyjne obejmuje osób niepełnosprawnych, rodzin z małoletnimi dziećmi i kobiet w ciąży. Ponadto, nie można mieć więcej niż pewną ilość aktywów, aby uzyskać Medicaid. Wytyczne kwalifikowalności różnią się od stanu do stanu.

Zdrowie Darmowe kliniki

Wiele non-profit grup i niezależnych grup lekarz uruchomić pokazy opieki zdrowotnej i kliniki w społecznościach. Darmowe kliniki często ograniczony zakres i godziny otwarcia. Na przykład, klinika może działać raz w miesiącu, w soboty, lub może oferować tylko projekcje zapobiegawczych, takich jak mammografia i przesiewowych cukrzycy. Aby dowiedzieć się, jakie mogą być dostępne w danym obszarze klinikach, możesz zadzwonić na 211 United Way (patrz źródła). Będziesz umieścić w kontakcie z lokalnym biurze United Way, który będzie w stanie pomóc Ci znaleźć usługi. Możesz również odwiedzić stronę internetową United Way łącza do lokalnych biur United Way w Twojej okolicy (patrz źródła).

Programy lokalne

Władze miejskie i powiatowe mogą oferować opcje dla opieki zdrowotnej do lokalnych jednostek. Możesz skontaktować się z miasta lub powiatu zdrowia działów, aby dowiedzieć się, jakie są dostępne programy. Na przykład, miasto Jacksonville na Florydzie, ma dwa główne programy dla osób o niskich dochodach; Kontrakty szpitali Shands z miasta Jacksonville, aby zapewnić opiekę dla gospodarstw domowych biedny niskich dochodach, a dział Hrabstwo Duval zdrowia oferuje karty poradni dla osób fizycznych, aby zobaczyć lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej i uzyskać testy diagnostyczne.

Pielęgnacja charytatywna

W przypadku otrzymania opieki w szpitalu, ale nie może sobie pozwolić na zapłacenie rachunku, można zwrócić się do szpitala o ich programu opieki charytatywnej. Programy opieki miłość może być w całym stanie, lub mogą być prowadzone przez poszczególne szpitale. Na przykład, program wsparcia Płatność New Jersey Szpital Care całym stanie programem zapewniającym bezpłatnie lub po obniżonych opiekę dla pacjentów w ostrych szpitali. Aby otrzymać opiekę charytatywną, zwykle trzeba spełniać wymagania dochodowe.

Przydatne informacje na niskich dochodach Ubezpieczenia Zdrowotnego

Przydatne informacje na niskich dochodach Ubezpieczenia Zdrowotnego


Opieka zdrowotna jest równie ważne dla rodzin o niskich dochodach, jak i dla tych, którzy należą do wsporników o wyższych dochodach. Aby większość opieki zdrowotnej dostępnej dla osób o niskich dochodach, ważne jest, aby wiedzieć, kto jest uprawniony i co ta osoba lub rodzina kwalifikuje. Wiele programów są dostępne, zwłaszcza dla kobiet i dzieci, lub dla weteranów, którzy mogą nie wiedzieć, gdzie jeszcze się zwrócić.

Kwalifikowalność

Według Centers for Medicare i Medicaid Services, opieki zdrowotnej jest dostępny dla wielu osób i rodzin na poziomie federalnym, chociaż rząd nie jest w stanie zapewnić pokrycie wszystkich. Medicaid jest finansowana przez rząd federalny, ale podawane na poziomie państwa, więc kwalifikacje różnią się od stanu. Dodatkowe programy są dostępne specjalnie dla kobiet, dzieci i weteranów. Medicare pokrywa Amerykanów w wieku 65 lat i starszych, mimo że nie obejmuje wszystkich kosztów medyczną i ubezpieczenie uzupełniające jest zazwyczaj potrzebne.

