adcov.com

zamkniete w sobie uczucie intj

Jak radzić sobie z depresją Autyzmu

Jak radzić sobie z depresją Autyzmu


Kiedy dziecko jest zdiagnozowano autyzm, może to oznaczać początek długiej i bolesnej drodze do rodziców. To podróż, która może rozpocząć się z odmową lub smutek, zarówno które jeśli nie zajmuje, może prowadzić do depresji. Możesz przezwyciężyć depresję, oglądając sytuację z innej perspektywy. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak radzić sobie z depresją autyzmu.

Instrukcje

1 Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to podjąć dobrą twarde spojrzenie na swoich przekonań na temat autyzmu. Jeśli myślę o autyzmie jako coś złego, to będzie tylko spowodować ból. Będziesz czuł, że coś złego dzieje się z dzieckiem. Pozbądź się swoich sądów o autyzmie. Nie zobaczyć go jako coś złego. Zamiast szukać go jako coś, co jest faktem, dla niektórych osób.

2. Skup się na pozytywnych cech Twojego dziecka. Dzieci z autyzmem mają wiele wspaniałych cech. Wielu z nich są bardzo inteligentni, mają wielkie serca i ich niewinność jest bardzo miłe. Będziesz czuł taką radość, przesuwając swoją świadomość na pozytywne.

3 Nie przywiązują się do wyników swoich wysiłków, aby pomóc postępy dziecka. Puść wszelkich pragnień, które mogą mieć na dziecko za "normalne". Jest w porządku, aby pomóc poprawić rozwój dziecka. Tylko pamiętaj, aby objąć dziecko, jak on lub ona jest teraz. To zajmie dużo ciśnienia od Ciebie i Twojego dziecka.

4 medytować co najmniej 10 minut dziennie. Jest to świetny lek stres. Siedzieć samotnie w pokoju, w wygodnej pozycji. Oddychaj powoli przez nos i wstrzymaj oddech na kilka sekund, a następnie powoli wydech przez usta. Wyniki tego kumulują. Zauważysz sobie uczucie coraz bardziej spokojna w czasie.

Wskazówki:

 • Połącz się z innymi rodzicami dzieci autystycznych. Można to zrobić poprzez grupy wsparcia, ale pamiętam pobyt pozytywne.
 • Niech zaufanym członkiem rodziny lub przyjacielem opiekować dziecko od czasu do czasu, tak że można mieć przerwę.
 • Zobacz swoje dziecko jako osobę. Nie pozwól, by Twoje dziecko zostanie określony przez autyzmem słowo.

Modyfikacja zachowań Zajęcia dla ADHD

Modyfikacja zachowań Zajęcia dla ADHD


Jako rodzic dziecka z zaburzeniami nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi (ADHD), można bez wątpienia znaleźć sobie uczucie zdenerwowany, zły i, szczerze mówiąc, na koniec dowcip. Według Narodowego Instytutu Zdrowia Psychicznego, modyfikacja zachowania jest ważnym elementem leczenia ADHD. Pomaga dziecku opanować na jego zachowanie jest jedną z najważniejszych rzeczy, które możesz zrobić dla niego - i dla siebie. Czy użyć także zarządzanie leków, zmiany zachowania mogą Cię zarówno korzyści.

Zapewniają Structure

Trzymanie się rutyny pomoże utrzymać ADHD dziecka na torze. Struktura jest znane i pocieszające dla niej. Wiedząc, czego się spodziewać w ciągu dnia, a jakie zachowanie jest oczekiwane z niej pomoże utrzymać ją uziemione. Użyj liczników trzymać się planu, rano i przed snem. Upewnij się, że wie z góry, jeśli coś niezwykłego jest w harmonogramie: "Pamiętaj, kochanie, ja ciebie wcześnie od dzisiaj w szkole na wizytę lekarza."

Ostrzegawcze

Ostrzeżenie przed zmianą dziecko działań jest kluczem do rozbrojenie meltdowns które pojawiają się, gdy jest on przerwany w środku coś zabawy. Proste przypomnienie pięć minut, "Kochanie, w pięć minut będziesz musiał umieścić zabawki się i przyjść na obiad", to często wszystko to ma dla niego wewnętrznie przejścia od jednej czynności do drugiej. Z młodszymi dziećmi, ostrzegawcze pięć minut, dwie minuty, a następnie jednej minuty.

Złamać zadania na bite-sized Kawałki

Dziecko z ADHD jest łatwo ogarnia; podniesienie jej sypialni może potrwać cały dzień. Rozbić chore do opanowania sztuki z listy kontrolnej może ona wykorzystać, by przypomnieć jej o tym, co należy zrobić: odebrać brudne ubrania z podłogi, sprawiają, że łóżko, umieścić zabawki w szafie. Sprawiają, że zabawa, zamieszczając listę na sztalugach z dużymi pola obok każdej pozycji, więc może to sprawdzić wyłączyć lub umieścić naklejkę obok.

Użyj Nagrody i konsekwencje

Nagradzanie dziecko do jego osiągnięcia będzie go motywować. Zrób wykres naklejki lub użyć punktów, które będą zarabiać mu nagrodę na koniec tygodnia - zatrzymali się na pół godziny przed snem lub o przeszłości lody na deser. Chwalcie go przez cały tydzień za dobre zachowanie. Alternatywnie, upewnij się, że wie, wykonaj odpowiednie konsekwencje niewłaściwego zachowania - jeśli nie wyłączyć telewizor, kiedy jest czas na obiad, to pozostaje się po kolacji.

Wybierz swoje walki

Życie z ADHD może poczuć się jak walce, ale nie trzeba, aby wygrać cały czas. Wybierz swoje walki i niech mają resztę. Jak ważne jest to, że ona ma swoje witaminy czy ona jadła brokuły i picia jej mleka? Ale jeśli jesteś w centrum handlowym, jest to bardzo ważne, że nie odchodź lub ukryć się przed tobą w szafach ubrania. Wybierz tę bitwę, aby wygrać. To sprawi, że większe wrażenie na nią, a ona będzie bardziej prawdopodobne, aby słuchać, jeśli wybierzesz swoje walki mądrze.

Zdrowe odżywianie Porady Weight Loss

Zdrowe odżywianie Porady Weight Loss

Jeśli chcesz schudnąć w zdrowy sposób, jeść prawo żywności jest ważne dla utrzymania poziomu energii i zapewnienie powolny, stały spadek masy ciała. Utrata wagi na diet jest zazwyczaj krótkotrwałe. Jeśli się zdrowe jedzenie plan na życie, a nie jego rozwiązaniem krótkoterminowym, prawdopodobnie będziesz cieszyć się trwałą utratę wagi, a także inne korzyści dla zdrowia.

Jedz śniadanie każdego ranka

Twój organizm potrzebuje paliwa, aby uruchomić i zdrowe śniadanie rozpoczyna swój dzień od prawej. Jedzenie rano refuels poziom glukozy organizmu po przespanej nocy. Kiedy poziom cukru we krwi jest regulowany z jedzeniem, twoje mięśnie się energię, której potrzebują, aby dostać się przez cały dzień.

Śniadanie daje organizmowi kick-start. Jeśli jeść zdrowe śniadanie żywności, takich jak zboża bogate w błonnik, płatki owsiane, owoce, pszenicy całej toast, całe bułeczki pszenicy, jogurt, gotowane lub jajka sadzone, jesteś mniej prawdopodobne binge połowie rano lub w porze lunchu.

Jedz małe posiłki w ciągu dnia

Trzy posiłki dziennie pracuje dla wielu osób, ale jest lepszy sposób, aby utrzymać poziom cukru we krwi przez cały dzień --- pomaga uniknąć tego popołudniowy spadek średniej --- jest częściej jeść mniejsze posiłki. Zamiast podejmować w 500-700 kalorii w każdym z trzech posiłków, spróbować wyśmienitej pięć posiłków do 300-400 kalorii.

Mieć zdrowe przekąski pod ręką

Jeśli masz zdrowe przekąski blisko, jesteś mniej prawdopodobne, aby dotrzeć do niezdrowych wyborów. Umieścić świeże owoce jak jabłka, banany, winogrona i pomarańcze w misce w kuchni lub na biurku. Kup dziecka marchew deskami i umieścić je w plastikowe torebeczki spakować do swojej lunchbox. Być może trzeba zrobić pewne przygotowania wcześniej, ale przygotowuje się do czasów, kiedy jesteś głodny zdrowych wyborów ułatwia jeść świeże owoce i warzywa zamiast iść do maszyny z przekąskami.

