adcov.com

usuwanie tytoniowych plam zeby

Jak Fade ciemne plamy na czarnej skórze

Usuwanie ciemnych plam ze skóry African-American odbywa się w prawie taki sam sposób, jak inne rodzaje kolorów skóry, ale ze względu na różnice pigmentu, szczególną ostrożność należy podjąć. Wybielanie skóry może spowodować przebarwienia, a nawet blizny, które mogą łagodne przyciągnąć więcej uwagi niż te ciemne plamy nie, ale istnieją metody można użyć, aby zmniejszyć, a nawet sprawić, że plamy znikają nie pozostawiając za sobą takie przebarwienia.

Instrukcje

1 Zapobieganie ciemne plamy, ograniczając ekspozycję na szkodliwe promienie słoneczne. Zawsze należy stosować krem ​​do opalania przed wyjściem i rozważyć szerokim rondem, jeśli planujesz spędzić dzień w słońcu. Ekspozycja na słońce może przyciemnić plamy, które już masz, więc ich unikać zaciemniania i tworzenie nowych miejsc.

2 Nałóż krem zawierający hydrochininę blaknięcie. Hydrochininę kremy i płyny, znaleziono recepty w większości aptek, są zaprojektowane specjalnie do usunięcia plamy i przebarwienia skóry, wyrównuje. Mogą jednak wysuszyć skórę i powodować blizny po dłuższym okresie użytkowania.

3 Nasycenie wacika z nierozcieńczonego soku z cytryny i wytrzeć końcówkę do swoich miejsc. Pozwól, aby siedzieć na skórze przez dwadzieścia minut, a następnie zmyć go czystą ciepłą wodą i mydłem przed klepiąc skóra sucha. Powtarzaj tę procedurę aż do dwóch razy dziennie, aż plamy znikną. Należy uważać, aby nie dostać sok na otaczającą skórę; w przeciwnym razie, może rozjaśnić skórę i zwrócić uwagę na tym obszarze.

4 Porozmawiaj z dermatologiem na temat mikrodermabrazji, które buffy się wierzchniej warstwy skóry i może pomóc w redukcji niechcianych blizn, skaz i ciemnych plam. Może to również prowadzić w pewnych blizn.

5 Zastanów trakcie peelingu chemicznego. Jak mikrodermabrazja, peelingi chemiczne usunąć wierzchnią warstwę skóry, blizn, przebarwień redukujących i skaz, ale często powodują odbarwienia skóry, która jest znacznie bardziej odpychający niż samych ciemnych plam.

Wskazówki:

  • Wiele zabiegów, takich jak mikrodermabrazja, peelingi chemiczne i są zaprojektowane tak, aby pomóc ludziom z lżejszej pigmentacji skóry; Lekarze jednak opracowali aplikacje niższej klasy, które mogą być pomocne dla osób z ciemniejszą skórą.

Słona woda Płukania Po Dental Czyszczenie

Dental czyszczenie jest rutynową procedurą, w której płytki i kamienia nazębnego, które gromadzą się na zębach w czasie są usuwane mechanicznie. Jest to ważny składnik zdrowej jamy ustnej i higieny programu jest zazwyczaj wstępnie dwa lata. Choć proces ten jest zazwyczaj bezbolesny, może niekiedy spowodować szczęki dyskomfortu i zapalenie dziąseł, szczególnie jeśli konieczne było czyszczenie lub skalowanie korzeń zęba. W tych okolicznościach, słonej wody do płukania może dostarczyć miary ulgą.

Sprzątanie

Raz na sześć miesięcy, należy odwiedzić dentystę do profesjonalnego czyszczenia zębów. Nawet jeśli pojawiają się czyste zęby do Ciebie, może być tablica budowania eksponowanych na powierzchni zębów. W gabinecie stomatologicznym, różnorodność instrumentów wykorzystywane są do skalowania, złom i polerowania zębów, usuwanie brzydkich plam i pomaga zapobiegać rozwojowi ubytków i choroby dziąseł.

Rinse

Aby wykonać płukanie wodą morską, po prostu wymieszać ½ łyżeczki soli kuchennej w jednej filiżance ciepłej wody. Mieszać do momentu całkowitego rozpuszczenia się soli. Następnie przenieść około ¼ szklanki roztworu do ust i delikatnie przez 30 sekund, świst, upewniając się zmusić wodę na wszelkie obszary, które czują się szczególnie delikatne. Potem pluć wodę do zlewu. Powtarzaj, aż cały puchar zniknął.

Wariacje

Jeśli chcesz wybielić zęby w tym samym czasie, można dodać jedną łyżeczkę sody oczyszczonej do płukania wodą morską. Związki wodorowęglanów nie tylko sprawiają, bielsze zęby, ale może również pomóc złagodzić ból w linii dziąseł. Przeciwutleniacze, takie jak rozmaryn lub szałwia można mieszać, a także dlatego, że przyczyniają się do neutralizacji wolnych rodników, co może uszkodzić tkankę i hamować gojenie.

Jak to działa?

Po umyciu, tkanki jamy ustnej może stać się stan zapalny i ból z drobnych uszkodzeń spowodowanych przez wielokrotnego kontaktu z instrumentów dentystycznych stosowanych do usuwania kamienia nazębnego. W odpowiedzi na szkody, ciało przechodzi, co jest znane jako "odpowiedzi zapalnej," zmieniając przepuszczalność uszkodzonych tkanek w celu ochrony obszaru i zachować infekcji leukocyty walki na miejscu. Zewnątrz wynik fizyczny jest zaczerwienienie, bolesność i obrzęk. Ekspozycja na działanie soli zasysa nadmiaru wody z tkanki w stanie zapalnym, zmniejszając ilość fizycznego dyskomfortu w procesie.

Ostrzeżenie

Jeśli po siedmiu dniach nadal występują dolegliwości lub jeśli objawy wskazują niewiele ma poprawy, należy skontaktować się z dentystą i umówić kolejną wizytę. Możliwe jest, masz infekcję, która może reagować lepiej leków na receptę.

