adcov.com

wEgiel aktywowany w proszku

Co jest aktywowany węgiel drzewny w proszku?

Co jest aktywowany węgiel drzewny w proszku?


Węgiel aktywowany proszek został wprowadzony na początku XX wieku. Użyto go w tym czasie do usunięcia koloru z cukru i poprawić smak i zapach wody. Zwany także węgiel aktywowany absorbujący i węgiel leczniczy, aktywny węgiel w proszku jest nadal używany dzisiaj, głównie do celów medycznych.

Co jest aktywowany węgiel drzewny w proszku?

Węgiel aktywowany proszek jest substancją naturalną. Pochodzi z surowców takich jak warzywa, drewno, a nawet orzechy kokosowe. Chociaż ten czarny proszek jest dość dobrze w fakturze, aktywny węgiel w proszku ma znaczącą siłę wiązania, dzięki czemu jest skuteczny pochłaniacz toksyn i innych substancji, które muszą być usunięte z organizmu lub środowiska.

Zastosowania

Niektóre z wymienionych zastosowań medycznych aktywnego proszku węgla drzewnego obejmują detoksykacji, zatrucia, przedawkowania, wzdęcia i nadmiar gazu. Zwykle, aktywny węgiel drzewny proszek miesza się z wodą i spożycia. W przypadku podejrzenia zatrucia lub przedawkowania, jednak korzystanie z aktywowanym sproszkowanym węglem drzewnym powinny być nadzorowane przez lekarza.
Niektórzy ludzie wykorzystują węgiel w proszku aktywowane okłady stosowane zewnętrznie w leczeniu zakażeń skóry i urazów. Może być mieszany z kąpielą do detoksykacji organizmu, jak również.
Filtrowanie wody i powietrza oraz pochłaniania toksycznych wycieków to tylko niektóre z zastosowań środowiskowych aktywowanym sproszkowanym węglem drzewnym.

Skutki uboczne / Bezpieczeństwo

Niektóre z działań niepożądanych przy użyciu aktywowanego proszku węglowego to czarne stolce, nudności, wymioty, bóle brzucha i biegunka lub zaparcia.
Kobiety w ciąży lub karmiące nie powinny stosować węgiel aktywowany.
Zastosowanie aktywnego proszku węgla drzewnego nie jest zalecany dla osób starszych, jak również.
Zażycie leków lub suplementów diety, skontaktować się z lekarzem przed użyciem aktywowanego proszku węglowego.

Jak z niego korzystać

Zawsze należy stosować węgiel aktywowany w proszku zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z zaleceniami na etykiecie. Do celów medycznych, aktywny węgiel jest zwykle proszek miesza się z pełną szklanką wody przed spożyciem. Uwaga: jelitowe drożność oraz może spowodować problemy jelitowe, jeśli nie mieszać go z odpowiednim płynem.

Dawkowanie

Węgiel aktywowany jest dostępna w postaci ciekłej lub proszku. Jest popularnym składnikiem produktów oczyścić jelita grubego i niektórych produktów odżywczych. Choć nie ma większych problemów odnotowano długoterminowe bezpieczeństwo stosowania produktów odżywczych zawierających węgiel aktywowany w proszku nie został ustalony.

Gdzie go znaleźć

Można kupić proszku węglowego aktywowany w sklepach odżywcze, większości aptek i sklepów internetowych.

Co Czy Węgiel aktywowany zrobić?

Co Czy Węgiel aktywowany zrobić?


Węgiel aktywny jest naturalnym adsorbent, który jest stosowany w celu zwiększenia wydzielania się toksyn i łagodzenia biegunki. Jest łatwo dostępna w ponad-the-counter form i jest stosunkowo niedrogi środek domu. Jest on również stosowany w środowiskach szpitalnych.

Fakty

Węgiel aktywny węgiel, które zostały przetworzone w celu zwiększenia jego porowatości. Funkcjonuje jako adsorbent; to znaczy, atomów i cząsteczek niektórych substancji będą wiązać się z jej powierzchnią. Źródła medyczne jakości węgla aktywowanego obejmują drewna i bambusa. Zwykle jest dostarczany w postaci drobnego proszku, albo w kapsułkach lub w zawiesinie.

Leczenie zatrucia

Węgiel aktywowany jest stosowany w leczeniu pacjentów, którzy wzięli truciznę przez usta. Węgiel wiąże toksyny, aż zostaną wydalone, zapobiegając wchłonięciu w przewodzie pokarmowym. W większości przypadków wymiotów jest indukowana, a następnie węgiel drzewny daje się wiązać toksyny pozostających w przewodzie pokarmowym.

Leczenie Biegunka

Aktywowany węgiel spowalnia motorykę żołądka, dzięki czemu jest przydatny w zmniejszaniu objawów biegunki. To stosuje się również do zmniejszenia wzdęcia i dyskomfort żołądka. W małych dawkach jest to bezpieczne dla niemowląt i dzieci.

Przeciwwskazania

Węgiel aktywowany nie należy podawać w przypadkach zatrucia cyjankiem, kwasów mineralnych lub zasad. To nie powinien być stosowany do każdego, kto jest nieprzytomny lub półprzytomny. Każdy, kto jest nadwrażliwość na węgiel, nie powinni przyjmować tego środka.

Interakcje i przestrogi

Węgiel aktywowany spowolni wchłanianie wielu leków. W wysokich dawkach, to powodować zaparcia. Węgiel zmieni stolce czarne. Skonsultuj się z pediatrą lub wykwalifikowanego lekarza zdrowia dla odpowiednich dawek dla niemowląt i dzieci.

Ostrzeżenia

Zawsze należy niezwłocznie skontaktować się ze służbami ratunkowymi w przypadku podejrzenia zatrucia. Jeśli biegunka trwa dłużej niż 24 godziny lub jeśli niemowlęta i dzieci są nie biorąc w płynach lub pojawiają się apatyczny i ospały, natychmiast skontaktować się z odpowiednim lekarzem.

Jak aktywować proszku akrylowego

Jak aktywować proszku akrylowego

Proszek akrylowy jest używany w aplikacji fałszywych paznokcie. Jest stosowana do końca paznokci stworzyć projekt francuski paznokci. Proszek akrylowy musi być aktywowana chemicznych, znany jako monomeru. Połączenie dwóch substancji tworzy reakcję, powodując mieszaninę do utwardzenia i tworzą mocny żywicy. Wynik jest Wskazówka z tworzyw sztucznych paznokci, który przypomina siłę naturalnych paznokci. Przed uaktywnieniem proszek, przygotowanie paznokcia stosując płytki paznokcia.

Instrukcje

• Napełnić Twoje danie dappen 3/4 pełnego płynem monomeru. To jest chemiczne wykorzystywane do uruchamiania w proszku.

• Zanurzenie pędzla szczecina w cieczy. To ma dwa cele: do wydań powietrza kieszeni i premiera pędzla. Przetrzeć szczotką z ręcznikiem papierowym, aby usunąć nadmiar płynu.

• Farba cienką warstwę podkładu do paznokci, czy akryl systemu domaga się on. Zostawić podkład do suchej. To może nie być konieczne, jeśli akryl zawiera podkład już. Sprawdź ten zalecenia rezygnować twój proszku akrylowego do jego wymagań.

• Kąpiel z końcem pędzla w cieczy monomeru. Rolki z końcem pędzla w proszku akrylowego. Obracać z końcem pędzla lekko podnieść małe kulki proszku akrylowego. Jak to zrobisz, liczy w dół od trzy do jednego. Daje to wystarczająco dużo czasu na płyn do aktywacji z proszku.

• Transfer aktywowany proszek akrylowy do końcówki paznokci. Musi obejmować strefy trzeciej góry paznokci. Miejsce koralik płynu i proszku na górze. Poczekaj, między 5 a 7 sekund do mieszaniny do rozliczenia i manipulować.

