adcov.com

trzepotanie żołądka

Dlaczego mój żołądek trzepotanie?

Dlaczego mój żołądek trzepotanie?


Może się zdarzyć, zanim wywiadzie, przed wielkim meczu lub w dniu ślubu. Poczucie motyle fruwające w żołądku. Jumpy uczucie jest normalne i występuje z pozytywnych i negatywnych wydarzeń stresujących.

Niepokój

Lęk nie jest wszystko w głowie. Stan niepokoju wywołuje objawy fizyczne, które mogą zawierać nerwowy uczucie w żołądku. Mięśni gładkich, które linie żołądek i jelita reaguje na różne wiadomości chemicznych, w tym tych produkowanych przez lęk lub nerwowość. Lęk może również spowodować zmniejszenie ilości soku żołądkowego i zmniejszenie ilości przepływu krwi do żołądka.

Walka odpowiedzi lotu lub

Adrenalina jest produkowana kiedy wyczuć niebezpieczeństwo. Wpływa to bezpośrednio na mięśnie gładkie i nagły wzrost adrenaliny powoduje zmniejszenie ilości wytwarzanego kwasu żołądkowego i spadku ilości przepływu krwi do żołądka. Zbyt dużo adrenaliny może spowodować zapętleniu lub perystaltykę i mdash; skurcz brzucha niezbędny do opróżnienia jej zawartości. Czasami może się zdarzyć, opróżnianie w złym kierunku. Niepokój nie tylko praca na gastrointenstinal oddechowych, ale również powoduje zmiany w innych funkcji organizmu, takich jak oddychanie, ciśnienie krwi i pocenie się.

Ciąża

Kobiety w ciąży mogą czuć się fruwające uczucie w brzuchu. Ruch płodu rozpoczyna się już po 13 tygodni w ciąży. Kobiety mogą nawet czuć się płód jak czkawka lub reaguje na hałas poza macicą.

Niewłaściwych rodzajów powiewa

Powiewa odczuwane w okolicy klatki piersiowej mogą być przedsionkowych powiewa. Te występują gdy atrium lub górne jamy serca są overstimulated i serce bije szybciej. Trzepotanie przedsionków mogą towarzyszyć inne objawy, takie jak duszność lub zmęczenie. Niektórzy ludzie mogą wystąpić to przez długi okres czasu. Jeśli masz choroby serca lub ćwiczenia sprawia, że ​​funt serca lub pracę z trudem, należy porozmawiać z lekarzem o planowaniu test warunków skrajnych.

Uspokoić Motyle

Chociaż nie można zatrzymać adrenaliny, to jest możliwe, aby złagodzić niepokój, biorąc głęboki oddech. Naprawdę uspokajające oddechy wziąć trochę praktyki, ale są skuteczne dla wielu ludzi naturalnie destressing ciało.

Jak leczyć ból żołądka bóle i szyje

Bóle brzucha i bóle szyi są dwa z najczęstszych skarg, że lekarze usłyszeć. Chociaż każda z tych dolegliwości ma własną przyczynę i leczenie, istnieje szereg środków, które można podjąć, aby złagodzić niektóre z dolegliwości.

Instrukcje

Lekarstwo na bóle brzucha

1 prowadzić dziennik żywności. Najczęstszym źródłem kłopotów żołądka jest niewłaściwa dieta. Biorąc pod uwagę, że można jeść żywności przez cały dzień, a kiedy występują boli, może się okazać, że dany artykuł spożywczy jest winowajcą.

2 Ogranicz ilość spożywanego mleka. Produkty mleczne są często źródłem dolegliwości żołądkowe dla osób z nietolerancją laktozy. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, należy rozważyć natychmiastowe zużywają ekstrakt malunggay przed spożyciem mleka lub sera.

3 Take over-the-counter leków w leczeniu bólu żołądka. Leki takie jak GasX i Pepto Bismal są przeznaczone do łagodzenia bólów brzucha związanych z rzeczy, takich jak gaz lub niestrawność.

4 Poświęć trochę mięty pieprzowej. Herbata z mięty pieprzowej lub nawet miętowe cukierki zawierają naturalnie kojące składniki, które mogą pomóc z bólami brzucha.

Lekarstwo na Sore Neck

5 snu na plecach. Spać na boku, a zwłaszcza żołądka może spowodować nieprawidłowe szyi wsparcia, która produkuje niepotrzebny nacisk na mięśnie szyi. Dodatkowego wsparcia, roll up ręczników i umieścić go za szyję.

6 Usiądź tylko w krzesła, które zapewniają dobre podparcie pleców. Pleców i karku są ściśle połączone i wszystko, co dodaje nacisk na miejsca z tyłu na szyi wpłynie również.

7 poprawić swoją postawę. Slouching może przynieść pleców i szyi z wyrównania i może męczy mięśnie szyi.

8 Stosowanie poduszki do obszaru, który jest ból. Powinno to być wykonane trzy razy dziennie przez okres około 10 minut w tym samym czasie. Ciepło pomaga zrelaksować mięśnie szyi i może przyspieszyć proces gojenia, jeśli ból szyi jest spowodowane szczepem.

9 Weź lek przeciwbólowy. Chociaż metoda ta nie będzie traktować źródło bólu, może czasowo złagodzić niektóre z objawów, które występują.

Wskazówki

 • To nie jest profesjonalne doradztwo medyczne. Jeśli ból lub bolesność utrzymuje się dłużej niż kilka dni, należy skonsultować się z lekarzem.

Jak leczyć pęknięcia żołądka Muscle

Jak leczyć pęknięcia żołądka Muscle


Pęknięcie mięśnia brzucha jest również znany jako szczep brzusznej. Mięśni, które są najczęściej dotknięte tym szkody jest mięsień prosty abdominis. Jest to mięsień, który tworzy "sześciopak" wygląd na obszarze brzucha, gdy jest dobrze rozwinięta. Szczep jamy brzusznej występuje, gdy siłą mięśni rozciągnięty poza jego normalnych granicach, które następnie prowadzą do rozdarcia włókien mięśniowych w pewnym stopniu. Uszkodzenia stopniem 1, 2 i 3 klasy I - łagodny dyskomfort ze względu na uszkodzenia kilku mięśni, ale całkowita siła mięśni jest nadal normalne. Klasy II - więcej włókien mięśniowych są podarte, który przynosi więcej bólu, obrzęk i dyskomfort. Stopień III - obejmuje pełną zerwanie mięśnia, która objawia się poprzez ciężką skurcze mięśni i ból, obrzęk i zasinienie intensywne i zakresie zmniejszenia ruchu.

