adcov.com

wyczerpanie organizmu

Jak stracić tłuszczu z brzucha Bez zwiotczenie skóry

Jak stracić tłuszczu z brzucha Bez zwiotczenie skóry

Tłuszczu z brzucha jest trudny do stracenia. Potem, kiedy w końcu uda się przyciąć ten uparty talii, to może być w lewo z brzydkich skóry ugięcia. Niektóre czynniki, które wpływają na ile Twoja skóra będzie zwisać - jak twoje genetyki i twoim wieku - są poza kontrolą. Ale jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby zminimalizować zwiotczenie skóry i poprawić wygląd skóry.

Instrukcje

1 Zbuduj swoje podstawowe mięśnie z treningu siłowego. Silniejsze mięśnie brzucha, pleców i klatki piersiowej nie zmienia skórę, ale pomoże wypełnić dodatkowy pokój dawniej zajmowany przez tłuszczu. Nie martw się, że większe mięśnie brzucha sprawi, że talia wyglądają większe. Dodatkowa masa mięśniowa zwiększy ilość spalanych kalorii, więc jest prawdopodobne, aby stracić jeszcze więcej tkanki tłuszczowej. Wynik będzie szczuplejszy, bardziej wyrzeźbiony brzuch.

2 Jedz dobrze zbilansowanej diety i zmniejszenie masy ciała o nie więcej niż 2 kg na tydzień. Bardziej szybką utratą masy ciała jest nie tylko trudniejsze do utrzymania, ale może także wyczerpanie organizmu składników odżywczych niezbędnych dla zdrowej skóry. Aby zwiększyć swoje zdrowie skóry, upewnij się, jeść dużo produktów bogatych w kwasy omega-3 kwasy tłuszczowe, selen, cynk oraz witaminy A, C i E.

3 Uruchom utraty wagi przed rosnąć każda starsza. Twoja skóra stopniowo wytwarza mniej kolagenu i elastyny ​​- białka skóry, które nadają skórze jej elastyczność i sprężystość - jak wiek. Ponadto, komórki w młodszej skórze wymienić się szybciej niż starszych komórek skóry, a więc są w stanie dostosować się do nowego kształtu ciała.

4 Chroń skórę na brzuchu z SPF 30 kremów z filtrami, gdy wystawiony jest na działanie słońca. Nadmierna ekspozycja na słońce i oparzenia słoneczne szkodzi na zdolność skóry do produkcji kolagenu i elastyny. Skutki uszkodzenia słońce może nie pokazywać przez lata, ale gromadzić, tak obwisłej skóry na brzuchu będzie wyraźniejsze w miarę upływu lat. Aby cieszyć się zapoznać z opalonej skóry odchudzanie, należy sunless balsam do opalania, a nie własnym.

5 Bądź cierpliwy. Mimo utraty tłuszczu z brzucha może początkowo powodować pewien zwiotczenie skóry, w ciągu kilku miesięcy skóra może nieco wzrośnie. Ponadto, jak można nadal zdrowej diety i ćwiczeń planu, wygląd skóry nadal będzie poprawić wraz z ogólnego stanu zdrowia.

Wskazówki

  • Zwiotczenie skóry na brzuchu po utracie tłuszczu z brzucha może być nieco zredukowane przez niektórych zabiegów laserowych wykonywanych przez dermatologa. Gdy zwiotczenie skóry zaburza krążenia w skórze, lub właściwej higieny, operacja może być wymagane, aby usunąć dodatkowy skórę. Ubezpieczenie zdrowotne może obejmować tego.
  • Uważaj na kremy i płyny, które twierdzą, mogą dokręcić i ujędrniają skórę brzucha po stracić brzuch tłuszczu. Genetyka, wiek i ile waga straciłeś to główne czynniki określające, ile obniżeniami skóry. Miejscowo kremy nawilżają i powierzchownie może poprawić wygląd skóry, ale nie będą one znacznie zmniejszyć zwiotczenie skóry.

Jak Gwiazdy szybko schudnąć

Jak Gwiazdy szybko schudnąć

Schematy ćwiczeń

Ćwiczenie nie jest zwykle uważany szybki sposób na utratę wagi, chyba że jesteś gwiazdą z dostępem do pieniędzy, czasu i swojego własnego osobistego trenera.

Opłaty za bardzo poszukiwane sławy trenerów osobistych w Los Angeles są inwestycje finansowe. Smart Money mówi podpisanie z popularnym osobisty trener Jackie Warner Sky Sport & Spa w Beverly Hills będzie z powrotem 400 dolarów za godzinę.

Treningi stają się etatów dla gwiazdkowych chcą schudnąć szybko. Według MSNBC, sławna trener fitness Kathy Kaehler radzi gwiazdkowych na ziemi do swoich ćwiczeń cardio 2 tygodnie przed zdarzeniem przez zwiększenie czasu trwania, częstotliwości (pięć do sześciu razy w tygodniu) oraz poziom intensywności. Ona również zaleca w tym wagi szkolenia do 3 dni w tygodniu.

Diety detox

Detoxing jest skutecznym sposobem, aby schudnąć szybko i może produkować dramatyczne wyniki w krótkim okresie czasu, co sprawia, że ​​niezwykle popularne wśród elity Hollywood.

Składników w diecie (niegotowane surowe warzywa, owoce, orzechy i nasiona) i diety płynne (proszki lub naturalne soki) doprowadzić do szybkiej likwidacji organizmu toksyn i płynów, co powoduje nagły spadek masy ciała.

Dwie wady medyczne tego typu diety są odwodnienie i wyczerpanie organizmu ważnych składników odżywczych. Ponadto, efekty Detoxing jest krótkotrwałe. Po wznowieniu normalnej diety, organizm szybko odzyska utraconą wagę.

Środki chirurgiczne

Liposukcja, forma zabiegu kosmetycznego, to wielki biznes w świecie rozrywki. Jest to idealne miejsce dla gwiazd przygotowują się do sezonu strój kąpielowy bez konieczności przechodzenia w pobliżu siłowni lub do czynienia z dietami.

Liposukcja usuwa obszary tłuszczu głównie z ud, bioder, brzucha i ramion górnych regionów poprzez odessanie. Procedura jest zazwyczaj ambulatoryjne, czas zwrotu jest minimalny i utrata masy ciała jest natychmiastowa.

Skrajnościami

Superskinny gwiazd z podobno zaburzenia odżywiania są regularne pasza dla tabloidów i magazynów gwiazd. Gwiazdy cierpiące na tę formę kompulsywne zachowania są ofiarami przemysłu obsesją doskonałości.

Zniekształcony obraz siebie, irracjonalny lęk przed nadwagą i zaabsorbowanie diety często przejawia się (anorexia nervosa własny głodu) lub bulimia nervosa (binging i płukania). W ciężkich przypadkach, zaburzenia te mogą powodować trwałe uszkodzenia fizyczne i psychiczne.

