adcov.com

zadrapanie pazurem bezpańskiego kota

Jak ludzie Pobierz Worms od kotów?

Jak ludzie Pobierz Worms od kotów?

Jakie są robaki?

Koty mogą być dotknięty pasożytów zwanych robaków. Pasożyty te mogą zawierać glisty, które wyglądają jak cienkie spaghetti w stolcu lub odbytu kota. Wiele koty rodzą się z glisty bo kot matka została zarażona tym wcześniej urodziła. Koty mogą także uzyskać tasiemce przez połknięcie pchły, że został zainfekowany wirusem tasiemiec. Tasiemce wyglądać białego ryżu w stolcu i wokół odbytu kota i często występuje, jeśli kot ma pchły. Tęgoryjce są bardziej niebezpieczne niż tasiemce i glisty, ponieważ mogą być śmiertelne. Mimo, że są trudniejsze do zdiagnozowania, większość kotów dotknięte glisty mają krwawy stolec i pojawiają się słaby i zmęczony. Chociaż wszystkie te są możliwe do leczenia infekcji może być niewygodne dla kotów i powodują zły stan zdrowia, a nawet śmierci, jeśli nie będzie leczona choroba. Jeśli twój kot jest dziwnie lub ma biegunkę, nawet jeśli nie widać oznak robaków, zabrać swoje zwierzę do weterynarza jak najszybciej.

Jak ludzie Pobierz Worms od kotów

Jest to możliwe dla ludzi się robaki od kotów, zwłaszcza gdy kot występuje w domu. Hodowcy kotów i ludzi, którzy mają wiele koty są bardziej narażone na robaki ze względu na większą obecność w domu, ale osoby z jednego domu kota może również uzyskać robaki. Dzieci są bardziej narażone na robaki, ponieważ będą one umieścić swoje ręce do ust i jeść prawie wszystko, czasami w tym kot stolcu. Jest to najprostszy sposób, aby dostać robaki. W przeciwnym razie, jest to możliwe, aby robaki po pracy stołek, w kuwecie, na przykład, a następnie nie mycie rąk prawidłowo lub przyjmowaniem żwirek leżące wokół domu, który spadł z nogi lub kota ogonem. Osoba, która zmienia kuwety kota jest najbardziej prawdopodobne, aby robaki w stosunku do innych członków rodziny, zwłaszcza jeśli nie umyć ręce po pracy z zarażonej kota fekalia.

Zapobieganie Worms

Mimo, że jest możliwe, aby uzyskać robaki z kotem, nawet jeśli są bardzo czyste, to najlepszy sposób, aby powstrzymać się od robaków coraz to myć ręce tak często, jak to możliwe. Zamiatać podłogę codziennie, aby pozbyć się uporczywego żwirek, który może spadły od stóp Twojego kota lub ogona. Trzymaj dzieci z gry w pobliżu lub ze swoimi kotami, jeśli są zakażone. Nie chodzić boso, jeśli masz odkryty kota lub bezpańskich kotów, które żyją w twojej okolicy. Większość bezpańskie koty cierpi z robaków, więc oprzeć się pokusie, aby opiekunowie żadnych kotów, które widzisz na ulicy. Zawsze należy dokładnie umyć ręce wodą z mydłem po kontakcie żwirek lub kota stołek i nosić rękawice gumowe lub plastikowe torby wokół dłoni podczas zmiany z kuwety, gdy twój kot jest zainfekowany.

Cat Scratch Fever: Znaki i objawy

Cat Scratch Fever: Znaki i objawy


Bartonella henselae bakteria jest odpowiedzialna za objawy podmiotowe i przedmiotowe Cat Scratch Fever, znany również jako Choroba kociego pazura (CSD). Przygotowana przez skądinąd zdrowych kotów, ugryzienie lub zadrapanie może przenosić chorobę na człowieka. Kot gorączka zarysowania powszechnie rozprzestrzenia się z jednego do drugiego kota fleabites chociaż przez Centers for Disease Control (CDC) informują, że nie ma dowodów na fleabite przenoszenia choroby bezpośrednio do człowieka.

Objawy

Pierwszym objawem gorączka kociego pazura, pojawiając się tak szybko, jak trzy dni po ukąszeniu lub podstaw, może zawierać chrupiący grudki, który tworzy się w miejscu rany. Węzłów chłonnych pacjenta może stać się obrzmiałe i bolesne w dotyku, około dwa tygodnie po zdarzeniu. Inne objawy obejmują stany podgorączkowe, bóle głowy i senność.

Powikłania

Niektórzy pacjenci mogą powikłania, zwłaszcza gdy występuje niedobór odpornościowy, takimi jak HIV i AIDS. Objawy te mogą zawierać nieodwracalne zapalenie siatkówki oka (zapalenie siatkówki) lub zapalenie mózgu (zapalenie mózgu). W rzadkich przypadkach, pacjent może doświadczyć drgawki.

Ryzyko

Dzieci są bardziej niż dorośli rozwijać gorączka kociego pazura, zwłaszcza jeśli dziecko bawi się z grubsza z kota lub kociaka. Koty, które go na zewnątrz, występuje zwiększone ryzyko ugryzienia przez pchły, które przenosi bakterie henselae Bartonella. Dzieci nie powinny grać z bezpańskich kotów i wszystkich zadrapania lub ukąszenia należy natychmiast umyć mydłem i wodą.

Diagnoza / leczenie

Wraz z obserwacji objawów, lekarz może zlecić badanie w celu potwierdzenia obecności anty-ciał do chorób w krwi pacjenta. Lekarz może spuścić płyn z obrzęk węzłów chłonnych, aby złagodzić ostry ból, ale pad ogrzewanie może zaoferować ulgę dla większości przypadków tkliwość węzłów chłonnych.

Rokowanie

W większości przypadków objawy kota gorączka zarysowania zniknie bez leczenia w ciągu trzech tygodni. Powiększenie węzłów chłonnych może trwać do sześciu miesięcy, aby powrócić do normalnego rozmiaru. W rzadkich pacjenta, który rozwija się na zaburzenia oczu, niektóre uszkodzenia mogą być trwałe.

Jakie jest znaczenie Cat Scratch Fever?

Jakie jest znaczenie Cat Scratch Fever?


Kot gorączka zarysowania, powszechnie nazywany, choroba kociego pazura (CSD), wynika z podstaw lub ukąszenie kota, który przenosi bakterie henselae Bartonella. Według Centrum Kontroli i Prewencji Chorób, aż 40 procent kotów przenoszą bakterie, ale nie można powiedzieć, czy kot jest nosicielem tylko patrząc na nią. Pchły mogą rozprzestrzeniać bakterie z kota na kota, choć nic nie wskazuje, że pchły mogą przenosić CSD do człowieka poprzez ugryzienie.

Objawy

Obrzęk i zaczerwienienie może pojawić się na widok ukąszenia lub zera w ciągu trzech do 10 dni po wystąpieniu zdarzenia. Około tydzień później, osoba zaczyna doświadczać obrzęk węzłów chłonnych, najczęściej w ramionach, szyi lub głowy. Pacjent może uruchomić gorączkę i może czuć się zmęczony lub zmęczenie bez powodu. Ponadto, jego apetyt może cierpieć i może rozwijać przewlekły ból głowy.

Diagnoza

Lekarz może kwestionować was o kontakt z kotem, które spowodowało ugryzienie lub zadrapanie. Po zbadaniu miejsca rany, może zarządzić badanie krwi w celu potwierdzenia diagnozy CSD. Ponieważ choroba bakteryjna nie jest powszechne, lekarz może zlecić dodatkowe badania krwi, aby wykluczyć inne choroby, które powodują podobne objawy.

