adcov.com

testosteron poziom kreatyniny

Co powoduje niski poziom kreatyniny?

Co powoduje niski poziom kreatyniny?


Stężenie kreatyniny w surowicy jest badanie laboratoryjne, które są wykonywane w ramach rutynowych badań krwi i ułatwić rozpoznanie choroby nerek, nie suplement stosowane na masę mięśniową. Niski poziom kreatyniny jest znakiem zmniejszonej masy mięśniowej, które mogą być spowodowane przez choroby, osłabienia lub starzenia.

Fakty na temat Low Kreatynina

Kreatyniny jest produktem rozkładu fosforanu kreatyny, która jest wykorzystywana w skurczu mięśni szkieletowych. Wytwarzanie kreatyny jest zależna od masy mięśni; zatem podstawowy poziom kreatyny i kreatyniny są wyższe w większych, bardziej umięśnionych ludzi niż w mniejszych lub osób bez większych mięśni.

Niski poziom kreatyniny i Nerki Zdrowie

Kreatyniny jest wydalana przez nerki oraz jego poziom we krwi uważa wskaźnikiem zdrowia nerek. Z prawidłową czynnością nerek, poziom kreatyniny we krwi powinien być stały się z dnia na dzień. Bardzo nieznaczne wzrosty mogą wystąpić po spożyciu posiłku o wysokiej białka.

Przyczyny nieprawidłowe stężenie kreatyniny

Zwiększenie stężenia kreatyniny we krwi jest zazwyczaj z powodu problemów z nerek. Zwiększona rozbicie lub uszkodzenie mięśnia będzie również podniesienie poziomu kreatyniny, jak będzie wzrost masy mięśniowej. Zmniejszona kreatyniny we krwi jest spowodowany zmniejszoną masę mięśni.

Choroby związane z niskim poziomem kreatyniny

Niski kreatyniny może być oznaką pewnych chorób, które powodują zmniejszenie masy mięśniowej, w tym miastenia i dystrofia mięśniowa. U tych pacjentów będzie objawiać się osłabienie, zanik mięśni i innych objawów, w uzupełnieniu do nieprawidłowych poziomów we krwi.

Osłabienie i niski poziom kreatyniny

Zanik mięśni, gdy nie są używane, a jak masa mięśniowa maleje, poziom kreatyniny spadnie. Może się to zdarzyć z osłabionego pacjenta, zwłaszcza kogoś, kto stracił mięśni przed obłożnie lub hospitalizowany.

Wiek i niski kreatyniny

Osoby w podeszłym wieku może mieć niższy poziom kreatyniny jak masa mięśniowa ma tendencję do zmniejszania się wraz z wiekiem. Małe dzieci muszą również normalnego poziomu kreatyniny, która jest niższa niż w przypadku osób dorosłych.

Jak obniżyć poziom kreatyniny we krwi

Jak obniżyć poziom kreatyniny we krwi


Jakakolwiek choroba lub stan, który osłabia sposób twoja praca nerek prawdopodobnie podnieść poziom kreatyniny we krwi. Z powodu tych problemów, nerki nie skutecznie usunąć zanieczyszczenia z krwi. Są też inne powody, dla których stężenie kreatyniny we krwi może być zwiększone, oprócz choroby nerek. Są to odwodnienie lub niedrożność pęcherza moczowego.

Instrukcje

1 Pobierz pełną fizycznego egzamin. Kreatyniny we krwi jest wysoki tylko fragment informacji. Ty i Twój lekarz musisz wiedzieć o wszystkich zdrowia. Wysoki poziom kreatyniny we krwi nie powiedzieć, czy lekarza, co dokładnie jest nie tak.

2 Postępuj zgodnie z zaleceniem lekarza. Może najlepiej określić, co trzeba zrobić.

3 Pij dużo płynów. Ponieważ nie wystarczy może zwiększyć poziom kreatyniny we krwi, picie, upewnij się, to nie jest przyczyną problemu.

4 Zmniejszenie dziennego spożycia kalorii. Jeść mniej jest pomocne w utrzymaniu rzeczy jak wysoki poziom cukru we krwi i wysokie ciśnienie krwi pod kontrolą. Obie te rzeczy mogą prowadzić do uszkodzenia nerek. Mniej tłuszczu oznacza mniej zapalenie wszystkich tkanek organizmu.

5 Zwiększenie aktywności fizycznej. Spowoduje to zmniejszenie spożycia żywności bardziej skuteczne. To także pomoże utrzymać zdrowy poziom cukru we krwi i zdrowego ciśnienia krwi.

6 Jedz więcej z tych produktów, które pomagają utrzymać nerki funkcjonują lepiej: cebula, sałata, kapusta, kalafior, marchew, rzodkiewki, żurawiny, kapusty, rzepa, buraki i ogórki. Jedzenie bogate w omega 3, świeży czosnek żywności, żywności wysokiej włókna, owoce i produkty sojowe są dobre dla ogólnego stanu zdrowia i dla nerek.

7 Zużywają minimalne ilości tych produktów, które są szkodliwe dla nerek i ciała w ogóle: czerwone mięso, produkty pamiętnika, kofeina zawierające napoje, pokarmy zawierające białą mąkę, słodkie przekąski i inne produkty o wysokiej zawartości tłuszczu.

8 Pierwsze krwi pod kątem poziomu kreatyniny co roku, lub częściej, jeśli lekarz uzna to za konieczne.

Wskazówki

 • Korzystanie z tradycyjnej medycyny chińskiej i formuł ziołowych może pomóc we wzmocnieniu nerki i promowanie właściwego wydalanie.
 • Obserwować oznaki zwiększonego zmęczenia, odwodnienie, duszności i zamieszania. Te rzeczy mogą być objawy zwiększonego stężenia kreatyniny we krwi.

Jak mam wyjaśnić poziom kreatyniny?

Jak mam wyjaśnić poziom kreatyniny?


Lekarze używać stężenie kreatyniny w celu określenia funkcji nerek u ludzi. Dla tych, którzy mają z chorobami, takimi jak cukrzyca lub zaburzenia nerek zrozumienie poziomu kreatyniny jest kluczowa dla nich, ponieważ choroby te mogą skutkować nienormalnym poziomem kreatyniny i może powodować zaburzenia nerek. Poziomy kreatyniny można określić przez badanie krwi lub moczu.

Instrukcje

1 Wyjaśnij, że kreatynina jest produktem odpady wytwarzane przez mięśnie po wysiłku fizycznym lub przez jedzenie mięsa. Używaj prostych i łatwo zrozumiały.