Jak usunąć farbowania włosów z ubrania idealna skóra

Kilka podstawowych środków ostrożności ograniczy plamy spowodowane od farbowania. Nosić rękawice i fartuch lub góry wyznaczonych zadań barwnika. Trzymac w reku moze aerozolu hairspray---szybkie spray może zapobiec tkaniny plamy, Jeśli złapiesz je natychmiast. Gdy umiera włosów, ochrony skóry włosów z twarzy balsam zmiękczający skórę lub wazelina i używać waty aby zapobiec uruchamianiu barwnika. Kiedy wypadki się zdarzają, można usunąć plamy.

Instrukcje

Odzież

• Zwiększ nasycenie ręcznik frotte małe, białe z alkoholem. Zimnica alkoholu nasycony tkaniny na plamę i przemyć zimną wodą.

• Bada odzieży dla plamy przed oddaniem go do suszarki lub prasowania, ponieważ ciepła będzie zestaw plamę. Jeśli utrzymuje się plama, rekolekcje. Zrobić ciasto cream of tartar i sok z cytryny. Szorować plama w liniową ruchu, nasycić się cieczą proszku do prania i przemyć zimną wodą.

• Sprawdź, czy uporczywe plamy przed suszeniem lub za pomocą żelaza. Odwrotu odzieży, jeśli wciąż widać plamy. Na elementy wykonane z wełny lub bawełny nasycić ręcznik biały frotte z terpentyną i lekko zimnica go nad barwione obszaru. Dla tkanin syntetycznych zastąpić nadtlenku wodoru i stosowane w ten sam sposób. Prać w zimnej wodzie.

Skóra

• Wyszukiwanie skórę na ślady farbowania włosów zaraz po zastosowałeś, przed płukania włosów. Użycie w rękawicach, śladowe ilości farbowania włosów z głowy i uruchomić go w ruchu kołowym na plamy na skórze. Chociaż wydaje się, że dodajesz więcej kolorów, stosując więcej barwnika do plam zneutralizują ją.

• Moczyć wacik w 3% nadtlenku wodoru i natychmiast wytrzeć: obszary skóry, które wchodzą w kontakt z farbowania. Jest to alternatywa dla neutralizujących Metoda w kroku 1.

• Usuwanie uporczywych plam z pasta do zębów z wyboru. Formuła z złuszczający granulek jest Najlepsza. Miejsce odrobiną pasty do zębów na washcloth mokre, ciepłe frotte i buff plama w ruchu po okręgu. Spłukać ciepłą wodą i w razie potrzeby powtórz.

• Zakupu produktu specjalnie zaprojektowany, aby usunąć farbowania włosów ze sprzedawcą dostaw piękna. Formuł można znaleźć w kij, krem, cieczy i chusteczka samoopalająca.

Jak można usunąć plamy z układarka cegły?

Jak można usunąć plamy z układarka cegły?

Układarka cegły są w prosty sposób zwiększenia wystroju zewnętrznego używane do tworzenia chodników, podjazdów, tarasów i posadzki zewnętrzne, układarka cegły są łatwo dostępne w szerokiej gamie rozmiarów, kształtów i kolorów. Jednak ze względu na ich narażenia na elementy i dużym natężeniu ruchu, które mają tendencję do odbierania, ponad czas układarka cegły może stać się brudne i przebarwione. Wykonane z kombinacji cementu i piasku, porowaty materiał pochłania cokolwiek to wchodzi w kontakt z, pozostawiając asortyment nieestetyczne plamy za. Na szczęście istnieje wiele wspólnego gospodarstwa domowego, które mogą być używane do usuwania plam z układarka cegły.

Instrukcje

• Oczyścić układarka cegły przed traktując je na plamy. Zamiatać obszaru z wielką miotłą usunąć pozostałości powierzchniowych, gleby, kurzu lub gruzu. Umyć cegły, gdy one zostały wymiótł rozpyloną wodą z węża lub przez zatapianie wiadra wody nad nimi, płukanie wszystkich od luźnych zanieczyszczeń.

• Miejsce ½ szklanki płynu pranie w proszku i 5 litrów ciepłej wody na duże wiadro. Mieszać energicznie aż do mydlin zaczynają się formować. Zanurzać sztywny peeling włosiem pędzla z mydłem i stosuje mydło do wszelkich przebarwione układarka cegły. Peeling, energicznie, aż plama jest zmniejszona w rozmiar albo kolor. Jeśli utrzymuje się plama, squirt mydła w płynie do mycia naczyń bezpośrednio na miejscu i zarośla. Spłukać mydło z zimną wodą. Plamy spowodowane przez olej lub smar może wymagać wielu aplikacji mydła.

• Traktuj zabrudzeniom pozostałych z wybielaczem. Połączyć, ¾ szklanki wybielacza i 1 galon zimną wodą. Gąbka bleach rozwiązanie na plamy, nasycania skazy cegły. Umożliwić wybielacza do siedzieć przez pięć minut i następnie szorować leczonego obszaru ze starym szczoteczki, praca wybielacza do powierzchni kamienia. Przepłukać dużą ilością czystej wody.

• Usuwanie uporczywych plam z sokiem z cytryny lub octu destylowanej. Po prostu moczyć ściereczką rozpuszczalnikiem swój wybór i umieścić ją na plamy na 30 minut. Kładą się na tkaniny Materiały prasowe do cegły i umożliwić kwas w cieczy do pracy jej drogę do powierzchni. Następnie usunąć szmatką i wlać 1 łyżka płynu bezpośrednio na plamę. Natomiast obszar jest jeszcze mokra, peeling z sztywny włóknach szczoteczki. Wypłukać od rozpuszczalnika.

Jak pozbyć się pleśń w lodówce

Jak pozbyć się pleśń w lodówce

Pleśń w lodówce może być brzydki, faul zapach i potencjalnie niebezpieczne dla Twojego zdrowia, w przypadku połknięcia. Na szczęście jak pozbyć się pleśń w lodówce jest prosty oczyścić zadanie. W celu ochrony swojej lodówki uszczelki i powierzchnie przed uszkodzeniem, to najlepiej użyć bezpiecznego, jeszcze skuteczne, domowe czyszczącego.

Instrukcje

• Mieszanka wody i octu w dużej misce.

• Dodać sody do pieczenia do mieszanki. Roztwór rozpocznie się piana. Czekać na syczenie ustępują.

• Zastosowanie roztworu czyszczącego do spleśniałych powierzchnie za pomocą gąbki lub czystą szmatką. Szorować obszaru, by usunąć pleśń.

