adcov.com

zasilek na dziecko teksas

Ubezpieczenie zdrowotne Przez stanu Teksas

Ubezpieczenie zdrowotne Przez stanu Teksas


Dla tych, którzy nie mogą uzyskać ubezpieczenie zdrowotne przez pracodawcę lub kupić je bezpośrednio od firmy ubezpieczeniowej, to jest możliwe, aby uzyskać ubezpieczenie zdrowotne przez stanie Teksas. Opcje podstawowe są dzieci Health Insurance Program, Texas Health Insurance Risk Pool i Medicaid.

Dzieci Zdrowie Program Ubezpieczenia

Dziecięcy Program Ubezpieczenia Zdrowotnego, znany również jako CHIP, został stworzony w 1997 roku Zapewnia ubezpieczenie zdrowotne dla dzieci, których rodzice nie zakwalifikował się do Medicaid, ale nie może sobie pozwolić na prywatne ubezpieczenie zdrowotne. Teksas pozwala rodziny, aby zapisać dzieci w CHIP, jeżeli ich dochód jest poniżej 200 procent federalnego poziomu ubóstwa.

Texas Health Insurance Risk Pool

Texas Health Insurance Risk Basen jest dostępny tylko dla tych, którzy mogą udowodnić, że nie są ubezpieczeniu w związku z wcześniej istniejących warunków zdrowotnych lub poważnej diagnozy. Muszą też płacić miesięczne składki do basenu.

Medicaid

Medicaid automatycznie obejmuje tych, którzy żyją na lub poniżej granicy ubóstwa, otrzymywać suplementację Przychody zabezpieczenia społecznego lub tymczasowej pomocy dla rodzin potrzebujących. Jest on również dostępny dla kobiet w ciąży, które nie kwalifikują się do dobrobytu, kiedy dziecko się urodzi. W Teksasie, Medicaid obejmuje dzieci w wieku 6 lat, których dochód jest poniżej rodziców 133 procent federalnego progu ubóstwa, ale nie obejmuje ich rodziców.

Dziecko Tylko Ubezpieczenie zdrowotne w Teksasie

Dziecko Tylko Ubezpieczenie zdrowotne w Teksasie


Ubezpieczenie zdrowotne dla dzieci jest konieczne, aby zapłacić za wizyty u lekarza, szczepień i innych kosztów leczenia. Wielu rodziców na utrzymaniu dzieci ubezpieczyć swoje plany na ubezpieczenie zdrowotne za pośrednictwem pracodawcy sponsorowane. Niestety, niektórzy rodzice nie mają dostępu do grupowego ubezpieczenia zdrowotnego lub pracodawców planów. Texas Zakład Ubezpieczeń ma wiele zasobów dostępnych dla rodziców, którzy chcą wykupić ubezpieczenie zdrowotne dla swoich dzieci. Dziecko tylko ubezpieczenie zdrowotne w Teksasie jest dostępna za pośrednictwem różnych źródeł, w tym ubezpieczycieli prywatnych i państwowych programów sponsorowanych.

Prywatne ubezpieczenia

Teksas tylko dzieci ubezpieczenie zdrowotne jest dostępna za pośrednictwem osób prywatnych przewoźników ubezpieczeniowych. Poszczególne nośniki ubezpieczeniowe mogą zapewnić ubezpieczenie dziecku bez ciebie zawarte w polityce. Texas ubezpieczycieli prywatnych są zobowiązane do zapewnienia ubezpieczenia zdrowotnego dla dzieci poniżej 19 roku życia, nawet jeśli uprzednio istniejący stan istnieje, zgodnie z przepisami ustawy z niedrogiej opieki. Prywatne plany ubezpieczeniowe obejmują opłaty za usługi, znany również jako plany odszkodowania lub zarządzanych planów opieki. W większości przypadków, można wybrać się do lekarza lub szpitala w określonym sieci. Firma ubezpieczeniowa płaci procent usług zdrowotnych, takich jak opłaty w szpitalu, operacji, leków na receptę oraz rutynowych badań kontrolnych.

Childrenâ € ™ s Medicaid

Texas childrenâ € ™ s Medicaid jest programem ubezpieczeń zdrowotnych dla dzieci-tylko, że płaci za ostrych usług zdrowotnych, w tym lekarz opieki, szpitalnych i ambulatoryjnych usług, promieni X i pracy laboratoryjnej. Childrenâ € ™ s Medicaid zaprasza dzieci o niskich dochodach, których rodziny nie stać na opłacenie kosztów opieki zdrowotnej. Rodzice, którzy otrzymują pomoc publiczną lub uzupełniający Security Income (SSI), automatycznie kwalifikują się do otrzymywania Medicaid. Inne rodziny o niskich dochodach muszą stosować się do Medicaid i spełniają określone kwalifikacje. Na przykład, aby zakwalifikować się do Medicaid, dochód rodziny nie może przekraczać 185 procent federalnego poziomu ubóstwa.

Childrenâ € ™ s Health Insurance Program

Texas oferuje childrenâ € ™ s ubezpieczenia zdrowotnego Programu (chip) dla rodzin, które zarabiają zbyt dużo, aby zakwalifikować się do childrenâ € ™ s Medicaid. Program obejmuje dzieci, które są rezydentami, Texas poniżej 19 roku życia i bez ubezpieczenia przez co najmniej 90 dni. Koszt usługi jest na podstawie dochodów i majątku familyâ € ™ s, jak i liczby osób w gospodarstwie domowym. Według Texas Health and Human Services Komisji, a od lutego 2011 roku, dopłat do wizyt Doctora € ™ s wahają się od 3 do 10 dolarów i rocznych opłat wpisowych na planie nie przekraczają kwoty 100 dolarów rocznie. Na childrenâ € ™ s zdrowie Program Ubezpieczenia oferuje korzyści podobne do Texas childrenâ € ™ s Medicaid w tym wizyty u stomatologa, szczepionek, opieki szpitalnej, rentgenowskich i więcej.

Ubezpieczenie zdrowotne Basen

Texas oferuje basen na ubezpieczenie zdrowotne dla osób z historią problemów zdrowotnych. Dzieci mogą być zapisane w programie ubezpieczeń puli ryzyka, jeśli istniejące wcześniej stan zdrowia istnieje. Podstawowa różnica między puli ubezpieczeń zdrowotnych i ubezpieczeń oferowanych Texas przez prywatnych ubezpieczycieli jest Texas źródłem finansowania. Baseny ryzyka są sponsorowane przez państwo i władze federalne natomiast poszczególne organizacje przewoźników ubezpieczenia finansowane ze środków prywatnych. Mimo, że prywatni ubezpieczyciele mają obowiązek przedłużyć ubezpieczenie dzieci z wcześniej istniejących warunków, dzieci muszą także być w stanie spełnić inne kryteria ubezpieczeniowych ustanowionych przez ubezpieczyciela. Basen jest ubezpieczenie zdrowotne dla dzieci opcji, które nie mogą zaspokoić wszystkie gwarantowania emisji kwalifikacji prywatnych ubezpieczycieli.

