adcov.com

test moczu na legionelle

Q Tip Test moczu

Nietrzymanie moczu może być kłopotliwe problemu. Wpływa więcej kobiet niż mężczyźni. Może to być wywołane przez problemów fizycznych, leki lub infekcje dróg moczowych. Lekarz może pomóc znaleźć rozwiązanie. Ona poprosi Cię pytania i może przeprowadzić testy, które identyfikują przyczynę swojego moczu, co pozwoli jej zaproponować leczenie dla niego.

Nietrzymanie moczu

Nietrzymanie moczu występuje, gdy stracisz kontrolę nad pęcherzem i doświadczenie mimowolny wyciek moczu. Lekarze klasyfikują moczu na cztery kategorie: stres, chęć, przelewem i mieszane. Klasyfikacja oparta jest na kiedy i jak występuje nietrzymanie moczu. Lekarz poprosi o opisanie okoliczności i odczucia, które otaczają każdy wyciek moczu. Lekarz może przeprowadzić testy w celu ustalenia przyczyny nietrzymania moczu. Badania te obejmują kulturę moczu, cytoscopy i test Q-tip.

Test Q-tip

Test Q-tip jest użytecznym narzędziem do diagnostyki wysiłkowego nietrzymania moczu. To może być wykonane w gabinecie lekarskim. Podczas testu, można położyć się na stole, tak jak ty, kiedy odwiedzić ginekologa roczny egzamin. Lekarz wstrzyknąć sterylny żel do swojej cewki moczowej, a następnie wstawi Q-Tip w przedniej części cewkę moczową. Lekarz poprosi o kaszlu lub poruszania mięśni jak jesteś wysiłku na mocz.

Interpretacja

Lekarz może zdiagnozować wysiłkowego nietrzymania moczu, obserwując działanie Q-tip, kiedy kaszlesz lub szczepu. Jeśli punkty Q-tip bardziej ostro w górę, podczas kaszlu, wówczas cewka moczowa jest bardziej mobilny niż zwykle. Bardziej mobilne cewki moczowej jest wskazaniem, że nietrzymanie moczu należy sklasyfikować jako stres. Wysiłkowe nietrzymanie moczu występuje, gdy nagły nacisk na pęcherz, jak podczas kichania lub kaszlu, powoduje wyciek moczu ciebie.

Stosowania w leczeniu

Test Q-tip mogą być również użyteczne w leczeniu stresu moczu. Ćwiczenia Kegla będzie budować siłę mięśni dna miednicy. Wzmocnienie tych mięśni pomoże wspierać swój cewki moczowej i zmniejszyć jego mobilność. Wykonaniem testu Q-tip po zaczęły ćwiczeń Kegla może pomóc lekarz ocenia jak dobrze ćwiczenia pracują. Może także pracować jako kontrola biofeedback, co pozwala na lepszą wizualizację efektów ćwiczenia Kegla, jeśli znajdziesz je trudne do zrobienia.

Rozważania

Test Q-tip jest użytecznym narzędziem do diagnostyki wysiłkowego nietrzymania moczu, ale nie może rozpoznać innych form nietrzymania moczu. Nie jest to również ostateczna forma rozpoznania, a więc nie może być stosowany albo wyeliminować lub potwierdzenie wysiłkowego nietrzymania moczu jako problem. Lekarz będzie musiał zrobić więcej badań, aby upewnić się co do przyczyny swojego moczu. Po Badanie jest wykonywane, można czuć lekki dyskomfort. Ciepła kąpiel może pomóc złagodzić ból.

Jak wypełnić test moczu 24 godziny na dobę

Jak wypełnić test moczu 24 godziny na dobę


Lekarze są najczęściej na zamówienie 24-godzinny próbki moczu, gdy poziom białka w moczu i nerek muszą być sprawdzone. Zakażenie dróg oddechowych może być również, w trakcie badania. , Aby zakończyć badanie moczu 24 godziny, zebrać wszystkie moczu począwszy od drugiego oddawania moczu pierwszego dnia, a kończąc na pierwszej oddawania moczu drugiego dnia.

Instrukcje

1 Umieść mały pojemnik i sterylny pojemnik zapewnia gabinecie lekarskim lub laboratorium, w pobliżu toalety więc będą gotowe po rozpoczęciu zbierania go. Pojemnik ten jest łatwe do sprawdzenia całkowitej ilości wydalanego moczu w ciągu 24-godzinnego okresu czasu.

2 mocz w toalecie po przebudzeniu w pierwszym dniu 24-godzinnego okresu.

3 mocz do zbiornika odbioru po raz drugi oddawania moczu. Zaznaczyć godzinę.

4 Włóż pojemnik na zużyty w lodówce lub chłodnicy z lodu, aby utrzymać go na zimno, dopóki nie zostanie dostarczone do laboratorium lub gabinecie lekarskim.

5 mocz do małego sterylnym pojemniku przy następnym mocz, i dodać, że w moczu do pojemnika zbierającego. Powtarzać za każdym razem mocz

6 pierwszego dnia zebrać mocz następnego dnia i dodać go do pojemnika zbiorczego. Jest to ostatnia próba zebrać. Oznaczenia czasu.

7 Dostarcz pojemnik do laboratorium lub gabinecie lekarskim.

8 Czy próbki krwi pobierano w gabinecie lekarskim, zgodnie z zaleceniami lekarza.

Co to jest antygenu Legionella w moczu?

Antygenu Legionella w moczu jest substancja w moczu pacjenta, który jest zakażone bakteriami legionelli. Lekarze używać badanie moczu w celu określenia tego antygenu, kiedy zdiagnozować chorobę legionistów. Ludzie z tą chorobą rozwijać ciężkie zapalenie płuc i inne poważne objawy. Łagodną postać choroby zwane gorączka Pontiac.

Antygenu Legionella w moczu

Lekarze przepisują test antygenu w moczu ze względu na obecność antygenu Legionella w moczu jest wiarygodnym wskaźnikiem, że pacjent ma chorobę legionistów. Antygeny Legionella w moczu moczu może pozostać pacjenta przez kilka miesięcy po pacjent został skutecznie leczone choroby legionistów. Badanie moczu antygenu Legionella identyfikuje antygen, który jest związany z jedną z form bakterii Legionella, które powoduje więcej niż 80 procent zdiagnozowanych przypadków choroby legionistów, według OSHA.

Diagnostyka i leczenie

Lekarze mogą mieć pacjenci podejmują inne testy medyczne oprócz badania antygenów w moczu do diagnozowania choroby legionistów. Pacjenci mogą mieć rentgenowskie klatki piersiowej podjęte na szczegóły rozprzestrzenianiu się zakażenia Legionella pneumonia w płucach. Spinal Tap lub skomputeryzowany tomografii mózgu mogą być wykorzystywane w celu znalezienia źródła neurologicznych objawów choroby legionistów. Lekarze leczeniu choroby legionistów z antybiotykami, ale łagodniejszy gorączka Pontiac zazwyczaj odchodzi na własną rękę, bez leków.

