adcov.com

woda morska a rana

Jak Mineralizuje z wodą morską

Jak Mineralizuje z wodą morską


Podczas gdy woda morska jest zbyt słona, aby bezpiecznie pić, to ma ciekawą jakość posiadania równowagę mineralną które odpowiadają, że w naszej krwi. Woda z oceanu jest naturalnie zasadowy, a pierwiastki śladowe w nim są w rozpuszczonej postaci, która jest łatwa do ciała do strawienia. Obie te cechy obiecują korzyści zdrowotne. Niestety, ilość soli w słonej wodzie prowadzi do dehydratacji i uszkodzenia nerek jeśli pić w znacznych ilościach. Ale jest sposób, aby skorzystać z minerałów śladowych w wodzie morskiej, bez narażania zdrowia na ryzyko.

Instrukcje

Picie wody morskiej dla Minerals

1 Zakup wody morskiej z naturalnego sklepie spożywczym lub dystrybutora. Powód, aby dokonać zakupu za pośrednictwem sklepu, a nie zbieranie wody morskiej bezpośrednio to, że można szukać dostawcy, który filtruje szkodliwe minerały jak rtęć.

2 Działanie dwa i pół mililitrów skoncentrowanego 10 mililitrów wody morskiej lub wody morskiej przy użyciu standardowego na ograniczonym kroplomierza. Umieścić go w szklance.

3 Dodaj osiem do 12 uncji świeżych przefiltrowanej wody.

4 Sip rozcieńczonej wody morskiej powoli w okresie godzinę lub dwie pomiędzy posiłkami.

Metoda alternatywna

5 Zakup czystej soli morskiej ze sklepu ze zdrową żywnością. Jeśli nie masz wody morskiej dostępne, można dokonać zbliżenia rozcieńczonej wody morskiej powyżej przy użyciu soli morskiej.

6 Dodaj 1/8 tspn. --- Kwota o połowę wielkości grochu --- do szklanki świeżej wody.

7 Mieszać mieszaninę aż do rozpuszczenia soli.

8 Sip mieszaninę przez godzinę lub dwie pomiędzy posiłkami.

Wskazówki

 • Picie nierozcieńczony wody morskiej może spowodować niebezpieczne problemy zdrowotne, w tym uszkodzenia nerek. Nie pić nierozcieńczony wody morskiej.
 • Jeśli masz przewlekłą chorobę lub stan, lub wysokie ciśnienie krwi, omówienie korzyści i ryzyko picia rozcieńczonej wody morskiej z pracownikami służby zdrowia pierwszego.

Jak oczyścić wodę morską

Jak oczyścić wodę morską


Jak donosi Africanwater.org, ponad 70 procent powierzchni Ziemi jest pokryte wodą, ale 1,1 miliarda ludzi nie ma dostępu do bezpiecznej wody pitnej. Według Drinktap.org, to dlatego 98 procent tej wody, jest przechowywany w morzu lub oceanach, co oznacza, że ​​ma dużą zawartość soli i dlatego nie mogą być spożywane przez ludzi, gdyż powoduje problemy zdrowotne. Jednakże badania wykazały, że woda morska może być oczyszczony w procesie zwanym destylacyjną.

Instrukcje

1 Ustaw garnek na kuchence lub pożaru. Nie odwracaj źródło ciepła na. Ustawić filiżankę w środku garnka z obręczy skierowaną do góry. Top kubka musi wynosić 1 cala poniżej obrzeża garnka lub wieczko nie pasuje on.

2 Wlać wodę morską do garnka, aż trzy czwarte szkła znajduje się pod wodą. Upewnij się, że żadne plamy wodne wewnątrz kubka lub eksperymentu zostaną zanieczyszczone.

3 Obróć pokrywę do góry nogami tak, klamki lub gałki stoi na podłodze. Umieść pokrywę na szczycie puli. Uchwyt lub pokrętło powinno być bezpośrednio nad filiżanką.

4 Włącz źródło ciepła na. Zagotuj wodę na małym ogniu przez 20 minut. Woda odparowuje, skrapla się na pokrywie naczyniu ściekać do szkła. Kryształy soli będzie tworzyć warstwę na dnie garnka.

Wskazówki:

 • Upewnij się, że woda nie gotuje się energicznie. Jeśli tak, to może wpaść w filiżance i psują eksperyment.
 • Pokrywka powinna być zimno zmieniają się w czasie eksperymentu lub przechowywania go w lodzie przed użyciem. Oznacza to, że skraplanie zachodzi szybciej, a więc będą gromadzone więcej wody.
 • Otwórz pokrywę chwilę zagotowaniu wody, aby umożliwić pary uciec. Zapobiega wypływaniu wody.
 • Uzupełnić wodę w garnku, jeśli jest na wyczerpaniu. Nie wolno dopuścić, aby woda wyschnie.
 • Użyj szeroki, wysoki, aby umożliwić bardziej kubek wody, które należy zebrać.
 • Szkło i woda będzie gorąca. Pozostawić do ostygnięcia przed wypiciem.
 • Należy uważać, aby podczas zdejmowania pokrywki garnka, ponieważ para może powodować oparzenia skóry.
 • Dzieci powinny być pod nadzorem dorosłych.

Dlaczego woda morska jest złe dla nas, aby pić

Dlaczego woda morska jest złe dla nas, aby pić


Ciało ludzkie jest 65% wody. Musimy spożywać świeżą wodę codziennie, aby nasze systemy ustrojowe, aby funkcjonować poprawnie. Według New York Biblioteka Nauki Desk Reference 70% powierzchni Ziemi jest pokryte wodą morską, z których większość jest niezdatna do picia.

Osmoza

Według Biotopics.com.uk, osmoza występuje w organizmie, gdy mniej stężone roztwory w komórkach przepływu przez membrany semi-permiable w ścianie komórkowej w kierunku bardziej stężonej słonej cieczy we krwi. Zawartość soli jest zrównoważona świeżą czystą wodą.

Woda z morza

Sól Instytut twierdzi, że woda morska zawiera 3,5% masy rozpuszczonej soli. Słona woda zawiera trzy razy więcej soli niż 0,9%, nasza krew zawiera. Woda morska zawiera również inne toksyny, które zawierają rtęć, azotany, fosforany, i trucizn z odpadów przemysłowych i wycieki oleju.