2 Wyjaśnij, że zdrowe nerki rozbić i wydalić kreatyniny, utrzymując poziom kreatyniny w niskim ciała.

3 Sprawdź, czy dana osoba ma cukrzycę lub inną chorobę, która wpływa czynności nerek, lub też osoba jest na niektóre leki, które mogą również aftect nerki. Jeśli tak, omówić znaczenie badań kreatyniny, aby upewnić się, że nerki pracują prawidłowo.

4 Dyskusja zakresu normy dla stężenia kreatyniny (0,6 do 1,2 miligramów na decylitr). Jeżeli wyniki badań kreatyniny w poziomie powyżej normy, ważne jest, aby skonsultować się z lekarzem, najlepiej jednego, który specjalizuje się w ochronie nerek (znany również jako nefrologa). Poziom kreatyniny pomiędzy 2,0 a 10,0 wskazuje ewentualne problemy z nerkami, najprawdopodobniej spowodowane przez choroby takie jak cukrzyca czy nadciśnienie tętnicze. Poziomu powyżej 10,0 wykazuje poważne choroby nerek, takie jak niewydolność nerek, które najczęściej wymagają dializy.

5 wyjaśnić możliwe przyczyny wysokiego poziomu kreatyniny, takich jak zaburzenia czynności nerek lub niesterydowe leki przeciwzapalne takie jak ibuprofen. Zaburzenia czynności nerek jest najczęściej spowodowane przez wysokie ciśnienie krwi lub cukrzyca. Przejściowe zwiększenie stężenia kreatyniny może być również spowodowane przez spożywanie dużej ilości mięsa.

6 Potwierdź wyniki z innego badania krwi lub moczu. Jeśli wysoki poziom kreatyniny były spowodowane przez lek lub suplement diety, test ponownie po zatrzymaniu, że lek lub suplement.

7 Należy podjąć odpowiednie kroki w celu rozwiązania tego problemu, takie jak zatrzymanie leku, który ma wpływ na nerki lub zarządzającego cukrzycę lub wysokie ciśnienie krwi.

Wskazówki

 • Mężczyźni mają zwykle wyższe stężenie kreatyniny niż kobiety.

Jak testować na poziom kreatyniny

Jak testować na poziom kreatyniny


Kreatyniny jest normalny produkt odpadowy ciała wytwarzanej z rozpadu mięśni. Sączy się z korpusu przez nerki oraz z moczem. Stężenie kreatyniny są określone przez badania krwi lub moczu na zlecenie lekarza. Kreatyniny może być testowany w ramach rutynowej fizycznej. Jest również powszechnie stosowane w celu monitorowania skutków chorób, takich jak cukrzyca, lub leki, które wpływają na czynność nerek. W ostrych chorób, może być również stosowany do oceny stanu nawodnienia i płynu do pacjenta.

Instrukcje

1 przejść prosty test krwi (zamówione przez lekarza), aby określić poziom kreatyniny. Wyniki są uruchamiane za pomocą analizatora chemicznego w laboratorium i są zazwyczaj dostępne w ciągu jednego dnia, ale mogą być prowadzone niezwłocznie w ciągu godziny. Poziomy kreatyniny także mogą być mierzone w próbce moczu lub 24-godzinnego gromadzenia moczu.

Kreatyniny we krwi mierzono jako stężenie miligramów na decylitr (mg / dl), z normalnymi wartościami od 0,5 do 1,1 u kobiet i 0,6 do 1,2 u mężczyzn (wyższe, ponieważ mężczyźni mają większą masę mięśniową). W starszych lub bardzo cienka, stężenie kreatyniny może być mniejsza niż w tych zakresach odniesienia.

2 Porównaj wyniki z obu badań krwi i moczu, aby obliczyć klirens kreatyniny (klirens kreatyniny) lub filtracji kłębuszkowej (GFR), aby oszacować funkcję nerek. Laboratorium często wykonać takie obliczenia i umieścić go z wyników badań. Poziomy GFR stosuje się etap nasilenia przewlekłej choroby nerek, od 1 do 5. Etap 5 jest przesuwany w końcowym stadium niewydolności nerek oraz wskazania do dializy.

3 Omów żadnych nieprawidłowych wyników stężenia kreatyniny z lekarzem. Poziomy kreatyniny podwyższone powyżej normalnych warunków może wskazywać, takie jak proste odwadniającej (zbyt małej ilości wody w organizmie), niedrożność nerek spowodowany zaburzeniem prostaty lub uszkodzenia nerek z chorobami takimi jak cukrzyca lub nadciśnienie. Wiele leków, w tym niektórych leków obniżających ciśnienie krwi i antybiotyków wspólnego, może mieć wpływ na czynność nerek i wymagają okresowej kontroli poprzez badania kreatyniny. W przypadku przewlekłej choroby nerek, stężenie kreatyniny będzie mierzona w miarę upływu czasu, a następnie kolejno. Interwencje, takie jak dializa może być konieczne w przypadku niewydolność nerek występuje rzeczywista.

Zioła na poziom kreatyniny

Stężenie kreatyniny pomiaru ilości odpadów w krwiobiegu lub moczu. Poziomy te są używane do wykrywania jak i nerki pracują w celu usunięcia tych odpadów z układu. Wysoki poziom kreatyniny zwykle oznacza to, że nerki nie pracują prawidłowo i że odpady zgromadzone w systemie. Istnieją inne czynniki, które mogą przyczynić się do wysokiego poziomu kreatyniny. Są to skutki uboczne leków lub niektórych ziół, wysokiej konsumpcji mięsa i cukrzycy, z których wszystkie są obciążeniem dla nerek. Na szczęście dostępne są zioła, które mogą pomóc obniżyć te poziomy.

Nasiona pokrzywy

Badanie opublikowane w Journal of American Guild Zielarzy, zauważył, że pacjenci, którzy dostali ekstrakt z nasion pokrzywy pieczenie wykazały znaczący spadek ich stężenia kreatyniny w surowicy, gdy wiozą ekstraktu i że efekt trwał również po zakończeniu stosowania ekstraktu. Pokrzywa ziarno jest możliwie najbardziej efektywne zioło dostępne, które zostały przedstawione w celu obniżenia tego poziomu.

Cynamon

Cynamon jest przyprawą wspólne gospodarstwo domowe, które pomaga regulować poziom cukru we krwi. To była również stosowana w leczeniu zaburzeń czynności nerek, zwłaszcza u chorych na cukrzycę z zaburzeniami czynności nerek. Cinnamon przyczynia się do zwiększenia procesu filtracji i wzmocnienia słabe nerki i tym samym zwiększa szybkość opróżniania kreatyniny.