Powikłania

Chociaż większość przypadków gorączki zadrapania kota na własną rękę rozwiązać po kilku dniach, pozostawiając indywidualnej wolny od rozwoju choroby w późniejszym życiu, czasami pacjent może cierpieć z powodu powikłań. Powikłania te mogą obejmować, że wrażenie utrzymuje się wysoka gorączka, ból na powieki lub na błonie tej linii oka, infekcje, które rozwijają się w wątrobie, śledzionie i kościach lub infekcji płuc. Jednakże, w większości CSD przypadkach nie występują komplikacje.

Leczenie

Zwykle gorączka kociego pazura naturalnie rozwiązać się bez leczenia, chociaż obrzęk węzłów chłonnych, nie może wrócić do swojej naturalnej wielkości przez co najmniej cztery miesiące. Jeśli przybrania gruczołów chłonnych nadmiernie, lekarz może spuścić trochę płynu ze strzykawki. Over-the-counter lek przeciwbólowy, taki jak ibuprofen może złagodzić stany podgorączkowe i ból głowy.

Rozważania

Każda rana od zwierzęcia należy zgłosić się do lekarza, zwłaszcza jeśli rana nie goi się szybko. Jeśli zaczerwienienie i obrzęk nadal rozprzestrzenia się na zewnątrz od rany lub, jeżeli osoba odczuwa gorączkę, która trwa dłużej niż kilka dni lub przekracza 103 stopni, medycznego powinien być nazywany.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Umyć wszystkie ugryzienia i zadrapania kota dokładnie mydłem antybakteryjnym i doradzać dzieci, aby nie grać z bezpańskich kotów. Ponadto, dzieci nie powinny bawić się ze zwierzętami surowca, co może zwiększać ryzyko zadrapaniem. Leczenia kota i do domu na pierwszy znak z pcheł pcheł weterynaryjnych produktów zatwierdzone.

Cat Scratch Zapalenie węzłów chłonnych

Cat Scratch Zapalenie węzłów chłonnych


Cat scratch lymphadentitis, powszechnie znany jako choroba kociego pazura lub kota gorączka zarysowania, jest samoistnie choroby zakaźne rozprzestrzeniają się za pośrednictwem kotów zadrapania.

Identyfikacja

Bartonella henselae to bakterie, które powoduje, że cat scratch lymphadentitis. Choroba zwykle objawia kot zarysowania jako obrzęk węzłów chłonnych, niewielka gorączka i mdłości.

Znaczenie

Około 22000 przypadków choroby kociego pazura rozpoznaje się rocznie, wynika z badania 1993 realizowanej przez Amerykańskie Centrum Kontroli i Prewencji Chorób, a opublikowane w American Journal of Public Health. W 80 procentach przypadków, zakażonych jest poniżej 21 roku życia. Mężczyźni są zainfekowane 1 pół razy więcej niż kobiet.

Ramy czasowe

Oznaki i objawy pojawiają się w ciągu dwóch tygodni od zakażenia i zazwyczaj ustępuje w ciągu dwóch do trzech tygodni, jeśli nie jest leczone. Powikłania i opóźnione gojenie występuje u osób, które są w ciąży, karmiące, bardzo młody, bardzo stare lub w złym stanie zdrowia.

Nieporozumień

Cat scratch lymphadentitis jest, w rzadkich przypadkach, zamówienia od kontaktu z innymi zwierzętami. Króliki, psy, małpy i są także zdolne do powodowania tę chorobę.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Nieczyste zagrania i unikać kontaktu z nieznanymi lub bezpańskich kotów i kociąt. Myć rany wodą z mydłem natychmiast po ich powstania, bez względu na to, jak niewielkie. Jeśli wystąpią objawy związane z chorobą kotów zarysowania, szukać właściwego lekarza. Niektóre przypadki kociego pazura lymphadentitis wymagają stosowania antybiotyków.

Jak zgłaszać Cat Bites

Jak zgłaszać Cat Bites


Czy jest to w rękach urocza pręgowany sąsiada lub bezpański kot, którego historia jest znana, są dwie rzeczy, które trzeba zrobić niezwłocznie po ukąszeniu kota. Pierwszym jest, aby ugryźć traktowany przez lekarza - cat ukąszenia są notorycznie prowadzi do poważnych infekcji, a nawet hospitalizacji. Drugi to zgłosić incydent do lokalnego obiektu biurowego powiatu kontroli zdrowia publicznego lub zwierząt. Z prawnego punktu widzenia, jesteś zobowiązany do tego i raport zgryz jest niezbędne dla władz lokalnych do zbadania.

Instrukcje

Instrukcje

1 Zapisz dane jak najszybciej po ukąszeniu.

Ty lub ofiarą mogą być przynajmniej trochę wstrząśnięci incydentem, zwłaszcza jeśli zwierzę jest bezpańskie. Zbierz jak najwięcej informacji, jak to możliwe, na miejscu.

2 Przygotuj się zgłosić datę, godzinę i miejsce zdarzenia oraz jak najwięcej informacji można zbierać o kota.

Pobierz nazwę właściciela, dane kontaktowe, jak również imię ich lekarza weterynarii oraz informacje szczepień zwierzęcia.

3. Skontaktuj się z lokalną agencją dział kontroli zdrowia zwierząt lub jeżeli właściciel kota jest nieznany lub kot jest dziki.

Bądź przygotowany, aby zgłosić datę, godzinę i lokalizację, a także okoliczności ugryzienia, rasy kota, kolor, oznaczenia, itp umożliwia sterowanie zwierząt próbować zlokalizować i przechwycić kotów obserwować pod kątem objawów wścieklizny. Raportowania pozwala również lokalne władze zdrowia publicznego, aby śledzić dane i trendy w ukąszenia zwierząt do ludzi w społeczności.

Wskazówki:

 • Zapytać w szpitalu, mogą one być w stanie zgłosić zgryzu nie. Może trzeba będzie śledzić z kontroli zwierzęcego później. Lokalna policja powinna również być w stanie podać odpowiednie numery do połączenia.
 • Ukąszenia Cat rzadko mają konsekwencje prawne i odpowiedzialnego właściciela zwierzaka, którego kot został zaszczepiony ma się czego obawiać ze współpracy z raportu.
 • Większość raportów zgryz pochodzą z lekarzy, weterynarzy, ofiar i jednak każdy, kto świadkiem incydentu może sporządzić sprawozdanie.
 • Nigdy nie zaniedbuj mieć zgryz kota traktowany przez lekarza. Ponieważ rany rany kłute, bakterie są "zaszczepiono" do głębokiej ciała. Powinny one być traktowane agresywnie antybiotykami.
 • Nigdy nie próbować uchwycić dzikich kotu samemu. Są dzikie zwierzęta i kontroli zwierząt jest przystosowany do obsługi je bez szkody dla kota lub wypadkami.

Zioła dla Foot Pain

Wiele ziół znane są przeciwzapalne i przeciwbólowe właściwości, takie jak koci pazur i imbiru. Pomocą ziół do bólu oferuje alternatywę w stosunku do tradycyjnych przeciwbólowe, zwykle tymi samymi wynikami.

Kupalnik

Spróbuj żel Arnica miejscowo w 10 do 20 procent roztworu nalewki dla zmniejszenia bólu. Arnica jest stosowany w celu zmniejszenia bólu z wielu dolegliwości, w tym bóle stawów i mięśni i siniaki.

