adcov.com

tętniak na wątrobie leczenie

Wątroba Leczenie homeopatyczne

Wątroba Leczenie homeopatyczne


Wątroba jest największa narządów w organizmie ludzkim i wykonuje różnorodne funkcje metaboliczne, takie jak podział substancji szkodliwych, usuwanie toksyn z krwi i równoważenia substancji chemicznych w ciele. Zdrowia wątroby jest niezbędna dla ludzkiego zdrowia i dobrego samopoczucia, a istnieje wiele leków homeopatycznych, które można wykorzystać w celu przywrócenia zdrowia wątroby, w zależności od problemu.

Bryonia

Bryonia jest zwykle stosowany w leczeniu powiększony, obrzęk wątroby, który jest przyczyną bólu. Inne objawy choroby wątroby, które wymagają użycia Bryonia to gorzki smak w ustach, jak i twarde, suche stolce.

Mercurius

Środek ten jest stosowany do powiększenie wątroby, które towarzyszy ból i żółtaczką. Pacjenci uzasadniające Mercurius również wyświetlić żółtawy język pokryty białą towarzyszy nieświeży oddech i utrata apetytu.

Podophyllum

Podophyllum jest stosowany w leczeniu pacjenta, który prezentuje chronicznie zatłoczonych wątroby z objawami, takimi jak biegunka. Język pacjenta jest często pokryte białym lub żółtym i istnieje tendencja do kamicy żółciowej.

Chelidonium

Chelidonium jest wskazana dla tych, którzy przedstawiają objawy, takie jak ból i ból po prawej stronie, pod kątem klatki piersiowej i łopatki. Innym objawem, który wymaga korzystania ze Chelidonium jest pragnienie kwasy i kwaśne rzeczy, takich jak ogórki.

Myrica

Myrica jest stosowany w leczeniu pacjentów, że wystąpić częste bóle głowy, szczególnie rano. Pacjenci, u których bóle mięśni towarzyszy osłabienie mogą również korzystać z MYRICA.

Ostrzeżenie

Choroba wątroby jest bardzo poważną chorobą i może być śmiertelne, jeśli nie jest leczone. Jeśli objawy choroby wątroby, takie jak żółtaczka, częste nudności i ból wątroby konieczne jest, aby porozmawiać z lekarzem o prawidłowej diagnostyki i leczenia. Należy także unikać alkoholu i tłustych potraw, które mogą pogorszyć stan jeszcze bardziej.

W przeciwieństwie Alopatia, leków homeopatycznych i dawki są dostosowane do każdego pacjenta w zależności od ich indywidualnych potrzeb. Jednakże, dla uzyskania optymalnych wyników, leczenie należy stosować w dowolnym miejscu od 12 do 24 miesięcy, w zależności od ciężkości danego przypadku.

Wątroba Leczenie przerzutów

Rak wątroby jest spowodowane przez wzrost komórek nieprawidłowych w wątrobie, którego główną funkcją jest detoksykacji organizmu. Przerzuty raka wątroby jest chorobą, która rozprzestrzenia się do wątroby z innych części ciała, zazwyczaj pochodzących z płuc, piersi, jelita grubego, trzustki, żołądka. Zgodnie z Mayo Clinic, rak wątroby jest rzadkością w Stanach Zjednoczonych; jednak wskaźniki osób z rozpoznaniem tej choroby wzrasta.

Objawy

Pacjenci rzadko wystąpić objawy przed diagnozą. Pierwsze oznaki tej choroby są często niejasne, ale może to utrata masy ciała, gorączka, tępy ból brzucha i apetyt. W miarę postępu choroby, wątroba będzie powiększony, twarde i miękkie, a objawy mogą także żółtaczka, dezorientację i senność. Jako zaliczki na raka, ból wzrasta.

Diagnoza

Medycznego często mają trudności diagnozowania raka wątroby, dopóki nie jest w zaawansowanym stadium. Zakres procedur zostaną zaplanowane w tym badania krwi, USG jamy brzusznej, tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego, badanie funkcji wątroby i biopsji, aby umożliwić lekarzowi postawić dokładnej diagnozy i opracowania odpowiedniego planu leczenia.

Czynniki osobiste

Aby pomóc pacjentowi w trakcie leczenia tej choroby, pacjent powinien być w zdrowej wagi. Tak trudne, jak może to być w czasach, pacjent musi jeść, aby utrzymać swoją siłę, która pomoże promować proces gojenia. Białko jest niezbędne, ponieważ może to pomóc pacjentowi czuć się lepiej i mieć więcej energii

Leczenie

Leczenia zależy od tego, jak daleko nowotworowo i co organ pochodzi nowotwór, znany jako nowotworu pierwotnego. Celem programu leczenia jest zapobieganie powiększaniu lub guz rozprzestrzenia. Szczególne postępowanie zależy od wieku, ogólnego stanu zdrowia, historię choroby, stopnia choroby, tolerancji określonych leków, procedur, metod leczenia oraz opinii osób lub preferencji.

Chemioterapia / Promieniowanie / Chirurgia

Chemioterapia używa przeciwnowotworowe leki, aby zabić komórki rakowe, a radioterapia wykorzystuje wysokoenergetycznych promieni do zabijania lub kurczyć komórki. Obie te procedury mogą pomóc złagodzić objawy tej choroby, ale nie będzie go leczyć. Operacja może być także zalecane jako leczenie w celu usunięcia tkanki nowotworowej z wątroby; jednakże, nowotwór musi być mała i ogranicza się.

Komfort / Pain Relief

Przerzuty choroby wątroby, jedna z najtrudniejszych chorób do likwidacji, jest zwykle tak zaawansowana, że ​​leczenie nie jest zalecane jako lekarstwo, ale jak lepsze zarządzanie choroby i poprawy jakości życia. Jeśli nowotwór rozprzestrzenił się szeroko, medycznego zazwyczaj starają się złagodzić i złagodzić objawy. Są chwile, kiedy leczenie nie jest zalecane w celu usunięcia lub spowolnić chorobę, ale w celu zapewnienia opieki komfort i ulgę w bólu, jak to tylko możliwe.