• Usuwanie uporczywych plam i trudno dostępnych miejscach w plomby z zębów.

• Wytrzeć dół suchą ściereczką.

Jak czyścić czajnik żeliwny ładowane z rdzy

Żeliwne kotły będzie trwać długo, jeśli dbasz o nich. Jeśli zostawisz czajnik mokre zbyt często lub pozostawić siedzieć w wodzie zbyt długo, to rdzewieje. Rdza pojawia się jako czerwony lub brązowy powłoki na żelaza spowodowanych tlenu i wilgoci. Opróżnianie i suszenia czajnik, po każdym użyciu pomoże zapobiec rdzy, ale jeśli występuje, można usunąć go za pomocą wspólnego gospodarstwa domowego. Jeśli Ci utrzymać rdzy z rozprzestrzeniania się, będzie zrobić czyszczenie czajnika łatwiejsze, więc jeśli zauważysz rdzy na czajnik żeliwny, oczyścić go natychmiast.

Instrukcje

• Czajnik leżał na boku na równej powierzchni. Miejsce to od dwóch ciężkich przedmiotów, aby zapobiec jego ruchu.

• Stosować 2-4 łyżki szorstkie morze soli i 2 łyżki oleju roślinnego do wewnętrznych i zewnętrznych powierzchni czajnik. Dodać więcej soli i oleju w tej proporcji, ile potrzeba, aby usunąć rdzę.

• Washcloth złożyć na pół i szorować energicznie. Koncentrat do czyszczenia na skorodowanych, ale obejmuje całe wnętrze i zewnętrzne powierzchnie czajnik z mieszanki soli i oleju. Zastąpić Myjka, gdy staje się ono pokryte rdzy zapobiegających rozprzestrzenianiu się rdzy z powrotem na czajnik.

• Umożliwia usuwanie trudnych plam rdzy na wewnątrz i na zewnątrz czajnik wełny stalowej. Spłukać wełny stalowej, często podczas ty szorować tak, aby nie pocierać rdzy wokół.

• Umyć czajnik żeliwny z mydelniczki. Wypłukać czajnik z ciepłą wodą i wysuszyć to całkowicie uniemożliwić powrót rdzy.

• Nałożyć cienką warstwę oleju roślinnego do wewnętrznych i zewnętrznych powierzchni czajnik z ręcznikiem papierowym. Leczyć czajnik żeliwny w piecu w 204 stopni Celsjusza przez jedną godzinę. Wytrzeć nadmiar oleju z czystym papierowym ręcznikiem i pozostawić czajnik żeliwny do całkowitego ostygnięcia, zanim go użyjesz.

Jak usunąć Zsiadłe mleko od dywan

Mleka, maślanki i kwaśną śmietaną są atrakcyjne produkty mleczne, ale stać ich na dywan, i będziesz doświadczenie zmiany postawy. Nie tylko mleka i przetworów mlecznych przedostaje się do włókien dywan i uzupełnienie, ale Nieleczona, zsiadłe mleko tworzy niewątpliwie nieprzyjemne--i trwałe - zapach. Usuwanie widocznych plam nie jest najbardziej trudnych zadań. Jednak, coraz zapach kwaśnego mleka z dywany, ma trochę więcej czasu i wysiłku.

Instrukcje

• Blot cieczy. Tak szybko, jak można zauważyć, wycieku, osuszyć się cieczy z ręczników papierowych lub ściereczką miękkie, chłonne. Może potrzebujesz więcej niż jeden ręcznikiem papierowym, aby otrzymać pracę. Usuń jak najwięcej wilgoci, jak możesz.

• Mokre gąbki. Kąpieli gąbki w zimnej wodzie, lub uruchom go pod bieżącą wodą. Uzyskać gąbką wet wystarczy aby umożliwić transfer wody do plam. Można użyć zwykłych, domowych gąbka do tego kroku.

• Gąbki dół plamę. Naciśnij na obszarze Witraż z gąbką do przesyłania wody do plam.

• Zmaza ponownie ręcznikiem papierowym. Zmaza do wody z gąbki. Następnie gąbką i osuszyć ponownie trzy do czterech razy. Twoim celem jest aby upewnić się, że usunąłeś każdy ślad mleka z dywanami.

• Soda do pieczenia posypać na plamę. Użyć wystarczającej ilości sody na pokrycie barwione obszaru całkowicie.

• Woda spray do pieczenia. Spray na tyle wody do pieczenia do wchłaniania go całkowicie; nie chcesz się nasycić dywan z wody. Zostawić na noc zwilżonej sody oczyszczonej na plamę.

• Usunąć nadmiar sody oczyszczonej. Zeskrobać sody oczyszczonej, że suszone jak siedział na dywanie na noc. Następnie przejdź na obszarze z małym pędzlem pomaga rozluźnić wszelkie sody cząstek, które mogą mieć suszone do dywanów.

• Pakowanie próżniowe obszaru. Możesz, oczywiście, aby usunąć wszystkie ślady sody oczyszczonej. Pamiętaj próżni w okolicy plamę jak również.

• Umieścić cytryna sok na plamę. Jeśli można jeszcze zobaczyć lub zapach mleka plama, zastosować sok z cytryny do plam i pozostawić na 15 minut lub tak.

• Ponownie spryskać plamę. Pokrycie nasączone sokiem cytryny plamę wodą i osuszyć wszystkie płynem z ręcznikiem papierowym.

Jak usunąć plamy zwierzę z parkiety

Jak usunąć plamy zwierzę z parkiety

Mocz PET jest lepki i kwaśne, co usuwania plam i zapachu z drewna liściastego podłóg trudne. Usuwanie starych plam może zająć kilka dni. Trzeba również wziąć czas, aby zapewnić zapach pozostawione przez mocz pet jest usuwany, ponieważ zwierzęta używać ich moczu do oznaczenia miejsca i często zwróci się do zaznaczonego miejsca na mocz na to jeszcze raz. Podczas gdy fizycznie usunięcie plamy wymagają rzeczywiście szlifowanie lakieru i inne obróbki drewna, jak również barwione drewno, istnieje możliwość "usunąć" plama przez rozjaśniania to chemicznie.

Instrukcje

Dla nowszych plamy

• Użyj szmata do zmaza się stać moczu, który jest puddled na podłodze.

• Oczyścić obszar innych brudu i resztek.

