adcov.com

wdowi garb

Jak zapobiec Garb wdowi

Garb wdowa, albo znane w medycynie jako kifozy jest warunkiem, który występuje wskutek zaawansowanego postaci osteoporozy. Pacjent rozwija złamań, które dają jej wygląd zgarbiony, nad. Garby wdowi są często spowodowane złamaniami klinowych i występują w kręgów pacjenta. Istnieją leki, jeśli zdarzy ci się rozwijać ten warunek, ale biorąc środki zapobiegawcze mogą pomóc zmniejszyć ryzyko wystąpienia garb wdowi.

Instrukcje

1 Uzyskaj porady od lekarza. Lekarz może doradzić na różne sposoby, aby bezpiecznie zapobiec garb wdowi podczas leczenia osteoporozy.

2 Utrzymanie dobrej postawy. Zarówno mężczyźni jak i kobiety z biednych postawy są bardziej narażone na rozwój wdowi garb w późniejszym życiu.

3 Weź leki, które zwiększają wytrzymałość kości. Jeśli masz osteoporozę, ważne jest, aby wszystkie leki przepisane przez lekarza, aby zapobiec garb wdowi. Potencjalne recept to ACTONEL®, Reclast i Fosamax. Over-the-counter suplement wapnia jest kolejnym sposobem, aby zapobiec garb wdowi. Zalecana dawka wapnia jest między 1000 a 1200 mg na dzień.

4 ćwiczenia jako sposób na poprawę siły mięśni, aby zapobiec garb wdowi. Spędzają dużo czasu chodzenia i wykonywania niewielki wpływ aerobiku. Możesz także użyć trening siłowy z małych ciężarów ręcznych, aby pomóc wzmocnić mięśnie. Należy zachować ostrożność podczas ćwiczeń w celu uniknięcia obrażeń, które mogą pogorszyć stan i faktycznie powodować garb wdowi.

5 Stop palenia. Palenie może powodować utratę masy kostnej, co może powodować osoby z osteoporozą rozwijać garb wdowi. Należy także unikać alkoholu i napojów zawierających kofeinę.

6 Dostosuj swoją dietę. Oprócz diety bogatej w wapń, to chcemy także, aby jeść więcej produktów bogatych w witaminę D. Witamina D może pomóc organizmowi lepiej wchłaniać wapń. Wyborem żywności można wybrać są łosoś, tuńczyk, mleko, jaja, wątroba i ser.

Jak Popraw Garb wdowi

Garb A wdowa jest wynikiem skrajnego osteoporozie, który jest kruchy choroby kości. Jeśli masz już w pełni na wdowi garb, nic nie można na to poradzić; Można jednak temu zapobiec w pierwszej kolejności i można podjąć kroki, aby interweniować na początku, w przypadku wykrycia osteoporozy, zanim dojdzie do ekstremum z wdowi Hump. Raz do powtarzania złamania kręgosłupa występują, i są pochylił się w wyniku, nie ma nic, że można cofnąć, że.

Instrukcje

1 Zapobieganie okoliczności, które pozwalają osteoporoza występuje i prowadzi do wdowi Hump. Nigdy nie jest za wcześnie, aby rozpocząć. Pobierz szerokie ilości wapnia i witaminy D w systemie. Zapytaj swojego lekarza, ile wapnia jest wystarczająca i czy należy przyjmować suplementy wapnia. Przechowywać aktywności. Kości mają większą szansę zachowania zdrowia i wytrzymały jeśli ćwiczysz, oprócz jedzenia prawo.

2. Zrozum, że raz osteoporoza zestawy, kości staną się kruche i nie potrzeba wiele, aby wystąpić do złamania. Kręgi kręgosłupa mogą stać się tak słabe i porowata, że ​​najmniejsze uderzenie może spowodować pęknięcie. Kifoza jest terminem medycznym na rdzeniu lub garb wdowi Hump (patrz odniesienia 1.) Dzieje się w zaawansowanej osteoporozy i jest wynikiem złamań kręgów, które mogą pojawić się jeden po drugim, podobnie jak efekt domina, co powoduje indywidualne zginać dalej i dalej do przodu po każdym złamania.

3 Odwróć utraty masy kostnej. Twoje opcje to zmiana diety i upewniając się, że dostajesz wszystkie witaminy i minerały, które trzeba (w tym wapnia) i angażują się w regularny program ćwiczeń i / lub aktywności fizycznej. Innymi słowy, nie rzuć się w dół na kanapie i tam pozostać. Dyskutuj na receptę leków z lekarzem, który może przyczynić się do wzmocnienia kości. Zastanów niekonwencjonalnych metod poprawy stanu zdrowia, takie jak chińskich leków i ziół. Porozmawiaj o tym ze swoim lekarzem i wykwalifikowanego zielarza.

4 Nie należy czekać, aż będzie za późno i twoja postawa jest więc pochylił się, że jesteś z widokiem na podłogę. Są ćwiczenia, które zwiększają gęstość kości przez Rozruch osteoblasty, które są komórki budowania obligacji (patrz odnośnik 1).
Podnoszenie ciężarów, obciążonych ćwiczenia, skakanka, taniec, aerobik i wchodzenie po schodach będzie wszystko poprawić gęstość kości. Użyj wagi kostki wzmocnić swoje kości biodrowe. Robi ćwiczenia z taśmami opór ćwiczeń, które są porównywalne do dużych gumek pomaga odeprzeć osteoporozy (patrz odniesienia 2). Czy joga i tai chi, aby poprawić równowagę, tak że nie są może spaść i utrzymać złamania.

5 Zapytaj swojego lekarza o leki. Niektóre zabiegi farmaceutyczne dostępne dla poprawy gęstości kości należą Miacalcin® (kalcytoniny), Evista (raloksyfenu), Forteo (teryparatyd), spray do nosa i dwa bisfosfonianami leki: Actonel (rizedronian) i Fosamax (alendronian).

Ćwiczenia dla danej Hump wdowi

Ćwiczenia dla danej Hump wdowi


Najlepszym rozwiązaniem jest, oczywiście, nie dostaję danej wdowi garb na pierwszym miejscu. Po to, nie można się go pozbyć; ale można podjąć środki zapobiegawcze, aby uniknąć tej choroby.

Kifoza

A garb wdowi (kifoza) jest zaawansowaną formą osteoporozy, że wyniki w stanie wygiętym nad. W ciężkich przypadkach, jednostka jest tak pochylona, ​​że ​​jej twarz jest twarzą do ziemi. Stan ma swoją nazwę ze względu na częstotliwość, z jaką starsze kobiety wykorzystane do opracowania tego warunku. Kobiety, jak i mężczyźni, ciągle rozwijać garby wdowi, ale o wiele więcej wiadomo na temat profilaktyki i leczenia osteoporozy nie był znany w przeszłości.

Wdowi garb, albo Dzwonnik Unikanie

Aby uniknąć kifozy, lub garbusa lub garb wdowi, przede wszystkim upewnić się, że jesteś wystarczająco dużo wapnia w organizmie. Nie czekaj, aż 50 lat, aby to zrobić. Zacznij wcześnie. Po drugie, angażować się w konkretne ćwiczenia kifozy, które powinny uniemożliwiać rozwój garb. Ponadto ruszać. Jeśli siedzisz za dużo, mięśnie brzucha osłabi i ścięgna w tylnej części nogi zaostrzy się. To sprawia, że ​​człowiek garbić i rozwijać garb.

Pierś Stretch

Czy na odcinku klatki piersiowej, w zależności Pilates-back-joint-exercise.com (patrz Literatura). To pociąga za sobą leżącego na macie z ugiętymi kolanami i rękami umieszczonych u podstawy czaszki. Delikatnie dociśnij łokcie do podłogi. Poczujesz się ciągnąć pod pachami i całej klatki piersiowej. Trzymaj żebra i łopatki na matę przez cały czas. Zwolnij łokcie, a następnie powtórz to ćwiczenie, aż można stóp ciasne mięśnie klatki piersiowej uwalniając napięcie.