Wątroba Leczenie ziołowe cieczy

Uszkodzenie wątroby może wystąpić jako wynik wielu czynników, w tym alkohol, tłustych, środowiska i chorób wątroby, takie jak zapalenie wątroby. Chociaż zachodnia medycyna oferuje wiele możliwości do walki z uszkodzenia wątroby i toksyn nagromadzonych w czasie, ziołowe kuracje wykazują obiecujące efekty. Dla maksymalnej absorpcji właściwości lecznicze, zielarzy zaleca suplementy leczenia wątroby w postaci płynnej nalewki.

Funkcja

Ziołowe kuracje były używane od wieków przez kultury pragnących leczyć dolegliwości wątroby spowodowanych przez bogatych tłuszczów i alkoholu w diecie bardzo bogaty. Zabiegi ziołowe mają działanie przeciwzapalne, ran i oczyszczające działanie na wątrobę. Zachodnia medycyna rozpoczęła niedawno przetestować te zioła, a naukowcy odkryli, że wiele starożytnych leki ziołowe są skuteczne w leczeniu i uzdrawiając uszkodzenia wątroby. Mimo, że jest tani i łatwy do nabycia suplementy ziołowe, w postaci kapsułek w większości sklepów spożywczych i sklepach ze zdrową żywnością, zabiegi ziołowe najlepiej wykonane w postaci nalewki, który jest postać ciekła ziołowe suplementacji przez połączenie ekstraktu z ziela alkoholu. Zielarze wolą nalewki, ponieważ pozwalają na łatwiejsze i szybsze wchłanianie dobroczynnych elementów tej rośliny.

Skład

Nalewka jest przez moczenie suchych liści w 100-dowód rum, wódka lub innego picia ducha. Nalewka nie powinny być wykonane z alkoholem lub innego alkoholu, który nie jest przeznaczony do picia. Zielarzy przygotować nalewkę przez moczenie Suszone liści w alkoholu w zamkniętym słoiku przez 2 tygodnie. Każdy dzień, zielarz wstrząsnąć słoik do mieszania liści z alkoholem. Po 2 tygodniach herbalist filtruje się mieszaninę przez gazę, aby usunąć resztki liści.

Administracja

Weź płynnych ziołowe nalewki doustnie przez kropelki. Liczba kropelek w dawce zależy od siły i rodzaju herb w nalewki. Im więcej liści moczono w alkoholu, wyższe stężenia wyciągu w nalewki.

Milk Thistle

Według "The One Ziemi Herbal Sourcebook" przez Tillotson i wsp, oset nie mieli potężnych efektów w badaniach klinicznych, które wykazały, że ostropestu. - Szczególnie w postaci płynnego ekstraktu - ma niezaprzeczalne uzdrawiania i detoksykacji wpływ na wątrobę, ze niektórzy pacjenci pokazując odzyskanie nawet w przypadku poważnego uszkodzenia lub choroby. Tillotson sugeruje płynny ziołowy dodatek 1: 5 nalewki z ostropestu podawano w dawkach 20 do 40 kropli dwa do trzech razy dziennie.

Kurkuma

Według "One Earth" kurkuma ma silne działanie przeciwzapalne i środki do walki z cholesterolu. Te składniki lecznicze mogą zmniejszać zapalenie i cholesterolu nagromadzonych w wątrobie, zwiększenie przepływu krwi i pomaga jej pozbyć się toksyny, które są zbudowane z alkoholu, tłustych i środowiska. Płyn szybko kurkuma jest absorbująca, a zalecana dawka nalewki wyjściowej wynosi od 1 do 1,5 łyżeczki. na dzień 1: 5 nalewki z kurkumy.

Wątroba Leczenie i Żywienia

Odtruwa wątrobę jest niezbędna jako jeden z kroków, aby go uzdrowić. Zdrowa dieta może znacznie przyspieszyć czas zwrotu w leczeniu wątroby.

Woda

Zawierają więcej wody w codziennej diecie, co najmniej osiem szklanek dziennie. Woda pomoże nawodnić organizm, nie odwodnić organizmu jak kawa i napoje bezalkoholowe będzie.

Jajka

Jaja mogą dać białko potrzebne i cenne witaminy B. Jaja prowadzą również metioninę, związek zawierający siarkę, która jest doskonała, podczas wypłukując toksyny z organizmu.

Pełnoziarniste

Całe ziarna chleba i ryżu to kolejny sprytny dodatek do pożywienia do chorą wątrobę. Całe ziarna zapewniają bardzo potrzebne witaminy B oraz przeciwutleniacze młodzieżowe-zachowania.

Owoce i warzywa

Owoce i warzywa są łatwiejsze w wątrobie do procesu niż większości produktów spożywczych. Są one również ładowane z cennych witamin B, C i E.

Uniknąć

Unikaj żywności o wysokiej zawartości soli, cukru i tłuszczu, jak słodkie desery, chipsy ziemniaczane i żywności gotowanej w oleju. Z dala od wszystkich alkohol, który może overexert wątrobę.

Czerniak Leczenie wątroby

Czerniak Leczenie wątroby


Około 7000 osób w USA umiera na czerniaka rocznie. Czerniak jest typem raka, który występuje w skórze, a w rzadkich przypadkach, może także występować w części czołowej, pochwy, gardła i przełyku. Czerniak skóry występuje zwykle u osób dorosłych, u których skrajne ekspozycja na słońce i e opalających łóżek nadmiernie wykorzystywane. Jeśli rak się rozprzestrzenił się na skórę innych tkankach, w tym w wątrobie, leczenie może być trudniejsze.

Etap IV (z przerzutami) Czerniak

Etap IV jest etapem krytycznym, w przypadku nowotworów skórnych w innych narządach, takich jak wątroba. Większość pacjentów z IV stadium czerniaka mają mniej niż 50 procent szans na przeżycie pięciu lat lub więcej. Jeśli węzły chłonne są oferty lub obrzęk, czerniak może się rozprzestrzenić. Leczenie przerzutowego czerniaka kontroli objawów i powikłań zmniejsza, ale nie jest przeznaczony do leczenia raka.

Chirurgia

Operacja jest pierwszym krokiem w leczeniu czerniaka wątroby (etap IV). Operacja może być wykonywana w celu usunięcia raka, chirurgii rekonstrukcyjnej, chociaż może być także potrzebna do naprawy jakiegokolwiek blizn. Dodatkowe metody leczenia raka wątroby, jednak potrzebne są następujące operacje do zwalczania komórek rakowych w organizmie, a tym samym zwiększenie szanse remisji.