Żeń-szeń syberyjski

Żeń-szeń syberyjski jest często używany z cynamonem ożywienie nerki i do obniżenia poziomu kreatyniny. Znane jest bardzo pomocne w leczeniu chorób nerek przez pobudzanie krążenia dla nerek.

Korzeń mniszka lekarskiego

Korzeń mniszka jest znany jako ziołowy lek moczopędny. Leki moczopędne mogą pomóc nieaktywne nerki zwiększając wydalanie moczu. Zwiększa to moc nerek i rozcieńczyć ilości kreatyniny w organizmie poprzez zwiększenie mocy odpadów moczu w szybszym tempie.

Szałwia

Naukowcy wykorzystali szałwia na pacjentów, którzy byli na dializy do niewydolności nerek i jest on podniósł stopę których kreatyniny przesączono i usuwany z organizmu. Zauważyli również, że zwiększona cyrkulację do nerek, jak również.

Wniosek

Wysoki poziom kreatyniny nie jest sam problem, ale może być objawem podstawowy problem medyczny. Ważne jest, aby skonsultować się z lekarzem w celu prawidłowego leczenia choroby. Jeśli dieta wysokobiałkowa jest problem to dieta powinna być modyfikowana. Ważne jest, aby pić dużo wody, aby pomóc ewakuować swoje system.These zabiegi ziołowe są sugerowane, aby pomóc obniżyć poziom kreatyniny w organizmie i nie są lekarstwem odwrócić niewydolność nerek.

Jak podnieść poziom kreatyniny w moczu niski

Jak podnieść poziom kreatyniny w moczu niski


Kreatynina jest produktem rozpadu kreatyny, która jest ważnym elementem produkcji energii w mięśniach. Około 2 procent kreatyny w organizmie jest przekształcany w kreatyninę codziennie i transportowane do nerek, z krwi, gdzie odfiltrowuje się ciała jak mocz. Ponieważ masa mięśniowa pozostaje dość stabilny z dnia na dzień ilość kreatyniny we krwi powinny pozostać stabilne, jak również. Nerki utrzymania poziomu kreatyniny w pewnym zakresie pod warunkiem, że funkcjonują prawidłowo. Są pewne rzeczy, które można zrobić, aby podnieść poziom kreatyniny w moczu.

Instrukcje

1 Unikaj picia napojów alkoholowych. Alkohol zaburza zdolność nerki filtrowania kreatyniny z krwi. Jeżeli powstrzymanie się od picia alkoholu, można wyeliminować jego wpływ na nerki i poziomu kreatyniny w moczu powinna wzrosnąć w wyniku.

2. Ogranicz zużycie wody w ciągu 24 godzin przed dostarczeniem próbki moczu. Nadmiar wody zostanie rozcieńczony przez moczu, zmniejszenie ilości kreatyniny w jednostce moczu. Przez cięcie ponownie wodą, mniej moczu jest wytwarzany, ale sama ilość kreatyniny zostanie usunięty z organizmu przez nerki, co oznacza, że ​​nie będzie więcej kreatyniny w jednostce moczu.

3 Energiczne ćwiczenia zwiększa masę mięśniową, co z kolei zwiększy kreatyny.

4 Eat odpowiedniej diety, jeśli masz problemy z nerkami. To może pomóc lepiej funkcjonować nerki, co z kolei zwiększa ilość kreatyniny w moczu. Poziom kreatyniny nie jest bezpośrednio dotknięte przez dietę, jednak prawidłowe funkcjonowanie nerek zależy od diety.

5 przerwać przyjmowanie leków, które mają negatywny wpływ na zdolność nerek "zniknie kreatyniny z krwi. Skonsultuj się z lekarzem przed przerwaniem żadnych leków.

Jak obniżyć poziom kreatyniny

Jak obniżyć poziom kreatyniny


Kreatyniny naturalnie występujący aminokwas, który znajduje się głównie w tkance mięśniowej. Suplementy kreatyny są dostępne w większości sklepów ze zdrową żywnością Kreatyna jest zasadniczo konwertowane do kreatyniny w organizmie i jest powiedziane, aby zwiększyć poziom energii i masy mięśniowej. Jednak w ciągu używania kreatyny lub zaawansowanych cukrzycy, może spowodować niebezpiecznie wysoki poziom kreatyniny. Może to spowodować niebezpieczne warunki, takie jak uszkodzenie serca i nerek, odwodnienie, aw skrajnych przypadkach nawet śmierć.

Instrukcje

1 Taper ilość kreatyny można brać aż biorą żadnej. To powinno przywrócić poziom kreatyniny do normy. Kreatyniny jest wydalany z moczem, więc planujemy pić tyle wody, ile to możliwe. Pomaga to również z odwodnieniem.

2 Praca z lekarzem, aby opracować indywidualną dietę o niskiej zawartości białka. Wysokie stężenie kreatyniny u osób chorych na cukrzycę są zazwyczaj objawem zaburzenia czynności nerek. To jest na pewno powodem do niepokoju. Ilość białka jesz na tej diecie zależy od tego ile ważysz, więc nie próbuj tej diety na własną rękę. Potrzebny będzie również do często przetestować, aby upewnić się, że stężenie kreatyniny w moczu wzrasta, a poziom we krwi zmniejsza się. Oznacza to, że kreatynina jest właściwie wydalane. Lekarze przepisują Lasix, silne moczopędne, aby promować oddawanie moczu. To kolejny powód, osoba z wysokim poziomem kreatyniny należy pić dużo wody.

3 Rozważmy zaczynają dializy. Jeżeli stężenie kreatyniny nie mogą być kontrolowane za pomocą diety lub leków, lekarze mogą stwierdzić, że nerki są niesprawne, a pacjent powinien rozpocząć dializy.

Wskazówki:

 • Jeśli masz wysoki poziom kreatyniny we krwi, a występują objawy ucisku serca lub nerek, konieczne jest, aby udać się na pogotowie.
 • Nie bierz kreatyny w celu zwiększenia masy mięśniowej. Ryzyko znacznie przewyższają korzyści.

Jak obliczyć poziom kreatyniny

Kreatynina jest produktem ubocznym fosforanu kreatyny w mięśniach. Kreatynina jest uwalniany do krwi, ale nie jest wchłaniany przez organizm. Nerki filtrują następnie kreatyniny z krwi. Poprzez pomiar stężenia kreatyniny we krwi i moczu, można oszacować, klirens kreatyniny, który daje uzasadnione funkcji nerek, lub filtracji kłębuszkowej. Wartości GFR lub klirens kreatyniny można wskazać nerki zdrowe lub trudnej sytuacji. Jeśli 24-godzinny moczu i krwi analizy nie są dostępne, klirens kreatyniny można oszacować za pomocą poziom kreatyniny we krwi.