Ścięgna

Leżąc na podłodze, należy użyć liny ćwiczeń lub band wykonać odcinek ścięgna udowego. Owiń zespół pod jedną nogą i przytrzymaj na końcach zespołu z rąk. Twoja druga noga jest przedłużony do przodu i płasko na podłodze. Wydech i unieś nogę (ten, który ma zespół znajduje się pod stopą) prosto. Daj lekkie szarpnięcie w paśmie. Powinieneś czuć szarpnięcie w tył uda. Sprawował tę funkcję przez kilka sekund, a następnie opuść nogi na podłogę, pozwalając się na zespole napięcia. Wzmocni to nogi, które Cię wspierają i pozwalają zachować lepszą postawę.

Boczne Row

Usiądź na macie z tyłu proste i obu nóg przedłużony do przodu. Jeśli ścięgna są szczelne, ugnij kolana. Owiń pasmo ćwiczeń wokół nogi. Chwyć końce taśmy z obu rękach. Jak wyciągnąć ręce w kierunku talii, wydech. Dłonie rąk powinno być skierowane do siebie. Kontynuuj pociągnięcie zespołu. Łokcie przesunie się do tyłu. Twoje łopatki wyciągnie razem. Powtórz ten ruch 10 razy. To jest dobre z powrotem ćwiczenia i nazywa rząd boczny.

Kręgosłup

Dr Sydney Bonnick, dyrektor osteoporozy Usługi w Klinice Coopera w Dallas, zaleca tego ćwiczenia dla kręgosłupa: Leżąc na brzuchu z poduszką pod miednicy, umieścić swoje ramiona i ręce strony dłoni umieszczonych w górę i wzdłuż ciała. Zakotwiczyć swoje nogi pod barem na dole krześle lub pod kanapą. Powoli podnieś głowę i ramiona. Przytrzymaj i opuść je. Powtórz to kilka razy. Jeśli masz już złamań kręgosłupa, nie rób tego ćwiczenia bez konsultacji z lekarzem. Jest to porównywalne do cobra stanowią w jodze, chyba twoje ręce są umieszczone dłonie w dół, gdy robi kobrę.

Równowagi i koordynacji

Pracy na równowagę i koordynację, które pomogą zapobiec upadkom, które mogą spowodować przerwy. Chodzić na palcach; chodzić na piętach. Czy winorośl: Krok lewą nogą po drugiej, a przed prawą stopę i swoją prawą stopę na prawo. Powtarzam, przesuwając się w prawo. Krok w dół na lewą stopę w lewo i krok po drugiej, a przed lewą stopę w prawo i powtórzyć, przesuwając w lewo.

Za plecami

Zapięcie ręce za plecy i wyciągnij ręce z dala od tyłu. Twoje łopatki przeniesie do siebie. Poczujesz to w twoich ramionach, a w dolnej części pleców.

Unikaj tych działań

Ćwiczenia, które chcesz uniknąć, według Osteopenia3.com, to dotknięcie palców ani żadnego ruchu, który wymaga do zginać do przodu w talii. Spontaniczne złamania zmiażdżyć może wystąpić, gdy wychodzi z tego położenia. Unikać jogging, skakanka, aerobik wysokiej wpływu, bieganie, piłka nożna, piłka nożna i hokej. Można jednak angażować się w postępującą podnoszenie ciężarów, spacery i schodach.

Definicja Hump danego wdowi

Kifoza lub wdowi Hump jest deformacja fizyczne w wyniku czego na zewnątrz krzywizny kręgosłupa piersiowego (górna część pleców). Jest to ogólne określenie stanie konkretnie opisane poniżej, ponieważ odnosi się do niektórych z jego przyczyn --- choroby, urazu i wad wrodzonych.

Osteoporoza

Osteoporoza jest progresywny demineralizacji kości, powodując ich osłabienie i zapaść w wyniku złamań kompresyjnych i krzywizna kręgosłupa piersiowego. To jest główną przyczyną wdowi garb kobiet po menopauzie.

Złamania

Złamań na skutek uszkodzenia lub choroby może prowadzić do kręgosłupa przechylać, w wyniku biernego występ lub garb.

Zespół Marfana

Zespół Marfana jest wrodzone wady tkanki łącznej, w tym takie, które podtrzymują kręgosłupa. To zaburzenie może powodować wdowi Hump.

Postawa

Słaba postawa i stale trzymając głowę w pozycji do przodu, wpływa na więzadła i mięśnie szyi. Wynikający zwyrodnienie dysków, obciążenie konstrukcji nośnych może spowodować zapalenie stawów, zapalenie nerwów i ściągnięty z krzywizną górnej części kręgosłupa, powodując tworzenie się garb.

Lek

Nadmiar kortykosteroid wynikające z nadczynność gruczołu nadnerczowego, przy nadmiernych ilości prednizonem lub biorąc leki przeciwwirusowe na HIV może spowodować gromadzenie się tłuszczu na górnej części pleców. Jest to znane jako "buffalo hump" i jest podobny do Hump wdowa w jej wygląd.

Hump ​​Zapobieganie wdowi

Hump ​​wdowi jest warunkiem spowodowane osteoporozą, zwykle występuje u starszych kobiet. Opisuje deformacji kręgosłupa pacjenta w kształcie garbu, zmniejszenie wzrostu pacjenta, często powodując ból i dyskomfort. Istnieją kroki można podjąć, aby zapobiec rozwojowi osteoporozy i wdowi Garb.

Dieta

Najlepszym sposobem, aby zapobiec osteoporozie, a następnie wdowi garb, jest utrzymanie diety bogatej w wapń i witaminę D (co ułatwia przetwarzanie wapnia w organizmie). Te składniki odżywcze wzmacniają kości i stawów i zwiększa gęstość kości. Większość ludzi tylko o połowę wymaganej wapnia do utrzymania zdrowych kości - powinien być przy 1000 do 1500 mg wapnia dziennie. Suplementy są dostępne na zwiększenie wapnia, ale najlepiej wchłania składniki odżywcze, gdy jest spożywana jako żywność lub napój. Mleko i inne produkty mleczne są bogate w wapń, jak to ryby, tofu i brokuły. Jeśli tak wybrać, aby suplementy wapnia, cytrynian wapnia, węglan wapnia, wykazano, że pochłaniana najbardziej efektywnie.

Ćwiczenie

Utrzymanie dobrej postawy, jak również górną część ciała i regularne ćwiczenia kręgosłupa, może pomóc w zapobieganiu rozwoju wdowi Hump. W ogóle, nie intensywne ćwiczenia z ciężarami zwiększa gęstość kości. Dwadzieścia z sesji 30-minutowych ćwiczeń kilka razy w tygodniu wzmocni twoje kości i kręgosłupa. Regularne ćwiczenia, w połączeniu z wysokim spożyciem wapnia i witaminy D, może być skuteczne w zapobieganiu wdowi Garb.

Czynniki ryzyka

Pamiętaj, że jeśli jesteś palaczem, pijący, jasnej karnacji lub kobieta, jesteś w grupie podwyższonego ryzyka osteoporozy i wdowi Hump. Jeśli jesteś w grupie podwyższonego ryzyka, dodatkowe staranności w wykonaniu powyższych czynności może być konieczne, aby zapobiec tych objawów.

Spinal Injury Prevention

Zapobieganie urazom kręgosłupa ważne jest, jak urazy mogą wystąpić z powtarzających się złych nawyków i słabej postawy użycia ciała w codziennych czynnościach. Na przykład, podnoszenia ciężkich skrzynek bez zginania kolan i podnoszenia od siły nóg i brzucha może zranić niski plecy. Dowiedz się, jak utrzymać szyję i plecy chronione niskiego i zdrowe może zapobiec bardziej bolesne urazy, które mogą stać się chroniczne.