• Gładka, koralik proszku akrylowego i monomeru w górnej trzeciej paznokci. Naciśnij lekko na kulki i pędzla to całym paznokci delikatnie. Zimnica pędzla na papierowy ręcznik ponownie, aby usunąć nadmiar wilgoci.

Węgiel aktywowany suplementy

Węgiel aktywowany suplementy

Węgiel aktywowany jest przetwarzane lub granulowany węgiel. Jest to przydatne do oczyszczania organizmu poprzez adsorpcji toksyn. Węgiel aktywowany suplementy zostały wykorzystane jako over-the-counter leczenia niestrawność, biegunka, i wzdęcia. Za pomocą suplementów aktywowanego wykazano wpływu na chłonność inne leki, takie jak leki serca i tabletki antykoncepcyjne. Jest także związana z niedokładne odczyty w badaniach medycznych. Skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą przed rozpoczęciem korzystania z aktywowanego suplementy lub żadnych suplementów diety. Ważne jest, aby pamiętać, że węgiel aktywowany nie jest taki sam jak węgiel handlowe używane na grillu.

Requa Charco czapki

Requa Charco czapki są aktywowanego kapsułki, które zawierają 260mg węgla drzewnego. Uważa się za naturalne odtruwa wewnętrzny, który jest używany, aby pomóc oczyszczenie organizmu niepożądanych substancji. Zgodnie z Ameryki College of Gastroenterology równowagi toksyn i innych materiałów w systemie może powodować nadmierne wzdęcia. Requa Charco czapki twierdzi powiązać ze sobą dużych ilości tych materiałów i zwolnić je z organizmu. Jednak Food and Drug Administration nie potwierdził prawdziwość tej instrukcja. Etykieta stwierdza, że Requa Charco czapki nie zamierza traktować, diagnozowania, leczenia lub zapobiegania wszelkich chorób.

Sposób, w jaki aktywowany węgiel drzewny

Węgiel aktywowany sposób natury jest suplement diety, który zawiera 280mg węgla drzewnego. Każda cząstka węgiel ma kilka komór i ubytków, które zbierają niepożądanych substancji, w tym gazu, który jest bezpiecznie podjęte z układu pokarmowego. Zgodnie z US National Library of Medicine węgiel aktywowany nie jest wchłaniany w organizmie, co sprawia, że kasa wobec używać. Tylko ostrzeżenie na etykiecie produktu jest trzymać z dala od dzieci. Zaleca się, biorąc dwie kapsułki po jedzeniu na podstawie tak potrzebne i powtarzać co dwie godziny, jeśli nadal dyskomfort. Natury sposób aktywowany węgiel drzewny można zazwyczaj znaleźć w lokalnych aptekach.

Żywioły aktywowany węgiel drzewny

Elementy naturalne jest węgiel aktywowany, który przychodzi w formie proszku. Jest to naturalny środek stosowany w leczeniu dolegliwości gazu i nosić trucizny z organizmu. Zgodnie z "American Journal zdrowia systemu farmacji," sproszkowany węgiel aktywowany nie powinny być podejmowane z mlekiem bo produktów mlecznych będzie zmniejszyć jego skuteczność. Naturalne elementy aktywowanego węgla drzewnego jest bez smaku, bezwonny i etykiety składnika stwierdza, że to jest 100 procent aktywowanego. Eksperci zalecają, mieszanie sproszkowany węgiel ze szklanką wody i słomy, aby zapobiec barwienia zębów. Nie należy aktywowanego przez dłuższy okres czasu. Jeśli biegunka lub inne problemy utrzymują się chorych należy wezwać pomoc lekarską.

Wady Mleko pasteryzowane i mleko w proszku

Wady Mleko pasteryzowane i mleko w proszku

Pasteryzacja jest proces ogrzewania mleka, a następnie szybkie schłodzenie go do usunięcia szkodliwych bakterii i wydłuży okres przydatności do spożycia. Mleko w proszku ulega odwodnieniu do utworzenia produktu odpowiedniego do stosowania w mieszankach dla niemowląt i pieczenia. Produkty te wyposażone są nieodłączne wady wynikające z metod wytwarzania. Utrata składników odżywczych jest jednym z największych problemów.

Usunięcie dobrych bakterii i niezbędnych witamin

Według non-profit zdrowia ludzkiego grupy rzecznictwa, Weston A. Fundacja Cena, pasteryzacja usuwa pożytecznych bakterii z surowego mleka. Proces osłabia również łańcuchy białek mleka i zmniejsza witaminy i minerały. Proces pasteryzacji całkowicie eliminuje witaminy C z mleka. Według lekarza medycyny Osteopathic Joseph Mercolę, pisząc na stronie Pro Con, że bakterie fermentacji kwasu mlekowego obecne w surowym mleku jest pomocne dla ludzkiego organizmu, ponieważ hamuje rozwój szkodliwych bakterii i pomaga w trawieniu. Pozwala się wchłania więcej witamin.

Reakcje alergiczne i choroby

Doktor Joseph Mercola stwierdza również, że pasteryzowane mleko zawiera większe ryzyko reakcji alergicznej do ludzi, w przeciwieństwie do mleka surowego. Wielu ludzi zdiagnozowanych jako alergiczne mleka, ale nie tolerują laktozy faktycznie uczulenie na drodze pasteryzacji zmienia składu mleka. Ponadto, istnieje potencjalne błędy w procesie ogrzewania pasteryzacji, która rzeczywiście promować wzrost szkodliwych bakterii. Może to stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia.

Brak przeciwciał i Zagrożeń dla Zdrowia

Spożywania mleka w proszku dla niemowląt, w przeciwieństwie do mleka matki nie otrzymuje przeciwciała niezbędne do budowania silnego układu odpornościowego do walki z infekcją. Ten brak ochrony może umieścić noworodka na ryzyko poważnej choroby. Mleko w proszku traci zawartość witamin i minerałów w sposób podobny do pasteryzacją co mniej korzystne dla konsumpcji. Mleko w proszku jest odwodniony produkt, który oznacza, że ​​musi on być odtworzony za pomocą wody. Jeśli woda jest nieczyste może złożyć każdy, kto pobiera mleko na ryzyko zakażenia bakteryjnego.

Więcej gazu

Noworodki, które spożywają produkty mleczne w proszku, w przeciwieństwie do cieczy wzoru lub mlekiem matki mają mocniejsze żołądki i więcej gazu. Może to być niewygodne dla dziecka, jak tworzenie się gazu może prowadzić do przedłużony płacz, odmowa jedzenia i raczej nieprzyjemny zapach. Rozwijające się systemy trawienne noworodków są również podatne na zaparcia ze sproszkowanych produktów mlecznych.

Dlaczego Talk używany do niemowląt w proszku?

Dlaczego Talk używany do niemowląt w proszku?

Talk jest miękka skała składa się z krzemu, magnezu i tlenu. Wydobywany na całym świecie, talk jest stosowany w wszystko od szminki do papieru do produkcji gumy. Dokonując proszku dla niemowląt, talk jest stosowany ze względu na jego miękkość, chłonność i nawilżające. Podczas gdy niektóre problemy zdrowotne zostały podniesione na jego potencjał jako rakotwórcze, większość agencji badań stwierdzają, że dziecko na bazie talku proszek nie stanowią zagrożenia dla zdrowia.

Tekstury

Zwapnieniu talk jest bardzo miękka skała; to ceny się jeden na skali Mohsa Mineral twardości. W przeciwieństwie do ludzkiej paznokieć jest zwykle pomiędzy dwa i trzy. Talk składa się z małych, płaskich cząstek zwanych microplatelets, a wiązania pomiędzy każdej płyty są łatwe do złamania. Ta słabość sprawia, talk łatwo rozdrobnić i zmielić na drobny proszek. Po sproszkowaniu, talk jest bardzo drobnoziarnisty i mało prawdopodobne, aby zarysować delikatnych powierzchni takich jak skóry dziecka.

