adcov.com

?ycie z hazardzist?

Jak żyć z hazardzistą

Życie z hazardzista może być bardzo frustrujące, ponieważ żyje z nałogiem. Czasami może to być gorszego niż uzależnienia samodzielnie. Jeśli nie chcesz zostawić lub jeśli czujesz, że nie można zostawić, są rzeczy, które możesz zrobić, aby zminimalizować niszczące uzależnienia od hazardu produktów ubocznych.

Instrukcje

1 Rozumiem, że jedynym, który ma pełną kontrolę nad to sam. Nie ważne jak bardzo się starasz, nigdy nie można kontrolować drugiego człowieka. Możesz pomóc innym, ale tylko jeśli chcą pomocy. Gdy to zrozumiał, można rozpocząć prace, które trzeba zrobić, by odzyskać jakieś poczucie kontroli nad swoim życiem.

2 Kontakt Anonimowi Hazardziści lub Gam-Anon, grupa wsparcia dla rodziny i przyjaciół z graczy, który jest wymieniony w książce telefonicznej. Pamiętaj, każde uzależnienie wpływa na osobę mieszkającą z nim tak samo jak osoby, która ma go. Zanim będzie można starać się pomóc każdemu, musisz pomóc sobie tak będziesz mieć siłę, by komuś pomóc.

3 Przejdź do spotkania Gam-Anon i trochę numery telefonów ludzi, że można rozmawiać. Ludzie w Gam-Anon było gdzie jesteś i może identyfikować się z, jak się czujesz. Sięgnij po pomoc. Prawdopodobnie ucierpiała bardziej niż wiesz.

4 Porozmawiaj z hazardzisty w swoim życiu. Jeśli to możliwe, spróbuj ustawić interwencji, gdzie przyjaciele i rodzina mogą porozmawiać z osobą i przekonać go, aby uzyskać pomoc. Hazard jest uzależnienie chemiczne. Substancje chemiczne emitowane przez mózg podczas wielkich zwycięstw i duże traci może uzależnić. Sobie sprawę, że ta osoba ma chorobę, ale jeśli nie jest w stanie zrobić coś o swoim problemie, można pracować tylko na siebie.

5 Zrób wszystkich instrumentów finansowych od hazardzisty. Jeśli masz karty kredytowe i konto czekowe, upewnij się, że gracz nie ma do nich dostępu.

6 Zatrzymaj wymówek dla hazardzisty. Jeśli gracz nie było przez całą noc hazard, nie nazywaj jej miejsce pracy dla niego wymówki. Upewnij się, że gracz dba o własne mes. Nie należy ją włączyć.

Wskazówki:

 • Nie należy oczekiwać, hazardzistą podjechać, bo są coraz lepsze. Czas może się dla was obu, aby przejść swoje drogami. Nie można kontrolować przyszłość.
 • Jeśli gracz reaguje gwałtownie do podejścia, nie pobyt w sposób szkodzi. Pobyt z rodziną lub przyjaciółmi lub zadzwonić na policję.

Informacje Anonimowych Hazardzistów

Anonimowi Hazardziści to międzynarodowa organizacja, która rozpoczęła się w 1957 roku w Los Angeles w Kalifornii. Od tego czasu, członków i spotkania wzrosła do włączenia ludzi na całym świecie. Pomogło tysiące ludzi powrót do normalnego, produktywnego życia bez hazardu.

Co to jest kompulsywny hazard?

Kompulsywny hazard jest chorobą. Zwykle postępuje nasilenie i charakter. Nie ma lekarstwa, ale hazardziści mogą żyć szczęśliwe, produktywne życie z właściwego leczenia.

Jak można powiedzieć, jeśli cierpią z powodu hazardu?

Jeśli hazard powoli przejmując swojego życia lub uszczerbku na codzienną rutynę, to zaczynają cierpieć z powodu hazardu. Hazard może spowodować trudności finansowe i mogą spożywać swoje myśli, nawet jeśli nie jest hazard. Jeśli ignorowanie rodziny, aby grać, możesz mieć problem z hazardem kompulsywne.

Co to jest Anonimowych Hazardzistów?

Anonimowi Hazardziści to organizacja non-profit, która pomaga leczyć kompulsywnych hazardzistów. Nie ma kosztów, aby dołączyć, a grupa jest obsługiwana w całości przez darowizny od członków. Członkowie zakończyć program 12 kroków, aby zatrzymać hazardu.

Jak dołączyć do Anonimowych Hazardzistów?

Odwiedź międzynarodową stronę internetową http://www.gamblersanonymous.org zlokalizować grupę konferencyjną blisko ciebie. Pokazuje się na spotkanie jest pierwszym krokiem do zarządzania swoją hazardu. Nie ma żadnych wymagań i jest całkowicie anonimowa; Twoi przyjaciele i rodzina nie będzie wiedział, że jesteś na leczenie.

Co to jest program 12 krok?

Program 12 kroków Anonimowych Hazardzistów jest podróż z odzysku i akceptacji. Pierwszym krokiem jest przyznanie masz problem z hazardem kompulsywne, a program opiera się stamtąd. Stosuje się go w leczeniu hazardziści od 1957 roku i ma tysiące 12-krok programu "absolwenci", którzy wierzą, że działa.

Jak postępować z nawrotu Anonimowych Hazardzistów

Anonimowi Hazardziści to koszt miejscem darmowe spotkanie non-profit, dla tych, którzy cierpią z powodu uzależnień kompulsywnych hazardu. Uzależnień hazard może zrujnować życie Tobie i Twojej rodzinie, zarówno psychicznie i fizycznie. Oszczędności życia mogą zostać utracone w trakcie jednego wieczornego wychodzenia rodzin zniszczonych finansowo. Nawet po zakończeniu programu 12 Krok w Anonimowych Hazardzistów, powszechne są nawroty. Nawet najmniejsza hazardu zakład dla najmniejszej ilości pieniędzy może doprowadzić do pełnego nawrotu do hazardu.

Instrukcje

1 Potwierdzić nawrotom. Nawroty są wspólne dla każdego uzależnienia, ale ignorowanie problemu może doprowadzić z powrotem do pełnej zewnątrz kompulsywne uzależnienie od hazardu. Nawet umieszczenie małego zakładu lub wrzucenie na kwartał w automacie liczy jako nawrotu, przyznają, że już przegrał, bez względu na to, jak mało.

2 działa się chęć i motywację do zmiany. Anonimowi Hazardziści promuje uczciwe, otwartość i gotowość na kompulsywne programu naprawczego hazardu. Nie chcąc lub gotowość do otrzymania pomocy i dokonać trwałych zmian, pełne odzyskanie nie jest możliwe. Zysk wolę zmienić kompulsywne nawyki hazardowe dla dobra, bez nawrotu choroby.

3 Weź udział w spotkaniach Anonimowych Hazardzistów ponownie. Wracając do programu Anonimowych Hazardzistów należy zrobić dobrowolnie. Wróć do programu i zasięgnąć porady od znajomych. W razie potrzeby powtórzyć 12 Krok programu Anonimowych Hazardzistów od początku.

