adcov.com

wymagania kaloryczne

Wymagania kaloryczne dla kobiet

Wymagania kaloryczne dla kobiet


Twój zalecane dzienne spożycie kalorii będzie się różnić w zależności od etapu życia, poziomu aktywności i cele wagi. Aktywny 20-letnia kobieta, jest dozwolone do spożywania prawie 800 kalorii dziennie więcej niż nieaktywnego starszych kobiet. Znając swoje kaloryczne wymagania mogą być pomocne, gdy próbujesz zyskać lub stracić na wadze lub wprowadzić zmiany do swojego poziomu sprawności fizycznej.

Wiek

Jak kobiet w wieku, ich wymagania kaloryczne spadek. Podczas aktywnego 19-letnia kobieta może zużywać do 2400 kalorii dziennie, 31-letni, zaleca się spożywać między 1800 i 2.200. Zalecana dzienna dawka dla 51-letniej kobiety zmniejsza się do zakresu 1600 do 2200 kalorii.

Poziom aktywności

Kobiety, u których ponad 30 minut umiarkowanej codziennych ćwiczeń wymaga dodatkowych kalorii, aby utrzymać swoją wagę. Aktywny 31-latek może spożywać od 200 do 400 kalorii dziennie więcej niż podobnie wieku siedzący tryb kobiety. Nawet kobiety powyżej 51 roku życia nadal mogą należy spożywać aż 2200 kalorii dziennie, jeśli angażują się w umiarkowanej aktywności fizycznej.

Zdobycie i utraty wagi

Zwiększając lub zmniejszając spożycie kalorii może pomóc kobietom zyskać, stracić lub utrzymać wagę. 51-letnia kobieta, w zależności od swojego poziomu aktywności, mogą spożywać pomiędzy 1600 i 2200 kalorii, podczas gdy 19-letni może spożywać od 2000 do 2400. Ponieważ wymagania mogą różnić się o 600 kalorii dla danej kobiety, w zależności od poziomu jej działalności, ważne jest, aby ocenić bilans kalorii, lub spożywanych kalorii w porównaniu do spalonych kalorii, jak zdecydujesz się na Twoich potrzeb kalorycznych.

Jak obliczyć Moje wymagania kaloryczne

Jak obliczyć Moje wymagania kaloryczne


Dzienne zapotrzebowanie kaloryczne to ilość kalorii, człowiek powinien jeść dziennie, aby utrzymać obecną wagę. To tylko szacunki, jak rzeczywiste wymagania różnią się w zależności od różnych zmiennych każdej osoby. Preliminarz ten opiera się na podstawową przemianę materii (BMR). BMR używa zmiennych, takich jak wzrost, wagę i wiek oszacować kalorii dla każdej osoby.

Instrukcje

Mężczyźni

1 Mnożenie wagi przez 6,23, aby uzyskać współczynnik masy ciała. Na przykład, 25-letni mężczyzna jest 5 stóp 11 cali wysokości i waży 190 funtów W przykładzie, 190 razy funta 6,23 równa 1,183.7.

2 Pomnóż wzrost o 12,7 uzyskać współczynnik wysokości. W przykładzie 12.7 razy 71 cm wynosi 901,7.

3 Pomnóż wiek przez 6,8, aby uzyskać współczynnik wieku. W tym przykładzie, 6,8 razy 25 lat wynosi 170.

4 Dodaj 66 do współczynnika masy ciała i współczynnika wysokości. Z tej liczby odjąć współczynnik wieku do wypracowania BMR. Na przykład, 66 Plus 1,183.7 Plus 901,7 minus 170 równa się BMR z 1,981.4.

5 pomnożyć BMR przez współczynnik aktywności. Wskaźniki aktywności są: 1.2 dla małej aktywności, 1.55 dla umiarkowanej aktywności i 1.9 dla wysokiej aktywności. Na przykład, jeśli ktoś jest umiarkowanie aktywne, to 1,981.4 razy 1,55, co odpowiada 3,071.17 kcal dziennie.

Kobiety

6 Pomnóż waga przez 4,35, aby uzyskać współczynnik masy ciała. Na przykład, 25-letnia kobieta jest 5 stóp 11 cali wysokości i waży 190 funtów W przykładzie, 190 razy lb 4,35 równa 826,5.

7 Pomnóż wzrost o 4,7, aby uzyskać współczynnik wysokości. W tym przykładzie, 4,7 razy 71 cm wynosi 333,7.

8 Pomnóż wiek przez 4,7, aby uzyskać współczynnik wieku. W tym przykładzie, 4,7 razy 25 lat wynosi 117,5.

9 Dodać 655 ze współczynnikiem masy ciała i współczynnik wysokości. Z tej liczby odjąć współczynnik wieku do wypracowania BMR. Na przykład, 655 Plus 826.5 Plus 333,7 minus 117,5 równa się BMR z 1,697.7.

10 pomnożyć BMR przez współczynnik aktywności. Wskaźniki aktywności są: 1.2 dla małej aktywności, 1.55 dla umiarkowanej aktywności i 1.9 dla wysokiej aktywności. Na przykład, jeśli ktoś jest umiarkowanie aktywne, to 1,697.5 razy 1,55, co odpowiada 2,631.44 kcal dziennie.

Wymagania kaloryczne dla biegaczy

Wymagania kaloryczne dla biegaczy


Według "Bieg dla Fitness," przebiegu, mogą spożywać do 1000 dodatkowych kalorii na godzinę, podczas gdy liczba zmienia się drastycznie w zależności od prędkości. Określania, ile zawodnik powinien jeść zajmuje trochę badań.

Podstawa zużycie kalorii

Określić stawkę zużycia kalorii, przed uwzględnieniem dodatkowego wysiłku. Aby to zrobić, kobiety w wieku od 18 do 30 należy pomnożyć swoją wagę przez 14,7 i dodaj 496. Mężczyźni powinni pomnożyć swoją wagę przez 15,3 i dodaj 679. zużycie kalorii jest niższa dla osób powyżej 30. Kobiety powinny pomnożyć swoją wagę przez 8,7 i dodaj 829. Mężczyźni powinni pomnożyć swoją wagę przez 11,6 i dodać 879.

Kalorii Pobór do Twojego stylu życia

Twój styl życia określa swoje potrzeby kaloryczne. Pomnożyć przez 1,4 bazie kaloryczny do siedzącego trybu życia, 1,7 dla jednego umiarkowanym i 2,0 dla osób z bardzo aktywnym życiu. Przykłady obejmują bardzo aktywny tryb życia osób pracujących w fizycznie rygorystycznych pracy, takich jak praca fizyczna lub hodowli, są te umiarkowane styl życia, na przykład, z pracy biurka, ale kto wykonywać codziennie.

Obejmują Rozpoczęte kalorii

Nakład 10 minut spala 600 kalorii. Jako zasada, zaczynają się 600 kalorii na godzinę i dodać 100 kalorii na godzinę, jeśli szybciej niż 10-minutowe mile.

Najbardziej skuteczną metodą na odchudzanie

W Stanach Zjednoczonych, liczba osób z nadwagą lub otyłością wzrosła w ciągu roku z powodu kombinacji niezrównoważone diety i braku aktywności Amerykanów. Osoba jest uważana za nadwagę lub jest otyła, jeżeli jego masy ciała, nie jest proporcjonalna do jego wysokości, zgodnie z normami określonymi w skali znany jako wskaźnik masy ciała. Chociaż katastrofy diety może wydawać się szybki sposób na te osoby i innych, aby schudnąć, najbardziej skuteczną strategią jest stworzenie zrównoważonej diety i ćwiczeń plan.

Dieta

Ludzie są często ponad ich idealnej wagi ze względu na ich styl życia, w tym niezdrowych nawyków żywieniowych. W Stanach Zjednoczonych, jest to szczególnie problemem, ponieważ wiele osób ma dieta bogata w tłuste potrawy, w tym fast foodów. Mimo że masa ciała jest spowodowane przez wiele czynników, w tym metabolizm ludzi, genów i status społeczno-ekonomiczny, jednym z głównych powodów, że osoby z nadwagą lub otyłością jest to, że zużywają one zbyt wiele kalorii i nie angażują się w wystarczającej aktywności fizycznej, aby spalić ta energia. Ważne jest to, że ludzie z niezdrowych nawyków żywieniowych, zwłaszcza u tych z nadwagą i otyłością, wprowadzić zmiany w diecie, ponieważ mają większe ryzyko wysokiego ciśnienia krwi i cholesterolu, cukrzyca i choroby serca.

