adcov.com

zabieg leep a ciąża

Leki i zabiegi na HPV

Wirus brodawczaka ludzkiego (HPV) jest najczęstszą chorobą przenoszoną drogą płciową. Według Centrum Kontroli i Prewencji Chorób, co najmniej 50 procent aktywnych seksualnie kobiet i mężczyzn jakąś formę umowy HPV narządów płciowych w trakcie ich eksploatacji. Istnieje prawie 100 typów wirusa HPV. U kobiet, HPV mogą powodować raka szyjki macicy lub brodawki. Wczesne rozpoznanie jest niezbędna w leczeniu infekcji. Chociaż nie ma lekarstwa na HPV, istnieją sposoby, aby leczyć swoje dolegliwości.

Objawy

Objawy wirusa HPV obejmują brodawki narządów płciowych, wstępnie złośliwe narządów płciowych, raka szyjki macicy, guzów i uszkodzeń jamy ustnej lub górnych dróg oddechowych. Formy wysokiego ryzyka HPV mogą powodować raka szyjki macicy u kobiet, oraz form niskiego ryzyka mogą powodować brodawki. Brodawki mogą pojawić się w odbytu, prącia, sromu i pochwy.

Przyczyny

Wirus HPV jest przenoszony przez kontakt skóra do skóry. To może wprowadzić swoje ciało przez otwarte cięcia lub ścieranie. Zakażenia związane z brodawki narządów płciowych są przenoszone drogą płciową, seksu analnego lub skóra do skóry kontaktu w regionie narządów.

Rak szyjki macicy

Rak szyjki macicy jest najbardziej leczyć, gdy diagnozuje się wcześniej, i dlatego regularne badania cytologiczne są tak istotne. Test można zidentyfikować nieprawidłowych komórek na wczesnym etapie. Pewne terapie stosowane w celu zapobiegania nieprawidłowych komórek w szyjce z coraz złośliwe. Lekarze mogą korzystać z terapii laserowej lub kriochirurgii, gdzie tkanki dotknięte jest spalony lub mrożone off. Leczenie LEEP (procedura wycięcie pętli elektrochirurgiczny) usuwa tkankę za pomocą gorącego pętli drutu. Biopsji stożka, przy czym niektóre z tkanki usuwa się do analizy mikroskopowej, jest czasami zalecane. Jeśli infekcja nie postępuje z rakiem szyjki macicy, promieniowanie, chemioterapia i operacji usuwania organów płciowych mogą być podejmowane.

Brodawki

Brodawki narządów płciowych może być spalona lub zamrożone off. Mogą być również odcięte. W niektórych przypadkach zabieg chirurgiczny może być konieczne usunięcie brodawki. Brodawki mogą także zniknąć na własną rękę, bez żadnego leczenia.

Zapobieganie

Szczepionka Gardasil, teraz może chronić kobiety przed czterema typami wirusa HPV. Są to najczęściej szczepy wywołujące raka szyjki macicy oraz brodawek narządów płciowych. Zalecany jest do dziewcząt w wieku od 11 lat i do 26. Jest to jednak skuteczne tylko u kobiet i dziewcząt, którzy jeszcze nie zostali zarażeni wirusem HPV.

Ludzie mogą również chronić się przed wirusem przez praktykujących wstrzemięźliwość seksualną lub monogamii. Prezerwatywy oferują ograniczoną ochronę przed zakażeniami HPV, jak również.

LEEP Powikłania chirurgiczne

LEEP oznacza procedury pętli wycięcie elektrochirurgiczną. Procedura ta jest stosowana w leczeniu nieprawidłowego wzrostu komórek szyjki macicy i testowanie tych nieprawidłowych komórek. Odbywa się to po cytologiczne potwierdza nieprawidłowych zmian w kobiecej macicy. Podczas procedury nienormalnych tkanek będą usunięte i biopsji można przeprowadzić w razie potrzeby w celu sprawdzenia raka. Jak wszystkie zabiegi chirurgiczne, powikłania mogą wystąpić po zabiegu LEEP.

Jak jest wykonywany?

LEEP jest podobny do miednicy egzaminu w zakresie jak i gdzie jest ona wykonywana. Większość kobiet będą tylko znieczulenie miejscowe, aby znieczulić obszar szyjki macicy i pochwy. W niektórych przypadkach, w których procedura nie jest dobrze tolerowane, pacjent może mieć działanie uspokajające lub, w mniej typowych przypadkach, może ona zostać uśpiony w znieczuleniu ogólnym. Na procedura do wykonania, pacjent będzie położyć się na plecach i umieścić nogi w strzemionach. Wziernik następnie zostać wykorzystane do otwierania do pochwy, szyjki macicy, tak, że może być z łatwością osiągnięty. Rozwiązanie, które pozwala, aby nieprawidłowych komórek widoczne jest nakładana na szyjkę. Następnie urządzenie powiększające nazywa colposcope jest używany do oglądania szyjki macicy; instrument ten nie wejdzie do pochwy. Lekarz następnie znieczulić obszar i włóż naładowany elektrycznie cienkiego drutu do pętli szyjki macicy przez wziernik. Ta pętla drutu usuwa się bardzo cienką warstwę tkanki szyjki macicy, gdy przechodzi ona przez szyjkę w celu usunięcia wszelkich nieprawidłowych komórek. Po tkanka zostanie usunięta, to przesyła się do testowania czy są jakieś nienormalne komórki lub rak jest obecny. Po ukończeniu procedury i jest w nich usuwany, leczniczych pastę nakłada się na szyjki i otaczającą przestrzeń celem łagodzenia bieżącego lub po procesowej krwawienia.

Ciężkie krwawienie

Ciężkie krwawienie jest najczęstszym powikłaniem procedury LEEP. Jest to najczęściej w pierwszych trzech tygodni po procedura jest wykonywana. W przypadku wystąpienia krwawienia ciężkich, pacjent może mieć pasty stosowanej do szyjki w celu zatrzymania krwawienia.

Ciąża

Niektóre kobiety, które LEEP wykonywane mogą wystąpić zagrożenia z kolejnych ciąż. Ryzyka te obejmują niską wagę urodzeniową i przedwczesnych porodów. Choć nie powszechne, ryzyka te są zwiększane o każdej procedury LEEP kobieta przechodzi.

Zwężenie szyjki macicy

Chociaż rzadko, niektóre kobiety mogą wystąpić zwężenie szyjki po urodzeniu Leep wykonana. To zwężenie miesiączki mogą powodować problemy dla niektórych kobiet. Może również powodować niektóre kobiety mają trudności z zajściem w ciążę.

Zakażenie

Niektóre kobiety, które przeszły procedurę LEEP może rozwinąć się zakażenie. Zakażenie to zazwyczaj występują w ciągu dwóch dni po procedura jest wykonywana. Zakażenia są częstsze niż powikłań ciąży i zwężenie szyjki macicy, ale nadal nie występują w wielu kobiet, które miały tę procedurę.

Procedury LEEP Loop

Procedura wycięcie pętlą lub elektrochirurgiczną LEEP to zabieg powszechnie stosowany w leczeniu raka szyjki macicy. LEEP ambulatoryjne jest powszechnie wykonywane procedury w urzędach i przychodniach lekarskich.

