adcov.com

trygonelina

Farmakologicznym trygonelinę

Farmakologicznym trygonelinę


Trygonelinę jest hormonem naturalnie w produktach roślinnych. Jest pochodną witaminy B6. Głównym składnikiem kawy trygonelinę Uważa się, że przeciwmigrenowe, przeciwzapalne, antyseptyczne, rakotwórczy i działania hipoglikemicznego hipocholesterolemiczne. Może również działać jako środek pobudzający i uspokajający. Brak przepisów w miejscu, dotyczące produkcji i stosowania trygonelinę. To nie jest w wykazie materiałów toksycznych wymienionych w akcie kontroli toksycznych substancji. Dlatego trygonelinę ekspozycji na lek nie powoduje poziom toksyczności. Ponadto, nie ma poważne efekty uboczne trygonelinę odnotowano dotychczas.

Struktura i skład trygonelinę

Trygonelinę (N-metylo-nikotynowego) jest pochodną witaminy B6 o niskiej, gorzkiego smaku w porównaniu do kofeiny. Wiadomo również Coffearin, Coffearine i Gynesine. Jej zawartość w zielonych ziaren kawy wynosi między 0,6 procenta (w / w) do 1 procent (wag / wag). Po prażony w temperaturze 230 ° C, trygonelinę dzieli się kwas nikotynowy o około 85 procent z kilku cząsteczek niezmienione pozostałe w palonej beans.Trigonelline jest wytwarzany w zielonych ziaren kawy za pomocą kwasu nikotynowego (kwas pirydyno-3-karboksylowy) metylowanie z użyciem metioninę rodzaj aminokwasu zawierającego siarkę. Trygonelinę, prawdopodobnie najbardziej znaczący element, który przyczynia się do nadmiernej goryczy w kawie, jest rozpuszczalny w wodzie, w 100 proc. Przy 424 ° F, to rozmraża się czystej postaci krystalicznej. Rozpad trygonelinę zaczyna w przybliżeniu na 378 stopni C.

Efekty biologiczne trygonelinę

Preparaty doustne kozieradki, jednej z substancji zawierających trygonelinę, stosując ekstrakcję gorącą wodą są uważane za posiadające właściwości przeciw biegunce i przeciwgorączkowe. Ekstrakt Znane jest również skuteczne w odmłodzenie włosów i wzmocnienie paznokci. Trygonelinę narażenia ludzi występuje, gdy rośliny zawierające trygonelinę są doustnym oraz 20 procent związku jest wydalane z moczem.

Trygonelinę narażenia ludzi mogą mieć kilka właściwości lecznicze, takie jak środki przeciw migrenie, anty-rakotwórcze (macicy i wątrobie), działania antyseptyczne, hipoglikemii i hipocholesterolemiczne,. Jest to metabolit niacyna występuje u ludzi, których wiadomo, że składnik o ponad recepty witaminy, które mogą być stosowane jako ochrona hiperlipidemię i hipocholesterolemicznego. Niacyna jest utworzony w postaci tabletki o typowym dawkowaniu wynoszącym od 1 do 2 g, dwa lub trzy razy dziennie.

Trygonelinę i rak

Nie ma istotnej dowody dotyczące trygonelinę do leczenia raka. Jednakże badania anty-rakotwórczość wykazały, że trygonelinę wykazywał działanie przeciw rakotwórczy dla P-388 u myszy z białaczką limfocytową. Trygonelinę może odgrywać rolę w zależnym od estrogenów rakiem sutka i może być bardzo pomocne, z występowaniem raka jelita grubego. Według badań przeprowadzonych przez naukowców z Texas AgriLife, może trygonelinę również działać jako hormonu.

Biodostępność

Kozieradka i kawy są powszechnie występujące i powszechnie znane substancje zawierające trygonelinę. Nasiona kozieradki zawierają od 45 do 60 procent węglowodanów, głównie śluzowatej włókno; 5 do 10 procent stałych eteryczne (lipidy); Od 20 do 30 procent białka o wysokiej tryptofanu i lizyny; pirydyna alkaloid -trigonelline typu (0,2 do 0,36 procent), gentianine, cholina (0,5 procent) i carpaine. Główną część trygonelinę jest podzielony na pirydyny i kwasu nikotynowego pożyczki gorzki smak nasion.

Kawa zawiera wiele związków biologicznie czynnych, w tym trygonelinę, nadając mu charakterystyczny zapach i smak. Inne źródła wspólnego spożywcze zawierające trygonelinę m.in. jęczmienia, kukurydzy, kantalupa, cebula, soja, groch i pomidory. Około 5 procent niacyny podjęte przekształca się trygonelinę.