Medicaid i Medicare

Medicaid, wnioskodawcy muszą spaść na poziomie lub poniżej limitów minimalnych dochodów i zasobów gospodarstw domowych, które są ustawione na poziomie państwa. Dzieci w wieku poniżej pięciu lat mogą kwalifikować się do Medicaid, nawet jeśli ich rodzice (rodzic) nie. W pewnych warunkach, osoba otrzymująca Medicaid Services może być zobowiązany do zapłaty część opieki zdrowotnej z własnej kieszeni. Medicare jest dostępne dla osób w wieku 65 lat i starszych, aby zapewnić niezbędną opiekę medyczną na koszt niewielki lub żaden z uczestników. Dodatkowe programy są dostępne specjalnie dla kobiet w ciąży, niemowląt i dzieci na utrzymaniu.

Womenâ € ™ s zdrowie Programy

W uzupełnieniu do innych programów zdrowotnych dostępnych dla osób o niskich dochodach, są też dostępne specjalne programy pielęgnacyjne dla kobiet. Programy te obejmują uzupełniające programy żywieniowe dla kobiet, niemowląt i dzieci, lub WIC i piersi i Krajowego Programu Raka Szyjki Macicy wczesnego wykrywania lub NBCCEDP, między innymi. We wszystkich przypadkach kwalifikowalność jest określana przez państwo zamieszkania; niektóre programy mogą obejmować obowiązkowe uczestnictwo w powiązanych programów pomocy społecznej, jak również.

Program Ubezpieczenia Zdrowie dzieci

Na childrenâ € ™ s Health Insurance Program lub CHIP, ma osiągnąć 11 milionów szacowanych dzieci z rodzin, które nie kwalifikują się do innych świadczeń opieki zdrowotnej sponsorowanych przez rząd. Program ten został odnowiony i rozbudowany przez administrację Obamy w 2009 roku mając na celu zwiększenie liczby dzieci uprawnionych przez 4 mln dzieci, w porównaniu z 7 mln w poprzednim akcie. CHIP jest zarządzany w oparciu o stan-by-państwa i pozwala każdemu państwu do modyfikacji czynników kwalifikacyjnych dla uczestników.

Zdrowie Weteranów

Weteranów, którzy służyli pełny okres rejestracji lub którzy byli zwalniani inne niż niegodnie są uprawnione do opieki zdrowotnej przez Department of Veterans Affairs, lub VA. Wnioskodawcy zacząć od złożenia formularza Wirginia 10-10EZ, wniosek o udzielenie świadczeń zdrowotnych. Po zakończeniu rejestracji, kwalifikujące się weterani mogą otrzymać opiekę od VA ośrodkach opieki w dowolnym miejscu w kraju, bez kosztów dla pacjenta.

Opcje na ubezpieczenie zdrowotne dla niskich dochodach

Opcje na ubezpieczenie zdrowotne dla niskich dochodach


Ubezpieczenie zdrowotne zapewnia płatności za leczenie ochrony konsumentów ubezpieczone do wysokich kosztów opieki medycznej. Ale jak ceny na ubezpieczenie zdrowotne rośnie, coraz więcej osób o niskich dochodach i rodziny uważają, że trudne lub niemożliwe do zapłacenia dla standardowego ubezpieczenia zdrowotnego. Zamiast opcji niskich dochodach opieki zdrowotnej oferuje podstawowe ubezpieczenie w znacznie obniżonej cenie.

Pokrycie

Większość rodzajów ubezpieczeń zdrowotnych niskich dochodach mają swoje szczególne limity pokrycia i wyłączenia. W ogóle, plany niskich dochodach przez prywatnych ubezpieczycieli obejmuje mniej rodzajów leków na receptę i planowych lub zapobiegawczych procedur niż bardziej typowego planu ubezpieczeń zdrowotnych. Ubezpieczenie zdrowotne o niskich dochodach mogą ograniczyć zasięg do mniejszych sieci lekarzy i zakładów opieki zdrowotnej, co daje ubezpieczającym mniej wyborów, gdzie w celu uzyskania pomocy.