Znaki ostrzegawcze hazardzista

Znaki ostrzegawcze hazardzista


Większość ludzi może kupić bilet na loterię lub postawić zakład na mecz piłki nożnej i cieszyć się trochę nieszkodliwa zabawa. Ale na około 3 mln Amerykanów, hazardu jest poważny nałóg, który niszczy rodziny i przyszłości. Eksperci szacują, o dodatkowe 12 milionów ludzi cierpi z mniej nasiloną postacią zaburzeń kontroli impulsów, które prowadzi do problemów z hazardem. Chociaż nie jest to tak oczywiste, jak inne rodzaje uzależnień, są oznaki, że dana osoba może być zmaga się z problemem hazardu.

Zaabsorbowanie hazardem

Ludzie, którzy spędzają dużo czasu na myślenie o hazardzie można wykazuje pierwsze oznaki problemu. Ludzie, którzy są zawsze myśląc do przodu na wycieczkę do toru, wizyta w kasynie lub sam spokojnej godziny, kiedy mogą uprawiać hazard online może mieć niezdrową zaabsorbowanie hazardem.

Ciągłe poszukiwanie pieniędzy na hazard lub żonglerka harmonogram, aby mieć czas na gry hazardowe są sposoby hazardzistą Problem zaczyna przesunięcie priorytetów i zadań, aby pomieścić chęć do hazardu.

Wahania nastroju

Mental ekspertów w dziedzinie zdrowia uważają, gier daje nałogowych hazardzistów poczucie bezpieczeństwa i komfortu, że to brakuje w innych częściach ich życiu. Mimo finansowych hazardu często powoduje uszkodzenia, nałogowych hazardzistów używać kasyno lub tor wyścigowy jako emocjonalny kotwicy. Hazard zmniejsza stres, które gromadzi się z innych części ich życia.

Problem gracze mogą stać się zły, rozdrażniony lub depresję, gdy próbują zatrzymać lub możliwości, żeby grać, gdy nie są dostępne.

Odrabiania strat

Określenie odzyskać utracone pieniądze to klasyczny objaw hazardzisty problemów. Ludzie, którzy nie posiadają kontrolę nad ich hazardu są często w stanie zmniejszyć swoje straty i odejść. Widzą się jeszcze przez wielką wygraną jako rozwiązania i często pieniędzy ryzyka przeznaczonych na płatności hipotecznych lub rachunki za naukę, aby spróbować odzyskać to, co zostało utracone. Często próbują pożyczyć pieniądze szczerze wierząc, że to tymczasowe, krótkoterminowe pożyczki, które zostaną spłacone, jak tylko ich zmian szczęścia. Nawet wtedy, gdy błąd gracze są w stanie odzyskać swoje straty, rzadko są one w stanie powstrzymać licytację.

Cechy charakteru

Według Anonimowych Hazardzistów, wielu nałogowych hazardzistów nie chcą zmierzyć się ze swoich obowiązków. Zamiast zaakceptować potrzebę pracy i zarabiać rzeczy, których potrzebują, widzą zwycięski zakład jako legalną skrót.

Anonimowi Hazardziści stoi na stanowisku, że pragnienie, aby uniknąć odpowiedzialności jest podświadomość obsesją, a przyczyną problemów z hazardem. Inne organizacje zdrowia psychicznego sugerują problem z hazardem jest zaburzeniem, które mogą być wywołane przez stres z ważnego wydarzenia, takie jak rozwód, utrata pracy lub emeryturę.

Relacje

Problem gracze często ukrywają swój nałóg z rodziną i przyjaciółmi. Ciągłe poszukiwanie gotówki dla zakładów i długów może czasem prowadzić do kradzieży, fałszerstwa i innych przestępstw. Problem gracze czasami podjąć takie ryzyko, a nie podnosić flagę ostrzegawczą prosząc znajomego na kolejny kredyt.

Hazardziści się również stopniowo bardziej undependable i niezdolna do utrzymania przyjaźni i relacji ze względu na brak pieniędzy, udziału w normalnej działalności lub hazard stał się ich głównym celem pozostawiając niewiele czasu na cokolwiek innego.

Jak regeneracji i ponownego użycia Sanitizer Spray Pen

Jak regeneracji i ponownego użycia Sanitizer Spray Pen

Spray dezynfekujący długopis jest małe, w kształcie pióra, który zawiera pojemnik dezynfekcji rąk. Jest zdejmowana nasadka z zapięciem na to, że może przymocowania do kieszeni koszuli w ten sam sposób, że pióra atramentu czapka klamra robi. Wewnątrz czapki jest Rozpylacz, że gdy wciśnięty, spraye z dezynfekcji rąk. Dezynfekcji rąk, bo kupując w większych ilościach jest zwykle tańsze, można wybrać, aby uzupełnić swoje pióro dezynfekcji sprayu gdy jest pusta, zamiast kupowania nowego.

Instrukcje

1 Ściągnij osłonkę koniec pióra natryskowego dezynfekujący. To jest kawałek z zapięciem koszuli na nim, i powinno pociągnąć prosto.

2 Wykręcić dyszę natryskową pióra. To jest część, którą dociśnij do rozpylania, i trzeba włączyć go w lewo, aby ją odkręcić.

3 Umieścić nowe środek dezynfekujący do otworu w górnej części pojemnika pióra. Ponieważ otwór jest dość mały, to będzie łatwiej, jeżeli pojemnik jest używany do ponownego napełnienia urządzenie posiada wierzch pompy lub górnej klapki z małym otworem w środku. Z pompą-top pojemnika, wyrównać otwór dyszy pompy z otworu w pojemniku pióra sprayu, i dociśnij na pompie. Z flip-top pojemnika, flip góry otwarte, dopasuj mały otwór w górnej klapki z otworu w zbiorniku pióra sprayu, i ścisnąć pojemnik z klapką górze.

4 Włóż część rurową z dyszy z powrotem do pojemnika pióro i wkręcić dyszę natryskową z powrotem na pióro natryskowego. Będziesz go obrócić w prawo.

5 Włóż zatyczkę na końcu pióra natryskowego. Spray dezynfekujący pióro jest uzupełniana i gotowe do ponownego użycia.

Wskazówki

 • Po napełnić pióro z odkażający, zostawić trochę pustym pokoju na górze, tak aby środek dezynfekujący nie wyleje po włożeniu część rurki dyszy z powrotem do niego.

Czy to jest bezpieczne do ponownego użycia plastikowych toreb, które miały w nich surowe mięso?

Czy to jest bezpieczne do ponownego użycia plastikowych toreb, które miały w nich surowe mięso?


Z wszystkich komunikatów o ponowne wykorzystanie i recykling, może się wydawać kuszące, aby ponownie użyć plastikowych toreb, które zostały zawarte surowego mięsa. Jednakże, nawet jeśli torba jest myte, to może jeszcze na niej zanieczyszczenia, które mogą uczynić rodziny chorych. Najlepiej wyrzucić torbę.