Woda z morza w Krwi

Picie słonej wody znacznie zwiększa zawartość soli krwi. Osmozy powoduje wypływ wody ze ścianek komórek w sól zatężono krwi w celu metabolizowania i równoważenia krwi. Ten wysiłek powoduje odwodnienie komórek.

Dyhdration komórek

Odwodnienie komórek powoduje wszystkich naszych mięśni, w tym mięśnia sercowego, osłabić i zatrzymać skutecznie. Nerki się przytłoczony nadmiarem soli w organizmie i nie działa.

Choroba wody morskiej

Podczas picia wody morskiej organizm staje się odwodniona. Odwodnienie powoduje drgawki, utrata przytomności i uszkodzenia mózgu oraz niewydolności nerek, które w końcu prowadzi do śmierci.

Picie wody morskiej Dlaczego cię szybciej niż zabić Non-Woda morska?

Picie wody morskiej Dlaczego cię szybciej niż zabić Non-Woda morska?


Wiele starych legend morskich opowiedzieć historię jakiegoś biednego wyrzucona żeglarza, która pije wodę morską i szaleje, a nawet śmierci. Trucizny morską ciało i pije zbyt dużo słonej wody może być śmiertelna. Picie zbyt dużej ilości świeżej wody może być również szkodliwa, lecz tylko w skrajnych ilościach. Picie wody morskiej zabije szybciej niż świeżej wody.

Bilans

Każdy funkcjonować ciało wykonuje --- mrugać do myślenia i wszystko pomiędzy --- opiera się na delikatnej równowagi między substancji wewnątrz komórek i substancji na zewnątrz błony komórkowej. Substancje te obejmują białka, sole i płyny. Niektóre substancje mogą wchodzić i wychodzić z komórek, jak jest to konieczne. Przemieszcza się bardzo łatwo w poprzek błony komórkowej wody.

Co się dzieje, kiedy pić wody morskiej

Woda morska jest około trzy razy bardziej słona niż krew. Picie wody morskiej zalewa ciało solą i niszczy istotną równowagę substancji wewnątrz i na zewnątrz komórki. Ciało przechodzi w trybie kryzysowym. Woda z wnętrza komórek wycieka do rozcieńczenia soli i przemyć go z ciała. Komórki tracą zbyt dużo wody i odwodnienie.

Wpływ wody morskiej Picie

Objawy to nudności i wymioty, obrzęk kończyn i halucynacje. Objawy mogą obejmować drgawki, śpiączka, uszkodzenie mózgu i niewydolność nerek, w zależności od ilości wody morskiej zużytą.

Zatrucie wodne

Słodka woda może także zaburzać równowagę substancji wewnątrz i na zewnątrz komórek, ale tylko w bardzo dużych ilościach. Ten stan jest znany jako hypoatremia lub zatrucia wód. Choć za dużo soli jest zabójczy, ciało nie wymaga trochę soli, aby przetrwać. Duże ilości świeżej wody będzie wylewać zbyt dużo soli na zewnątrz ciała.

Efekty Hypoatremia

Objawy obejmują: nudności, niewyraźną mowę, dezorientacja i skurcze mięśni. W skrajnych przypadkach zatrucia wody powoduje drgawki, śpiączka, uszkodzenie mózgu i śmierć.

Rozważania

Zatrucie wody jest rzadkością. Ważne jest, aby dostarczyć organizmowi wystarczającej ilości wody każdego dnia --- nie pozwól strach przed zatruciem wody bo odwodnić siebie. Zatrucie wody najczęściej dotyka sportowców, którzy stracili soli przez pot. Picie wody morskiej jest niebezpieczne. Połknięcie trochę wody morskiej na plaży nie zabije, ale nigdy nie powinien świadomie pić słoną wodę.

Jak jest woda morska Konwersja do Freshwater?

Jak jest woda morska Konwersja do Freshwater?


Proces przekształcania wody morskiej do wody słodkiej jest znany jako odsalania. Odsalania jest jednym z najwcześniejszych form leczenia wody znanych ludzkości i jest powszechnie stosowana forma uzdatniania wody dzisiaj. Nowoczesne odsalanie odbywa się na statkach oraz w regionach świata, gdzie woda jest rzadkością. Odsalania wody są podstawowym sposobem przekształcania wody morskiej do wody pitnej, a także usuwania zanieczyszczeń znajdujących się w wodzie, aby woda pitna.

Woda morska do picia nie pasują

Woda morska lub solanka, nie nadaje się do picia, ze względu na wysoką zawartość soli fizjologicznej. Stężenie roztworu soli w wodzie jest mierzona za częściach na milion (ppm). Średni słona woda zawiera sól w zakresie 3000 ppm do 10000 ppm, podczas gdy bardzo słona woda waha się od 10000 do 35000 ppm ppm. Woda morska jest 35000 ppm. Morskiej powoduje odwodnienie z powodu wysokiego stężenia soli fizjologicznej. Zakłóca również swoje ciało na poziomie komórkowym, co powoduje nasze komórki do uwodnienia w procesie zwanym stanem hipertoniczny.

Jak Natura oczyszcza wodę

Natura wykonuje swoją formę odsalania poprzez proces zwany cykl hydrologiczny. Słońce odparowuje wodę z powierzchni takich jezior, strumieni, rzek i oceanu i para wodna. Pary wodnej mieszanki z chłodnicą powietrza, ponownie kondensacji stworzyć deszczu lub rosy.

Odsalania jako Przemysłu

Odsalania wody znajdują się na całym świecie. W Stanach Zjednoczonych występują w państwach nadbrzeżnych, jak Kalifornii i na Florydzie. Bliski Wschód ma wiele zakładów odsalania wody z powodu suchych warunkach i braku świeżej wody pitnej.

Odsalania wody morskiej do słodkowodnych zamienia się w jeden z dwóch sposobów: Rewers sił osmozy wody morskiej przez membranę, który przechwytuje, sole i inne minerały, umożliwiając jednocześnie cząsteczki wody, aby przejść. Destylacja wykorzystuje ciepło do tworzenia pary, które następnie poddaje się reakcji w celu wytworzenia wody o niskim stężeniu soli i mniejszej ilości zanieczyszczeń znajdujących się w wodzie przed destylacją.

