adcov.com

uszkodzony odbiornik suche jak leczyć

Jak leczyć oparzenia Carpet

Jak leczyć oparzenia Carpet


Dywan rana oparzenie jest spowodowane, gdy tarcie skóra ociera się o dywan. Ciepło z tarcia na dywanie usuwa górne warstwy skóry, dzięki czemu można narażone na bakterie. Uzdrowienie dywan palić prawidłowo pomoże zapobiec zakażeniu i zminimalizowania nasilenia blizny, które występuje. Leczyć oparzenia dywan, należy traktować z należytą starannością pierwszej pomocy na wsparcie naturalny proces leczenia organizmu.

Instrukcje

1 Spłukać ręce ciepłą wodą i mydłem antybakteryjnym przed dotknięciem oparzenia dywan.

2 Uruchom oparzenia dywan pod zimną wodą, aż ustępuje uczucie ciepła.

3 Delikatnie pocierać antybakteryjnego mydła na ranę po pieczenie rozproszeniu. Spłukać wodą, dopóki nie myte wszystkie mydła z dala.

4 Pat Rana sucha czystym ręcznikiem.

5 Nałożyć cienką warstwę na antybiotyki sprayu do rany i pozostawić do wyschnięcia.

6. Pokrycie ranę sterylną gazą, jeśli jest małe dziecko. Zapobiegnie to go przed zarysowaniem powierzchni, zwyczaj, który spowalnia proces gojenia. Użyj taśmy medycznej przytrzymać gazik w ranie, zapewniając, że nie stosuje żadnej z klejem na oparzenia dywan.

7 Przechowywać rany czyste i suche, jak leczy. Mgłę aerozolu antybiotyku raz na dobę w celu zapobieżenia wzrostowi bakterii. Jeśli owinięte ranę na dziecko, usunąć gazę raz dziennie, aby ją spryskać, przed ponownym opakowaniu ze świeżą gazą.

Wskazówki:

 • Jeśli oparzenie dywan staje się zarazić lub pęcznieje miejscami, skonsultować się z pracowników służby zdrowia.

Jak leczyć suche, popękane palce

Jak leczyć suche, popękane palce

Suche, popękane pięty są bolesne i nieatrakcyjne, ale są one nie tylko obszary nogi, które wymagają uwagi. Palce również mogą cierpieć z głębokich bruzd i zagęszczonej skóry spowodowane zużyciem, nadmierne pocenie się i dolegliwości takich jak grzybica stóp. Jednak trzeba dać się chodzenie boso lub poślizgnięcia się na sandały. Aby zachować swoje palce w formie Tip-Top, pieścić nogi z dodatkową uwagę na czystość i Pielęgnacja.

Instrukcje

• Traktuj wszelkie bakteryjne dolegliwości takich jak grzybica po raz pierwszy, za pomocą leków z farmaceuty lub lekarza. Wykonaj instrukcje z leków i upewnij się, że Twoje nogi są czyste, mycie nich dwa do trzech razy dziennie i suszenia z ręcznikiem.

• Spłukać nogi rano z mydłem i wodą, wysuszyć ręcznikiem i następnie wyschnięcia na 10 minut. Stosuje się balsam do stóp, w tym obszary pomiędzy nimi i niech balsam moczyć skóry przez pięć minut.

• Nosić białe Skarpetki wykonane z bawełny 100 procent przez cały dzień do chłonąć wilgoć, która może powodować suchość stóp. Jeśli chcesz nosić sandały lub klapki, umyć, wysuszyć i nawilżają stopy raz w środku dnia, aby usunąć pot i bakterii, a palce zachować uwodniony.

• Myj stopy w nocy wodą z mydłem i suche jak rano. Przetrzeć palce, upewniając się stworzyć grubą warstwą wazeliny. Następnie poślizgu białe bawełniane skarpety na nogach, pozostawiając na noc. Czy to co noc, aż do pęknięcia leczyć, następnie raz lub dwa razy w tygodniu, aby zapobiec suchość.

• Pokroić ogórki w kostkę i wrzucić je do blendera z jednej czwartej szklanki oliwy z oliwek i łyżką sody oczyszczonej. Wymieszać dokładnie. Nałóż miksturę na czyste, suche stopy. Wrap stóp w jasny folią. Odstawić na 10 minut, a następnie spłukać i suchych stóp. Zrobić to raz w tygodniu.

Jak leczyć Althlete Foot & naprawdę źle Blistry

Grzybica (grzybicy stóp) jest wspólnym infekcji stóp, która powoduje wysypkę na piechotę i można wyleczyć bez recepty kremy przeciwgrzybicze, takie jak Tinactin lub Lamisil. Twoje stopy, jeśli nie są odpowiednio zadbane i otoczone opieką, może powodować problemy, takie jak bunions, pęcherze, wrastające paznokcie, i wielu innych chorób stóp. Jeśli tworzysz nieestetyczne pęcherze, zgłaszają się na leczenie natychmiast, aby zapobiec infekcji. Prawidłowo dbając o nogi to tylko jeden z kluczy do dobrego zdrowia.

Instrukcje

Jak leczyć grzybica i naprawdę źle Blistry

1 Trzymaj stopy suche i czyste. Chcesz zachować wilgoć z twoich stóp, jeśli ponieśli naprawdę złe pęcherzy i / lub grzybica. Można to ustawić infekcje i grzyby, kiedy można umieścić na skarpetki i buty, które mogą Seal w wilgoci od stóp. Zmień swoje buty i skarpetki zaraz po pracy lub jeśli czujesz się jak twoje stopy są coraz spocony.

2 Zastosuj leczniczych proszku stóp. Po umyte i wysuszone stopy dokładnie, zastosowanie lecznicze proszek stóp do stóp i butów. Proszek stóp pomoże w utrzymaniu stopy wolne od wilgoci, która powoduje pęcherze. Można znaleźć w proszku, takich jak złoto stopy obligacji lub Desenex w każdej aptece.

3 Zastosuj przeciwgrzybiczy krem, który pomaga złagodzić swędzenie i leczyć grzybicę stóp. Istnieje wiele kremów na rynku, które mogą pomóc. Należy stosować kremu, jak jest i zalecany czas. Nieprzestrzeganie wskazówek może spowodować dalsze zakażenia.

4 Pobierz leków. Jeśli masz poważny przypadek grzybicy stóp i / lub pęcherze, trzeba będzie odwiedzić podiatrist. On lub ona może przepisać leki, takie jak Diflucan lub Sporanox które muszą być podjęte w okresie czasu. Ważne jest to, że się do specjalisty w sprawie każdego poważnego stanu stóp. Infekcja może się w na palcach i stopach, powodując inne szkodliwe bakterie mnożyć.

5 Sprzedam skórzane buty. Ważne jest, aby nosić buty dobrej jakości, które nie pozwolą na wilgoć dostać się do twoich stóp. Kupując buty, które są zbyt małe lub zbyt wąski może również powodować problemy ze stopami.

