adcov.com

wysoki poziom estrogenu

Wysoki poziom estrogenu i Korzystanie płodności narkotyków

Podczas zabiegów zapłodnienia in vitro, poziom estrogenów kobiety jest niezbędna informacja, że ​​lekarze będą monitorować w celu określenia jej reakcji na leki. Dodatkowo, poziom estrogenu może pomóc lekarzom ocenić swoje ryzyko rozwoju powikłań. Wysoki poziom estrogenu nie jest jedynym wskaźnikiem tych komplikacji, jednak jest to jeden z czynników ryzyka.

Co to jest estrogen

Estrogen jest głównym hormonem rozrodczy u kobiet i jest odpowiedzialny za rozwój drugorzędowych cech płciowych i regulacji cyklu miesiączkowego. Wydzielane przez rozwijający jaj pęcherzyka w jajnikach, poziom estrogenu zwykle wzrasta do około raz owulacji. Poziomy następnie spadek już po owulacji.

Co to jest IVF?

Zapłodnienie in vitro, czy in vitro, jest formą leczenia niepłodności, gdzie kobiece jajniki są stymulowane do produkcji wielu jaj. Jaja chirurgicznie usunięto i połączono z plemników w laboratorium. Powstałe zarodki są następnie przekazywane z powrotem do macicy kilka dni później.

Proces stymulacji jajników, znane jako kontrolowanej hiperstymulacji jajników, ma zasadnicze znaczenie dla sukcesu cyklu IVF. Ponieważ wielu pęcherzyków jaja są wytwarzane, jest powszechne są wyższe niż normalne poziomów estrogenu. Lekarze używać poziom estrogenów kobiety oraz wyniki innych badań, aby ustalić, jak ona reaguje na leki i dokonać niezbędnych korekt w dawkowaniu.

Pomiaru i monitorowania poziomu estrogenów

Estradiol, forma estrogenu, poziomy są mierzone podczas rutynowego badania krwi, które powinny być wykonywane na częste, nawet codziennie, podstawa, gdy o leczenie niepłodności.

Każdy lekarz ma swój własny sposób oceny poziomu estrogenów, ale powinna wzrosnąć o około 50 procent każdego dnia.

Zespół hiperstymulacji jajników

O wysoki poziom estrogenu w trakcie IVF stawia Cię na większe ryzyko Zespół hiperstymulacji jajników (OHSS), jednego potencjalnego powikłania IVF. Zwykle następuje to po podaniu HCG albo ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej, który jest wykorzystywany do wyzwalania końcowe dojrzewanie rozwijających się jaj. Gdy jaja są zwolnione, w sposób naturalny lub chirurgicznie, uwalniane są duże ilości estrogenu, progesteronu i cytokin. Powoduje to, że kapilary do bardziej porowate, co może spowodować duże ilości płynu do przesunięcia z naczyń krwionośnych i do jamy brzusznej lub płuc.

Zapobiegania i leczenia OHSS

Nadrabiając syndrom początku jest jednym z najlepszych sposobów, aby zminimalizować skutki. Pierwsze objawy są zwykle przyrost wagi i wzdęcia głęboka. Upewnij się, aby natychmiast zgłaszać wszelkie takie objawy z lekarzem. Ponadto, w czasie spoczynku cyklu i do testu ciążowego jest naprawdę niezbędne, aby pomóc zapobiec tej chorobie. Unikaj ciężkich ćwiczeń lub czyszczenia i spędzić tyle czasu, ile to możliwe w pozycji siedzącej lub leżącej spokojnie.

Czasami leki, jak ganireliks octan, kabergoliną lub Parlodel, podana jest w celu zapobiegania OHSS z opracowania. Ważne jest, że te leki nie są podane w tym celu, nie wszystkie lekarz uzna użyciem. Należy porozmawiać z lekarzem, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości.

Zespół ten charakteryzuje się jako łagodne, umiarkowane lub ciężkie zgodnie z pewnymi markerów klinicznych. W większości łagodne do umiarkowanych przypadkach leczenie jest bedrest i agresywne monitorowania odwodnienia lub dalszych powikłań. Jeśli postępuje w ciężkiej postaci może trzeba iść do szpitala na nawodnienia dożylnego lub lekarstw.

Wysoki poziom estrogenu i późnej menopauzy

Estrogen jest podstawowym hormonem płciowym kobiet, i jako takie, ich obecność jest niezbędna do utrzymania cyklu menstruacyjnego. Po poziom estrogenów zaczynają znacząco spadać w organizmie kobiety --- normalny element starzenia --- może wystąpić menopauza. Ale mając zbyt dużo estrogenów może opóźnić ten proces u kobiety, powodując opóźnień w menopauzę.

Estrogen

Estrogen jest hormonem (substancja chemiczna) znaleziono w ludzkim ciele samców i samic. U kobiet, jest to jeden z dwóch hormonów płciowych i jest odpowiedzialny za rozwój narządów płci i innych funkcji rozrodczych.

Istnieją trzy różne rodzaje estrogenów w organizmie kobiety: estron, estradiol i estriol. Dwa z nich (estron i estradiol) są wytwarzane przez samice jajników, aż nastąpi menopauzy. Inne, estriol, tworzony przez łożyska podczas ciąży.

Jajnik estrogenów i Menopauza

Estrogen produkowany w jajnikach dostarcza kobietom z większością ich niezbędnego hormonu estrogenu w okresie rozrodczym lat. Potem, jak wiek kobiety, ich jajniki zaczynają się kurczyć i zacząć produkować mniej estrogenu, zgodnie z NW Health.edu.

Ten proces spadku estrogenów w jajnikach zwiastuje początek menopauzy, warunek, że na ogół występuje w wieku około 51 u kobiet w Stanach Zjednoczonych, zgodnie z University of Maryland Medical Center.

Późna menopauza

Ale nie wszystkie kobiety w wieku 51, przejście do około menopauzy --- lub zobaczyć spadek produkcji estrogenów w jajnikach wtedy --- zgodnie z UMMC. W rzeczywistości, niektóre kobiety zaczynają menopauzę już w wieku 40, a inni wprowadzić ten okres menstruacji zaprzestania znacznie później (zwany późnym okresie menopauzy). Nie ma jeszcze ostateczny powód znany wahań wieku, który występuje dotyczących kobiet i menopauzy poziom estrogenów i dlaczego niektóre kobiety pozostają wysoko przez nich 60 lat.

Wpływ estrogenów inne

Chociaż zmniejszenie estrogenów w jajnikach odgrywa istotną rolę w powstawaniu menopauzy kobiet się estrogenów ze źródeł poza ciałem też. Te inne źródła estrogenów (fitoestrogeny i xenoestrogens) mogą przyczynić się do, dlaczego niektóre kobiety mają wyższy poziom estrogenu niż inne kobiety i dotrzeć menopauzy później; jednak nie ma danych naukowych na poparcie tej tezy, w tym czasie.

