adcov.com

toradol zastrzyki przeciwbólowe

Leki przeciwbólowe dla ciężkiego zespołu piriformis

Leki przeciwbólowe dla ciężkiego zespołu piriformis


Zespół piriformis występuje, gdy prasa piriformis mięśni na nerwu kulszowego. Ten wąski mięsień znajduje się głęboko w pośladki. Ból może być skierowana do bólu rwa kulszowa.

Efekty

Zespół piriformis charakteryzuje ból, mrowienie i drętwienie w pośladków i nóg.

Over-the-counter leki przeciwbólowe

Według Spine Zdrowia, naproksen czy ibuprofen są często wystarczające do zwalczania bólu zespół piriformis. Chociaż leki przeciwzapalne nie są kierowane na ból szczególności, mogą powodować złagodzenia bólu, zmniejszając obrzęk i stan zapalny, który może być przyczyną bólu.

Ból Leki na receptę

Ból może być złagodzone z ibuprofenem recepty wytrzymałości lub relaxers mięśniowych.

Innych leków

Kortykosteroidów zastrzyki mogą szybko zmniejszyć silne bóle piriformis; Jednak zazwyczaj tylko iniekcje zapewnienia czasowej zwolnienia i konieczne może być w regularnych odstępach czasu.

Inne zabiegi

Ćwiczenia rozciągające i masaż może być korzystne w leczeniu zespołu piriformis. Ciężkie przypadki mogą wymagać operacji.

Zapalenie kaletki leki przeciwbólowe

Zapalenie kaletki jest stanem charakteryzującym się spęcznienia, zapalenie stawów torebek, które to małe pęcherzyki wypełnione płynem znajdują się na zewnętrznych stronach stawów, które pomagają zwiększyć elastyczność tkanek miękkich. Istnieje kilka możliwości leczenia dostępne w leczeniu bólu i zapalenia kaletki.

Reszta

Unikanie niepotrzebnego aktywności fizycznej i po prostu pozwalając na tym terenie na odpoczynek może pomóc zmniejszyć ból zapalenie kaletki flare-ups i przyspieszyć gojenie się tkanek w stanie zapalnym.

Leczenie na zimno

Stosowania lodu na tym terenie mogą pomóc zmniejszyć stan zapalny i podrażnienie dotkniętego torebek, które mogą pomóc obniżyć poziom bólu.

Leki przeciwbólowe

Krótki kurs leczenia bólu wykorzystując leki przeciwbólowe, takie jak paracetamol lub ibuprofen może pomóc zmniejszyć stan zapalny kaletki i ból. Leki te mogą być okresowo podejmowane, aby pomóc zarządzać ból zapalenie kaletki flare-ups.

Physical Therapy

Wykorzystanie fizycznych sposobów terapii, w tym rozciąganie, masaże, zakres ćwiczeń ruchowych i elektrycznej stymulacji mięśni, może pomóc zmniejszyć ból i stan zapalny kaletki maziowej i zapobiec przewlekłe zapalenie kaletki flare-ups.

Terapia wtrysku

W ciężkich przypadkach bolesnego zapalenia kaletki, zastrzyki z kortykosteroidami, który jest silnym środkiem przeciwzapalnym, konieczne może być podawana bezpośrednio do objętej zapaleniem torebek. Kortykosteroidów zastrzyki zwykle wytwarzają znaczną ulgę w bólu.

Toradol Zastrzyki na zwężenie kanału kręgowego Pain

Zwężenie kanału kręgowego jest chorobą, która powoduje zwężenie części kręgosłupa. To może powodować ból w plecach, nogach i innych częściach ciała, które mogą być leczone z przeciwbólowe takie jak Toradol.

Zwężenie Leczenie kręgosłupa

Łagodny i umiarkowany ból od kręgowego mogą być traktowane z niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi lub NLPZ, które są dostępne bez recepty, mówi Mayo Clinic. NLPZ recepty wytrzymałości takich jak Toradol może być podawany w postaci wstrzyknięcia przez pracownika służby zdrowia lub doustnie.

Funkcja

Toradol (ketorolac tromethamineis) stosuje się do leczenia umiarkowanego lub ciężkiego bólu i może być ustalony w monoterapii lub w skojarzeniu z innymi lekami, w zależności Drugs.com. Lek ten działa poprzez zmniejszenie hormonów, które mogą powodować ból i stan zapalny.

Przedawkować

Przedawkowanie Toradol wymaga szybkiej pomocy medycznej i może powodować wymioty, nudności i senność.

Skutki uboczne

Poważne działania niepożądane ze Toradol użytku, które potrzebują szybkiej pomocy medycznej, takie jak zmniejszone oddawanie moczu, czarne i krwawe stolce i ból w klatce piersiowej.

Ostrzeżenia

Pacjenci z zaburzeniami krzepnięcia, ciężką niewydolnością nerek lub matek karmiących piersią nie należy przyjmować Toradol.

Leki przeciwbólowe dla MS

Leki przeciwbólowe dla MS


Stwardnienie rozsiane (SM) jest wyłączenie stanem neurologicznym, który zazwyczaj wpływa młodych dorosłych. MS występuje, gdy wiadomości między mózgu i ciała są przerywane. Leki mogą traktować towarzyszący ból.

Nieporozumień

Niektórzy ludzie uważają, że ma ból związany ze stwardnieniem rozsianym, tylko zmniejszenie motoryki. Jednak Narodowy rozsiane Stowarzyszenie wskazuje, że prawie połowa pacjentów z SM cierpi na przewlekły ból.

Rodzaje

Karbamazepinę można stosować do leczenia bólu powodowanego przez MS związanego zaburzeń nerwowych i drgawki. Pentoksyfilinę pomoże złagodzić ból powodowany przez słabe krążenie krwi. Zykonotydu jest stosowany do leczenia przewlekłego bólu MS.

Ramy czasowe

MS przeciwbólowe leki nie zawsze są skuteczne od razu. Znalezienie odpowiedniego leku może być czasochłonne i poziomu leku może gromadzić się w układzie pacjenta być maksymalnej skuteczności.

Teorie / Spekulacje

Lekarze nie są do końca pewni, jak działają leki MS. Jedna z teorii głosi, że leki przeciwdrgawkowe działa podobnie jak leki przeciwdepresyjne przez zmianę aktywności elektrycznej w centrach bólowych w mózgu.

Ostrzeżenie

Każda MS lek może mieć poważne skutki uboczne, szczególnie w połączeniu z innymi lekami. Mogą to suchość w ustach, drgawki i niskie ciśnienie krwi. MS przeciwbólowe leki należy zawsze brać pod bezpośrednim nadzorem lekarza.