Będziesz miał większe szanse na utratę wagi, jeśli spożywać żywności, które są zdrowsze, takich jak owoce i warzywa, i wyciąć żywności i napojów, które są bogate w tłuszcze i cukry dodane, takie jak napoje gazowane. Zalecana ilość owoców i warzyw dziennie dla przeciętnego człowieka wynosi około dziewięciu porcji obu.

Spożycie tłuszczu powinno być około 30 procent całkowitego spożycia kalorii i należy zmniejszyć ilość tłuszczu można uzyskać z niektórych środków spożywczych, w tym produktów mlecznych i jaj. Pokarmy, które mają wysoką zawartość nienasyconych kwasów tłuszczowych, które nie podnoszą poziom cholesterolu we krwi, są uważane za zdrowsze. Obejmuje to łosoś, tuńczyk, oliwki i awokado. Inne pokarmy, które należy jeść większość w danym dniu to całe ziarna pszenicy produkty, takie jak chleb i zbóż, brązowy ryż i makarony wykonane z ziarna. Zalecana dzienna ilość tych rodzajów żywności, według amerykańskiego Departamentu Rolnictwa piramidy żywieniowej, jest od sześciu do jedenastu porcji. Podczas jedzenia przekąsek, szczególnie ważne jest, aby jeść te zdrowszej żywności, a nie spada z powrotem na dogodnych żywności, które mogą wysokiej zawartości tłuszczów nasyconych, takich jak chipsy ziemniaczane. Należy również pić od sześciu do ośmiu szklanek wody dziennie. Twoje ciało musi się składać z pewnej ilości wody, od 50 do 60 procent, lub będzie się odwodnić. Woda może także pomóc tłumić apetyt i pomaga organizmowi w użyciu przechowywanych tłuszcze.

Można zmniejszyć ilość kalorii są coraz każdego dnia jeść zdrowsze, ale ważne jest, aby zrobić to z umiarem. Można wystąpić ryzyko zaburzenia odżywiania, takie jak anoreksja, jeśli się szybkich zmian w nawykach żywieniowych. Jakikolwiek ciężar, że stracisz podczas awarii diety będzie prawdopodobnie tymczasowe, ponieważ ludzie, którzy mają tendencję do obniżenia spożycia kalorii szybko często zobaczyć tymczasowe zmiany w utracie wagi. Po drastycznej utraty wagi, Twój metabolizm ma tendencję do spowolnienia, więc to będzie trudne do utrzymania utraty wagi w szybkim tempie. Twoje ciało będzie także prawdopodobnie zacznie odczuwać głodu, a może zacząć czerpać z mięśni, a nie z zapasów tłuszczu, aby uzyskać energię. Jeśli ludzie zaczynają przybierać na wadze po diecie katastrofy, to masa ciała może zamieni się w tłuszcz. Jest zwykle trudno pozostać na diecie, gdy jesz dużo mniej niż normalnie, bo prawdopodobnie będziesz czuć głodu stale. Nie należy na ogół zużywają mniej niż 1000 kalorii dziennie, a nawet ten poziom może być niebezpieczne, jeśli jesteś zaangażowany w szereg działań fizycznych. Normalne wymagania kaloryczne są na ogół około 2250 mężczyzn i 1940 kobiet. Gdy próbuje schudnąć, bezpieczniejsza metoda może być, aby spróbować stracić około jednego funta na tydzień lub mniej, co oznacza, że ​​należy zmniejszyć ilość spożywanych kalorii o około 500 kalorii lub mniej. Ważne jest, aby pamiętać, że ludzie często mają szybszy metabolizm od mężczyzn, ponieważ mają większą masę mięśniową, więc schudnąć szybciej.

Ćwiczenie

Ponieważ brak aktywności jest jedną z głównych przyczyn przyrostu masy ciała, aby schudnąć, ważne jest, że można wyciąć czas poświęcany na czynności, takich jak oglądanie telewizji i filmów, surfowanie w internecie i grania w gry wideo. Możesz dodać większą aktywność w życiu codziennym, wykonując czynności, takich jak chodzenie do sklepu, zamiast jazdy i po schodach zamiast windy.

Jeśli nie codziennych ćwiczeń z innych działań, takich jak sport, ćwiczenia aerobowe i trening siłowy, będziesz miał większe szanse na utratę wagi. Robi brzucha ćwiczenia, takie jak przysiady, nie będzie powodować utratę wagi, ponieważ jest to dzięki połączeniu ćwiczeń i zdrowej diety, które będą zmniejszać ilość tłuszczu w organizmie. Ćwiczenia takie jak przysiady, jednak może pomóc poprawić napięcie mięśni w swoim regionie brzucha. Trening siłowy, takie jak podnoszenie ciężarów, może być również korzystne, gdy wykonane z innych ćwiczeń, ponieważ to pomoże Ci w celu zwiększenia masy mięśniowej. Jeśli jesteś nowy na ćwiczenia, możesz przyłączyć się do lokalnej siłowni, tak, że będziesz miał do dyspozycji trenerów, aby pokazać kilka technik do pracy z różnych grup mięśni w organizmie. Generalnie widać lepsze wyniki, jeśli podnosić ciężary dwa do trzech dni w tygodniu lub pracy mięśni w różnych częściach ciała na kontrastujących dni.

Ważne jest przy wyborze aktywności fizycznej, że pasuje do Twojej osobowości, lub będzie odpadać rutynowych bardzo szybko. Jeśli jesteś zamknięty w sobie człowiek, będziemy chcieli zrobić takie działania jak: pływanie, jazda na rowerze, i / lub chodzenia. Jeśli jesteś ekstrawertykiem, sporty zespołowe, takie jak piłka nożna softball i może być bardziej odpowiedni dla Ciebie. Będziemy chcieli, aby rozwijać i utrzymywać program, gdzie angażują się w różne formy ćwiczeń regularnie, tak że będzie można schudnąć w ustalonym czasie. Jeśli jesteś rodzicem, możesz zacząć się na swoje dzieci zdrowych nawyków wcześnie korzystania z nich.

Ważne jest również, gdy ćwiczysz chodzić samodzielnie. Jedna wskazówka, aby wiedzieć, jeśli ćwiczysz zbyt długi lub zbyt trudne jest, jeśli nadal czujesz się bardzo zmęczony po 10 minutach ćwiczeń. Zalecany poziom ćwiczeń dla przeciętnego człowieka wynosi około 30 minut dziennie, trzy razy w tygodniu. Jeśli jesteś z kształtu po uruchomieniu, może chcesz pracować do tego poziomu. Skonsultować się z lekarzem na temat aktywności fizycznej, należy zaangażować się w przed rozpoczęciem wykonywania rutynowych. Jest to szczególnie ważne, jeśli masz wcześniejszą stan zdrowia, takich jak cukrzyca czy nadciśnienie tętnicze. Przed rozpoczęciem procedury należy wykonać ćwiczenia elastyczności, ponieważ będą one pomóc zmniejszyć ryzyko kontuzji i utrzymać ruchomość stawów. Należy rozciągnąć na około pięć do dziesięciu minut przed rozpoczęciem zrobić działalności takich jak chodzenie czy pływanie. Jednym z popularnych ćwiczeń rozciąganie polega oddanie jedno ramię prosto klatki piersiowej i trzymając rękę na ramieniu swojej drugiej łokcia, z rękami pod kątem 90 stopni do siebie. Jeden odcinek, który działa z nóg polega siedzi na podłodze z jedną nogą umieszczoną prosto i drugiej yyy to. Gdy jesteś w tej pozycji, przesuń talii do przodu, uważając, aby plecy proste, i dotrzeć w kierunku wyprostowanej nogi.

Czy Cleanse Colon Dodać Osoba schudnąć?

Wiele osób ma pragnienie, aby schudnąć. Coraz trybu życia powodować niepożądane wzmocnienia i zdrowia waga konsekwencje. Przejadanie się, brak aktywności i złej jakości żywności stały się powszechne w naszym zabieganym życiu. Programy do zajęcia spadku masy ciała w połączeniu z oczyszczania jelita grubego stały się popularne, jak ludzie starają się poprawić swój stan zdrowia.