Jak napisać formularz medyczny zgodę na Dziecko Going Out Stanu Z przyjaciółmi

Jak napisać formularz medyczny zgodę na Dziecko Going Out Stanu Z przyjaciółmi


Planowaniu na małoletnie dziecko do podróży z państwa, z przyjaciółmi lub członkami rodziny obejmuje pisanie formularz zgody medyczny, który daje drugą zgody rodziny do podejmowania decyzji medycznych dla dziecka. Miejmy nadzieję, że nie będą one doświadczyć sytuacji, w której zgoda jest konieczna, ale stara się wykonać dokument na długich dystansach może opóźniać odbieranie niezbędną pomoc medyczną dziecka. Istnieje kilka form zgoda medyczne dostępne online, aby użyć jako szablonu.

Instrukcje

1 Napisz formularza zgody medycznej zawierać następujące informacje.
W nagłych przypadkach upoważniam (pełna nazwa) (dokładny adres) wyrażenie zgody lekarza podczas mojej nieobecności do (pełna nazwa dziecka / dzieci), aby mogli oni otrzymać pomoc medyczną, począwszy od (data) i (dzień kończący). Alternatywnie, istnieje również formularze zgody medyczne dostępne w internecie, jeśli wolisz korzystać z predefiniowanych formularz.

2 listy pełne imię dziecka, nazwisko lekarza, alergie, grupę krwi oraz istotne historię medyczną. Skopiować kartę ubezpieczenia dziecka i dołączyć go do formularza zgody.

3 Zapisz dokument zgody i zrobić kopię w swoim archiwum. Wyślij oryginalny egzemplarz z przyjaciół lub członków rodziny opiekujących się dzieckiem. Nie jest wymagane, aby formularz medyczną zgody świadkiem przez notariusza, choć posiadające dokument notarialnie daje wiarę jego autentyczności.

Teksas Ubezpieczenie medyczne dla dzieci

Teksas Ubezpieczenie medyczne dla dzieci


Stan Texas oferuje opcje na ubezpieczenie zdrowotne dla dzieci, aby mogły one otrzymać opiekę medyczną i stomatologiczną, których potrzebują, promowanie ich zdrowia i dobrego samopoczucia. Państwo oferuje dwie opcje ubezpieczenia dla tych, którzy spełniają kryteria kwalifikacyjne. Medicaid dzieci oferowany jest do rodzin o niskich dochodach, bez żadnych kosztów i Zdrowia Dziecka Insurance Program jest programem podziału kosztów na poziomie Texas rodzin nieco wyższych dochodach.

Medicaid dzieci

Medicaid dzieci jest program ubezpieczeniowy oferowany wykwalifikowanych rodzin i jest bezpłatny dla tych, którzy spełniają określone kryteria. Program ten jest finansowany przez ubezpieczenie stanowych i federalnych dotacji rządowych, i jest dostępny dla każdego, kto spełnia wymagania kwalifikacyjne dochodów i miejsca zamieszkania. Program oferuje świadczenia medyczne dla dzieci bez odliczeniami ubezpieczeń lub maksymalną trwałość klauzul korzyści. Rodzice lub opiekunowie, którzy napotykają niespodziewane bezrobocia lub nagłych zmian w dochodach może być w stanie otrzymać tymczasowy ubezpieczenia Medicaid, jeśli spełnione są kryteria.

CHIP Ubezpieczenia

Zdrowia Dziecka Insurance Program (CHIP) został zaprojektowany, aby pomóc rodzinom, które nie kwalifikują się do państwowego programu Medicaid powodu wyższych dochodów miesięcznych lub rocznych. CHIP działa jak każdy inny plan ubezpieczeń. Osoby dopuszczone do programu zapłacić roczne wpisowe i mają możliwość wyboru dostawcy opieki zdrowotnej z zatwierdzonej listy. Osób otrzymujących świadczenia może być zobowiązany do zapłaty zastosowanie co płaci za wizyty biurowych i kosztów na receptę jako część wymagań podziału kosztów programu. W ko-Stawki wynagrodzenia i uzyskania przychodów są określone w momencie zatwierdzenia i są oparte na dochodach uczestnika.

Korzyści z obu programów

Obie z tych planów ubezpieczeniowych pokrycie świadczeń medycznych, takich jak rutynowe badania kontrolne i pilnych wizyt w gabinecie, wizyty pomoc, leki na receptę, szczepienia, prześwietlenia i badania laboratoryjne. Koszty pokrywane są również dentystycznych w ramach świadczeń planów. Koszty związane z egzaminów oczu i okulary są zatwierdzone dodatki, jak również. Oba programy muszą być odnawiane co roku, i kwalifikacji dochodów muszą być spełnione, w trakcie każdego okresu wymiany, w celu dalszego udziału w programach.

Jak się zakwalifikować

Wnioskodawcy muszą mieć 19 lat lub młodszych, aby otrzymywać Medicaid i 18 lat lub młodszych do udziału w CHIP. Rejestrujących muszą być obywatelami USA i stałe miejsce zamieszkania w stanie Teksas. Wnioskodawcy muszą również spełniać wymogi dochodowe, aby kwalifikować się do programów. Kwalifikowalności na podstawie liczby osób zamieszkujących w gospodarstwie domowym oraz sum miesięcznych i rocznych dochodów dla rodziny. Rodzice, dziadkowie i opiekunowie mogą ubiegać się o pokrycie w imieniu dziecka.

Dodatkowe informacje

Więcej informacji na temat obu programów ubezpieczenia lub do zadawania pytań na temat procesu aplikacji lub odnowienia, odwiedź CHIPMedicaid.org lub zadzwonić pod numer 1-877-kids-Now (543-7669).

Średnia ilość snu na 9 miesięcy dziecko

Średnia ilość snu na 9 miesięcy dziecko

Wszystkie etapy rozwojowe są przybliżone, w tym, ile snu potrzebuje niemowlę. Każde dziecko będzie dojrzewają w różnym tempie. Jednak ważne jest, aby wiedzieć, co jest typowe w każdym wieku tak, że ty, jako rodzic, wiemy, czego się spodziewać.

Niemowląt snu

W dziewięciu miesięcy, dziecko będzie spać 11 do 12 godzin w nocy. Wciąż może się obudzić w nocy, ale powinna ona być w stanie wycofać się szybko spać. Powinna też mieć dwie drzemki dziennie, jedną do dwóch godzin każdy. Oznacza to, że dzieci w tym wieku powinny spać 11 do 15 godzin dziennie.

Rutynowe wstępnie snem

Aby zachęcić dziecko do zaśnięcia łatwiej, trzeba ustanowić rytuału zasypiania. Najważniejszą rzeczą w nocy rutyny jest spójność. Zacznij od ustawienia określonego czasu i trzymać się go. Następnie dać dziecku na "ostrzeżenie". Powiedz: "To prawie przed snem." Oferujemy butelki lub karmienia. Następnie dać dziecku ciepłą kąpiel.

Rutynowe snem

Gdy dziecko jest ubrane na łóżku, poczytać ulubioną historię z nią. Zagraj miękkie muzyki podczas czytania. Upewnij się, że dziecko ma ulubioną zabawkę, bezpieczny sen. Powiedz jej dobrej nocy i daje pocałunki i uściski, ale nie utrzymywał się bardzo długo. Nie kładź dziecka do łóżka z butelką.