Jak rzucić Biorąc leki przeciwbólowe

Narkomania przybiera różne formy. Leki przeciwbólowe są jedną z najłatwiej się uzależnić, bo wiele osób zaczyna się niewinnie, biorąc tabletki przepisane im przez lekarza. Kiedy stają się zależne od skutków przeciwbólowych do funkcji, długo po źródło bólu uzdrowił, stałeś się uzależniony. Ten artykuł pokaże, jak uzyskać pomoc, której potrzebujesz, aby zamknąć biorąc leki przeciwbólowe i odzyskać swoje życie.

Instrukcje

1 Przyznaj, że jesteś uzależniony od środków przeciwbólowych. Chociaż trudno to zrobić, nie można zamknąć biorąc pigułki dopóki nie uświadomimy sobie, że nie jest to problem. Powiedz rodzinie, że uważasz, że potrzebujesz pomocy, aby wyjść i potrzebują wsparcia emocjonalnego.

2 Porozmawiaj z lekarzem natychmiast. Mimo, że lekarz może być jeden, który dostarczył swoje leki przeciwbólowe, będziesz potrzebować pomocy medycznej, aby zakończyć. Jeśli lekarz uważa, aktualny wciąż potrzebują leków na receptę, szukać nowego lekarza, który jest w stanie pomóc.

3 Znajdź program rehabilitacyjny dla narkomanów, które pomogą Ci rzucić palenie. W zależności od nasilenia uzależnienia, może trzeba przejść przez detoksykację. "Detox" jest procesem, w którym pojawi się odzwyczaić od swoich przeciwbólowych stopniowo, aby zminimalizować skutki wystąpienia objawów odstawiennych. Rehabilitacja lecznicza może również obejmować terapię grupową, psychoterapię i ewentualnie pobyt w obiektach programu.

4 Prowadź dziennik, aby nagrać swoje postępy. Radzenie sobie z uzależnieniem od narkotyków jest procesem trwającym całe życie, a niektóre dni są trudniejsze do radzenia sobie z niż inni. Napisz, jak było każdego dnia, aby wzmocnić pewność siebie i zobaczyć, jak dobrze się poprawiły.

5 Dołącz do grupy wsparcia narkomanii. Anonimowi Narkomani to jedna z takich grup, gdzie byli narkomani mogą się spotykać, aby dzielić się nimi i zapewnić zachęty na ich drodze do trzeźwego życia. Grupy takie jak te będzie Cię odpowiedzialność i na torze, jak dążyć do poprawy swojego życia.

Lista Powszechnie Abused leki przeciwbólowe

Lista Powszechnie Abused leki przeciwbólowe


Recepty leki przeciwbólowe jest potrzebne dla tych, którzy cierpią z powodu przewlekłych stanów bólowych lub są zabiegi chirurgiczne lub urazy. Stosowanie wytrzymałych narkotyków może uśmierzyć ból, ale przy ich zbyt często lub przez zbyt długi okres czasu może spowodować lek jest mniej skuteczny. Rezultatem jest pacjenci, którzy biorą narkotyki częściej mniej ulgi mogą się uzależnić od leku, wymagające leków do utrzymania podstawowych czynności życiowych. Jeśli chodzi o ból receptę użytkowania, należy porozmawiać z lekarzem o nowych programach programu leczenia bólu i detox.

Vicodin

Vicodin jest lek na receptę łącząc acetominofen i hydrokodon do jednego leku. Jest to często przepisywany po zabiegach chirurgicznych, główny dentystycznego lub cierpiących na ostrą przewlekłego bólu. Vicodin jest uważany za środek odurzający, co oznacza, że ​​pomaga wywołania snu poprzez łagodzenie bólu i rozluźnienia mięśni. W Vicodin, acetaminofen przyczynia się do zwiększenia skutków hydrokodonu, zwiększając ulgę. Spożywania napojów alkoholowych, biorąc Vicodin, mogą tworzyć bardziej poważnych warunków zdrowotnych. Podczas podejmowania Vicodin, zmysły mogą zostać zakłócone, spowolnienie odruchów i rozmycia wizji. Jeśli stwierdzenie, że przepisana dawka nie jest łagodzenie bólu, należy porozmawiać z lekarzem. Nie zaczynaj zwiększenie częstotliwości lub dawki pigułek bez zgody lekarza.

Percocet

Percocet to narkotyczny lek, który łączy acetominephen z oyxcodone, lek przeciwbólowy. Percocet jest często przepisywany po operacji lub urazami. Ci, którzy mają historię nadużywania leków lub alkoholu powinny skonsultować się z lekarzem przed podjęciem percocet. Twoja czujność psychiczne można zmatowić i twoje reakcje spowolnione, gdy na Percocet. W rezultacie, jazdy lub wykonywania jakichkolwiek czynności, która wymaga pełnej zdolności psychiczne i fizyczne, nie jest zalecane w przypadku przyjmowania leku. To FDA lek, ale efekty Percocet na nienarodzonego płodu są jeszcze znane. Skonsultować się z lekarzem na temat jakichkolwiek problemów masz z wcześniejszych i istniejących warunków zdrowotnych, które mogą wpływać na zdolność do podejmowania percocet.

Demerol

Demerol jest narkotyczne środki przeciwbólowe bardzo podobny do morfiny. Działa poprzez matowienie percepcję mózgu bólu. Demerol jest używany w trakcie i po zabiegu, a także używane w porodu jako zatwierdzony narkotyk, który nie zaszkodzi dziecku. Alkohol zwiększa efekty Demerolu i dodatkowo upośledzać zdolność do wykonywania nawet prostych zadań. Wykonywania wszelkich czynności, takich jak jazdy lub siekania warzyw z nożem nie są zalecane podczas Demerolu. Demerol może mieć reakcję zagrażającą życiu do tych na inhibitory MAO i powinien być stosowany tylko wtedy, gdy inhibitory MAO mieli co najmniej 14 dni, aby zostać usunięta z organizmu. Ważne jest, aby wziąć Demerol jak określono w celu zapobieżenia uzależnieniu. Uzależnienie wymaga większej ilości leku w celu osiągnięcia tego samego bólu. Porozmawiaj z lekarzem o skuteczności swojej leków przeciwbólowych w czasie.

