adcov.com

tłuszcze trans a schizofrenia

Skutki dla zdrowia tłuszcze trans

Trans tłuszcz stały obrotowe powodem rozwoju wzrostu otyłości w USA i całym świecie. Obecny w większości smażone fast-food wyborów, tłuszcze trans ma wiele negatywnych skutków dla zdrowia na jednostki, które jedzą więcej niż zalecany (2% wszystkich kalorii) w codziennej diecie. Poniżej są najczęstsze problemy związane z tłuszczów trans.

Choroby Wieńcowej

Osoby, które jedzą zbyt dużo tłuszczów trans w swoich normalnych diet są znacznie bardziej podatne na choroby serca niż te, które tego nie robią. W 2006 roku, New England Journal of Medicine określana w badaniu, że ryzyko chorób serca osoby niemal dwukrotnie dla każdego wzrostu o 2% tłuszczów trans kalorii spożywanych. Dla porównania, w tym samym badaniu stwierdzono, że zajęłoby to 15% wzrost tłuszczów nasyconych produkować takie same wyniki.

Zwiększenie stężenia cholesterolu

Wysokie zużycie tłuszczu trans Wykazano również zwiększenie poziomu cholesterolu u pacjentów. Dla tych, którzy nie znają, cholesterolu mierzy się poziom cholesterolu LDL (złego) do HDL (dobry cholesterol) wskaźników. Podobne do tłuszczów nasyconych, tłuszczów trans podniesiony poziom LDL w tym, że to zużyte. Jednakże, w przeciwieństwie do nasyconych tłuszczów, tłuszczów trans zmniejszona również stosunek HDL w tym samym czasie, dzięki czemu wskaźnik dobrego cholesterolu do złego cholesterolu wzrostu do niebezpiecznego poziomu.

Białko C-reaktywne

Białko C-reaktywne, lub białkami, które są produktem ubocznym procesu zapalnego w krwi, zostały również przedstawione na wysokim poziomie, po zużyciu masy tłuszczu trans. Journal of Nutrition badania wykazały, że poziom CRP we krwi były 73% wyższe niż w tych wysokich poziomów spożywanych tłuszczów trans, niż te, które spożywane zalecanej ilości. Jeśli poziom CRP była zbyt wysoka dla przedłużonego okresu czasu, poważne problemy, a nawet śmierć wewnętrzne zostały powodował.

Ryzyko cukrzycy

Trans zużycie tłuszczu może również prowadzić do zwiększenia ryzyka wystąpienia cukrzycy u niektórych osobników typu II. Cukrzyca typu II występuje, gdy organizm nie może wytworzyć wystarczającą ilość insuliny, która z kolei jest potrzebny do korpusu w celu wytwarzania energii. Wyższe niż normalne poziomy spożycia tłuszczu często również prowadzić do zwiększenia ilości cukru we krwi. Ilekroć niezdrowa dieta cukrów i tłuszczów jest konsumowane, możliwość rozwoju cukrzycy istnieje.

Ostrzeżenie

Proszę nie spożywać więcej niż zalecana ilość tłuszczów trans dziennie.

Jeśli zostały zużywa duże ilości tłuszczów trans i nie zdawali sobie sprawy skutków zdrowotnych, należy skonsultować się z lekarzem, aby upewnić się, że żaden z tych skutków ubocznych już zaczęły wpływać ciała.

Przed zakupem, aby sprawdzić i zobaczyć, czy produkt zawiera tłuszcze trans zawsze sprawdzać etykiety żywności.

Są tłuszcze trans i tłuszcze nasycone typu trójglicerydy?

Są tłuszcze trans i tłuszcze nasycone typu trójglicerydy?


Tłuszcze trans i tłuszczów nasyconych są dwie formy trójglicerydów. Tłuszcze trans rzadko spotykany w naturze, a nasycone tłuszcze są powszechne, szczególnie u zwierząt i olejów tropikalnych. Tłuszcze wielonienasycone i jednonienasycone kwasy tłuszczowe są również triglicerydy. Wszystkie cztery formy mają różne efekty zdrowotne, w oparciu o kształtach triglicerydów.

Trójglicerydy

Triglicerydy są formę magazynowania tłuszczu. Są one przede wszystkim znaleźć w tkance tłuszczowej ludzi i w nasionach rośliny. Każdy triglicerydów składa się z jednej cząsteczki gliceryny i trzech długich łańcuchów kwasów tłuszczowych. Kształty kwasów tłuszczowych co określenia czy triglicerydów tłuszcze trans, nasycone kwasy tłuszczowe, tłuszcz jednonienasyconych lub wielonienasyconych tłuszczu. Mając podwyższony poziom triglicerydów jest czynnikiem ryzyka chorób układu krążenia.

Tłuszcze nasycone

Tłuszczów nasyconych, składa się z triglicerydów, które trzy łańcuchy nasyconych kwasów tłuszczowych. Nazywają się nasycony, ponieważ nie ma podwójnych wiązań pomiędzy którymkolwiek z węgla w łańcuchach. Według "The Harvard Medical School Rodzina Zdrowia Przewodnik," istnieje ponad 24 rodzajów tłuszczów nasyconych. Tłuszcze te są na ogół uważane za szkodliwe dla zdrowia, choć niektóre rodzaje nie są tak złe, jak inni. Żywność najwyższej zawartości tłuszczów nasyconych zawierają produktów zwierzęcych, takich jak czerwone mięso i produkty mleczne.

Tłuszcze trans

Tłuszcze trans są zbliżone do nasyconych tłuszczów, ale jest tylko niewielka ilość, która naturalnie występuje w mięsie i produktach mlecznych. Większość tłuszcze trans sztucznie utworzone w procesie zwanym uwodorniania, który zmusza atomy wodoru w olejach roślinnych, które nie są naturalnie nasyconych. Częściowo uwodornione tłuszcze są bogate w tłuszcze trans, a według "The Harvard Medical School Health Family Guide", że są gorsze dla zdrowia niż tłuszcze nasycone. Większość tłuszcze trans występują w postaci stałej, margaryny i środki spożywcze zawierają częściowo uwodornionych olejów.

Korzystne Tłuszcze

Triglicerydy mogą być również utworzone z łańcuchów kwasów tłuszczowych, które mają jedno lub więcej podwójnych wiązań w ich strukturze. Jednonienasycone kwasy tłuszczowe mają jedno wiązanie podwójne w każdym łańcuchu, a wielonienasycone kwasy tłuszczowe mają więcej niż jeden. Według "The Harvard Medical School Family Health Guide," tłuszcze wielonienasycone i jednonienasycone są korzystne dla zdrowia przede wszystkim, ponieważ mogą one pomóc w zapobieganiu chorobom serca i chorób autoimmunologicznych.

Jak wyciąć tłuszcze trans i schudnąć

Jak wyciąć tłuszcze trans i schudnąć


Zaczęło się producenci żywności starają się używać olejów roślinnych w produkcji żywności, aby uniknąć tłuszczów nasyconych, takich jak smalec i masło. Producenci następnie odkrył, że te oleje stały się zjełczały szybko, skrócenie okresu przechowywania żywności przetworzonej. W celu rozwiązania tego problemu, stwierdzono, że firmy spożywcze mogą uwodornienia olejów, aby były bardziej stabilne. Jednak te tłuszcze trans mają niefortunny wpływ na zwiększenie stężenia cholesterolu i złe zmniejszając dobry poziom cholesterolu. Dlatego organizacje, w tym AMA i FDA zaleca, aby ludzie wyciąć tłuszcze trans z ich diety. Inną zaletą jest wyeliminowanie tłuszcze trans często utrata wagi.

Instrukcje

1 spożywcze czytać etykiety na żywności zakupionych i jedzenia. Począwszy od roku 2006, FDA wymaga teraz wszystkich producentów żywności do listy ilości tłuszczów trans na etykietach żywności. Kiedy widzisz etykiety na produktach spożywczych, które zawierają tłuszcze trans, nie spożywają te produkty żywnościowe.

2 Jedz pokarmy, które zawierają jednonienasycone lub wielonienasycone oleje zamiast. Należą do nich oliwę z oliwek, olej kukurydziany i olej słonecznikowy. Ograniczyć ilość tłuszczów w dziennej racji pokarmowej do 30 procent całkowitego kalorii do osiągnięcia zdrowego odchudzania.

3 Ogranicz tłuszcze nasycone w produktach mlecznych, wędlin i drobiu. American Heart Association zaleca, że ​​dorośli jedzą mniej niż siedem procent swoich kalorii z tłuszczów nasyconych. Jeśli spożywać 1500 kalorii, co oznacza, że ​​nie powinno się jeść więcej niż 105 kalorii - około 10 gramów - z tłuszczów nasyconych.

4 Zmniejsz żywności z wysokim poziomem cholesterolu. American Heart Association zaleca, mniej niż 300 mg cholesterolu, dla większości ludzi. Żółtka i całe produkty mleczne są bogate w cholesterol.