Dotacje

Rząd federalny nadzoruje dwa różne programy w celu zapewnienia ubezpieczenia zdrowotnego dla osób fizycznych. Pierwszym z nich jest masaż, który jest dostępny przez Social Security Administration dla wszystkich obywateli powyżej 65 roku życia i młodszych osób kwalifikujących się ze względu na niektóre choroby lub niepełnosprawności. Medicaid jest federalnym programem skierowane do osób o niskich dochodach i jest podawany na poziomie państwa. Niektóre osoby mogą otrzymać ubezpieczenie zdrowotne zarówno przez Medicare i Medicaid. Oba programy płacić dostawcom usług medycznych bezpośrednio, działa podobnie jak prywatnego ubezpieczenia, aby wyeliminować lub zmniejszyć koszty opieki zdrowotnej.

Odliczeniami

Planów ubezpieczeń zdrowotnych niskich dochodach mogą korzystać odliczeniami kontrolować ilość ubezpieczonych osób zapłacić. To jest w przypadku High Ujemne planów zdrowotnych lub HDHPs, które są powszechnie dostępne od prywatnych firm ubezpieczeniowych. Znany również jako katastrofalny ubezpieczenia zdrowotnego, które oferują jedne z najniższych stawek dostępna w sektorze prywatnym, ale ubezpieczający może być odpowiedzialny za kilka tysięcy dolarów na pokrycie kosztów leczenia, zanim plan ubezpieczeń zaczyna płacić. Plany rządowe, z drugiej strony, oferuje niskie odliczeniami lub bez franszyzy w ogóle tak, że pacjenci ubezpieczeni mogą uzyskać pomoc na koszt niewielki lub żaden.

Kwalifikowalność

Każdy rodzaj ubezpieczenia zdrowotnego niskich dochodach ma własne ubezpieczycieli kwalifikowalności requirements.The prywatne zdrowia, które oferują HDHPs mogą wymagać osoby zapewnić raportów medycznych historii i może zastrzegają najniższe ceny dla ubezpieczających, którzy nie mają wcześniej istniejących warunków lub niedawno luki w zdrowiu ubezpieczenie. Medicare jest dostępny wyłącznie dla osób powyżej 65 roku życia, lub tych, którzy mają stały niepełnosprawności lub choroby nerek. Medicaid jest selektywnie dostępne dla osób o niskich dochodach, w wieku 19 lat lub powyżej 65 lat, wraz z kobietami w ciąży, chorych i niepełnosprawnych i niewidomych tych wymagających domowej opieki pielęgniarskiej.

Alternatywy

Osoby o niskich dochodach, które nie posiadają ubezpieczenia zdrowotnego, może wciąż być w stanie uzyskać dostęp do opieki zdrowotnej ze względu na ich potrzeby finansowe. Zdrowie Zasoby i usługi Administracja działa ośrodków zdrowia, które są otwarte dla pacjentów o niskich dochodach oraz zapewnienia podstawowej opieki zdrowotnej i opieki stomatologicznej na koszt niewielki lub żaden. Płatność jest na podstawie dochodów, a pacjenci mogą również otrzymywać badań kontrolnych, gdy są dobrze zabezpieczyć się przed problemami zdrowotnymi, które stają się gorzej w czasie.

Recepta niskich dochodach Drug Pomoc

Miliony rodzin o niskich dochodach w Stanach Zjednoczonych trzeba recepty narkotyków pomoc. Rosnące koszty dla medycyny utrudniają ludzi żyjących w ubóstwie na zakup leków, których potrzebują, aby zachować zdrowie. Porozmawiaj z lekarzem o tańszych opcji recept, i rozważyć niektóre z następujących programów pomocowych medyczne przeznaczone specjalnie do niskich dochodach Amerykanów.