Wskazówki

 • Nosić dobrej jakości skarpety.
 • Bądź w dobrej formie fizycznej i utrzymania odpowiedniej wagi. Zbyt wiele wagi na nogi może spowodować problemy ze stopami.
 • W przypadku korzystania z publicznego basenu lub prysznic nosić buty prysznic.
 • Jeśli masz pęcherze, które są otwarte, odwracając kolory i / lub krwawienie, nie próbuj ich leczyć się. Natychmiast skontaktować się z lekarzem.

Jak leczyć ból gardła dziecięca

Jak leczyć ból gardła dziecięca


Ból gardła są dość powszechne zjawisko. Większość z nas będzie miał jeden, co najmniej raz lub dwa razy w roku. Jeśli chodzi o ból gardła dzieci, większość z nich jest spowodowana przez czynniki inne niż zakażenia bakteryjnego. Oznacza to, że trzeba znaleźć sposób, aby traktować je bez pomocy antybiotyków. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak leczyć ból gardła dla dzieci.

Instrukcje

1 Określ możliwą przyczynę dziecka ból gardła. Dzieci mają ból gardła dla wielu różnych powodów, z których niektóre są infekcje bakteryjne, które muszą być leczone antybiotykami. Głównym podejrzanym jest alergie, szczególnie w miesiącach, w których ilość pyłków jest wysokie. Inne przyczyny to podrażnienia spowodowane przez suche powietrze, narażenia na dym tytoniowy, głośne krzyki, i częste przeziębienia lub innej infekcji wirusowej.

2 Wyeliminuj czynniki środowiskowe, które mogą być progresję dziecka ból gardła. Oznacza to, że pozbycie się zwierzęcia, do którego mógłby być uczulony, zapewniając nawilżacz do przeciwdziałania suchego powietrza spowodowanego przez system ogrzewania zimą, zakazu papierosów w pobliżu dziecka i zachęcaniu go grać ciszej gry aż gardło czuje się lepiej.

3 leczyć ból ból gardła z ponad-the-przeciwbólowe i pastylek do ssania na gardło. Dawkowania leków dzieci zmienia się w zależności od ich ciężaru. Upewnij się, że pakiet przeczytać uważnie romb gardła, aby upewnić się, że nie dają dziecku więcej niż maksymalna zalecana dzienna ilość.

4 Trzymaj dziecko dobrze nawilżona. Smarowania mu gardło, a być może bolesna przedsięwzięciu pomogą uniknąć zwiększonego bólu spowodowanego prażący. Pozwól dziecku jeść i nie pić lodu wyskakuje słodki napój nie dostaje regularnie, aby zachęcić go, aby pić więcej płynów.

5 Zapewnienie różnorodnych wyborów miękkich i płynnych produktów spożywczych, aby utrzymać żołądek dziecka z growling. Ona musi mieć coś w brzuchu, jeśli ona biorąc lek przeciwbólowy, więc zaoferować jej wybór zup, herbat, desery i koktajle mleczne, że nie będzie bolało, jak wiele dzieje się w dół.

6 Zajmij swoje dziecko z bólu. Dzieci mają tendencję do koncentrowania się na choroby lub bólu, zwłaszcza gdy nie mają nic innego do roboty. Zastanów się co dzień w domu z bólem gardła, dzień w domu, aby obejrzeć specjalny film lub grać normalnie nie grają. Nie tylko dziecko się rozprasza, ale też nie będzie miał do rozpatrywania skarg przez cały dzień.

Wskazówki

 • Tak jak w przypadku każdego innego stanu zdrowia, jeśli dziecko wykazuje oznaki pogorszenia lub nie wykazuje żadnej poprawy w ciągu kilku dni, należy skontaktować się z pediatrą na spotkanie.
 • Patrząc na leki przeciwbólowe dla dzieci, z dala od aspiryny. To związek przyczynowy z rzadkim zespołem znanym jako zespół Reye'a.

Jak leczyć bolesne mieszków włosowych na skórze głowy

Jak leczyć bolesne mieszków włosowych na skórze głowy


Bolesne mieszki włosowe w skórze głowy może być wynikiem różnych przyczyn, w tym ostrych szampony, produkty do pielęgnacji włosów lub ciągnięcie zbyt mocno, aby osiągnąć pewne style. Swędzenie skóry głowy może czuć, bolesne w dotyku lub mają uczucie pieczenia. Zwolnienie z bolesnych mieszków włosowych polega nauka powodem nieszczęścia, więc możesz wiedzieć, jak leczyć skutecznie.

Instrukcje

1 Zmień szampon. Twój szampon może zawierać ostrych środków czyszczących, które schną z mieszków włosowych i spowodować bolesne warunkach. Unikaj szamponów zawierających siarczan sodowolauretowy i poszukać szamponów zawierających oleje jojoba i kiełków pszenicy, które spokój skóry wokół mieszków włosowych.

2 oleje wmasować w skórę głowy. Przed szamponu, mokre włosy i masować kwoty ani grosza wielkości braku zapachu lawendy lub eukaliptusa oleju delikatnie w skórę głowy. Miejsce ręcznik na głowę i pozwolić oleju moczyć w skórę głowy na 10 minut przed szamponem.

3 Strome duży kubek z rumianku i pozostawić do ostygnięcia. Mokre włosy dokładnie i wlać herbatę na skórę głowy. Delikatnie masować herbaty do skóry na głowie. Przepłukać herbatę z głowy z zimną wodą, aby odświeżyć skórę. Pozwalają na włosy do wyschnięcia i szampon następnego ranka.

4 spłukać włosy i skórę głowy z zimną wodą. Działa delikatnie włosy odżywkę do mieszków włosowych na skórze głowy. Owinąć głowę ręcznikiem i pozwolić mu pozostać przez 10 minut. Spłukać odżywkę z włosów z zimną wodą. Fajne wilgoci wraz z odżywka łagodzi swędzenie i pieczenie skóry głowy.

Wskazówki

 • Uniknąć wyciągając włosy na ciasnych fryzury, które mogą powodować bolesne mieszków włosowych.
 • Unikać cios suszenia włosów lub użyć fajne ustawienie. Gorące, suche powietrze może acerbate już przetargowej i bolesną skórę głowy.
 • Moczyć wrastaniu włosów gule z wilgotną szmatką w celu łagodzenia bólu i pomaga rozluźnić włosy.
 • Skonsultować się z lekarzem lub dermatologa, jeśli ból głowy staje się przewlekłe.

Jak leczyć Wyprysk u dzieci

Jak leczyć Wyprysk u dzieci


Wyprysk jest chorobą skóry, charakteryzuje się suchym, łuszczenie i podrażnionej skóry. W niektórych przypadkach egzemy niemowląt, skóra może wydawać się podniósł, pęcherze i popękana. Wydzielina z krwi i innych substancji podobnych do śluzu mogą wystąpić; w takich ciężkich przypadkach leczenie należy szukać. Niezależnie od stopnia ciężkości danego przypadku, wszystkie niemowlęta powinny być traktowane bezpośrednio i zmiany trybu życia zostanie wprowadzona do utrzymania tych wysiłków leczenia.