Fitoestrogeny i Exenoestrogens

Fitoestrogeny (takie jak te znajdujące się w soi) są rośliny lub zioła, które zawierają działania podobne do estrogenów. Podczas gdy spożywanie ich może zwiększyć poziom estrogenów kobiety, to nie zostanie zwiększona jak gdyby było estrogenów z jajników, według NW Health.edu.

Xenoestrogens, z drugiej strony, jest bardzo skuteczny w aktywności estrogenowej podobne. Produkty te na ogół --- petrochemicznych, ale kosmetyki, środki spożywcze, środki zapachowe i mydła mogą być wytwarzane z nich także --- może być bardzo toksyczne przy prześwietlenie nich ma miejsce. To prześwietlenie estrogenu (ze względu na wyższe poziomy w niektórych z tych produktów) mogą zwiększyć poziom estrogenów i rozrodu przyczyną nieprawidłowości kobiety.

Co powoduje wysoki poziom estrogenów?

Estrogen jest jednym z dwóch hormonów płciowych, że kobieta posiada. Inny progesteron. Zwykle kojarzy testosteronu u mężczyzn, ale kobiety potrzebują go także. Estrogen jest korzystne dla kobiety na wiele sposobów, w tym umożliwienie jej mieć miesiączki, ciążę i prowadzić dziecko do terminu porodu. Jest to również dobre dla skóry, włosów i praktycznie każdego narządu w jej ciele. Jednak estrogenów może być zbyt wysokie, i kiedy to robi jest to uważane dominacji estrogenów. Określenie to jest wynalazek dr John Lee końca, zrobił wszechstronne badania progesteronu i jego stosunek do estrogenów.

Wpływ

Gdy ciało kobiety działa optymalnie, poziom estrogenów nie są zbyt wysokie lub zbyt niskie. Estrogen szczyty jak kobieta przygotowuje się do miesiączki. W tym czasie kobieta może wystąpić objawy napięcia przedmiesiączkowego PMS lub ze względu na wzrost estrogenów. Poziomy estrogenu spadnie po owulację, w którym to czasie progesteron i przeprowadza się. Kiedy kobieta przestaje owulacji regularnie, jak ona kieruje ku menopauzy, produkcja progesteronu jest sporadyczne. Progesteron nie jest, jeśli owulacja nie występuje. W związku z tym, nie ma nic, aby utrzymać w ryzach poziom estrogenów, co jest jedną z usług, że progesteron zapewnia. Gdy progesteron nie jest obecny, poziom estrogenów może Sky-rakiety, w wyniku przeciążenia estrogenów.

Potencjał

Gdy kobieta jest w ciąży, jej poziom estrogenów mają być wysokie. Kiedy nie jest w ciąży, wysoki poziom estrogenów może powodować nocne poty, wahania nastroju, przetargu i ból piersi, zaburzenia snu i gorąca --- typowych objawów okołomenopauzalnym. Wysoki poziom estrogenu są częstym zjawiskiem w czasie okołomenopauzalnego a to powoduje dominacji estrogenu lub przeciążenia.

Wpływy zewnętrzne

Poziom estrogenów kobiece może być również wpływ na wpływy zewnętrzne, donosi WomenToWomen.com. Sztuczne substancje chemiczne, które są zdefiniowane jako xenoestrogens występują w środowisku. Xenoestrogens może zakłócić nasz układ hormonalny. Gdy poziom estrogenów jest zbyt wysoki, ponieważ xenoestrogens lub naturalnie, może to spowodować raka piersi, bezpłodność i choroby autoimmunologiczne.

Inne czynniki

Wysoki poziom estrogenu mogą być także powodowane przez jajników hiper stymulacji (OHSS) według Clarian.org. Czasem jest to wynik, gdy kobieta ma leków na płodność do stymulowania produkcji jaj.

Jeśli kobieta ma funkcjonującego nowotwór kory nadnercza, to może produkować zbyt dużo estrogenów, a także zbyt dużo testosteronu, kortyzolu i aldosteronu.

Wynik

Cleveland Clinic informuje, że zbyt dużo estrogenów u kobiet może powodować krwawienia miesiączkowego po kobieta przeszła menopauzę i nieregularne miesiączki u kobiet, które nie zostały jeszcze przejść przez menopauzę.

Co powoduje wysoki poziom estradiolu?

Co powoduje wysoki poziom estradiolu?

Co to jest estradiol?

Estradiol jest hormonem, który jest produkowany przez mężczyzn i kobiety w organizmie człowieka. Chociaż pierwotnie chybiona być obecny tylko w organizmie kobiety, to jest jeszcze znany powszechnie jako "kobiece" hormony płciowe. Estradiol jest typu estrogenu, który jest obecny w żeńskich jajników oraz męskich jądrach. W obu płci, estradiol jest wytwarzany w niewielkich ilościach w ścianach tętnic, jak i w mózgu. Gdy kobieta jest w ciąży lub owulacji, poziom estradiolu pójdą w górę i w dół, zgodnie z tym, co dzieje się w organizmie. Wiele problemów z płodnością pojawiają się z powodu wysokich lub niskich poziomów estradiolu w macicy. Jeśli masz problemy z zajściem w ciążę, do lekarza i poprosić o uzyskanie sprawdziła stężenie estradiolu.

Wysoki poziom estradiolu

Estradiolu można sprawdzić za pomocą badania krwi. Jeśli kobiety są w trakcie leczenia płodności, estradiol jest zwykle okresowo sprawdzane. Jeśli chodzi o poziom estradiolu, jednak można zażądać lekarz daje test, nawet jeśli nie jest poddawanych leczeniu niepłodności. Wysoki poziom estradiolu zazwyczaj znaczy, że jest problem z powierzchni jajnika. Jeśli test pokazuje, że masz wysoki poziom estradiolu, możesz mieć problemy z poczęciem dziecka, problemy z owulacją i niski wskaźnik sukcesu z leków na płodność. To jest bardzo ważne dla lekarza, aby wiedzieć, czy masz naturalnie wysoki poziom estradiolu, jeśli używasz leków na płodność ciążę. Wysokie stężenie estradiolu może również być znakiem menopauzy.

Ostrzeżenia o wysoki poziom estradiolu

Wysoki poziom estradiolu umieścić kobiety na ryzyko raka endometrium. Dodatkowo, wysoki poziom estradiolu umieścić zarówno mężczyzn jak i kobiety na ryzyko udaru mózgu i raka piersi. Jeśli występują drętwienie po jednej stronie ciała, obrzęk lub hotness zawiadomienie w jednej lub obu piersi, lub czują poważne skurcze po jednej lub obu stronach dolnej części brzucha, do lekarza jak najszybciej, i zobaczyć, czy on lub ona będzie sprawdzić poziom estradiolu. Jeśli wiesz, że masz wysoki poziom estradiolu, omówić zastosowanie inhibitorów aromatazy z lekarzem. Inhibitory aromatazy mogą blokować wytwarzanie estradiolu i mogą być przydatne w leczeniu raka sutka i raka trzonu macicy z powodu wysokich poziomów estradiolu.

