adcov.com

triplegia definicja

Proponowana definicja i klasyfikacja z Porażeniem Mózgowym

Proponowana definicja i klasyfikacja z Porażeniem Mózgowym


Narodowego Instytutu Chorób Neurologicznych i udar mózgu lub NINDS, porażenie mózgowe określa jako "jednego szeregu zaburzeń neurologicznych pojawiających się w niemowlęctwie lub wczesnym dzieciństwie, a wpływają na ruchy ciała stałe i koordynacji mięśni, ale nie pogarszają się z czasem." Porażenie mózgowe wynika z nieprawidłowego rozwoju mózgu. Większość ludzi z porażeniem mózgowym mają stan od urodzenia, chociaż w niektórych przypadkach jest rezultatem urazu okresie niemowlęcym.

Diagnoza

Podczas gdy większość ludzi ma porażenie mózgowe od urodzenia, diagnoza nie może być określona bezpośrednio. Wczesne objawy porażenia mózgowego to mimowolne ruchy, napięte mięśnie i opóźnienie umiejętności motoryczne, takie jak czołganie się i chodzenia. Lekarze mogą wykorzystywać testy, takie jak obrazowanie metodą rezonansu magnetycznego lub tomografii komputerowej, w celu potwierdzenia diagnozy porażeniem mózgowym. Konkretne diagnozy może być sklasyfikowane według zakresu ruchu i liczby ramion dotyczy.

Klasyfikacje kończyn

Klasyfikacje z porażeniem mózgowym określona przez liczbę kończyn dotkniętych są czterokończynowe, porażenie mózgowe, porażenie, triplegia i monoplegia. Quadriplegia i porażenie mózgowe zarówno obejmować upośledzenie wszystkich czterech kończyn. Jednak porażenie mózgowe wpływa nogi więcej niż robi Quadriplegia. Porażenie oznacza porażenie mózgowe, która wpływa jedynie po jednej stronie ciała. Triplegia upośledza trzech kończyn, zwykle obie ręce i jedną nogę, według Fundacji Ontario dla porażeniem mózgowym. Monoplegia dotyczy tylko jednej kończyny, zwykle ramię.

Klasyfikacja wg kierunku

Upośledzenie ruchu spowodowane porażeniem mózgowym należy do jednej z trzech klasyfikacjach: spastyczne, athetoid i ataksyjne.

Spastyczne porażenie mózgowe

Widocznym objawem spastyczne porażenie mózgowe jest napięte mięśnie. Gdy nadużywane, mogą stać się słabe mięśnie, powodując niezdarny ruch. Leczenie porażenia mózgowego spastyczne na rozluźnienie mięśni, koncentruje i może obejmować fizykoterapię, mięśni-relaksujące leki, i szelki dla rozciągania mięśni. Spastyczne porażenie mózgowe wynikiem uszkodzenia kory mózgowej mózgu.

Athetoid Porażenie mózgowe

Objawy athetoid porażeniem mózgowym to mimowolne ruchy i problemy z mówieniem. Naprzemienne napięcie mięśni powoduje mimowolne ruchy związane z athetoid porażeniem mózgowym. Nadmiarową ilość ruchów twarzy powoduje trudności mowy. Fizykoterapii i terapii mowy może pomóc złagodzić objawy. Zgodnie z porażeniem mózgowym Source, athetoid mózgowym porażeniem dziecięcym stanowi 25 procent wszystkich przypadków. Uszkodzenia jąder podstawy, znajduje się w śródmózgowia powoduje athetoid porażenie mózgowe.

Ataksyjne Porażenie mózgowe

Ataksyjne porażenie mózgowe, spowodowane przez uszkodzenia móżdżku mózgu, stanowi tylko 5 procent do 10 procent wszystkich porażeniem mózgowym przypadkach, zgodnie z porażeniem mózgowym Source. Uszkodzenia móżdżku, który kontroluje równowagę i koordynację, powoduje problemy koordynacyjne i niską wagę. Innym problemem objawem ataktycznymi cerbral porażeniem dziecięcym jest drżenie. Na przykład, wstrząsy mogą zadanie zbieranie kawałek kompleksu żywności. Ataktycznymi porażenie mózgowe leczenia mogą obejmować leki, takie jak benzodiazepiny, prymidon i zmniejszenia objawów.

Rozważania

Aby utworzyć szczegółową diagnozę porażeniem mózgowym, lekarze łączą klasyfikacji ruchu w klasyfikacji kończyn. Na przykład, lekarz zakwalifikuje przypadek porażenia mózgowego, powodując mimowolne ruchy jednakowo we wszystkich czterech kończynach jak ataktycznymi quadriplegia.

Definicja medyczny Delirium & Dementia

Definicja medyczny Delirium & Dementia


Delirium i demencję są najczęstsze przyczyny braku funkcjonowania psychicznego, zgodnie z Merck Manual. Osoby z jednego albo obu z tych zaburzeń nie jest w stanie rosnąć, zachowuje i użyć wiedzy w zwykły sposób. Delirium i demencji mogą występować razem, ale ich definicje medyczne są bardzo różne.

Delirium

Delirium rozpoczyna się nagle, powoduje zmiany w funkcjonowaniu umysłowym i często odwracalne według definicję medyczną. Delirium wpływa głównie uwagę. Osoby z delirium są często zdezorientowani, nie mogąc jasno myśleć, a może być hiper jednej minuty, w stanie uśpienia, jak obok. Istnieje wiele przyczyn delirium. Może to wystąpić w każdym wieku. To jest bardziej powszechne wśród osób starszych, ze względu na zmiany w mózgu, które występują wraz z wiekiem. Delirium wpływa 15 procent do 50 procent hospitalizowanych osób, które są 70 lub starszych, zgodnie z Merck Manual. Jest to powszechne wśród mieszkańców domu opieki.

Demencja

Osoba z demencją coraz gorzej z czasem. Choroby postępuje powoli i jest najczęściej nieodwracalny. Otępienie zazwyczaj wpływa na pierwsze osoby krótkoterminową pamięć. Inne problemy, że osoba z demencją mogą mieć m.in. problemy z językiem, planowaniu i wyrok, prostych obliczeń matematycznych, a ruch według definicji medycznej. Wiek jest czynnikiem ryzyka dla wspólnej demencji. Gdy choroba postępuje, funkcje umysłowe pogorszy się w zależności od tego jaka część mózgu jest chora.

Diagnoza

Do rozpoznania otępienia, majaczenie należy wykluczyć jako przyczynę zaburzenia psychiczne. Ludzie, którzy mają demencję są w grupie zwiększonego ryzyka także mając delirium. Delirium jest nagłe pojawienie się deficytów pamięci i percepcji i może być uleczalna. Diagnozowanie majaczenie oparte jest na obserwacji osób podejrzanych o to. Nie ma żadnych specyficznych testów diagnostycznych dla delirium. Diagnoza jest brakowało w ponad 50 procent przypadków, według dr John Burton z Johns Hopkins. Najczęstszą przyczyną delirium jest demencja. To może się pogłębić, jeśli osoba z demencją ma także zakażenie, jest w nieznanym środowisku, podejmuje niektóre leki lub jest w bólu.

Zapobieganie Delrium

Najważniejsze w unikaniu delirium jest znalezienie przyczyny tego. Przyczyną może być poważna choroba wątroby, płuc, serca, mózgu lub nerek do czegoś prostego jak obcym środowisku. Dokładne badanie fizykalne przez wykwalifikowanego pracownika medycznego jest pierwszym krokiem w zapobieganiu delirium. Traktować przyczyny, jak tylko możliwe. Dopóki nie określono przyczyny, unikać osoby za pomocą środków psychoaktywnych, mieć spokojne środowisko, obejmują osoby w działalności w ciągu dnia, zachować środowisko ciemno i cicho w nocy, upewnij się, że osoba nosi okulary i inne wzroku i słuchu wspomagające urządzenia, jak to konieczne, i nie używać ograniczeń.