Praktykować dobrą postawę

Zdrowy kręgosłup posiada trzy krzywe: szyjnego kręgosłupa (szyja), górnej części pleców (klatki piersiowej) i lędźwiowego (niski tył). Spłaszczenie żadnej z tych krzywych zmusza pozostałe dwa spłaszczyć się i znacznie zmniejszają pochłanianie wstrząsów, które świadczą.

Stań plecami do ściany i zauważy, jeśli krzywe kręgosłupa w szyi, górnej części pleców lub niski powrotem zostały spłaszczone. Zmień swoje stanowisko w celu przywrócenia krzywe.

Użyj swojej podstawowej

Każdy musi być w stanie siedzieć, stać, podnosić pola lub sięgnąć obiektów na wysokiej półce. Aby to zrobić wielokrotnie wymaga brzmi zasad ergonomii, aby chronić kręgosłup przed urazami. Na przykład, aby podnieść ciężkie pudło, przejść od rdzenia: Crouch i użyć rdzeń mięśnie brzucha i mięśnie nóg, aby podnieść. Unikać hunching nad pole z prostymi nogami i za pomocą niskiej plecy go podnieść. To osłabia mięśnie łąkowy powyżej bioder i może uszkodzić niski plecy.

Unikać Krzywe przesadzam

Najbardziej narażone obszary kręgosłupa i szyi są niskie powrotem. Jeśli kiedykolwiek w wypadku samochodowym i zdobyć kręgów szyjnych, może pamiętacie, jak bolesne było to w szyi i dolnej części pleców. Obszary te, gdzie większość ludzi jest najbardziej elastyczny. Choć ważne jest, aby utrzymać krzywe kręgosłupa, ich unikać przesadza. Na przykład, siedząc przed komputerem z głową pochylony do przodu i górnej części pleców może zamienić się w zaokrągloną wdowi garb, bolesnej garbusa. Zamiast tego, zginać się w pasie i spłaszczyć piersi jak przechylić całe ciało od pasa do głowy do przodu, utrzymując abs zaangażowanych.

Skutki osteoporozy

Dokładna przyczyna nie jest znana osteoporozy, zgodnie z Poradni Cleveland; jednakże sposób, w którym choroby i rozwija się zrozumiałe.
Cleveland Clinic wyjaśnia, że ​​kości rosną, żywej tkanki. Kości pokrytego powłoką zewnętrzną gęstej lub kości korowej. Wewnątrz kości jest gąbczastym z otworami. Gdy kości są zagrożone osteoporozą, otwory w gąbce kości stają się coraz większe i pomnożyć. Osłabia strukturę kości.

Kifoza

Prawdopodobnie najgorszy wynik zaawansowanej osteoporozy jest wdowi garb danego (kifoza). Wdowi garb A może wynikać ze złamania kręgów-kompresji. Jeśli kobieta lub mężczyzna ma porowate, kruche kości, złamania może być spowodowane przez coś tak prostego jak pochylając się. Jeśli utrzymują się na złamanie kręgów, to w końcu przekształcić kręgi w zakrzywionym kształcie oraz indywidualny kończy się schylił się, z wyraźnym garbem na plecach. Przód kręgów może zapaść z powodu złamania klina, choć kręgi w plecy może pozostać w stanie nienaruszonym, co powoduje, że kręgi, aby pochylić się do przodu. Gdy kręgi są w tym typowany napastnik pozycji może to spowodować więcej złamań klinowych, ponieważ jest ogromny nacisk położyć na kręgi. Ostatecznie, kręgosłup jest strasznie mylące, według Osteopenia3.com.

Inne rodzaje złamań

Oprócz złamania klina, który występuje, gdy front wali kręgu dwa inne złamania mogą wystąpić, gdy osoba rozszerzone osteoporozy, w tym pęknięcie bioncave. Ten rodzaj wyników pękania podczas odcinek środkowy z kręgu zwija. Trzecim typem złamania jest złamanie zgniatać. Gdy tak się stanie, cała kręg załamuje.

Trwałego inwalidztwa

Pęknięcia mogą pojawić się w dowolnej części ciała człowieka, jeżeli jest ona cierpi z osteoporozą. Przerwy te często występują w okolicy bioder, kręgosłupa i nadgarstków. Narodowa Fundacja Osteoporozy w Waszyngtonie, zauważa, że ​​przypadek zaawansowanej osteoporozy może ograniczać mobilność danej osoby. W rzeczywistości, mogą wystąpić trwałe kalectwo. Osteoporoza może prowadzić osoba ma złe ból pleców i stracić centymetrów wysokości.

Cicha choroba

Te złamania kręgosłupa, choć czasem występujące w milczeniu i nieznane osoby, może powodować ból. Jeśli masz osteoporozę i czuję ból, który promieniuje do przodu w kierunku brzucha, może to być wskazówką, że masz poniesione złamania. Czasami ból gorzej, gdy kichasz lub kaszel. Możesz znaleźć ulgę od leżenia. Innym objawem złamania kręgów jest utrata apetytu lub uczucie uczucie pełnego chociaż nie jadłem.

Menopauza i braku estrogenów

Kiedy kobieta przechodzi menopauzę, jej poziom estrogenów się minimalne. Estrogen służy do ochrony sił i zdrowia naszych kości, gdy jesteśmy młodsi. Gdy nie mamy już, że ochrona z estrogenem, osteoporoza może się rozwijać. Częstość utraty gęstości kości w okresie menopauzy wznosi. Niektóre kobiety wybierają hormonalnej terapii zastępczej (HTZ), aby zapobiec osteoporozie; jednak HTZ jest związane ryzyko, takie jak zwiększone ryzyko zachorowania na raka piersi i choroby serca, więc trzeba wziąć pod uwagę zarówno korzyści, jak i negatywne aspekty stosowania HTZ. Aby pomóc chronić kości, Mayo Clinic wynika, że ​​1200-do-1500 mg wapnia, jak i 800 jm witaminy D, należy podjąć na dobę.

Jakie są skutki osteoporozy na ciele?

Osteoporoza jest chorobą, która dotyka miliony ludzi na całym świecie, a nie tylko osób starszych. Młodzi ludzie mogą cierpieć z powodu osteoporozy, która określa, jak Mayo Clinic porowatych kości. Takie kruche kości zachęcić złamań i ograniczoną mobilność w nikogo z rozpoznaniem choroby. Zrozumieć osteoporozę skutki może mieć na ciele z pewnością zachęcić ludzi do podjęcia kroków w celu zapobiegania jej.

Wpływ na kości

Osteoporoza osłabia kości organizmu i stawów. Pęknięcia te są spowodowane przez rozrzedzenie masy kostnej. Osteoporoza wyżera wnętrze gąbczastej kości, zwany gąbczastej masy kostnej. Stan może się tak źle, że człowiek jest ograniczony w ruchu i działań. Spadek, trudno wpaść na coś, a nawet podnoszenia obiektu może spowodować złamania kości. Najczęstsze miejsca do złamań kręgosłupa są w biodra, nadgarstków i, choć wiele osób próbuje złamać spada również złamania kolana, ramiona i kolana.

Ból przewlekły

Innym częstym skutkiem osteoporozy na organizm jest przewlekły ból, czasem tak poważne, to wyłączenie. Ból jest często powodowane przez ściskanie na kręgów kości naciskając na kościach wobec innych kości, jak również nerwów i otaczających tkanek. Efekty te mogą być odczuwalne również w biodra, kolana, barku i nadgarstka stawów.

Deformacja fizyczna

U niektórych osób, osteoporoza może spowodować wygięcie kręgosłupa do przodu (tzw danej wdowi garb) i przyczyniają się do całkowitej utraty wysokości. Skutki kompresyjnych złamań w kręgosłupie często prowadzą do zakłóceń kręgosłupa, tworząc pochylił wygląd.