Funkcja

Podstawową funkcją metodą elektrokonizacji elektrodą pętlową jest usunąć komórki, które są nietypowe lub rakową z otworu szyjki macicy.

Identyfikacja

Metodą elektrokonizacji elektrodą pętlową, lekarz wykorzystuje pętlę z drutu, który działa jak nóż, gdy zelektryfikowana. Pętli daje lekarzowi możliwość Kromka się bardzo cienką warstwę szyjki macicy z precyzją.

Cechy

Podczas zabiegu pacjent leży na badania z nogi w strzemionach i wziernik służy do otwierania powierzchni pochwy. Kobiety budzą metodą elektrokonizacji elektrodą pętlową i podane znieczulenie, aby zapobiec ból.

Kauteryzacja

Po zakończeniu procedury, lekarze często stosuje się specjalne pasty macicy w celu zapobiegania krwawienia. Alternatywnie, lekarze często wykorzystują elektrokoagulacji, który polega na zastosowaniu prądu elektrycznego w miejscu nacięcia do tworzenia skrzepów.

Efekty

American College Położnictwa i Ginekologii (ACOG) informuje, że LEEP jest bezpieczna z kilku skutków ubocznych. Zwykle kobiety doświadczają różowe upławy i skurcze.

Rozważania

Chociaż jest to rzadkie, niektóre kobiety doświadczają krwawienia po metodą elektrokonizacji elektrodą pętlową i wymaga dodatkowego leczenia szyjnego pasty krzepnięcia. ACOG ostrzega również, że istnieje niewielkie ryzyko przedwczesnego porodu i niskiej masy urodzeniowej, a także trudności z zajściem w ciążę u kobiet, które przechodzą procedurę.

Zabiegi dla mężczyzn Wart narządów płciowych

Niektóre postacie wirusa brodawczaka narządów człowieka (HPV) może powodować narządów płciowych. Zakontraktowane przez aktywnych seksualnie kobiet i mężczyzn, istnieje ponad 40 typów wirusa HPV, które mogą rozprzestrzeniać się za pośrednictwem narządów płciowych podczas seksu. Może zarazić ludzi przez skórę na i wokół odbytu i prącia. Zabiegi są różne, ale faktem jest, że nawet po udanym leczeniu brodawek narządów płciowych mogą powrócić ze względu na wysoce zakaźną naturę wirusa.

Usunięcie chirurgiczne

Jedną z form leczenia brodawek narządów płciowych jest operacja. Jednak większość Brodawki mają tendencję do nawrotów, więc może być potrzebna więcej niż jedna wycięcie chirurgiczne. Opcja chirurgiczne jest zwykle uważany jeśli brodawki są powszechne i medyczne i inne opcje zawiodły.

Zamrażanie

Krioterapia jest jedną z form leczenia chirurgicznego, który działa przez zamrażanie brodawkę poprzez formowanie blistra wokół niego. Skóra goi jak zmiana wysycha i odpada, co umożliwia nowe skóry przechodzą.

Terapia laserowa

Intensywny promień światła jest używany do spalić brodawkę. Zabieg ten jest zalecany do brodawek, które są odporne na inne formy leczenia. Leczenie jest drogie, tylko wtedy, gdy jest to absolutnie konieczne.

Krem leczniczy

Krem leczniczej, Imikwimod, jest czasami stosowane w celu pobudzenia układu odpornościowego organizmu. Aplikacja usprawnia proces gojenia szybszy, choć może to potrwać dłużej niż metod chirurgicznych.

Żywice na bazie roślin

Podophyllin i podofilox są żywice na bazie roślin, które pomagają wyeliminować brodawki narządów płciowych. Podophyllin muszą być stosowane przez lekarza, a podofilox można zastosować w domu. To jest do stosowania miejscowego i może powodować pieczenie i podrażnienie, więc należy zachować ostrożność podczas korzystania z niego.

Strona główna zadośćuczynienie

Chociaż nie ma dowodów naukowych na poparcie zabiegi domowe, sugerowano, że naturalne produkty, takie jak aloes i octu może pomóc w leczeniu brodawek płciowych u mężczyzn.

Pętla Elektrokauteryzacja Wycięcie Procedura (LEEP)

Pętla procedura elektrochirurgiczny wycięcie jest sposób usuwania brodawek płciowych za pomocą ostrego narzędzia w kształcie pętli, przechodząc w poprzek jej podstawy brodawki narządów płciowych i cięcie go czysto ze skóry, a następnie odkażania rany.

Jakie są zabiegi dla aksonów Demylinizing neuropatią?

Jakie są zabiegi dla aksonów Demylinizing neuropatią?


Neuropatia obwodowa jest zaburzenie neurologiczne wpływające silnik organizmu, zmysłowe i, u niektórych pacjentów, nerwów autonomicznych. Przyczyny to cukrzyca, HIV, niedobory witamin, alkoholizm lub reakcje niektórych leków. Postępy diagnostyki pozwalają lekarzom ustalić najbardziej odpowiednie leczenie dla różnych typów neuropatii.

Najczęstsze zabiegi

Neuropatia jest klasyfikowany przez elektrofizjologicznych badaniu, co pozwala określić, czy otoczka mielinowa lub aksonu obwodowego jest ograniczona. U niektórych pacjentów, neuropatia obwodowa ustala się aksonów i demielinizacyjna. Dla wielu z tych pacjentów, zabiegi obejmują steroidy, inne leki na receptę i / lub wymianę osocza.

Plazmaferezy lub plazmaferezy wprowadza osocza, które jest wolne od przeciwciał i komórek odpornościowych z powrotem do ciała, a tym samym ograniczenie stanu zapalnego i tłumienia układu odpornościowego. Dożylna dawka immunoglobins może działać jako przeciwciała, które mogą ograniczyłyby czynności układu odpornościowego.

Neuropatia obwodowa dziedziczone

Nie stwierdzono leczy dla odziedziczonej neuropatii obwodowej. Jednak objawy mogą być zarządzane i osłabiony. Skurcze mogą być złagodzone poprzez ćwiczenia, ponieważ wzmacnia mięśnie i oddziały poza zanik mięśni w kończynach, które są sparaliżowane. Pacjenci z odziedziczonych form stanu strategii należy również skorzystać diety, aby pomóc poradzić sobie z objawami ze strony przewodu pokarmowego.

Zabiegi Poprzez Zdrowe Życie

W momencie diagnozy pacjentów z tej formy neuropatii obwodowej powinny zaprzestania palenia, jak skurcz naczyń krwionośnych, zmniejszenie dostarczania składników odżywczych istotnych do nerwów obwodowych na całym ciele. To może pogorszyć objawy i spowodować dalsze uszkodzenia.

Diabetycy cierpią tej formy neuropatii powinny być szczególnie staranny w opiece nad ich stóp i wszelkich ran. Pozwoli to złagodzić objawy i pobudzić regenerację nerwów.

Zabiegi Ból szyi

Ból szyi może być opisane jak pieczenie, bóle i częstego unieruchomienia i sztywność karku. Ból szyi może również emitować od ramion w dół ramion. Przyczyny bólu szyi to zwyrodnieniowe dysku, uraz (na przykład w wyniku wypadku samochodowego) lub przewlekłego stresu (powtarzające się ruchy, które stawia stresu i napięcia mięśni i ścięgien).