Chłonność

Gdy sproszkowane talk niezwykle chłonne. Jednakże, podczas gdy wchłania wilgoć po naniesieniu na skórę, talk odporna również zbrylania lub tworzenia pasty. Spłaszczenie poszczególnych płyt utrzymuje poszczególne cząstki talku sklejaniu i przylegającą do innych powierzchni. Ta zdolność do absorbowania cieczy bez wiązania ze sobą sprawia, że ​​talk idealny do proszku dla niemowląt, ponieważ ważne jest, aby utrzymać skórę dziecka wolne od wilgoci i pozostałości, aby uniknąć wysypki.

Smarowanie

Jedną z właściwości bardziej paradoksalnych talk jest jego zdolność do absorbowania wilgoci, nie tracąc swoje właściwości smarne. Talk stosowany jest w instalacjach produkcyjnych jako składnik smarowania maszyn, a także w kosmetykach w celu schodzenia do makijażu skóry gładko. Ten skład minerałów talku pozwala chłonąć wilgoci bez suszenia skóry, co jest ważne dla niemowląt w pielęgnacji skóry muszą być wystarczająco sucha, aby zapobiec wysypkę, ale na tyle wilgotne by nie ścieraniem się i pękanie.

Alternatywy

Raporty różnią się co do zagrożeń dla zdrowia, jakie stwarzają talki oparte. Kiedy wydobywa z natury, talk jest rakotwórczy azbest. Jednak rygorystyczne normy w Stanach Zjednoczonych mają miejsce od 1970 roku i zapewnia, że ​​wszystkie sproszkowany talk jest wolny od azbestu. Międzynarodowa Agencja Badań nad Rakiem nie klasyfikuje azbestu talk jako środek rakotwórczym. Jednakże, skrobia kukurydziana jest porównywalna talku w aspekcie składu jak i chłonności i mogą być stosowane jako alternatywa dla niemowląt na bazie talku proszku.

Jak dieta z białka serwatki w proszku

Jak dieta z białka serwatki w proszku

Serwatka w proszku białko jest powszechnie stosowany przez sportowców i kulturystów. Jest doskonałym źródłem białka wysokiej jakości, który jest łatwy do strawienia i jest bardzo mało tłuszczu. Białko jest niezbędna do diety. Pomaga naprawić ciało i nie zwrócił się do tłuszczu jak węglowodany. Co ważniejsze, to sprawia, że ​​czujesz się pełny i zadowolony, więc jesz mniej.

Instrukcje

1 Przejdź do sklepu spożywczego i fitness zdrowie lub kupić białko serwatki w proszku. Nie należy mylić z soi lub jakiekolwiek inne białka typu proszku. Są zupełnie inne. Najważniejszym czynnikiem w zakupie białko serwatki w proszku jest smak. Zakup ogromny pojemnik z czymś, czego nienawidzę, nie będzie można zrobić wiele dobrego, jeśli nie będziecie go jeść. Poproś o próbki lub kupić mały pojemnik i wypróbować pierwszy.

2 Mix białko serwatki w proszku do koktajli. Udział jest miarka do 8 uncji cieczy. Najlepszym smaku jest zmieszanie białka serwatkowego z mleka. Odtłuszczone mleko jest najlepsze dla diety, ponieważ nie zawiera tłuszczu. Dodaje również wapń i osiem więcej gramów białka mleka w filiżance. Jeśli jesteś naprawdę zaniepokojony kalorii, można mieszać białko serwatki z wodą. Użyć blendera lub shaker cięcie mieszać się serwatki białko trzęsie. Łyżeczką nie rozpuścić proszek białka serwatki.

3 Użyj białko serwatki w proszku trzęsie zastąpić posiłki. Gdy jesteś na diecie, należy jeść od pięciu do siedmiu małych posiłków dziennie zamiast trzech dużych. Pić drgania białka serwatki w proszku dla dwóch lub trzech z tych posiłków dziennie. Trzęsie napełni was i moc na cały dzień.

4 Dodaj białko serwatki w proszku do innych potraw. Łatwo jest się nudzić z gontami białek serwatkowych. Mieszać go trochę aby go interesujące. Zrobić koktajl i wrzucić w gałką białko serwatki w proszku. Może on również być traktowane na zboża lub dodawane do sosów. Uważaj, aby nie dodawać zbyt dużo. Za dużo białka serwatki może przytłoczyć smak potraw.

5 Ćwiczenie dużo. Więcej poćwiczyć i podnosić ciężary, tym większe zapotrzebowanie organizmu na białko. Podczas karmienia białka serwatki ciało goi się szybciej i sprawia, że ​​jesteś silniejszy. Gdy masz więcej mięśni, spalamy więcej kalorii i stracić tłuszczu. Jest to cykl, który rozpoczyna się od ćwiczeń i ułatwiają białku serwatki.

Wskazówki

  • Przeciętna osoba dorosła powinna wykonuje się energicznie pomiędzy 0,5 i 0,8 gramów białka na kilogram masy ciała na dzień. Osiadłych dorośli powinni spożywać mniej.
  • Zbyt dużo białka może powodować nudności i zablokować układ trawienny. Jeśli Chcesz ciało nie może obsłużyć wszystkie te białka, cofać.

Jak wybrać odpowiedni białko serwatki w proszku

Z wielu różnych odmian proszku białko dostępne dziś, wybierając odpowiedni dla Ciebie może być mylące. Tutaj będziemy dyskutować najczęściej używanych białka w proszku, białko serwatki i jak wybrać ten, który będzie odpowiadał naszym potrzebom i pomóc osiągnąć swoje cele.

Instrukcje

1 Czy naprawdę trzeba uzupełnić?
Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zdecydować, czy nawet trzeba uzupełnić proszku białka. Wiele osób ma nierealistyczne oczekiwania co białko w proszku może zrobić dla nich na podstawie reklam i artykułów z czasopism.

Białko w proszku jest po prostu jedzenie. Nie jest to substancja, która sprawi, że Twoje mięśnie rosną szybciej lub większe. Powodem, dlaczego niektórzy ludzie muszą używać proszku białka jest, ponieważ mają trudności z dostaniem się ilość białka, których potrzebują od ich codziennej diety. Jestem jednym z tych ludzi. Moje dzienne zapotrzebowanie na białko jest o 150 g białka dziennie. Jak zapracowanej mamy, mieszanie się szybki koktajl białkowy przed wyruszeniem z domu pomaga mi osiągnąć moje cele żywieniowe i utrzymać moje zdrowie psychiczne.

2 kcal vs zawartości białka
Teraz, gdy już zdecydował, czego naprawdę potrzebujesz białka w proszku, poświęć chwilę, aby pomyśleć o swoim dziennego spożycia kalorii. Jeśli starasz się zdobyć masę i dodać mięśni, to prawdopodobnie nie będzie zbyt zaniepokojeni, jak wiele kalorii w proszku białka. Ale, jeśli jesteś na diecie niskokalorycznej, to ilość kalorii nagle staje się bardzo ważne.

Porównaj kalorii w proszku białka bierzesz pod uwagę z rzeczywistą ilością białka w każdej porcji. Na przykład, jeżeli proszek proteinowy zawiera 100 kalorii i 22 gramów białka, to jest lepsze od proszku, który zawiera 80 kalorii i zaledwie 10 gramów białka. Jasne, oszczędzasz trochę kalorii z proszkiem 80 kalorii, ale ma mniej niż połowę białka. Oznacza to, że jesteś po prostu coraz więcej wypełniacz zamiast białka.

3 Cena i Smak
Białko w proszku może być dość drogie, ale jeśli spojrzeć na to jako rzeczywistego jedzenia, nagle wydaje się o wiele bardziej przystępne. Chcesz, aby upewnić się, że dostajesz dużo białka złotówka, ale również nie chce popełnić błąd kupując rozmiar wanna gospodarce proszku białka, że ​​nie można nawet gag dół.