5 wyeliminować przetworzonej żywności, fast foodów i głęboko smażone jedzenie, aby wyciąć tłuszcze trans i schudnąć. Te produkty zazwyczaj mają nie tylko tłuszczów trans, ale także sodu, sztucznych składników i wysokie kalorii.

6 Zwiększenie chude mięso, produkty pełnoziarniste, owoce i warzywa, aby schudnąć.

Jak ograniczyć tłuszcze trans

Ograniczenie spożycia tłuszczów trans uratuje twoje serce

Instrukcje

1 Trans tłuszczu (zwane także trans kwasów tłuszczowych), jest utworzony przy ciekłych olejów roślinnych są poddawane procesowi chemicznej nazwie uwodorniania, w którym atom wodoru jest dodawany do oleje mocniejsze. Utwardzone tłuszcze roślinne są wykorzystywane przez producentów żywności, ponieważ pozwalają one dłuższy okres przydatności do spożycia i dać żywności pożądany smak, kształt i fakturę.
Większość tłuszczów trans można znaleźć w piekarniczych, kij (lub dysku), margaryny, ciasteczka, krakersy, przekąsek, smażonych potraw (w tym smażone fast food), pączki, ciasta, pieczywo, i inne produkty wykonane z przetworzonych lub smażone w częściowo uwodornionych olejów. Niektóre tłuszcze trans występuje naturalnie w niewielkich ilościach w różnych produktach mięsnych i mlecznych. FDA szacuje, że średnie dzienne spożycie tłuszczów trans w populacji USA wynosi około 5,8 g lub 2,6 procent kalorii dziennie dla osób w wieku 20 lat i starszych. Nie rób Różny błędy. Nie wszystkie tłuszcze trans pochodzi z uwodornionego oleju roślinnego. Mięso i mleko mają niewielkie ilości naturalnie występujących trans. Ale "mały" staje się znaczące (siedem gramów), gdy jesteś zamawiania 16-uncji żeberka.

A chicken pot pie has six grams of trans (and 11 grams of sat fat) lurking in that innocent-looking pastry dough. And biscuits and gravy start your day with four grams of trans (plus ten grams of saturated).

2 Trans tłuszczu zachowuje się jak tłuszcze nasycone, podnosząc lipoprotein o niskiej gęstości (LDL lub "zły" cholesterol), co zwiększa ryzyko wystąpienia choroby niedokrwiennej serca (CHD). Tłuszcze trans można znaleźć w niektórych z tych samych środków spożywczych, jak tłuszcze nasycone, takie jak piekarniczych warzywnych, niektórych margaryn, krakersy, cukierki, ciasteczka, przekąski, potrawy smażone, pieczywa i innych produktów spożywczych przetworzonych wytworzonych z częściowo uwodornionych olejów roślinnych.
Trans tłuszczu jest, gdy dodaje się wodór do oleju roślinnego - proces zwany uwodorniania. Uwodornienia zwiększa okres trwałości i stabilności smak pokarmów zawierających te tłuszcze. Zazwyczaj atomy wodoru przy wiązaniu podwójnym są usytuowane na tej samej stronie łańcucha węglowego. Jednakże częściowe uwodornienie rekonfiguruje kilka wiązań podwójnych, a atomy wodoru w końcu na różnych stronach łańcucha.
Oto niektóre działania można podjąć na co dzień, aby utrzymać zużycie obu tłuszczów nasyconych i trans oraz cholesterolu, niskiego, zużywając przy tym odżywczo odpowiednią dietę.

3 Sprawdź panel Nutrition Facts porównać żywności, ponieważ porcje są na ogół zgodne z podobnych rodzajów żywności. Wybierz żywność niższej zawartości tłuszczów nasyconych, tłuszczów trans i cholesterolu. Dla tłuszczów nasyconych i cholesterolu, skorzystać z Podręcznika szybkiej do% DV: 5% DV lub mniej jest niski i 20% DV lub więcej jest wysoki. (Pamiętaj, że nie ma% DV dla tłuszczów trans.)
Wybierz alternatywną tłuszczów. Wymień tłuszczów nasyconych i trans w diecie z mono i wielonienasyconych kwasów tłuszczowych. Tłuszcze te nie budzą LDL ("złego"), poziom cholesterolu i mają korzystny wpływ na zdrowie, gdy spożywane z umiarem. Źródła tłuszczów jednonienasyconych obejmują oliwy z oliwek i oleju rzepakowego. Źródłem wielonienasyconych kwasów tłuszczowych zawierają soi, kukurydzy, słonecznika i olejów spożywczych, jak orzechy.
Wybierz oleje roślinne (z wyjątkiem oleju kokosowego i palmowego) i miękkie margaryny (płyn, wanna lub aerozolu), coraz częściej, ponieważ łączna ilość tłuszczów nasyconych i trans jest niższa od kwoty, w stałych piekarniczych,, twardych margaryn i tłuszczów zwierzęcych, w tym masło.
Zastanów Fish. Większość ryb są niższe w tłuszcze nasycone niż mięsa. Niektóre ryby, takie jak makrele, sardynki, łosoś, i zawierają kwasy omega-3 kwasy tłuszczowe, które są badane w celu ustalenia, czy oferują one ochronę przed chorobami serca.
Pokarmy bogate w cholesterol, takich jak wątroba i inne podroby, żółtka jaj i produktów mlecznych, pełnotłustego mleka, podobnie jak całego limitu.
Wybierz żywność o niskiej zawartości tłuszczów nasyconych, takich jak tłuszcz produktów za darmo lub 1% mleka, chude mięso, ryby, drób bez skóry, pełnoziarnistych produktach oraz owoców i warzyw.

Wskazówki

  • Sprawdź panel Nutrition Facts

Jak działa Tłuszcze trans wpływają na organizm?

Jak działa Tłuszcze trans wpływają na organizm?


Z tłuszczów trans wygnany z restauracji w wielu miastach i 2013 wstępnego określenia US Food and Drug Administration, że częściowo uwodornione oleje nie są bezpieczne do stosowania w żywności, można się zastanawiać, dlaczego tłuszcze trans są o wiele gorsze dla ciebie niż inne tłuszcze. Kwasy tłuszczowe trans zwiększają ryzyko chorób serca i udaru mózgu, a są związane z większym ryzykiem rozwoju cukrzycy typu 2. Instytut Medycyny stwierdziła, że ​​nie istnieje bezpieczny poziom spożycia tłuszczów trans sztucznego.

Tłuszcze trans

Tłuszcze trans nienasycone kwasy tłuszczowe są wytwarzane z częściowego uwodornienia olejów roślinnych. Są one najczęściej stosowane w smażonych, takich jak frytki i pączki; wypieki, takie jak skorupy pie, ciasta, ciasteczka, krakersy i ciasta do pizzy; oraz skracanie i trzymać margaryny. Również występować naturalnie w niewielkich ilościach w wołowiny, jagnięciny i produktów mlecznych; jednak nie jest jasne, czy te naturalnie występujące tłuszcze trans stanowią takie same zagrożenie dla zdrowia, jak produkowane komercyjnie tłuszczów trans.

Choroby Wieńcowej

Wiarygodne dowody naukowe wskazują, że spożycie tłuszczów trans zwiększa ryzyko rozwoju choroby wieńcowej (CHD) i przeżywa nagłą śmierć z przyczyn sercowych. W 2006 roku w artykule w "The New England Journal of Medicine", Dariush Mozaffarian i koledzy pamiętać, że wzrost 2 procent spożycia energii z tłuszczów trans wiązało się ze wzrostem 23 procent częstości występowania choroby wieńcowej. Autorzy podkreślają również, że spożywanie tłuszczów trans wydaje się zwiększać ryzyko rozwoju CHD więcej niż jakikolwiek inny makroskładników, nawet przy niskim poziomie zużycia.

Zmiany cholesterolu

Spożycie kwasów tłuszczowych trans podnosi poziom lipoprotein o niskiej gęstości (LDL), lub "zły" cholesterol, zaś zmniejszenie poziomu lipoprotein o wysokiej gęstości (HDL), lub "dobry" cholesterol. Tłuszcze trans również zwiększyć stosunek cholesterolu całkowitego do cholesterolu HDL, który jest silnym wskaźnikiem ryzyka wystąpienia CHD. Jedzenia tłuszcze trans, prowadzi do innych zmian fizjologicznych, które zwiększają ryzyko chorób serca, w tym redukcji wielkości cząstek cholesterolu LDL i zwiększania poziomów lipoprotein (a).

Układowe zapalenie

Jedzenie tłuszczów trans promuje stan zapalny w organizmie. Większe spożycie tłuszczów trans jest związane z wzrostem poziomu markerów zapalnych w organizmie, takich jak białko C-reaktywne. Zapalenie ogólnoustrojowe jest czynnikiem ryzyka choroby wieńcowej, nagłej śmierci z przyczyn sercowych, cukrzycy i niewydolności serca.