Medicare Extra Pomoc

Odwiedź stronę Medicare w www.medicare.gov/prescription/home.asp aby dowiedzieć się o Social Security i programów opieki publicznej, które mogą pomóc Ci ubezpieczenie zdrowotne i zniżki na receptę. Każdy, kto kwalifikuje się do Medicare, kwalifikuje się do pomocy leków na receptę. Inni, którzy nie są na Medicare mogą nadal kwalifikują się do rządowego programu pomocy ekstra, jeśli mają ograniczone dochody i środki. Aby zakwalifikować się do programu pomocy płatności receptę dodatkową pomoc, należy mieć roczny dochód wynosi mniej niż 16245 dolarów jako jednostki lub 21855 dolarów jako małżeństwo mieszkające razem. Nawet ci z nieco wyższych dochodów, mogą kwalifikować się, jeśli mają wsparcie innych członków rodziny lub żyć z dodatkowych komplikacji.

RX Assist

Zapoznaj się z RX Assist stronę internetową www.rxassist.org do szerokiej bazy danych programów pomocy leków na receptę. Sponsorowana przez organizację non-profit Wolontariusze w Ochronie Zdrowia, RX Assist jest cennym zasobem, który pozwala, aby szukać recepty pomoc przez firmę narkotyków, marki, nazwy rodzajowe lub grupy leków. Liczne programy pomocowe wymienione są w bazie danych i mogą być korzystne w danym przypadku. Witryna zawiera również formularze Program do pobrania oraz dodatkowe wskazówki dla uzyskania wolnego lub dyskonta leków.

NeedyMeds

Innym źródłem jest Needymeds.com, strona internetowa, która zawiera listę leków programów firmy oferujące bezpłatne lub tanie leki na receptę. Założona w 1997 roku, NeedyMeds ma obszerną bazę programów sponsorowanych przez producentów medycznych. Osoby o niskich dochodach mogą przeglądać programów pomocy z wykorzystaniem różnych kryteriów, aby zawęzić poszukiwania.

Wraz RX Dostęp

Programy pomocy badawcze, które mogą być uprawnione do z Together RX Access, wspólnej strony internetowej sponsorowanej przez kilka dużych firm farmaceutycznych. Ubiegać się o karty RX dostępu Razem w togetherrxaccess.com dostać zniżki na ponad 300 leków produkowanych przez sponsoring firm farmaceutycznych. Użyj swojej karty dostępu w lokalnej aptece dostać leki trzeba. Stosować pewne ograniczenia. Należy pamiętać, że uprawnieni wnioskodawcy nie mogą otrzymać Medicare, Medicaid lub jakiejkolwiek innej pomocy na receptę. Limity dochodów stosuje się również, jak w większości programów pomocy społecznej. Ceny różnią się w zależności od firmy, która produkuje lek trzeba, ale oszczędności z rabatami z Together RX Dostęp wciąż średnio w czasie od 25 do 45 procent kosztów standardowych.

Wspólnotowe Centrum Zdrowia

Dowiedz się, czy lokalny dom kultury zdrowotnej oferuje program pomocy receptę. Wiele ośrodków zdrowia społeczności mają specjalne porozumienia z firmami farmaceutycznymi lub dotacji rządowych, które pozwalają im oferować leki obniżonej cenie do pacjentów o niskich dochodach. Skontaktuj się z Health zasobów i usług administracji na 888-ASK-HRSA (888-275-4772), aby zlokalizować centrum zdrowia publicznego najbliższym.

Ubezpieczenie zdrowotne dla rodzin o niskich dochodach, w stanie Indiana

Ubezpieczenie zdrowotne jest istotnym narzędziem finansowym dla rodzin w Indiana: Pomaga uniemożliwić zaciąganie przytłaczające koszty wizyt pogotowie, hospitalizacji, operacji i kosztów na receptę. Jednak wysokie koszty ubezpieczenia zdrowotnego zapobiega kilka Hoosiers niskich dochodach w utrzymaniu pokrycia, których potrzebują do prawidłowej opieki zdrowotnej. Zdrowe Plan Indiana lub HIP, może pomóc rodzinom o niskich dochodach w Indiana uzyskania pokrycia opieki zdrowotnej.

