adcov.com

wzmacniacz rife

Jak zbudować maszynę Rife Frequency

Jak zbudować maszynę Rife Frequency


Royal Rife był wielokrotnie nagradzany amerykański naukowiec, który żył na początku 20 wieku. Jego zainteresowanie mikrobiologii doprowadziły go do budowy jednego z najpotężniejszych mikroskopów swoich czasów. Rife twierdził, że mikroorganizmy chorobotwórcze, w tym raka, mogą być zniszczone z fal radiowych dostrojonych do różnych częstotliwości, tak jak sopranistka może rozbić szkło krystalicznie śpiewając właściwej wysokości.

Domowe maszyny częstotliwości Rife można za pomocą zestawu oprogramowania, komputer i trochę sprzętu stereo do około 100 dolarów. Alternatywnie, maszyny Rife można zakupić online z kosztów detalicznej do trzech tysięcy dolarów, co lutego 2010 r.

Instrukcje

1 Podłącz wyjście stereo RCA linii, który pochodzi z zestawu oprogramowania do portu słuchawek w komputerze. Podłącz dwa pozostałe końce do wyjścia pomocniczego wzmacniacza. Biały wtyk wejściowy przechodzi na lewo, a czerwony wtyk idzie na prawo.

2 Podłącz zasilacz do strony wzmacniacza i gniazdka.

3 Jeśli masz wzmacniacz i głośniki stereo, podłącz do głośników i zwiększ głośność, aby sprawdzić, czy częstotliwości słychać przez głośniki. Odłącz głośniki i podłącz dwie linie do elektrod do portów wejściowych głośnika wzmacniacza.

4 Podłącz przewody wejściowe do dwóch elektrod. Czarny wtyk wejściowy przechodzi do jednego z niebieskimi elektrod, które przychodzi w zestawie, a czerwony wtyk wejściowy przechodzi w czerwonym elektrody. Powtórz tę czynność dla drugiego przewodu wejściowego i pary elektrod.

5 Zanurz elektrodę obejmuje w naczyniu z wodą morską. Wycisnąć i umieścić osłony elektrody na elektrodach. To sprawia, że ​​dobre, stałe połączenie.

6 Umieść jedną parę elektrod pod stopami. Druga para elektrod odbędzie się w Twoich rękach. Upewnij się, że miejsce zarówno niebieskie czerwone elektrody lub elektrod zarówno pod stopami. Inny kolor przechodzi w ręce.

7 Delikatnie podkręcić głośność na panelu sterowania głośności znajdującą się na dole ekranu komputera. Włącz go, aż poczujesz mrowienie w najmniejszej elektrod.

8 Ustaw numery częstotliwości w oprogramowaniu niezależnie mikroorganizm, który chcesz rozwiązać. Postępuj zgodnie ze wskazówkami w Rife zestawu.

Wskazówki:

 • Nie musisz czuć się buzz lub mrowienie wiedzieć generator Rife działa, ale niektórzy wolą zwiększyć głośność, dopóki nie będzie wibrował.
 • Rife oprogramowanie nie będzie działać na komputerze Mac lub Windows ME lub 98. Nie wolno dopuścić, czerwone i niebieskie elektrody dotknąć. Można było zwarcie wzmacniacza.

Jak zbudować maszynę Royal Rife

Jak zbudować maszynę Royal Rife


Maszyna Royal Rife jest wynalazek przez amerykański naukowiec Royal Rife. Maszyna ta jest znana w naturalnych środowiskach zdrowia dla jego rzekomej zdolności do korzystania z częstotliwości dźwięku do leczenia i podobno wyleczyć niemal każdą znaną chorobę lub stan zdrowia. Szerzy Uważa się, że prawie wszystkie niepożądane warunki zdrowia są spowodowane przez wirusy i że te wirusy mogą być niszczone przez pewne częstotliwości dźwięku, w zależności od leczonego stanu. W listopadzie 2010 roku, Rife maszyna może kosztować od 350 dolarów i 2,7 tysięcy dolary. Można jednak zbudować na własną rękę za ułamek kosztów.

Instrukcje

Ułożyła Maszyna Rife

Jeden otwór do 1/8 cala w środku każdego z dwóch płytek z mosiądzu.

2 Odciąć przewód głośnikowy na dwie części po 12 metrów każdy.

3 Gazy obudowę z dwóch kawałków drutu głośnika zastosowaniem kolumny odpędowej drutu. Zostaw 1/2-calowy gołej drutu na końcu każdego kawałka drutu.

4 Włóż jeden koniec jednego z obnażonymi przewodów do jednego ze złączy karbowany pierścień, upewniając się, że dobrze dopasowany i bezpiecznie.

5 zabezpieczyć złącze pierścienia zaciskowego do jednej z wywierconych mosiądzu, z zastosowaniem jednego z nitów.

6 Rozdzielono dwie bared nici na końcu każdego przewodu. Lutować pierwszej nici do końcówki gniazda wzmacniacza, a następnie przylutować drugą część do samego podnośnika.

7 Powtarzaj kroki od drugiego do szóstego z drugim 12 stóp pasma drutu.

Aktywuj Software Kit Rife Frequency

8 Podłącz wzmacniacz do gniazda związanego.

9 Otwórz zestaw oprogramowania i usunąć stereo linię wyjściową, że pochodzi z niego. Podłącz jeden koniec tej linii do gniazda słuchawek w komputerze. Podłącz drugi koniec przewodu do portu wyjścia pomocniczego na wzmacniaczu.

10 Podłącz jeden koniec zasilacza do wzmacniacza, a drugi koniec do gniazdka ściennego.

11 Zestaw Rife zainstalować oprogramowanie na komputerze z systemem Windows (oprogramowanie nie działa w systemie Mac).

Użyj maszyny Rife

12 miejsce jedna płyta jednego z mosiądzu pod stopami. Umieść drugi talerz mosiężny na dowolnej płaskiej powierzchni w pobliżu niemetalowych i umieścić dłoni na górze płyty.

13 Uruchom oprogramowanie Rife na komputerze.

14 Zwiększ głośność w komputerze, aż można poczuć delikatne mrowienie w stopy i ręce, które są na płytach mosiężnych.

15 Korzystanie z oprogramowania, aby ustawić częstotliwość dźwięku do jednego, że zajmie co stan zdrowia jesteś leczeniu z Rife maszyny. Zestaw jest wyposażony w oprogramowanie do listy częstotliwości dla setek chorób.

16 usiedzieć, aż częstotliwość gra przez całą drogę do końca, a następnie odpocząć przez kilka minut przed wstawania. Powtórz proces leczenia codziennie, aż poczujesz się lepiej.