Salix

Weź 01:59 łyżeczki proszku z kory Salix codziennie do bólu. Salix jest podstawą w medycynie ludowej ze względu na jego zdolności zabijania ból, ale również ze względu na jego działanie ochronne w przypadku stawów.

Boswellia

Dla długoterminowego zmniejszenia bólu, bez ryzyka skutków ubocznych, wziąć 250 mg na dzień ziela Boswellia. Boswellia pochodzi z soku drzewa, który jest rodzimy do Indii.

Koci Pazur

Weź 100 mg na dobę z pazurem zioło kota do bólu. Koci pazur jest winorośl, która rośnie dziko w Amazonii. Znane jest także być korzystne dla układu immunologicznego.

Imbir

Stosowane w celu złagodzenia wielu chorób związanych z bólem, imbir posiada przeciwzapalne i przeciwbólowe, walcząc cechy. Weź 250 mg wyciągu z imbiru codziennie do bólu stóp.

Olej z wiesiołka

Dodatek z jedną łyżką oleju z wiesiołka codziennie do bólu. Olej z wiesiołka dwuletniego może osłabić ból i zapalenie stawów i innych dolegliwości.

Jak zapobiec Animal Hoarding

Jak zapobiec Animal Hoarding


Gromadzić manifesty w wielu formach, utrzymywania śmieci i śmieci nawet gromadzić zwierząt. Ludzie, którzy gromadzą zwierzęta zachować dużą liczbę kotów, psów i innych zwierząt w małym domu lub środowiska, a często nie zapewniają podstawową opiekę, jedzenie, wodę lub czyste przestrzenie mieszkalne. Gromadzenie zwierząt mogą być również uznane za formę okrucieństwa wobec zwierząt. Znaki akumulacji zwierząt są widoczne jak niedożywienie, schorzenia, które zostały pozostawione bez leczenia i chorób oczu i zębów. Kroki można podjąć, jednak, aby zapobiec gromadzeniu zwierząt i zaniedbania.

Instrukcje

1 edukowania społeczności o akumulacji zwierząt i jak rozpoznawać znaki na nieruchomości INDIVIDUALA € ™ s. Poszukaj niehigieniczne warunki na nieruchomości osoby, w tym zapach moczu lub kału i zaniedbanych warunkach, zarówno na zewnątrz i wewnątrz budynku. Słuchać dźwięków szczekanie psów i od wielu bezpańskich kotów pochodzących i wyjść z domu.

2. Przestrzegać każdą osobę fizyczną, który podejrzewasz, akumulacji, szukając cech, które mają tendencję do zwierząt hoarders dzielić. Znaki ostrzegawcze to odmowa pozbyć się wszelkich zwierząt, skłonność do potrzebujesz w domu bałagan, zaprzeczając, że zwierzęta są zaniedbane i ma przekonanie, że wszystkie zwierzęta są właściwie leczeni. Uważaj również na sygnały, że życie publiczne danej osoby znacznie różni się od życia, że ​​ma w domu.

3 Pomóż innym zobaczyć, jak ogół społeczeństwa ma wpływ akumulacji zwierząt. W niehigieniczne warunki życia w domach hoarders często powodują kału i moczu poza domem, jak również. Liczba zwierząt uratowanych może przytłoczyć lub bankructwa lokalnego schroniska dla zwierząt.

4 Skontaktuj się stróże prawa, Humane Society lub lokalne schronisko dla zwierząt uwagę możliwe oznak akumulacji zwierząt. Zapytaj o urzędników odwiedzić obiekt do sprawdzenia na dobrostan zwierząt.

5 programów sterylizacji Darowizna na zwierzętach. Pomoc osobom, które nie mogą sobie pozwolić na wykastrować czy nijakiego swoje zwierzęta, co zapobiega niepotrzebnemu hodowli zwierząt, które czasami mogą stworzyć sytuację, gromadzenie zapasów.

6 Rozpocznij sąsiedztwa programu zegarek który koncentruje się na oglądanie na objawy nadużycia i zaniedbania zwierząt. Odwiedź domów podejrzanych zwierząt chomikowania i sprawdzić warunki życia osobiście przed dokonaniem jakichkolwiek raportów do Humane Society lub funkcjonariuszy organów ścigania.

Jak uzyskać bezpłatny kontroli urodzeń w Houston w Teksasie

Jak uzyskać bezpłatny kontroli urodzeń w Houston w Teksasie


Jako odpowiedzialny, aktywne seksualnie osoby, należy podjąć działania w celu uzyskania kontroli urodzeń, jeśli nie jesteś zainteresowany w poczęciu dziecka. Nawet jeśli masz niewiele lub nie ma pieniędzy, nadal można uzyskać bezpłatną antykoncepcję w Houston w Teksasie przez program finansowany przez rząd. Bezpłatne antykoncepcyjnej jest oferowany w różnych formach, takich jak prezerwatywy, plastry, zdjęć lub tabletek. Tak długo, jak spełniają wymagania kwalifikacyjne, można uzyskać bezpłatną antykoncepcję, że trzeba w Houston w Teksasie.

Instrukcje

1 Skontaktuj się z Medicaid Program Zdrowia Kobiet na 866-993-9972 i poprosić formularz Program Zdrowia damska, pobierz jeden z Internetu hhsc.state.tx.us lub odebrać kopię w urzędzie Zdrowia i Opieki Społecznej lub klinice która oferuje usługi antykoncepcyjne, takie jak Planned Parenthood.

2 Wypełnij wniosek i zebrać informacje, które pokazują bieżące przychody, koszty i obywatelstwa. Dokumenty takie jak odcinku wypłaty z ostatnich 60 dni, list od pracodawcy lub dowód dla bezrobotnych lub ubezpieczeń społecznych okaże bieżące dochody. Udowodnić koszty poprzez zapewnienie wpływów lub deklaracji podatkowych, które pokazują swoje wydatki lub koszty opieki nad dziećmi alimenty. Przedstawić dowód obywatelstwa z aktu urodzenia USA i prawo jazdy ze zdjęciem, zaświadczenie z amerykańskiego obywatelstwa i paszportu USA.

3 Faks lub ręcznie dostarczyć wypełniony, podpisany wniosek i innych wymaganych elementów do urzędu Zdrowia i Opieki Społecznej Komisji w Houston w Teksasie na 866-993-9971 lub na adres:
HHSC - WHP
MC 821-1
PO Box 16017
Houston, TX 77222-6017

Można także wziąć wypełnionego i podpisanego wniosku wymagane informacje do kliniki w Houston, takich jak Planned Parenthood.

4 Poczekaj na zatwierdzenie. Uzyskać bezpłatną antykoncepcję z kliniki, takich jak Planned Parenthood, która oferuje takie usługi. Klinika może być w stanie dać Ci bezpłatną antykoncepcję na miejscu, lub może masz receptę wypełnić i przedstawić swój numer Medicaid ID, który pozwoli Ci otrzymywać bezpłatną antykoncepcję.

Jakie są plany diety całkowicie bezpłatne dla młodzieży?

To jest wspólne, aby znaleźć programy i plany, które mają pewne koszty związane z ich diety. Wielu nastolatków nie mają pieniędzy na planów diety, ponieważ nie produkuje jeszcze dochodów. Rodzice, które są w budżecie nie powinno się wydawać więcej pieniędzy mieć zdrowsze dzieci. Kluczem do znalezienia wolnych planów diety dla nastolatków jest znalezienie planów diety, które są skuteczne i zaspokoić nastolatka życia.