Instrukcje

Jak leczyć pęknięcia żołądka Muscle

1 Zastosowanie lodu jest korzystnie w ciągu pierwszych 48 godzin od urazu. Umieścić ręcznik na brzuchu i stosuje lodzie przez 15 do 20 minut. Poczekać, aż skóra się ogrzać przez około 45 minut, a następnie można zacząć wisienką ponownie. Stosuje się go od 4 do 8 razy dziennie. Zastosowanie lodu krioterapia lub najlepiej w ostrej fazie uszkodzenia zmniejszenie obrzęku i bólu, a także w celu zmniejszenia krwawienia z uszkodzonym mięśniu.

2 skonsultować się z lekarzem w przypadku niektórych leków, takich jak pomocnych leków przeciwzapalnych lub sterydowych zastrzyków, aby pomóc w zapalnych i mięśni zwiotczających mięśnie, aby złagodzić bolesne i spastyczne.

3 Włóż miejscowe przeciwbólowe mięśni krem lub żel. Stosuje się go na brzuch poszkodowanego, aż do całkowitego wchłonięcia. Lek na stosowanie go przez około 3 do 4 razy na dobę, aby zapewnić ulgę w bólu, który trwa godzinami.

4 Harmonogram sesji terapeutycznej fizycznej. Rehabilitacja przyczyni się znacznie do szybkiego powrotu do zdrowia. Fizyczne terapeuta stosuje się zasady, takie jak ultradźwięki terapeutycznych, aby zmniejszyć ból i dyskomfort; a także pewne specyficzne ćwiczenia wzmocnić osłabione mięśnie brzucha.

5 Stosowanie ciepła jest korzystne, 4 do 5 dni po zapaleniu ustąpi. Wilgotny zastosowanie ciepła, na przykład w ciepłej kąpieli jest doskonała dla szczepu brzusznej. W ten sposób ciepło łatwo przenika do mięśni, które następnie zmniejsza ból i skurcze brzucha.

6 Reszta rannych mięśni brzucha, aby promować szybszy proces gojenia. Dla klasy I szczepu brzucha, reszta mięśni się od wszelkich działań, przez około 3 tygodnie. II stopnia szczep brzucha wymaga od 4 do 6 tygodni odpoczynku. I stopień III wymaga od 3 do 4 miesięcy całkowitego leżenia w łóżku, aby umożliwić mięśni leczyć od zabiegu.

Wskazówki

 • Należy upewnić się lodu na nie dłużej niż 20 minut, aby uniknąć odmrożeń.
 • Niezwłocznie skonsultować się z lekarzem, jeśli obecna jest co następuje:
 • Jeśli jest silny ból w okolicy pachwiny
 • W przypadku bólu występują również w stanie spoczynku
 • Jeśli jest wysoka gorączka, dreszcze, wymioty i zawroty głowy

Jak rozpoznać pęknięcie mięśni żołądka

Jak rozpoznać pęknięcie mięśni żołądka


Pękniętego mięśnie brzucha występują, gdy mięśnie brzucha są zbyt napięte, a nawet rozdarty lub uszkodzony. To zdarza się głównie do sportowców, takich jak ciężarowców, gimnastyków, vaulters Polak i zapaśników. Jednak każdy może pęknąć mięśni brzucha, jeśli umieścić tyle obciążenie obszaru i powrót do normalnej działalności zbyt szybko po szczep uzdrowił może stworzyć poważne problemy zapalne. W tym artykule omówimy, jak rozpoznać pęknięcie mięśni brzucha.

Instrukcje

Jak rozpoznać pęknięcie mięśni żołądka

1 Zapoznaj się z sekwencji wydarzeń, które doprowadziły do powstania szkody. Spróbuj zapamiętać żadnych ostrych, kłucie bóle. Nagły, ostry ból w okolicy żołądka często jest przejawem zerwania mięśni brzucha.

2 Naciśnij lekko na obszarze brzucha. Czułość i stan zapalny w tej dziedzinie może oznaczać pęknięcie mięśni brzucha, zwłaszcza jeśli ból jest częścią powierzchni dolnej części brzucha.

3 Połóż się płasko na plecach na podłodze. Próbować jednego usiąść lub kryzysu. Jeśli czujesz wyraźny wzrost bólu, kiedy twoje mięśnie brzucha umowy, prawdopodobnie ma pękniętą mięśni brzucha.

4 Zadzwoń do lekarza. Na ogół, ten typ obrażeń leczy tylko reszty. Jednakże możesz skontaktować się ze swoim lekarzem, aby upewnić się, że nie istnieją żadne dodatkowe konsekwencje zdrowotne dla swojej wyjątkowej sytuacji.

Wskazówki

 • Wracając do regularnych ćwiczeń i aktywności fizycznej zbyt szybko po rozerwaniu mięśni brzucha może doprowadzić do poważnego zapalenia całego brzucha. Upewnij się, że jesteś w pełni sprawny przed wznowieniem swoją normalną działalność.
 • Porozmawiaj z lekarzem o bólu, który masz.

Rozdzielczość Sylwester: Jak stracić tłuszcz żołądka

Rozdzielczość Sylwester: Jak stracić tłuszcz żołądka


Kolejny nowy rok przybywa i zrobić kolejną uchwałę stracić ten brzuch tłuszczu i nadwagi byłeś roznosić. Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić, w wielu przypadkach. Nie pozwól pomysł odchudzania przerastają was. Weź to powoli i pracować w kierunku celu z zdrowsze można przez cały rok.

Niebezpieczeństwa Fat żołądka

Tłuszczu żołądek jest również nazywany trzewnej tkanki tłuszczowej, a to może być bardzo niebezpieczne dla zdrowia. W przeciwieństwie do podskórnej tkanki tłuszczowej, która jest tuż pod skórą, tłuszcz trzewny lub brzucha znajduje się głębiej wśród swoich organów wewnętrznych. Visceral koperty tłuszczu narządy i kwasy tłuszczowe, które wersje mogą podróżować do wątroby, co zwiększa poziom cholesterolu. Ludzie, którzy mają nadmiar tłuszczu w żołądku mają wyższe ryzyko chorób serca i cukrzycy.

Odżywianie się

Utrata masy ciała zaraz po zapoczątkowując w nowym roku może być trudne dla niektórych osób. Resztki z wakacji i uroczystości jadalnych prezentów kiwać, co pokusie trudno się oprzeć. Zimno i żywność komfort, że poszła z nim może do powolnego postępu, jak również. Narodowy Instytut Informacji Waga-Control Network cukrzycy i chorób pokarmowego i nerek "(WIN) sugeruje myśleć o jedzeniu w kategoriach" zdrowego planu ", a nie za pomocą restrykcyjnego terminu" diety. " WIN zaleca skupienie się na świeżych owoców i warzyw, o niskiej zawartości tłuszczu lub produktów mlecznych tłuszczu, produkty pełnoziarniste i chudego białka.