Najtańszy sposób na zakup białka serwatki jest w dużych wannach, od 3 do 10 funtów. Aby uniknąć utknięcia w proszku nie może się ostać, kupić mniejszy pojemnik pierwszy, lub sprawdzić, czy firma oferuje zestaw samplera, a nawet pojedynczych kopert porcja proszku. Przynajmniej, wyszukiwania w Internecie do recenzji użytkowników, aby zobaczyć, co inni ludzie mówią o smaku proszku białka.

Jak schudnąć z serwatka w proszku

Cargill opisuje serwatka w proszku jako produkt uboczny przetwórstwa mleka na ser. Oddzielnie, białko serwatki Institute wskazuje, że białko serwatki zapewnia największą ilość białka w masie, który jest znany pochodzić z dowolnego naturalnego źródła. Sportowców i entuzjastów fitness użyć serwatka w proszku w twórczy sposób, aby gotować posiłki i zrobić wibracje odchudzania i ogólnego stanu zdrowia z powodu tych cech. Serwatki w proszku stosuje się jako składnik zastępczego przeznaczonego do dostarczania dużych ilości białek, przy jednoczesnym zmniejszeniu ogólnego zużycia kalorii węglowodanów i spadek masy ciała.

Instrukcje

1 Ocenić obecny poziom fitness z pomocy licencjonowanego personelu medycznego w celu ustalenia realistycznych celów dla programu odchudzania wysokobiałkowej. Lekarz powinien wykonać pomiary związane z wysokości, masy i składu krwi, aby ustalić, czy organizm jest zdolny do diety i ćwiczeń fizycznych. Lekarz może nawet twierdzą, że reżim odchudzania jest konieczne, aby przeciwdziałać niekorzystny wpływ otyłości, cukrzycy lub złego układu krążenia.

2 odróżnienia różnych gatunków serwatki w proszku i wybierz producenta, który odpowiada ze swoimi celami. Jakość i koszty produktu jest związane z ilością tłuszczów nasyconych i laktozy proszku. Sprawdzenia zawartości białka serwatki w proszku przy użyciu go jako substytut składników i potraw.

Amerykański Departament Rolnictwa zaleca dzienne spożycie 46g białka dla kobiet nie będących w ciąży i 56g dla mężczyzn. Aktywni ludzie powinni pomnożyć swoją wagę przez 0,7 do określenia gramów białka liczba powinni spożywać każdego dnia.

Siła mięśni i oddziela proszki białka serwatkowego do izolowania, zatężono i mieszać kategorii, które są ich mieszanin. Izolat białka jest klasa jakości i niesie białka ponad 90 procent wagowych. Koncentrat białek serwatkowych jest ekonomiczny, ale oferuje klasy większych ilości tłuszczu w zamian za niższe ceny. Dla celów porównawczych, koncentrat białka serwatkowego może zawierać 25 g białka o wartości dwa czerpaki, podczas izolowania potrzebuje tylko jeden czerpak do 25 gramów. Jeden czerpak jest równa około 28 g materiału.

3 Zastępca unflavored serwatka w proszku do mąki w gotowania i pieczenia receptur. Stosunek podstawienia będą się różnić w zależności od marki i smaku. Możesz zacząć od wymiany około 15 procent mąki przepis jest z serwatki w proszku, i zwiększyć tę kwotę do 50 procent proponowanej zawartości mąki w czasie. Użyj serwatka w proszku, aby smaczne naleśniki, babeczki i ciasteczka, z mniejszą ilością węglowodanów niż mąki.

Dodatkowo, serwatka w proszku jakość jest lepsza źródłem białka niż mięso czerwone. Serwatki wysokiej jakości jest niższy poziom cholesterolu i tłuszczów nasyconych.

4 Mieszanka serwatka w proszku z owoców i płynów, aby trzęsie jak zamienniki niezdrowych przekąsek w ciągu dnia. Niezdrowe pokarmy są bogate w cukry i tłuszcze nasycone, podczas gdy brakuje żadnej istotnej wartości odżywczej. Gęsta konsystencja i składników pokarmowych w gontami przyczynić się do złagodzenia głodu w krótkim okresie. Przemyślane plany żywieniowe są często sabotowane przez apetyt na słodycze i przetworzonej żywności. Dla wygody, rozważyć przeprowadzenie flaszkę zmieszaną białka wstrząsnąć, gdy jesteś z dala od domu, aby oprzeć pragnienia do jedzenia wysokokalorycznych fast food.

5 Użyj siły i trening układu sercowo-naczyniowego w celu zachowania masy mięśniowej, podczas gdy spadek wagi. Zintegruj 30 minut aktywności sercowo-naczyniowej do planu każdego dnia. Spacer, jogging i uruchomić budować wytrzymałość.

Priorytetowe grupy mięśni według użyteczności i celów kosmetycznych do ciężarów. Pracować na swoich główny cel dwa razy w tygodniu z ciężarami. Pozwalają mięśniom odpocząć od przemian grup mięśniowych w każdej sesji. Takie postępowanie pozwala podnosić ciężary trzy do pięciu razy w tygodniu, jednocześnie minimalizując ryzyko kontuzji.

Przygotuj shake białka serwatki po treningu. Narodowe Instytuty Zdrowia wskazują, że włókna mięśniowe są uszkodzone i wymagają z ćwiczeń do naprawy materiału białkowego później.

Sojowego i białka serwatki w proszku dla Weight Loss

Białko sojowe jest kompletne białko, o niskiej zawartości tłuszczu, bez cholesterolu, niskokaloryczne i glutenu i laktozy. Jest odpowiedni dla wegetarian i wegan i jest używany do różnych rzeczy, takich jak tofu, substytuty mięsa, mleka i sera. Izolat białka jest również pełne białko, które jest łatwe do trawienia i wykorzystywane do wstrząsów, proszki białka i bary.

Różne rodzaje białka

Białka trwa dłużej do strawienia niż pozostałej żywności, co oznacza, że ​​czujesz się pełna przez dłuższy czas i zmniejszyć zapotrzebowanie na przekąskę. Z tego powodu, białko pomaga w stabilizacji poziomu cukru we krwi. Dla tych, którzy są również ćwiczenia, białka wspomaga regenerację mięśni i naprawy. To daje więcej energii, dzięki czemu można pracować ciężej i pomaga w odzyskiwaniu więc można to zrobić częściej, tracąc w ten sposób masę.

Pokarmy, które zawierają duże ilości białka są zwykle wszystkie mięso, fasola, orzechy, jaja i nabiał. Niektóre z nich mogą być wysokie stężenia cholesterolu i tłuszczów, więc trzeba być ostrożnym, gdy próbuje schudnąć, aby nie przejadać czerwone mięso, ser i żółtka.

Białko sojowe pochodzące z soi i gluten, laktozę i cholesterolu. To kompletne białko zawierające wszystkie niezbędne aminokwasy, które jest łatwe do trawienia. Wiele produktów są wykonane z ziaren soi, w tym mleko, sery, tofu i mięsa substytutów, takich jak hamburgery i sojowego kurczaka.

Izolat białka jest wysokiej jakości, kompletne białko, które jest wykonane ze składników w mleku krowim. Jest także lekkostrawny, glutenu i nadaje się dla tych, którzy są z nietolerancją laktozy i wegetarian. To jest w postaci proszku, w smaku, takie jak czekolada, wanilia, i mogą być wykorzystane do wstrząsów białka i inne produkty o wysokiej zawartości białka. Można go również w gotowych napojów białkowych i białek barów. Białko serwatki napoje mogą być wykorzystywane do zastąpienia posiłków ze względu na ich wysoką zawartość białka i są zwykle mieszane w formule zawierającą witaminy i inne składniki odżywcze.