Nastolatki zapłonowe

Nastolatki z nadwagą są regularne występowanie w naszym społeczeństwie, i Nastolatki Spark rozumie problemu. Nastolatki Spark jest spin-off z oryginalnego Spark Ludzie stronie kontroli wagi. Ta strona internetowa zawiera przydatne informacje dla młodzieży do czytania i stara się promować zdrowego odchudzania. Nastolatki muszą się zarejestrować i założyć konto, a członkostwo jest darmowe. Nie ma nic kupić, ale sugestie podane do spożycia żywności. Strona oferuje zespołów wsparcia i fora dla młodzieży, aby odnosić się do siebie nawzajem o ich problem wagi. Program fitness i posiłek plany są pokrywane spełnione potrzeb rosnących nastolatków, którzy wciąż potrzebują pożywienia, ale pragnienie, aby rzucić kilka kilogramów.

Odchudzanie Centralny

Spróbuj odchudzania Centralny, który został zaprojektowany przez twórców tryska źródło programów odchudzania. Podczas Wellspring nie zaleca konkretnego planu diety, to nie zapewnia bezpłatne narzędzia tworzą skuteczny plan nastolatek diety. Nastolatki są w stanie korzystać z tej witryny, aby znaleźć recepty na osiągnięcie ich dzienne limity kalorii, jak również poprawić swoje strategie odchudzania. Przepisy pochodzą z instrukcji i odżywiania informacji, aby pomóc młodzieży śledzić ich spożycie kalorii. Blogi i fora nie są niczym nowym dla nastolatków, więc ludzie w Wellspring te funkcje zostały włączone do strony internetowej, aby to nastolatek w obsłudze. Istnieją specjalne wykresy waga dla nastolatków i kalkulatorów zmierzyć ilość spalonych kalorii na sesję ćwiczeń. Tryska źródło ma zawierać linki do zewnętrznych planów diety, które mogą kosztować kilka dolarów do udziału, ale nie jest to konieczne do tych poza plan diety, aby odnieść sukces z Weight Loss Central stronie.

Liczenie kalorii

Podczas sprawdzanie zdrowia, zwrócić się do lekarza nastolatka, co jest zalecane dla jej dziennego spożycia kalorii, aby promować utrata masy ciała, tak nastolatek może liczyć jej kalorii. Gdy nastolatek wie, ile kalorii powinna być spożywanie codziennie, może ona liczyć jej odżywcze składniki pakietu czytając przed jedzeniem. Również powiedzieć teen odnieść się do MyPyramid, która oferuje indywidualne plany żywieniowe jako część amerykańskiego Departamentu Rolnictwa.

Jak leczyć alergie dla psów i kotów

Jak leczyć alergie dla psów i kotów


Według Amerykańskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami (ASPCA), między 15 a 20 procent ludzi jest uczulonych na zwierzęta. (\ Wiele osób ma alergię na ich własnych psów i kotów, ale wybrać je zachować jako członka rodziny. To dlatego, że istnieje wiele sposobów leczenia alergii domowych do życia z nich znośne. Alergia na zwierzęta powodować podrażnienia nos, płuca i oczy. Ludzie z zatorami alergie zwierząt doświadczenie nosa, kichanie, swędzenie oczu i problemy z oddychaniem, w niektórych przypadkach. Jeśli kochasz swojego zwierzaka i chcesz zachować go wokół na wiele lat, w leczeniu alergii ze środków zapobiegawczych i lek.

Instrukcje

1 Trzymaj psa z wejściem sypialni hipoalergiczny i używać pościel na łóżku. To daje przestrzeń, aby być wolne od alergenów, gdy jest to konieczne, zwłaszcza, gdy śpi.

2 Kup wysokiej wydajności cząstek powietrza (HEPA) ze sklepu do domu poprawy i umieścić go w sypialni lub salonie. Trzymaj filtr przez cały czas, aby usunąć alergeny z powietrza.

3 Pozbądź się dywany w domu, jak dywany i tapicerki tkaniny zbierać alergenów. Jeśli musisz zachować wykładzina, próżnię często z próżni HEPA lub standardowego próżni przy zainstalowanym worek HEPA.

4 Spray powietrze i meble z pokoju sprayu przeciw alergen codziennie do neutralizacji alergenów w pomieszczeniach.

5 Czy ktoś, kto nie jest uczulony na szczotki zwierząt lub czesać kota lub psa ​​na co dzień, aby usunąć martwy naskórek i włosy. Przetrzyj zwierzaka dół usunięcie alergenów lub chusteczki domowych kąpać się raz w tygodniu.

6 Weź pigułki, aby zminimalizować objawy alergii. Niektóre tabletki na alergie są over-the-counter, podczas gdy inne wymagają recepty od alergologa.

7 Pobierz immunoterapii lub odczulania strzały alergii, od lekarza lub alergologa. Pacjenci mogą otrzymać zdjęcia immunoterapii dla psów i kotów.

Jak uzyskać bezpłatną poradę na pytania medyczne

Jak uzyskać bezpłatną poradę na pytania medyczne


Niezależnie od tego czy zostały niedawno zwolniony, szukasz obniżyć koszty, nie mają obecnie ubezpieczenie zdrowotne lub po prostu chcą być dobrze poinformowani, jak to możliwe, ważne jest, aby znać swoje możliwości na znalezienie wysokiej jakości i łatwo dostępne informacje na temat medycznych pytania. Dla nieubezpieczonych, rutynowych konsultacji zdrowotnych, mogą być barierą. Nawet dla tych, którzy mają ubezpieczenie zdrowotne, co płaci i trudności planowania może zniechęcić cię do konsultacji lekarzy odpowiedzi na pytania medyczne. Jednakże, jeśli jesteś poważnie zaniepokojony własnego zdrowia lub, że z ukochaną osobą, konsultacji licencjonowanego lekarza medycyny pozostaje najbezpieczniejszym i najbardziej odpowiedzialny sposób działania.

Instrukcje

1 Skonsultuj renomowanych, zasobów internetowych, takich jak WebMD.com i Healthline.com. Zbadaj zasobów dostępnych za pośrednictwem lokalnych bibliotekach i księgarniach. Poprosić personel o pomoc w znalezieniu encyklopedii medycznych i zasobów webowych dostępne za pośrednictwem lokalnych uniwersytetów i szpitali. Nie ważne gdzie jesteś, zasoby internetowe zawierają szczegółowe informacje, o których objawy mogą wskazywać na różne choroby.

2 Zadaj konkretne pytania na temat interaktywnych stron internetowych, takich jak Freeonlinemedicaladvice.com, w którym można skontaktować się lekarzy i pielęgniarek "na wezwanie". Wiele szpitali, w tym z Mayo Clinic, posiada funkcję "sprawdzania objawem" na swoich stronach internetowych, które mogą zapewnić Państwu dodatkowe informacje o swoim stanie zdrowia. Twój własny lekarz lub lekarze w miejscowym szpitalu mogą być dostępne poprzez e-mail, aby pytania polowych.

3 Zbadaj, czy przychodnie zdrowia społeczności są obecnie w swojej okolicy. Takie kliniki oferują zwykle ostrożność opłat przesuwając skalę w oparciu o zasobach finansowych. Możesz skorzystać z możliwości bezpłatnego lub taniego opieki medycznej. Sprawdź online lub skontaktować się z książki telefonicznej dla ofert lokalnych klinik zdrowotnych Wspólnoty. Lokalne biuro Planned Parenthood jest także źródłem informacji darmo lub taniej na różnych kwestii, w tym zdrowia reprodukcyjnego i chorób przenoszonych drogą płciową.