Historia

Otyłość stała się ryzyko zdrowotne dla wielu Amerykanów. Od 1960 roku, zostały przetworzone pokarmy znacznie inaczej niż w latach poprzednich. Opakowane i przetworzona żywność zawiera teraz więcej tłuszczu i cukru, dodatków i mniej pożądanych składników odżywczych niezbędnych do utrzymania optymalnego stanu zdrowia. Wyeksponowany z fast food wzmacnia dylemat.

Skutki złego odżywiania

Zmiany w żywieniu i diecie mieć wpływ poziom przemiany materii i energii, tak, że ludzie stają się nadwagi. Niewłaściwe odżywianie zakłóca funkcjonowanie aktywności mózgu i metabolizmu ciała, co powoduje częste uczucie głodu. Normalne wymagania kaloryczne są często przekraczane z niewłaściwych rodzajów żywności, takich jak skrobię, przetworzonych węglowodanów i cukrów rafinowanych z małym trwałej wartości odżywczej. Wynikiem tego jest zwiększenie zawartości tłuszczu we krwi, który nie jest wyeliminowana, lecz są przechowywane w dodatkowym ciężarem. Choroba serca jest zwiększone ryzyko.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Dwukropek czyszcząc jest dobrym sposobem, aby rozpocząć program odchudzania. Po latach nieprawidłowego odżywiania i diety, układ pokarmowy gromadzi kilka kilogramów odpadów w okrężnicy. Przy odpowiednim oczyścić będzie to pierwsza waga jest wyeliminowane.

Cechy

Czyszczenie okrężnicy wspomaga ciało eliminując masy odpadów stałych i przywraca do zdrowia układu pokarmowego. Pozwala to na cały system, aby wchłonąć składniki odżywcze z pożywienia, które jest wykonane w. Jednym z najbardziej bezpośrednich następstw może być zwiększony poziom energii. Wynika to ze zwiększonej szybkości przemiany materii w organizmie, co również poprawia kalorycznej nakładów. Należy uważać, aby jeść odpowiednie potrawy po przywróceniu zdrowia okrężnicy.

Rozważania

Zmiana na dietę, która jest bardziej pożywne i zrównoważony po dwukropek czyścić jest tak samo ważne jak sam oczyścić. Wiele osób nie zmienia swoich nawyków żywieniowych i stać się rozczarowany, gdy po raz kolejny wystąpić zwiększenie masy ciała. Starają się unikać pakowane, przetwarzane lub "szybkie" jedzenie. Identyfikacji żywności, które są bogate w wartości odżywcze i są łatwe do przygotowania. Prawo żywności zaspokoi apetyt i promować utrata masy ciała.

Nastoletnie darmo Plany dietetyczne

Nastoletnie darmo Plany dietetyczne


Nastolatek nie zawsze sprawia, zdrowych wyborów dietetycznych. Niestety, dla tych, którzy w zwyczaju złych wyborów, jeśli chodzi o jedzenie, przyrost masy ciała może stać się problemem. Na szczęście, liczba wolnych planów diety są specjalnie skierowane do nastolatków.

Rozwiązania dla nastolatków z nadwagą

Na Nadwaga stronie Nastoletnie Solutions, nastoletnie dziewczyny w wieku od 13 do 19 mogą rozwijać swój własny plan osobista diety. Witryna zawiera również zasoby, które obejmują podstawowe strategie odchudzania, oferuje porady na temat rozwoju zdrowej diety oraz zapewnia uczestnikom różnorodne potrawy. Strona podkreśla znaczenie ćwiczeń w ramach ogólnej strategii odchudzania, ustawienie realistyczne cele i zdrowy obraz ciała.

SparkTeens.com

SparkTeens jest dieta społeczność online dla grup wiekowych od 13 do 17. dostosowane i wzorowanych oryginalna strona, SparkPeople oferuje nastolatkom lifestyle planner, Strona główna, czat pokój i wyżywienie wiadomość, aby mogli rozwijać sieci wsparcia. Darmowy program oferuje również licznik kalorii, mąka planów, dostosowane programy fitness, pokazy ćwiczeń i recepty.

SlimKids.com

SlimKids oferuje bezpłatne porady dla młodzieży i nastolatków, którzy zmagają się z ich wagi. Choć pełny program jest sprzedawany za 22,95 dolarów, strona oferuje bezpłatną próbki menu, które daje podstawową jednodniowe, kontrolowane kalorii darmową analizę diety i wagi. Przeciętny nastolatek potrzebuje około 2100 kalorii dziennie. Ta strona przedstawia, które pokarmy spełniać wymagania kaloryczne i należy unikać, które pokarmy.

Jak spalić nadmiar tłuszczu

Jak spalić nadmiar tłuszczu


Nadmiar tłuszczu jest niezdrowe i może być kłopotliwe. Jeśli nosisz nadmiar tkanki tłuszczowej, jedynym sposobem, aby stracić to, aby wykonać czynności spalania tłuszczu. Według American Rady w sprawie ćwiczeń, niektóre rodzaje ćwiczeń, takie jak ćwiczenia układu krążenia, w połączeniu ze zdrową dietą spowoduje całkowitą utratę tłuszczu łatwiej niż inne. Wykonywanie tych ćwiczeń przy zachowaniu odpowiedniej diety pomoże spalić nadmiar tłuszczu i osiągnąć szczupłą i zdrową sylwetkę.

Instrukcje

1 Oblicz swoją podstawową przemianę materii lub BMR. Otrzymana wartość jest ile kalorii organizm potrzebuje spożywać codziennie, aby utrzymać prawidłowe funkcjonowanie w stanie spoczynku. Musisz określić ten numer i zjeść w ciągu codziennych potrzeb kalorycznych skutecznie spalić tłuszcz, zgodnie z American Rady w sprawie ćwiczeń. Wykonując zapewniając organizmowi jego zasadniczych wymagań codziennego spowoduje spalić więcej kalorii niż konsumować codziennie. Tak długo, jak nie ćwiczysz zbyt intensywnie, to ilość kalorii będzie zachować zdrowe ciało i zachęcać utratę tłuszczu. Użyj poniższego równania, aby określić BMR:

Kobiety: 655 + (4,35 x waga w kg) + (4,7 x wysokość w mm) - (4.7 x wiek w latach) = BMR

Mężczyźni: 66 + (6,23 x waga w kg) + (12,7 x wysokość w mm) - (6.8 x wiek w roku) = BMR

2 podstawy zdrowej diety swoje BMR uzupełnić swój program ćwiczeń. Liczyć kalorii wszystko, co spożywamy codziennie, aby zapewnić, że nie przekracza wymagania kaloryczne. Poszukaj informacji na temat diety etykiet na opakowaniach żywności. Owoce i warzywa są zdrowe wybory, gdyż zawierają mało kalorii, a ich naturalne cukry i węglowodany, naładować swoje ciało na dłużej.

3 Wykonaj czynności układu sercowo-naczyniowego. Wykonywaniu przez 30 do 60 minut, codzienne trzy do pięciu dni w tygodniu, pomoże twoje ciało spalić nadmiar tłuszczu, American Council on członkowskie korzystają. Zastanów jogging, pływanie, jazda na rowerze, skakanie na skakance, rolkach i gra w tenisa. Wykonanie jednej z nich regularnie będzie spalić tłuszcz i zwiększyć metabolizm do aż 12 godzin po treningu. To z kolei zwiększa tempo, w jakim organizm spala kalorie podczas odpoczynku i pomocy ogólnie utratę tłuszczu.

4 Włączenie masy ciała ćwiczenia. Masy ciała, ćwiczenia wykorzystuje swoją wagę, jak odporność na wzmocnienie i tonizuje mięśnie. Według Brad Johnson, autor "Ćwiczeń masy ciała przez niezwykłą siłę," wykonywania masy ciała ćwiczenia trzy do pięciu dni w tygodniu, pomoże Ci spalić tłuszcz. Masą ciała przykłady ćwiczeń do wprowadzenia do swojej rutyny to pompki, pull-up, przysiadów, brzuszków, przysiadów, dipów tricep i cielę rodzi. Wykonywania ćwiczeń masy ciała pomoże spalić tłuszcz podczas treningu i zwiększenie metabolizmu w aż osiem godzin po treningu. Takie postępowanie zwiększa szybkość, że twoje ciało będzie spalić kalorie w stanie spoczynku, zwiększenie ilości tłuszczu, który pali codziennie.