Wpływ napojów bezalkoholowych na metale

Wpływ napojów bezalkoholowych na metale


Napoje bezalkoholowe, zwany także soda, pop lub napoje gazowane, pojawiają się w menu każdego stawu fast-food znanych człowiekowi. Te napoje - z ładunkiem cukru, zwiększając energię mikstury - najpierw trafić na rynek w 17 wieku. Pod koniec lat 1900 badania ujawnił soda ma szkodliwy wpływ na ciało powodu jej kwasowość, oprócz wielu innych cech. Takie charakterystyki wpływają również metale i z ciała ludzkiego.

Oczyszczająca

Napoje bezalkoholowe można czyścić nadszarpnięta mosiądzu i innych stopów metali ze względu na ich kwasowość. Metal traci połysk, ze względu na reakcję chemiczną, która zachodzi między atomami tlenu i metalu. Rezultatem jest tlenek - "i to jest to, co sprawia, że ​​tlenek metalu pojawiają nadszarpnięta", zgodnie z Indiana Public Media. Kwasy oczyścić dala niszczą rozpuszczając tlenki metali.

Korozja

Napoje gazowane mogą powodować korozję niektórych metali, takich jak żelazo i cyna, ponieważ kwasy nie częściej niż fosforowego, węglowego i cytrynowy występuje w nich. Korozja w reakcji metalu z substancji w środowisku, co z kolei pogarsza żelujący.

Wyczerpywanie

Wiele napojów gazowanych, ze względu na wysoki poziom kofeiny, wyczerpanie organizmu podstawowych metali, takich jak żelazo i wapń. Krew ma pH pomiędzy 7,35 i 7,45, "i ten poziom utrzymuje się przez alkaliczną minerałów [spożywana], które mają właściwości buforujące i neutralizujące", zauważa MD Joel Furhman. Ponieważ sodowego pozbawiony minerałów wapń ekstrahowano z kości i żelaza z krwi, w celu utrzymania tego poziomu pH.

Ługowanie

Bezalkoholowe ługowanie glinu z puszek, w których są zwykle zawarte w przypadku puszki zostały odłożone na długie okresy czasu. Dlatego też, w związku z tym może pijący jeść niewielkie ilości aluminium, co ma potencjalne negatywne skutki.

Powodów, aby przestać pić

Powodów, aby przestać pić


Chociaż umiarkowane picie zazwyczaj niesie żadnych poważnych konsekwencji, są chwile, kiedy daje się alkohol, może być najmądrzejszy wybór możesz zrobić. Niektóre przyczyny są związane zdrowia, podczas gdy inni po prostu sensu, bo z ogólnych skutków alkoholu.

Wpływ na ocenę sytuacji

Nadmierne spożywanie alkoholu obniża zahamowań i może prowadzić do błędnych decyzji z trwałego wpływu. Pije tylko kilka kieliszków wina może sprawić, że mniej świadomi swojego otoczenia, narażając się na niebezpieczeństwo, że można inaczej uniknąć. Badania przeprowadzone przez amerykański Departament Zdrowia i Opieki Społecznej wykazało, że kobiety, które często pili trzy razy bardziej narażeni na choroby przenoszone drogą płciową, ponieważ byli mniej skłonni do stosowania prezerwatyw, nawet z nieznajomym lub podczas jednonocne. Kobiety, które piją są również bardziej podatne na być seksualnie, ponieważ mogą one być mniej świadomi tego, co się dzieje i narażają się na większe ryzyko.

Zagrożeń dla Zdrowia

Może najczęstszą przyczyną zatrzymania picia jest efekt, że alkohol jest na korpusie. Odwodnienie, nudności, wymioty i migreny są częste skutki uboczne spożywania alkoholu, ale pijących mogą również cierpieć na ich nieodwracalne uszkodzenia wątroby i nerek, począwszy od zwłóknienia na alkoholowe zapalenie wątroby z marskością wątroby. Alkohol można także wyczerpanie organizmu składników odżywczych podnosić ciśnienie krwi i poziom glukozy, zwiększają ryzyko raka trzustki i zmieniać funkcję hormonów.

To drogie Habit

Alkohol wpływa na finanse w dwóch ważnych kwestiach. Alkohol może stać się znaczny wydatek, zwłaszcza dla tych, którzy wolą pić poza domem, a w efekcie płacić wysoką cenę naklejki na kieliszek whisky lub koktajlu w lokalnym barze. Nawet w domu, smak drogich trunków i dobrego wina może skończyć kosztującej setki dolarów miesięcznie. Alkohol sprawia, że ​​również mniej świadomi swojego otoczenia, to jest bardziej prawdopodobne, aby wydawać więcej pieniędzy, gdy zaczniesz pić. Może to oznaczać, hazard za dużo w lokalnym kasynie, wydawać pieniądze na papierosy lub wyjście na zakupy.

Wpływ na Relashionships

Częste lub intensywne picie może mieć duży wpływ na życiu rodzinnym i społecznym. W domu, może to prowadzić do przemocy, problemów seksualnych i argumentów eskalacji. W pracy lub w sytuacjach społecznych, może to prowadzić do mówienia nie na miejscu, miejsce niebezpiecznych konfrontacji, a nawet utraty pracy. Przypadków przemocy domowej i przemocy wobec dzieci są często połączone z konsumpcją alkoholu.

Ciąża

Fetal Alcohol Syndrome jest poważnym skutkiem picia w czasie ciąży. Od rozwoju zwłoki nieprawidłowości fizycznych, wpływ alkoholu na płód są poważne i mogą się zdarzyć przy spożyciu małych ilości alkoholu. Nadużywanie alkoholu jest szczególnie szkodliwe, ale nawet pić kilka szklanek tygodniu może być szkodliwe w niektórych przypadkach. Ponieważ eksperci nie byli w stanie określić, bezpieczny poziom do picia w czasie ciąży, lekarze zalecają powstrzymanie się od alkoholu całkowicie.

Czy Soda oczyszczona Cure ZUM?

Zakażenie układu moczowego (ZUM) jest stanem, w bakteryjnego nerek, moczowodów, pęcherza moczowego lub cewki moczowej. Struktury te zawierają na drogi moczowe, odpowiedzialne za przechowywanie i wydalania moczu. Możliwe objawy obejmują bolesne oddawanie moczu, zmęczenie i bóle brzucha. Opieka medyczna jest dostępna, a także zabiegi i środki ostrożności, które można wykonać w domu. Nie należy używać sody oczyszczonej - nie okazała się skuteczna i może być nawet niebezpieczne.

Soda oczyszczona i ZUM

Niektórzy ludzie twierdzą, że soda oczyszczona jest lekarstwem na zakażenie dróg moczowych. Jest to niebezpieczne, fałszywe sugestie bez wsparcia eksperymentalnej. Jeśli należy unikać leczenia i wybrać trasę środka domu, spróbuj sok żurawinowy. Metoda ta została pokazana w celu zapobiegania i leczenia ZUM.