Instrukcje

1 Wyeliminowanie ekspozycji na drażniące. Albo częściej prać pościel niemowlęcia i odzież do rozwoju bakterii i eliminuje gromadzenie się lub wyeliminować wszystkie pościel i ubranie, które jest nie 100 procent bawełny i wolne od perfum. Unikaj wszystkich pachnące detergenty oraz sprzyjać detergentów z naturalnych składników.

2 Kąpać dziecko w ciepłej wodzie (około 85 stopni) dwa razy na dobę. Zanurzyć ciała niemowlęcia w wodorosty i bentonit. Według dr R. Lincoln Graham, mydło należy unikać: "Mydło może zawierać nadmiernej ilości alkalicznych Ponieważ alkalicznych usuwa delikatne substancje tłuszczowe używane do ochrony skóry, jej powierzchnia pozostaje sucha i surowa Kiedy używany jest mydło, pęknięcia.. skóry, egzemy i innych z innym stanie, przejdź się coraz gorzej. " Zamiast używać mydła, należy umyć skórę naturalną lub moczyć dziecko w ciepłej słonej wody. Według strony internetowej Shelley Wellness Cafe, ciepła woda słona jest doskonałym substytutem mydła i jest tak samo skuteczny w oczyszczeniu skóry.

3-suchy ręcznik delikatnie klepiąc się dziecka obszarów dotkniętych miękkiego dotyku. Postępuj zgodnie z bezzapachowa balsam, takich jak masło shea; stosuje się masło do ciała w ruchu kołowego. Dla bardziej zaawansowanych egzemę, stosuje unscented balsam na wilgotną skórę; Skóra jest zmiękczona, gdy nie jest w 100 procentach całkowicie suchy i bardziej absorbuje wilgoć.

4 Użyj 100 procentach naturalne (czyli nie sterydy lub kortyzon) leczenie egzemy skóry krem jak e-Dip. Oceniane numer jeden przez strony HowToTreatEczema.com. Według strony internetowej, e-Skin-Dip jest bardzo skuteczny w usuwaniu świąd, zaczerwienienie i stany zapalne związane z egzemą, a od 2009 roku, jest oceniane numer jeden i najbardziej zalecany krem ​​egzema dostępne.

5 Porozmawiaj z lekarzem o dodatek oleju z nasion lnu do diety dziecka. Zapytaj, czy następujące oleje można karmić swojego dziecka lub dodać do swoich posiłków: olej z wiesiołka, Olejek z czarnuszki, olej sezamowy, olej z nasion konopi, olej z nasion dyni, olej z ogórecznika, olej słonecznikowy lub olej lniany. Wielkość porcji zależeć będzie od wieku dziecka i lekarz powinien być po konsultacji.
Według dr Paul Fleiss, autor "Healing Łuszczyca: Naturalna alternatywa," wyprysk może być wynikiem niedoboru niezbędnych składników odżywczych (głównie oleje omega-3). W niektórych przypadkach, dodając, że oleje te można leczyć wyprysk.

6 Użyj wrap zanurzenia. Moczyć tkaniny bawełniane w ciepłej słonej wody. Wyciśnij nadmiar wody i miejsce na obszarach dotkniętych. (Nie należy zasłaniać twarzy dziecka.) Pozwól sobie ściereczką siedzieć na skórze przez 30 minut przed wyjęciem. Natychmiast po zastosowania nie perfumowany balsam.

7 Użyj miejscowe leki przeciwzapalne lub przeciwzapalne leki na receptę. Stosuje się do obszarów dotkniętych katastrofą (czyli flare-ups) lub używać zgodnie z zaleceniami lekarza.

Wskazówki

 • Obserwować zmiany w objawach przed zatrzymaniem lub kontynuowania jakichkolwiek leków wyprysk. Kąpać dziecko w ciepłej wodzie na dobę, jak leczyć wypryski.
 • Przed użyciem żadnych produktów leczniczych na dziecko zawsze skonsultować się z pracownikiem służby zdrowia. Potrzeby skontaktować się z lekarzem będzie w dużej mierze odnosi się do powagi stanu dziecka. Rodzice powinni postępować ostrożnie; jednak podniósł, pęcherze i popękana skóra jest objawem poważniejszej egzemy.

Jak leczyć Candida albicans bez narkotyków

Drożdże zakażenia mogą wystąpić zarówno u mężczyzn jak i kobiet z przerostu Candida albicans, bakterii jelitowej, która jest zwykle trzymane w ryzach przez "przyjazny" flory bakteryjnej w naszym organizmie. Antybiotyków, o naruszone układu odpornościowego lub wrażliwość na pleśni i drożdży w żywności, oraz przed ekspozycją na ich obecności w środowisku mogą powodować albicans.Symptoms Candida związanych z tą chorobą pochwy, obejmują zespół jelita drażliwego (IBS), przewlekłe zmęczenie , bóle mięśni, bezsenność, otępienie umysłowe i alergie pokarmowe. Dokonywanie zmian w diecie i higieny osobistej może pomóc macierzystych tego rodzaju infekcji.

Instrukcje

1 Zacznij od konsultacji z lekarzem medycyny integracyjnej, która jest wyszkolony w terapii żywieniowej. Leki na receptę i maści mogą być przepisane do Candida albicans, ale to rozwiązanie tylko objawy, a nie podstawowa korzeń przerostu bakteryjnego. Idąc za radą swojego lekarza, znacznie ograniczyć lub zaprzestać używania jakichkolwiek doustnych antybiotyków. Leki te często zabić organizmu flory, które utrzymują przyjazne candida w ryzach.

2 Zmień swoją dietę. Candida rozwija się na cukrze wszystkich typów, sfermentowanej żywności, żywności wykonanych z drożdży i pleśni. Rafinowany cukier biały jest oczywiste, ale tak jest wyzwalanie wszelkiego rodzaju owoców. Unikać ogórki, kapustę i inne sfermentowane pokarmy. Sery, piwo i pizza, które jest wykonane z drożdży są również należy unikać. Grzybów, takich jak grzyby nie powinna być spożywana.

3 Dodaj żywo jogurt i probiotyki. Zakup niesłodzone jogurty wykonane z żywych kultur, takich jak Lactobacillus acidophilus i bakteriami. Biorąc suplementów probiotycznych codziennie z tego samego rodzaju żywych kultur pomoże Ci ponownie skolonizować swoje przewodu pokarmowego, z przyjaznych flory utrzymać candida od proliferacji. Unikać jogurt o smaku owoców lub słodzone cukrem, sokiem z trzciny cukrowej lub syropu klonowego.

4 usunąć pleśń ze środowiska. Czyste pomieszczenia, takie jak piwnice, łazienki i kuchnie, gdzie mogą występować formy. Usunąć rośliny doniczkowe, które mogą także przeprowadzić formy. Rozproszyć żetonów drewna cedrowego w pomieszczeniach wilgotnych lub zimnica rozcieńczony drzewa herbacianego (środek dezynfekujący pochodzącą z drzew), aby zabić formy.