Zapobieganie demencji

Według dwóch badań w 12 sierpnia, 2009, kwestii Amerykańskiego Stowarzyszenia Medycznego, długoterminowe nawyki zdrowego stylu życia może zmniejszyć ryzyko spadku umysłowej w starszym wieku. Badania sugerują, że zaburzenia intelektualne nie są całkowicie kontrolowane przez genetykę. Twój styl życia i inne czynniki odgrywają rolę w ryzyko rozwoju demencji.

Nie ma szczepionki, która będzie zapobiegać demencji, i nie ma gwarancji, że zdrowe nawyki zapobiega demencji u wszystkich, że ich zawód. Zdrowych wyborów stylu życia w odniesieniu do żywienia, diety, ćwiczeń i aktywności umysłowej i społecznej, może obniżyć ryzyko zachorowania na demencję i innych zaburzeń funkcji poznawczych.

Definicja zależności do ubezpieczenia zdrowotnego

Definicja zależności do ubezpieczenia zdrowotnego


Ubezpieczenie jest regulowane na szczeblu państwowym, więc każdy stan ma nieco inne zasady i przepisy dotyczące leczenia i identyfikacji utrzymaniu na ubezpieczenie zdrowotne. Jednak zdecydowana większość państw przyjęły niemal identyczne definicje "uzależnione" w celu określenia zasięgu kwalifikowania ubezpieczeń zdrowotnych. Poprzez zrozumienie różne klasyfikacje utrzymaniu i potencjalnych podopiecznych, identyfikacji członków rodziny nie kwalifikują będzie dużo łatwiejsze.

Współmałżonek

Do określania zasięgu kwalifikowalności ubezpieczenia zdrowotnego, twój małżonek jest zawsze zależna. Niezależnie od rodzaju zakupionego planu opieki zdrowotnej, lub które pracodawca zapewnia, możesz to współmałżonka na tym planie. Jeśli nastąpi rozwód, Twój wówczas były małżonek nie jest już uprawniony do otrzymania pokrycia w ramach swojego planu. Do rozliczeń i fakturowania jednolitości, większość firm ubezpieczeniowych zdrowia nadal będą płacić roszczeń i ubezpieczyć ex-małżonka na pozostałą część miesiąca, w którym rozwód został zakończony. Pod koniec tego miesiąca, twój były małżonek nie będą już chronione przez ubezpieczenie zdrowotne, a przewoźnik nie zapłaci żadnych dalszych roszczeń.

Partnerzy krajowi

Nie każda firma ubezpieczeniowa uzna państwo lub na utrzymaniu partnerów krajowych kwalifikują się do otrzymania ubezpieczenia zdrowotnego. Kwestia partnerstw krajowych i ubezpieczenia pozostaje w toku kontrowersyjna debata. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku partnerstwa krajowego dotyczy pary tej samej płci. Wiele państw i przewoźnicy ubezpieczeniowe zdecydowały się korzystać partnerów krajowych na utrzymaniu kwalifikują się do pokrycia, ale tylko wtedy, gdy ubezpieczony może stanowić podstawowy dowód stabilności relacji i czasu trwania. Te nośniki, które zapewniają korzyści par tej samej płci często wymagają przedstawienia aktu małżeństwa, nawet jeżeli państwo, w którym mieszkasz nie popiera związki homoseksualne. Zaskakująco wiele firm ubezpieczeniowych oprzeć heteroseksualnych partnerów krajowych obejmujących więcej niż homoseksualnych partnerów i ograniczyć damsko-męskich par nie będących małżeństwem od otrzymania korzyści.

Dzieci

Firmy ubezpieczeniowe zawsze wyświetlać małoletnich dzieci na utrzymaniu. Definicja "dzieci" w tym przypadku jest rozszerzona o swoje naturalne dzieci krwi, dzieci adoptowane, a nawet krok dzieci. Większość ubezpieczeń zdrowotnych nie pobiera wyższą premię dla rodzin z większą liczbą dzieci niż dla osób z mniej. Jeśli masz 10 dzieci, Twoja premia polityka byłaby wyższa niż gdybyś miał tylko jedno dziecko. Twoje dzieci są uważane za pozostające na utrzymaniu i mogą być pokryte przez ubezpieczenie zdrowotne, niezależnie od tego, czy mieszkają w domu. To jest najczęściej po rozwodzie, gdy jedno z rodziców jest zobowiązany do zapewnienia opieki medycznej, ale nie przyznano również prawo do opieki mieszkaniowej. Jednakże biorąc pod uwagę przybranych dzieci, jeśli drugie małżeństwo kończy się rozwodem również, dzieci biologiczne drugiego byłego małżonka nie są już uważane za własne dzieci, a następnie są niekwalifikowalne do pozostają objęte planu.

Dzieci partnera krajowego

Dalsze mylące i komplikuje definicję uzależniona od świadczeń ubezpieczenia zdrowotnego jest obecność dzieci w partnerstwie krajowym. Biologicznych i adoptowanych dzieci z podstawowych ubezpieczenia mogą być pokryte bez pytania. Jednak komplikuje, gdy krajowy partner ma swoje własne dzieci. Jeśli twój partner jest tej samej płci, a przewoźnik ubezpieczenia chce rozszerzyć zasięg do tej osoby, a następnie w tym dzieci swojego partnera w ramach definicji kwalifikują zależne nie powinno być zbyt trudne. Niestety, nie ma gwarancji, że firma ubezpieczeniowa będzie zdefiniowanie dzieci swojego partnera życiowego, jako uprawnionych utrzymaniu, niezależnie od tego, czy twój partner jest objęty. Definicja zależne, rozważając dzieci krajowego partnera, może być mylące i trudne do przewoźnika ubezpieczenia zdrowotnego, a często jest sztywna lista kryteriów, które muszą być spełnione w celu zamontowania w granicach definicji przedsiębiorstwa.

Dorosłych dzieci

Żadnych dzieci, które są uznane za kwalifikujące się utrzymaniu przez przewoźnika ubezpieczenia zdrowotnego będą rozpatrywane tylko jako takie, dopóki nie są niezależne. Zdecydowana większość państw i firm ubezpieczeniowych identyfikacji utrzymaniu dzieci małoletnich poniżej 18 roku życia i zaprzestać świadczenia ubezpieczenia zdrowotnego na koniec miesiąca, w którym następuje dziecka urodziny. Zazwyczaj tylko dwa wyjątki, które pozwalają istnieją nadal zapewnienie ubezpieczenia zdrowotnego do swoich dorosłych dzieci: jeśli dziecko staje się studentem w pełnym wymiarze godzin na uczelni lub innej instytucji szkolnictwa wyższego, bezpośrednio po ukończeniu szkoły średniej, jej zasięg będzie kontynuowana aż do jej ukończenia kolegium lub jej 23. urodziny; jeśli dziecko jest upośledzone umysłowo i niezdolne do samodzielnego życia po 18 roku życia, a jego zasięg to pozostanie w mocy na czas nieokreślony i będzie zawsze mieścić się w definicji zależne. W marcu 2010 roku prezydent Obama podpisał ustawę ustawy o ochronie pacjentów i niedrogiej opieki oraz ustawy Pojednanie z 2010 roku, który upoważniony, że przed końcem roku, przewoźnicy zdrowia musi pozwalać dzieciom dorosłych członków ubezpieczonych, aby pozostać na utrzymaniu aż pokryte ich 26th urodziny, ale tylko wtedy, gdy rodzic wybiera w celu kontynuacji.

Definicja wodobrzusze

Artykuł zawiera definicję wodobrzusze dla ogółu społeczeństwa, z informacjami na temat objawów, rodzaje, przyczyny, leczenie i niektórych historii wodobrzusze. Łączy również czytelnikowi znany organizacji bada wodobrzusze.