Jak obniżyć poziom estrogenu u mężczyzn

Chociaż estrogenów zwykle jest związane z kobietami, mała ilość hormonu jest również konieczne u mężczyzn. Wysoki poziom estrogenów może powodować niepożądane skutki uboczne u mężczyzn, takie jak zmniejszenie popędu płciowego, zmęczenie, zwiększenie masy ciała, problemy z prostatą i powiększonymi piersiami (ginekomastią). Jak mężczyźni wieku, poziom estrogenów tendencję do wzrostu. Pewne zmiany w stylu życia i diety może pomóc obniżyć poziom estrogenu mężczyźni i zwiększyć poziom testosteronu w organizmie.

Instrukcje

1 utrzymać zdrową dietę, która jest dobrze wyważona i bogata w owoce i warzywa. Ćwicz regularnie - co najmniej 30 minut dziennie. Do zaangażowania się w wysokiej umiarkowanej intensywności treningi takie jak aerobik, jazda na rowerze, bieganie, chodzenie lub treningu siłowego. Pozwoli to na zwiększenie masy mięśniowej oraz pomaga obniżyć poziom estrogenu.

2 Zmniejszenie spożycia alkoholu oraz spożycia limitu nie więcej niż jeden drink dziennie. Alkohol wpływa na wątrobę zdolność do rozkładania estrogenów, co powoduje zwiększenie stężenia estrogenów w organizmie.

3 uniknąć lub ograniczyć spożycie białka sojowego, który jest prawie identyczny skład chemiczny estrogenu i mogą maskować niektóre efekty działania tego hormonu.

4 suplementy podjąć witaminy cynku - 50 mg dwa razy dziennie. Dawki niższe częstotliwości lub gdy objawy zaczynają się zmniejszać. Cynk pomaga konwersji estrogenu do testosteronu i może obniżyć poziom.

5 Przeglądaj Hormonalna terapia zastępcza, która pochodzi z różnych opcji, takich jak leki na receptę pigułki kapsułek żelatynowych, zastrzyki, miejscowo kremy i żele, opatrunki i form pelety. Granulki są wszczepiane pod skórę przez lekarza. Granulki i kapsułki, zazwyczaj uwalniają najwyższy poziom hormonów w stosunku do innych postaci.

Wskazówki

  • Upewnij się, aby skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem jakiejkolwiek zmiany stylu życia w celu zmiany poziomu hormonów.

Jak obniżyć wysoki poziom testosteronu w Kobiety

Testosteron jest hormonem, który jest naturalnie produkowany u kobiet. Stosunkowo niewielkie ilości testosteronu są uwalniane do organizmu z krwiobiegu i są rozprowadzane przez jajniki i nadnercza. Testosteron, który jest odpowiedzialny za zwiększoną popędu płciowego, zdrowia kości i energii, może stanowić problem, jeżeli poziom jest podwyższony u kobiet.

Objawy wysokiego testosteronu zwiększa produkcję włosów na twarzy i ciele, rozszerzonej masy mięśniowej i głębokim głosem. Wysoki poziom testosteronu może przyczynić się do bezpłodności, nieprawidłowości miesiączkowania, nadciśnienie, otyłość i może opuścić osobnika podatnego na choroby sercowo-naczyniowe.

Instrukcje

1 Unikaj spożywania białka zwierzęcego. Kobiety z wysokimi poziomami testosteronu muszą ograniczać potraw, takich jak, kurczaka, jagnięciny, wieprzowiny i krowy, gdyż mają one związek zwiększonej testosteronu u ludzi. Zamiast spożywania tłuszczów zwierzęcych, zdecydować się na dietę wegetariańską, jak, który skupia się bardziej na ciemnych, zielonych liściastych, które są mniej tłuszczu i więcej niezbędnych składników odżywczych.

2 Kobiety z wyższymi poziomami estrogenu, zaleca się ograniczyć produkty sojowe w diecie, ponieważ ryzyka raka. Jednakże, kobiety z wyższym poziomem testosteronu może faktycznie korzystać z soi, ponieważ jest niska białko tłuszcz specjalistyczne dla osób, które potrzebują niższe spożycie mięsa i tłuszczów nasyconych.

3 Zmniejsz poziom stresu. Wyższe stężenia kortyzonu, które są hormonem stresu, może przyczynić się do zwiększenia testosteronu u kobiet poprzez negatywny wpływ na zdrowie organizmu. Zdobądź co najmniej 8 godzin snu na dobę, tak aby organizm mógł uzupełnić mózg i mięśnie, aby funkcjonować poprawnie. Utwórz bezstresowe środowisko, tworząc wiele przyjemnych, które mogą pomóc złagodzić stres.

4 Ćwicz regularnie, zobowiązując się do działań, takich jak fitness, pilates czy joga. Tego typu ćwiczenia mogą pomóc złagodzić poziom stresu, wzmocnienia i dźwięk ciała i promowanie zdrowego układu odpornościowego. Nigdy się trenować ciało i zmniejszyć podnoszenie ciężarów i budowy ciała, ponieważ mogą one zwiększyć poziom testosteronu u kobiet, powodując ponad wypełniająca, zwiększając produkcję twarzy włosy.

5 Rozważmy hormonalnej terapii zastępczej, w celu zwiększenia poziomów estrogenu. Hormonalna terapia zastępcza jest stosowana w celu uzupełnienia ciało z estrogenów i może nie tylko złagodzić objawy menopauzy, ale można uzupełnić poziom estrogenów u kobiet z wysokim testosteronem. Holistyczne traktowanie jak nie-estrogenowych ziół może naturalnie pobudzają wytwarzanie estrogenu przez odżywcze endokrynologicznych i przysadki gruczołów i prawidłowego poziomu testosteronu poprzez umożliwienie ciało do produkcji własnych hormonów.

Jak obniżyć poziom estrogenu

Jak obniżyć poziom estrogenu


Ważne jest, aby wiedzieć, jak naturalnie niższy poziom estrogenów. Wiele kobiet wie niebezpieczeństwa biorąc hormon estrogen terapię zastępczą, ale jest to również bardzo ważne, aby wiedzieć trochę o skutki uboczne zbyt dużej ilości estrogenów, co zwiększa hormonów estrogenów i jak naturalnie niższy poziom estrogenów. Jak cholesterol ma dobre i złe substancje, estrogen ma także dobre i złe typy. Ważne jest, aby obniżyć poziom estrogenu, jeżeli jest nadmiar.

Instrukcje

1 Pewne nowotwory, takie jak rak piersi i są uważane za wyższy u kobiet, które mają wysokie poziomy mniej korzystnego typu estrogen. Dieta i styl życia odgrywają bardzo dużą rolę w tym, czy można zwiększyć lub zmniejszyć poziom estrogenów.