Objawy legionistów

Osoby z chorobą legionistów mogą rozwijać ciężkie zapalenie płuc i gorączkę 104 stopni F lub wyższym. Pacjenci mogą odczuwać bóle mięśni, dreszcze i bóle głowy. Duszność i ból w klatce piersiowej, jak może rozwinąć się infekcja pogarsza. Pacjenci mogą mieć poważne kaszel i może wybulić krwi lub śluzu. Wymioty, biegunka i utrata apetytu odnotowano z tą chorobą. Osoby z chorobą legionistów może doświadczyć zagubienia i zmiany w funkcjonowaniu psychicznym.

Gorączka Pontiac

Gorączka Pontiac jest łagodniejsza postać choroby legionistów, a także jest spowodowane przez bakterie Legionella. Stan Takie objawy zwykle ustępują po dwóch do pięciu dni od wystąpienia objawów i nie wpływa na płuca pacjenta. Chorzy z gorączką Pontiac zauważyć bóle głowy i bóle mięśni. Stan ten może powodować gorączkę i dreszcze. Osoby z gorączką Pontiac może mieć reakcję nadwrażliwości bakterii Legionella, które nie powodują zakażenia kompletny legionistów.

Przyczyny i Ryzyka

Choroba legionistów jest rozłożona przez wdychanie bakterii Legionella w ciepłych i wilgotnych środowiskach, w których bakterie rozwijają. Spa z hydromasażem, systemy klimatyzacji i systemów wodnych może zapewnić idealne warunki dla tych bakterii rośnie. Bakterie te mogą przemieszczać się w obrębie czterech mil w powietrzu kropelek wody i nadal powodują infekcję, gdy krople są wdychane. Ludzie, którzy palą, mają chorobę płuc lub mają osłabiony układ odpornościowy mają większe ryzyko zachorowania na chorobę legionistów.

Kryształy w moczu u dzieci

Kryształy w moczu u dzieci


Kryształy w moczu są powodem do niepokoju. , Podczas gdy kryształy w moczu są łagodne na własną rękę, mogą być katalizatorem dla czegoś znacznie gorszego. Jeśli kryształy się liczne, mogą łączyć się kamieni nerkowych. Chociaż przyczyny i objawy są takie same zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych, to ważne jest aby wiedzieć, jak to tylko możliwe, w celu zapobieżenia ponownemu wystąpieniu kryształy moczu. Jeśli podejrzewasz, że Twoje dziecko ma ten problem zdrowia, konieczne jest, aby zwrócić się do lekarza.

Diagnoza

Wykrywanie kryształów w moczu pierwszym etapem w rozwiązywaniu problemu i leczenia. Celem badania jest oznaczenie stężenia kwasu moczu i wykrywa żadnego obecności substancji takich jak wapnia, sodu i kwasu moczowego. Jest to tak zwany test moczu 24-godzinny, a to odbywa się wkrótce po dziecko przeszedł już kamień nerkowy. Wymagane są również badania krwi. Gdy wyniki są analizowane, lekarze będą wiedzieć przyczynę kryształów i jak sobie z nimi radzić.

Objawy i powikłania

Często tworzą kryształy w moczu małych kamieni nerkowych, które przechodzą bezboleśnie. Jednakże, jeśli duże kamienie nerkowe rozwija się, może być nie do zniesienia. Jeden bolesny objaw jest "kolka nerkowa", co się dzieje, gdy pęcznieje nerek. Ból stanie przerwami, zwykle trwałą w ciągu kilku minut. Występuje najczęściej rano iw nocy. Nudności i wymioty są również wskaźnik objawów kamicy nerkowej. Dodatkowo, jeśli bloków kamiennych przepływu moczu może spowodować poważne infekcje.

Leczenie

W większości przypadków, kamienie nerkowe przepuszcza samodzielnie w ciągu sześciu tygodni. Lekarz może przepisać leki przeciwbólowe, aby złagodzić dyskomfort. Dziecko będą również zobowiązani do odpoczynku w łóżku i pić dużo płynów, aby uniknąć odwodnienia. Większe kamienie, konieczne może być uszkodzony lub usunięty chirurgicznie. Jeden zabieg nazywa się fala uderzeniowa pozaustrojowej litotrypsji. W tej procedurze, fale ultradźwiękowe o dużym natężeniu są strzał w kierunku kamienia, skutecznie łamiąc ją. Kamień znajduje się w pęcherzu lub moczowodu może być podzielone przez cystoskopii. Oglądasz rury i urządzenia do kruszenia są przekazywane przez moczowód i może albo wyciągnąć kamień z lub zniszczyć go. Inną opcją jest przezskórnej litotrypsji. Jest to zabieg chirurgiczny, który wprowadza rurkę przez nacięcie na jednej stronie ciała. Lekarze następnie wykorzystać fale energii elektrycznej lub ultradźwiękowych do rozbijania kamienia.

Przyczyny

Lekarze nie wiedzą, co powoduje, że kamienie nerkowe. Jednakże, niektóre czynniki zwiększają ryzyko wystąpienia jednego. Odwodnienie jest głównym powodem, więc zaleca się pić od 8 do 12 szklanek wody dziennie. Zaburzenia równowagi metabolizmu są również uważane wywołać kryształy w moczu, co prowadzi do kamicy nerkowej. Nierównowaga powoduje, sole mineralne, aby zebrać się w moczu, co może budować się kamieni nerkowych. Tarczycy, jelita lub problemy jelitowe są również głównymi podejrzanymi.

Azot w Analiza moczu

Azot w Analiza moczu


W ludzkim moczu występuje azot w postaci mocznika. Mocznik jest wynikiem metabolizmu białek. Test Azot moczu Mocznik (testowany egzemplarz) jest dobrym sposobem, aby dowiedzieć się, czy pacjent cierpi na problemy z nerkami.

Mocznik

Gdy organizm przetwarza białko, mocznik jest produktem odpadowym. Tylko ludzie i niektóre ssaki produkcji mocznika. Nerki filtr mocznika z krwi. Ponieważ mocznik jest związana z metabolizmem białek i nerki, jej poziom białka pozwalają lekarzom, aby dowiedzieć się, czy nerki działają prawidłowo lub czy ktoś jest wystarczająco dużo białka do jedzenia.

Badanie ogólne moczu

Paskowych, termin kliniczny test moczu. Środki testowe i wykrywa różnych substancji zawartych w moczu, takich jak białka, cukier, ketony, krew i leki.

Moczu można uzyskać za pomocą metody połowu lub jasno-wkładając cewnika przez cewkę moczową do pęcherza moczowego. Bagnet jest traktowany z chemikaliami, które reagują, gdy bagnet jest zanurzony w moczu. Jest również możliwe, aby zbadać moczu pod mikroskopem na obecność jakichkolwiek drobnoustrojów lub komórek krwi. Paski do wykrywania białka, cukru i ketonów. Paski do wykrywania także krew, ale to musi być potwierdzone za pomocą mikroskopu.

