adcov.com

tenuate lek

Jak kupić Tenuate Dospan

Tenuate Dospan jest recepta diet pill, który skutecznie tłumi apetyt, dzięki czemu zużywają mniej kalorii. Znany również z nazwy rodzajowej, dietylopropion, lek ten jest stymulantem, który działa na ośrodkowy układ nerwowy. Lekarze zazwyczaj przepisać go do krótkotrwałego stosowania w leczeniu dla osób otyłych, a jako część ogólnego planu, aby schudnąć z dietą i ćwiczeniami. Czytaj dalej sposobów, które można kupić Tenuate Dospan.

Instrukcje

1 Ustaw się na spotkanie z lekarzem. Musisz mieć badania lekarskie i recepty od lekarza podstawowej opieki zdrowotnej lub innego licencjonowanego lekarza w celu uzyskania Tenuate Dospan. Lekarz daje szczegółowe instrukcje jak przyjmować tego leku, i wyjaśnić wszelkie możliwe objawy niepożądane. Pamiętaj, aby powiedzieć jej, jeśli wcześniej miał jakieś reakcje alergiczne na leki odchudzających.

2 Kup Tenuate Dospan bezpośrednio z lekarzem, jeśli sprzedaje go. Niektórzy lekarze odstąpić ten lek z urzędu, a nie daje recepty wziąć się do apteki. Jeśli lekarz nie sprzedaje ten lek bezpośrednio, może on być w stanie dać próbkę na początek podczas oczekiwania na dostawę wysyłkową, jeśli wybierzesz tę opcję.

3 Aby zamówić Tenuate Dospan online, wybierz renomowanych apteki on-line, takie jak Costco.com. Przy zakupie w Internecie, niektóre leki są znacznie tańsze. Witryn on-line często oferują ceny promocyjne; ale muszą przestrzegać zasad i przepisów państwowych, więc upewnij się, że apteka wyboru jest licencjonowane i legalne. Na przykład, aptek prawne wymaga lekarza, na e-mail lub przesłać receptę na ich stronie w celu potwierdzenia zamówienia. Idź do pharmacychecker.com dostać weryfikacji apteki on-line do apteki wybrać, a także porównać ceny leków na receptę.
Aby zapewnić apteki jest uzasadniony, upewnij się, jej dane kontaktowe są dostępne na stronie internetowej, w tym obsługi klienta numer telefonu, aktualny adres, oraz adres fizyczny, oddziału lądowego witryny.
Zamówić leki z katalogu apteki on-line za pomocą dawkowania i ilości informacji na receptę od lekarza. Jeśli nie możesz przeczytać, co napisał lekarz, zadzwoń do biura i zapytać. Większość aptek on-line wymagają karty kredytowej, mimo że niektóre zaakceptuje sprawdzania numeru konta z numerem routingu do obciążania konta bezpośrednio. Legalnych aptek on-line akceptuje również większość planów ubezpieczeniowych.
W przypadku zakupu leków z Kanady, aby zapisać więcej pieniędzy, może to potrwać dłużej, aby otrzymać swoje zamówienie. Przepisy w Kanadzie dotyczące wszystkich leków są surowe i produkty muszą przejść rygorystyczne środki kontroli jakości, więc produkty są bezpieczne.

4 Kup Tenuate Dospan z lokalnej apteki, takich jak Wal-Mart, Target, lub K-Mart; Te krajowe aptek zwykle oferują niższe ceny niż inne receptę prywatnych aptek.

Jak kupić Tenuate Online

Tenuate jest tłumiące apetyt lek stosowany głównie w leczeniu osób cierpiących na otyłość. Tenuate jest odpowiedni dla ciebie, gdy używany w połączeniu z ćwiczeń i dopiero po lekarz daje recepty na to. Jeśli masz jeszcze zobaczyć lekarza o Tenuate, to najlepiej poczekać, jak lekarz może powiedzieć właściwą dawkę wziąć codziennie. Poniżej wymienione są sposoby na zakup leków w Internecie.

Instrukcje

1 Odwiedź aptek. Miejsca takie jak drugstore.com i cvs.com Verified Internet Pharmacy są Praktyka Witryny (VIPPS), które pozwalają zamówić receptę online i mieć go mailem lub odebrać w określonej lokalizacji. Należy sprawdzić na etykiecie VIPPS na dole strony, aby zapewnić otrzymujesz bezpieczne leki.

2 Poczta receptę do apteki. W celu korzystania z aptek, należy założyć konto, zanim mailing recepty papieru. Dla szybszego procesu, można także faksem receptę do apteki lub mieć lekarz nazywają go.