Kompresja narządów wewnętrznych

Jak rozwija się nieprawidłowe krzywe kręgosłupa, niektóre osoby doświadczają poważnych skrzywienie kręgosłupa może również cierpią z powodu trudności w oddychaniu i ból w jamie brzusznej, jak również narządy wewnętrzne są kompresowane. Brak oparcia spowodowanej krzywizną wyników kręgosłupa w klatce piersiowej opadania niższa w miękkich tkankach jamy brzusznej i kurcze organów wewnętrznych, takich jak płuca, żołądka i jelit.

Przyczyny

Osteoporoza jest postępującą, co oznacza, że ​​w dalszym ciągu do osłabienia kości i cienkie, jeśli nie zostaną podjęte kroki w celu spowolnienia zmniejszenie masy kości. Osteoporoza jest spowodowana głównie brakiem odpowiedniego spożycia wapnia, minerał, który przyczynia się do wytrzymałości kości i zdrowia. Dodatkowe ryzyko wzrasta wraz z etnicznym (kobiety Azji i Kaukazu są bardziej narażone na osteoporozę niż innych grup demograficznych), siedzący tryb życia, palenie tytoniu i rodzinną historią choroby. Osteoporoza jest również powszechnie spotykane u kobiet, które przeszły menopauzę i doświadczenie spadek estrogenu, który również pomaga przyczynić się do silnego i zdrowego wzrostu kości.

Buty do Pomoc Limit Back Pain

Buty na wysokich obcasach i buty ten tłum stóp lub nie mają wsparcia łuk często tworzą ból pleców. Dzieje się tak, gdyż buty przesunąć trzy krzywe kręgosłupa w pozycji neutralnej nie tworząc kompresji (i ból) w górnej lub dolnej części pleców.

Ból jest mniej prawdopodobne, jeśli masz na sobie chodaki, buty zaprojektowane z niższym obcasie i wspomagające archbed i buty z obcasem mniej niż 2 cm wysokości.

Flip-flop sandały często nie wspierają i może spłaszczyć łuków, które mogą tworzyć ból pleców u niektórych osób.

Architektura kręgosłupa

Istnieją trzy naturalne krzywe w kręgosłupie: szyja ma siedem kręgów w kręgosłupie szyjnym; górnej połowy thoraic jest generalnie najmniej elastyczne; i dolnej części pleców jest miejscem większości dolegliwości bólowych.

Noszenie wspierających buty jest częścią zmniejszających ból pleców schematu, który obejmuje regularne ćwiczenia i terapeutyczną rozciągania.

Co jest nie tak na wysokich obcasach?

Tip-toeing w 3-calowe obcasy kładzie się cieniem na dolnej części pleców i szyi. Miednicy jest umieszczona w przedniej części miednicy pochylenia, aby utworzyć przesadne krzywą w dolnej części pleców, tworząc kompresję L-5 (V kręgów kręgosłupa lędźwiowego) i S-1 (pierwszy kręgów kości krzyżowej).

Mięśnie są również umieszczone pod presją: skrócenie ścięgna Achillesa, jak powięzi podeszwy na podeszwach stóp.

Wyparcie stopy do małego pudełka na buty na wysokich obcasach może stworzyć bunions lub młot palce, gdy dwa lub więcej palce zachodzą na siebie.

Z czasem może to utrudnić trawienie, wydalanie i stworzyć wdowi garb, z garbusa w odcinku piersiowym kręgosłupa.

Buty na zmniejszenie Back Pain

Drewniaki są noszone przez szefów kuchni i innych, którzy stoją na nogach większość dnia. Często wyposażony w drewnianą podeszwę, drewniaki ergonomicznej archbed który wspiera stopę i utrzymuje trzy krzywe kręgosłupa nienaruszone.

Buty zaprojektowane z podtrzymującym archbed który pozwala palce leżeć obok siebie, bez zachodzenia także mogą zmniejszyć ból pleców.

Ostatnio, istnieje wiele marek handlowych, które zaspokajają kobiet, które chcą modne buty, które nie sparaliżować nogi lub stworzyć ból pleców.

Ćwiczenia w domu terapeutyczne

Ćwiczenia terapeutyczne mogą być wykonywane w domu, przy użyciu przedmiotów low-tech, takie jak skakanki, piłki do tenisa i ściany. Istnieją tysiące ćwiczeń terapeutycznych, ale robi to tylko niektóre do zajęcia wspólnego stres stałego kręgosłupa zajmuje tylko kilka minut. Jeśli masz jakieś oczywiste przewlekłych urazów kostek, kolan, bioder, ramion, szyi lub pleców niskie, skontaktuj się z lekarzem lub fizjoterapeuta dla pełnej oceny. Nie należy wykonywać te ćwiczenia terapeutyczne, jeśli masz jakieś choroby przewlekłe lub jaskrę lub ciąży.

Zmniejszyć ból szyi przewlekła

Ćwiczenia terapeutyczne mają na celu zmniejszenie napięcia niskiej jakości budować siłę fizyczną i funkcjonalną mięśni i zdrowego zakres ruchu w stawach, aby zapobiec bardziej poważne obrażenia. Przewlekły ból szyi jest wspólne, jak wiele osób siedzieć przed komputerem każdego dnia przez wiele godzin lub siedzieć w samochodzie dojeżdżać. Robi albo może nadmiernie z tyłu szyi, tworząc głowę do przodu "i" zespół przewlekłego bólu szyi.

Aby zmniejszyć ten problem, użyj czystej skakanka. Stoisko z siebie nogi i kolana do przodu. Posiadać każdy koniec liny skoku w ręce i trzymając dolne mięśnie brzucha zaangażowany, winda i opuść skakanka nad głową, a za tobą, aby biodra i plecy na do przodu. Powtórz 10 razy. To zapobiega i redukuje ruch głowy do przodu "i" zespół wdowi garb - Dzwonnik widoczny w górnej kręgosłupa.

Zmniejszyć ból nadgarstka

Zespół cieśni nadgarstka może wystąpić z powtarzających się ruchów, takich jak pisanie z nadgarstków obniżony lub podwyższony powyżej rękach. To tworzy napięcie na małych kości w nadgarstkach i może stać się bolesne. Lekarstwem jest wzmocnienie długie mięśnie prostowników przedramion.

Wycisnąć staremu piłka tenisowa kilka razy do rozwijania mięśni prostowników. Trzymaj mniejszą wersję na biurku w pracy i domu, aby używać przez cały dzień, aby zapobiec ból nadgarstka i zespół cieśni nadgarstka.

Zmniejszyć ból pleców bez wysiłku

Siedząc przez dłuższy czas małe opony quadratus lumboratum, leżących po obu stronach kręgosłupa powyżej talii z tyłu. Pasywne rozciąganie dolnej części pleców może pomóc zmniejszyć chroniczny niski plecy.

W domu, siedzieć przed ścianą i położyć się na plecach na podłodze. Stopy należy umieścić na ścianie i rozszerzyć nogi prosto, trzymając małą zginać w kolanach. Połóż poduszkę lub zwinięty ręcznik pod szyję do wsparcia. Jest to odmiana o jodze stanowią nazywa nogi ściany (Viparita karani) i biernie rozciągnąć się i odpocząć niskim serce jako elewacji (głowa poniżej serca). Pozostań w tej pozycji przez 5 do 10 minut, a następnie powoli usiąść.

Ćwiczenia wdów Hump

Wdowa jest archaiczne określenie dla kobiet wdowy lub starszej, kruchej kobiety, z wyraźnym garbus w jej górnej części kręgosłupa. Dziś garb wdowi odnosi się do odkształcenia górnej części pleców, które może wystąpić u mężczyzn i kobiet w każdym wieku. Siedząc przy biurku przed komputerem może stać slouching, które mogą stworzyć zaokrąglony górnej części pleców, które mogą później stać wdowi garb.