Torby z tworzyw sztucznych do prania

Plastikowe torby zapisanym większość produktów spożywczych może być wywrócone na drugą stronę, przemywa i suszy w stojaku na naczynia. To nie jest prawda do worków, które zawarte surowego mięsa. Chyba umyć w wodzie torby cieplejsze niż 165 stopni Celsjusza lub stosować wybielaczy, szkodliwe bakterie mogą nadal występować. Torba może mieć ciężko dostępnych miejscach, takich jak rowki w torbie z tworzywa sztucznego, które są trudne do mycia.

Szkodliwych bakterii

Bakterie, które pozostają na torbę, że surowe mięso zostało zawarte są bardzo szkodliwe. Salmonella, najczęstszym źródłem chorób przenoszonych drogą pokarmową, powoduje biegunkę, bóle brzucha i gorączka. Ten szkodliwych bakterii żyje w surowe mięso i inne pokarmy mogą zanieczyścić soki z surowego mięsa, jeśli wejdą w kontakt z nimi. To dlatego przechowywanie sałatek lub nawet krakersy w worku, który zawarte mięsa jest zły pomysł. E. coli, kolejne szkodliwych bakterii, jest kolejnym zanieczyszczeń, które mogą być obecne.

Gotowanie nie zabija wszystkie bakterie

Można by pomyśleć, że jest OK, aby przechowywać mięso w worku, który już zawartych surowego mięsa, wierząc, że po mięso jest gotowane wszystkie bakterie zostaną zabite. Jednakże gotowania temperatura nie zawsze są wystarczająco wysokie, aby zabić wszystkie bakterie, zwłaszcza jeśli gotowane mięso nie jest doskonale w całości. Aby uniknąć ryzyka choroby, to najlepiej nie przechowywać żywności w plastikowych workach, które zawarte mięsa.

Ponowne użycie Torby do innych celów

Chociaż nie jest bezpieczny do przechowywania żywności w woreczki, które zawarte mięsa, mogą być wykorzystywane do innych celów. Mogą być używane do dysponowania kotek ściółka lub odebrać po swojego psa na podwórku. Jeśli pada śnieg na zewnątrz, można umieścić je na lusterka boczne i wycieraczki samochodu w nocy do skrobania łatwiejsze rano. Zawsze należy pamiętać, aby myć ręce po ich użyciu.

Ubezpieczenia na życie i Stwardnienie Rozsiane

Idealnie, kupujemy ubezpieczenie na życie, gdy jesteśmy młodzi i składki polityki są tanie. Choroby takie jak stwardnienie rozsiane często uderzać młodych choć wcześniej mieli możliwość zakupu ubezpieczenia.

Czy to możliwe?

Członkowie Narodowego MS Society zgłaszane w ostatnim badaniu, że zapewnienie ubezpieczenia na życie nie był to problem, mimo ich stanu zdrowia.

Zastrzeżenie

Podczas gdy państwa członkowskie nie powinny dyskwalifikować Ci zdobycie ubezpieczenia na życie, może to spowodować wzrost składek lub mniejszym zasięgu niż może chcesz.

Im szybciej, tym lepiej

Czas, aby spojrzeć na ubezpieczenie na życie jest tuż po diagnozie. Twoja ocena jest oparta na ubezpieczenie od wielu czynników, w tym, gdy zdiagnozowano, częstotliwość ataków i stopień niepełnosprawności. Czynniki te są mniej prawdopodobne, aby wpływać na ciebie tuż po diagnozie.

Sklep Ubezpieczeń

Nie przyjąć pierwszą ofertę. Podobnie jak inne ubezpieczenia, zakupy około ubezpieczeń na życie można zaoszczędzić pieniądze.

Profesjonalna pomoc

Istnieje licencjonowanych brokerów ubezpieczeniowych, którzy regularnie zajmują się MS. Skontaktować się z lokalnym oddziałem Narodowego MS Society dla informacji.

Co to jest jednostka z ubezpieczeń na życie?

Co to jest jednostka z ubezpieczeń na życie?


Nawet jeśli firma ubezpieczeniowa na życie ma niskie ceny, być może będziesz musiał zakupić dziesiątki "jednostek" - podstawowe elementy pokrycia stosowane w przemyśle - w pełni chronić swoją rodzinę. Zamiast sprzedawać losowe ilości pokrycia, takich jak 5,334 dolarów lub 4,335 dolarów, jest to bardziej wygodne dla firmy, aby mieć standardowy pakiet ubezpieczenia, takie jak $ 2000.

Identyfikacja

Jednostka ubezpieczenia na życie jest minimalna kwota ubezpieczenia można kupić, a wzrost zasięgu będzie wielokrotnością podstawowej jednostki, zgodnie z Baltimore Życie Cos. Jeśli, na przykład, że firma zajmuje się ubezpieczenia na życie w jednostkach 1000 dolarów, może można zakupić pięć jednostek, aby otrzymać 5000 dolarów całkowitego zasięgu.

Rozmiar

Towarzystwo ubezpieczeń na życie może wybrać rozmiar swoich jednostek pokrycia. Zazwyczaj ubezpieczycieli życiowych czynienia w jednostkach 1000 dolarów, w zależności od Baltimore Życia Cos. Nie jest niczym niezwykłym, aby zobaczyć jednostki o wartości $ 5000 lub $ 10,000.

Rozważania

Pod uwagę liczbę jednostek ubezpieczenia na życie twoja rodzina będzie potrzebować. Przeciętna rodzina z ubezpieczenia na życie ma ow 235000 dolary w zasięgu, według Związku Dziedzictwa. Chociaż kwota ubezpieczenia musi rodziny zależy od kilku czynników, takich jak oszczędności i który umiera, rodziny zazwyczaj musiałaby zasięg około pięciu lub sześciu lat przychody do czynienia z utratą żywiciela.

Znaczenie

Ubezpieczenia na życie jednostki są czasami widoczne na przypadkową rzecz śmierci i ubezpieczenia na życie dzieci, zgodnie z Investopedia. Na ubezpieczenie wypadkowe, firma oferuje jednostki o wartości samą kwotę jako pokrycia. W przypadku zakupu jednej jednostki przypadkowych świadczeń z tytułu śmierci, będziesz otrzymywać 200,000 dolarów na $ 100.000 polityki. Jednostki ubezpieczeń na życie dziecka są takie same jak dla dorosłych, ale znacznie tańsze, ponieważ dzieci są mniej narażone na śmierć z przyczyn naturalnych. (Nr 4 i 5)

Wskazówka

Płacisz składki na ubezpieczenia na życie jednostki, zależy od stanu zdrowia, wieku i nawyków. Możesz obniżyć koszt ubezpieczenia na życie poprzez rzucenie palenia, ograniczenie spożycia alkoholu, a jeśli nadwaga, przechodząc na dietę. Rozejrzeć się za najniższą składkę, ale upewnij się, że masz plan na miejscu przed przejściem ubezpieczycieli.