• Peeling niewielkiej ilości octu do plam.

• Spłukać obszar ciepłą wodą i całkowitego wyschnięcia powierzchni.

• Leczenia obszaru roztworem enzymatyczną, zgodnie z zaleceniami na butelce i ponownie całkowitego wyschnięcia powierzchni.

Dla starszych lub bardziej uporczywe plamy

• Blot plamy szmatką, aby upewnić się, że jest suche.

• Oczyścić obszar innych brudu i resztek.

• Test część plamę z małą ilością nadtlenku wodoru. Niech się moczyć aby zobaczyć, czy może trzeba rozcieńczyć nadtlenku z wody, jeżeli jeden wniosek rozjaśnić plamy. Może trzeba zastosować kilka aplikacji nierozcieńczonego nadtlenku na miejscu.

• Zastosowanie nadtlenku do całego plamę, przy odpowiednim stężeniu.

• Niech nadtlenku rozstrzygać na plamę na kilka godzin, lub ciemne plamy z dnia na dzień.

• Umożliwiają barwione obszaru do suchej, i albo spłukać obszar ciepłą wodą i pozostawić do wyschnięcia czy plam nie ma, lub Powtórz aplikacji w razie potrzeby do suchej, barwione obszaru pasuje do okolicy drewna.

• Gdy plama jest poszedł i obszaru była wysuszona, stosować enzymatyczne rozwiązanie, zgodnie z wskazówkami na butelce.

Jak się malować i wykończenia szafki kuchenne

Jak się malować i wykończenia szafki kuchenne

Zmiana wyglądu Twojej kuchni bez popełnienia na przebudowę w pełni wyposażona kuchnia może być tak proste, jak dodać nową warstwę farby i wykończenia do swojej szafki kuchenne. Szafy są duża część ogólny wygląd Twojej kuchni, a jeśli wyglądają nudny lub zużyte, całej kuchni pojawi się zużyte. Usuwanie starych plam lub farby i stosowania nowej pracy, farby można odświeżyć wygląd i dodać do gotowego jakości szafy.

Instrukcje

• Usuń drzwi od szafy, które malujesz. Odkręcić drzwi z zawiasów i następnie Odkręć Zawiasy od korpusu ciała. Miejsce i zawiasy na bok do ponownej instalacji po zakończeniu malowania. Usunąć obudowa klamki od drzwi, odkręcając je i umieszczając je na bok do ponownej.

• Czyste, szafy i drzwi szafy dokładnie z neutralne pH do mycia. Wilgotną gąbką usunąć zwykły brud i kurz z drewna, ale dla zakorzenione brudu Użyj pędzla zarośla do usuwania. Spłukać drewna z czystą wodą, aby usunąć wszelkie pozostałości z procesu mycia i następnie pat szafy z suchą szmatką, aby usunąć pozostałe wilgoci.

• Usunięcie wszelkich istniejących farby na szafy z usuwania farby chemiczne. Brush usuwania farby na powierzchni szafki z striptizerka, obejmujące farby z powłoką nawet. Oczekiwania producenta zaproponował czas strippera rozluźnić farby, a następnie usunąć striptizerka i farby szpachlą. Przetrzeć powierzchnię czystą szmatką po usunięciu.

• Piasek powierzchnia szafki i szafy drzwi papierem ściernym gradacji 220 umieszczone na szlifowanie blok, aby usunąć wszelkie pozostałości farby lub istniejących wykończenie z szafy. Używać mały ruch kołowy szlifowanie, wygładzanie powierzchni drewna i narażając usłojenia drewna. Otrze wszelkie pozostałości po szlifowaniu szmatą.

• Środek do krawędzi szafy ucinanych i wykończenia do pomiarów za pomocą tabeli piły.

• Piasek wykończenia elementów z dogładzania oscylacyjnego usunąć wszelkie niedoskonałości i stworzenie gładkiej powierzchni do malowania.

• Maska od obszarów przyległych do szafy, aby zapobiec powodując uszkodzenia farby wpadek. Umieścić arkusz pyłu nad wszelkie powierzchnie pod szafy.

• Szczotka na warstwie blokowanie plam podkładu do szafy, drzwi szafy i wykończenia, na pokrycie wszelkich wad drewna, które może przenikać przez aby nawierzchnia i wypełnić wszelkie niedoskonałości na powierzchni drewna. Umożliwić podkład wyschnie dla producenta zalecany czas schnięcia. Piasek, grunt papierem ściernym gradacji 150 usunąć wszelkie niedoskonałości w powłoce.

• Malowanie drzwi szafy, szafy i wykończenia z podkładowej farby w kolorze swojego wyboru. Za pomocą farby na bazie oleju dla twój lakier jak po wyschnięciu powierzchnię trudniejsze, że można wziąć zużycia normalnego użytkowania lepiej. Umożliwia zastosowanie dwóch warstw farby, dzięki czemu pierwszy herb do wyschnięcia na dwie godziny przed nałożeniem drugiej Naturalne włosie szczotki. Umożliwić drugą warstwę do całkowitego wyschnięcia przed kontynuowaniem.

• Wymienić kółka do gabinetu, przykręcenie uchwytów powrotem na miejsce. Następnie powrót drzwi szafy do szafy.

• Zamontować wykończenia obudowa podstawy za pomocą gwoździarka wykończenie. Wykończenia generalnie ukrywa wszelkie luki, które istnieją między szafki i podłodze. Umieść paznokieć o co 8 cali do wykończenia w miejsce bezpieczne. Nie zabezpieczyć wykończenia bezpośrednio na podłodze, jak wykończenia należy przenieść z szafy, rozwiń lub umowy.

Jak zrobić połysk laminatu Wilsonart?

Jak zrobić połysk laminatu Wilsonart?

Laminat WilsonArt służy jako ekonomiczne i wszechstronny blacie wykończenie materiał w mieszkalnych kuchnie. W wielu domach te laminowane blaty cierpi na częste nadużyć, w tym narażenia na jedzenie wycieki, płynów i dania gorące. Na szczęście często jest to możliwe cofnąć te objawy nadużywania i usuwanie trudnych plam przywrócić blask twój Wilsonart laminatu.

Instrukcje

Wyeliminować plamy

• Mix każdy łagodny domowych sprzątaczka z równych części sody oczyszczonej w misce lub wiadro. Mieszanki tych składników do postaci pasty.