Końcowy produkt technologii można albo obniżyć stężenie soli w wodzie morskiej od 1 do 500 ppm, który spełnia standardów jakości wody pitnej, w Stanach Zjednoczonych.

Koszt odsalania

Odsalania jest bardzo kosztowne sposoby oczyszczania i dostarczanie wody pitnej; od 2008 roku, średni koszt wyprodukowania jednego akra-stopę odsolonej wody z wody morskiej w przedziale od 800 dolarów do 1400 dolarów, w porównaniu z $ 200 za akr-stopy do wody z innych źródeł dostaw, które nie potrzebują odsalania. Kalifornia jest w czołówce ruchu odsalania z roślin w kilku nadmorskich miast, biorąc kwestię głowy-na oczyszczania wody.

Korzyści i Wpływ odsalania

Korzyści z odsalania się bardziej widoczne, gdy weźmiemy pod uwagę wzrost liczby ludności, kryzysy wody w kilku państw nadbrzeżnych, jak Floryda i Kalifornia, i susz. Utylizacja odpadów wytworzonych przez odsalanie jest inny problem. Osadów i solanką pozostawione przez odsalanie należy usuwać bez szkody dla innych ekosystemów. Technologia, która wymaga ogromnego kapitału początkowego, ma wady środowiskowych i ma wysoki współczynnik koszt / korzyść z pewnością będzie tematem gorącej dyskusji w nadchodzących latach.

Jak włączyć chloru basen z wodą morską

Jak włączyć chloru basen z wodą morską

Przekształcając chloru basen z wodą morską, jest szybkie i łatwe poprawka dla ludzi, którzy chcą korzyści systemu ze słoną wodą. Basen odkażane przez system morskie nie jest wolnego chloru. Morskie system używa regularnie soli lub sól zmiękczająca i konwertuje ją na chlor wobec utrzymywać twój basen alg wolna. Korzyści obejmują, nie ma potrzeby przechowywania niebezpiecznych środków chemicznych dla basenu; bardziej miękka, gładsza basen wody; i bardziej orzeźwiające doświadczenie basen. Morskie system jest również bardziej ekonomiczne niż typowy system tylko do chloru.

Instrukcje

• Określić rozmiar, kształt i położenie twój basen. Musisz znać dokładną ilość wody, co posiada twój basen w litrów; Czy to okrągłe, kwadratowe lub innego kształtu; i jeśli jest powyżej ziemi lub zbudowany.

• Zakup generatora morskie chloru odpowiedni rozmiar dla basenu w oparciu o informacje, które odkryto w kroku 1. Jednostki te można nabyć w sklepach dostaw basen, w domach towarowych, które sprzedają puli dostaw, lub z basen online dostawy dostawców.

• Zainstalować nowy generator chloru morskie miejsce twój stary system filtracji basenu przez odłączenie lamp i Zasilanie elektryczne i ponowne ich do nowej pompy. Tam jest nie potrzebować pod kątem drugi podłączania elektrycznej lub Nowy wyłącznik morskie generator.

• Przestrzegać wszystkich instrukcji do prawidłowej instalacji nowej jednostki. Istnieje potrzeba do wyczerpania puli dla tego procesu. Nowy system po prostu zastępuje stary woda i zaczyna chlorowania basen z solą.

Jaka jest różnica między wodą morską idealna wody jeziora?

Mórz i jezior zapas większość dostaw wody na ziemi. W oceanach woda, znany jako wodą morską lub słoną wodą, zawiera soli. Jezior, z drugiej strony, przechowywania naszych dostaw świeżej wody. Średnio wody morskiej jest 96,5% wody i soli 3,5 procent. Większość soli w wodzie morskiej jest chlorek sodu, jak soli kuchennej, ale mały procent jest siarczan magnezu. Sole te pochodzą z wietrzenia skał magmowych i osadowych. Wyższą zawartość soli morskiej kont różnic między tymi dwoma typami wody.

Punkt wrzenia

Słoną wodę ma wyższą temperaturę wrzenia niż świeżej wody. Świeża woda wrze w temperaturze 100 stopni Celsjusza a morskie wrze w temperaturze około 104 stopni Celsjusza.

Punkt zamarzania

Słoną wodę ma punkt zamarzania niższym niż wody słodkiej. Świeżej wody zawiesza się w 00 stopni Celsjusza, podczas gdy morskie zawiesza się w-1.8 stopni Celsjusza.

Gęstość

Słona woda ma większą gęstość niż świeżej wody. Oznacza to, że obiekty pływak łatwiej w słonej wodzie.

Jak wyczyścić kwarcowym z wodą morską

Jak wyczyścić kwarcowym z wodą morską


Kryształy kwarcu, które są wykorzystywane dla uzdrawiania i energetycznej pracy powinny być oczyszczone przed ich pierwszym użyciem, zwłaszcza jeśli były wcześniej używane przez kogoś innego. Oczyszczenie kwarcu powinny być powtarzane do sesji leczenia w celu zwiększenia ich skuteczności. Podczas normalnego użytkowania, kryształy należy czyścić raz na trzy miesiące (patrz odnośnik 1).

Instrukcje

1 Napełnij szklankę do picia lub inne szklany pojemnik, z wody. Użyj szkła, która nie ma metalicznego wykończenia, farby lub innych elementów metalowych. Dodaj cztery łyżeczki nieoczyszczonej soli morskiej. Tabela może zawierać soli jodu lub środki przeciwzbrylające i jest mniej skuteczny niż czystej soli morskiej (patrz odnośnik 2).

2 Zanurz kryształ w słonej wodzie i pozostawić zanurzone przez co najmniej jeden tydzień (patrz odnośnik 2).

3 Wyjmij z wody kryształ soli i wrzucać do wody. Umyć kryształ pod bieżącą wodą, aby zakończyć oczyszczanie (patrz odnośnik 2).