Oksykodon

Oksykodon, również znana jego nazwa rynku OxyContin, jest narkotykiem tabletki przepisywane umiarkowanego do ciężkiego bólu. Lek ten ma wersji 24-godzinny zaprojektowany jako o powolnym uwalnianiu lek przeciwbólowy. Jako takie, pacjenci mogą przyjmować dodatkowej dawki leku, jeśli objawy bólowe zwiększyć nie czekając powolnego uwalniania, kopać. Oksykodonu nie jest używana po operacji, jeśli nie są na nim przed rozpoczęciem operacji. Jest on stosowany w przewlekłych sytuacjach bólu i ma bardzo nieprzyjemne objawy odstawienia, gdy nagle zatrzymał się.

Uzależniające leki przeciwbólowe

Uzależniające leki przeciwbólowe


W przeciwieństwie do ponad-the-counter leki przeciwbólowe, takie jak aspiryna i ibuprofen, wiele leków przeciwbólowych dostępnych poprzez recepty mają wysoki potencjał do uzależnienia lub uzależnienia. Zrozumienie, jakie leki mają taką możliwość - a także nauka o tym, jak rozwija się uzależnienie od środków przeciwbólowych - jest niezbędne dla zdrowia Ciebie lub kogoś, kogo znasz, kto może być biorąc wciągająca leki przeciwbólowe.

Cechy

Uzależniające leki przeciwbólowe mają wiele nazw, ale mają pewne kluczowe cechy wspólne. Określane jako narkotyczne lub opioidowych leków przeciwbólowych, te leki są zazwyczaj pochodzą z surowego opium, zgodnie z Mayo Clinic, która jest zbierana z niedojrzałych strąków nasiennych kwiat maku lekarskiego. Inne uzależniające leki przeciwbólowe są syntetyzowane w laboratorium, ale nadal należą do kategorii narkotyków.

Rodzaje

Wiele rodzajów uzależniających leków przeciwbólowych są dostępne przez lekarza recepty, w leczeniu umiarkowanego do ciężkiego bólu. Obejmują opioidy kodeina, oksykodon, hydrokodon i hydromorfon, morfinę, jak również syntetyczne opioidowego propoksyfen. Potężny ulica narkotyków heroina jest jeszcze inny rodzaj opioidu z silnym przeciwbólowe, a także właściwości uzależniających.

Funkcja

Opioidów lub syntetyczne leki przeciwbólowe opioidowe działają na receptory opioidowe w mózgu, tworząc potężny środek przeciwbólowy (uśmierzające ból) Efekt po podaniu doustnym lub podawany przez wstrzyknięcie dożylne. Mimo, że działa dobrze w leczeniu silnego bólu, narkotyczne leki przeciwbólowe są bardzo wciągająca, zgodnie z National Institutes of Health w witrynie MedlinePlus.

Efekty

Wraz z łagodzeniu poważne lub przewlekłe bóle, uzależniające leki przeciwbólowe mają pewne skutki uboczne, stwierdza Mayo Clinic. Uspokojenie, spowolnienie oddechu, dezorientacja i zaparcia są potencjalnie niebezpieczne efekty uboczne. Silne narkotyczne leki przeciwbólowe często wywołać poczucie relaksu i dobrego samopoczucia które mogą przyczynić się do psychologicznego uzależnienia od narkotyków. Jeśli narkotyczne leki przeciwbólowe są podejmowane na więcej niż kilka dni, może rozwinąć się uzależnienie fizyczne, jak mózg przyzwyczaja się do ich stosowania.

Rozważania

Uzależnienie od leków przeciwbólowych jest poważna sprawa medyczna. Porozmawiaj z lekarzem, jeśli zostały przepisane leki przeciwbólowe narkotyczne i rozważyć znaczne ryzyko przeciwko uśmierzające ból zalet swojego leku.

Ostrzeżenie

Potencjalnie śmiertelne przedawkowanie jest możliwe narkotycznych leków przeciwbólowych sam, lecz ryzyko to jest znacznie zwiększona, gdy alkoholu lub leków o działaniu uspokajającym, takie jak benzodiazepiny (diazepam, clonazepam) są łączone z lekami opioidowymi. Usługi kontakt awaryjne natychmiast Jeśli Ty lub ktoś wiesz wykazuje żadnej z tych oznaczeń - niewyraźną mowę, utrata przytomności i brak koordynacji są ostrzeżenia oznaki przedawkowania.

Lista Narcotic leki przeciwbólowe

Lista Narcotic leki przeciwbólowe


Wiele warunków zdrowotnych powodować ból, aw niektórych przypadkach ból jest nie do zniesienia. Ból może zrobić pacjent w stanie lub nie chcą przenieść lub nawet myśleć jasno. Drug Information Online definiuje ból jako "sygnał od naszego organizmu, że coś nie jest w porządku." Ból może być spowodowany przez choroby, urazów lub emocjonalne. Niektórzy pacjenci znajdą ulgę w bólu dzięki terapii lub innych zabiegów, ale czasami potrzebują bardzo silny lek przeciwbólowy jak narkotyk, który, zgodnie z Mayo Clinic, korzysta z centralnego układu nerwowego w celu łagodzenia bólu.

Kodeina

Lekarze przepisują kodeinę w leczeniu łagodnego do umiarkowanego bólu. Kodeina może być uzależnia i może powodować komplikacje u pacjentów z niektórymi chorobami. Pacjenci nie powinni łączyć kodeinę z alkoholem. Kobiety w ciąży nie powinny przyjmować kodeinę. Lek przeciwbólowy może wywołać objawy abstynencyjne u pacjentów, którzy przerywać nagle.

Morfina

Pacjenci z umiarkowaną lub ciężką ból czasami brać morfinę. Drugs.com w oficjalnym informacji narkotyków z Food and Drug Administration. Mówi morfina dulls ośrodki bólowe w mózgu, łagodzi silne bóle w całym ciele. Są preparaty krótko działające na nagłe wybuchy silny ból i preparatów o przedłużonym uwalnianiu, w celu łagodzenia bólu non-stop.

Hydromorfon

Niektórzy pacjenci wziąć hydromorfon bólu. Jak morfina, są obie wersje rozszerzone uwalnianiu i wersje z krótko działające leki. Hydromorphine jest odmianą chemiczny narkotyczne leki przeciwbólowe morfiny.

Leworfanolu

Leworfanolu traktuje również umiarkowanego do ciężkiego bólu. Lekarze zalecają, aby pacjenci nie pić alkoholu podczas biorą leworfanolu. Narkotyczny lek przeciwbólowy to nie jest bezpieczne w czasie ciąży. Według drugs.com, częste działania niepożądane to: nudności, wymioty, zawroty głowy, suchość w ustach, swędzenie i utrata zainteresowania seksualnego.