Jeść wystarczająco dużo błonnika

Wystarczającej ilości błonnika w diecie pomaga utrzymać zdrowy układ pokarmowy, co prowadzi do regularnej eliminacji. Dobra ilość błonnika zmniejsza także całkowity poziom cholesterolu we krwi. Pokarmy bogate w błonnik, aby również uczucie sytości dłużej, co może pomóc mniej jeść. Niektóre produkty, które są naturalnie bogate w błonnik to karczochy, groszek, jabłka ze skórą, soczewica, fasola, otręby, płatki owsiane i brokuły. Należy postarać się o co najmniej 25 gramów błonnika w diecie każdego dnia.

Pić tyle wody

Możesz pomóc sobie uczucie sytości przed posiłkami pijąc szklankę wody przed usiąść do jedzenia. Gdy twoje ciało staje się odwodniona, czujesz się zmęczony i głodny, więc ważne jest, aby pić tyle wody w ciągu dnia, aby tego uniknąć. Pić co najmniej osiem szklanek, więcej jeśli ćwiczysz. Odpowiednie spożycie wody pomaga przenieść włókna za pośrednictwem przewodu pokarmowego, jak również.

Objawy opryszczki Prodrom

Prodrom jest mrowienie poprzedzające wybuch wirus herpes simplex (HSV). HSV ma dwie różne formy, HSV 1 i HSV 2. Zarówno należące do podrodziny Alphaherpesvirinae rodziny Herpesviridae. Zarówno powoduje bolesne zmiany w skórze, albo wokół ust lub narządów płciowych zakażonego partii. W Stanach Zjednoczonych, jeden na pięciu nastolatków jest zainfekowany wirusem Herpes simplex.

Zakażenie HSV

Po zakażeniu HSV 1 i 2, wirus przenosi się na klastrach nerwowych pod skórą. Tutaj leży w stanie uśpienia w cytoszkieletu autostrady aż wyzwolony. Powoduje to stres, choroby, zmęczenie, oparzenia i urazy.

Prodrom Początek

Gdy wirus aktywuje może stymulować neurony wzdłuż cytoszkieletu autostrady, pociągając za sobą uczucie mrowienia. Prodromes są częstsze w zakażeniu HSV 2, bardziej zjadliwy szczep wirusa. Opryszczka narządów płciowych jest zazwyczaj typu HSV 2, ale nie zawsze jest to przypadek.

Jak nerwy są stymulowane przez wirusa wschodzących - dosłownie powielania się od procesów komórkowych gospodarza - uczucie mrowienia podobne do kłucia jest powszechne. W ciągu dnia, to występuje wybuch na skórze.

Prodrom zakres i czas trwania

Prodromes może wpływać na całej długości neuronów, tak mrowienie mogą być w dół nogi wokół ust lub narządów płciowych, w zależności od nerwów zarażone. Prodromes występują zwykle jednego do dwóch dni przed wybuchem.

Ważne jest, aby zauważyć, że po Prodrom jest filc, gospodarzem jest zakaźny i może przenosić opryszczki, nawet przed krosty i rany na skórze wybuchają.

Zastrzyk witamin i żywienia po dostrzegając Prodrom może pomóc zmniejszyć epidemię, jak angażuje układ odpornościowy wirusa.

Leczenie i Cure

Obecnie nie jest znane lekarstwo na infekcję opryszczki, choć niektóre leki przeciwwirusowe mogą pomóc kontrolować. Zdrowa i odżywcza dieta może pomóc wzmocnić wszystkie naturalną zdolność organizmu do zwalczania choroby.

HSV 1 vs HSV 2: HSV 2

Zazwyczaj HSV-2 jest odpowiedzialny za opryszczki narządów płciowych, ale nie zawsze jest to przypadek. HSV-1 może również pojawić się, jak opryszczka narządów płciowych.

HSV-2 jest bardziej zjadliwe typ wirusa, a zwykle tworzy więcej niż dyskomfort HSV-1.

Po zainfekowaniu wirusem opryszczki narządów płciowych, wirus jest przenoszony podczas kontaktów seksualnych, przez komórki nabłonka śluzówki lub przez kontakt z uszkodzeń na skórze. Następnie przenosi się do komórek nerwowych (najczęściej lędźwiowo zwoje) i utrzymuje się w stanie utajonym w cytoszkieletu autostrady. Ogniska występują w ciągu 20 dni. Pęcherze roi wirusem powstać na skórze, w okolicach odbytu i narządów płciowych. Następnie pękają i tworzą ból lub owrzodzenie. Skontaktuj się z tych zmian powinny być ograniczone do minimum - jeśli dotkniesz jednego, natychmiast umyć ręce wodą z mydłem. Nie udostępniaj ręczniki lub ubrania. Opryszczka jest najbardziej przenoszone podczas epidemii, ale możliwe jest również transmisja bez widocznych objawów.

HSV 1 wobec HSV 2: HSV 1

HSV-1 zazwyczaj powoduje rany twarzoczaszki, "opryszczka" lub "opryszczka". Ogniska te są mniej bolesne i zazwyczaj mniej częste niż HSV-2 objawów choroby. W przypadku HSV-1, wirusem jest nadawany w ślinie. Chociaż mniej zaraźliwa gdy w stanie uśpienia, skrzynia biegów jest nadal możliwe bez widocznych objawów. HSV-1 jest najczęstszą postacią infekcji opryszczki. Większość infekcji występuje wcześnie w życiu z codziennym kontakcie z przyjaciółmi i rodziną.

Wrodzona Opryszczka

Opryszczka może być katastrofalne dla noworodków. Nigdy nie obsługiwać noworodka, jeśli masz wybuchu opryszczki, albo czy twarzoczaszki narządów płciowych. Jeśli jesteś w ciąży matka, która cierpi z powodu opryszczki narządów płciowych należy poinformować lekarza tak zapobiegawcze kroki mogą zostać podjęte. W skrajnych przypadkach cesarskie odcinek może być konieczne. Opryszczka może być śmiertelne dla noworodków, jeśli zamówienia od urodzenia.

Objawy zapalenia oskrzeli u dorosłych

Zapalenie oskrzeli jest zasadniczo podrażnienie i zapalenie oskrzeli. Ten rodzaj stanu pojawiają się zwykle po walce z jakiejś infekcji dróg oddechowych. Częściej niż nie, ktoś cierpi na zapalenie oskrzeli dostanie się stanie w ciągu kilku dni, ale będzie doświadczenie kilka dość nieprzyjemne objawy przed całkowitego wyleczenia.

Kaszel produktywny

Głównym objawem zapalenia oskrzeli obejmie coś często określane jako produktywnego kaszlu. Ten rodzaj kaszlu będą mieli wyraźną charakterystykę produkcji jakiegoś śluzu zielony lub żółty kolor.

Ból gardła

Osoba z zapaleniem oskrzeli zwykle cierpią na ból gardła. Jest to spowodowane tym kaszel, który spowodował podrażnienie i stan zapalny oskrzeli.

Gorączka

Wiele osób w dalszym ciągu będzie doświadczyć lekką gorączkę mieli podczas infekcji dróg oddechowych podczas zapalenia oskrzeli. Osoba będzie zasadniczo pracują w tej samej temperaturze w całej obu warunkach.

Duszność

Innym objawem zapalenia oskrzeli u dorosłych jest duszność. To mogą towarzyszyć świszczący oddech czy tylko nawijanej uczucie.

Zmęczenie

Większość ludzi, którzy cierpią z powodu zapalenia oskrzeli również rozpocząć lub kontynuować czuć się nieco zmęczony. Wynika to organizm próbuje zwalczyć chorobę, przez co człowiek czuje się zaniedbany i zmęczony.

Przekrwienie

Ktoś cierpi z powodu zapalenia oskrzeli będzie również doświadczać objawów przekrwienia. Będzie to zwykle pojedyncze do klatki piersiowej i może przynieść ze sobą uczucie pieczenia.