Definicje ubezpieczeń na życie

Definicje ubezpieczeń na życie


Polisa ubezpieczeniowa na życie zapewnia korzyści pieniężnej, gdy zazwyczaj posiadacz tej polityki umiera. Istnieje wiele rodzajów ubezpieczeń na życie, w tym: termin, całego życia, życia, życia zmiennej uniwersalnej życia i powszechnego życia zmiennej.

Term Life Insurance

Terminowe ubezpieczenie na życie jest polityka, która płaci konkretny ryczałt na razie, że - ubezpieczający umiera. Również wypłata następuje tylko jeśli ubezpieczony umrze w określonym okresie czasu. Istnieją różne rodzaje ubezpieczeń na życie termin o różnych okresach czasu przed wygaśnięciem polityka.

Cały Life Insurance

Cały ubezpieczenia na życie jest polityka, która obejmuje całe życie ubezpieczonego, tak długo, jak wypłacane są premie. Polityka wygasa gdy ubezpieczony umrze. Z tego typu polityki, pieniądze z premii stosuje się głównie dwa obszary: część ubezpieczeniową i część inwestycyjną polityki, która składa się z ręki, obligacji i funduszy inwestycyjnych.

Zmienna Life Insurance

Zmienna ubezpieczenia na życie jest formą całego ubezpieczeń na życie, które pozwala pożyczyć od swojej polityki w ciągu całego życia. Świadczenie z tytułu śmierci tej polityki i wartości pieniężne zmieniają się w zależności swoje wyniki inwestycyjne. Zmienna zazwyczaj także ubezpieczenia na życie gwarantuje świadczenie z tytułu śmierci nie spadnie poniżej pewnego poziomu.

Ubezpieczenie na życie uniwersalne

Uniwersalne ubezpieczenie na życie jest odmianą cały ubezpieczenia na życie, które umożliwia także pożyczyć od swojej polityki w ciągu całego życia. Według lifeinsure.com, uniwersalne ubezpieczenie na życie zakłada stopę procentową i wyjdzie z planowanej premii. "Jeśli prognozy firmy ubezpieczeniowe" na ich powszechnej polityki na życie nie są przez, a następnie być może trzeba będzie pochodzić z wyższych składek później, mają niższe niż oczekiwano wartości pieniężnych lub nawet stracić politykę. "

Zmienna Ubezpieczenie na życie uniwersalne

Uniwersalny zmienna ubezpieczenia na życie jest formą ubezpieczenia na życie, które cały pozwala kupić polityki, podczas gdy inwestycje w rynku pieniężnego, fundusze akcji i obligacji. CNN Pieniądze Magazine Editor Walter Updegrave mówi, że można pożyczyć pieniądze z polisy w formie pożyczki wynosi niskiego oprocentowania, unikanie podatków. Jednak, jak zauważa się w artykule z 2006 roku na money.cnn.com, "Po uruchomieniu pożyczki przeciwko polityce, musisz zachować płacąc składki do utrzymania polityki w życie. Jeśli pozwolisz jej wygaśnięcia, możesz być dla przerażające koszmar podatku. "

Jakie badania medyczne są potrzebne do ubezpieczeń na życie?

W zależności od wymagań ubezpieczeniowych spółki ubezpieczeń na życie, badania lekarskie wymagane może wynosić od zera do polityki emisyjnej gwarancji do pełnego fizycznego egzamin z próbek krwi i moczu. Rzeczywiste badania wymagane będą się różnić od firmy do firmy, jak również. W większości przypadków badania te są wykonywane przez paramedycznych specjalistów w domu lub miejscu pracy skarżącego.

Badanie krwi

Możliwe badania krwi wymagane przez firmy ubezpieczeniowe na życie to sprawdza cholesterolu, glukozy, trójglicerydów, HIV i obecność leków na receptę stosowane do leczenia różnych chorób.

Badanie moczu

Testy na próbkach moczu należą te, które wyglądają dla nielegalnych narkotyków, glukozy i albuminy.

Wymiary fizyczne

Lekarz sądowy dokonuje pomiarów wysokości i masy ciała. Potem wykonuje pomiary ciśnienia krwi i tętna. Wreszcie egzaminator wykonuje pomiary klatki piersiowej i brzucha.

Sprawdziany fizyczne

Jeśli obecny jest szmer serca podczas czytania impulsu, lekarskie rejestruje szczegóły szumu w tym miejscu, czasie i głośności. Ponadto, lekarz sądowy bada całe ciało do nieprawidłowości. Wreszcie egzaminator sprawdza, czy wnioskodawca wygląda niezdrowe lub wygląda starsze niż podano wiek.

Seniorzy starsi niż 70

Lekarz sądowy wzywa wnioskodawcę do chodzić i stwierdza żadnych nieprawidłowości. Ponadto wnioskodawca musi pamiętać obiektów oznaczonych na początku egzaminu i przywołać je na końcu.

EKG

W niektórych przypadkach firma ubezpieczeniowa na życie może zażądać EKG, jeśli wnioskodawca jest starszy lub żąda dużej polityki.

Życie z zespołem policystycznych jajników

Życie z zespołem policystycznych jajników


Zespół policystycznych jajników (PCOS) jest częstym zaburzeniem hormonalnej u kobiet. Stan bierze swoją nazwę od wielu torbieli na jajnikach kobiet z PCOS. Powoduje on także nadmierny wzrost włosów, nieregularne miesiączki i trądzik wśród wielu innych objawów. Życie z tą chorobą może być wyzwaniem, ale istnieje wiele sposobów, aby na co dzień łatwiej jest zarządzać, gdy cierpi na PCOS.

Dieta

Utrzymanie zdrowej diety jest ważne, gdy żyjesz z zespołem policystycznych jajników. Gdy kobiety cierpią z powodu PCOS, często doświadczają wysoką odporność na insulinę, co oznacza, że ​​organizm nie jest odpowiednio przetwarzania cukrów. To dlatego PCOS jest związana z cukrzycą. Trzymanie się diety, która eliminuje niepotrzebne cukry mogą ewentualnie złagodzić niektóre z problemów związanych z tą chorobą. Unikanie słodkie napoje, paczkowanych słodyczy i alkoholu jest zdrowy wybór dla każdego, zwłaszcza jeśli masz zespół policystycznych jajników. Zwiększenie spożycia kwasu foliowego jest również korzystne dla układu rozrodczego i ogólnego stanu zdrowia.

Leki

Zespół policystycznych jajników, nie jest traktowany jako całość choroby, ponieważ wiele kobiet doświadcza różne objawy i komplikacji związanych z tą chorobą. Jednakże, istnieje wiele możliwości, które leczą te różne objawy. Progesteron jest często podawany w celu regulacji ilości androgenów, że organizm wytwarza, jak również ilości testosteronu, który może powodować cykle miesiączkowe regulować. Pigułki antykoncepcyjne są często przepisywane przez lekarzy, aby pomóc z nieprawidłowościami w cyklach, ponieważ zawierają progesteron. Regulujących produkcję androgenów mogłaby adiutanta w owulacji u kobiet z PCOS, które starają się o dziecko dzieci.

