adcov.com

woda utleniona na zapalenie mieszkow

Korzyści z wodą utlenioną

Nie ma wątpliwości, że woda jest niezbędna nie tylko dla zdrowia, ale samo życie. Bez niego, ciało zamyka się w godzinach. Choć natleniona woda jest już od powstania triathalons w 1980, to w oparciu o wadliwe nauki i zrobi więcej szkody do portfela niż będzie to korzystne jest reżim treningowy.

Cechy

W swoich podstawowych elementów, woda jest cząsteczka kiedy dwa atomy wodoru, wiązanie z jednym atomem tlenu, który jest znany jako H2O. Pierwiastkowy tlen jest zdecydowanie zasadniczą część wody, ale to związane ściśle z "H2"; Nie można oddzielić od wodoru. Gdy tlen zostaje przejęta, ciało zużywa czerwonych krwinek go nosić krwi. Gdy jest związana z węgla i wodoru pijany, to po prostu nie może się przez błonę żołądka, aby osiągnąć te małe czerwone posłańców.

Teorie / Spekulacje

Natleniona woda jest reklamowany jej propagatorów jako sposób zwiększenia natlenienia krwi. Jednak taka teoria nie stanąć do nawet najprostszych ludzką fizjologię: tkanki układu pokarmowego nie mają przyznać cząsteczki tlenu do organizmu. Uwalniają gazy takie zebrane przez punktów wejścia i wyjścia z przewodu pokarmowego - usta (jak odbijanie) lub zwieracza odbytu (jak wzdęcia.) Tylko płuca są przystosowane do przetwarzania tlenu do organizmu, i sposób na zwiększenie płuca "zdolność, aby to zrobić jest przez aerobowe klimatyzacji.

Zapobieganie / Rozwiązanie

W maju 2000 roku, FKH złożyła skargę przeciwko jednej natlenionej dostarczycielem wody, powołując się na fałszywe reklamy. Skarga została złożona, ponieważ dana firma poszła poza granicznych zapewnień zwiększenia wydajności, stwierdzając, że ich produkt "zapobiega lub leczy zagrażających życiu chorób i innych dolegliwości, a wyniki te są ustalone przez badania medyczne i naukowe." że wynikające grzywny wyniosła 375000 dolarów i zawiera program do monitorowania zgodności w przyszłości urzędnicy Spółki z przepisami FTC.

Rozważania

Ponadto do jego ogromnego negatywnego wpływu na środowisko, wszelkie wody butelkowanej - czy to top-of-the-line, laboratorium produkowane natlenionej odmiany lub pokornego Brand Store - jest egregiously drogie w porównaniu do wody z kranu. Jak na ironię, woda z kranu jest faktycznie utrzymywane do wyższych standardów narzucanych jakości. W rzeczywistości, woda butelkowana może kosztować nawet dziesięć tysięcy razy więcej za galon niż woda z kranu.

Ciekawostka

Choć ilość tlenu w natlenionej wodzie są zbyt małe, aby być toksyczne, naukowcy mówią nam, że O2 - gaz tlen - faktycznie silnym, wysoce toksyczne zanieczyszczenia, kiedy po raz pierwszy wprowadzono do atmosfery Ziemi około 2,4 miliarda lat temu. Po pierwsze mikroby fotosyntezy opracowana na planecie i zaczął kopać się proporcjonalnie dużej ilości rzeczy jako odpady metaboliczne, atmosfera była zasadniczo beztlenowej. Reszta planety musiały ewoluować wokół tego, co było w zasadzie toksyczne obciążenia.

Infekcje ucha Lobe

Większość zakażeń płatka ucha są z powodu problemów z kolczykami. Infekcje ucha może być również wynikiem traumatycznego urazu ucha spowodowanego boksu lub zgrywania kolczyk.

Przeszywający

Mając uszy przebite zawodowo z "pistoletu" przebijania ucha do ucha, że ​​przebija z wyjałowionej kolczyk pomoże zapobiec infekcji związanych przebijania earlobe. Lekarz pierwszego kontaktu lub dermatologa jest większość kwalifikowana do przekłuwania uszu i jest bardziej prawdopodobne, aby śledzić sterylnych procedur.

Pielęgnacja przekłutych uszu

Świeżo przebite uszy należy czyścić wodą utlenioną dwa razy dziennie i antybiotyk maść powinna być stosowana. Śledź ten rutynę przez trzy tygodnie. Zawsze czyste nowe kolczyki z nadtlenkiem wodoru przed wprowadzeniem ich w uszach.

Reakcja na metal

Wiele osób ma reakcje na kolczyki z dużą zawartością niklu. Zawsze nosić wysokiej jakości złote lub srebrne kolczyki, aby uniknąć infekcji z powodu reakcji alergicznych wywołanych przez te tanie kolczyki

Uraz

Bokserów i zapaśników mogą rozwijać się zakażenia płatka ucha z powodu powtarzających się lub poważnych obrażeń. Podział uszy mogą być również spowodowane przez wyrwane kolczyki. Chirurgia i antybiotyki mogą zapobiec infekcji, która powoduje kalafior (zniekształcone) lub innego problemu płatka ucha.

Leczenie

Usuń kolczyki, oczyścić ucho z nadtlenkiem wodoru, a zastosowanie antybakteryjne maści dwa razy dziennie w leczeniu swędzenie i czasami wypełnione ropą zapalenie ucha.

Ekstremalne Zakażenie

Zakażenie earlobe zazwyczaj odchodzą po po kilku dniach, ale jeśli to nie należy udać się do lekarza. Mogą wystąpić rzadkie, ale poważne zakażenie zwane tkanki łącznej. Ta infekcja wkrada się pod skórę i może rozprzestrzeniać się do skóry głowy, szyi i ucha.

Terapia Nadtlenek wodoru do cienkich i suchej skóry

Terapia Nadtlenek wodoru do cienkich i suchej skóry


Nadtlenku wodoru (H2O2) jest niepalny, bezwonny, bezbarwna ciecz (składającego się z tlenu i wody) jako środkiem antyseptycznym i gojenia skóry uzdrawiania. Przy stosowaniu na zadrapanie lub nacięcie intensywne pęcherzykowanie dowodem jest wynikiem tlen jest zwalniany i bakterie zniszczone. Nasze ciała produkują również nadtlenek wodoru zniszczyć zniszczyć szkodliwe grzyby, bakterie i wirusy. Nadtlenek wodoru przynosi ulgę dyskomfortu cienkiej skóry suchej skłonnej do podrażnień.

Nadtlenek wodoru Łagodzi cienka, sucha skóra

Pralnia, cienka skóra (skóra pergaminowa) jest niewygodne chorobą skóry, która często pojawia się na udach, brzuchu, ramionach i nogach. Objawy xeroderma to szorstkie, suche plamy łuszczenie się skóry (zewnętrznej warstwy skóry), pęknięcia skóry, zaczerwienienie i ból i swędzenie. Suchość skóry występuje w zimie, gdy powietrze z zewnątrz jest zimno i ogrzewane powietrze wewnętrzne brakuje wilgoci. Suchość skóry występuje również po ekspozycji na światło słoneczne w ciągu lub prezenty jako objaw choroby lub reakcji na leki.

Osób sucha egzema, znany również jako zimowym swędzeniem jest chorobą skóry, która objawia się najpierw na sucho, cienkiej skóry, a następnie przekształca się egzemy. Starsi ludzie często doświadczają tego stanu, który przedstawia, jak swędzenie, boleśnie popękaną skórę. Kąpiele H202 są użytecznym narzędziem do radzenia sobie z tym irytującym zdarzenie medyczne.