• Zanurzyć szczoteczkę peeling w tej pasty i zastosować go do uporczywych plam lub suszone żywności na laminowane blaty.

• Peeling wszystkich trudnych plam z pędzla, upewnij się, że plama został całkowicie usunięty za pomocą kresek 15 do 20.

• Wytrzeć obszarów świeżo oczyścić wilgotną szmatą do usunięcia wszystkich pozostałych produktów czyszczących i pozostałości. Suchej powierzchni z czystym ręcznikiem.

• Nanieść niewielką ilość wybielacz lub acetonu na wacik i zimnica go na wszelkie pozostałe plamy lub znaków. Wytrzeć miejscu wilgotną ściereczką, a następnie wysuszyć.

Dodać Polski i połysk

• Stosowanie łagodnego detergentu do czystą szmatką i używać ten szmata do wycierania twój cały blat laminat. Dodać więcej czyszczenia RAG, stosownie do potrzeb.

• Wytrzeć czystą, wilgotną szmatką, aby usunąć wszelkie pozostałe produkty czyszczące blaty. Suchą niestrzępiącą szmatką, zwracając szczególną uwagę na szwy i innych stawów.

• Wysoki połysk spray lub metalu faux laminat z łagodnym szyb. Wytrzeć to czystsze na laminacie usunąć wszelkie pozostałe pozostałości czyszczenia i polerowania powierzchni do jej naturalny blask.

Jak do czyszczenia ubrań suszarka

Suszarki bębnowe gromadzą kurz, szarpie i tkaniny Zmiękczacz pozostałości z codziennego użytku. Elementy takie jak pióra atramentu, gumy i kredki może skończyć w suszarni i stopić na pranie lub suszarka do bębna. Kiedy zaniedbane, zabudowy i pozostałości w suszarce bębnowej może spowodować zwiększony czas suszenia i szansę na ogień. Dokładnie wyczyścić swój bębnową co najmniej raz w roku utrzymać bezpieczeństwo, wydajność i efektywność.

Instrukcje

• Wyłącz suszarkę do ubrań i usunąć ekran szarpie od szarpie pułapki lub rynny.

• Spłukać ekranu szarpie pod ciepłą bieżącą wodą. Stosować 1 łyżeczkę mydelniczka na ścieranie na mokro szczotką i dokładnie szorować ekranie szarpie po obu stronach.

• Na ekranie szarpie dobrze spłukać i wysuszyć szmatką. Odłóż na bok.

• Dołączyć próżni narzędzie nasadka i szczelinówka do węża w próżni.

• Pakowanie próżniowe szarpie pułapki lub rynny z dyszy, osiągając wewnątrz usunąć jak najwięcej szarpie jak to możliwe.

• Miejsce na ekranie szarpie do rynny lub pułapki.

• Zwilż tkaniny z ciepłą wodą. Wytrzyj panelu sterowania, gałki, drzwi i suszarni z tkaniny do usuwania kurzu i gromadzeniu się na zewnątrz.

• Spłukać tkaniny z ciepłą wodą i wycisnąć ją. Przetrzeć wnętrze suszarką z tkaniny.

• Usuwanie trudnych plam przez podlewanie czystą, wilgotną ściereczką z bleach darmo proszek do mycia. Potrzeć plamy w ruchu po okręgu, dopóki nie zniknie.

• Spłukać tkaniny dokładnie ciepłą wodą i wytrzeć wewnątrz suszarki do usunięcia pozostałości do mycia.

• Wytrzeć wewnątrz suszarki bębnowej ściereczką aby wysuszyć.

Jak zmyć Spray Tan

Jak zmyć Spray Tan

Tans spray-on dać niedz miłośników brązowy kolor nie narażając ich na niebezpieczne promieniowanie UV, ale gdy zaczyna zanikać, fake tan może wyglądać mniej niż idealne. Zmyć wypryskami, blaknięcie tan i przywracania skórze naturalny kolor z prostych moczyć i szorować Metoda. Bez względu na rodzaj spray tan używane, zawodowych lub zestaw domu, można zmyć swój stary tan. Weź swój czas i usunąć niechciane kolor bezpiecznie bez szorstkiej skóry wrażliwej.

Instrukcje

• Zdjąć wszystkie ubrania i pocierać ciała w dół z oliwką. Zostawić oliwką na skórę 2-3 godziny.

• Uruchom ciepłej kąpieli i moczyć przez około 20 minut w wodzie. Submerse całego ciała, nie twarzy.

• Tryskać kilka złuszczający do mycia na pad luffa. Trzeć do złuszczania mycia całego ciała z luffa. Scrub w kółeczka do usunięcia sprayu tan.

• Spuścić wodę z wanny i stoją pod prysznicem. Uruchom ciepłej wody z prysznicu, płukania od pozostałości po solarium.

• Wypieścić ciała, jeśli Twoja skóra czuje się suche. Ten proces należy powtórzyć, jeśli widzisz ślady opalania spray na swoje ciało.

• Usuwanie uporczywych plam ze skóry z sokiem z cytryny. Zwilż czystą ściereczką z sokiem z cytryny.

• Przetrzeć szmatką ciała. Umożliwić sok siedzieć na skórze przez 10 minut.

• Spłukać sok z cytryny w ciepły prysznic.

Jak używać zmywarka detergentu białych

Jak używać zmywarka detergentu białych

Naturalnie trudno zachować białe jest białe pranie. Czy to ręczniki, pościel, obrusy i firanki, jeśli są one białe, są one łatwo zabrudzone i nawet barwione. Umyć bieli w twardej wodzie, zawierający żelazo lub wapna, i będą z kolei żółtawy lub obskurny białe w czasie. Nawet do prania białych w bleach można włączyć je szary. Bleach rozbija rozjaśniaczy kolor tkaniny w czasie. Dla nowego podejścia spróbuj użyć zmywarka detergentu do przywrócenia biel.

Instrukcje

• Stosować maksymalnie 1 szklanka zmywarka detergentu do czyszczenia pełnym obciążeniu "ciężkich" białe światło i średnio zabrudzone w podkładkę. Należą do nich pościel i ręczniki, ale nie ubranie, które jest zazwyczaj zbyt delikatne dla tego procesu... Kwota będzie ustalana od wielkości i rodzaju podkładkę jak zabrudzone lub barwione pranie jest, i czy woda jest twarde lub miękkie. Ponieważ woda twarda zawiera minerały, trwa zwykle trochę więcej detergentu do dostać ten praca sporządzony. Zaważyć na za pomocą mniej, jak zmywarka detergentu dostaje dość sudsy.