Oba rodzaje białka są niskokaloryczne i może pomóc w utracie wagi.

Jak włączyć białka w diecie

Zacznij dzień z dużą dawką białka, albo w formie białka wstrząsnąć lub produktu spożywczego lub napoju sojowego. To będzie szybko uruchomić swój metabolizm i daje energię na rozpoczęcie dnia, ale także utrzymać się uczucie zadowoleni i pełni na dłużej. Użyj białko trzęsie zastąpić posiłek lub przekąskę każdego dnia, aby zachować kalorie w łatwy do strawienia ciekłym posiłku. Napij białka w ciągu 30 minut po wysiłku w celu odzyskania pomocy i naprawy mięśni i rozwoju. Więcej masy mięśniowej masz, tym więcej kalorii spalisz, które pomogą Ci schudnąć. Cel spożywania między 50 a 75 g białka na dobę.

Węgiel aktywowany Wpływ na witaminy

Węgiel aktywowany Wpływ na witaminy


Zarówno węgiel aktywowany i witaminowe suplementy mogą być korzystne dla organizmu. Jednak, gdy oba są razem, można rzeczywiście obniżyć skuteczność nawzajem.

Co to jest węglem?

Węgiel aktywowany, znany także jako węglu aktywnym, jest węgiel, który jest przetwarzany w celu wytworzenia bardzo porowata. Jest on stosowany w leczeniu pogotowia medycyna przedawkowania i zatrucia, a przez zwolenników naturalnych zdrowia absorbować toksyny i szkodliwe substancje z organizmu w postaci detoksykacji.

Efekty

Kiedy węgiel aktywowany zostanie podjęta, to działa jak gąbka do absorbowania substancji obcych z żołądka.

Podczas wykonania witamin lub leków

Oprócz substancji szkodliwych, węgiel aktywowany może zmniejszyć skuteczność witaminę lub lekarstw. Dlatego, węgiel aktywny należy sama.

Gdy wziąć to

Podczas podejmowania węgiel, weź go na dwie godziny przed lub po wykonaniu witaminę.

Skutki uboczne

Skutki uboczne węgla aktywowanego są możliwe biegunka, z rzadkich przypadków zaparcie, obrzęk lub ból brzucha i wymioty.

Co to jest kwas askorbinowy w proszku?

Co to jest kwas askorbinowy w proszku?


Kwas askorbinowy jest inna nazwa dla witaminy C. Normalnie ciało otrzymuje wystarczającej ilości witaminy C poprzez odpowiednią dietę, ale od czasu do czasu istnieje zapotrzebowanie na witaminę C suplementacji. Kwas askorbinowy jest w różnych formach do dawkowania doustnego takie jak tabletki, kapsułki, pastylki do ssania, syropy i proszki. Sproszkowaną kwasu askorbinowego można zmieszać w roztworze, pozwala na łatwy sposób podawania.

Witamina C

Organizm zużywa witaminy C dla gojenia pozycją. Jest również podstawowym składnikiem odżywczym dla wielu funkcji organizmu oraz przetwarzania węglowodanów, tłuszczów i białek. Wspomaga organizm w tworzeniu naczyń krwionośnych, kolagen, chrząstki i mięśni. Brak witaminy C powoduje stan zwany szkorbutu oprócz spowolnienia gojenia ran.

Witamina C jest naturalnie występująca w owocach i warzywach. Owoce cytrusowe mają wysokie stężenie kwasu askorbinowego, podobnie jak zielone warzywa, pomidory i ziemniaki. Aby uzyskać maksymalne poziomy kwasu askorbinowego, żywności powinny być spożywane świeże i nieprzetworzone. Gotowanie, suszenie i wystawienie na działanie powietrza może żywności redukują ilość witaminy C obecne.

Aplikacje

Sproszkowany kwas askorbinowy może być mieszany z wodą do postaci roztworu do picia. Może być również traktowane przez jedzenie i jadłem. Kwas askorbinowy w postaci proszku jest skuteczna doustna dawka opcja dla tych, którzy nie mogą połknąć tabletki.

Sproszkowany kwas askorbinowy jest również stosowany do wytwarzania owoców do zamrażania. Posypać na owoce lub zmieszać w roztworze z wodą i stosuje się do owoców przed zamrożeniem. Ta aplikacja zapobiega owoce z odbarwieniami brązowienie skutek utleniania.

Uzupełnianie Dozowanie

Żywności i Żywienia Instytutu Medycyny zaleca, mężczyźni powyżej 18 lat uzyskać 90 mg witaminy C dziennie. Kobiety powyżej 18 lat zaleca się, aby uzyskać 75 mg na dobę. Dla dorosłych, maksymalna ilość witaminy C podjęta w ciągu jednego dnia nie może przekroczyć 2000 mg. Mniejsze ilości są zalecane dla dzieci i są oparte przede wszystkim na wieku.

Kto może skorzystać

Niektóre choroby zwiększa zapotrzebowanie organizmu na witaminę C. Choroby te obejmują AIDS, alkoholizm, raka, nadczynność tarczycy i choroby jelit. Przedłużającej się biegunki, gorączka i infekcje, a także oparzenia i stres może również zwiększyć potrzeby witaminy C.

Inne warunki mogą spowodować niedobory witaminy C w organizmie. To często występuje u palaczy, pacjentów chirurgicznych, pacjentów hemodializowanych oraz osób narażonych na niskie temperatury przez długi okres czasu.

Skutki uboczne

Kwasu askorbinowego nie jest toksyczny w wysokich stężeniach i rzadko powoduje poważne działania uboczne. W dużych dawkach, najczęstsze działania niepożądane są problemy żołądkowo-jelitowe, w tym biegunka, nudności i skurcze.

Co to jest witamina C w proszku?

Co to jest witamina C w proszku?


Jednym z najczęściej używanych suplementów witamin jest witamina C. Wiele osób woli wziąć witaminy C w proszku lub kryształów, a nie tabletki i kapsułki. Mimo, szkorbut, choroby niedobór witaminy C, nie jest powszechne, ludzie biorą witaminy C w proszku dla wielu innych świadczeń zdrowotnych, które są z nim związane.

Cechy

Według "Recepta na Nutritional Healing", ponieważ organizm nie może witaminy C, człowiek musi się tej ważnej substancji odżywczych z diety lub suplementów. Wiele osób decyduje się uzupełniają, ponieważ dieta może być często brakuje tej witaminy. Objawy niedoboru witaminy C obejmują powolne gojenie się ran, zmęczenie, częste infekcje i krwawienie z dziąseł.

Rodzaje

Powszechną formą witaminy C proszku jest kwas askorbinowy, który jest drobny, biały proszek, który posiada smak, cierpki i łatwo miesza się w wodzie lub soku. Według The Fundacji witaminy C, dr Robert Cathcart, wiodącego eksperta w witaminy C na świecie, powiedział, odnosząc się do kwasu askorbinowego, że "dwa razy więcej niż z jakiejkolwiek innej formy witaminy wymagane jest, aby osiągnąć rezultaty terapeutyczne, gdy podjęte przez usta . " Inny typ jest buforowany witaminy C w proszku, który dodany minerałów, aby łagodniej proszku na układ pokarmowy. Również niektóre proszki witaminy C są oznaczone jako żywność oparta.

Znaczenie

Mimo, że witamina C jest dostępny w postaci tabletek i kapsułek, wiele osób woli skorzystać z substancji odżywczych w postaci sproszkowanej. Proszek może być lepiej absorbowane, zwłaszcza w przypadku osób, które nie tolerują napełniacze i dodatki, które są często obecne w postaci tabletek lub kapsułek i proszku z układu znacznie szybciej niż tabletki lub kapsułki. Dzieci, zwłaszcza bardzo młodzi, może proszku jeśli nie są jeszcze w stanie przyjmować kapsułek lub tabletek. Witamina C proszku często mniej kosztowne niż tabletki lub kapsułki. Chociaż kapsułki i tabletki zawierają często napełniacze i dodatki, witaminy C w proszku zwykle nie.