Niebezpieczeństwa sody oczyszczonej

Sody oczyszczonej, gdy nie jest używany w produkcie do pieczenia, może być bardzo niebezpieczne. Może to spowodować przerwanie nerek i wątroby, nasilić nadciśnienie, oraz wyczerpanie organizmu zapasy witaminy B. Gdy podjęta z pełnym żołądkiem, soda oczyszczona może powodować silny ból brzucha. Rozpuszczania sodę w wodzie nie jest bezpieczny dodatek i nie powinny być spożywana.

Przyczyny Ferritin Czy się rażąco niskie

Przyczyny Ferritin Czy się rażąco niskie


Ferrytynę białka zawierającego żelazo, który jest przechowywany wewnątrz czerwonych krwinek. Ilość ferrytyny uwalniana do krwi odzwierciedla ogólną ilość żelaza we krwi. Gdy nie ma wystarczająco dużo żelaza we krwi, aby zaspokoić potrzeby organizmu, ferrytyny spadnie. Nie może być poważne wyczerpanie organizmu zapasów żelaza, zanim wystąpią widoczne objawy niedoboru żelaza.

Niedokrwistość

Niedokrwistość jest również znany jako zmnie hemoglobiny lub niskiej żelaza we krwi. To jedna z głównych przyczyn niskiego poziomu ferrytyny. Hemoglobiny białka przenoszącego tlen w czerwonych krwinkach.

Istnieją cztery główne typy anemii. Pierwszym jest niedokrwistość z niedoboru żelaza, niedokrwistość lub hypchromic mikrocytarnej. Ze względu na brak żelaza, jest zmniejszone tworzenie hemoglobiny spowodowane przez niewystarczającą absorpcję żelaza w przewodzie żołądkowo-jelitowym. Jest to najczęstsza postać niedokrwistości.

Drugi typ jest wykorzystanie żelaza niedokrwistość lub niedokrwistość syderoblastyczna. Istnieje wystarczająca ilość występującego żelaza w krwinkach czerwonych, ale jest wykorzystywany bardzo słabo.

Trzeci typ jest niedokrwistość z niedoboru żelaza transportu lub atransferrinemia. Ten typ anemii występuje, gdy krew z wątroby, lub przewodu pokarmowego nie jest transportowane odpowiednio do powstającej czerwonych krwinek. Skutkuje to zmniejszeniem wytwarzania hemoglobiny.

Czwarty typ jest ich utylizacji żelaza niedokrwistość lub niedokrwistość chorób przewlekłych, w których nie jest zmniejszona produkcja czerwonych krwinek. Czerwone krwinki umiera każdego dnia, a to rodzaj niedokrwistości, jeśli pojawią się czerwone krwinki nie są zastępowane konsekwentnie.

Niedoczynność tarczycy

Niedoczynność tarczycy jest niedoczynność tarczycy, prowadzącej do niedoborów hormonów tarczycy. Niedoczynność tarczycy wyniki w niedoborów kwasu solnego, który jest niezbędny do prawidłowego wchłaniania żelaza we krwi. Niedoczynność tarczycy powoduje też niższą temperaturę ciała, co spowoduje, że ciało, aby mniej krwinek czerwonych oraz mniejszą ilość hemoglobiny i ferrytyny. Niskie żelazo we krwi będzie także powodować niedoczynność tarczycy stać.

Diety zderzeniowe

Wiele osób próbuje schudnąć szybko przez katastrofy diety. To może być niebezpieczne, jeśli Dieter nie zużywa tyle witamin i minerałów dla prawidłowego zdrowia. Kiedy wystarczająca ilość żywności zawierające żelazo nie są spożywane, poziom żelaza i ferrytyny we krwi spadnie. Jest to niebezpieczne między miesiączkujących kobiet, ponieważ są one już utraty krwi. Jeśli odpowiednie poziomy pokarmów zawierających żelazo nie są spożywane, wzrasta ryzyko wystąpienia niedokrwistości. Właściwy sposób odżywiania się, postępując zgodnie z instrukcjami podanymi przez lekarza lub dietetyka.

Choroba

Rak, który jest leczony chemioterapią może powodować anemię. Chemioterapia niszczy czerwone krwinki, powodując niebezpiecznie niski poziom żelaza i ferrytyny. Problemy z nerkami mogą również niższy poziom żelaza i ferrytyny we krwi. Chore lub uszkodzone nerki nie może produkować hormon o nazwie erytropoetyna, lub EPO, które jest konieczne, aby stymulować szpik kostny do produkcji czerwonych krwinek. Suplementy żelaza lub transfuzje krwi są zazwyczaj podane do osób z problemami z rakiem nerki, aby odwrócić i niedokrwistość z niedoboru żelaza.

Jak leczyć Wyczerpanie cieplne Szybki

Jak leczyć Wyczerpanie cieplne Szybki


Leczenia wyczerpania ciepła spowodowanych nadmiernego wysiłku można szybko cofnąć objawy takie jak nadmierne pocenie się, wilgotna skóra, zawroty głowy, nudności i osłabienie organizmu. Wyczerpanie ciepła jest powszechne w miesiącach letnich, kiedy spędzamy czas na świeżym powietrzu. Niski poziom płynu w organizmie przyczyniają się do podgrzewania spalin, ale na szczęście istnieją techniki, aby zmniejszyć temperaturę ciała szybko i spokój objawy.

Instrukcje

1 Zlokalizuj zacieniony obszar na odpoczynek. Zatrzymać wszystkie działania i znaleźć zacienione miejsce pod drzewem, weranda lub parasol na zewnątrz. Jeśli to możliwe, należy przejść w pomieszczeniach i odpocząć w chłodnym powietrzem w celu obniżenia temperatury ciała. Mayo Clinic, zaleca leżąc na plecach z nogami podniesionymi w powietrzu.

2 odkleić warstwy ubrania. Noszenie zbyt dużo lub ciężkich warstw ubrań może przyczynić się do podgrzewania spalin. Usuń kurtki, swetry, skarpetki, buty i innego rodzaju odzieży, aby pomóc odwrócić nadmiar ciepła.

3 Dolna temperatura ciała z prysznicem. Jeśli to możliwe, weź chłodną kąpiel lub prysznic, aby odzyskać od spalin ciepła i odwrócić obfite pocenie lub wilgotna skóra.

4 Wymiana płynów w organizmie. Jedz pokruszony lód lub pić napoje woda / Sport zatrzymać odwodnienie i zastąpić utratę płynów przez pocenie się.

Jak zapobiec ciepła wyczerpanie podczas jazdy na rowerze

Jak zapobiec ciepła wyczerpanie podczas jazdy na rowerze


Podgrzać wyczerpanie podczas jazdy na rowerze można zapobiec poprzez kilka prostych środków ostrożności, a utrzymanie ciała dobrze nawodniony. I chronić siebie z upałem, będzie utrzymać dobry stan zdrowia i zwiększyć swoją wydolność. Ale to, co niektórzy rowerzyści nie zdają sobie sprawy jest to, że często pije jest niezbędna do dobrego wyścigu. Nawet wtedy, gdy nie występuje pragnienie, twoje ciało nadal wymaga wymiany płynu i wody oraz elektrolitów w napojach sportowych spełni potrzeby.