• Uruchomić białych poprzez normalne pralka cyklu bez dodatku proszku do prania. Dodać szklankę octu na cykl płukania, aby pomóc usunąć zanieczyszczenia i plamy i wybielić obciążenia.

• Usuwanie trudnych plam. Przygotowanie ładunku białych w pralce na krok 1, z wyjątkiem używać pełny Puchar zmywarka detergentu. Umożliwić pralki, aby napełnić wodą i mieszać kilka minut. Wyłączyć podkładka. Umożliwić białych moczyć przez noc.

• Włączyć pralki powrót do końca jego cykle.

Wskazówki do czyszczenia wanien żeliwnych

Wskazówki do czyszczenia wanien żeliwnych

Wanny żeliwne są jak ozdobnych osprzętu w łazience. Większość ma pazur fundamentowych i zewnętrzne mogą być malowane jakiegokolwiek cienia, których pragniesz. Czyszczenie wanny żeliwne wymaga użycia środków czyszczących nie rysują powierzchni. Ściernych środków czyszczących może etch w powierzchni porcelany wanny żeliwne i czasem paraliżuje jej wygląd jak kurzu i brudu zostać uwięzione w małe zadrapania. Za pomocą odpowiedniego czyszczenia i mycia narzędzi pomoże utrzymać wannie żeliwa szuka nowego od wielu lat.

Czyszczenie wanny żeliwne

Czyszczenia wanny żeliwne roztworem płynnych detergentów, takich jak kości słoniowej lub detergentu do naczyń Palmolive i litry ciepłej wody. Należy unikać środków ściernych na żeliwnych lub szorowania poduszki lub szczotki. Środki czyszczące z żwiru lub peeling szczotki może porysować lub etch powierzchni żeliwnych. Szorować trudnych plam z nylonu szczotka i woda z mydłem. Szczotki z tworzywa sztucznego zapewnia tarcie działań potrzebnych do usunięcia plam bez ścieralności pad do szorowania.

Usuwanie trudnych plam z wanny żeliwne

Wymieszać, sody oczyszczonej i wody do postaci pasty i zastosować go do wszelkich ciężkich plam, które nie mogą być usunięte z regularnego czyszczenia. Grzybów i pleśni rozwijają się w ciepłych wilgotnych środowiskach i rozwijać w wannach, zwłaszcza, jeśli oni nie są wytrzeć do sucha po użyciu. Pozwala to wklejasz do siedzieć na plamę na dwie do trzech godzin, a następnie spłukać ciepłą wodą i wytrzeć czystą szmatką. Suchej wannie po każdym użyciu, aby zapobiec pleśń.

Usuwając szumowiny mydła z wanny żeliwne

Szumowiny mydła buduje w wanny i tworzy pierścień w górnej części z hydromasażem. Szumowiny trudniej jest czysty od i potrzebuje trudniejsze niż naczyń. Wymieszać roztwór dwóch części octu i jedną część wody w butelce ze sprayem i spray go na szumowiny mydła. Pozostawić roztwór octu siedzieć na powierzchnię wanny na 15 minut. Ocet rozluźnia szumowiny mydła, wykonaniem ono łatwiejszy do usunięcia. Po ocierając szumowiny mydła, dokładnie spłukać wanny i wytrzeć go do sucha.

Jak wziąć atrament skóry

Jak wziąć atrament skóry

Może Twoje dziecko barwione na jego ręce i nogi z markerem. Lub może chwycił magic marker lub długopis z skuwkê. Czasami z tuszem drukarka zostawia dziedzictwo atramentu całego palce biedak powierzono wymiana kasety drukarki. Niezależnie od powodu, usuwanie farby ze skóry wymaga trochę staranności. Znaków na plamy nie zbyt głęboko wnikają w skórę, ale raczej discolours kilku warstwach skóry. Jest to możliwe do podjęcia atrament skóry z wspólnych produktów używać codziennie wokół domu.

Instrukcje

• Nanieść oliwką (lub oliwę) bezpośrednio na atrament na skórę i używać tkanki do pracy oleju do atramentu. Wycierać wobec usunąć nadmiar oleju i powtórzyć, jeśli to konieczne, do całkowitego usunięcia.

• Weź wanny chusteczki nawilżone i peeling away. Chusteczki dla niemowląt zawierają alkohol, który działa dobrze do usuwania wszelkiego rodzaju tuszu.

• Stosować regularnie izopropylowy tarcie alkoholu na szmatę i wytrzeć plamę farby na skórze. Nie naciskaj zbyt mocno, ale stopniowo pocierać atrament z wielokrotnego składania wniosków. Alkoholu będzie wysuszyć skórę, więc używać tego produktu oszczędnie próbując wziąć atrament skóry. Umyć wodą z mydłem i spłukać obszar całkowicie po użyciu alkoholu tarcie.

• Spray lakier do włosów na plamę farby i wytrzeć spray i pozostałości miękką szmatką. Lakier do włosów zawiera alkohol, który może pomóc podnieść plamy atramentowe.

• Wymieszać roztwór wybielacza jedną część na 10 części wody. DIP szmata do roztworu i delikatnie przetrzeć plamy tuszu z Twojej skóry. Kilka razy przepłukać czystą wodą, a następnie umyć wodą z mydłem. Nie używaj tej metody na delikatna skóra dzieci ponieważ bleach jest trudne do mycia z bardzo silny zapach.

• Zastosowanie łyżkę winogron galaretki na atrament plamy na skórze i Zetrzyj go.

• Masaż liberalnych ilość krem lub balsam do plamy tuszu i wytrzeć plamę. Powtarzać stosowanie i usuwanie, aż plama zniknie.

• Rub atrament plamy z Mr. Clean Magiczna gumka. Te klocki są używane do usuwania znaków zacieraniu na ścianach. A to nie będzie pomóc pozbyć atramentu osadzony w naskórek i skóra golonka, to pomoże usunąć większe plamy farby ze skóry.