Definicja i rozpoznanie

Doświadczasz dyskomfortu w jamie brzusznej, co może zwiększyć się do rzeczywistego bólu. Twój żołądek czuje się nadęty i rozciągnięte, a obejmujące skórę czuje się mocno. Ci trudno uzyskać pełny oddech i ciśnienie na brzuchu robi się niedobrze. Możesz mieć wodobrzusze.

Wodobrzusze jest warunkiem, który powoduje, że płyn do gromadzenia się w jamie otrzewnowej, lub, jamy brzusznej, co z kolei może powodować powyższe objawy. Inne nazwy tej choroby to płyn otrzewnej jamy otrzewnowej nadmiaru płynów i obrzęk, hydroperitoneum brzucha.

Gdy mamy do czynienia z wodobrzuszem, istotne jest, aby podkreślić, że wodobrzusze, a nawet poważnych, zagrażających życiu warunkach, jest objawem większej i bardziej poważnych problemów. Chociaż objawy mogą być traktowane, więc musi przyczyna.

Przyczyny

Przyczyny wodobrzusza może to marskość i ciężkiej choroby wątroby, zapalenie wątroby, raka wątroby, zastoinowa niewydolność serca, zaciskające zapalenie osierdzia, zespół Meig, w niedoczynności tarczycy, zapalenie naczyń, zespół nerczycowy, zapalenie trzustki oraz trzustki i raka jajnika. Wodobrzusze może być skutkiem ubocznym od poddawanych terapii, takich jak promieniowanie i chemioterapię i może wynikać z wewnętrznym krwawieniem po wystąpieniu urazu.

Wodobrzusze był znany w przeszłości jako "obrzęk", ale we współczesnej terminologii medycznej, obrzęk, teraz staje się kompleksowe określenie nadmiar płynu gromadzącego się w organizmie. Wodobrzusze jest bardziej specyficzne określenie, odnosząc się do patologii płynu zbierającego się w jamie brzusznej.

U zdrowych ludzi błony wykładziny brzucha i ochrony narządów, zwykle zawierają niewielkie ilości cieczy. Kobiety mają więcej płynów niż mężczyźni (aż 20 ml w czasie miesiączki), ale ogólna kwota jest wciąż mała. Przy nadmiarze (albo puchlinowy) płyn gromadzi się w jamie, ale korpus 1 może gromadzić się do 4 litrów niewielkie wodobrzusze i od 10 do 12 l ciężkich wodobrzusze (napięta brzucha).

Płyn puchlinowy, które mogą pochodzić z naczyń włosowatych, wątroba, trzustka lub układ limfatyczny zbiera się w jamie brzusznej, co przesięku lub wysięku. Płyn przesięku może wynikać z podwyższonego ciśnienia w żyle wrotnej. Wysięk płynu, płyn, który jest aktywnie wydzielane jest zwykle w wyniku zapalenia lub nowotworu.

Zabiegi

Leki na wodobrzusze obejmują sól i / lub ograniczenie wody, leki (leki moczopędne), leki, które blokują aldosteronu w korpusie (hormonem, który działa w celu zwiększenia retencji soli), usunięcie płynu albo przez bocznik lub igły paracentezą i wątroby lub nerki.

W paracentezą brzusznej igłę służy do usuwania próbki cieczy, albo do kanalizacji nienormalnego gromadzenia. Usunięcie płynu jest często korzystne, aby ułatwić oddychanie pomaga złagodzić objawy i dolegliwości, ale ważne jest, że przyczyna znaleźć i leczyć.

Na przykład, kompozytor, Ludwig von Beethoven, przeszedł paracentezy dużej pojemności w 1827 roku za to, co nazywa się "obrzęk". Procedura ulgę jego objawy, ale przyczyna (niewydolność wątroby) spowodowało jego śmierć dwa dni później.

Historia

Warunkiem gromadzenia się płynu, w przeszłości znany jako obrzęk i teraz określany wodobrzusze, była zawsze uważana stan zagrażający życiu.

Warunek ten został opisany i przepisywany zarówno dla całej ludzkiej historii. To był nawet postrzegany jako boskiej karze za przysięgę wyłączników. Zabiegi istniał już w 20 roku pne, kiedy Roman naukowiec i Aulus Cornelius Celsus Encyklopedysta powiedział, że opracował pierwszy znany wykorzystanie paracentezą skutecznie leczyć nadmiar płynów w organizmie.

Expert Insight

W czołówce trwających badań nad wodobrzusze jest International Club wodobrzusza (ICA), która została założona w 1990 roku ICA skupia się na "wspieranie badań naukowych w dziedzinie zaawansowanej marskości wątroby i jej powikłań (wodobrzusze) i poprawę konsensusu Eksperci na definicji klinicznych i zaleceń dotyczących leczenia danego pacjenta, "według misji ICA jest. Spotkania odbywają się na całym świecie, a dokumenty i prace na temat wodobrzusza są dostępne.

Definicja Renal Failure wewnątrznerkowym

Definicja Renal Failure wewnątrznerkowym


Kiedy nerki pracują prawidłowo, to zrównoważyć elektrolitów, soli i wody, jak i usuwania produktów przemiany materii z krwi. Jednak mogą pojawić się problemy z nerkami. Wewnątrznerkowe, znany również jako wewnętrzna, ostra niewydolność nerek (ONN) upośledza czynność nerek.

Znaczenie

Ostra niewydolność nerek występuje, gdy nadmiar płynów, produktów odpadowych i elektrolity budować w organizmie, a nie są filtrowane z organizmu.

Definicja

Intarenal ARF się dzieje, gdy nie ma uszkodzenia lub uszkodzenie nerek, które prowadzi do utraty funkcji, według Nefrologii Channel.

Przyczyny

Według Amerykańskiej Fundacji Towarzystwa Urologicznego, wewnętrzne ARF wyniki od leków takich jak penicylina, jak ostre lub choroby martwica kanalików (ATN), ostre śródmiąższowe zapalenie nerek (AIN) i ostre zapalenie kłębuszków nerkowych (AGN).

Objawy

Objawy wewnętrzną ARF są wysypka, boku ból i zamieszanie, według Nefrologii Channel.

Leczenie

Prawidłowa funkcja nerek może być przywrócony z leczenia. Dzieje się tak, gdy lekarz leczy przyczyn, takich jak wysokie ciśnienie krwi, toksyn lub urazu.

Definicja negatywnych kalorii Foods

Zapomnij o "negatywne" konotacji w "negatywnych kalorii żywności", ponieważ w rzeczywistości mają bardzo pozytywny wpływ na nasz organizm. Są to produkty, które powinny być zawarte w każdej zdrowej diety. Jednak jest jeszcze większa zachęta do spożywania tych produktów.

Definicja

Negatywne calorie żywności są pokarmy, które są uważane używać więcej energii metabolicznej niż zawierają. Ujemne kaloryczna są naturalnie niskokaloryczna, a więc uważa się, że ilość kalorii stosowane w procesie żucia, trawienie i eliminuje jest większa niż ilość kalorii zawartej w żywności.

Funkcja

Wielu ludzi korzysta z tych produktów, w ramach programu utraty wagi, aby móc je więcej produktów bez dodatku kalorii.

Dodatkowych korzyści

Dodaje się błonnik niektórych pokarmów również daje uczucie trwałego pełni.

Przykłady

Niektóre owoce i warzywa uważane negatywne kalorie są szparagi, jabłka, buraki, marchew, kalafior, seler, żurawiny, ogórek, grejpfrut, zielona fasolka, kapusta pekińska, sałata, cebula, pomarańcze, papaja, rzodkiewki, szpinak, truskawki, mandarynki, rzepa i cukinia.