Jak leczyć katar na dziecko

Jak leczyć katar na dziecko

Dziecko dostaje katar z wielu powodów, w tym przeziębienia, grypy, infekcje bakteryjne i alergie do Pet sierść, pyłki i kurz. Dziecko doświadcza także katar, kiedy ona jest ząbkowanie lub jest narażone na dym papierosowy. Według National Library of Medicine w USA Medical Encyclopedia MedlinePlus, wydzielina z nosa może być gruby lub odbarwione i zmieni kolor na żółty lub zielony po kilku dniach. Antybiotyki nie traktują przypadki katar; lekarze nie polecam tej formy leczenia schematu dla niemowląt i małych dzieci. Rodzice mogą traktować ich dziecka katar z prostych środków domu.

Instrukcje

1 Ssij się śluz. Rodzice mogą wykorzystywać respiratory nosa do zasysania nadmiaru śluz z jamy nosowej. Aby użyć pompki, rodzice muszą położyć swoje dzieci na plecach na wygodne poduszki. Zgniatać czujnika na aspirator i włożyć końcówkę do nosa dla niemowląt. Delikatnie zwolnić żarówki i wyciągnąć końcówkę. Umieścić śluz na tkanki, które będą wyrzucać. W zależności od częstotliwości katar, rodzice mogą mieć do kontynuacji tego procesu, co dwie godziny. Niemowlęta mogą się wybredny podczas procesu czyszczenia. Drogeriach i sklepach sprzedaje respiratory akcji w swoich korytarzach dostaw dziecko.

2 Pobierz nawilżacza. Gdy poziom wilgotności w domu jest zbyt niska, to prowadzi do podrażnienia nosa i gardła. Nawilżacz leczy przeziębienia, alergii i chorób dróg oddechowych, w tym katar. Rodzice dodać destylowanej lub wody zdemineralizowanej do nawilżacza. Według MayoClinic.com, woda z kranu zawiera minerały, które sprzyjają rozwojowi bakterii w nawilżacze. Strona internetowa mówi też te minerały występują jako biały pył na meble.

Rodzice powinni rozmawiać z pediatrów swoich niemowląt, zwłaszcza jeśli dzieci cierpi na astmę lub zakażenia układu oddechowego. Pediatrzy są w stanie polecić marek nawilżaczy, które działają najlepiej w przypadku niektórych chorób. Rodzice muszą monitorować poziom wilgotności i utrzymuj maszyn w czystości, aby zapobiec gromadzeniu się bakterii i pleśni.

3 Dodać soli spray do nosa nawadniania, aby zapobiec śluz budować. University of Michigan Health System zapewnia przepis na dokonanie w domu spray do nosa. Wymieszać 1/4 łyżeczki. koszernego lub wytrawiania soli, 1/4 łyżeczki. sody oczyszczonej i 8 uncji ciepłej wodzie destylowanej. Miesza się roztwór, aż składniki równomiernie rozdzielone. Dodać roztwór do ssania nosa z żarówką

Rodzice powinni puchar głowy ich niemowląt w dłoni rąk i pochylić się nad zlew lub umywalkę. Roztwór lekko ścisnąć do jednego nozdrza, aż wyjdzie z drugiej. Niektóre rozwiązania będą płynąć do gardeł niemowląt i powodować kaszel. Mieć ręcznik lub serwetkę gotowy do plucia. Powtarzaj ten proces, cztery do sześciu razy dziennie. Rodzice, którzy nie chcą, aby ich własne rozwiązanie może zakupić gotowe spraye w lokalnych aptekach. Według MedlinePlus, nie należy stosować żadnych aerozoli over-the-counter nosa więcej niż trzy dni na i trzy dni wolnego.

Jak czyścić Dziecko Ear Wax

Jak czyścić Dziecko Ear Wax

Woskowiny wymaga usuwania, aby zapobiec gromadzeniu się. Naloty cerumen, formy woskowe chronić uszy od brudu i zanieczyszczeń obcych, ale to może być uciążliwe i widoczne, gdy zbyt wiele form. Aby usunąć wosk ucha dziecka, należy zachować ostrożność, aby uniknąć uszkodzenia ucha. Podczas gdy trzeba oczyścić gromadzeniu, nie usunąć wosk, tak że uszy dziecka pozostają chronione.

Instrukcje

1 Sprawdzić, czy uszy dziecka do wosku gromadzeniu. Koncentrować się na obszarach, aby usunąć nadmiar wosku.

2 Rub zewnątrz ucha z ciepłym i wilgotnym myjki. Pocierać okolice ucha delikatnie usuń widoczny wosk. Jeśli nie można usunąć woskowinę z tej metody, a następnie za pomocą nadtlenku wodoru.

3 Zanurzyć koniec wacikiem z nadtlenkiem wodoru. Po kąpieli dziecko, natrzeć na zewnątrz ucha z wacikiem do usunięcia nadmiaru woskowiny. Skupić się na usunięciu wosku znajdującego się na zewnątrz obszaru widzialnego kanału słuchowego. Uniknąć przesuwając wacik wewnątrz ucha.

Wskazówki

 • Skonsultować się z lekarzem, jeśli wystąpi ból lub dyskomfort z absolutorium. Może to wskazywać na problem, że tylko lekarz może naprawić. Woskowiny można usunąć profesjonalnie tak że uszkodzenie nie występuje.
 • Nigdy nie należy umieszczać palec wewnątrz ucha dziecka. To zarazki i jest niehigieniczne.
 • Nigdy nie trzymać niczego dziecka ucha.

Jak mogę Ease wymioty w 9-miesięczne dziecko?

Jak mogę Ease wymioty w 9-miesięczne dziecko?


Wymioty z 9-miesięczna może zwrócić niepotrzebną panikę. Wielu rodziców przychodzą na pogotowie martwi się o chorobie dziecka. Napięcie to może spowodować, że dziecko staje się niespokojny, jak również. Zwróć szczególną uwagę na ogólny wygląd swojego dziecka, gdyż jest to wskaźnik znak nasilenia choroby. Pożywienie to ważne, ponieważ komunikacja z pediatry gdy 9-miesięczne wymioty przez dłuższy okres czasu.

Instrukcje

1 Trzymaj dziecko dobrze nawilżona. Mleko krowie nie powinno być podawane dzieciom poniżej 1 roku, ponieważ, zgodnie z WebMD, to prawdopodobnie było związane z cukrzycą u dzieci. Karmić swoje dziecko na diecie mleka matki lub wzoru oraz żywności dla niemowląt.

2 Daj dziecko małe, ale częste posiłki. Zbyt dużo żywności może dodatkowe rozstrój żołądka. Niech pielęgniarki z dzieckiem o każde 40 minut.

3 Trzymaj dziecko na wzniesieniach. Ona może cierpieć z powodu refluksu, gdy zawartość żołądka podróż w górę w kierunku ujścia. Refluks może nie być poważny problem, ale to może być niewygodne dla dziecka, więc zachować jej leży na wzniesieniu, zarówno gdy ona śpi, a po jej zjada.

4 Monitorowanie wymiotów. Ocenić, czy do lekarza zwracając uwagę dziecka ogólnego wyglądu. Określić, czy dziecko jest szczęśliwe i wygląda zdenerwowany.

5 Zobacz lekarza, jeśli jest ich więcej niż trzy przypadki wymiotów. Lekarz zadecyduje, czy lek na receptę jest konieczne.