Usuwanie plam protezy

Protezy, tak jak zęby, będzie plama na czas. Dzięki odpowiedniej konserwacji, takich jak częste szczotkowanie, protezy powinny zachować swój pierwotny kolor. Jednak mogą się plamy. Popularne systemy wybielania zębów, takich jak białe paski lub wybielająca pasta do zębów nie będzie działać na protezy. Produkty te zawierają wybielaczy, które penetruje szkliwo zębów, ale nie może przeniknąć materiału protezy. Ważne jest, aby zauważyć, że protezy nie może stać się bielsze niż ich pierwotnego koloru.

Instrukcje

1 Szczotka do protez z pastą do zębów. Pozwoli to usunąć plamy z jedzenia, które niedawno barwionego protezy. Użyj specjalnej szczoteczki do protez, takich jak jeden przez Oral B.

2 Za pomocą ultradźwiękowego czyszczenia protez. Umieść protezy do czyszczenia. Załóż pokrywę. Nacisnąć przycisk start i pozwolić, aby zakończyć proces.

3 Użyj Violight Dental Spa. Umieść protezy do komory. Dodaj kranu wody do linii wypełnienia. Wymień korek. Naciśnij przycisk, aby rozpocząć cykl 5 minut.

4 Soak protezy w roztworze czyszczącym takim jak jeden wykonany przez Sonicbrite. Umieścić protezy do podajnika. Wypełnij tacę z roztworem czyszczącym aż protezy są całkowicie pokryte. Pozwól protezy moczyć przez 15 minut. Protezy dokładnie spłukać.

5 Szczotka protezy z kremu protezy takie jak Dentu-Creme. Szczotka wszystkie obszary protezy z kremem i szczotką protez. Protezy dokładnie spłukać.

6 Wyjąć protezy do dentysty, aby je profesjonalnie oczyszczone.

Wskazówki:

  • Nie jest konieczne, aby wypełnić wszystkie etapy. Jeśli proteza plamy usuwa się po jednym kroku, można się tam zatrzymać. Jeśli nie, nadal, dopóki nie wyczerpał swoje możliwości i musi podjąć protezy do dentysty.

Laserowe usuwanie plam starczych

Laserowe usuwanie plam starczych


Plamy starcze są te brązowe plamy, które widać na skórze. Można by pomyśleć, że są wynikiem starzenia się po imieniu. Dobrze, że to mit. Plamy starcze są rzeczywiście wynikiem uszkodzenia słońce, jednak. Dobrą wiadomością jest to, że te plamy starcze może być traktowane przez lasery.

Instrukcje

1. Uświadom sobie, wiek laserowego usuwania plam jest drogie. Zakres może być tak niskie, jak 300 dolarów na Zabiegi Nonabalative laserowe do góry z 5000 dolarów za telewizor plazmowy wysokoenergetyczna obróbka.

2 Zdecyduj, czy wyniki leczenia laserowego miejscu wiek przewyższa koszt leczenia.

3 Znajdź wykwalifikowanego lekarza. Dermatolodzy i Wiek Miejsce Specjaliści są dobrym wyborem.

4 Zaplanuj spotkanie doradcze. Nominacja ta następuje przed faktycznym leczenia laserowego powołania w celu ustalenia kosztów i czasu trwania leczenia i sprawdzić, czy jesteś dobrym kandydatem do laserowego usuwania plam wieku.

5 Idź do obróbki laserowej. Rzeczywista sesja może trwać krótko do 20 minut, ale może być bardzo dłużej, w zależności od ilości i nasilenia plamy starcze. Gogle są zużyte do ochrony oczu z promieniem lasera.

6 Postępuj zgodnie z instrukcjami Po leczeniu z lekarzem. Musisz zachować obszary poddane czyste. Możesz być także polecono stosować codziennie maść.

7 Powrót do następczych zabiegów jako niezbędnych lub zalecanych przez lekarza.

Wskazówki:

  • Przebywanie na słońcu i stosowania ochrony przeciwsłonecznej, gdy w słońcu są najlepsze obrony przed rozwijanie plamy starcze.
  • Zabiegi laserowe na plamy starcze mogą pomieścić 2, 3 lub więcej aplikacji w zależności od liczby i nasilenia plam starczych.
  • Laserowe leczenie na plamy starcze są na ogół stałe; jednak nowe plamy starcze może rozwinąć, jeśli nadal mają ekspozycji na słońce.
  • Zabiegi laserowe na plamy starcze może być niewygodne i powodują niewielki ból dla niektórych.
  • Sporadycznie opisywano obrzęk z leczenia, które może trwać 1-2 dni.
  • Brązowe plamy powinny być zawsze sprawdzane przez dermatologa do oznaczania raka skóry.

Usuwanie plam starczych z rąk

Usuwanie plam starczych z rąk

Informacje ogólne

Plamy na rękach, zwany także plamy wątrobowe, są brązowe przebarwione znaki, które występują w wyniku długotrwałego nadmiernej ekspozycji na słońce. Znaki zazwyczaj pojawiają się w ręce osób w wieku powyżej 55 jak trwania ekspozycji na słońce wreszcie połowy z nich. Starcze są zasadniczo Kolekcje melaniny w górnej warstwy skóry właściwej i są dowody, że nastąpiło uszkodzenie wolnych rodników. Wolne rodniki są generalnie uważa się za odpowiedzialne za starzenie się cząsteczek. Ze względu na fakt, że plamy są powierzchowne, mogą być one usunięte poprzez różne metody, które działają poprzez złuszczanie się górnych warstw skóry.

