adcov.com

terapia enzymatyczna miesniaki

Terapia enzymatyczna Cleanse całe ciało

Usuwanie toksyn i nagromadzonych z organizmu poprawia poziom energii i koncentracji. Terapia enzymatyczna Całe Ciało Cleanse pomaga usunąć toksyny, pestycydy i inne gromadzeniu z narządów cztery razy w roku. Z Systemem Cleanse całego ciała można oczekiwać, aby oczyścić, detox i odmłodzić ciało dla ogólnego stanu zdrowia.

Co to jest?

Terapia enzymatyczna Całe Ciało Cleanse to program dwóch tygodni, które powinny być wykonywane cztery razy w roku w celu usunięcia toksyn i nagromadzonych z organizmu. Trzy produkty tworzą oczyścić: Super ostropestu, co zwiększa przepływ żółci do usuwania toksyn, Fiber Fusion, który oczyszcza organizm z odpadów i przeczyszczające Wzór, który usuwa toksyny z organizmu poprzez ruchy jelit.

Składniki

Całego ciała Cleanse znajduje się wiele naturalnych ziół i składników. Super Milk Thistle składa się z lukrecji, korzeń mniszka lekarskiego, wyciąg z liści karczocha i ostropestu. Fiber Fusion posiada wspólny składnik detox, łuski psyllium. Ten herb jest bardzo naturalny i działa włóknista do absorpcji toksyn z jelit, gdyż przechodzi przez system. Fiber Fusion zawiera również pektyny, wyciąg z korzenia prawoślazu i otręby owsiane. Przeczyszczające Formuła zawiera ekstrakt korzenia łopianu, wyciąg z korzenia prawoślazu lekarskiego, ekstrakt z nasion kozieradki i śliskiej kory wiązu, z których wszystkie stymulowania jelit produkować ruch w celu usunięcia nagromadzonych.

Podczas Cleanse

Podczas enzymatycznej terapii całego ciała Cleanse należy unikać spożywania kofeiny. Ponieważ kofeina czasem działa jako środek przeczyszczający, może zwiększyć ruchy jelit. Weź systemu oczyścić zgodnie z zaleceniami i zmienić nawyki żywieniowe raz oczyścić się kończy. Powstrzymać się od przetworzonej, tłuszcze i słonych pokarmów, a nie enzymatyczny oczyści cztery razy w roku. Gdy jest się oczyścić, należy rozważyć ponowne wprowadzenie zdrowych bakterii z powrotem do układu pokarmowego poprzez spożywanie probiotyków takich jak acidophilus.

Terapia enzymatyczna Rak trzustki

Pobyt na bieżąco z najnowszymi metodami leczenia raka może czasami oznaczać różnicę między życiem a śmiercią. Jak nauka i postęp w zakresie umiejętności, są coraz bardziej dostępne, aby pomóc Ci wygrać walkę z tej wyniszczającej choroby, nowe i lepsze metody w walce z rakiem. Terapia enzymatyczna jest jedną z takich metod jest stosowana w celu poprawy przeżywalności poszczególnych osób cierpiących na raka trzustki.

Rak trzustki

Rak trzustki pochodzi obrębie trzustki, duży organu odpowiedzialnego za produkcję wielu hormonów trawiennych, takich jak insulina. Czynniki ryzyka raka trzustki należą palenie, zaawansowany wiek i otyłość. Objawy obejmują miejscowe bóle brzucha, utrata apetytu, ciemny przyciemniane moczu, nudności, zmęczenie i żółtaczka (żółtawe przebarwienia skóry i oczu).

Leczenie raka trzustki

Rak trzustki jest kłopotliwe, ponieważ często jest odkryta dopiero po rozwinął do zaawansowanego. Tak więc operacja nie zawsze jest to możliwe. Promieniowaniem i chemioterapii jest często stosowany w równolegle do utrzymania pod kontrolą raka trzustki, wraz z lekami w terapii bólu jak rozwija się rak.

Terapia enzymatyczna

Terapia enzymatyczna została zaproponowana w leczeniu raka trzustki przez dr John Beard z Uniwersytetu w Edynburgu. Terapia enzymatyczna jest podawana przez dostarczenie pacjentowi szeregu enzymów w oprócz umieszczenia go na określony diety "detoksykacji" organizm i wyeliminowania nowotworu i inne zanieczyszczenia wynikające z guza. Enzymy atakują komórki nowotworowe, natomiast pozostała część protokołu stabilizuje ciała.

Badania

Według badań przeprowadzonych przez dr Nicholas Gonzalez i opublikowanym w numerze żywienia i Rakiem, czerwiec 1999 osoby wykorzystujące terapię enzymatyczną statystycznie istotnie poprawiły się wskaźniki przeżycia w porównaniu do osób, które nie były podane w leczeniu. W niektórych przypadkach, u pacjentów przewidziane terapii enzymatycznej żył więcej niż trzy razy, poza dany wskaźnik przeżycia.

Rozważania

Na pytanie, czy terapia jest skuteczna enzymu dla raka trzustki przeciwdziałania wciąż trwa. Według artykułu opublikowanego na Discovery Health, dalsze badania są prowadzone przez jeden milion czterysta tysiąc dolarów dotacji w Centrum Medycznego Columbia-Presbyterian w Nowym Jorku.
W międzyczasie, jeśli cierpią z powodu raka trzustki, poruszyć temat terapii enzymatycznej z lekarzem, aby sprawdzić, czy to może być właśnie dla Ciebie.

Terapia enzymatyczna trzustki pediatrycznych

Terapia enzymatyczna trzustki pediatrycznych


Gruczołów trzustki jest usytuowany w pobliżu pęcherzyka, który wydziela liczne enzymy, takie jak amylazy, lipazy, trypsyna, chymotrypsyna, karboksypeptydazy i żółcią (z wątroby). Enzymy trzustkowe są potrzebne do trawienia tłuszczów, białek, węglowodanów i kwasów. Dzieci, które nie produkują wystarczającej ilości enzymów trzustkowych nie może prawidłowo rozwijać się i może spowodować ciężkie niedobory żywieniowe. Mukowiscydoza i choroba trzewna są warunki, które mogą być wspomagani przez pediatrii trzustki terapii enzymatycznej.

Mukowiscydoza

Niewydolność trzustki jest często w przebiegu mukowiscydozy, przewlekłej choroby genetycznej charakteryzuje częste infekcje płuc, problemy trawienne i słonej skóry. Takie jest rozpoznanie, we wczesnym dzieciństwie. Mukowiscydoza powoduje, że organizm do produkcji wyjątkowo grube i lepki śluz, który hamuje rozpad tłuszczów, skrobi i białek w jelitach. Powstały zaburzenia wchłaniania składników odżywczych osłabia zdrowie i prawidłowy wzrost. Suplementacja enzymów trzustkowych może zapobiegania i leczenia niedożywienia. Zgodnie z wytycznymi opracowanymi przez australijskich lekarzy i opublikowanych w kwietniu 1999 Urzędowym Pediatrii i Zdrowia Dziecka ", trzustki enzymatyczna terapia zastępcza (PERT) jest głównym czynnikiem związanym z osiągnięcia optymalnego wzrostu i stanu odżywienia w przebiegu mukowiscydozy (CF) u pacjentów z niewydolnością trzustki i wynikającą z zespołem złego wchłaniania. "

Celiakia

Dzieciństwo niedobory żywieniowe spowodowane nietolerancją glutenu do diety może być wspomagany przez enzymów trzustkowych, zgodnie z University of Maryland Medical Center (UMMC). Leczenie celiakii polega na wyeliminowaniu z diety glutenu znaleźć pszenicy, jęczmienia i żyta. Szkody wyrządzone jelit przez gluten może zająć trochę czasu, aby uzdrawiać. W 1995 badania cytowanego przez UMMC, dzieci, które zostały podane enzymy trzustkowe miał lepszy przyrost masy ciała niż grup kontrolnych w pierwszym miesiącu leczenia.