Azot mocznikowy test moczu

Testowany egzemplarz określa bilans azotowy pacjenta. Jeśli saldo jest dodatnie, pacjent jest wystarczająco dużo białka. Jeżeli wartość jest mniejsza od zera, pacjent musi zwiększyć spożycie białka. Dla prawidłowej oceny pielęgniarka monitoruje spożycie żywności pacjenta w okresie 24-godzinnym. Według UCSF Medical Center, normalny poziom azotu mocznika w moczu jest 6 do 17 gramów w ciągu 24 godzin.

Białkomocz

Proteinuria jest stanem, w którym występuje zbyt dużo białka w moczu. Objawem zbyt dużo białka w moczu jest żółty, pienisty mocz. Białkomocz jest wskazanie, że białko przecieka przez nerki. Zwykle nerki zachowuje większych cząsteczek, takich jak białka, krwi i filtruje tylko mniejsze, niepożądane zanieczyszczenia. Ciało reabsorb każde białko, które dostaje dzięki i używać go na energię. Choroby nerek, ale nie zawsze jest przyczyną nadmiernego białka w moczu. Jeśli ktoś ma wysoki poziom białka krwi, wtedy jego badanie moczu będą wykazywały dużą ilość białka. Zasadniczo, jeśli jesz za dużo białka, to będzie również wpływać na wynik badania moczu. Jeśli stężenie we krwi jest normalne i nie ma nadmiernego białka w moczu, to nie choroba nerek.

Interferencja

Mogą wpływać na wynik badania moczu, które sprawdza na białko: odwodnienie, silnego stresu emocjonalnego, wysiłku fizycznym, zakażenia dróg moczowych i moczu zanieczyszczone wydzieliny z pochwy.

Dieta wysokobiałkowa

Nawet jeśli nadmiar białka w moczu jest wynikiem wysokiej białka diety, a nie bezpośrednim problemem nerek, nie czują się uspokoił. Dieta wysokobiałkowa szczepy nerki i powoduje organizm, aby wypłukać więcej wody, co prowadzi do odwodnienia. Według Medicine Net, 15 procent dziennego spożycia kalorii powinno być białko.

Jak długo może być wykrywane w Percocet moczu?

Podstawy

Percocet, połączenie oksykodonu i paracetamol, jest stosowany w leczeniu umiarkowanego do ciężkiego bólu poniesionej przez osoby ze złamaniami, zapalenie kaletki, zapalenie stawów, bólu związanego z chorobą nowotworową i innych bolesnych warunkach. Składnik oksykodonu naciska na centralny układ nerwowy, w celu kontroli bólu. Percocet jest substancja kontrolowana, więc musi być przepisane przez lekarza, ale uzależniony osoby często zaopatrują wiele recept odwiedzając więcej niż jednego lekarza. W wyniku potencjalnych wzajemnych oddziaływań z innymi OUN, lub do monitorowania stanu zdrowia i bezpieczeństwa, może być konieczne w celu zbadania na obecność Percocet.

Najbardziej powszechna forma testowania leków jest mocz, który dokonuje analizy moczu pacjenta w celu wykrycia obecności różnych substancji. Wyniki badań ze moczu zazwyczaj trwa osiem do 10 minut. Większość testów opiatów wymagają poziomu 2000 nanogramów na mililitr, aby zarejestrować się jako wynik pozytywny. Ten poziom jest zbyt wysoki, aby wykryć syntetyczną opium jak Percocet jednak, więc wymaga bardziej rygorystyczne badanie moczu.

Półtrwania Percocet wynosi około 3,51 godziny. "Half-life" opisuje ilość czasu potrzebnego na sile substancji w celu zmniejszenia o połowę. Na przykład, jeśli pacjent otrzymał dawkę 5 mg Percocet o 3 pm, będzie tylko 2,5 mg leku w jego układ w 18:30 Cykl ten trwa, w ilości Percocet w układzie dzieli na pół co 3,5 godziny, aż Percocet zepsuje całkowicie. 5 mg dawka Percocet wynosi 5 mln nanogramów. Test moczu w Percocet tylko testuje pozytywne dla kwot powyżej 100 ng na mililitr. Ilość Percocet w organizmie zepsuje się poniżej tego progu w ciągu trzech dni po ostatniej dawce Percocet i nie będzie już wykrywalne w moczu po tym czasie.

Jak testować na niedobór magnezu

Magnez odgrywa ważną rolę w naszym zdrowiu, udział w ponad 300 reakcjach enzymatycznych. Objawy niedoboru magnezu bóle głowy, skurcze mięśni, silne skurcze miesiączkowe, zaparcia, bóle stawów i bóle pleców. Może być trudne dla lekarzy w celu zbadania niedoboru ponieważ większość magnezu ciała pozostaje w komórkach niż w krwiobiegu lub w moczu. Ale istnieje kilka testów laboratoryjnych, które oferują stopień informacji o poziomie magnezu w organizmie. Ponadto, lekarze mogą ocenić, czy pacjent cierpi na niedobór magnezu na podstawie objawów wykazuje on.

Instrukcje

1 Wykonaj test moczu 24-godzinny do określenia całkowitej ilości magnezu Twoje ciało jest w wydalaniu. Po zebraniu moczu, lekarz daje zastrzyk z określonej ilości magnezu, a następnie zbierać moczu przez kolejne 24 godziny, aby określić, ile z magnezu Twoje ciało zachowało. Jeśli twoje ciało zachował więcej magnezu niż normalnie, wtedy lekarz może stwierdzić, że występuje niedobór minerałów i że twoje ciało zachował magnez od wstrzyknięcia, aby zrekompensować ten niedobór.

2 Planowanie podjęzykowo nabłonka sprawdzająca poziom magnezu. Lekarz opieki zdrowotnej będzie zeskrobać pod językiem z szpatułki w celu uzyskania komórek nabłonka, a następnie wysłać próbkę do laboratorium do analizy. Ta metoda testowania jest bardziej dokładne niż w badaniu moczu, 24 godzin, ponieważ sprawdza magnezu w komórkach, w których większość z nich jest obecny.

3 Ocenić swoje ogólne objawy, aby ustalić, czy pokrywają się one ze wspólnych wskaźników niedoboru magnezu. Wiele z tych objawami, takimi jak ból pleców, bóle miesiączkowe, ból głowy i objawy mogą być w szerokim zakresie chorób. Jednak w przypadku wystąpienia wielu objawów, które mogą wskazywać na niedobór magnezu, Twój lekarz opieki zdrowotnej może być w stanie korzystać z tych objawów zdiagnozować Cię.