Jak przygotować dziecko do kanału korzeniowego

Jak przygotować dziecko do kanału korzeniowego


Kanały korzeniowe są czasami konieczne dla dzieci, zarówno dla ich zębów zębów dla dzieci i dorosłych. Istnieją dwa rodzaje procedur - pulpectomy i amputacja miazgi. Kanały korzeniowe są zazwyczaj bał przez dorosłych. Wyobraź sobie uczucie dziecka na niepokój w obliczu postępowania stomatologicznego. Rodzice mogą wiele zrobić przed kanału korzeniowego, aby przygotować swoje dzieci i uspokoić ich obawy.

Instrukcje

1 Upewnij się, chodzić do dentysty pozytywne doświadczenia. Porozmawiaj z dzieckiem o tym, jak lekarz będzie utrzymywać zęby zdrowe.

2 Trzymaj odpowiedzi tak proste, jak to możliwe. Dyskusja o tym, jak jego ząb boli i musi zostać naprawione.

3 Użyj książkę, aby pomóc Ci przygotować swoje dziecko. Dobry do zakupu jest "Show Me Your Smile! Wizytę do dentysty," z Dora.

4 Obiecaj nagrodę za kiedy dziecko jest wykonywane z powołania dentysty. Powiedz mu, że dentysta da mu nową szczoteczkę. Jeśli istnieje specjalna zabawka on już chce, można użyć jej jako uczta, zbyt.

5 Ułóż powołanie kanałowe rano, jeśli to możliwe. To jest pora dnia dziecko jest mniej prawdopodobne, aby być zmęczony lub poirytowany.

Wskazówki:

 • Pamiętaj, że wszystko to ma jeden zły dentysta doświadczenie dla dzieci, aby się bać o życie. Zachować pozytywne i low-key.
 • Nie pozwól, aby Twoje dziecko zobaczyć swój niepokój o chodzenie do dentysty. To nie pomoże spraw.
 • Nie grożą dziecku z wizytą u dentysty.
 • Nie anulowanie na spotkanie, nawet jeśli dziecko zachowuje się.

Techniki mocowania i Rolling Masaż

Techniki mocowania i Rolling Masaż


Wyobraź sobie uczucie fala przetoczyła pływających w morzach olejów aromatycznych, masaże zalewa gojenia limfy z tkanki i dostarcza organizmowi z poczuciem głębokiej i trwałej relaksacji. Masaż leczniczy ugniata mięśnie z mocowania i walcowanie technik, które manipulują i zmiękczyć włókna mięśniowe. Te uderzeń zwiększenia przepływu krwi w tkankach i redukować przywieranie mięśniowych. Ciało zaczyna się zrelaksować, jak zmiękcza tkanki.

Rolling skóry

Rolling skóra jest technika tarcia zastosowany w celu uwolnienia włókien tkankowej skóry i mięśni. Weź tkanki między opuszkami palców, podnieść i rzucić skórę pod siebie i wzdłuż jednego boku z tyłu, podobny do toczenia mięsa do tortilli. Podnieś skórę i delikatnie wstrząsnąć przed wyrzuceniem do uwolnienia go z tkanką podskórną. Praca powoli po plecach z góry ramion w dół do kości krzyżowej, to skok rozgrzewa skórę i przygotowuje ją do głębszej pracy masażu.

Mocowania

Stosowane do kończyn MOCOWADŁA rozluźnia naprężenie stawów i resetuje komórek mięśni i ścięgien wrzeciona Golgiego w stawach. Technika ta zmniejsza napięcie mięśni i pozwala na wydłużenie. Z klientem w pozycji leżącej, twarzą do sufitu, zaczynają kołysać nogę w biodrze. Bańki ręce, łopatka skórę i mięśnie, windę i upuść tkanki w ciągłym ruchu na boki i szczyty kończyn. Podobne do ruchów rąk potrzebnych do utrzymania ciała na wodzie, rzucić mięśni przez walcowanie ręce do wewnątrz i ku górze wzdłuż tkanki. Kontynuuj mocowania tkanki mięśniowej w dół do stóp, zwracając szczególną uwagę na napięcie w biodrach, kolanach i stawów skokowych.

Tarcie

Mocowania i walcówka są formy technik masażu tarcia. Tarcie poprawia funkcje komórek skóry, mięśni i organów i zwiększa ich regeneracji. Absorbowanie płynu wokół stawów, mocowania i toczenia pociągnięcia bezpośredni krwi i limfy. Przemywania na rozluźnionych włókien mięśniowych chłonnych opróżnia szczątków komórkowych uwięzione w tkance. Dwa rodzaje technik oporu tarcia działają mięśnie i skórę. Jeden skok rozgrzewa i przygotowuje skórę do głębszej pracy, takie jak walcowanie skóry, a drugi aktywuje receptory w mięśniach i tkance. Ta ostatnia technika aktywuje receptory w przełączniki stawów i mięśni, które rządzą ich długość, elastyczność, napięcie i opór.

Ugniatanie

Masaż jako system zróżnicowanej technice ma różne nazwy i definicje dla swoich uderzeń. Niektóre techniki stosować ugniatanie lub mocowania, załamując, skręcanie i kołysząc się w ten sam sposób, że głębsze tarcia uderzeń pracy. Ugniatanie różni się od skóry, ponieważ ugniatania tocznych uwalnia poszczególne włókna mięśni i skóry toczenia tylko uwalnia powierzchownych warstw skóry.

Podobny do wyrabiania chleba, winda, chwycić i ścisnąć mięśni tak, że składa się w sobie. Technika ta może być stosowana do tułowia, nóg, ramion, barków, w dowolnym miejscu, że terapeuta ma dostęp do manipulowania tkanki, w dobrym smaku. Mocowania może być poprzedzony i zakończony załamując, biegunach i walcowanie technik.

Co każda kobieta musi wiedzieć o raku piersi

Co każda kobieta musi wiedzieć o raku piersi


Moc różu jest wiadomość, która powinna nie tylko za październik, czyli miesiąc świadomości raka piersi. Jak odejść od różowych balonów, koszulek i haseł, musimy nadal być świadomi naszych własnych ciał, a edukacja jest kluczem do przetrwania. Jeśli chodzi o raka piersi, tych, którzy wciąż walczą i kobiet, którzy stracili bitwy, ich historie powinny być nadal powiedział. Dzieląc historie tych kobiet, coraz wykształcony i rozmawiać o tym, co tak naprawdę świadomości raka piersi oznacza, trzymamy żywą nadzieję i inspirować innych, aby walczyć.

Podnoszenie świadomości

Dr Christopher Sherman, który specjalizuje się w mammografii czytania w Memorial Medical Center w Lufkin w Teksasie zauważa, że ​​jedna na osiem kobiet będzie z rozpoznaniem raka piersi. Jednak z wczesnego wykrywania, Sherman, wyjaśnia, że ​​szanse na przeżycie są wysokie. Według Sherman, mammografia może wykryć raka piersi w jego najwcześniejszych etapach; Dokładniej, przed rakiem w rzeczywistości może być odczuwany przez pacjenta lub przez badającego lekarza.

"Zazwyczaj [wczesnego wykrywania występuje], gdy jest mniejsza niż 1 centymetr wielkości," wspomniany Sherman. "Nazywa się przedkliniczny zmiany, ponieważ nie może być odczuwany przez lekarza w klinice, ale może być widoczne na mammografii". Dlatego regularne mammographies, które może wykryć te małe guzy, są tak ważne. "Wskaźniki przeżycia w raku piersi są dobre - lepsze niż dobre, naprawdę - zwłaszcza w przypadku raka piersi w jego najwcześniejszych stadiach," powiedział, "Kobiety po prostu dostać w swoje mammografii.. Następnie chemioterapię mamy działa większość czasu. "(He nie zauważyć, że istnieją postacie raka piersi, które są odporne na chemioterapię, takie jak potrójnego rakiem piersi).

Wraz ze wzrostem świadomości i funduszy, Sherman ma nadzieję, że pojawią się dalsze udoskonalenia wprowadzone. "Słaba gospodarka uniemożliwia odpowiednie finansowanie dalszej poprawy chemoterapii", powiedział Sherman. "Jeżeli państwo znaleźć drogę z powrotem do dobrobytu, finansowanie powinno być dostępne, aby więcej postęp w chemioterapii raka agentów, takich jak terapie genowe reżyserii."

Mimo, że kobiety dziś jeszcze wiele narzędzi, aby zachować bezpieczeństwo i zdrowe. American Cancer Society zaleca, aby kobiety uzyskania bazowych przesiewowej mammografii w wieku 35 lat to wiek rocznego mammografii po 40. Sherman mówi, że rak piersi u kobiet poniżej 40 roku życia jest rzadkie, ale nadal ważne jest, aby sprawdzić na 35 i stać wykształconych o ogólnej świadomości zdrowotnej piersi.