Skutki uboczne

Enzymy trzustkowe są na ogół bezpieczne, choć nie należy podawać dzieciom w wieku poniżej 12 bez wskazówek od pracowników służby zdrowia. Częste działania niepożądane to nudności i rozstrój żołądka.
W University of Michigan studium przypadku niemowląt poniżej jednego roku z mukowiscydozą, lekarze stwierdzili, że terapia enzym trzustki odpowiedzialne za ciśnienie śródczaszkowe, które spowodowane drażliwość dziecka i wybrzuszenia słabość. Uchwala się, gdy leczenie objawów enzym został zatrzymany. Enzymy trzustkowe zostały ponownie uruchomione, bez wypadku, gdy dziecko było starsze i potrzeba im było bardziej widoczne. Wcześniej lekarze lepszym takie objawy były spowodowane niedoborem witaminy A., a nie do samego obróbce enzymatycznej.

Terapia enzymatyczna dla Back Pain Medicine

Terapia enzym wiąże się z wykorzystaniem suplementów enzymów trawiennych do poprawy swoich procesów i ogólny stan zdrowia. Poprzez spożycie enzymów trzustkowych i roślinnych, można usprawnić procesy trawienne i funkcjonowanie systemu odpornościowego, eliminuje nagromadzone toksyny w organizmie, i wyrównać braku równowagi w organizmie, które są głównymi czynnikami przyczyniającymi się do przewlekłych i ostrych stanach bólowych, obrzęk i stan zapalny. Terapia enzymu mogą być również stosowane do łagodzenia bólu pleców.

Korzyści z enzymatycznej terapii

W "The Complete Book of enzymatycznej terapii: kompletne i up-to-data odniesienia do skutecznych środków odwoławczych," autor Anthony J. Cichoke wyjaśnia jak enzymatyczna terapia jest korzystne, jeśli szukasz powrót bólu. Terapia enzym pomaga wzmocnić swoje ciało i pomaga ustalić wyższą tolerancję na ból. Terapia enzym pomaga również poprawić immunologicznej funkcjonowania; stymuluje procesy krążenia i pomaga przyspieszyć procesy gojenia. Ten rodzaj terapii pomaga uzyskać niezbędne składniki odżywcze do zniszczonych obszarów ciała, pomaga usunąć toksyny z organizmu większej znajomości i pomaga zrównoważyć florę jelitową i bakterii dla optymalnego trawienia i ogólnego stanu zdrowia. Wreszcie, ponieważ terapia enzym obejmuje czynność spożywanie wszystkich naturalnych i bezpiecznych doustnych dodatków enzymatycznych, leczenie może być używane przez każdego, w każdym wieku dla pleców bólu i do leczenia innych przewlekłych stanów bólowych.

Papaina

Papaina jest enzym pochodzący z rośliny Carica papaya. Enzym ten pomaga lepiej tolerują glutenu, i pomaga usprawnić procesy absorpcji podczas trawienia, pomagając w rozkładaniu białek. Papaina pomaga zmniejszyć obrzęk i stan zapalny związany z bólem pleców. Dorośli mogą brać 1,800mg do 2,000mg z papainą trzy razy dziennie w postaci kapsułek między posiłkami, popijając szklanką wody. Dzieci w wieku od 2 do 5 mogą 450mg do 500 mg trzy razy na dobę papaina do poprawy procesów trawiennych i zmniejszyć obrzęk i stan zapalny związany z bólem pleców. Dzieci w wieku od 6 do 12 można wziąć 900 mg do 1000 mg papainy trzy razy dziennie, a dzieci w wieku od 13 do 17 mogą 1350mg do 1500mg papaina trzy razy dziennie.

Bromelaina

Bromelaina jest naturalny enzym, który wspomaga procesy trawienne, zmniejsza obrzęk i stany zapalne związane z bólem pleców, i służy jako naturalny stymuluje system immunologiczny. Dorośli mogą przyjmować jedną 230 mg do 250 mg kapsułki bromelaina każdego dnia. Należy wziąć dodatek między posiłkami, na pusty żołądek, z 8-oz. szklanka wody. Dzieci w wieku od 2 do 5 może 50 mg do 60 mg Bromelaina dni; dzieci w wieku od 6 do 12 można wziąć 100 mg do 125 mg Bromelaina dzień, a dzieci w wieku od 13 do 17 można wziąć 160 mg do 180 mg na bromelaina dzień.

Pankreatyna

Pankreatyna jest enzymem, który zawiera proteazy, amylazy i lipazy, które mogą zwiększyć trawienie białek, tłuszczy i węglowodanów. Ten naturalny enzym pomaga zmniejszyć obrzęk i ból związany z bólem pleców. Dorośli mogą przyjmować jedną kapsułkę 300 mg pankreatyny trzy razy dziennie. Dzieci w wieku od 2 do 5 mogą 75mg Pankreatyna trzy razy dziennie; dzieci w wieku od 6 do 12 można spożywać 150 mg Pankreatyna trzy razy dziennie, a dzieci w wieku od 13 do 17 można spożywać 225 mg pankreatyny trzy razy dziennie.

Terapia enzymatyczna wielomięśniowe

Wielomięśniowe jest rzadką chorobą tkanki łącznej, w której głównymi objawami są zapalenie mięśni i osłabienie. Dokładniej, jest osłabienie mięśni szkieletowych, które są integralną częścią ruchu. Leczenie nie odwraca choroby, ale uśmierza objawy. Terapia enzym jest stosowany jako jeden ze sposobów leczenia.

Wielomięśniowe

Wielomięśniowe występuje stopniowo w ciągu tygodni i miesięcy, zazwyczaj wpływ tych w latach 30. do 50. i kobiet więcej niż mężczyzn. Choroba ta charakteryzuje się zapaleniem mięśnia, osłabiającą mięśnie szkieletowe i ostatecznie hamuje ruch. Leczenie łagodzi objawy, ale nie leczy choroby. Spontaniczna remisja jest rzadko i głównym celem leczenia jest zwiększenie siły i funkcji mięśni. Wielomięśniowe jest chorobą autoimmunologiczną, w której układ odpornościowy atakuje błędnie mięśnie ciała. W przypadkach, gdy inne metody leczenia są nieskuteczne lub szkodliwe, immunoglobulina okazał się skuteczny. Głównym leczenia zapalenia wielomięśniowego jest kortykosteroidy, ponieważ klasyfikacja leków hamuje układ immunologiczny, zmniejszenia zapalenia i poprawia wytrzymałość mięśni.

Enzymatycznej terapii

Terapia enzym jest inny przebieg leczenia, które może być wykorzystywane w połączeniu z kortykosteroidami. To jest również wykorzystywane, gdy kortykosteroidy są nieskuteczne. Leczenie obejmuje immunoglobuliny dożylne, znany również jako IVIg. Immunoglobulina jest pobierane od zdrowych dawców i zawiera zdrowe przeciwciał. Poprawiają klinicznych i immunologicznych właściwości choroby. Przy podawaniu w wysokich dawkach dożylnie ta obróbka enzymem może zmniejszyć produkcję przeciwciał atakujących mięśnie i blokować już istniejących przeciwciał szkodliwych powodujących zapalenie wielomięśniowe. Poprawa w stanie widać po pierwszej infuzji i wyraźnie widoczny po drugim wlewie. Po dwóch lub trzech zabiegów bez poprawy, wskaźnik powodzenia tego zabiegu jest znacznie zmniejszona. Zabieg ten jest uważany za bezpieczny i skuteczny, ale jest drogi i do utrzymania korzyści musi być okresowo powtarzane.