Akupresura i akupunktura

Manipulowanie i masuje punkty akupresury może łagodzić przewlekłe bóle promowanie uwalnianie endorfin, które są naszymi własnymi organizmu uśmierzające ból naturalny. Akupunktura może pomóc nauczyć się być zdrowe ciało i złagodzić ból znowu i przez blokowanie sygnału bólu do mózgu, tym samym przerywając wiadomość bólu wzdłuż szlaku.

Physical Therapy

Fizykoterapia używa kombinacji zabiegów, takich jak ćwiczenia ból szyi i manipulacji tkanek miękkich i mięśni, które pomogą skutecznie leczyć ból szyi. Badania wykazały, że połączenie fizykoterapii i ćwiczeń może przynieść ulgę w bólu, ale te są również mniej dotknięty może potrzebować dodatkowych opieki.

Ruch ciała Terapie

Hatha joga, Feldenkraisa i Breema są terapie ciała chwila których celem jest poprawa postawy, pobudzać energię uzdrawiania ciała i poprawy elastyczności, łagodząc w ten sposób żadnych podstawowych problemów, które mogą być progresję ból szyi.

Refleksologii

Refleksologia to forma masażu, która koncentruje się na konkretnych punktach stóp, które korelują z obszarów ciała. Znajduje się w pierwszej strefie poprzecznej stopki, szyjki odruch kręgosłupa znajduje się na zewnątrz dużego palca tuż powyżej stawu stopy.

TENS

TENS forma electroanalgesia najczęściej stosowane do leczenia bólu szyi. TENS nie tylko pomaga przełamać sygnał bólu w drodze do mózgu, ale to pomaga stymulować produkcję endorfin, ciało własne przeciwbólowe. Badania opublikowane w 2009 roku stwierdził, że TENS było korzystne leczenie uzupełniające dla osób z bólem.

Terapeutyczny USG

USG terapeutyczne wykorzystuje znacznie wyższą częstotliwość dźwięku niż USG. Energia ultradźwięków generuje tworzy terapeutyczne ciepło, które pomaga wyeliminować ból, poprawia krążenie (które mogą spieszyć składników odżywczych i tlenu do poszkodowanej / obszaru bolesne tym samym wspomagania gojenia) i zmniejszyć stan zapalny.

Porady dotyczące zdrowego Neck

Utrzymać dobrą postawę. Niektóre działania, takie jak siedzenia, uszy powinny być w jednej linii z ramionami, aby zapobiec obciążenie szyi.
Rób przerwy w pracy często przy komputerze, spróbuj rozciąganie i delikatnie poruszając głową z boku na bok, aby pomóc zerwać napięcia w szyi i ramion.
Nie spać na brzuchu. Stawia to zbyt duże obciążenie szyi i może nasilać ból szyi.
Unikać poduszki typu kontur szyi jeśli spać na boku. Stawia szyi pod zbyt dużym kątem, co może nasilić ból szyi.
Spać z głową i szyją w pozycji neutralnej, stosując ani zbyt gruby, ani zbyt cienki z poduszką. Dobra poduszka powinna wspierać głowę i szyję, ale nie zmusi głowę zbyt daleko do przodu, lub przechylić głowę zbyt daleko.

Zabiegi domowe za ściągniętym nerwem w szyję?

Ściągniętym nerwem w szyi może powodować ból zaczyna się w szyję i podróży do ramienia i pleców regionów. Inne typowe objawy od łagodnego drętwienie do pieczenie w rejonie nóg. Pracownicy służby zdrowia mogą doradzić ściągniętym nerwem domu pacjenta o terapii, takich jak zakup poduszkę szyi. Inne zabiegi domowe obejmują ćwiczenia szyi i wzmocnienie, leki i modyfikacji stylu życia.

Poduszki na szyję

Regularne poduszki mogą oferować komfort szyi codziennie; jednak, poduszki szyi można kupić i stosować w celu złagodzenia mięśnie szyi. To zmniejsza bóle doświadczył podczas snu lub odpoczynku. Poduszki szyi pozwala na łatwe przełączanie pozycji spania. Lekarz lub fizjoterapeuta może polecić poduszkę szyi na ściągniętym nerwem.

Ćwiczenia szyi i wzmocnienie

Ćwiczenia szyi może być przepisywany po lekarz lub fizjoterapeuta wykonał ocenę medyczną. Ćwiczenia szyi może obejmować szyi rozciąga się zachować szyi zrelaksowany. Zwrócić się do dostawcy zdrowia dla poszczególnych ćwiczeń.

Ponadto, silny szyi może pomóc ściągniętym nerwem w szyję. Na przykład, utrzymanie dobrej postawy podczas posiedzenia w celu zmniejszenia presji na karku i zminimalizować dyskomfort.

Leki

Porozmawiaj z lekarzem na temat najlepszego lekarstwa. Może być w stanie wykorzystywać ponad recepty leki przeciwzapalne, takie jak aspiryna. Leki przeciwzapalne mogą zmniejszać ból i pozwala na prowadzenie codziennych czynności, takich jak ubieranie.

Powiedz swoim lekarzem przed użyciem więcej niż zalecana dawka, ponieważ niektóre leki przeciwzapalne mogą powodować problemy zdrowotne. Chcesz lekarz może Cię o dawkowanie i czas na najlepszy bólu.

Zmiany w stylu życia

Fizjoterapeuta lub terapeuta zajęciowy może doradzić zabiegi domowe do ściągniętym nerwem. Jednym z możliwych leczenie stosując okład z lodu dla zmniejszenia bólu. Ponadto zdrowie profesjonalny może sugerować zmniejszenie aktywności sportowe, takie jak jazda na nartach i skoki spadochronowe, gdy masz rozbił nerw w karku. Zmniejsza to szanse na was cierpi poważny uraz, który może wymagać leczenia chirurgicznego.

Zabiegi w domu dla ściągniętym nerwem w szyi, w tym zmiany stylu życia, może być badana przed bardziej zaawansowane leczenie jest zalecane.

Jakie są zabiegi dla szyjki macicy dysku?

Osoby cierpiące z powodu przepukliny lub pęknięcia macicy doświadczenia płyty szereg nieprzyjemnych i bolesnych objawów. Rick C. Sasso i dr Vincent Traynelis opisać objawy pękniętego dysku szyjnego na Spineuniverse jak ból w szyi lub barku ostrza, strzelanie ból ramion lub rąk i drętwienie i mrowienie w rękach. Osoby cierpiące z powodu pękniętego lub szyjki macicy dysku może być trudno się poruszać. Leczenie szyjki lub przepukliny dysku zmienia się w zależności od stopnia nasilenia choroby.

Leczenie przepuklina dysku szyjki macicy z lekami

Osoby z łagodnym dyskopatii szyjnej może trzeba tylko wziąć leki przeciwbólowe, podczas gdy leczyć. Według Princeton mózgu i kręgosłupa Care, leki przeciwzapalne mogą zmniejszyć stan zapalny związany z przepuklina dysku szyjnego. Typowo mogą to być uzyskane na recepty. Recepta rozluźniające mięśnie mogą zmniejszyć skurcze mięśni związane z szyjki macicy przepuklina dysku i to pomoże złagodzić ból. Gdy ból jest ostry, narkotyczne leki przeciwbólowe mogą być przepisane.