Cukrzyca typu 2

Niektóre badania wykazały, zwiększone ryzyko zachorowania na cukrzycę typu 2, związanego z konsumpcją tłuszczów trans. W 2001 roku, duże badanie kohortowe opublikowane w "The New England Journal of Medicine" wykazały, że kobiety, które spożywały 3 procent ich całkowitego spożycia energii, tłuszcze trans miał 31 procent wyższe ryzyko zachorowania na cukrzycę niż u kobiet, które jadły tylko 1 procent z trans tłuszcze. Kilka innych badań nie udało się znaleźć związek pomiędzy trans tłuszczów i rozwoju cukrzycy. Więcej badań musi zostać przeprowadzona, aby zrozumieć związek między tłuszczów trans i cukrzycy typu 2.

Jakie produkty spożywcze zawierają Tłuszcze trans?

Jakie produkty spożywcze zawierają Tłuszcze trans?


Tłuszcze trans nazywa się także częściowo uwodornione oleje lub trans kwasów tłuszczowych. Chociaż mogą występować naturalnie, większość tłuszczów trans w diecie jednostki pochodzą sztucznych tłuszczów trans, które są wykonane przez przetwarzania oleju roślinnego z wodorem pod ciśnieniem. Gdy spożywany w produktach spożywczych, tłuszcze trans nie tylko podnieść poziom LDL (złego) cholesterolu, ale w rzeczywistości niższe HDL (dobrego) poziomu cholesterolu. American Heart Association zaleca, aby osoby spożywające 2 tysięcy kalorii dziennie, to nie więcej niż dwa gramy tłuszczów trans w ich codziennej diecie.

Mięso i nabiał

Mięso i nabiał, w tym wołowiny, jagnięciny i masła, zawierają niewielkie ilości tłuszczów trans. Jednakże, nie jest to jednak rozumieć zarówno naturalne tłuszcze trans, mają takie same negatywne skutki na poziom cholesterolu jak syntetyczne tłuszcze trans.

Smażone przekąski

Tłuszcze trans dać pożądany smak i konsystencję do smażonych potraw. Oleje z tłuszczów trans może być używane wielokrotnie w frytkownice handlowych na oszczędności dla producentów żywności. Smażonych potraw to pączki, frytki i smażony kurczak.

Wypieki

Oprócz zmieniających smak i konsystencję żywności, tłuszcze trans zwiększają również trwałość żywności i są często dodawane do pakowane pieczywo. Produkty te obejmują ciasteczka, krakersy, babeczki, ciasto do pizzy, ciasta, torty, ciasta i polewy. Trzymaj margaryny lub skrócenie może również zawierać tłuszcze trans i domowe wypieki, które są wykonane z użyciem tych tłuszczów może następnie zawierać tłuszcze trans też.

"Trans Fat Free" przekąski

FDA wymaga, że ​​ilość tłuszczów trans być zawarte w informacji o wartości odżywczej części etykiecie danego produktu. Produkty z mniej niż 0,5 grama tłuszczów trans na porcję są prawnie dopuszczone do twierdzą, że są "Trans Fat Free" na opakowaniu. Ponieważ całkowita zalecane dzienne spożycie tłuszczów trans jest tylko około 2,0 grama, pokarmy, które są "wolne" od tłuszczów trans może być nadal znaczna część codziennego spożycia trans jednostki tłuszczu.

Oleje roślinne cholesterolu

Niektóre restauracje fast-food reklamować które gotują tylko w olejach roślinnych lub olejów cholesterolu. Jednak te oleje mogą nadal być utwardzony i może jeszcze podnieść poziom cholesterolu.

Inne Przekąski

Niektóre marki i odmian mikrofal popcorn i napoje typu instant kawy latte są zarówno znane zawierają tłuszcze trans. Jedynym sposobem, aby wiedzieć na pewno, jeśli pokarm zawiera tłuszcze trans i ile zawiera on jest, aby przeczytać odżywcze część etykiecie produktu.

Jak pozbyć się Tłuszcze trans w organizmie

Jak pozbyć się Tłuszcze trans w organizmie


Tłuszcze trans były związane z chorobą serca, udaru mózgu, zwiększenie stężenia cholesterolu, a nawet zwiększa ryzyko zachorowania na cukrzycę typu 2, według American Heart Association. Tłuszcze trans, są powszechnie w wyrobach pieczonych i są najczęściej utworzone przez uwodornienie tłuszczów zwierzęcych. Jeśli próbujesz do eliminacji tłuszczów trans z organizmu, należy wypełnić diety remont.

Instrukcje

1 Zwiększenie świadomości żywności, które najczęściej zawierają tłuszcze trans. Pomoże to uniknąć tych rzeczy i dokonywać właściwych wyborów żywieniowych. Niektóre przykłady żywności, które są bogate w tłuszcze trans to frytki, ciasto ciasto, ciasto do pizzy, ciasteczka, krakersy i inne pieczone przedmiotów.

2 czytać etykiety żywności. Tłuszcze trans są zawsze wymienione na etykiecie produktów spożywczych, więc unikać produktów, które je zawierają. Jako trend unikać tłuszczów trans nadal, więcej produktów reklamują, że są one "Tłuszcze trans darmo." Miej oko na te produkty.

3 Wymień fałszywych tłuszcze z rzeczywistych, które są zdrowe dla organizmu. Tłuszcze nasycone, Omega-3 i Omega-6 oleje można znaleźć w wielu produktach. Tłuszcze te mogą rzeczywiście być zdrowe dla ciała, gdy spożywane z umiarem. Produktów spożywczych, które są bogate w dobre tłuszcze zawierają masło organiczny i śmietana, masło orzechowe, dziki łosoś i nasion lnu.

4. Weź udział w detoksykacji i oczyścić swoje ciało, aby pozbyć przechowywanych tłuszczów trans. Podczas oczyścić lub detox weźmiesz w naturalnych suplementów i według ściśle reżim treningowy, aby oczyścić swoje ciało i przygotować się do zmian w diecie. Podczas oczyścić, to zazwyczaj zużywa tylko płyny, które zawierają substancje oczyszczające i żadnych tłuszczów trans. Po pewnym okresie czasu, twoje ciało będzie wypłukać wszelkie unneccesary toksyn i tłuszczów trans z organizmu. Omówienia szczegółów z lekarzem przed rozpoczęciem oczyścić.

Spożywczych, które Tłuszcze trans

Spożywczych, które Tłuszcze trans


Tłuszcze trans stały uchwyt w amerykańskiej diecie. Są one utworzone w procesie, który łączy atom wodoru i ciekłych olejów roślinnych. Tłuszcze trans nie są korzystne dla zdrowia, ponieważ może zablokować tętnice, co może prowadzić do udarów mózgu i zawałów serca. Sztywniejsze i twardsze tłuszcze, tym bardziej, że zapchać tętnic. US Food and Drug Administration zaczął wymagających znakowania żywności, produktów zawierających tłuszcze trans w roku 2006. Należy zwrócić uwagę na etykietach żywności w celu ograniczenia spożycia tłuszczów trans.

Ciasteczka i pączki

Spora liczba przechowywania zakupionych ciasteczka zawierają tłuszcze trans. Który obejmuje wszystkie rodzaje plików cookie, w tym czekolady, cukru i wiórów owsiane. Istnieje zdrowotnych żywności ciasteczka, które nie zawierają tłuszczów trans, ale są oznaczone jako takie. Pączki w sklepach zawierają również tłuszcze trans zazwyczaj. Ciasteczka w różnych piekarniach, zwłaszcza francuskich piekarni, że gotować z masłem, nie obejmują ich.

Fast Food

Duża liczba fast food zawierają tłuszcze trans. Bezpiecznie jest powiedzieć, że prawie każdy fast food sprzedaje przedmioty, które go zawierają. Niektóre z nich to smażony kurczak, frytki, smażone placki z jabłkami i smażone kanapki z ryb. Fast food mają ulotki z informacji żywieniowej, jeśli chcesz zbadać samemu.

Tort i ciasto

Przechowywania zakupionych ciasto i tort wisienką często zawierają tłuszcze trans. Wypieki od sklepów spożywczych, które sprawiają, ciasta i torty mogą zawierać tłuszcze trans, jak również. Wiele ciasta zawierają tłuszcze trans, zwłaszcza w skorupie. Prywatne piekarnie mogą lub nie mogą upiec ciasta i ciastka z tłuszczów trans. Musisz zapytać się dowiedzieć.

Kuchenka mikrofalowa Wpadliśmy Kukurydza i Crackers

Przekąski takie jak mikrofalowej pojawiło kukurydzy i krakersy port tłuszczów trans. Obejmuje niemal każdym rodzaju orzechów, chyba że jest jeden, który jest oznaczony organiczne lub trans-beztłuszczowe. Staromodny popcorn nie zawiera tłuszczów trans, tylko popcorn mikrofalowa zawiera je.