2 Aby zoptymalizować swoją dietę do niższych poziomów estrogenu, jeść dużo owoców, warzyw i produktów pełnoziarnistych. Żywności, które są bogate w błonnik wiążą się z pomocy i usunąć nadmiar hormonów.

3 wyeliminować cukier z diety jak najwięcej. Cukier podnosi poziom estrogenów i negatywnie wpływa na zdrowie w wielu innych sposobów, jak również. Zbadać naturalne substancje słodzące, które nie wpłynie na poziom cukru we krwi i nie są niebezpieczne jak sztuczne substancje słodzące.

4 Unikaj alkoholu, jak to tylko możliwe i nie mają więcej niż jeden drink dziennie. Alkohol będzie znacznie zwiększyć ryzyko raka piersi ze względu na wzrost hormonów to powoduje.

5 Jest w domu z testu, który określa Ideal Zdrowia, jeśli chcesz obniżyć poziom estrogenu, jeżeli badanie pokazuje, że są one wyższe niż normalne poziomy. Test ten wymaga próbki moczu, który jest wysyłany do laboratorium medycznego. Jeżeli zostanie ustalone, że poziom estrogenów są zbyt wysokie, dostosowane dodatki będą zalecane obniżyć poziom estrogenu. Zobacz zasoby Więcej informacji na temat tego testu.

6 Istnieje wiele korzyści z nasionami lnu, niższy poziom estrogenów w jednym. Umieść dwie łyżki nasion lnu w teren smoothie, kasze lub na sałatkę każdego dnia, aby obniżyć poziom estrogenu.

7 Dodatki takie jak indol 3 Carbinole i Methylsufonylmethane (MOM), może również przyczynić się do bardziej efektywnego metabolizowania estrogenów.

Wskazówki

  • 80% kobiet z rakiem piersi nie mają historię rodziny, dlatego tak ważne jest, aby wszyscy byli świadomi jak obniżyć poziom estrogenu
  • Zawsze należy porozmawiać z lekarzem o swoich obawach, zmiany stylu życia, itp

Co to jest normalny poziom estrogenu u kobiet?

Co to jest normalny poziom estrogenu u kobiet?


Estrogen jest prawdopodobnie najważniejszym hormonem dla kobiecego ciała. To wpływa na sposób rozwijamy, naszą zdolność do reprodukcji, a nawet nasze samopoczucie. Poziom estrogenów w naszym zmiany we krwi często, jak nasze ciała zmienia, więc trudno dokładnie wiedzieć, co jest normalne.

Zmianami poziomu

To typowe dla poziomu estrogenów się znacznie różnić w całej kobiecego cyklu miesiączkowego, a także w czasie ciąży i po menopauzie. Więc "normalny" poziom zależy od tego, co twoje ciało przeżywa teraz; może on wahać się od 50 do 400 pikogramów na mililitr (pg / ml).

Miesiączka

Według dr Kelly Shanahan, OB / GYN, normalne poziomy estradiolu, głównego krążącego estrogenu typu w organizmie, są około 45 pg / ml w czasie miesiączki. Podczas owulacji, poziom wzrośnie do około 400 pg / ml, a następnie spada szybko, a następnie ponownie wzrosnąć do około 250 pg / ml.

Ciąża

W trakcie ciąży, poziom estrogenu mogą być 100 razy większa niż normalnie. Poziomy także wahać w okresie ciąży, w celu zwiększenia przepływu krwi do macicy i pobudzenia laktacji po porodzie. Po porodzie poziom zmniejsza się bardzo szybko.

Klimakterium

Po menopauzie, kobiety, które nie są na hormonalnej terapii zastępczej uzyskują poziom estrogenów około 10 do 20 mg / pl. Jednakże poziom estrogenu niezbędnych do utrzymania zdrowych kości wynosi 40 do 50 mg / pl, więc wielu lekarzy przepisywania terapii hormonalnej dla kobiet po menopauzie. Niektóre kobiety, jednak trzeba jeszcze wyższy poziom, aby uniknąć gorąca.

Nieprawidłowy poziom estrogenów

Poziom estrogenów, które są zbyt wysokie lub zbyt niskie, może spowodować wiele problemów zdrowotnych kobiet. Wysokie poziomy są związane z PMS, zespół policystycznych jajników, brak miesiączki (brak miesiączki) oraz raka piersi i raka jajnika. Niskie poziomy są związane z osteoporozą, poronień i wad wrodzonych.

Skutki wysoki poziom triglicerydów

Triglicerydów rodzaj tłuszczu, który naturalnie występuje w krwi. Chociaż każdy ma trójglicerydów w organizmie, podwyższony poziom trójglicerydów może prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych. Centrum Kontroli i Prewencji Chorób szacują, że około jedna trzecia dorosłych Amerykanów mają podwyższony poziom trójglicerydów.

Zespół metaboliczny

W połączeniu z podwyższonymi poziomami ciśnienia krwi, cukru we krwi i cholesterolu, wysoki poziom triglicerydów tworzą grupę warunkach znanych jako zespół metaboliczny. Prawie wszystkie ryzyka związane z wysokim poziomem trójglicerydów wynikają z zespołem metabolicznym. American Heart Association szacuje, że zespół metaboliczny dotyka ponad 50 milionów ludzi w Stanach Zjednoczonych

Choroby serca

Zespół metaboliczny można prowadzić na stwardnienie tętnic, co zwiększa ryzyko chorób serca i zawału serca.

Skok

Według Amerykańskiego Towarzystwa skoku, zespół metaboliczny może podwoić ryzyko udaru.

Cukrzyca

Zespół metaboliczny można doprowadzić do oporności na insulinę, co sprawia, że ​​pacjenci bardziej narażone na rozwój cukrzycy typu 2.

Zapalenie trzustki

American Journal of Medicine donosi, że zespół metaboliczny może prowadzić do zapalenia trzustki.

Zmniejsza ryzyko

Na szczęście, można obniżyć poziomy triglicerydów i zmniejszają możliwość wystąpienia zespołu metabolicznego. Dieta, ćwiczenia i ograniczające tłuszcze i alkohol przyczyniają się do normalnego poziomu trójglicerydów.

Co to jest wysoki poziom GGT?

Co to jest wysoki poziom GGT?


GGT, skrót gamma-glutamylotransferazy jest enzymem wątroby. Jest znany również jako transpeptydazy gamma-glutamylowej (GGTP lub G-GTP). Badanie krwi można określić poziom GGT i służy do wykrywania uszkodzenia wątroby. Poziomy GGT zwiększa u osób z chorobami, które powodują uszkodzenie wątroby i trzustki. Na przykład, 75 procent ludzi, którzy zwykle piją duże ilości alkoholu mają podwyższone GGTs.

Fakty

GGT jest zawarty wewnątrz komórek wątroby. Gdy komórki te są uszkodzone, enzym wycieka do krwiobiegu może być wykryte za pomocą testu krwi. Komórki trzustki zawierać również ten enzym.
Poziomy GGT są często zamawiane w ramach rutynowej Bloodwork podczas fizycznej lub przeglądy. Badanie jest również zamówić do diagnozowania różnych chorób wątroby i przewlekłym alkoholizmem.