3 Przenieś swoje recepty. Jeśli masz receptę na inną aptekę, możesz przenieść go do aptek. Apteka zadzwoni aktualną jeden, aby otrzymać receptę informacji. Po otrzymaniu informacji, na ogół czas wysyłki wynosi 9 do 12 dni.

Wskazówki:

  • Zapisz się na "Auto Prescription Refill" mieć swoje leki wysłane bez zmiany kolejności.
  • Nie zamawiaj z witryny, które nie mają etykietę VIPPS na miejscu.

Informacja dla Tenuate przepisując

Tenuate jest dostępny jedynie na receptę lek. Tenuate jest klasyfikowany jako sympatykomimetyczne aminy, podobne do amfetaminy. Tenuate jest przepisywany jako dodatek krótkoterminowej w leczeniu otyłości.

Funkcja

Tenuate działa stymulują ośrodkowy układ nerwowy. Powoduje to tętno i ciśnienie krwi, aby zwiększyć i sprawia, że ​​spadek apetytu.

Administracja

Tenuate jest brane trzy razy dziennie, na godzinę przed posiłkiem; Postać o przedłużonym uwalnianiu przyjmuje się raz dziennie w połowie rano. Tenuate jest stosowany tylko do stosowania przez okres kilku tygodni w czasie ze względu na możliwość poważnych skutków ubocznych podczas dłuższego użytkowania.

Korzyści

Tenuate pomaga pacjentom schudnąć. Jest on używany wraz z zatwierdzonym przez lekarza, o obniżonej kaloryczności diety, planu ćwiczeń i programu zmian zachowania.

Efekty

Najczęstsze działania niepożądane związane z Tenuate są niepokój, drżenie, nerwowość, niepokój, zawroty głowy, bóle głowy, bezsenność, suchość w ustach, biegunka, zaparcia, impotencję lub zmiany swojego popędu seksualnego.

Ostrzeżenie

Tenuate mogą powodować uzależnienia, jeśli jest stosowane regularnie przez dłuższe okresy czasu lub w dużych dawkach. Aby zapobiec wycofanie przy zaprzestaniu leczenia, stopniowo zmniejszać dawkę, zgodnie z zaleceniami lekarza.

Co to jest Tenuate Dospan?

Tenuate dospan jest łaknienie (lub anorektyczny) typu leków. Jest to podobne do amfetaminy. Stymuluje zarówno mózg i nerwy (ośrodkowego układu nerwowego). Funkcjonuje on podnieść ciśnienie krwi i tętno, a tym samym zmniejszyć apetyt. Tenuate dospan ma być stosowany jako suplement diety i czasowego wykonywania za pomoc osobom z nadwagą, utrata masy ciała.

Cel

Tenuate dospan jest lek utrata masy ciała, który jest przeznaczony do użycia wraz z niższej diety niskokalorycznej, regulacji zachowania i zdrowego, regularnego wykonywania rutynowych. Lek jest dla osób, które są poważnie cierpi na nadwagę i otyłość. Jest on przewidziany dla osób, które doświadczają trudności w utracie wagi poprzez dietę i ćwiczenia fizyczne. Działa poprzez hamowanie apetytu.

Biorąc Tenuate Dospan

Tenuate dospan jest doustne leki. Jest on dostępny w dwóch postaciach kapsułek i tabletek. Ogólnie ma być brane trzy razy dziennie, około godziny przed jedzeniem. Jednak lekarz danej osoby może oferować różne instrukcje. Dla ludzi, którzy mają zwyczaj jedzenia późno w nocy, późnym wieczorem dawki może być również konieczne (jeśli lekarz wskazuje tak). Jednak dawki późno w nocy często może powodować bezsenność.

Łagodne działania niepożądane

Jak w przypadku każdego leku na receptę, istnieją pewne możliwe działania niepożądane, które są związane z podjęciem Tenuate dospan. Niektóre łagodne, mniej poważne działania niepożądane to: zawroty głowy, zawroty głowy, bóle głowy, niepokój, lęk, drżenie, bezsenność, problemy trawienne, zmiany popędu płciowego, gorzki smak w ustach i suchość w ustach.

Poważne działania niepożądane

Istnieją również bardziej poważne skutki uboczne, które są czasami związane z podjęciem Tenuate dospan. Te skutki uboczne są poważne zamieszanie, czując zdezorientowany, halucynacje, nietypowego zachowania, reakcje typu alergicznego (takich jak o trudności z oddychaniem, wyrwanie się pokrzywka, twarzy, warg lub języka obrzęk i pokrzywka), zaburzenia rytmu serca, nadciśnienie i niewyraźne widzenie , Jeżeli osoba wystąpi którykolwiek z tych objawów, należy ona otrzymać pomoc medyczną w nagłych wypadkach jak najszybciej.