Margaryna i skrócenie

Zarówno margaryna kij i skrócenie są pokarmy, które mają tłuszczów trans. W celu uniknięcia tłuszcze trans, za pieczenia z masłem zamiast. Margaryny, aby unikać dodawania jakichkolwiek pokarmów, takich jak ziemniaki lub chleb, aby zmniejszyć poziom tłuszczów trans.

Niski Cholesterol i tłuszcze trans Diety Low

Tłuszcze trans i cholesterolu podjąć opłat na innych systemach ustrojowych serca i. Budują się i może powodować zatory, które mogą nawet doprowadzić do ataku serca. Każdy zdrowej diety powinna unikać trans tłuszczu i cholesterolu, w celu utrzymania silnego serca. Jednak substancje te często znajdują się w żywności, gdzie ich nie oczekują.

Sprawdzić etykietę

Jak szkodliwe skutki tłuszczów trans stają się bardziej znane, producenci żywności opracowali również zasoby ukryć tłuszczów trans jako składnik. Sprawdź składniki, a nie tylko informacje o wartościach odżywczych. Wszystko wymienione jako "częściowo uwodorniony" lub "skracanie" jest rzeczywiście tłuszcze trans. Jeśli znajdziesz te nazwy w pierwszych trzech składników, pozostawić produkt na półce. Innym sposobem wykrywania ukrytego tłuszczu trans jest odejmowanie tłuszczów nasyconych i nienasyconych tłuszczów ilości z całkowitej zawartości tłuszczu. Jeśli nie dodać, poz prawdopodobnie zawiera tłuszcze trans.

Unikaj pieczywa, fast food, i konserwy Soup

Gotowe ciasteczka, ciasta i pączki są często wypełnione tłuszczów trans. Ponadto, zgodnie z Consumer Reports, kilka firm, które zostały przeniesione z dala od tłuszczów trans, takie jak Dunkin Donuts, Krispy Kreme, Starbucks, i Tim Horton wrócili do tłuszczów nasyconych, które zawiera cholesterolu. Jeśli pragniesz ciasto, piec w domu przy użyciu serca zdrowych składników takich jak oliwa z oliwek, olej rzepakowy, olej słonecznikowy, i zdrowe serce smarowania takie jak Benecol, obiecaj Activ lub doskonała równowagę. Unikaj mieszanek do pieczenia i gotowe do piec ciastka, ponieważ wielu z nich są także wykonane z tłuszczów trans. Ponadto, zupy w puszkach zawierają zazwyczaj tłuszczów trans, a fast food może być nosicielem zarówno tłuszczów trans i cholesterolu. Pamiętaj, że wiele sieci fast foodów, które reklamują "bez tłuszczów trans" są konwertowane do źródeł tłuszczów nasyconych. Jeśli masz wątpliwości, zadzwoń do firmy i zapytać, jakie produkty używają do gotowania. Olej roślinny, skracanie, masło, olej kukurydziany, smalec i wiele margaryn nie należą się diety o niskiej zawartości cholesterolu.

Unikaj pokarmów bogatych w cholesterol

Czerwone mięso, żółtka jaj, krewetki i mleko pełne wszystkie zawierają wysoki poziom cholesterolu. Zamiast kupować te produkty, kupić mleko bez tłuszczu, chude mięso, takie jak ryby i substytuty jaj. Gotować olej rzepakowy, oliwa z oliwek lub olej z orzeszków ziemnych, zamiast masła lub oleju roślinnego.

Błonnika i kwasów omega-3

Zwiększona błonnika w diecie może pomóc obniżyć poziom cholesterolu. Jedz produkty pełnoziarniste, takie jak płatki owsiane, a także świeże warzywa, takie jak szpinak. Wiele makarony i pieczywo są teraz również z pełnego ziarna. Kwasy tłuszczowe omega-3 może również pomóc. Spróbuj jeść zdrowe ryby, takie jak łosoś lub zawierającego siemienia lnianego, który jest źródłem zarówno wysokiej włókna i Omega-3, do swojej diety. Mielone nasiona lnu mogą być używane nawet na zmniejszenie niezbędnej ilości oleju w prawie dowolnej recepturze pieczenia.

Najlepsze przekąski do jedzenia To Nie masz Tłuszcze trans lub utwardzonego oleju

Najlepsze przekąski do jedzenia To Nie masz Tłuszcze trans lub utwardzonego oleju


Tłuszcze trans, lub trans kwasów tłuszczowych, jest tworzony, gdy oleje wielonienasycone są zmieniane przez uwodornienia. Uwodornienia jest procesem, który dodaje wodór ciekłych olejów roślinnych, zmieniając ich do substancji stałych, takich jak margaryny lub tłuszczu. Ogólnie rzecz biorąc, można uniknąć tłuszcze trans, wybierając dieta bogata w całej żywności i naturalnych produktów spożywczych. Unikać lub ograniczyć spożycie żywności przetworzonej. Czytaj etykiety na pakowanych plików cookie i innych przekąsek i wybierać produkty, które mają zero tłuszczów trans i nie uwodornionych lub częściowo uwodornionych olejów.

Wpływ na zdrowie

Tłuszcze trans podnosi poziom lipoprotein o niskiej gęstości (LDL), lub "złego" cholesterolu. Wysokie poziomy LDL, zwiększają ryzyko chorób serca może spowodować twardnienie lub zatykanie arterii i może spowodować cukrzycę typu 2, oporność na insulinę i inne problemy zdrowotne. Natomiast kwasy tłuszczowe omega-3 zmniejszają choroby serca i udaru mózgu, może pomóc w zapobieganiu raka i sterowania toczeń, egzemę i reumatoidalnego zapalenia stawów.

Etykietowania żywności

Czytaj uważnie etykiety i nie kupować pakowanej żywności, jeśli nie jesteś pewien, że nie zawierają tłuszczów trans lub częściowo utwardzony olej. Począwszy od 2006 roku regulacje FDA wymaga, aby etykiety odżywiania specjalnie listy zawartości tłuszczu trans. Jednakże trans zawartość tłuszczu będzie oznaczone jako zero, jeśli jedna porcja zawiera mniej niż 0,5 grama tłuszczu trans. Skrócenie i margaryna są obie formy częściowo utwardzonego oleju roślinnego i zawierają tłuszcze trans.

Oleje

Organizm potrzebuje niewielkie ilości dobrych form tłuszczu pomóc wchłonąć witaminy i minerały oraz w celu zapewnienia energii. Nienasycone tłuszcze są najlepsze. Kukurydziany, sojowy, z krokosza barwierskiego, oleje słonecznika, jak również pewne oleje z ryb, są bogate w wielonienasycone kwasy tłuszczowe. Arachidowy, oliwa i olej rzepakowy zawierają jednonienasycone kwasy tłuszczowe. Tłoczony na zimno, oliwa z oliwek jest najmniej przetworzony i zawiera więcej przeciwutleniaczy. Masło to tłuszcz nasycony, ale to jest naturalne jedzenie i nie zawiera uwodornione oleje lub tłuszcze trans. Palmowy, olej z ziaren palmowych lub oleju kokosowego są oczywiście stałe w temperaturze pokojowej, lecz zawierają duże ilości nasyconych kwasów tłuszczowych.

Whole Foods

Twój organizm wchłania składniki odżywcze, najlepiej z całej żywności, zwłaszcza, gdy spożywane w kombinacji, które wzmacniają się wzajemnie. Tłuszcze omega-3 są niezbędne tłuszcze organizm nie może produkować we własnym zakresie i musi uzyskać od żywności. Awokado i orzechy, w tym orzechy włoskie, migdały, orzechy laskowe, orzeszki ziemne i Orzeszki pekan, są bogate w wielonienasycone kwasy tłuszczowe i może zmniejszyć "złego" cholesterolu. Ryby, zwłaszcza łosoś, sardynki, pstrąg i śledź jezioro jest bogate w kwasy tłuszczowe omega-3. Orzechy włoskie, siemię lniane i warzywa liściaste są bogate w kwasy tłuszczowe omega-3. Chociaż czerwone mięso ma reputację bycia wysoko w złego cholesterolu, mięso zwierząt karmionych trawą jest rzeczywiście wysoki w kwasy tłuszczowe omega-3.

Jak obniżyć Mój Tłuszcze trans

Jak obniżyć Mój Tłuszcze trans


Tłuszcze trans, lub kwasy tłuszczowe trans, jest uważany za jeden z najgorszych rodzajów tłuszczu według MayoClinic.com. Nie tylko tłuszcze trans podnieść poziom złego cholesterolu, ale również obniża poziom dobrego cholesterolu. Takie połączenie zwiększa ryzyko chorób serca. Pomimo tego, niektórzy producenci nadal stosować tłuszcze trans w ich produkty, ponieważ przedłużają trwałość bez dodawania tłuste tekstury. W związku z tym obniżenie ilości tłuszczów trans w diecie wymaga świadomego odżywiania.