Znaczenie wysoki poziom GGTP

Wysokie poziomy GGT są związane z chorobami wątroby, takie jak zapalenie wątroby, marskość wątroby, nowotwory wątroby, i żółtaczka, zawał mięśnia sercowego, ciężkiego lub przewlekłym spożywaniem alkoholu, raka trzustki, zapalenie trzustki i zakażenia wirusowe, takie jak wirus Epsteina-Barr, wirusa cytomegalii (CMV) oraz zespół Reye'a.
Poziomy GGT zostały powszechnie traktowana jako część serii testów enzymatycznych wątroby. Każdy test daje inną informację o stanie zdrowia wątroby i ciała. Połączone wyniki interpretuje się osiągnąć diagnozy.

Co to jest wysoki poziom GGT?

Dla kobiet w wieku poniżej 45 lat poziom GGT większe niż 27 jednostek na litr jest za wysoki. Dla kobiet i mężczyzn w wieku powyżej 45 lat, poziom GGT większe niż 38 jednostek na litr jest za wysoki. U dzieci, to normalne poziomy wynoszą około samo jak u dorosłych. Dla noworodków, normalny zakres jest pięć razy tak wysokie, jak w przypadku osoby dorosłej. Liczby te są ogólne zakresy; Wartości referencyjne mogą się różnić od laboratorium do laboratorium.

Leki, które zaburzają poziom GGT

Niektóre leki i warunki zakłócać poziomu GGTP. Poziomy GGT można zwiększyć fenytoina alkoholu (dilantyną), a leki przeciwdrgawkowe i phenobarbitol, a leki przeciwpadaczkowe i uspokajającym i zmniejszyła się o klofibrat, lek Cholesterol i pigułki antykoncepcyjne.

Rozważania

GGT i inne enzymy wątrobowe są badania krwi na czczo; to znaczy pacjent nie je przez osiem godzin przed pobraniu krwi. Zawsze należy poinformować lekarza o wszystkich leków lub suplementów przyjmowanych w czasie losowania krwi.

Niebezpieczeństwa wysoki poziom potasu we krwi

Niebezpieczeństwa wysoki poziom potasu we krwi


Wysoki poziom potasu we krwi powoduje stan zwany hiperkaliemia. W wielu przypadkach przyczyną wysokich poziomów potasu z powodu nieprawidłowej czynności nerek. Gdy są one normalnie funkcjonować, one usunąć nadmiar potasu z organizmu. Inne przyczyny hiperkaliemii może być spożywanie zbyt dużej ilości potasu lub niektóre leki. Poważne i zagrażające życiu, mogą wystąpić problemy z zbyt dużo potasu.

Niebezpieczeństwa hiperkaliemii

Warunki, które mogą wynikać z wysokiego poziomu potasu to osłabienie, słaby lub powolne tętno, nieregularne bicie serca, nudności, trudności w oddychaniu i paraliż. Inne powikłania to zaburzenia rytmu serca, problemy z kontroli nerwowo-mięśniowej lub zatrzymanie akcji serca.

Żywność o wysokiej zawartości potasu

Spożycie zbyt dużej ilości pokarmu wysokie poziomy potasu, może powodować, że są zbyt wysokie. Owoce wysokiej potasu należą awokado, banany, nektarynki i pomarańczy. Warzywa wysokiej potasu obejmują pomidory, słodkie ziemniaki, pasternak i szpinak. Inne pokarmy wysokiej potasu są produkty pełnoziarniste, małże, dorsz, halibut, melasa, jogurt i orzechy.

Zaburzenia nerek

Zaburzenia nerek, które mogą spowodować wyższe stężenie potasu to przewlekła lub ostra niewydolność nerek, zapalenie nerek toczeń (zapalenie nerek w przebiegu tocznia), uropatii zaporowej (niedrożność moczu), odrzucenia przeszczepu nerek lub zapalenie kłębuszków nerkowych (zapalenie małych naczyń krwionośnych w nerkach).

Leki

Niektóre leki mogą powodować wysoki poziom potasu, ze względu na ich wpływ na czynności nerek, takie jak leki moczopędne, które zawierają amiloryd, triamteren lub spironolakton. Inne obejmują angiotensyny (ACE) konwertującego angiotensynę. Suplementy potasu może powodować hiperkaliemię.

Zapobieganie hiperkaliemii

, Podczas gdy potas jest ważnym minerałem, który pomaga utrzymać regularne bicie serca i utrzymuje mięśnie pracują prawidłowo, ważne jest również, aby utrzymać go na bezpiecznym poziomie, szczególnie, jeśli masz chorobę nerek. Możesz omówić z lekarzem wszelkie ograniczenia należy dokonać na jedzenie wysokie owoce potasu i warzyw. Należy również mieć rutynowe badania krwi, aby sprawdzić poziom potasu jako część rocznego fizycznej.

Ostrzeżenie: Wysokie stężenie potasu we krwi Niebezpieczeństwa

Awaryjnego leczenie jest konieczne, jeśli wystąpią objawy zmian w oddychaniu, nudności, osłabienie, słabej lub braku serca lub utraty przytomności.

Co to jest wysoki poziom potasu Reading?

Potas jest elektrolit w organizmie, która pomaga utrzymać równowagę. Gdy jej poziom we krwi jest zbyt wysoki, mogą wystąpić problemy. Zgodnie z Medline Plus, wysoki poziom potasu we krwi (hiperkaliemii) jest coś powyżej 5,2 mEq / L.

Badanie potasu

Test potasu występuje podczas ogólnego testu dla poziomu elektrolitów. Obejmuje ona rysunek krwi i jej analizy.

Normalny zakres

Normalny poziom potasu we krwi wynosi od 3,7 do 5,2 mEq / L. Nic poza tym zakresem jest traktowana jako anormalna.

Hiperkaliemia

Hiperkaliemia, lub wysokie stężenie potasu we krwi, jest wtedy, gdy poziom potasu wynosi powyżej odczyt 5.2 mEq / L.

Znaczenie

Wysoki poziom potasu może oznaczać kilka rzeczy. Medline Plus wskazuje, że choroba Addisona, transfuzja krwi, kruszone uszkodzenia tkanek i niewydolność nerek może powodować wysoki poziom potasu.

Komplikacje

Problemy związane z hiperkaliemii należą słabość mięśni, mrowienie w kończynach i czasowego paraliżu. Zaburzenia rytmu serca mogą wystąpić także z wysokim poziomem potasu.