Wskazówki

  • Przed rozpoczęciem nowego programu ćwiczeń, diety i zawsze skonsultować się z pracownikiem służby zdrowia.
  • Weź codziennie multiwitaminy, aby upewnić się, że twój organizm otrzymuje składniki odżywcze, których potrzebuje.

Jak przybrać na wadze powoli

Jak przybrać na wadze powoli


Mimo, że jest to bardziej powszechne, aby usłyszeć o ludziach, którzy chcą schudnąć, są też ludzie pragnące przytyć. Tycia powinny być wykonywane powoli, z szybkością 1 do 2 funtów tygodniowo. Szybki przyrost masy ciała jest niezdrowe i oznacza tylko, że są coraz tłuszczu, a nie mięśni. Aby zapobiec dzieje z chuda na grube, dokonać pewnych zmian w stylu życia, aby przybrać na wadze z powodzeniem.

Instrukcje

1 Waż się przed przyrost wagi misji. Przez siebie wadze, możesz śledzić swoje postępy w drodze.

2 zużywają więcej kalorii niż spalamy. Jeśli mieszkasz aktywny tryb życia, należy spożywać więcej kalorii na wadze niż ktoś, kto prowadzi się głównie siedzący tryb życia. Pomnożyć swoją wagę w kg przez 20, aby uzyskać minimalną ilość kalorii należy spożywać codziennie.

3 Jedz do sześciu razy dziennie, co trzy godziny. Unikać spożywania żywności tuczu, ponieważ będą one jedynie przyrost masy ciała w niezdrowy sposób. W celu zwiększenia masy mięśniowej w sposób powolny i zdrowe, należy w wysokiej jakości, bogatych w składniki odżywcze kalorii w żywności, takich jak skóry, mniej kurczaka, ryby, steki, mleko, sery, owoce i warzywa. Jeść śniadanie, obiad i kolacja i trzy małe posiłki dziennie, powinny być wystarczające, aby spełnić Twoje wymagania kaloryczne.

4 Drink przyrost wagi trzęsie. Przyrost wagi trzęsie dostarczyć organizmowi wielu kalorii waga-budowlanych. Są one szybkie i łatwe do wykonania przez proste dodanie porcji soku lub wody. Oni też dobre śniadanie zamienniki, jeśli jesteś w pośpiechu.

5 Włączenie ćwiczeń do Twojego stylu życia, trzy lub cztery dni w tygodniu. Pracuje z odważników będzie budować masę mięśniową, a mięśnie ważą więcej niż tłuszcz. Waga-szkolenia będzie również utrzymać przyrost tkanki tłuszczowej w ryzach i zachować swoje ciało stonowanych. Skupić się na treningu siłowego związek, w którym pracuje się z jednym z wielu ćwiczeń mięśni. Przykłady obejmują chin-ups, przysiady i martwe wyciągów.

6 pić dużo wody, aby pobyt uwodniony i pobudzony. Odwodnienie może prowadzić do retencji wody, ponieważ straszyć swoje ciało do myślenia, że ​​nie będzie już żadnych płynów. Ciała przeciwdziała przez gospodarstwa na wodzie, dzięki czemu można pojawiają się nadęty i puffy.

7 Days osiem godzin dziennie. Kiedy śpisz, twój organizm odnawia się tak, że będziesz miał mnóstwo energii na nadchodzący dzień. Brak snu wpływa na przyrost wagi postępy.

8 Waż się co tydzień, aby śledzić swoje postępy. Przerwanie przybiera na wadze w ciągu dwóch tygodni, już osiągnęła plateau. Za każdym razem kiedy plateau, dodać 250 kalorii w diecie, aby przezwyciężyć.

Najszybszym sposobem, aby przybrać na wadze

Najszybszym sposobem, aby przybrać na wadze


Czy jesteś chudy chudy mężczyzna lub kobieta, jeśli starają się przybrać na wadze, trzeba będzie dostosować swój tryb życia podobny do, jeśli starasz się schudnąć. Pościł sposób przybrać na wadze, jest wbudowanie ćwiczenia i jedzenie odpowiedniej diety. Aby dotrzeć do pożądanych celów, konieczne będzie także zdrowej dawki dyscypliny i konsekwencji.

Instrukcje

1 Jedz więcej kalorii niż spalamy codziennie. Weź swoją wagę w funtach i pomnożyć przez 20. Ta liczba to ilość kalorii dziennie należy spożywać na wadze. Jeśli prowadzić aktywny tryb życia, trzeba jeszcze więcej kalorii.

2 Jedz do sześciu małych, pełnowartościowych posiłków dziennie. Jedząc co trzy godziny, unikasz apetyt na żywność wynik-sabotowanie i nie czujesz się pozbawiony. Jesteś bardziej prawdopodobne, aby zaspokoić zapotrzebowanie kalorii potrzebnych do przyrostu masy ciała. Wybierz węglowodany złożone, takie jak pełnoziarniste i bogate w błonnik produkty, chudego białka, takich jak ryby, kurczaka, indyka i białek oraz tłuszczów nienasyconych znajdujących się w oliwie z oliwek, surowe orzechy i awokado.

3 Suplement diety z przyrostu wagi trzęsie. Przyrost wagi trzęsie łatwo spożywane i są bogate w kalorie. Jeśli nie jesteś w stanie jeść ilość jedzenia potrzebny spełnić swoje wymagania kaloryczne, przyrost wagi drgania mogą być spożywane.

Obciążniki 4 Winda trzy do czterech razy w tygodniu, w celu zwiększenia masy mięśniowej. Wagi więcej niż tłuszcz tkanki mięśniowej. Pracuje z odważników uniemożliwi uzyskanie tłuszczu i daje stonowanych ciała zamiast wiotki jeden. Czy złożonych ćwiczeń, gdzie dużo masy i treningu mięśni podniesieniu wielu jednocześnie. Ćwiczenia obejmują martwe narciarskie, przysiady, gięte, na wiersze, chin-ups, wyciskania i napowietrznych prasy. Zwiększenie masy, jak się silniejszy.

5 Zapobieganie przepracowaniem mięśni, ponieważ będzie to sabotaż wyniki przyrost wagi. Pozwalają mięśniom odpocząć, aby mogli odzyskać w czasie ich następnego treningu. Podzielone mięśnie trenować ciągu dni tygodnia. Na przykład, ramion i barków treningu w poniedziałki, nóg i klatki piersiowej na środy i brzucha iz powrotem w piątki.

6 uśpienia osiem godzin nocy. Podczas snu organizm odnawia się i udostępnia swój energii dla następnego treningu.

7 Pij wodę nawilżają ciało i przepłukać system. Wody sprzyja również pokarmowego zdrowia. Należy unikać picia alkoholu i kofeiny, ponieważ są odwodnić, one ciało i wyczerpania energii.

8 Odważyć się na koniec każdego tygodnia. Dla zdrowej wagi zdobyć należy uzyskać od 1 do 2 funtów tygodniowo. Coś więcej niż oznacza to, że są coraz tłuszczu. Co miesiąc trzeba zdobyć 5 do 8 kilogramów.

Puree domowych wysokokaloryczne przekąski

Istnieje wiele powodów medycznych i zdrowia może trzeba jeść i przygotowywać żywność puree, które są łatwe do spożycia i strawienia. Smoothies i koktajle to świetny sposób, aby dodać białka i kalorii w diecie, jeśli masz problemy z jedzenia oraz czy przy spotkaniu wymagany wymagania kaloryczne staje się trudne. Super Protein Moc Smoothie przepis jest pożywny, pełen energii i białka o wysokiej zawartości kalorii (870 do być dokładne). Ponadto, potrzeba tylko 10 minut, aby przygotować.

Składniki

Montaż 1 szklanka mleka swojego wyboru (krowy, soi, ryżu lub produktów typu Upewnij), pół filiżanki jogurtu zwykłego lub sojowego, 2 łyżki każdego rodzaju białka w proszku, 1 łyżka masła orzechowego, 1 łyżka z oliwek, 1 banana i 1 łyżka drobno zmielonych nasion lnu. Jeśli Twoje usta są obolałe, to OK, aby pominąć siemię lniane.