Oksykodonu

Oksykodonu jest podobna do morfiny, chociaż pacjenci przyjmujący oksykodonu powinny zwiększyć spożycie błonnika, aby uniknąć zaparć. Pacjenci powinni również pić dużo wody podczas stosowania tego narkotyczny lek przeciwbólowy i unikać środków zmiękczających stolec chyba zalecane przez lekarza. Oksykodonu jest bardzo wciągający narkotyk, a pacjenci powinni zachować swoje leki z oczu, a poza zasięgiem, ponieważ jest lekiem z wyboru w przypadku niektórych osób uzależnionych.

Jak się zapytać mojego lekarza o leki przeciwbólowe

Przewlekły ból może uzyskać w drodze pracy, domu i rodziny, relacji. Trudno się skupić i normalnie funkcjonować, gdy jesteś fizycznie cierpi. Nie ma potrzeby, aby reguła bólu życie. Lekarze mogą przepisywać różnorodne przeciwbólowych kontrolowania lub wyeliminowania problemu. Lekarz nie będzie wiedział zakres bólu, chyba że jej powiedzieć. Porozmawiaj z nią o tym i poprosić ją, aby dać Ci odpowiednie leki przeciwbólowe.

Instrukcje

1 opisać konkretne powody, dla których potrzebne leki przeciwbólowe. Lekarz najprawdopodobniej już znać stanu chorobowego. On musi wiedzieć, jak objawy tego stanu są pogarszając swoje codzienne życie. Powiedz mu, jak ból staje na drodze i jak leki przeciwbólowe by poprawić swoje funkcjonowanie.

2 Opisz swój specyficzny rodzaj bólu do lekarza. CancerHelp UK zaleca ocenił go w skali od 1 do 10. Należy poinformować lekarza, czy jest ona ograniczona do jednego obszaru lub jeśli rozprzestrzenia. Powiedz mu, jak często występuje i jak długo to trwa. Opisz, co zrobiłeś do tej pory, aby go zwolnić.

3 Zapytaj lekarza, jakie rodzaje przeciwbólowych byłyby najbardziej skuteczne dla danej sytuacji. Istnieje wiele rodzajów środków przeciwbólowych, począwszy od niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ-ów), które mogą być odpowiednie dla łagodniejszych przypadkach, opioidy, takie jak kodeina, oksykodon i morfina, które mogą być stosowane do ciężkiego bólem lub chorób, takich jak rak.

4 Zapytaj swojego lekarza o ewentualnych działań niepożądanych leków, ona zaleca. Najbardziej powszechnie stosowane środki przeciwbólowe mają łagodne działania uboczne, takie jak podrażnienie żołądka, nudności, suchość w ustach i zatwardzenie. Dobrze jest wiedzieć, czego się spodziewać, nawet jeśli nie są one na tyle poważne, aby utrzymać się z przyjmowania leku.

5 Weź leki przeciwbólowe zgodnie z zaleceniami. Niektóre leki przeciwbólowe mają potencjał do uzależnienia. Lekarz powinien ostrzec przed tym niebezpieczeństwem, a ona da ci instrukcje dotyczące korzystania z leków odpowiednio. Ona może odmówić napełniać swoje recepty, jeśli podejrzewa jesteś nadużywania środków przeciwbólowych.

Wskazówki:

 • Twój lekarz może być w stanie przepisać odpowiednie leki przeciwbólowe dla Ciebie, ale może również skonsultować się ze specjalistą zarządzania ból. Amerykańskie Towarzystwo Anesthesiologists mówi, że lekarze mogą zostać dyplomowanym w leczeniu bólu. Możesz znaleźć te certyfikowanych lekarzy poprzez American Board Anestezjologii.

Krem antybakteryjny przeciwbólowe Scar nacięcia

Krem antybakteryjny przeciwbólowe Scar nacięcia


Blizny wykonane z nacięciami są najlepiej traktowane przez przeciwbólowego antybakteryjnego kremu, zdaniem większości lekarzy i chirurgów. Korzystanie z tego typu kremy pomogą zmniejszyć zakażenie i pomóc gojenie nacięcia. Niektórzy nawet twierdzą, że pomaga zmniejszyć blizny & rsquo; s wygląd.

Co przeciwbólowe antybakteryjny krem ​​zrobić?

Przeciwbólowe kremy antybakteryjne, ze względu na ich antybiotykami składnik, twierdzą, że łagodzi ból nacięć blizny, pomogą przyspieszyć gojenie nacięcia i zwalczania infekcji, jak leczy nacięcia.

Jakie składniki są zwykle w przeciwbólowego antybakteryjnego kremu?

Składniki aktywne w kremach przeciwbólowych Polimyksyna przeciwbakteryjnych zazwyczaj są B Sulfate, neomycyna, pramoksynę chlorowodorek, Bacytracyna Cynk i Kapsaicyna.

Jak stosować krem ​​antybakteryjny przeciwbólowe?

Należy kierować po Przychodni Lekarskiej, która zależy od typu twojego nacięcie, jego wielkości itp Stosując krem ​​antybakteryjny przeciwbólowe, utrzymać w czystości przy użyciu łagodnego mydła i wody i czyste z nadtlenkiem wodoru na wacikiem. Zawsze należy skonsultować się z lekarzem, aby upewnić się, że używasz odpowiedniego produktu. Niektórzy ludzie są uczuleni na niektóre składniki w kremach.

Jakie marki przeciwbólowe kremów antybakteryjnych są tam?

Najbardziej popularne marki przeciwbólowego antybakteryjnego kremu jest Neosporin. Capzasin zawiera naturalny składnik, który pomaga leczyć drobne skaleczenia i oparzenia i może być używany jak Neosporin. Bacytracyna to kolejna marka przeciwbólowego antybakteryjnego kremu.

Należy używać przeciwbólowe antybakteryjny krem ​​z banda?

Lekarz może zalecić można pokryć nacięcie blizny z kremem i przeciwbólowym przeciwbakteryjnym sterylną gazą i używać sterylnego taśmy medycznej przytrzymać gazik w miejscu. Po kilku dni do tygodnia, nacięcie blizny można leczyć się na świeżym powietrzu. Aby zapobiec infekcji, nadal używać kremu, ponieważ ma składnik antybiotyk.