Promieniowanie

W leczeniu promieniowaniem wysokie dawki promieniowania są stosowane u pacjentów w celu obkurczenia przerzutowego czerniaka w wątrobie. Zwykle podaje się regularnie w sumie sześciu tygodniach promieniowanie niszczy komórki rakowe, zatrzymanie ich przemnożenie pozostawiając stosunkowo nienaruszone zdrowe komórki. Czerniak zwykle nie jest utwardzona z radioterapią, ale ból często znacznie zmniejszone. Skutki uboczne radioterapii to zmęczenie, suchość skóry i wymioty.

Chemioterapia

Chemioterapia może być także częścią leczenia czerniaka wątroby. Chemioterapia jest ogólnoustrojowe leczenie, które wykorzystuje leków w celu zwalczania komórek rakowych. W chemioterapii lek wprowadza się do krwiobiegu, skutecznie zabija tkanki nowotworowe, w całym ciele. Chemioterapia może być przyjmowana doustnie lub dożylnie (IV) i zwykle ma poważne efekty uboczne, takie jak wymioty i nudności.

Immunoterapia

W immunoterapii własny układ odpornościowy jest stosowany w leczeniu choroby. Układ odpornościowy jest wzmocniony przez zastosowanie immunoterapii kilkoma typami leków biologicznych, takich jak narkotyki (na bazie białek), strzały alergii i cytokin (białek).

Nie chirurgiczne Naturalne lekarstwa na tętniaka

Nie chirurgiczne Naturalne lekarstwa na tętniaka


Tętniaki zlokalizowane są rozszerzenie (poszerzenia) naczyń krwionośnych. Mogą pojawić się w dowolnym miejscu wzdłuż toru aorty, głównej tętnicy, która transportuje krew z serca do ciała. Tętniaki aorty najczęściej wpływają jednostkom 60 lat i starszych, mężczyzn bardziej narażone na rozwój stanu niż kobiety.

Tętniaka

Tętniak brzucha występuje w aorcie brzusznej. Według strony internetowej Innowacyjna naczyniowych Zdrowia Grupy, że większość tętniaków aorty rozwijają się zrobić w aorcie brzusznej. Ponadto, około 90 procent z tych tętniaków brzusznych występuje poniżej tętnic nerkowych, co prowadzi z aorty do nerki.

Przyczyny

Najczęstszą przyczyną tętniaka aorty stwardnienie tętnic (miażdżycę). Osłabia to ściany aorty i miejsca nacisku na tych ścianach, jak krew pompowana jest przez aortę, co powoduje obszar osłabienia rozszerzania. Inne powody obejmują choroby genetyczne, takie jak odziedziczonych genów, które prowadzą do choroby tkanki łącznej, pourazowym, który występuje po aorta cierpi na uraz fizyczny, a zakażeń grzybiczych, co wynika z warunków, takich jak niedobór odporności i syfilis.

Objawy

Tętniak aorty brzusznej (AAA) jest najczęściej bezobjawowy, co oznacza, że ​​wywołuje żadnych objawów. W rzadszych przypadkach, objawy obejmować brzucha i / lub ból pleców. Ból jest zwykle intensywne, czasami zdarza się z przerwami, i jest związany z pulsacyjnego masy brzusznej. Nieleczony AAA może pęknąć, bo strapionych indywidualne iść w szoku i ostatecznie doprowadzić do śmierci.

Diagnoza

RTG, USG, tomografia komputerowa (TK), rezonans magnetyczny (MRI) lub angiografia rezonansu magnetycznego (MRA) służy do diagnozowania i śledzenia choroby. Technika stosowana jest w oparciu o informacje wymagane. Na przykład, X-ray jest używany do identyfikacji tętniaka, ale wyniki badania USG są potrzebne do lekarza w celu określenia wielkości tętniaka jest.

Leczenie nieoperacyjne

Podejście non-chirurgicznego leczenia tętniaka brzuszna jest stosowany u pacjentów, którzy nie są odpowiednie do operacji, takich jak pacjentów z tętniakiem 5 cm lub mniejszej. Takie podejście wymaga, aby rzucić palenie wyrobów tytoniowych, kontrolować swoje ciśnienie krwi i poziom cholesterolu, i wziąć leki, takie jak beta blokery receptorów adrenaliny, aby zablokować i zmniejszenia poziomu ciśnienia krwi w obrębie tętnic. Ponadto, co sześć do 12 miesięcy, lub wcześniej dla osób z grupy wysokiego ryzyka, USG lub CT skanowania służy do monitorowania wielkości tętniaka jest.

Jakie są zabiegi na tętniaka aorty brzusznej?

Tętniak aorty brzusznej jest stanem, który, jeśli nie jest leczone, może doprowadzić do konieczności natychmiastowej pomocy lekarskiej. Niektóre tętniaki mogą być leczone, inne wymagają operacji.

Rodzaje

Tętniaków aorty brzusznej są traktowane albo poprzez kontrolowanie czynników ryzyka, które mogą doprowadzić do zerwania lub chirurgicznie naprawy tętniaka. Gdy pękła, operacja jest jedynym rozwiązaniem.

Nieinwazyjne leczenie

Lekarz będzie starał się zarządzać tętniaka poprzez kontrolowanie ciśnienia krwi, obniżenie poziomu cholesterolu, o rzuceniu palenia i ewentualnie przepisywania beta-blokery w celu zmniejszenia ciśnienia krwi w naczyniu krwionośnym.

Chirurgia

Na tętniaków więcej niż 5 centymetrów wielkości lub szybko rosnące tętniaki, operacja jest przepisane leczenie. Jedna z technik polega na otwarciu brzucha, znalezienie i usunięcie tętniaka i szycie rurkę w jego miejsce. Inna technika, wewnątrznaczyniowe chirurgia, polega na kierowaniu stentgraft w dół naczynia krwionośnego w miejscu tętniaka bez przecinania brzucha otwarty. Stentgraftu jest rura wykonana z siatki metalowej, która obsługuje tętnicę.

Rozważania

Wewnątrznaczyniowe techniki, choć mniej inwazyjne, nie może rozwiązać wszystkich tętniaków i wymaga ściślejszej dalszych działań i testowania. Odzysk pooperacyjna jest krótszy niż w przypadku chirurgii jamy brzusznej.