Jak testować do picia alkoholu

Z umiarem, alkohol nie jest wykorzystanie zazwyczaj zbyt szkodliwe dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Jednakże, zgodnie z Medline Plus, usługi w amerykańskiej Narodowej Biblioteki Medycznej, "prawie 17,6 mln dorosłych w Stanach Zjednoczonych są alkoholikami lub mają problemy z alkoholem." Dodatkowo artykuł MSNBC oznacza, że ​​sondaż krajowy "szacuje, istnieje 11 milionów niepełnoletnich pijących w Stanach Zjednoczonych", i aż o 7,2 mln z tych nieletnich pijących uważa się upijają. Dzięki tak wysokiej częstości występowania nadużywania alkoholu w tym kraju, może znasz kogoś, kto ma problem z alkoholem, ale to może być trudne, aby pomóc tej osobie, jeśli nie wiesz, kiedy pił. Na szczęście istnieje kilka metod badania alkoholu, które są dość łatwe do wykonania we własnym domu lub w ośrodku medycznym za opłatą.

Instrukcje

1 Użyj alkomat do badania nietrzeźwości. Można kupić na stronach internetowych, takich jak alkomaty Breathalyzer.net. Alkomaty są łatwe w obsłudze; po prostu dmuchanie na metr wskaże, czy dana osoba jest badany pił. Dodatkowo, można powiedzieć w przybliżeniu, ile osób, które wypił na podstawie zawartości alkoholu we krwi w oparciu o jego szacowanej próbki oddechu.

2 Wykonaj test trzeźwości na jednostki. Testy trzeźwości składać się z kilku prostych zadań; jeśli człowiek nie jest w stanie wykonać zadania, to jest bardzo prawdopodobne, że osoba jest pod wpływem alkoholu. Niektóre standardowe, zadania policyjne wydawane test trzeźwości pola można znaleźć na FieldSobrietyTests.org. Niestety, ta metoda badania nie jest nieomylny; mogą istnieć inne powody osoba nie przejdzie testu, takie jak choroba, niepełnosprawność lub nadużywania substancji innych niż alkohol.

3 uzyskania próbki włosów i to przetestowane w placówce medycznej. Ta opcja jest najlepsza dla testowania dla długotrwałego spożywania alkoholu, ponieważ można przetestować włosy, nawet jeśli dana osoba nie jest aktualnie pijany, gdy próbka pobrana. Testy takie są stosunkowo drogie i występują ograniczenia; Aalcohol-Test-Info.com mówi, że test działa tylko w włosów na głowie co najmniej 1/2 do 1 cm długości, i wiele włosy są potrzebne do testu.

4 Badanie próbki krwi. Badania alkoholu we krwi można zrobić w lokalnych szpitali i ośrodków medycznych. Badania alkoholu we krwi jest bardzo dokładny, ale należy zrobić, gdy osoba jest pod wpływem alkoholu; nie można sprawdzić na byłego lub długotrwałego stosowania. Niestety, takie jak badania włosów badania alkoholu we krwi jest kosztowne.

5 Wykonaj test moczu w centrum medycznym lub gabinet lekarski. Badania moczu są bardzo tanie i bardzo dokładne. Niestety, pomimo dokładności testowego, alkoholicy mogą oszukać test poprzez skradanie się "czystą" próbkę moczu do łazienki.

6 Wykonaj test lekarskie w ślinie osoby. To jest tylko tak dokładne jak badania krwi, a badanie to jest bardzo trudne do oszukania od śliny jest uzyskiwany bezpośrednio z ust osoby. Jednak badania te są nieco droższe, ale nadal są znacznie tańsze niż włosy i badania krwi.

7 Nieformalnie przetestować jednostki, patrząc na objawy alkoholizmu. Alkoholicy często pić sam, ukryć alkohol w domu, dużo pić, otrzymują cytaty za pijaństwo publicznego lub jazdę pod wpływem i doświadczenie "zaciemnienia".

Przygotowanie do operacji raka żołądka

Leczenie raka żołądka może obejmować operacji. Kiedy rak jest zaplanowana operacja, lekarz może dostarczyć wskazówek, aby przygotować się do zabiegu, który może zapewnić Ci lepszy czas odzyskiwania. Jeden rodzaj przygotowania przed operacją jest sesja pytań i odpowiedzi. Niektóre inne rodzaje przygotowania do operacji raka żołądka obejmować badanie przedoperacyjne, diety przedoperacyjnej i drugą opinię. Metody te pozwalają na przygotowanie pacjentów z rakiem być aktywne z ich zabiegów chirurgicznych.

Sesja pytań i odpowiedzi

Przygotowanie do sesji pytań i odpowiedzi. Jedno pytanie może być rodzaj operacji raka żołądka, w tym znanych zagrożeń, takich jak infekcje pooperacyjne, ogólnego zdrowia fizycznego i czasu odzyskiwania. Kolejne pytanie może zawierać, gdy należy uzyskać badanie przedoperacyjne i loction takich jak lokalnej klinice.

Odpowiedzi otrzymane przez lekarza powinno być dobrze poinformowani i nietechniczne. Można prosić o więcej szczegółów, jeśli nie zrozumieć odpowiedzi. Częścią planu leczenia raka żołądka jest zdolność do czuć się komfortowo ze swoim lekarzem.

Badanie przedoperacyjne

Kiedy lekarz zaleca operację, będzie zaplanowane do badania przedoperacyjnego. Jednym z celów badania przedoperacyjnego, aby potwierdzić zdolność organizmu do poddania się operacji raka żołądka. Wspólny test moczu (badanie moczu), które mogą wykryć krew w moczu i odłożyć operację.

Kolejnym celem badania jest określenie najlepszego leczenie farmakologiczne, w tym leki przeciwbólowe. Wstępne badania jest miarą aktualnego stanu zdrowia. W przeciwnym razie operacja żołądka odbierający w złych warunkach zdrowotnych może spowodować większe ryzyko powikłań pooperacyjnych, takich jak infekcje.

Dieta przedoperacyjnej

Porozmawiaj z wykwalifikowanego specjalisty żywieniowego o swoich potrzeb żywieniowych przed mieć operację żołądka. Zarejestrowany dietetyk może zalecić dietę płynną przed operacją raka. Na przykład, napój jest najczęściej woda, która może mieć w plasterkach owoców dodaje się w celu polepszenia smaku. Albo, możesz pić zimnej herbaty z lipy.

Również Twój dietetyk może pozwala spożywać miękkie pokarmy. Na przykład, może chcesz jeść warzyw domowej roboty sok wykonane z produktów ekologicznych, takich jak pomidory, ogórki i squasha. Albo być może powinni jeść napięte, gotowane płatki, takie jak płatki owsiane ze świeżych plasterki owoców.

Druga Opinia

Twoim głównym lekarz zapewni Ci z wstępnym rozpoznaniem raka żołądka. Jednak może masz dodatkowe pytania i wątpliwości przed operacją raka i zakłopotanie swojego lekarza o opinię chirurgicznej.

Jednak druga opinia pozwala omówić swój stan zdrowia z drugim lekarzem, a może pojawić się sam diagnozy lub inną diagnozę. Pamiętaj, aby uzyskać opinię specjalisty z dużym doświadczeniem na raka żołądka.

Stinger Detox Drink

Jeśli potrzebujesz dostać się toksyn z systemu, istnieje kilka napoje detox na rynku, które twierdzą pozbyć ciała toksyn. Jeden z tych napojów, Stinger, twierdzi, wypłukać toksyny z wszystkich układów organizmu, pozostawiając czyste ciało na kilka godzin.