Ostrzeżenie

Chociaż może wystąpić szybka utrata wagi, dieta tylko ujemnych kalorii żywności nie zapewni odżywczo zrównoważonej diety i nie jest zalecane. Przed rozpoczęciem programu odchudzania należy skontaktować się z pracownikiem służby zdrowia.

Definicja wirusa Biologia

Definicja wirusa Biologia


Wirusy są przyczyną wielu chorób infekcyjnych, a celem wielu szczepionek. Wirusy zakażają prawie wszystkie rzeczy, od żywych zwierząt i roślin aż do najmniejszych bakterii. Istnieje debata, czy wirusy są żywymi.

Ogólnej definicji

Princeton University określa wirusa biologiczną jako "ultra-mikroskopowej czynnika zakaźnego, który replikuje się tylko w komórkach gospodarza dziennego". Wirus biologiczna jest kawałek materiału genetycznego, albo DNA albo RNA, otoczony warstwą białka. Wirusy brakuje kilka ważnych cech organizmów żywych, takie jak zdolność do uzyskania i przekształcenia energii.

Wirusy DNA

Wirusy DNA przeprowadzić DNA jako ich materiału genetycznego. Wewnątrz komórki gospodarza, DNA wirusa jest wykorzystywany przez komórkę gospodarza, do reprodukcji wirusa. Wirusy wspólne DNA wirusa brodawczaka ludzkiego, m.in. opryszczkę i ospę.

Wirusy RNA

Wirusy RNA, znane również jako retrowirusów, przeprowadzić RNA ich materiału genetycznego. Wewnątrz komórki gospodarza, wirusowe RNA wirusa skopiowany na DNA. Ten DNA jest włączony do chromosomów gospodarza. Ludzki wirus niedoboru odporności, lub HIV, to wirus RNA.

Definicja kortykosteroidów

Kortykosteroid jest hormon produkowany w mózgu. Może on być utworzony w sposób naturalny lub syntetyczny. Hormon ten jest powszechnie uznawany i stosowany w leczeniu bólu wielu przewlekłych chorób.

Definicja

Kortykosteroidy hormony przeciwzapalne utworzone w korze nadnercza. Kortykosteroidy syntetyczne zostały stworzone, aby pomóc zmniejszyć obrzęk i ból.

Zabiegi

Kortykosteroidy, stosowane są w leczeniu zapalenia stawów, zapalenia jelita grubego Crohna, astmy i zwyrodnieniowych problemy płyt.

Efekty krótkoterminowe

Ta klasa leków / hormonów jest skuteczna w redukcji obrzęku i może hamować odpowiedź immunologiczną, takich jak automatyczne reakcji alergicznej.

Ryzyko długoterminowe

Długotrwałe stosowanie kortykosteroidów może prowadzić do utraty gęstości kości i ścieńczenie skóry.

Administracja

Kortykosteroidy mogą być podawane przez wstrzyknięcie, tabletki doustnej lub inhalatora odmierzającego dawki.

Wspólne Kortykosteroidy

Kortyzon i prednizon są dwa powszechnie stosowane w leczeniu kortykosteroidami.

Definicja progresywnego oporu

Definicja progresywnego oporu


Trening progresywny opór pozwala na stopniowe kondycjonowania mięśni nad ustalonym terminie przez bieżących wzrost ilości odważników zniesione. Ostatecznym celem jest krokowego, który jest rozszerzenie tkanek otaczających innych pojedynczych komórek, a także prowadzi do augmentacji mięśni.

Historia

Progresywny opór jest jednym z najbardziej prymitywnych metod treningu w kulturystyce. Koncepcja została wprowadzona w życie już w czasach starożytnej Grecji. Milo z Kroton, znany zapaśnik z Włoch, uważa się, że był zatrudniony w jego techniki szkolenia.

Korzyści

Jedną z głównych korzyści z postępującej treningu oporowego jest to, że pozwala on swoje ciało i mięśnie naturalnie zbudować do tego, co są w stanie osiągnąć bez zbytniego nacisku na nich i próbuje zmusić przerost występuje nienaturalnie.

Rozważania

Mimo, że waga jest podnoszony jest istotną częścią systemu progresywnego oporu, konieczne jest również, aby zwrócić uwagę na zakresy powtórzeń. Na przykład, jeśli człowiek może zrobić jeden przedstawiciel podnoszenia spinlock regulowane hantle, że posiada dwa 100 funtów, jest oczywiście kulturysta. Osoba, która może unieść ciężar 15 hantle stałych lb. dla 25 powtórzeń jest bardziej podnoszącego energii niż kulturysta.

Efekty

Definicja mięśni, większa wytrzymałość, zwiększona wytrzymałość i kultywowanie trudniejsze system treningu są niektóre z pozytywnych efektów, że progresywny system odporność może mieć na osoby korzystającej z zasady stopniowego oporu.

Nieporozumień

Niektórzy ludzie stają się zbyt pewni siebie, gdy widzą wyniki progresywny system oporu działa skutecznie i może w związku z tym, rosną zbyt wygodne w ćwiczeniach, które doprowadziły ich do tego punktu. Kluczem do progresywnego oporu jest stale wcisnąć się aż przewyższyć każdego nowego wyzwania, które można ustawić. W ten sposób pojęcie "plateau" można uniknąć.

Definicja z pierwotnym nadciśnieniem

Definicja z pierwotnym nadciśnieniem


Pierwotne nadciśnienie, powszechnie określane jako wysokie ciśnienie krwi podnosi ryzyko wystąpienia poważnych problemów zdrowotnych, takich jak zawał serca i udaru. Można jednak mieć to na lata nie wykazując objawów, pozwalając, aby przejść niezauważony, nawet wtedy, gdy ciśnienie krwi jest niebezpiecznie wysoki - około jedna trzecia Amerykanów z wysokim ciśnieniem krwi, nawet nie wiedzą, że są dotknięte. Dobra wiadomość: Po zidentyfikowaniu pierwotne nadciśnienie tętnicze, można podjąć kroki, aby ją kontrolować i uniknąć związanych z tym problemów.

Ciśnienie krwi

Ciśnienie krwi jest miarą tego, jak wiele krwi pompy serce i opór napotka, gdy płynący przez tętnic. Wyższa objętość krwi i węższe tętnice, wyższe ciśnienie krwi.

Świadomość

Niektóre osoby z nadciśnieniem pierwotnym mają objawy, takie jak bóle głowy, zawroty głowy, matowe lub krwawienia z nosa. Jednak te rzadko pojawiają się znaki ostrzegawcze, dopóki problem nie jest poważny, może nawet zagrażać życiu. Dlatego ważne jest, aby mieć sprawdzane ciśnienie krwi co najmniej raz na dwa lata, począwszy od wieku 20 lat, lub częściej, jeśli tak zalecił lekarz. Pokazy ciśnienie krwi często są dostępne w lokalnych imprezach, takich jak targi zdrowia, jak również za pośrednictwem maszyn drogeryjno - ale należy pamiętać, że maszyny te nie zawsze są dokładne.

Przyczyny

Nadciśnienie pierwotne, z definicji, nie do zidentyfikowania przyczyny. Jednak niektóre czynniki zwiększają ryzyko wystąpienia nadciśnienia pierwotnego, w tym wieku (starsi ludzie są w grupie podwyższonego ryzyka), rasy (Czarni są w grupie podwyższonego ryzyka) i rodzinną historią choroby.
Nadwaga, nie wykonując tyle, używania tytoniu, złe odżywianie, picie zbyt dużej ilości alkoholu oraz stres wszystko zwiększa ryzyko nadciśnienia pierwotnego, jak również.

Leczenie

Jeśli masz nadciśnienie pierwotne, lekarz może zalecić podjęcie pewnych zmian w stylu życia, aby pomóc kontrolować. Często przepisywane leki, oprócz zmian do swojej diety i wykonywania rutynowych. Dokładnie, które leki, lub kombinacja leków, przewidziana jest uzależniona od stopnia zaawansowania swoje pierwotne nadciśnienie i co inne medyczne problemy, jeśli w ogóle, masz.