Dodaj dodatkowego tlenu do wody do kąpieli, dodając nadtlenek wodoru. Orzeźwiający, jak wody deszczowej, dodanie H2O2 pozostawia suchą skórę nawilżoną i ciało odmłodzony. Przeciwwirusowych, antybiotyków i antygrzybicze, nadtlenek wodoru (H202), jest korzystne w wielu chorobach skóry i zakażeń skóry. Dodaj pół litra wody utlenionej do ciepłej kąpieli wodnej do sprawnego i koją podrażnioną skórę. (Wody lecznicze z "cudownego" wiosną w Lourdes, we Francji jest bardzo wysoko nasycone wodą utlenioną.)

Jeden kufel nadtlenku wodoru (spożywczej) 35 procent roztworu zawiera równowartość 130 litrów czystego tlenu. Większość rozwiązań dostępnych w lokalnych sklepach i aptekach zawierać roztwór 3-procentowy, równa około 10 litrów tlenu.

Human Body Wymaga H2O2 o przetrwanie

Komórki (białe krwinki) w naszym organizmie odpowiedzialne za zwalczanie obcych najeźdźców i infekcji wytwarzają nadtlenek wodoru i używać go do walki z materiału przestępstwa. Zdolność naszego ciała do produkcji nadtlenku wodoru jest niezbędne dla utrzymania życia. Witamina C jest wykorzystywane przez organizm do wytwarzania nadtlenku wodoru. Nadtlenku wodoru z kolei stymuluje wytwarzanie prostaglandyn. Lactobacillus, znajduje się w pochwie i okrężnicy, wytwarzają nadtlenek wodoru, niszcząc szkodliwe wirusy i bakterie, zapobiegając infekcjom pęcherza moczowego, choroby jelita grubego, zapalenie pochwy i szeroki wachlarz innych dolegliwości.

Nadtlenek wodoru Aplikacje

Nadtlenek wodoru miał szerokie zastosowanie medyczne od początku 19 wieku, gdzie był jednym z niewielu środków skutecznych w leczeniu kiły. H202 był również stosowany do leczenia chorób, o wspólnych czasu tym tyfus, wrzody, astma, cholera, gruźlica i krztuścem. Nowoczesne placówek ochrony zdrowia polecam nadtlenek wodoru jako am skuteczne leczenie opryszczka pospolita, ukąszenia owadów, zakażenia pasożytnicze, Candida choroby przyzębia, zgorzel, brodawek, zapalenia dziąseł i brodawek. Czyści powierzchnię skóry niszczenia bakterii, wirusów i grzybów, które powodują zakażenia.

Porady, aby pomóc zatrzymać opryszczkę

Porady, aby pomóc zatrzymać opryszczkę


Spowodowane przez wirus herpes simplex, opryszczka są zaraźliwe, które mogą tworzyć pęcherze na ustach, dziąseł lub podniebienia. Czasami można poczuć tylko-do-zakażonego obszaru mrowienie dzień lub dwa przed opryszczki form. Szybciej można złapać opryszczkę tworzący, tym lepiej. Te bolesne pęcherze wypełnione płynem, który zawiera aktywnego wirusa; po pęcherze wybuch, otwarta rana w końcu wysycha i tworzy strup. To może trwać do 10 dni, aby całkowicie wyleczyć.

Miejscowo kremy i leki przeciwwirusowe

Apteki oferują różnorodne miejscowo kremy, które twierdzą, aby zatrzymać powstawaniu opryszczki, jeśli stosowane w tym mrowienie okresie. Inni wyznają, aby przyspieszyć proces gojenia, utrzymać opryszczki strupy miękki, aby zapobiec ich pękaniu (co spowalnia gojenie), i złagodzić ból opryszczki. Abreva jest popularna miejscowo krem. Leki przeciwwirusowe mogą zmniejszyć objawy i pomóc wysychają opryszczkę raz pęcherze zostały osuszone. Ci, którzy cierpią z powodu ciężkich wyprysków regularnych lub leki przeciwwirusowe mogą brać codziennie, aby zapobiec tworzeniu się opryszczki.

Lód

Czasami lód przetrzymywany wbrew obszarze, gdzie ból jest formowania na zimno (w fazie mrowienia, gdy wiesz, masz zamiar dostać jeden) może zmniejszyć rozmiar ból lub opóźnić jego formacji. W teorii jest to, że wirus wymaga ciepłe, wilgotne środowisko, rozwijać; sprawiają, że lód na zimnym otoczeniu go zniechęcić.

Nadtlenek wodoru

Oczyścić opryszczki wodą utlenioną kilka razy dziennie, aby przyspieszyć czas gojenia. Należy także unikać produktów bogatych w kwas jak pomidory, owoce cytrusowe, sody lub cokolwiek z octem, czy spożywanie go wymaga kontaktu ze swoim opryszczki. Jeśli nie można uniknąć tych produktów, czyszczenia opryszczkę natychmiast po nadtlenkiem wodoru.

Lizyny i naturalnych ekstraktów

Nasz organizm użyciu lizyny do białek, co z kolei wytwarza przeciwko infekcjom przeciwciała, enzymy, hormony i tkanek. Pomaga zatrzymać opryszczkę rozprzestrzenianiu. Podczas epidemii opryszczki, jeść pokarmy bogate w lizynę, takich jak mięso, ryby, produkty mleczne (takich jak ser, jogurt i mleko), drożdży piwnych i kiełków pszenicy; suplementy lizyny (1000 do 3000 miligramów na dobę); lub kupić maść lizyny stosować bezpośrednio do opryszczki, jak tworzy i uzdrawia. Gorzknik, nasion winogron, Echinacea, a ekstrakty liści z oliwek może być zastosowany bezpośrednio do opryszczki. Zastosowanie wyciągu z melisy lekarskiej, która ma właściwości przeciwwirusowe, aby przyspieszyć czas gojenia i zmniejszenie Epidemia nawrotom.

Natlenionej wody pitnej Za i przeciw

Natleniona woda pitna jest skutecznym sposobem, aby oddzielić łatwowierni z ich pieniędzy.
Chociaż prawdą jest, że poziom tlenu rozpuszczonego może być zwiększona w wodzie, korzyści są widoczne tylko przez wody oddycha stworzeń. Ludzie nie absorbują znaczne ilości tlenu przez ich systemów trawiennych. Kilka głębokich oddechów będzie zrobić więcej, aby zwiększyć poziom tlenu we krwi dla człowieka, niż będzie kwarta drogiej natlenionej wodzie.

Co to jest natlenionej wody?

Przez zwiększenie ciśnienia atmosferycznego około wody lub pęcherzyków powietrza rozproszonego wysokiej zawartości tlenu w wodzie, poziom rozpuszczonego tlenu w wodzie będzie zwiększona. To jest wymierny fakt.
Po sprzedawców sprzedawać natlenionej wody, istnieje możliwość sprzedaży wody z wyższym poziomem rozpuszczonego tlenu, niż można znaleźć w beczki lub zwykłą wodą mineralną.

Kto korzysta z wody o wysokim poziomie rozpuszczonego tlenu?

Ryb i płazów wyciągnie wiele więcej tlenu do systemów, gdy są one w wodzie wysokiego poziomu rozpuszczonego tlenu. Ich skrzela są przeznaczone do rysowania tlen z wody.
Jeśli Twojej okolicy zgłasza "kill Fish", gdzie jezioro lub rzeka widzi niezwykłą liczbę martwych ryb, najbardziej prawdopodobną przyczyną są zanieczyszczenia lub niski poziom tlenu rozpuszczonego.
Większość państw regularne kontrole poziomu zawartości tlenu rozpuszczonego w ich jeziorach i rzekach jako metody określania stanu zdrowia lokalnej ekosystemu.