Instrukcje

1 picie zimnej wody przed rozpoczęciem rasy. Rowerzysta powinien pić co najmniej pełne szesnaście uncji wody przed treningiem zaczyna chronić przed wyczerpaniem ciepła. Chłodna woda obniża temperaturę organizmu przed rozpoczęciem.

2 Wykonać kilka butelek wody lub napojów sportowych z tobą na przejażdżkę. Jeśli nosisz pakiet podczas jazdy można przechowywać butelki w środku, czy można nosić je na ramie roweru. Większość sklepów rowerowych sprzedać nośniki butelek mocujące na metalowej ramie roweru, poniżej, gdzie można usiąść. Przewoźnicy są bezpieczne i wygodne do przenoszenia średniej wielkości butelki wody.

3 Reszta często i usunąć się od bezpośredniego światła słonecznego. Zatrzymując się pod mostem, wiaduktem, a nawet cieniu drzewa, przyczyni się do schłodzenia się. Kilka łyków zimnej wody w tym momencie jest to dobry pomysł. Elektrolity w wielu napojów sportowych zapewniają również ochronę przed odwodnieniem, więc łykać niektóre z nich też.

4 Przynieś kilka żelowymi ze sobą podczas jazdy na rowerze. Możesz nosić je w plecaku, jak również. Jeśli czujesz się przegrzany, umieść opakowanie żelu na czole w celu obniżenia temperatury ciała.

5 zmusić się do często pić, przynajmniej co piętnaście minut, aby upewnić się, że nie odwodnić. Nawet jeśli nie czujesz się jak spragniony, organizm nadal potrzebuje płynów. Utrzymanie ciała w ryzach elektrolity będzie bardziej udany jazdy, i zapobiec wyczerpaniu ciepła.

Wskazówki

  • Jazda z grupą innych rowerzystów pomaga utrzymać wszystkich w ryzach, i rozliczane.
  • Noszenie telefonu komórkowego podczas jazdy na rowerze będzie przydatna w nagłych przypadkach.
  • Jeśli jesteś lub inny rowerzysta w grupie czuje się słabo lub nie wykazuje objawów choroby z powodu nadmiernej ekspozycji na ciepło lub odwodnieniem, należy natychmiast zgłosić się do lekarza.

Zdefiniuj Wyczerpanie upałem

Zgodnie z Mayo Clinic, wyczerpanie ciepła związane jest zespół, który wymaga ciepła szybkiej pomocy medycznej. Jest to spowodowane długotrwałym narażeniem na działanie wysokiej temperatury, wilgotności i aktywności fizycznej.

Przyczyny

Ludzki organizm reguluje temperaturę wewnętrzną poprzez pocenie się w wysokiej temperaturze, donosi Mayo Clinic. Podczas bardzo wysokiej temperatury lub wilgotności, zdolność organizmu do chłodzenia się jest ograniczona, co może prowadzić do wyczerpania ciepła.

Objawy

Najczęstszym objawem jest zmęczenie ciepła skóra uczucie gorąca i wilgotna, mówi Mayo Clinic. Inne objawy mogą być obecne, w tym nudności, bóle głowy, słaby puls, uczucie omdlenia i ciemne zabarwienie moczu.

Czynniki ryzyka

Mayo Clinic donosi, że ktoś jest wrażliwy na ciepło odsysanie, ale niektóre warunki mogą umieścić osoby bardziej narażone na ryzyko, w tym otyłości, starości i niektórych leków, które pogarszają zdolność organizmu do pozostania nawilżona.

Leczenie

Mayo Clinic proponuje przeniesienie do chłodniejszego miejsca, wody pitnej i siedzi z nogami podniesiony, aby pomóc złagodzić objawy wyczerpania ciepła. Jeśli objawy nie ustępują w ciągu 30 minut, Mayo Clinic doradza poszukiwanie pomocy medycznej.

Komplikacje

Nieleczony, wyczerpanie ciepła może przejść do udaru cieplnego, ostrzega Mayo Clinic. Udar cieplny może spowodować trwałe uszkodzenie ważnych organów i jest potencjalnie śmiertelnym stanem.

Testy nadnerczy Wyczerpanie

Testy nadnerczy Wyczerpanie


Nadnerczy zmęczenie jest diagnoza u pacjentów przez lekarzy alternatywnych całościowe lub opieki zdrowotnej. Nie częściej niż to kobiety, które otrzymują tę szczególną diagnozy z tego rodzaju opieki zdrowotnej.
W celu uzyskania diagnozy wyczerpania nadnerczy, pacjent musi przejść testy w ciągu danego dnia. Istnieją dwa rodzaje testów stosowanych w ramach procesu diagnozowania wyczerpanie nadnerczy: testy śliny i badania krwi.

Definicja

Nadnerczy zmęczenie (powszechnie określane jako nadnerczy zmęczenie) jest uważana przez lekarzy medycyny alternatywnej jak wyczerpywanie się normalnie istniejących poziomu kortyzolu w organizmie człowieka. Takie holistyczne praktycy uznają to być spowodowane długotrwałym stresem, które ostatecznie przytłacza zdolność organizmu do reagowania na stres.
W bardziej tradycyjnych lub zachodniej społeczności medycznej, wyczerpanie nadnerczy nie jest uważane za właściwe lub dopuszczalne diagnostyki medycznej.

Objawy

Aby osoby do wyboru biorąc test do wyczerpania nadnerczy, zrozumienie objawów stanu pożyteczne i właściwe. Według lekarzy holistycznych, niski poziom kortyzolu, które są wynikiem zmęczenia nadnerczy wyczerpania zawierają znaczne zmęczenie, niepokój, depresja, niewyjaśniona utrata masy ciała, bóle mięśni i niewyjaśniona utrata owłosienia. Objawy zmęczenia nadnerczy należą również problemy podejmowania decyzji i koncentracji.

Badanie śliny

Najczęściej stosowane testy na wyczerpanie nadnerczy używany przez lekarzy medycyny alternatywnej jest test śliny. Badanie śliny jest nieinwazyjny i prosty do przeprowadzenia. Lekarz podejmie wymazów kilka razy w ciągu dnia, aby zbadać poziom kortyzolu w tych różnych momentach. Zazwyczaj lekarz weźmie całościowe zbadanie próbki śliny i cztery razy w ciągu dnia.
Wyniki testu można uzyskać niemal natychmiast. Jeżeli ustala się, że pacjent cierpi z niskim poziomem kortyzolu, holistyczne lekarz jest w stanie zalecić kurację.

Badanie krwi

Poziom kortyzolu może być również analizowane przez badanie krwi. Badanie krwi wyczerpania nadnerczy przeprowadzane jest w sposób podobny do testu śliny. Krew od pacjenta ekstrahowano kilka razy w ciągu dnia. Krwi jest pobierana cztery oddzielne razy zmierzyć poziom kortyzolu.
Badanie krwi Badanie nie jest faworyzowany przez holistycznych lekarzy, ponieważ jest bardziej inwazyjna. Niektórzy lekarze twierdzą, że całościowe badanie krwi nie będą dokładne, jeśli pacjent ma jakiekolwiek obawy o krwi były sporządzone. Większość osób nie doświadczenie co najmniej niepokój w obliczu remisu krwi. W związku z tym, typowe holistyczne lekarz będzie wolał test śliny podczas pracy w celu ustalenia, czy dana osoba cierpi z powodu wyczerpania nadnerczy.