Kobiety powinny pamiętać, że diagnoza raka piersi nie jest wyrokiem śmierci, i wciąż jest wysoka szansa na przeżycie. Jednak dla kobiety, która nie otrzymuje wiadomość, że ona ma raka piersi, Sherman mówi istnieją natychmiastowe kroki, które przebiegły. "Zazwyczaj kobiety lekarz mówi jej, wyniki jej biopsji piersi w gabinecie tego lekarza tej kobiety lekarz ustawia się na spotkanie z chirurgiem piersi do operacji -.. Częściowe lub całkowite mastektomii tego zazwyczaj tego samego dnia, gdy kobieta jest powiedział, "powiedział Sherman. Zauważa on, że jeśli kobieta jest z rozpoznaniem DCIS lub wczesnym stadium inwazyjnego raka przewodowego, ona zazwyczaj idzie do częściowej mastektomii, a następnie pooperacyjnej radioterapii. Jeżeli rak jest w więcej niż jednej z czterech ćwiartek piersi i nadal jest na wczesnym etapie, po czym kobiety zwykle otrzymuje się mastektomii. W późnym stadium raka, gdzie rak jest większa niż 5 cm i / lub przerzuty do węzłów chłonnych pachowych, jak powiedział, "to kobieta idzie do onkologa do chemioterapii, aby zmniejszyć raka w piersi i węzłów chłonnych przed operacją. "

Sprawdź sam

Podczas planowania swój mammografia nie może rozpocząć się przed 35 roku życia, American Cancer Society zaleca kobietom w wieku 20 kształcić się na temat świadomości raka piersi. Obejmuje to uczenie się, jak przeprowadzić egzamin własnej piersi lub BSE. Pełna instrukcja, jak wykonać BSE są wymienione na stronie internetowej American Cancer Society (patrz źródła).

Najważniejsze, Sherman mówi kobiety powinny być świadome swoich ciał. "Kobieta powinna wiedzieć, jej piersi i zauważyć kiedy jest guzek," poradził Sherman. Jeśli coś wydaje się nieprawidłowe, należy sprawdzić przez personel medyczny natychmiast. Ponadto, na stronie internetowej American Cancer Society mówi, że ważne jest, aby pamiętać, że znalezienie zmian, niekoniecznie oznacza, że ​​to jest rak. Nie zdiagnozować samodzielnie; skontaktować się z lekarzem, jeśli zauważysz coś niepokojącego. Pamiętaj, że wczesne wykrycie jest kluczem. I nie bój się zadawać pytania lekarza. Wiedza to potęga.

Nigdy nie przestaniemy walczyć

Wczesne wykrycie pomógł jej przetrwać. Jednak to Jane Cashner wiara, rodzina i przyjaźnie, które przeprowadziły ją przez kilka bleakest chwil życia. Cashner, który mieszka w Montgomery, w Teksasie, wyraźnie przypomniał sobie uczucie rozpaczy po raz pierwszy zdiagnozowano raka piersi w 2004 roku "Pamiętam uczucie, że to był taki wyrok śmierci i nie widział nadziei na czasie", powiedział Cashner. "Doświadczyłem gniew, splątanie, wątpliwości, niepokój i wiele innych emocji. Płakałam wiele. "

Cashner pozostał wolny od raka przez sześć lat. Jej historia przetrwania nosi testament do faktu, że raka piersi nie jest wyrokiem śmierci. "Dzięki wiedzy i dużo modlitwy, dowiedziałem się, że nie jest tak dużo więcej nadziei niż. Spędziłem czas poznawania raka miałem. Chciałem dowiedzieć się, jak być zdrowszym, coś Nie myślałem zbyt wiele o "powiedział Cashner.

Wyposażony w wiedzy, miłości wsparcia i nadziei na przyszłość, Cashner znaleźć siłę potrzebną do jej wojnę z rakiem. Ponadto Cashner był w stanie złapać raka wcześnie, jak zauważyła miejsce na piersi i natychmiast szukać pomocy medycznej. "Miałem to przetestowane kilka razy, a sprawozdania były negatywne. I udał się do obozu kościoła i kiedy wróciłem, miejsce dostał trochę większe, więc po raz kolejny miałem przetestowany ", powiedział Cashner." To był kolejny negatywny, ale mój lekarz chciał go usunąć, ponieważ wzrosła. Kiedy wyszedł z operacji, byłem oszołomiony i otępiały, aby dowiedzieć się, że to rakowe ".

Pomimo pierwszej nauki szokującej wiadomości, Cashner powiedział podejmowanie działań na wczesnym etapie odegrał kluczową rolę w przetrwanie. "Nie ma dziś dostępne tak wiele informacji. Życie może być zapisany z wczesnego wykrywania ", powiedział Cashner. "To pozwoliło mi żyć."

Rutynowe badania dla chorych na cukrzycę

Diabetycy powinni przejść rutynowe testy dla różnych warunków i chorób. Nawet diabetycy, których cukrzyca jest dobrze kontrolowana może rozwijać naczyń krwionośnych, nerwów i uszkodzenia. Diabetycy są również bardziej podatne na serca, nerek, oczu i stóp problemów. Ścisłe monitorowanie i badania rutynowe pomoże lekarz dostrzec potencjalne problemy tak szybko, że otrzymasz szybkie i odpowiednie leczenie.

Badania oczu

Według WebMD, cukrzyca jest główną przyczyną ślepoty dorosłych w Stanach Zjednoczonych. Cukrzyca może powodować uszkodzenia siatkówki w tylnej części oka. Zobacz z lekarzem okulistą, co najmniej raz w roku na rozstrzeniową egzaminu oka, aby sprawdzić czy nie dochodzi do uszkodzenia lub problemy z siatkówki. Jeśli okulista nie znaleźć uszkodzenie siatkówki, takie jak zabiegi chirurgii laserowej, aby uszczelnić nieszczelne naczynia krwionośne może zapobiec utracie wzroku, gdy wykryty wcześnie.

Badania stóp

Cukrzyca powoduje uszkodzenie nerwów, w wyniku neuropatii. Jeden z pierwszych objawów neuropatii jest drętwienie i utraty czucia w stopach. Uszkodzenia nerwów może również spowodować obniżenie krążenie, tym trudniejsze dla organizmu do zwalczania infekcji. Może to prowadzić do amputacji w ciężkich przypadkach. Lekarz ma podstawowy dokładnie zbadać swoje stopy podczas każdej wizyty. Przeprowadzić samoocenę na nogi, dotykając i naciskając w różnych dziedzinach, aby zapewnić sobie uczucie we wszystkich dziedzinach, i sprawdzić swoje nogi do ran i urazów, które mogłyby stać się zarazić. Sprawdź szczyty i dna stopami, a także między palcami i powiadomić lekarza o wszelkich potencjalnych problemów.

Testy moczu

Według Dartmouth-Hitchcock Medical Center, cukrzyca jest główną przyczyną trwałej niewydolności nerek w Stanach Zjednoczonych. Cukrzycy powinni mieć konkretne badanie moczu o nazwie Test Mikroalbumina mocz co najmniej raz w roku w celu sprawdzenia uszkodzeń i oznak potencjalnej niewydolności nerek nerek.

Testy cholesterolu

Coroczne badania cholesterolu może pomóc obniżyć ryzyko diabetyków do chorób serca i udaru mózgu. Lipoproteiny niskiej gęstości (LDL) cholesterolu powinna wynosić 100 lub mniej dla przeciętnej osoby dorosłej chorej na cukrzycę według Dartmouth-Hitchcock Medical Center. Wykrywanie wysokiego poziomu cholesterolu LDL wcześnie może ułatwić, kiedy lekarz pochodzić z diety i leków planu, aby uzyskać poziom cholesterolu w normie zdrowego.

Hemoglobiny A1c

Cukrzycy powinni mieć regularne badania cukru we krwi zwane badania stężenia hemoglobiny A1c. Test ten mierzy swoje średnie stężenie glukozy we krwi w ciągu trzech miesięcy. Większość chorych na cukrzycę konieczne jest wykonanie badania hemoglobiny A1c co trzy do sześciu miesięcy. Środki Test ile glukozy skłania się do hemoglobiny we krwi. Bardziej glukozy we krwi, bardziej glukozy przyklei się do hemoglobiny. Według WebMD, odczyty A1c normalnej hemoglobiny są 5 procent lub mniej. Hemoglobiny HbA1c powyżej 7 procent oznaczać słabo kontrolowana cukrzyca.