Wskazówki

 • Nadal karmić dziecko nawet kiedy wymiotuje.
 • Wymioty i biegunka może doprowadzić do odwodnienia bardzo szybko.

Co powoduje, że gaz w dziecko?

Normalne niemowlę może przekazać gazu do 23 razy dziennie, według WebMD. Podczas gazu normalnej, zdrowej części życia może być niepokojąca dla rodziców, gdy niemowlę zostaje zasmuceni dyskomfort lub ból to powoduje. Niemowlęta mogą się denerwować przez ich niezdolność do uwolnienia gazu, który powoduje ból i wzdęcia. W większości przypadków gazu są nieszkodliwe dla niemowląt, powodowane przez codzienną aktywność i jest łatwa do wyleczenia.

Płacz

Jednym z powodów niemowlęta są bardziej podatne na gaz niż dzieci starsze lub dorośli dlatego, że płaczą częściej, zgodnie z WebMD. Przyczyny płaczu niemowląt połykać powietrze, które mogą zostać uwięzione w swoich żołądkach jak gaz. Niemowlęta mogą się denerwować, ponieważ mają trudności uwolnienia gazu lub dlatego, że jest bolesne, co im się płakać jeszcze bardziej. Gaz może być również pogarsza kolka, w warunkach, w których niemowlę płacze pocieszyć przez długie okresy czasu, co pozwala na ich połknąć duże ilości powietrza.

Techniki karmienia

Pozycjonowanie niemowlę z brzuchu nad głową podczas karmienia może zwiększyć powstawania pęcherzyków gazu, ponieważ powietrze nie może oddzielić się od mleka. Typ butelki używasz może być również zwiększenie ilości powietrza twoje jaskółki dziecięce. Wybierz butelki z sutków wolno przepływu i torby, które zapaść jak dziecko wpada im pomóc dziecku uniknąć połykania nadmiaru powietrza. Może to również być pomocne, aby dać dziecku kilka minut po posiłku przed odbijanie jej, pozwalając czasu na powietrzu, aby ponownie, oddzielnie od mleka.

Trawienie

Niemowlęta naturalnie wytwarzają gazy jak trawić laktozę, białka i innych składników odżywczych we wzorze lub mlekiem matki, według ColicCalm.com. Zjedzonej przez matkę, gdy karmi piersią niemowląt może również bardziej podatne na gaz, taki jak warzywa krzyżowe kwaśnym warzyw i owoców. Niemowlęta mogą również wystąpić gazu z żywności są z nietolerancją, takich jak nabiał, soja i produkty z orzeszków ziemnych z diety matki. To może pomóc w celu zmniejszenia jej matka spożycie żywności, które podrażniają żołądek noworodka, podczas gdy ona jest karmienie piersią.

Zabiegi

Istnieją różne opcje leczenia dostępnymi dla gazu niemowląt. Naturalne środki zaradcze obejmują wodę problemem, który jest wykonany z ziołowych rozwiązanie koperkiem i innych ziół żołądkowych-kojący; pozwalając kilku minut na powietrzu, aby oddzielić od mleka w żołądku przed odbijanie swoje dziecko; i masuje plecy niemowlęcia lub żołądka w celu uwolnienia gazu. Simetikon niemowląt spada też można kupić bez recepty, aby złagodzić niemowląt objawy gazu.

Powodów Dziecko może nie przybrać na wadze

Powodów Dziecko może nie przybrać na wadze


Jeśli dziecko zjada odżywcze diety, będzie mógł wykonywać na swoich możliwości i uniknąć chorób, takich jak otyłość i cukrzyca. Niektóre dzieci, nawet tych, którzy jedzą zdrową dietę, nie przybierać na wadze w porównaniu do swoich rówieśników. Może być wiele powodów, a przyczyną zdecydowanie powinien być ustalony, ponieważ niedowaga może prowadzić lub być oznaką problemów zdrowotnych.

Pokarmowego / zaburzenia metaboliczne

W okresie niemowlęctwa i wczesnego dzieciństwa, żywienie dziecka jest przede wszystkim z mleka. Jeśli Twoje dziecko ma problemy z trawieniem lub pochłaniania niektórych składników odżywczych w mleku, takie jak białka i tłuszczu, może to być oznaką zaburzeń trawienia. Twoje dziecko może być nietolerancją laktozy lub alergię na niektórych środkach spożywczych. Waga dziecka może stagnacji lub zmniejszyć w zależności od tego, ile z tych pokarmów zje. Jeśli dokonasz zmian w diecie dziecka, ale znaleźć objawy pozostać, dziecko może mieć zaburzenia metaboliczne i powinny być kontrolowane przez lekarza.

Refluks żołądkowo-przełykowy

Refluks żołądkowo-przełykowy jest stan, w którym jedzenie cofa się do przełyku po jedzeniu, co powoduje twoje dziecko regurgitate. Według National Institute of Diabetes i przewodu i choroby nerek, stan zazwyczaj znika sam w wieku około jednego lub dwóch. Wzrost dziecka może zostać przerwane i może nie przybrać na wadze, jeśli jego stan jest poważny. Karmienie dziecka grubsze substancje, takie jak mleko z zbóż i utrzymanie go w pozycji pionowej w czasie karmienia może pomóc, a lekarz może także zalecić pokarmy bogate w kalorie i rura-karmienia.

Dietetyczne / Zagadnienia rodzicielska

Twoje dziecko po prostu nie może być coraz kalorii on potrzebuje; odmowa jedzenia, podenerwowanie i trudności w połykaniu niektórych pokarmów to tylko wierzchołek góry lodowej. Problemy psychiczne i społeczne mogą wpływać na nawyków żywieniowych dziecka. Zaburzenia zdrowia psychicznego rodzicielskiej lub nadużycia czy zaniedbania mogą prowadzić do zaniedbania, jeśli chodzi o karmienie dziecka. Aby uzyskać dziecko na wadze, zwiększyć jego spożycie kalorii, dodając ser, śmietanę lub masło do warzyw. Możesz też dać mu kalorii napoje mleczne wzbogacone.

Choroba i leki

Choroba może przynieść na spadek apetytu u dziecka, które może powstrzymać go od tycia. Grypa żołądkowa, infekcje górnych dróg oddechowych i zakażenia dróg moczowych mogą prowadzić do utraty apetytu i utrata masy ciała. Niektóre leki mogą również utrzymać dzieci z przybraniem na wadze. Według babycareadvice.com leki do wrzenia pod chłodnicą zwrotną, kolki, gazu i infekcje mogą zmniejszenia apetytu dziecka, jeśli są brane przez dłuższy okres czasu.

Jak stwierdzić, czy dziecko jest niedowaga

Jak stwierdzić, czy dziecko jest niedowaga


Wielu rodziców zastanawia się, czy ich dziecko jest w zdrowej wagi lub przytyć w odpowiedniej wagi. Większość noworodków stracić od 5 do 10 procent ich masy urodzeniowej w ciągu pierwszego tygodnia życia, ale odzyskać wagę urodzeniową w ciągu dwóch tygodni, według Amerykańskiego Stowarzyszenia ciąży. Noworodki zwykle podwoić wagę urodzeniową w ciągu trzech do czterech miesięcy. Choć powolny wzrost może wskazywać na problemy żołądkowo-jelitowe, problemy neurologiczne lub inne problemy zdrowotne, wiele dzieci rosną powoli, bez problemów zdrowotnych. Najlepiej skonsultować się z lekarzem jeśli chodzi Twoje dziecko jest niedowaga, ale można również zbadać pewne oznaki, które wskazują, czy dziecko jest zdrowe.