Jak Rozpuścić przeciwbólowe w zakwaszonej Soda

Przeciwbólowe, gdy podjęte w formie tabletek, muszą być rozkładane w żołądku przez jego kwasu, podróży przez układ trawienny, a wreszcie być wchłaniane do krwi, zanim będą mogły skutecznie łagodzi wszelkie bóle i bóle. Szybciej przeciwbólowy ból rozpuszcza, tym szybciej można go uruchomić, aby wyeliminować ból. Łatwy sposób uzyskać przeciwbólowy w bólu po najszybszym strumień krwi jest rozpuszczenie przeciwbólowy ból w kwaśnym napojem i wypić.

Instrukcje

1 Napełnij szklankę z około 6 uncji kwaśnym napojem. Wszystkie napoje gazowane są uważane za kwaśne, jednak ciemne napoje gazowane, takie jak RC, Coke i Pepsi są najbardziej kwaśne.

2 Drop przeciwbólowe do sody i odstawić na czasie od 15 sekund do 12 minut. Rozpływa się leki przeciwbólowe rozpuszczają się znacznie szybciej niż w regularnych sody kwaśnym przeciwbólowe. Ibuprofen ma najdłuższy czas do rozpuszczenia.

3 sodę wymieszać z łyżką i usunąć wszelkie zanieczyszczenia z doraźnym kapsułce bólu, które mogą być pływającą na wierzchu.

Wskazówki:

 • Sok jabłkowy jest kwasowy i może być stosowany w miejsce sody.
 • Picie dużych ilości kwaśnych soda może zniszczyć szkliwo na zębach, i przyczynić się do utraty masy kostnej.

Federal Regulamin leki przeciwbólowe

Federal Regulamin leki przeciwbólowe


Wiele rodzajów leków istnieją znieczulenia lub ulgę w bólu dla różnych dolegliwości od prostego z przewlekłym bólem pleców problemów. Środki przeciwbólowe na receptę, jak i ponad-the-counter leki przeciwbólowe są regulowane przez agencje federalne, aby upewnić się, że leki te mogą być podejmowane w sposób bezpieczny i zgodnie z ich przeznaczeniem.

Over-the-counter leki przeciwbólowe

W zależności od rodzaju leku przeciwbólowego przepisy federalne różnić. Ponad recepty leki, takie jak acetaminofen i niesteroidowe leki przeciwzapalne, leki, które obejmują ibuprofen i naproksen, Food and Drug Administration (FDA) reguluje etykiety na opakowaniu na lek. FDA stwierdza, że ​​po ich zatwierdzonych do stosowania przepisów etykiety te przeciwbólowe utrzymuje bezpieczne i skuteczne dla konsumenta. Recepty leki przeciwbólowe są jednak bardziej ściśle regulowane.

Narkotycznych środków przeciwbólowych

Narkotyczne leki w tym hydrokodonem, oksykodonu i morfiny są silnymi opioidowe leki przeciwbólowe, i są mocno regulowany przez rząd federalny. Według Drug Enforcement Agency, leki te są określane jako substancje kontrolowane, a wymagają recepty ręcznie podpisane przez wystawiającego receptę lekarza lub wyznaczony przez lekarza.

Uzupełnianie Ból Leki na receptę

DEA przypisuje inny poziom, czyli "harmonogram" do każdego leczenia bólu receptę, a przepisy dotyczące zamiany tych leków zmienia się zgodnie z ich planem. Na przykład, syntetyczne opioid przeciwbólowy propoksyfen jest harmonogram IV substancja kontrolowana, a zgodnie z DEA może być napełniany do pięciu razy. Silniejsze leki przeciwbólowe, takie jak aspiryna z oksykodonu, jednak mieści się w kategorii Harmonogram II i wymaga nowej recepty dla każdego wkładu.

Wypełnienie recept

Recepty leki przeciwbólowe muszą być wypełnione w licencjonowanej apteki, i musi zawierać arkusze informacyjne zawierające wykaz dawkowanie, skutki uboczne, interakcje i ostrzeżenia konkretnego leku wraz z samym lekiem. Farmaceuci, przez prawo federalne, nie wolno zmieniać dawek leków na receptę i leków przeciwbólowych bez konsultacji z lekarza.

Rozważania

Wiele innych rzeczy, które należy rozważyć w odniesieniu do przepisów federalnych na leki przeciwbólowe. Według Narodowego Instytutu Zdrowia stronie MedlinePlus, narkotyczne leki przeciwbólowe mają duży potencjał, aby stać się uzależnia, nawet nadużywane - co jest głównym powodem, że ich federalne przepisy istnieją. Inną rzeczą, aby pamiętać, że każdy ból leki - na receptę lub w inny sposób - ma potencjał do niebezpiecznego przedawkowania, jeśli podjęte poza FDA przepisów dotyczących ich stosowania.

Lista opioidowe leki przeciwbólowe

Lista opioidowe leki przeciwbólowe


Opioidów regularnie przepisany lek na całym świecie dla krótko- i przewlekłych stanów bólowych. Opioidy wiążą się z receptorami ośrodkowego układu nerwowego, w celu zmniejszenia sygnałów bólowych. Podobny, ale odrębny produkt opiatów, która jest naturalnym produktem ubocznym produktom opium, podczas gdy opioid jest syntetyczny chemicznego.

Przyczyny Tolerancji

Tolerancja jest powszechnie przypisywane do dwóch odrębnych kategorii: czynniki dziedziczne czynniki (występujące u pacjenta przed zastosowaniem opioidów) oraz zmian wyrównawczych (wynikających z użytkowania).

Odziedziczone czynniki w wyniku tolerancji od zagadnień genetycznych w obrębie bodyâ € ™ s makijażu, takich jak różnice w komórkach mózgu receptorów opioidowych lub genetyczną predyspozycją do tolerancji na podstawie wcześniejszego stosowania przez matki pacjenta.

Wyrównawcze zmiany w wyniku tolerancji dotyczących stosowania opioidów w celu zmniejszenia bólu. W czasie, opiatów powoduje wzrost cholecystokininy (CCK) u przewodu pokarmowego, na obszarze, który również mocuje receptorów opioidowych. Wzrost poziomu CCK prowadzi do tolerancji i wzrost aktywności anty-opioidu w mózgu.
Jednym ze sposobów, w celu zmniejszenia tolerancji jest obniżenie ilości leku przeciwbólowego podawany. Największy zarzut o tej metody jest to, że to nie pomaga ból, tylko zwiększa się ze względu na mniejszy ból leki są odbierane. Z tego powodu, najczęstszym sposobem radzenia sobie z tolerancją opioidów jest, aby przełączyć się do medycyny alternatywnej.

Tramadol

Tramadol nie jest narkotyczny lek przeciwbólowy, który ma właściwości receptora opioidowego. Jest on używany do umiarkowanego do umiarkowanie ciężkim bólu i ma off-label zastosowań wycofania odstawieniu opioidów / antydepresyjne.