4 Sprawdź z amerykańskiego Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej (DHHS), który zapewnia opiekę finansowanego przez władze federalne dla osób w stanie zapłacić za ich własnej opieki zdrowotnej. Aby znaleźć lokalnego biura i ustalić, czy mogą być uprawnione do świadczeń Medicare i Medicaid, przejdź do HHS.gov (patrz link w Resources). DHHS zatrudnia pielęgniarki, które mogą dać bezpłatne porady. Plus oferuje bezpłatne lub tanie terminów medycznych i może pomóc w dostępie do opieki prenatalnej i stomatologicznej.

Wskazówki:

 • Bądź ostrożny, gdy opierając się na Internecie informacji medycznej. Wiarygodne medyczne bazy danych mogą być niezwykle pomocne, ale wiele dezinformacji istnieje w przestrzeni sieciowej.
 • Jeśli obawiasz się, że jesteś poważnie chory, udać się do pobliskiego pogotowie lub skonfigurować szybką wizytę u miejscowego lekarza. Możesz złożyć wniosek o opiekę charytatywną i / lub pracownika socjalnego po tym, w razie potrzeby.

Leczenie Feline kości i stawów u starszych kotów

Kotów choroba zwyrodnieniowa stawów jest choroba zwyrodnieniowa stawów, które powoduje ból i stan zapalny w stawach kota. To rzadkie u kotów, ale kiedy to robi strajk to często u starszych kotów. Chociaż nie ma lekarstwa na chorobę zwyrodnieniową stawów ważne jest, aby wiedzieć, jakie opcje leczenia są.

Ból Leki

Lekarz weterynarii może przepisać leki przeciwzapalne w celu kota z bólem. Weterynarz będzie musiał wykonać badanie fizykalne kota pierwszym i omówić możliwości leczenia z tobą.

Odchudzanie

Nadwaga może obciążać stawów Twojego kota. Według Amerykańskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, "utrata masy ciała, jeśli jest to konieczne, wykazano korzyści z nadwagą koty z zapaleniem stawów."

Zapewnienie Ciepło

Objawy zapalenia stawów może pogorszyć się w obszarach zimnych lub wilgotnych, dlatego ważne jest, aby upewnić się, że twój kot jest ciepło i sucho. Ogrzaniem domu. Można również zakupić podkładki grzewcze i miękkie łóżka kota dla kota do spania.

Ćwiczenie

Ćwiczenia nie tylko pomaga schudnąć kota, ale także pomaga utrzymać kota sztywność stawów rozgrzany.

Making Your Cat Wygodne

Innym sposobem, aby pomóc złagodzić bolesne efekty kociej choroby zwyrodnieniowej stawów jest dać kotu delikatny masaż. Pomoc kota poprzez codzienne życie tak proste, jak to możliwe. Amerykańskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami zaleca uwodzenie "obszary jej ciała, które mogą być trudne dla niej do osiągnięcia."

Bezpłatnej opieki zdrowotnej dla noworodków na Florydzie

Bezpłatnej opieki zdrowotnej dla noworodków na Florydzie


Noworodki wymagają opieki zdrowotnej z wielu powodów. Zaraz po porodzie, zazwyczaj spędzić dzień lub dwa w szpitalu z ich matkami. W niektórych przypadkach występują powikłania, a następnie noworodki wymagają dłuższych pobytów w szpitalu i bardziej kosztownej opieki medycznej. W pierwszych miesiącach życia, noworodki powinny otrzymać liczbę szczepień przeciw różnym chorobom i otrzymywać regularne kontrole, aby upewnić się, że rozwija się normalnie i nie opracowano żadnych problemów zdrowotnych. Chociaż noworodki wymagają regularnej opieki zdrowotnej, rodzin o niskich dochodach i bez ubezpieczenia zdrowotnego może mieć problemy z płaceniem za opiekę zdrowotną dla swoich dzieci.

Medicaid

Floryda Medicaid płaci za opiekę zdrowotną dla niemowląt noworodków, których rodziny mają niskie dochody. Pokryte usługi zdrowotne obejmują również opiekę nad dziećmi, szczepienia, leki na receptę, gdy potrzebne, obrzezanie, opieki szpitalnej natychmiast po porodzie w tym leczenia w poziomie III Special Care Nursery w razie potrzeby, wizyty u lekarzy i klinik, leczenie szpitalne w nagłych i pokoje wszelkie niezbędne medyczne testy.

Dotacje

Noworodki na Florydzie mogą kwalifikować się do niektórych dotacji na pomoc w pokryciu kosztów opieki zdrowotnej, jeśli mają poważne problemy zdrowotne. Niektóre fundacje, które oferują dotacje dla noworodków przeglądarki i szybkie wydatkowanie aplikacji funduszy, ale może to zająć trochę czasu, aby otrzymywać fundusze od innych. Niektóre fundacje, które oferują dotacje dla noworodków na Florydzie są: Stany Fundację Healthcare dzieci i amerykański fundusz nerek.

Awaryjne medyczne Leczenie i ustawa Aktywny Pracy

Opieka medyczna w nagłych wypadkach oraz ustawy Aktywny Pracy wymaga szpitali, aby zapewnić traktowanie kobiet w pracy, nawet jeśli nie mają lekarza ubezpieczenia i nie ma możliwości, aby zapłacić za leczenie, które otrzymują. Kobiety w pracy może przejść do dowolnego szpitala pogotowie, a jeśli szpital zapewnia opiekę macierzyński, kobiety będą dopuszczeni do jednostki pracy i dostawy. Jeśli szpital nie zapewnia opieki macierzyńskiego kobiety zostaną przeniesione do innego szpitala, które wykonuje, chyba że nie ma czasu, aby przenieść je przed wysyłką, w którym to przypadku ich dzieci będą dostarczane w izbie. W noworodki będą również natychmiast otrzymać opiekę zdrowotną po urodzeniu, nawet jeśli matki nie mają ubezpieczenia zdrowotnego i nie ma możliwości, aby zapłacić za opiekę swojego dziecka.

Inne źródła Opieki Zdrowotnej bezpłatny

Niektóre kliniki na Florydzie zapewnić pomoc medyczną do noworodków ruchomej skali, co oznacza, że ​​opiera się na dochodach opłat pacjentów. Noworodki z rodzin o bardzo niskich dochodach mogą kwalifikować się do bezpłatnej opieki zdrowotnej.

Jak ubiegać się o bezpłatny Medycznej Ubezpieczenia

Jak ubiegać się o bezpłatny Medycznej Ubezpieczenia


Ubezpieczenie medyczne, lub ochrona przed kosztów opieki medycznej z powodu urazu lub choroby, zazwyczaj oferowane w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin przez pracodawców i często rozciąga się na członków rodziny pracownika. Niektóre prywatne firmy ubezpieczeniowe są Blue Cross, Kaiser Permanente i Wielka Healthcare. Jednak nie wszystkie osoby, prawo do ubezpieczenia zdrowotnego lub stać na opłacenie kosztów ubezpieczenia na własną rękę. Istnieje kilka sposobów, aby ubiegać się o bezpłatne ubezpieczenie zdrowotne.