Instrukcje

1 Czytaj etykiety żywności przed zakupem lub spożywania pokarmów. Unikaj produktów, które zawierają częściowo utwardzony olej roślinny lub tłuszcz. Unikaj produktów, które po prostu listy "uwodornione" olej roślinny, jak również. Zakup żywności, które w szczególności zawierają w pełni lub całkowicie uwodorniony olej.

2 Wybierz produkty tej liście częściowo uwodornione oleje na końcu listy składników, jeśli trzeba kupić produkt, jak Harvard School of Public Health radzi. Umieszczenie elementu na liście składników wskazuje ilość używany w produkcie.

3. Unikaj przetworzonych towarów, takich jak suche krakersy, ciasteczka i ciasta. Unikaj smażonych potraw takich fast foodów, pączki i frytki, jak również. Załóżmy, że te produkty zawierają tłuszcze trans, chyba że etykieta lub menu wskazuje inaczej.

4 zapytać kelnera, czy restauracja wykorzystuje oleje trans darmo przed restauracji. Unikaj żywności, smażone w głębokim tłuszczu, jeśli nie są w stanie określić, czy oleje trans stosowane są wolne.

5 Użyj oleje roślinne w swojej płyn gotowania. Centrum Bezpieczeństwa Żywności w Hongkongu mówi wybierać oleje bogate w jednonienasycone i wielonienasycone kwasy tłuszczowe, takie jak rzepakowy, z oliwek, sojowy lub olej kukurydziany. Zakup margaryny, że niewiele lub nie zawiera tłuszczów trans.

Wskazówki

  • Nie należy polegać na wartościach odżywczych podczas czytania etykiet żywności. MayoClinic.com zwraca uwagę, że Stany Zjednoczone pozwala producentom reklamować "0 g tłuszczów trans", jeżeli produkt zawiera mniej niż 0,5 g produktu. Zgodnie z tym, składniki odczytu w celu określenia, czy produkt zawiera żadnego tłuszczu trans.

Jaka jest różnica między Trans Fat & tłuszczów nasyconych?

Jaka jest różnica między Trans Fat & tłuszczów nasyconych?


Tłuszcz jest głównym źródłem energii i pomaga organizmowi w absorpcji witamin. To jest ważne dla prawidłowego wzrostu, rozwoju i zachowaniu naszego zdrowia. Ale są dobre tłuszcze i tłuszcze należy unikać. Nasycone i tłuszcze trans są zarówno niezdrowe rodzaje tłuszczów, które mogą zwiększyć ryzyko chorób serca. Chociaż są one podobne w tym względzie, że inne istotne różnice między nimi.

Nasycone kwasy tłuszczowe (nasycone tłuszcze)

Tłuszcze nasycone znajdują się w żywności, takich jak masło, jajka, stałe skracanie, smalec, pełnotłuste mleko, czerwonego mięsa, czekolady, stałe skracanie, palmowego i oleju z ziaren palmowych i olej kokosowy. Tłuszcze nasycone występują naturalnie w żywności i występuje naturalnie w naszym organizmie.

Kwasy tłuszczowe trans (tłuszcze trans)

Trans kwasów tłuszczowych uwodornionych lub częściowo uwodornionych olejów. Można je znaleźć w skracanie, margaryna, krakersy, ciasteczka, przekąski i innych żywności wykonanych z częściowo uwodornionych olejów. W przeciwieństwie do tłuszczów nasyconych, tłuszczów trans, nie tworzą się naturalnie w żywności, ani nie występują naturalnie w naszym organizmie. Tłuszcze trans tworzą się podczas przetwarzania żywności, gdy oleje są wykonane w postaci stałych tłuszczów dodatek smakowy i wydłużać okres przydatności do spożycia produktów przetworzonych.

Tłuszcze nasycone i tłuszcze trans różnie wpływać na poziom cholesterolu

Chociaż zarówno nasycone i tłuszcze trans są niezdrowe tłuszcze, niektórzy lekarze uważają tłuszczów trans jest gorszy niż tłuszczów sat. Wpływają one na organizm w różny sposób. Tłuszcze nasycone podnieść dobry poziom cholesterolu (lipoprotein o dużej gęstości lub HDL) w organizmie, podczas gdy tłuszcze trans niższy poziom dobrego cholesterolu.

Jednak zarówno nasycone i tłuszcze trans zwiększają poziom złego cholesterolu (lipoprotein o niskiej gęstości lub LDL). Dlatego właśnie tłuszcze trans są tak niebezpieczne. Zwiększają one złego cholesterolu i niższe dobrego cholesterolu, zwiększając ryzyko twardnienia tętnic i zwężenie i zwiększając ryzyko chorób serca.

Tłuszcze trans Zwiększenie Dolna Insulina i białka C-reaktywnego

Tłuszcze trans są szczególnie szkodliwe dla osób z cukrzycą. Tłuszcze trans zapobiega wiązaniu insuliny we krwi, który to problem dla diabetyków. Tłuszcze nasycone nie mają wpływu na poziom insuliny.

Tłuszcze trans również zwiększyć poziom białka C-reaktywnego we krwi, które mogą stworzyć stan zapalny w tętnicach. Tłuszcze nasycone nie zwiększają te poziomy.

Tłuszcze trans hamują układ immunologiczny

Tłuszcze trans mogą osłabić układ odpornościowy, ustawienie się na więcej infekcji i chorób. Nasyconych kwasów tłuszczowych, z drugiej strony rzeczywiście się do zwalczania bakterii i wirusów. Ponownie, ponieważ tłuszcze nasycone występują naturalnie w naszym organizmie, są ważne dla niektórych funkcji organizmu. Tłuszcze trans są nienaturalne i nie są wymagane.

Tłuszcze trans Afekt metaboliczne enzymy

Tłuszcze trans zmniejszać skuteczność enzymów takich jak delta-6-desaturazy, które mogą negatywnie wpływać na metabolizm (Odnośnik 4). Tłuszcze nasycone nie mają wpływu na enzymy w organizmie. To dlatego, że nasycone tłuszcze występują naturalnie w organizmie.

Należy unikać zarówno międzynarodowa i tłuszczów nasyconych

Niektórzy lekarze uważają, że tłuszcze trans są gorsze dla ciebie niż tłuszcze nasycone. Ale należy unikać spożywania obu z nich. Jeśli nie z innego powodu, będą promować przyrost masy ciała.

Zamiast tego należy jeść pokarmy bogate w tłuszcze nienasycone, w celu zapobiegania chorobom serca. Tłuszcze nienasycone, takie jak jednonienasycone i wielonienasycone, nie budzą złego cholesterolu i są dobre dla Ciebie w umiarkowanych ilościach.

Jak znaleźć tłuszczów trans na etykietach żywności

Jak znaleźć tłuszczów trans na etykietach żywności


Producenci wytwarzają tłuszcze trans, przekształcając olejów ciekłych do stałych tłuszczów w procesie zwanym uwodornienie. Tłuszcze te są popularne, ponieważ zwiększają one trwałość i smak przetworzonej żywności, ale został uznany za niezdrowe po spożyciu w dużych ilościach. Niektóre tłuszcze trans występują naturalnie w masła, sera, wołowiny i innych produktów zwierzęcych opartych, ale nigdy nie znajdują się w owoce, warzywa i produkty pełnoziarniste.

Instrukcje

1 Sprawdź etykiety na produktach spożywczych, takich jak tłuszczów roślinnych, margaryn, krakersy, ciasteczka, przekąski i smażonych potraw. Te elementy często mają najwyższe ilości tłuszczów trans.

2 Przeczytaj Nutrition Facts etykiety na produktach. Nowe etykiety mają specjalną sekcję "Trans Fat" pod "całkowita zawartość tłuszczu." Etykieta mówi, ile gramów tłuszczów trans są w każdej porcji.

3 Poszukaj słów "utwardzony" lub "częściowo uwodorniony" w spisie składników. Te słowa wskazują, tłuszcze trans.

4 Porównaj ilości nasyconych tłuszczów i cholesterolu oraz tłuszczów trans, aby uzyskać najlepsze informacje na temat zdrowia. Zwracać uwagę na etykiety, twierdząc, "Trans Fat Free." Podczas pakowania opowiada o zawartości tłuszczu trans, pamiętaj, aby sprawdzić resztę faktów odżywczych, aby określić, czy jest to zdrowy wybór.

5 Gotuj z oliwą z oliwek, świeże owoce i warzywa, produkty pełnoziarniste i chude mięso, aby zapewnić jeść zdrową dietę, która jest w większości tłuszczu bez trans. Nigdy nie może być w stanie całkowicie zatrzymać z dala od tłuszczów trans, tłuszczów nasyconych i cholesterolu, ale można kontrolować ilość można konsumować.