Wszystko razem

Dodaj składniki w blenderze i umieścić pokrywę na bezpiecznie. Nacisnąć przycisk "mieszanka" lub "przecier" na blenderze aż do uzyskania konsystencji wolisz w napoju. Możesz dodać więcej mleka do blendera do cienkiej smoothie, że jest za gruby.

Obchodzenie Leftovers

Przechowywać niewykorzystane smoothie w lodówce lub zamrażarce. Aby cieszyć się następnego dnia, po prostu w lodówce i dodać nieco więcej płynu i ponowne połączenie. Jeśli chcesz zachować resztki na więcej niż jeden dzień, umieścić w zamrażarce i odwilży, gdy jesteś gotowy do picia kilka.

Dobre diety dla nastolatek

Dobre diety dla nastolatek


Nastolatki potrzebują zbilansowanej diety, aby dać im energię, której potrzebują do energicznego, regularne ćwiczenia. Dojrzewanie to okres ważnych zmian ustrojowych. Jest to także czas, kiedy wiele nawyki dotyczące diety i ćwiczeń są na całe życie. Wybierając zdrową, zrównoważoną dietę jako nastolatka może prowadzić do znacznie lepsze zdrowie w późniejszym życiu.

Znaczenie

Nastoletnia otyłość może prowadzić do niedoborów zdrowia przez całe życie. Zwiększa to ryzyko zachorowania na chorobę serca i cukrzycę w późniejszym okresie życia, i prowadzi do utrzymującego zmęczenia. Niedokrwistość jest kolejnym poważnym problemem zdrowia w obliczu wielu nastolatków, którzy utrzymują niezdrową dietę. Nastolatki będą miały różne wymagania żywieniowe w zależności od ich poziomu rozwoju, wielkości, płci i typu budowy ciała. Osoby powinny rozwijać własne zdrowego żywienia, które są zarówno przyjemne i zrównoważony w odniesieniu do ekspertów w tej dziedzinie.

Cechy

Podczas diety jest postrzegany jako projekt krótkoterminowy, to prawie na pewno nie. Ciało woli utrzymać swoją wagę, co sprawia, że ​​trudno dla wszystkich, ale poważnie otyłe stracić duże ilości masy szybko. Utrata wagi od 1 do 2 funtów tygodniowo prowadzonym przez długi okres czasu jest zwykle więcej niż wystarczająco, aby spełnić cel diety, zwłaszcza dla młodzieży z organów rozwijających się.

Rozważania

Całość nastolatki powinny jeść znacznie więcej żywności niż nie konsekwentnie angażuje się w działalność sportowych. Nastolatki z bardziej dorosłą buduje mają wyższe wymagania kaloryczne niż te, które są w fazie rozwoju, więc powinny dostosować swoje spożycia odpowiednio. Większość nastolatków może spełnić ich wymagania żywieniowe biorąc codziennie multiwitaminy markowe dla nastolatków, ale starsze nastolatki mogą bezpiecznie podjąć jeden przeznaczony dla osób dorosłych.

Potencjał

Większość nastolatków nie otrzymuje wystarczającej ilości wapnia i żelaza. Mogą być zapewnione poprzez suplementy lub posiłków. Wapnia występuje w większości produktów mleczarskich, jak również witaminy wzbogaconego soku pomarańczowego. Istnieje wysoki poziom żelaza w czerwone mięso i zielone warzywa liściaste, takie jak szpinak. Wapń buduje wytrzymałość kości i oddziałach żelaza off niedokrwistości, jedną z najczęstszych przewlekłych chorób w nastoletnich dziewcząt. Ann Bruner, MD, adiunkt of Medicine na Johns Hopkins University School of Medicine, stwierdza, że ​​około 10 procent nastoletnich dziewcząt są anemiczne.

Funkcja

Nastolatki mogą skorzystać z kalkulatora kalorii, jak ten przewidziany w pozycjach niniejszego artykułu, aby znaleźć odpowiednie ich spożycie kalorii w oparciu o ich wysokości, masy ciała i wskaźnika masy ciała. Wartość ta może zmieniać się znacznie w zależności od takich czynników ciała i ilości regularnej działalności sportowej. Powszechnie cytowane liczby 2000 kalorii dziennie jest często znacznie mniej niż większość nastolatków muszą napędzać swoje aktywne życie. Nastolatki powinny opracować dietę, która pasuje w tych kalorii granic. Większość nastolatków nie chce przesady dokładnych codziennych liczby kalorii, ale o wytyczne ułatwia podejmować inteligentne decyzje dietetyczne. Nastolatki, jak wszyscy inni, powinni unikać pokarmów bogatych w kalorie, ale małą wartość odżywczą.

Jakie są dobre, wysokokaloryczne przekąski dla chorych na raka?

Prawidłowe odżywianie jest ważne dla każdego, ale jeśli masz raka, to tym bardziej ważne, aby jeść prawo. Według National Cancer Institute, ponieważ organizm walczy z chorobą, odpowiednie odżywianie może sprawić, że "czuje się lepiej i zatrzymać silniejsze". Problematyka odżywcze dla pacjentów z rakiem jest spożywanie wystarczającej ilości kalorii. Wysokokaloryczne pokarmy mogą pomóc zrekompensować ten problem.

Terapia odżywianie

Według National Cancer Institute, istnieje terapia odżywianie dla chorych na raka. Niektóre cele terapii są zapobiegania niedożywieniu i korekcji, oraz zapobieganie utraty ciężaru ciała spowodowanej mięśniowego, kości i utrata krwi. Terapia odżywianie pomaga również tolerancję trudnych leczenia i zmniejsza komplikacje od spraw żywienia. To pomaga w utrzymaniu siły i energii, ochrony pacjenta przed zakażeniem, oraz ogólnej jakości w utrzymanie życia pacjenta.

Żywność dla najniższej Appetite

Według National Cancer Institute, pokarmy, które są bogate w kalorie i białka są idealne dla tych, stara się spełnić ich wymagania kaloryczne. Jako pacjenta z rakiem, niski apetyt może wynikać po części ze zmian w sposobie skosztować potraw. Ser i krakersy, babeczki, desery, suplementów diety, koktajle mleczne, jogurty, lody, mleko w proszku (jako dodatek do żywności), deviled jaj, ser, masło orzechowe, Deviled szynka i czekolada są zalecane wysokokalorycznych i wysokiej pokarmy białkowe.

Orzechy

W ogóle, wysokokaloryczne pokarmy są świetne do poruszania się dobrą ilość kalorii na dzień, ale ważne jest również, aby uzyskać dobry ilości składników odżywczych, jak również. Owoce i warzywa są bogate w składniki odżywcze, ale często są niskokaloryczne. Według NutritionData.com, orzechy są bogate w kalorie, a wysoko w składniki odżywcze. Makadamia, pekan, orzechy piniowe, orzechy brazylijskie, sezamu i słonecznika i orzeszki wszystkie mają ponad 600 kalorii w porcji 100 gram.

Nabiał

Według NutritionData.com, istnieje kilka produktów mlecznych, które mają kilka kalorii. Najwyższy produkt mleczarski jest masło kalorii. Olej maślany ma 876 kalorii na 100 gram porcji i regularny masło (solone lub niesolone) ma 717 kalorii. Zaprawy całe jaja, jajko, polewy pustynne i namiastki śmietany mają również dużą ilość kalorii. Sery takie jak parmezan, bramki i gruyere mają między 413 a 466 kalorii na 100 gram porcji.

Fast Food

Fast-food mają posiłki z znacznej ilości kalorii. Choć dieta bogata w fast foodów są ogólnie zniechęca tych, utrzymując odżywcze diety, coraz kalorii --- czasami nie ważne skąd pochodzą --- jest ważniejsze dla niektórych chorych na raka. Według NutritionData.com, podwójny cheeseburger z McDonalda ma 459 kalorii i jedna duża porcja frytek ma 487 kalorii. Burger King Kiełbasa jaj i sera Croissan'wich ma 493 kalorii i średnich porcja ich cebulą ma 472 kalorii. (Zobacz też: 5)

Zdrowe jedzenie dla młodzieży

Zdrowe odżywianie to nie tylko dla osób dorosłych; wyważone i odżywcze dieta jest ważna dla wzrostu i rozwoju młodzieży. Według Waga-Control Information Network, od 2003 do 2004 roku około 17,4 procent amerykańskich nastolatków w wieku 12 i 19 z nadwagą. Dzieci i młodzieży z nadwagą są w grupie wysokiego ryzyka wystąpienia poważnych chorób. Nie stać się częścią tych statystyk poprzez promowanie zdrowego ćwiczeń i nawyków żywieniowych.