Wykonywania

Ćwiczenia odgrywa kluczową rolę w utracie tłuszczu żołądek też. Cel na od 75 minut energicznego lub 150 minut umiarkowanej aktywności aerobik tygodnika spalić trochę tłuszczu i kalorii. Obejmują ćwiczenia wzmacniające mięsień kilka razy w tygodniu też. Harvard Zdrowie Publikacje wyjaśnia, że ​​trzewna tkanka tłuszczowa dobrze reaguje na połączenie zdrowego odżywiania i ćwiczeń fizycznych. Innymi słowy, trzymać się go i jest prawdopodobne, aby zobaczyć pozytywne wyniki. 75-do 150 minut wytyczną jest minimalna zalecenie; być może trzeba wprowadzić więcej czasu niż to, aby zobaczyć wyniki.

Pozostawanie Zmotywowany

Pod koniec lutego, wiele osób już zrezygnowała z uchwał ich noworocznych, donosi CBS News. Pobyt motywację może być trudne, gdy inni już rzucone w ręcznik. Utrzymać na szczycie podróż odchudzania przez co bardziej odpowiada, co jak łatwo na siebie, jak to możliwe, w tym regularne nagrody. Start małe poprzez drobne zmiany w sposobie pokarmów. Dodaj ćwiczenia obok, zwłaszcza działań, takich jak chodzenie na bieżni, robi joga lub step aerobik, które można zrobić w pomieszczeniu w okresie zimowym. Realistycznych celów, które są osiągalne i spotkać się z małym pozycji, takich jak książki, piosenki do pobrania lub zakupów, kiedy je spotkać.

Wyniki

Aktualności towarów jest kiedy już spełnione rozdzielczość twojego Sylwester stracić tłuszczu z brzucha, jest prawdopodobne, aby rzucili go na dobre. Według badań przeprowadzonych przez University of Alabama w Birmingham naukowców, ludzie, którzy stracili trzewnej tkanki tłuszczowej poprzez ćwiczenia utrzymuje go przez rok lub więcej. Uczestnicy badania wykonywane średnio 80 minut w tygodniu, koncentrując się na działalności tlenowych lub zarówno treningu siłowego. Niektóre z osób biorących udział w badaniu zyskał trochę wagi z powrotem po roku, ale nie odzyskał jednego z najbardziej niebezpiecznych rodzajów tłuszczu w jamie brzusznej.

Jak rozpoznać żołądka

Jak rozpoznać żołądka


Żołądka jest opóźnione opróżnianie żołądka. Najczęstszymi objawami są zgaga, nauseousness, wymioty, utrata wagi i wzdęcia. Niektóre z tych objawów mogą być również objawy innych schorzeń, więc trzeba mieć pewne testy, aby dowiedzieć się, co jest chory ciebie. Dodaje pomoże zdiagnozować gastroparezy.

Instrukcje

1 Weź studia opróżniania żołądka. Będziesz mieć to jajko zjeść kanapkę, a następnie umieścić na monitorze. Oni cię tam zostawić na godzinę, aby mogli zobaczyć, jak szybko można dostać się do strawienia kanapki jaj. Jeśli masz gastroparezy, powinny trwać dłużej, aby przetrawić kanapkę niż normalny człowiek powinien.

2 Planowanie manometrię żołądka. Po włożeniu rury do żołądka i jelita cienkiego, technika kontroluje skurcze przed i po jesz. Siły i częstotliwości skurczów jest monitorowane. Ten test jest, aby wykluczyć inne problemy i nie wszędzie dostępne.

3 Konfigurowanie górnego przewodu pokarmowego (GI) endoskopii. Lekarz może skanować żołądku i jelicie cienkim w rurkę, która ma mały aparat z nim związane na przeszkody. Chcesz mieć ten test, aby dowiedzieć się, czy są inne problemy powodujące objawy.

4 Masz electogastrogram. Sygnały elektryczne w żołądku są rejestrowane zarówno przed jak i po jesz. Jeśli nie masz gastroparezy, rytm elektryczny powinien być regularny przed jedzeniem i powinna przyspieszyć po jesz. Jeśli masz żołądka rytm przed jedzeniem jest nieregularny i po jesz rytm jest albo nie istnieje lub nie zwiększa.

5 Zapytaj lekarza, czy należy mieć rezonans magnetyczny (MRI), badanie. MRI może zdiagnozować wiele warunków żołądka. Ponieważ test ten nie jest inwazyjny i nie masz szans na ekspozycji na promieniowanie, jest idealnym testy do diagnozowania nie tylko gastroparezy ale również żadnych problemów żołądkowych masz. Jest obecnie badane w celu oceny sprawności ruchowej żołądka.

6 Dowiedz się, jak leczyć gastroparezy jeśli zdiagnozowano u niego.

Jak rozliczyć żołądka Po Przejadanie

Jak rozliczyć żołądka Po Przejadanie


Wiele rzeczy powodują bóle brzucha, ale jedną z głównych przyczyn, ma tendencję do przejadania się. Przejadanie się prowadzi do wzdęcia, niestrawność i ogólne dolegliwości. Po przejadać, żołądek będzie rozliczyć się z czasem, ale są rzeczy, które możesz zrobić, aby się i żołądek bardziej komfortowe w międzyczasie.

Instrukcje

1 Chwyć filiżankę herbaty ziołowej. Peppermint herbata zazwyczaj działa na bóle brzucha dla starszych dzieci i dorosłych. Rumianku pomaga uspokoić cię całego, który rozlicza się z żołądka. Młodsze dzieci mogą pić rumianku też.

2 Dodaj jedną kroplę olejku z mięty pieprzowej, aby kostki cukru i ssać na to, aby rozliczyć się z żołądka.

3 miejsce coś ciepłego na brzuchu. Można użyć poduszki, termofor lub gorącej kompres. Często żołądki czują się lepiej po 20 minutach.

4 Połóż się i odpocznij przez maksymalnie 30 minut. Dać czas mięśnie brzucha, aby przenieść niektóre jedzenie przez twoje ciało. Oddychaj głęboko zrelaksować zaciśnięte mięśnie, które mogą przyczynić się do dolegliwości żołądkowe.

5 Weź krótki, relaksujący spacer czy uczucie pełności pozostaje. Czasami lekki ruch trawienie pomoc.

6 Skonsultuj się z lekarzem na temat homeopatycznego homeopatycznych na podstawie objawów. Lycopodium jest czasami używane przez uczucie wzdęcia po przejadania się; Nux vomica na dyskomfort po jedzeniu bogatych lub pikantne potrawy.

7 Treat żołądek boli z ponad licznik leki zobojętniające sok żołądkowy lub antigas leków. Następnie przypomnij sobie z tym doświadczeniem następnym razem masz ochotę przejadać.

Wskazówki

 • Wezwać lekarza na ciężką stałej ból brzucha trwający ponad dwie godziny lub przerywany ból silny, trwające dłużej niż 24 godziny.