Instrukcje

1 Oceń potencjalnych kwalifikacji do Medicaid, prowadzonym programie federalnym, który oferuje ubezpieczenie zdrowotne dla osób o niskich dochodach i rodzin. Określ swój ogólny uprawnienie do Medicaid na US Department of Health & Human Services stronie internetowej cms.gov.

2 Przygotuj dokumentację przed zastosowaniem się do Medicaid, jak rząd wymaga dowodu poziomu dochodów. Zdobywaj odcinki wypłat, odcinki płatności dla bezrobotnych, ostatnie rachunki medyczne, które są istotne do aktualnych warunków, dowód amerykańskiego obywatelstwa lub statusu prawnego cudzoziemca i dokumentacji dla dzieci, aby udowodnić, że są obywatelami prawne, jak również.

3 Skontaktuj się z lokalnym biurem Medicaid, aby rozpocząć proces aplikacji. Należy pamiętać, że proces aplikacji i wymagania kwalifikacyjne mogą różnić się od stanu do stanu. Możesz znaleźć katalogu online państwowych Medicaid biur na National Association of State Medicaid dyrektorów stronie internetowej NASMD.org.

4 Ustaw wywiad do ubiegania się o Medicaid, osobiście lub przez telefon, z lokalnego biura Medicaid. Przynieś wszystkie papierkowej roboty i osobistej identyfikacji z tobą.

5 Spójrz na swojej stronie rządowej, aby zobaczyć, jakie inne darmowe ubezpieczenie medyczne jest oferowana przez państwo. Na przykład, stan Texas oferuje childrenâ € ™ s ubezpieczenia zdrowotnego, Program (CHIP) dla rodzin, które nie kwalifikują się do Medicaid, ale nie może sobie pozwolić na ubezpieczenie na własną rękę. Program zapewnia ubezpieczenie zdrowotne dla dzieci kwalifikacyjnych bez kosztów. Zobacz więcej informacji i złożyć wniosek online na stronie internetowej rządu Texas w GovBenefits.gov.

Jak uzyskać bezpłatny STD test

Jak uzyskać bezpłatny STD test


Pracownicy służby zdrowia są często zwolennikami świadomości społecznej chorób przenoszonych drogą płciową (STD). Jednak trzeba wziąć odpowiedzialność osobistą i uzyskać indywidualne badanie STD dla dobra siebie i swoich przeszłych, obecnych i przyszłych partnerów seksualnych. Bez wykrywania klinicznej, nieleczona może przynieść szkody SDT długoterminowej i siać spustoszenie na jednostki fizyczne i emocjonalne samopoczucie. Ze względu na różne kampanie zdrowia publicznego i finansowania rządowego, bezpłatne badania STD oferowane są w wielu lokalizacjach na terenie całego kraju.

Lokalizacje

Mandaty federalnych i stanowych zazwyczaj przydzielają dotacje pieniężne wobec sektora zdrowia publicznego; w związku z tym, w wielu stanach, bezpłatne badania STD są zwykle dostępne przez służby zdrowia publicznego i klinikach. Centrum stronie Disease Control kodu odbywa się wyszukiwanie oparte zip, który może odnaleźć bezpłatne usługi testowania w swoim bliskim sąsiedztwie. Możesz znaleźć inne wolne zasoby badań STD poprzez sprawdzenie strony internetowej w swoim stanie zdrowia publicznego lub zdrowia publicznego, zasobów swojej społeczności. Inne zasoby obejmują ośrodki zdrowia kampusu uczelni, które często w stanie przetestować na STD lub odnoszą się do pobliskich klinik, które oferują darmowe testy STD. Wiele miejsca testowania oferują kabinę testów w określonych dniach, choć terminy są również dostępne.

Rodzaje Chorób Testowania

STD jest pojęciem na różne infekcje. Bakteryjną lub wirusową charakterze testy STD są podawane w różny sposób, właściwy dla danego techniczną. Testy STD są dostępne dla następujących: opryszczka narządów płciowych, narządów płciowych wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV), chlamydia, rzeżączka, kiła, bakteryjnego zakażenia pochwy, rzęsistkowicy i wirusa immunodefiency ludzi (HIV) (Zobacz też: 4). Dostępne są również testy na zapalenie wątroby typu B i C. W skali kraju, najbardziej rozpowszechnione badania darmo STD jest na HIV. Jednak różne kliniki oferują bezpłatnych badań innych chorób przenoszonych drogą płciową, jak również.

Rodzaje testów

Testy STD do zakażenia wirusowego jest weryfikowane przez próbek krwi na podstawie, ale można także testować poprzez doustną próbki śliny. Personel medyczny może przetestować w zakażeniach bakteryjnych, wykonując badanie fizykalne, zbieranie kultur lub za pomocą metody opartej na krwi. Na przykład, szybkie testy HIV zwykle odbywa się przez nakłucie palca lub gazikiem ustnej, z których oba mogą uzyskując wstępną do powstania w ciągu 20 minut. Badanie fizykalne są podawane, aby sprawdzić objawów zgodnych z dokumentacją techniczną. W niektórych przypadkach, lekarze zebrać kultur komórkowych z organizmu dla dalszych badań i potwierdzenia STD.

Mandatów Raportowanie

Przenośność Ubezpieczenia Zdrowotnego i Accountability Act z 1996 roku (HIPAA) na ogół chroni osoba prywatna informacji na temat zdrowia, zapewnienie ich poufności. Jednak STD jest uważany choroba zakaźna organizacji medycznych i są zobowiązani do zgłaszania dodatnie testy STD do amerykańskiego Departamentu Zdrowia i Usług Społecznych. Opierając się na kwestii zdrowia publicznego, mandat raportowanie dodatnich testów STD zapewnia większe bezpieczeństwo publiczne i edukację.

Jak uzyskać szkolenie pierwszej bezpłatnej pomocy

Jak uzyskać szkolenie pierwszej bezpłatnej pomocy


Wiele osób uważa, że ​​podstawowy pierwszej pomocy i CPR są pożyteczne umiejętności. Każdego roku tysiące istnień są zapisywane przez osoby z podstawową znajomością pierwszej pomocy. Jednak wiele osób nie jest w stanie wziąć na tradycyjne lekcje pierwszej pomocy i CPR przez Amerykański Czerwony Krzyż. Czasami oczywiście są niewygodne razy, a czasem koszt klasy wystarczy rozciągnąć napięty budżet. Na szczęście jest to możliwe, aby dowiedzieć się pierwszej pomocy i CPR za darmo.

Instrukcje

1 Przejdź do firstaidweb.com. Ta strona internetowa oferuje bezpłatne kursy pierwszej pomocy i CPR zorganizowane przez on-line.

2 Kliknij w link po lewej stronie, który brzmi: "CPR darmowy kurs." Przeczytaj informacje uważnie i kliknij łącza w dół, aby przejść przez każdą stronę.

3 Wykonaj ostateczną quiz i kliknij "Pobierz Stopnia", aby zobaczyć swój wynik.

4 Kliknij w link po lewej stronie, który brzmi, "pierwszej pomocy" i postępów poprzez tego oczywiście w ten sam sposób.

5 Zamówienie certyfikat na ścianie lub karty portfel, które stwierdza, że ukończył kurs online. Nie ma dodatkowych opłat za świadectwa lub kartą.