Wymagania pokarmowe

W 2005 American Heart Association opublikowało podręcznik określający wymagania kaloryczne i odżywcze dla zdrowego wzrostu i rozwoju u dzieci i młodzieży. Zalecenia dla osiadłych nastolatków jak dieta 1800 kalorii dla kobiet i dietę 2200 kalorii dla mężczyzn w wieku 14 do 18 lat przewodnik określający, jak te kalorie powinny pochodzić z równowagi owoców, warzyw, zbóż, nabiału, białka i zdrowych tłuszczów . Kwoty mogą zwiększyć z poziomu aktywności nastolatek za.

Planowanie z wyprzedzeniem

Od nastolatki są stale w ruchu, zdrowe odżywianie wymaga planowania. Priorytet zdrowej diety przez pakowania obiad dla szkoły, utrzymując zdrowe przekąski w samochodzie lub plecaku i wiedząc, co fast food menu mają kilka opcji żywieniowych.

Regularnie jedzenia

Zdrowe odżywianie oznacza jedzenia regularnie. Zbyt często nastolatki przejść całe posiłki, jak śniadanie, z powodu zakłóceń i napiętych harmonogramów. Jednakże, pomijając posiłek pozostawia nastolatek głodny i podatne na zbyt dużo jedzenia lub podejmowania niezdrowych wyborów w następnym czasie posiłku. Według Dziecka Hospital w Bostonie, dla nastolatków jeść trzy posiłki z przekąsek pomiędzy jest najlepszym sposobem, aby utrzymać energię i zdrową wagę.

Jeść z powodu głodu

Nastolatki powinny nauczyć się jeść w odpowiedzi na sygnały głodu i pełnego ciała. Gdy jedzenie staje się dominujący praktyki społecznej lub emocjonalnej, a nie fizyczną jednego, nastolatek może budować nawyki, które później prowadzą do otyłości i chorób. Dziecięcy Szpital Boston mówi, że jedzenia, kiedy jesteś głodny, a następnie zatrzymania, gdy są pełne pomaga bilans potrzeb energetycznych ciała i pozostać wygodne. Nastolatki muszą zadać sobie pytanie: "Czy jestem jedzenia, bo jestem głodny, lub dlatego, że jestem zestresowany lub znudzony?"

Dając przykład

Nastolatek, który pokazuje odsetek, kontroli i inicjatywę w swoje nawyki żywieniowe mogą dawać dobry przykład dla swojej rodziny i przyjaciół, sugerując zdrowszych miejsc w których można zjeść, zalecając zdrowsze sposoby gotować żywności i wykazanie korzyści płynących z jedzenia regularnie i mądrze.

Porady dietetyczne To naprawdę działa

Porady dietetyczne To naprawdę działa


Jeśli próbujesz utrzymać zdrową dietę, masz prawdopodobnie słyszał setki porad dietetycznych oznaczało, które pomogą Ci osiągnąć swoje cele. Jednak nie wszystkie diety wskazówki słychać rzeczywiście działa, gdy wprowadzone do praktycznego zastosowania. Według Jane Kirby, autor "Diety dla opornych", utrzymanie zdrowej diety wymaga czasu, wysiłku i poświęcenia. Po kilka przydatnych wskazówek odchudzania zmniejsza ilość wysiłku potrzebnego do utrzymania zdrowych nawyków żywieniowych.

Cele i nagrody

Ustaw małe cele diety i spotkać się podczas ich realizacji. Według Freda A. Stutman, autor "100 Porady odchudzania, które naprawdę działa" Największym błędem ludzi sprawiają, że podczas diety jest ustawienie nierealistyczne cele. Łatwo jest ustawić nieuzasadnionych cele takie jak "Lose 30 funtów w ciągu dwóch tygodni." Niepraktyczne cele takie jak wyżej na pewno nie i demoralizacja Ci w tym procesie. Raczej ustawione praktycznych celów, takich jak "Lose jeden cal od mojej talii w tym miesiącu." Po osiągnąć cel, spotkać się z czymś miłym, takich jak nowy kawałek sprzętu sportowego lub odzieży. Po realizacji jednego celu, wybrać nowy cel i nowe nagrody do osiągnięcia.

Codzienne Wymagania Kaloryczne

Określić i jeść w twoich codziennych potrzeb kalorycznych, lub podstawową przemianę materii. BMR to ilość kalorii, które organizm potrzebuje do utrzymania się każdego dnia w spoczynku. Jeśli jesz więcej kalorii niż płoną każdego dnia, jesteś zachęcanie przyrost masy ciała. Oblicz swoje BMR za pomocą następującego wzoru:

Kobiety: 655 + (4,35 x waga w kg) + (4,7 x wysokość w cm) - (4.7 x wiek w latach) = BMR

Mężczyźni: 66 + (6,23 x waga w kg) + (12,7 x wysokość w calach) - (6.8 x wiek w roku) = BMR

Liczyć kalorii każdego dnia i plan posiłków tak, aby nie jeść więcej niż dzienne zapotrzebowanie kaloryczne. Poszukaj informacji na temat kalorii oznakowania odżywczej żywności jest.

Małe Zmiany

Dokonać drobnych zmian do swojej diety. Według Jerry'ego Mayo, autor "101 Weight Loss Tips," małe zmiany diety są najprostszym sposobem, aby osiągnąć swoje cele utrata masy ciała. Proste zmiany w diecie będzie miał duży wpływ, gdy następnie konsekwentnie. Małe zmiany czynią to pije kawę bez śmietanki, jeść owoce zamiast cukierków, przejście do napojów dietetycznych i picie ośmiu szklanek wody dziennie. Po pomyślnym dokonał jednej zmiany nawyk jedzenia, wybrać inny zdrowy nawyk do przyjęcia.

Odżywcze wymagane dla poszczególnych

Odżywcze wymagane dla poszczególnych


Dzienne zapotrzebowanie kaloryczne różnią się między ludźmi. Oprócz spełnienia tych wymagań, trzeba wystarczających składników odżywczych. Tak długo, jak twoje potrzeby energetyczne są spełnione, to lepiej wybrać żywności, które są niskokaloryczne, ale bogate w substancje odżywcze, niż na odwrót.

Wiek

Wiek robi różnicę, ile kalorii potrzebujesz. Dzieci potrzebują energii do wzrostu; dorośli potrzebują energii do utrzymania. W "Good Housekeeping" artykuł dr Madelyn H. Fernstrom, dyrektor University of Weight Management Center Pittsburgh, stwierdza się, że twój metabolizm spowalnia o 5 procent z każdej dekadzie życia.

Płeć

Ogólnie, zawartość tłuszczu w organizmie mężczyzn odsetek ten jest niższy niż mężczyzn, a ich procent beztłuszczowej masy mięśniowej jest wyższa. Mięśni wymaga więcej energii niż tłuszcz, więc przeciętny człowiek potrzebuje więcej kalorii niż przeciętna kobieta. Kobiece wymagane kalorii wzrasta jednak, jeśli ona jest w ciąży lub karmiących piersią.

Poziom aktywności

Osoba, która mieszka aktywny tryb życia, angażując się w regularne, intensywne ćwiczenia potrzebuje więcej kalorii niż osoby, która mieszka siedzący tryb życia i występuje tylko z dnia na dzień działalności. Dla optymalnego zdrowia, odżywcze muszą być zrównoważone z programu ćwiczeń odpowiedniej osobie.

Wymagania kaloryczne

35-letni mężczyzna, który jest 5 stóp 9 cali wzrostu musiałaby jedna tysiące dziewięćset pięćdziesiąt kalorii dziennie, aby utrzymać wagę 150 funtów, jeśli jest siedzący tryb życia. 45-letnia kobieta, która jest 5 stóp 2 cale musiałby 1.800 kalorii dziennie, aby utrzymać wagę 120 funtów, czy ona jest aktywna. Ważne wytyczne obejmują Body Mass Index (BMI), obliczonej na podstawie wzrostu i wagi, a Harris Benedict równanie, które stosuje się poziom aktywności do podstawową przemianę materii (BMR). Proszę zobaczyć Zasoby dla kalkulator kalorii, kalkulator BMI oraz równania Harris Benedict.