Progulmide

Progulmide jest antagonistą CCK pierwotnie przeznaczone do użytku wrzodowej żołądka, która ma efekt uboczny zapobiegania i cofania tolerancji tolerancji opioidów. Przy podawaniu wraz odurzających, to może zwiększać działanie analgetyczne uśmierzające ból działanie leku.

Ketamina

Zastosowanie ketaminy podawać razem z opioidami w bardzo niskich dawkach stwierdzono, obniżają prawdopodobieństwo tolerancji opiatów. Ketamina jest lekiem stosowanym głównie w znieczuleniu, ale ma także właściwości uspokajające i przeciwbólowe.

Jak Mix przeciwbólowe

Jak Mix przeciwbólowe


Chociaż większość przeciwbólowe nie powinny być mieszane, ibuprofen i paracetamol są czasem przepisywane razem do walki z bólem. Nie należy przyjmować pełną dawkę obu leków w jednym czasie, ale jest to bezpieczne, aby przyjąć jedną połowę dawki każdego leku razem na pokrycie więcej objawów bólowych. Jeśli nie jesteś pewien tej metody, należy skontaktować się z lekarzem, aby sprawdzić, czy on czuje to będzie pracować dla Ciebie.

Instrukcje

1 Jedz przed czasem. Niektórzy ludzie mają problemy ibuprofen lub paracetamol, biorąc na pusty żołądek i mogą wystąpić skutki uboczne, takie jak nudności lub wymioty, z tego powodu. Aby uzyskać najlepsze wyniki, zjeść coś zawierającego chleb lub skrobi przed przyjęciem leku.

2 Wykonaj jedną połowę dawki ibuprofenu. Zalecana dawka dla osoby dorosłej na 12 to dwie tabletki co 4 do 6 godzin. Należy przyjmować jedną tabletkę co 4 do 6 godzin, jeśli masz zamiar wymieszać z paracetamolem.

3 Wykonaj jedną połowę dawki paracetamolu. Zalecana dawka dla osoby dorosłej na 12 to dwie tabletki co 4 do 6 godzin. Należy przyjmować jedną tabletkę co 4 do 6 godzin, jeśli planujemy wymieszać z ibuprofenem.

4 wypić pełną szklankę wody na osiedlenie żołądka trawienie i zapobiec problemy związane z tymi przeciwbólowe.

5 Monitorowanie skutków ubocznych. Jeśli wystąpią nudności, wymioty, bóle brzucha lub bez bólu z tych leków razem, nie należy z nich korzystać w przyszłości.

Wskazówki:

 • Zapytaj swojego lekarza, czy mieszanie tych dwóch przeciwbólowe jest dla stanu.
 • Jeśli wystąpi gorączka lub wysypka z przyjmowania tych leków należy skontaktować się z lekarzem.

Jak kupić leki przeciwbólowe w Internecie

Czasami nie jest to wygodne, aby szybki wyjazd do lokalnej apteki leków przeciwbólowych. Jest to szczególnie ważne dla ludzi, którzy mieszkają w odległych obszarach i tych, którzy mogą być fizycznie niedysponowany. Internet jest wygodnym sposobem zakupu leki przeciwbólowe i, ze względu na ilość konkurencji wśród sprzedawców internetowych, może to być mniej kosztowny sposób. Klienci mogą zakupić różne rodzaje leków przeciwbólowych online i otrzymywać swoje zamówienia w ciągu kilku dni.

Instrukcje

Zakup leków bez recepty

1 Odwiedź aptek. Znane apteki z obecności online to CVS, Rite-Aid i Walgreens.

2 Poszukaj kategorii "apteczce" na pasku nawigacyjnym w górnej części strony lub z boku. Wybierz kategorię "ból" z listy opcji.

3 Wybierz rodzaj leków przeciwbólowych, czego potrzebujesz. Opcje obejmują zwykle leki przeciwbólowe dla dzieci, objawy miesiączkowe, zapalenie stawów i migreny. Można również wybrać aspirynę i bez aspiryny leki przeciwbólowe.

4 Wybierz z nazwą marki lub leków generycznych. Popularne leki przeciwbólowe marką to Aleve, Advil, Tylenol i ibuprofen. Generic marki produkowane są przez sklep i oznakowane marką sklepu.

5 Dotyczy to w szczególności wytrzymałości leczenia bólu.

6 Informacja ilość leku zawartego w butelce. Upewnij się, że to wystarczy, aby spełnić Twoje potrzeby.

7 Wprowadź liczbę butelek trzeba. Dodaj swój wybór do koszyka i przejdź do kasy. Ta akcja przeniesie Cię do strony, na której ma możliwość tworzenia konta.

8 Załóż konto. To konto umożliwia śledzenie zamówienia i pobrać informacje rozliczeniowe łatwo następnym razem, gdy dokonasz zakupu. Wpisz swoje imię i nazwisko, adres e-mail i nazwę użytkownika, a następnie przejdź do następnej strony.

9 Wprowadź informacje rozliczeniowe. Wpisz swoje imię i nazwisko, mail i adres rozliczeniowy oraz informacje dotyczące płatności. Przejdź do następnej strony.

10 Oceń zamówienia. Jeśli nie jesteś zadowolony z zamówienia, należy kliknąć odpowiedni przycisk, aby zmienić lub anulować zamówienie. Jeśli jesteś zadowolony z zamówieniem, należy kliknąć odpowiedni przycisk, aby zakończyć transakcję.

Zamówić receptę

11 Odwiedź aptek, takie jak CVS. Kliknij na przycisk oznaczony "Apteka", aby przejść do portalu aptecznego.

12 Wybierz "Nowe Recepty", aby przejść do następnej strony. Będziesz miał do wyboru dwa linki, jeden dla tych, którzy mają receptę na papier, a inny dla tych, którzy tego nie robią. Wybierz odpowiednie łącze, aby kontynuować.

13 Rejestracja nowego konta. Wpisz swoje imię i nazwisko, adres e-mail, i utworzyć hasło. Przejdź do następnej strony.

14 Podaj imię i nazwisko, datę urodzenia, potrzebnych leków, oraz nazwę i numer lekarza. Kliknij na przycisku, pod warunkiem, aby wprowadzić adres wysyłki.

15 Wybierz metodę wysyłki. Opcje obejmują Standard, Priority i Express. Kliknij przycisk "dalej".

16 Wprowadź informacje o pacjencie. Ta strona zawiera pytania dotyczące swojego profilu zdrowotnej i ubezpieczenia medycznego. Część ubezpieczenie jest obowiązkowe, jeśli nie planujesz używać go do zakupu leków.