5 Utrzymanie drobiazgową higieny osobistej. Jak układ immunologiczny staje się silniejszy, będzie można wyczyścić przerost candida. W obszarze pochwy, suche i czyste, bez overcleansing z produktów handlowych. Zamiast nosić ubrania z bawełny i wykąpać i zmienić na czystą, suchą odzież po wysiłku fizycznym. Noszenie wilgotne kąpielowych na godziny nie jest dobrym pomysłem.

Wskazówki

 • Jak leczyć Candida albicans bez narkotyków

Jak leczyć urazy oczu

Większość urazów oka, które zdarzają się regularnie są niewielkie w naturze. Są to rzeczy, jak coraz pyłek w oku, pocieranie oczu z powodu alergii, a nawet przypadkowo uzyskania podbite oko. Większość z tych drobnych urazów można leczyć w domu, ale bardziej poważne te muszą być podane uwagę przez lekarza. Ale co jest czym, a jeśli szkoda może być traktowane w domu, jak można o realizacji tego? Kroki poniżej poprowadzi Cię przez proces.

Instrukcje

Jak leczyć urazy oczu

1 Ustal zakres uszkodzeń oczu. Czy to drobne lub poważne? Drobne urazy takie rzeczy jak się piasek lub kurz w oku lub podrażnienia oka przez tarcie z powodu alergii. Średnie urazy mogą obejmować coraz większą ciała obcego, jak mały kawałek plastiku, drewna lub metalu, osadzone w oku; utrzymanie podbite oko lub innego urazu spowodowanego wypadkiem lub urazem; lub lekkich oparzeń słonecznych do oka. Poważniejsze uszkodzenia oka może to drapanie rogówki, uzyskania poważne oparzenia rogówki z chemikaliami; obiekty, które przeniknęły do ​​oka; niewyjaśnione krwawienie oko; tnie w oku i innych dużych obrażeń.

2 Treat drobne podrażnienia oczu, przemywając oko ciepłą wodą za pomocą sterylnego kubka oczu. Powtórz tę procedurę co najmniej dwa lub trzy razy lub przez około 10 minut. Inne opcje, przemywając oko obejmują stosowanie fontannę wody, węża lub prysznica. Podobnie zginać, tak że strumień wody działa stale w ucho. Kontynuować proces przez około pięć minut. Jeśli zanieczyszczenia nie jest usuwany przez ten proces, należy skontaktować się z lekarzem (prefereably opthamologist) od razu.

3 Za pomocą kropli do oczu, które są specjalnie wyznaczone do alergii oczu, aby pomóc złagodzić swędzenie i pieczenie spowodowane alergią. Jeżeli krople do oczu nie ma żadnego wpływu, a następnie skontaktować się z lekarzem, dla silniejszej recepty lub innego rodzaju leczenia.

4 Leczenie średnich obrażeń oczu spowodowanych przez coś przenikliwego oka poprzez pokrycie oko z filiżanką oczu lub plastra taśmą w miejscu, a następnie wzywają do pomocy medycznej z opthamologist.

5 Leczenie pozacinania wokół oczu, lecz nie w oku stosując sterylny opatrunek lub czystej ściereczki naklejeniu na miejscu. Jeśli cięcie nie goi się prawidłowo lub wystąpią jakiekolwiek inne objawy, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem.

6 stosowania w leczeniu urazu oka, takich jak czarny oka lub urazu oka, stosując łagodne zimnego kompresu do oka w celu zmniejszenia obrzęku. Zostaw w miejsce 10-minutowych odstępach co najmniej cztery lub pięć razy w ciągu pierwszych 36 do 48 godzin. Również podnieść głowę, aby zmniejszyć obrzęk. Jeśli oko zmienia kolor na czarny i niebieski, traci normalnego widzenia, staje się bolesne, zacznie krwawić lub spuścić jakiejkolwiek absolutorium, staje się mocno czerwony, lub doświadcza żadnych innych nieprawidłowości, należy skontaktować się z lekarzem (prefereably opthamologist) niezwłocznie. Użyj aspirynę lub ibuprofen na ból. Zarówno zawierać środek przeciwzapalny, który spowoduje również zmniejszenie stanu zapalnego.

7 Treat chemiczne oparzenia natychmiast. Oparzenia chemiczne, może się zdarzyć, bo niczego od prostych środków czyszczących dostanie się do oka, aby aerozol aerozole, które się w oczy na coś bardziej szkodliwego jak benzyny lub kwasu rzucony w oczach. Ważne jest, aby wypłukać jak najwięcej możliwie substancji chemicznej z oka z wykorzystaniem procedury przedstawiono w etapie 2 powyżej. Następnie skontaktować się z lekarzem (prefereably opthamologist) od zaraz; po dalszych instrukcji, że kontury.

8 Szukajcie profesjonalnego leczenia oparzeń oczu spowodowanych ogniem, substancjami chemicznymi, żrących oparów, gorącego powietrza lub pary wodnej, światło słoneczne lub opalających lamp lub innych źródeł.

9 Szukajcie profesjonalnego leczenia wszelkich ran lub przebicia do oka. W międzyczasie, chronić oczy, pokrywając je z łatą lub filiżance taśmą na miejsce.

Wskazówki

 • Zachować wszelkie bandaże wokół oka czyste i suche.
 • Użyj szmatki między bandaże i zimnych opakowaniach.
 • Zadzwoń do lekarza od razu, z każdego rodzaju podejrzenia zakażenia.
 • Chroń oczy przed poparzeniem słonecznym poprzez noszenie odpowiedniego rodzaju okulary.
 • Nie wolno trzeć oczu, gdyż może to spowodować ich dalsze uszkodzenia.
 • Nie należy naciskać na oku, zwłaszcza jeśli jest już doznał kontuzji.
 • Nie próbuj usuwać penetracji ciał obcych z samodzielnie okiem.
 • Natychmiast skontaktować się z lekarzem, jeśli oko wychodzi z gniazda, częściowa lub całkowita utrata wzroku występuje, silny ból występuje, wizja jest rozmazany lub zmienione, albo bardzo duże cięcia obiektów na lub domki wewnątrz oka.
 • Nie należy używać chemicznych zimnych okładów na całym lub na okolice oczu.
 • W przypadku wystąpienia krwawienia w oku, nie biorą aspirynę lub ibuprofen, ponieważ zawierają one składniki, które rozrzedzają krew i mogłaby krwawienia gorzej.

Jak leczyć objawami infekcji ucha

To jest artykuł o tym, jak leczyć objawy infekcji ucha. Jeśli chcesz wiedzieć, jak leczyć objawy infekcji ucha, przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

Instrukcje

1 Pij dużo wody, gdy masz infekcję ucha. Pomożesz mięśnie pracują w taki sposób, aby ułatwić infekcję. Jeśli leżeć ani spać, upewnij się, że podnieść głowę wiele do promowania drenaż. Jeśli tego nie zrobi, może się obudzić w więcej bólu.