Homeopatia

Homeopatyczne lekarze uważają, że istnieją naturalne środki, które eliminują torbiele i złagodzić objawy związane z PCOS. Jedną z alternatyw jest homeopatycznym znany jako Sepia. Sepia pochodzi z atramentem twy i jego istotą jest rozpylany na małych granulek zawierających cukier. Te peletki są w różnych dawkach, jak 6c i 100c i są w ilości 5:55 peletek w czasie. Sabina jest kolejnym homeopatyczny, że jest zalecane przez lekarzy dla kobiet, które cierpią z powodu bolesnych i ciężkich okresach zakrzepów.

Przestrogi

Biorąc jakiekolwiek leczenie homeopatyczne lub ziołowe odbywa się więc przez własnego uznania i powinno być omówione z medycznego przed każdym eksperymentowania. Na przykład, leki homeopatyczne, Sepia, mogą być toksyczne, jeśli za dużo jest zrobione. Alergia może wystąpić również z ziół, więc ważne jest, aby postępować ostrożnie. Ćwiczenie ma zasadnicze znaczenie dla zdrowego stylu życia, zwłaszcza u kobiet, które mają zespół policystycznych jajników. Przyrost masy ciała jest jednym z najczęstszych objawów, że kobiety z PCOS bitwy w całej ich życia, więc jest to niebezpieczne być niedoczynność tego warunku.

Charakterystyka 12 miesiąca życia

Charakterystyka 12 miesiąca życia


Na rok, dziecko zaczyna mieć większą kontrolę nad tym, gdzie iść i jak się tam dostać. A 12 miesiąca życia komunikuje ustnie, ma lepszą kontrolę motoryczną, rozpoznaje osoby i przedmioty, i bada rzeczy. Osiągnięcia w ciągu 12 miesięcy są to tylko wytyczne, ponieważ każde dziecko ma swoje własne tempo rozwojowe.

Poruszanie się

Zazwyczaj przez 12 miesięcy, dziecko siedzi bez pomocy i indeksowania i zaczynają wykorzystywać meble wstać. Mogą stać samodzielnie i wiele może podjąć kroki bez pomocy. Dzieci mogą czołgać się po schodach i zaczyna wspinać się z kojców.

Korzystanie z palców i rąk

Dzieci mogą korzystać z kciukiem i palcami, aby podnieść nawet małych obiektów. Można je umieścić rzeczy do pojemników i wziąć je, i mogą przynieść przedmiotów razem i puścić rzeczy, kiedy chcą. Palce wskazujące grzebać i uczynić ruchy scribbling.

Mowy

Jeden-latek może zrozumieć wiele, co się mówi i odpowiedzieć za pomocą gestów i działań na pytania lub prośby. Często dzieci mogą powiedzieć "tak" lub "nie" i "mama" i "dada". Ćwiczą odtwórczy mowy i gaworzenia interesuje słuchać innych mówiących. Są też dostosowane do nazw rzeczy nauki i uczenia się w rytm i rytm mowy.

Umiejętności społeczne

Dzieci w tym wieku wiedzą członków rodziny i stają się nieśmiały i boi się obcych. Płaczą, gdy rodzice opuszczają i mają ulubione ludzi i zabawki. Wiedzą, codzienną i może pomóc, kiedy ubiera umieszczając ręce w rękawy. Na tym etapie dzieci zaczynają także przetestować siłę "nie" z rodzicami. Poczucie humoru jest zdecydowanie obecny.

Umiejętności uczenia się

Dzieci będą mogły zidentyfikować zdjęcia rzeczy, które znają. Oni odkrywać i badać, i dowiedzieć się, co się dzieje, gdy przedmioty są manipulowane. Naśladownictwo jest mocno używany, i naśladować zachowanie dorosłych w picie z kubka, pod numerem telefonu zabawki i przewracać strony książki. Proste rozwiązywanie problemów jest eksponowana, a oni mogą zrozumieć pewne rzeczy na własną rękę. Koncentracji uwagi jest dłuższy i mogą koncentrować się na czymś dwóch do pięciu minut.

Oczekiwana długość życia Kogoś z rozedmą płuc

Według American Lung Association, ponad 3 mln osób w USA (przede wszystkim ponad 45 lat), u których rozpoznano typu przewlekłej obturacyjnej choroby płuc zwanej rozedmy. Wraz z przewlekłym zapaleniem oskrzeli i innych przewlekłych chorób układu oddechowego niższe, rozedma jest czwartą przyczyną zgonów w USA Ala mówi 120.000 ludzi każdego roku umiera na POChP. Nie ma lekarstwa na rozedmę płuc, ale jej objawy są kontrolowane.

Objawy

Rozedma płuc to przewlekła i postępująca choroba, która powoduje utratę funkcji oddechowych i utrzymuje swoje ciało z coraz tlenu potrzebuje. Wczesne objawy rozedmy płuc obejmują duszność, świszczący oddech, uczucie napięty w klatce piersiowej oraz uporczywy kaszel. Nie mogą być również zmęczenie, brak głodu i utraty wagi.

Palenie i rozedma

Palenie jest główną przyczyną rozedmy płuc.

Rozedma płuc rozwija się, gdy pęcherzyki powietrza na końcach swoich najmniejszych dróg oddechowych (oskrzelików) są powoli, ale systematycznie niszczone.

Zgodnie z Mayo Clinic, istnieje kilka tysięcy substancji chemicznych w dymie tytoniowym, a utrudnienia w tych substancji stopniowo zniszczyć małych obwodowych drogach oddechowych, elastyczne worki powietrzne i ich wspierających włókien elastycznych.

Niedobór białka

Mayo Clinic mówi się do dwóch procent cierpiących rozedma mają dziedziczne wady białka, która służy jako osłona dla elastycznych struktur w płucach. Gdy białka AAT nieobecne, enzymy mogą powodować postępujące uszkodzenie płuc, ostatecznie prowadzącą rozedmę. Choroba zaliczki szybko w tych, którzy są zarówno naci- niewystarczające i palacze.

Leczenie

Po pierwsze i najważniejsze, palacze są zachęcani, aby zamknąć.

Leczenie rozedmy płuc zmienia się w zależności od nasilenia objawów, lecz na ogół obejmuje inhalatory, tlenu i leków.

American Lung Association mówi, że leki relaks i otwarte przejścia powietrza w płucach (narkotyków rozszerzające oskrzela) może być zapisane, jeśli linia tendencję do zaostrzenia lub uciskać. Te leki mogą być przyjmowane doustnie lub wziewnie.

W niektórych przypadkach zabieg prowadzi się w celu zmniejszenia objawów i zapobiec powikłaniom.

Transplantacji płuc może być opcją ciężką rozedmą, gdy wszystkie inne sposoby leczenia nie powiodły się.

Rozedma jest nieuleczalna

Rozedma stawia znaczne ograniczenia codziennej działalności i obniża jakość życia.

Ponieważ jest nieodwracalne uszkodzenie płuc, rozedma płuc, niestety nie można wyleczyć. Zabiegi mają na celu zachowanie funkcji płuc, uniemożliwiając wszelkie dodatkowe płuca zniszczenie jest.