Skutki utraty zwierząt

Skutki utraty zwierząt


Skutki utraty zakres zwierząt z fizycznego do emocjonalnego - a niektóre mogą cię zaskoczyć. Wielu właścicieli zwierząt uważają ich zwierzęta, aby być częścią rodziny. Umieścić czas, pieniądze, energię i miłość do opieki nad swoim zwierzęciem. Nawet w krótkim okresie czasu, mogą wystąpić bardzo bogatą relację z Twojego pupila, czyniąc straty przytłaczająca. Utrata zwierzęcia może prowadzić do nieoczekiwanych skutków ubocznych.

W żałobie

Utraty zwierzęcia - a nie osoby - nie sprawi, że odporny na proces żałoby. Żałoby po stracie zwierzęcia jest trudne, jak to jest w przypadku czegokolwiek lub kogokolwiek Ci zależy. Może czuć się emocjonalnie wyczerpany, nastrojowy, i uderzająco smutny. Możesz czuć się głupio, że utrata zwierzęcia stworzył ten zdenerwowany w swoim życiu, ale nie jesteś sam. To jest zupełnie normalne płakać i czuć melancholię.

Skutki fizyczne

Utrata zwierzęcia może przynieść fizycznych skutków ubocznych, jak również tych emocjonalnych. Możesz mieć problemy ze snem - a nawet doświadczać koszmarów. Utrata lub przyrost masy ciała, uczucie zmęczenia i kłopoty ostrości może również wystąpić. Efekty te są rutynowe w początkowych stadiach żałoby; jeśli czujesz, że są one trwałe przez długi czas, szukać pomocy i porady lub lekarza lub doradcy.

Zmiany w stylu życia

Gdy zwierzę, które było częścią twojego życia już nie ma, może poczuć się jak cały twój świat jest do góry nogami. Można zauważyć zmiany i czuję pustkę w domu. Brak dnia na dzień obowiązków, takich jak karmienie psa, grając z nim, i mając to za firma, może opuścić czujesz się samotny. Należy również dowiedzieć się, co zrobić z rzeczy, zwierzęcia, jak zabawki, żywność, naczynia wody i innych rzeczy, które były po prostu dla swojego zwierzaka. Jeśli planujesz na zapisanie tych rzeczy dla nowego zwierzaka, poczekaj chwilę. Pozwól sobie żal za utratę poprzedniego zwierzęcia przed przynieść do domu nowego.

Radzenie sobie

Znalezienie osoby, które można otwarcie dyskutować swoje uczucia będzie łatwiejszy proces radzenia sobie. Czy aby nie obwiniać za utratę swojego zwierzęcia. Ostatecznie, można leczyć z utraty. To może być trudno wyobrazić sobie uczucie optymistyczne i treści, ale będzie. Napisz o utracie zwierzęcia w dzienniku, aby pomnik dla zwierząt i ramki kilka swoich zdjęć. Dając sobie czas i cierpliwość są niezbędne w procesie radzenia sobie. Istnieją również grupy, które można znaleźć w Internecie i poprzez sprawdzenie ofert społeczności, które oferują dodatkowe wsparcie, komfort i porady.

Jak pozbyć się negatywnych uczuć

Jak pozbyć się negatywnych uczuć


Każdy doświadcza negatywnych uczuć w pewnym momencie w jej życiu. Negatywne uczucia i myśli mogą pojawić się w czasie stresujących wydarzeń lub niektóre mogą występować na zasadzie z dnia na dzień. Negatywne uczucia stają się szkodliwe, gdy osoba zostaje skonfrontowane z negatywnymi uczuciami, tworząc niekończącą się koło negatywnych myśli i stres. Dla niektórych, negatywne myśli są próbą kontrolowania sytuacji, ale zwykle tylko przyczyniają się do problemu, a nie pomaga w rozwiązaniu problemu.

Instrukcje

Pozbyć negatywne uczucia

1 Określenie negatywne uczucia, które doświadczają. Zdecydować, czy sytuacja jest coś, co może być kontrolowany lub rozwiązano łatwo.

2 Zmierz się negatywnych uczuć, które masz i ustalić, czy są one uzasadnione uczucia do danej sytuacji. Czy twoje uczucia uzasadnione czy może przesadzam?

3 zrezygnować z kontroli i zaakceptować niepewność w sytuacjach, których nie można kontrolować lub ograniczoną kontrolę nad. Martwiąc się o coś, czego nie może kontrolować będzie się tylko zaostrzyć problem.

4 Wymień negatywne myśli pozytywne myśli. Na każdym negatywnym uczuciem, które powstają, spróbuj znaleźć pozytywne uczucie, aby go zastąpić.

5 Wyobraź sobie uczucie pozytywne i wyobraź sobie siebie rezygnując negatywne uczucia, które masz. Naprawdę Wyobraź sobie uczucie szczęśliwy i zadowolony. Postaw się w szczęśliwym momencie swojego życia i przeżyć te uczucia.

6. Dbaj o siebie fizycznie. Zdrową dietę i uzyskać regularne ćwiczenia pomagają organizmowi być tak zdrowe, jak to możliwe. Pomoże to zmniejszyć stres i umiejętności radzenia sobie poprawi.

Wskazówki:

 • Jeśli masz negatywne uczucia, które sprawiają, chcesz skrzywdzić siebie i innych, należy natychmiast szukać fachowej pomocy.
 • Jeśli negatywne uczucia nie odchodź należy szukać profesjonalnej pomocy.

Jak korzystać z zastępczej Nauka Shape Zachowanie

Jak korzystać z zastępczej Nauka Shape Zachowanie


Od wczesnego dzieciństwa, ludzie uczą się, jak zachowywać się, obserwując innych ludzi. Zasada nauki społecznej, zwanego również zastępczą nauki, używa tej metody w leczeniu zaburzeń zachowania, zaburzenia lękowe i zaburzenia stresu pourazowego. Terapeuci używają różnych technik modelowania, aby pokazać, jak ich klienci powinni się zachowywać i reagować w sytuacjach wyzwalających. W ten sam sposób, że uczniowie uczą, jak się zachowywać, obserwując inne nagrodzony za dobre zachowanie i karać za złe, pacjenci terapii dowiedzieć się, co jest bezpieczne i właściwe na podstawie obserwacji.

Instrukcje

1 Określić wyzwalacze, behawioralne problemy i cele klienta. Wspólnie planują, jakie zmiany będą pracować, aby stworzyć i wyjaśnić pojęcie cudze nauki i modelowania dla pacjenta.

2 Wzór pożądane zachowanie się dla pacjenta. Na przykład, jeśli pacjent ma zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, a chce się chętni, by dotknąć rzeczy innych ludzi, dotknąć czegoś, co należy do pacjenta. Wykazać, że nie jesteś przestraszony lub ranny.

3 Lista pacjentów filmy, zdjęcia lub inne wizualne reprezentacje zachowaniach modelowania symbolicznej. Dla pacjenta z OCD, pokazać mu nagranie wideo, w którym ludzie wzajemnie obsługiwać rzeczy bez szkody. Można również rejestrować pacjentów wzruszającą coś nie jest jego i odtworzyć film z nim, pozwalając mu obserwować swoje reakcje i pamiętać, co chciałby zmienić.

4 Opis zachowań pacjent chce się rozwijać, a ona zamyka oczy i wyobraża sobie, co można opisać. Na przykład, mają cierpliwość wizualizacji znajomego oferuje pożyczyć jej książkę chce czytać, przyjaciel trzyma książkę do niej, a jej własna rękę, biorąc książkę. Masz cierpliwość wyobrazić sobie uczucie wygodne i spokojne, i szedł do domu z książką w ręku, podekscytowany, aby ją przeczytać.

5 Zachęcanie pacjenta naśladować zachowanie masz wzorowany. Dotknij coś z jego, a następnie wspierać go, jak on dotyka coś twojego. Niech rozpocznie się symbol reprezentujący swój przedmiot, na przykład jego zdjęcie i stopniowo budować do siebie dotykając rzecz z jednym palcem, a następnie jego całej dłoni, a na końcu trzymając go przed jego ciała.