Terapia enzymatyczna redukcja stężenia bilirubiny we Dorosłych

Terapia enzymatyczna redukcja stężenia bilirubiny we Dorosłych


Początek objawów żółtaczka, w których pojawiają się skóra i oczy żółte, jest jedną z pierwszych wskazówek, że liczba bilirubiny dorosłego może być podwyższony. Bilirubina jest brązowo-żółta substancja znajduje się w żółci stworzonego przez rozpad hemoglobiny lub starych czerwonych krwinek. Obecność podwyższony poziom bilirubiny może sygnalizować poważne problemy, takie jak pancreatis lub wirusowe zapalenie wątroby i wymaga oceny przez lekarza.

Diagnoza

Spożycie alkoholu, zakaźne zapalenie wątroby, niekorzystne interakcje leków i zaburzenia układu autoimmunologicznego może podnieść bilirubiny. Proste badanie moczu i badanie stężenia bilirubiny w surowicy krwi może określić, czy poziom jest powyżej normy. Lekarze będą również uruchomić badania krwi, aby wykluczyć inne poważne problemy, takie jak zapalenie wątroby lub choroby wątroby. Niezależnie od rokowania przyczyna żółtaczki podyktuje formę leczenia.

Enzymatycznej terapii Suplement

Organizm naturalnie produkuje enzymy, które umożliwiają trawienie i normalne funkcjonowanie organizmu. Jednak złe odżywianie lub środowiskowe toksyny mogą osłabić układ odpornościowy pacjenta; suplementy mogą pomóc. Suplementy enzymatyczne zawierające bromelaina może poprawić pracę wątroby poprzez wzmocnienie systemu odpornościowego i zwalczania zapalenia tkanek. Inne enzymy takie jak papaina, trypsyna i chymotrypsyna również wzmocnić układ odpornościowy i trawienie pomocy. Ulepszona funkcja wątroby może z kolei powrócić do normalnego poziomu bilirubiny. Poszukaj suplementów zawierających różne mieszanki tych enzymów, ale przed dodaniem jakichkolwiek suplementów do codziennej rutyny, to omówić z lekarzem.

Zapobieganie

Aby utrzymać prawidłowy poziom bilirubiny, nieobecnych w zaawansowanej choroby lub zaburzenia genetyczne, zdrowego trybu życia jest pierwszą linią obrony. Nadmierne i długotrwałe stosowanie alkoholu uszkodzenia wątroby, które może prowadzić do marskości wątroby. Utrzymać zdrową wątrobę z odpowiedniej diety i żywienia oraz poprzez unikanie długotrwałego stosowania alkoholu i narkotyków.

Enzymy do napadów u dzieci

Enzymy do napadów u dzieci


Padaczka to zaburzenie neurologiczne charakteryzują powtarzające się napady. Stosunkowo więcej dzieci niż dorosłych wystąpić drgawki, a wiele dzieci będzie miało drgawki, niekoniecznie dzieje się rozwijać padaczki w wieku dorosłym. Uważa się, że terapia enzymatyczna kontrolowania lub zmniejszania aktywności napadów u niektórych pacjentów, chociaż jego zastosowanie i funkcję nie medycznie udowodnione i zaakceptowane.

Przyczyny napadów enzymu

Drgawki u dzieci mogą być spowodowane, lub wywołane przez problemów metabolicznych wynikających z niedoboru danego enzymu w organizmie dziecka. Takie problemy metaboliczne są zazwyczaj dziedziczne.

Aminotransferazy GABA Niedobór

Transaminazy GABA jest enzymem, który działa w celu przekształcenia mózgu gamma-aminomasłowego do bursztynian semialdehydu. Rzadkie zaburzenie dotyczące tej konwersji jest niedoborem dehydrogenazy semialdehydu bursztynowego & ndash; lub SSADH.
Napady padaczkowe są widoczne w około połowy wszystkich pacjentów z SSADH, a te są uważane być wywołane przez niedobór enzymu aminotransferazy GABA powoduje semialdehydu bursztynowego do konwersji zamiast do gamma-hydroksymasłowego kwas & ndash; lub GHB & ndash; przez innego enzymu. Podwyższenie GHB uważane są przyczyną neurologicznych objawów związanych z SSADH oraz drgawki. W związku z tym uważa się, że drgawki jest bezpośrednim skutkiem niedoboru enzymów transaminazy GABA.

Niedobory enzymów peroksysomów

Niedobory niektórych enzymów peroksysomalnych może powodować zaburzenia niedoboru białka znanego jako D-dwufunkcyjny. Peroksysomy są substancje, które zawierają wiele różnych enzymów, w tym katalazy. Enzymy te działają do neutralizacji wolnych rodników i substancji toksycznych, w tym alkoholu. Niedobór potein D-dwufunkcyjny charakterystycznie powoduje drgawki u bardzo małych dzieci.

Enzym Terapie

Enzymatyczna terapia zastępcza może być stosowane, gdy niedobór pacjenta w szczególności enzymów & ndash; lub enzymy & ndash; zidentyfikowano jako możliwe przyczyny napadów. Zazwyczaj enzymatyczna terapia zastępcza działa poprzez podawanie infuzji zawierającej enzym przez wlew dożylny. Enzymatyczna terapia zastępcza może leczyć tylko objawy problemu, a nie jego przyczyny.

Ostrzeżenia

Leki przeciwpadaczkowe & ndash; lub AED & ndash; pozostaje najbardziej skuteczną metodą kontrolowania napadów i enzymatyczna terapia zastępcza nie powinna być postrzegana jako alternatywa dla leków przeciwpadaczkowych. Chociaż AED może powodować nieprzyjemne skutki uboczne, niekontrolowane drgawki mogą być bardzo niebezpieczne, a nawet śmiertelne. AED i enzymatyczna terapia zastępcza są czasami stosowane w połączeniu.
Lekarze są zachęcane do rozważenia możliwości interakcji pomiędzy enzymatycznych terapii zastępczych i niektórych rodzajów leków przeciwpadaczkowych.

Enzymatycznej terapii refluksu

Niedobór enzymu może prowadzić do rozmaitych problemów fizycznych. Enzymy katalizują reakcje chemiczne, które się w organizmie. Systemy trawienne człowieka są uzależnione od reakcji enzymatycznych do rozbicia dużych cząsteczek, dzięki czemu mogą być łatwo przekształcone w bardziej pomocne mniejsze cząsteczki, które organizm może wchłonąć. Niedobór enzymów w wielu obszarach ciała w wyniku choroby.

Co to jest Acid Reflux

Enzymy trawienne, które pomagają organizmowi rozbić żywności i płynów, należy pracować w dużych ilościach w zdrowych osób; jednak niedobór takich enzymów może powodować kwaśne. Terapia enzym do refluksu kwasu jest jednym z rozwiązań tego problemu.

Refluks jest po prostu uszkodzenia spowodowane nieprawidłowym reentry kwasu w regionie przełyku. Częściej niż nie, leki zobojętniające są nabywane przez licznik do czynienia z zgaga, wymioty i nudności związanych z kwasu refluks. Te zneutralizować kwasowość żołądka i złagodzić stan. Niektóre leki zobojętniające sok żołądkowy, nie są jednak na tyle silne, aby poradzić sobie z przewlekłą refluksu kwasu. Prilosec i inne leki mogą być przepisane przez lekarzy, aby pomóc obronić się przed chorobą poprzez zapobieganie enzymów z transportu kwasu żołądkowego do błony śluzowej żołądka lub do przełyku. Problem z tymi lekami jest zazwyczaj długoterminowe skutki uboczne, które mogą wystąpić w wyniku nadużywania.

Dlaczego terapia enzymatyczna

Terapia enzym trawienny nie niesie ze sobą efekty uboczne innych rodzajów lekarstw. Pompy wapnia (takie jak Prilosec) i H2-blokerów może spowodować poważne problemy, takie jak złamania biodra i nadmiaru bakterii w żołądku. Ostatnie badania wykazały, że rak żołądka może być połączony z nadużywania leków, takich powodu wyniku szybkiego wzrostu tych bakterii. Enzymy kwasoodporny wydają się zmniejszyć wzdęcia żołądka, w pracy w samej żołądka, aby zapobiec występowaniu refluksu kwasu. Mieszanie enzymów z dodatkiem wapnia jest bardzo skuteczne leczenie kwestii powrotu skroplin z kwasami.