Jak obniżyć wysoki poziom kwasu moczowego

Hiperurykemia charakteryzuje się wysokim poziomem kwasu moczowego we krwi. Kwas moczowy jest produktem odpadów, który jest tworzony jako organizm metabolizuje puryny, substancję, która jest zarówno wykonane w organizmie i znaleźć w wielu jesz. Kwas moczowy jest eliminowany z organizmu w moczu; Jednakże, wysoki poziom kwasu moczowego we krwi może prowadzić do powstawania kryształów kwasu moczowego, które zbierają się w tkankach i stawów, co powoduje poważne problemy, takie jak dna moczanowa (zapalenie i ból stawów) lub kamieni nerkowych. Zmniejszenie stężenia kwasu moczowego będzie uniknąć tych komplikacji.

Instrukcje

Doprowadzenie poziomów w dół

1 Należy poinformować lekarza o wszystkich lekach, które aktualnie podjąć, w tym ponad-the-counter leków. Leki takie, jak leki moczopędne, niskie dawki aspiryny, ciśnienie krwi, leki i kilka leków tłumienia układu odpornościowego może spowodować wysokie stężenia kwasu moczowego w surowicy. Rozmawiać także z lekarzem na temat witamin i suplementów, które zażywasz. Niektóre witaminy, takie jak niacyna, i B-3, mogą powodować zwiększenie stężenia kwasu moczowego.

2 Przyjęcie zdrowego reżimu diety i ćwiczeń, aby pomóc Ci schudnąć. Otyłość jest czynnikiem ryzyka dla rozwoju hiperurykemii.

3 Unikaj żywności z mają wysokie stężenie purynowych takich jak podroby (wątroba, na przykład), sos, dziczyzny, śledzi, sardeli, ekstrakty mięsne, grzyby, fasola, soczewica, płatki owsiane, kalafior, szparagi, kalafior i szpinak.

4 stick z niskim-puryn diety, które mogą zawierać mleko, owoce, orzechy, masło orzechowe, zielone warzywa, jajka, płatki, makaron wyrafinowane, tapioka, pieczywo, sałata, sok z owoców i śmietany zupę bez mięsa na bazie zasobów.

5 Unikaj napojów alkoholowych i kofeinę. Obie substancje mogą wywoływać wysokie poziomy kwasu moczowego. Pić dwa lub trzy litry wody dziennie, aby zapewnić prawidłowe nawilżenie.

6 Postępuj zgodnie z instrukcjami na jakieś leki, które zażywasz, aby obniżyć poziom kwasu moczowego. Leki, które są często stosowane m.in. leki zwiększającymi wydalanie moczanów (takie jak probenecyd lub sulfinpyrazonu), które działają w organizmie, aby zapobiec kryształy kwasu moczowego od składania do tkanek. Inne leki, które mogą być przewidziane są inhibitorami oksydazy ksantyny, takie jak allopurynol (), które mogą zapobiec dna.

Wskazówki

  • Normalne poziomy kwasu moczowego kobiet w zakresie od 2,4 do 6,0 mg / dl. Normalne zakresy dla mężczyzn w przedziale od 3,4 do 7,0 dla mężczyzn.
  • Jeśli masz ból związany z hiperurykemii, lekarz może zalecić lub przepisać lek w celu złagodzenia bólu. Naproksen, ibuprofen i paracetamol mogą być pomocne w łagodzeniu bólu dna.
  • Jeśli wystąpi którykolwiek wzrosła ból stawów, gorączka, zmęczenie i problemy z oddawaniem moczu, należy skontaktować się z lekarzem.

Co powoduje, że wysoki poziom cholesterolu u dzieci?

Co powoduje, że wysoki poziom cholesterolu u dzieci?


Pomimo odmiennego przekonania, dorośli nie są jedynymi osobami, które mogą cierpieć z wysokim poziomem cholesterolu. Dzieci też mogą cierpieć z poziomem cholesterolu, które są zbyt wysokie, co może prowadzić do pomocy problem jak dziecko dorasta. Wysoki poziom cholesterolu jest spowodowane przez tworzenie się płytki nazębnej tłuszczowego na ściankach tętnic, co utrudnia krążenie krwi przepływać z serca do innych narządów. Na szczęście, wysokie poziomy cholesterolu u dzieci mogą być kontrolowane, ale najpierw konieczne jest zrozumieć przyczynę wysokiej cholesterolu jest.

Dziedziczność

W większości przypadków, gdy dziecko ma wysoki poziom cholesterolu, rodzic dziecka ma również podwyższony poziom cholesterolu. Ta cecha genetyczna jest przekazywana z jednej matki lub ojca w trakcie poczęcia. Niestety, dzieci, które cierpią z powodu wysokiego poziomu cholesterolu w wyniku dziedziczenia nie są w stanie oprzeć się podatność na dolegliwości. Jednakże, możliwe jest regulowanie poziomu cholesterolu zwracając uwagę na żywność dla dzieci konsumuje i jej wagi.

Zła dieta

Wysokie poziomy cholesterolu mogą rozwijać się w wyniku złej diety. Pokarmy bogate w substancje tłuszczowe z dużych ilości tłuszczów nasyconych i cholesterolu (takich jak chipsy i fast przetworzonej żywności), zwiększenie stężenia cholesterolu w organizmie dziecka. Dzieci powinny unikać tych pokarmów i zastępczych owoce, warzywa, pieczywo, zboża, ryby, drób i produkty mleczne o niskiej zawartości tłuszczu.

Nie Ćwiczenie

Każdy ludzki organizm potrzebuje, aby uzyskać regularne dawki ćwiczeń. Że obejmuje dzieci, które zwiększają ich szanse na rozwój wysoki poziom cholesterolu, jeśli prowadzą siedzący tryb życia są. Codzienne ćwiczenia aerobowe sugeruje i obejmuje bieganie, spacery, pływanie, jazda na rowerze, taniec i gry sportowe. Zadanie to nie tylko pomaga utrzymywać dziecko wagi ciała, a także wypycha krwi przez tętnice w bardziej energiczne szybkością, co zwiększa przepływ krwi z serca do innych narządach.

Otyłość

Dzieci, które są powyżej limitu wagi ich sugerowanej są narażone na wysoki poziom cholesterolu. Ze względu na ten fakt, to jest bardzo ważne dla dziecka, aby utrzymać zdrową wagę. Niektóre dzieci są bardziej narażone na wadze niż inne oparte na dziedzicznych cech i powinny odpowiednio reagować na to, będąc bardziej ostrożny rodzajów konsumpcji żywności i ich codziennej poziomu aktywności.

Leczenie

Najbardziej skuteczną metodą leczenia dzieci z wysokim poziomem cholesterolu jest ich zaangażowanie w diety i ćwiczeń fizycznych programu. Aby zwiększyć motywację, zaangażowanie całej rodziny w tym przedsięwzięciu. W ciężkich przypadkach, gdy dieta i ćwiczenia są nieskuteczne, wyjazd do lekarza jest w porządku. Istnieje kilka rodzajów badanych medycznie bezpiecznych leków, które obniżają poziom cholesterolu dziecka.

Jaki jest normalny poziom estrogenu w owulacji?

Jaki jest normalny poziom estrogenu w owulacji?