Wskazówki:

 • Rife zestaw oprogramowania można kupić w NoRiftRife.com, a także kilku innych firm naturalnego zdrowia specjalizujących się w leczeniu energii.
 • Możesz umieścić tablice mosiężne na konkretnej powierzchni ciała, gdy masz wątpliwości lub kij do ręki i rozmieszczenie stóp. Dostaniesz równej jakości leczenia w obu kierunkach.
 • Nie musisz czuć mrowienie na Rife maszyny do pracy. Tak długo, jak oprogramowanie działa, maszyna pracuje.
 • Czasami dźwięk Rife częstotliwości może stać się irytujące. Jeśli jest to sprawa dla Ciebie, po prostu odłącz głośniki komputera, ale zachować objętość odwrócił się. Nie usłyszysz częstotliwości, ale będą nadal generować na odpowiednich poziomach.
 • Nie należy używać maszyny Rife, jeśli masz rozrusznik serca lub innego urządzenia elektronicznego zainstalowanego w tobie.
 • Rife zestaw oprogramowania nie będzie działać na komputerze Mac lub PC z systemem Windows 98 lub starszej.

Jak zbudować własną maszynę Rife

Rife maszyny lub Rife rezonator jest urządzenie, które jest zdolne do generowania częstotliwości w celu niszczenia szerokiego zakresu bakterii, grzybów i wirusów, i nawet w komórkach nowotworowych. Rezonator jest stosowany w tej terapii, a regularne sesje terapii rezonansowej są zgłaszane do wzmocnienia systemu odpornościowego organizmu przed zakaźnych zgonów. Dr Royal Rife odkrył to zjawisko naturalne w 1930 roku i podzielił się nią ze światem. Są kliniki dostępne otrzymywać terapię Rife lub maszyn można kupić, ale te metody może stać się bardzo kosztowne. Dla mniej kosztowna opcja otrzymywać terapię Rife można użyć typowych urządzeń gospodarstwa domowego, aby utworzyć własną maszynę Rife.

Instrukcje

Jak zbudować własną maszynę Rife

1 Badania online dla najlepszej firmy, które pomogą Ci zbudować własną maszynę do Rife kosztów i skuteczności, które szukasz. Istnieje wiele miejsc, które obecnie nie twierdzą, że produkują najlepsze Rife maszyny, ale trzeba znaleźć taki, który Ci najbardziej odpowiada. Zaproponował miejsce na badania i zakup od jest www.noriftrife.com.

2 Zakup oprogramowania z firmy po tym, jak badania i znaleźć najlepsze ceny dla Rife maszyny. Na proponowanej stronie, NoRiftRife, ich podstawowy pakiet jest 79,77 dolarów, a najdroższy pakiet jest 259,77 dolarów. Pakiety te wahają się w to, co otrzymasz, jedynie z oprogramowania w tym cztery elektrody, że pomoc w transmisji fal częstotliwości.

3. Zdecyduj, czy chcesz kupić wzmacniacz z sugerowanym miejscu lub korzystać z własnego wzmacniacza. Strona zawiera 6216 Mini wzmacniacz, lub można użyć dowolnego wzmacniacza tak niskie, jak na 15W na kanał (choć strona zaleca wyższą kwotę).

4 Zainstaluj oprogramowanie, które zostały zakupione na komputerze, Windows Vista, Windows 2000 lub Windows XP. Wykonaj zawartych wskazówek. Oprogramowanie powinno być zainstalowane zgodnie z instrukcją pochodzi z.

5 Upewnij się, że mają dwa rodzaje złączek i elektrod (elektrody i złącza można nabyć od sugerowanej strony). Jedno złącze powinien iść z komputera do radia, a drugi ze wzmacniacza do elektrod. Elektrody są co "pacjent" trzyma się do otrzymania różnych fal częstotliwości.

6 Użyj urządzenia. Gdy wszystko jest podłączone, wybierz częstotliwość konkretnej dolegliwości, trzymaj się do elektrod i rozpocząć emisję częstotliwości. Jak fale przemieszczają się w ciele, urządzenie wytwarza drgania mechaniczne w "komórki docelowe". Jeśli wibracja indukowana rezonansowy jest wystarczająco intensywne, komórka docelowa tkanka lub cząsteczka zostanie zniszczony.

7 zmodyfikować częstotliwość nowego Rife maszynie do osiągnięcia zamierzonych rezultatów. Możesz korzystać z tego urządzenia, aby pomóc w leczeniu wielu różnych chorób.

Wskazówki:

 • Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek terapii należy zawsze skonsultować się z lekarzem.

Jak podłączyć generator Rife

Rife generator jest urządzenie, które generuje różne częstotliwości i harmoniczne w celu zabicia zarazków i wirusów w organizmie człowieka. Generatory Rife działać przez elektrody, które są albo ręczne, stosowane bezpośrednio do ciała lub kontrolowane z podnóżka. Rife maszyna zwiększenie częstotliwości elektryczne drobnoustrojów chorobotwórczych, dopóki nie zniszczyć, podobnie jak kieliszek wina czy kiedy sopran śpiewa piskliwy notatkę. Pacjenci z nowotworami wykorzystujące generator Rife w 1934 roku badania miały odzyskanie 100% udziałów w czterech miesięcy.

Instrukcje

1 Zamów luksusowy pakiet Rife oprogramowanie częstotliwości (pakiet podstawowy jest tylko z oprogramowaniem komputerowym). Jeśli potrzebujesz połączenia do kilku komputerów, otrzymasz pakiet premium.

2 Zamówienie wzmacniacz, lub użyć własnego, jeśli masz.

3 Podłącz przewód wyjścia stereo RCA do gniazda słuchawek w komputerze. Podłącz drugi koniec z dwoma połączeniami do wzmacniacza. Biała wtyczka idzie do lewego portu wejściowego na wzmacniaczu; czerwona wtyczka idzie do prawego portu wejściowego. Możesz wykorzystać wyjście na dodatkowy wzmacniacz stereo, jeśli masz.

4 Podłącz zasilacz do strony wzmacniacza i do gniazdka w ścianie.

5 Jeśli używasz wzmacniacza stereo, sprawdź, czy częstotliwości są gry przez głośniki.

6 Podłącz prowadzenie przewodów do stereo portów wyjściowych wzmacniacza. Hak czarny przewód drutu do błękitnego elektrody i czerwony przewód prowadzi do czerwonego elektrody. Zrobić dla obu stronach wzmacniacza. Wszystkie cztery elektrody będą połączone do wzmacniacza.

7 Zanurzyć elektrodę obejmuje w ciepłej słonej wody, wycisnąć je i pokrycie elektrody do dobrej, solidne połączenia.

8 Umieść elektrody pod nogami lub w Twoich rękach. Nie możesz czuć czegokolwiek, ale Rife maszyna będzie pracować. Dla najlepszych rezultatów, umieść dwie elektrody pasujące w Twoich rękach i dwa pasujące elektrody pod stopami.

9 Obracaj górę głośności na panelu sterowania głośności komputera na którym czujesz tylko lekkie mrowienie w elektrodach.