6 Czy do pacjenta role-play sytuacji stresowych i wykazują pożądane zachowanie. Wzmocnienie postępy pochwały, i dać konkretne regulacje i krytyki, gdy jest to konieczne. Z małymi dziećmi, wzmocnić postęp słodycze lub drobne nagrody.

Wskazówki:

 • Zastępcza nauka jest najbardziej efektywna, gdy osoba, modelowania zachowań jest podobne do uczenia się osoby, więc rozważyć wynajęcie kogoś o tym samym wieku i płci jako pacjenta do działania jako model.
 • Model powinien podać się głośno to, co robi i jak się czuje. Na przykład, może powiedzieć: "Jestem teraz dotyka pióro Teraz jestem wybranie go teraz piszę moją listę zakupów z nim to czuje się jak własne długopisy nie jestem chory czy bać -.... Jestem spokojny i szczęśliwy, aby móc napisać moją listę zakupów. "

Różnica w INFJ & INFP

Różnica w INFJ & INFP


W oparciu o prace pionierskie psychologa Carla Junga, Wskaźnik test osobowości Myers-Briggs Osobowość kategoryzuje obiekty jako dopasowane do jednego z 16 różnych typów osobowości. Każdy z tych typów osobowości jest kombinacja czterech cech charakteru. Badanie, które podaje się w kwestionariuszu, jest przeznaczona do pomiaru preferencji psychologiczne danej osoby.

MBTI

MBTI (MBTI) została wymyślona przez Isabel Briggs Myers i jej matka, Katharine Briggs, jako sposób na wprowadzenie typu teorii Junga w praktyce. Istotą teorii Junga jest to, że zachowanie, które wydaje losowych jest rzeczywiście uporządkowany i spójny na podstawie różnych sposobów, że ludzie postrzegają świat wokół nich i podejmowanie decyzji na podstawie tej percepcji. Ankieta wskazuje cztery dychotomii, że Jung ustanowione w jego pismach, a następnie określa, które połączenie tych dychotomii są opętani przez podmiot biorąc test.

Zamknięty w sobie intuicyjne uczucie Sędziowanie

Osoba uznana za introwertyczny intuicyjnym odczuciu Sądząc (INFJ) jest nazywany "osłonę", a tego typu osoby koncentruje się uwagę do wewnątrz. INFJ osobowość jest opisana jako posiadająca introwertyczne intuicji ze ekstrawertyków uczucie. Tryb wtórny w tego typu osobowości jest zewnętrzne, jak ten typ osoby zajmą się rzeczy, w zależności od sposobu ich dopasować do systemu wartości osobistej. INFJ jest zazwyczaj łagodny, opiekuńczy, skomplikowane i bardzo intuicyjny, z tendencją do być artystyczne i twórcze. Jest to prawie nie typów osobowości, ponieważ jedynie 1 procent populacji oszacowano na INFJ.

Zamknięty w sobie intuicyjne uczucie Spostrzeganie

Intuicyjny Uczucie Postrzeganie introwertyczny Typ (INFP) posiada zamknięty w sobie uczucie z ekstrawertyków intuicji. Podstawowym trybem życia dla osób z tego typu osobowości koncentruje się wewnętrznie, gdy tryb wtórny zewnętrzny. Osobowości INFP skupiają się na co świat lepszym dla innych ludzi, a oni mogą stać się pochłonięty dowiedzieć się swój cel w życiu. Ludzie tego typu osobowości są idealiści, którzy jeżdżą i perfekcjonistami się do osiągnięcia celów osobistych mają określone; w rzeczywistości, to typ osobowości jest nazywany "w idealistą."

Różnice

Oba te typy osobowości akcji podobieństwa, ponieważ obydwie są prowadzone w dużym stopniu przez osobiste intuicją. Istnieją wyraźne różnice. Na przykład, osobowość INFJ jest zazwyczaj bardziej kreatywne niż osobowości INFP, a także mogą być bardziej delikatny i mniej koncentruje się na realizacji. INFP osobowość posiada skłonność do altruizmu, a INFJ dąży do przesunięcia uwagę do wewnątrz. Osobistościami INFJ są zazwyczaj łagodne i opiekuńcze, a INFP może być zastrzeżone wyrażając emocje, gdy mimo, że rzeczywiście troszczy się o innych ludzi.

Co sprawia, że ​​leki tak wciągająca?

Ludzie rozwijają uzależnień do narkotyków z wielu powodów. Czy to stres, leczenie bólu lub presji, narkomania dotyka ludzi w każdym wieku, rasy i religii. Co to jest bardziej uniwersalny, choć jest jak narkotyki są uzależniające. Podstawą tej odpowiedzi polega na skład chemiczny ludzkiego mózgu.

Chemia mózgu

Ludzki mózg uwalnia związków naturalnych, takich jak endorfiny i dopaminy, serotoniny. Pomagają one ludziom w radzeniu sobie w sytuacjach stresowych, zapewniają poczucie władzy lub euforii, i pomóc złagodzić ból. Niektóre leki powodują, że mózg do uwolnienia większych ilości tych związków w znacznie szybszym tempie niż normalnie, co przekłada się na wysoką tego doświadczenia użytkowników narkotyków podczas pierwszego użycia tych leków. Ale, jako że nadal w użyciu, mózg staje się uzależniony od narkotyków do produkcji tych związków, i przestaje produkować wystarczająco dużo z nich na własną rękę.

Używki

Tak jak sama nazwa wskazuje, używki, takie jak kokaina i metamfetamina, zwiększyć aktywność w mózgu. To może początkowo powodować poczucie zwiększonej czujności, przyjemności i energii. Używki powodują również mózg do uwolnienia większych ilości neuroprzekaźników, w tym dopaminy i noradrenaliny, które przynoszą ze sobą uczucie euforii. Jeśli użytkownik nie podejmie tych leków dla szeregu kolejne dni, albo przez dłuższy okres czasu, taki jak miesięcy brain będzie zależna od leku w celu wytworzenia większych ilości neuroprzekaźników.

Opiaty

Opiaty powodują mózg zalewa ciało endorfin, produkcji Ciepłe uczucia przyjemności. Choć najpopularniejsze opiaty tradycyjnie był heroiny i morfiny, z rozprzestrzenianiem leki przeciwbólowe na receptę, takich jak Oxycontin, Vicodin i Percocet opiatów rozprzestrzenił. Kiedy człowiek radzenia sobie z bólem przyjmuje opium, mózg uwalnia endorfiny atakować części ciała w bólu. Gdy osoba nie radzenia sobie z bólem przyjmuje opium, nie ma obszar, w wielkiej potrzebie endorfin, więc endorfiny swobodnie podróżować przez organizm, powodując, że uczucie przyjemności. Ponownie, chociaż dłuższe osoba ma opiatów mniej mózg produkują takie endorfiny naturalnie i będzie zależna od narkotyków. Nic dziwnego, że nieprzyjemne uczucie bólu związane z ciałem, która leku są objawy odstawienia, że ​​użytkownicy doświadczenie.

Alkoholizm

Ludzie czasami nie klasyfikuje alkohol jako lek, ale alkohol jest równie szkodliwe, jak w przypadku każdego leku. Alkohol uwalnia dopaminę i endorfiny, a także służy jako środek uspokajający dla pijących. I znów, gdy mózg jest zależne od leku do uwalniania neuroprzekaźników, uzależnienie ustawia się. Badacze uważają, że genetyczne odgrywa rolę w skłonność osoby uzależnienia od alkoholu.

Funkcjonowanie Addicts

Wiele osób uzależnionych działać każdego dnia, i spędzać czas z tobą w domu, pracy lub wyjazdu. Ale jeśli ty lub ktoś kogo znasz jest uzależniony od narkotyków, nie usiąść i nadzieję, problem zniknie. Jedynym rozwiązaniem, które nie będzie działać jest ignorowanie problemu.

Blond pomysły będzie brązowy

Blond pomysły będzie brązowy

Blond włosy ma swój udział urok, ale o tym samym kolorze włosów przez długi czas może się męczące. Brunetka włosy kolory są sexy i parny. Jest teraz blondynka nie znaczy nie krok poza strefę komfortu i spróbować nowych i bogatszy kolor na zamki.