4 Umieść kamień na ceramicznym talerzu i umieścić go na słońcu przez dwie do trzech godzin, aby ponownie naładować kryształ. Jasne, wcześnie rano słońce jest najbardziej skuteczne (patrz odnośnik 1).

Wskazówki:

 • Czysty kamień będzie zimno i może dać mrowienie lub wrażenie jasności i dodatni, gdy jest przechowywane. Kryształ kwarcu, który jest w potrzebie oczyszczenia może być ciepły w dotyku i dają wrażenie ciężkości i jest odprowadzana (patrz odnośnik 1).
 • Nie pić i ponownie użyć wody morskiej, który został użyty do oczyszczania kryształ (patrz odnośnik 1).

Jak wypłukać nos i nosowych z wodą morską

Jak wypłukać nos i nosowych z wodą morską


Płukanie nosa z słonej wody wypłukuje je czyste alergenów, bakterii, śluzu i innych grubych zatok adrenolityków. Według dr Melissa Pynnonen z Michigan Center, Sinus tego procesu, zwanego irygacji nosa, zmniejsza przekrwienie i post-nosa kroplówki lepiej niż leki dla wielu ludzi. Łagodzi także zapalenie nosa, co mniej prawdopodobne, że objawy powtarzać. Nawadnianie nosa jest prosty i tani do zrobienia w domu, i jest bezpieczny dla dzieci i dorosłych. Jeśli przeciążenie lub podrażnienie nosa utrzymuje się pomimo regularnego podlewania, należy porozmawiać z lekarzem.

Instrukcje

1 Wymieszać sól do ciepłej wody i rozpuścić go całkowicie. Wymieszać w szczypta sody oczyszczonej.

2 Napełnij strzykawkę gumową żarówki z roztworem słonej wody. Pochylić się nad umywalką i włożyć końcówkę strzykawki około jedną czwartą cala do jednego nozdrza. Przechylić strzykawkę tak, że wskazuje w stronę ucha po tej samej stronie, i delikatnie trzymać swoje nozdrza zamknięte wokół strzykawki.

3 Ściśnij żarówkę, aby zwolnić słoną wodę do swoich kanałów nosowych. Pozwól wodzie spłynąć przez drugą dziurkę lub usta.

4 Powtórzyć proces z drugą strzykawką pełnego słonej wody w pierwszym boku. Przeprowadzenia procesu dwukrotnie po drugiej stronie, jak również. Wydmuchać nos delikatnie po każdym nawadniania.

Leczenie ran wodą z solą

Leczenie ran wodą z solą

Dlaczego Salt Water?

Słona woda jest od dawna uważana za naturalny środek antyseptyczny i pomaga oczyścić i wysterylizować otwarte rany. Chociaż znany wyraz "wprowadzenie soli w rany" ma negatywny wydźwięk, gdyż sól ma tendencję do żądło, gdy umieszczone w otwartej rany lub cięcia, sól jest korzystna w dłuższej perspektywie. Ponieważ sól wydaje się być ściernym, to najlepiej, aby rozcieńczyć w roztworze wodnym. Słona woda jest najbardziej efektywna, gdy 1 łyżki. z soli dodano do 1 kubka ciepłej wody. Wymieszać sól do wody, aż się rozpuści, a następnie zanurzyć w niej rany. Chociaż leczenie wodą morską nie jest idealny jako podstawowy leczenia wszystkich ran, jest to doskonały wstępnej obróbce do dezynfekcji rany.

Leczenie ran

Jeśli masz małą ranę na dłoni lub stóp, wypełnienia małą miskę z ciepłą wodą, dodać kilka łyżek soli i moczyć ranę na 15 minut. Następnie przemyć ranę w zimnej wodzie i dokładnie osuszyć. Dodaj nadtlenku wodoru lub alkoholu tarcie na skórze, jeśli chcesz. Jeśli masz większą ranę, może chcesz wziąć kąpiel z wodą morską. Napełnij wannę ciepłą wodą i dodać 1 szklankę słonej wody do kąpieli. Dokładnie wymieszać kąpielą z rękami do momentu całkowitego rozpuszczenia soli. Siedzieć w zlewce z wodą przez 15 minut, a następnie spłukać dokładnie pod prysznicem. Śledź z leczenia spot alkoholem lub nadtlenku wodoru do dalszego wysterylizować swoje rany.

Ostrzeżenia o leczeniu ran

Nie należy korzystać z kąpieli z wodą morską, jeśli rana krwawi. Możesz zimnica swoją ranę delikatnie wodą z solą, ale nie moczyć go aż do rana zakrzepła całkowicie. Jeśli rana krwawi obficie i jest obrzęk, do lekarza lub natychmiast udać się na pogotowie. Jeśli wydaje się, że złamana kość, nie moczyć ranę w słonej wodzie. Leczenia ran w słonej wodzie jest doskonałym środkiem zapobiegawczym przeciwko zarazków i infekcji, ale nie uleczy wszystkie rany. Twoja rana może wymagać szwów i innych pomocy medycznej przed moczenia swoje rany w słonej wodzie będzie skuteczna. W przypadku wątpliwości, zawsze skontaktować się z lekarzem i zapytać ją, co zrobić obrażeń.

Dwukropek Czyszcząc Woda i sól morska

Dwukropek czyszcząc jest lekarstwem i przyzwyczajenie do utrzymania ogólnego zdrowia ciała od wieków. Jelita grubego jest miejscem wiecznego spoczynku przed toksyny i odpady są rozwiane. Utrzymanie tego obszaru czyste i odblokowane może być początek zapobiegania i cofania choroby. Słona woda jest świetny w oczyszczeniu jelita grubego. Gdy stosowane właściwie trochę soli może zdziałać cuda dla zdrowego jelita grubego i zdrowego ciała.