Wskazówki:

 • Przeczytaj informacje w każdej sekcji ostrożnie. Jeśli kiedykolwiek w sytuacji awaryjnej będzie chciał mieć pewność, że działają poprawnie.
 • Czasami występują inne opcje za darmo w-osobowej pierwszej pomocy szkoleniowej. Niektóre szpitale oferują zajęcia CPR darmo niemowląt i powiatowych wydziałów zdrowia może być w stanie skierować cię do innych zasobów.
 • Niektóre zadania mogą nie przyjąć pierwszej pomocy w trybie online lub kurs CPR jako substytut lokalnej klasy. Choć darmowy pierwszej pomocy i szkolenia CPR może być wygodne, nie ma substytutu dla klas Amerykańskiego Czerwonego Krzyża, które wymagają do wykazania tego, czego uczymy. Jeśli to możliwe należy wziąć udział w zajęciach osobiście.

Jak zabić tasiemce u kotów i ludzi

Jak zabić tasiemce u kotów i ludzi


Robaki są rodzajem roundworm które narusza istotę ciepłokrwistych, w tym ludzi i kotów. Robaki te mocowania na boku jelit i żywią żywienia dostarczonej przeszłości. Chociaż tasiemiec może przejść niezauważona w niektórych ludzi, inni mają poważne powikłania, takie jak nudności, biegunka, skurcze, ból i świąd odbytu. Jeśli uważasz, że masz tasiemca, zmienić swoją dietę, aby pozbyć się go bez żadnych toksyn i leczeniu wszelkich koty w domu, aby zapobiec ponownemu zakażeniu.

Instrukcje

1 Pozbyć się tasiemce pierwszy. Chociaż wiele anty-parasitics istnieje wyeliminować tasiemce, są wysoce toksyczne i mogą być niebezpieczne dla zdrowia. Zmień swoją dietę, a nie, i spędzić tydzień jeść żywności, które są toksyczne dla tasiemca dla wszystkich naturalnych odpowiedź. Chew papai i dyni nasiona w ciągu dnia i jeść dużo organiczny jogurt. Dodaj pepsyny lub glicerynę do gorącej wody i pić przed każdym posiłkiem. Dwie kapsułki czosnku dziennie.

2 Unikaj ryb, mięsa, przetworzone i wyrafinowane potrawy, produkty mleczne, cukry, sodę i alkoholu. Są to produkty, które nadal karmić tasiemca.

3 Traktuj kota z robakom, dostępny kotów pośrednictwem weterynarza lub w sklepie zoologicznym.

Wskazówki:

 • Pozostawione same tasiemce mogą żyć przez cały rok w jelitach gospodarza.
 • Robaki rozmnażają się bezpłciowo.
 • Robaki mogą być przekazywane ze zwierząt na ludzi za pośrednictwem pcheł.
 • Produkty wieprzowe, które nie są prawidłowo gotowane może zawierać tasiemce.

Jak oddać krew do Amerykańskiego Czerwonego Krzyża

W Ameryce Północnej banki krwi są na sucho. Tylko 30 procent Amerykanów kwalifikują się do oddania krwi, co gorsza, 5 procent uprawnionych dawców znaleźć drogę do lokalnego dysku krwi w danym roku. Miliony ludzi przepuścić okazji, aby ratować życie, bo są zbyt zajęci, boi się igieł, lub dlatego, że najbliżej dysk jest ponad 10 kilometrów od miejsca zamieszkania. Czy jesteś dawcą po raz pierwszy lub po prostu nie dały w ciągu kilku lat, nadszedł czas, aby odłożyć na bok swoje usprawiedliwienie. Te proste kroki pokaże, jak znaleźć dysk i umówić się na spotkanie, jak przygotować się oddać krew, i co zrobić, gdy skończysz.

Instrukcje

Znalezienie dysku lokalnym krwi

1 Znajdź Czerwony Krzyż-sponsorowany napęd krwi w danym obszarze. Zadzwoń pod numer 1-800-give-LIFE (1-800-448-3543) i porozmawiać z przedstawicielem. Możesz również odwiedzić stronę internetową Amerykańskiego Czerwonego Krzyża.

2. Po zalogowaniu się na stronie internetowej, wpisz 5-cyfrowy kod pocztowy w polu formularza i naciśnij przycisk wyszukiwania. Jeśli komunikat pojawia się mówiąc, że napęd nie można znaleźć, oznacza to, że nie ma żadnych napędów odległości 2 km od twojej lokalizacji. Hit przycisku Wstecz w przeglądarce i spróbuj zaawansowanego wyszukiwania, w którym można określić, jak daleko jesteś gotowy, aby przejść. Możesz wybrać aż 50 mil, ale często prowadzi się w ciągu 5 lub 10 mil od kodu pocztowego.

3 Wybierz jedną z lokalizacji napędowych w polu "Napędy krwi" i listy szczelin czasowych pojawi się po prawej stronie. Jeśli nie zalogujesz się, komunikat zostanie wyświetlony monit o zalogowanie się lub stwórz profil dawcy krwi. Jeśli nie chcesz, aby stworzyć profil online, można nacisnąć przycisk "Info" dymek, aby uzyskać informacje kontaktowe dla napędu. Kliknięcie nazwy kontaktu spowoduje klienta e-mail, więc możesz zarejestrować się bezpośrednio.

4 Zaznacz datę, godzinę i miejsce wizytę w kalendarzu lub agenda-ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, to zapomnieć, aby pokazać się.

Oddawanie krwi

5 Pokaż się do napędu krwiodawstwa wyznaczonej daty, czasu i miejsca. Nosić odzież z rękawami, które można zwijać powyżej łokci.

6 Znajdź biurko logowania się, pozdrawiam Amerykańskiego Czerwonego Krzyża Przedstawiciela i obserwuj swoje instrukcje. Upewnij się, aby dokładnie zapoznać się z wytycznymi dawcy kwalifikowalności.

7 Gdy dostępna jest na licencji pielęgniarka, przejdź do swojej stacji i postępuj zgodnie z instrukcjami. Musisz przedstawić szybkie mini-fizycznej, gdzie pielęgniarka zmierzyć temperaturę, tętno i ciśnienie krwi, aby upewnić się, że czujesz się na tyle dobrze, aby przekazać. Możesz również wykonać test nakłucie palca w celu ustalenia żelaza wystarczalności i odpowiedzieć na pytania dotyczące historii choroby, albo w formie papierowej lub na małym komputerze osobistym.

8 Jeśli czujesz się dobrze i nadal kwalifikują się do darowizny na podstawie historii choroby, będzie prowadziło do małego stolika, gdzie można zweryfikować swoją tożsamość i ustanowić. Pielęgniarka zlokalizować dużą żyłę wewnątrz łokcia, dezynfekcji powierzchni z jodem wacikiem, i wprowadzić igłę do rozpoczęcia wpłaty. Prawdopodobnie będzie mieć małą różdżkę lub piłkę toczyć w palcach, aby utrzymać przepływ krwi. Średnio 7 może zająć do 10 minut, aby wypełnić 1 pint darowizny torbę.

9 Gdy worek jest pełny, pielęgniarka usunąć igłę, przykryć miejsce opatrunkiem z gazy i poinstruować, aby podnieść rękę w powietrze podczas naciskania na miejscu. Pielęgniarka pomoże Ci usiąść, aby upewnić się, że nie są zawroty głowy i daje arkusz zaradczych instrukcji i numer telefonu można zadzwonić w razie wystąpienia problemów, albo zdecydować krwi nie powinny być pobrane po wszystkim.

Opieka postpenitencjarna

10 Po darowizny, to inteligentny, aby zatrzymać się w tabeli orzeźwienie i podjąć jakieś ciasteczka i sok. Będą one podnieść poziom cukru we krwi i pomagają organizmowi przystosować się do niewielkiej utracie krwi. Po około 15 minutach, powinieneś być gotowy do wznowienia codziennych czynności, w tym jazdy, choć bardzo ciężkich nie jest zalecane przez pięć godzin po pobraniu.