Nadciśnienie tętnicze wtórne

Stanowi nadciśnienie pierwotne dla prawie wszystkich przypadków nadciśnienia tętniczego. Pięć procent do 10 procent, jednak wysokie ciśnienie krwi jest spowodowane warunkami mającymi wpływ na nerki, serce, układ hormonalny lub tętnic. W tych przypadkach, odnosi się do stanu, jak nadciśnienie wtórne. Oprócz posiadania różnych przyczyn, nadciśnienie wtórne jest odróżnić od nadciśnienia pierwotnego przez to, że były zazwyczaj pojawia się nagle, nie zaś przez długi okres czasu, tak jak pierwotne nadciśnienie nie.

Jaka jest definicja nadciśnienia tętniczego?

Według Narodowego Instytutu Serca Płuc i Krwi, jeden z każdych trzech osób cierpi z powodu wysokiego ciśnienia krwi. Ciśnienie krwi jest określony przez kurs, w którym pompy krwi przez tętnice, w szczególności relacji między Twoje serce pompuje krew do tętnic i odporność tętnic tego przepływu krwi. Osoby z odczytów wysokociśnieniowych cierpią z powodu wysokiego ciśnienia krwi (znanego również jako nadciśnienie). Nieleczone wysokie ciśnienie krwi może przyczynić się do chorób serca, udaru mózgu lub nerek powikłań.

Definicja

Ciśnienie krwi jest mierzone w milimetrach słupa rtęci (mmHg). Normalne ciśnienie krwi jest określona przez lekarzy jak coś poniżej 120/80 mm Hg. Pierwsza liczba (120) odnosi się do ciśnienia skurczowego krwi (ciśnienie podczas bicia serca), a druga liczba (80) odnosi się do ciśnienia rozkurczowego ciśnienia krwi (od uderzeń serca). Jeśli odczyty skurczowe od 120 do 139 i / lub rozkurczowego czytania między 80 a 89, masz wysokie ciśnienie krwi borderline (znany jako prehypertension). Odczyt powyżej 139/89 uważa się za wysokie ciśnienie krwi, powyżej 160/100 z poziomów charakteryzuje jako poważnego "Etap 2" wysokie ciśnienie krwi.

Przyczyny

Jak wiek, ciśnienie krwi w sposób naturalny zaczyna rosnąć. Jednak nie każdy z wysokim ciśnieniem krwi jest w podeszłym wieku. Inne czynniki, które mogą podnieść ciśnienie krwi - nawet w młodym wieku - są otyłość, siedzący tryb życia, palenie tytoniu, dieta bogata w sód, stres i alkoholizm. Czasami wysokie ciśnienie krwi, wyniki z innego stanu, takie jak zaburzenia czynności nerek, guzów nadnerczy i wrodzonymi chorobami serca.

Jeśli masz członków najbliższej rodziny, z wysokim ciśnieniem krwi, jesteś w podwyższonej ryzyko wysokiego ciśnienia krwi samodzielnie. Chociaż każdy powinien monitorować ciśnienie krwi w ciągu roku, osoby z wywiadem rodzinnym w kierunku nadciśnienia tętniczego musi pozostawać szczególnie czujni.

Efekty

Ponieważ wysokie ciśnienie zmusza serce do pompowania trudniejsze, tętnic z kolei otrzymać większe przepływ krwi. Z biegiem czasu, będzie to nosić swoje ciało w dół. Ponadto wszystkie dodatkowe siły serce musi pompować krew powoduje jego powiększenie. Według American Heart Association, 50-letni mężczyzna z wysokim ciśnieniem krwi, jest trzy razy bardziej narażone na śmierć z powodu ataku serca lub choroby nerek, niż 50-letniego mężczyzny z prawidłowym ciśnieniem tętniczym. Co gorsza, sam człowiek jest cztery razy częściej umierają z powodu udaru, jako człowieka z prawidłowym ciśnieniem tętniczym. Zawał serca, udar mózgu i choroby nerek ryzyko wysokie ciśnienie krwi jest jeszcze bardziej widoczne u kobiet, jak analogiczne podwyżki ryzyko spowodowane nadciśnieniem są obserwowane u kobiet w wieku od 40 lat.

Zabiegi

Mimo, że wysokie ciśnienie krwi jest poważną, zagrażającą życiu chodzi, to jest również bardzo kontrolować. Zmiany w diecie i stylu życia pomaga wiele osób się ich ciśnienie krwi pod kontrolą. Osoby z wysokim ciśnieniem krwi powinny jeść diety niskosodowej. Jak robić zakupy, szukać przedmiotów, które "nie dodatkiem soli" i starać się nie dodawać soli do posiłków. Codzienne ćwiczenia aerobowe z 30 do 60 minut dziennie pomoże również do obniżenia ciśnienia krwi. Jeśli palisz, przestań. Podobnie, jeśli pić, rzucić lub cofać się do umiarkowanej ilości (nie więcej niż jeden drink dziennie dla kobiet, dwa drinki dziennie dla mężczyzn).

Niestety, wielu ludzi przestrzegać ścisłej diety o niskiej zawartości sodu, ćwiczenia i nie palić, ale nadal mają wysokie ciśnienie krwi. Podczas diety i stylu życia same zmiany nie są wystarczające, aby ustabilizować ciśnienie krwi, lekarz może przepisać leki, aby pomóc. Wysokie ciśnienie krwi leki moczopędne (tabletki to, że zmniejszenie ogólnej objętości krwi w), beta-blokery, które poszerzą Twoje naczynia krwionośne i inhibitorów konwertazy angiotensyny (ACE), które uniemożliwiają produkcję organizmu substancji chemicznych, które mogą zawęzić swoje tętnice.

Rozważania

Chociaż ciśnienie zmienia się w czasie, również może się zmieniać w trakcie jednego dnia. Tak więc, jeśli masz zawsze normalne ciśnienie krwi i otrzymać odczyt ciśnienia tętniczego podczas wizyty wydzielonej lekarza, nie przejmuj się. Ciśnienie krwi może wzrosnąć z powodu tymczasowo codziennego stresu, napięcia na wizytę u lekarza (znane jako nadciśnienie białego fartucha) lub ostatnich leczniczych zmian / diety. Jeśli uważasz, że wysokie ciśnienie krwi czytanie jest fuks, zwrócić się do lekarza, aby zabrać swoje ciśnienie krwi ponownie na koniec check-up lub kontrolować ciśnienie tętnicze krwi z czytnikiem w domu ciśnienia krwi. Wiele aptek ma również bezpłatne czytelników ciśnienia krwi (choć ze względu na częste stosowanie ich nie może mieć dokładność czytnik ciśnienia krwi u lekarza).

Definicja zagrożenia nadciśnieniem tętniczym

Nadciśnieniem awaryjnej, gdy ciśnienie krwi staje się niebezpiecznie wysoki, powodując uszkodzenie narządów.

Definicja

Zgodnie z Cleveland Clinic, nadciśnieniem awaryjne jest definiowany jako mający ciśnienie krwi większe niż 220/140 mm Hg (specjalne pomiary dla krwi). Jak wzrasta ciśnienie krwi, przepływ krwi w całym organizmie i narządach zmniejsza się nie otrzymuje wystarczającej ilości przepływu krwi, co prowadzi do uszkodzenia.

Objawy

Niektóre typowe objawy towarzyszące bardzo wysokie ciśnienie krwi (nadciśnieniem alarmowy) to bóle głowy, dezorientację i krwotoki (krwawienie) w oku. Zadzwoń pod numer 911 lub udać się do szpitala, jeśli masz takie objawy.