Zabiegi dla narkotyków Darmowe dysku przepuklina szyjki macicy

Stosowania ciepła i zimna przepuklina dysku w ciągu pierwszych 24 do 48 godzin może pomóc zmniejszyć ilość bólu odczuwany przez człowieka. W niektórych przypadkach, fizykoterapii będzie wymagana dla osobnika cierpiącego przepukliny dysku. Fizykoterapia użyje delikatny masaż i rozciąganie, aby pomóc rozluźnić mięśnie, zmniejsza ból i poprawy elastyczności. Osoby, z przepuklina dysku szyjnego może trzeba nosić szynę lub nawet wymagać trakcję.

Przedniej szyjki macicy Discectomy

Zazwyczaj lekarze będą stosować procedury chirurgiczne tylko jeśli nie chirurgiczne zabiegi nie pomagają jednostki z przepuklina dysku szyjnego. Najczęstszym zabiegiem chirurgicznym w przepuklina dysku szyjnego jest przednia disectomy szyjki macicy. Procedura ta pomaga złagodzić ból i ciśnienie przez usunięcie uszkodzonego dysku szyjnego i wymiana dysku z przeszczepem kostnym.

Odzyskiwanie przepuklina dysku

Niezależnie od tego, czy poszczególne wymaga chirurgicznego lub nie-chirurgicznego leczenia przepukliny dysku macicy, ważne jest, że zacznie porusza się powoli po rozpoczęciu leczenia. Osoby, z przepuklina dysku szyjnego powinni omówić zwiększenie ruchu i poprawy elastyczności. Przeciwbólowe są często stosowane w leczeniu bólu, jak długo pozostaje poważny.

Zapobieganie przepuklina dysku szyjki macicy

Chociaż przepuklina dysków szyjnych nie zawsze można uniknąć, są środki, które mogą zostać podjęte w celu zmniejszenia danej osoby prawdopodobieństwo rannych. Ćwiczenia, które pomogą poprawić wytrzymałość pleców i kręgosłupa są korzystne. Jest również ważne, że odpowiednie postawy być utrzymywana jako niewłaściwe postawy może przyczyniać się do rozwoju szyjki przepukliny dysku. Osób robi dźwiganie ciężarów powinny upewnić się, aby to zrobić prawidłowo, aby uniknąć obrażeń.

Jakie są zabiegi dla odwodniony dysk w szyi?

Jakie są zabiegi dla odwodniony dysk w szyi?


Odwodniony dysk w szyi może prowadzić do wystąpienia objawów, w tym ból szyi i osłabienie mięśni i ból w ramionach. Lekarz może zaoferować pomoc w zależności od problemów, dysk jest przyczyną.

Dyski w szyi

Międzykręgowy dyski w swoim akcie szyi jako poduszki między kręgami i pomocy twojego dać szyi część swojej elastyczności.

Odwodnione Disk

Dyski w szyi mają wysoką zawartość wody, gdy jesteś młody. Jak wiek, dyski stopniowo odwodnić powodu czasu, ciśnienia umieszczone na dyskach i czynników ryzyka, takich jak palenie papierosów.

Nieinwazyjne zabiegi

Nieinwazyjne metody leczenia odwodnionej dysku w szyi to leki przeciwzapalne i trakcję w celu łagodzenia bólu i ciśnienia na dysku.

Zabiegi chirurgiczne

Jeśli leczenie zachowawcze nie pomaga, to operacja jest dostępna w leczeniu problemów dyskowych w szyję. Chirurg może usunąć odwodniony dysk i bezpiecznik kręgów jest amortyzowany.

Rozważania

Jeśli twój dysk odwodniony stała się przepuklina dysku, należy wiedzieć, że 95 procent pacjentów odzyskać bez konieczności operacji.

Jakie są zabiegi dla wyciągnął mięśnia piersiowego?

Ciągnięte mięśnie piersiowe mogą być nieprzyjemne i bardzo bolesne. Najczęstszą przyczyną tego typu uszkodzenia wynosi od podnoszenia ciężkich. Coś tak prostego jak ruchome ramię może być bolesne, gdy szczep piersiowego. Możesz karmić swoje mięśnie piersiowe przesunięte z powrotem do zdrowia stosując różne zabiegi.

Odpoczywaj

Reszta jest jednym z najważniejszych zabiegów dla Naciągnięty mięsień piersiowy. W większości przypadków 3 dni to wiele czasu spoczynku, ale może to być więcej, w zależności od ciężkości danego szczepu. Powstrzymać się od jakiegokolwiek podnoszenia podczas procesu gojenia. Płetw piersiowych są stosowane we wszystkich ruchów ramion, więc bardzo ważne jest, aby nie próbować podnosić ciężkich przedmiotów.

Zastosowanie Ice

Podczas ciągnięcia mięśnia piersiowego, ważne jest, aby umieścić na niej lód natychmiast, stosując ją do obszaru dotkniętego przez 10 do 15 minut. To pomaga powtórzyć ten proces co godzinę przez pierwsze 2 dni. Użyj ręcznik lub ściereczkę pod lodem, czy czuje się zbyt zimna na skórze.

Delikatne rozciąganie

Tak długo, jak nie przesadzić, rozciąganie może wyciąć cały dzień wolny od procesu gojenia. Aby rozciągnąć mięsień piersiowy, stanąć w drzwiach i połóż dłonie na każdej stronie. Upewnij się, że ramiona są pod kątem 90 stopni i powoli zacząć się pochylić. Kiedy czujesz, że Twoje mięśnie zaczynają się rozciągnąć, zatrzymać się i przytrzymać przez 20 do 30 sekund. Twoje ciało powie Ci, jak dużo rozciągania jest zbyt wiele. Jeśli staje się bolesne, a następnie zrobić sobie przerwę i spróbować ponownie w ciągu 5 godzin.

Przyjmowania leków

Stosując lek przeciwzapalny będzie złagodzić ból i zapobiec zapalenie. Rozpocząć biorąc to jak najszybciej wyciągnąć mięśnie. Weź jedną lub dwie tabletki co 6 godzin, aż mięśnie dokonał pełnego zwrotu.

Użyj elementu grzejnego

Ciepła jest niemal tak ważne, jak lód, jeśli chodzi o traktowanie Naciągnięty mięsień. Etap ten nie musi być uruchomiony do dni po wystąpieniu urazu. Umieścić poduszki na tym terenie przez 15 minut na raz. Zrób to raz na 2 godziny. Pad ogrzewanie powinno być zmieniane z lodem. Co godzinę, że nie zastosowanie ciepła, należy zastosować lód.

Jakie są zabiegi za zerwanie ścięgna Achillesa?

Ścięgna achillesową jest tkanka łączna, która biegnie wzdłuż grzbietów obu nóg, łącząc kości pięty do mięśni podudzia. Może pęknąć lub oderwać, gdy przeciążone.

Chirurgia

Operacja jest często wymagana, gdy ścięgna achillesową jest całkowicie rozerwana. Procedura obejmuje szwy ścięgna z powrotem przez nacięcie wykonane w dolnej części pleców nogi.