Instrukcje

1 Sprawdź, czy Twoje dziecko zyskuje co najmniej 1/2 oz. na dzień po tym, jak jest 04:56 dni. Dzieci powinny również uzyskać co najmniej 1 funt miesiąc przez pierwsze cztery miesiące.

2 Monitorowanie pieluszki Twojego dziecka. Po tygodniu, większość dzieci ma 03:57 brudne pieluchy i 05:55 mokrych pieluszek dziennie.

3 Zastanów się, czy Twoje dziecko wydaje alarm podczas gdy ona jest na jawie. Dzieci, którzy budzą się na własną rękę i są chętni do jedzenia są mniej prawdopodobne, aby problem wzrostu.

4 Określ, czy Twoje dziecko wydaje się nasycony i spokój po jedzeniu. Wskazuje to na szybkość wzrostu zdrowego.

5 Porozmawiaj z lekarzem o swoich obawach. Lekarz będzie mógł porównać wagę dziecka do wykresów wzrostu i określić, czy jego wzrost spowolnił.

Wskazówki

 • Upewnij się, że lekarz wie, czy karmisz piersią swoje dziecko lub jej karmienia niemowląt. Wykresy wzrostu dla obu metod żywienia różnią.
 • Skonsultować się z lekarzem, jeśli dziecko wymiotuje lub ma krwawe regularnie lub rozwolnienie.

Weight Loss Plan dziecko

Teraz, że Twój piękny pakiet radości jest w końcu tutaj, jesteś obolała, aby pozbyć się ciężaru, który zapakowany w czasie ciąży. Z błogosławieństwem lekarza, trochę determinacji i niektóre planowania, utraty wagi dziecka jest bardzo prosta.

Oszczędzał Yourself

Chcesz wagi off teraz, ale trzeba pamiętać, że to trwało od 9 miesięcy do uzyskania wagi, więc nie może stopić się z dnia na dzień. Kiedy zrozumiesz, że traci cały ciężar może trwać do 1 roku, można przystąpić do opracowania planu ataku schudnąć powoli i zawsze.

Po porodzie jest kuszące krach diety, ale nie tylko będzie pozbawienie organizmu niezbędnych składników odżywczych potrzebnych do wyleczenia po porodzie, ale jeśli jesteś opieki, dziecko nie otrzyma korzyści z karmienia piersią.

Ponadto, jest powolna utrata wagi jakości utrata wagi. Kobiety, które schudnąć na stopniowe okresie odpowiednim do ćwiczeń i zdrowej diety wydają się utrzymać ją w porównaniu do tych, którzy drastycznie ograniczyć kalorie przez ograniczony okres czasu.

Plan posiłków

Teraz, że dziecko jest tutaj, jesteś bardziej zajęty niż kiedykolwiek i są ciągle na wezwanie. Dni zalegania w kuchni tworząc nowe dzieło są na na razie, więc planować i przygotowywać posiłki w czasie drzemki, aby można było pobrać zdrowe jedzenie, gdy jesteś głodny.

Jeść rozsądnej diety, przesiąkniętego mnóstwo warzyw, owoców, pełnego ziarna, orzechy, oleje i chude mięso. Usuń cukru i alkoholu z diety; to doprowadzić do opróżnienia dodatkowych kalorii.

Wybierz się jeść co najmniej 1500 kalorii dziennie, jeśli nie jesteś pielęgniarstwa i 1800 dni dla karmiących mam. Zaplanuj śniadanie, obiad, kolacja i trzy przekąski podczas drzemki dziecka. Będziemy chcieli, aby stworzyć posiłki, które można podgrzać w kuchence mikrofalowej szybko lub spożywane na zimno, jeśli to możliwe.

Na przykład, aby uzyskać 1500 kalorii, można mieć płatki owsiane i jagody stali krojony na śniadanie, małe jabłko i naturalne masło orzechowe dla porannej przekąski i sałatki ze szpinaku niskotłuszczowy sos do obiadu. Mid-podwieczorek może być ciąg i pokroić ser marchew następnie 3 uncje grillowanego kurczaka, 2 szklanki mieszanych warzyw i małe pieczone ziemniaki na obiad. Mają 2 lub 3 szklanki powietrza-trzasnął popcorn jako wieczorny przekąskę.

Przyjęcia nowego stylu życia

Nie jesteś po prostu staramy się zdjąć ciężar dziecka, ale raczej integrację nowego, zdrowego stylu życia, dzięki czemu można być energiczna mama. Aby zbić wagę i utrzymać zdrowy blask, nadal po rozsądnej programu długo po waga spadła.

Kiedy lekarz daje zielone światło, dodać ćwiczenia do dnia. Kupić wózek dla dziecka do joggingu i wziąć dziecko na jogging na świeżym powietrzu. Jeśli musisz zostać w domu, biegać na bieżni lub zakupu treningu DVD, które można zrobić w czasie drzemki.

Po chwili pojawi się nowy pan, że prawdopodobnie będzie zdrowsze i silniejsze, niż pre-kochanie. Pamiętaj, że jedzenie zdrowsze i ćwiczenia nie tylko dlatego, że chcesz schudnąć, ale także dlatego, że wkrótce będzie gonić ciekawy maluch wokół!

Jak stracić tłuszcz na Dziecko

Ty i Twoje dziecko jest teraz w domu i dobrze. Jesteś zadowolony, ale teraz chcę zrobić coś z tłuszczu dziecka masz zebranych w ciągu ostatnich 8 lub 9 miesięcy. Nie czuję obawiają wyzwanie, jak można stracić tłuszcz dziecka, przestrzegając kilku prostych zasad. Stracić tłuszcz dziecko, trzeba dokonać kilku zmian w swoim codziennym życiu. Zanim się zorientujesz, tłuszcz dziecko będzie tylko wspomnieniem.

Instrukcje

1 Pij wodę przez cały dzień. Należy starać się pić od 8 do 12 szklanek wody rozmieszczonych możliwie równomiernie przez cały dzień. Woda będzie zrobić kilka rzeczy, które pomogą Ci stracić tłuszcz dziecka. Przez wody pitnej można uniknąć innych napojów, takich jak napoje gazowane, które zwiększą tłuszczu. Ponadto, utrzymując się uwodniony, można wypłukać toksyny i tłuszcze z organizmu.

2 karmić piersią dziecka na utratę tłuszczu. Proces karmienia piersią może pomóc zmniejszyć swoje dziecko zapasy tłuszczu. Ponadto także spala przeciętnie od 200 do 500 kalorii dziennie.

3 Jedz zdrowe przekąski zamiast żywności wysokiej cukru. Łatwo jest złapać ciasteczko lub cukierka, ale nie stracisz tłuszcz niemowlęcy ten sposób. Świeże owoce przechowywać około chrupać na. To jest smaczne i bardzo pożywne. Można również zakupić 100 kalorii przekąski z supermarketu, które są zdrowe.