Powikłania

Istnieje wiele możliwych powikłań tętniaka aorty brzusznej. Możesz mieć rozwarstwienie aorty, w której krew wypływa z naczynia krwionośnego, zator tętniczy, który jest skrzep krwi, zawał serca, niewydolność nerek, udar mózgu lub wstrząs hipowolemiczny, których serce nie może pompować wystarczającej ilości krwi do ciało.

Ostrzeżenie

Tętniak aorty brzusznej jest poważnym stanem zawsze z potencjałem do zerwania. Po pęknięcia, otrzymasz nieznośny ból w dolnej części pleców i brzucha, co prowadzi do masywnej utraty krwi, wstrząs, a nieleczona, śmierci. Tylko 40 procent osób z pękniętych tętniaków przetrwać.

Wtórne nadciśnienie tętnicze u dzieci

Nadciśnienie tętnicze jest dzieci jest zazwyczaj rzadkie, ale według amerykańskiego lekarza rodzinnego, częstość występowania nadciśnienia u dzieci wzrasta. Nadciśnienie wtórne jest wysokie ciśnienie krwi, który powstaje w wyniku podstawowego stanu medycznego.

Znaczenie

Według parenting.org, około 5 procent wszystkich dzieci mają wysokie ciśnienie krwi. Spośród nich, wiele z nich nadciśnienia wtórnego, które występuje w wyniku bazowego stanu choroby.

Przyczyny

Wtórne nadciśnienie może wystąpić na skutek pewnych stanów chorobowych, takich jak choroby nerek, chorób układu hormonalnego, takich jak tarczycy, zaburzenia naczyń krwionośnych i otyłości. Według amerykańskiego lekarza rodzinnego, najczęstszą przyczyną wtórnego nadciśnienia tętniczego u dzieci jest chorobą nerek.

Identyfikacja

Ciśnienie krwi jest mierzone corocznie w rutynowych wizyt u lekarza. Odczyty większe niż ciśnienie krwi 120/80 są uważane za zbyt wysokie. Dzieci z poważnymi schorzeniami będzie prawdopodobnie często monitorowane wskazań nadciśnienia wtórnego.

Objawy

Nadciśnienie wtórne często występuje nagle. Objawy nadciśnienia mogą obejmować zawroty głowy, bóle głowy, zmęczenie i problemy z widzeniem. Wiele dzieci nie ma żadnych objawów nadciśnienia, choć. Powikłania nieleczonej i długotrwałego nadciśnienia wtórnego mogą obejmować uszkodzenia tętnic, niewydolność serca i tętniaków.

Leczenie

Początkowo, nadciśnienie tętnicze u dzieci może być dokładnie monitorowane, ale nie leczonych lekami. Ostre lub przewlekłe nadciśnienie może być leczone z zastosowaniem leków, które obniżają ciśnienie krwi. Leczenie będzie obejmować również leczenie stanów bazowych.

Jakie są Leczenie naczyniaka na wątrobę?

Jakie są Leczenie naczyniaka na wątrobę?


Naczyniak wątroby, zwany także wątroby lub jamiste naczyniak jest nienowotworowy nowotwór wątroby z rozszerzonymi naczyniami krwionośnymi. Większość ludzi nie doświadcza żadnych objawów lub objawy i nie wymagają leczenia. Naczyniaków wątroby są najczęściej u osób po trzydziestce, do lat pięćdziesiątych.

Znaczenie

Naczyniaków wątroby niektórzy mogą być na tyle duże, aby powodować ból brzucha, utrata apetytu i nudności. Leczenie takich naczyniaków krwionośnych wątroby zależy od ogólnego stanu zdrowia pacjenta, i wielkość i położenie naczyniaka krwionośnego.

Chirurgia

Niektóre naczyniaki można łatwo usunąć za pomocą operacji, podczas gdy inne mogą być tak głębokie, że część wątrobie musi być usunięta.

Przepływ Bood

Zablokowanie przepływu krwi do naczyniaka może go zmniejszyć. Odbywa się to albo przez zawiązanie węzła tętnicy oddziaływania (ligacji) lub wstrzykiwanie leku do tętnicy wieńcowej (embolizacji). Nie ma to wpływu na otaczające tkanki wątroby.

Przeszczep

W ciężkich przypadkach pacjent może cierpieć z powodu ekstremalnej ból z powodu bardzo dużych lub wielu naczyniaki krwionośne, które nie może być usunięte za pomocą zabiegu chirurgicznego. W takich przypadkach jedynym rozwiązaniem jest przeszczep wątroby.

Inny

Lekarze mogą również zalecić radioterapii do niszczenia komórek naczyniaka.

Stan i Leczenie tętniaków mózgu

Tętniaków mózgu odbywa się przy balonu wybrzuszenie rozwija się naczyń krwionośnych mózgu. Podczas gdy wiele tętniaków nie stanowią zauważalnych objawów lub powodować problemy zdrowotne, stan może stanowić zagrożenie dla życia, jeśli się pęknięcia tętniaka.

Przyczyny / Czynniki ryzyka

Tętniaki mózgu występują gdzie ściany tętnic są cienkie i słabe. Niektóre czynniki, takie jak historia rodziny, rasy, płci i innych istniejących warunków zdrowotnych może zwiększać ryzyko rozwoju tętniaka.

Objawy

Najczęstszym objawem pękniętego tętniaka jest nagły, silny ból głowy, czasem towarzyszą nudności lub wymioty, zaburzenia widzenia, dezorientacja, zawroty głowy i drętwienie twarzy, szczególnie po jednej stronie. Każdy doświadcza tych objawów należy natychmiast skontaktować się z lekarzem.

Nieuszkodzonego tętniaki są najczęściej wykrywane podczas testów na innych warunkach. Jednak duży tętniak nieuszkodzonego może powodować podobne objawy.

Diagnoza

Kilka rodzajów testów są wykorzystywane do diagnozowania pękniętego tętniaka, w tym tomografii komputerowej (CT) skanowania, rezonansu magnetycznego (MRI), angiografia tomografii mózgu lub badania płynu mózgowo-rdzeniowego i.

Leczenie

Operacja jest zwykle konieczne w leczeniu pękniętego tętniaka i zapobiec dalszym szkodom. Dodatkowe zabiegi takie jak fizykoterapii i terapii mowy mogą być niezbędne do rehabilitacji, a także leków do zarządzania ból i zapobiec skutki uboczne, takie jak drgawki i udarów mózgu.