6 Kontakt z producentem żywności dla pełnego ujawnienia faktów żywienia i poprosić restauracje dla trans zawartości tłuszczu. Wiele restauracji są coraz tłuszczu całkowicie trans darmo i próbuje zdrowsze podejście do gotowania. Bądź gotów, aby znaleźć informacje, co musisz wiedzieć.

Może zerowej zawartości tłuszczu Trans Foods nadal niezdrowe?

Może zerowej zawartości tłuszczu Trans Foods nadal niezdrowe?


Jeśli myślisz o tłuszcze trans, bierzesz ważny krok w kierunku poprawy swojej diety i ochrony zdrowia. Tłuszcze trans są przez toczenie olejów ciekłych do stałych tłuszczów. Te tłuszcze stałe są dodawane do niektórych produktów spożywczych, aby utrzymać je świeże dłużej i zwiększyć ich smak, ale mogą zwiększyć ryzyko chorób serca, więc jest to mądry, aby ich uniknąć. Wiedząc czego szukać na etykietach składników odżywczych i jest to dobry sposób, aby rozpocząć eliminując je z plan zdrowego odżywiania.

Poradnik Tłuszcze trans

Tłuszcze trans są przy producentów dodawanie wodoru do ciekłego oleju roślinnego w procesie zwanym uwodorniania. Cel ten sposób to, aby tłuszcze bardziej trwałe przy przechowywaniu. Kiedy jest dodawane do żywności, pomaga przedłużyć trwałość tak żywność nie zepsuje lub przejść zjełczały tak szybko. Także sprawia, że ​​tłuszcze bardziej atrakcyjne dla producentów, ponieważ są one tańsze i stanąć do wielokrotnego ogrzewania, zgodnie z Harvard School of Public Health.

Co może oznaczać zero gramów

Choć producenci muszą pamiętać, tłuszczów trans na etykietach informacji o wartościach odżywczych, gdy jest składnikiem produktu, zawartość tłuszczu trans identyfikacji nie jest tak proste jak mogłoby się wydawać. Gdy etykieta mówi, że żywność zawiera 0 g tłuszczów trans, to może być nieco mylące. Producenci mogą powiedzieć, że żywność zawiera 0 g tłuszczów trans, nawet jeśli jedna porcja zawiera 0,5 g lub mniej. Tak więc, nawet jeśli etykieta jedzenie mówi, że nie ma tłuszczów trans, to może być spożywanie więcej niż myślisz.

Na co zwrócić uwagę

Oprócz czytania informacji żywieniowych, przeczytaj listę składników na jakiejkolwiek żywności planujesz kupić. Jeśli produkt zawiera tłuszcze trans, nawet w małych ilościach, etykiety składnika obejmą słowa "częściowo uwodornione oleje." Gdy jesteś zakupy spożywcze, być sumienny o przeczytaniu listy składników, dzięki czemu można unikać produktów, które zawierają tłuszcze trans łatwiej. Według MayoClinic.com, wielu producentów żywności decyduje się na różne sposoby, aby wyciąć tłuszcze trans z ich produktów, który jest pomocny, zbyt.

Porady i Rozważania

Wyeliminowanie tłuszczów trans z diety jest dobrym sposobem, aby chronić zdrowie swojego serca i zmniejszyć ryzyko wysokiego cholesterolu. Należy ograniczyć spożycie tłuszczów trans do mniej niż 1 procent swojego dziennego zapotrzebowania na kalorie, według American Heart Association. Jeśli zastosujemy się do 2000 kalorii codzienną dietę, która przekłada się na zaledwie 20 kalorii z tłuszczów trans, który jest mniej niż 2 g dziennie. Ponieważ niektóre środki spożywcze, takie jak czerwone mięso i produkty mleczne, zawierają naturalnie występujące tłuszcze trans, dieta nie ma wiele miejsca dla tłuszczów trans z przetworzonej żywności, American Heart Association zauważa.

Jak Cut Tłuszcze nasycone schudnąć

Ludzie walczą, aby schudnąć często chcą spróbować po prostu o każdej diety chwilowa moda czy trend, który zostanie wydany. Jednak fantazyjne systemy lub programy nie muszą być przestrzegane i może spowodować więcej szkody niż pożytku. Wystarczy uzbrojeniu się z odpowiedniej wiedzy na temat produktów spożywczych, takich jak tłuszcze nasycone, co mają na myśli do swojej diety i jak można zmniejszyć spożycie nich, może stanowić wielki impuls do swoich celów odchudzania.

Instrukcje

Nauka o tłuszczów nasyconych

1 rozróżnić między tłuszczów nasyconych i tłuszczów zdrowych lub zasadniczej, która jest wymagana w pełnej diety. Całkowita zawartość tłuszczu może trwać aż 20 do 35% swojego spożycia i oferuje wiele istotnych korzyści dla organizmu. Jednak spożycie tłuszczów nasyconych powinien być ograniczony do 7% dziennego spożycia lub mniej.

2 Poznaj najczęstsze źródła nasyconych tłuszczów. Lista zawiera przede wszystkim mięso i produkty mleczne, takie jak wołowina, masła i śmietany. Dodatkowe źródła to olej kokosowy i olej z ziaren palmowych.

3 Traktuj tłuszcze trans, jak podobny ale nawet unhealthier wersji tłuszczów nasyconych. Trans nienasyconych tłuszczów są tłuszcze, które zostały uwodornione stać częściowo nasycony. Istnieje tylko rzadkie przykłady tłuszczów trans występujące naturalnie, i dietetycy i lekarze zalecają ograniczenie spożycia tej postaci tłuszczu, aby tak blisko zera jak to możliwe.

Zmniejszając spożycie tłuszczów nasyconych

4 Przełącz na niskiej zawartości tłuszczu lub beztłuszczowe produkty mleczne. Pełne mleko i ser z mleka pełnego są dwa z najwyższych naturalnych źródeł tłuszczów nasyconych.

5 Ogranicz spożycie czerwonego mięsa do jednej lub dwóch porcji tygodniowo. Dodatkowo, spróbuj zakupu szczuplejsze kawałki mięsa, w przeciwieństwie do tych, marmurkowe z tłuszczu.

6 Zapytaj o sałatek i innych sosów na stronie; skończy się za pomocą mniej niż zwykle.

7 Odporność na zakup pieczywa i ciastek, które zawierają dużo tłuszczu, niewidzialnego lub tłuszczu, że nie można łatwo zobaczyć lub odróżnić. Zamiast tego można upiec własne żywności i śledzić z uwagą nad użytych składników.

Wskazówki

  • W tym podstawowych tłuszczów w diecie, takich jak omega-3 i omega-6 źródeł z awokado i ryby, może przyczynić się do zwiększenia utraty masy ciała i zmniejszenia ryzyka choroby.
  • Dieta bogata w tłuszcze nasycone i tłuszcze trans są wysoce skorelowane ze zwiększonym ryzykiem choroby serca, otyłości i chorób pokrewnych.

Jak Tłuszcz wydalony z organizmu?

Czym dokładnie jest gruba?

Aby zrozumieć, w jaki sposób tłuszcz zostaje wydalony z organizmu, musimy najpierw zrozumieć, jak to jest zapisane. I zrozumieć, jak to jest zapisane, musimy zrozumieć, co to jest. Wikipedia definiuje tłuszczu jako "szerokiej grupy związków, które są na ogół rozpuszczalne w organicznych rozpuszczalnikach i w dużym stopniu nierozpuszczalne w wodzie". Wikipedia mówi dalej, "chemicznie, tłuszcze są zazwyczaj triestry glicerolu i kwasów tłuszczowych." W skrócie, tłuszcze są związkiem chemicznym, który pochodzi z żywności jemy.

Składniki żywności

Większość z tego, co jemy może być podzielone na trzy związki: białek, tłuszczów i węglowodanów. Białka są co budować mięśnie i tkanki. Węglowodany dają nam energię. Tłuszcz może dostarczać organizmowi energii, ale może być również przechowywany przez organizm w celu późniejszego użycia.

Rodzaje tłuszczów

W jego 2004 książce "Abs Diet," David Zinczenko, redaktor naczelny Zdrowie mężczyzn, mówi tłuszcze można podzielić dalej na różne grupy. Są to tłuszcze nasycone, nienasycone tłuszcze i tłuszcze trans. Tłuszcze nasycone tłuszcze są w dużej mierze dla zwierząt. Takie tłuszcze mogą być przechowywane w organizmie i spalane w celu późniejszego wykorzystania, gdy organizm zużywa swoje zapasy energii. Tłuszczu przechowywane mogą również służyć jako izolator, aby było nam ciepło.