Pacjenci mogą potrzebować dodatkowego tlenu, jak rozedma płuc pogarsza. W tlenu rozpoczynającą może być stosowany tylko w nocy. W miarę postępu choroby mogą stać się konieczne do wykonywania rutynowych czynności w ciągu dnia,

Rokowanie

Osób z rozedmą płuc mogą żyć przez długi czas po ich rozpoznano. Twój Rokowanie zależy od stopnia twojego uszkodzenia płuc, czy nie rzucić palenie, rodzaj i jakość opieki medycznej i innych problemów zdrowotnych może mieć do czynienia z. Pacjenci umrze z tego stanu, lub z powikłań związanych rozedma-.

Komplikacje

Rozedma płuc mogą pogorszyć inne warunki długoterminowych, w tym cukrzycy i niewydolności serca. Zanieczyszczenie powietrza lub zakażenie układu oddechowego może spowodować nasilona duszność i niebezpiecznie niski poziom tlenu (ostre zaostrzenie POChP) jeśli obecnie cierpią z powodu rozedmy płuc.

Może wymagać hospitalizacji i być umieszczone na maszynie sztuczne oddychanie (wentylatorem), aż infekcja jest traktowany.

Jak jeść sześć posiłków dziennie na ciało do życia sejmu

Ciało za życie programu szkoleniowego przekształciła ciała i życie milionów ludzi na całym świecie. Chociaż procedury treningu są kluczem do sukcesu tego programu, system jedzenia jest tak samo ważne, jeśli nie bardziej. Być może głównym problemem wielu mieli z tym program próbuje zmieścić się w sześciu małych posiłków w ich już napiętych harmonogramów. Jednak jedzenie sześć małych posiłków dziennie nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać.

Instrukcje

1 zaplanować tygodniu warto posiłków na raz. Napisz swoje listę zakupów na pierwszej stronie każdego tygodnia żywności czasopiśmie. Każdy posiłek powinien zawierać jakiś rodzaj białka oraz zdrowej węglowodan, w tym co najmniej dwóch porcji warzyw na dzień. Planowanie jest najważniejszym krokiem w organizmie na planie Życie jedzenia.

2 plan, kiedy będziesz jadł każdy posiłek. Pamiętaj, że nie każdy posiłek musi być bogato przygotowane. Jeśli budzisz się o 8 rano, zaplanować pierwszy posiłek w tym czasie. Śniadanie mogłoby być jaja i tosty pełnoziarniste; całe ziarna zbóż oraz odtłuszczonego mleka; lub owoce, jogurt i tosty. O 10 rano, zaplanować kolejny mały posiłek, powiedzieć drinka białka. Na lunch, mieć dobrze wyważony posiłek białka, owoców i warzyw, takich jak kanapki z indyka z warzywami i jabłkiem.

3 Planowanie posiłków się dwie do trzech godzin od siebie w pierwszej połowie dnia. Pomoże to utrzymać się pobudzony, i nigdy nie będziesz czuć głodu, co jest kluczem do diety. Po pierwszych trzech małych posiłków, można rozłożyć pozostałe trzy w zależności od kiedy twoje ciało czuje się głodny. Powiedzmy, że do południa już zjedzone trzy małe posiłki, w tym napoju białkowego. Po pracy, mają swój czwarty posiłek, około 17:30 lub godzina osiemnasta

4 Uważaj, planowania posiłków dla drugiej części dnia, kiedy planowanie staje się niezwykle ważne. Po kolacji, będziesz miał dwa inne małe posiłki, które można spożywać. Upewnij się, że te posiłki są niskie w węglowodany i bogata w białko. Miskę surowych warzyw z hummus, na przykład, sprawia, że ​​dla wielkiej piątym posiłku. Lub prowadź gotowane piersi z kurczaka lub indyka w lodówce na łatwy dostęp do białka. Do ostatniego posiłku, białka wstrząsnąć z niektórych owocach napełni was i zachować swoje ciało pełne paliwa spalania tłuszczu.

5 Upewnij się, że posiłki na następny dzień planowanego się przed pójściem do łóżka. Przechowywać z harmonogramem zawartym na początku tygodnia. Jeśli nie masz wystarczająco dużo czasu rano, aby zrobić śniadanie, białka wstrząsnąć z owocami to szybki i łatwy sposób na rozpoczęcie pracowitego dnia.

Wskazówki

 • Zawsze należy dziennik cotygodniowy żywności do pobytu na torze.
 • Jeśli znajdziesz się głodny, nawet po sześciu posiłków dziennie, wypić koktajl białkowy.

Jak pić 10 szklanek wody dziennie na ciało do życia sejmu

Ciała Na diecie życia jest realistyczne podejście do odchudzania. Jeden dzień w tygodniu można nawet jeść, co chcesz! Kto nie lubi tę myśl? Jednak, jednym z wyzwań, przed wami w tej diecie jest picie dziesięciu szklanek wody dziennie. Jest to trudne do zrobienia, jeśli nie są używane do wody pitnej na pierwszym miejscu! Dowiedz się, jak to jest, aby wygodnie pić 10 szklanek wody dziennie na ciało do diety życia!

Instrukcje

Jak pić 10 szklanek wody dziennie na ciało do życia sejmu

1 Zacznij pić wcześnie! Woda, która jest. Upewnij się, aby wlać sobie kieliszek ze śniadaniem. Podczas gdy na ciało do diety życia, to świetny pomysł, aby zastąpić większość napojów z wodą! Natomiast napoje gazowane nie są zabronione, nie powinny być spożywane wiele, gdy próbuje schudnąć. Jeśli masz mleko ze zbóż, a nawet jeden z ciała do napojów odżywczych Życie, ścigać go z wodą.

2 Włóż zapas wód butelkowanych na tylnym siedzeniu samochodu. Sklep spożywczy i sklepach ze zdrową żywnością sprzedają teraz pakiety maleńkich butelek wody. Mają butelki w wysokości równej pełną szklankę wody. Zachować te, dla podróży. To nie będzie trudne, aby się para w ruchu, gdy jest gorąco, lub podczas oczekiwania na swoje dzieci w szkole! Cokolwiek robisz w podróży, jest prawdopodobne, pokój dla jakiegoś picia!

3 Dodać herbatę! Przed wyruszeniem do dnia zaparzyć jakąś zieloną herbatę. Liczy się jak woda, i to jest dobre dla energii i przeciwutleniaczy. Napełnianie termosu lub kawy uchwyt z zielonej herbaty jest pyszny sposób do spożywania wody, i to zmiana smaku.

4 pakiety witaminę są świetne wymieszać ze szklanką wody na pyszny smak z wyboru, jak i dodatkowych witamin i minerałów. Mieszanie ich z wodą i wypić.

5 Umieść wody w szklance wina przy obiedzie. To naprawdę nie wpływ, jak myślisz z picia wody. To brzmi głupio, ale to nie dodać motywacji, aby czuć się jak sobie na najbardziej subtelnych sposobów. Pić całą szklankę, i wrócić do sekundy. Podczas kolacji w restauracji, możesz poprosić, że woda butelkowana jest serwowane w kieliszek wina. Wiele zrobić to w ten sposób, i to cię na sukces w wodzie pitnej.