Interakcje

Istnieje kilka leków, które mogą powodować negatywne oddziaływanie leku, jeśli wziąć obok Tenuate dospan. Osoba nie powinna mieć Tenuate dospan gdyby podjęła (inhibitor monoaminooksydazy) MAO w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Należą fenelzynę i izokarboksazyd. Tenuate dospan może również zmniejszyć skutki Ismelin.

O Tenuate dla Weight Loss

Jest tak wiele sposobów ludzie schudnąć. Choć najczęściej jest, aby jeść prawo i ćwiczenia, które mogą być wyzwaniem dla wielu ludzi. Istnieje wiele suplementów i leków, które obecnie nie twierdzą, aby pomóc Ci schudnąć, ale Tenuate jest jednym z niewielu, który naprawdę żyje do tych roszczeń.

Środek pobudzający

Tenuate jest stymulantem. Stymuluje układ nerwowy, które następnie zwiększa ciśnienie krwi i tętno. W ten Tenuate zmniejsza apetyt, co może pomóc kontrolować apetyt. Jest sympatykomimetyczne aminy, co jest ściśle związane z amfetaminą.

Stosowanie

Tenuate jest w jednej tabletce o przedłużonym uwalnianiu lub tabletki regularnych wytrzymałości. Regularne siły Tenuate tabletkę trzy razy dziennie około godziny przed każdym posiłkiem. Rozszerzony tabletka wydanie pochodzi tylko raz dziennie. Powinien to być połykane przed śniadaniem i działa na resztę dnia. O przedłużonym uwalnianiu Tenuate tablet jest najlepszy dla tych z napiętych harmonogramów.

Odchudzanie

Jednym z największych czynników otyłości jest przejadanie się. Chorzy jeść dużo więcej niż powinny. Tenuate pomaga w hamowaniu apetytu. Powoduje to choremu poczuć pełny i stracić chęć do przejadania się. Korzystanie Tenuate sam, bez innych metod odchudzania prawdopodobnie nie pomoże. Zamiast tego, według Drugs.com, Tenuate powinny być podejmowane w połączeniu ze zdrową dietą i regularnych rutynowych ćwiczeń.

Środki ostrożności

Tenuate jest bardzo wciągająca. Im dłużej pacjent przyjmuje leki, tym trudniej może być dla niej zatrzymać. Z tego powodu większość lekarzy przepisuje go tylko do krótkotrwałego stosowania. To wciągająca zarówno fizycznie jak i psychicznie. Z tego powodu jest to niewskazane nagle przestają przyjęciu leku, ponieważ może to spowodować poważne objawy odstawienia. Osoby z uzależniających tendencji lub historii narkotyków lub nadużywanie alkoholu nie powinien brać Tenuate.

Od Tenuate podnosi ciśnienie krwi, tych, którzy już mają wysokie ciśnienie krwi nie może przyjmować tego leku. Osoby z jaskrą i miażdżycy nie może Tenuate również.

Skutki uboczne

Niektórzy pacjenci rozwijać reakcje alergiczne biorąc Tenuate. Te działania niepożądane obejmują ograniczoną drożność dróg oddechowych, problemy z oddychaniem i obrzęk twarzy, warg, języka lub gardła. Tenuate może również spowodować niezdrowo wysokie ciśnienie krwi i nieregularne bicie serca, która powoduje silne bóle głowy i zaburzenia widzenia. W niektórych skrajnych przypadkach, u pacjentów przyjmujących Tenuate również wystąpić halucynacje, splątanie i zmiany w zachowaniu. Pewne niewielkie skutki uboczne Tenuate obejmują drgawki, lęk, bezsenność i dyskomfortu jelitowego.

Jak porównać Tenuate

Jak porównać Tenuate


Tenuate, która jest marką dla dietylopropion, jest opcja krótkoterminowego leki w leczeniu otyłości. Zgodnie z Drugs.com, lek działa na ośrodkowy układ nerwowy, aby obniżyć apetyt i wzrost tętna i ciśnienia krwi. Lekarz przepisze leki oparte na zdrowie pacjenta, a jedynie na podstawie krótkoterminowych, ponieważ jest potencjalnie uzależnia. Sprawdź ceny w różnych aptekach znaleźć Tenuate w rozsądnej cenie.