10 Numery częstotliwości do wykorzystania się z oprogramowaniem. Ustaw te numery, a maszyna Rife używać zgodnie z instrukcją.

Wskazówki:

 • Rife skonfigurować oprogramowanie nie będzie działać z systemem Windows Me lub 98.
 • Nie wolno dopuścić, czerwone i niebieskie elektrody dotknąć. Można było zwarcie wzmacniacza.

Jak zrobić maszynę 11.78 Megaherc Rife

Rife maszyna, wynaleziona przez dr Royal Rife na początku 1930 roku, emituje częstotliwości, których celem i zniszczyć choroby. Akceptowane analogia jest porównanie tej częstotliwości kierowania choroby do rozbicia szkła kryształowego. Tylko jedna częstotliwość, na tyle głośno, gdy nadawane wytwarza wibracje niezbędne do rozbicia kryształu. Rife odkrył, że każda choroba rezonuje lub wibruje, z własnym wyjątkowy częstotliwości. Kierowanie to sympatyczny częstotliwości komórek rakowych stłucze 11,78 megaherców. Tworzyć własne 11,78 megaherców Rife urządzenia za pomocą komputera, oprogramowania i emitujących częstotliwości wzmacniacz off-magazynu.

Instrukcje

1 Podłącz wzmacniacz do komputera, podłączając gniazdo wejściowe wzmacniacza do gniazda słuchawek w komputerze. Jeśli wzmacniacz nie posiada gniazda podłączonych do niego, użyć dwugłowego gniazdo do podłączenia portu wejściowego wzmacniacza do gniazda słuchawek w komputerze.

2 Podłącz jedną elektrodę do każdego z dwóch portów wyjściowych wzmacniacza.

3 Zdecyduj, które wybór częstotliwości oprogramowanie kupić. Zakupić i zainstalować go na komputerze (patrz Literatura).

4 Włącz wzmacniacz w dół. Włącz komputer i wzmacniacz i dostępu do oprogramowania. Wybierz częstotliwość 11,78 megaherców na oprogramowanie komputerowe i włączyć ją przyciskiem "Play", czyli niezależnie od konkretnego oprogramowania wymaga, aby rozpocząć transmisję częstotliwości.

5 Przytrzymaj jedną elektrodę w gołą ręką i podkręcić wzmacniacz, aż poczujesz mrowienie. Przyczepność zarówno elektrody gołymi rękami i trzymać je na czas zalecany przez oprogramowanie.

Wskazówki:

 • Siła transmisji częstotliwości megaherców 11,78 zależą od używanego wzmacniacza. Tych w USA w tym nadawania częstotliwości powinien mieć świadomość, że 11,78 megaherców spada bezpośrednio między częstotliwościach przydzielonych przez Federal Communications Commission do Głosu Chin bezpłatny i Radio Japonii. Aby mieć absolutną pewność, że transmisja nie emituje do tego stopnia, że ​​przyciąga uwagę FCC, zbudować dużą klatkę Faradaya wokół urządzenia, aby załączyć urządzenie i użytkownika. Dołączyć maszynę z siatką drucianą aluminium lub mosiądzu z bardzo cienkiej miernika. Podczas gdy klatka Faradaya nie zachowa częstotliwość w pełni i, powinna uniemożliwić wykrycie transmisji przez FCC i utrzymać się legalne.

Jak zrobić prosty Royal Rife urządzenia

Jak zrobić prosty Royal Rife urządzenia


Maszyna Royal Rife jest kawałek sprzętu alternatywnego leku, którego zwolennicy twierdzą, może leczyć lub złagodzić chorób poprzez wykorzystanie częstotliwości dźwięku. Został on wprowadzony przez amerykański wynalazca i naukowiec Królewskiego Raymond Rife. Rife wynalazł specjalny mikroskop optyczny, przez który twierdził, że jest w stanie obserwować wirusy; te wirusy, Rife wierzył, w centrum większości chorób, w tym raka. Do zwalczania tych wirusów Rife stworzył maszynę, która nosi jego imię. Urządzenie może być wykonane ręcznie przez stosunkowo niewielkie pieniądze.

Instrukcje

1 Wywiercić otwór 1/8 cala w każdej płytce z mosiądzu.

2 Odciąć przewód głośnikowy w połowie.

3 Gazy cala obudowy poza końce przewodów przy użyciu szczypce boczne.

4 Włóż jeden koniec przewodu do jednego ze złączy karbowany pierścień i podłącz złącze do płytki za pomocą nitów z mosiądzu.

5 Odłączyć przewód głośnikowy na dwie nici. Przylutować na jednym końcu do końcówki gniazda i drugi wzmacniacz do rzeczywistego gniazda.

6 Powtórz kroki 4 i 5 z drugiego kawałka drutu i podłącz gniazdo stereo do stereo.

7 Podłącz się do gniazda słuchawek w komputerze do portu wyjścia pomocniczego w wieży, za pomocą stereo linię wyjściową.

8 Zainstaluj i uruchom zestaw Rife oprogramowania na komputerze.

9 Zwiększ głośność w komputerze. Umieść jeden z mosiądzu pod jednym z twoich stóp. Umieść drugi na powierzchni drewna lub tworzywa sztucznego, takiego jak stół lub krzesło i połóż rękę na jej temat. Wybierz właściwą częstotliwość choroby cierpi z oprogramowaniem. Zagraj częstotliwość i powtórzyć każdy dzień, aż oznaki poprawy są widoczne.

Wskazówki:

 • Oprogramowanie można nabyć w wielu alternatywnych miejsc opieki zdrowotnej.
 • Jeśli masz poważne schorzenia natychmiast skonsultować się z lekarzem.
 • Nie należy używać maszyny Rife Jeśli są wyposażone w rozrusznik.

Behandling av Rife

Rife behandling er en terapi oppfunnet av Dr. Royal Rife i 1930-årene. Det sies å kurere mange virus og sykdom uten å skade kroppen. Denne behandlingen er primært blitt undertrykt siden introduksjonen til sin gjenoppdagelse på 1990-tallet. Behandlingen benytter frekvensen i hele kroppen for å forbedre den generelle helse, samt rettet mot forskjellige bakterier og virus.

Hva det botemidler

Rife behandlinger kan benyttes med eller uten andre medisinske prosedyrer og terapi. Det er foreslått som et alternativ til å behandle drugless årsaken til sykdommen ikke bare symptomene. Rife terapi kan brukes til å eventuelt behandle tilstander slik som kronisk tretthetssyndrom, feber, artritt, bronkitt Candida, kjertel influensa, tonsillitt, og mange andre sykdommer. De som har brukt denne metoden for behandling for kroniske sykdommer som tretthet har rapportert økt energi etter Rife terapi. Denne type terapi hevder også for å behandle mentale og følelsesmessige pasienter. Den første Rife maskin ble brukt på tuberkulose, leddgikt og magesår pasienter.