Poszukiwanie inspiracji

Najlepiej jest skupić się na dokładnie to, co chcesz, Zanim odwiedzicie stylista albo trudny do koloru własnych włosów. Świetnym pomysłem jest patrzeć na gwiazdy, którzy dokonali przełącznik z blond brązowy. Przejrzyj zdjęcia i zawęzić swoje widzenie. Zobacz, które gwiazdy już brązowy pomyślnie i dowiedzieć się, co ci się podoba w ich kolor. Miej oko na kolor, który ma większość. Wolisz ciemniejsze brązy? Czy chcesz przełączyć się do brązowego nie rezygnując twój ton jaśniejszy? Brązy są dostępne w kolorach ciemnych, średnich lub światła. Można nawet dodać najważniejsze kilka różnych brązy, aby dodać wymiar do swojego koloru.

Znaleźć twój pasuje

Spójrz na swoje zabarwienie skóry. Czy masz chłodne lub ciepłe podtekstów? Jeśli nie masz pewności, rozważ to: osoby z bardziej sprawiedliwego skóry, który spala łatwo wydają się zimno podtekstów. Innymi słowy ich skóra ma więcej różu. Te z oliwek lub brązowe skóra opala się łatwo generalnie ciepły wydźwięk. Skórę ma wpływ na odcień brązu, którą należy wybrać. Te z podtekstem fajne wyglądają najlepiej w odcieniach brązowy z napisem "jesion" lub "cool" w nich. Te z podtekstem ciepłe wyglądają najlepiej w odcieniach o nazwie 'ciepły' lub "złotych." Niektóre odcienie używać słowa "neutralne" w nich, a te mają tendencję do prawie każdego typu skóry. Niektórzy mogą powiedzieć, że lżejsze skóry jest, jaśniejszy odcień brązu, wybrać należy. Sam często mówi się o jak ciemna skóra jest i jak ciemne włosy powinny być. To nie jest koniecznie prawdziwe. Pomyśl o uderzające połączenie jasnej karnacji i głęboko brązowe włosy. To wszystko zależy od tego, co masz zamiar.

Łatwość do niego

Blond Brown może być ogromną różnicę. Podczas gdy niektórzy ludzie nie boją się śmiałe zmiany, inni mogą być bardziej spostrzegawczy. Jeśli jesteś trochę nerwowy, czy nie będzie Ci odpowiadać, próbować ono na zewnątrz trochę ostrożnie. Farbować całą głowę, światło lub najjaśniejszy odcień brązowy, a następnie uzyskać ciemny blond podkreśla całej. Ogólny wygląd będzie trochę brązowe niż twój stary kolor, ale to będzie jeszcze wystarczająco blondynka ułatwiające przejście łatwiej.

Pamiętaj o tym

Tak dramatycznej zmiany może pozostawić po sobie uczucie nie takich jak ty. Być może przyjdzie do identyfikowania się z bycia blondynką, więc barwienie brązowy może być tylko fazę. To nie znaczy, że nie powinno go wypróbować. Po prostu nie być zaskoczony, Jeśli uświadomimy sobie, że blondynka jest naprawdę Ciebie było trzymać się koloru. Czy kto wie? Może skończyć się pobyt na ciemną stronę na dobre.

Jak uzyskać ponad brak swojego chłopaka w długodystansowych relacji

Jak uzyskać ponad brak swojego chłopaka w długodystansowych relacji

Długodystansowych Relacje są bardzo trudne do utrzymania. Mężczyzna i kobieta udział miss siebie znacznie, i jeszcze okoliczności zachować je od siebie co może być dłuższy czas. Komunikacja jest trudniejsze, ponieważ nie jest twarzą w twarz i ryzyka oszustwa może być większa, bo partner nie jest blisko. Jednakże istnieje kilka produktywne rzeczy, które ktoś w długodystansowych relacji można zrobić, aby zachować z obsesji na punkcie swojego chłopaka.

Instrukcje

• Skupić się na twój stary interesów. Zanim dostałem w tej relacji, może byłeś bardziej mocno zaangażowany w rzeczy, które zainteresowane Państwo na własną rękę. Może być danej dyscypliny, które lubisz lub książki, które lubią czytać. Bez względu na to, że zasługuje na uwagę. Koncentrując się na to, co sprawia, że ty, który jesteś odbędzie swój umysł od brakuje Twojego chłopaka do pewnego stopnia. Uczenie się spędzić czas robi rzeczy, które są bardzo satysfakcjonujące dla Ciebie będzie dać wyższej perspektywy, Cię od obsesji i dają ci radość, że pochodzi z robi coś prawdziwie kochasz robić.

• Poznać nowych przyjaciół. Chociaż może nie być w nastroju, aby wyjść i Poznaj kilka nowych ludzi, kiedy tylko masz na myśli jest twój chłopak, rozszerzenie kręgu znajomych będzie uznawać ty wobec wziąć twój umysł się mu brakuje. Trochę zabawy z nową grupą ludzi można zrelaksować, zastrzyk energii i nawet inspirować do bardziej kochasz swojego partnera, bo ci będą nie być stale podkreślił brakuje mu. Ponadto słuchania innych mówić i spędzanie czasu robi to, co inni ludzie lubią robić sprawi, że będziesz osobą bardziej zrównoważony więcej osób w swoim życiu niż tylko jeden.

• Zwiedzanie fizycznej lokalizacji. Jeśli jesteś osobą, która odeszła i Jesteś w sytuacji nowej, nie tylko szkoda, że byłaś z chłopakiem. Zamiast tego odkrywać nowe otoczenie. Jeśli jesteś na krótką wycieczkę w innym kraju, odkrywanie zabytków i atrakcji regionu. Nawet jeśli jesteś po prostu w innym mieście, Dowiedz się co jest do zrobienia i uczynić z niego punkt do próbowania nowych rzeczy. Nie pozwól, aby okazję podziwiać nowe miejsce dostawy przez Ciebie, ponieważ są zbyt skoncentrowane na swoim chłopakiem. Wreszcie Jeśli nie jesteś osobą, która odeszła i jesteś jeszcze w domu, znaleźć miejsca, które nigdy nie odwiedzili dać sobie uczucie nowość. Spowoduje to można docenić swoje ustawienia i nie chcą być gdzie indziej.

• Mają siedzibę "date night." Nawet jeśli nie są fizycznie ze swoim chłopakiem, o ustalonej daty noc co najmniej raz w tygodniu daje bliskości, musisz być w stanie zrelaksować się i skupić się na innych codziennych czynności. Na noc daty zorganizować, aby spotkać na Skype lub MSN Messenger w określonym czasie i przynieść własne jedzenie. Można zarówno dostać chiński wynos lub pizzę i porozmawiać na kamerę internetową. Innym pomysłem jest po prostu przynieść swój telefon z Tobą do parku i porozmawiać w przyrodzie. Może nawet zorganizować do oglądania tego samego filmu w określonym czasie i wtedy dzwonić do siebie, potem rozmawiać o tym. Po tym czasie połączyć konieczne jest przynajmniej raz w tygodniu i pozwoli Ci żyć swoje życie z zaufania w relacji.

Co to są krótkoterminowe skutki utrzymania zdrowej diety?

Co to są krótkoterminowe skutki utrzymania zdrowej diety?

Zdrowej diety, ma wiele długoterminowych korzyści, takich jak obniżyć ryzyko chorób serca, cukrzycy i wielu rodzajów nowotworów. Jednak nie musiał czekać długo, aby zacząć widzieć pozytywne wyniki z jedzenie zdrowsze. Przejście na zdrowsze nawyki żywieniowe daje natychmiastowe korzyści, które mam nadzieję, że zachęci Was do kontynuowania odżywiania.

Więcej energii

Odżywianie odgrywa ważną rolę w twój poziom energii. Niedożywienie wynikające z nierównym diecie może czujesz się słaby i zmęczony. Natomiast jedzenie zdrowszej żywności może dać Ci więcej energii. Owoce i warzywa zawierają wiele witamin i minerałów, które twój organizm potrzebuje, aby działać dobrze w tym przeciwutleniaczy, takich jak witaminy C i E. ograniczenie spożycie cukru może również pomóc zminimalizować wahaniami poziomu cukru we krwi, które mogą pozostawić po sobie uczucie zmęczenia i zrzędliwy.