Trawienie ludzkie

Ponieważ natleniona woda powinna zakończyć się w żołądku człowieka, wyższe poziomy rozpuszczonego tlenu nie jest w stanie przenosić się z wody do krwiobiegu przez trawienie tylko.
Ludzie wyciągnąć tlenu do krwiobiegu poprzez oddychanie. Nasze płuca są przeznaczone do dostarczania tlenu; Nasz układ trawienny dostarcza inne niezbędne składniki odżywcze.
Ilości tlenu dodane do krwiobiegu poprzez spożycie kwartę wysoko natlenionej wody będzie mniej niż tlenu dodana przez kilka głębokich oddechów.

Korzyści z wodą utlenioną

W większości przypadków natleniona woda jest wytwarzane z surowców za bezpieczne, jak woda z kranu. Należy również filtrowane i czysty, jak zwykłej wody butelkowanej, jeżeli jest ona wykorzystywana przed datą ważności.
Jak woda mineralna, najbardziej utlenione wody usunięto chloru lub chloraminy dodawany przez wodociągów miejskich w celu zapobieżenia tworzeniu zanieczyszczeń w czasie.
Kiedy wprowadzane są wyższe poziomy tlenu, mogą mieć działanie utleniające na bazie wodnej resztkowych substancji organicznych.
Podczas picia natlenionej wody nie zaszkodzi człowiekowi, wlewając wodę do akwarium to na człowieka pokaże poprawę zdrowia ryb przez człowieka.
Tak jak w przypadku innych "ulepszonych" wody, główne korzyści dla ludzi, należą do zakresu efektu placebo. Nie konsument chce uwierzyć, że spędził 500 razy tyle, co koszt litra wody z kranu do tylko pić wody z kranu. Mogą czuć dodatkową energię na chwilę, jak alternatywę do uczucie głupie.

Ryzyko natlenionej wody

Oprócz spędzania jeszcze więcej pieniędzy do wody z kranu niż kupujący spędzają kupowania wody w butelkach, dodatkowa filtracja widać w większości tlenowych wód oznacza data ważności jest ważne.
Butelka natlenionej wody będzie najczęściej mają mniej środków odkażających i bardziej gościnną środowisko dla patogenów przenoszonych przez wodę, niż woda z kranu.
W przeciwieństwie do innych "wzmocnione" oszustw, takich jak wody heksagonalnej wody, natlenionej wody może zapewnić pozytywne środowisko dla patogenów.
Nie piję butelkę natlenionej wody po upływie terminu ważności.

Strona główna zadośćuczynienie Walki drożdżycy

Strona główna zadośćuczynienie Walki drożdżycy


Wiele osób uważa, że ​​po rundzie antybiotyków mają drożdże. Dzieje się tak, ponieważ antybiotyk zabija bakterie zarówno inwazyjne i pożyteczne bakterie w ciele. Nie jest selektywny. Start środków do zwalczania zakażeń drożdży są niedrogie i bardzo skuteczne. Większość nie trzeba specjalnego sprzętu.

Znaczenie

Zrozum, że drożdże rosną w miejscach wilgotnych. Termin naukowy dla drożdży Candida i jest to grzyb. Drożdże naturalnie występuje w skórze i w wilgotnych obszarach, jak usta lub pochwy. Gdy istnieje równowaga między bakteriami i drożdżami, wszystko działa dobrze, ale antybiotyki i inne czynniki mogą zmieniać. Jeśli jest zbyt mało bakterii z powodu normalnych środków lub antybiotyk, to drożdże nie mają naturalny system kontroli i równowagi oraz tworzy drożdże. Drożdże nie jest to infekcja, ale nadmiar drożdży.

Funkcja

Pamiętaj, że antybiotyki zabijają zarówno przyjazne i inwazyjnych bakterii. Pożyteczne bakterie są częścią systemu kontroli i równowagi dla Twojej skóry. Jeśli zniszczyć większość bakterii w organizmie, nie ma nic, aby utrzymać w ryzach i drożdże to przejmuje. Jest to drożdże. Nie rozpaczaj; większość infekcji drożdży usunąć z odpowiedniej diety i stosowania kilku środków domu.

Cechy

Odkryj cuda jogurt. Jogurt ma naturalną Lactobacillus acidophilus. Bakterie te są przyjazne bakterie znaleziono w organizmie. Jeść jogurt lub stosuje się go na obszarze, który ma drożdże. Upewnij się, że masz jogurt z żywymi bakteriami i bez smaku lub dodatku cukru. Jeśli masz pochwy drożdże, umieścić go na końcu tamponu i włożyć tampon. Jeśli go spożywać, a potem po prostu sprawdzić na se jeśli zawiera Lactobacillus acidophilus lub mówi kultury na żywo w pojemniku. To może być każdy rodzaj jogurtu, smaku, bita lub owoców wypełniony. Jedzenia jednego pojemnika dziennie, o tej samej godzinie każdego dnia. Kontynuować przez co najmniej tydzień afteer zakażenia czyści.

Rozważania

Użyj alternatywy do jogurtu. Niektórzy ludzie po prostu nie lubię jogurtu lub na laktozę i nie można go jeść. Jeśli tak jest, probiotyki. Jeden bardzo prosty środek domu walczyć drożdże z kategorii probiotyków jest acidophilus. Acidophilus jest w różnych formach; tabletki, kapsułki lub ciekłego. Lactobacillus acidophilus, jeśli bakterii znalezione w jogurcie. Spójrz na etykietę, aby upewnić się, że leczenie acidophilus nie zawiera masy mlecznej, jeśli jesteś z nietolerancją laktozy. Istnieją pewne unikalne korzyści biorąc bakterie, ale również wzmacnia system odpornościowy i pomaga jasne biegunkę oprócz jego roli jako środka domu do zakażeń drożdży.

Ostrzeżenie

Przestają jeść żywności, które zawierają drożdże. Jeśli wziąć drożdże piwne odżywcze, w natychmiast zatrzymać. Trzymaj się od pieczywa i produktów na bazie drożdży, takich jak chleb, ser i ocet, alkohol. Te przeciwdziałania skutkom wprowadzenia przyjaznych bakterii, ponieważ wprowadzają więcej drożdży.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Zostać w domu, jeśli używasz czosnek stosowany miejscowo. Może skończyć się zapach jak danie główne we włoskiej restauracji. Czosnek można zastosować bezpośrednio do obszaru dotkniętego przez taping ząbek czosnku do cięcia skóry, stosując sok z czosnku do obszaru lub stworzenie wkładki, jeśli drożdże to pochwy. Podczas tworzenia wkładkę, zdjąć zewnętrzną łuskę z ząbkiem czosnku, zawiń go w gazę i zawiązać ją. Upewnij się, że masz wystarczająco dużo gazę na długi wkładki. Smarować czosnek / gazę i włożyć do pochwy z ogona gazy pozostały na zewnątrz w celu łatwego wyszukiwania. Można również stosować sok z kruszonym czosnku do tamponu i włóż ją. Możesz wziąć tabletki czosnku, jeść czosnek lub po prostu pić sok z czosnku. Są to doskonałe sposoby wykorzystania go i unikać stosowania miejscowego. Ma właściwości przeciwbakteryjne i przeciwgrzybiczne, jak również inne korzyści zdrowotne.

Potencjał

Wyrwać butelkę wody utlenionej. Nadtlenek wodoru jest zarówno przeciwgrzybicze i przeciwbakteryjne, ponieważ uwalnia tlen, ponieważ działa. Większość zakażeń drożdży wyjaśnić, kiedy stosuje się go bezpośrednio. Jeśli masz pleśniawki, forma drożdże w jamie ustnej, płukać gardło wodą utlenioną.