Instrukcje

• Obliczyć klirens kreatyniny podstawy, biorąc pod uwagę wagi, wieku i osoczu poziom kreatyniny pacjenta. Formuła jest: podstawy klirens kreatyniny = [[1.2 * (140 - Age(yrs)) * waga] / plazma Creatinine(µmoles/L)] jako przykład, pacjent ma 40 lat, waży 70 kg z poziomem kreatyniny w osoczu 85 mikromoli/litr: kreatyniny = [[1.2 * (140-40) * 70] / 85] klirens kreatyniny = 98,8

• Mnożyć klirens kreatyniny bazy przez wszelkie korekty wartości: kobiety: pomnożyć przez 0,85 czarny etniczna: pomnożyć przez 1.18 Jeśli pacjent przykład jest kobieta, klirens kreatyniny jest: klirens kreatyniny = bazowa klirens kreatyniny * regulacja klirens kreatyniny = 98,8 * 0,85 klirens kreatyniny = 84.0, jeśli pacjent jest biały mężczyzna, regulacja jest po prostu 1.0, więc klirens kreatyniny byłyby równe kwoty bazowej obliczone wcześniej.

• Porównaj kreatyniny do określenia czynności nerek: 75 +: normalny 40-75: nerki funkcjonują niektóre co zmniejszona, mimo, że pacjent będzie przebiegać bezobjawowo. 15-40: nerek ograniczone i wymaga dalszych badań 15 lat: nerek krytycznie niski i pacjent musi zobaczyć nefrolog. W przykładzie klirens kreatyniny twój pacjent był 84.0, który mieści się w normie.

Jak zmniejszyć poziom kreatyniny z żywności

Kreatyniny, typu odpadów molekularnej znalezione we krwi, jest tworzony przez metabolizm mięśni. Pochodzi ona od kreatyny cząsteczka, która pomaga budować mięśnie masa. Kreatynina jest filtrowane z krwi przez nerki i wydalony z organizmu w moczu. Jednak osób z zaburzeniami nerek czasami właściwie nie można odfiltrować kreatyniny. Wysoki poziom we krwi kreatyniny jest wskaźnikiem, że osoba może mieć problemy z nerkami. Jeden sposób, aby zmniejszyć poziom kreatyniny i obciążenie dla nerek jest zmodyfikowanie diety.

Instrukcje

• Pić co najmniej sześciu szklanek wody dziennie. Wody pitnej pomoże koloru nadmiar kreatyniny Twojego systemu.

• Należy unikać słonych pokarmów. Żywność o wysokiej zawartości soli może podnieść ciśnienie krwi i spowodować długotrwałe uszkodzenie nerek.

• Trzymać z dala od pokarmów bogatych w białko, włączając mięso i nabiał. Zamiast jeść więcej białek ze źródeł takich jak fasola i soczewica. Krajać zawzięty na pokarmy bogate w cukier.

• Jeść dieta bogata w warzywa, owoce, całe ziarna i ziarna. Można uzyskać wszystkie tłuszczów i cukrów organizm potrzebuje od tych źródeł bez wprowadzenie naprężeń na nerki.

Jak doprowadzić poziom kreatyniny do normalnego zakresu

Jak doprowadzić poziom kreatyniny do normalnego zakresu

Poziom kreatyniny wskazuje część cząsteczek odpadów chemicznych we krwi. Normalny zakres kreatyniny stoi pomiędzy 0,5 mg i 1,2 mg dla każdego decilitre krwi. Mężczyźni zazwyczaj mają wyższy poziom kreatyniny niż kobiety. Ci tylko z jedną nerką może mieć poziom tak wysokie, jak 1.9 miligramów na decilitre, który chcieliby nadal mieścić się w normie dla tej sytuacji. Poziom kreatyniny wysoki punkt do nieprawidłowego funkcjonowania nerek, a Najczęstsze objawy tego stanu to osłabienie i zmęczenie, duszność i zwiększone poczucie odwodnienia.

Instrukcje

• Poprosić lekarza o badanie krwi wszechstronny panel metaboliczne (CMP). Jeśli objawy są nasilone, lub jeśli masz historię wysokiej kreatyniny lub słabe nerek, odwiedź nagłych szpitalne szybciej oceny CMP. Test ten wskaże ważności poziom kreatyniny, a także podstawowych problemów medycznych, które mogą być przyczyną chemicznych odpadów budować w systemie. To również może pomóc lekarz określenia najbardziej skuteczne leczenie wnieść swój poziom z powrotem do normalnego zakresu.

• Sprawdzić dla wysokie ciśnienie krwi i rozpocząć biorąc przepisanych leków nadciśnienie, jeżeli lekarz uzna to za konieczne. Możesz dostać Twoje ciśnienie krwi w gabinecie lekarza lub udać się do apteki, które mogą mieć badania stacji. Nieleczone nadciśnienie może uszkodzić nerki w czasie i ich zdolność do odfiltrowywania odpadów chemicznych, co prowadzi do wysokiej kreatyniny. Muszą dotyczyć warunków, które utrudniają czynności nerek w celu rozpoczęcia, obniżając poziom kreatyniny.

• Rozpoczęcia hemodializy leczenia jeśli poziom kreatyniny pozostaje na wysokim poziomie i wykazywać oznaki niewydolności nerek. Lekarz ustali, czy jest to konieczne. Hemodializy używa specjalnej maszynie dostępne w niektórych klinikach i szpitalach do czystej krwi nadmiar odpadów chemicznych, szczególnie kreatyniny. Hemodializy również utrzymuje ciśnienie krwi pod kontrolą, jeżeli nadciśnienia tętniczego leki przestały działać.

Co wpływa na poziom kreatyniny?

Co wpływa na poziom kreatyniny?

Kreatynina jest substancją, która powstaje przez aktywność mięśni podczas fosforan kreatyny jest zajmować się maklerstwem w dół. Poziom kreatyniny jest pomiar ilości kreatyniny w próbce krwi. Normalny kreatyniny mężczyźni są między 0,6-1,2 mg / dl krew. Dla kobiet normalny zakres jest między 0,5 i 1,1 mg / dl. Poziom kreatyniny są używane do określania funkcji nerek.