2 suche aerozole zmniejszający przekrwienie nosa i leki. Będą one również promować drenaż swoich kanałach słuchowych. Możesz używać leki przeciwbólowe, aby pomóc w bólu. Pamiętaj, że jeśli ból nie ustępuje, należy skontaktować się z lekarzem. Może trzeba anty-tyki.

3 Aby zapobiec infekcji ucha, upewnij się, że jesteś bardzo ostrożny podczas pływania lub kąpieli. Użyj zatyczki do uszu, jeśli trzeba.

Jak leczyć złuszczające zapalenie warg

Złuszczające zapalenie warg jest warunkiem gdy usta staje się bardzo sucha i płatki skóry off. Inne objawy mogą być wargi przebarwienia, popękane wargi, zapalenie i ogólny dyskomfort. Ten artykuł pomoże Ci zdiagnozować problem i jak leczyć złuszczające zapalenie warg.

Instrukcje

1 pomoc lekarską. Niektórzy lekarze są w stanie zaoferować sugestie dotyczące leczenia, które może być wykorzystywane w celu radzenia sobie lub przyczyniają się do zmniejszenia nasilenia złuszczającego warg. Sposoby te obejmują zmianę diety i zwiększenie spożycia wody.

2 Spójrz na forach internetowych, aby zobaczyć, jak inni ludzie z złuszczające zapalenie warg żyć z chorobą. Niektórzy ludzie przysięgają balsam do ust i pije więcej wody, a niektóre opracowali harmonogram spożycie witamin i suplementów, aby zminimalizować lub pozbyć wargi objawów złuszczające zapalenie warg. Znajdziesz wszystkie rodzaje pomocne komentarze i "tam, zrobić, że" wskazówki od tych forach.

3 Zastosuj balsam do ust lub balsam do ust leczenia dwa razy dziennie, aby pomóc spowolnić proces łuszczenia skóry. Jedną z technik jest hydro kortyzon krem, okład na zimno składający się na wodzie i octu przez 30 minut, a następnie przez płyn kwasu mlekowego. Utrzymać wargi wilgotna jak to możliwe, aby utrzymać wargi miękkie.

4 Kontynuuj regimented leczenia przez kilka tygodni. Może to zająć trochę na leczenie do pracy, więc trzymać się jednego zabiegu dla sześciu do ośmiu tygodni. Jeśli nie widać poprawy po odpowiednim czasie, spróbować innego podejścia.

Wskazówki:

 • Badania złuszczające zapalenie warg przed samo-diagnostyki.
 • Zachować pozytywne nastawienie podczas leczenia.
 • Zasięgnąć porady lekarza przed siebie medicating.
 • Nie ma lekarstwa na złuszczające zapalenie warg.
 • Złuszczające zapalenie warg jest trudne do zdiagnozowania. Może być konieczne, aby starać się o drugą opinię.

Jak leczyć suchość skóry z Natury

Jak leczyć suchość skóry z Natury


Jak leczyć suchość skóry z naturą. Jej o tej porze roku jeszcze raz. Czas wyrwać się zimowe płaszcze i rękawiczki. Ale również to, czego potrzebujesz, aby wyrwać się jest sucha skóra rutynowe, które pomogą utrzymać skórę zdrową.

Instrukcje

1 Suchość skóry jest spowodowane przez dowolną liczbę problemów. Nadużywanie nawilżające, zimnego, suchego powietrza i innych czynników. Aby skóra nie jest sucha najprostsze, co można zrobić to nauczyć się, jak prawidłowo nawilżać.
Krem działa przez schwytanie wilgoci na skórze, gdy jest jeszcze wilgotne, widać większość ludzi stosuje krem, gdy skóra jest ładna i sucha, to nie pomoże suchą skórę. Tuż po tym, jak wytarła się z prysznicem rub balsam na skórę, odczekać kilka minut, a następnie wytrzeć nadmiar off, to pomoże się wiele.

2 Innym bardzo częstym błędem jest podejmowanie pęcherzy gorące prysznice. Choć może to czuć się dobrze w zimie trzeba go zatrzymać. Prysznice, które są gorące pasek skóry wilgoci. Również trzeba będzie sprawdzić mydła, ponieważ nadużywanie lub zły typ mydła będzie znieść naturalne olejki eteryczne, że skóra ma.

3 Aloe Vera jest to bardzo dobry produkt, aby zajrzeć do zakupu. Ten naturalny ekstrakt roślinny pomoże balsam lub może nawet zająć jego miejsce. To pomoże uzdrowić skórę, a także zachować wilgoć w nim.

4 może warto rozważyć kąpiel mleko, jak również. Wystarczy trochę sproszkowanego mleka i dodać go do jakiejś wanny wody, dokładny mieszanka różni się od osoby do osoby. Pomoże to w celu uzupełnienia i naprawy skóry suchej.

5 Będziesz chciał ukryć, szczególnie w zimie. Pozwoli to zachować zimne, suche powietrze z wysuszając skóry. Również może chcesz przyjrzeć się wprowadzenie na krem ​​do opalania, nawet jeśli uważasz, że nie jest to potrzebne.

6 Wreszcie dość przydatna rzecz, aby leczyć swoje sucha skóra jest nawilżacz. Hook jedną z tych rzeczy, w swoim pokoju, aby pomóc nawilżyć skórę w domu.

Wskazówki:

 • Czego należy unikać to słońce, nad ekspozycją na suche powietrze, mokre skarpetki i rękawiczki i bardzo gorące prysznice / wanny.

Jak leczyć człowieka z ZUM z zaburzeniami czynności wątroby

Zakażenie układu moczowego (ZUM) jest zakażenie układu moczowego. Zakażenie może być w nerkach, moczowodu, pęcherza moczowego i cewki moczowej. Główne objawy ZUM to dyskomfort w obrębie miednicy, pilną potrzebę oddania moczu, bolesne oddawanie moczu, krew w moczu, tkliwość nad obszarów nerek i gorączkę. Jeśli którykolwiek z tych objawów są doświadczeni, lekarz powinien być konsultowany. Leczenia ZUM jest ogólnie dość nieskomplikowany, choć należy podjąć szczególne środki ostrożności podczas leczenia osobnika z zaburzeniami czynności wątroby. Połączenie leków, zmiany zachowań i komfort opieki jest zazwyczaj najlepsze.

Instrukcje

Jak leczyć człowieka z ZUM z zaburzeniami czynności wątroby

1 Urge człowieka, aby zobaczyć się z lekarzem. Zachęcić mężczyznę do opowiedzenia swojego lekarza o jego problemy z wątrobą, aby upewnić się, że przepisany antybiotyk nie będzie dalej zaszkodzić jego wątrobę.

2 wynika, że człowiek podejmuje over-the-counter leki przeciwbólowe, aby złagodzić jego bolesne oddawanie moczu. Powiadom człowieka nie brać paracetamol, ponieważ trudno jest na wątrobie i nie nadaje się dla kogoś z zaburzeniami czynności wątroby. Ibuprofen jest lepszym wyborem, ponieważ nie męczy wątrobę.