Rozwiązanie główna stopa Blister

Wspólna stóp blister to zwykłe środki przedmiotów, które można znaleźć w domu, takie jak ocet jabłkowy cydr, olej rycynowy, płatki kosmetyczne, antybakteryjny krem, ciepłą wodą lub wazeliny. Ponadto, żel aloe vera i siarczanu magnezu mogą być stosowane do leczenia pęcherzy stóp. Te środki do domu, są łatwe do zarządzania i kosztuje prawie nic.

Domowe Opcje

Użyj ocet jabłkowy cydr leczyć pęcherze na piechotę. Wymieszać jedną łyżeczkę rozbił się cebuli z łyżeczkę octu jabłkowego i zastosować mieszankę na blistrze. To powinno pomóc szybko wysychają blister.

Olej rycynowy jest doskonałym wyborem dla leczenia pęcherzy stóp. Zastosuj olej rycynowy bezpośrednio dotkniętego blistrze i pozostawić na noc. Blister powinien wyschnąć całkowicie. Unikać zdzieraniu wierzchniej warstwy skóry, czy to suszone.

Wpływ blister moczyć w ciepłej wodzie raz dziennie przez 15 minut. To pomoże oczyścić blister, co pozwala na odprowadzenie i ostatecznie wyschnie.

Można zastosować antybiotyk maść do stóp blistrze do wspomagania gojenia i zapobiec infekcji. Można też dodać łyżeczkę antybiotyk maści do jednego galon ciepłą wodą i moczyć na tym terenie przez 15 do 20 minut. Jednorazowa moczyć powinno być wystarczające do leczenia blister.

Jak leczyć

Aloe vera żel stosowany do stóp blistrze ukoi ból i pomóc wysychają blister.

Użyj podkładki w kształcie pączka bawełniane otaczać obszar blister i ochrony przed zakażeniem. To pozostawia obszar blister otwarty, więc można go wietrzyć. Środek ten jest szczególnie pomocny dla pęcherze na dole stopy.

Zastosuj wazeliny na blistrze przed snem, aby pomóc leczyć blister.

Zanurzyć pęcherzami obszar w jednej filiżanki soli Epsom zmieszanych w galon letnią wodą. Można też dodać łyżeczkę soli do jednego zwykłego kubka zimnej wody, kąpiel w czystej tkaniny bawełnianej i stosować go bezpośrednio na blistrze. Pomoże to uciskać i leczyć blister.

Stóp, aby zapobiec tworzeniu się pęcherzy na pierwszym miejscu, nosić skarpetki z nowych butów i utrzymać stopy czyste.

Więcej Zabiegi

Jeśli masz blister z tarcia, stosuje się półtrwania łyżeczkę olejku z nagietka na tym terenie. Przykryć zwykłego bandaża do przyspieszenia gojenia czy blister jest mała. Jeżeli pęcherz jest większy, przykryć gazą i taśmę klejącą.

Inną opcją leczenia domowe pęcherze jest zastosowanie maści lukrecji na tym terenie. Użyj około jedna czwarta łyżeczki i przykryć bandażem.

Kiedy pęknie blister, przemyj delikatnie wodą z mydłem, a następnie spłukać wodą utlenioną. Zastosuj maść z nagietka i bandaż. Zostaw bandaż na noc, a następnie wyjmij ją z rana więc strona blister może dostać trochę powietrza i wyschnąć.

Jak używać ziół w leczeniu trądziku

Jak używać ziół w leczeniu trądziku


Choć trądzik jest wspólne dla nastolatków, wielu dorosłych też są dotknięci tą chorobą skóry. Powszechnie uważa się, że nadczynność gruczołów łojowych są główną przyczyną trądziku. Robią pory w ciele lepkie więc brud i bakterie pułapki. Jednakże, podczas gdy te gruczoły łojowe pewnością może prowadzić do wyprysków skórnych, nie są jedyną przyczyną trądziku. Alternatywne lekarzy medycyny uważają, że trądzik jest spowodowany przez skórę uwalniając toksyny, kiedy poci. Wielu z tych lekarzy zalecają pacjentom używać ziół do wyeliminowania tych szkodliwych, wywołujących trądzik toksyn. Zioła jak mniszek lekarski, Chaparral i żółtego korzenia doku może być bardzo korzystne dla osób cierpiących na trądzik. Wykonaj następujące kroki, aby dowiedzieć się więcej.

Instrukcje

Użyć suszonych ziół okład w leczeniu trądziku

1 Uzyskaj suszoną lawendę, Chaparral i żółty korzeń rocka z renomowanego hodowcy organicznego lub z domu ogrodu.

2 Użyj moździerza do mielenia suszonych ziół, aż staną się puszysty i dobrze wymieszać.

3. Przenieść mieszaninę do naczynia i rozpocząć dodawanie małych ilości ciepłej wody, aż staje się gęsta pasta.

4 Przełóż na gazy lub muślinu, że rozeszła się na czystej, płaskiej powierzchni. Kiedy skończysz, to jest okład.

5 Dokładnie oczyścić twarz przed użyciem okład. Nadtlenek wodoru działa dobrze.

6 Połóż się z okład całkowicie zakrywając twarz.

7 Trzymaj okład w miejscu przez co najmniej godzinę. W tym czasie mogą wystąpić lekkie uczucie pulsowania, które jest spowodowane przez ziół rysunek toksyn ze skóry i krwi.

Zrób okład do świeżych ziół w leczeniu trądziku

8 Sprzedam świeże lawendy, żółty korzeń rockową lub chaparral w lokalnym sklepie ze zdrową żywnością lub rosną to sam w ogrodzie. Do najświeższych ziół, przejdź do domowej uprawy trasą.

9 miejsce w przybliżeniu 2 uncje każdego zioła do rondla z 1 szklanką wody.

10 Niech mieszaniny gotować na wolnym ogniu przez 2 minuty.

11 Połóż kawałek muślinu lub gazy na czystej, płaskiej powierzchni i wlać płyn nad szmatką.

12 Upewnij się, że twoja twarz jest całkowicie czyste przed zastosowaniem leczenia płucząc je wodą utlenioną.

13 Włożyć okład na twarz. Upewnij się, że cały teren jest objęty.

14 Plan mieć okład na twarzy przez co najmniej godzinę. Dowiesz się, kiedy leczenie jest ponad. Już nie będziesz czuć pulsowanie światła, który mówi, że zioła są wyciągając toksyny.

Wskazówki:

  • Chociaż zioła są tanie w przypadku zakupu luzem od hodowcy organicznego, możesz zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy, coraz je samodzielnie.
  • Leki ziołowe nie powinien być stosowany w leczeniu zagrażających życiu obrażeń. W przypadku wystąpienia poważnych, nagłych objawów, takich jak problemy z oddychaniem, bóle w klatce piersiowej, halucynacje, wymioty krwią lub bardzo wysoka gorączka, należy niezwłocznie skonsultować się z lekarzem.
  • Należy pamiętać, że zioła najbardziej lecznicze nie mają być podjęte przez długie okresy czasu. Zdecydowana większość ziół leczniczych mogą być bardzo przydatne w leczeniu dolegliwości krótkoterminowych, takich jak trądzik, ale mogą stać się toksyczne, jeśli stosowany dłużej niż reżyserii.

Jak wybielić Protezy Szybko

Jak wybielić Protezy Szybko


Wiedząc, jak wybielić protezy szybko może zachować się uśmiechając. Nic nie jest bardziej kłopotliwe niż barwione lub przebarwione zęby. Miej uśmiech jasny przez czyszczenie protezy regularnie oraz unikanie pokarmów, które je zabrudzić.