Powikłania

Pęknięty tętniak mózgu może uszkadzać komórki i tkanki. Jeśli pękniętego tętniaka zaczyna krwawić ponownie po leczeniu, może wystąpić dalsze uszkodzenie.

Przeszczepiono wątrobę Odrzucenie Leczenie

W ciągu pierwszych sześciu miesięcy następujących po przeszczepieniu wątroby, niektórzy pacjenci doświadczają odrzucenia narządów, stan, który występuje, gdy układ odpornościowy identyfikuje nowej wątroby jako obcego najeźdźcy i zaczyna atakować na organach. Mimo odrzucenia wątroby jest zagrożeniem dla życia, jest możliwe do leczenia stanu.

Identyfikacja

Do leczenia odrzucenia wątroby, lekarze stosują różne leki, aby spowolnić lub zahamować swój układ odpornościowy, w celu powstrzymania jego atak na wątrobę.

Rodzaje Leki

Leki stosowane w leczeniu wątroby obejmują odrzucenie przeszczepu, takie jak prednizon i kortykosteroidy metyloprednizolonu; przeciwciała monoklonalne, jak muromonab-CD3, bazyliksymabem i daklizumabu; i środki antyproliferacyjne, takie jak mykofenolan mofetylu, azatiopryna i sirolimus, zgodnie z Brown University.

Funkcje

W niektórych przypadkach, przeszczepiona wątroba wymaga odrzucenia, dożylne dużych dawek leków, co oznacza, że ​​będzie pobyt w szpitalu, wyjaśnia Amerykańskie Stowarzyszenie Transplantacji. Inne czasy, lekarz może przepisać leki doustne i pozwala pozostać w domu.

Rama czasowa

Po doświadczenie odrzucenia po operacji przeszczepu wątroby, prawdopodobnie będziesz musiał kontynuować robienie jakiś rodzaj leku do tłumienia układu odpornościowego przez resztę swojego życia, aby zapobiec ponownemu wystąpieniu odrzucania, wyjaśnia National Library of Medicine USA. Niestety, może to narazić Cię na zwiększone ryzyko rozwoju zakażenia bakteryjne, wirusowe lub grzybicze infekcje jak efekty uboczne, ostrzega Brown University.

Rozważania

Leczenie odrzucenia przeszczepionej wątroby jest najbardziej efektywna, gdy pojawi się do okulisty, wyjaśnia Amerykańskie Stowarzyszenie Transplantacji. Bądź czujny na oznaki odrzucenia przeszczepionej wątroby, takie jak zażółcenie skóry lub oczu, świąd, ciemnobrązowego moczu, jasne stolce, przyrost masy ciała, nagłe zmęczenie i obrzęki nóg i brzucha.

Cewka Leczenie tętniaka mózgu

Cewka Leczenie tętniaka mózgu


Tętniaka jest mały występ w jednej z tętnic do mózgu. Balony tętnic zewnątrz i wypełnia krwią. Jeśli to pęknięcie krwi można zalać mózgu lub przestrzeń wokół mózgu.

Wewnątrznaczyniowe zwijania

Wewnątrznaczyniowe zwijania jest procesem, w którym drut jest włożony w tętniaku w taki sposób, że zwija się w kłębek podobnie jak motka, blokując dalszy przepływ krwi w miejscu zerwania.

Fluoroskopii Imaging

Zamiast otwarcie czaszki, chirurg może używać technologii obrazowania jak poruszającego RTG, aby zobaczyć dokładnie, gdzie tętniak jest i jak on musi dostać się do niego, aby go naprawić.

Platinum Coil

Platyny stosuje się cewkę, która będzie umieszczona w tętniaku. Metalu platyny pokazuje się na konwencjonalnych zdjęć rentgenowskich i jest wystarczająco elastyczne, aby ukształtować bez zbędnej cewki zsunięcie lub pęknięcia.

Dojazd

Chirurg wstawić cewnika do tętnicy udowej w pachwinie, a następnie przewlec drut platynowy przez aż dotrze do tętniaka, gdzie może następnie piłka go wypełnić pęknięcie.

Próby

Badanie o nazwie Międzynarodowy tętniaka Trial podpajęczynówkowe, przerwano, ponieważ wyniki były o 22,6 procent na rzecz ponad wycinek do zwijania wyników długoterminowych i zostało uznane za nieodpowiedzialne, aby kontynuować korzystanie z plików na uczestników badania.

Jakie są Leczenie tętniaków mózgu?

Tętniak mózgu jest wybrzuszenie, które rozwija się w tętnicy mózgu. Małe tętniaki mogą nie dawać objawów, dopóki nie rosną, przebicie lub wyciek krwi. Tętniak, który naciska na nerwy w mózgu może powodować ból za okiem, drętwienie po jednej stronie ciała, podwójne widzenie i opadanie powieki. Gdy pęknięcia tętniaka, może to spowodować nagły, silny ból głowy, wymioty i utrata przytomności.

Bacznej

Leczenia tętniaka uzależnione od lokalizacji i wielkości tętniaka. Jeśli masz mały tętniak, lekarz może podjąć czujnym podejście oczekujące i monitorować do wystąpienia objawów. Wspólnie z lekarzem, należy rozważyć ryzyko pęknięcia przed ryzykiem operacji mózgu. Chirurgia tętniaków mózgu do naprawy może spowodować uszkodzenie mózgu i innych naczyń krwionośnych. Istnieje również ryzyko udaru po zabiegu.

Przycinanie mikrokrążenia

Mikrokrążenia wycinek jeden rodzaj zabiegu stosowany w leczeniu tętniaka mózgu. Ta procedura chirurgiczna polega na usunięciu niewielkiej części czaszki, więc lekarz może umieścić klip na tętniaka, który zabezpieczy ją przed krwawieniem. W przypadku uszkodzenia tętnicy, lekarz może się sam clip tętnicy i chirurgicznie wszczepić mały statek do uszkodzonej tętnicy, aby przekierować przepływ krwi.

Embolizacja wewnątrznaczyniowe

Wewnątrznaczyniową embolizację lub wewnątrznaczyniowe zwijania, to zabieg, w którym lekarz wprowadza cewnik do tętnicy w pachwinie i wątków go przez ciało aż wejdzie tętniaka. Po tym, małe baloniki lub zwoje są zasilane przez cewnik do tętniaka. Obiekty te blokują krążenie i spowodować krzepnięcie krwi, które zamyka tętniaka.