Slik virker det

Den Rife behandling sies å støtte kroppen ved hjelp av resonansfrekvens for å avgifte kroppen og bygge et sunt immunsystem. Bakterier, virus og andre skadelige organismer har vanligvis svake ytre cellevegger, bruker Rife behandling frekvensene av en ultra-lyd for å drepe skadelige bakterier. Den ultra-lyd som brukes er mindre intens i frekvens enn de ultra-lyd som skal brukes for graviditet. Denne fremgangsmåten er en drugless, ikke-invasiv metode for helbredelse. Ingen skade på friskt vev er rapportert, og det skader ikke huden. Rife terapi varer vanligvis 5-90 minutter en sesjon. Pasientene vil ha elektroder på sine hender eller føtter som skanner kroppen for skadelige plager som deretter er rettet av resonans frekvenser for å bryte ned bakterier eller virus ytre celleveggene. Etter nedbryting av skadelige celler, er de antatt å dø som etterlater bak giftstoffer i kroppen. Det er viktig å avgifte etter hver økt for å gi kroppen tid til å avhende disse giftstoffer fra blodet

Controversy

Rife terapi er relativt ny og har ikke blitt godkjent av Food and Drug Administration (FDA) eller American Medical Association (AMA). Selv om Rife terapi pasienter har hevdet å ha bedre helse etter bruk av denne behandlingen, er det lite vitenskapelig bevis for å bevise at denne formen for behandling faktisk fungerer. Bivirkningene av Rife terapi er ukjent. Dagens Rife Machine er annerledes enn det opprinnelige bygget på 1930-tallet, ble den opprinnelige maskinen ikke patentert på den tiden.

Rife Maszyna Objaśnienie

Rife urządzenie zostało opracowane w 1934 przez Dr królewskiego R. Rife odkrył, że częstotliwości elektromagnetyczne może być stosowany do zabijania bakterii, wirusów i pasożytów bez uszkadzania żadnej z otaczającej tkanki.

Prace, jak Rife

Maszyny Rife działają na zasadzie fizyki rezonansu sympatycznego, który stanowi, że jeżeli jeden obiekt wibruje, spowoduje to podobny obiekt w drgania, chociaż obiekty nie są wzruszające. Dr Rife Uważa się, że w przypadku rezonansu docelowej komórki lub mikroorganizmu wzmożono że komórka lub drobnoustroje zostaną zniszczone. Rife maszyna produkuje różne intensywności drgań rezonansu w różnych częstotliwościach. Wykaz częstotliwości służy do dopasowania częstotliwości leczenia z chorób. Istnieje kilka opublikowane listy częstotliwości. Lista najczęściej częstotliwości Lista częstotliwości Skonsolidowane opisanych.

Warunki traktowane

Rife częstotliwości zostały wykorzystane w leczeniu gorączki, alergie, astma, depresja zapalenie stawów, zespół przewlekłego zmęczenia, gonty, urazów sportowych i wielu innych chorób ostrych i przewlekłych.

Długość leczenia

W zależności od leczonego stanu, leczenie może trwać od 5 do 90 minut.

Częstotliwość zabiegów

Zabiegi są w ścisłej rzędu aż poprawy. Po poprawa została określona, ​​podane są cotygodniowe sesje, aby zapewnić trwały sukces.

Koszty

Maszyny Rife może kosztować nawet i ponad 3500 dolarów.

Rozważania

Maszyny Rife nie są zatwierdzone przez FDA.

Rife częstotliwości dla ameby

Rife częstotliwości dla ameby


W 1920 roku amerykański o nazwie Królewski Raymond Rife wynalazł potężnego mikroskopu, który pozwolił mu zobaczyć mikrobów, w tym pierwotniaki, ameby i bakterie. Rife powiedział, że mógłby sklasyfikować drobnoustroje przez charakterystycznych częstotliwości ich naturalnych wibracji. Uważał, że wszystkie choroby są spowodowane przez drobnoustroje, a jeśli te mikroby zostały uderzył z ich charakterystycznymi częstotliwościami to spowodować ich wybuch.

Generator częstotliwości Rife

Powszechne przekonanie, że rak został spowodowany przez drobnoustroje. Oprócz jego mikroskopem, również rozwinął się Generator częstotliwości Rife lub RFG, do generowania fal radiowych z dokładnie tych samych częstotliwościach, przy których on widział mikroby wibracyjne. Powszechne przekonanie, że uderzenie z ich charakterystyczną częstotliwość powoduje bakterie do rozbicia w ten sam sposób, że wysoki skrzypce uwaga może roztrzaskać się lampki. American Cancer Society spojrzał w mikroskop i RGF i pochwalił mikroskopu, ale powiedział, że ZR nie mają wystarczająco dużo energii, aby zniszczyć bakterie.

Aktualności z urządzenia Rife'a przyszedł pośród Ballyhoo z lat 20. ryk ". Jakoś ten konkretny Ballyhoo rozbrzmiewało z ludźmi, bo Rife się miliony sprzedając RFGs i maszyna nadal jest dostępne już dziś. Wczesne modele potrzebne pokrętło ustawione na określonej częstotliwości podczas zbiorów pacjentów w tym samym pomieszczeniu co RFG operacyjnego. Późniejsze modele przesyłane na setkach kanałów. Osobista wersja RFG ma trzymać butle stalowe użytkownika podczas gdy fale o częstotliwości radiowej mają wybuchnąć niewidzialne mikroby w jego ciele. Zakład medyczny regularnie obala pracy Rife, ale pozostaje wpływowym z niektórych ludzi.

Częstotliwości

Wszystkie prace Rife'a był na bakterie - nigdy nie opublikował częstotliwość ameby. Wyznawcy Rife opublikowane ogromne wykazy częstotliwości potrzebnych do wybuchu drobnoustrojów odpowiedzialnych za setki chorób. Lista zaczęła się nowotworów, ale rozbudowany w miarę upływu czasu, aby to wszystko z padaczką na świnkę. Częstotliwości dla ameby przyszedł z późniejszych pracowników - często z zastrzeżeniem, że "te częstotliwości były dla niektórych ludzi." Zauważ, że te częstotliwości są bazowe częstotliwości, W praktyce generatory dostarczają harmonicznych (wielokrotność liczby całkowitej) o częstotliwości bazowej. Jeśli lista mówi 440, generator może dostarczyć 440 lub 880 lub 1320 Hz. Częstotliwości, które są wymienione eksplodować kilka najczęstszych ameby są 310, 333, 532, 732, 769, 827, 1522 Hz, podczas gdy te ameby, które powodują zakażenia wątroby przypuszczalnie drganiami 344, 510, 605 i 943 Hz. Ameby, które powodują czerwonkę dla turystów są wymienione w odpowiedzi na częstotliwości 148, 166, 308393, 631 i 778 Hz.