Kwalifikowalność

HIP jest dostępny dla osób i rodzin, które zarabiają mniej niż 200 procent federalnego poziomu ubóstwa lub FPL, i że zostały nieubezpieczonych przez co najmniej sześć miesięcy. Uprawnione osoby i rodziny również nie musi mieć dostęp do planu ubezpieczeń zdrowotnych, sponsorowanych przez pracodawcę. Osoby, które zarabiają mniej niż 21.660 dolarów rocznie zazwyczaj posiadać kwalifikacje dochodów do planu, tak jak rodziny czterech, które zarabiają mniej niż 44.000 dolarów rocznie, w maju 2011 roku.

Relacje

Uprawnione osoby i rodziny w Indiana otrzymują podstawowe świadczenia zdrowotne, które płacą za koszty powyżej 1100 dolarów. HIP obejmuje zakres usług szpitalnych, pogotowie, służby zdrowia i uzależnień psychicznego leczenia, wizyt lekarskich, biur recept, badań diagnostycznych i opieki hospicyjnej. Profilaktyczna opieka i konto MOC warte 1.100 dolarów, które mogą być wykorzystane na wydatki medyczne, są również zawarte.

Koszty

Koszty HIP są określane zgodnie z ruchomej skali opartej na indywidualnych lub dochodu rodziny. Osoby poniżej FPL zapłacić 2 procent ich dochodu brutto. Osoby i rodziny między 100 procent i 125 procent FPL wynagrodzenie 3 procent, a te między 125 procent i 150 procent wynagrodzenia 4 proc. Osoby między 150 procent i 200 procent wynagrodzenia FPL między 4,5 procent do 5 procent ich dochodu brutto. HIP nie wymaga dopłat, z wyjątkiem dopłat do $ 25 za wizyty pogotowie.

Ubieganie się o HIP

Formularz wniosku dostępny jest na HIP IN.gov. Aby ubiegać się o HIP, wypełnić formularz zgłoszeniowy. Potrzebny będzie również dostarczać odcinki wypłat lub inne zaświadczenie o dochodach, akty urodzenia lub inny dowód tożsamości oraz dowód statusu imigracyjnego jeśli dotyczy. Mail lub fax formularzy i dokumentacji na adres lub numer faksu podany na stronie IN.gov.

Rodzaje ubezpieczeń dla osób o niskich dochodach

Rodzaje ubezpieczeń dla osób o niskich dochodach


Ubezpieczenie zdrowotne stały się gorącym tematem w roku 2009 i 2010, jak amerykańscy szefowie rządów dyskutowali na potrzebę reformy systemu opieki zdrowotnej. Według US Census Bureau, ponad 46 milionów Amerykanów nie ma ubezpieczenia zdrowotnego w 2008 roku na rzecz ubogich, choć, nie ma opcji. Kilka programów federalnych i stanowych zapewnić pomoc na pokrycie kosztów opieki zdrowotnej dla najbiedniejszych Amerykanów. Ta pomoc jest w ramach różnych programów, a większość wymaga formalnego wniosku i zgody.