Korzyści zdrowotne

Witamina C jest ważnym przeciwutleniaczem. Według "Zdrowe Healing", to wzmacnia system odpornościowy, chroni przed wolnymi rodnikami, pomaga chronić przed infekcjami, wspomaga pracę nadnerczy, jest pomocny w łagodzeniu chorób serca i zmniejsza objawy alergii. Pomaga również umowę ciała z zanieczyszczeń, toksyczności metali ciężkich i starzenia. Pomaga to zapewnić, że dziąsła są zdrowe i pomaga rany i oparzenia, aby uzdrawiać. Jest to ważny element w programach detoksykacji, a organizm potrzebuje więcej witaminy C w trudnych czasach.

Rozważania

Witamina C proszku można wmieszać sokiem lub wodą, połknięty. Według "Recepta na Nutritional Healing", najlepiej jest podzielić dawkę witaminy C przez cały dzień, może dwa razy dziennie, a nie biorąc go tylko raz dziennie. Zapewnia to najlepsze efekty. Dawki, które osoba musi zależeć od wielu czynników, w tym ogólnego stanu zdrowia i wieku. Chociaż jest to najbardziej typowy dla ludzi witaminę C proszku doustnie, ludzie czasami wykorzystać w inny sposób, na przykład w płukania nosa. Ceny dla witaminy C w proszku wydają się być rozsądne, a źródła to sklepy zdrowia i sprzedawców online.

Co jest celuloza w proszku?

Proszek celulozy jest białym, bezwonnym proszek pochodzący z włókien roślin. Sproszkowaną celulozę rozpuszcza się w wodzie i wiele innych płynów; zamiast tego ma tendencję do absorpcji wody i innych płynów i pozwala, aby wypłukać zanieczyszczeń z ciała. Najczęściej jest sprzedawany w postaci proszku, jest niedrogie i można je znaleźć w większości sklepów ze zdrową żywnością.

Znaczenie

Sproszkowaną celulozę, ze względu na sposób, w jaki są przetwarzane jest wolny od zanieczyszczeń, zarówno organicznych jak i nieorganicznych. To sprawia, że ​​bezpieczny do spożycia w organizmie człowieka. Gdyż wchłania wodę, działa jako sposób oczyszczenia jelita grubego i sprawia wyłączenia jelita łatwiej na ciele. Ponieważ jest ona nierozpuszczalna w wodzie, że powoduje mniejsze gromadzenie się gazu w instalacji w porównaniu z innymi dodatkami wspólnego włókna.

Funkcja

Proszek celulozy stosuje się zarówno w postaci proszku i tabletek. Jako uzupełnienie diety, często sprzedawane jako jelita czyszczącego oddechowych lub dodatek włókien do wody regularnie wytwarzania funkcjonowanie przewodu pokarmowego. Często jest to składnik czynny reklamowanych produktów zwiększenie dziennej ilości włókna, Citrucel, w którym stosuje się formę o nazwie metyloceluloza. Celuloza jest również stosowany jako składnik innych witamin i składników mineralnych dodatków, jak środek wiążący.

Rozważania

Celuloza w proszku zawiera żadnych substancji odżywczych dostępnych jeszcze absorbuje wodę. Z tego powodu, że jest czasami stosowane jako pomoc diety do zmniejszania wzdęcia wody, ponieważ absorbuje wodę w systemie. Podobnie jak wielu diet i suplementów, nie ma wytycznych FDA na to, co jest bezpieczna ilość energii celulozy łykać codziennie.

Ostrzeżenie

Jak wszystkie ponad-the-counter suplementów, dodanie proszku celulozy do diety w jakiejkolwiek formie powinny być omówione z podstawowej służby zdrowia przed użyciem. Ze względu na właściwości absorpcyjnych w proszku, może niekorzystnie reagować z innymi lekami lub chorób. Podczas korzystania proszek celulozowy, przeczytaj i postępuj zgodnie ze wskazówkami pakietów dla najlepszych korzyści z proszku.

Potencjał

Proszek celulozowy, jaki stosuje się aerozole do nosa jest badana jako naturalną alternatywę dla chemicznych środków konserwujących. Ponieważ proszek celulozowy jest odporny na wzrost bakterii, to uważa się, że służą jako organiczny blokera alergenów, wirusów i innych bakterii. Praca z naturalnej wilgoci dostępnej w nosowych, celuloza w proszku tworzy żel podobny do normalnego śluzu, który wychwytuje alergeny, zapobiegając ich wejściu układu oskrzelowego.

Niebezpieczeństwa białka serwatki w proszkuSerwatki w proszku białka jest suplement diety wykorzystywany w wielu powodów. Jego zalety sprawiły, że dość popularne w ciągu ostatnich kilku lat, choć są tacy, którzy wątpili jego bezpieczeństwo i skuteczność. Jak w przypadku każdego produktu lub uzupełnienie zdrowia na rynku, to najlepiej, aby kształcić się przed skok z obu nóg do najnowszej moda. Podejmowania decyzji kiedy już ważył wszystkie za i przeciw jest jedynym sposobem, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo.

Funkcja

Białko serwatkowe jest z mleka w procesie toczenia mleko na ser. Jest wolne od tłuszczu i laktozy.

Znaczenie

Białka serwatki naprawy uszkodzonych mięśni poprzez aminokwasów występujących w nim, co czyni go popularnym suplementem wśród kulturystów. Jest również stosowany przez dietetyków, ponieważ utrzymuje ich stabilny poziom cukru we krwi, pomagając im zachować ich apetyt na dystans.

Niebezpieczeństwa

Biorąc więcej niż zalecana dawka w opakowaniu przez dłuższy okres czasu może spowodować uszkodzenie nerek i wątroby. To dlatego, że te narządy pracować trudniejsze do usunięcia nadmiaru białka nie są absorbowane przez organizm.

Ramy czasowe

Jeśli zalecana dawka to 30 g, to lepiej go miejsca przez cały dzień, dając swojemu organizmowi możliwość trawienia białka prawidłowo. Chociaż białko jest dobre dla ciebie, ciało może obsłużyć tylko pewną ilość nim jednocześnie.

Rozważania

Picie 02:58 białko trzęsie dzień powinien spełnić Twoje potrzeby żywieniowe i pomoże zapobiec powstawaniu problemów zdrowotnych.

Białko w proszku rzeczywiście nie działa?

Przy tak wielu suplementów proszku białka na półkach dziś możesz zacząć wierzyć, że muszą być do czegoś. Odpowiedź na pytanie, czy działają one w zależności od tego, co wynika masz nadzieję na, i co jeszcze dodasz do swojej rutyny, aby pomóc uzyskać te wyniki.

Jakie Białko Czy

Białka pomaga zbudować naszej skóry, włosów, paznokci i mięśni, a także pomagać w trawieniu i innych funkcji organizmu. Mięśni, wraz z innymi częściami ciała, należy białko jako mechanizm do naprawy i jako źródło opału. Białka są rozdzielane do aminokwasów od enzymów w żołądku i jelitach, a następnie są ponownie łączone w wątrobie i innych narządach do białek, które nadają się do paliw i naprawy. Jakikolwiek nadmiar białka, które nie są wykorzystywane przez organizm jest wydalane w moczu.

Rodzaje

Białko sojowe pochodzi z rośliny soi i niekompletne białka, to znaczy zawiera mniej aminokwasów. Białka serwatki pochodzą z procesu toczenia mleko na ser i białko całkowite. Oba te białka są dobrymi źródłami, lecz białka sojowego jest zazwyczaj tańszy niż cząsteczki białek serwatki.