Co to jest Stinger?

Stinger jest detoksykujący napój z wszystkich naturalnych składników. W przeciwieństwie do wielu napojów detox na rynku, Stinger nie jest z ziół, ale z kontrolowanych ilości innych składników naturalnych, dużo w drodze, że witaminy i inne leki są wykonane. Stinger detox napój o smaku malinowym, aby uczynić go bardziej smaczne.

Stinger jest czasami używane przez ludzi, którzy muszą przejść testy leków albo krwi lub moczu. Od Stinger podobno usuwa toksyny z moczem i krwią, możliwe jest, aby przejść test moczu lub badanie krwi, a Stinger picia sam w sobie jest niewykrywalna testów. Odtruwa organizm Stinger powinien tymczasowo usunąć żadnych leków w systemie.

Co Stinger Czy

Twórcy twierdzą, że Stinger składniki w ich pracy detox drink razem oczyścić cały organizm na poziomie komórkowym. Obejmuje czyszczenie układu pokarmowego, ślina, krew, pot, łzy, wątroby, komórki tłuszczowe, włosów i moczu. Płukanie wszystkich tych systemów powinny nastąpić w ciągu jednej godziny, a można pozostają czyste do sześciu godzin. Peak time, że organizm będzie wolny od toksyn jest od jednej godziny do 90 minut po detox Stinger jest podjąć. Następnie, toksyny, które są przechowywane w komórkach tłuszczowych powoli przedostaje się z powrotem do systemu. Po sześciu godzinach, to będzie tak, jak nigdy jeszcze podjęta Stinger.

Biorąc Stinger

Każda część osiem uncja Stinger powinien oczyścić toksyn z systemu kogoś wagi do 230 funtów. Jeśli ważysz więcej niż 230 funtów, należy spożywać dwie butelki ośmiu uncji, aby uzyskać ten sam efekt. Firma, która sprawia, że ​​Stinger Stinger detox drink działa na ponad 96 procent osób, które biorą go tak długo, jak napój spożywany zgodnie z konkretnymi wskazówkami na butelki.

Aby prace Stinger w najlepszym, wszystkie toksyny i leki należy unikać na dwa dni przed terminem, kiedy chcesz, aby Twoje ciało jest czyste. Nie jeść i nie pić w ciągu czterech godzin od spożywania Stinger. Wypić całą butelkę Stinger, napełnić butelkę wodą i pić znowu. Czy to cztery razy. Powinno to spowodować nadmierne oddawanie moczu, co jest dobre dla eliminacji toksyn z organizmu.

Zakażenia Staphylococcus saprophyticus

Staphylococcus saprophyticus jest szczep bakterii Staphylococcus. Około 25 procent osób przeprowadzenia tej bakterii w obszarze odbytu, narządów płciowych, nosa i ust. Ludzie, którzy chodzą boso mają skłonność do nabywania bakterii z podłogi. Staphylococcus może powodować infekcje, gdy bakterie wprowadzić cięcia w dowolnym miejscu organizmu. Te infekcje gronkowca może wynosić od sprowadza na infekcje mięsożernych. Najczęściej zakażenie gronkowcem jest Staphylococcus saprophyticus która występuje najczęściej u kobiet. Gronkowiec to jest jeden z dwóch bakterii, które mogą wnikać do układu moczowego. Około 20 procent kobiet, które cierpią z powodu infekcji dróg moczowych (UTI) będzie miał kolejną infekcję.

ZUM

Chociaż Staphylococcus saprophyticus znajduje się w regionie narządów, to nie powinno być w drogach moczowych. Jednak gronkowiec może podróżować przez cewkę moczową i pęcherz wprowadzić, powodując zapalenie pęcherza. Zapalenie pęcherza moczowego jest najczęstszą formą ZUM. Jeśli Staphylococcus saprophyticus osiągnie nerki kobieta może rozwinąć odmiedniczkowe zapalenie nerek.

Objawy

Z zapaleniem pęcherza moczowego, ból w okolicy znajduje się w dolnej części pleców i miednicy. Ponadto, kobiety mogą odczuwać pieczenie podczas oddawania moczu i mogą często oddawać mocz. Mocz może stać się krwawą, cuchnące lub słabe. Po infekcji przemieszcza się w nerkach i pęcherzu objawy to gorączka, ból w środku z tyłu i jest mrozoodporna.

Diagnoza

Lekarz będzie wymagać "czyste złapać" próbki moczu do badania na obecność bakterii. Próbka ta zostanie podjęta po okolicy narządów płciowych został oczyszczony i krótko zacząć oddawać mocz. Następnie należy umieścić sterylny pojemnik do zbierania próbek strumieniowy. Metoda ta kolekcja będzie zakazywać bakterie z wejściem na próbkę i wypaczenia wyników. Badana próbka jest następnie przesyłane do laboratorium. Test moczu zbada mocz do czerwonych krwinek, bakterii i białych krwinek.

Leczenie

Zakażenie Staphylococcus saprophyticus jest leczone antybiotykami. Przebieg leczenia i leków zależy od badania moczu i historii choroby. Lek powszechnie stosowany w leczeniu zakażeń Staphylococcus saprophyticus jest cyprofloksacyna. Jeśli leczenie nie jest skomplikowane przez inne infekcje, zakażenia układu moczowego mogą być usunięte w ciągu 1-2 dni. Jednak lekarze mogą przepisać się do leczenia dwóch tygodni, aby upewnić się, że bakterie zostały całkowicie wyeliminowane.

Zapobieganie

Aby zapobiec zakażeniu Staphylococcus saprophyticus w drogach moczowych, kobiety powinny wycierać od przodu do tyłu po oddawaniu moczu lub wypróżnienia. Ponadto, kobiety powinny myć genitalia codziennie, przed i po stosunku płciowym, mydłem i wodą. Powinni brać prysznic zamiast kąpieli. Co najważniejsze, kobiety powinny oddawać moczu, kiedy trzeba i uniknąć powstrzymując ich moczu. To ogranicza przenoszenie bakterii z cewki moczowej do pęcherza.

Jak testować poziomy neuroprzekaźnika

Jak testować poziomy neuroprzekaźnika


Neuroprzekaźniki są substancje chemiczne w mózgu, które przekazują informacje o przekazywanie sygnałów pomiędzy neuronami. Neuroprzekaźniki są odpowiedzialne za różne funkcje w organizmie, w tym twój nastrój, apetyt, głód i snu. Niski poziom neuroprzekaźników są często winę za chorób klinicznych, takich jak zaburzenia depresji i nadpobudliwości. Różne badania laboratoryjne są obecnie dostępne, aby umożliwić lub lekarz przetestować poziom neuroprzekaźnika poprzez badania krwi lub moczu. Jednakże, badanie za pomocą płynu mózgowo-rdzeniowego (CSF), pozostaje korzystny sposób, aby uzyskać dokładniejsze wyniki.