Medicaid

Medicaid jest federalny program, który pokrywa koszty opieki medycznej dla najbardziej wykwalifikowanych osób o niskich dochodach i ich rodzin. Korzyści różnić w zależności od stanu. W Kalifornii, Medicaid zapewnia większość usług, w tym opieki klinicznej, opieki chirurgicznej i usługi stomatologiczne, za 1 $ za wizyty. Istnieje czapki na niektóre usługi. Na przykład, roczne limit usług stomatologicznych jest 18.000 dolarów, chyba że pacjent otrzymuje opiekę w nagłych wypadkach lub care.The chirurgicznej poszczególne państwa zarządza program. Kwalifikowalność jest oparty na dochodzie i rodziny wielkości i wytyczne dochodów zależy od państwa. Tak więc, kwalifikowalność waha się od jednego stanu do drugiego. W Nowym Jorku, czteroosobowa rodzina może zarobić nawet do 14.622 dolarów rocznie i nadal kwalifikować się do Medicaid. Według US Census Bureau, 14 procent populacji USA otrzymał w 2008 roku zasięg Medicaid z tych 87,4 milionów Amerykanów, 9,8 procent nie miał innego ubezpieczenie zdrowotne w ciągu roku. Medicaid zasięg może działać wstecz na okres trzech miesięcy przed złożeniem wniosku, pod warunkiem że dana osoba została zakwalifikowana w tym okresie trzech miesięcy. Jeśli zmienią się okoliczności finansowe, prowadzące do stracenie, zasięg zatrzymuje się na koniec miesiąca, w którym nastąpiła zmiana.

Dzieci Zdrowie Program Ubezpieczenia

4 lutego 2009 roku, rząd USA przeszedł Ubezpieczenia Zdrowotnego Program Reauthorization ustawę Dziecka. Ustawa ta wzmacnia istniejące programy państwowe podawać swym zasięgiem opieki zdrowotnej dla rodzin o niskich dochodach. Wśród zmian jest dodanie pokrycia dla kobiet w ciąży i legalnych imigrantów - dzieci i kobiet w ciąży - do już istniejących zasięg skierowane do dzieci. Rodziny z niemowląt i kobiet w ciąży może zarobić nawet 200 procent poziomu ubóstwa i nadal kwalifikować. Dzieci od 1 do 5 lat mogą otrzymywać świadczenia, jeżeli ich rodziny zarobić nawet do 133 procent federalnego poziomu ubóstwa.

Plany państwowe

Podczas Medicaid obejmuje najbiedniejsze Amerykanów, zapewnia tylko opieki medycznej dla tych, którzy spełniają wymagania kwalifikacyjne. Wiele państw dążyć do zwiększenia liczby osób i rodzin ubogich objętych tanich lub darmowych programów. Dlatego wiele państw stworzyli własne programy z różnymi wytycznymi kwalifikowalności. Niektóre programy są przeznaczone wyłącznie na pokrycie pewnych grup. Na przykład, jeden program Floryda, nazwany KidCare tylko zapewnia ubezpieczenie zdrowotne dla dzieci, których rodziny są słabe. Kolejny plan Floryda, okładka Floryda jest zaprojektowany, aby zapewnić niedrogie ubezpieczenie zdrowotne dla osób, które przeszły sześć miesięcy bez ubezpieczenia lub którzy niedawno stracili sponsorowanych przez pracodawcę na ubezpieczenie zdrowotne. Plan pokrywa Floryda nadal wymaga ludzi do płacenia składek, ale gdy składki są uważane za niższe niż to, co jest wymagane na otwartym rynku.

Plany ubezpieczeniowe dla pracowników o niskich dochodach,

Odpowiednie uwzględnienie opieki zdrowotnej jest poważnym problemem wśród amerykańskich obywateli, szczególnie tych, którzy walczą, aby związać koniec z końcem. Czasami koszt tradycyjnych ubezpieczeń zdrowotnych jest więcej niż można sobie pozwolić rodzinom w potrzebie, i niestety, wielu obywateli USA przejść bez pomocy lekarskiej, której potrzebują, aby utrzymać swoje rodziny zdrowe. Dobrą wiadomością jest to, że jeśli spełniają określone wytyczne kwalifikowalności, można skorzystać planów ubezpieczeniowych dla pracowników o niskich dochodach.