Słonowodne Flush

Jednym z najlepszych sposobów oczyszczania jelita grubego jest zrobić herbatę z wodą morską. Muszę przyznać, że nie jest to najbardziej przyjemny herbatę, ponieważ jest bardzo słony. Pijąc herbatę z wodą morską właściwie można spodziewać się spłukuje ciało w ciągu dwóch godzin; jest to, że skuteczne. Najlepszy czas, aby zrobić to oczyścić wodą morską jest w godzinach porannych. Idealnie to najlepiej, że robisz to w dniu, w którym nie trzeba nigdzie iść, przez co najmniej dwie godziny. To może trwać od 15 minut do dwóch godzin, zanim system jest zaczerwieniona. Mieszanina opuści swoje ciało tak, jakby masz biegunkę, więc być przygotowani. Przepis jest podgrzewanie 1 litr wody w garnku. Gdy woda jest tuż poniżej wrzenia, dodać dwie łyżki. soli morskiej. To jest bardzo ważne, aby nie korzystać z tanich, soli jodowanej zakupiony od sklepu spożywczego. Może to być bardzo szkodliwe dla organizmu. Chcesz wybrać niewybredny soli morskiej. Można zazwyczaj znaleźć to sól w lokalnym sklepie ze zdrową żywnością. Soli jest typowo większa niż w przypadku konwencjonalnego soli z magazynu, a czasami pojawia się w kolorze szarym (ponieważ nie została poddana bieleniu). Mieszać się sól w wodzie i gdy jest wystarczająco ciepła do picia napojów wszystkie mieszanki. Nie martw się o sól będzie do krwi. Ze względu na rodzaj soli używanej i wody, soli dosłownie wcisnąć wody przez jelita do odbytu.

Dodatkowe wskazówki

Mieszanina morskich może spowodować gag lub nie chcą go zakończyć. Niektórzy ludzie wycisnąć trochę soku z cytryny, aby zrównoważyć słony test. Inną metodą jest uzyskanie ciepłej wody wystarczająco, gdzie można wygodnie pić całą kwartę bez konieczności zatrzymywania. Słonowodne może również oczyścić dobre bakterie usunąć z systemu. Jedzenie nonflavored jogurt będzie uzupełniała organizmowi zdrowych bakterii. Jak w przypadku każdego środka prawnego, należy skonsultować się z lekarzem opieki zdrowotnej o wskazówki na oczyszczenie morskich.

Jak zrobić przepis na słoną wodę do płukania gardła na ból zębów

Jak zrobić przepis na słoną wodę do płukania gardła na ból zębów


Jeśli masz ból zęba, przepis na płyn do płukania gardła słoną wodą może pomóc ból zęba. Nie mogą myśleć, słona woda płukanie może pomóc, ale możesz być zaskoczony na korzyści to proste rozwiązanie może dać. Wystarczy pomyśleć o tym, jak sól wyciąga wodę z jedzeniem jak ogórki. Gdy usta zapalenie spowodowane bakteriami, sól wyciąga wodę z obszaru zapalnie i utrudnia zakażenie przetrwać w suchym środowisku. Jeśli ból zęba ustąpi, być może trzeba iść do dentysty. Ale dla odmiany ogród ból zęba, spróbuj tego przepisu na płukać wodą morską.

Instrukcje

1 Aby przepis na słonej wody do płukania gardła ból zębów, najpierw uruchomić wodę w kranu. Chcesz wody, która jest ciepła, ale nie gorąca. Woda powinna być łagodna, ciepła temperatura, że ​​usta mogą tolerować.

2 Używanie ciekłego środka, wlać 1 litra ciepłej wody do pojemnika, który posiada pokrywę.

3 Dodać sól i sodę do wody.

4 Umieścić pokrywkę na pojemniku i zabezpieczyć go mocno. Wstrząsać mieszaninę energicznie aż sól i proszek do pieczenia nie rozpuszcza.

5 Ostrożnie płukać gardło wodą z solą płukać i mierzei.

Wskazówki:

 • Sody poprawia właściwości nawadniające tej mieszaniny. Podczas gdy można zakupić sterylny roztwór soli fizjologicznej irygacji, byłoby kosztowne. Sterylny roztwór soli można kupić w aptece będą drogie rozwiązanie soczewki kontaktowe. Dlaczego zapłaty znaczników rozwiązania kontaktu, kiedy można zrobić własny środka domu, który działa tak samo dobrze?
 • Upewnij się, płukać gardło z umiarem. Zbyt dużo soli będzie zrzucić równowagi wody w usta i zaszkodzić śluzówkę.
 • Bądź łagodny, kiedy świst z gardła wodą morską wokół w ustach. Jeśli płukać zbyt energicznie, może to irytować żadnych ran.
 • Jeśli płukanie słona woda nie pomaga ból zęba, dentysty.

Jak zakażoną ranę Soak

Zakażone rany mogą być kłopoty, jeśli nie pod opieką prawidłowo. Ciągły stan zapalny może powodować zapalenie tkanki łącznej, gangreny, a nawet śmierć. Dlatego ważne jest, aby wiedzieć, oznaki infekcji i dowiedzieć się, jak skutecznie moczyć ranę. Odpowiednią ilość wody zmniejsza leczenia infekcji i sprzyja szybszej ogrzewanie.

Instrukcje

1 Użyj czystego zlewu lub małego basenu wody moczyć rannego obszar w ciepłej wodzie przez 20 minut trzy razy dziennie. Według o dzieciach Zdrowia, ciepłe mokre myjkę mogą być stosowane w miejsce basenu dla tej samej ilości czasu każdego dnia.

2 Zastosuj ciepły roztwór z wodą morską do zainfekowanej rany pozbyć obszar każdej ropą lub luźnej tkanki. Roztwór powinien zawierać dwie łyżeczki soli na litr wody. Zapytaj swojego lekarza o zapewnienie strzykawkę w przypadku nawadniania rany jest potrzebne przed zastosowaniem rozwiązania.

3 Oczyść obrażeń z wodą i zmienić opatrunek raz dziennie do czasu wygojenia rany. Po zamknięciu rany, zastosowanie poduszki lub ciepłe szmatki do zaczerwienionej powierzchni przez 20 minut co najmniej trzy razy dziennie. Unikaj moczenia rany szyte. Szwy można delikatnie umyć mydłem i wodą, ale poczekaj, aż szwy są przed dopuszczeniem do jakichkolwiek wydłużony wilgoci.