Ostrzeżenie

Jak już wspomniano, w tym momencie nie jest to wyczerpanie nadnerczy akceptowane diagnostyki medycznej wśród tradycyjnych opieki zdrowotnej. Mayo Clinic ostrzega społeczeństwa przed zaakceptowaniem tej diagnozy z alternatywnych praktyków opieki zdrowotnej. Zgodnie z Mayo Clinic, o nierozpoznanej, przewlekłe objawy to frustrujące, przerażające i emocjonalnie opróżniania doświadczenie. Jednak ostrzega, że ​​podejmując klinika leczenia nadnerczy zmęczenie może zostawić pacjenta uczucie chory i może uniemożliwić prawidłowe rozpoznanie choroby podstawowej.

Skutki Massage Therapy na nadnerczy Wyczerpanie

Dwa małe gruczoły, które siedzą na szczycie nerek są nadnercza. Gruczoły te produkują hormony wykorzystywane do metabolizmu. System ten sprawia, że ​​także produkty organizm wykorzystuje do czynienia z codziennym życiem. Przykładem tego jest adrenalina. Adrenalina jest hormonem, który wywołuje reakcje na stres lub niebezpieczeństwo. To sprawia, że ​​funt serca szybciej, twoi uczniowie poszerzają i mózg stają się ostrzejsze, dzięki czemu można rozwiązać, co jest przyczyną stresu. Stała ekspozycja na sytuacje stresowe powodują nadnercza stać się przepracowany i funkcja nieprawidłowo. Warunek ten jest wyczerpanie nadnerczy.

Objawy

Objawy zmęczenia nadnerczy to wahania nastroju, niemożność spania lub zwalczać choroby, depresja, zmęczenie i brak zainteresowania życiem. Ostatecznie wyczerpanie nadnerczy może prowadzić do problemów z twojej tarczycy i metabolizm.

Masaże lecznicze

Strona MassageTherapy określa terapii masażu jako "stosowania różnych technik do budowy mięśni i tkanek miękkich organizmu ludzkiego." Oznacza to, ugniatanie mięśni i tkanki miękkiej, naciskając na różnych obszarach w celu zwiększenia przepływu krwi i rozluźnienia ciała. Różne techniki mogą obejmować wibracje, terapii oleju i aromaterapii.

Skuteczność Massage Therapy

Podczas masażu będzie stres czasowo, to jak stosując plaster do swojej choroby. Ważne jest, aby zająć się przyczyny. Aby poprawić funkcjonowanie nadnercza, musisz poprawić swoje życie. Nadnercza nie są jedyną rzeczą, jest wpływ skrajnego stresu w organizmie. Ogólny stan zdrowia zależy od rozwiązania problemu.

Po ustaleniu przyczyny, terapia masaż jest jednym ze sposobów, aby odzyskać swój status zdrowe. Jest to również sposób na wizytę, jeśli czują się nadmiernie lub zestresowany. Masaż leczniczy może być skuteczne w zapobieganiu wyczerpania nadnerczy i promowanie relaksu.

Niektóre rzeczy do rozważenia dodatkowych

Inne rzeczy, które możesz zrobić, aby zmniejszyć zmęczenie nadnerczy może być zwiększenie ćwiczenia i przestrzegać zdrowej diety, który zawiera białko. Ogranicz spożycie cukru. Weź preparatów wielowitaminowych, aby pomóc organizmowi radzić sobie ze stresem. Trochę słońca, które jest bogate źródło witaminy D. Spróbuj podążać rutynę snu, aby uniknąć niepokój. Ogólnie, utrzymując się zdrowym jest najlepszą obroną przed i lekarstwo na zmęczenie nadnerczy.

Objawy nadnerczy wyczerpanie

Nadnercza produkują hormony, które utrzymują w równowadze cukru we krwi i pomagają zarządzać poziom energii organizmu. Większość lekarzy nie akceptuje wyczerpanie nadnerczy jako diagnostyki medycznej. Objawy są niejasne i może być zwiastunem poważniejszego problemu tarczycy. Nadnerczy zmęczenie jest często w literaturze alternatywnej medycyny.

Wyczerpanie

Ogólnie uczucie zmęczenia jest najczęstszym objawem zmęczenia nadnerczy. Czujesz się zmęczony nawet po pełnym przespanej nocy. Możesz czuć oszołomiony, kiedy budzisz się i zastanawiam się, jak masz zamiar wstać z łóżka. Nawet jeśli jesteś zmęczony w nocy, nie może zasnąć.

Mgła mózgu

Możesz czuć się w stanie skoncentrować. Twoje myślenie nie jest jasne, i masz problemy z zapamiętywaniem, które powinno pojawić się łatwo przeszkadza.

Problemy pokarmowy

Jeśli masz wyczerpania nadnerczy, można znaleźć się pragnienie zarówno słodkich i słonych pokarmów. Możesz mieć słabe trawienie i nagle znaleźć się przeżywa alergie pokarmowe.

Ciśnienie krwi

Ciśnienie krwi może być zbyt niska, i zawsze zimno. Jeśli jesteś ranny lub chory, to zajmuje dużo czasu, aby odzyskać.

Problemy emocjonalne

Być może czuje się przytłoczony przez życie, jeśli cierpią z powodu wyczerpania nadnerczy. Często reagować na naprężenia w sposób, który nie jest proporcjonalny do problemów. Możesz czuć niewielki lub żaden zainteresowanie seksem.

Leki wyczerpanie nadnerczy

Nadnercza, które są usytuowane tuż nad nerkami, są kluczowym elementem układu hormonalnego organizmu. System ten jest odpowiedzialny za produkcję i dystrybucję podstawowych hormonów. Nadnerczy wyczerpuje się, gdy poziom hormonu niestabilny i może powodować objawy, takie jak osłabienie, brak energii, obniżone ciśnienie krwi i poziom cukru we krwi i w obniżonej temperaturze ciała. Głównymi przyczynami wyczerpania nadnerczy są zła dieta, stres, nadmierne odpust napojów alkoholowych i zawierających kofeinę i niedoborów witamin i minerałów.

Właściwa dieta

Jednym z potencjalnych lekarstwem na wyczerpanie nadnerczy jest poprawa diety. Według NaturalWays.com, osoby cierpiące na wyczerpanie nadnerczy powinny unikać słodkich potraw i żywności z wielu rafinowanych węglowodanów. Należy także unikać napojów alkoholowych i zawierających kofeinę. Cierpiących na wyczerpanie nadnerczy należy jeść dużo warzyw gotowanych na parze, ponieważ ich zawartość minerałów, a także powinny spożywać pokarmy bogate w potas, takie jak banany. Według powyższego źródła, ważne jest, aby jeść 3-5 gramów potasu dziennie. Dodatkowo, jeść żywności z kwasu pantotenowego (które utrzymują nadnerczy zdrowe). Są to łosoś, pomidory, produkty pełnoziarniste, słodkie ziemniaki, kalafior i brokuły.