Leczenie

Istnieje wiele metod leczenia dostępnych do usunięcia wiek miejsca z rąk tym zamrażania, laserowe zabiegi wybielające kremy, szlifowania skóry i aplikacje kwaśne płyny. Zamrażanie, szlifowanie i zabiegi laserowe muszą być wykonane przez licencjonowanego dermatologa. W metodzie zamrażanie górnej warstwy skóry na rękach jest zamrożone z techniką ciekłego azotu znany jako krioterapii. Ciekły azot jest rozpylany delikatnie na wieku plamy i kilka tygodni później, poplamione warstwy skóry złuszcza się ujawnić lżejsze skóry pod nim. Innym leczenia do usuwania plam starczych z rąk polega na użyciu laserów. Pigmentu usuwania lasery są wykorzystywane do rozjaśnienia i zaciemnienia brązowe plamy na skórze. Zabiegi laserowe pracy przez pulsujące światło na starcze, który następnie sprawia, że ich miejsca zmieni kolor na szary. Brązowy skorupy formy plamy i ostatecznie sloughs się ujawnić różowy skóra pod spodem. Purpurowy ostatecznie zanika aby dopasować kolor skóry wokół. Laserowe leczenie jest często preferowaną krótkiej rekonwalescencji i minimalne blizny. Peelingi chemiczne, które polegać na użyciu roztwory kwaśne, również pracować, aby usunąć plamy z ręce odrywając od przebarwione warstwy, aby odsłonić lżejsze skóry. Wreszcie kremy wybielające, które stopniowo zanikać miejsca przebarwione wieku są inną opcją i prawdopodobnie najbardziej przystępnej z wszystkich innych zabiegów. Kremów zawiera hydrochinon, silnym balsam wybielanie, że rozbicie pigment w starczych i przywrócić skórze jej naturalny odcień. Silniejsze kremy wybielające są dostępne na receptę, a niektóre mniej najsilniejszej dostępne są bez recepty.

Zapobieganie

Noszenie kremów z filtrami regularnie i na codzień znacznie zmniejsza ryzyko zachorowania na plamy na rękach i innych części ciała. Zapobieganie pojawieniem się starcze jest, na dłuższą metę, korzystne i bardziej przystępne niż którykolwiek z możliwości leczenia. Laser, Krioterapia i skórki chemicznych zabiegów mogą być bolesne i bardzo drogie. Zapobiegawcze techniki, takie jak unikanie ekspozycji na słońce nadmiar, noszenie kremów z filtrami w ogóle razy lub nawet noszenie rękawic, gdy na zewnątrz w słońcu są jedynym sposobem, aby zagwarantować uniknięcie starcze.

Wskazówki dla Płytka Grout Usuwanie plam

Wskazówki dla Płytka Grout Usuwanie plam

Zaczynu plamy można łatwo, i barwionych zapraw można zrobić inaczej czystość, wygląd, brudne i niechlujny. Zapobieganie plamy z krajów rozwijających się na zaczynu przez czyszczenie płytek i zaczynu, jak szybko się brudzi. Jeśli twój zaczynu jest Witraż, istnieje kilka metod i środków czyszczących, które można użyć do czyszczenia. Zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami producenta do zaczynu czystych. Czysty mały i niepozorny obszar po raz pierwszy do testowania wybarwień i że metoda wpływa na Twoje płytki.

Sody oczyszczonej

Wymieszać jedną część wybielacz z jednej strony sody oczyszczonej do gęstej pasty. Stosowanie pasty do zaczynu i niech się usiąść na kilka minut. Wklej do zaczynu z zaczynu pędzla zarośla. Szorować ostrożnie, najpierw do zapewnienia, że nie usuwasz warstwę lub kawałki fug. Bleach pomoże rozluźnić i rozjaśnić plamy podczas pieczenia działa jako światło materiały ścierne do dalszego poluzowania plamę. Używać wody zamiast sody oczyszczonej, jeśli chodzi o za pomocą wybielacza w domu. Spłukać obszar z czystą wodą, raz plamy zostały usunięte. Nie należy używać wybielacza na ciemnych lub nieuszczelnione płytki, bo kolor może być zmniejszona.

Amoniaku i boraksu

Jeśli jesteś zaniepokojona używając wybielacza na płytki i zaczynu, należy rozważyć użycie mieszaniny amoniaku, boraksu i wody. Wymieszać 2 łyżki boraksu z taką samą ilość amoniaku i 1 galon wody. Pędzlem mieszankę do zaczynu z zaczynu pędzlem lub szczoteczki z miękkim włosiem. Spłukać obszar z czystą wodą i osusz gdy plama jest zniesione. Nigdy nie mieszać amoniaku i wybielać jako mieszaninę wytwarza toksyczne gazy.

Octu

Użycie białego octu aby rozluźnić plamy zaprawy. Ocet jest stosunkowo miękkie czyszczenia rozpuszczalnika, który może być używany na nawet najstarszych płytki. Wymieszać równe części octu i wody. Użyć więcej wody, jeśli twój zaczynu jest stara lub uszkodzona. DIP szczotki zaprawy lub szczoteczki do mieszaniny i szorować zaprawa z nim. Jeśli plamy są uparci, Wlać mieszaninę przez spoinę plamy i niech się usiąść na kilka minut przed szorowanie go wyłączyć. Spłukać obszar z czystą wodą i wysuszyć.

Najlepszym sposobem na Usuwanie plam kołnierz

Plamy na kołnierz koszuli są spowodowane przez pocenie się i przeniesienie ciała naturalne oleje, a także olej z produktów do pielęgnacji skóry. Pot zawiera białka i mocznika, które przyczynić się w kierunku żółte zabarwienie na obszarze kołnierz lub pod pachami koszule. To ważne, aby usunąć te plamy kołnierz przed odzież trafia do suszarni ponieważ ciepło powoduje plamy na zestaw. Najlepiej jest usunąć plamy kołnierz z środków zaradczych, które pozbyć się zapachu powodują bakterie i białkami powodując plam.

Instrukcje

• Położyć koszuli na powierzchni płaskiej pracy wewnątrz pierścienia ku górze. Mokry czyste gąbka z amoniakiem i osuszyć kołnierz plamę usunąć wszelkie przebarwienia spowodowane przez pocenie się i ciało eteryczne.

• Mix 4 łyżki sody oczyszczonej i 1/2 szklanki ciepłej wody w misce. Pracy pasty sody oczyszczonej do kołnierza ze starym szczoteczki. Pozostawić ciasto na tkaninie na 10 minut do usuwania plam i zapachu.

• Kolor kołnierz z ciepłą wodą spłukać wklej sody oczyszczonej i oceny barwione obszaru. Pocierać enzymu pre-moczyć odplamiacz w kołnierzu, jeśli zmazy jest po lewej stronie. Enzymy w odplamiacz rozbić białka od potu, pomaga usunąć plamy i zapachy.

• Prania odzieży z detergentem. Sprawdź, czy koszulę, aby upewnić się, że cały kołnierz plama jest usunięty przed wprowadzeniem odzieży w suszarni. Ciepło z suszarki mogą powodować plamy stać się stałymi.