Leczenie

Zgodnie z Cleveland Clinic, leczenie nadciśnieniem katastrofy mają na celu obniżenie ciśnienia krwi do normalnego poziomu. Jeden lek, który nie jest środkiem rozszerzającym naczynia (lek, który rozszerza naczynia krwionośne, więc więcej krwi płynie do narządów).

Komplikacje

Jeśli nadciśnieniem awaryjne jest pozostawione bez leczenia, obrzęk mózgu lub krwawienie, obrzęk płuc (płyn w płucach), zawał serca i udar mózgu może prowadzić, zgodnie z Mayo Clinic.

Ostrożności

Jeśli u pacjenta występuje wysokie ciśnienie krwi, sprawdzić ciśnienie krwi często i regularnie do lekarza.

Definicja choroby serca i nadciśnieniem tętniczym

Choroba serca dotyczy tysięcy Amerykanów rocznie. Może to być wywołane przez wiele czynników i może być wystawiany przez różnych objawów. Nadciśnieniowa choroba serca jest jednym z wielu postaci chorób serca.

Definicja choroby serca nadciśnieniowa

US National Library of Medicine określa nadciśnieniową chorobę serca jako odnoszące się do choroby tętnic wieńcowych, niewydolności serca i powiększenie serca w wyniku wysokiego ciśnienia krwi.

Wpływ na ciśnienie krwi na choroby serca i nadciśnieniem tętniczym

Nadciśnieniowa choroba serca może wynikać z wielu czynników, w szczególności nadciśnienie, które jest również najczęściej czynnikiem ryzyka wystąpienia udaru mózgu. Nadciśnieniowa choroba serca jest główną przyczyną chorób i śmierci w wysokie ciśnienie krwi.

Możliwe Wyniki choroby serca i nadciśnieniem tętniczym

Nadciśnieniowa choroba serca może doprowadzić do różnych powikłań zdrowotnych, w tym dusznicy bolesnej, zaburzeń rytmu serca, zawału serca, niewydolności serca, udaru mózgu i zgonu. Osoby z wysokim ciśnieniem krwi, zachęca do poszukiwania pomocy medycznej, aby uniknąć jakiegokolwiek z tych potencjalnych skutków.

Zapobieganie choroby serca i nadciśnieniem tętniczym

Podobnie jak choroba nadciśnieniowa serca może być wynikiem wielu czynników, można zmniejszyć ryzyko zachorowania na wiele sposobów, w tym leczenia wysokiego ciśnienia krwi i po to sprawdzane regularnie, dokładne monitorowanie i kontrolowanie cukrzycy, zmniejszenie spożycia soli, wykonywanie i kończenie palenia.

Genetyczne czynniki ryzyka

W Stanach Zjednoczonych, śmierć z nadciśnieniem choroby serca jest bardziej powszechne w Afroamerykanów niż u rasy kaukaskiej. Ponadto nadciśnienie tętnicze jest najczęstszą przyczyną niewydolności serca w USA wśród Afroamerykanów.

Definicja stymulatora

Twoje serce jest naturalny rozrusznik serca znany jako węzła zatokowo-przedsionkowego. Zgodnie z American Heart Association, węzła zatokowo ułatwia powstawanie impulsów elektrycznych. Impulsy te są tym, co sprawia, że ​​Twoje serce bije. Jeśli twój naturalny stymulator będzie uszkodzony, twoje serce może bić zbyt szybko, czy wolno, czy bić nieregularnie. Następnie należy sztuczny rozrusznik serca, aby pomóc serce bije regularnie.

Definicja

Zgodnie z Mayo Clinic, sztucznych stymulator to urządzenie "o wielkości zegarka kieszonkowego. To małe urządzenie jest umieszczone blisko serca. Stymulator może być stałe lub czasowe. Aby rozrusznika serca do pracy, potrzebuje baterii wysyłać impulsy elektryczne do serca. blisko serca jest umieszczone elektrody, aby skoki ładunki elektryczne z przewodem do swojego serca.

Przyczyny

Istnieją różne powody, aby potrzebują stymulatora. Może być konieczne czasowe stymulatora po ataku serca do regulowania bicie serca. Jeśli konieczne jest stałe rozrusznik może być w leczeniu niewydolności serca lub leczenia powolnego serca, w warunkach znanych jako bradykardii. Według Towarzystwa Rytmu Serca, stymulator serca może być konieczne, aby upewnić się, że twój mózg i narządy otrzymują odpowiednią tlenu przez pompowanie regulowanym serca.

Jak to działa?

Sztuczny rozrusznik pracuje przez naśladując naturalną jedną. Poprzez korygowanie błędnych sygnałów w swoim sercu, sztuczny stymulator może przyspieszyć powolne bicie serca. Zgodnie z Mayo Clinic, stymulator może nawet nadążyć za szybkością organizmu ruchu. Na przykład, jeśli ćwiczycie, rozrusznika serca zwiększy swoje serca, aby pomóc produkcji tlenu w organizmie.

Zagrożenia

Chociaż powikłania mogą być rzadkie, mogą one wystąpić. Powikłania mogą obejmować zakażenia występujące w miejscu, gdzie został umieszczony stymulator. Możesz też rozwijać siniaki lub ciężki obrzęk. Możesz także mieć reakcję alergiczną na swoim znieczulenia, ale zazwyczaj jest to mało prawdopodobne. Inne zagrożenia mogą zawierać zapadnięte płuco i ryzyko uszkodzenia naczyń krwionośnych i nerwów na umieszczenie rozrusznika serca.

Środki ostrożności

Od rozwoju technologii, jest mało prawdopodobne, że zakłócenia elektryczne mogą spowodować, że stymulator zatrzymać. Jednak niektóre środki ostrożności są nadal konieczne. W przypadku korzystania z telefonu komórkowego, nie trzymaj blisko telefonu do rozrusznika serca, kiedy jest na. Rozrusznika serca mogą źle zinterpretować sygnał telefonu komórkowego jako mgnieniu oka. W rezultacie można wytwarzać stymulator objawy nagłego zmęczenia.

Podczas podróży, nie chodzą wolno za pomocą systemu wykrywania metalu, jak Twój stymulator może wydawać się alarm. Jeżeli bezpieczeństwo wymaga, aby użyć wykrywacza ręcznego, proszę, nie machać różdżką ich zbyt długo w pobliżu rozrusznika serca. Przy sobie dowód tożsamości tylko w przypadku, aby bezpieczeństwo osobiste, że masz rozrusznik serca.

Inne środki ostrożności

Jeśli masz procedur medycznych, które wymagają energii elektromagnetycznej, poinformować lekarza, masz wszczepiony rozrusznik serca. Niektóre czynności, takie jak elektrokoagulacji (zabieg stosowany do kontroli krwawienia), może zakłócić funkcję rozrusznika serca jest. Sprzęt do generowania energii, takich jak generator silnika lub transformatora wysokiego napięcia mogą również zakłócać stymulatora.

Definicja organicznych Witaminy

W przemyśle dodatku, w przeciwieństwie przemyśle spożywczym istnieje żaden przepis, który określa użycie słowa organicznej. Bez jasnej definicji, staje się jedynie słowo marketingu, aby przyciągnąć klientów. Prawda o witamin organicznych jest złożone, a konsument musi przesiać przez kopce dowodów i niepotwierdzonych informacji. Najlepsza definicja witamin organicznych to znaczy, że są witaminy pochodzące ze źródeł naturalnych. Ale bez regulacji, co to określenie oznacza?

Zdefiniuj organiczne Witaminy

Witaminy nie są wytwarzane przez organizm. Są to organiczne związki chemiczne, które muszą być uzyskane z żywności lub suplementów. Każda witamina ma źródło pożywienia lub źródeł, które są dość proste do odtworzenia w laboratorium. W rzeczywistości, wszystkie witaminy są ekologiczne. Co nie jest organiczny są wypełniacze i środki wiążące, które są często stosowane w produkcji suplementów witaminowych.