Witaminy / suplementy mineralne

Witamin i suplementów mineralnych są kolejnym lekarstwem na wyczerpanie nadnerczy. Zgodnie z NaturalWays.com, kwas pantotenowy, magnez, cynk, witaminy B6 i witaminy C są składnikami, które pomagają przy prawidłowej funkcji gruczołu nadnerczy. Wiele dostępnych dodatki multiwitaminy może zapewnić większości, jeśli nie wszystkich, z tych niezbędnych składników odżywczych.

Chińskie zioła

Chińskie zioła znane także potencjalnie pomóc wyczerpanie nadnerczy, i są stosowane od tysięcy lat. Według AdrenalExhaustionOnline.com, najbardziej popularne chińskie zioła do usunięcia wyczerpanie nadnerczy są żeń-szeń, changxan i lukrecji. Wszystkie trzy są adaptogenics, co oznacza, że ​​dostosowanie się do specyficznych problemów ustrojowych, w tym przypadku poprzez stymulowanie kory nadnerczy.

Ćwiczenia

Ćwiczenie to kolejny środek do wyczerpania nadnerczy. Niektóre przypadki wyczerpania nadnerczy zostały zwolnione w ciągu godziny proste działalności ćwiczeń. Ćwiczenia - zwłaszcza ćwiczenia aerobowe - zwiększa ilość tlenu, która przepływa przez krwiobiegu człowieka, który odmładza komórki ospały w mózgu.

Jednym z najlepszych sposobów, aby pomóc w walce sprawowanie wyczerpanie nadnerczy jest skakanie na trampolinie, lub odbicia ćwiczeń. Tego rodzaju wzrost wykonywania zarówno wytrzymałość i limfy, która jest płyn odpowiedzialne za usuwanie toksyn wyczerpanie wytwarzania z organizmu. Przed próbą tego lub któregokolwiek z powyższych metod skonsultuj się z lekarzem.

Jak korzystać z soku winogronowego leczyć wyczerpanie

Jak korzystać z soku winogronowego leczyć wyczerpanie


Wiemy, że pije kieliszek wina dziennie jest uważane za dobre dla serca, ale co z szklanką soku winogronowego? Badania wykazały, że sok winogronowy ma takie same korzyści jak jego kuzyn, sfermentowanego wina. Nie tylko sok winogronowy zakwalifikować jako jeden z porcji owoców na dzień, ale również można traktować wyczerpanie, pomóc mają zdrowsze serca i zwiększenie funkcji mózgu.

Instrukcje

Zwiększyć swoją energię z terapią soku winogronowego

1 Zapoznaj się z różnych przyczyn wyczerpania. Wyczerpanie jest czasami spowodowany przez konkretnych zaburzeń, takich jak fibromyalgia, polimialgia, zespół przewlekłego zmęczenia lub reumatyczny. Może to być również reakcja na upośledzonym układem immunologicznym w wyniku nadmiernego stresu lub niewłaściwą dietę. Anemia to kolejna wspólna sprawa z wycieńczenia.

2 wizyty u lekarza, aby wykluczyć inne choroby, jak potencjalnych przyczyn swojej wyczerpania. Picie soku z winogron jest przeciwwskazane w niektórych warunkach, ponieważ ilość cukru zawiera ona może rzeczywiście zwiększyć zmęczenie. Zapytaj go, aby wykonać proste badanie krwi w celu określenia, czy nie może być anemiczny (mają niski poziom żelaza we krwi).

3 wzmocnić swój układ odpornościowy poprzez picie 8-oz. Szklanka soku z winogron codziennie. Jak wino z winogron, sok zawiera flawonoidy, które działają jako przeciwutleniacze. Przeciwutleniacze zmniejszyć szkodliwe wolne rodniki, które są produktami ubocznymi stosowania tlenu organizmu. Sok z winogron może także zwiększyć produkcję tlenku azotu w twoim systemie, pomagając utrzymać tętnic jasne.

4 Przeczytaj uważnie etykiety i unikać zakupu produktu, który jest reklamowany jako "koktajl sok" lub taki, który zawiera niewielki procent rzeczywistej soku owocowego. W celu uzyskania maksymalnych korzyści z terapii soku winogronowego, należy wybrać markę, która zawiera 100-procentowy sok owocowy. W przeciwnym razie, korzyści będą przeciwdziałać zmęczeniu katastrofie cukru.

5 Używaj tylko sok z winogron białych lub w leczeniu lekkiego zmęczenia związanych z niedokrwistością. Choć ciemno Concord soku winogronowego wykazano mają największy wpływ na zwiększenie energii, to może również obniżyć poziom żelaza we krwi. Jasny sok winogronowy, z drugiej strony, ma odwrotny skutek, dodanie żelaza do krwi tych, którzy jej potrzebują.

6 Uzupełnij płyny i zwalczanie zmęczenia mięśni po sesji ćwiczeń przez spritzer orzeźwiającego do picia soku z winogron. Pić, przez zmieszanie soku winogronowego z Seltzer lub tonikiem, jest lekki i gaszące pragnienie. Jest również mniej kalorii niż pełną szklanką soku winogronowego.

Wskazówki:

  • Ponieważ sok winogronowy zawiera wysoki poziom cukru, nie używać go jako zamiennik dla wody. Należy zamiast tego rozważyć zastosowanie jako leczenia lub substytut sody i innych smakowych napojów.

Terapia Wyczerpanie nadnerczy

Nadnercza są małe, ale potężne gruczoły, które znajdują się powyżej nerek. Ich zadaniem jest uwolnić ponad 50 hormony regulują procesy organizmu. Jeśli te gruczoły nie pracują prawidłowo, może wystąpić wyczerpanie nadnerczy lub zmęczenie. Nadnerczy zmęczenie może spowodować znaczną utratę jakości życia. Jednak są interwencje leczenia, które może złagodzić objawy i zmniejszyć szansę nawrotu.

Objawy nadnerczy Wyczerpanie

Wyczerpanie nadnerczy objawy mogą naśladować inne choroby, tak ważne jest, aby pracować z operatorem medycznym jest przy rozwiązywaniu tego problemu. Niektóre objawy to "mglisty" mózgu, zmęczenie, różne struktury energii (samej porze wysokiej energii i niskiej energii), apetyt sól, niezdolność do utraty wagi, niewyjaśnione zwiększenie masy ciała i osłabienie mięśni.

Uwaga

Jak zacząć zajęcia wyczerpanie nadnerczy, można zauważyć mnóstwo roszczeń leczy obecnie na rynku. Mieć świadomość, że nie ma konkretnego lekarstwa, które cię wyleczyć. Odwrócenie tego stanu wymaga czasu i zaangażowania na rzecz zmiany stylu życia.