Nienasycone tłuszcze dzielą się na dwie kategorie, wielonienasycone i jednonienasycone. Tłuszcze te są istotne i są podzielone na hormony, które tworzą korpus zastosowań, takich jak testosteron.

Tłuszcze trans są sztuczne tłuszcze, które zostały wymyślone w przemyśle spożywczym jako słodzik taniej formie. Ciało ma trudności z płonącego te tłuszcze. Należy generalnie unikać tłuszczów trans, które powodują skok cukru we krwi.

Jak i dlaczego tłuszcze są przechowywane

Według strony internetowej, Johns Hopkins University, podczas gdy my jesteśmy dzieci, nasze ciała rozwijają komórki tłuszczowe, które przechowywania tłuszczu. Teraz mamy skończoną liczbę komórek tłuszczowych. Nie będziemy się już więcej, ale nigdy nie będzie pozbyć się tych, które mamy albo. Komórki tłuszczowe przechowywania tłuszczu, że nie palą od razu. Ponadto, nawet jeśli inne niż spożycia tłuszczów, mogą być przekształcone w tłuszczu, jeśli je zbyt dużo. Tak więc, jeśli jesteś jedząc posiłek wszystkie białka, twoje ciało będzie przechowywać je w postaci tłuszczu, jeśli jesz więcej niż może być używany.

Jak pozbyć się zapasów tłuszczu

Ostatecznie, w celu wydalenia tłuszczu, ma być stosowany. Ale, nie można spalić tłuszcz, jeśli trzymać przechowywania. Tak więc, odpowiedź leży zarówno diety i ćwiczeń fizycznych.

Jedzenie w prawo oznacza jedzenia warzyw i owoców oraz chudego mięsa oraz unikanie słodyczy, fast foodów i zbyt dużo alkoholu. Należy również zwrócić uwagę na to, jak wiele kalorii spożywają dziennie.

Należy ćwiczyć. Nawet jeśli jesteś zajęty człowiek, który chodzi i jest stale w ruchu, trzeba zakwestionować ciała przez zwiększenie obciążenia, aby zobaczyć zyski fitness. Powinieneś dostać się do docelowego tętna przez 30 minut, co najmniej trzy razy w tygodniu.

Jeśli zastosujemy się do tych zaleceń, można rozpocząć, aby zobaczyć i poczuć różnicę, jak będzie spalanie tłuszczu i budowania mięśni. Ale pamiętaj, aby skonsultować się z lekarzem przed próbą jakiejkolwiek diety lub ćwiczeń, program i porozmawiać z profesjonalnych siłowni, aby pomóc ustawić swoje cele.

Jakie jedzenie sprawia, że ​​tłuszcz?

Jakie jedzenie sprawia, że ​​tłuszcz?


Jeśli próbujesz schudnąć lub utrzymania aktualnej masy ciała, ważne jest, aby zdawać sobie sprawę z żywności, która może powodować tłuszczu. Czytanie etykiet na opakowania do żywności mogą pomóc oddzielne zdrową żywność z niezdrowej żywności. Czasami niezdrowe składniki nie są wymienione na opakowaniu i, jeśli są, mogą być określane przez inną nazwą.

Słodkie przetworzonej żywności

Słodkie, przetworzonej żywności są pokarmy, które zostały zmienione z ich pierwotnego stanu. Sztuczne składniki zostały uwzględnione w procesie wytwarzania tych produktów, aby poprawić ich smak, wygląd lub przydatności do spożycia. Słodkie ciasteczka przetworzonej żywności to, pączki, ciasta, ciastka i torty. Są one często w środku nawy sklepów spożywczych i są gotowe do spożycia z pudełka. Te przetworzone produkty spożywcze są bogate w kalorie i bogate w tłuszcz i sabotaż diety, gdy spożywane w nadmiarze.

Smażone przekąski

Smażone przekąski zawierają dużo tłuszczu, a jeśli są panierowane mogą zawierać również wyrafinowane białej mąki. Pokarmy smażone w tłuszcze trans są szczególnie niezdrowe, ponieważ ten rodzaj tłuszczu podnosi się poziom złego cholesterolu i obniża poziom cholesterolu dobre. Podczas czytania opakowań do żywności nie mogą znaleźć słowa "tłuszcze trans" na etykietach, ale może się okazać, słowo "uwodorniony", co oznacza to samo. US Food and Drug Administration pozwala żywności z mniej niż pół grama tłuszczów trans na porcję do drukowania "tłuszcze trans darmo" na opakowaniu. Podczas jedzenia produktów, które twierdzą, że są tłuszcze trans darmo, nie przejadać, ponieważ wciąż mogą zawierać pewne trans tłuszczu.

Przekąski

Pokarmy, takie jak worek ziemniaków żetonów Nacho chipy i są wysoko w złych tłuszczów i wyrafinowanego białego kwiatu. Często są one wysokie w soli i cukru i zawierają sztucznych barwników i smak. Przekąski mogą tuczy, gdy spożywane w nadmiarze, co jest naprawdę łatwe do zrobienia, ponieważ te rodzaje żywności generalnie chcesz jeść więcej i więcej z nich. Więcej soli jesz, więcej soli, czego pragniesz. Diety, która ma wysoką zawartość soli to niezdrowe i związane z chorobami serca.

Szybko przekąski

Fast foody, czy to hamburgery lub chińskie jedzenie, może tuczy jeśli jeść go zbyt często. Restauracje są skłonne do korzystania z tłuszczów trans do przygotowania potraw, ponieważ jest tani. Innym dodatkiem, który stosuje się w niektórych szybkich dań jest mono glutaminian sodu, znany również jako MSG. Restauracje użyciu MSG, ponieważ dodaje smaku żywności. Co nie powiedzieć, jest to, że kolce poziom insuliny i może powodować migreny, bóle głowy i przyrost masy ciała.

Jak stracić tłuszczu Trans

Jak stracić tłuszczu Trans


Tłuszcze trans są jednonienasycone i wielonienasycone kwasy tłuszczowe, które mają atom wodoru dodaje się do nich, aby były w stanie stałym w temperaturze pokojowej i umożliwienie im bardziej korzystną strukturę dla konsumentów. Spożycie tłuszczu trans zwiększa ryzyko chorób serca, otyłości i innych chorób sercowo-naczyniowych. Połączenie diety i ćwiczeń będzie odwrócić skutki spożycia tłuszczów trans, ale unikanie spożywania tłuszczów trans będzie wspomóc najbardziej potrząsając jego skutków.

Instrukcje

1 Wykonaj ćwiczenia kardio. Układu krążenia ćwiczenia pomogą poprawić dotlenienie i sposób wykonywania układu krążenia pomoże wyeliminować lipoprotein o niskiej gęstości (LDL) cholesterolu zostały nagromadzone od spożywania tłuszczów trans. Był to również związane z zwiększenie metabolizmu i zwiększenie wytrzymałości, która pozwoli Ci pracować dłużej i spalić więcej cholesterolu. Niektóre przykłady ćwiczeń układu krążenia są jazda na rowerze i pływanie. Należy starać się robić co najmniej trzydzieści minut ćwiczeń układu krążenia każdego dnia, aby najskuteczniej ograniczyć tłuszcze trans.

2 Wykonaj trening oporowy. Ameryki Rady na wykonywaniu mówi, że szkolenie odporność zmniejsza ilość cholesterolu LDL i zwiększa ilość lipoprotein o wysokiej gęstości (HDL), które odwraca efekty spożywania tłuszczu trans. Odporność szkolenia zwiększy beztłuszczową masę mięśniową, która pomaga spalać nadmiar tłuszczu. Robi trening oporowy stworzy microtears w mięśni twojego ciała, które potrzebują czasu, aby uzdrawiać, więc dać sobie 48 godzin odpoczynku pomiędzy sesjami szkoleniowymi odporność.

3 Jedz zdrowe. Trzymaj się z dala od żywności, które mają zbyt dużo tłuszczów trans i zbyt wiele kalorii. Kiedy idziesz do restauracji, zapytać o fakty odżywczych żywności chcesz jeść. Sprawdź fakty żywieniowych na temat żywności, które kupujesz w sklepie spożywczym na ich wartość odżywczą, i unikać żywności z dużych ilości tłuszczów trans, sodu i kalorii. Według American Heart Association, ilość tłuszczów trans spożywać powinien składać się z nie więcej niż jeden procent diety.

4 Zrób harmonogram codziennej rutyny i znaleźć miejsce do włączenia układu krążenia i odporność szkolenia treningu. Pamiętaj, aby zaplanować to, co macie jeść i kiedy będzie można go jeść, i upewnij się, że posiłki można zaplanować zawierają mało lub nie ma tłuszczów trans. Staraj się nie spożywać żadnych pokarmów poza to, co masz zaplanowane. Tworzenie harmonogramu i przylegającą do niej pomoże włączyć dietę i ćwiczenia do nawyków, które będą zmniejszyć ilość tłuszczów trans w organizmie.