Zastosowania

Proszki białkowe są najczęściej wykorzystywane do kulturystyki lub tonowania mięśni. Proszki proteinowe sam nie będzie rzeźbić doskonale umięśnione ciało, ale mogą pomóc. Kiedy wyjdzie, mięśnie rozerwać na poziomie mikroskopowym. Dobry wskaźnik tego, jak wiele szkód treningu spowodowało to stopień bolesność mięśni później. Zaraz po rygorystycznego treningu, mięśnie szukasz paliwa pomóc naprawić szkody. Gdy proszki białkowe są podjęte w ciągu 20 minut treningu, białko idzie prosto do mięśni, aby pomóc odbudować i naprawić. Poprzez ten proces, mięśnie rosną powoli, aby pomieścić większe i częstsze ciężarów.

Wykorzystuje Poza Kulturystyce

Białka są używane do naprawy i obszary paliwo inne niż mięśni. Suplementy białkowe są często zalecane przez lekarza po pacjent został poddany operacji, w celu przyspieszenia procesu gojenia. Białka znajdują się w wysokokalorycznych napojów odżywczych, takich jak Upewnij lub PediaSure, które są korzystne dla osób starszych i młodych dla wzrostu i naprawy. Proszki białkowe są powszechnie stosowane przez wegetarian i wegan, którzy nie mają wystarczająco dużo białka w diecie bez mięsa.

Inne źródła

Białko znajduje się w chude mięso, takie jak białe mięso z kurczaka, wieprzowiny i wołowiny. Mleczne, jaja, fasola, orzechy i niektóre warzywa są dobrym źródłem. Większość osób się więcej niż ich dziennego zapotrzebowania na białko ze źródeł żywności, ale do budowania masy mięśniowej po rygorystycznych treningów, potrzebuje białka należy zwiększyć.

Zalecane wartości

Średni dorosły musi 0,8 do 1 g białka na kilogram masy tłuszczu ciała dziennie. Do budowy mięśni, zużywają 1,5 do 2 g białka na kilogram masy ciała. Ponieważ organizm może przetwarzać białko tyle jednocześnie, dowolne białko powyżej 40 g zużytego w jednej sesji nie jest używany i jest wydalana. Jeśli zdecydujesz się na rozpoczęcie procedury proszku białka, uważnie patrzeć na etykiety żywienia. Każdy gram białka zawiera 4 kalorie, więc wszystko w nadmiarze, które powinny być minimalne. Rozważmy ilość tłuszczu i cukru, aby sprawdzić, czy to jest wyrównany żądanych rezultatów.

Ostrzeżenia

Ponieważ białka jest przetwarzany głównie w wątrobie i nerkach, zużywa zbyt dużo białka przez dłuższy okres czasu może utrudniać funkcji wątroby i nerek. Nie zaczynaj schemat proszku białka oczekują natychmiastowych rezultatów. Korzystanie z białka, zbilansowaną dietę i codzienne ćwiczenia przyniosą rezultaty, ale pochodzą one z czasu i cierpliwości. Budowanie i utrzymywanie mięśni jest zobowiązaniem długoterminowym.

Jak korzystać serwatka w proszku

Świat suplementów grabie w około miliarda dolarów rocznie, tłocząc na konkurencyjnym rynku z różnych produktów, zaprojektowanych w celu zwiększenia wyników sportowych lub szczupłe obwód talii, między innymi. Proszki białkowe są jednym z tych wyjątkowych ofert, które dotyczą zarówno. Istnieją dwa typy białek proszku wyściełające półkach sklepowych serwatki pochodzące z mleka, soi lub na bazie roślin. Niektóre debatować korzyści każdy jednak może być używany zarówno z dobrym skutkiem z prawie nieograniczonego dostępu do przepisów, w zależności od osobistych celów.

Instrukcje

1 Jeśli jesteś bardzo aktywnie angażuje się w dorosłych, że regularne ćwiczenia, Zalecana dzienna ilość spożycia białka wynosi 0,8% na kilogram aktualnej masy ciała. Na przykład, wyliczony spożycie białka wynosi 136 gramów dla mężczyzny 170-funt, który wykonuje trzy do siedmiu dni w tygodniu. Dla umiarkowanych treningów, wymagane spożycie wynosi około połowa tej kwoty, lub 0,4%. Obliczenia własne zapotrzebowanie białka odpowiednio.

2 Ci, którzy chcą przytyć należy obliczyć ich podstawową przemianę materii (BMR), ich wydatek kalorii bazowych w zależności od wieku, wagi i wzrostu według średnich krajowych. Ideą tycia jest spożywać więcej kalorii niż organizm może skorzystać, tak obliczania BMR daje punkt wyjścia. Wielu ekspertów sugerują dodanie dodatkowych 500 kalorii do swojego BMR, a jednocześnie pracuje regularnie w celu uzyskania prawidłowej wagi ciała. Oblicz swoje BMR i dodaj niezbędnych kalorii.

3 Dla tych, którzy chcą schudnąć (a jednocześnie regularnie wykonywać), obliczyć BMR i trzymać się tej liczby, jak wszystko pod numer oznacza, że organizm nie otrzymuje wystarczającej ilości kalorii i będzie oszczędzać pokłady tkanki tłuszczowej, a nie wykorzystując je na energię.

4 recepty białka serwatki są ograniczone tylko do wyobraźni (i smakowe). Nadwagi zmieszać 8 do 12 ml zimnej mleka przez jeden lub dwa czerpaki proszku białkowego. Dodaj 1 łyżkę masła orzechowego, jeden cały banan i dwie kostki lodu. Dobrze wymieszać. Ten przepis jest ulubionym wśród ciężarowców, jak to aromatyczne i dodaje dodatkowe białka, kalorii i zdrowe tłuszcze z masła orzechowego i potasu od banana.

5 W przypadku utraty wagi, należy użyć 8 uncji odtłuszczone mleko dla dodatkowego białka i wymieszać jedną miarkę z serwatki z dwiema kostkami lodu. Dodaj w trzy lub cztery owoce jagodowe (truskawki, jagody, jeżyny, itp) jak jagody są pełne zdrowych przeciwutleniaczy i dodać wiele smaku i witamin z recepturą. Wypróbować inne owoce, zawsze pamiętając wymagane kalorii z BMR.

Wskazówki

  • Każdy gram białka to 4 kalorie, więc miej to na uwadze, gdy pracuje się z zapotrzebowania na białko w obliczeniach BMR i codzienne planowanie posiłków.
  • Jak podano na opakowaniu, białko serwatki nie jest przeznaczony do leczenia zaburzeń przewodu pokarmowego lub choroby, nie powinno nikogo użyć proszku zamiast kiedykolwiek jedzenia rzeczywiste jedzenie.

Co to jest serwatka w proszku?

Białko serwatki jest suplementem diety dla osób poszukujących dodatek białka w diecie. Pamiętam wierszyk o Mała Miss Muffet jedzenie jej "twaróg i serwatkę"? Serwatka jest płyn pozostały po ser (twaróg) jest wykonana.

Fakty

Serwatka jest produktem o-płyn pozostały po produkcji sera. Że zawiera laktozę i białka, a także witaminy i minerały. Po wysuszeniu staje się serwatki w proszku. Wiele firm, które produkują suplementy zrobić wersję serwatki w proszku, albo w pojedynczych opakowaniach lub luzem.

Funkcja

Białka serwatki w proszku użyć jako dodatkowy składnik w wielu przepisach. Dodać trzęsie i koktajle z nim, aby uzyskać dodatek białka w diecie. Białko jest dobre dla wielu powodów, szczególnie dla diabetyków, wegetarian i sportowców.