Najlepsza dieta ciśnienie krwi

Najlepsza dieta ciśnienie krwi


DASH (Dietary Podejścia Stop Hypertension) dieta jest tylko dieta zalecana przez American Heart Association (AHA) dla pacjentów z wysokim ciśnieniem krwi. Pierwsze badanie na diecie DASH miał ogromne rezultaty, a ciśnienie krwi pacjentów na diecie DASH zobaczyłem wyniki w ciągu dwóch tygodni od rozpoczęcia planu. Dieta jest bogata w witaminy, produkty pełnoziarniste i zdrowych białek i tłuszczów, a skupia się na pomocy pacjentom dokonywać zdrowych wyborów żywieniowych bez specjalistycznych żywności.

Zmniejszenie spożycia sodu

Pacjentów ciśnienie krwi musi uważnie obserwować ich spożycie sodu, jak sodu zwiększa ciśnienie krwi. USA Dietetyczne wytyczne dla Amerykanów, opublikowane w 2005 roku, stwierdza, że ​​Amerykanie powinni spożywać nie więcej niż 2300 mg sodu dziennie i obniżenie spożycia sodu do tego poziomu będzie obniżać ciśnienie krwi. Jednakże, zgodnie z AHA, pacjenci z nadciśnieniem powinny dążyć do bliżej do 1500 mg na dobę dla większych pozytywny wpływ na ich stan. W rzeczywistości, Instytut Medycyny zaleca Amerykanie dążą do 1500 mg sodu, a nie 2300 mg. Bez względu na to, te liczby są znacznie niższe niż to, co większość Amerykanów zużywa, jak szacuje, AHA, że przeciętny Amerykanin zużywa trzech tysiąc czterysta trzydzieści sześć mg sodu na dobę. Najnowsze wytyczne DASH zalecają ograniczenie spożycia sodu do każdej 2300 mg lub 1500 mg na dobę.

Dieta DASH Odchyłki

American Heart Association rozbija plan DASH diet w oparciu o wymagania kaloryczne wlotowych. Jednak ogólne procentowe pozostają takie same bez względu na to, co kaloryczne potrzeby pacjenta są. Zgodnie z planem, pacjenci powinni spożywać większość kalorii (55 procent) z węglowodanów, decydując się na złożonych węglowodanów, takich jak owoce, warzywa i produkty pełnoziarniste. Stanowi tłuszcz do 27 procent wszystkich kalorii, przy czym jedynie 6 procent tłuszczów nasyconych. Białka dopełniają dietę, 18 procent wszystkich kalorii pochodzących z chudego białka, takich jak ryby i drób.

DASH ciśnienie krwi dieta skupia się również na niezbędne ilości niektórych składników odżywczych i witamin. Pacjenci powinni spożywać 4700 mg potasu, 1250 mg wapnia i 500 mg magnezu dziennie, jak i 30 g błonnika dziennie.

Dieta DASH Doręczanie Rekomendacje

Dieta DASH zaleca konkretne ilości porcji różnych grup żywności, aby ułatwić pacjentom w celu dostosowania do jej standardów. Pacjenci powinni jeść sześć do ośmiu porcji pełnego ziarna, 04:56 porcji każdy z owoców i warzyw, 02:58 porcje produktów mlecznych o niskiej zawartości tłuszczu, sześć lub mniej porcji chudego mięsa i dwa lub trzy porcje nie każdy tłuszcz nasycony dzień.

Dieta zaleca również niewielkie ilości orzechów, nasion i roślin strączkowych, 04:56 porcji ogólnej tygodniowo. Słodycze i cukry mogą być dodane do diety pracował, ale tylko pięć lub mniej porcji tygodniowo. Pacjenci muszą skonsultować się z lekarzami lub podręcznika DASH, aby zobaczyć, co rzeczywiste porcje żywności są o określonych, ponieważ większość Amerykanów spożywać większe porcje niż powinny. Na przykład, porcja mięsa jest tylko 1 uncji mięso gotowane jajko lub jeden.

Jak obliczyć potrzeb Basal Energy

Jak obliczyć potrzeb Basal Energy


Basal energii jest absolutnym minimum energii potrzebnej do utrzymania metabolizmu danej osoby, podczas gdy on jest w spoczynku. Jest to energia organizm wymaga dziennie w celu utrzymania funkcji życiowych narządów takich jak serce i płuca. Energia ta może być łatwo obliczona za pomocą równania Harrisa-Benedicta. Dodatkowy czynnik może być stosowany w celu skompensowania kalorycznych wymagań określonych warunkach medycznych.

Instrukcje

Obliczania wymogów podstawową przemianę energii

1 Ustal płeć, wiek () w roku, wysokość (h) w centymetrach i masę (m) w kilogramach na osobę, której podstawowa wymagania energii są obliczane.

2 Określ, zarówno "aktywność" i status "stres" i czynnik osoby. Różne rodzaje działalności i odpowiednie czynniki: reszta łóżko (1.2), ambulatoryjnych (1,3) i gorączka (1,13 na stopień Celsjusza). Rodzaje czynnik stresu to głód (0,7), chirurgia (1.2), ciężki uraz (1,35), uraz głowy (1,6), posocznica (1,6), nagrywanie <40 procent powierzchni ciała (1,5), i palić> 40 procent powierzchni ciała (2.1).

3 Dla mężczyzny, obliczyć podstawowe wymagania energetyczne podstawne za pomocą równania; Energia = 66,5 + (13,75 xm) + (5,003 xh) - (6,775 xa). Dla kobiet, korzystać z równania; Energia = 655,1 + (9,563 xm) + (1.850 xh) - (4,676 xa). Oba równania daje wynik w kilo-kalorii dziennie.

4 Pomnóż podstawowe wymagania energetyczne podstawne przez współczynnik aktywności a także (jeśli dotyczy) czynnika stresu czerpać rzeczywiste codzienne podstawne wymagania kaloryczne w kilo-kalorii dziennie.

Wskazówki:

  • Istnieje kilka innych równań, który może również obliczyć podstawne wymagania energetyczne, chociaż równanie prezentowane tutaj ma najdłuższą historię stosowania.
  • Wymowa różnice osoby beztłuszczowej masy ciała od przeciętnej populacji może zmniejszyć dokładność tych obliczeń.

Najlepsze diety dla kobiet

Najlepsze diety dla kobiet będzie się dość ściśle do ogólnych wytycznych w moje jedzenie Piramida z amerykańskiego Departamentu Rolnictwa. Kobiety w różnym wieku mają różne wymagania kaloryczne, podobnie jak kobiety, które są karmienia dziecka lub tych, którzy są w okresie menopauzy.
Ogólnie rzecz biorąc, jedzenie diety całe środki spożywcze zawierające produkty pełnoziarniste, warzywa, owoce, chude białka, niskotłuszczowego nabiału i wielonienasyconych kwasów tłuszczowych z oliwek, nasion lnu, nasion konopi i olej szafranowy posłuży większość kobiet.

Aby stracić pół kilograma na tydzień

Konsultacji zasobów renomowanych takich jak My Food Pyramid, zaprojektować dietę, która ma sens dla Ciebie. Jeśli chcesz schudnąć, pomyśl o przycinanie 3.500 kalorii, aby stracić pół kilograma tygodniowo. Dla większości ludzi, oznacza zmniejszenie o 500 kalorii dziennie kalorii.
Aby to zrobić, jeść bogate w błonnik, o niskiej zawartości tłuszczu, dietę wysokobiałkową, która obejmuje szeroką gamę produktów spożywczych. Chude białko, takich jak ryby, drób, chude kawałki wołowiny, nabiał o niskiej zawartości tłuszczu i rośliny strączkowe są ważne. Jedzenie zbyt mało białka mogą wyruszyć binges węglowodanów, które dodają niechcianej wagi.

Sportowcy potrzebują więcej kalorii

Jeśli jesteś aktywny fizycznie do pracy lub ćwiczeń, można spalić więcej kalorii --- i może wymagać więcej kalorii dziennie, aby był napędzany. Aby zwiększyć spalanie kalorii, to co najmniej 20 do 30 minut ćwiczeń dziennie i co najmniej cztery razy w tygodniu.
Większość zdrowych osób potrzebujemy przynajmniej połowa ich masy ciała w gramach w białka. Sportowców może być konieczne aż do 0,8 gramów białka na kilogram masy ciała. Chodzi o to, aby nie budować mięśnie wielkogabarytowych ale zachowanie beztłuszczowej masy mięśniowej, który ma większe zapotrzebowanie na energię i zwiększyć swój metabolizm.