17 Wprowadź informacje o płatności oraz adres rozliczeniowy. Kliknij "zweryfikować twoje zamówienie", aby kontynuować i zakończyć transakcję.

18 Poczta receptę papieru na adres podany na stronie potwierdzenia zamówienia. Jeśli nie masz recepty papieru, apteka będzie skontaktować się z lekarzem, aby sprawdzić swoją receptę.

Wskazówki:

 • Niektóre apteki internetowe mają oddzielny portal dla ich sklepie internetowym. Spójrz na "Sklep" i "Zakupy" link na górze strony głównej.
 • Lek przechowywać marki są porównywalne do markowych leków i często są bardziej przystępne.
 • Niektóre apteki tylko pozwoli Ci kupić leki przeciwbólowe na receptę w Internecie po przesłaniu recepty do lokalnej apteki.
 • Jeśli występują ból rozdzierający lub niewytłumaczalne, to najlepiej skonsultować się z lekarzem do diagnozy.
 • Niektóre leki przeciwbólowe nie są dostępne w Internecie.

Jak wstrzykiwać leki przeciwbólowe

Leki przeciwbólowe są ważnym aspektem leczenia bólu. Często wstrzykiwanie leki przeciwbólowe bezpośrednio do krwiobiegu łagodzi ból szybciej niż biorąc ból pigułki. Po wstrzyknięciu pacjentowi leków przeciwbólowych, trzeba być bardzo ostrożnym i środki ostrożności. Jeśli nigdy wcześniej nie wstrzykuje leki przeciwbólowe, należy to zrobić pod nadzorem wykwalifikowanego pracownika służby zdrowia.

Instrukcje

1 Umyj dokładnie ręce mydłem antybakteryjnym, i upewnić się, że są suche przed rozpoczęciem.

2 Zdejmij pokrywę plastikową leków, alkoholu i używać do czyszczenia przetrzeć górną część fiolki.

3 Expose igłę strzykawki poprzez usunięcie nasadkę strzykawki.

4 Pociągnij na tłok strzykawki, aż mała wskazówka gumy wewnątrz lufy wyrównany ilości leków przeciwbólowych masz zamiar wstrzyknąć. Włożyć igłę do fiolki z lekiem, i nacisnąć tłok do przodu, aż się zatrzyma.

5 Obrócić fiolkę do góry nogami, gdy igła jest w środku. Następnie odciągnąć tłok, aż końcówka gumowa wewnątrz lufy ponownie wyrównany ilości leków przeciwbólowych masz zamiar wstrzyknąć.

6 Wyjąć igłę z fiolki i przytrzymaj go. Flick lufę ostro palcami. Pozwoli to usunąć wszystkie pęcherzyki powietrza.

7 Wybierz miejsce wstrzyknięcia na pacjenta i wytrzeć do czysta z nasączonym alkoholem. Pamiętaj, aby zapisać pad po alkoholu na leki przeciwbólowe są wstrzykiwane.

8 Trzymając strzykawkę w swojej dominującej ręki jak dart. Wbić igłę w skórę szybko. Powoli popchnąć tłok do cylindra, uwalniając lek do pacjenta. Pamiętaj, aby korzystać z ciągłego ruchu bez przystanków i przerw. Kontynuuj naciskając tłok do oporu.

9 Przed wyjęciem igły, umieść podkładkę alkoholu na skórze. Szybko usunąć igłę i natychmiast umieścić pad alkoholu miejsce wstrzyknięcia. Pocierać ruchem okrężnym przez około pięć sekund.

10 w miejscu wstrzyknięcia z klejem banda.

Wskazówki:

 • Pamiętaj, aby uważnie monitorować pacjenta po zastrzyku przeciwbólowego. Jeśli zauważysz jakiekolwiek nietypowe reakcje, należy niezwłocznie skontaktować się z lekarzem służby zdrowia.

Jakie są różne pigułki przeciwbólowe?

Jakie są różne pigułki przeciwbólowe?


Istnieje wiele tabletek wykonane w leczeniu bólu. Niektóre są dostępne tylko na receptę, podczas gdy inne, łagodniejsze leki są dostępne bez recepty. W zależności od przyczyny bólu, lekarz może pomóc określić, które leki są najlepsze.

Rodzaje (over-the-counter)

Popularne over-the-counter leki przeciwbólowe zawierają paracetamol, naproksen, ibuprofen i kwas acetylosalicylowy. Zgodnie z ponad-the-counter leków Time Magazine wykresie, w Paracetamol jest najlepszym rozwiązaniem w celu łagodzenia bólu od skręcenia i zmniejszyć gorączkę podczas naproksen i ibuprofen są skuteczne w walce z bólem stawów i bóle miesiączkowe.

Rodzaje (tylko na receptę)

W zależności od rodzaju bólu, lekarze mogą nakazać silniejszych środków przeciwbólowych, takich jak hydrokodon, hydromorfon, paracetamol oksykodonu lub chlorowodorku oksykodonu (opioidy). Hydrokodon paracetamol jest połączeniem narkotyk i nie narkotyk do łagodzenia bólu, a hydromorfon oksykodonu i chlorowodorek oksykodonu są ściśle środki odurzające. Wszystko ustawa o niektórych ośrodków mózgu w celu łagodzenia bólu.

Korzyści

Przeciwbólowe pomóc osobom z przewlekłym bólem prowadzić szczęśliwe, produktywne życie. Po recepty leki przeciwbólowe są brane dokładnie zgodnie z zaleceniami, są bezpieczne, skuteczne i rzadko prowadzi do uzależnienia, zgodnie z National Institute on Drug Abuse.

Efekty

Opioidy wpływać na mózg przez dołączenie do specyficznych białek (receptory opioidowe) znajdowane w mózgu i rdzeniu kręgowym. To może radykalnie zmienić sposób człowiek doświadcza bólu.

Ostrzeżenie

Opiaty, takie jak oksykodon, są powszechnie wykorzystywane. Przyjmowaniem dużych dawek może prowadzić do uzależnienia lub śmierci. Opioidy mogą powodować senność, zaparcia, i depresji oddychania.

Leki przeciwbólowe, które Wpływ Glukoza

Niektóre leki przeciwbólowe mogą podnieść lub obniżyć bodyâ € ™ s poziom glukozy lub cukru we krwi. Efekty te mogą wystąpić z określonymi lekami lub wspólnych przeciwbólowe.