Instrukcje

1 Sprawdź ceny w okolicznych tradycyjnych aptekach. Tradycyjny farmacji ma zaletę uzyskiwania leku w tym samym dniu, ale potencjalnie jest jednym z bardziej kosztownych opcji leczenia. Koszt będzie częściowo zależeć od ceny leku, który różni się w zależności od dawki i liczby tabletek, a kwota objęta osobistym ubezpieczenia, jeżeli taka występuje.

2 Poszukaj opcji internetowych. Apteki internetowe są często tańsze. Unikać aptek internetowych, które nie wymagają recepty, ponieważ Tenuate jest lek na receptę. Jeśli nic nie wyjdzie z nazwą "Tenuate" wpisz "dietylopropion," ogólna nazwa Tenuate. Poszukaj zniżek na leki, ale zwrócić uwagę na ceny wymienionych. Porównaj ceny z cenami w tradycyjnych aptekach. Upewnij się, że czynnikiem kosztów transportu i przeładunku.

3. Skontaktuj się z firmą ubezpieczeń zdrowotnych. Zapytaj, czy będzie zapłacić aptek. Nigdy nie zakładaj, firma ubezpieczeniowa zapłaci, nie pytając wcześniej. Jeśli będzie to zapłacić, dowiedzieć się odsetek obejmie przed zamówieniem Tenuate Internecie.

4 Porównaj koszty końcowe. Tradycyjna apteka daje koszt wcześniej. Apteka daje koszt bez ubezpieczenia. Jeżeli ubezpieczenie obejmuje 50 procent, to ostateczny koszt zmniejsza się o połowę.

Skutki uboczne Tenuate

Tenuate, znany również jako dietylopropion, jest przepisywany z obniżonej kaloryczności diety i ćwiczeń, aby pomóc w utracie wagi. Jeśli uważa się za otyłych i diety i regularne ćwiczenia nie działają, Tenuate może pomóc schudnąć i utrzymać ją.

Rodzaje

Istnieją dwa rodzaje tego tłumienia apetytu. Tenuate to pigułka o natychmiastowym uwalnianiu, która jest trzy razy na dobę, na godzinę przed jedzeniem. Tenuate Dospan jest kontrola wydana i tylko należy wziąć raz dziennie. Przez zmniejszenie apetytu i zwiększenie energii organizm spala, ten lek pomaga stracić na wadze, co zwiększa ryzyko wystąpienia innych problemów zdrowotnych.

Łagodne działania niepożądane

Biorąc Tenuate może wystąpić suchość w ustach, trudności w oddychaniu, zawroty głowy, wymioty, biegunka lub zaparcia.

Poważne działania niepożądane

Bardziej poważne skutki uboczne obejmują, ale nie są ograniczone do nich, zmiany w pracy serca, niekontrolowane gniewu, halucynacje i zmiany w zdolności seksualnej. Zaprzestać używania i skontaktować się z lekarzem, jeśli wystąpią zaburzenia mowy, zaburzenia widzenia, osłabienie lub zajęcia.

Interakcje

Niech twój lekarz wie, jeśli pacjent przyjmuje insulinę lub leki ciśnienie krwi, takich jak Ismelin. Leki takie jak Torazynę fenotiazyny może spowodować Tenuate nie działa prawidłowo.

Ostrzeżenia

Jak w przypadku każdego leku, Tenuate może nie być odpowiedni dla Ciebie. Skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą, jeśli objawy nasilą się lub można doświadczyć stać uciążliwe. Korzyści z Tenuate spadnie po kilku tygodniach i należy przerwać stosowanie.

Top 10 Presciption Dieta Leki

Top 10 Presciption Dieta Leki


Jeśli są znacznie nadwagę lub zmaga się z utratą masy ciała przez dłuższy okres czasu, to może nie wystarczyć, aby po prostu zmienić swoje nawyki żywieniowe i zwiększyć aktywność fizyczną. W związku z tym, lekarz może zaproponować receptę diet pill, aby pomóc w leczeniu otyłości i niektórych niebezpiecznych warunkach medycznych może spowodować. Te pigułki mogą być przepisane do krótkoterminowych lub długotrwałego stosowania, i zostało powiedziane, aby były skuteczne w połączeniu z zdrowego odżywiania i regularnych ćwiczeń.

Phentermine

Phentermine jest tłumiące apetyt, który jest powszechnie przepisywany do krótkotrwałego stosowania. Ta pigułka zmniejsza apetyt i wzmacnia poczucie bycia pełnym. Działa poprzez zwiększenie serotoniny. Jest to dość tani w porównaniu do innych rodzajów recepty pigułki diety. Częste działania niepożądane to biegunka, niepokój, bezsenność i problemy seksualne.