6 Gotowanie gorącą wodę z cytryną lub małego spritzem z pomarańczy lub limonki w nocy. Jest to świetny substytut deser lub w miejsce późną nocą przekąskę. Ciepłej wody może być kojące i przygotować się do snu!

Wskazówki

 • Śledzić, ile szklanek wody można pić w ciągu dnia. Spotkać się, w sposób, który nie wiąże się jedzenie, gdy spełniają wszystkie wymagania dla wody w ciągu dnia! Trzymaj wody mobile! W przypadku, że nie ma wody w spotkaniu lub w ciągu dnia, gdy pracujesz, chcesz mieć możliwość go łatwo na rękę.
 • Nie zmuszaj się do picia! Możesz zachorować od zmuszania się do picia poza strefę komfortu.
 • Nie pij dietetycznych napojów gazowanych jako substytut wody!
 • Nie daj się spragniony, aby pić. Ogromny procent ciała jest woda, i, do czasu jesteś spragniony, Twoje ciało jest już w potrzebie wody i trochę odwodniony.

Jak wybrać najlepszy Życie Dieta Foods zatwierdzony

Boba Greene'a Dieta Best Life promuje jedzenie jak najwięcej naturalnych produktów spożywczych, jak to możliwe. Jest nacisk na wysokiej włókien węglowodanów złożonych, białka, owoców i warzyw. Bob Greene nawiązała współpracę z kilkoma producentami żywności, aby uzyskać najlepsze uszczelnienie życie na zdrowych produktów. To sprawia, że ​​łatwiej kupić Dieta Best Life zatwierdzonych żywności, gdy jesteś w sklepie spożywczym.

Instrukcje

1 Sprawdzić uszczelnienie życia Najlepszy w całym sklepie spożywczym. Znajdziesz go na pozycji, od makaronów, pieczywa, płatków śniadaniowych, herbaty, oleje, zupy i przekąski.

2 Sprawdź składniki w przejściu chleba. Niektórzy twierdzą, że być pieczywo multi-ziarna lub 7-ziarna, nie ma w nich pełnego ziarna. Zamiast dostać chleb z pełnego ziarna w 100 procentach.

3 Umieść swoją kanapkę. Uszczelnić Best Life Diet jest na flat-out okłady. Pochodzą one w wieloziarniste, Chipotle, włoskiej zioła, brązowego cukru i innych smaków.

4 Wybierz wysoką błonnika zbóż. Dieta popiera sumie Wheaties, Cheerios, jedno włókno, Raisin Bran i zboża miodu orzechów ow.

5 Spacer po zamarzniętej żywności korytarza, trzymając oko na mrożonych owoców i warzyw. The Beat uszczelnienie Życie potrawy można znaleźć na Cascadian Farm Green Giant i żywności.

6 Kup Fiber One bary, jeśli chcesz coś przekąsić. Pochodzą one z czekolady i owsa i masło orzechowe i odmian owsa. Inną opcją jest pieczywie chrupkim Wasa przekąska.

Wskazówki

 • Zamiast kupować witaminy butelka wody wzbogaconej, zdecydować się zwykłej wody i wielu witamin. Wzbogaconej w rodzaju witaminy zazwyczaj ma 125 kalorii.
 • Jedz prawdziwe owoce zamiast przekąsek, twierdząc być "wykonane z prawdziwych owoców." Są to w istocie, cukrów owocowych i wody.

Instalacja życie Alert

Instalacja życie Alert

Życie Alert jest znakiem towarowym nazwa dla systemu reagowania kryzysowego zaprojektowany dla osób starszych i osób dorosłych w wieku 50 lat i starszych. System klasyczny zawiera przycisk seniorzy mogą nosić przez cały czas i naciśnij przycisk, aby zaalarmować służby ratunkowe. Inne pakiety zawierają monitorować czujniki CO2 i dymu. Dla bezpieczeństwa klientów, Życie Alert wymaga specjalistów, aby zainstalować system reagowania kryzysowego.

Instrukcje

1 Zadzwoń Życie Alert darmo na 800-360-0329. Przedstawiciel pomoże Ci wybrać odpowiedni system Życie Alert dla Twoich potrzeb. Na Państwa życzenie, przedstawiciel będzie także umówić się na profesjonalny zainstalować system.

2 uiszczenia opłaty jednorazowej instalacji oprócz regularnych miesięcznych opłat za usługi. Opłaty różnią się w zależności od systemu wybrać.

3 Testowanie sprzętu Życie Alert, jak tylko jest zainstalowany, a raz na trzy miesiące. Postępuj zgodnie ze wskazówkami na temat sprzętu lub zadzwoń 800-360-0329 do testowania instrukcjami.

Koniec Problemy życia dla dostawców opieki zdrowotnej w zakładzie pielęgniarstwa

Koniec Problemy życia dla dostawców opieki zdrowotnej w zakładzie pielęgniarstwa


Gdy poszczególne twarze koniec jego życia, często trudne decyzje muszą być wykonane. Chociaż rodzina jednostki ma obowiązek dokonywania tych decyzji, pracownicy służby zdrowia muszą być świadomi potencjalnych problemów. Fakt ten jest szczególnie w zakładach opieki.

Living Will

Świadczeniodawcy muszą rozważyć, czy pacjent ma życia będzie. Dokument ten pozwala osobie umieścić w piśmie jego opieki zdrowotnej życzenia, jeśli się stanie mówić same za siebie. Każde państwo ma swoje własne zasady dotyczące żywych testamentów. W niektórych przypadkach są one wiążące tylko, jeżeli notarialnie. We wszystkich krajach, salon będzie musi być sporządzona i podpisana przez pacjenta, zanim on został ubezwłasnowolniony. Jeśli wola życia jest ważny na pliku w obiekcie opieki, pracownicy służby zdrowia muszą przestrzegać woli pacjenta to szczegóły.

Trwała Pełnomocnictwo

W niektórych przypadkach pacjenci mogą legalnie wyznaczyć członka rodziny do podejmowania decyzji opieki zdrowotnej dla nich. Aby to zrobić, potrzebują trwałego pełnomocnictwa do opieki zdrowotnej. Mianowany osoba musi być konsultowany w sprawie decyzji opieki zdrowotnej dla pacjenta, w tym, czy usunąć wentylatory lub inne formy wsparcia życia. Jeżeli pełnomocnictwo nie został wyznaczony, a pacjent jest nadal właściwy, służby zdrowia może chcesz zasugerować podjęcie tego kroku.

Hospicjum

Gdy stan pacjenta ulega pogorszeniu, może on wybrać hospicyjna zamiast pobytu w zakładzie opieki. Według Edukacji dla lekarzy w End-of-Life Care, ponad 80 procent pacjentów chce umrzeć w domu. Opieka hospicyjna może być dostarczone w domu pacjenta lub w bardziej domową obiektu. Świadczeniodawcy mogą zaoferować tę opcję do rodzin pacjentów, kiedy nic nie można zrobić więcej w celu leczenia stanu pacjenta.