Po operacji

Po zabiegu pacjenci nosić klamra, odlew, szyna lub chodzenie buta do dwóch miesięcy, stopa początkowo umieszczone pod kątem w dół, a następnie powoli przeniósł się do neutralnego punktu widzenia.

Nonsurgery

Nieoperacyjnego leczenie polega na sobie osłony chodzenia lub żeliwa, aby umożliwić dwa końce rozdarty ścięgna aby ponownie do siebie. Chociaż często skuteczne, sposób ten wymaga dłuższego okresu ochronnego i tworzy większe ryzyko cięgna przerywające ponownie.

Rehabilitacja

Zabiegów chirurgicznych i niechirurgicznych wymagają pacjentów, aby zakończyć do sześciu miesięcy terapii fizycznej. Takie programy rehabilitacji wzmocnić ścięgno Achillesa i mięśnie nóg.

Zapobieganie

Aby uniknąć rozerwania ścięgna Achillesową, nie umieścić nadmiernego stresu na piętach, unikać nadwagi, nie ignorować ból podczas ćwiczeń i nosić buty z odpowiednim wsparciem.

Rodzaje pachwinie Zabiegi Injury-Pull

Szarpane lub napięte pachwiny jest wspólna uszkodzenie mięśni przywodziciela znajdujących się na wewnętrznej części uda. Jest to szczególnie powszechne wśród sportowców i może być bardzo bolesne. Istnieją trzy różne typy pachwiny przyciągania: mikro-łzawienie, łzawienie i kompletne częściowe rozdarcie mięśnia. Mimo, że leczenie jest taka sama dla wszystkich typów urazu długości odzyskiwania i częstotliwością, na której należy wykorzystują różne rodzaje obróbki są odmienne.

Przyczyny

Istnieje wiele różnych sposobów, można wyciągnąć pachwinie, z których najczęstszym jest nadmiernego wysiłku mięśni poza granice tego, co mogą wytrzymać. Na przykład, rozciąganie mięśni przeszłości ich normalne rozciąganie możliwości lub angażowanie się w zbyt wiele aktywności, które kładzie nacisk na mięśnie pachwiny może doprowadzić do ich zapalenia i być bardzo bolesne. Nieoczekiwany cios w okolicy i nagłym ruchem mięśni pachwiny, gdy są nieprzygotowani, jak szybko zwracają się, może również prowadzić do pachwiny ciągnie.

Podstawowe leczenie

Celem podstawowego leczenia pachwiny łóżkiem jest zapobieganie nasilenie urazu i pozostawić wystarczająco dużo czasu, aby odzyskać. Zabiegi te mogą być łatwo zrobić w domu. Przede wszystkim należy się odpoczynek w pachwinie tak często, jak to możliwe. Stosowania lodu owinięte w ręcznik na tym terenie kilka razy dziennie może pomóc złagodzić ból i obrzęk, a bandaż kompresji owinięte komfortowo, ale nie zbyt ciasno wokół danego obszaru mogą zapobiec obrzęk. Obrzęk można także zapobiegać poprzez utrzymanie nogi podwyższony przez okres do 24 godzin od wystąpienia obrażenia.

Metody rozciągania

Jak szkoda zaczyna leczyć i ból ustępuje, lekarz może zalecić ćwiczenia rozciągające. Lekarz lub fizykoterapeuta przedstawi odpowiednią rutynę rozciągania w zależności od stopnia nasilenia konkretnej szkody. Przed rozciąganiem i raz jesteś gotowy, aby powrócić do ćwiczeń fizycznych, ciepła powinny być stosowane do pachwiny, które mogą obniżyć ryzyko kontuzji pachwiny innym wystąpieniu. Lekarz może również zalecić wykonywania rutynowych ćwiczeń wzmacniających w połączeniu z rozciąganiem. Należy rozciągnąć mięśnie krocza tylko w granicach od progu bólu, rozciąganiem może doprowadzić do pogłębienia urazu. Skonsultować się z lekarzem lub fizjoterapeuta określenia, które metody rozciągania będzie najlepsze dla Ciebie.

Leki i Chirurgii

Leków nie jest konieczne do leczenia Naciągnięty mięsień pachwiny, ale w niektórych przypadkach lekarz może zalecić over-the-counter leki przeciwbólowe, takie jak ibuprofen lub paracetamol. W ciężkich przypadkach lekarz może przepisać silniejszy zabójca bólu lub lek przeciwzapalny, a także kortykosteroidy w celu zmniejszenia stanu zapalnego zastrzyki. Preparaty do stosowania miejscowego, takie jak krem ​​lub mleczko przeciwbólowego może być również stosowane. Jeśli mięsień został całkowicie rozdarty, operacja może być konieczne, aby naprawić szkody. Jeśli podejrzewasz, że to nastąpiło, należy natychmiast skonsultować się z lekarzem.

Rokowanie

Większość urazów pachwiny wysuwane odzyskać na własną rękę z małą lub bez pomocy medycznej. Chociaż nadal bolesna, łagodne do umiarkowanych szczepy można odzyskiwać w ciągu od dwóch tygodni do dwóch miesięcy, w zależności od stopnia naciągu i sposób ściśle przestrzegać odpowiedniego trybu leczenia. Odzysk z ciężką pachwiny ciągnie, że wynik w całkowicie rozdarty mięsień przywodziciela może wziąć górę z trzech miesięcy. Jeśli operacja jest wykonywana, niewielka część czasu odtwarzania można spędził w szpitalu.

Gorące i zimne zabiegi na bóle mięśni i sztywność

Gorące i zimne zabiegi na bóle mięśni i sztywność


Możesz pomóc złagodzić dyskomfort ze wspólnych bóle stosując gorące lub zimne zabiegi w postaci bólu. Zimna i ciepła może pomóc sztywność stawów, bóle mięśni, ból w dole opakowania i skurcze mięśni. Zabiegi te mogą poprawić krążenie i zmniejszyć obrzęk. Możesz robić te zabiegi w domu bez specjalnego sprzętu, choć jest to zawsze dobry pomysł, aby mieć urazy zbadane przez lekarza.

Zabiegi na zimno

Zabiegi stosowane na zimno bóle mięśni, pomaga w łagodzeniu bólu przez paraliżujący obszar, w którym jest stosowany na lodzie. Zabiegi zimne również zmniejszyć obrzęk i rozluźnij mięśnie. Kiedy stosować po kontuzji, Uniwersytet Missouri zaleca stosować okłady z lodu do 20 minut w czasie, trzy do czterech razy dziennie przez trzy dni.

Możesz użyć okład z lodu lub worek mrożonych warzyw z zamrażarką. Umieścić szmatkę między skórą a opakowanie mrożonego więc nie dać sobie odmrożenia. Zaleca się, aby ograniczyć zimne traktowanie maksymalnie 20 minut, więc nie zamrażać skórę, gdy jest zdrętwiała.

Zabiegi na gorąco

Ciepła zwiększa przepływ krwi przez mięśnie i AIDS uzdrowienia. Ciepło nie jest wskazane bezpośrednio po kontuzji od dodanego przepływu krwi może zwiększyć wygląd siniaki. Zgodnie z University of Missouri, należy poczekać dwa do trzech dni po urazie zastosować obróbkę cieplną przy częstotliwości aż do czterech razy dziennie przez 20 minut na raz. Należy zachować ostrożność przy stosowaniu ciepła do skóry, aby nie powodować oparzenia, zwłaszcza w skórze, który już jest zdrętwiała. Można użyć poduszki dla suchych gorących zabiegów lub mokrym ręcznikiem na wilgotnych gorących zabiegów. Podczas korzystania z elementu grzejnego, ustawić timer w przypadku zasnąć, więc nie będzie się poparzyć.