Poziomy glukozy

Ciało człowieka wymaga pewnego poziomu glukozy lub cukru we krwi, aby działać prawidłowo. Cukrzycę lub hipoglikemię, rodzaj żywności lub spożycie, a niektóre leki mogą wszyscy mają wpływ na poziom glukozy we krwi.

Niesteroidowe leki przeciwzapalne

Niesteroidowe leki przeciwzapalne lub NLPZ, zwykle nie wpływa na poziom glukozy w traktowanej siebie. Biorąc je z lekami na cukrzycę, jednak może spowodować nienaturalny spadek cukru we krwi, według Diabetic Living Online.

Aspiryna

Kwas acetylosalicylowy w dużych dawkach może poprawić pewne diabeticsâ zdolność € ™ do metabolizowania glukozy. Badanie w Journal of Clinical Investigation stwierdzili, że chorzy na cukrzycę, którzy wzięli siedem gramów aspiryny codziennie przez dwa tygodnie poprawiły swoje odczyty cukru we krwi.

Recepty leki przeciwbólowe

Receptę, leki przeciwbólowe, takie jak hydrokodon, oksykodon, morfina, kodeina i może powodować podwyższonym poziom glukozy we krwi, zgodnie z centrum leczenia uzależnień Casa Palmera.

Rozważania

Ludzie z warunkami cukru we krwi powinien przed podjęciem jakichkolwiek leków przeciwbólowych, aby upewnić się, że produkt nie będzie interakcji z lekami lub stanie skontaktować się z lekarzem.

Skutki uboczne leki przeciwbólowe

Skutki uboczne leki przeciwbólowe


Przeciwbólowe dostępne są w wielu formach i poziomach siły. Są one dostępne zarówno w kasach i przez recepty przez lekarza. Nadużywa leki przeciwbólowe mogą powodować wiele negatywnych skutków ubocznych. Przed podjęciem decyzji o zastosowaniu leki przeciwbólowe i poprosić o przegląd historii medycznej skonsultować się z lekarzem. Robi to przed podjęciem leki przeciwbólowe można zachować bezpieczne i zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. Śledź wszystkich kierunkach na etykietach wszelkich przeciwbólowe, które są używane. Unikać stosowania rekreacyjną przeciwbólowych i tylko brać je w razie potrzeby.

Zaparcie

Przeciwbólowe mogą powodować zaparcia występują. Przestrzegać diety o dużej zawartości włókien, a zwiększyć spożycie wody podczas użytkowania. Używać środków zmiękczających stolec lub środków przeczyszczających w celu utrzymania normalnego wypróżnienia. Upewnij się, że zwiększenie ilości środków przeczyszczających i zmiękczacze kału używanych jeśli ze wzrostem dawki. Zaparcia ustępują po zaprzestaniu przyjmowania leki przeciwbólowe.

Serca i płuc

Należy zachować ostrożność podczas stosowania leki przeciwbólowe, ponieważ mogą one mogą mieć wpływ na ceny z oddychaniem i sercem. Biorąc dawki przeciwbólowe, że jest zbyt wysoka może spowodować zagrażające życiu zdarzenia występujące, takie jak zatrzymanie akcji serca i zawału serca. Być pod ścisłym nadzorem lekarza, jeśli pacjent przyjmuje przeciwbólowe zawierające opiaty i mają obecne choroby, które mają wpływ na płuca i serce. Przeciwbólowe zawierające opioidy mogą powodować serca i oddychania stopy spadnie do niebezpiecznego poziomu.

Nudności

Nudności jest częstym skutkiem ubocznym stosowania lek przeciwbólowy, zwłaszcza w pierwszych kilku dniach stosowania. Należy pamiętać, że nudności powinny zapadać jak organizm rozwija tolerancję do uśmierzania bólu. Przeciwbólowe, które zawierają opiaty może zająć więcej czasu, aby zbudować tolerancję. Poproś o przeciwwymiotny z lekarzem, jeśli podczas trwających nudności leki przeciwbólowe. Przeciwwymiotnym jest lek stosowany w celu zmniejszenia nudności.

Powikłania psychiczne

Opiaty w niektórych leki uśmierzające ból mogą spowodować delirium występuje. Poproś o zmianę w dawce od lekarza, którego wyznaczonym Ci przeciwbólowe. Jeśli delirium nadal po zmianie dawki jest zwrócić się do lekarza, jeśli dostępne dla bólu są inne możliwości leczenia. Zapisz i zmiany stanu psychicznego, podczas gdy biorąc leki przeciwbólowe i poinformować lekarza o wszelkich zmianach rozważyć być nieprawidłowe.

Senność

Senności sie powszechnie podczas uruchomienia w celu uśmierzania bólu, w szczególności, jeśli zawiera ona opiatów. Senność ustępują w ciągu kilku dni od rozpoczęcia leki w większości przypadków. Natychmiast skontaktować się z lekarzem, jeśli senność trwa dłużej niż pierwsze dwa lub trzy dni lek przeciwbólowy użytkowania. Lekarz może dostosować dawkę lub dostarczyć alternatywnej opcji leczenia.

Nowotwory kości objawy i leki przeciwbólowe

Kiedy komórki tworzące kość się zmutowany i zaczynają rosnąć zaznaczone, nowotwór kości może tworzyć. Istnieją pewne specyficzne objawy szukać i leki do stosowania w kontaktach z bólu związanego z nowotworami kości.

Złośliwe Rodzaje

Osteosarcoma i mięsak Ewinga są dwa typy nowotworów kości, które najczęściej wpływają na ludzi w ramach 25. chrzęstniakomięsaka i złośliwy mięsak włóknisty ogólnie wpływają na ludzi w wieku od 40 do 60.

Rzadkie Nowotwory

Włókniakomięsaka i struniak dwa rodzaje rzadkich guzów kości. Według American Cancer Society, struniak ma krótszą przeżywalność około sześć lat po diagnozie.

Objawy

Najczęstszym objawem nowotworu kości pogarsza ból w obszarze nowotworu. Ból może być obecny tylko w nocy, lub może być doświadczane w godzinach budzi się z działalności.

Skutki uboczne

Czasami nowotwór kości może osłabić kości, co pozwala na złamanie łatwo i tym samym prowadząc do odkrycia bazowego guza.

Leki przeciwbólowe

Opioidowe środki przeciwbólowe oraz różne były stosowane w leczeniu bólu związanego z nowotworami kości, ale lek z wyboru ostatnio jest wstrzykiwanie pod nazwą Metastron. To idzie bezpośrednio do wzrostu, pracy, aby otoczyć go i zmniejszyć ból.