Jak to działa?

Niezdrowe wydzielanie kwasów i enzymów trawiennych (zwykle stymulowany tłuszczowych, tłustych posiłków) jest uważany za przyczyną refluksu kwasu. Zdrowych hodowle trawienne przeciwdziałać refluksu kwasu do przełyku. Enzymy trawienne są ponownie wprowadzone do środowiska w żołądku po stosowaniu terapii enzymatycznej do zwalczania kwaśnej. Takie postępowanie zapobiega komórki innych części ciała (zwłaszcza przełyku) od kontaktu kwasu żołądkowego. Ponieważ ekspozycja tych wrażliwych komórek do kwasu żołądkowego powoduje ból i czasem może prowadzić do raka, terapia enzym jest często najlepszym wyborem dla osób, które chcą uniknąć skutków ubocznych niektórych popularnych leków na receptę.

Enzymatycznej terapii cukrzycy

Enzymatycznej terapii cukrzycy


Gdy mamy do czynienia z cukrzycą, przewlekłą chorobą, w której poziom cukru we krwi jest nieprawidłowo podwyższone, można wybrać się do poszukiwania alternatywnych i naturalnych metod leczenia w stosunku do konwencjonalnych terapii medycznych. Jednym z takich alternatywnych metod leczenia jest terapia enzym. Terapia enzymatyczna jest w zasadzie stosowanie dodatkowych enzymów (białek, które działają jako katalizatory do reakcji chemicznych, w tym podział środków spożywczych) w leczeniu konkretnego schorzenia lub ogólny zły stan zdrowia.

Leczenie cukrzycy: Połączenie Trzustka

W sercu cukrzycy jest wyczerpany trzustki. Nie jest już w stanie nadążyć za wymaganiami insuliny, trzustka po prostu rezygnuje, niemal dysząc. A kluczem do odzyskania z cukrzycą jest umożliwienie trzustkę czasu, aby odzyskać, który może trwać wiele lat, aby osiągnąć. Ponieważ trzustka ma drugą rolę fabryce enzymów organizmu, innych niż jako fabryka insuliny, dzięki czemu trzustka możliwość odpocząć i wyleczyć wymaga zdejmowania obciążenia enzymatycznej, jak również, nie tylko obciążenie insuliny.

Enzymy Poradnik

Terapia enzym może być podzielona z wykorzystaniem dwóch z trzech typów enzymów, które występują w celu wspierania obrobionych przez trzustkę (jak również ogólną trawienia). Ten, który nie może być "uzupełnione" enzymy metaboliczne, są wykorzystywane do wielu procesów fizjologicznych, w tym funkcji immunologicznych, uzdrowienie, oczyszczenie krwi, itd Są to najważniejsze i działać jako podstawa do leczenia z dowolnego stanu zdrowia, w tym cukrzycy. Ale to nie może być "uzupełnione". To oni, że twoje ciało będzie tworzyć na własną rękę. Enzymy trzustkowe, z drugiej strony, są przeznaczone do trawieniem. Choć mniej ważne niż enzymów metabolicznych, właściwe trawienie jest niezbędne dla używanych enzymy metaboliczne dla właściwych celów składających to tak samo ważne. Potem jest enzymy znajdujące się w żywności, surowców, niezamrożonych trawienia pokarmu, który w połączeniu z enzymów trzustkowych. Więcej z nich dostępne, mniej enzymów trzustkowych organizm będzie musiał zrobić. Biorąc powyższe pod uwagę, że terapia enzym składa się głównie z suplementacji enzymów trzustkowych, chociaż dodanie odmrożone pokarmów surowych, zwiększa skuteczność wszystkich suplementów znacznie.

Suplementy vs. Żywności?

Wreszcie, nie ma wyboru, gdzie aby uzyskać dodatkowych enzymów. Syntetyczne suplementy enzymatyczne jako znalezione w sklepach ze zdrową żywnością są najczęściej używane. Ale te dodatki brakuje zarówno innych znanych i nieznanych czynników, które oddziałują z enzymów występujących w żywności, a także pełne spektrum enzymów, wszystko w jednym źródle. Dla pełnego spektrum "interaktywne" enzymy spożywcze oparte, nieogrzewany miód jest najlepszy (nie tylko "surowe"). Nie tylko nieogrzewana miodu zapewnić nadwyżkę każdego rodzaju enzymów trawiennych, ale premii zawiera ona insulinopodobny czynnik, który ma zdolność do wymiany insuliny w organizmie, korzystny wpływ na trzustkę, zmniejszając zarówno cła enzymatyczne i podobne insulinę. Inne źródła żywności enzymów obejmują owoców tropikalnych, zwłaszcza w postaci niedojrzałego i świeże soki warzywne, chociaż żaden inny pokarm kumuluje się do miodu.

Plusy i minusy Super Milk Thistle

Plusy i minusy Super Milk Thistle


Super Milk Thistle, produkowane przez firmę Terapia enzymatyczna jest ziołowy suplement zaprojektowany w celu zwiększenia funkcji pęcherza. Ten szczególny rodzaj suplementu ostropestu jest wykonana z liści karczocha, ekstrakt z korzenia mniszka lekarskiego, korzenia lukrecji i ekstraktu z kłącza i ekstraktu mleko owocowe. Składniki te wzmocnienia funkcji pęcherza moczowego, stymulując wytwarzanie żółci i mogą, z czasem, pomóc w detoksykacji, podczas gdy zwiększenie wytrzymałości wątroby. Super Milk Thistle jest często zalecane u pacjentów, którzy mają choroby wątroby, w tym marskość wątroby i zapalenia wątroby typu B lub C, jak w przypadku wszystkich suplementów, skuteczność ostropestu nie został potwierdzony przez Food and Drug Administration, i istnieje szansa, reakcji alergicznej i działania niepożądane związane ze suplementu.

Pro: Chroni wątrobę i nerki przed uszkodzeniami

Super Milk Thistle zarządza dużą dawkę sylimaryny do systemu. Sylimaryna wiadomo, że zwiększa wytrzymałość warstwy zewnętrznej w wątrobie i nerkach. Z zewnętrznej warstwy wątroby wzmocnionej, może stać się trudniejsze dla alkoholu i narkotyków, aby przenikać, zapobiegania szkodom i blizny, które mogą prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych, w tym niewydolność nerek i marskość wątroby.

Pro: Pomoc z detoksykacji

Super Milk Thistle również może stymulować produkcję żółci w organizmie. Zwiększona produkcja żółci kopie wątrobę na wysokich obrotach, co pozwala na znacznie szybsze przetwarzanie toksyn, takich jak narkotyki i alkohol. Detoksykacji systemów ustrojowych może trawienie i zwiększyć energię. Dla osób, które chcą szybko detoksykacji, stymulacja żółć Super ostropestu może być bardzo pomocne.

Pro: Super Ostropest ma właściwości przeciwutleniające

Super Ostropest należy do grupy substancji organicznych, który wykazuje właściwości antyoksydacyjne. Antyoksydanty mają wiele korzyści, gdy w połączeniu ze zdrową dietą i ćwiczeniami. Przeciwutleniacze, takie jak ostropestu chroni organizm przed rakiem, chorobami serca i udaru mózgu oczyszczania organizmu wolnych rodników. Lewe niekontrolowana, wolne rodniki mogą powodować długoterminowe uszkodzenia ciała w strukturze komórkowej.