O ból żołądka w prawo

Żołądek jest jedną z najczęstszych obszarów bólu pochodzą. Dzieci często się bóle brzucha, a dorośli się bóle brzucha. Ale bóle brzucha może oznaczać różne rzeczy. Istnieje wiele narządów w żołądku, które mogą mieć problemy; zarazić lub stan zapalny. Jednym ze sposobów na lekarzy, aby określić, jakie narządy ból wynikający z jest, aby zlokalizować obszar bólu.

Rodzaje ból brzucha

Istnieje kilka narządów w żołądku, który może być przyczyną bólu brzucha - wątroba, śledziona, nerki, dodatek i jelit. Lekarz musi wiedzieć, gdzie ból jest tak potrafi wydedukować, który organ może być przyczyną bólu. Są to zazwyczaj cztery ćwiartki w brzuchu lekarz sprawdzi; górna i dolna prawa ćwiartka i górny i dolny lewy.

Objawy od prawej ból brzucha

Problemy z prawej części brzucha może powodować wiele objawów. Mogą to być szybkie, aby przyjść na, w zależności, który organ jest naruszona. Wiele problemów żołądkowych, które powodują ból brzucha w prawo może powodować nudności, wymioty, krew w stolcu, krew w moczu, krew w wymiocinach, problemy z oddychaniem, bóle pleców i bóle promieniujące do różnych obszarów żołądka lub pleców.

Narządy po prawej stronie brzucha

Prawa strona brzucha mieści wątrobę, pęcherzyka żółciowego, trzustki, nerki prawej, właściwej moczowodu prawego jajnika u kobiet, a także właściwą jajowodu, dwunastnicy, wyrostka robaczkowego, prawy nadnerczy oraz prawej części jelita grubego. Mięśnie prawej ściany brzucha są również brane pod uwagę.

Testy

Istnieje kilka testów, które można zrobić w celu ustalenia przyczyny lub etiologii, z prawej ból brzucha. Zwykle lekarz będzie najpierw palpitate różne ćwiartki żołądka. Może nakazać badania krwi w celu określenia białych krwinek, co może oznaczać infekcję. On prawdopodobnie zamówić skanowanie; , które mogą być albo USG brzucha, tomografii lub obu. Może nawet zdecydować o stałym do MRI, który jest bardziej skanowania głębokości.

Warings o prawo ból brzucha

Ból brzucha nie powinny być podejmowane pochopnie. Jeśli chodzi o ból żołądka lub nagle pogarsza, należy natychmiast szukać pomocy medycznej, zwłaszcza jeśli nie ma krwi w kale lub moczu, a jeśli ból towarzyszy gorączka. Ból brzucha, bo nie może być tak wiele przyczyn, nie powinno być coś Thata osoba próbuje zdiagnozować siebie lub zignorować.

Wczesne wykrycie raka żołądka

Żołądka (brzucha), raka jest nowotwór, który rozwija się okładzin tkanki w żołądku. National Cancer Institute, mówi więcej niż 21.000 nowych przypadków raka żołądka zostaną zdiagnozowane w tym roku i ponad 10.000 ludzi umrze z powodu tej choroby. Według American Cancer Society większość nowotworów żołądka w Stanach Zjednoczonych diagnozuje się zaawansowany, a nie wczesnym, etapie.

Kto jest zagrożony

ACS mówi szanse zachorowania na raka żołądka w swoim życiu to o 1 w 100. Rak żołądka zazwyczaj uderza osoby starsze i ludzie są na nieco wyższym ryzykiem niż kobiety. Około dwie trzecie osób, u których zdiagnozowano raka żołądka są ponad 65 lat średnia wieku wynosi 71.

Oceń przeżycie

Według ACS ogólnie 5 letnie przeżycie wszystkich typów i stadium raka żołądka w USA wynosi 28 proc. Jednak rokowanie jest znacznie jaśniejsze na wczesnym etapie raka żołądka. Dane zebrane przez ACS wskazują, że 90 procent osób z najwcześniejszego stadium raka żołądka żył 5 lat po diagnozie. Przeżywalność spadły kolejno jako etapy postępu.

Pokazy

Ponieważ rak żołądka nie jest tak powszechne, jak niektórych innych nowotworów, ACS mówi badania ustaliły, że masowe pokazy dla tej choroby są minimalne korzyści. Jednak ludzie, którzy są w grupie wysokiego ryzyka zachorowania na raka żołądka może być wspomagane przez takiego aktywnego testowania. W większości przypadków ludzie są diagnozowane po wystąpić objawy.

Objawy

Mayo Clinic mówi objawy, które mogą wskazywać na raka żołądka obejmują wzdęcia po jedzeniu lub uczucie pełności po spożyciu niewielkiej ilości pokarmu. Inne możliwe znaki ostrzegawcze są zgaga, niestrawność, ból brzucha, nudności, wymioty i utrata masy ciała. Lekarz może zajrzeć do swoich objawów i przeprowadzić dokładną analizę.

Gruczolakorak

Raka żołądka rosną powoli, w okresie roku. ACS mówi do 95 procent guzów rakowatych żołądka nazywane gruczolakorak. Ten typ raka rozwija się z komórek, które tworzą najgłębsze śluzowej żołądka (znany jako błony śluzowej). Inne mniej powszechne guzy występujące w żołądku należą chłoniak, nowotwór podścieliska przewodu pokarmowego (GIST) oraz guzy rakowate.

Wczesnego raka żołądka

Zgodnie z Mayo Clinic, gdy rak żołądka w etapie I, guz jest ograniczona do warstwy tkanki wyściełającej wewnętrznej żołądka. Jednakże, niektóre komórki nowotworowe mogą już przenoszone do węzłów chłonnych. W etapie II nowotwór został przeniesiony do warstwy mięśniowej ściany żołądka i być może również przechodzić do węzłów chłonnych.

Leczenia wczesnego raka żołądka

Zabieg chirurgiczny zwany endoskopowe wykonuje się w celu usunięcia bardzo małe nowotwory, które są ograniczone do wewnętrznej błony śluzowej żołądka. Endoskop jest oświetlony rurki z kamerą, która przemieszcza się obok gardła do żołądka. Chirurg usunie raka i otaczających tkanek zdrowych. Operacja może być uzupełniane promieniowania i / lub chemioterapii.

Jak ćwiczenia spłaszczyć żołądka Po sekcji C

Jak ćwiczenia spłaszczyć żołądka Po sekcji C


Cięcie cesarskie, znany również jako cesarskie cięcie, to poważna operacja. Polega ona na znaczne ożywienie, o wiele bardziej niż poród drogami natury. Tak więc, należy wziąć to powoli, gdy zaczyna program fitness. Niższe żołądka jest zwykle obszar problemu po cesarskie cięcie. Target ten obszar, ale także budować wszystkich osłabionych mięśni brzucha. Wraz z ćwiczenia, zdrowo się odżywiać, aby spłaszczyć brzuch po cesarskie cięcie.