Poprawa odporności

Dieta ma znaczący wpływ na układ odpornościowy. Gdy jesz zdrowe diety, są mniej prawdopodobne, aby złapać przeziębienia i inne choroby wirusowe, na które są narażone. Ta poprawa może być ze względu na lepsze trawienie z jedzenie zdrowsze; według dietetyków na University of Minnesota 80 procent układu odpornościowego jest związane z funkcji przewodu pokarmowego, co może oznaczać, że układ odpornościowy jest silniejszy, gdy układ pokarmowy funkcjonuje prawidłowo.

Obniżyć poziom cholesterolu

Nawet po zaledwie dwóch tygodniach po zdrowsza dieta poziom cholesterolu zacznie się poprawiać. 1976 r. badania prowadzone przez Tae G. Kiehm z University of Kentucky Medical Center, opublikowane w American Journal of Clinical Nutrition, znaleziono ulepszeń w cholesterolu po zaledwie dwóch tygodniach, kiedy ludzie z wysokim poziomem cukru we krwi po diecie bogatej w dobrych węglowodanów i błonnika. Jeść owoce, warzywa i produkty pełnoziarniste może obniżyć poziom cholesterolu i zachować bardziej stabilny poziom cukru we krwi.

Obniża ciśnienie krwi

Znacznie w zaledwie dwa tygodnie po zdrowszej diety można obniżyć ciśnienie krwi. DASH jedzenie planu, opracowany przez krajowe krwi serca i płuc Institute, skupia się na zdrową równowagę owoców, warzyw i produktów mlecznych o niskiej zawartości tłuszczu. Po ten plan można obniżyć ciśnienie krwi, zwłaszcza w połączeniu z mniejsze spożycie sodu.

Jak wstawić bibuły w torby prezent

Jak wstawić bibuły w torby prezent

Włóż bibuły do torby Dar tworzenia uroczysty, wielki wyglądających pakietów. Torba ozdobna pojawiają się bardziej kompletny i polerowane, gdy nasycone już z puszystymi, kolorowe bibuły. Nie tylko czy bibuły utworzyć pakiet ładniej wyglądających, pomaga chronić Twój dar uszkodzeniami. Tworzenie, uroczysty, polerowane wygląd jednak, można pozostawić po sobie uczucie jak dość artysty.

Instrukcje

• Wybierz bibuły, która koordynuje z torby prezent. Wielobarwne bibuły tworzy świątecznego wyglądu. W zależności od wielkości swój prezent i worek może być konieczne pięć do dziesięciu arkuszy bibuły.

• Wykorzystanie bibuły do zawinięcia luźno Dar przed wprowadzeniem go w torbie. Jeśli ofiara jest kruche, więcej bibuły mogą być wymagane. Taśmy nie jest wymagane dla tego opakowania.

• Używać dwóch do czterech arkuszy bibuły do dolnej części worka. Luźno zgniotu osobno każdego arkusza. Miejsce dość zmięty tkanki w dolnej części worka na pokrycie go całkowicie.

• Miejsce luźno owinięty prezent na zmięty papier bibułkowy w dnie torby prezent. Upewnij się, że dar mieści się w dół do worka z co najmniej kilka cali prześwit między dar i górnej części worka prezent.

• Rozpowszechniania kawałek bibuły na płaskiej powierzchni. Chwyć środku kawałek bibuły między kciukiem i palcem wskazującym i podnieś papier. Potrząśnij nią delikatnie, tak że bibuły spada swobodnie z punktu, w którym możesz zrozumieć to.

• Wsunąć bibuły dół torby prezent w pobliżu Dar podczas nadal chwytając go z kciukiem i palcem wskazującym. Pozwalają na górę bibuły do puch z góry torby prezent. Powtórz ten proces dwóch do pięciu razy więcej w zależności od wielkości torby prezent i ilość lewej pokój w torbie.

Jak zrobić własne koszula ciążowa

Jak zrobić własne koszula ciążowa

Ciąża powoduje swoje ciało, aby zmienić na wiele różnych sposobów, które mogą pozostawić po sobie uczucie jak obcy w swoim własnym ciele, nie wspominając o niewygodne w czasach. Zapisz sobie frustrację i kłopotów próbuje dopasować Twoje ciało w ciąży do ubrania sprzed ciąży poprzez własne koszulki ciążowe. Poprzez własne koszule ciążowe, masz więcej opcji i zaoszczędzić sporo pieniędzy niż Jeśli kupisz koszulki znaleźć w sklepach macierzyństwa.

Instrukcje

Dorywczo

• Umieścić jeden koniec jednej z taśm 6-calowa elastyczna 1/2 cala od dolnej krawędzi koszuli wzdłuż jednej z bocznych szwach. Szpilka w tym celu elastyczne w miejscu.

• Odcinek kawałek elastyczna o długości 9 cali. Pin na drugim końcu elastyczne gdzie wypada wzdłuż szew boczny. Elastyczne spowoduje szwie shirt kiść kiedy puścić; to jest OK.

• Szyć elastyczne wzdłuż szew boczny shirt z wąskich zygzak ściegu. Pociągnij elastyczna jak uszyć wyprostować szwie koszuli. Usunąć kołki, jak go.

• Powtórzyć cały proces wzdłuż innych szwie koszuli. Będziesz miał ciążowa koszula z zebranych bocznych szwach podczas jesteœ sporz¹dzony.

Szykowny

• Umieścić przycisk mężczyzn dół koszuli, który pasuje do brzucha komfortowo. Tuck koszulę pod piersi, dokładnie tam, gdzie spoczywa na dnie biustonosz, przy użyciu rąk. Upewnij się, że masz wystarczająco dużo miejsca w górnej części koszuli na to, aby nie być zbyt mocno naciągnięta na klatce piersiowej. Mark spot na koszulkach gdzie spoczywa pod piersi z kilku prostych szpilki.

• Środek wokół klatki piersiowej pod biustem z centymetrem. Nacięcie o długości elastyczna, który jest mniejszy niż tego pomiaru cala.

• Kod pin jeden koniec elastyczne na jednej z krawędzi gdzie koszula przyciski na środku na wysokość na jaką oznaczonych proste szpilki w koszuli. Szpilka drugi koniec w drugiej krawędzi gdzie guziki koszuli. Elastyczne ma zamiar owinąć wokół koszuli, tuż pod piersi, począwszy od przodu, z tyłu i do przodu. Elastyczne idzie w środku koszuli.

• Szyć elastyczne w miejscu, w tej samej wysokości dookoła wewnątrz koszuli, ściegiem zygzakowym. Rozciągnąć elastyczne jak uszyć wyprostować koszuli. Usunąć kołki na obu końcach elastyczne zanim trafią pod igły maszyny. Teraz masz przycisk w dół koszuli z Imperium talia i mnóstwo miejsca na brzuchu rozwija.

Jak ukryć swoje duże czoło

Jak ukryć swoje duże czoło

Duże czoło może pozostawić po sobie uczucie samoświadomość. Piękno sztuczki, aby ukryć duże czoło są ograniczone do znalezienia nową fryzurę. Fryzury z grzywką można zrobić czoło wygląda mniejsze, gdy odpowiednio w stylu. Fryzury z włosów odciąga się do tyłu można zrobić czoło wydają się jeszcze większe--więc uniknąć wyciągając wszystkie włosy w koński ogon lub podobnym stylu. Jeśli nie masz wystarczająco dużo włosy fringe, inną opcją jest do noszenia akcesoriów, które obejmują Twoje czoło.

Instrukcje

• Wygląd fryzury z grzywką, które lubisz. Grzywka, które są delikatne, pełne lub strona ogarnięty sprawi, że Twoje czoło wygląda mniejsze. Wybrać taki, który wolisz. Zdjęcia fryzur, które chcesz wydrukować.

• Odwiedzić fryzjera i pokazać mu zdjęcia. Wyjaśnić, że chcesz ukryć swoje czoło i poprosić o jego opinię.

• Styl twój krepina każdego dnia, a nie je wycofać. Uniknąć dokuczanie krepina stanąć blisko czoła, bo może to czoło wydają się większe.

• Nosić opaska wokół głowy. Opaski nie pasuje każdy osobisty styl, więc spróbuj chusty, owinięty wokół górnej części głowy, lub barwna chustka, niskie umieszczone na czole. To może zwrócić uwagę od wielkości czoło.

• Nosić czapkę z daszkiem. Obręcz kapelusz pokryje Twoje czoło, co mniejsze głowy wyglądają. Jeśli Twoje czoło jest duże, może trzeba nosić kapelusz regulowane lub walizką.