Filtracja krwi

Najczęstsze nieprawidłowości w poziomu kreatyniny we krwi jest zmiana funkcji nerek. Nerki składają się z około miliona filtry dla każdego nerek, o nazwie nefronów. Każdy z tych nefronów zawiera konstrukcji rurowych, które wykonać filtrowanie odpadów i resorpcję niezbędne materiały w krew, że przeszedł nefronów. Większość kreatyniny jest normalnie odfiltrowane wzdłuż dwóch struktury zwane Kłębuszek nerkowy i proksymalny, utrzymywanie niskiego poziomu kreatyniny we krwi. Wzrost stężenia kreatyniny we krwi wskazuje, że tej filtracji nie odbywa się, co sugeruje, że istnieje problem z nerek.

Nerek powoduje

Kreatyniny można odczuć przemijające lub braku choroby czynników, które nie są nieprawidłowego funkcjonowania nerek. Kulturyści, ze względu na nadmiar tkanki mięśniowej, która tworzy kreatyniny, zazwyczaj mają wysoki poziom kreatyniny. Ciężkie odwodnienie spowoduje wyższe niż normalne kreatyniny. Jedzenia dużo mięsa kilka godzin przed krwi może podnieść poziom kreatyniny. Niektórych leków może spowodować wyższe niż normalne kreatyniny we krwi. Te przyczyny są wykluczone przed kontynuacją badania aby ustalić przyczynę podwyższonych kreatyniny. Kreatyniny niski poziom może wskazywać dystrofia mięśniowa lub miastenią.

Choroby Kideny

Podwyższone kreatyniny może wskazywać choroby nerek lub patologii, która zaburza czynności nerek, jeśli czynniki choroby nie są wykluczone. Niebezpieczne warunki związane z szpitala pozostaje jest ostra rurowe martwicy, umiera Nefron tkanek, które mogą być spowodowane reakcji transfuzji krwi, barwnik stosowany dla niektórych procedur radiologicznych lub dużych dawkach toksycznych antybiotyków. Przewlekłe nadciśnienie tętnicze i cukrzyca są częstą przyczyną zmniejszonego nerek. Awarie systemu odpornościowego organizmu może prowadzić do kłębuszkowe zapalenie nerek, funkcjonalne Kłębuszek nerkowy, co może prowadzić do niewydolności nerek.

Stan przedrzucawkowy

Stan przedrzucawkowy jest chorobą podczas ciąży, przyczyną jest dobrze rozumiany. Podwyższona kreatynina może wskazywać stan przedrzucawkowy u kobiet w ciąży, zwłaszcza kobiet na ich pierwszej ciąży. Stan przedrzucawkowy nieleczona może prowadzić do rzucawka, zagrażających życiu zaburzeń zajęcia. Podwyższona kreatynina w połączeniu z obrzęk twarzy i rąk jest wczesnym objawem stan przedrzucawkowy. Później objawy mogą obejmować uporczywe bóle głowy, ból w prawym górnym kwadrancie brzucha, nieodpowiednie oddawanie moczu, pobudzenie i nudności.

Poziom kreatyniny i ciśnienie krwi u kotów

Ciśnienie krwi u kota może być trudne do wykrycia, ale ważne jest, aby monitorować jak wysokie ciśnienie krwi może wskazywać innych problemów zdrowotnych. Obecność podwyższonego kreatyniny często występuje z podwyższone ciśnienie krwi i może wskazać niewłaściwego nerek. Monitorowania ciśnienia krwi kotów stało się łatwiejsze wraz z rozwojem nowych urządzeń, umożliwiających wczesne rozpoznanie dla potencjalnie zagrażających warunków zdrowotnych.

Fałszywie wysokie ciśnienie krwi

Przy ciśnieniu krwi kotów jest ważne, aby kot staje się wygodne z otoczeniem. Zamiar Weterynarze biuro często może powodować zwierzęta się podniecony, podekscytowany i nerwowy. Może to powodować fałszywe odczyty wysokiego ciśnienia krwi. Jeśli chodzi o tył wysokie ciśnienie krwi, zwierząt powinny mieć możliwość odpoczynku na chwilę. Gdy zwierzę jest zrelaksowany za jakiś czas powtórzyć badanie i sprawdzić, czy ciśnienie krwi jest nadal wysoki.

Skutki wysokiego ciśnienia krwi

Objawy wysokiej są trudne do wykrycia w Koci, podobnie jak u ludzi. Jednak wysokie ciśnienie krwi wpływa kota inaczej. Wysoki koci wysokie ciśnienie krwi ogólnie nie będzie przyczyną udaru mózgu, ale zamiast tego uszkodzenia nerek i oczy kota. Gdy kot zaczyna biec do rzeczy lub nagle staje się agresywny może z powodu utraty wzroku. Gdy nerki są uszkodzone może być zdiagnozowane przez badania próbki moczu zwierząt. Jednak nagły spadek w koci mocz produkcji lub wzrost zapach może być oznaką, że coś jest nie tak.

Funkcja nerek

Prawidłowe funkcjonowanie nerek są kluczowym elementem do utrzymania dobre ciśnienie krwi. Jeśli nerki są uszkodzone przez choroby lub szkody już nie będą w stanie oczyścić krew, tak, jak powinny. Nerki są gdzie kreatyniny jest usuwany z moczu i powrót wchłonięty przez organizm. W kotów, które przeżywa niewydolności nerek będzie podwyższony poziom kreatyniny.

Pomiaru kreatyniny

Kreatynina jest mierzona przez przelanie krwi kota i pomiar części na milion, że są obecne we krwi. Jeśli zawartość kreatyniny we krwi jest podwyższony zakłada się, że kidnesy nie działają poprawnie. To może również potwierdzić, że wysokie ciśnienie krwi, czytanie jako podwyższony poziom kreatyniny jest często w połączeniu z wysokim ciśnieniem krwi.

Leki

Wysokie ciśnienie krwi mogą być traktowane z lekami. Zmniejszenie wysokie ciśnienie krwi leki mogą ułatwić nerki do funkcji i w efekcie podwyższony poziom kreatyniny może być także obniżona. Podczas gdy korzyści zdrowotne obniżenie ciśnienia krwi może pomóc w zapobieganiu dalszych szkód na nerki i oczy, ważne jest, aby używać leków, tylko zgodnie z zaleceniami. Dając wiele leków może obniżyć ciśnienie krwi kota za dużo i spowodować poważne obrażenia lub śmierć.

Jak mogę zwiększyć poziom kreatyniny?

Jak mogę zwiększyć poziom kreatyniny?