Instrukcje

1 SCRUB - Scrub protezy z wody i sody oczyszczonej, a następnie codziennie przemyć wodą utlenioną. To je utrzymać białe codziennie. Następnie można myć je z ulubioną pastą i dać swój język i dziąsła dobry szczotkowanie, jak również.

2 Uporczywe plamy - Bleach protezy jeśli masz uporczywe plamy. Nie należy trzeba wybielać je na bieżąco, tylko jeśli mają plamę, że codzienność nie usuwa. Umieszczać protezy w szklanej misce z wystarczającą wybielacza na ich pokrycie. Zostaw im moczenie przez okres do pół godziny lub do momentu, plama jest usuwany. Przemyć je dokładnie przez kilka minut, a następnie umyć je z ulubioną pastą.

3 Czego unikać - Upewnij się, że unikanie pokarmów, które powodują uporczywe plamy na protezy, takich jak kawa, herbata, i ciemnych jagód lub soków. Łatwiej jest uniknąć zabrudzenia.

4 żywności do jedzenia - Jedz pokarmy, które w naturalny sposób pomagają utrzymać protezy czyste i świeże usta. Żywności, takich jak cytryny, rodzynki i imbiru nasze zęby naturalnie czyste i bielone.

Możesz wybielić protezy szybki, gdy trzeba.

Jak szczotkować zębów bez pasty do zębów

Czyste zęby równe zdrowe usta. Pasta do zębów jest kluczem do utrzymania zębów w czystości. Wiele osób korzysta z alternatywnych rozwiązań, takich jak proszek do zębów pasta do zębów lub pasty domowej roboty, które utrzymują zęby tak czyste, jeśli stosowane regularnie. Wierzcie: można myć zęby bez pasty do zębów.

Instrukcje

Zastosowanie do czyszczenia zębów produkty alternatywne

1 Kup proszek do zębów w sklepie ziołowym. Proszek jest sucha, kreda, jak zwykle w proszku zawierające łagodny materiał ścierny jak sól, mydło do czyszczenia i smaku. Zanurzyć szczoteczkę w wodzie, a następnie w małej ilości proszku do zębów. To działa podobnie jak pasta do zębów.

2 Dodaj glicerynę do sody oczyszczonej do postaci pasty do mycia zębów. Kwoty są do Ciebie. Szczotkowanie zębów jest ważniejsze niż to, co można wykorzystać na szczotkę.

3 Oczyść usta wodą utlenioną jak przy płukania jamy ustnej. Świst wokół ust, upewniając się pluć to wszystko. Przemyć kilka razy z czystej wody, aby uzyskać wszystkie nadtlenku wodoru na zewnątrz.

Make Your Own proszek do czyszczenia zębów

4 Mix 1 część soli na 3 części sody oczyszczonej. Sodą substancja chemiczna, podczas gdy sól jest ścierny, który ułatwia usuwanie płytki nazębnej, tak jak pasta do zębów.

5 Dodaj smak miętowy lub jak wintergreen oleju, jeśli chcesz. Mieszaninę proszku do zębów przechowywać w szczelnie zamkniętym pojemniku.

6 Zanurzyć wilgotną szczoteczkę do sody, i myć jak przy paście do zębów.

Home Remedy do usuwania plam z zębów

Dzisiaj, wybielanie zębów, konieczne stało się tak, jak zabieg kosmetyczny szamponu. Jest to coraz bardziej rzadkością, aby zobaczyć "naturalnie białe" zęby. Z tego powodu, jeśli jesteś na poplamione końcu spektrum, to wyróżnia się. Ale laserowe wybielanie zębów procedur u dentysty może być dość kosztowne - nie wspominając bolesne - i wiele z ponad-the-counter zestawów, długoterminowe, może również dodać do kosztów. Tak więc, wiele osób używa środków domu z wielkich wyników, bez rozbijania banku.

Truskawka

Zdrowy rozsądek nie mają nam łącząc czerwony truskawkowy plamy z białymi zębami. Ale to działa. Pokrojone truskawki i pocierać ją cały czas zębów. Odczekać około 20 minut i szczotki. Trzeba myć nie tylko, aby zobaczyć wyniki, ale również dlatego, że cukier nie jest dobre dla zębów.

Soda oczyszczona

Inny środek domu, który nie jest niepodobny do roztworów czyszczących wykorzystywanych podczas regularnego czyszczenia zębów przez higienistki stomatologicznej, polega sodę. Mix 1 łyżeczka. sody ze szczyptą soli i około trzech kropli octu. Mieszanina bańka nieco. Posmaruj go na zębach. Odczekaj kilka minut i umyć normalnie z pastą. Będzie to nie tylko wypolerować powierzchnię szkliwa, ale należy wybielić zęby, jak również.

Oliwa z oliwek

Wlać oliwę z oliwek na białym myjki i wyszorować zęby. Odczekaj kilka minut, spłukać i szczotki.

Woda utleniona

Wylej kroplę wody utlenionej na twój szczoteczką i dodać trochę sody oczyszczonej. Nie połykać, jak nadtlenek wodoru powinny być używane tylko jako płukanka. Teraz szczotkować i spłukać jak zwykle. Środek ten działa, ale powinien być ograniczony do raz w miesiącu, jak to może być bardzo trudne na szkliwo zęba.

Jak uniknąć zaburzeniami nabłonka rany

Skóra jest jednym z największych narządów. Skóra składa się z dwóch warstw zewnętrznych naskórka i skóry właściwej, która znajduje się pod spodem. Gdy naskórek rannych, proces odrostu skórze nad raną jest znany jako epitelializacji. Wiele czynników może zakłócić nabłonka i utrudniać proces gojenia. Stanów chorobowych, takich jak cukrzyca i choroby naczyń może opóźnić nabłonka, jak również zakażenia i suchym, wieku i diety. Niektóre z tych problemów są poza kontrolą, ale są kroki, które można podjąć w celu przyspieszenia odbudowy Twojej skóry.

Instrukcje

1 Ćwiczenie przez 30 minut dziennie. Podejmowanie czynności, takich jak chodzenie, taniec, jazda na rowerze czy nawet ogrodnictwo może zwiększyć ogólną cyrkulację. Zwiększającą przepływu krwi powoduje przemieszczenie tlenu w całym organizmie i przyśpiesza usuwanie odpadów metabolicznych, co sprzyja wzrostowi i rozwojowi nowych komórek nabłonkowych. Ostatnie badania wykonane w Ohio State University sugerują, że ćwiczenia fizyczne mogą zmniejszyć rany czas gojenia nawet o 25 procent.

2 Weź multiwitaminy codziennie. Złe odżywianie spowalnia proces gojenia, jak istnieje kilka składników odżywczych, które są wymagane do pomyślnego odzyskiwania rany. Witamina jest niezbędnym elementem w tworzeniu komórek nabłonkowych. Witamina C jest wymagana do budowy kolagenu (jeden z włókien wspomagającego skóry). Zapewnia również antyoksydanty neutralizują wolne rodniki i zwiększyć pracę układu odpornościowego. Witamina K jest niezbędna do tworzenia czynników krzepnięcia, które zapobiegają krwawienie z rany. Witamina E i zwiększa ilość i stężenie kolagenu wytwarzanego w organizmie.

3 Trzymaj ranę wilgotną regularnych zastosowań antybakteryjną maści lub żelu z aloesu. Rany przechowywane w suchym otoczeniu trzech do pięciu razy dłużej leczyć niż narażone na wysokim poziomie wilgoci, i ma tendencję do powodowania rannych poszczególne wyższe poziomy dyskomfortu podczas procesu gojenia.