Owulacja zachodzi, gdy dojrzałe komórki jajowej z jajnika uwalniane i stają się dostępne do zapłodnienia. Estrogen odgrywa dużą rolę w cyklu menstruacyjnego, a jej poziom zmienia się w różnych częściach cyklu miesiączkowego, w tym owulacji.

Pomiar

Poziom estrogenu mierzy się w części pg / ml estradiolu.

Rodzaje estrogenów

Według Antiaging Przewodnik, estrogen może występować w trzech postaciach: estron, estradiol i estriol. Estradiol jest najsilniejszy i jest przetwarzany na słabsze estron, estriol, a następnie, gdy poziomy progesteronu wzrasta.

Szczyt estrogen

Poziom estrogenów szczyty tuż przed owulacją. Zwiększony poziom estrogenu powoduje uwalnianie hormonu Leutenizing powodować uwolnienie komórki jajowej.

Normalny poziom estrogenów

Normalny zakres estradiolu w normalnych kobiet w wieku reprodukcyjnym wynosi od 5 do 400 pg / ml.

Niski poziom estrogenów

Zgodnie z Mayo Clinic, niski poziom estrogenów może powodować zaburzenia jajnika, które zapobiegają jajnika od uwolnienia jaja.

Wysoki poziom cukru we krwi u dzieci

Wysoki poziom cukru we krwi u dzieci


Wysoki poziom cukru we krwi u dzieci, znany również jako hiperglikemii, może być objawem cukrzycy. Według arkusza 2011 faktycznie wydanej przez American Diabetes Association, jeden na 400 dzieci i młodzieży z cukrzycą typu 1. Jeśli nie traktuje się poprawnie, wysoki poziom cukru we krwi może spowodować poważne choroby u dzieci ze względu na substancje chemiczne o nazwie ketony, które są uwalniane w moczu i krwi. Edukowanie pod uwagę wysoki poziom cukru we krwi u dzieci może pomóc w zapobieganiu tej chorobie.

Przyczyny wysokiego poziomu cukru we krwi

Dzieci mogą mieć wysoki poziom cukru we krwi z powodu produktów, które jedzą. Spożywania wielu węglowodanów należy zapobiec, ponieważ ciało cukrzycę nie trawi dużą ilość węglowodanów wystarczająco szybko, aby dostarczyć energię. Poziom cukru we krwi pójdą w górę. Choroby takie jak grypa może doprowadzić na wysoki poziom cukru we krwi u dzieci, gdyż mogą omijając leku cukru we krwi. Jeśli brak ćwiczeń, poziom cukru we krwi może wzrosnąć, ponieważ ćwiczenia pomagają regulować poziom cukru we krwi.

Objawy wysokiego poziomu cukru we krwi

Dziecko z wysokim poziomem cukru we krwi, ponieważ często oddaje mocz jego nerki trzeba wyeliminować nadmiar glukozy z jego ciała. Ze względu na częste oddawania moczu, dostaje spragniony i odwodnionych i napoje więcej płynów. Utrata masy ciała jest kolejnym objawem wysokiego poziomu cukru we krwi u dzieci. Ciało dziecka brakuje insuliny używać do podziału glukozy i dla tego związku tkanki mięśniowej i tłuszczu są wykorzystywane jako źródła energii, a nie. Zmęczenie, senność i zmęczenie ustawiony także ze względu na brak energii. Utrzymujące się wysokie stężenie cukru we krwi może prowadzić do bardziej poważnych objawów, takich jak problemy z oddychaniem, śpiączkę i utratę przytomności.

Zadośćuczynienie za wysokiego poziomu cukru we krwi

W leczeniu wysokiego stężenia cukru we krwi u dzieci, trzeba dowiedzieć się, co go powoduje. Jeśli jest to choroba, która sprawia, wzrost cukru we krwi dziecka, trzeba leczyć chorobę pod ręką. Regularne ćwiczenia i po posiłku planu opracowanego przez dietetyka może pomóc kontrolować poziom cukru we krwi. Jeśli wysoki poziom cukru we krwi jest objawem cukrzycy i jeśli reżim diety i ćwiczenia nie działają, zastrzyki insuliny lub leków muszą być stosowane w celu kontroli poziomów.

Zapobieganie wysokiego poziomu cukru we krwi

Wysoki poziom cukru we krwi można zapobiec wykonując plan leczenia cukrzycy, która utrzymuje poziom cukru we krwi dziecka jako normalne, jak to możliwe. Dzieci mają do monitorowania poziomu cukru we krwi kilka razy w ciągu dnia z pomocy glukometru. Niech Twoje dziecko nosić bransoletki identyfikacyjne lekarza, który wspomina, że ​​mają cukrzycę. Numery telefonów do rodziców i lekarza mogą być również zawarte. Bransoletka jest użyteczne w czasach, gdy dziecko nie czuje się dobrze i jest wśród obcych. Będą od razu wiedzieć, co problem jest i będzie wołać o pomoc.

Dlaczego wysoki poziom cholesterolu z obawy do terapeuty oddechowego?

Dlaczego wysoki poziom cholesterolu z obawy do terapeuty oddechowego?


Wysoki poziom cholesterolu we krwi tworzy liczne problemy dla pacjentów, w tym zagadnień dotyczących układu oddechowego. Oddechowych terapeuta powinien być informowany o wszelkich sprawach dotyczących poziomu cholesterolu pacjenta.

Wysoki poziom cholesterolu

Wysoki poziom cholesterolu występuje u pacjentów ze względu na czynniki takie jak genetyka, siedzący tryb życia i niewłaściwego odżywiania. Cholesterol jest typu tłuszczu znajdują się w wielu produktach spożywczych, a także jest wytwarzana przez wątrobę. Jest niezbędna substancja, ale wysoki poziom cholesterolu we krwi powoduje problemów, takich jak choroby serca, choroby Alzheimera i zaburzeń oddychania - dlatego pacjenci muszą poinformować ich dróg oddechowych terapeuta wszelkich warunków związanych z cholesterolu.

Wysoki poziom cholesterolu i układu oddechowego

Istotnym problemem pacjentów z wysokim doświadczenia cholesterolu we krwi jest zmniejszony przepływ krwi z powodu zwężenia tętnic. Ponieważ cholesterol tworzy wraz tętnic pacjenta, średnicy tętnic 'zmniejsza, co zmniejsza wydajność przepływu krwi. Ponieważ zmniejszenie przepływu krwi, ilość tlenu dostarczanego do mięśni ciała jest zmniejszona, zmniejszając moc i wytrzymałość pacjenta. Jest to określane jako choroby wieńcowej serca.

Zapobieganie i leczenie

Wysoki poziom cholesterolu może być najlepiej zapobiegać poprzez utrzymanie zdrowej diety o niskiej zawartości tłuszczów nasyconych i trans w połączeniu z aktywnym stylem życia. Regularne physicals są niezbędne do monitorowania poziomu cholesterolu. Jeśli zobaczyć terapeuta oddechowy, informuje go o wszelkich sprawach dotyczących wysokiego poziomu cholesterolu.