Boczniki

Boczniki służą do odprowadzania nadmiaru cieczy, która gromadzi się w mózgu ze względu na pęknięcie tętniaka. Bocznik jest cewnik wprowadzony do swoich umiejętności, że przywiązuje do zewnętrznego worka, który zbiera drenaż płynu. Boczniki może być również umieszczony wewnątrz w taki sposób, że nadmiar płynu do kanalizacji jamie brzusznej.

Lek

Leki są stosowane w leczeniu objawów związanych z tętniakiem mózgu, ale nie mają wpływu na samą tętniaka. Leki te obejmują blokery kanału wapniowego, wazopresyjnych i leki anty-napadów. Blokery kanału wapniowego, takich jak nimodipine, pracować kontrolować skurcze naczyń krwionośnych i pomaga zmniejszyć ryzyko uszkodzenia w wyniku ograniczonego przepływu krwi do mózgu. Leki wazopresyjne podnieść ciśnienie krwi w celu pomocy ograniczonych sił krwi przez naczynia. Leki przeciwdrgawkowe, takie jak dilantyną są wskazane, gdy tętniak wywołuje drgawki.

Tętniak wątroby Objawy

Tętniak wątroby Objawy


Znajduje się w górnej części jamy brzusznej, wątroba jest największym organem w organizmie. Wykonuje kilka różnych funkcji, w tym metabolizmie tłuszczów, filtrowania i przechowywania krwi tłuszczów i węglowodanów. Tętniak występuje wtedy, gdy staje się opuchnięte tętnicy wątrobowej lub zablokowane, uniemożliwiając prawidłowe funkcjonowanie wątroby.

Ból

Osoby z tętniaka wątroby często skarżą się na ból, który zwykle znajduje się w nadbrzuszu, który jest poniżej mostka, ale nad lub powyżej żołądka.

Hemobilia

Hemobilia jest stanem, w którym górna część krwawienia z przewodu pokarmowego ze względu na uraz wątroby, na przykład od tętniaka lub urazu tępego siły.

Żółtaczka

Kiedy przepływ krwi jest zagrożona i wątroby nie można odfiltrować emerytów czerwonych krwinek, a następnie żółtaczka (zażółcenie skóry) występuje.

Niedokrwienne zapalenie wątroby typu

Niedokrwienne zapalenie wątroby pojawia się gdy komórki wątroby, uszkodzenie lub obumierają ze względu na brak odpowiedniego przepływu krwi i tlenu do wątroby.

Śmierć

Śmierć może nastąpić po tętniak wątroby, jeśli leczenie nie jest poszukiwane, albo dlatego, że człowiek jest bezobjawowy, co oznacza, że ​​nie są świadomi wszelkich objawów, które wskazują na problem.

Herbal Leczenie otępienia wielozawałowego

Otępienie wielozawałowe lub otępienie naczyniowe, charakteryzuje się upośledzeniem funkcji poznawczych spowodowane blokowane lub zwężeniem naczyń służące do mózgu. Niektóre terapie ziołowe mogą złagodzić objawy, ale nie powinno się używać alternatywnych metod leczenia bez konsultacji z lekarzem. Społeczeństwo Wielkiej Brytanii Alzheimera można znaleźć kilka zabiegów, które mogą być przydatne na podstawie badań klinicznych.

Rozważania na leczenie

Obecnie nie istnieje żaden lek na otępienie naczyniowe lub inne formy demencji. Naczyniowe objawy demencji różnić w zależności od tego jaka część mózgu została zablokowana. Najlepsze ziołowe zabiegi mogą być wybrane poprzez współpracę z lekarzem doświadczenie w leczeniu tej choroby z medycyny alternatywnej.

Charakter badań

Społeczeństwo Wielkiej Brytanii Alzheimera stwierdza, trochę wysokiej jakości badań istnieje na terapie za pomocą ziołowych naczyniowym i innych form demencji. Niektóre zabiegi okazały się obiecujące, ale wymagają więcej badań, by wyciągać ostateczne wnioski.

Sylimaryna

Sylimaryna zioło, które pomaga wątrobie rozkładają substancje toksyczne, bardziej efektywnie, może zmniejszyć choroby wątroby związane z Takryna, wspólnej leczeniu demencji. Badania cytowane przez brytyjskiego Towarzystwa Alzheimera znaleźć pacjentów, którzy przyjmowali 420 mg dziennie, mieli mniej częstość występowania toksyczności wątroby i lepiej tolerowany lek.

Medycyna Azji

Japoński preparat ziołowy Choto-san i tradycyjna chińska medycyna Yizhi przygotowanie zarówno pod warunkiem dobrych wyników w badaniach pacjentów z otępieniem naczyniowym, które zostały przytoczone przez brytyjskiego Towarzystwa Alzheimera. Towarzystwo zwraca uwagę, że badania Yizhi były złej jakości, ale wyniki wskazują, dalsze badania mogą być korzystne.

Ziołowe Oleje i masaż

Liczne badania cytowane przez Towarzystwo poinformował, że połączenie masażu i aromaterapii z niektórych olejków eterycznych, takich jak melisa i lawendy pozytywne korzyści, w tym relaks i zmniejszonym wędrówki.

Jakie są Leczenie migreny z profilaktycznych narkotyków?

Jakie są Leczenie migreny z profilaktycznych narkotyków?


Leczenie migreny z lekami profilaktycznych jest coraz bardziej powszechne. Profilaktyczne, czyli zapobiegawcze, trzyma na dystans migreny, zmniejszenie liczby tych, którzy cierpi zobaczyć każdy miesiąc. To może być lepsze niż tylko plan leczenia bólu i atakuje, gdy strajki objawy migreny. Istnieje pięć form leków profilaktycznych, które są do przyjęcia dla migreny: beta-blokery, blokery kanału wapniowego, sól semisodowa, przeciwdepresyjne i metysergid.

Beta blokery

Beta blokery są najczęściej przepisywane w zapobieganiu migreny. Pierwszy stosuje się w leczeniu dusznicy bolesnej i wysokiego ciśnienia krwi, te leki wpływają na odpowiedź na niektórych impulsów nerwowych. Zmniejszają one pracę serca, zmniejsza również zapotrzebowanie serca na dodatkowym tlenem. Propranolol jest najczęstszą postacią leku beta blokera i jest skuteczny w leczeniu migreny.