4. Zwróć uwagę na znaki, że rana nie goi mimo moczenia. Rodzina Doctor.org zaleca się na leczenie w nagłych wypadkach, jeśli rana jest brud, który nie wyjdzie; wysysa gęsty, kremowy płyn szaro; otoczony czerwonymi smugami; lub rozpoczęciem gorączkę ponad 100 stopni. Zasięgnąć również porady lekarza, jeśli obszar wokół rany przechodzi zdrętwiałe.

Skutki sól morska w wodzie pitnej

Sól morska jest często promowany jako naturalny, zdrowszą alternatywą dla soli kuchennej. Jednakże zarówno soli morskiej i sól kuchenna zawiera chlorek sodu, który jest związany z wysokim ciśnieniem krwi, jeżeli spożywane codziennie w większych ilościach niż zalecana.

Sea Salt

Sól morska jest wytwarzana, gdy woda morska odparowuje i minimalnie przetworzone, pozostawiając duże, grube kryształy soli z minerałów śladowych. W ogóle, sól morska nie jest bardziej korzystne dla zdrowia niż sól kuchenna.

Niebezpieczeństwa sodu

Dieta bogata sodowy od nadmiaru soli i przetworzonej żywności mogą prowadzić do wysokiego ciśnienia krwi, co z kolei może powodować inne problemy zdrowotne niebezpieczne. Większość ludzi w Stanach Zjednoczonych zużywają zbyt dużo sodu w diecie; w ogóle, należy skupić się na wycinanie na spożycie soli.

Soli w wodzie pitnej

Dodanie soli do wody pitnej może umieścić znacznie powyżej swojej zalecanego dziennego spożycia sodu. Wystarczy łyżeczka. z soli zawiera 2400 miligramów sodu; większość ludzi potrzebuje mniej niż ta kwota na cały dzień.

Sea Salt Flush

Uderzenia gorąca sól morska mają oczyścić organizm z toksyn i leczenia chorób, takich jak przeziębienia lub wysokie ciśnienie krwi. Przeprowadzanie koloru soli morskiej obejmuje zmieszanie niewielkiej ilości soli morskiej w jednej lub dwóch QTS. wody pitnej mieszaniny i pozwala na jego uruchomienie przez twoje ciało. Praktyka ta może być wykonywane codziennie przez tydzień lub dłużej.

Przemywać Rozważania

Dr Andrew Weil sugeruje, że uderzenia gorąca sól morska może być niebezpieczne pod względem ilości spożywanego sodu. Dr Weil zauważa również, że w większości przypadków, ciało ludzkie powinny działać na tyle dobrze, że nie wymagają czyszczenia lub płukania.

Woda & Lemonade Dieta

Dieta lemoniady i wody, zwie popularnego rozwiązania detox "Master Cleanse," jest krótkoterminowa odpowiedź diety, które mogą rzekomo poprawić zdrowie ciała, ułatwiając usuwanie toksyn pokarmowych poprzez przestrzeganie długotrwałe szybko. Chociaż po Lemonade diety, tylko artykuł spożywczy jest dopuszczalne zużycie domowych, świeże wyciskane lemoniady. Ponieważ jest to bardzo niskokaloryczna dieta, tylko za to z wyraźnym nadzorem lekarza, aby zminimalizować ryzyko problemów zdrowotnych.

Podstawy i lemoniada Diet Plan wstępny

Ustaw konserwatywne ramy czasowe, jeśli jest to twój pierwszy raz wykonując plan Lemonade Diet. Chociaż sama Plan może trwać do dwóch tygodni, debiutantów powinien ograniczyć się do wersji podstawowej cztery lub pięć dni planu do zmierzenia tolerancji dla długotrwałego głodzenia przed przystąpieniem dłuższy wypad. Podczas gdy na planie, zauważ, że będziesz w stanie spożywać tylko świeżo wyciśniętego soku z cytryny zmieszanego z syropem klonowym i pieprzem, tak stanie się na tych pozycjach wcześniej, aby uniknąć wyczerpania "żywności" w kluczowym momencie podczas rzeczywistego planu .

Angażować się w okresie przejściowym trzech dni, aby pomóc Ci rozpocząć i zakończyć plan poprawnie, pozwalając czas organizmowi przyzwyczaić się do płynnej diety. W pierwszym dniu wstępnej planu zużywają nic oprócz owoców i warzyw w ciągu dnia. Na drugi dzień wstępnego planu, spożywać tylko soki owocowe i warzywne. Na trzeci dzień, spożywać nic ale sok pomarańczowy świeżo wyciskany, zmieszanego z syropem do smaku. Odwrócić ten proces, gdy spada z planu.

Lemoniada Dieta

Spożywać nic, ale świeżo wyciśnięty lemoniady zmieszanego z syropem klonowym czas na Lemonade Diet. Na początku każdego dnia, mix 14 łyżki. soku z cytryny z 14 łyżki. z syropem klonowym. Wlać mieszaninę do 2 litrów wody, dokładnie mieszając. Twoim celem jest, aby zakończyć to do końca dnia, dodając tyle wody, ile chcesz. Bądź ostrożny, aby tylko przygotować mieszankę na początku każdego dnia, ponieważ nie będzie dobrze trzymać w lodówce, a chcesz mieć pewność, że Twoje "posiłki" są smaczne, jak to możliwe, gdy na tej ograniczonej diety.

Poza lemoniady, to chcemy także wykorzystać przypływ sól wody każdego dnia. Przepłukać wodą morską zmusi organizm do wypróżnienia, rzekomo zwiększenie skuteczności procesu detoksykacji. Łączyć jeden litr wody z jedną łyżką soli morskiej, picia mieszaninę albo wcześnie rano lub późno w nocy. Pamiętaj, że będziesz mieć wypróżnienia w ciągu godziny spożywania napoju, więc nie wykonać słonej wody koloru w każdym punkcie, który na pewno będzie z dala od łazienki w czasie spodziewanego.

Homemade Detox Sól Woda dla Weight Loss

Wiele osób korzysta z programów detox i na czczo z różnych powodów, wśród nich pozbyć ciała toksyn, zwiększenia korzyści dla zdrowia i zyskać energię. Kluczowym aspektem większości programów detox i na czczo jest to, że oni również pomóc schudnąć.