4 Rzuć palenie i unikać ekspozycji na bierne palenie. Nikotyna w dymie papierosowym prowadzi powoduje zwężenie naczyń krwionośnych, zmniejszając dostępne dopływ krwi, a następnie z głodu komórek nabłonkowych tlenu. To nie tylko opóźnia gojenie się ran, ale także zwiększa ryzyko zakażenia w miejscu szkody, które może prowadzić do dalszych powikłań i uszkodzenia otaczających tkanek.

5 Kąpać ranę codziennie wodą utlenioną. Badania przeprowadzone przez amerykańskie Narodowe Instytuty Zdrowia sugeruje zastosowanie tego remedium dawnych czasów do otwartej rany pomaga przywołać białych krwinek do obszaru poszkodowanej. Gdy alarm chemiczny został wysłany, bojownicy infekcji i zaczynają poruszać się w naprawianie szkód.

Bośniacki sposób, aby usunąć woskowiny

Bośniackich mężczyzn i kobiet, medycyny ludowej i wykorzystać środki do domu z różnych problemów zdrowotnych. Bośnia jest krajem Trzeciego Świata, w których pomoc medyczna jest dostępna, ale nie zawsze są przystępne. Strona główna zadośćuczynienie za usunięcie woskowiny są podobne do tych środków stosowanych w innych krajach, i zazwyczaj obejmują artykuły gospodarstwa domowego, które są łatwo dostępne.

Woda utleniona

3 procentowy roztwór nadtlenku wodoru jest stary lek stosowany w Bośni do nadmiernego usuwania woskowiny. Przechylić głowę na bok i zastosować 03:57 kropel nadtlenku wodoru bezpośrednio do ucha z zakraplacza. Usłyszysz musującym jak rozpuszczenia woskowiny.

Rozpuszczono woszczek muszą być usuwane przez łagodne natryskiwania wody do ucha z bańki strzykawki. Przechylić głowę na bok, tak by woda biegnie z powrotem, a następnie umieścić dwie krople alkoholem do ucha do wysuszenia go. Pochyl głowę po alkoholem został zastosowany, aby umożliwić nadmiar zabraknie. Potem czyszczenia ucha zewnętrznego czystą ściereczką.

Oliwa z oliwek

Bośnia znajduje się naprzeciwko Włoch, a oliwa z oliwek jest popularna zarówno w domu do gotowania i środków. Bośniackich matki często używać podgrzać oliwę z oliwek dla dzieci cierpiących na infekcje ucha. Ogrzewa się olej z oliwek może być również stosowany do woskowiny, pomaga zmiękczenia i Skraplanie woskowiny.

Warm metalową łyżeczkę nad kuchenką, więc jest ciepła w dotyku, ale nie pali gorący. Umieść jedną lub dwie krople oliwy na łyżce, a następnie odchyl głowę do tyłu tak, oliwa z oliwek może być kapała do ucha. Możesz masować zewnątrz ucha na pięć minut do pracy oliwy do ucha. Przechylić głowę na bok i pozwolić woskowina i nadmiar oleju zabraknie. Używaj miękkiej ściereczkę do czyszczenia, które pochodzi z woskowiny na zewnątrz ucha.

Soda oczyszczona

Soda oczyszczona jest niesamowity produkt gospodarstwa domowego, który jest dostępny na całym świecie, nawet w Bośni. Sody może być stosowany jako środek domu woskowina-usuwania. Umieść łyżeczkę sody oczyszczonej na trzy czwarte szklanki bardzo ciepłej wodzie i użyć żarówki strzykawki zastosowanie trzy krople roztworu do ucha. Po pięciu minutach przemyj ucho ciepłą wodą i strzykawki, aby uzyskać resztki woskowiny z ucha.

Jaka jest różnica między Aptekarz nadtlenku wodoru & Food Grade?

Jaka jest różnica między Aptekarz nadtlenku wodoru & Food Grade?


Raporty przenikają w internecie na temat możliwych korzyści zdrowotnych nadtlenku wodoru (H202), z ostrymi wyróżnień w użyciu i dostępności między regularnym 3 procent aptekarza lub farmaceutycznym, klasy i 35 procent odmian żywności. Wśród służby zdrowia, jednak debata ustępuje o zaletach i bezpieczeństwa obu rodzajów wody utlenionej do użytku wewnętrznego i zewnętrznego.

Korzystanie z zewnętrznego

Wiele osób myć, kąpać i przemyć wodą utlenioną farmaceutycznej jakości, a także czyste z uszami z nim. Ludzie mogą również korzystać farmaceutycznej klasy H202 za sprzątanie domu i dotlenienie ogrody. Przygotowanie i pakowanie żywności przemysłowa używać do celów spożywczych H202 do dezynfekcji urządzeń.

Do użytku wewnętrznego

Nadtlenek wodoru spożywczym jest jedynym rodzajem zalecane do stosowania wewnętrznego, ale ostrzega, że ​​zużycie FDA dowolnego gatunku H202 może być niebezpieczne. Przed podjęciem celów spożywczych H202 wewnętrznie, rozcieńczyć go z 35 procent do 3 procent, umieszczając tylko kilka kropli w szklance z wodą.

Zagrożenia

Możliwe działania niepożądane obu gatunków nadtlenku wodoru obejmują: nudności, wymioty, krwawienie wewnętrzne i wrzody. Dodatkowe potencjalne skutki uboczne H202 żywnością obejmują zator, udar, paraplegia i śmierć. Żywnością H202 jest uznawane za istotne zagrożenie dla statku.

Instrukcje plaster Bandaż w płynie

Instrukcje plaster Bandaż w płynie


Ciekłe bandaże przez plaster oferują "jeden krok" aplikacji do uszczelniania i ochrony rany. To jasne i wygląda tak, jakby nic nie obejmujące go. Ten produkt jest idealny sposób na pokrycie żadnych zadrapania, drobne kawałki lub pęcherze, które są na wszystkich nieosłoniętych miejscach na ciele.

Przygotowanie rany

Oczyścić ranę dokładnie. Sterylną gazą, zetrzyj nadmiar krwi. Nałożyć leczniczej gojenie aerozolu lub przetrzeć wodą utlenioną na kawałku siatki. Oczyścić cały teren z roztworu leku i niech wyschnięcia. Próbując wytrzeć do sucha wytrzeć leki można wyłączyć. Nie stosować wszelkiego rodzaju maści po jej czyszczeniu.

Stosując bandaż

Usuń wacik z woreczka wewnątrz pudełka. Plaster zawiera 10 waciki w polu. Użyj wacika na pokrycie całego płynu z rany uzdrawiającą, i nie dotykać rany przez co najmniej dwie minuty po aplikacji. The Band-Aid płynne bandaże są przydatne, ponieważ są szybkie do zastosowania i nie mają do czynienia z peelingiem bandaże i tendencją do rany na dobę. Ciecz band-aids iść na raz i stopniowo schodzą jak rana zaczyna się goić. To chroni ranę przed brudem i zarazkami, więc leczy się szybko.

Co to jest płyn zespół pomocy i jakie są jego zastosowania?

Ciecz band-aids są idealne do drobnych skaleczeń, otarć, odcisków i pęknięć skóry. Wzór jest wykonany z kopolimeru akrylowego, który jest, co powoduje, że uzyskuje się klarowny uszczelnienie nad raną, aby go chronić. Tego typu bandaż nie powinien być stosowany na oparzenia lub rany, które wydaje się być zainfekowany. Skonsultować się z lekarzem, jeśli wydaje się, że rana jest zakażona, jeśli masz poważne oparzenia lub bardzo głębokie cięcie.