Instrukcje

1 Porozmawiaj ze swoim lekarzem lub pracownikiem służby zdrowia na temat testów na poziomie neuroprzekaźników. Wyjaśnić z lekarzem, dlaczego chcesz testowane stężenie i opisać objawy.

2 Zaplanuj wizytę w laboratorium lub w gabinecie lekarskim na teście neuroprzekaźnika. Test CSF jest często najbardziej dokładne, ale również najbardziej inwazyjne.

3 Zamówienie neuroprzekaźnikiem moczu test on-line, jeśli wolisz. Mimo, że te badania moczu nie są tak ważne jak wyniki krwi lub badanie płynu mózgowo-rdzeniowego, mogą nadal daje szacunkową poziom neuroprzekaźników. Wybór właściwego testu w oparciu o objawy. Nie ma jednego testu, który sprawdza wszystkie poziomy neuroprzekaźników.

4 Uczestniczyć wizytę lub wziąć test moczu. Poleć swoje badanie moczu w laboratorium wyników. Dołącz kopię karty ubezpieczeniowej laboratorium będzie obciążać ubezpieczenia medycznego. Poczekaj, aż usłyszysz od lekarza, aby dowiedzieć się, wyniki badania krwi lub CSF.

5 Przejrzyj swoje wyniki. Twoje wyniki laboratoryjne pokaże, czy poziom neuroprzekaźnika jest niski lub podwyższone. Porozmawiaj z lekarzem o swoich wynikach i jak poprawić poziom neuroprzekaźników, jeśli to konieczne.

Informacje moczu Drug Testing

Ekran narkotyków w moczu jest stosowany do wykrywania obecności narkotyków, legalnych i nielegalnych, w systemie jednostki. Testy są najczęściej używane w scenariuszach zatrudnienia, w tym preemployment kwalifikacji i badań przesiewowych postaccident, lub dla celów prawnych, takich jak monitorowanie próbnego.

Jak test jest przeprowadzany

Aby uzyskać czystą substancję, mocz musi być "czysty-catch" próbki, co oznacza, mocz spływa do miseczki nurtu. Pierwsze jednostki muszą oczyścić swoje prywatne obszary, mężczyźni wacikiem nasączonym alkoholem, na penis, a kobiety mycia wodą i mydłem, wypłukać w ustach pochwy. Ogólnie rzecz biorąc, kolekcja 01:59 uncji moczu jest wystarczająca do celów testowych.

Testowanie Kategorie

Zazwyczaj w Stanach Zjednoczonych, następujące klasy leków są te identyfikowane najczęściej wykrywania testu:
kannabinoidy, kokainy, amfetaminy, opiatów, fencyklidynę, metadon, barbiturany, benzodiazepiny, trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne i methylenedioxymethamphetamine (MDMA), lub Ecstasy.

Ocena laboratoryjna

Po pobraniu, próbki moczu jest wysyłane do laboratorium badawczego, która wykonuje test immunologiczny do wykrycia obecności swoistych leków. Jeśli mocz drug screen jest pozytywny, wówczas potwierdzenie testu z zastosowaniem spektrometrii masowej chromatografii gazowej Sposób (GC-MS) nie jest wykonywane. Gwarantuje to, że wyniki badań nie są fałszywie dodatni.

Poziom wykrywania

W ramach wytycznych federalnych, mogą wykazać immunologiczne obecność narkotyków powyżej predefiniowanych poziomów wykrywania być zgłaszane jako obecne na wynikach ekranem narkotyków. Ślady obecności leku, który się poniżej tych wytycznych spowoduje wyników badań, które są negatywne.

Wyniki

Po dokonaniu oceny przez laboratorium, wyniki badań wskazują, albo normalne i nieprawidłowe wyniki. Nieprawidłowe wyniki badań oznacza jeden z wymienionych leków wykryto w moczu jednostki i jest oznaką używania narkotyków. W przypadku wykrycia nieprawidłowe wyniki, powtórzyć badanie może być przeprowadzone, lecz na ogół wynosi od uznania tej grupy lub indywidualne żądania analizy.

Analiza moczu test

Analiza moczu, znany również po prostu jako badanie ogólne moczu, obejmuje uzyskanie próbki moczu od pacjenta i wprowadzenia go do jednej lub większej liczby testów klinicznych. Test może być tak proste, jak zapewnienie wizualnego rozpoznania moczu lub przy użyciu listwy chemiczną w celu sprawdzenia jej pH.

Znaczenie

Badania moczu są proste, nieinwazyjne procedury. Prawidłowa analiza moczu może zapewnić wgląd w kluczowe obecność jakichkolwiek substancji niebezpiecznych patogenów lub zainfekowaniu organizmu. Moczu często są połączone z badań krwi lub promieniami X w celu ustalenia ostatecznej diagnozy.

Wizualny

Pierwszym krokiem do właściwego moczu jest oględziny. Lekarz lub pielęgniarka zwykle spojrzeć na próbki moczu i dokonać wstępnej diagnozy w oparciu o wszelkie wizualne nieprawidłowości występujących. Na przykład, mocz, który jest mętne lub zamglone może wskazywać na obecność infekcji pęcherza. Mocz, który jest brązowy lub czerwony jest zwykle mieszany z krwi i może wskazywać krwawienie wewnętrzne i raka pęcherza moczowego.

Bagnet

Bagnet jest cienki pasek z tworzywa sztucznego z kwadratów chemicznych załączeniu. Następnie kwadraty zmienia kolor w zależności od poziomu chemikaliów lub innych substancji obecnych w moczu. Gdy zanurza się w moczu, bagnet jest analizowany w celu określenia, czy substancje chemiczne są na bezpiecznym poziomie lub jeśli wszelkie obce substancje są obecne. Wysoki poziom kwasowości w moczu może wskazywać, nerek lub zaburzeń dróg moczowych. Wykrywanie cukru w ​​moczu może wymagać dalszych badań w kierunku cukrzycy. Detekcja substancji znanych jako bilirubiny (produkt rozkładu czerwonych komórek) mogą wskazywać na uszkodzenie wątroby. Wykrywanie białka w moczu może wskazywać powikłania obejmujące nerki.

Mikroskop

Mikroskopowe moczu wykorzystuje mikroskop wizualnie analizować żadnych komórek ani innych środków zagranicznych w moczu. Wykrywanie białek w kształcie rur (znane jako odlewy) mogą wskazywać zaburzenia nerek. Kamienie nerkowe mogą powodować tworzenie się substancji znanych jako kryształów w moczu. Obecność białych krwinek (leukocytów) może wskazywać na infekcję. Komórki nabłonkowe (komórki wyściełające pustych narządów) w moczu może być spowodowane przez wewnętrzny guz.

Ostrzeżenie

Moczu jest zazwyczaj pierwszym krokiem do właściwej diagnozy, a nie ostateczną odpowiedź. Sam w sobie, badanie ogólne moczu jest często niedokładne środkiem pozyskiwania diagnozy. Na przykład, próbki moczu mogą być zanieczyszczone substancjami zewnętrznymi i spowodować nieprawidłowe odczyty. Dlatego badanie moczu zazwyczaj poprzedzają inną formę testów medycznych.