Oszustwo

W 1997 roku, stan Minnesota pozwał kobietę Minnesota nazwie Shelvie Rettmann zatrzymać ją z leczenia pacjentów, aby leczyć swoje nowotworów. Pani Rettmann nie miał oficjalnego wykształcenia medycznego i nie ma certyfikatu. Co zrobiła miał był RFG. Kilka osób, które zakończyły opieką swoich lekarzy do leczenia z RFG zmarł przed stanem Minnesota końcu znalazłem Pani Rettman winnym oszustwa we wrześniu 1998 roku, zakazał jej sprzedaży lub promocji RFG, grzywną jej 50.000 dolarów, i kazał jej spłaty ludzie ona oszukany.

Jak Złożyć Mini wzmacniacz do aparatów słuchowych

Pomoc wzmacniacz słuchu ucho to niewielkie urządzenie, które mieści się w uchu i zwiększa rozprawie. Urządzenie to działa na małej okrągłej baterii podobny do baterii zegarka. Nie ma zbyt wielu składników w wzmacniacza jak to tak montażu nie trzeba bardzo dużo czasu w ogóle.

Instrukcje

1 Przesuń pokrywę baterii wyłącza się z tyłu wzmacniacza, aby mieć dostęp do komory baterii.

2 Odklej naklejki na górze włączone okrągłej baterii i dopasować baterię do komory, zgodnie ze schematem na wewnętrznej komory.

3 Załóż pokrywę komory baterii.

4 Umieść wąski koniec plastycznego elementu pączków na złącze na końcu wzmacniacza przeciwległym końcu baterii. Naciśnij kawałek ucha bud delikatnie miejsce.

5 Zamontuj wzmacniacz do ucha tak, że plastik pączek idzie pierwszy. Możesz ustawić pokrętło w pobliżu komory baterii w celu kontroli odbioru dźwięku.

Jak używać Generator częstotliwości Rife

Jak używać Generator częstotliwości Rife


Generator częstotliwości Rife jest używany do zabijania szkodliwych bakterii w organizmie, o niskiej intensywności, dźwięk i USG. Podczas sesji array dźwięków jest przesyłany do korpusu w zakresie częstotliwości radiowej do tworzenia układu współczulnego rezonansu wibruje bakterii aż eksploduje powraca do zdrowego stanu. Generatory rur użyć jednej elektrody klocki światło lub dostarczyć częstotliwości dźwięku. Wiele firm, aby generatory Rife typu oferują szeroki zakres opcji urządzenia elektrod, funkcji czasowych i możliwości programowania częstotliwości.

Instrukcje

1 Przejrzyj instrukcję generatora częstotliwości przed użyciem urządzenia. Zrób listę objawów. Obejmują przewlekłe i ostatnie dolegliwości.

2 Spójrz na Rife częstotliwości do leczenia objawów i zapisz je. Programować częstotliwości do urządzenia. Ogólnie rzecz biorąc, należy uruchomić każdy częstotliwości przez 1 do 2 minut. Ogranicz czas na urządzenia do 5 godzin dziennie.

3 Sukienka w luźną odzież. Umieścić swoje ciało w wygodnym fotelu lub położyć się i przyciemnić światła. Nie jedz przed lub w trakcie korzystania z urządzenia - utrzymać żołądek pusty. Pij wodę przed i po sesji. Usuń wszystkie metalowe z organizmu w przypadku korzystania z urządzenia elektrod.

4 Uruchom sesję. Prowadzić rejestr, w jaki sposób reagować na częstotliwości.

Wskazówki:

 • Jeśli masz choroby serca, rozrusznik serca lub są w ciąży może być zbyt wrażliwy na Rife generator częstotliwości. Przed użyciem skonsultuj się z lekarzem.

Co to jest Rife maszyny?

Co to jest Rife maszyny?


Rife Terapia Maszyna pracuje generując rezonans lub częstotliwości dźwięku specyficzne dla każdego drobnoustroju wywołującego chorobę, o intensywności, która powoduje jego komórki się rozpadać. Szerzy rezonansowe częstotliwości wejść do ciała za pomocą elektrod przeznaczonych do stóp, dłoni lub za pomocą elektrod umieszczonych na określonych miejsc na ciele (wg Rife.org).

Historia

Rife terapia maszyna została stworzona przez Royal R. Rife, genialny badacz naukowy, który odkrył Mortal ceny oscylacyjną (MOR) ponad 50 patogenów chorobotwórczych. Jego główne badania i prace prowadzone w latach 1920 i 1934, a jego blask i odkryć honorowo wspomniano w sprawozdaniu rocznym Zarządu Regents Smithsonian Institution of 30 czerwca 1944.

Znaczenie

Według Rife.org i Smithsonian Institution, dr Rife odkrył częstotliwość elektronów konkretnych mikroorganizmów, jak badał sposobów wizualizacji ich przez Powszechnej w jego mikroskopem 60.000 krotnym powiększeniu. Jego uniwersalny mikroskop przekroczył rozdzielczość zarówno w polu ciemnym i mikroskopów Zeiss.

Korzyści

Poprzez zwiększenie częstotliwości elektronów każdego drobnoustroju, w struktura komórkowa mikroorganizmów został zaatakowany i niestabilny, a technologia dr Rife'a był wtedy w stanie ich zniszczyć. (Rife.org) dr Edward C. Rosenow przypisuje swój sukces z pomysłowych technik stosowanych w celu opracowania mikroskopu, nad jego dużym powiększeniu.

Rozważania

Większość chorobotwórcze mikroorganizmy mają słabe i niestabilne ściany komórkowe. Rife terapia urządzenie nie kierować normalne komórki ciała, których komórki błony nie mają wpływu tych rezonującymi częstotliwości.

Skutki uboczne

Według Rife.org, skutki uboczne są minimalne, i są zwykle związane z procesem gromadzenia i detoksykacji zjadliwej gruzu.

Kontrowersja

Istnieje wiele kontrowersji wokół praktyki obsługi maszyn Rife. Food and Drug Administration zakazała jej zastosowanie w Stanach Zjednoczonych, oświadczając, że nielegalne. Niektórzy specjaliści opieki zdrowotnej naturalnych wolno korzystać z urządzenia, ale tylko do celów eksperymentalnych. Ponadto FDA nie oficjalnie udokumentowane którykolwiek z jego roszczeń, a oryginalny Rife maszyna nie został opatentowany. Wiele sztuk oryginalnej dokumentacji zostały skonfiskowane, a jego oryginalny projekt został trudne do powielenia. Mimo że jest on stosowany w innych częściach świata, w tym Niemiec, twierdził nieautoryzowanych cudowne leki, które doprowadziły do ​​wyników postępowania karnego w USA.

Jakie są niebezpieczeństwa związane z Natural Mężczyzna wzmacniacze?

Jakie są niebezpieczeństwa związane z Natural Mężczyzna wzmacniacze?


Naturalne wzmacniacze samce mają już od 1800 roku. Dziś jednak jest wzrost świadomości potencjalnych zagrożeń związanych z tymi produktami.