Aby temu zapobiec, należy wykonać ćwiczenia, takie jak joga i terapeutyczne rozciąganie. Zapobieganie to możliwe, mniej kosztowne i mniej bolesne.

Kto jest zagrożony?

Mężczyźni i kobiety w praktycznie każdym wieku mogą rozwijać początek garb wdowi jeśli zwykle przeczucie naprzód i stworzyć "jaskini" kształt w górnej części pleców. Górna połowy klatki piersiowej jest co najmniej elastyczny obszar kręgosłupa, ale ciężar głowicy pomiarowej umożliwia opracowanie garb wdowi.
Jako młodzi ludzie spędzają więcej czasu na pracę i grając w gry komputerowe, możliwe jest do deformacji kręgosłupa w wieku poniżej 40 lat.

Zagrożenia

Istnieją trzy krzywe: w odcinku lędźwiowym kręgosłupa, lub dolnej części pleców; górnej połowy klatki piersiowej, gdzie wdowi garb może się rozwijać; i szyi lub kręgosłupa szyjnego. Niektórzy ludzie mogą mieć niewielką skoliozy który tworzy krzywiznę w obszarze między łopatkami; uważa się to za wada wrodzona.
Zasadniczo, jeśli w połowie górnej części pleców jest wyciągnięta do przodu w garbus, można spłaszczyć normalne krzywe w szyi i dolnej części pleców. Gdy to się stanie, prosto kręgosłup jest często bardziej bolesne kręgosłupa. Rdzenia krzywe dystrybucji prądem i stać amortyzatory; bez nich, ból kręgosłupa przenosi się łatwiej przez kręgosłupa.

Most Pose z jogi

Most stanowi lub Setubhandasana, joga może zapobiec garb wdowi. Połóż się na macie lub ręcznikiem, tak aby twoje stopy są od siebie szerokości bioder i kolana są ułożone nad kostkami. Prasa do nóg i unieś biodra z podłogi. Przeplatają się ręce pod plecy i wyciągnąć je w kierunku podstawy piętach.

Podkreślić górny mid piersiowej krzywą w mostku poprzez wydłużenie górnej części mostka od miednicy. Pozostanie przez kilka oddechów przed obniżeniem biodra na podłogę do odpoczynku. Powtórz dwa lub trzy razy. Reszta.

Most jest na ogół łagodny stwarzają odpowiednie dla większości ludzi. Jeśli masz już lekko skulony górny kręgosłup, pracować z fizjoterapeuta lub doświadczonego nauczyciela jogi.

Jak zmniejszyć ryzyko osteoporozy

Osteoporoza jest osłabienie kości z powodu utraty macierzy kości i wapnia. To powoduje, że kości na złamania i łatwo pęknąć. Badania wykazały, że kobiety są cztery razy bardziej narażone na osteoporozę niż mężczyźni. Starzenie się jest jedną z głównych przyczyn utraty masy kostnej wraz z odżywianiem, niektóre leki, dobrego samopoczucia fizycznego i menopauzy. Wykazano, że utrata kości jest największa w ciągu pierwszych 7 lat po menopauzie. Ten artykuł obejmuje kilka czynników ryzyka i doradztwo dla zmniejszenia ryzyka osteoporozy.

Instrukcje

Opieka 1 Postępowanie ciała obejmuje dbanie o swoje kości. Wszyscy wiemy, że ważną funkcję szkieletowych anatomii ludzkiego ciała, i jak się starzejemy te struktury się słabsze i bardziej podatne na biodra, nadgarstka i złamań kręgosłupa. Ważne jest, aby uzyskać regularne kontrole fizyczne z lekarzem. Porozmawiaj z lekarzem o konieczności Gęstość mineralna kości (BMD), test, aby upewnić się, czy jesteś w grupie ryzyka osteoporozy. Test wykorzystuje niewielkie ilości promieniowania lub fal dźwiękowych, aby określić, ile masy kostnej straciłeś i jak słabe, cienkie lub porowate kości stały. Zaleca się, aby wszystkie kobiety w wieku powyżej 65 lat mają badanie przesiewowe BMD zrobić.

2 utrata wapnia z kości występuje thoughout życia człowieka, dlatego bardzo ważne jest, aby uzupełnić organizmowi spożycie wapnia przez zapasowy albo z tabletek wapnia lub poprzez dietę. Zaleca się, aby kobiety potrzeba codziennego w dawce 1200 mg wapnia, w celu zmniejszenia ryzyka złamań w wyniku osteoporozy. Dieta powinna zawierać pokarmy o wysokiej zawartości wapnia, takich jak produkty mleczne o niskiej zawartości tłuszczu, jaja, mleko, ser i jogurt. Warzywa, takie jak tofu, migdały i zielone warzywa liściaste są bardzo bogate w wapń.

3 Witamina D jest również, aby wprowadzić do diety i zmniejszy ryzyko osteoporozy 800IU witaminy D zaleca się codziennie.

4 kofeiny, alkoholu i spożycie soli są czynnikami ryzyka dla osteoporozy, ponieważ powodują one zwiększenie nerek moczu utraty wapnia z organizmu. Ograniczyć spożycie kawy lub herbaty do trzech filiżanek dziennie i zmniejszyć spożycie soli do poniżej 2000 mg dziennie. Spożycie alkoholu powinno być ograniczone do niewielkich ilościach.

5 głównym czynnikiem ryzyka jest palenie się osteoporozy. Palenia zwiększa czynniki ryzyka dla uzyskania wielu schorzeń, łącznie z nowotworami, a także zmniejsza wytrzymałość kości. Może to również prowadzić do wcześniejszej menopauzy i zmniejszyć przepływ hormonu estrogenu w organizmie, co powoduje większą utratę masy kostnej.

6 Waga jest kolejnym czynnikiem ryzyka zwiększa ryzyko zachorowania na osteoporozę. Ludzie, którzy ważą mniej niż 127 kg. są bardziej narażone na osteoporozę (ta liczba może zmieniać się w zależności od wysokości). Dieta i odżywianie są ważne dla utrzymania kości i ciało w optymalnym zdrowiu. Jeść więcej dobrze zrównoważone, pożywne posiłki i regularnego wykonywania za pomocą wagi pomogą zmniejszyć ryzyko osteoporozy.

7 Niektóre leki mogą zwiększać utraty wapnia z organizmu, tym samym zwiększając ryzyko osteoporozy się, na przykład, steroidowe leki i leki stosowane w chorobach tarczycy, zakrzepów i drgawek.

Wskazówki:

  • Ostrzeżenie oznaki osteoporozy może być ze względu na wysokość strat złamań kręgowych, Kifoza (wdowi garb lub curivng górnej tyłu), historia nawracających złamań.
  • Kobiety, które doświadczają wczesną menopauzę przed 40 rokiem życia w sposób naturalny lub przez chirurgiczne usunięcie jajników lub które zostały poddane radioterapii lub chemioterapii są na większe ryzyko rozwoju osteoporozy w młodszym wieku.
  • Ten artykuł nie ma substytutu dla poszukujących konsultacje lekarskie od swojego lekarza lub pracownika służby zdrowia.

Osteoporoza Objawy

Osteoporoza Objawy


Starzenie się jest nieodłącznym elementem życia. Niestety, starzenie się może prowadzić do osłabienia kości. Osłabiony kościec nazywa osteoporoza. Osteoporoza powoduje kości stają się bardzo porowate i kruche, a to prowadzi do kości bardzo kruchych, które są podatne na złamania. Istnieją dwa główne rodzaje złamań spowodowanych osteoporozą, pękanie i ściskaniu. Złamania kompresyjne są wywołane przez ciśnienie stosowane do kruchych kości i złamania pękanie może pochodzić z upadków, uderzeń lub prawie każdej aktywności codziennej. Pochylił postawy i utrata wysokości są również objawy osteoporozy.