Możliwe działania niepożądane

Nie ma żadnych skutków ubocznych trygonelinę odnoszące się do związku w substancji. Ekstrakt z kozieradki pospolitej, zawierającej trygonelinę jest uważane za bezpieczne do stosowania leczniczego. Jednak nadmierne ilości środków zawierających trygonelinę może prowadzić do biegunki, która utwardza ​​się po specyficzne żywności przerwane. Do 100 gramów produktu spożywczego, takiego jak kozieradki, powinny być stosowane do celów terapeutycznych. Inne możliwe działania niepożądane to nudności i trygonelinę stres jelit. Zewnętrzne stosowanie jakiejkolwiek substancji zawierającej mogą trygonelinę prowadzić do podrażnienia skóry. Z tych powodów. wszelkie środki do domu zawierające trygonelinę należy przyjmować z ostrożnością.

Pokarmy, które przyspieszają estrogenów

Pokarmy, które przyspieszają estrogenów


Estrogen jest naturalnym hormonem zarówno u mężczyzn jak i kobiet, ale dominuje u kobiet, a jest ich hormon płciowy. Ponieważ niektóre pokarmy zawierają hormonów i może przyspieszyć hormonu gromadzeniu się w organizmie, wybierając dietę mądrze, pobyt z dala od żywności przetworzonej i szybko, ma znaczenie. Jest to szczególnie ważne po kobieta uderza 30 lat, kiedy równowaga hormonalna zaczyna się zmieniać.

Wołowina

Pelety hormonalne wszczepiane pod skórę bydła, aby rosły grubsze szybciej. Program Cornell University na badania nad rakiem piersi stwierdza się, że istnieje sześć różnych hormonów stosowanych w produkcji wołowiny w tym, estradiolu (podobnej do estrogenów i progesteronu), zarówno naturalnych żeńskich hormonów płciowych. Są również dwa typy męskich hormonów płciowych i dwa rodzaje hormonów syntetycznych w tej grupie. Federal Regulations, pozwalają na stosowanie tych hormonów u bydła i owiec, a nie dla drobiu i świń.

Wiele produktów mlecznych mogą być splecione z hormonami. W organizmie, wszystkie te naśladują prawdziwe sztuczne hormony estrogenowe. Niektórzy uważają, że jest to jeden z powodów, dziewczyny osiągnięcia dojrzałości płciowej w młodszym wieku. Kobiety, jednak możliwe jest estrogen przyspieszenia żywność może przyczynić się do raka, w tym raka sutka.

Kawa

Jeden estrogenów przyspieszenie żywności może być kawa. Science Daily na badaniu przez Texas AgriLife badań, które odkrył związek w kawie, zwany trygonelinę lub "wyzwalania", był estrogenów. Może przyspieszyć wzrost guza w zależnym od estrogenów rakiem sutka. "Zależnych od estrogenów guzy w obecności estradiolu będą rosły szybciej," powiedział naukowiec dr Clinton odżywianie Allred. Allred powiedział: "Jeśli używasz tych komórek w warunkach laboratoryjnych, można określić, czy coś jest estrogenów, ponieważ będą one dosłownie się guz rośnie szybciej." Związek estrogenów nie powoduje raka, ale przyspiesza wzrost istniejących guzów estrogenowych.

Pestycydy w warzywach i owocach

Świat pestycydów, które osiąga stole, a także inne zanieczyszczenia chemiczne, może również przyspieszyć estrogenów oddzieliły się od jedzenia wspólnych warzywa i owoce. Wiele przetworzonej żywności może stanowić zagrożenie. Niektórzy ludzie decydują się jeść tylko owoce i warzywa organicznych w wyniku, a zarówno produkcja i konsumpcja żywności ekologicznej jest na wzrost w Stanach Zjednoczonych od dziesięcioleci.

Dominacja Estrogen jest przedmiotem zainteresowania zarówno mężczyzn jak i kobiet z innych powodów, w tym zmęczenia i depresji, zmiany nastroju i uderzenia gorąca, bóle głowy i migreny, i wielu innych dolegliwości.

Najlepsza rada, od lekarzy jest jeść zrównoważonej diety, niskie w przetworzonej żywności, jedzenia mięsa oszczędnie, jeśli w ogóle, nie overindulge w kawie, przejdź ekologiczne, jeśli czujesz, że nie może być szansa estrogenów gromadzeniu się w organizmie i uzyskać znaczne odpoczynek i ćwiczenia.