3 Zachęcaj człowiek pić co najmniej 8 uncji wody podczas każdego przebudzenia godzinę. Wody jest konieczne, aby utrzymać prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego i wypłukać zakażenia.

4 wynika, że mężczyzna pije sok żurawinowy. Upewnij się, że człowiek wie szukać 100 procent soku żurawinowego soku żurawinowego i nie koktajl. Jeżeli 100 procent SARKOIDAMI nie jest dostępny, żurawina kapsułki mogą być podstawione. SARKOIDAMI wytwarza kwas hipurowy, który zakwasza moczu, utrudniając bakterie przylegają do ściany pęcherza moczowego.

5 zachęcać człowieka do często oddawać mocz. To pomoże wypłukać bakterie z pęcherza. Przypomnij człowieka, aby utrzymać swój obszar narządów płciowych czyste i suche, zwłaszcza po oddaniu moczu.

Jak leczyć Broken Collerbone

Twój obojczyk znajduje się w obszarze między ramieniem i szyją. Jeśli podejrzewasz, że masz złamaną kość, należy natychmiast skonsultować się z lekarzem. Niektóre rodzaje kołnierzyków przerw kości mogą wymagać operacji. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak leczyć złamany obojczyk.

Instrukcje

1 Po lekarz diagnozuje Cię ze złamanym obojczykiem trzeba będzie utrzymać obszar mobilizacji. Złamane kości kołnierz znajduje się w obszarze, który jest niemożliwy do wprowadzenia oddanych na, więc zwykle technika unieruchomienie stosowane jest zastosowanie tkaniny kości klamra kołnierz lub bandaż asa, który zawija się pod obu ramionach w ósemki, aby był z ruchu obszar. Chusta może być również używany, aby był z ruchu ramienia w chorym. Trzymaj klamra lub bandaż na cały czas aż do kości jest uzdrowiony. Uszkodzony kołnierz kostny może trwać od czterech do ośmiu tygodni, aby całkowicie wyleczyć.

2 Zastosuj okłady z lodu na powierzchni przez 15 do 20 minut na raz. Pozwoli to zachować obrzęk w dół i pomóc w bólu.

3 przejąć przeciwbólowe licznik jak Tylenol lub Advil. To pomaga zmniejszyć obrzęk i ból. Jeśli ból jest zbyt intensywny, należy poprosić lekarza o receptę uśmierzania bólu.

4 Nie należy uprawiać sport lub angażować się w jakiekolwiek działania, które mogłyby przeszkadzać w gojeniu kości. Dalsze uraz może pogorszyć przerwę lub ponownie złamać kruche kości po rozpoczęciu leczyć.

Jak leczyć suchy pęknięty Feet

Suche popękane stopy mogą być swędzenie, bolesne i brzydkie. Mogą nawet się zarazić. Oto, jak leczyć swoje nogi i obrócić je miękkie jak dziecka.

Instrukcje

1 Jest bardzo ważne, aby utrzymać stopy czyste, zwłaszcza jeśli są popękane od zakażenia może nastąpić. Aby oczyścić swoje nogi, używaj łagodnego mydła z wodą i ręcznik natychmiast wyschnięcia. Nigdy nie polecam mydła z zapachem, ponieważ może on dalej irriate skórę.

2 Trzymaj stopy nawilżona w nocy. Kiedy nawilżają stopy przed pójściem spać, użyj grubej balsam i umieścić na parę skarpetek bawełnianych. Nie wolno nosić skarpetki wełniane, gdy masz suchą skórę. Kilka ciężkich nawilżające, które warto spróbować to masło shea, masło kokosowe, olej z oliwek, olej z nagietka i olej jojoba. Tak naprawdę można użyć oliwy z oliwek na suchą skórę! Pamiętaj, aby kupować produkty, które nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych takich jak parabeny, barwników i substancji zapachowych, może faktycznie robią więcej szkody niż pożytku.

3 Złuszczający nogi z kamienia pumace lub rady Emory będzie pomocne w usuwaniu martwych komórek skóry. Peeling solą lub peeling cukrowy będzie również pomocne, ale nie polecam za pomocą jednej z tych zarośli, gdy stopy są popękane, bo będzie bolało tylko nogi i może rzeczywiście spowodować dalsze uszkodzenia.

4 Jeśli masz Papercut jak obniżki stóp, które nie są lecznicze, dokładnie umyć nogi, a następnie uszczelnić cięcie zamknięte z odrobiną szalonej kleju. Wiem, że to brzmi absurdalnie, ale szpitale są teraz przy użyciu tego typu leczenia, zamiast szwów! Jeśli cięcia aktywnie krwawienie, nie spróbować tej metody, to jest tylko dla drobnych rodzajów papieru cięcia cięć i nie dziurawić rany ani żadnych głębokich cięć.

5 Pij dużo wody i unikać napojów alkoholowych i bezalkoholowych odwadniających i żywności.

Jak leczyć Bad Nagraj Kiedy Camping

Jak leczyć Bad Nagraj Kiedy Camping


Zgodnie z 2011 arkuszu wydanego przez amerykański Tajne Stowarzyszenie istnieje ogień i spalić 3500 zgonów rocznie w USA Kiedy kempingu lub na zewnątrz na pustyni, każdy rodzaj spalania należy traktować jako poważnego oparzenia, aby uniknąć zakażenia , Ogniska gorące łodzi, silników i innych urządzeń może być przyczyną złego wypalenia. W szpitalach może być zbyt daleko od obozu, aby otrzymać natychmiastową pomoc lekarską, dobrze jest dowiedzieć się z wyprzedzeniem, jak leczyć ból, szok i uszkodzenie nerwów z oparzeniami.

Instrukcje

1 Ocenić najgorsze palić. Daj ofiary oparzeń ibuprofen, aby pomóc w bólu i zmniejszyć stan zapalny. Uruchom chłodne wody na oparzenia na pięć do 10 minut, lub zastosować chłodną kompres na ten sam okres czasu, czy bieżącej wody nie jest dostępna.

2 Bądź kłamstwo ofiarą płasko i podnieść oparzenie powyżej poziomu serca. Okryć płaszczem lub kocem, aby uniknąć porażenia prądem, i trzymać ofiarę nawodniony przez co mu pić dużo wody, aż do pomocy medycznej jest możliwe.

3 Zdjąć odzie, która nie przywiera do skóry. Zajmują powierzchnię czystą szmatką lub arkusza. Oddzielne spalone palce rąk i nóg z czystych ściereczek, aby uniknąć oparzenia oddzielne wysuszenie i trzymać się razem.

4 Nie wybuchnął pęcherze i zastosować miód uszkodzony pęcherze do uszczelnienia i chronią je przed bakteriami. Zadzwoń do lekarza, gdy tylko ofiara jest leczona, lub odwieźć poszkodowanego do najbliższej placówki medycznej, jeśli nie jest dostępna usługa telefoniczna.