Witaminy Food-Based

Witaminy oparte są oparte na założeniu, że korpus absorbuje te witaminy łatwiej niż witaminy wykonanych z tworzyw sztucznych. Rainbow Light jest dodatek California, że ​​firma twierdzi, że jest pionierem w suplementach diety preparat na bazie. W 2007 artykule dla magazynu Teraz Marci Chow, Dyrektor Techniczny usług tęczowego światła, określa standard all suplementu diety opartego jako nierealne. "To jest bardzo trudne do multiwitaminowy produkt, który będzie naprawdę 100 procent żywności-pozyskiwane bez żadnych syntetycznych składników."

Spożycie witaminy codziennie

Zalecana dzienna dawka witaminy są normy ustanowione przez niezależny Instytut Medycyny (organizacja non-profit) i Food and Drug Administration. Normy te są oparte na witaminy spożycia i nie ma nic wspólnego ze sposobem, witaminy pochodzą. Rzeczywista szybkość wchłaniania witamin w organizmie może mieć wiele czynników, które zostało wykryte przez badania klinicznego przeprowadzonego przez Linus Pauling Institute. W badaniu odnotowano witamina E miała wyższy współczynnik absorpcji po spożyciu przez e-witaminy zboża warownego niefortyfikowanego niż w przypadku łączenia zbóż i witaminę E lub biorąc sam suplement.

Bio-Witaminy są lepsze?

Witaminy organiczne niekoniecznie są lepsze, zgodnie z Aileen Burford-Mason, prezes Fundacji Badań Holistic Zdrowia Kanady. Burford-Mason udzielił wywiadu Now Magazine w 2007 roku i przyznaje, że niektóre witaminy syntetyczne są lepiej wchłaniane przez organizm. Ale syntetyczne formy witaminy D i E są nieskuteczne i oparte formy żywności może stanowić lepszą alternatywę.

Znalezienie dobrych Witaminy

Najnowsze rewelacje o tym, gdzie są witaminy przynosi dalszą złożoność dokonywania wyborów witaminowych. Seattle Times ujawnił w 2007 artykule "Chiny Corners witaminy Rynku", że Chiny sprawia, że ​​większość witamin A, B12, C i E, które jest używane na rynku amerykańskim. Prawo USA nie wymagają od producentów do oznaczania witaminy produkty z kraju pochodzenia ich składników.

Przedwczesny CAD Definicja

Przedwczesny CAD Definicja


Przedwczesne wieńcowa choroba (CAD) jest poważnym i potencjalnie zagrażające życiu warunek. Zgodnie z kliniki Cleveland, wczesne wystąpienie przedwczesnego CAD może przebiegać bezobjawowo, a nierozpoznane przez długie okresy czasu, co powikłań choroby bardziej poważne.

Definicja

Przedwczesny CAD odnosi się do stanu, w którym człowiek rozwija CAD w młodym wieku. Cleveland Clinic definiuje CAD jako "obecność miażdżycy w tętnicach wieńcowych nasierdziowych." Zasadniczo, tworzenie się płytki nazębnej wzdłuż wewnętrznych ścian tętnic wieńcowych ogranicza dopływ krwi do mięśnia sercowego.

Objawy

Objawy przedwczesnego CAD może być stabilna dusznica bolesna, niestabilna dusznica bolesna lub zawał mięśnia sercowego, który jest również znany jako atak serca. Stabilna dławica jest obecność wzorach ból w klatce piersiowej, które są niezmienne w okresie czasu, podczas niestabilnej dusznicy bolesnej występuje wtedy bólu w klatce piersiowej stopniowo pogarsza się lub zwiększenie częstotliwości.

Zapobieganie / Obróbka

Zmiany takie jak styl życia zmniejszył palenia, umiarkowane ćwiczenia i kontroli wagi, to najprostszy sposób, aby zapobiec wystąpieniu CAD lub przyszłych zdarzeń sercowo-naczyniowych, z powodu choroby wieńcowej. Zgodnie z Cleveland Clinic, kontrolowanie ciśnienia krwi, cholesterolu i cukru we krwi może mieć również pozytywny wpływ na zdrowie układu sercowo-naczyniowego. W cięższych przypadkach leczenia i / lub operacji może być konieczne, aby kontrolować przepływ krwi do serca.

Definicja mięśni Diety

Jeśli chcesz uzyskać definicji mięśni, będzie trzeba wykonać specjalny program żywieniowy, który ma wykonać dwie różne rzeczy. Najpierw trzeba zbudować beztłuszczową masę mięśniową, która uczyni twoje ciało silniejsze i większe. Po drugie, trzeba spalić nadmiar tłuszczu, dodać definicję i tonizująco na te mięśnie, aby zakończyć wygląd.

Częstotliwość posiłek

Aby zwiększyć tempo przemiany materii, jeść małe posiłki wielu, rozłożone w ciągu całego dnia. Wymień trzy posiłki kwadratowych rutynowych dzień z od pięciu do siedmiu posiłków. Pozwoli to zachować swoje ciało napędzany i wysoki poziom energii, i będzie utrzymać metabolizm spalania kalorii zajęty cały dzień. Będziesz także zapobiec się od przejedzenia, ponieważ nigdy nie można pozwolić, aby twoje ciało stanie się zbyt głodny.

Białko

Białko jest podstawowym makroskładników do budowy mięśni. Gdy chcesz zbudować znaczącą ilość masy mięśniowej, należy jeść co najmniej 1 g białka na kilogram masy ciała. Dlatego 200 funtów. człowiek musiałby zjeść 200 g białka na co dzień, aby upewnić się, że jest on odpowiednio napędza jego mięśnie do wzrostu, naprawy i konserwacji.

Podział makroskładników

Twój plan żywieniowy powinien czerpać swoje kaloryczne sumy z podziałem 40 do 45 procent białka, 30 do 35 procent węglowodanów i od 20 do 30 procent tłuszczu. Białko jest głównym znaczenie dlatego umieszcza się bezpośrednio do stosowania w budowaniu mięśni. Węglowodany są ważne dla utrzymania dostaw energii, i zdrowe tłuszcze, takie jak kwasy tłuszczowe omega-3 pobranych z oliwy z oliwek, ryby i awokado pomoże utrzymać Ci pełne i spełnione jednocześnie wspierając ogólny stan zdrowia organizmu.

Liczba kalorii

Musisz być ścisłe z całkowitej ilości kalorii, które można jeść. Aby rozpocząć swój plan, można zachować odżywcze takie same jak przed na dni, treningu, ponieważ będziesz wypalanie dużo kalorii. W dni odpocząć, ograniczyć spożycie kalorii o około 15 procent. Szybciej, zmniejszyć spożycie kalorii każdego dnia przez 10 lub 20 procent. Ważne jest, aby każdy posiłek pożywny, gdy chcesz definicji mięśni. Musisz ograniczyć kalorie, ale także utrzymać ogromną podaż białka, która czasami jest trudna linia chodzić.

Woda i napoje

Woda jest podstawowym składnikiem diety definicji mięśni. Trzeba pić dużo wody każdego dnia, aby upewnić się, że twoje ciało jest odpowiednio uwodniony. To zostawię cię z większą energią i pomoże rozpowszechniać łykać składników odżywczych do wszystkich obszarów ciała. Będzie to również przyspieszyć procesy trawienne i metaboliczne. Napoje takie jak napoje gazowane, soki owocowe, kawa i alkohol powinny być wykluczone z planu, jak to tylko możliwe.

Definicja toryczne Soczewki kontaktowe

Definicja toryczne Soczewki kontaktowe


Astygmatyzm jest stan optyczny oka, w których optyka oka nie może skupić się na ostrych punktów obiektu na siatkówce. W zależności od rodzaju astygmatyzmu, nie może być naprawiona przy standardowych styków, lecz może być naprawiona przy użyciu toric soczewek kontaktowych.