Instrukcje

1 Dyskusja wykonywania w swoim powołaniu od czterech do sześciu tygodni po porodzie lekarza. Nawet nie za trudny do spłaszczyć brzuch przed tym powołaniem. Uzyskać pomysły na najlepszy sposób na rozpoczęcie programu ćwiczeń.

2 Przejdź do kąpieli. Aby rozpocząć pływanie, blizna c-sekcja musi być całkowicie wyleczony. Ponadto, wszystkie krwawienia z pochwy musi być zatrzymany. Basen jest idealny dla kobiet wychodzących z cięciem cesarskim, gdyż stawia żadnego stresu na organizm.

3 Zacznij robiąc brzuszki. W tym celu należy je leżą na podłodze, a korzystnie w matę. Połóż ręce z tyłu głowy i rozszerzenie łokcie na wprost. Wdech, wycisnąć żołądek i podnieś się tak, że z powrotem jest o połowę od podłogi. Niżej i wydech. Powtórz tę czynność dla trzech powtórzeń 10 przysiadów.

4 Wykonaj łączy dwa do trzech razy w tygodniu. Jest to zaawansowane ćwiczenia. Może to zająć trochę czasu, aby zbudować na nim. Leżą twarzą w dół i płasko na podłodze. Wcisnąć swoje ciało w górę na palcach i przedramionach. Nie pchać się tak wysoko jak push-up. Idź trochę niżej i trzymać się w górę z przedramion. Zacznij trzymając się w tej pozycji przez 20 sekund. Jak zwiększyć siłę, spróbuj przez 60 sekund na raz.

Wskazówki

 • Zatrzymać wykonywanie, jeśli czujesz ból i skontaktować się z lekarzem.

Zaburzenia żołądka

Zaburzenia żołądkowe mogą być bolesne i trudne do wyleczenia. Wynika to z faktu, że wiele chorób żołądka mają objawów, które mogą być w istocie podobne.

Identyfikacja

Żołądek jest organem z trzech funkcji. Przechowuje ona żywności jesz, miesza go z kwasu żołądkowego i wysyła go do jelit.

Rodzaje

Niestrawność jest częstym zaburzeniem żołądka, że ​​większość osób doświadczonych. To może sprawić, że czujesz się nadęty, powodować uczucie pieczenia w was nadbrzuszu i czasem, może powodować nudności. Niestrawność jest spowodowane tłustych pokarmów i jest zazwyczaj traktowane z leków zobojętniających.

Rodzaje

Zapalenie żołądka i jelit jest zapalenie błony śluzowej żołądka spowodowane przez wirusa, bakterie lub pasożyty. Jest drugą najczęstszą przyczyną choroby w Stanach Zjednoczonych. Zapalenie żołądka i jelit może powodować bóle brzucha, wymioty, bóle głowy, gorączka, dreszcze i biegunkę. To może być zmniejszone przez unikanie osób zakażonych i często mycie rąk.

Rodzaje

Raka żołądka jest jedną z najbardziej poważnych zaburzeń żołądkowych. Często może być trudny do wykrycia we wczesnym stadium, ponieważ jej objawy są wspólne. Objawy wczesne stadium są niestrawność i ból brzucha. Późniejsze objawy sceniczne często zawierają niewyjaśniona utrata masy ciała, trudności w połykaniu, żółtaczka i krew w stolcu.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Ważne jest, aby zwrócić się do lekarza z powodu bólu brzucha, który jest ostry lub ciężka, towarzyszy ból w szyi lub ramieniu, jeśli wymioty krwią lub ma krew w stolcu lub jeśli twój brzuch jest twardy i delikatny w dotyku. Mogą to być objawy poważnego schorzenia, które należy leczyć natychmiast.

Dieta po zabiegu całkowitego wycięcia żołądka

Wszystkich gastrectomies są zabiegi chirurgiczne, w których usuwa się żołądek, zazwyczaj z powodu raka lub choroby wrzodowej. Chirurg używa tkanki jelit odtworzyć woreczek, który jest dołączony do przełyku i jelita cienkiego, umożliwiając mu działanie jako żołądka. Procedura może zostawić z częstego zgaga, niedobory witamin i dyskomfortu po jedzeniu (stan znany jako zespół dumpingu). Dokonywanie zmian w diecie jest niezbędna do życia zdrowego życia po całkowitej resekcji żołądka.

Dokonywanie zmian

Lekarz może skierować pacjenta do dietetyka, aby jak najlepiej stworzyć indywidualny plan spotkać wszystkich swoich potrzeb żywieniowych. Zgodnie z University of Maryland, Greenebaum Centrum Onkologii, po resekcji żołądka, nie może wchłonąć witaminy B12 z pożywienia; w związku z tym, u pacjentów poddawanych jest całkowite wycięcie żołądka zwykle wymagają witaminy B12 strzałów. Witamina B12 jest niezbędna dla utrzymania zdrowych komórek krwi, nerwów i zdrowia.

Wytyczne Jackson Siegelbaum Gastroenterologia zalecamy jeść małe, częste posiłki. Cel mieć od 5 do 6 małych posiłków z nie więcej niż 4 uncji płynu podczas posiłku. To zapobiega żywności z przytłacza swoją małą torebkę i przesuwaniu się zbyt szybko (za pośrednictwem GI) przewodu pokarmowego, zwiększając zdolność organizmu do wchłaniania substancji odżywczych. Nie pić płynów w czasie posiłku; Zamiast pić 30 minut przed lub 1 godziny po posiłku. Po jedzeniu, odpoczynek przez około 15 minut w celu spowolnienia ruchu za pośrednictwem żywności przewodu pokarmowego.

Antydumpingowych dieta

Zespół dumpingu charakteryzuje nudności, szybkie bicie serca, uczucie dyskomfortu w jamie brzusznej, biegunka, skurcze, zwiększone pocenie się i zawroty głowy zaraz po jedzeniu. Cukier często zwiększa objawy jak zrobić żywności o wysokiej zawartości tłuszczu i zbyt dużo białka.

Anti-Dumping dieta Jackson Siegelbaum gastroenterologii rekomenduje w tym wszystkich grup żywności w diecie dla optymalnego odżywiania. Spożywać co najmniej 2 szklanki dziennie produktów mlecznych, które można tolerować takich jak maślanka, mleko, zupy śmietana, jogurt, sery i desery niskokaloryczne. Obejmują co najmniej 3 porcje warzyw dziennie i 2 porcji świeżych owoców, owoce w puszkach lub niesłodzony sok owocowy. Zawierać co najmniej 4 porcji pieczywa, takich jak ryż, niesłodzony kasze, makarony, krakersy, pieczywo, precle i rolkach. Cel na pomiędzy 5 i 6 uncji jaj, masła orzechowego, drobiu, wołowiny, wieprzowiny i owoców morza. Ograniczyć desery do żelatyny niskokalorycznych popsicles i przedmiotów słodzonych substytut cukru.