Złamania kości

Wiele osób może nie wie, że ma osteoporozę aż do złamania kości. Zazwyczaj złamania spowodowane osteoporozą pochodzi z działalności, które robi zwykle nie powodują złamania. Złamań szyjki kości udowej są bardzo częste u pacjentów z osteoporozą i zazwyczaj wynikają z upadków. Złamania kompresyjne są najczęściej w kręgosłupie. Ciśnienie od codziennych czynności staje się zbyt wiele dla kruchych kości i złamania są wynikiem.

Wdowi Hump

Wdowi garb może wystąpić u mężczyzn i kobiet z osteoporozą. Wdowi garb jest zwykle spowodowane przez wielu złamań kompresyjnych kręgosłupa. Powoduje to wygięcie kręgosłupa do przodu, tworząc w ten sposób garbu w górnej części pleców. Wdowi garb można zapobiec poprzez podejmowanie działań, aby zatrzymać osteoporozy. Przed rozpoczęciem jakiegokolwiek leku lub uzupełnienie schematu zawsze zwrócić się do lekarza.

Wysokość Skurcz

Utrata wysokości jest spowodowana przez pogorszenie kręgosłupa poprzez wielokrotne złamania kompresyjne. Zarówno mężczyźni jak i kobiety mogą kurczyć z powodu osteoporozy. Proces ten jest szczególnie dotkliwy i może trwać latami. Przewlekły ból pleców może być wskaźnikiem kurczenia i osteoporozy.

Złamania

Złamania są złamania, które pochodzą od robienia codziennych czynności, takich jak chodzenie. Złamania te są bardzo małe, a niektóre osoby mogą nie zdawać sobie sprawy, że mają złamania stres, aż ból. Złamania może również prowadzić do innych problemów, takich jak zapalenie stawów po złamania goją.

Problemów występujących Od złej pozycji

Wszystkie te przypomnienia z matką stanąć prosto rację. Złą postawę może powodować szereg problemów zdrowotnych, niektóre z nich poważna. Niektóre problemy spowodowane przez złe postawy mogą wydawać się oczywiste. Inne problemy spowodowane przez złe postawy, nie może wydawać się na pierwszy rzut oka związane. Jak się okazuje, złe postawy jest znacznie gorsza niż tylko załamanie.

Bóle głowy

Słaba postawa może prowadzić do problemów z ramion i szyi. Te problemy mogą skutkować zwężonych naczyń krwionośnych. Zwężone naczynia krwionośne w obrębie głowy i szyi są główną przyczyną bólów głowy.

Ból pleców

Złą postawę może być spowodowane nierównym przenoszenia obciążenia, takie jak ciężkie torebce, która ciągnie jeden bok korpusu w dół. Przytrzymywania komórkowego między uchem i kołnierzem może również prowadzić do wad postawy. Przyczyny te złe postawy może prowadzić do bólu pleców, które ironicznie może prowadzić do jeszcze gorszych pozycji, aby skompensować bólu.

Acid Reflux

Zła postawa powoduje skurcz narządów wewnętrznych. Może to doprowadzić do wrzenia kwasu (GERD). Zła postawa może również przyczynić się do zaparć i innych problemów z funkcji organizmu.

Wysokie ciśnienie krwi

W 2007 roku naukowcy z Uniwersytetu w Leeds w Wielkiej Brytanii znaleźć bezpośrednie połączenie neuronowe między mięśni szyi i jądro Tractus samotnego (NTS). Ta część mózgu jest krytyczny w regulowaniu częstości akcji serca i ciśnienia krwi. Złe postawy, takie jak kuląc się na ekranie komputera, mogą wywierać nacisk na mięśnie szyi, co prowadzi do wysokiego ciśnienia krwi.

Nieporozumienia

Pomimo wszystkich problemów, które mogą wynikać ze złej postawy, jest jedna błędne o złej postawy. Nie powoduje "wdowi garb", czyli przesadny krzywiznę kręgosłupa często widziałem u starszych kobiet. Warunek ten jest wynikiem osteoporozy, albo utraty kości, a nie.

Czy Jogurt dobry dla kobiet?

Jogurt jest dobre dla kobiet, z wielu powodów, ale być może najważniejszą zaletą jest to, że jest pełna wapnia. Kobiety potrzebują wapnia, zwłaszcza w ich wieku, w celu ochrony i zachowania zdrowia i wytrzymałości kości. Po kobiety przechodzą menopauzę, ich szanse na przejmującej osteoporozy lub choroby kości porowatej zwiększyć stycznie. Kobieta nie chce mieć tego warunku. To może prowadzić do złamań kości, a nawet wdowi garb, gdzie występują złamania kręgów i wielokrotnie kończy się pochylił indywidualne ciągu.

Źródło wapnia, pomocne, jeśli masz IBS

Zgodnie z Mayo Clinic, jogurt jest doskonałym źródłem wapnia, jak również dobrym źródłem białka. Ponadto, jeżeli dana osoba cierpi na zespół jelita drażliwego (IBS) jogurt może złagodzić objawy, według dr Michel Picco z Mayo Clinic.

Dobre bakterie

Jogurt zawiera bakterie i bakterie kwasu mlekowego bifido. To bakterie pomaga mikroorganizmy konwersji laktozy, które znajduje się w mleku, z którego wykonany jest jogurt, w kwas mlekowy. Probiotyki te lub dobre lub pożyteczne bakterie, znajdują się w jelicie grubym. Probiotyki mogą pomóc zmniejszyć gaz i zmniejsza wzdęcia i ból, który jest nieodłączną częścią IBS. Jeśli są zaparcia, jedzenie jogurtu może pomóc wyeliminować łatwiejsze, ponieważ pomaga jedzenie przechodzi przez jelita szybciej. Z drugiej strony, jeśli IBS powoduje biegunkę, probiotyki mogą zmniejszać częstość występowania biegunki. Jogurt może nawet pomóc wyjaśnić infekcji drożdży, według Probiotics-lovethatbug.com.

Niska zawartość węglowodanów, wysoka w witaminy z grupy B i minerały

Jogurt jest uboga w węglowodany i bogata w witaminy z grupy B i minerałów, a także doskonałe źródło białka, według Canadianliving.com.

Laktazy

Jeśli osoba jest laktoza tolerancyjny, jogurt może być odpowiedź, bo jogurt ma laktazy w nim. Laktazy jest enzym rozkładający laktozę, tak, że może być odpowiednio trawiony.

Kwas foliowy

Kobiety w wieku rozrodczym muszą kwas foliowy, które mogą być nabyte przez jedzenie jogurtu Cardio źródła Yoplait. Kwas foliowy jest witaminą B. Jeśli kobieta jest niedobór tego i zajdzie w ciążę może spowodować dziecka urodzonego z neuronowych problemów rur, takich jak rozszczep kręgosłupa. Ponadto, niedobór kwasu foliowego jest związane ze zwiększonym ryzykiem udaru i choroby niedokrwiennej serca.

Witaminy D

Jogurt, w zależności od marki, może być doskonałym źródłem witaminy D, co jest szczególnie ważne witaminy dla osób powyżej 50. roku życia ludzi w starszym wieku wymaga dwa razy ilość witaminy D, niż zrobić, młodych ludzi.

Ciąża

Jedzenie jogurtu podczas ciąży może zmniejszyć retencję wody i wzdęcia, a także skurcze mięśni, według Bebereviews.com. Wapnia, jogurt zawiera, działa, aby zredukować te objawy. Kobiety w ciąży potrzebują wapnia i białka i jogurt może zapewnić tego.

Leczenie Hump danego wdowi

Garb wdowi, stan właściwie nazywany kyphosis jest wypukła krzywizna górnej tylnej kręgi utworzone przez "złamanie klina" dociskaniem do przodu powierzchni kręgów i zginanie kręgosłupa z uwagi na postępujące osłabienie w konsekwencji osteoporozy. Choć jego nazwa wernakularna kojarzy stan z kobietami, Kifoza może pojawić się także u mężczyzn. Początek stanu może być nagły, niekiedy podczas gięcia lub podnoszenia i można go łatwo rozlewają się na sąsiadujących ze sobą kręgów. Poszkodowany łuk wydaje się ostro do przodu. Bolesne konsekwencje mogą obejmować zmęczenie od rozciągania mięśni szyi w próbach się wyprostować, a także nacisk na płucach, które mogą spowodować trudności w oddychaniu. Warunek ten może być traktowana na wiele sposobów.