Jak Weź hydrodynamiki moczu pęcherza test

Jak Weź hydrodynamiki moczu pęcherza test


Po kobieta rodzi i jak ona wieku, może ona wystąpić niezdolność do utrzymywania jej moczu, kiedy jej pęcherz staje się nawet nieco pełne. Nietrzymanie moczu występuje, gdy pęcherz uwalnia moczu podczas normalnych codziennych zajęć. Lekarz może zlecić badanie hydrodynamiki moczu pęcherza moczowego w celu ustalenia przyczyny, jeżeli inne badania nie są jednoznaczne. Czytaj dalej, aby zrozumieć, czego się spodziewać i jak przygotować się do egzaminu.

Instrukcje

1 Przyjazd do badania hydrodynamiki moczu pęcherza po dobrym posiłku. Nie ma potrzeby, aby przewinąć do tego testu, ale może być konieczne przyjść z pełnym pęcherzem. Jeśli jest to problem, należy poinformować lekarza przed czasem. Może on zażądać opróżnienia pęcherza, ale pić płynów przed wejściem do centrum testowe.

2 Przygotuj się na mocz przed pielęgniarką, którzy będą razem długość strumienia moczu, należy zwrócić uwagę na ilość moczu produkowanego i nagrywać swoją zdolność lub niezdolność do zatrzymać przepływ moczu w nurcie. Zrelaksuj się i uświadomić sobie, że pielęgniarka urologii jest przyzwyczajony do monitorowania tego typu badania na co dzień.

3 Wyślij do cewnikowania po początkowym badaniu moczu. Pielęgniarka wypełnienie pęcherza ciepłą wodą i stale nagrywać swój poziom komfortu i swoją chęć oddania moczu. Ponadto, lekarz może zalecić sondę odbytnicy w celu ciśnienia nagrywania w tym regionie.

4 Kaszel, gdy nie jest to zalecane przez pielęgniarkę badań, aby określić ograniczenia ciśnienia pęcherza jest. Małe manometr na końcu cewnika rejestruje ograniczenie ciśnienia w pęcherzu. Zrozum, że będzie mocz podczas tego testu w celu oceny aktualnego punktu ciśnienia pęcherza jest, po której będą występować wyciek.

5 Pij dużo wody po próbie złagodzenia dyskomfortu spowodowanego cewnikowania. Można również otrzymać krótkoterminowe antybiotyk, aby zapobiec infekcji dróg moczowych.

Narodziny efekt kontroli w sprawie testów ciążowych

Jeśli używasz formy kontroli urodzeń, a także podejrzenie, że może być w ciąży, można się zastanawiać, czy antykoncepcja ma wpływ na wyniki testu ciążowego. Problemem kobiet jest to, że hormony znaleziono w pigułek antykoncepcyjnych może dać albo fałszywie ujemny lub fałszywie dodatnich na test ciążowy w domu. Nie masz powodu do obaw, ponieważ czują się kontroli urodzeń nie ma wpływu na wynik testu ciążowego.

Funkcja

Testy ciążowych działają poprzez wykrywanie obecności hormonu hCG, lub ludzkiej kosmówkowej gonadotropiny z moczu. Test lab we krwi może być też stosowany do wykrywania HCG w organizmie. Hormon ten jest wykrywany tylko u kobiet w ciąży. Hormon HCG jest wtedy, gdy plemnik zapładnia jajeczko i jest zwolniony już w sześć dni po implantacji. Jednakże, ponieważ hormon uwalnia znacznie później u wielu kobiet, to zaleca się, test ciążowy rozpuszcza się już w pierwszym dniu utraty okresu.

Znaczenie

Metody antykoncepcyjne, w tym pigułki, plastry, wkładki, zdjęć i użyć kombinacji hormony w celu zapobiegania ciąży z występujących. Mimo, że te metody antykoncepcyjne są bardzo skuteczne, żaden ze sposobów nie ma dowodu. Na przykład brakuje dawkę swojej kontroli urodzeń pigułki w ciąży może spowodować, ponieważ można antybiotyków na pigułki. W przypadku pominięcia swój okres while na kontroli urodzeń, należy jeszcze wykonać test ciążowy.

Efekty

Antykoncepcyjnej nie ma wpływu na wyniki testu ciążowego, ponieważ nie zawierają HCG. Jest to jedyny hormon mierzone podczas testu ciążowego. Jeśli jesteś w ciąży, a jeszcze na kontroli urodzeń, test ciążowy powinien wykazywać dodatni wynik. Jeśli nie jesteś w ciąży, a na kontroli urodzeń, powinieneś zobaczyć wynik negatywny.

Rozważania

Chociaż kontrola urodzeń nie zmienia a wyniki testów ciążowych, niektóre leki na płodność może. Zapytaj swojego lekarza, czy płodność leczenia zawiera hormon HCG, ponieważ może to spowodować fałszywie dodatnie testy

Ostrzeżenie

Chociaż kontrola urodzeń nie ma wpływu na wynik testu ciążowego, to nie znaczy, że testy są w 100 procentach dokładne. Może masz uszkodzony test, wziąć test zbyt wcześnie lub być na lek, który ma HCG jako składnik aktywny.

Jak zrobić test ciążowy at-home

Jak zrobić test ciążowy at-home


Kobiety miały sposoby diagnozowania ciąży przed testy ciążowe domu wynaleziono. (Czy uważasz, że Twoja Babcia i jej przyjaciółki były przepełnione cierpliwości?) Ale w dawnych czasach, co w domu test ciążowy był nieco bardziej skomplikowany.

Instrukcje

1 Zapoznaj się z porad zawartych na starożytnych egipskich hieroglifów przewijania i mocz na nasiona pszenicy i jęczmienia na kilka dni. Jeśli rosną, wynik testu jest pozytywny. Współcześni naukowcy mają teorię, że hormony, takie jak estrogen może dokonać nasiona kiełkują szybciej, w nieformalnych testach, pod warunkiem dokładnej diagnozy 70 procent. Egipcjanie poszedł na powiedzieć, że jeśli jęczmień wzrosły, dziecko byłoby chłopcem, a jeśli pszenica rosła, to będzie dziewczynka.

2 Wprowadzić swój mocz do królika. Jeśli królik umrze, możesz być pewien, że ludzki hormon ciążowy HCG jest obecny.

3 Wprowadzić swój mocz do Afryki szponiastej żaby. Widocznie, w ciągu godziny, przy czym wtryskiwanego z moczu ciężarnej kobiety, te żaby będą składać jaja. Żaby są trujące, chociaż, więc należy być ostrożnym.

4 Wprowadzić swój mocz do męskiej szczura lub myszy. W ciągu najbliższych kilku dni, jego gonady będzie pęcznieć, jeśli jesteś w ciąży.