Po całkowitej resekcji żołądka należy unikać pokarmów, takich jak lody, mleko, słód mleczny, suszonych owoców, słodzone soki owocowe, słodkie płatki, pączki, ciasta, ciasteczka, ciasta, słodycze, napoje i regularnych nic słodzonego cukrem.

Menu próbki

Śniadanie: 4 uncji niesłodzonego soku żurawinowego, 1 kromka chleba tostowego z 1 łyżeczką niskokalorycznej galaretki i 1 jajko sadzone.
Mid-rano przekąska: 1/2 filiżanka niesłodzonych płatków z mlekiem odtłuszczonym.
Obiad: 3-uncji hamburger w bułce z ketchupem, pół filiżanki brokułów rzucił z łyżeczką masła lub margaryny i soli / pieprzu.
Mid-podwieczorek: 1 kromka chleba z 1 uncji piersi indyka, 1 tabl. z majonezem i sałatą; 1/2 filiżanki z niskokalorycznej żelatyny.
Kolacja: 3 uncje grillowaną piersią kurczaka, 1/2 filiżanka parze z zielonej fasoli, 1/2 filiżanki z puree i soli / pieprzu.
Nocne przekąski: 1/4 filiżanki z twarogu o niskiej zawartości tłuszczu zwieńczone 3/4 szklanki świeżego plasterki gruszki.

Znaki i objawy ostrego zapalenia żołądka i jelit

Znaki i objawy ostrego zapalenia żołądka i jelit


Chociaż nie jest to rodzaj grypy, zapalenie żołądka i jelit jest powszechnie znany jako grypy żołądka. Ta choroba jest zapalenie żołądka i jelit wywołane przez jedzenie lub picie płynów spożywczych, które są zanieczyszczone wirusem, bakterie lub pasożyty, a także dzielenie się jedzeniem lub sztućce z osobą zakażoną. Według National Institutes of Health, objawy pojawiają się zwykle w ciągu 4 do 48 godzin po spożyciu zanieczyszczonego produktu. Zgodnie z Mayo Clinic, objawy ustępują w ciągu dwóch dni, ale człowiek jest zaraźliwy dla 3 do 14 dni.

Nudności i wymioty

Choroba ta powoduje, nudności i wymioty, które mogą prowadzić do utraty apetytu i utraty masy ciała. Skontaktować się z lekarzem, jeśli nie można utrzymać płynów w ciągu 24 godzin, jeśli wymioty krwią lub jeśli już wymioty dłużej niż dwa dni. Skontaktować się z lekarzem dziecka, jeśli dziecko ma wymioty, która trwa dłużej niż cztery godziny.

Biegunka

Biegunka i jelit jest spowodowane przez wodnisty i może zawierać krew jeżeli choroba jest spowodowana przez typ bakterii. Zachęcam, aby dostać się do toalety jest osoba silna i nietrzymanie stolca może wystąpić, jeśli nie może go do łazienki w czasie. Skontaktować się z lekarzem, jeśli u pacjenta występuje ciężka lub krwawe biegunki.

Dyskomfort w jamie brzusznej

Brzuszne objawy zapalenia żołądka i jelit obejmują dyskomfort, ból brzucha i skurcze. Skontaktować się z lekarzem, jeśli wzrosła dyskomfort lub ból brzucha.

Różne objawy

Niewysoka gorączka, dreszcze, wilgotna skóra i nadmierne pocenie się objawy zapalenia żołądka i jelit. Zapalenie żołądka i jelit mogą również powodować bóle głowy, sztywność stawów lub sporadyczne bóle mięśni. Skontaktować się z lekarzem, jeśli masz gorączkę wyższą niż 104 stopni Celsjusza, a kontakt z lekarzem dziecka, jeśli dziecko ma gorączkę wyższą niż 102 stopni Celsjusza.

Odwodnienie

Odwodnienie może przebiegać szybko w wyniku zapalenia żołądka i jelit, ponieważ organizm traci sporo płynu przez wymioty i biegunkę. Oznaki i objawy odwodnienia to suchość w ustach lub lepki, niskie ciśnienie krwi, zawroty, ciemny żółty moczu, zmniejszenie ilości wydalanego moczu, niezdolność do produkcji łez i zatopiony wygląd oczu. Skontaktować się z lekarzem, jeśli masz objawy odwodnienia. Skontaktować się z lekarzem dziecka, jeśli dziecko ma objawy odwodnienia, jest niezwykle senny, jeśli miękkie miejsce na czubku głowy jest zatopiony lub jeśli nie miał mokrą pieluchę na co najmniej sześć godzin.

Objawy grypy żołądka u małych dzieci

Objawy grypy żołądka u małych dzieci


Jeśli twój maluch zaczyna przewracasz, czasami w późnych godzinach nocnych, skarżąc się na ból żołądka i nudności lub wymioty, może to być znak, że maluch ma zakontraktowane grypę żołądka. Ta choroba jest dość powszechne na liście chorób wieku dziecięcego i zazwyczaj ustępuje w ciągu kilku dni.

Ból brzucha

Kiedy dzieci wykazują oznaki grypy żołądka, zapalenia żołądka i jelit lub "" zazwyczaj narzekają na bóle brzucha obciążającą. Na tym etapie ważne jest, aby je dokładnie określić, gdzie boli. Z małych dzieci, lokalizacji bólu jest znacznie mniej trudne niż niemowlęta, ponieważ można je łatwo wskazać, gdzie dokładnie boli. Lokalizacja bólu jest niezbędna, aby wykluczyć inne możliwe przyczyny, takie jak wątroby, śledziony lub dodatku.

Wymioty

Wymioty jest ostrzegawcze znak grypa żołądkowa, jak System malucha jest próbując pozbyć się błędu, który powoduje grypę żołądka. Wymiotów zwykle łagodna, ale może prowadzić do odwodnienia.

Biegunka

Wykonywanie wielu wycieczek do WC z powodu biegunki jest kolejnym objawem tego wirusa najeźdźcy. Biegunki, zwłaszcza jeśli jest to przewlekła, może spowodować utratę dzieci wiele ważnych płynów i składników odżywczych, co istotne, aby utrzymać je również uwodnionych. Go te przypadki to nie jest dobry pomysł, aby korzystać z leków anty-biegunka, ponieważ może tylko spowodować wirus pozostaje w jelitach i rozmnażać.

Odwodnienie

Według Wszystko Parents Guide do dzieciństwa choroby, odwodnienie wystąpić, jeśli dziecko ma żołądek grypę. Autorzy podkreślają, że wymiana płyny utracone przez wymioty i biegunka jest niezbędne dla dobrego samopoczucia Twojego dziecka. Znaczący spadek poziomu energii, senność i crankiness są wszystkie wskaźniki podpisać, że dziecko może być odwodniona.

Zatrucie pokarmowe z grypa żołądkowa?