Środki ostrożności

Gorące i zimne zabiegi mogą powodować uszkodzenia skóry, jeśli nie na zbyt długo lub jeśli temperatura jest zbyt ekstremalne. Dlatego należy korzystać z tych zabiegów z wielką starannością na skórze, które zmarły doznania lub słabe krążenie.

Zabiegi nowy MS

Stwardnienie rozsiane jest wyniszczające schorzenia neurologicznego, które dotyka około 400 tysięcy osób w Stanach Zjednoczonych. Stan ten występuje u kobiet niż u mężczyzn i jest typowo rozpoznaje się pomiędzy wiekiem 20 i 50. Nie ma znanej absolutnej przyczyny lub leczyć, jednak leczenie MS są dostępne. Zabiegi te są przeznaczone do leczenia ostrych nawrotów choroby, złagodzenia objawów lub spowolnienia postępu choroby.

Extavia

Najnowszy USA zatwierdził leczenia SM jest Extavia. Lek ten jest sklasyfikowany jako interferonem i sugeruje się stosować u pacjentów z nowo rozpoznaną lub po niedawno nawrotom. Jako interferonu, uważa się, modyfikującym przebieg choroby, lekiem. Lek Extavia jest podany w zastrzyku. Efekty uboczne to złe samopoczucie, ból głowy, bóle mięśni i reakcje w miejscu wstrzyknięcia.

Rebif

Rebif inny lek stosowany w leczeniu z interferonem MS. Jest również wstrzykiwanie leku, który jest podawany trzy razy tygodniowo. Jest on przewidziany do tych pacjentów, którzy mają skłonność do nawrotów SM. Częste działania niepożądane są podobne do tych z Extavia. Interferony mają być przepisywana z ostrożnością u pacjentów z depresją i wątroby problemów.

Tysabri

Również lekiem modyfikującym chorobę, Tysabri był wcześniej znany jako Antegren. Zabieg ten jest zazwyczaj stosowany u pacjentów, którzy mają formę umorzenia-nawrotów SM, a leczenie jest stosowane dopiero po inne metody leczenia zawiodły. Obróbka ta SM jest podawany poprzez infuzję IV raz na cztery tygodnie. Tysabri może spowodować formę encefalopatii, w związku z tym pacjent otrzymujący ten lek musi być ściśle monitorowane. Częste działania niepożądane to ból głowy, zwiększone ogólny ból i biegunkę.

Nowantron

Nowantron jest przeciwnowotworowym. Środki przeciwnowotworowe są zazwyczaj stosowane w leczeniu pewnych nowotworów. Jednakże, US Food and Drug Administration zatwierdziła Novantrone w leczeniu SM. Zabieg ten hamuje aktywność tych komórek, które atakują układ nerwowy, które prowadzą do zaostrzenia SM. Jest to najbardziej powszechnie stosowany u pacjentów z postępującą chorobą. Nowantron podaje się we wlewie dożylnym w przybliżeniu co trzy miesiące. Efekty uboczne mogą obejmować zaburzenia cyklu miesiączkowego, utrata włosów, nudności i trudności z oddawaniem moczu.

Copaxone

Zabieg ten MS jest wykorzystywany do zmniejszenia liczby nawrotów. Copaxone jest iniekcja, która jest podawana codziennie. Częste działania niepożądane są katar, reakcje w miejscu wstrzyknięcia, zwiększenie masy ciała i wystąpieniem drżenie. W 2009 roku FDA zatwierdziła Copaxone do stosowania u pacjentów z SM doświadcza pierwszego zaostrzenia. Ze względu na możliwość występowania odczynów w miejscu iniekcji i w rzeczywistości leczenie to jest podawana dziennie, wówczas zaleca się, aby w miejscu wstrzyknięcia obracana w tygodniu.

Rozważania

Istnieje wiele innych kombinacji zabiegów w liczbie pojedynczej i MS. Chociaż każda modalność leczenie działa w inny sposób, są pewne ogólne środki ostrożności dla wszystkich. Ponieważ kobiety są zazwyczaj zdiagnozowano SM podczas rozrodczym lat, byłoby rozsądne, aby omówić plany zajścia w ciążę przed rozpoczęciem leczenia MS. Powinna ona jest podejrzana kobieta w ciąży, lekarz prowadzący powinien być natychmiast zgłoszony jako wiele z tych leków są szkodliwe dla rozwoju płodu. Innym problemem jest postrzegane nasilenie objawów SM po rozpoczęciu nowego leczenia. Zwiększona ból i / lub osłabienia może być rzeczywiście przypisać leku i sama nie SM. Wszelkie zmiany należy zgłaszać do lekarza prowadzącego.

MS związane z toksycznych metali i zabiegów

MS związane z toksycznych metali i zabiegów


Stwardnienie rozsiane (MS) jest chorobą autoimmunologiczną, w której mieliny dotyczące nerwów rdzenia kręgowego i mózgu, stają się pogorszyła. Komunikacja w nerwowej szlaku do iz mózgu zostaje zaszyfrowany i nerwy mają trudności funkcjonowania. Ekspozycja na metale toksyczne mogą być wyzwalacz MS.

Merkury

Rtęć uruchomiłem pary rtęci z wypełnień amalgamatowych wywołuje stwardnienie rozsiane. Cztery z 10 studiów przypadków na stronie internetowej informacji metali toksycznych są osoby cierpiące na SM. Gdy wypełniacze usunięto pacjentów, ich objawy MS zmniejszone.

Ołów

Ołów jest inny metal, do którego MS często przypisuje. Badania opublikowane przez British Journal of General Practice łączy wyższą MS występowania obszarów geograficznych o wyższej zawartości ołowiu w wodzie, glebie, warzyw i skał. Zatrucie ołowiem może również wynikać z farbą.

Aluminium

Badania na Keele University Wielkiej Brytanii, jak wykazano MS związane toksycznych metali aluminiowych. Pacjenta próbki moczu rejestrowane wyższe niż normalne poziomy. Ograniczenie ekspozycji zmniejsza objawy.

Żelazo

Badanie wykazało również, Keele University wyższy poziom żelaza w MS próbek moczu pacjenta. WebMD dodatkowo informuje, wyższy poziom żelaza w mózgu pacjentów z SM.

Gleba ekspozycji

Wyższe niż normalne poziomy siarki, ołowiu i arsenu były obecne w glebie, na obszarze w pobliżu El Paso w Teksasie, gdzie częstość występowania SM był również wysoki.

Zabiegi

Chelatacja, detoksykacji i ograniczenie narażenia na metale toksyczne są wspólne działania mające na celu pomóc w ograniczeniu objawów SM spowodowane przez nich.