Blokery kanału wapniowego

Blokery kanału wapniowego odgrywać rolę w zwężeniu naczyń i są powszechnie stosowane w celu łagodzenia dławicy piersiowej, nieregularne bicie serca poprawić lub zapobiegania migreny. Leki te mają wpływ na przepływ wapnia w komórkach serca i naczyń krwionośnych. To rozluźnia naczynia krwionośne i zwiększa dopływ krwi i tlenu do serca. Okazały się być skuteczne w zapobieganiu atakom migreny, umożliwiając pacjentów ulgę.

Walproinianem sodu

Walproinianem sodu, często sprzedawane jako Depakote, został po raz pierwszy użyty w celu zapobiegania wystąpieniu drgawek. Są pewne komplikacje do przyjmowania tego leku, nawet u pacjentów nonseizure. To było najbardziej skuteczne ze wszystkich rodzajów leków w zapobieganiu migreny i pokazuje wielką obietnicę dla cierpi na migrenę. To prawda, leki muszą być podjęte w odpowiednim czasie i pacjenci odzwyczaić, lub mogą wystąpić drgawki.

Leki przeciwdepresyjne

Leki przeciwdepresyjne zapobiegają migrenowym poprzez wpływ na poziom serotoniny. Pierwszy stosuje się w celu leczenia depresji kliniczne, leki te wykazują skuteczność w zapobieganiu objawy migreny, otrzymując pacjentom mniej wystąpienia bólu. Według Narodowego Stowarzyszenia Migrena, środowisko medyczne powszechnie akceptuje stosowanie leków przeciwdepresyjnych jako leku profilaktycznego migreny i depresji, ponieważ są związane. Ponieważ depresja występuje w cierpi na migrenę w tempie 47 procent w porównaniu do 17 procent w populacji ogólnej, skojarzone leczenie może być skuteczne.

Metysergid

Metysergid, znany również jako Sansert, powszechnie stosowane do profilaktyki migreny przez ponad 50 lat. Podczas gdy ten lek jest jeszcze dostępna w Kanadzie, został wycofany z rynku w USA w 2003 roku z powodu komplikacji związanych z długotrwałym użytkowaniu. Pacjenci byli w wysokim ryzykiem rozwoju zaotrzewnowy zwłóknienie, choroby, która atakuje tkanki włóknistej w zaotrzewnowej, część korpusu zawierająca nerki i przewodu nerek. Jest to choroba postępuje powoli i jest nazywana także przewlekłe periaortitis gdy wiąże się z tętniaka aorty.

Leczenie migreny tętnicy podstawnej

Leczenie migreny tętnicy podstawnej


Tętnicy podstawnej jest głównym krwi w tętnicy, które przynosi w tył głowy. Według "migreny for Dummies", napisany przez Diane Stafford i Jennifer Shoquist, MD, kiedy to tętnicy awarie, migreny i aury są wynikiem. Teraz znany jako migreny lub podstawnej podstawnych typu migreny, niektórzy lekarze nadal odnoszą się do niej przez starą nazwą migreny tętnic podstawnych lub BAM.

Diagnoza

Ponieważ objawy migreny podstawnej tak ściśle przypominać udar lub tętniak mózgu, pacjent musi najpierw zostać zdiagnozowany w tych warunkach zagrażających życiu. Wymaga to skan MRI lub CAT mózgu. Lekarz może również sprawdzić, aby mieć pewność, czaszka nie jest złamanie linii włosów. Po wszystkie te warunki zostały wykluczone diagnoza może być podane podstawnych migreny i leczenie zaczęło.

Leki zapobiegawcze

Niestety, nie ma dostępnych w szczególności leki do leczenia migreny podstawnych. Ale nastąpił pewien sukces z zalecania bloker kanału wapniowego werapamil off-label. Blokery kanału wapniowego były pierwotnie, aby pomóc obniżyć wysokie ciśnienie krwi. Pacjent jest uruchamiany na małej dawki i stopniowo buduje się do tego, co lekarz sądzi, dawka jest najlepsza dla danego pacjenta. Beta-blokery mogą być również wykorzystywane w przypadku antagonistów wapnia nie działa.

Leków przeciwbólowych

Zapobiegawcze leki nie będą działać dla podstawnych ataków migreny już realizowanych. Przeciwbólowe podane dla podstawnych migreny są takie same jak do otrzymywania innych rodzajów migreny, z wyjątkiem grupy tryptanów. Są to NLPZ, ergotamina i narkotyki. Jeśli atak jest znacznie bardziej surowe niż zwykle, pójść do szpitala.

Porady ekspertów

MAGNUM, Krajowe Stowarzyszenie Migrena, zaleca, aby każdy z migrena tętnicy podstawnej nosić bransoletkę medycznej tożsamości w każdym momencie. Ponieważ ataki mogą zostawić Ci nie powiem, że nie będzie w stanie powiedzieć, kto to, co jest z tobą. Ekipy ratunkowe lub jakiekolwiek lekarze natychmiast rozpocząć testowanie za udaru zamiast dając leki przeciwbólowe.

Ostrzeżenie

Jednym z najbardziej powszechnych rodzajów środków przeciwbólowych w innych typach migreny tryptany, takich jak Zomig (zolmitriptanu). Podstawnej migreny może powodować z jednej strony korpusu zostać sparaliżowane. Z tego powodu, biorąc tryptany na ból może powodować działania niepożądane, zagrażające życiu, takie jak zawroty głowy, a nawet ekstremalnych napadów.

Tłuszczowych wątroby Leczenie

Tłuszczowych choroby wątroby jest poważną chorobą, która może spowodować uszkodzenie wątroby, jeśli jest nieleczona. Chociaż osoba może nie mieć żadnych objawów lub powikłań z stłuszczenie wątroby, leczenie może chronić wątrobę i inne narządy wewnętrzne przed dalszym uszkodzeniem. Zgodnie z Mayo Clinic i University of California w San Francisco Medical Center, zabiegi obejmują zmiany zachowań osobistych następnie opieki medycznej w razie potrzeby.

Odchudzanie

Powolny i stały spadek masy ciała zgodnie z zaleceniami lekarza, może zmniejszyć obrażenia i komplikacji spowodowanych przez stłuszczenie wątroby.

Dieta

Lekarz może zalecić leczenie stłuszczenie wątroby, zmieniając dietę pacjenta zawierać więcej owoców, warzyw, produktów pełnoziarnistych i chude mięso i mniej olejów i przetworzonej żywności.