Maści do Heal Cuts

Maści do Heal Cuts


Cięcia są częste urazy i zwykle wymaga tylko drobnych pierwszej pomocy. Jednakże, jeśli cięcia nie są zadbane, nawet najmniejszych kawałków może się zarazić i prowadzić do poważniejszych problemów zdrowotnych. Użyj maści pomóc rany goją się szybciej, bez skutków ubocznych lub infekcji.

Over-the-Counter maści

Over-the-counter antybiotyk maści można kupić w narkotyki, wygody i dyskontów. Sprzedawane pod markami takimi jak Neosporin i Ultra MIDE te maści działają utrzymując cięte czyste i wilgotne. Mogą one również pomóc zminimalizować blizny i może pomóc blisko cięcia.

Strona główna zadośćuczynienie

Najlepszy środek domu dbając o cięcia jest mydło i woda. Przemyć cięcia wodą. Następnie umyć powierzchnię przy użyciu ręcznik z mydłem i wodą. Przemyć ponownie czystą wodą. Upewnij się, że brud jest z cięcia. Zrób domowe maść mieszając 1/2 uncji Betadine, 5 uncji cukru i 1 1/2 uncji antybiotyk maści. Przykryć cięcia maścią i zastosować opatrunek. Przepłukać maść wodą z klanu cięcia wodą utlenioną cztery razy dziennie, stosując za każdym razem nową maść. Cukier w maści zapewnia, że ​​bakterie nie zaczyna rosnąć, co zmniejsza ryzyko infekcji i blizn.

Bandaże

Po zastosowaniu maści do cięcia, upewnić się, że rana pozostaje czysty, stosując opatrunek. Dla większości cięć, regularne bandaż klej zadziała. Jeśli cięcie jest postrzępione lub krawędzie cięcia są dalej od siebie, należy użyć bandaż motyla lub Steri-strip. Te rodzaje bandaży będzie ciągnąć krawędzie cięcia zamknięte tak, że można go leczyć w pełnym zakresie.

Kiedy wezwać lekarza

Od czasu do czasu, cięcie nie uleczy prawidłowo lub będzie zbyt ciężka dla maści i bandaż. W takich przypadkach udać się do lekarza. Pewne oznaki, że należy udać się do lekarza są czerwone paski biegnące od cięcia, ropa sączące się cięcia, gorączka 100 stopni lub więcej lub krawędzi, że nie będzie w pobliżu. Natychmiast udać się do lekarza, jeśli czujesz nadmiernego bólu po okolicy lub cięcia nie zatrzymać krwawienie po 20 minutach.

Strona główna Ulga dla Półpasiec

Półpasiec wynikają z półpaśca (znany również jako varicella zoster), wirus, który powoduje ospę wietrzną. Każdy, kto miał ospę jest podatny na półpasiec, jak wirus drzemie w systemie i może ponownie pojawić się w wieku dorosłym. Półpasiec powoduje bolesne i swędzącą czerwonych pęcherzy na powierzchni skóry, które mogą się gwałtownie od jednego do trzech tygodni w czasie. Na szczęście są w domu środki można wykorzystać, aby pomóc kontrolować ból i swędzenie związane z tą chorobą.

Przed pęcherze

Przed wysypka i pęcherze rzeczywiście pojawi się, może wystąpić ból i tkliwość, które zwykle trwa od trzech dni do tygodnia przed pęcherze zaczynają formowania. Najlepszym sposobem, aby złagodzić ból przed pęcherzami określonych w jest w użyciu ponad-the-counter przeciwbólowe, takie jak Tylenol lub Advil. Ponadto, zgodnie z Matką Nature.com, zwiększenie suplementów witaminy C i B-kompleks będzie wzmocnić układ odpornościowy przed wirusem i pomóc w odbudowie uszkodzonych nerwów, jak wirus atakuje komórki nerwowe, gonty przyczynę większość bólu związanego z stan.

Gdy zestaw W pęcherze

Może się to wydawać sprzeczne z intuicją, ale pozostawiając pęcherze sam może być najlepszym rozwiązaniem, i stosowanie kremów i maści może faktycznie spowolnić naturalny proces gojenia Twojej skóry. Jednak tarcie kostki lodu na powierzchni może łagodzić swędzenie i ból.

Zastosuj balsam Calamine do skóry wokół obszaru. Przechowywać płyn w lodówce, dopóki nie będzie go używać, jak chłód balsam będzie lepiej łagodzić ból.

Jeśli ból z blistrów jest po prostu zbyt intensywne, można zastosować miejscowe, przeciwbólowe pastę, która pomoże złagodzić ból. Weź dwa lub trzy tabletki aspiryny, zgnieść je dokładnie i wymieszać z 1 do 2 łyżki. z alkoholem w celu utworzenia pasty. Zastosuj ją delikatnie na pęcherze. Jeśli jednak pęcherzyki są otwarte i czynnych nie stosuje się tę mieszaninę, jako alkohol tylko spowodować więcej bólu i spalanie.

Spróbuj biorąc "skrobia" kąpieli w celu łagodzenia bólu i pomóc się zrelaksować przed snem. Uruchom chłodne kąpieli --- nie gorąco, a ciepło będzie podrażniać pęcherze --- i dodać garść mąki kukurydzianej lub koloidalny płatki owsiane do mieszanki. Wygrzewania, tak długo, jak potrzeba, aby pomóc tymczasowo łagodzi ból.

Zawsze miej pęcherze suche i oprzeć się pokusie, aby je porysować. Zimnica czasami je wodą utlenioną lub antybiotyk maści jeśli wydają się być zainfekowany coraz. Jednakże Neosporin i neomycyny, dwa wspólne maści antybiotyki, działają jako uwrażliwiające na skórę może wywołać więcej bólu po dodaniu go do pęcherzy; dermatolodzy zalecają korzystania polysporin lub erytromycyna zamiast.

Usuwanie znaczników skóry naturalne

Tagi skóry są łagodne, ale często brzydkie, narośla na skórze, które są powszechne na szyi, pachy, pachwiny, pod piersi i wokół oczu. Ponieważ nie są nowotworowe lub znakiem choroby, nie ma powodu, aby je usunąć medycznych i większość planów ubezpieczenie zdrowotne nie obejmują procedury. Na szczęście istnieje kilka prostych, bezpiecznych środków można używać w domu.

Przyczyny

Znaczniki skóry --- znane w medycynie jako acrochordon --- są miękkie, ruchomy, flesh- lub nieznacznie ciemniejszej barwie zmiany, które są przymocowane do korpusu slim "łodygi". Lekarze nie rozumiem zupełnie, co powoduje te zmiany, ale możliwe przyczyny obejmują oporność na insulinę, ciąży, przyrost masy ciała, dziedziczność, wirus brodawczaka ludzkiego (który powoduje brodawki), lub po prostu otarcia, jakie występują w większości tagi pomarszczonych obszarów lub fałdy skóra.

Usuwanie

Tagi skóry są zwykle łagodne, ale jeśli są one bolesne, zakażone, nieruchome lub jeśli masz inne wątpliwości, mają swoje dermatologa lub lekarza ogólnego je sprawdzić.

Odcinania znacznik skóry jest jednym z najbardziej powszechnych metod usunięcia. Wbrew powszechnemu przekonaniu, że jest rzadko procedura bolesne lub niebezpieczne, pod warunkiem, że są ostrożni. Wysterylizować nożyczki do paznokci lub strzyżenia przez gotowanie wdrożyć w wodzie, pozwalając jej chłodne, a następnie wycierając instrument z alkoholem. Ustrzel tag skóry się u podstawy, a następnie oczyścić je i zastosować plaster, aby zapewnić przed zakażeniem. Jeżeli obszar krwawienia, należy przetrzeć ją wodą utlenioną, a następnie zastosować plaster.