11 Po prostu stracił kufel swoimi płynów ustrojowych, więc należy nawodnić pijąc dużo soków, wody i innych płynów w ciągu najbliższych dwóch dni.

12 Jeśli uczucie pustki w głowie lub zawroty głowy, usiąść i podnieść nogi, aż uczucie mija.

13 może usunąć swoje bandaż po 5 do 6 godzin po pobraniu. W przypadku wystąpienia krwawienia po usunięciu bandaża, naciskaj na miejscu i podnieść rękę na 3 do 5 minut. Siniaki mogą wystąpić w miejscu, które może trwać do 10 dni; przyłożenie lodu w ciągu pierwszych 24 godzin może pomóc w krwawienia i siniaki.

14 W przypadku wystąpienia siniaków, które trwa dłużej niż dwa tygodnie lub czuć zaniepokojony inny objaw, zadzwoń Amerykańskiego Czerwonego Krzyża bezpłatny numer na aftercare instrukcją.

Wskazówki:

 • Spróbuj przybyć 15 minut przed czasem na wizytę. Napęd został dawcą czasami wspierane ze względu na koniec spotkania.
 • Jeśli twoje żyły są trudne do zobaczenia pod skórą, spróbuj pić dwa lub trzy 16 uncji butelki wody w godzinach porannych przed darować lub podczas oczekiwania w kolejce. Uwodnione żyły wyskoczyć łatwiej, oszczędzając czas i zapobieganie niepotrzebnym ukłucia się igłą.
 • Przeczytaj uważnie wytyczne dawcy kwalifikowalności. Jeśli zauważysz coś, co odnosi się do was i przejść przez cały proces oddawania, będziesz po prostu tracić czasu i środków medycznych.
 • Staraj się unikać noszenia biały na dzień oddawania krwi; mogą wystąpić plamy krwi, lub bardziej prawdopodobne plamy jodu z szczotkowanie wyleczony miejsce przed ubrania; Na szczęście oba mogą być wypłukiwane z zimną wodą.
 • Jeśli boimy się igieł, spróbuj dotacje z przyjacielem. W ten sposób można zaoferować siebie moralnego wsparcia podczas procesu oddawania krwi.
 • Minor strony wpływa od oddawania krwi może to zmęczenie, zawroty głowy, siniaki i-rzadko po datek krwawienie. Jeśli badania krwi spowodować fałszywy alarm na AIDS lub podobnej choroby, może być zabronione oddawania w przyszłości. Czerwony Krzyż Przedstawiciel będzie ostrzegać przez telefon lub mail powinno to nastąpić.

Czy prowadzić do zaburzenia neurologiczne Odpowiedzi Babińskiego?

Odruchy są instynktowne, mimowolne reakcje, które są przewidywalne i niezawodne według określonej stymulacji. Niektóre odruchy są normalne w niemowlęctwie lub wczesnym dzieciństwie, tylko, i znikają jak rosną. Odruch Babińskiego jest typowy odruch u dzieci poniżej drugiego roku życia, ale wygląd w późniejszym życiu wskazuje na problem.

Identyfikacja

Odruch Babińskiego jest testowany przez dotknięcie podeszwę stopy od pięty do palców, z czymś w końcu młotkiem, po zewnętrznej stronie stóp w stanowczy sposób. U pacjentów wrażliwych, odruch może być maskowane przez pacjenta dobrowolnie wycofujące stopę szybko.

Funkcja

Normalną odpowiedź na test Babińskiego jest palce do zwijania się w dół. Babinski odruchową jednak zauważyć, gdy reakcja pacjenta jest, gdy palce zamiast wentylatora górę.

Znaczenie

Gdy pacjent ma odpowiedzi objaw Babińskiego, oznacza to uszkodzenia w drogach nerwowych łączących mózg i rdzeń kręgowy, lub korowo-rdzeniowej. Ponieważ oddechowych prowadzi się po obu stronach rdzenia kręgowego, odruch można zobaczyć na jednej lub na obu stronach. Odruch Babińskiego nieprawidłowe może być tylko tymczasowe jednak, w zależności od przyczyny.

Rodzaje

Niektóre przyczyny nieprawidłowego odruchu Babińskiego lub odpowiedzi obejmują drgawki, choroba Lou Gehriga, guz mózgu, uraz rdzenia kręgowego, udar mózgu, uraz głowy, zapalenie opon mózgowych lub stwardnienie rozsiane.

Przyczyny Babińskiego Zarejestruj

Przyczyny Babińskiego Zarejestruj


Odruch Babińskiego jest specyficzne mimowolne odpowiedzi na stymulację w szczególnym organizmie. Powoduje to osoby duży palec u nogi, aby przejść w kierunku górnej części stopy, podczas gdy pozostałe palce stóp na zewnątrz wentylatora po głaskanie podeszwę. Znak ten odruch jest normalne lub w małych dzieci, choć jego obecność po wieku dwóch lat jest oznaką uszkodzenia dróg nerwowych łączących rdzeń kręgowy i mózg. Znak Babińskiego może być oznaczenie dowolnej liczby zaburzeń lub chorób, które powodują odruch występuje.

Zaburzenia neurologiczne

Odruch Babińskiego może być spowodowane zaburzeniami neurologicznymi dotyczących mózgu, rdzenia kręgowego i system nerwowy. Przykładowo, stwardnienie zanikowe boczne, znane również jako choroba Lou Gehriga, jest chorobą komórek nerwowych w mózgu i rdzeniu kręgowym, co powoduje mimowolne ruchy mięśniowe, i jest bezpośrednio związana z osób cierpiących na odruch Babińskiego. Inne zaburzenia neurologiczne, które powodują objaw Babińskiego obejmują uogólnione drgawki toniczno-kloniczne, stwardnienie rozsiane, udar mózgu i jamistości.

Zaburzenia dziedziczne

Zaburzenia dziedziczne są mniej powszechne przyczyny objaw Babińskiego, niż inne czynniki. Współistniejącej hipokaliemii porażenie okresowe, choroba dziedziczna, która powoduje, że odcinki skrajne osłabienie mięśni, może powodować objaw Babińskiego podczas ciężkiej walki z paraliżem. Innym zaburzeniem dziedzicznym prowadzące do objaw Babińskiego jest ataksja Friedricha, wrodzona choroba, która wpływa na mięśnie i serce.

Choroby lub infekcji

Choroba lub infekcja może wywołać odruch Babinski ze względu na stres spowodowaną w organizmie. Dzieje się tak w niektórych poważnych przypadkach zapalenia opon mózgowych, wirusowe lub bakteryjne zakażenia, który powoduje zapalenie błony obejmujących mózg i rdzeń kręgowy. Inne choroby lub infekcje prowadzące do objaw Babińskiego to guz mózgu lub rdzenia kręgowego, encefalopatia wątroby, niedokrwistość złośliwą, poliomyelitis, wścieklizna i gruźlicze zapalenie stawów.

Szkoda

Gdy do poważnych obrażeń ciała funkcji neurologicznych efektów odruchu Babińskiego ma potencjał, aby wystąpić. Uraz głowy, która ma wysokie prawdopodobieństwo uszkodzenia mózgu mogą spowodować odruch Babińskiego. Odruch mogą również pojawić się w wyniku uszkodzenia rdzenia kręgowego.