Jak leczyć solarium Wysypka

Opalanie jest popularnym sposobem spędzania wolnego czasu, ale sporo osób się z łóżka do opalania z więcej niż zdrowego blasku. Opalanie wysypka łóżko jest chorobą skóry, która nie jest niczym niezwykłym wśród garbarzy. Wysypka składa się z małych, plamy bardzo swędzące, uderzeń, które pojawiają się tuż po sesji opalania. Te wysypki są niewygodne, ale na szczęście są one dość łatwe do wyleczenia.

Instrukcje

Jak leczyć solarium Wysypka

1 Zatrzymaj wszystkie opalania na czas wybuchu. Kontynuując opalać po zauważeniu wysypka solarium często prowadzić do rozprzestrzeniania lub pogorszenia, z wysypką. Ważne jest, aby pozwolić podrażnioną skórę leczyć przed powrotem do opalania.

2 W obszarze wysypka czyste i suche. Myć codziennie za pomocą letniej wody zamiast gorącej wody. Zbyt dużo ciepłej wody może wyschnąć i dalej podrażniać wysypka. Po umyciu, pat wysypka sucha zamiast pocierania.

3 Użyj antybiotyk maść lub krem do walki bakterie powodujące wysypkę solarium. Nałożyć niewielką ilość maści do wysypki i natrzeć go całkowicie w skórę, aby utrzymać teren wilgotny i chronione. Zastosuj ponownie, aby oczyścić skórę w razie potrzeby w ciągu dnia dla najszybszych wyników.

4 Weź lek przeciwhistaminowy (takich jak Benadryl) w leczeniu świądu i ewentualne reakcje alergiczne. Niektóre wysypki solarium są spowodowane przez reakcję alergiczną na środki czystości lub balsam do opalania. Korzystanie lek przeciwhistaminowy będzie zwalczać wszelkie reakcje alergiczne, podczas gdy przystanek swędzenie, które poprzez drapanie, często prowadzi do rozprzestrzeniania się wysypki.

5 Określić przyczynę wysypki solarium. Z czasem nawet najlepsze zabiegi tracą skuteczność. Oczyścić solarium przed użyciem z hipoalergicznych chusteczek, aby uniknąć reakcji skóry na środki czyszczące stosowane przez salon. Zmień balsamy do opalania i rozpocząć korzystanie z produktów przeznaczonych do skóry wrażliwej, nie zawierające akceleratorów. Rób sobie przerwy w trakcie opalania, aby wytrzeć pot z solarium i ciała, aby uniknąć wysypki spowodowane przez zatkane pory.

Wskazówki:

 • Jeśli wysypka solarium nie goją się lub nasilają po tygodniu, skonsultować się z lekarzem lub dermatologa.

Jak leczyć obrzęk Lip Naturalnie

Czy zastanawiasz się, jak leczyć spuchniętą wargę? Większość z nas miał jeden, co najmniej raz w lub życia. I nie koniecznie muszą cierpieć cios w ustach, aby utrzymać jeden. Może się zdarzyć podczas upadku. Możesz mieć trafił cię w wargę. Wszystko, co sprawia, że ​​kontakt z wargi może w końcu spowodować wargi puchnąć.

Twoim głównym zadaniem będzie zatrzymanie krwawienia, które mogą się zdarzyć i przynieść obrzęk w dół. Do krwawienia, trzeba oczyścić ranę i wywierać presję na jej temat. Jeśli nie zatrzymać krwawienie, może być konieczne uwagi i / lub szwów medycznej. Pobierz natychmiast tę pomoc.

W tym artykule założono, że albo krwawienie jest pod kontrolą i nigdy nie było krwawienie w pierwszej kolejności. Głównym problemem tutaj będzie obniżyć obrzęk, które omówię w kolejnych krokach.

Instrukcje

1 Określ, dlaczego twój warga jest spuchnięta. To może być dlatego, że rzeczywiście dostał w usta, ale czasami opuchnięta warga może wskazać inny problem, na przykład reakcji alergicznej. Udać się do lekarza, jeśli jest coś więcej niż trafienia do ust lub, jeśli jest nadmiar krwawienie, ból lub luźne zęba w wyniku bezpośredniego trafienia.

2 Jest to bardzo ważne, aby lód obrzęk, nie wiem co jest przyczyną. Do tego można użyć okład z lodu lub paczkę mrożonych warzyw, owoców lub mięsa.

3 Arnica żel jest dobre dla obrzęk, który nie towarzyszy z krwawieniem. Nie wolno stosować arniki na otwarte rany lub wewnątrz jamy ustnej. Trzymaj go z dala od śliny. Jeśli obrzęk jest głównie wewnątrz jamy ustnej lub skóry jest uszkodzony, należy wewnętrzną lekarstwo.

4 Witamina C jest ważna witaminy, jeśli chodzi o posiniaczone gojenia tkanek i skóry. Postępuj zgodnie z instrukcjami na opakowaniu dla prawidłowego dawkowania. Działa to również w reakcji alergicznej, ponieważ witamina C jest również lek przeciwhistaminowy.

Wskazówki:

 • Nie stosować arniki na uszkodzoną skórę.
 • Skontaktować się z lekarzem lub zadzwonić pod numer 911, jeśli nie jest nadmierne krwawienie, wybite zęby i / lub nadmiernego bólu.
 • Opuchnięta warga może wskazywać na większy problem medyczny. Upewnij się, skontaktować się z lekarzem jeśli masz spuchniętą wargę, ale nie trafiony.

Jak leczyć zapach ciała

Jak leczyć zapach ciała


Choć pocenie się jest powszechne, że wiele osób nie jest regularna higiena pracy w kontroli zapach ciała. To może być problemem przewlekła lub czymś nowym, w zależności od przyczyny. Poniższe wskazówki mogą pomóc Ci lepiej traktować zapach ciała poprzez zrozumienie jego potencjalne przyczyny i dokonywania zmian w rutynowych, jak to konieczne.

Instrukcje

Jak leczyć zapach ciała

1 Wiem, że dwa rodzaje gruczołów potowych istnieje. Gruczoły ekrynowe, odpowiedzialne za uogólnione potu ciała, może powodować niewiele ma zapachu. Oprócz nóg, często jest to gruczoły apokrynowych, położone w pachami, okolicy narządów płciowych i skóry głowy, które okazują się bardziej problematyczne. Wynika to z substancji tłuszczowych zawartych w pocie, który przyciąga bakterii. Bakterie żywiące się potu jest częstą przyczyną zapach ciała. Jeśli zapach ciała jest powszechne problemem może być wewnętrzny, w tym jednej diety lub choroby.

2 Praktyka regularna higiena pierwszy przed przystąpieniem inne metody leczenia zapach ciała, ale wiem, że jeden dzień jest prysznic tylko wytyczne. Niektóre osoby potrzebują więcej kąpieli. Genetyka, dieta, zdrowie, hormony i wiek są głównymi czynnikami, które wpływają na własnej naturalny zapach; następnie, wymagania higieniczne mogą się zmieniać w czasie.