Ostrzeżenie rząd

US Federal Drug Administration (FDA) wydała liczne informacje prasowe ostrzeganie ludności potencjalnie szkodliwych składników znalezionych w tych produktach. W 2009 roku FDA wydała komunikat prasowy, informujący, że niektóre z naturalnych męskich wzmacniaczy badanych są zanieczyszczone niesprawdzonych, nielegalne narkotyki, które stanowią o "nieprzewidywalnego ryzyka i możliwości obrażeń lub nawet śmierci."

Wpływ na układ krążenia

W szczególności punkty FDA do włączenia sulfoaildenafil mężczyzn w niektórych naturalnych wzmacniaczy, prekursorem sildenafilu, czynną w leku na receptę Viagra. Sulfoaildenafil może nasilać działanie leków na ciśnienie krwi, zawierające azotany, co prowadzi do gwałtownego i niebezpiecznego spadku ciśnienia krwi.

Funkcja immunologicznego

Wiele naturalnych wzmacniacze męskie zawierają wyciąg z kory sosny, które mogą kolidować z leków stosowanych w chemioterapii i leków immunosupresyjnych.

Rytm serca

Innym częstym składnikiem, Epimedium (Horny Goat znany jako chwast), może wywołać reakcje szybkie, nieregularne serce.

Inne uwagi

Podczas gdy niektóre składniki naturalne wzmacniacze płci męskiej może wzrosnąć, spada poziom testosteronu, brak regulacji zwiększa ryzyko słabo standardowych lub skażonych produktów.

Jak korzystać z maszyny PERL Rife

Oryginalny Rife maszyna została opracowana przez dr Królewskiego R. Rife powrotem w 1930 roku. Dr. Rife odkryto, że przy użyciu różnych częstotliwości elektromagnetyczne może zabić bakterie lub wirusy bez uszkodzenia otaczającej tkanki. Rife Maszyna Perl jest rezonansowa urządzenie emisji światła, które jest używane z generatorem częstotliwości. Urządzenie to dodaje energii światła na dźwięk terapii, aby pomóc organizmowi uzdrowienia na poziomie komórkowym.

Mimo, że przeznaczony do stosowania z Progen II, 4050, Phorle ™ model Perl może być stosowany z innymi generatorami częstotliwości. Perl jest bezdotykowe, nieinwazyjne aplikacja z efektywnym zasięgiem do 30 metrów. Phorle model Perl obsługuje do trzech generatorów częstotliwości w jednym czasie, aby zminimalizować czas dostawy lub dostarczenia wielu protokołów lub częstotliwości jednocześnie.

Instrukcje

1 Przeczytaj ten artykuł w całości, łącznie z ostrzeżeniami przed rozpoczęciem. Włącz telefon wyłączyć i wyeliminować wszystkie rozrywki.

2 Umieścić żądanej częstotliwości odpowiadającej leczonej choroby. Odnośniki do grup częstotliwości można znaleźć poniżej w sekcji zasobów i odniesienia.

3 Podłącz generator częstotliwości w Perlu.

4 Ustaw maszynę do Rife określoną częstotliwością (ów).

5 Umieść elektrod, jeśli są używane, w miejscu dotkniętym obszarze ciała. Pamiętaj, aby nigdy nie umieszczać urządzenia elektryczne w pobliżu serca, oczu lub przedniej części szyi.

Jeśli korzystasz z urządzenia Rife, który używa ręcznych wiosła, wiosła umieścić w każdej ręce.

6 Włącz urządzenie i zrelaksować jak częstotliwość przechodzi przez twoje ciało. Sesje zazwyczaj trwać od 10 do 30 minut, ale może wynosić nawet do jednej godziny długości. Po zakończeniu sesji, należy wyłączyć urządzenie, wyjąć podkładki kontaktowe lub po prostu ustawić łopatki w dół.

Wskazówki:

 • Potęga myśli mogą być zbyt pomocne podczas próby wyleczenia choroby. Wykorzystać czas spędzony w sesjach medytacji na zdrowie i dobre samopoczucie, aby zwiększyć skuteczność.
 • Perl jest rzeczywiście akcesoria z Rife maszyny. Jest to urządzenie, które podłącza się do generatora częstotliwości (Rife maszyny), który pozwala maszynie do generowania do trzech różnych częstotliwościach.
 • Ci, którzy wszczepiony rozrusznik serca nie powinny używać urządzenia Rife.
 • Ci, którzy cierpią z powodu choroby niedokrwiennej serca należy zachować szczególną ostrożność podczas korzystania electo-urządzeń.
 • Porażenie prądem elektrycznym może być doświadczony, jeśli częstotliwość wyjściowa urządzenia jest zbyt wysoka.
 • Doradztwo w tym artykule jest wyłącznie do celów informacyjnych i nie jest przeznaczony do diagnozowania lub leczenia żadnej choroby. Przed użyciem tej lub jakiejkolwiek formy alternatywnego schematu leczenia należy skonsultować się z lekarzem i / lub homeopata.

Ostatnie Rife Informacje o maszynie

W Rife maszyny detox dziś pierwotnie oparte na pracy dr Royal Rife. Maszyny te przesyłają elecrtomagnetic częstotliwość, która jest zdolna do zabicia wszystkich bakterii, wirusów i patogenów bez uszkodzenia otaczających tkanek. Wiele z nich jest używany do dziś w całej Europie i Stanach Zjednoczonych dziś najbardziej zaawansowane maszyny są nadal opiera się na tej samej technologii, ale niektóre są wzbogacone o inne rzeczy, jak również.

Historia

W połowie 1930 roku dr Royal Rife stworzył pierwszy mikroskop Rife, że jest jeszcze jeden z najpotężniejszych mikroskopów na świecie. Wtedy odkrył, że każdy organizm ma swój własny unikalny wzór oscylacji elektromagnetycznej (energii drgań), a kiedy człowiek staje się chory, że wzór się nie zmienia. Dr. Rife odkrył, że przez poddanie organizmów i komórek chorobowych do konkretnej postaci zmodyfikowanej własnej częstotliwości energii (wahliwego), to zostanie zniszczone, pozostawiając nienaruszone zdrowe komórki.

Funkcje F-117

Najnowsze maszyny mają niesamowite możliwości daleko wykraczające poza to, co Rife pierwotnie utworzone. F-117 jest taka maszyny. System ten jest jedynym na świecie, który ma wbudowane funkcje skanowania.

System ten ma również GRS lub skaner rezonansowa galwaniczna, który przeznaczony jest do odbioru częstotliwości w sesji, która może być taka, która produkuje wyniki, jak również jest w stanie wskazać potrzebę przedłużenia sesji, czy nie, lub powtórz sesję. W połączeniu z nowym oprogramowaniem 3.0.29, maszyna F-117 będzie również replikację urządzeń biofeedback. Inną zaletą tego urządzenia jest to, że programy, które wcześniej 45 minut teraz zajmuje tylko 15 minut.