Kreatyna jest chemiczne powszechnie w mięśniach. Kreatyna pomaga zwiększyć masę mięśniową i poprawia ćwiczeń peformance. To naturalnie występuje w żywności, takich jak ryby i mięsa, ale można również kupić jako dodatek. Sportowcy często używają kreatyny w celu zwiększenia wydajności i jest uważany przez podmioty prawne, takie jak Międzynarodowy Komitet Olimpijski oraz National Collegiate Athletic Association. Kreatyna jest również używany do ludziom zastoinowej niewydolności serca, choroby Parkinsona, depresji i wielu innych zaburzeń.

Instrukcje

1 Kup i suplementy kreatyny. Są one dostępne w pigułce i proszku. Należy zawsze stosować się do instrukcji na opakowaniu dla bezpiecznego użytkowania.

2 Weź 20 g kreatyny dziennie przez pięć dni. Dolna do 2 gramów dziennie za każdy dzień.

3 Suplement 5 gram kreatyny z 93 gramami węglowodanów prostych, aby zwiększyć poziom kreatyny w mięśniach. Czy to cztery razy dziennie przez pięć dni. Może to zwiększyć poziom kreatyny w mięśniach o 60 procent więcej niż w przypadku podjęcia sam kreatyny.

4 Stop picia kawy i przy użyciu efedrynę, jeśli przyjmuje kreatynę. Substancje te zwiększają ryzyko udaru mózgu, jeśli stosowany jednocześnie zwiększając poziom kreatyny.

5 Uważaj na skutki uboczne, takie jak przyrost masy ciała, skurcze mięśni, nudności i odwodnienie. Obniżyć poziom kreatyny, jeśli wystąpią jakiekolwiek objawy niepożądane.

Wskazówki

 • Zawsze należy skontaktować się z lekarzem przed rozpoczęciem reżimu kreatyny, aby upewnić się, że jest bezpieczna decyzja dla Ciebie.
 • Kobiety w ciąży nie powinny przyjmować kreatynę. Ludzie z chorobą nerek lub cukrzycą nie powinni przyjmować kreatynę.

Redukcja poziomu kreatyniny

Kreatynina jest produktem rozpadu kreatyny we krwi. Kreatyna jest ważnym produktem metabolizmu mięśni. Nerki odfiltrować kreatyniny i jest usuwane jako produkt odpadowy. Wysoki poziom kreatyniny we krwi jest dobrym wskaźnikiem bazowym choroby nerek, a nawet niewydolności nerek.

Zmniejszyć Suplementy

Kreatyna jest aminokwasem, który może być stosowany w postaci tabletek w celu budowy masy ciała. Niektóre ciężarowców i tych, którzy chcą przytyć może wziąć kreatynę przez usta. Dodatek ten może podnieść poziom kreatyniny wystarczająco dużo, aby mogły być nieprawidłowe. Zmniejszenie poziomów, które są powodowane przez odżywczym tylko trzeba zmniejszyć ilość przyjmowaniu leku lub wyciąć dodatku całkowicie. Po kreatyny zostało przerwane, stężenie kreatyniny zwykle wrócić do normy.

Dieta

Najczęstszą przyczyną jest podwyższony poziom kreatyniny problemy z nerkami. Lekarz poinformuje Cię, aby rozpocząć dietę o niskiej zawartości białka. Lekarz będzie musiał dowiedzieć się dokładnie, ile białka potrzebuje organizm na podstawie masy ciała. W połączeniu z dietą o niskiej białka lekarz może przepisać Lasix. Jest to silny środek moczopędny, że zachęci oddawanie moczu. Z tego leczenia stężenia kreatyniny we krwi zacznie spadać, podczas gdy poziomy w moczu wzrośnie.

Niewydolność nerek

Jeśli leczenie nie pomaga obniżyć poziom kreatyniny w organizmie, zazwyczaj jest to oznaką uszkodzenia nerek i lekarz rozpocznie omawianie dializy. Nerki utrzymać równowagę płynów w organizmie. Dializa pomaga przywrócić tę równowagę. Zabieg ten ręcznie czyści krew zanieczyszczeń - pracę nerki normalnie zrobić.

Co powoduje, że podwyższone poziomy kreatyniny?

Co powoduje, że podwyższone poziomy kreatyniny?


Jest nazywany młodości - magiczną substancję zdolną do utrzymania naszego ciała młodszy, silniejszy i bardziej zwinny. Kreatyniny jest naturalnie występujący aminokwas, który został pokazany na zwiększenie siły u ludzi. Chociaż organizm produkuje kreatyniny w pewnych poziomach w zależności od stopnia aktywności jest człowiek, posiadające znaczne ilości kreatyniny we krwi może wskazywać na błąd.

Wysoka i funkcji nerek kreatynina

Nerki są kluczem do zrozumienia, dlaczego poziom kreatyniny danej osoby będzie wysoka. Często podwyższone stężenie kreatyniny wskazywać bezpośrednio do systemu filtracji organizmu i jak ten system działa. Z największych obaw jest spadek funkcji nerek.

Więcej mięśni, wyższy poziom

Od kreatyniny jest kwas, który pomaga z funkcji mięśni, to tylko ma się rozumieć, że kreatynina jest bardziej widoczne u osób z bardziej rozwiniętymi mięśniami. Dlatego też, znajdziesz wyższy poziom kreatyniny u młodszych, bardziej ściśle określonych ludzi. Dzieci i osoby starsze naturalnie mają niższy poziom kreatyniny.

Wysokie ciśnienie krwi, cukrzyca i nadciśnienie tętnicze

Nadciśnienie tętnicze, wysokie ciśnienie krwi i cukrzyca może powodować uszkodzenie zdolności filtracyjnej organizmu. Zdolność ta działa głównie przez nerki. Obrażenia ciała filtracji może prowadzić do wyższego niż normalny lub podwyższony poziom kreatyniny, a wszystko to ma silne połączenie funkcji nerek. Tak więc fakt, że masz podwyższony poziom kreatyniny może być informacją, coś o wiele bardziej ważnego o swoim ciele, w tym, w jaki sposób traktują go i co wkładacie w to.

Sprawdzanie poziomu kreatyniny

Lekarze mają kilka rzeczy można zrobić, aby sprawdzić stężenie kreatyniny w danej osoby. Aby uzyskać dobry pomiar czynności nerek pacjenta, badanie klirens kreatyniny jest wykonywana. To pociąga za sobą stosowanie środka na określenie poziomu kreatyniny we krwi w stosunku do ilości obecnego w moczu w okresie 24-godzinnym.