Co jest wysoki poziom LDH?

Co jest wysoki poziom LDH?


Skrót LDH oznacza dehydrogenazy kwasu mlekowego, który jest enzymem w organizmie, który wytwarza energię. Enzym ten występuje w tkankach całym organizmie, ale znajduje się na wysokim poziomie, gdy wystąpiły uszkodzenia komórek. Wysoki poziom LDH może wskazywać, że człowiek ma pewien warunek. Poziom LDH mierzono w oparciu o analizę próbki krwi.

Poziomy badania LDH

Jeśli stężenie LDH są testowane, lekarz pobiera próbki krwi z palca, palców, pięty, ramię lub płatka ucha. Krew jest następnie przesyłana do laboratorium i umieścić w urządzeniu zwanym wirówki. To urządzenie rozdziela krwinki od cieczy lub surowicy. Poziom LDH są mierzone od surowicy. Są pewne leki, które lekarz musi przerwać przyjmowanie przed wykonaniem testu.

Poziom LDH

Normalne poziomy LDH są zwykle w przedziale od 100 do 190 jednostek na litr (U / l). Jeśli test pokazuje, że poziom jest podwyższony, lekarz prawdopodobnie będzie chciał wykonać więcej badań, ponieważ wysoki poziom LDH jest wskaźnikiem uszkodzenia komórek i ważne będzie, aby zlokalizować uszkodzenia w organizmie. Test LDH nie wskazuje konkretnej dolegliwości, ale mogą wskazywać, że coś jest nie tak.

Warunki związane z poziomem LDH

Podwyższone poziomy LDH może wskazywać stany takie jak choroba płuc, choroby wątroby, niedokrwistość, mono, niedoczynność tarczycy, niewydolności serca, udaru mózgu i niektórych nowotworach. W celu potwierdzenia diagnozy inne rodzaje testów muszą być wykonywane. LDH występuje w wielu różnych tkankach, więc trudno jest wiedzieć, co dokładnie jest przyczyną podwyższonego poziomu LDH.

Poziom LDH do monitorowania warunków

Czasami poziomy LDH są rozpatrywane w celu oceny gojenia lub progresji określonych warunkach. Jest on stosowany do monitorowania, jak pacjent reaguje na chemioterapię chłoniaka, dystrofii mięśniowej, na HIV i innych warunków. Poziom LDH będzie okresowo i lekarz prowadzący będzie monitorować te poziomy, aby zobaczyć, jak się sprawy mają.

Jak rozpoznać objawy o wysoki poziom prolaktyny

Wysoki poziom prolaktyny można znaleźć w obu mężczyzn i kobiet. Zazwyczaj znajdują się w kobiety, które produkują duże ilości mleka dla ciąży i powiększone węzły chłonne w przygotowaniu do karmienia piersią. To jest w zasadzie problem z hormonów w organizmie, które mogą mieć wpływ na sposób, w jaki można uzyskać problemów w ciąży lub w trakcie menstruacji. Gdy hormony są nierówne, może spowodować poważne konsekwencje dla organizmu. Jeśli czujesz, że możesz cierpieć na wysokie stężenie prolaktyny, są pewne objawy, które mogą być w stanie identyfikować.

Instrukcje

1 Obserwować oznaki miesiączki. Jeśli występują krótkie okresy lub w ogóle znikną, możesz cierpieć z powodu wysokiego poziomu prolaktyny.

2 Sprawdzić oznaki produkcji mleka. To może być twoje gruczoły piersiowe są coraz większe i sutki mogą stać się ból. To nie powinno mieć miejsca, chyba że jesteś w ciąży lub karmiących piersią.

3 Objawy bolesne seksu lub obniżonego popędu seksualnego może być również objawem wysokiego poziomu prolaktyny. Kobiety z tych problemów może być konieczne, aby zobaczyć się z lekarzem, aby ustalić, co jest przyczyną problemu. Inne warunki mogą być wpływa jeśli tak się dzieje.

4 Informacja objawy obniżonego popędu płciowego lub jeśli jesteś bezsilny. Jak stwierdzono wcześniej, mężczyźni mogą doświadczać wysokiego poziomu prolaktyny, jak również. Trudniej zrozumieć objawy u mężczyzn. Mogą odkładać wizyty u lekarza o swoich problemach. Zanim mężczyzna może podjąć decyzję, aby przejść do świadczenia opieki zdrowotnej, mogą wystąpić bóle głowy i trudności z ich oczu widać.

Wskazówki

  • Objawy mogą mieć wpływ zarówno mężczyzn jak i kobiet. Jeżeli występują nietypowe problemy, to najlepiej udać się do lekarza od razu.
  • Testy dla wysokich poziomów prolaktyny są proste.
  • Leczenie tej choroby powinny być stosunkowo prosta.

Objawy wysoki poziom testosteronu u kobiet

Objawy wysoki poziom testosteronu u kobiet


Testosteron jest zazwyczaj męskiej seksualności steryd, który pobudza rozwój męskich narządów płciowych. Prowadzi to także do pogłębionej głosu, wzrostu twarzy i włosów łonowych i zwiększonej zachowań seksualnych. Testosteron jest w jądrach mężczyzn i jajników kobiet.

Wzrost włosów

Gdy kobiety mają nienormalnie wysokich poziomów testosteronu, prowadzi do zwiększonej wysokości wzrostu włosów, w szczególności na twarzy i piersi. Twarzy tej kobiety włosy mogą stać się grubsze i ciemniejsze i faktycznie wygląda jak broda.

Wirylizacja

Nawet chociaż występuje rzadko, niektóre kobiety z bardzo wysokimi poziomami testosteronu może występować, co jest znane jako maskulinizacji. Oznacza to, że masa mięśniowa osoby wzrasta wraz z redystrybucją tkanki tłuszczowej, powiększenie łechtaczki przez kobiety i dystrybucji tkanki tłuszczowej.

Inne objawy

Może być wiele innych objawów dołączone do wysokich poziomów testosteronu u mężczyzn. Objawy te obejmują pogłębienie głosu kobiety, łysienie na głowie kobiety, szybki przyrost masy ciała, trądzik i nadmierne pocenie się.

Przyczyny

Jedną z głównych przyczyn wysokiej testosteronu u kobiet ma zaburzenia równowagi hormonów u kobiety. Ta nierównowaga może się zdarzyć każdemu, w każdym wieku; jednak, że najczęściej zdarza się u kobiet w wieku lat trzydziestu. Ten brak równowagi jest często spowodowane przez zaburzenia gruczołów nadnerczy i innych problemów jajnika. Najczęstszą chorobą związaną z tym jest zespół policystycznych jajników. To powoduje wzrost poziomu testosteronu.

Testy

Jeśli obawiasz się, że możesz mieć wysoki poziom testosteronu, endokrynolog może testować poziom we krwi. Jeśli są one wysokie w testosteron, szukać diagnozy od lekarza.