Con: ostropestu Side Effects

Super Milk Thistle dostarcza dużą dawkę sylimaryny do układu, co może powodować skutki uboczne. Choć skutki uboczne różnią się, bóle głowy, drażliwość, rozstrój żołądka i biegunka były związane z regularnie biorąc Super ostropestu jako dodatek. Występowanie tych objawów i nasilenia zależy od poziomu twojego ciała i tolerancji.

Con: Milk Thistle nie Conatain właściwości antywirusowe

Super Milk Thistle często zaleca się dla pacjentów mających wirusowe zapalenie wątroby typu B lub C. Jednakże ostropestu nie może być stosowany jako jedyne leczenie tej choroby. Podczas Super Milk Thistle może pomóc pomoc z lepszych funkcji wątroby, nie może być stosowany jako substytut leczenia receptę i opieki lekarskiej u pacjentów z zapaleniem wątroby typu B lub C.

Rak trzustki Alternatywne zabiegi

Wraz z pojawieniem się nowych technologii, aby leczyć choroby, takie jak rak, przyjdź nowych metod alternatywnych metod leczenia, w których tradycyjne leki i hospitalizacja nie są wykorzystywane. Pacjenci z chorobą nowotworową, którzy w obliczu niepewnej wyleczenie z choroby kolei do alternatywnych metod leczenia. Zabiegi te często pomagają rozwiązać pierwsze objawy choroby.

Zabiegi alternatywne

Alternatywna medycyna rozwinęła się do tego stopnia, że ​​ma szeroki zakres podejść, które mogą przyczynić się do poprawy stanu zdrowia danej osoby i leczenia choroby. Takie leczenie nie są uważane za posiadające podstawową rolę w środowisku medycznym, gdyż nie stosuje się standardowe metody leczenia. Dlatego, alternatywne metody leczenia nie powinno być traktowane ani stosowany jako substytut, ale raczej uzupełnienie tradycyjnej medycyny. Medycyna alternatywna często obejmuje gabinet masażu, akupunktura, homeopatia, hipnoza, lub diety, między innymi.

Terapia enzymatyczna

Enzymy są czasami stosowane w leczeniu raka, ponieważ pomagają wystawiać antygenów na komórkach nowotworowych, które wspomagają system odpornościowy w identyfikacji i niszczenia obcych komórek. Maski fibryny tożsamości komórek rakowych, co czyni, że trudno zidentyfikować komórki ciała obce i szkodliwe. Ten rodzaj terapii wykorzystuje enzymy trzustkowe, które pomogą stymulować komórki nowotworowe i ostatecznie ich zniszczyć. Dr Nicholas Gonzalez, Nowego Jorku, twierdzi, że wykorzystał terapię enzymatyczną i pomógł 81 procent jego pacjentów przetrwać dłużej niż przewidywano.

Akupunktura

Tradycyjna medycyna chińska istnieje już od dłuższego czasu i jest uważany za jednego z najbardziej popularnych typów alternatywnego leczenia różnych powikłań i chorób. Akupunktura jest taka terapia. Używa cienkich igieł, które są wstawione w określonych punktach (znane jako punkty nacisku) w organizmie reguluje istotną przepływ energii w organizmie. W przypadku raka trzustki, akupunktura jest stosowana, aby zmniejszyć ból odczuwany przez pacjenta.

Gonzalez Schemat

Według National Cancer Institute, inne alternatywne leczenie raka jest schemat Gonzalez, w którym jest równa role witamin, minerałów, enzymów i czynników dietetycznych. Jest to schemat przeznaczony dla pacjentów z zaawansowanym rakiem trzustki. Schemat zwalcza raka poprzez wyeliminowanie toksyny rakotwórczych, równoważenie układ nerwowy, jak również inne istotne funkcje ciała i utrzymywanie układu odpornościowego.

Masaże lecznicze

W celu zmniejszenia naprężenia spowodowane rakiem masażu jest podawany jako uzupełnienie istniejących sposobów leczenia raka trzustki. Masaż wykonywany jest w celu poprawy krążenia krwi w organizmie, jak również zmniejszyć obrzęk i poprawić relaksację. Może to również poprawa ogólnego dobrego samopoczucia pacjenta.

Terapeutyczne dotykowy

Terapeutyczne dotykowy używa rąk i energię organizmu, aby pomóc w procesie leczenia. Terapia ta opiera się na założeniu, że ludzie są formą energii. Uważa się, że z chorobą jest brak równowagi w naturalnej energii organizmu. Takie adresy terapii tego problemu i jest zazwyczaj wykonywany przez lekarza trzymając ręce 2 do 4 cali od ciała pacjenta (pacjent jest w ubraniu) i zaczyna przesuwając je od stóp do głów, a następnie do przodu i do tyłu. Według badań, ta forma terapii sprzyja relaksowi, a także poprawia samopoczucie pacjenta i poczucie komfortu. Jest również udowodnione, aby zmienić postrzeganie bólu i zmniejszyć lęk.

Co to jest Santyl Maść?

Co to jest Santyl Maść?


Santyl jest marką dla maści kolagenazy. To lek na receptę stosowany jest w celu leczenia wrzodów skóry i oparzeń. Kolagenaza jest enzymem, który działa poprzez rozdzielanie i usunięcie martwych tkanek i skóry.

Funkcja

Według strony internetowej Santyl, to Food and Drug Administration (FDA) zatwierdziła maść jest aktywna terapia enzymatyczna, że ​​systematycznie usuwa tkankę z ran umiera. Santyl czyści łóżko rany z maleńką resztek komórkowych, dzięki czemu tkanka zdrowa rośnie. Lek ten jest odpowiedni do stosowania w początkowej fazie usuwania uszkodzonego, zainfekowany, martwą tkankę lub po chirurgicznym usunięciu tkanki.

Skutki uboczne

Według WebMD, skutki uboczne Santyl maści obejmują ból lub pieczenie w obszarze zagrożonym i podrażnienie tymczasowy lub zaczerwienienie skóry wokół obszaru. Reakcja alergiczna na Santyl jest rzadkie, jednak uzasadnione jest pomoc lekarska dla rozwijającego się wysypka, zawroty głowy, trudności w oddychaniu, obrzęk lub swędzenie twarzy, gardła lub języka.

Ostrzeżenia

Nie stosować Santyl gołymi palcami i dokładnie umyć ręce po aplikacji. Stosuje się tylko do obszaru dotkniętego i powstrzymać się od coraz leki na otaczający skórę. Nie daj się maść w oczach lub wokół oczu. Produkty skóry zawierające metale ciężkie mogą zmniejszyć efekt Santyl.

Cure raka piersi z przerzutami

Rak piersi z przerzutami jest zaawansowanym stadium choroby, gdy komórki rakowe nie są już zawarte w tkance piersi. To rozprzestrzeniać się do innych obszarów ciała, takich jak kości, płuc, wątroby lub nawet mózgu. Z każdego etapu rozwoju raka sutka, opcje leczenia stają się coraz bardziej ograniczone, jak w przypadku przerzutów raka piersi. Chociaż mniej zabiegów są dostępne terapie nadal obejmują niektóre z bardziej popularnych podejść do opieki, takich jak leczenie hormonalne, leków stosowanych w chemioterapii, promieniowania, a nawet chirurgii.

Hormonalna terapia

Przerzutowego raka piersi, pierwszą linią leczenia jest często stosowanie terapii hormonalnej. Z tej formy leczenia, seria syntetycznych hormonów i / lub leki podawane są do blokowania produkcji niektórych hormonów, a tym samym zmiany poziomu hormonów w organizmie. To może spowolnić, a nawet zatrzymać postęp nieprawidłowych komórek. Czasami stosuje się terapię hormonalną z przeciwciałem monoklonalnym, które wiąże się z komórek rakowych, zatrzymując przerzutów i poprawiając stopień przeżycia z tym stadium raka.