Wielokrotnie zatrucia żywności w postaci Salmonella, na przykład, spowoduje, że te same objawy jak grypa żołądka. Jednakże znajduje się jedna główna różnica; grypa żołądka jest chorobą, która stopniowo pogarsza się w ciągu dni, a objawy zatrucia pokarmowego, czyli intensywne wymioty, występują w ciągu około 12 godzin od zakażenia i Lannelli (Young, 2007).

Zapobieganie

W literowania typowe przyczyny grypa żołądkowa Young i Lannelli podkreślają, że wirus w wieku malucha dzieci rozprzestrzenia się zazwyczaj poprzez cyfrowe kontaktu. Po godzinach na placu zabaw, ręce dzieci może przypadkowo dotknąć zanieczyszczoną skórę dzieci lub innych śladów pozostawionych na wirusa zabawek lub ziemi. Szkolenie dzieci do mycia rąk i uniknąć oddanie ich w ręce ich ustach będzie zapobiec wielu długie godziny cierpienia dla malucha, jak i rodzica.

Refluks żołądka u dzieci

Refluks żołądka u dzieci


Żołądkową w przełyku, refluks lub gastroesophagel (GER), jest stan, w którym zawartość żołądka płynąć z powrotem do przełyku, rurę łączącą wylot i żołądka. Chociaż powszechne wśród dzieci, jest stosunkowo nietypowy dla młodzieży doświadczyć GER.

Przyczyna

Refluks dzieje się, gdy mięśnie łączące dolną przełyk do żołądka otwiera się i pozwala na treść żołądka wejść do przełyku.

Problemy

Niewielka ilość refluksu występuje w każdym jednak w niektórych zwrotną często występuje lub nie jest usuwana z przełyku. Może to doprowadzić do uszkodzenia błony śluzowej przełyku i powodować problemy.

Objawy

Objawy refluksu u dzieci należą chrypka, przewlekły kaszel, nawracające zapalenie płuc, świszczący oddech, ból gardła, zgaga, utrata masy ciała, trudności lub ból przy połykaniu i wymioty.

Diagnoza

Lekarz może zdiagnozować objawy refluksu przez uczenie dziecka i robi badanie lekarskie, a następnie zamawiania dalszych badań, jeśli GER jest wciąż wątpliwa.

Leczenie

Leki mogą być przepisane na obniżenie kwasu żołądkowego lub do wzmocnienia mięśni w dolnej części przełyku.

Ciężkie skurcze żołądka u dzieci

Ciężkie skurcze żołądka u dzieci


Według kidsgrowth.com, ból brzucha jest jednym z najczęstszych powodów, dla których dziecko jest wnoszonych do gabinetu lekarza. Gdy dziecko doświadcza silnego bólu w postaci skurczów, ważne jest, aby odczytać przyczynę.

Efekty

Dzieci, które doświadczają poważnych skurcze żołądka może również wystąpić biegunka, wzdęcia, gorączka, nudności i wymioty. Niektóre dzieci będą zgiął się z bólu, a nie być w stanie stanąć w pozycji pionowej.

Przyczyny

Przyczyną poważnych skurcze żołądka u dzieci obejmują alergie pokarmowe, wrzodziejące zapalenie okrężnicy, zatrucia pokarmowe i nietolerancję laktozy.

Identyfikacja

Aby ustalić, co jest przyczyną poważnych skurcze żołądka u dziecka, lekarz podejmie historię medyczną, przeprowadzić badanie lekarskie i zbierać próbki krwi i moczu.

Leczenie

Leczenie ciężkich skurcze żołądka u dzieci na ogół zawiera blokery H2, zmiany w diecie i leki przeciwbólowe. Dzieci zachęcane są również do odpoczynku, aż ból ustępuje.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Aby uniknąć poważnych skurcze żołądka u dzieci, unikając pewnych pokarmów, jeść mniejsze posiłki i zawierających żywności wysokiej światłowodowych w diecie są korzystne.

Jak leczyć trzepotanie przedsionków

Jak leczyć trzepotanie przedsionków


Kiedy dana osoba staje się nerwowy lub ćwiczenia, ich serca może wzrosnąć. Chociaż jest to normalne dla większości ludzi, inni mogą wystąpić niekontrolowane bicie serca bez wyraźnego powodu. Warunek ten jest arytmia lub szybkie bicie serca znany jako trzepotanie przedsionków. Trzepotanie przedsionków występuje wówczas, gdy górna komora serca lub przedsionki, odbiera nieprawidłowe impulsy elektryczne, które powodują serce bić zbyt szybko, około 100 do 300 uderzeń na minutę (normalny rytm serca jest od 60 do 100 uderzeń na minutę). Leczenie tej choroby wymaga natychmiastowej opieki i zmiany stylu życia.

Instrukcje

Leczenie w nagłych wypadkach

1 natychmiast Odwiedź pogotowie, kiedy przeżywa objawy trzepotania przedsionków. Opieki świadczonej w trakcie wizyty mogą obejmować defibrylacji szokować serce z powrotem do normalnego rytmu i dożylne lub doustne leki, takie jak naparstnicy, do powolnego nieregularnego bicia serca.

2 Postępuj zgodnie z instrukcjami rozładowania wskazanych przez lekarza izby przyjęć lub lekarza podstawowej opieki zdrowotnej. Takie instrukcje mogą obejmować sobie Holter monitor i przyjmuje leki, takie jak blokery kanału wapniowego, beta-blokery, leki przeciwzakrzepowe i aspiryny na relaks tętnice, obniżają ciśnienie krwi i zapobiegają zakrzepom krwi. Jeśli leki nie są skuteczne, lekarz może zalecić umieszczenie stymulatora pod skórę w celu regulacji rytmu serca lub wkładając cienki cewnik do serca, aby zniszczyć nieprawidłową tkankę serca ciepłem. Jest to znane jako cewnik ablacją o częstotliwości radiowej.

3 Wear Holter monitorowanie na szyi po wypisie ze szpitala, aby nagrać rytmu serca. Monitor jest noszone przez jedną do trzech dni, a urządzenie powraca do lekarza pierwszego i kardiolog do dalszej analizy i obróbki.

Zmiany w stylu życia

4 Limit lub uniknąć nadmiaru alkoholu, ponieważ może przyczynić się do trzepotania przedsionków.

5 obniżyć wysokie ciśnienie krwi poprzez spożywanie diety niskosodowej i coraz mnóstwo ćwiczeń i odpoczynku.

6 Treat podstawowych warunków, takich jak cukrzyca, choroba wieńcowa lub wysoki poziom cholesterolu, z zalecanymi przepisanych leków, ponieważ warunki mogą wywołać przedsionkowych epizody trzepotania.

Wskazówki

 • Oprócz szybkiego bicia serca, u pacjentów z trzepotaniem przedsionków może wystąpić ból w klatce piersiowej, zawroty głowy, omdlenia lub duszność.
 • Przed podjęciem nowego leku, ujawnić wszystkie inne leki i suplementy, aby uniknąć potencjalnych interakcji.