Zmiany stylu życia

Najważniejszą zmianą można dokonać w rozwiązywaniu wyczerpanie nadnerczy jest zajęcie się poziom stresu. Ważne jest, że stres negatywny być zmniejszona. Czy to poprzez uczenie umiejętności, takich jak złagodzenie medytacji, relaksacji mięśni lub swobodnej oddychania. Opracowanie systemu wsparcia w swoim życiu, że są osoby, którym ufasz i kto może zachęcić w tej dziedzinie. Śmiać się więcej, ponieważ w rzeczywistości jest jak ćwiczenia do swoich nadnerczach. Dużo snu i snu późno, kiedy tylko możesz. Rób sobie przerwy codziennie w okolicy, gdzie można leżeć, jeśli w ogóle możliwe. Jedz regularne posiłki i przekąski bogate w białko.

Zmiany żywieniowe

Zmniejszyć węglowodany w ogóle, zwłaszcza przetworzonych nich. Dodać większość swojego spożycia węglowodanów składa się z pełnego ziarna. Para wszelkie węglowodany, jeść z białkiem. Dołącz warzyw we wszystkich posiłków. Mieć zdrowe oleje, takie jak oliwa, szafran lub nakrętki na wszystkie posiłki. Dodaj sól morską do dziennego spożycia. Umieścić 8/1 łyżeczki. w 8 uncji wody i pić po przebudzeniu, a pół godziny przed najniższym czasie energetycznego dnia. Unikaj kofeiny, tłuszcze trans i nasyconych, czekolada, przetworzonej żywności i fast foodów.

Suplementy

Suplementy mogą pomóc w rozwiązywaniu nadnerczy zmęczenie. Dodaj witaminę C, magnez, wapń, witaminę E i kompleks witaminy B w diecie. Dodatkowo, wyciąg z korzenia lukrecji może być korzystne w zwalczaniu objawów. Z tych suplementów i innych zmian można dokonać, należy pamiętać, aby wiązać się z lekarzem w celu zapewnienia własnego bezpieczeństwa i uzyskania optymalnych korzyści zdrowotnych. Nie należy oczekiwać natychmiastowego wyleczenia, ale widać stopniowe zmniejszenie objawów, jeśli nadal z tych zmian.

Jak usunąć z organizmu Szczepienia

Jak usunąć z organizmu Szczepienia


Dzieci i dorośli mogą mieć skutki uboczne szczepień. Część z tych działań ubocznych może być spowodowana przez metale ciężkie, takie jak rtęć i aluminium, które są dodawane do szczepionek. Istnieją sposoby usuwania metali ciężkich w szczepienia z ciała w celu usunięcia objawów powodowanych przez metalową wodnej.

Instrukcje

1 Wyraź swoją sprawdzoną, aby zobaczyć, jeśli masz ciężką metalową gromadzeniu w systemie włosy. Badania krwi i moczu może wykryć niedawnej ekspozycji metalu, ale nie można zmierzyć, ile buduje się w swoich tkankach. Holistyczne lekarz lub lekarz zna różne formy chelatacji może wykonać test.

2 Spróbuj diety chelatacji. Kolendry jest lekarstwem na nagromadzenie metali ciężkich, a może usunąć metale pozostawione od szczepienia. Spróbuj się pesto z kolendry, czosnku i oleju umieścić na chleb. Zobacz przepis w poniższych zasobów.

3 Należy rozważyć zastosowanie doustnego środka chelatacji. Niektóre marki Nazwa tych środków są ToxClear i zeolit. Zapytaj swojego lekarza o zalecenia i uważnie przeczytać wszystkie wskazówki.

4 Zobacz lekarza, który ma doświadczenie w IV chelatacji jeśli dietetyczne metody chelatacji i ustne nie działają. Rozwiązanie, które jest używane w tej procedurze można usunąć ważnych minerałów z organizmu wraz z metali ciężkich, więc pamiętaj, aby znaleźć lekarza, który jest obeznany z ostrożności niezbędne w IV chelatacji.

Wskazówki

  • Jeśli masz problemy ze znalezieniem lekarzem znajomy z metod chelatacji, spytać kręgarz, homeopatyczne lekarzem lub naturopath zalecenia.

Leki, które Leach wapnia z organizmu

Wapń jest ważnym składnikiem pokarmowym w organizmie, zwłaszcza wraz z wiekiem. To ważne mineralnych pomaga utrzymać kości i zęby mocne. Osoby, które mają wysokie ryzyko osteoporozy są zachęcani, aby uzyskać wystarczającej ilości wapnia, aby zapobiec tego warunku od jedzenia daleko na kości. Jednakże, istnieje wiele leków, że ludzie mogą mieć świadomość tego ługowania wapnia z organizmu.

Antybiotyki

Antybiotyki działają poprzez zabijanie bakterii; Jednak nie tylko pozbyć się złych bakterii, ale tych dobrych, jak również. Preparaty wymywa wapnia z organizmu przez hamowanie wchłaniania.

Leki przeciwdrgawkowe

Leki te są stosowane przez osoby cierpiące na stany napadowe, takie jak padaczka i są przewidziane dla osób, które doświadczają poważnych migren i przewlekłego bólu.

Diuretyki

Diuretyki są czasem wykorzystywane przez osoby, które muszą pozbyć ciała nadmiaru płynu i są używane nawet w niektórych leków ciśnienie krwi. Wapń jest ługowany z korpusu, ponieważ przenika wraz z innymi cieczami.

Hormony

Wiele osób ma brać leki hormonalne, zwłaszcza kobiet przyjmujących doustne środki antykoncepcyjne lub estrogeny dla menopauzy. Te leki ługowania wapnia z organizmu poprzez blokowanie wchłaniania tego składnika.

Sterydy

Steroidy stosowane do zmniejszenia zapalenia i pomocy układu odpornościowego dla osób cierpiących na stany autoimmunologiczne, takie jak toczeń i MS. Leki te ługowania wapnia z organizmu przez hamowanie wchłaniania i zwiększając wydzielanie substancji odżywczej.

Jak określić czas A organizmu Śmierci

Jak określić czas A organizmu Śmierci


Kiedy ktoś umiera, a podejrzewa się nieczysta gra, czas śmierci jest niezbędne do znalezienia osoby zabójcę. Określenia czasu danego organizmu śmierci, sprawdzając odbarwienia, temperatury i dyscypliny. Tylko specjaliści mogą dokładnie ustalić czas zgonu, ale tutaj są rzeczy, które szukają.

Instrukcje

1 Sprawdź żołądek oznak trawienia. Większość posiłków opuszczają żołądek i wprowadzić do jelita grubego w ciągu trzech lub czterech godzin. Sposób ten nie jest całkowicie odpowiednia dla wyznaczania czasu śmierci jednak wiele rzeczy może mieć czynnik trawienia takich jak ćwiczenia po jedzeniu.