Chemoterapia

Jeśli terapia hormonalna nie przynosi oczekiwanych rezultatów, lekarz może rozpocząć się w trakcie chemioterapii, albo zabić pozostałych komórek nowotworowych, zmniejszenie się guzów złośliwych lub nowej linii obrony przed chorobą. Podobnie jak wszelkie formy chemioterapii serii leków przeciwrakowych są podawane do krwiobiegu uszkodzić nieprawidłowych komórek na zatrzymanie ich podziału. Podczas chemioterapii jest często stosowana w połączeniu z terapii hormonalnej, zwłaszcza gdy mamy do czynienia z rakiem piersi z przerzutami, lekarz może zdecydować, aby rozpocząć się na chemioterapię, zanim inne terapie są stosowane w leczeniu tej choroby.

Terapia enzymatyczna

Zamiast hormonoterapii i chemioterapii, może trzeba przejść przez terapię enzymu. Inhibitory kinazy tyrozynowej są najczęściej w tym etapie choroby, gdyż utrudniają komunikacji i wzrost komórek nowotworowych związanych z rakiem piersi. Zazwyczaj jest to w połączeniu z innymi lekami przeciwnowotworowymi, takimi jak kapecytabiny i lapatynibu, w celu zwiększenia skuteczności inhibitorów kinazy.

Radioterapia

Jeśli te formy leczenia nie do leczenia choroby, lekarz może zwrócić się do form paliatywnej terapii, aby pomóc złagodzić objawy związane z rakiem, zwłaszcza bólu. Radioterapia jest jedną z najbardziej powszechnych sposoby postępowania, w których wiązki zewnętrzne są ukierunkowane na dotknięte obszary ciała w celu zmniejszenia wielkości guzów i zmniejszyć nieprzyjemne objawy. Może to nastąpić operacja w celu usunięcia pozostałych komórek nowotworowych. Choć takie podejście rzadko "leczy" raka, może przejść długą drogę do poprawy jakości życia.

Badania kliniczne

Stamtąd można znaleźć sobie kandydata na badaniu klinicznym. Badania kliniczne na ogół łączą nowe i / lub długotrwałe terapii i procedur, takich jak chemioterapia, radioterapia, leczenie hormonalne i chirurgii, że może lepiej walczyć przeciwko tym etapie raka piersi. Jak w przypadku każdego rodzaju badania klinicznego, dostępne terapie i procedury różnią się, więc zwrócić się do lekarza, jeśli jesteś zainteresowany próbuje z tej formy leczenia.

Marki z ostropestu plamistego

Marki z ostropestu plamistego


Ostropest jest herb, który jest używany do ochrony i leczyć wątrobę. Do tej pory badania na ludziach zioła były jednoznaczne, ale zachęcające. Aktywny składnik mleka ostu jest substancja o nazwie sylimaryny. Podobnie jak wszystkie zioła, ostropest może się różnić w siłę, co ważne, aby wybrać wiarygodnego marki. Aby uzyskać najlepsze wyniki, ostropestu powinny być standaryzowane zawierać 70 do 80 procent sylimarynę.

Droga Natury

Natury Droga sprzedaje dwa rodzaje mleka kapsułki ostu: regularne ostropestu i Thisilyn Milk Thistle Extract. Oba produkty są standaryzowane do 80 procent sylimaryny, ale natury Droga twierdzi, że wyciąg z ostropestu w Thisilyn łatwiej podziale przez organizm i dlatego bardziej efektywna.

Jarrow Formulas

Jarrow Formuły sprzedaje oset znormalizowane mleko kapsułki zawierają 80 procent sylimarynę. Każda kapsułka zawiera 150 miligramów zioła. Zakład produkcyjny Jarrow jest certyfikat GMP. GMP oznacza "Dobrej Praktyki Produkcyjnej" i certyfikacji oznacza, że ​​innej firmy, NSF International, kontroluje zakład, aby potwierdzić, że procedury produkcyjne spełniają standardy GMP.

TERAZ przekąski

NOW Foods sprzedaje kapsułek ostropestu, że nie są standaryzowane. Każda kapsułka zawiera 150 mg ekstraktu z ostropestu i 350 miligramów kurkumy przyprawy, która obecnie utrzymuje, wzmacnia działanie ostropestu. Zalecana porcja to dwie kapsułki.

Gaia Zioła

Gaia Zioła sprzedaje dwa rodzaje płynnego ekstraktu z ostropestu: regularne i niskim alkoholu. Oni również sprzedaż płynnego nalewkę o nazwie "Milk Thistle Żółty Dock Najwyższy", który zawiera ostropestu, żółty dok, korzeń łopianu, echinacea, sarsaparilla i Oregon winogron. Dodatkowo, sprzedają mleko ostro kapsułki wypełnione cieczą.

Terapia enzymatyczna

Enzymatycznej terapii sprzedaje cztery różne produkty ostropestu. Każda kapsułka Ostropest wystarczy zawiera 150 mg ekstraktu z ostropestu, zawiera znormalizowane do 80 procent sylimarynę. Super Milk Thistle jest rzeczywiście mieszanka ziół: każda kapsułka zawiera 100 miligramów ostropestu standaryzowany do 80 procent sylimaryny, plus karczocha, korzeń mniszka lekarskiego i lukrecji. Milk Thistle X to kolejna mieszanka tych ziół. Zawiera 150 mg standaryzowanego wyciągu z ostropestu w kapsułce plus mniszka lekarskiego, karczocha i lukrecji. Sylibina zaawansowane zawiera Sylibina, składnika sylimaryny, wyciągiem z ostropestu i związany z soi w procesie, który twierdzi firma zwiększa wchłanianie. Wszystkie produkty enzymatycznej terapii są testowane w laboratorium w celu zapewnienia czystości i potencji.

Swanson Health Products

Swanson Health Products sprzedaje wiele produktów mleka ostu. Firmy Full Spectrum Ostropest zawiera 500 miligramów unstandardized zioła w kapsułce, podczas gdy zwykły produkt Ostropest łączy 250 miligramów standaryzowanego wyciągu z ostropestu zawierającego 80 procent sylimarynę z 250 miligramów unstandardized zioła. Kapsułki Siliphos ostropestu zawierają Sylibina, uważa się za najsilniejszy składnikiem sylimaryny, w połączeniu ze związkami, soi, aby łatwiej wchłaniane przez organizm. Firma sprzedaje również ostropestu w formie nalewki, a także w połączeniu z innymi ziołami.

Włókniaka Kurczenie

Mięśniaki macicy, powszechnie określane po prostu jako mięśniaków, to nowotwory łagodne przerosty lub powstających w ścianie macicy. Mogą mieć wielkość w zakresie od mniej niż cala do, w skrajnych przypadkach, duże jak koszykówki. Istnieje kilka zabiegów, aby zachęcić skurcz mięśniaków, począwszy od bezpiecznego i minimalnie inwazyjne do dużych operacji, takich jak histerektomii, czyli usunięcia macicy.

Mięśniaki macicy embolizacja

W porównaniu do operacji, embolizacja Mięśniaki macicy (UFE) jest stosunkowo bezpieczna i nieinwazyjna procedura kurczy nowotworów. Podczas UFE, cewnik do tętnicy zaopatrującej mięśniaka. Gdy ta tętnica jest zablokowany przepływ krwi do mięśniaków jest zmniejszona i mięśniaki zmniejsza wielkość.

Usunięcie macicy

Histerektomia, usunięcie macicy poprzez chirurgii, jest tylko stałe lekarstwo na mięśniaki macicy. Histerektomia zazwyczaj prowadzi się w jednym z dwóch sposobów: albo macicy usunięto przez pochwę lub przez podbrzusza, z co wymaga najwięcej czasu regeneracji.

Myomectomy

Chirurgicznie podobny do histerektomii, myomectomy ma na celu usunięcie z łatwością osiągnęły mięśniaków. Myomectomies pozwolić kobietom kontynuować rodzenia dzieci, ale nie zapobiec wystąpieniu przyszłych mięśniaków.