Salt Water Cleanse

Program sól detox (zwany również solą woda oczyścić) składa się z trawieniem jeden litr letniej wody zmieszanej jeden do dwóch łyżek naturalnego soli (takich jak sól morska). Wymieszać lub wstrząsnąć mieszaninę, aż sól się rozpuści. Skutkujące lewatywy ustnej, to rozwiązanie będzie działać przez twoje ciało bardzo szybko, ponieważ organizm nie może strawić. Ten program detox należy przeprowadzić na dzień, kiedy masz dużo czasu, aby zostać w domu (w pobliżu łazienki.) Pić mieszankę soli i wody, a następnie położyć się masaż żołądka i brzucha. Teraz może być dobry czas dla niektórych joga rozciąga jeśli praktykować jogę. Większość ludzi zgłosić wypróżnienia w ciągu 30 minut do dwóch godzin. Kilka bardziej może nastąpić.

Salt Water Cleanse dla Weight Loss

Kiedy już oczyszczone systemu, przywrócić go przez jedzenie jogurtu (do uzupełnienia pożytecznych bakterii w okrężnicy), świeże owoce, warzywa i soki.

Prawie wszystkie programy detox wyposażone w dwukropek czyścić w związku ze zmianami w diecie, takich jak zmniejszenie lub wyeliminowanie czerwonego mięsa, nabiału, produktów przetworzonych i cukru rafinowanego, a także wszystkie tłuszcze zwierzęce. Oznacza to, że wiele kalorii są eliminowane, ponieważ zmieniają swoją dietę, aby wyciąć jak najwięcej żywności kalorii ładunkiem. Wyeliminowanie tych wszystkich kalorii doda do korzyści płynących z Twojej "oczyścić odchudzania."

Sugestie i ostrzeżenia

Jest to często zaleca się szybko na dzień lub co najmniej jedną noc, zanim zrobić oczyścić wodą morską, lub upewnij się, że wypróżnienia przed oczyścić. Z oczywistych powodów, chcesz przeżyć najmniejszy dyskomfort możliwe. Jeśli jest rozległe fekalia w jelicie grubym, można je wyeliminować bardzo szybko, gdy równo sól woda biegnie przez systemie.

Nie używać soli kuchennej na oczyszczenie. Nie będzie miał ten sam efekt. Najczęściej zalecane jest sól morska.

Jak zrobić okład sól morska

Jak zrobić okład sól morska


Tarcie soli w swoich ranach nie jest to dobry pomysł, ale właściwości chemiczne soli morskiej sprawiają, że doskonałym lekarstwem na bóle i bóle, które pochodzą z ćwiczeń, urazów lub po prostu się starzeje. Sól morska była używana od czasów starożytnych do jego właściwości leczniczych. Benjamin Franklin twierdził, wypił wodę morską, aby uniknąć choroby. Sól morska dostaje wiele z jego uzdrawiającej z magnezu, które mogą być wchłaniane przez skórę i metabolizowany w organizmie.

Instrukcje

1 Mix 1 szklanka soli morskiej z 1 szklanką wrzącej wody. Całość miesza się i dodać więcej soli, jeśli nie dostać jasną substancje zbliżone do pasty. Mieszaninę pozostawia się do lekkiego ochłodzenia. Powinno być dość ciepło, ale nie tak gorąco, że nie można go dotknąć.

2 Rozprowadzić pastę nad czystą szmatką. Najlepiej robić to w zlewie lub blacie kuchennym aby uniknąć bałaganu. Złożyć ściereczkę lub związać go tak okład nie wycieka.

3 Umieść okład na cienkiej tkaniny, a następnie złożyć lub związać tkaniny, gdzie można umieścić go na tym terenie. Powinieneś poczuć ciepło z okład na skórę.

4 Umieść okład bezpośrednio na skórę jako metody alternatywnej. Okład nie powinien kapać, i powinien czuć jego ciepło. Trzymaj okład w miejscu, co najmniej 30 minut.

5 powyżej czynności należy powtórzyć w zależności od nasilenia bólu. To może potrwać dwa lub trzy wnioski o sól robić swoje. Take it easy, przez co najmniej jeden dzień, aby uniknąć ponownego zaognienia obrażenia.

Słona woda Płukania Po Dental Czyszczenie

Dental czyszczenie jest rutynową procedurą, w której płytki i kamienia nazębnego, które gromadzą się na zębach w czasie są usuwane mechanicznie. Jest to ważny składnik zdrowej jamy ustnej i higieny programu jest zazwyczaj wstępnie dwa lata. Choć proces ten jest zazwyczaj bezbolesny, może niekiedy spowodować szczęki dyskomfortu i zapalenie dziąseł, szczególnie jeśli konieczne było czyszczenie lub skalowanie korzeń zęba. W tych okolicznościach, słonej wody do płukania może dostarczyć miary ulgą.

Sprzątanie

Raz na sześć miesięcy, należy odwiedzić dentystę do profesjonalnego czyszczenia zębów. Nawet jeśli pojawiają się czyste zęby do Ciebie, może być tablica budowania eksponowanych na powierzchni zębów. W gabinecie stomatologicznym, różnorodność instrumentów wykorzystywane są do skalowania, złom i polerowania zębów, usuwanie brzydkich plam i pomaga zapobiegać rozwojowi ubytków i choroby dziąseł.

Rinse

Aby wykonać płukanie wodą morską, po prostu wymieszać ½ łyżeczki soli kuchennej w jednej filiżance ciepłej wody. Mieszać do momentu całkowitego rozpuszczenia się soli. Następnie przenieść około ¼ szklanki roztworu do ust i delikatnie przez 30 sekund, świst, upewniając się zmusić wodę na wszelkie obszary, które czują się szczególnie delikatne. Potem pluć wodę do zlewu. Powtarzaj, aż cały puchar zniknął.

Wariacje

Jeśli chcesz wybielić zęby w tym samym czasie, można dodać jedną łyżeczkę sody oczyszczonej do płukania wodą morską. Związki wodorowęglanów nie tylko sprawiają, bielsze zęby, ale może również pomóc złagodzić ból w linii dziąseł. Przeciwutleniacze, takie jak rozmaryn lub szałwia można mieszać, a także dlatego, że przyczyniają się do neutralizacji wolnych rodników, co może uszkodzić tkankę i hamować gojenie.