Matrix stopą

Płyta podstawy stóp matryca energii, jak opuszcza ciało poprzez wykorzystanie go i odzwierciedla go, tworząc wtórne pole energii uderzeń. To z kolei znacznie zwiększyć przewodność organizmu, co spowoduje w amplifikacji Rife częstotliwości używanej i pozwalają na krótsze sesje z większego wpływu.

Funkcja

Funkcja tych wszystkich nowych i udoskonalonych maszyn Rife jest do zwalczenia choroby, co człowiek ma z jego ciała. Maszyny te mają również na celu zwiększenie Wybór częstotliwości choroby, skrócić czas dla każdej sesji i zwiększenia skuteczności każdej sesji.

Korzyści

Korzyści z używania maszyny i szerzy żadnej nowej technologii w dziedzinie medycyny energetycznej jest ogromny. Wybierając zobaczyć praktykujący, który używa maszyn Rife lub praktyk medycyny energetycznej, lub kupić zakup własnego sprzętu, Twoje zdrowie poprawi znacznie w czasie. Za pomocą maszyny Rife dla określonej choroby, osoba może się wyleczyć z tej choroby. Skuteczność maszyn już szerzy świadczą wyniki wspólnych przez tysiące ludzi.

Jak Aktualizacja Maszyna Rife

Jak Aktualizacja Maszyna Rife


Maszyny Rife może być "wirtualne" (programy). Można aktualizować takie programy Rife internetowe. Maszyny Rife, zwane również urządzenia szerzy się na eksperymenty lub medycyny alternatywnej leczenia niektórych problemów zdrowotnych. Dystrybutorów takich urządzeń twierdzą, że niszczą one mikroorganizmów, takich jak bakterie lub zmienionych chorobowo komórek, takich jak komórki nowotworowe. Według artykułu z American Institute of Physics, dowody mogą poparcie tego twierdzenia. Jednak roszczenia leczenia nie zostały poparte badaniami medycznymi i doprowadziły do ​​poważnych działań przez US Food and Drug Administration.

Instrukcje

1 Za pomocą funkcji aktualizacji programu lub przejść bezpośrednio do strony internetowej, która dostarcza aktualizacje oprogramowania. Na przykład, jeśli program jest Rife Generator Timo Esser 3.1, można sprawdzić dostępność aktualizacji w Esser Audio lub ShareIt.com.

2 Pobierz aktualizację, zgodnie z instrukcjami dostarczonymi z aktualizacją.

3 Postępuj zgodnie z instrukcjami ładowania aktualizacji do odpowiedniego katalogu lub instalacji oprogramowania. Być może trzeba rozpakować plik pierwszy. Nie może być plik "readme" z aktualnych instrukcji.

4 Użyj programu Rife maszyny i sprawdzić, czy jest już w użyciu zaktualizowaną wersję. Skontaktuj się z dostawcą oprogramowania, jeśli aktualizacja nie powiedzie się.

Oryginalny Rife Informacje o maszynie

Oryginalny szerzy maszyna została zbudowana przez Royal Raymond Rife, wynalazca w San Diego, który twierdził, że zbudował maszynę, która może zniszczyć chorobotwórcze bakterie, wirusy i grzyby z częstotliwości elektronicznych.

Rama czasowa

Rife pierwszy przyniósł jego urządzenie mikroskopu elektronowego do publicznej wiadomości w 1930 roku, w którym twierdzili, że są w stanie zobaczyć patogenów chorobotwórczych.

Funkcja

Wczesne oryginalne maszyny Rife zostały zaprojektowane, aby zobaczyć organizmów chorobotwórczych w drodze oświetlając je światłem częstotliwościach dopasowanych własnych i spowodowanych nimi świecić.

Znaczenie

Rife twierdził spowodować pęknięcie organizmy albo umrzeć, gdyby okazało się intensywność częstotliwości, co prowadzi go do rozpoczęcia eksperymentów z maszyn przeznaczonych do produkcji elektronicznych przeznaczonych do częstotliwości docelowej organizmów mikroskopijnych.

Efekty

W rozmowie z Royal Rife w 1960 roku, Rife twierdził, że jego maszyna może zabić organizmy odpowiedzialne za tężec, dur brzuszny, zapalenie płuc, gruźlicy, raka i wielu innych warunków.

Kontrowersja

Roszczenia Rife'a o swojej maszynie nigdy nie zostały niezależnie zweryfikowane i niedawne nasilenie w użyciu maszyn Rife stał kontrowersyjne. W 1997 roku kobieta została pozwana za udzielenie Rife zabiegi maszyny do chorych na raka i został ukarany grzywną 50.000 dolarów.

Rife Instrukcje maszynowe

Rife Instrukcje maszynowe


Terapia Rife jest drugless alternatywą dla tradycyjnego leczenia, który wykorzystuje impulsy elektromagnetyczne, aby zniszczyć wirusy, bakterie i inne organizmy chore. Choć niewiele jest dowodów naukowych na jego sukces, terapia Rife jest popularny, ponieważ jest nieinwazyjne i leczy ponad 285 różnych warunków. Możesz złożyć i zaprogramować urządzenie, aby dostarczyć leczenie w zaciszu własnego domu.

Instrukcje

1 Zdecyduj, który obszar ciała wymaga leczenia. Jeśli obszar jest powyżej przepony, użyj ręcznych elektrod i jeśli jest poniżej przepony, należy użyć taśmy stóp.

2 Podłącz jeden koniec każdego z kabli do wybranych elektrod i innych do Rife maszyny.

3 Wybierz zaprogramowany leczenie z książeczką instrukcji i zanotować numer programu.

4 Włącz kontrolę intensywności off anty-prawo. Podłącz zasilacz do komputera i podłączyć go do zasilania.

5 Włączyć urządzenie i poczekać, aż "gotowy" pojawi się na wyświetlaczu.

6 Naciśnij przycisk "auto" i wpisać wybrany numer programu. Naciśnij przycisk "Uruchom", aby włączyć leczenie.

7 Trzymaj elektrod ręcznych lub umieścić paski stóp w pozycji. Stopniowo należy zwiększać kontrolę intensywności, aż poczujesz mrowienie. Siedzieć wciąż w pozycji pionowej aż zakończeniu leczenia.

8 Wyłącz urządzenie, ostrożnie odłączyć elektrody i wymienić sprzęt w torbie.

Wskazówki:

 • Zawsze należy omówić leczenie z swoim lekarzem przed rozpoczęciem programu.

Rife Leczenie boreliozy

Rife Leczenie boreliozy


Według Agencja Zdrowia Publicznego w Kanadzie na stronie internetowej, borelioza jest spowodowane przez bakterie Borrelia burgdorferi. Jest ona przekazywana do człowieka przez kleszcze. Objawy są flulike poważnymi bóle stawów i mięśni. W zaawansowanych przypadkach kurs standardowy antybiotyków nie zawsze działa, co wiele osób cierpiących Lyme, aby włączyć do terapii alternatywnych. Według strony internetowej Electroherbalism, Rife leczenie wykorzystuje określonych częstotliwości radiowych zniszczyć zakaźnych mikrobów, w tym bakterii Lyme.