4 Spożywać pełnoziarnistych produktach w miarę możliwości. To powinno być praktykowane, niezależnie od tego, czy próbujesz stracić tłuszczu dziecka. Pełnoziarnisty ryż, chleb i makarony mogą pomóc stracić tłuszcz dziecka poprzez pracę przewodu pokarmowego trochę trudniej. Ponadto, co ważniejsze, jedzenie całe ziarna można chronić przed chorobami sercowo-naczyniowe, udar i cukrzycy.

5 Ease do lekkich ćwiczeń, a wkrótce zauważysz tłuszcz dziecko puścić. Raz czujesz się lepiej i mieć plecy energii, możesz zacząć wykonywać. Trzymać się spacery wcześnie. Możesz używać krokomierz śledzić swoje kroki i ocenić swoje postępy, jak dostać się do lepszej kondycji.

Wskazówki

 • Kolejny powód, aby pić dużo wody, jest to, że twoje ciało może często mylą odwodnienie do głodu. Pozostając nawilżona, można dodatkowo uniknąć głodu. Jedz mniejsze posiłki, ale staram się jeść co najmniej 5 razy dziennie. Mniejsze posiłki zwiększy tempo przemiany materii, dzięki czemu organizm będzie szybciej spalić tłuszcz dziecka. Utrzymuje on także ci z przejedzenia, bo nigdy nie dotrzeć do punktu uczucie głodu.
 • Trzymaj się z dala od fast foodów. Ilość kalorii w fast food jest oszałamiająca, a tłuszcze nasycone jest straszne dla układu sercowo-naczyniowego. Możesz oszukiwać każdy raz na jakiś czas, aby utrzymać się przy zdrowych zmysłach, jeśli jest to konieczne, ale zużycie fast food powinny być nieliczne.

Jak stracić Dziecko Waga Podoba Ci się Angelina Jolie

Jak stracić Dziecko Waga Podoba Ci się Angelina Jolie


W porządku - dziecko jest tutaj. Jest najsłodszą rzeczą kiedykolwiek, oczywiście. Płacze trochę i przechodzi przez więcej pieluszek niż wszystko, co małe kiedykolwiek powinien. Ale to jest w porządku. Ona jest niesamowita. Z wszystkich biega mama robi, brzuch ciąża powinna być topnieją. To nie dla Angeliny Jolie. Zdobyła około 25 funtów z Szilo, ale stracił go superszybki. Ty też możesz.

Instrukcje

1 Hit matę do jogi. Angelina mówi wzmocnienie jej praktykę jogi pomógł jej stracić 25 funtów zdobywała z Szilo. Delikatne rozciąganie ruchu rozluźnia napięte więzadła, które ciężko pracują w ciągu ostatnich 9 miesięcy. Stopniowo, wzmocni mięśnie i stać stonowanych.

2 pić herbatę. Angelina pije afrykańskiego imbiru i herbata czosnek. Ona została wprowadzona do niego w Namibii. Pomoc dieta pomaga schudnąć naturalnie, prawdopodobnie dlatego, że imbir polepsza trawienie.

3 karmić piersią swoje dziecko. Produkcji mleka zajmuje dużo dodatkowej energii, około 200-500 kalorii ponad to, czego potrzebujesz, aby utrzymać wagę. Karmienie piersią spala się zapasów tłuszczu i pomaga mama stracić na wadze dziecka.

Wskazówki

 • Porozmawiać z lekarzem przed rozpoczęciem ćwiczeń, aby zapewnić, że ciało jest gotowe.
 • Rozejrzyj się wokół społeczności dla klasy porodzie jogi. Są one specjalnie zaprojektowane dla nowych matek i może być również miejsce na spotkania z przyjaciółmi.
 • Eksperci twierdzą, że należy czekać 6 tygodni po porodzie, aby rozpocząć ćwiczenia, i 8 tygodni, jeśli miała cesarskie cięcie.

Jak stracić Dziecko Waga Podoba Ci Katie Holmes

Jak stracić Dziecko Waga Podoba Ci Katie Holmes


Umierasz wrócić do swoich skinny jeans. Oczywiście, znalezienie czasu na prysznic jest luksusem w dzisiejszych czasach. Ale poprzez ćwiczenia priorytet, możesz być z powrotem w swojej masie prebaby w żadnym momencie. Spójrz na Katie Holmes - w zaledwie 5 miesięcy udało jej się rzucić wszystko jej wagi ciąży. Przez trwałe wyczerpujących treningów, Katie jest z powrotem w jej rozmiar 6 dżinsy.

Instrukcje

1 podkręć cardio. Katie ponoć robi 2 godziny cardio codziennie, najczęściej działa. Mieszać się swoją rutynę, więc nie znudzi. Można nawet strap dziecko w wózku i uderzył w okolicy. Kluczem jest, aby w ruchu, jak tylko może.

2 podnosić ciężary. To jest dobre, bo można to zrobić w zaciszu własnego domu. Trening siłowy i opór będzie dźwięk ciała, dzięki czemu można spojrzeć szczuplejsze i dopasowanie. Będziesz także spalić więcej kalorii, gdy ciało jest w spoczynku. Jeśli to było podczas ponieważ podniósł żadnej wagi (oprócz dziecka oczywiście), zacząć od drobnych i dodać do masy, jak przejść.

3 rolki z maty na Pilates. Pilates nie tylko sprawi, że poczujesz się lepiej, to wzmacnia mięśnie. Pilates ćwiczenia złagodzi ból pleców i budować swoją górną część ciała. Wzmacniają również rdzeń, koncentrując się na tych samych mięśni, które były napięte w czasie ciąży i porodu - mięśni brzucha, pleców i miednicy.

Wskazówki

 • Skonsultować się z instruktorem Pilates przed rozpoczęciem, aby upewnić się, że robisz to poprawnie.
 • Upewnij się, aby rozgrzać się i rozciągnąć przed rozpoczęciem jakichkolwiek ćwiczeń.
 • Można uszkodzić kręgosłup, jeśli wykonać Pilates nieprawidłowo. Zachować szczególną ostrożność ze stanowiska.

Jak stracić brzuch Dziecko

Większość matek są zaniepokojeni zysk i utrata masy ciała po ciąży, ponieważ chcą, że idealny brzuch ponownie. Nastąpiła zmiana stylu życia i oddanie, że pod uwagę jest to, co będzie złamać lub utraty brzuch. Jak pozbyć się brzucha dziecka działa, jeśli jest to zrobione prawidłowo i konsekwentnie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak stracić brzuch dziecka.

Instrukcje

1 Działanie brzucha, uda, ramiona i klatkę piersiową. Uwaga pomiary i umieścić je w bezpiecznym miejscu. Nie będzie patrząc na swoich pomiarów wyjściowych ponownie do etapu 10.

2 zważyć się i zanotować wagę.

3 Ustaw swoje cele. Być prawdziwe i uczciwe.

4 Znajdź dietę można wygodnie stosować do ciała. Dowiedzieć się, co działa dieta dla Ciebie. Piłki, że dieta i pobyt z nim. Omówić dietę z lekarzem.