Terapia enzymatyczna

Leki, takie jak Serracor-NK, żądania, aby zmniejszyć poprzez leczenie mięśniaków enzymu, w którym aktywny enzym wiąże się ze mięśniaków i rozpuszcza się je tak, mogą one być usunięte z ciała na zasadzie potu lub odpady. Przed zastosowaniem leku, aby zmniejszyć swoje mięśniaki Proszę skonsultować się z lekarzem.

Dieta anty-mięśniaków

O niskiej zawartości tłuszczu, dieta bogata błonnik pomaga zrównoważyć wysoki poziom estrogenów, które mogą przyczynić się do mięśniaków tworzenia. Świeże owoce, warzywa i nabiał może również przyczynić się do dobrego zdrowia reprodukcyjnego.

Co to jest enzymatyczna terapia?

Organizm ludzki potrzebuje enzymy dla niemal każdej funkcji. Ciało produkuje enzymy do ułatwienia trawienia, wchłaniania substancji odżywczych, utrzymanie zrównoważonego metabolizmu, i zachęcić eliminacji. Enzym uzupełnienie terapii w organizmie naturalną produkcję enzymów.

Historia

W 1902 roku, szkocki embriolog John Beard odkryli rolę, jaką odgrywają w enzymy trzustkowe pomagając embrionu ludzkiego do walki z rakiem. Ponad dwie dekady później, dr Edward Howell wprowadził terapię enzymu trawiennego do Stanów Zjednoczonych.

Teoria

Nasze ciała potrzebują surowców, aby pomóc uzupełnić ich zapas enzymów. Zwykle nie jemy wystarczająco dużo surowych owoców i warzyw, tworząc w ten sposób niedobór. Enzymów suplementy wypełnić pustkę i poprawić ogólny stan zdrowia.

Korzyści

Terapia enzym jest stosowany w leczeniu alergii, choroby skóry, zaburzenia trawienia, krążenia, utrata masy ciała i bóle głowy. Jest to również pomocne w zmniejszaniu zapalenia tkanki bliznowatej i wirusy.

Zastosowania

Według Physicians pulpitu Reference, nie ma konkretnego lekarza, który specjalizuje się w terapii enzymatycznej. Jest stosowany w tradycyjnej i medycyny alternatywnej.

Ostrzeżenie

US Food and Drug Administration ostrzega, że ​​połączenie suplementów, mieszając je z lekami, lub korzystania z nich w miejscu wyznaczonym leku może prowadzić do szkodliwych następstw.

Enzymatyczna terapia Od Cherry Fruit Extract

Wiśnie są małe, mięsiste owoce (zazwyczaj czerwone lub czarne, w kolorze), które zawierają twardy kamień lub dół. Są one związane z rodziny Rosaceae, która zawiera migdały, brzoskwinie, morele i śliwki. Wiśnie mogą być spożywane świeże lub wykorzystywane w preparatach kulinarnych. Według health.learninginfo.org, wiśnie są niską zawartość tłuszczów nasyconych i sodu oraz wysoka w błonnik i przeciwutleniacze. Wykazują one również właściwości anty-zapalne. Dlatego, wiśnie, uzyskując szereg korzyści dla zdrowia, wyciągi z wiśni są często stosowane jako leczenie enzymatyczne w celu rozwiązania licznych problemów zdrowotnych.

Wiśnie na zwyrodnieniowych Relief

Choroba zwyrodnieniowa stawów może być wyniszczające i bolesne, ale ostatnie badania pokazują, że wiśnie mogą przynieść ulgę. Według badań przeprowadzonych na Baylor Research Institute, zgłoszonych przez sciencedaily.com uczestnicy odnotowano znaczącą poprawę w bólu i funkcji miały wpływ stawów po zażyciu pigułki cherry tart przez osiem tygodni. Dr Jan Kusz, reumatologa i wiodącym badaczem w tym badaniu, zaleca biorąc CherryFlex, wykonane z ziemia Montgomery tart wiśni.

Wiśnie i Dna Relief

Dnę, inne formy zapalenia stawów, często wiąże się z nagłych, ciężkich ataków ból, zaczerwienienie i bolesność stawów, w szczególności na podstawie dużego palca. Zgodnie z Mayo Clinic, wiśnie mogą obniżyć poziom kwasu moczowego, głównym czynnikiem przyczyniającym się do dna. Mayo Clinic proponuje dodanie wiśnie i inne owoce w kolorze ciemnego, takich jak jeżyny, jagody, maliny i fioletowych winogron, do swojej diety.

Właściwości przeciwutleniające Wiśnie

Zgodnie z grudnia 2004 roku, numer "Journal of biomedycyny i biotechnologii", wiśnie zawierają znaczne ilości antocyjanów, silnych antyoksydantów odpowiedzialnych za kolorowych pigmentów w owocach i warzywach. W sprawozdaniu stwierdza ponadto, że antocyjanów w wiśni wywierają silny przeciwutleniacz i działania przeciwzapalne hamują rozwój nowotworu u myszy i wzrost ludzkich komórek raka jelita grubego.

Wiśnie antocyjany, które zapewniają przechwytywanie szkodliwe wolne rodniki i zapobiega uszkodzeniom komórek. Muraleedaran Nair, główny badacz projektu wiśni wyodrębnienia różnych składników wiśni na Michigan State University, akcja jego stwierdzenie: "wiśnie Dwadzieścia dostarczyć 25 miligramów antocyjany, które pomagają zamknąć enzymy, które powodują stan zapalny w pierwszym miejscu, więc wiśnie można zapobiegać i leczyć wiele rodzajów bólu. " On dalej dodaje, że anthoycanins chroni ściany tętnicy z buildup płytki i chorób serca, robi lepiej niż witaminy C i E.

Wyciąg z wiśni

Wykorzystać liczne enzymatyczne działanie owocu wiśni, to wiśnie w diecie na bieżąco. Można również znaleźć suplementy ekstrakt wiśni w sklepach internetowych sklepach zdrowia lub zdrowia. Postępuj zgodnie z instrukcjami co do dawkowania, i zawsze przed podjęciem jakichkolwiek suplementów, skonsultować się z lekarzem.

Terapia enzymów trawiennych

Bardzo wielu ludzi dziś cierpi z problemami trawiennymi. Znaczną część winy leży na przetworzonej żywności w wielu dietach. Dodatków, konserwantów i genetycznie modyfikowanej żywności są spożywane codziennie i okazały żołądki do niebezpiecznych Hallows. Wykorzystując enzym trawienny terapii może pomóc.

Znaczenie

Spożywanie diety, który zawiera wiele naturalnych, surowców i żywności nieprzetworzonej jest jeden sposób, aby traktować wrażliwą i uciążliwy system trawienny. Chemikalia niszczą enzymów w wielu produktach spożywczych. Enzymów suplementy pomóc wypełnić pustkę. Główne enzymy trawienne są proteazy, amylazy i lipazy. Wszystkie trzy pomóc rozbić białka, węglowodanów i tłuszczów w żywności.

Funkcja

Enzymy pozwalają organizmu do wchłaniania substancji odżywczych z pokarmów spożywanych. Przenoszą tlen do komórek i tkanek organizmu, i pomóc oczyścić wątrobę i żołądek odpadów i produktów ubocznych.

Efekty

Rzucili żywieniowe, niekompletna żucia i złe nawyki żywieniowe przyczyniają się do niedostatecznego wchłaniania spożywanych. Aktywność enzymatyczną rozpoczyna się w jamie ustnej z gumy, a następnie żołądka i trzustki przejąć. Bez odpowiedniej aktywności enzymów, trawienie nie może być pełna, a wielu przewlekłych chorób wynik.

Zastosowania

Trawienne suplementy enzymów pomóc trawienia, niestrawność, zgaga, gaz, wzdęcia, biegunki i zaparcia. Terapia enzym jest stosowany w leczeniu choroby Crohna, zapalenia jelita grubego i zespołem nadwrażliwości jelita grubego.