Inne badania

Na własną rękę, podwyższony poziom kreatyniny nie daje lekarzom całe mnóstwo informacji. Inne badania muszą być wykonywane w kolejności, aby zrozumieć dokładnie, co dzieje się w organizmie i dlatego jest albo produkuje więcej kreatyniny lub po prostu nie odfiltrowanie kreatyniny, że obecnie istnieje. Badania takie jak badania moczu na zawartość chemicznej i biologicznej, wraz z promieniami X lub skanów dadzą lekarzom pełniejszy obraz i pozwalają im wskazać, dlaczego poziom kreatyniny jest podwyższone.

Jak odzyskać od kreatyniny niewydolność nerek

Jak odzyskać od kreatyniny niewydolność nerek


Niewydolność nerek albo zaburzenia czynności nerek, mierzy się poziom kreatyniny we krwi. Wyższa kreatyniny, gorsze nerki funkcjonują. Gdy nie nerki, nie może zarządzać równowagi płynu, elektrolity, ciśnienie krwi i wytwarzanie hormonów. Liczba osób w Stanach Zjednoczonych żyjących z pewnym poziomie niewydolności nerek wzrosła z 10 procent do 13 procent od 1999 roku według dr Theodore Post, redaktor nefrologii w Uptodate.com. Nie ma pewne lekarstwo na niewydolność nerek, jednak są pewne rzeczy, które można zrobić w celu wspierania zdrowia nerek i zapewnić najlepszą szansę odzyskania. Na szczęście, nerki mają ogromną rezerwę i może by Ci mający objawy, nawet podczas pracy przy pojemności 25 proc.

Instrukcje

1 Zapytaj lekarza o skierowanie do specjalisty nefrologa lub nerek, jest wskazane. Należy przynieść listę wszystkich leków, wziąć się do lekarza, nawet te kupowane bez recepty lub przepisanych przez innego lekarza i skonsultować się z lekarzem przed podjęciem jakichkolwiek nowych leków. Unikać over-the-counter przeciwzapalne leki przeciwbólowe.

2 Monitor ciśnienia krwi zgodnie z zaleceniami lekarza dokładnym mankietem do pomiaru ciśnienia krwi. Lekarze będą chcieli utrzymać ciśnienie krwi poniżej 135/85 mm Hg według zasad Harrisona of Internal Medicine. Weź ciśnienia krwi leki zgodnie z zaleceniami.

3 Gotowanie odpowiednią ilość płynu, zgodnie z zaleceniami lekarza. Unikać płynów, które działają jak środek moczopędny, takich jak duże ilości alkoholu i napojów zawierających kofeinę. Odwodnienie jest szkodliwe dla nerek.

4 Zapytaj lekarza, czy leki obniżające poziom cholesterolu jest właśnie dla Ciebie. Informacje publikowane w Uptodate.com sugeruje dr post "statyny" rodzaj cholesterolu leków, może być pomocne. Również poprosić lekarza o leki typu biorąc ciśnienia krwi o nazwie "inhibitor ACE", ponieważ może to mieć znaczący wpływ na nerki.

5 planu regularnych badań z lekarzem, aby sprawdzić poziom białka w moczu, ciśnienie krwi, kwasowości krwi oraz stężenia potasu.

6 rzucić palenie. Palenie może uszkodzić nerki.

Wskazówki

 • Dla osób z ciężką niewydolnością nerek, niski dieta białkowa może być zalecana przez lekarza.
 • Mężczyzn z przerostem prostaty powinny być szczególnie świadomi wszelkich zmian w oddawaniu moczu, ponieważ prostaty może zablokować przepływ moczu, powodując uszkodzenia nerek, jeśli problem nie zostanie rozwiązany natychmiast.
 • Pamiętaj, że leki lekarza przepisuje może powodować działania niepożądane, Kontynuacja z lekarzem regularnie, aby upewnić się, że leki działają poprawnie.

Kreatyniny we krwi Poziomy

Kreatyny do mięśni ciała. Gdy zepsuje kreatyny, produkowany jest kreatynina. Badania krwi i moczu określenia ilości obecnej kreatyniny we krwi w celu oceny czynności nerek.

Funkcja

Stężenie kreatyniny w krwi z nieprawidłowym wzrostem funkcji nerek, ponieważ mniej kreatyniny jest wydalany z moczem. Rozmiar ciała i masy mięśniowej również odgrywać rolę w stężenia kreatyniny.

Testy

Zdrowych ludzi ma stężenie kreatyniny sprawdzane podczas rutynowych egzaminów fizycznych, a pacjenci z chorobami przewlekłymi są poziomy zaznaczone ocenić postęp metod leczenia.

Klirens kreatyniny

Poziomy we krwi i kreatyniny w moczu są mierzone w połączeniu, aby zobaczyć, jak dobrze nerki filtrują małe cząsteczki kreatyny.

Wytyczne

Zgodnie z Medline Plus, usługi w amerykańskiej Narodowej Biblioteki Medycznej, kreatyniny poziomy między 0,8 a 1,4 mg / dl są normalne, chociaż wytyczne różnią między laboratoriami. Kobiety często mają niższe stężenia, ponieważ ma mniejszą masę mięśni.

Wyniki

Wysoki poziom kreatyniny może wskazywać na problemy z naczyń krwionośnych w nerkach, zakażenia bakteryjne, śmierci komórek w małych rur nerek, wstrząs lub odwodnienia, uszkodzenia mięśni i układu moczowego problemów przeszkodowe oddechowych, takie jak choroby prostaty lub kamieni nerkowych.

Ostrzeżenie

Poważne problemy związane z wysokim poziomem kreatyniny we krwi, cukrzyca, miażdżycy oraz niewydolność serca.

Kreatyniny w badaniach krwi

Gdy uszkodzenie nerek lub istnieje podejrzenie, lekarz poprosi laboratorium w celu określenia poziomu kreatyniny we krwi. Kreatynina jest substancją odpady składające się z drobnych cząsteczek, które są łatwo usuwane z organizmu przez nerki, czy działa normalnie. Kreatyniny jest produktem ubocznym procesu metabolizmu mięśni i jest wydalany z organizmu w moczu. Wraz z klinicznych i innych działań laboratoryjnych, lekarz może zidentyfikować problemy z nerkami i określenia wymaganego leczenia.

Jak uzyskuje Poziomy kreatyny

Próbka krwi jest używany do określenia poziomu kreatyniny. Na czczo nie jest wymagane przed okaz zbiera. Jednakże zaleca się, aby pacjenci unikać spożywania nadmiaru białka w ciągu 24 godzin przed testem, ponieważ może to fałszywie podnieść poziom kreatyniny. Forsowne ćwiczenia należy unikać również co najmniej 48 godzin przed badaniem, jak również może to generować niedokładne wyniki.