5 Wybierz schematu ćwiczeń, który pracuje dla Ciebie i Twojego dziecka i innych dzieci w rodzinie, jak również. Klub zdrowia, który zapewnia doskonałą opiekę przedszkola lub opieki dziennej jest koniecznością. Masz przerwę od dziecka i dziecko dostaje przerwy od Ciebie podczas ćwiczeń.

6 Omów schematu ćwiczeń z lekarzem. Powiedz swojemu instruktorowi co lekarz zaleci i cele zostały ustalone.

7 Praca z co najmniej trzy razy w tygodniu. Cztery do pięciu razy w tygodniu, jest o wiele lepiej. Możesz zachować stabilną pracę trzydniową się z dwóch dni poświęconych specjalnym klasy jak spinu lub pilates.

8 trzymać się diety. Skoncentruj się na surowe warzywa bardziej niż owoce. Warzywa są niższe w węglowodany i lepiej dla organizmu. Owoce mają więcej cukru.

9 Waż się raz w tygodniu. Należy pamiętać, że ciężary więcej niż tłuszcz mięśni, więc nie może stracić dużo na wadze, nawet jeśli są kadrowania w dół.

10 Zmierz się ponownie w ciągu sześciu tygodni. Zwróć uwagę na różnicę w wielkości. Po okrojone, można zauważyć, że Twoje ubrania nie są tak mocno więcej. Spójrz w dół na brzuchu, aby potwierdzić, że jest bardziej płaska, tonery i bardziej atrakcyjne. Czytać pomiarów wyjściowych i porównać swoje bieżące pomiary.

11 Przechowywać w nim i nie przestawaj. Potwierdzenie każdy kamień milowy w programie. Powiedz znajomym, męża i dziecko. Z przyjemnością, kiedy twoi przyjaciele zauważyć też.

Wskazówki

 • Nie tyle można powiedzieć o znaczeniu karmienia piersią. Tak trzymać tak długo, jak możesz. Twój brzuch będzie dźwięk i Twoje dziecko będzie zdrowsze.
 • Rozważyć zmianę schematu po osiągnięciu plateau.

Jak stracić Dziecko Waga Dzień po dniu

Jak stracić Dziecko Waga Dzień po dniu


Kiedy wychodzi z ciążą i porodem, biorąc na siebie zadanie zmniejszenie masy ciała dziecka może być trudne. Ilość masy, że nosisz zależy prawdopodobnie na genetyce i ile waga Ci zdobyte w czasie ciąży. Kluczową sprawą w tym czasie jest dziecko i własne zdrowie i odzysku. Skupić się na niewielkie zmiany stracić waga dziecka dzień po dniu. Nawet nie próbuj diety lub ćwiczeń, aż Twój sześć tygodni po porodzie powołania. Jest to szczególnie ważne, jeśli karmisz piersią.

Instrukcje

1 Upewnij się, aby mieć szybki smoothie na śniadanie. Ten jest idealny dla młodych matek, gdyż są przenośne. Złóż je z mleka migdałowego, jagód i bananów. Dodaj szpinak lub inne warzywko dla podbicia odżywczej. Dostosować go do swoich upodobań. Wrzucić składniki w blenderze i wyborny koktajl.

2 Dodaj dobre tłuszcze w diecie. Może się to wydawać sprzeczne z intuicją, jak tłuszczu jest większa ilość kalorii niż białka i węglowodany. Jest to klucz do wyboru dobre tłuszcze, takie jak olej z oliwek i awokado. Skropić oliwą z oliwek na warzywa lub mięso pomoże zachować pełną dłużej, co może zapobiec jedzenia niezdrowych przekąsek.

3 Weź 01:59 szybkich spacerów dziennie. Gdy dziecko staje się starsze, zwiększyć czas i długość spacerów. Zacząć od spaceru wokół bloku z dzieckiem w wózku. Zwiększyć do chodzenia 30 do 60 minut dziennie. Podzielić go na dwa spacery, aby to więcej czasu wydajny.

4 podnosić ciężary. Trening siłowy tworzy mięśnie, które przyspieszają metabolizm. Jak może być trudno dostać się do siłowni, trochę hantle i podnosić ciężary w domu. Kupić hantle od 5 do 25 kg., W zależności od poziomu sprawności fizycznej. Czy waga ćwiczenia szkoleniowe, takie jak loki biceps i barku i prasy.

5 nadmiar cukru z diety. Unikaj jedzenia cukierków i sody pitnej. Zawierają pustych kalorii, które nie są korzystne dla zdrowia lub talii.

Wskazówki

 • Czas odzyskiwania będzie dłuższy, jeśli miał cesarskiego cięcia.

Jak stracić Dziecko Waga na sześć tygodni po porodzie

Jak stracić Dziecko Waga na sześć tygodni po porodzie


Dla kobiet, którzy przybierają na wadze podczas ciąży, tracąc wagi po porodzie dziecko jest często priorytetem. Według Petera J. Chen, lekarz położnictwa i ginekologii w Szpitalu Uniwersytetu Pensylwanii, kobiety nie powinny podjąć aktywne działania, aby schudnąć do sześciu tygodni po porodzie. W tym czasie dr Chen mówi, większość kobiet powinna mieć stracił połowę swojej wagi dziecka. Kobiety powinny zająć się pozostałą część tego ciężaru z reżimem zdrowego odżywiania i ćwiczeń fizycznych.

Instrukcje

1 Dostosować się do zdrowej diety natychmiast po porodzie. Zapracowanych matek mogą znaleźć to wyzwanie, aby trzymać się piramidy żywności natomiast tendencję do noworodka, ale przynajmniej powinni wyciąć słodkich i przekąski o wysokiej zawartości tłuszczu.

2 karmić piersią, jeśli to możliwe. Karmienie piersią spala dużą ilość kalorii, około 600 dziennie. Z tego powodu, La Leche League zaleca matki karmiące spożywają między 1500 i 1800 kalorii dziennie.

3 Rozpocznij schemat światła spaceru dwa tygodni po porodzie. Ciało kobiety nie jest w pełni uzdrowiony przez sześć tygodni po porodzie, więc ona powinna trzymać się światła chodzenia do tego czasu. Spacery wokół dziecka w wózku lub nosidełku jest świetnym sposobem na lekkie ćwiczenia i świeże powietrze.

4 Postępuj zgodnie z zalecaną plan diety w amerykańskiego Departamentu Rolnictwa Food Pyramid. Użyj narzędzia MyPyramid Plan dostępny na stronie internetowej USDA do ustalenia, jakie rodzaje żywności należy jeść każdego dnia. Podaj swój wiek, wzrost i waga, i wybrać z menu, które pomaga "stopniowo przesuwać w kierunku zdrowszego wagi."

5 Rozpocznij umiarkowany schematu ćwiczeń na sześć tygodni po porodzie. Jeśli należysz do ośrodka zdrowia, La Leche League, lub kobiet, niemowląt i dzieci (WIC) programu, zapytać, czy oferują one żadnych programów ćwiczeń dla nowych matek.

6 Zapytaj o wsparciu ze współmałżonkiem i rodziną. Po schemacie diety i ćwiczeń fizycznych, w przypadku utraty wagi dziecka o sześć miesięcy po porodzie. Jeśli walczyć, aby znaleźć czas na gotowanie zdrowych posiłków i ćwiczeń, poproś swoich bliskich o pomoc.