Korzyści

Biorąc enzymów trawiennych pomaga kontrolować kwasów w żołądku i oddziałach poza szkodliwe bakterie z uszkodzenia przewodu pokarmowego. Suplementy enzymów różnią się siłą i dawkowania. Wiele z nich jest gluten, soja i nabiału, bez wypełniaczy. Enzymy papai są do żucia.

Potencjał

Trawienne suplementy enzymów nie tylko pomóc w trawieniu, ale również pomóc w problemach krążenia, zapalenie stawów, choroby skóry i kontroli wagi.

La terapia delle lesioni della spalla

La terapia per le lesioni della spalla è di diminuire il dolore e aumentare la gamma di movimento in spalla. Aumentare la flessibilità della spalla vi aiuterà a tornare a svolgere le attività quotidiane in maniera confortevole. Coerenza e diligenza nel fare questi esercizi una parte della vostra routine quotidiana sono le chiavi del successo per riconquistare pieno uso della vostra spalla.

Esercizi isometrici

Fare un estensione spalla. In piedi con la schiena contro il muro, le braccia lungo i fianchi. Tenere i gomiti dritto come si spinge il braccio schiena contro il muro. Mantenete la posizione per alcuni secondi. Relax. Ripeti.

Eseguire una rotazione interna della spalla. Stare in un telaio della porta o in un angolo di un muro. Posizionare il braccio debole contro il muro dietro l'angolo. Piegare il gomito a 90 gradi. Spingere delicatamente il braccio contro il muro. Tenere premuto per 5 secondi, secondo l'American Academy of Orthopedic Surgeons, poi rilassatevi. Ripetete l'esercizio 10 volte un altro.

Fare un di adduzione spalla. Sedersi su una sedia azienda. Mettere un piccolo cuscino sotto il braccio debole, tenendolo contro il vostro corpo. Tirate il braccio superiore in contro il cuscino. Mantenete la posizione per 5 secondi. Relax. Ripeti. Fate questa sessione 3 volte al giorno.

Eseguire un abduzione della spalla. Sedetevi in ​​poltrona azienda. Spingere il braccio contro la parte posteriore di una poltrona o di altra sedia pesante. Mantenete la posizione per 5 secondi. Relax. Ripeti.

Esercizio Prone

Eseguire Esercizio di un Codman. Lie a faccia in giù su una superficie piana, ad esempio un divano o un letto, lasciando il braccio debole penda dal bordo. Secondo Nismat.org, rilassare la spalla, mano e del braccio. Come la scapola si rilassa, lascia lentamente cadere giù. Delicatamente e lentamente oscillare il braccio avanti e indietro. Utilizzare solo il braccio e muscoli della spalla, non i muscoli del collo. Altalena per 15 secondi per iniziare. Relax. Ripeti.

In piedi Esercizi

Fare un esercizio di walk-up. In piedi accanto a un muro. Secondo l'American Academy of Orthopedic Surgeons, mantenendo il gomito dritto come dolcemente e lentamente con le dita a "strisciare" il muro, per quanto possibile. Tenere. Ritorno alla posizione originale. Ripeti. Fare questo 3 volte al giorno. Questo esercizio può essere fatto utilizzando una porta al posto del muro.

Fare un pendolo in piedi. Come un esercizio che coinvolge terapia per lesioni della spalla, questa manovra si ha in piedi e aggrappandosi a una sedia ferma con il braccio noninjured. Piegarsi in avanti in vita. Per proteggere la schiena, Nismat.org consiglia di piegare le ginocchia. Rilassate il braccio debole e lasciarlo zoppicare. Mentre vi rilassate la scapola, si cadrà giù. Iniziare a oscillare delicatamente il braccio ferito mentre formando piccoli cerchi. Fate questo per circa 30 secondi. Tornare alla posizione eretta. Relax. Ripeti. Aumentare l'intensità come si guadagna il comfort.

Sindrome femorale Patella e Terapia Fisica

Patella Sindrome femorale --- noto in medicina come sindrome del dolore femoro-rotulea --- di solito comporta la terapia fisica che coinvolge vari esercizi che rafforzano i muscoli delle gambe circostanti al fine di stabilizzare la rotula. Mentre i medici non hanno individuato la causa esatta del dolore femoro-rotuleo, si ritiene essere correlato al modo in cui la rotula, o rotula, si muove sul solco del femore, o femore.

Definizione

La sindrome femorale Patella è una condizione caratterizzata da rotula sia un debole o ruvida sulla superficie della cartilagine della rotula, secondo il ginocchio Florida e Orthopedic Center. Coinvolge sia la vostra rotula (rotula) e il vostro femore (femore). La sindrome è stata conosciuta come il ginocchio o il cruscotto ginocchio del corridore. Poiché la rotula si sposta continuamente in una direzione su e giù, così come inclinazione e rotazione, ci sono vari punti di contatto tra il femore e la rotula. Ecco perché la sindrome è considerata una ferita di overuse, secondo la University of Washington medico Mark S. Juhn, medico di osteopatia presso l'Università di Washington School of Medicine.

Il contatto fasi successive basato su queste aree e il disallineamento della rotula è più che probabile che la ragione per la sindrome del femore rotula. In termini medici, è la sindrome del dolore femoro-rotulea.

Rafforzamento Esercizi

Eseguire isometrici. Durante la seduta, si alternano tra stringendo i muscoli della coscia (quadricipite), i muscoli del polpaccio e dei glutei. Tenere ciascuno per un conteggio di 10 Relax. Ripeti.

Un altro isometrica, da bigkneepain.com, comporta seduto su una sedia e si estende entrambe le gambe. Toccare i talloni al pavimento. Stringere i muscoli della coscia. Tenere. Relax. Fare 10 ripetizioni. Fate questo per tutto il giorno, se lo si desidera.

Fare un rilancio gamba tesa. Nismat.org suggerisce: Sdraiatevi sulla schiena su una superficie piana e stabile. Piegate il ginocchio sano per stabilizzare la schiena. Stringere il quadricipite della gamba ferita, mantenendo la gamba dritta. Sollevare la gamba allo stesso livello del ginocchio piegato. Questo dovrebbe essere di circa 30 gradi. Tenere. Tornare alla posizione originale. Ripeti. Fate tre serie da 15 ripetizioni.

Fare una flessione dell'anca. Sedersi sul bordo di una sedia o un tavolo. Tenere la schiena dritta e il tuo piegato ginocchio sano. Sollevare il ginocchio debole verso il soffitto. Tenere. Tornare alla posizione originale. Non piegarsi in avanti o indietro durante questo esercizio, secondo Nismat.org. Fate questo esercizio in tre serie da 15 ripetizioni.

Rafforzare i femorali. Mentre seduto in una sedia con le ruote (come una sedia da ufficio), tirati per la stanza con la gamba ferita. Tenere la gamba sana da terra.

Esercizi di stretching

Allungare i vostri muscoli posteriori della coscia. Sedetevi su una superficie stabile con la dritta gamba ferita. Piegare delicatamente in avanti dalla vita nel tentativo di toccare le dita dei piedi, dice Nismat.org. Tenere la schiena dritta. Mantenete la posizione per 30 secondi. Ripetere il tratto cinque volte. A seconda della vostra preferenza, è possibile mantenere il dritto gamba sana o piegato.

Fare quadricipite di stretching. Dice Nismat.org: Mentre in piedi, tenere la parte posteriore di una sedia ditta. Sollevare la gamba ferita e portare il tallone in alto verso i glutei. Usa la tua mano per afferrare la caviglia. Tirare il tallone più vicino al vostro corpo fino a sentire il tratto. Mantenete la posizione per 30 secondi. Non inarcare la schiena. Tenere le ginocchia vicine tra loro. Tornare alla posizione originale. Ripeti.