2 Określić temperaturę ciała lub Algor mortis wkładając specjalny termometr do jamy klatki piersiowej. Kiedy żyjesz, twoje ciało zachowuje swoją temperaturę 98,6 stopni. Kiedy umarł, organizm nie jest już w stanie tego zrobić. Ciało stygnie w wysokości od jednego do półtora stopni na godzinę, aż spotkasz temperatury otoczenia. Ponownie, kilka czynników może mieć wpływ na dokładność tego testu, jak to jest bardzo zimno powoduje powstawanie w organizmie znacznie szybciej schłodzić.

3 Sprawdzić oznaki przebarwień lub livor mortis. To jest purpurowy farbowanie organizmu najniższych częściach. Jest to spowodowane przez serce nie pompuje krew i grawitacja ciągnie ją w dół. To zaczyna około dwóch godzin post mortem i ustala się na około dziesięć godzin.

4 Znajdź stopień stężenia pośmiertnego. Ciało wchodzi stężenia pośmiertnego w ciągu piętnastu minut po śmierci i nadal usztywnienie aż do piętnastu godzin. Tylko profesjonaliści mogą naprawdę wykryć stopień stężenia pośmiertnego w organizmie.

5 Zobacz, jak rozkład lub zepsute ciało. Im dłużej osoba nie żyje, tym bardziej, że jest zepsute.

Jak leczyć pooperacyjne Wyczerpanie

Jak leczyć pooperacyjne Wyczerpanie


Pooperacyjne zmęczenie, uczucie skrajnego zmęczenia, często pojawia się po intensywnym zabiegu. To może wpłynąć na ciebie fizycznie i psychicznie - może czuć się zbyt zmęczony, aby funkcjonować poprawnie w każdej dziedzinie swojego życia. Pooperacyjne wyczerpanie mogą być bardzo poważne. Nie należy go lekceważyć.

Instrukcje

1 Wykonaj polecenia lekarza. To jest najważniejsze, aby zrobić po operacji, większych lub mniejszych. Jeśli lekarz zaleci, aby pozostać na leżenia w łóżku przez określoną liczbę dni, należy to zrobić. Wiele osób odczuwa zmęczenie po operacji, ponieważ ich ignorować instrukcjami lekarza.

2 Zwróć uwagę na swój najlepszy wyroku. Jeśli nie czujesz się gotowy, aby rozpocząć funkcjonowanie normalnie ponownie, to dlatego, że prawdopodobnie nie są gotowe. Czasami musisz iść wbrew opinii lekarza, jeśli po prostu nie czujesz się na tyle dobrze, korzystać z wyroku i leżeć w łóżku. Robi więcej niż można obsługiwać będzie odłożyć swoje wyjście z wyczerpania pooperacyjnym.

3 Skorzystaj z pomocy członków rodziny lub przyjaciół. Zapytaj ludzi wokół, aby pomóc w pracach domowych, dostać artykuły spożywcze, ugotować obiad lub przejąć pulę samochodów dla dzieci tymczasowo. Są one prawdopodobnie bardziej niż szczęśliwi, aby pomóc. I ich pomoc uniemożliwi przeżywa dodatkowy stres, że tylko pogorszy swoją pooperacyjną wyczerpanie.

4 Postępuj zgodnie z dobrze zbilansowanej diety. Według American Cancer Society, dobrze zbilansowana dieta może pomóc pozostać silny i energiczny, utrzymanie masy ciała i składników odżywczych, zmniejsza ryzyko infekcji i przyspieszyć gojenie. Wystarczająco dużo witamin w owocach i warzywach i białka przez chude mięso i jeść pełnoziarniste pomoże zapobiec lub wyleczyć pooperacyjne zmęczenie. Może trzeba przestrzegać ścisłej diety bezpośrednio po zabiegu, jednak.

5 Wizyta lub wezwać lekarza, jeśli wyczerpanie pooperacyjny jest ciężka. To normalne, że czujesz się wyczerpany po poważnej operacji, ale chcesz się upewnić, że jesteś zdrowy inaczej. Skontaktować się z lekarzem, jeśli po prostu nie wydają się lepiej czuć w rozsądnym czasie.

6 Trzymaj się z rutyny. Pomoże to twoje ciało wrócić do normalnie funkcjonować. Regularne ćwiczenia po operacji będzie korzystne, ale nie rób intensywny trening, aż będziesz na to gotowy.

Wskazówki

  • Pij dużo płynów, aby zapobiec odwodnieniu. Woda, soki, herbaty i zupy są wielkie możliwości.
  • Powagę operacji może zwiększyć prawdopodobieństwo wyczerpania pooperacyjnym.
  • Unikać narkotyki, papierosy i alkohol po operacji, jak te substancje mogą zapobiegać gojenie.

Różne sposoby, aby oczyścić i detoksykacji organizmu

Różne sposoby, aby oczyścić i detoksykacji organizmu


Nagromadzenie toksyn w organizmie może wywołać szereg stanów i chorób takich jak: zmęczenie, mgły i raka mózgu. Na szczęście istnieją skuteczne sposoby detoksykacji i oczyścić organizm. Usuwanie toksyn z organizmu może poprawić ogólny stan zdrowia i poprawę systemu odpornościowego

Osiem szklanek wody

Nigdy nie doceniać korzyści zdrowotne water.Water może nie być tak aromatyczne jak soki i napoje, ale z regularnego spożycia, to pomoże toksyn wbudowane od ciała. Toksyny te uciec przez oddawanie moczu. Picie co najmniej osiem szklanek wody dziennie trzyma nerki aktywne i promuje oddawanie moczu.

Zdrowe jelita grubego

Zbyt mało błonnika w diecie może powodować warunki takie jak uderzony okrężnicy lub zaparcia. Utrzymanie odpadów wewnątrz jelit zwiększa ilość toksyn w organizmie. Z drugiej strony, regularna aktywność jelit i zwolnienie oczyszczania jelita grubego uwięziony odpadów i przyczynić się do poprawy zdrowia okrężnicy jest. Dodatek włókien zwiększa dzienne prawidłowości, lub użyć systemu oczyścić jelita grubego, aby pomóc detox i oczyścić system. Użyj dodatek włókien i cleanseers okrężnicy jako skierowane.

Toksyny uwolnienia przez Sweat

Gorąca kąpiel czy relaks w saunie na kilka minut dziennie pomaga detoksykacji i oczyścić system naturalny. Ciepło z obu działań otwiera pory i ułatwia pocenie. Pocenie się pomaga uwolnić nadmiar wody, soli i toksyn z organizmu.

Zwiększyć krążenie krwi podczas masażu

Istnieją niezliczone korzyści z masaży. Oprócz łagodzi napięcie mięśniowe i stres, masaże stymulują węzły chłonne i poprawia krążenie krwi. Wzrost przepływu zwiększa systemu filtracji ciała. Lepsze wyniki filtracji w krwiobiegu czystszego i uwolnienia zabudowanych toksyn.

Idź Organics

Wybierając "zielone" produkty gospodarstwa domowego zmniejsza ilość toksyn w swoim domu. Dodatkowo, zakup żywności i napojów z supermarketów organicznych zmniejsza ilość żywności można konsumować hormonami i konserwujący, który może mieć negatywny wpływ na zdrowie.