Wskazówki

  • Te pomysły nie są porady medyczne. Planned Parenthood oferuje bezpłatne testy ciążowe, a nawet dolar sklepy sprzedają testy ciążowe, które będzie bardziej niezawodny (i tańsze) niż tych metod.

Jak jest ojcowska DNA Testing Sporządzono?Paternal kwasu dezoksyrybonukleinowego (DNA) Badanie to procedura określa czy pewna osoba jest rzeczywiście ojcem innej osoby. Test ten można przeprowadzić już w czasie ciąży, lub w dowolnym późniejszym momencie życia. W większości przypadków, ojcowski DNA wymaga badania próbki DNA od matki, dziecka i domniemanego ojca, a może przynieść rezultaty w ciągu kilku dni.

DNA dziecka jest połączenie DNA od matki i ojca. Wszystkie fragmenty DNA strand dziecka będą identyczne albo DNA matki lub DNA procesu nadrzędnego. Bez DNA matki, nadal jest możliwe do określenia, czy dana osoba jest ojcem dziecka, jeśli dzieli segmenty chromosomu "Y".

W czasie testowania rodzicielskiej DNA, próbki są pobierane od wszystkich niezbędnych jednostek. W prenatalnym badaniu wymaga próbkę z płodu, jak i matki i potencjalnego ojca (y). Po zebraniu próbki płodowego DNA można osiągnąć przez izolowanie DNA płodu materiał znajdujący się w krwi matki lub moczu, ilość materiału płodu znaleziono we krwi jest wyższy. W przypadku starszych dzieci i dorosłych, próbki DNA są wykonane z wymaz śliny od środka policzka.

Po próbki DNA zebrano markery genetyczne są porównywane ze sobą. Po pierwsze, DNA od dziecka jest porównywana z DNA matki i segmenty DNA, które odpowiadają matki usunięto z próbki. Pozostałe segmenty są następnie porównywane z DNA przyszłego ojca. Osoba, która dzieli ojcowskie markerów DNA z dzieckiem jest uznany za ojca. W przypadku, że markery DNA nie pasują, osoba nie jest ojcem dziecka.

EPT Test ciążowy Instrukcja cyfrowe

Czeka, aby zobaczyć, jeśli jesteś w ciąży może być czas nerwów nękali. Istnieje wiele testów ciążowych na rynku, które często są trudne do odczytania i zrozumienia. Jasne linie mogą być wyświetlane w oknie testowym, czasem czyniąc wyniki jasne i pozostawiając wiele kobiet mylić. EPT Test cyfrowy eliminuje zgadywanie. Przed wykonaniem testu, są kroki trzeba wykonać, aby uzyskać dokładny odczyt.

Przygotowanie

EPT Test cyfrowych jest nieco inny od pierwotnego EPT test ciążowy. EPT cyfrowy test ciążowy jest w dwóch częściach: w części zawierającej odczyt cyfrowy i kij testową. Obie te muszą być połączone, aby móc przystąpić do egzaminu. Połączyć je, wziąć je z opakowania foliowego i zdjąć nasadkę ochronną na patyku testowej. Line up fioletowe strzałki na patyku testu z uchwytu i włożyć cyfrowej kij testowy do uchwytu, aż zaskoczy.

Próbka moczu

Próbkę moczu wymaga następnego. Próbkę można uzyskać w jeden z dwóch sposobów: oddawanie moczu w sterylnym kubka lub trzyma kij testowy w strumieniu moczu. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z filiżanki, po zebraniu próbki, zanurzyć końcówkę chłonny kija testowego w próbce moczu na 15 sekund, upewniając się, że końcówka chłonny pozostaje wskazał w dół. Jeśli używasz metody przepływu moczu, umieść końcówkę chłonny kija testowego do strumienia moczu przez 5 do 7 sekund, ponownie upewniając się, końcówka chłonny pozostaje wskazał w dół.

Wyniki

W 20 do 30 sekund, po zbiera próbki moczu na pasku testowym, gotowy symbol zacznie migać. Wskaźnik ten pozwala wiedzieć, test działa i próbka przetwarza. W tym czasie, ważne jest, aby sztyft badania pozostają w formie części Odczyt testu to nie wysuwa drążek. W ciągu trzech minut, spójrz do okienka owalnego i będzie czytać "w ciąży" lub "nie jest w ciąży." Czasami, jeśli badanie jest wykonane nieprawidłowo, komunikat "ERR" pojawi się w owalnym oknem. Gdy tak się stanie, nowe badanie będzie musiało być zrobione.

Kolor pasków moczu ketozy

Kolor pasków moczu ketozy


Ketonowa występuje, gdy organizm przebiega z węglowodanów na energię. W rezultacie, korpus zaczyna przetwarzać tłuszczy i ciała do przeprowadzenia niezbędnych funkcji; Obecność ketonów w moczu wskazuje zatem na metabolizm tłuszczu. Paski testowe ketonowe ocenić obecność i stężenie ketonów, stosując próbki moczu. Ketoza jest dowodem reakcji chemicznej na klawiaturze badania, które będzie zmieniać kolory na podstawie stężenia ciał ketonowych.

Obecność ketonów

Obecność ketonów w moczu można przypuszczać, przez proste próby moczu. Niektóre Paski testowe dalszą ocenę obecności glukozy, białek i innych substancji w moczu. Jednakże, w badaniach w ketozy, taśmy potrzebny jest tylko do badania na obecność ketonów.

Korzystanie z paska testowego

Paski testowe ketonowe w moczu (odczynniki) lub paski są proste w użyciu. Podkładka testowania, na jednym końcu paska testowego, jest narażona na mocz; może być przepuszczana przez strumień moczu lub zanurzane w próbce moczu. Podkładka testowania zawiera związek chemiczny, który wchodzi w reakcję w obecności ketonów, zmienia kolor w zależności od stężenia.

Odczyty ketonowe

Za najwyższą dokładnością, odczyty ketonowe powinny być prowadzone dokładnie 15 sekund po ekspozycji na mocz. Na butelce testowej będzie mały wybór kolorowych kwadratów przedstawiających (w kolejności rosnącej) jakie kolory pad test Natomiast w przypadku, ketony są obecne.

Odczyty paska testowego

Ketonowe paski testowe mają zwykle pięć kategorii związanych z koncentracją ketonowych we krwi. Ujemne odczytu wskazuje brak ketony są obecne w moczu. Śladowych (5 mg / dl), niewielkie (15 mg / dl), średni (40 mg / dl) i duże (80 do 100 wraz mg / dl) są cztery pozytywne zakresy, oznaczone blado różowy (śladowego) przez głębokie bordo (duży) kolor na podkładce próbnej.

Dokładność

Podkładka badania nie muszą odzwierciedlać dokładnie stężenie ketonów w moczu. Różne warunki - takie jak odwodnienie lub zmian diety - mogą zmieniać wyniki testu odczynnikiem moczu. Podczas ketonowa jest ogólnie bezpieczna dla zdrowego osobnika, może wystąpić kwasica, jeśli ketony zbudować system cukrzyka w.