Ćwiczenie

Opcja pierwsza jest leczenie program ćwiczeń co najmniej dwie sesje tygodniowo. Niektóre programy używają kamizelkę ważonej, aby pomóc w prawidłowej pozycji. Wykwalifikowanych fizjoterapeutów może prowadzić pacjentów w użyteczny ruch, a także doradzając im ćwiczeń i ruchu, które należy unikać.

Nonsurgical Leczenie

Drugie podejście do leczenia kifozę jest "wertebroplastyki" nonsurgical technika, w której cement wiążący wtryskuje się przez radiolog, za pomocą igły o nazwie trokar, w obszarze dotkniętym kręgów, które zostały wykonane porowate skutek osteoporozy. Wertebroplastyka odbywa się albo z miejscowym lub ogólnym znieczuleniu.

Chirurgia

Trzecia opcja polega na operacji. W "kyfoplastyki" chirurgiczne wariant wertebroplastyką, celem jest, aby powrócić zdeformowany kręgów do ich pierwotnej pozycji. Gdy pacjent jest pod znieczuleniem miejscowym lub ogólnym, chirurg wstawia balon przez rurkę do dotkniętego kręgu. Po włożeniu jest on nadmuchiwany jako środek do kości powrót do normalnej pozycji i konfiguracji. Po balon usuwa się, cement jest wstrzykiwany do pustej przestrzeni jest pominięty.

Praktyki Sypialni

Nowy materac może pomóc tym dotknięty kifozy. Firmest dostępny materac najlepiej jest korzystać z tego stanu. Nawet jeśli sam materac jest jak cement, może być pokryta bardziej miękką wyściółką do ogólnego komfortu. Dla niektórych pacjentów, zaleca się również do spania bez poduszki.

Inne podejścia

Inne nie chirurgiczne zabiegi osteoporoza może pomóc odwrócić podstawowy warunek powodując kifozy. Oprócz terapii fizycznej, mogą one obejmować biorąc suplementy wapnia, różne leki i wiele odżywczych i dietetycznych planów.

Zapobieganie

Choroba ta może być zasadniczo uniemożliwione. Regularne przyjmowanie witaminy D i wapnia są pomocne, jak jest umiarkowany trening siłowy. To jest dobry pomysł, aby skonsultować się z lekarzem na temat zapobiegania osteoporozie, a także na temat leczenia w dowolnym momencie po wystąpieniu choroby.

Ćwiczenia Popraw garb na karku

Nie wyglądasz jak masz ból w szyi? Jeśli tak, nie jesteś sam. Czasami ból szyi, sztywność i ból pojawiają się jako widoczny garbu z tyłu szyi. Na szczęście, łagodzi obciążenie szyi, która prowadzi do węzła szyi na ogół nie wymaga niczego więcej niż poświęcenie czasu, aby rozciągnąć i rozluźnić.

Zrozumieć ból szyi

Przeciętny ludzka głowa waży od ośmiu do 12 funtów. Jesteśmy przyzwyczajeni do prowadzenia tej masy około, ale wiele osób cierpi z powodu problemów szyi ze względu na dodatkowe obciążenia i stresu. Stałymi problemami szyjka może powodować dodatkowe problemy w organizmie. Jednak niewielki ból szyi i górnej z powrotem, w tym ból i sztywność, pojawienie się garbu karku, to naprawić.

Ustalanie przyczyny

Nadmierne obciążenie szyi i napięcie mięśni może być przypisana do stresu, złej postawy i kwestie ergonomii, lub może być wynikiem urazu.

Bad ergonomia, takie jak przechylanie głowy w niewygodnej kąt podczas pracy na komputerze, może prowadzić do bólu szyi, sztywność karku, bóle głowy, mięśni, ból napiętych ramion i napięcia. Praca w złym oświetleniu może prowadzić do złej postawy, przyczyniając się napięcie mięśni w szyi i ramionach. Przenoszenia naprężeń w szczęce i szyi, spowodowane przez napięcie mięśni szyi i / lub zaciskając szczęki, może prowadzić do ucisku mięśni. Wszystkie te źródła napięcia mięśniowego przyczyniają się do powstawania garb szyi.

Traktowanie problemu

Chociaż stres jest czasem nieuniknione, można wyeliminować lub zmniejszyć zagrożenie związane ze stresem węzłów szyi.

Over-the-counter przeciwbólowe środki mogą złagodzić ból szyi i barku, ale nie traktować niespójność. Zamiast tego proste ćwiczenia rozciąganie może wyeliminować sztywność mięśni, które mogą prowadzić do tworzenia się garb szyi.

Powoli obracając głowę na boki, jest łatwe i skuteczne sposoby, aby zmniejszyć napięcie karku. Innym prostym odcinku jest do odpoczynku brodę na piersi, i przytrzymaj go tam przez trzy lub cztery głębokich oddechów.

Jeśli spędzasz nadmiernego czasu przy biurku lub komputerze, największy sposób, aby uniknąć problemów z szyi jest robienie regularnych przerw. Wstać z krzesła co najmniej co 40 minut i chodzić. Zamknij oczy, aby je zrelaksować. Zrobić kilka rund z głowy odwraca się i rzuca, aby zwolnić ramię napięcie z mięśni szyi. Pamiętaj, że wszystkie ćwiczenia szyi i odcinki powinny być wykonane w gładkich, kontrolowanych ruchów.

Odpowiednie ergonomia może zwiększyć poziom komfortu pracy, usuwając ryzyko odkształcenia szyi, napięcia i wynikające z górki. Regulacja wysokości fotela komputera lub monitora można zmniejszyć napięcie karku i stanowić ogromną różnicę w łagodzeniu problemów mięśni szyi.

Szukam pomocy z zewnątrz

Chyba spowodowane przez wypadek lub obrażenia, garb szyi nie jest to poważny problem medyczny. Jednakże, jeśli regularne rozciąganie i ćwiczenia nie pomagają złagodzić sztywność karku, jeśli pojawia się garb coraz gorzej lub wystąpią poważne ból podczas rozciągania, być może nadszedł czas, aby odwiedzić lekarza lub kręgarza na ocenę.

Wdowa Pająki w USA

Wdowa Pająki w USA


Błyszczące ciało czarne i charakterystyczny czerwony klepsydra dokonać Black Widow Spider niemal powszechnie znany. To, co jest mniej znane jest jednak to, że istnieje pięć różnych gatunków pająków wdowa USA, podczas gdy zakres każdy może pokrywają do pewnego stopnia, są one wyraźnie różne. Oni mają wiele podobieństw, ale: wszystkie mają duże, okrągłe brzuchy, kręcić pajęczyny, żyją w ciemnych pomieszczeniach, ma jakieś czerwone lub pomarańczowe oznaczenia i są trujące.

Południowy

Zakres południowej Black Widow jest zazwyczaj na południe i południowy wschód USA; to jest najczęstszym wdowa w tym regionie. Ciało jest zwykle błyszczące czarne i brzuch ma oznakowanie na dole czerwony lub pomarańczowy klepsydrę. Znak ten może być pełne klepsydry lub może to być dwa trójkąty. Południowe czarne wdowy budować pajęczyny w ustronnych obszarach między dwoma twardych powierzchni i znajduje się wewnątrz domów.