Jak to działa?

Po umyciu, tkanki jamy ustnej może stać się stan zapalny i ból z drobnych uszkodzeń spowodowanych przez wielokrotnego kontaktu z instrumentów dentystycznych stosowanych do usuwania kamienia nazębnego. W odpowiedzi na szkody, ciało przechodzi, co jest znane jako "odpowiedzi zapalnej," zmieniając przepuszczalność uszkodzonych tkanek w celu ochrony obszaru i zachować infekcji leukocyty walki na miejscu. Zewnątrz wynik fizyczny jest zaczerwienienie, bolesność i obrzęk. Ekspozycja na działanie soli zasysa nadmiaru wody z tkanki w stanie zapalnym, zmniejszając ilość fizycznego dyskomfortu w procesie.

Ostrzeżenie

Jeśli po siedmiu dniach nadal występują dolegliwości lub jeśli objawy wskazują niewiele ma poprawy, należy skontaktować się z dentystą i umówić kolejną wizytę. Możliwe jest, masz infekcję, która może reagować lepiej leków na receptę.

Czy Ocean Woda Polecane Obrzęk Feet?

Gdyby zdarzy ci się znaleźć nogi obrzęk nieprawidłowo, być może cierpi na obrzęki obwodowe, lub nieprawidłowego nagromadzenia płynu w stóp, kostek lub nóg. Takie jest powszechne i obrzęk mogą wystąpić w wyniku podróży lotniczej, przyrost masy ciała, długotrwałego stania, dieta bogata w sól lub ciąży. Jednak, opuchnięte nogi mogą być łatwo usunięte.

Siarczan magnezowy

Najlepszym rozwiązaniem jest po prostu podnieść nogi i niech drenażu płynu z nich. Jeśli to się nie powiedzie, jeszcze inny wspólny kierunek działania jest moczyć nogi w siarczanem magnezu, naturalnie występujący minerał zwie soli Epsom. Zgodnie z Epsom Salt Radę Przemysłu, soli Epsom wyciągnąć wilgoć z uszkodzeń spowodowanych wysypki, takie jak trujący bluszcz, a także może zmniejszyć obrzęk, rysunek nadmiar płynu z nóg. ESIC zaleca dodanie filiżankę soli Epsom do wanny z ciepłą wodą, aby ukoić bolące stopy.

Ocean Water

Jeśli nie masz dostępu do siarczanem magnezu, ocean wody może pomóc służyć samej zdolności do zmniejszenia obrzęku. Siarczan magnezu jest obecny w wody oceanu, jak substancja, która przyczynia się do absorpcji dźwięku przez wodę morską. Moczyć w wodzie oceanu na taki sam okres jak w łaźni soli gorzkiej powinny zapewnić podobne rezultaty kojące. Należy jednak unikać picia wody, jak to odwadniający i ze względu na wysoką zawartość soli będzie jedynie obrzęk gorsze.

Jak do Field Dress ran

Jak do Field Dress ran


Piesze wycieczki, pole namiotowe i inne zajęcia na świeżym powietrzu może być dużo zabawy, ale powinien być zawsze przygotowany do wypadku. By wiedzieć, jak do pola ubierać ranę, może być bezpieczne i nadal bawić się w pustynię. Można również zastosować te same praktyki w domu lub w miejscu pracy. Będąc przygotowany jest klucz. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak się ubierać ranę pola.

Instrukcje

Zatrzymać krwawienie

1 Użyj nożyce do cięcia tkaniny z dala jeśli rana znajduje się pod ubraniem. Przeciąganie zabrudzone ubranie nad ran może potencjalnie spowodować infekcję.

2 Zastosuj gazę lub ręcznik bezpośrednio na ranę, aż przestanie krwawić. Jeśli gazy przesiąka przez, po prostu dodaj więcej.

3 Nie należy wyjmować gazę aż zatrzymaniu krwawienia. Jeżeli krwawienie nie ustępuje, nadal stosuje się stałe ciśnienie i próbować skontaktować się pomocy.

Oczyścić ranę

4 Używanie mydła lub soli fizjologicznej rozwiązanie wodą oczyścić ranę. Woda sama w sobie może być trudne na rany, więc starają się unikać dzieje tej trasie.

5 Uważnie na rany. Jeśli zaczyna znowu krwawić, zastosowanie czystej, sterylnej gazy, aż się zatrzyma. Krwawienie to powinno być niewielkie, a to wynika z raną jest czyszczona.

Ubierz się rany

6 Niewielką ilość antyseptycznego maści bezpośrednio na ranę. To pomoże ograniczyć rozprzestrzenianie się zarazków i infekcji.

7 Zastosuj bandaż kleju, jeśli rana jest mała. Jeśli jest większa, stosuje się czysty kawałek gazy, a następnie owinąć występ w taśmy sportowe.

8 Zmiana opatrunku co najmniej raz na 12 godziny, ponownie zastosować maść każdym razem. Czyste opatrunki są ważne nie tylko w minimalnym blizn, ale również w celu zapewnienia, że ​​ryzyko zakażenia jest utrzymywane na niskim poziomie.

Wskazówki:

 • Zachować spokój w każdej chwili. Steady nerwy będą pomocne dla Ciebie i pomoże również uspokoić osobę, której rana staramy się ubierać.
 • Zawsze staram się mieć apteczkę z tobą. Możesz kupić dobre zestawy pierwszej pomocy przez Johnson & Johnson w Amazon. Patrz rozdział zasobów dla łącza.
 • Użyj opaski tylko w najbardziej beznadziejnych sytuacjach. Podczas gdy oni zatrzymać krwawienie, mogą również znacznie zwężają przepływ krwi. Opaski uciskowe są znane jako przyczyna amputacji, z powodu swojego związana zbyt mocno w lewo i na zbyt długo w dziedzinie.
 • Nie ważne jak dobry sos pole jest, to jest bardzo prawdopodobne rozwiązanie prowizorka. Upewnij się, aby nosić telefonu komórkowego w każdym czasie, i dostać się do szpitala jak najszybciej.