Przewlekłe problemy gazowe żołądka

Przewlekłe problemy gazowe żołądka


Gaz jest spowodowane połykaniem powietrza podczas jedzenia lub picia lub przez naturalny podział jesz. Nadmiar gazów jest zwykle spowodowane przez stan chorobowy lub nawyków żywieniowych. Zazwyczaj zmiany, co i jak jeść może kontrolować gaz.

Nadmiar gazów

Normalnych ludzi będzie czkawka lub przekazać gaz około 20 razy dziennie, według everydayhealth.com. Jeśli występują znacznie więcej gazu niż ten na dzień, to masz nadmiar gazów.

Objawy i przyczyny

Gaz może powodować przewlekłe bolesne wzdęcia w górnej części (żołądka) i dolnego odcinka przewodu pokarmowego. Może on również powodować żenujący wzdęcia gazu przechodzącego przez odbytnicę. Jako gaz opuszcza żołądek, to zbiera siarkę i bakterii z przewodu pokarmowego i dolnej okrężnicy, tworząc straszny zapach na emisję.

Warunki zdrowotne

Stan zdrowia, które przyczyniają się do nadmiernego gazu zwany zespół jelita drażliwego (IBS). Nadmiar gazów w żołądku przemieszcza się w dół przewodu pokarmowego. Zmiana diety i biorąc specjalny lek może pomóc w IBS.

Choroby refluksowej przełyku

Choroba refluksowa przełyku (GERD) jest chorobą, która powoduje, że nadmiar gazów w żołądku. GERD pogarsza jesz i ile powietrza połknąć podczas jedzenia.

Pokarmy, które powodują Gaz

Czego unikać, które mogą powodować gazu m.in. fasola, brokuły, kapusta, kalafior, mleka i produktów mlecznych, sztucznych substancji słodzących, brzoskwinie, śliwki, pomidory, owoce cytrusowe, brukselka, rzodkiewka, cebula, makaron, pszenica, sałata, rodzynki i napojów gazowanych .

Zapobieganie / Rozwiązanie

Jeśli chcesz zmniejszyć chroniczny problem gazu, stop gumy do żucia, gulping swoje jedzenie i picie i palenie w dół.

Przewlekłe gazu może być wspomagane poprzez enzymy trawienne w celu trawienia spożywanych pokarmów.

Rzadkich chorób, które czynią żołądka Swell dziecka

Rzadkich chorób, które czynią żołądka Swell dziecka


Żołądek noworodka mogą puchnąć z powodu przejadania się i zaparcia. Jednakże, może być również objawem bardziej poważnych chorób. Choroby te mogą obejmować choroby żołądkowo-przełykowy, nietolerancja laktozy, choroba Hirschsprunga lub martwicze zapalenie jelit.

Refluks żołądkowo-przełykowy choroby

Refluks żołądkowo-przełykowy Disease (GERD) jest rzadką chorobą, w której porusza się cieczy lub gazów w żołądku dziecka przełyku, które może spowodować, że dziecko pluć go. Objawy GERD może zawierać wymioty, uporczywy kaszel, zgaga, gazy, bóle brzucha i obrzęk i odmowę jedzenia.

Nietolerancja laktozy

Kiedy brzuszek dziecka pęcznieje, może być również spowodowane przez nietolerancję laktozy. Oznacza to, że żołądek dziecka nie jest w stanie strawić cukru laktozy, które często znajdują się w produktach mlecznych, sera, lodów i produktów mlecznych. Ciało brakuje enzymu zdolnego do rozbijania cukru podczas fermentacji. W rezultacie, może pęcznieć brzucha podczas konsumpcji produktów mlecznych.

Choroba Hirschsprunga

Choroba Hirschsprunga dzieje się w jelicie grubym niemowlęcia. Dzieci z tą chorobą może być zdolne do wywierania wypróżnienia ponieważ kału utknie i blokuje jelita. Mięśnie jelit są zazwyczaj odpowiedzialne za przesuwanie stołka. Komórki nerwowe w jelitach pomóc mięśnie wcisnąć stołek. Dziecko z tą chorobą nie ma tych komórek nerwowych. Blokada może powodować biegunkę i żołądka obrzęk.

Martwicze zapalenie jelit

Martwicze zapalenie jelit jest chorobą znaleźć u wcześniaków, które jest wynikiem uszkodzenia komórek, jelit i zapalenie jelita grubego. Uszkodzenia mogą doprowadzić do otworu w jelicie. Może to również prowadzić do zapalenia okrężnicy, a także może mieć wpływ na jelita cienkiego i grubego. Stan zapalny może również powodować obrzęk żołądka niemowlęcia.

Ostrzeżenie

Jeśli martwisz się, że Twoje dziecko ma którykolwiek z tych chorób lub innej choroby, należy zasięgnąć porady lekarza o możliwości diagnostyki i leczenia.

Homeopatyczne Leczenie żołądka refluks u niemowląt

Homeopatyczne Leczenie żołądka refluks u niemowląt


Żołądka refluks może być bolesne dla niemowląt. Niektórzy rodzice mogą nie dać ich dziecko leki na receptę dla jednej lub innego powodu. Jeśli jesteś rodzicem, który chce alternatywne leczenie refluksu żołądkowego, jest wiele do wyboru, w tym terapii homeopatycznych.

Refluks żołądkowy

Według www.babycenter.com, refluks żołądkowy może powodować niemowląt pluć się nadmiernie, kaszlu lub gag podczas karmienia, obudzić ich płacz lub arch ból w plecach podczas karmienia lub po.

Problemem wody

Problemem woda były stosowane do leczenia refluksu żołądka, między innymi takich jak objawy u niemowląt. Wody narzekać, zazwyczaj składa się z naturalnych składników, pomaga w leczeniu objawów refluksu żołądkowego u niemowląt.

Aloe Vera

Aloes jest stosowany od lat jako homeopatycznego lub alternatywnym leczeniu refluksu żołądkowego u niemowląt. Skonsultować się z lekarzem homeopatycznego, aby zobaczyć, jak wiele Sok z liści aloesu dać dziecku w leczeniu refluksu żołądkowego.

Pozycjonowanie

Umieszczenie dziecka w pozycji pionowej w czasie karmienia, a po około pół godziny, może pomóc oswoić objawów refluksu żołądkowego u niemowląt. Utrzymać dziecko w pozycji pionowej, jak to możliwe w czasie karmienia, a potem po karmieniu, utrzymanie dziecka w pozycji pionowej w siedzenia, huśtawka i niemowląt klin na 20 do 60 minut.

Masaż niemowląt

Możesz uspokoić dziecko, dając mu masaż niemowląt. Dziecięce techniki masażu może pomóc zrelaksować napięte lub przepracowany dziecko. Napięcie może nasilać objawy refluksu żołądkowego. Skonsultować się z masażysty lub poczytać książkę na masaż niemowląt do nauki techniki.