Wskazówki

 • Porozmawiać z lekarzem przed rozpoczęciem wykonywania rutynowych i diety w celu określenia właściwego sposobu działania.

Grupy Wsparcia dziecko osieroceniu

Grupy Wsparcia dziecko osieroceniu


Ty i Twoje dziecko miało członka rodziny lub bliskiej osoby umierają niedawno. Chcesz, aby Twoje dziecko pomoże działa choć tego głębokiego bólu. Wiele społeczności oferują grupy wsparcia dla dzieci zajmujących się żalu i straty. Doświadczenie dziecka smutek jest indywidualny, ale znając innych również stojące smutek może pomóc mu sprostać.

Dougy Center

Kiedy Dougy Turno umiera na raka mózgu w wieku 13 lat, był w stanie rozmawiać z innymi chorymi dziećmi i pomóc im mówić o swojej sytuacji. Po jego śmierci, jeden z pracowników szpitala, którzy pracowali z Dougy rozpoczął grupy wsparcia dla dzieci i członków rodziny stojących przed śmiercią. Centrum Dougy jest teraz 28 lat i obsługuje blisko 400 dzieci i członków rodziny, każdego miesiąca. Dzieci, młodzieży i dorosłych spełniają co drugi tydzień w grupach z innymi osobami, które doświadczyły śmierci rodzeństwa lub rodzica. Ludzie są pogrupowane według wieku, rodzaj śmierci (morderstwo, samobójstwo, choroba, nagła śmierć), a stosunek do zmarłego.

Dougy Center
PO Box 86852
Portland, OR 97286
866-775-5683
dougy.org

Healing Place

Liderzy w trzech okręgach Północno Alabama rozpoczął Healing Place po poznawania Dougy Center w programie telewizyjnym. W niecały rok mieli włączone, wybudowany budynek, zatrudnił reżysera i otwarty dla biznesu. Dougy Centrum szkolenia, aby pomóc im zacząć. Służą one dzieci w wieku od 3 do 19 i ich rodzin, którzy stracili kogoś bliskiego. Te usługi są bezpłatne.

Uzdrowienie Miejsce: Centrum strat i zmian
Tuscumbia Alabama Położenie:
5604 Ricks Lane
PO Box 740356
Tuscumbia, Alabama 35674
256-383-7133
thehealingplaceinfo.org

Miejsca Michaela

Michała Miejsce zapewnia smutek wsparcia dla dzieci i rodzin w zakładzie w Traverse City w stanie Michigan. Grupy tygodniowo zacząć posiłek w 6 po południu, a następnie sesje wsparcia 75-minutowych. Usługi są bezpłatnie. Ludzie wszystkich wyznań lub bez wiary są mile widziane.

Miejsca Michaela
1055 Carriage Hill Drive, Suite 4,
Traverse City, MI 49686
231-947-6453
mymichaelsplace.net

Centrum żal i strata dla Dzieci

Centrum Smutek i strat dla Dzieci składa się z czterech miejsc w Los Angeles. Terapeuci i wolontariusze zapewniają wsparcie dla dzieci, które straciły kogoś, kogo kochał. Działania zabaw pomóc dzieciom komunikować jak one działają poprzez swoje uczucia.

Centrum żal i strata dla Dzieci
924 w West 70th St Los Angeles, CA 90044
1010 N. Central Glendale, CA 91202
37 N. Ave Holliston Pasadena, CA 91106
33 S. Catalina, Pasadena, CA 91101
1-866-74GRIEF
griefcenterforchildren.org

Znajdź wsparcie smutek, w którym mieszkasz

Dougy Center oferuje wyszukiwarki dla 500 smutek poradni. Wprowadź swoją lokalizację, aby znaleźć nieruchomości w Twojej okolicy. Na przykład wprowadzenie Londyn, Anglia w wyszukiwarce znaleźć trzy programy:

Pomoc Barney dla młodych ludzi w żałobie
1B King St
Kempston Bedfordshire, MK42 8BW
012 34301510

Hospicjum Świętego Krzysztofa
Projekt świeca żałoba
51-5g Lawrie Park Road
London, SE26 6DZ
00 44- 8778-9252
stchristophers.org.uk

Życzenie Winstona
Westmoreland Dom
80-86 Bath Rd.
Cheltenham, GL537JT
440 1242 515157
www.winstonswish.org.uk

Pamiętając o dziecko, które umarło

Pamiętając o dziecko, które umarło


Kiedy umiera dziecko, jest o wiele więcej pytań niż odpowiedzi. W tym czasie z czasem przeważającej smutek, wsparcie od innych, zapewnia środek komfortu osieroconych rodziców i członków rodziny. Chociaż nie można zabrać ból i stratę, można uczcić pamięć dziecka zmarłego na kilka sposobów, które pokazują swoje obawy.

Zapal świecę

Współczującego Znajomi (TCF), organizacja powołana w celu wspierania rodziców, którzy stracili dziecko, sponsoruje coroczne uroczystości oświetlenia świeca na całym świecie. O 7 wieczorem czasu lokalnego, można łączyć się z innymi na całym świecie, aby pamiętać zmarłego dziecka, bez względu na wiek dziecka. Na stronie internetowej grupy można znaleźć usługi lokalne, które witamy tych z każdej wiary, aby przyłączyć się do innych. W 2010 roku, poinformował, że 530 TCF usługi uczestniczył wraz z usługami w kraju w 15 innych krajach.

Wspomnienia pisane

Napisz specjalny wiersz na cześć dziecka, lub użyć jednego takiego jak "Modlitwa po śmierci dziecka" (patrz źródła). Możesz wpisać go, wydrukować i oprawić go. Możesz wybrać, aby uwzględnić go w przemyślany karty. Napisz notatkę z serca o tym, co dziecko rozumie ciebie. Uniknąć w dobrej wierze, ale oklepanych zwrotów, takich jak "On jest w lepszym miejscu" lub "Bóg musiał potrzebne innego anioła." Podczas znaczy dobrze, proste, "Przykro mi z powodu twojej straty i będę myślał o tobie" szczerze czci jego pamięć.

Wesprzyj nas

Wesprzyj nas w pamięci dziecka. Jeśli dziecko zmarł z powodu choroby, dać się znaleźć lekarstwo na białaczkę lub niewydolność nerek lub bez względu na przyczynę śmierci. Sprawdź u członka rodziny lub bliskiego przyjaciela, aby potwierdzić, że rodzice dziecka będą wdzięczni za gest. Można również oddać do domu rodziców wiary. Możesz posadzić drzewo w pamięci chidl jako innej opcji.

Tworzenie Scrapbook

Jeśli były szczególnie blisko dziecka, stworzyć notatniku go uhonorować. Znajdź jak najwięcej zdjęć, jak można zorganizować je w sekcjach. Jeśli masz setki zdjęć, nie czujesz, że potrzebujesz, aby włączyć je wszystkie w notatniku, choć. Wykonywanie kopii wszelkich zdjęć, które szczególnie lubią i dają ci do rodziców dziecka. Spisać swoje wspomnienia dziecka i opisać jego cechy szczególne. Zapytaj innych członków rodziny lub znajomych, aby przyczynić się swoimi przemyśleniami, jak również.