Mini-Ubezpieczenia medyczne

Strona MedHealthInsurance zapewnia ofert ubezpieczenia od niektórych z największych firm ubezpieczeniowych i sugeruje, że pracownicy o niskich dochodach poprosić brokera ubezpieczeniowego o niższych kosztach "mini-medycznych" planów ubezpieczeniowych. W zależności od dochodów i rodzinnego wielkość gospodarstwa domowego, jeśli uważa się za pracownika niskie dochody, możesz być uprawniony do tego rodzaju ubezpieczenia i zapłacić znacznie mniej niż byłoby dla tradycyjnych HMO i PPO plany. W 2011 roku, mówi, że plany MedHealthInsurance mini-lekarskie może rozpocząć się już od 50 dolarów za miesiąc. Takie plany obejmują z góry określoną liczbę wizyt w gabinecie lekarza rocznie, wybierz leki na receptę, świadczeń szpitalnych i ograniczoną ilość przypadkowym ubezpieczenia szkody.

Zdrowie Konta oszczędnościowe

"Zdrowie Konta oszczędnościowe (HSA)" są niedrogą alternatywą dla HMO i PPO, które działają w połączeniu z wysokim odliczeniu planów zdrowotnych (HDHPs). Takie plany są często określane jako "katastrofalną ubezpieczenia zdrowotnego", ponieważ większość przewoźników planu są odpowiedzialne za uiszczenie wszelkich kosztów leczenia, które przekraczają odliczeniu, czasami nawet do 2 milionów dolarów. W odliczeniami dla HSA / HDHPs są znacznie wyższe niż HMO i PPO, ale miesięczne składki są znacznie niższe, co czyni je bardziej przystępne - w teorii - do pracowników o niskich dochodach. Główne oszczędności dla wykwalifikowanych odbiorców HSA znajduje się w profilaktycznej opieki, jak można skorzystać z dużych rabatów na koszty leczenia, dokonując wypłat zwolnionych z podatku z konta do płacenia za różne zabiegi, takie jak wizyt w gabinecie i leki na receptę.

Dzieci Zdrowie Program Ubezpieczenia

Dziecięcy Program Ubezpieczenia Zdrowotnego (CHIP) zapewnia dzieciom gospodarstw domowych o niskich dochodach z niskim kosztem - a czasem za darmo - ubezpieczenie zdrowotne. CHIP jest dostępny w całym kraju, a wszystkie dzieci o niskich dochodach, w wieku poniżej 19 mogą kwalifikować się do zakwalifikowania. Choć wytyczne dochodów zależy od państwa, w 2011 roku typowe dla maksymalnie dochodów kwalifikujących czteroosobowej rodziny wynosi 44,100 dolarów rocznie. Rodzaje świadczeń i składek różnią się także od państwa, jednak kwalifikowania dzieci w każdym państwie są w zasięgu do rutynowych badań kontrolnych, usługi dentystyczne, zdjęcia rentgenowskie, usługi laboratoryjne, szczepienia i hospitalizacji. Możesz ubiegać się o świadczenia CHIP dzwoniąc na gorącą linię krajowego należy podłączyć do przedstawiciela swojego państwa, stosuje się pocztą lub przez Internet.

Medicaid

W 2011 roku Prawo krajowe Reforma zdrowia twierdzi, że każdy z dochodu, który jest poniżej 133 procent federalnego poziomu ubóstwa kwalifikuje się do Medicaid, niezależnie od ich wieku. Pracownicy o niskich dochodach, którzy kwalifikują się do Medicaid otrzyma podobne korzyści jak obywateli w wieku powyżej 65, które zawsze były uprawnione. Zazwyczaj Medicaid pokrywa koszty poniesione przez wizyt w gabinecie lekarza, profilaktycznej opieki stomatologicznej, wizyty pogotowie i podstawowej opieki wzroku. Pewne ograniczenia mogą mieć zastosowanie do Medicaid odbiorców w wieku powyżej 21. Jednak większość procedury objęte są dla dzieci i kobiet w ciąży w każdym wieku.