Opieka paliatywna

Świadczeniodawcy w obiektach opieki pracujących z pacjentami pod koniec ich życia często podejmować decyzje dotyczące opieki paliatywnej. Ten rodzaj opieki medycznej obejmuje złagodzenie bólu i dyskomfortu pacjenta, nawet gdy nic nie może ponadto zostać wykonane w leczeniu tej choroby. Oprócz leków przeciwbólowych i podtrzymywania życia sprzętu, opieka paliatywna może również obejmować wsparcie psychologiczne i duchowe dla pacjenta i rodziny pacjenta.

Pomoc Życie

Niektórzy pacjenci są umieszczone na wsparcie życia, takich jak wentylatory, aby utrzymać ich przy życiu. Chociaż u niektórych pacjentów może być usunięty z urządzenia, pacjenci w pobliżu końca życia ogół umierają po usunięciu. Świadczeniodawcy muszą omówić decyzję o usunięciu podtrzymywania życia z rodziną pacjenta, w szczególności członków rodziny, którzy mają prawnej mocy decyzyjnej dla pacjenta. Gdy pacjent nie ma członków rodziny dostępne, pracownicy służby zdrowia muszą dokonać tych ustaleń w oparciu o to, co jest najlepsze dla pacjenta.

Oczekiwana długość życia po wycofaniu zgłębnika

Oczekiwana długość życia po wycofaniu zgłębnika


Według rense.com śmierć przez usunięcie rury zasilającej może być "łagodny śmierci" lub "ciche śmierć." Oczekuje Pacjenci, którzy mieli ich rurek podające usunięto życia ponad 10 dni.

Dzień 1

Proces zaczyna się w dzień rura jest usuwana. Pacjenci, którzy nie są świadomi nie czuje żadnego dyskomfortu, kiedy rura jest wycofany.

Dniach 3 i 4

Pacjenci zaczną wyglądać cieńsze, ponieważ tkanki ciała będą miały utracone płyny. Oczy i usta będą również zaczynają szukać suche. Tętno pacjenta będzie również iść w górę, jak ciśnienie krwi spada.

Dni 5-10

Jeśli pacjent jest świadomy, staną się mniejsze gotowości w tym okresie czasu. Ich oddech staje się nieregularny z okresami szybkiego oddychania i okresy powolnego oddychania.

Po upływie 10 dni

Po 10 dniach bez rury zasilającej, pacjenci mogą pojawić się w śpiączkę. Pacjenci nie zacznie reagować na ich środowiska, a pojawią się one bardzo odwodniony.

Śmierć

Czas, ktoś żyje po rurą zasilającą usunięte w zależności od ilości tkanki tłuszczowej i płynu pacjent miał. Toksyny to spowodować, że mięśnie oddechowe, aby nie reagować, a nie inne układy narządów.

Lista rzeczy do zrobienia na koniec Planowania Życia

Lista rzeczy do zrobienia na koniec Planowania Życia


Wszyscy obliczu śmierci na koniec naszego ziemskiego pobytu. Jak można zmierzyć fakt wpływa na sposób doświadczyć końca życia. Zgodnie z Kalifornijskiego Biura Prokuratora Generalnego, 70 procent Amerykanów chce umrzeć w domu, ale tylko 25 procent tego. Jak oszczędności na czarną godzinę, dzięki czemu warunki w celu zapewnienia swoim medycznych, finansowych i prawnych życzenia zostaną spełnione w ciągu swoich ostatnich dni - zanim tam są - ma sens.

Podejmowania decyzji

Rozpocząć planowanie wycofanego z życia przez krystalizację swoich wartości i przekonań na ten temat i powiązanych kwestii medycznych. Rozważenia możliwych scenariuszy, takich jak wypadek, który pozostawia w stanie wegetatywnym lub stopniowego ubezwłasnowolnienia z demencją. Jeśli rozpoznano terminalu, skonsultować się z lekarzem na temat możliwości prognozowania i opieki. Sobie sprawę, że bez kierunku od ciebie, lekarze i krewni będą przestrzegać swoich własnych wytycznych do podejmowania decyzji medycznych dla Ciebie. Uzyskać informacje od prawników, księgowych, członków i przyjaciół rodziny na koniec z eksploatacji tematów. Zadaj sobie pytania na temat komu ufać przeprowadzić życzenia i wyraźnie określić swoje życzenia. Określić swoją sytuację finansową i rozmieszczenie swój dobytek. Jeśli koniecznie chce umrzeć w domu, za co należy poczynić, aby to zrobić, czy twoja rodzina sobie poradzi i czy masz środki finansowe, aby pomieścić swoje pragnienie.

Przygotowanie dokumentów prawnych

Planowanie finansowe koniec-życia obejmuje przygotowanie testamentu lub zaufania dokumentów kierować dyspozycję swoich zasobów finansowych. Aktualizacji tych dokumentów, kiedy zmiany wymagają, takie jak rozwód, ponowne małżeństwo lub gdy inne dzieci dołączyć do rodziny. Nazwać kogoś, komu ufasz, jak wykonawca swojej posiadłości. Trwała moc dokumentu pełnomocnictwa daje Twój wybrany przedstawiciel prawo do działania dla Ciebie dotyczące spraw finansowych, jeśli się ubezwłasnowolniona. Bez tego dokumentu, sąd wyznaczy opiekuna lub konserwatora, który nie może śledzić swoje życzenia. Tworzenie zaleceń, aby poprowadzić krewnych i pracowników służby zdrowia, stwierdzając, życzenia i wyznaczenia konkretnej osoby do ich przeprowadzenia. Raporty Rodzina Opiekun Sojusz, że masz prawo do otrzymania lub odmowy opieki medycznej, niezależnie od stanu. Dyrektyw zaliczki obejmują Living Will lub dyrektywy do lekarzy, pełnomocnictwo dla opieki zdrowotnej i porządku Czy nie reanimować. Niektóre państwa, takie jak Kalifornia, połączyć te dokumenty do dyrektyw zaliczki Zdrowia pielęgnacja formie.

Komunikować Zyczenia

Wyjaśniając swój znak końca życia pragnie jest bezproduktywne chyba inni też wiedzą i zgadzają się ich szanować. Prowadzić rozmowy, aby dowiedzieć się, który najlepiej nadaje się do zarządzania finansami i jak potencjał opiekunów czuje przedłużanie życia środków. Omów ile leczenie co chcesz po urazie, które zostawili nadzieję na odzyskanie do samodzielnego państwa. Określić, które członkowie rodziny zgadzają z wyboru i tych, którzy czują się na tyle silnie, aby sprzeciwiać. Dostarczenie informacji na temat ubezpieczeń medycznych i / lub opieki długoterminowej i dokumentów prawnych, które wspierają swoje wycofanych z życia wyborów. Jeśli niechęć do omówienia tych kwestii jest problem, wyzwalacze, takie jak stosowanie filmu lub pogrzeb przyjaciela, aby rozpocząć rozmowy, które są niezbędne, zgodnie z American Medical Association.