Rozważania

Przy podejmowaniu decyzji, czy serwatka w proszku jest dla ciebie, trzeba ocenić poziom białka w diecie. Skorzystać z narzędzia Food Pyramid, aby dowiedzieć się, ile białka trzeba. Dodać dziennik żywności, wymieniając wszystko, co jeść i liczbę gramów białka każda pozycja żywności przewiduje. Serwatka w proszku białko jest dobrym uzupełnieniem dla tych, którzy nie jedzą wystarczająco dużo białka w ich regularnej diety. Spójrz na etykiecie suplementu wybrać, aby zobaczyć, czy nie ma w nim tłuszczu; wziąć pod uwagę zawartości tłuszczu jak i zawartości białka.

Korzyści

Białko jest niezbędnym składnikiem zdrowej diety. Wegetarianie często szukają sposobów, aby dodać białka do ich diety i białko serwatki jest to dobry wybór dla tych, którzy jedzą produktów mlecznych. Dietetycy zalecają osoby z cukrzycą mają białko w każdym posiłku, i to jest sposób, aby dodać go do żywności. Sportowcy również szukać białka, aby pomóc budować mięśnie ciała.

Ostrzeżenie

O połowę serwatki jest laktoza. Każdy, kto jest z nietolerancją laktozy będą chcieli o tym pamiętać. Osób z laktozy kwestii tolerancji będzie chciał albo unikać białka serwatki lub wziąć lek lub suplement, który pomaga im tolerować laktozy. Alternatywą dla białka serwatki białka, które mogą być kupowane w postaci proszku. Przeczytać etykietę, aby upewnić się wybrać to marka bez laktozy.

Co to jest serwatka w proszku demineralizowana?

Serwatka w proszku jest stałe stężenie substancji zwanej serwatki. Demineralizowana serwatka jest jednym z wielu odmian proszków białek serwatkowych i ma kilka korzyści odżywcze. Jest to najczęściej cenione jako uzupełnienie diety w celu pomocy w wysiłkach klimatyzacji fitness. Serwatki jest również składnik w postaci przetworzonej żywności.

Co jest serwatka?

Serwatka to ciecz ubocznym produkcji sera. Ser produkowany jest przez wyodrębnianie kazeiny i tłuszczu z mleka, i resztki resztki substancji nazywa serwatki. Istnieje wiele różnych "smaków" serwatki --- wszystko zależy od źródła mleka, metody produkcji, aby ser, rodzaj sera produkowanego i dodanych składników. Czasami dodatkowa filtracja serwatki jest wykonywane w celu skompensowania alergii lub też do protein silnym.

Rodzaje serwatka w proszku

Surowy ciekły serwatki składają się z 94 procent wody w uzupełnieniu do laktozy, białek (głównie globuliny i laktoalbumin) i różnych witamin i minerałów. Z tego roztworu, proszku serwatki jest przez suszenie przez większość wody z tej substancji.
Słodka serwatka w proszku jest suszony produkt uboczny enzymu podpuszczki wytwarzanej z serów, takich jak cheddar, mozzarella i Szwajcarów.
Kwas proszek serwatki wysuszone uboczny sera produkowanego przez koagulację z kwasem, takim jak serów twarogowych i ricotta. Delactosed serwatka jest wynikiem dalszej ekstrakcji z laktozy z serwatki jako surowego płynnego części dodatkowego procesu filtrowania.

Serwatka w proszku demineralizowana

Jak delactosed proszek serwatki, proszek serwatki demineralizowana produktu dodatkowego oczyszczania. Siedemdziesiąt do 90 procent związków mineralnych zawartych w surowej mieszaninie serwatki (głównie wapnia i popiołu) odsącza się, a pozostałą ciecz osusza w celu wytworzenia proszku serwatki zdemineralizowanej. Jest stosowany jako składnik w wielu przetwarzanych produktach spożywczych jako środek zwiększenia ich wartości odżywczych.

Korzyści

Wszystkie proszki serwatkowe są bogatym źródłem pełnowartościowych protein, które zawierają wszystkie niezbędne aminokwasy niezbędne dla dobrego samopoczucia ciała. W połączeniu z treningiem, białka serwatkowe pracować budować beztłuszczową skład mięśni ciała przy jednoczesnym uzupełnianiem glutationu w organizmie, który zostaje zubożony podczas ćwiczeń. Glutation jest przeciwutleniaczem, potrzebna do utrzymania zdrowego układu odpornościowego. Białka serwatkowe są również doskonałym składnikiem odżywczym dla utraty wagi lub zarządzania, mają one bardzo niskie wartości indeksu glikemii ułatwić uwalnianie hormonu hamującego łaknienie i spowolnienie wchłaniania cukru w ​​krwi.

Źródła

Demineralizowana serwatka w proszku, wraz ze wszystkimi innymi rodzajami proszków serwatkowych, można nabyć w formie koncentratu w sklepach ze zdrową żywnością. Dodano do smoothie lub drgania, proszki te służą jako wszechstronny suplement diety. Dużo przetworzonej żywności, takich jak pieczywo, płatki śniadaniowe, zupy, sosy i przyprawy zawierają serwatkę jako składnik. Niestety, wiele przetworzone produkty spożywcze zawierają również inne składniki, które nie są korzystne dla zdrowia organizmu. W związku z powyższym, zawsze czytaj etykiety i podjąć wszystkie składniki pod uwagę przed podjęciem decyzji o jakiejkolwiek diety żywności.

Jak używać proszku Suplementy białka

Białko w proszku z różnych źródeł - serwatki, soi i jaj biały to trzy popularne opcje - jest popularnym suplementem diety. Jest zalecany do stosowania przez osoby, których dieta jest uboga w białko inaczej lub tych, w intensywnym, budowanie mięśni reżim ćwiczeń lub szkolenia. Należy być ostrożnym, aby nie używać proszków białka nadmiernie, jednak, jak nadmiar białka może powodować problemy z nerkami w czasie.

Instrukcje

1 Działanie sugerowaną serwującą wielkości proszku białka na 8 do 12 uncji wody, mleka, jogurtu lub soku owocowego. Sugerowana obsługujących rozmiary różnią się znacznie między produktami; Typowy zakres wynosi od 1/4 i 1/2 szklanki na porcję. Zazwyczaj miarki o odpowiednim rozmiarze jest w pojemniku proszku białkowego.

2 białka wymieszać proszek i płyn razem energicznie. Może wolisz używać kubek z szczelną pokrywką, który pozwala wstrząsnąć proszku i płynu do łączenia ich ze sobą, lub mieszać się z białka w proszku w blenderze.

3 wypicia białko w proszku, aby uzyskać możliwie najbardziej smacznego napoju.

Wskazówki

  • W niektórych przypadkach, na opakowanie suplementu białkowego proszku będzie zalecamy używanie "jedną miarkę" produktu. Czasami będzie to określić rozmiar miarka, czasem nie. Jeśli udało mi się stracić miarkę dołączoną do białka w proszku (może być on pochowany w proszku), można kupić inny pakiet tej samej marki, aby dostać kolejną miarkę lub domyślać się rozmiarów miarka, zazwyczaj albo 1 / 4 lub 1/2 filiżanki.
  • Głównymi kryteriami wyboru rodzaju proszku białka powinna być która zgadza się z ciała najbardziej. Możesz przetestować małe pojemniki z różnymi rodzajami proszku, aby zobaczyć, które smakują wolisz, lub po prostu wybrać jedną w oparciu o preferencje żywieniowe. Na przykład, produkty jajeczne biały i serwatki białka może być niesmaczny do wegańskiej, natomiast soja będzie dobrze. Z drugiej strony, soi powoduje problemy jelitowe, dla niektórych osób, które mogą być w stanie obsłużyć jaja kurzego i białka serwatki produktów bez problemu.
  • Spożyciu więcej niż dwa gramy białka na kilogram masy ciała na dzień, jest uważany za nadmierny i może spowodować uszkodzenie nerek, które są odpowiedzialne za filtrowanie nadmiar białka z organizmu.