Północny

Północna czarna wdowa znajduje się głównie w północno-wschodniej części USA, choć jej zakres można rozszerzyć na głębokim południu. Podczas gdy wdowa Północnej wygląda podobnie do południowej, to zazwyczaj ma dwie czerwone linie zarówno na dolnej i górnej części brzucha. Rzadko ma pełną klepsydrę. Wdowy północne są rzadko spotykane w środku, preferując poza gruzu i Woodpiles. Często są one przyniósł wewnątrz drewnem.

Zachodni

Pająk czarna wdowa Zachodnia jest podobny w wyglądzie do południowej wdowy, z typowo czarnym i czerwonym ciele symbol klepsydry. Ten pająk znajduje się we wszystkich czterech południowo-zachodnich pustyń w USA: - Chihuahuan w Nowym Meksyku, Sonora w Arizonie, w Mohave w południowej Kalifornii i Nevadzie i Wielkiej Kotliny w Nevadzie i Utah. To zwykle gniazduje w skałach, szczątków roślin i na zewnątrz, chociaż zimno lub susza może spowodować, aby przejść w pomieszczeniach. Niedojrzałe zachodnie wdowy wyglądać znacznie inaczej niż dorośli, a może nigdy nie rozwinąć "klasyczny" wygląd z czerwonym klepsydry, dzięki czemu identyfikacja trudne.

Czerwony

Ze względu na siedliska, Czerwona wdowa pająk znajduje się niemal wyłącznie na Florydzie. Jego głowotułowia jest czerwonawy kolor i jego brzuch jest czerwono-brązowy. Zwykle ma czerwone plamy lub znaki w górnej części brzucha, po jednym znaku na spodzie niż pełnej klepsydry. Czerwona wdowa ma tendencję do tworzenia wstęgi w drzew i krzewów i jest rzadko spotykane w pomieszczeniach.

Brązowy

Brązowe pająki wdowa, mimo nazwy, może się różnić w kolorze od jasnobrązowego do ciemnoszarego. Znak klepsydry jest na ogół bardziej żółty niż pomarańczowy lub czerwony. Tak jak Red wdowy, Brown znajduje się głównie na Florydzie, choć może wahać się aż na zachód, jak w Teksasie. Wolą gniazda w budynkach i pojazdach, a może ona przyczynić się do ich rozszerzania zakresu. Mimo, że ich jad jest najbardziej toksyczna wszystkich wdów, ukąszenie jest rzeczywiście mniej zabójcze niż inne wdowy, ponieważ Brown wstrzykuje mniej trucizny.

Jak się nie garbić

Slouching może prowadzić do poważnych problemów długoterminowych powrotem. Ponadto ludzie, którzy garbić mogą być postrzegane jako niebezpieczne, niechlujstwa lub nieprofesjonalne. Choć wydaje się dość proste stanąć prosto, może to zająć wspólny wysiłek, aby to zrobić, zwłaszcza jeśli już slouching lat. Podjęcie kroków teraz skorygować swoją postawę i będziesz zmniejszyć prawdopodobieństwo przyszłych problemów z plecami.

Instrukcje

1 Trzymając ramiona do tyłu. Kiedy ludzie garbić, często toczą swoje ramiona do przodu, powodując ich przeczucie się. Delikatnie toczyć ramiona do tyłu iw dół. Utrzymać tę pozycję, żeby nie kuląc się do przodu.

2 Wydłużone szyi, utrzymując poziom podbródek. Jeśli spadek podbródek w kierunku klatki piersiowej, jest bardziej prawdopodobne, aby przeczucie ramiona. Utrzymanie neutralnego szyję i będziesz mniej prawdopodobne garbić.

3 Za pomocą mięśni brzucha. Twoje mięśnie brzucha wspierać plecy, wzmacnianie prawidłowej postawy. Narysuj swoje mięśnie brzucha i czuć je wspierać plecy. Razem, plecy i mięśnie brzucha tworzą swój rdzeń, pomaga stanąć prosto.

4 Obraz linia wychodzi z czubka głowy, ciągnąc prosty kręgosłup. Ćwiczenia wizualizacyjne może pomóc w utrzymaniu dobrej postawy. Zawsze, gdy zaczynają garbić, obraz ten wiersz ciągnąc proste plecy. To pomoże Ci skorygować swoją postawę i nie garbić.

5 ćwiczeń. Regularne ćwiczenia układu krążenia siły do ​​pracy swoje mięśnie tułowia i zachęca dobrą postawę. Cel przez co najmniej 30 minut ćwiczeń sercowo-naczyniowych trzy do czterech razy w tygodniu. Dobre formy to spacery, jogging, jazda na rowerze i pływanie.

6 Stretch. Jeśli trzymać napięcie w ramionach, szyi lub pleców, jest bardziej prawdopodobne, aby przyjąć złą postawę. Ćwiczyć podstawowe ćwiczenia rozciągające, aby rozładować napięcie, takie jak rolki ramię lub łagodnych odcinków szyi. Dodać rozciąganie część codziennej rutyny i zauważysz poprawę swojej pozycji w czasie.

7 Spróbuj pasy postawy lub zespoły. Urządzenia te owinąć ciasno wokół dolnych mięśni kręgosłupa i brzucha, oferując wsparcie. Pasy lub taśmy wzmocnić mięśnie brzucha, pomaga im angażować i wspierać plecy. Ponieważ urządzenia promować dobre postawy, to jest trudniejsze do garbić, gdy je nosić.

8 Przyjazd z pozycji co godzinę. Ustawić alarm, aby pamiętać, aby sprawdzić się w każdej godzinie. Jak regularnie korygować swoją postawę, staje się nawykiem, aż w końcu nie są podatne na garb.

Wskazówki:

  • Oddychaj głęboko. Jest trudniej oddychać głęboko, kiedy garbić. Jeśli regularnie oddychać głęboko, będziesz mniej podatna na garb.

Co powoduje wdów Garb?

Co powoduje wdów Garb?


Wdów garb to termin używany, gdy górna część pleców ma zaokrąglony na zewnątrz krzywej. Jest to czasami nazywane znaku zapytania pozycji, i jest powszechny w podeszłym wieku. To może prowadzić do przewlekłego plecach, ramion i karku. Może również doprowadzić cię z równowagi i można umieścić na większe ryzyko upadku. Uczenia się, co powoduje, że warunek ten pomoże Ci podjąć niezbędne kroki, aby zapobiec.

Słaba postawa

Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu na pracę przy komputerze, stole lub innej sytuacji, która wymaga, aby zginać do przodu do pracy, może być ryzyko wystąpienia garb wdów. Upewnij się, że używasz dobrych mechaniki ciała podczas pracy i robić częste przerwy, aby wyprostować plecy i odcinek.

Nierównowaga mięśniowa

Spędzanie czasu w zaokrągleniu do przodu nad stacji roboczej może spowodować mięśnie klatki piersiowej, aby stać mocno i słaby, a twoje górne mięśnie pleców stać się nadmiernie. Upewnij się, że rutynowego treningu obejmuje wiersze i pullbacks wzmocnienie górnej części pleców, a także ćwiczenia, aby rozciągnąć klatkę piersiową.

Osteoporoza

Osteoporoza jest chorobą, która prowadzi do słabych kości. Proste codzienne czynności mogą prowadzić do złamań kompresyjnych i upadł kręgów. Jak to nastąpi garb wdów może rozwinąć.

Objawy

Posiadanie garb wdów może prowadzić do objawów przewlekłego bólu w plecach i ramionach. Możesz także czuć się zmęczony. Ponieważ górna część pleców jest zaokrąglana do przodu klatki piersiowej będzie miał kłopoty rozwija, co może jeszcze bardziej utrudniają oddychanie.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Najlepszą obroną jest, aby zrobić wszystko co możliwe, aby zapobiec tego warunku. Poznaj swoje ryzyko osteoporozy, i upewnij się, jeść dobrze zbilansowanej diety i wystarczająco dużo ćwiczeń, aby zapobiec tego warunku. Skonfiguruj stację roboczą, dzięki czemu można korzystać z najlepszych mechanikę ciała, jak to możliwe.