Aur zabiegi na migrenę

Migrena aura zaburzenia widzenia, które występuje wraz z tym bardzo bolesnej postaci bólu głowy. Pojawienie się migające światła jest zdecydowanie jednym z najbardziej powszechnych aury, ale można również świadkami migoczące plamy lub zygzaki w ramach swojej linii wzroku, jak i martwe, a nawet chwilową utratę wzroku. Niezależnie od tego, jak prezentują się te aury, są zabiegi, które pomogą zaradzić zarówno zaburzenia widzenia i samej migreny.

Leki krótkoterminowych

Z aur migreny, pierwsza linia obrony będzie obejmować over-the-counter leków, zwykle niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ), takie jak ibuprofen i naproksen. Są one brane doustnie na cztery do sześciu godzin w leczeniu bólu związanego z chorobą. Po ból rozprasza, aury powinny zniknąć.

Jeśli tego typu leków okazuje nieskuteczne, należy porozmawiać z lekarzem na temat leków na receptę. Dla wielu osób z aury migrenę, leki na receptę mogą przeciwdziałać zarówno ból i zaburzenia widzenia. Leki przeciwbólowe są często przepisywane w tej sytuacji, zwłaszcza, gdy ból jest wielki, ale lekarz może zdecydować się umieścić cię w jakiejś formie tryptan lub sporyszu. Leki te utrudniają uwalnianie peptydów w mózgu odpowiedzialnych za przekazywanie bólu, zmniejszenie odczucia, jak również inne związane z nimi aur.

Gdy migrena z aurą powoduje nudności, lekarz może przepisać również (w połączeniu z innymi formami leczenia) chloropromazyna lub metoklopramid. Chociaż nie może traktować rzeczywiste migreny lub aury, oba leki mają przeciwwymiotne właściwości do zmniejszenia jakichkolwiek nudności spowodowanych przez choroby.

Leki długoterminowych

W przypadku migreny z aur są wymagające problemem, może trzeba użyć więcej długoterminowe podejście do leczenia choroby. Za ta forma leczenia jest opcja, migreny muszą wystąpić kilka razy w ciągu miesiąca, czy każda migrena może trwać ponad 12 godzin. W takich sytuacjach lekarz może przepisać beta blokery, inhibitory ACE, leki, a nawet leki przeciwdepresyjne.

Samoopieki

Podczas gdy większość ludzi może znaleźć ulgę z krótkotrwałego lub długoterminowych planów leczenia, ważne jest również, w celu wprowadzenia pewnych środków samo-opieki, aby zmniejszyć potencjał przeżywa migreny z aur. Ze wszystkich rzeczy, które możesz zrobić, unikanie wyzwalaczy jest najbardziej skuteczne. Jasne światła i głośne dźwięki są dwa z najczęstszych czynników wyzwalających, ale migreny mogą być również aktywowane przez stres, zmęczenie, a nawet żywności, więc zwrócić szczególną uwagę na środowisko, poziom stresu, diety i cyklu snu.

Jakie są zabiegi dla migrena połowiczoporaźna?

Migrena połowiczoporaźna jest rzadkim schorzeniem neurologicznym, które często jest mylone z padaczką lub udaru mózgu, choroby naczyń. Objawy takie jak możliwym paraliżu odróżnić ją od tradycyjnej migreny. Leczenie tych odcinków może być trudne, gdyż trudne jest diagnoza.

Rodzaje

Dwa rodzaje Hemiplegic migreny są rodzinne (FHM) i sporadyczne (SHM). Każdy początkowo prezentuje się w dzieciństwie i może rozproszyć podczas dorosłości. FHM i SHM te same objawy. Jedyna różnica pomiędzy tymi dwoma, które FHM można śledzić za pośrednictwem linii rodzinnej i skutkiem mutacji w genach, które odgrywają ważną rolę w przekazywaniu sygnałów nerwowych komórek.

Objawy

Migrena połowiczoporaźna ma wszystkie objawy migreny, w tym tradycyjnych intensywnego bólu głowy, nudności, wymioty, nadwrażliwość na światło i wrażliwości na dźwięk. Dodatkowo, poszkodowany może wystąpić epizody długotrwałego aury lub odrębnych zagadnień neurologicznych, takich jak martwego pola, migające światła, podwójne widzenie, senność, splątanie i zaburzenia mowy. Inne objawy to paraliż jednej strony ciała (porażenie połowicze), gorączka, objawy zapalenia opon mózgowych typu, zaburzeniami świadomości i utratę koordynacji mięśniowej.

Expert Insight

Zasięgnięciu opinii biegłego migreny jest niezbędna w diagnostyce i leczeniu migreny Hemiplegic. Ze względu na rzadkość występowania, większość lekarzy nigdy nawet nie widział sprawę. Ponadto podobieństwa między Hemiplegic objawów migreny i objawów udaru zrobić diagnostykę i leczenie trudne. Większość zabiegów dla tradycyjnego migreny będzie nasilać objawy, jeśli pacjent jest udar.

Objaw Relief

Leki takie jak tryptany i ergotamines, które są zaprojektowane, aby zatrzymać, zapobiec lub złagodzić proces migreny są przeciwwskazane dla hemiplegic migreny, ponieważ mogą one prowadzić do udaru mózgu. Leki te mają właściwości vasocontrictive, co oznacza, że ​​ograniczenie przepływu krwi. W połączeniu z innymi objawami połowiczoporaźnej migreny, co może być bardzo niebezpieczne. Do zwolnienia, pacjenci mogą otrzymać niesteroidowe środki przeciwzapalne, takie jak ibuprofen; przeciwwymiotne do zwalczania nudności i wymioty; i narkotyczne leki przeciwbólowe.

Zapobieganie

Dla FHM, profil genetyczny ujawnia lukę w regulacji wapnia. W związku z tym, jeden środek ochronny jest stosowanie blokerów kanału wapniowego.

Ostrzeżenie

Lekarze zalecają tych, którzy są z rozpoznaniem tego rzadkiego rodzaju migreny nosić identyfikację lekarza, który odzwierciedla stan. Początek hemiplegic migreny może prowadzić do upośledzenia funkcji i brak mowy. Objawy mogą być zarządzane łatwiej, jeśli atak jest identyfikowany szybko.

Zabiegi dla niepłodnych mężczyzn

Niepłodność plag tysięcy par rocznie. Dla mężczyzn, niepłodność była kiedyś nieważne problem możliwości leczenia z powodu braku wiedzy o jej przyczynach. Jest teraz więcej informacji dostępne dla świata medycznego o stanie otwarcia drzwi traktowania kobiet, u których zdiagnozowano to.

Podstawy leczenia

Leczenie niepłodnych mężczyzn zależy wyłącznie od podstawowej przyczyny niepłodności. Zabiegi nie są dostępne dla wszystkich problemów niepłodności. Jeżeli człowiek cierpi na schorzenia takie jak zespół Kilenfelton, zespół komórek Sertoliego i bezpłodność idiopatyczną (niepłodności dla których przyczyna nie została określona), nie jest kandydatem do terapii dla płodności. Dla tych, którzy są kandydatami, może to potrwać kilka miesięcy lub lat przed dzietności został osiągnięty. Zabiegi te mogą stać się kosztowne i wielu ubezpieczenia nie obejmuje kosztów tych zabiegów.