Kolejny prosty środek obejmuje wiązania nici ciasno wokół podstawy znacznika skóry, która odcina dopływ krwi. W ciągu dwóch lub trzech dni będzie się czarny i opadają. W zależności od lokalizacji znacznika --- wokół oczu, na przykład --- może być dogodną metodą.

Zamrażanie, znany jako cryptotherapy (medycznie terapii zimnej), to popularna metoda stosowana w gabinecie lekarskim, które można zrobić w domu z opieką. Zanurz Q-Tip w roztworze krzepnięcia, takich jak Stopklatka Dr Scholl wyjeździe i stosować go do znacznika skóry, który natychmiast zabija komórki. Ta sama metoda może być stosowana w leczeniu brodawek.

Przeciwwirusowe, olejki eteryczne mogą być również stosowane miejscowo w celu usunięcia etykiety skóry. Oleje te przenikają przez błony komórkowe szybko i zabić tag w swoich korzeni, zapewniając, że nie odrastają. Zastosować olej trzy razy dziennie, aż znacznik znika, zazwyczaj w ciągu dwóch do sześciu tygodni.

Jak leczyć zakażenia zatok?

Jak leczyć zakażenia zatok?


Przekrwienie błony śluzowej nosa, bóle głowy i bóle zatok są objawy zakażenia zatok. Gdy jama nosowa jest obrzęk i stan zapalny, osoba zacznie przeżywa fizyczną manifestację zakażenia. Kluczem do walki tej infekcji jest do drenażu zatok w celu odciążenia przekrwienie i zmniejszyć ciśnienie za ból. Chociaż nie ma bezpośredniego lekarstwo, są środki do domu, który może zabić bakterie i złagodzić objawy, gdy uzdrawia ciało.

Instrukcje

1 Odwiedź ogólnego lekarza w celu potwierdzenia zakażenia zatok i otrzymać receptę na antybiotyki. Zapytaj o skutecznej spray do nosa w celu leczenia objawów. Zważyć plusy i minusy korzystania z przepisanych leków w porównaniu do naturalnych środków. Antybiotyki nie zapewniają szybszą ulgę, mogą wywoływać reakcje alergiczne i przeciwdziałać jej cel. To może prowadzić do wyższej dawki antybiotyku, wymagające mniejszej szybkości odzyskiwania.

2 Ditch kawę i pić gorącą herbatę lub zupę z kurczaka przez cały dzień wraz z dużą ilością wody. To przepłukać śluzu z zatok przez nawilża błonę śluzową. Jeśli mocz rozjaśnia kolor, to jesteś na dobrej drodze.

3 Opróżnić zakraplacz i napełnić go wodą utlenioną. Umieść jedną kroplę każdego ucha trzy razy dziennie. Pomoże to aktywność marynarki czyszcząc swój kanał uszny, pozbycie się wszelkich bakterii i zapobiegania rozprzestrzenianiu się choroby.

4 Otwórz pory i zatok. Uruchom ciepłej wody w umywalce lub napełnić miskę z ciepłą wodą. Zamknij oczy i umieścić twarz bardzo blisko do wody, pozwalając pary uderzył swoją twarz. Wydmuchać nos i zatoki powoli czuć twoje wyjaśnić. Kiedy już to zrobisz na pięć minut, napełnić miskę z parującą gorącą wodę. Upuścić mały ręcznik do wody i pozostaw na kilka sekund. Odcedzić ręcznik i umieścić go na swojej twarzy. Nie należy usuwać aż ręcznik zaczyna chłodzić.

5 Dopasuj dietę. Trzymaj się z dala od żywności, nabiał pikantne i dużych spożycie słodyczy i cukru na kilka tygodni. Weź witamin i suplementów cynku do weź zimno. Jedz pokarmy, które mogą wzmocnić swój układ odpornościowy, takich jak jagody, ciemne winogrona, brokuły i pomidory.

6 Reszta ciała przez cały dzień. Drzemki, jeśli to możliwe i nazywają to noc wcześniej. Pobierz pełny sen w nocy, aby uspokoić ciało i wzmacnia jej mechanizmy obronne.

Wskazówki:

  • Weź kąpiel parową przed pójściem spać. Należy unikać skrajnych temperatur, jak wybuchowych klimatyzatora lub siedząc na słońcu w upalny letni dzień.

Co powoduje wysoki lub niski Azotany?

Co powoduje wysoki lub niski Azotany?


Azotan cząsteczka rozpuszczalnego w wodzie, który jest wykonany przy azotu z amoniakiem miesza się z wodą utlenioną. To nie ma koloru, zapachu ani smaku. Azotany są powszechnie spotykane w niewielkich ilościach w naszej wodzie pitnej, a w sposób naturalny występuje w roślinach i warzyw. Spożyciu małych ilości azotanów dzień nie jest uważane za niebezpieczne; Jednakże, gdy występuje zanieczyszczenie, może powodować problemy zdrowotne.

Niskie poziomy

Azotany są niezbędne do życia roślin. Niski poziom azotanów są powszechne w gleby, roślin, warzyw i wody. Azotanów pozostają na niskim poziomie, zrównoważony, gdy rośliny są w stanie podjąć w większości azotanów, które tworzą naturalny, jak mikroorganizmy rozkładają rozkładających roślin, nawozów oraz obornika. Zużycie azotanów w tych naturalnych poziomów nie jest uważany za niebezpieczny. Agencja Ochrony Środowiska (EPA) przyjęła standard, że woda musi zawierać mniej niż 10 mg / l NO3-N (azotanów).

Wysokie poziomy

Wysoki poziom azotanów może spowodować skażenie wody pitnej. Zanieczyszczenie się dzieje, gdy rośliny są nadmiernie nawożone i dlatego nie są w stanie podjąć w nadmiar azotanów. Deszczu lub nawadniania wody następnie filtruje azotanów w wodach podziemnych. Zanieczyszczenie jest także wspólne powodu wadliwych systemów oczyszczania ścieków, szamba i nadmiaru odpadów zwierzęcych. Źle skonstruowane studnie domowe są podatne na zanieczyszczenia azotanami. Wysokie stężenie azotanów, zwłaszcza w wodzie do picia, może być niebezpieczne dla człowieka jak i zdrowie zwierząt.

Zagrożeń dla Zdrowia

Większość zdrowych dorosłych mogą spożywać duże ilości azotanów, bez efektów ubocznych. Jednak wysoki poziom azotanów w wodzie pitnej, które są konsumowane przez dzieci, które są 6 miesięcy lub młodszych mogą powodować methemoglobinemię znany również jako "syndrom dziecka niebieski." Methemoglobinemia jest chorobą krwi, w którym zdolność krwi do przenoszenia tlenu jest znacznie zmniejszona, co powoduje, że dziecko się zmieni kolor na niebieski. To jest potencjalnie śmiertelne, jeśli nie traktuje. Kobiety w ciąży i osoby dorosłe z niskiej kwasowości żołądka są również na wysokie ryzyko dla tych efektów.

Test dla azotanów

Niezawodny sposób określić zanieczyszczenia wody jest poprzez regularne badania. Dla tych, którzy posiadają w rodzinie dobrze, badania dla azotanów zaleca się co trzy lata. Jeśli woda gruntowa jest znany zostały zanieczyszczone w przeszłości, lub jeśli dom ma mieszkańców, którzy są w grupie wysokiego ryzyka - kobiety w ciąży i niemowląt - zalecane jest badanie bardziej regularnie. Publiczne dostawy wody są regularnie badane na zawartość azotanów. Możesz skontaktować się z wydziałem zdrowia powiatu zapytać o poziom azotanów w twoim mieście.