Normalne stężenie kreatyniny

Kreatyniny jest wytwarzany ze stałą szybkością przez organizm. Osoby o dużej masie ciała lub gęstość mięśni mają zwykle wyższe niż normalne poziomów mniej masy ciała. U mężczyzn, normalny poziom kreatyniny 0,7 do 1,2 mg / dl (miligramów na decylitr). Normalny zakres dla kobiet wynosi 0,6 do 1,0 mg / dl. Prawidłowy zakres dla dzieci jest porównywalna do kobiet.

Poziom wysoki kreatyniny

Wysoki poziom kreatyniny we krwi może wskazywać istnieje zakłócenie w normalnej funkcji nerek. Każdy z poniższych środków może być przyczyną: zakażenie, uraz, raka lub odwodnienie. Podwyższone poziomy kreatyniny może być wynikiem warunków, które powodują pogorszenie jakości masy mięśni, takie jak dystrofia mięśni i rabdomiolizy.

Niski poziom kreatyniny

Niski poziom kreatyniny we krwi, są również możliwe. Niski poziom kreatyniny występują w podeszłym wieku, które mają zmniejszoną masę mięśni i obniżenia na metabolizm. U pacjentów z ciężką niewydolnością wątroby, a kobiety w ciąży może mieć również niższe niż normalne poziomy. Ludzie na bardzo niskich diet białkowych również może mieć niższą niż oczekiwano poziomu kreatyniny we krwi.

Rozważania

Lekarz może zlecić dodatkowe badania, jeśli stężenie kreatyniny jest niski. Są to: 24-godzinną zbiórkę moczu i testów swoim mocznika i azotu (BUN) poziomach. Pojedynczo, stężenie kreatyniny nie jest najdokładniejszym wskaźnikiem funkcji nerek. Ale jest to wielki test przesiewowy.

Przyczyny podwyższonych poziomów kreatyny

University of Maryland Medical Center identyfikuje kreatyny jako aminokwasu lub bloku budulcowego białek, która znajduje się w zasięgu twojej tkanki mięśni szkieletowych. Kinazy kreatynowej (CK), to funkcja ciała związany z tym enzymem, który wytwarza energię. Kreatyna nie może powodować choroby, ale podwyższony poziom kreatyny wiąże się z uszkodzeniem tkanek, które mogą sygnalizować intensywne ćwiczenia, zaburzenia nerwowo-mięśniowe, choroby nerek, a nawet zawał serca.

Ćwiczenie

Ćwiczenie, które oferuje szybkie wybuchy wysiłku mięśni prowadzi do podwyższonego poziomu kreatyny. National Institutes of Health studium uczelni piłkarzy wykonujących praktyki dwa-dni znaleźć tych sportowców wszystkie miało podwyższone stężenie kreatyny w tym okresie.

Choroby nerwowo-mięśniowe

Dystrofia mięśniowa Association mówi, "w procesie degeneracji mięśni, komórki mięśniowe złamać, a ich zawartość znaleźć drogę do krwiobiegu." Rola kreatyny w organizmie nie jest związane z utratą kontroli nad mięśniami. Raczej "rażąco podwyższone" poziomy kreatyny są sygnałem ostrego uszkodzenia mięśni i zwyrodnieniowych - ponieważ zostały wydane duże ilości kreatyny, które zwykle pozostają w obrębie komórek mięśniowych.

Choroba nerek

Niewydolność nerek lub choroby nerek, opisuje niezdolność organizmu do odpowiednio emitować odpady z moczem. Kreatyniny ubocznym kreatyny i wiąże się z przesączania kłębuszkowego (GFR), lub zdolność organizmu do filtrowania odpadów. Kreatyniny jest filtrowany z organizmu przez nerki, a wysoki poziom kreatyniny może wskazywać, że nerki nie funkcjonują dobrze.

Heart Attack

American Heart Association cytuje podwyższony poziom kreatyny jako wskaźnik uszkodzenia mięśnia serca, które jest używane do przewidywania i potwierdzić zawał serca.

Objawy i Badania krwi

Należy skonsultować się z lekarzem, jeśli rodzina ma historię chorób serca, nerek lub nerwowo-mięśniowymi. Objawy tych chorób należą nudności, zawroty głowy, brak kontroli mięśni i skrajne zmęczenie. Licencjonowane medycznego wykona badanie krwi, aby sprawdzić poziom kreatyny przed stawiania diagnozy.

Jak leczyć wysoki poziom kinazy kreatynowej

Kinaza kreatynowa lub kinazy kreatynowej luminofor jest użyteczny enzymem występującym głównie w tkankach wszystkich narządów układu ludzkiego ciała. Poziom kinazy kreatynowej w normalnych osób w przedziale od 10 do 80 jednostek na litr (kobiety) i 17 do 150 jednostek na litr (mężczyźni). Przeprowadzone testy kreatyny krwi w różnych laboratoriach nie tylko ocenić poziom kreatyniny we krwi, ale również służyć jako wskaźnik zaburzeń bazowych, które jeszcze nie stały się oczywiste. Na przykład, niższy poziom kinazy kreatynowej mogą ujawnić obecność chorobą wątroby alkohol i reumatoidalne choroby. Nienormalnie wysoki poziom kinazy kreatynowej odbicie w badaniu krwi wskazuje szkodą dla jakiegokolwiek narządu ciała, w szczególności tych związanych z mięśniach i mózgu.

Instrukcje

1 Przejdź do najbardziej aktualne i najbardziej korzystnym leczenia statynami miopatii indukowanej. Procedura oznacza nieznaczny wzrost poziomu kinazy kreatynowej w ciągu pierwszych kilku godzin, a następnie szybkim spadku poziomu kinazy kreatynowej.

2 Opt dla opcji leczenia do leczenia beta-blokerem długoterminowe wyższy poziom kinazy kreatynowej. Leczenie beta-blokerem działa bardziej efektywnie, gdy używane w początkowych etapach wzrostu poziomu kinazy kreatyny.

3 Tymczasowe uniknąć spożywania leków na cukrzycę, aż poziom kinazy kreatynowej osiągnąć normalny zakres.

Wskazówki:

 • Wysokie stężenie kinazy kreatynowej mogą być świadkami w przypadku zaburzeń neurologicznych hiper-CKaemia, warunek, że może być zbadany przez przechodzi regularne badanie neurologiczne.