3 Spójrz do swojej diety w leczeniu zapach ciała. Zmniejszenia lub wyeliminowania żywności, takich jak cebula i czosnek wraz z ostrych przypraw, zwłaszcza jeśli oczekuje się potliwość. Kofeina i alkohol są częstymi sprawcami na zapach ciała jak są wyroby tytoniowe. Odwrotnie, ograniczenie słodyczy i zdrowej diety zarówno owoce i warzywa może pomóc.

Hormon 4 Treat i leki zapach ciała wywołanej przez picie co najmniej 8 szklanek wody dziennie, zmieniając ubrania i pościel często gdy występują poty i prysznic zarówno rano i wieczorem, w razie potrzeby. Ponadto, umyć włosy i skórę głowy codziennie.

5 Adres zapach stóp, zmieniając skarpetki częściej, jeśli pocenie się jest problemem. Nosić oddychające tkaniny naturalne, takie jak skóra i całkowicie osuszyć stopy po kąpieli. Przemian buty codziennie, aby umożliwić im do całkowitego wyschnięcia, i rozważyć zjadacze zapach lepiej pochłaniają pot. Po nocnej stosowanie antyperspirantu na podeszwach stóp jest uważane za bezpieczne. Dla perfumowany proszek stóp może również pomóc w leczeniu zapach.

6 prysznic zamiast kąpieli z mydłem antybakteryjnym do najlepszej uczta na zapach potu ciała podatnych obszarach. Utrzymać suchą skórę nawilżoną. Użyj nieperfumowanego dezodorantu i / lub kombinacja antyperspirantu raz lub dwa razy dziennie. Zawierające aluminium są uważane za bardziej skuteczne. Stosować skrobię kukurydzianą lub talk w proszku, wolne od innych obszarach ciała, na których pot jest problemem.

7 Skonsultuj się z lekarzem na temat innych sposobów, które można leczyć zapach ciała, jeżeli pozostaje nadmierny i zapewnić, że zdrowie nie jest czynnikiem. Większość środków na receptę do leczenia zapach ciała są inwazyjne. Omów naturalnych środków obejmuje: magnez i suplementacji cynku, chlorofilu, hormonalnych regulatorów i technik redukcji stresu.

Wskazówki:

 • Należy unikać stosowania perfum ukryć ciało, jak porządek ma tendencję do podkreślenia nieprzyjemne zapachy.
 • Carry nawilżone ściereczki czyszczące z was, aby się odświeżyć w ciągu dnia, w miarę potrzeb.
 • Należy pamiętać, że niektórzy ludzie są uczuleni na dezodoranty chemicznych i nie powinny być stosowane do ciała niż skierowany do leczenia zapach ciała.
 • Skonsultuj się z lekarzem, jeśli wystąpią nagłe zmiany w swoim zapachu ciała, ponieważ może to wskazywać na stan zdrowia.

Jak leczyć drugiego stopnia Burns

Jak leczyć drugiego stopnia Burns


To nie jest rzadkością w przypadku osób, które mają być spalone delikatnie tu i tam przez całe życie. Jednak drugi stopień oparzenia są dużo bardziej poważne i musi być natychmiast leczone.

Instrukcje

Jak leczyć drugiego stopnia Burns

1 Zanurzyć się palić. Natychmiast po skóra została spalona, ​​ważne jest, aby moczyć w zimnej wodzie palić przez co najmniej 15 minut. Zachowaj czyste, fajne ściereczki do mycia na oparzenia przez cały dzień.

2 Umieść na antybiotyk śmietany. Kremy lub maści, przyczyni się do leczenia oparzeń i kontrolowania bólu. Stosuje się śmietanę, jak tylko skończy spalania moczenie w zimnej wodzie.

3 Przykryć oparzenie. W celu leczenia oparzenie drugiego stopnia, przykryć suchą, szmatką nonstick np.gazą. Zabezpieczyć gazę taśmą, i wymienić opatrunek z czystym jednym każdego dnia.

4 Umyć palić codziennie. Ważne jest, aby zachować drugi stopień spalić czyste jak leczy się wspomóc leczenie. Umyć się palić i ponownie antybiotyk krem ​​codziennie.

5 Poszukaj infekcji. Aby leczyć oparzenia drugiego stopnia, należy upewnić się, że powierzchnia nie zarazić. Szukać oznak takiego zwiększenia ból, zaczerwienienie, obrzęk lub ropą. Również uniknąć zerwania pęcherze, aby uniknąć zakażenia.

6 Weź lek przeciwbólowy. Drugi stopień oparzenia są bolesne, a biorąc lek przeciwbólowy, pomaga w leczeniu objawów drugiego stopnia oparzenia.

7 Uzyskaj pomoc medyczną. Jeśli oparzenie obejmuje duży obszar, leczeniu oparzeń przy użyciu powyższych kroków. Udać się do lekarza w celu leczenia palić.

Wskazówki:

 • Pamiętaj, że palić będzie wrażliwy na okres do jednego roku. Nie zarysować palić, nawet jeśli swędzi i nie wystawiać na działanie promieni słonecznych oparzeń.

Jak leczyć kaszel

Kaszel jest zwykle jeden z dwóch typów - suche lub mokre. W zależności od rodzaju kaszlu trzeba zależy od tego jak leczyć kaszel. Najlepszym sposobem, aby zdiagnozować kaszel jest przez wizyty u lekarza. Jednak, jeśli jest to powtarzający się problem, można leczyć kaszel sposób lekarz traktuje go w przeszłości, ale jeśli to nie rozwiązuje się w ciągu kilku dni, należy skonsultować się z lekarzem.

Instrukcje

1. Zdecyduj się na rodzaj kaszlu masz. Suchy kaszel jest, gdy masz swędzącą podstaw w gardła. Mokry kaszel jest jednym, w którym się odkrztuszanie śluzu.

2 Wybierz odpowiedni lek na kaszel dla kaszel. Istnieją dwa rodzaje leków na kaszel - przeciwkaszlowe lub wykrztuśny.

3 Użyj przeciwkaszlowe mieszanki kaszel kiedy masz suchy kaszel. Przeciwkaszlowe zatrzymuje naturalną reakcją organizmu na kaszel, który jest to, co chcesz zrobić, ponieważ sprawia, że ​​kaszel podrażnienie gorzej.

4 Sprzedam wykrztuśne lekarstwo na kaszel, gdy masz mokre kaszel. Jesteś odkrztuszanie śluzu i nie chcesz, aby go powstrzymać. Jeśli nie kaszel go będzie zatrzymać w płucach i powodują więcej problemów na dłuższą metę.

5 Spróbuj środka domu, takich jak miód i cytryna leczyć kaszel. Niektóre środki do domu nie działa raz na jakiś czas, ale jeśli kaszel trwa dłużej niż kilka dni, należy skonsultować się z lekarzem.

Wskazówki:

 • Bądź świadomy, przeciwkaszlowe może być wciągająca, znaleźć jeden o nazwie dekstrometorfan, który jest bezpieczny.
 • Niektóre kaszel, może prowadzić do zapalenia oskrzeli, więc nie pozwól, by iść na zbyt długo.