Wartości odżywcze węglowodanów i tłuszczów

Brak węglowodanów i tłuszczu jest z natury zły. Niektóre tłuszcze, są wysoce korzystne, podczas gdy inne należy unikać. Niektóre produkty spożywcze są bogate w złych węglowodanów, podczas gdy inne powinny być spożywane częściej. Diety mają wiele sprzecznych danych na węglowodanów i tłuszczów, ale w rzeczywistości nie powinien nigdy zostać wyeliminowane.

Węglowodany

Węglowodany są tylko cząsteczki cukru. Złożoność łańcucha cukru określa, czy jest to "kompleks" węglowodanów lub "proste" węglowodanów. Złożonych węglowodanów dłużej dla ciała rozpadają, a więc zawierają więcej kalorii. Z kolei także wydłużenie czasu trawienia. Niektóre węglowodany, takie jak włókna, nie może być rozdzielony. Proste węglowodany są wykonane z kilku łańcuchów cukrowych i są łatwo trawione i rozdzielony. University of Illinois centrum zdrowia wyjaśnia, że ​​węglowodany są niezbędne dla mózgu, mięśni, wątroby, nerek, jelit i innych części ciała. Glukoza wpływa na to jak każda część ciała może funkcjonować.

Tłuszcze

Tłuszcze są równie ważne dla ciała, węglowodany i tłuszcze występują w różnych postaciach, jak również. Mayo Clinic, wyjaśnia, że ​​tłuszcze jednonienasycone i wielonienasycone pomaga obniżyć poziom cholesterolu. Omega-3 tłuszcze pomocy funkcji mózgu i nie może być wytwarzana przez organizm. Tłuszcze nasycone i tłuszcze trans, cholesterol pokarmowy może być szkodliwa dla zdrowia, gdyż podnoszą poziomy cholesterolu i zwiększa ryzyko chorób serca.

Dobre i złe węglowodany

Niektóre węglowodany są bardzo korzystne. Owoce, na przykład, ma elementy obu prostych i złożonych węglowodanów. Proste cukry spowodować szybkiego podnoszenia energii, ale włókna (znany jako złożony węglowodanów) powoduje cukrowych powoli uwalniane i usuwa się z przewodu pokarmowego. Dlatego dieta bogata w owoce to dieta zdrowe, dobre węglowodany.

Proste węglowodany, występujące w wyrafinowanych słodkich jak ciasta, ciastka, białe pieczywo i innych przekąsek, są "złe" węglowodany. Proste węglowodany zapewniają szybki zastrzyk cukru do krwi, ale jego zwolnienie może spowodować skok poziomu insuliny, co prowadzi do katastrofy cukru. Książka "Uzależnienie Bezpłatne Naturalnie", wyjaśnia, jak te rafinowane cukry może być wciągająca, ale szkodliwe, co prowadzi do zmiany nastroju, bóle głowy i bezsenność. Więc trzymaj się z dala od złych węglowodanów występujących w żywności przetworzonej, słodkich.

Dobre i złe tłuszcze

Dobre tłuszcze, składające się z Omega 3, wielonienasyconych i jednonienasyconych tłuszczów znajdują się w wielu źródeł. Awokado, siemię lniane, orzechy włoskie, migdały, orzechy brazylijskie, nasiona słonecznika i inne produkty spożywcze zawierają te tłuszcze. Ponadto, orzechy mają ważne związki mineralne, takie jak mangan, miedź i magnez. Te minerały pomaga włosy, skórę i paznokcie były mocne. Wybierz surowe orzechy i owoce, ponieważ gotowanie tłuszczów ulega denaturacji wrażliwych na ciepło.

Złe tłuszcze, takie jak tłuszcze trans, nasyconych tłuszczów i cholesterolu, mogą powodować problemy z sercem. Pokarmy zawierające te tłuszcze są zazwyczaj oparte na zwierzę, jak czerwonego mięsa, jaj, smalcu, masła i owoców morza. Tłuszcze trans występują w niczym oznaczone "częściowo uwodorniony" w spisie składników, zwykle w margaryn, smażonych potraw i wielu ciasteczka i ciasta. Tak więc, należy unikać spożycie tych kwasów.

Ostrzeżenie dieta

Wiele diet staram się być "low-carb" lub "niskotłuszczowy", iw ten sposób stwarzać zagrożenie dla zdrowia. Niektóre tłuszcze i węglowodany są dobre, zapewniając wiele korzyści dla zdrowia organizmu. Uważaj na każdej diety, które stara się całkowicie wyeliminować te dwa ważne składniki odżywcze - uchybienia mogą tworzyć i ciało może stać niedożywionych.

Tłuszcze zwierzęce Informacje

Dietetyczne tłuszcze dzielą się na dwie główne kategorie: tłuszczów nasyconych i tłuszczów nienasyconych. Wszystkie tłuszcze zwierzęce są nasycone tłuszcze. Amerykański Departament Rolnictwa, Amerykańskie Towarzystwo Dietetyczne, i wiele innych organizacji związanych ze zdrowiem opowiadają ograniczenie lub uniknięcie zużycia diecie tłuszczów zwierzęcych i innych tłuszczów nasyconych. Liczne badania połączyć konsumpcji tłuszczów zwierzęcych choroby serca. Inne badania sugerują, że tłuszcze zwierzęce odgrywają ważną rolę w diecie i powinny zostać uwzględnione w odpowiedniej ilości w zdrowej diecie.

Rodzaje

Tłuszcze zwierzęce, jak inne rodzaje tłuszczów nasyconych, są zazwyczaj substancją stałą w temperaturze pokojowej. Masła, smalec, łój wołowy i łój są stałe w temperaturze pokojowej. Inne źródła tłuszczów zwierzęcych to ser, całość i mleko o obniżonej zawartości tłuszczu, śmietana, żółtka jaj i mięsa.

Znaczenie

Krwi lub surowicy, cholesterol występuje naturalnie w organizmie. Nie jest rozpuszczalny w wodzie, taki nadmiar cholesterolu jest odprowadzana przez "dobrych" lipoprotein wysokiej gęstości (HDL). Tłuszcze zwierzęce w sera, masła, śmietany, żółtek jaj i mięsa narządów są źródłem cholesterolu. Zbyt dużo jedzenia diety cholesterolu zwiększa "złych" lipoprotein o niskiej gęstości (LDL), które mogą gromadzić się na ścianach tętnic. Wysoki poziom cholesterolu LDL we krwi jest czynnikiem ryzyka chorób serca.

Nieporozumień

Tłuszcze nasycone są konieczne do wytwarzania błon komórkowych i hormonów w organizmie. Jak pochodzenia roślinnego nienasyconych tłuszczów, pomagają opóźnić głodu poprzez spowolnienie wchłaniania pożywienia i pomocy w absorpcji witamin rozpuszczalnych w tłuszczach A, D, E i K. Mleko matki zawiera tłuszczów nasyconych, które są niezbędne dla rozwoju Mózg i układ nerwowy u niemowląt i dzieci.

Chociaż wiele badań odwołują tłuszcze zwierzęce z chorobą niedokrwienną serca, dane historyczne mogą nie obsługiwać tego roszczenia. Ponieważ pierwsza część dwudziestego wieku konsumpcji tłuszczów zwierzęcych jest mniejsza, a częstość występowania choroby wieńcowej serca jest zwiększona. Ponadto, choroba serca jest rzadkością w wielu kulturach nie-zachodnich, gdzie ludzie spożywają duże ilości tłuszczów zwierzęcych.

Zalecenia żywieniowe

USDA zaleca ograniczenie tłuszczów nasyconych do mniej niż 10 procent kalorii spożywanych przez osoby dorosłe. Na przykład, osoba, która zużywa 2000 kalorii nie powinna przekraczać 20 g tłuszczu nasyconego. Całkowite spożycie tłuszczu powinno być od 20 do 35 procent kalorii. Dzieci potrzebują wyższy procent tłuszczu w diecie: 30 do 35 procent dla dzieci dwa, trzy lata życia i od 25 do 35 procent dla dzieci od czterech do 18 lat wieku.

USDA zaleca jedzenia orzechów i olejów roślinnych jako źródło tłuszczu, a nie z tłuszczów zwierzęcych i inne rodzaje tłuszczów nasyconych. USDA sugeruje również, że jedzenie osiem uncja ryb na tydzień, aby zmniejszyć ryzyko śmierci z powodu choroby serca.

Rozważania

Chociaż istnieje pewna różnica zdań na temat ilości tłuszczów zwierzęcych, ludzie powinni spożywać, eksperci zgadzają się, że żywienie tłuszcze trans należy unikać całkowicie. Tłuszcze te są wytwarzane, gdy płynne oleje roślinne są uwodornia się w stan stały w temperaturze pokojowej. Wiele przetworzone produkty spożywcze zawierają tłuszcze trans.