Leczenie hormonalne

Hypthalamus i przysadki są dwa obszary mózgu odpowiedzialne za regulację produkcji hormonów u mężczyzn. Jeśli obszary te nie wytwarzają normalny poziom hormonów, różne opcje leczenia może pomóc zwiększyć produkcję. Należą ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej (hCG) zabiegi, leczenie recombinent hormony folikulotropowy i leczenia gonadotropiny.

Zabiegi gonadotropiny

Leczenie rozpoczyna się iniekcje gonadotropiny hCG, która jest wykorzystywana naturalnie zwiększyć poziom testosteronu u mężczyzn. Mogą być podane 3 razy w tygodniu lub co drugi dzień, w zależności od tego lekarz uważa będą bardziej skuteczne. Podczas leczenia, będzie poddane badaniom krwi w celu monitorowania poziomu testosteronu we krwi. Dawki wtrysku zostaną odpowiednio skorygowane w celu osiągnięcia najbardziej korzystnych wyników. Zastrzyki te są na okres 6 miesięcy - jeśli po tych 6 miesiącach plemników nie poprawić, recombinent stymulacji ludzkich pęcherzyków, inny sposób stosowany w celu zwiększenia poziomów testosteronu, może być dodany do leczenia. To są również przez wstrzyknięcie. W większości przypadków, to trwa od 1 do 2 lat leczenia mężczyźni osiągnąć normalną płodność.

Leczenie zakażeń narządów płciowych

Jeśli mnóstwo białych krwinek pojawia się podczas analizy nasienia, może to być oznaką infekcji męskiego układu rozrodczego. Wspólne leczenie to antybiotyki, choć może to nie być skuteczna w leczeniu infekcji wszystkich narządów i przywracania płodności. Płciowego często wynikają z chorobami przenoszonymi drogą płciową, przy czym niektóre z nich nie są związane z co leczenia niepłodności nieskuteczne.

Leczenie ejakulacji wstecznej

Jest to stan, w którym ruch plemników w niewłaściwym kierunku, podczas wytrysku i osadzane w pęcherzu. Najczęściej jest to uważane za stan trwały, ale w niektórych przypadkach może być stosowany nasienia w próbce moczu, który został specjalnie obróbce, a następnie przemyto. To jest proces, który usuwa martwe, wolno poruszające się plemniki lub substancje chemiczne, które mogą mieć wpływ na zapłodnienie. Po przemyto, może być stosowany w technice wspomaganego rozrodu, takich jak zapłodnienie in vitro.

Operację usunięcia blokady

Operacja jest czasami używane do otwierania i ominąć wszelkie blokady w układzie rozrodczym, które uniemożliwiają zdrowych plemników dotarcie do zdrowych jaj. Przykładem może być wazektomii odwrócenie. Jest to skuteczne 85 procent, 50 procent par skutecznie zajścia w ciążę po zabiegu. Jednak już było od wazektomii, niższy płodności szanse może być przywrócony.

Co to są zabiegi dla barometrycznego migreny?

Jeśli istnieje ryzyko migreny, gdy zmienia się pogoda i wysyła barometr, temperatura i wilgotność szybko i zdecydowanie w jednym lub drugim kierunku, masz możliwości łagodzenia bólu, a także podjęcie próby zmniejszenia częstotliwości tych bólów głowy.

Pozagiełdowym Bólowi

Leki dostępne w aptece może czasem łagodzić objawy migreny barometrycznego (Excedrin Migrena, Advil Migrena i paracetamol).

Zarządzanie Ból recepta

Jeśli cierpisz na migreny dwa lub więcej razy w miesiącu, zapobiegawczy lek może być właściwe. Chociaż nazywany zapobiegawcze, leki te zazwyczaj tylko zmniejszają częstotliwość i intensywność migreny.

Alternatywne bólu

Oprócz przyjmowania leków, są inne działania, które można podjąć, aby złagodzić ból w barometrycznego migreny: odpoczynek w ciemno i cicho, umieścić okład z lodu na karku, wdychać pary z gorącym prysznicem lub miskę wrzącej wody i pić ciepłe płyny.

Zarządzanie Ból alternatywa

Feverfew, Lepiężnik, Koenzym Q10, kapsaicyna, mięty pieprzowej i kory wierzby - by wymienić tylko kilka - są stosowane w celu zapobiegania migreny. Nie może być poważne skutki uboczne biorąc witaminy i suplementy ziołowe, więc skonsultować się z lekarzem, aby ustalić najlepszy podejście do Ciebie.

Zmiany w stylu życia

Co najmniej osiem godzin snu każdej nocy, zdrowa dieta, regularne ćwiczenia i zarządzanie stresem może zmniejszyć ryzyko migreny. Prowadzić dziennik ból głowy, aby pomóc w identyfikacji, kiedy jesteś najbardziej podatne na migreny atmosferycznego, jak również zabiegi, które działają najlepiej.

Zabiegi dla Cold Feet

Zabiegi dla Cold Feet


Brrrrr! Czy masz problemy z zimnymi stopami? Zimne stopy mogą utrudniać spać w nocy i mogą być odwrócenie uwagi w ciągu dnia. Na szczęście, leczenie zimne stopy nie jest trudne. Istnieje kilka sposobów, które można traktować zimne stopy, aby były ciepłe i wygodne - z sobie warstw skarpetek do moczenie ich w gorącej wodzie.

Skarpetki

Jeśli chronicznie cierpią na zimnych stóp, szczególnie w nocy, na sobie skarpetki może pomóc ogrzać stopy. Kolejności nakładania skarpetek może szczególnie pomóc. Do wewnętrznej warstwy, wybrać parę skarpetek z włókien naturalnych lub wykonane z syntetycznego materiału, który odprowadza wilgoć z dala od stopy. Na zewnętrznej warstwie wyboru luźniejsze dopasowana skarpetki, które są wykonane z materiału izolacyjnego, takiego jak wełna. To połączenie będzie utrzymać stopy suche i przechowywać w ciepło wytwarzane przez ludzki organizm.

Ciepła woda

Moczenie stóp w ciepłej wodzie lub kąpiel lub prysznic z ciepłą wodą, to dobry zabieg dla zimnych stóp. Nie należy używać wody, która jest gorąca, gdyż może to spowodować bóle stóp i ewentualnie oparzenia. Moczenie stóp w ciepłej wodzie jest skuteczna, ponieważ woda otacza nogę i ogrzewa całą powierzchnię. Delikatnie swishing stóp pomoże obieg wody, zabierając wodę chłodzony przez swoich zimnych stóp.

Ćwiczenie

Zimnych stóp może być spowodowana złym obiegu. Wykonując zwiększa krążenie i pomoże ogrzać swoje zimne stopy. Aerobowe ćwiczeń jest lepsza niż dla ciężaru w celu leczenia zimnych stóp.

Tarcie

Otarcia stóp zapewnia ciepło na dwa sposoby. Jeśli Ty lub ktoś inny ściera stopy w ciepłych rąk, będzie przenosić ciepło z rąk do stóp. Będziesz także produkcji ciepła przez tarcie, które działa nawet jeśli pocierać razem swoje zimne stopy.

Ostrzeżenie

Zimnych stóp może być objawem zaburzenia krążenia tętniczego, cukrzycy i innych chorób. Jeśli często doświadczają zimne stopy, skonsultować się z lekarzem, aby dowiedzieć się, czy istnieje przyczyna, która wymaga leczenia.