Definicja astygmatyzmu

Astygmatyzm jest spowodowane nieregularną krzywą w rogówce lub soczewce oka. Toryczne krzywizna przypomina kształt futbolu amerykańskiego.

Soczewki kontaktowe toryczne definiowany

Toryczne soczewki są zakrzywione w dwóch osiach korekcji nieregularnym krzywizny rogówki. Soczewki toryczne są ważone na dole, aby upewnić się, że siedzą prawidłowo na oku.

Soczewki kontaktowe miękkie toryczne

Miękkie soczewki kontaktowe toryczne są teraz dostępne w pełnej gamie typów soczewek, w tym przedłużony zużycia, jednorazowych i częstych jednodniowych soczewek zamiennych. Kolorowe miękkie soczewki toryczne są dostępne.

Trudno Toric Soczewki kontaktowe

Twarde soczewki kontaktowe toryczne były używane przez wiele lat. Twarde soczewki mogą skorygować astygmatyzm bardziej ekstremalne. Nowoczesne twarde soczewki toryczne są przepuszczalne dla gazu, pozwalając tlenu i innych gazów, aby osiągnąć wymagane rogówki.

Inne opcje do korekcji astygmatyzmu

Astygmatyzm można również skorygować przez tradycyjnych okularów i LASIK.

Definicja niedowidzących

Definicja niedowidzących


Istnieje wiele różnych poziomów niskiej widzenia i ślepoty w zakresie od nieco rozmyty widzenia lub zmniejszonym zakresie widzenia do całkowitej niemożności wykrycia światła. To może być ważne, aby znać definicje tych różnych poziomach z powodu różnych ograniczeń prawnych i kwalifikacji osób niepełnosprawnych.

Poziomy Utrata

Zaburzenia widzenia można zdefiniować kilka różnych sposobów, ale Światowa Organizacja Zdrowia oddziela go na pięć poziomów. Należy pamiętać, że normalne widzenie jest 20/20.
Poziom pierwszy, niski wzrok, jest określony przez skorygowaną wizji 20/70 lub gorzej.
Poziom drugi, niski wzrok, definiuje wizję mierzony poniżej 20/200.
Poziom trzy, ślepota ma pomiaru mniej niż 20/400
Poziom czwarty, ślepota, zaczyna się o 5/300.
Poziom pięć ślepoty jest niemożność wykrycia światła.
Zaburzenia widzenia jest również określona przez szereg wizji mniej niż 12 procent normy.

Ograniczenia w niedowidzących

Niektóre poziomy wizualnego połączenia z tytułu utraty wartości w odniesieniu do ograniczeń prawnych dotyczących działań, takich jak prowadzenie pojazdów. Mimo, że prawo się nieznacznie różnić od stanu do stanu, wszystkie one mają te same ogólne wytyczne.
W stanie Michigan, na przykład, nieograniczone prawo jazdy mogą być przyznane do kogoś z widzenia 20/40 lub lepiej. Soczewki korekcyjne muszą być noszone podczas jazdy, jeśli to konieczne, aby osiągnąć standardy na 20/40. Ograniczone, światło dzienne jazdy tylko licencja została wydana, jeżeli wnioskodawca ma wizję 20 / 50-20 / 70. Odmowa jest licencja dla każdego, którego wizja nie spełnia minimum 20/70.

Świadczenia dla osób niedowidzących

Zaburzenia widzenia mogą również kwalifikować się do świadczeń rentowych z ubezpieczenia społecznego lub innych organizacji. Na stronie internetowej Social Security (www.ssa.gov), stwierdzają: "Uważamy, że można być ślepa na mocy przepisów ZUS, czy wizja nie można poprawić, aby lepiej niż 20/200 w lepszym oku, lub, jeśli pole widzenia wynosi 20 stopni lub mniej, nawet z obiektywem naprawczych. "
Zaburzenia widzenia mogą również zwolnić cię od służby wojskowej w przypadku projektu.

Usługi dla osób niedowidzących

Istnieje wiele organizacji, które zostały utworzone w celu wsparcia dla osób niedowidzących. Jedną z takich grup jest związanych z nim usług dla osób niewidomych i niedowidzących (patrz zasobów). Na swojej stronie internetowej, że określają się jako "organizacja non-profit, której celem inspirowanie poczucia własnej wartości, niezależności i samostanowienia wśród osób niewidomych lub niedowidzących." Chociaż z siedzibą w Filadelfii, ale także pomaga w innych obszarach, łącząc je z lokalnymi organizacjami.
Inną grupą, która jest poświęcona służbie społeczności niewidomych lub niedowidzących jest Keller Services Helen dla Niewidomych. Ich oświadczenie misji jest "pomoc ludziom w każdym wieku, niewidomych lub niedowidzących rozwijać niezależności i aktywnego i pełnego uczestnictwa w ich społeczności."

Jak chronić Vision

Mimo, że niektóre problemy z widzeniem są dziedziczne lub skutkiem wypadku, są rzeczy, które możesz zrobić, aby chronić swoją wizję. Oczywiście, należy być ostrożnym z jasne światła, takie jak słońce, i ostrymi przedmiotami. Louis Braille, twórca alfabetu Braille'a dla niewidomych, został oślepiony jako chłopiec, gdy gra z szydło szewskiego.
Ponadto, należy upewnić się, że twoja dieta zawiera dużo witaminy A i omega-3 kwasy tłuszczowe. Są to niezbędne składniki odżywcze dla zdrowia oczu. Zielone warzywa liściaste poprawić starzenia wzroku.

Jaka jest definicja piramidy pokarmowej?

Jaka jest definicja piramidy pokarmowej?


Definicja Food Guide Pyramid jest większa niż mogłoby się wydawać. To wynika z wieloletnich badań i eksperymentów w celu określenia sposobu, aby pokazać opinii publicznej, co zdrowa dieta wygląda.

Food Guide Pyramid

Food Guide Pyramid pierwszy pojawił się w 1992 roku i została zaktualizowana w 2005 roku definicja Food Guide Pyramid jest obraz naukowe oparte na zaleceniach żywieniowych w celu zapobiegania chorobom poprzez zdrową dietę i promowanie aktywności fizycznej. Jest on oparty na wytycznych żywieniowych dla Amerykanów.

Zasady przewodnie

Wytyczne żywieniowe oparte są na tych zasadach przewodnich: ogólny stan zdrowia, elastyczności, realistyczny, całkowita diety, na bieżąco, ewolucyjnej, przydatne i praktyczne. Te zasady przewodnie nie zmieniły się od rządu po raz pierwszy rozpoczął udzielanie porad dietetycznych formalnie w 1916 roku W tym roku, jednak nie było piramidy; był pamflet o żywności i małych dzieci.

Graphic Design

Projekt graficzny piramidy jest ciekawe. Jest ona oparta na aktywności, umiarkowania, personalizacja, odmiany proporcjonalności i stopniowej poprawy. Chociaż sposób piramida wygląda zmienił się na przestrzeni lat, co to jest, w oparciu o nie.

Naród z otyłością

Jednym z powodów musimy diety wskazówki to z powodu otyłości. Ponad 60% amerykańskiej populacji ma nadwagę lub otyłość. Warunki te prowadzić do problemów zdrowotnych, takich jak choroby serca i raka i przedwczesnej śmierci. Innym powodem, dla którego potrzebujemy diety wytyczne dla wielkości porcji. Amerykanie są coraz grubsze ze względu na duże wielkości porcji.

Food Guide Pyramid

Food Guide Pyramid jest napisany dla Amerykanów. Stany Zjednoczone Piramida opiera się na żywności i aktywności fizycznej. Inne kraje i dodać wody i innych składników odżywczych.