Historia

Royal Rife, Rife, od którego bierze nazwę leczenie, był naukowcem, który pracował w elektroniki, biochemii i lotnictwa na początku 20 wieku. Według biografii internetowej Electroherbalism, jego praca identyfikacji wirusów, które powodują raka doprowadziły go do opracowania metody ich zniszczenia. Rife pomyślał, że gdyby mógł kierować się wibracji dźwięku na mikroby, mógł je zniszczyć, podobnie jak nuta rozbija kieliszek wina. Rife twierdził osiągnął stopę zwrotu 100 procent za pomocą swojego urządzenia na chorych na raka. W 1939 roku władze skonfiskowały badania Rife i skutecznie zakończył karierę.

Urządzenia Bare-Rife

Nowoczesna forma urządzenia Rife'a został opracowany przez Jamesa E. Bare kręgarz. Wersja Bare w maszyny Rife'a, znany również jako urządzenia Bare-Rife, kanały częstotliwości radiowej przez probówki zawierającej argon, neon lub hel. Zgodnie z art Bare online "Krótkie wprowadzenie do terapii Częstotliwość rezonansowa" siedzi w pobliżu rury plazmowej, gdy fale radiowe są aktywację gazu naraża jednostkę na jego korzystny wpływ drobnoustrojów niszczących.

Teorie / Spekulacje

Według zwolenników Rife leczenia, Rife-Bare urządzenie może opuścić ściany komórkowe drobnoustrojów bardziej otwarty, dzięki czemu układ odpornościowy, aby je zniszczyć. Niektórzy użytkownicy indywidualni spekulować, że urządzenie działa poprzez stymulację układu odpornościowego. Określone częstotliwości kierowane przez rury plazmowej ściśle określonych rodzajów zakażeń. Chociaż choroba z Lyme pojawiły się w Ameryce Północnej po raz Royal Rife, zgodnie stronę Rife Raporty laboratoryjne, że udało się z bakterii, która powoduje kiłę, mikroba o strukturze podobnej do bakterii, która powoduje boreliozę.

Kontrowersja

Krajowa Rada Przeciwko Zdrowie Oszustwo obejmuje Rife urządzeń w swojej liście nieuczciwych kuracji medycznych, choć także potępiają skuteczność medycznie akceptowanych praktyk, takich jak akupunktura i ziołolecznictwo. W artykule z 2000 w "Sydney Morning Herald", dziennikarz Ben Hills oddalił maszyny Bare-Rife, jak leczyć raka fałszywe, że spowodował wiele ofiar śmiertelnych w Australii. Podobnie jak wiele alternatywnych metod leczenia, skutków Rife urządzenia są bezpodstawne w badaniach klinicznych.

Rozważania

Według strony internetowej e-HealthMD za standard leczenia boreliozy jest oczywiście antybiotyków jak najszybciej po rozpoznaniu. W obszarach, gdzie choroba z Lyme jest chorobą endemiczną, lekarz może przepisać antybiotyki jako środek zapobiegawczy powinien być ugryziony przez kleszcza. Na stronie internetowej Fundacji Canadian Borelioza sugeruje, że wiele osób z przewlekłą boreliozą odzyskać po drugiej kuracji antybiotykowej.

Używa maszyny do Rife

Rife generator częstotliwości maszyna emituje fale radiowe w całym organizmie w celu zabicia bakterii powodujących choroby. Opracowany przez dr Raymond Rife Królewskiego zabić wirusa, które mogą powodować raka, urządzenie działa na zasadzie sympatycznego rezonansu. Oznacza to, że jeśli dwa obiekty wibrować, druga również wibrować w sposób dźwięku sprawia rezonans w szkła kryształowego. Maszyna Rife'a wykorzystuje sympatyczny rezonans w drgania komórki pasożytnicze, co je niszczy.

Leczenie raka

Cancer ma postać wirusa lub bakterii, który powoduje nieprawidłowy wzrost komórek. Rife identyfikuje określone częstotliwości dla niektórych typów komórek nowotworowych. Wraz z pomocą generatora częstotliwości, aby zabić komórki, dr Rife zaleca utrzymanie ciała w stanie zasadowym przez utrzymanie właściwego pH hamuje dalsze wirusy z formowania. Candida i inne grzyby powinny być trzymane w ryzach przez jedzenie surowej diety 80 procent, że wyklucza sfermentowanych pokarmów.

Leczenie choroby z Lyme

Borelioza jest zwykle zakażenie przenoszone przez kleszcza jelenia, który powoduje gorączkę, ból stawów i mięśni, uszkodzenia nerwów i problemy z sercem. Szkody Lyme organizm wykorzystuje swoje ciało korkociąg kształt otworu przez mięśnie i tkankę kostną. W swojej książce "Borelioza i Rife Maszyny," Brian Rosner dokumentuje walkę z chorobą z Lyme, korzystając z urządzenia jako Rife bezpieczniejszego i bardziej skutecznego leczenia niż kontynuowania kursów antybiotyków, które nie leczyć przewlekłe przypadki. Ponieważ organizm Lyme może drzemią przez długi okres, wiele miesięcy sesji Rife muszą zniszczyć choroby.

Pasożyt Eliminacja

Pierwotniaki i robaki mogą spowodować poważne uszkodzenia w organizmie, ponieważ mogą dorastać do 11 metrów długości. --- Pasożytnicze robaki, tasiemce i glisty przywry --- może przyczynić się wraz z innymi pasożytami do nawet 75 procent wszystkich chorób. Nie tylko zamieszkują ludzkie jelita, ale także może posiadać w trzustce, wątrobie, nerkach, mózgu i krwi. Pasożyty mogą powodować szereg objawów z chorobą żołądka do bólu stawów i mięśni, zaburzenia widzenia i bóle głowy. Rife częstotliwości są skuteczne przeciwko inwazji pasożytniczej, wraz z preparatów ziołowych, aby naprawić uszkodzenia ciała wykonanej przez ich obecności.

Toksyna Eliminacja metali ciężkich

Ekspozycji na toksyny metali ciężkich może powodować utratę pamięci, wysokie ciśnienie krwi, choroby autoimmunologiczne i przewlekłe zmęczenie. Rife częstotliwości maszyna może wyeliminować metali toksycznych rtęć, ołów i kadm, a także innych toksyn w organizmie. Kiedy toksyny są rozbite przez wyznaczonych częstotliwościach, ciało należy przepłukać je dużą ilością wody, aby pomóc uwolnić toksyny. "Podręcznik Rife Healing częstotliwości" zaleca systemu detoksykacji towarzyszyć saun i uzupełniania elektrolitu.