Ćwiczenie

Nawet umiarkowane ćwiczenia mogą zmniejszyć objawy stłuszczenie wątroby, i może zmniejszyć ryzyko chorób pokrewnych, takich jak choroba serca.

Wątroba Zdrowie

Dbanie o zdrowie wątroby jest za pomocą leki przeciwbólowe oszczędnie, unikanie alkoholu i tytoniu i coraz zaszczepione na WZW typu A i B może zmniejszyć tłuszczowy uszkodzenia wątroby.

Leki

Osoba może trzeba brać leki, takie jak statyny i receptę niacyna, aby obniżyć jego poziom trójglicerydów i cholesterolu, które powodują stłuszczenie wątroby.

Chirurgia

Jeśli otyły pacjent może mieć operację odchudzania takiego jak zszywania żołądka lub bypass żołądka w leczeniu stłuszczenia wątroby.

Wątroba problemów związanych z alkoholem

Wątroba problemów związanych z alkoholem


Wątroba odgrywa ważną rolę w organizmie, w celu zapewnienia środków chemicznych rozkładu cukru i tłuszczu, białka z pożywienia. Nadmierne ilości alkoholu może zaszkodzić wątrobie i spowolnić rozwój i regulację ważnych chemikaliów. Może to prowadzić do takich chorób jak stłuszczenie wątroby, zapalenie wątroby i marskość wątroby.

Stłuszczenie wątroby

Stłuszczenie wątroby nagromadzenie tłuszczu w wątrobie, co proces chemiczny, który rozkłada tłuszczu zakłócają alkoholu. Stłuszczenie wątroby powoduje zmęczenie, utrata masy ciała, ból brzucha i uczucie dezorientacji.

Wirusowe zapalenie wątroby typu

Wirusowe zapalenie wątroby typu jest dowolnym stanem zapalnym wątroby. Niektóre przypadki zapalenia wątroby są spowodowane przez infekcje wirusowe, a wielu jest zaraźliwa. Zapalenie wątroby wywołane spożyciem alkoholu nie jest zakaźny i zazwyczaj towarzyszą objawy, takie jak nudności, żółtaczka i bóle brzucha.

Marskość

Marskość wątroby jest tworzenie się tkanki bliznowatej w wątrobie. Tkanka blizny wpływa na normalne funkcje wątroby, a często prowadzi do całkowitego uszkodzenia wątroby. Objawy marskości wątroby rozwija się powoli w czasie i są podobne do wątroby, ale jest o wiele bardziej poważne i dłużej. Ekstremalne nudności, żółtaczka i skurcze są wspólne z marskością wątroby.

Komplikacje

Każdy stan związany z problemami alkoholowymi w wątrobie ma swój własny zestaw objawów. Istnieje kilka poważnych powikłań, które mogą wyniknąć z spowodowane alkoholem problemy z wątrobą. Powikłania te obejmują wysokie ciśnienie krwi, krwawienie wewnętrzne, gromadzenie się płynu w brzuchu, wysokie ciśnienie krwi, raka i śpiączkę.

Leczenie

Leczenie stłuszczenia wątroby jest, aby pozbyć się przyczyny i przestać pić alkohol. Alkoholowe zapalenie wątroby zwykle wymaga hospitalizacji i podawanie kilku leków w celu przeciwdziałania skutkom alkoholu w wątrobie. W przypadkach stłuszczenie wątroby i zapalenie wątroby, wątroba uleczy na czas po problem lub zakażenie jest eliminowane. Marskość wątroby, jednak powoduje trwałe bliznowacenie i nie mogą być odwrócone.

Leczenie wątroby Lacerated

Leczenie wątroby Lacerated


Skaleczenie wątroba nie jest niezwykłe szkody. Z powodu wielkości wątroby i jego położeniu nieruchomym w korpusie, to jest podatne na uszkodzenia. Jest to drugi najczęściej rannych narządu gdy brzuch jest rannych. Kiedy wątroba jest kontuzjowany, może być uszkadzana i może to zagrażać życiu.

Rodzaje uszkodzenie wątroby

Te dwie przyczyny uszkodzenie wątroby są tępy uraz uraz i przenikliwy. Tępy uraz zranienia występuje zazwyczaj, gdy żebra, które obejmują wątroby (7 do 9) są złamania. Jest to najbardziej powszechne przyczyny, które na ogół dzieje się tak otrzymanych obrażeń w wypadkach drogowych. Urazy penetrujące, gdy coś jest na zewnątrz ciała, powiedzmy nóż wchodzi w ciało i tnie wątrobę. Każda szkoda jest również oceniana w skali że stopy szkody w dowolnym miejscu od 1 do 6 z 6 jest najbardziej dotkliwe.

Operacja czy nie

W przypadku wątroby został uszkadzana, będzie krwawienia. Obszar brzucha będzie bolesne lub przynajmniej przetargu. Pacjent może mieć nawet bóle w prawym ramieniu i objawy wstrząsu. Chirurgia kiedyś do naprawy wszystkie rany szarpane, aż znaleźć badania, że ​​86 procent z nich zatrzymał krwawienie do czasu operacja została wykonana. Oznaczało to ciało już zaczęły wychodzi z okaleczeniem na własną rękę, a operacja po prostu stworzył jedną szkody dla organizmu. Obecnie diagnoza lacerated wątroby jest przez TK. Jest nieinwazyjne i wskazuje, czy zatrzymaniu krwawienia lub nie.

Wspólne Leczenie rany szarpane

Duże rany wciąż wymagają laparotomii (operacji, który otwiera brzuch) i naprawy. Mniejsze rany mogą być monitorowane w celu zapewnienia, że ​​ciało jest w stanie sam naprawić. Początkowo lekarz będzie monitorowanie pacjenta, aby zobaczyć, czy zatrzymanie krwawienia. Badania pacjenta będzie wykonać pomiar hemoglobiny i hematokrytu w krwi. Po początkowym spadku po kontuzji, numery powinny zacząć rosnąć. Pacjenci będą również musiały całkowitego leżenia w łóżku przez dwa dni. W tym czasie, dodatkowe badania krwi będzie odbywać się co 6 do 12 godzin, aby zapewnić, że nie zmienia kierunek hemoglobiny i hematokrytu. Po wypisaniu ze szpitala, wysiłku fizycznego może być ograniczony do trzech miesięcy, wątroba odzyskuje od urazu.