Tłuszcze wielonienasycone

Kobiety również potrzebują tłuszczu do produkcji hormonów. Wybierz wielonienasycone tłuszcze, takie jak oleje rybne, lnu, nasion konopi, oliwek lub olejów krokosza barwierskiego. Oleje te są niskie w tłuszcze nasycone i zdrowe serce.
Dzienny pobór tłuszczu w diecie powinno być nie więcej niż 30 procent, według USDA. Z tej ilości, nie więcej niż 10 procent należy nasyconych tłuszczów, które są stałe w temperaturze pokojowej takie jak masło. Tłuszcze nasycone zwiększa ryzyko chorób serca i otyłości.
USDA zaleca jedzenie swoje 30 procent codziennych tłuszczów z wielonienasyconych, serce zdrowe tłuszcze: oliwa, nasion lnu, nasion konopi i olejów rybnych.

Dieta biometryczne

Dieta biometryczne


Popularne - czy "fad" - takie jak dieta Atkinsa i South Beach Diet zdobyły wiele uwagi mediów, a nie inne systemy diety popularnej zjechał pod radarem. Biometria Nutrition & Fitness wydaje się być jednym z tych "sypialnych" diet.

Chociaż strona firmowa Biometria Nutrition & Fitness wydaje się być przestarzałe i wymagają konserwacji (w grudniu 2009 roku), pomysły na dietę "biometrycznych" nadal pojawiają się w najnowszej literaturze. Jest nieco ograniczone informacje na ten interesujące, jeśli niejasnych diety.

Definiowanie Dieta biometryczne

Międzynarodowe Towarzystwo Biometryczne, nie zwiazana z grupy biometryczne Nutrition & Fitness, definiuje pojęcie "biometrycznych", jak za pomocą statystyki i matematyki jako podejście do analizy danych biologicznych. W diecie, określenie "biometryczne" wydaje się działać bardziej jako nazwą high-tech niż rzeczywistej definicji jak działa.

Mimo to, w komunikacie prasowym na StayHealthy.com, dr Robert Karch - prezes i dyrektor generalny Biometria - opisuje swoją dietę biometryczny jako precyzyjny sposób obliczyć wymagania kaloryczne dostosowane do potrzeb odchudzania danej osoby, jak i przydatności tej osoby cele.

Biometryczny - Bottom Line

Saint Francis Medical Center w Cape Girardeau, Missouri, popiera biometrycznych diecie udziałem dostosowane plany posiłków z przepisów wymienionych na stronie Biometria Nutrition & Fitness.

Ściśle regulowany spożycie jest określone składający się z prawie 60 procent węglowodanów, w przybliżeniu równych części tłuszczu i białka tworzących resztę. Osiem szklanek wody są również wymienione jako istotne.

Trzy sesje w tygodniu treningu siłowego, w 30 minut za sztukę, są również zobowiązani do biometrycznych diety. W skrócie, w dolnej linii wydaje się być jedzenie rozsądnej diety - planowane dla Ciebie przez dietetyka jakiegoś - podczas wykonywania rutynowych czynności określonej przez osobistym trenerem z biometrii.

Problemy z diety biometrycznych

Podczas diety Biometria wydaje całkowicie logiczne, nie jest jasne, w jaki sposób faktycznie podjąć sam diety. Strona internetowa firmy wymienia różnorodne posiłki, ale nie trafia do listy receptur. Nie ma kosztów wymienionych, i nie są dostępne z Biometria Nutrition & Fitness publikacje - tylko jeden kontakt e-mail i numer telefonu.

Dieta z Biometria wydaje się rozsądny sposób, aby schudnąć, pod warunkiem, można skontaktować się zarówno z dietetykiem, aby dostosować swój plan posiłków, jak i trenerem fitness z organizacji. Jednakże, może być lepiej po prostu konsultacji z lekarzem rodzinnym, który prawdopodobnie może zrobić to samo - ustawić sensowny plan diety i rozłożyć ćwiczenia pomocne w odchudzaniu - w jednym prostym, wygodnym wizyty.

21-dniowa mycia ciała

Oczyszczający ciało i oczyszczające zostały wykorzystane przez wieki jako część tradycji religijnych, takich jak post, a także w medycynie holistycznej. Ciało jest przeznaczony do filtrowania najwięcej toksyn, jakie podejmujemy w; jednak, że czasami staje się przytłoczony. 21-dniowy oczyścić organizm usuwa nadmiar toksyn, które w teorii prowadzi do zdrowszego i bardziej energiczny styl życia.

Znaczenie

Oczyszczenie ciała jest jak czyszczenie sieci kanalizacyjnej. Wszystkie odpady z gospodarstw domowych, usuwa i przesyła do kanalizacji, ale w pewnym momencie kanalizacji musi być oczyszczone, też. Jeśli nie jest utrzymywana, to powoduje problemy w domu. Organizm reaguje w ten sam sposób i musi być oczyszczona z toksyn i odpadów, które nagromadziły się.

Korzyści

Food and Drug Administration nie oceń oczyszcza i oczyszczające, więc oficjalne informacje o ich skuteczności nie jest dostępna. Zwolennicy twierdzą, że oczyszczanie jelita grubego i korzyści przewód pokarmowy i wzmacnia system odpornościowy i energię. Możesz wybierać spośród wielu programów detox ciała, w tym Mistrza Cleanse, Colon Cleanse i Lemonade Diet.

Przygotowanie

Kompletny oczyścić organizm bierze poświęcenia. Musisz być gotowy do naśladowania dawkowanie lub ryzyka niepowodzenia programu, która będzie prowadzić do frustracji, lub, co gorsza, odwodnienia i jelit nieprawidłowości. Przed rozpoczęciem oczyścić, należy zebrać wszystkie niezbędne składniki. Na przykład Master Cleanse i Lemonade Diet, trzeba owoce i warzywa, organiczny syrop klonowy, pomarańcze, cytryny i pojemniki do przechowywania oczyszczania mikstury.

Harmonogram

Ten przykład z 21-dniowego oczyścić następujące wytyczne dla Mistrza Cleanse i Lemonade Diet. Inne programy mogą się zmieniać w czasie i składników.

Na pierwsze dwa dni, będzie przestać jeść wszystkie przetworzonej żywności, w tym mięsa. Jedz tylko owoce i warzywa. Pij co najmniej osiem pełnych 8-uncji szklanek wody dziennie, aby utrzymać prawidłowe nawilżenie.

Na trzeci dzień, zaczynają soków owoce i warzywa, aby przygotować swoje ciało na wszystkie płynnej diecie. Następnie odbędzie się dnia, kiedy pić tylko sok pomarańczowy zmieszany z syropem klonowym, by spełnić Twoje wymagania kaloryczne.

W dni pięciu do 17, można pić rozwiązanie lemoniada wykonany z sokiem z cytryny, syropu klonowego, pieprzu cayenne i wody. Kiedy poczujesz głód, wypij mieszaninę lemoniady. To się nie liczy jako ujęcia wody, więc upewnij się, aby uzyskać zalecane osiem do 10 szklanek.

Na końcu każdego z tych dni, będzie przepłukać system. Zaplanować kolor wieczorem, aby dostęp do toalety bardziej dogodny. Przygotowanie pojemności 1 litra wody w temperaturze pokojowej dodano 1 łyżkę stołową organicznej soli morskiej. Jodowana sól kuchenna nie działa. Po pić całą mieszaninę, będzie doświadczenie kolor jelit w ciągu około godziny.

W dniach od 18 do 21, wykonaj czynności opisane w jednej z czterech dni w odwrotnej kolejności, aby odzwyczaić powrotem do regularnego jedzenia.

Skutki uboczne

Oczyścić organizm może mieć skutki uboczne. Jak toksyny opuścić ciało, tworzą tzw kryzys uzdrawiania. Objawy obejmują bóle głowy, biegunka, nudności, stany podgorączkowe, utrata apetytu i częste oddawanie moczu. Najczęściej jest zmęczenie, a ciało ciężko pracuje, aby leczyć się. Jeśli wystąpi którykolwiek z tych objawów, to zwykle trwa tylko około tygodnia.