Meridia

Meridia jest tłumiącym apetyt, który zwiększa serotoniny, dopaminy i noradrenaliny w mózgu. Jest on przewidziany do krótkotrwałego stosowania i zalecane dla pacjentów z chorobami związanymi z otyłością, w tym nadciśnienia tętniczego i cukrzycy. Częste działania niepożądane obejmują: ból brzucha, niepokój, zawroty głowy, bóle głowy i nudności.

Xenical

Xenical działa poprzez blokowanie około 30% tłuszczu w diecie przed wchłonięciem. To może być przewidziany do krótkoterminowych lub długotrwałego użytkowania i działa najlepiej w połączeniu ze zdrową dietą. Efekty uboczne obejmują tłustej wyciek, bóle brzucha, gaz i kału pilność.

Adderall

Chociaż powszechnie stosowane w leczeniu ADD, Adderall hamuje apetyt i czasami przepisywany jako lek utrata masy ciała. Jest to amfetamina i dlatego ma potencjał, aby być wciągająca. Częste działania niepożądane to zawroty głowy, nudności i zgaga.

Bontril

Bontril jest krótkoterminowa tłumiące apetyt, że należy zdecydowanie w połączeniu ze zdrową dietą. Stwierdzono, że wielu pacjentów, którzy biorą Bontril odzyskać utraconej wagi, gdy ich przerywać. Niektórzy pacjenci mogą budować tolerancję na Bontril i częste działania niepożądane to niepokój, niepokój, suchość w ustach i zmiany popędu seksualnego.

Didrex

Didrex jest krótkoterminowa diet pill, który działa podobnie do amfetaminy i hamuje apetyt. Lęk, niepokój, bezsenność i bóle głowy są częste działania niepożądane.

Adipex-P

Adipex-P jest popularny rodzaj phentermine i pracuje naśladować adrenaliny, zwiększa tętno i zmniejsza apetyt. Efekty uboczne to biegunka, niepokój i bezsenność.

Ionamin

Ionamin jest diet pill, który jest często przepisywany pacjentom ze szczególnie słabych żołądkach. Działa podobnie do amfetaminy i mogą powodować działania niepożądane, takie jak niepokój i bezsenność.

Tenuate

Tenuate jest tłumiące apetyt, który jest przepisywany pacjentom z otyłością olbrzymią i może również pomóc pacjentom, którzy borykają się z wysokim poziomem cholesterolu, choroby serca i nadciśnienie tętnicze. Efekty uboczne to zaparcia, nudności i wymioty.

Sanorex

Sanorex obniża apetyt i jest przewidziany do krótkotrwałego stosowania. Częste działania niepożądane to: zawroty głowy, nerwowość, niepokój i problemy żołądkowe.

Ostrzeżenia

Recepta pigułki należy przyjmować tylko tak, jak z zaleceniami lekarza lub farmaceuty. Kobiety w ciąży nie powinny przyjmować tabletki odchudzające. Jeśli wystąpią jakiekolwiek objawy niepożądane, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem.

Jak schudnąć z Tenuate

Jak schudnąć z Tenuate


Tenuate jest marka diethylcathinone, znany również jako amfepramon i dietylopropion, i jest sprzedawany jako tłumienia apetytu. To działa podobnie jak inne stymulanty sympatykomimetyczne, takie jak dekstroamfetamina phentermine i sibutramina. Tenuate powoduje, że mózg do uwalniania neuroprzekaźników, takich jak dopamina, adrenaliny i noradrenaliny, które hamują apetyt.

Instrukcje

1 Użyj Tenuate przez kilka tygodni, jako część ogólnego programu kontroli masy ciała, która obejmuje zachowania modyfikacji, diety i ćwiczeń fizycznych. Program należy przerwać, kiedy traci swoją skuteczność, zazwyczaj w ciągu kilku tygodni. Tenuate należy przechowywać w szczelnie zamkniętym pojemniku w temperaturze pokojowej.

2 Weź Tenuate do natychmiastowego uwolnienia. Jedna 25 mg tabletka Tenuate można połykać w całości, kruszone lub żuć trzy razy dziennie. Wznowić swój harmonogram na następny posiłek, jeśli pominięcia dawki.

3 połknąć jedną tabletkę 75 mg Tenuate Dospan raz dziennie do czasowego zwolnienia. Jeśli pamiętam pominiętą dawkę tego samego dnia, należy przyjąć ją natychmiast. W przeciwnym razie, należy pominąć dawkę, ponieważ nie należy przyjmować dwóch tabletek w tym samym czasie. Lek należy połykać w całości.

4 Oczekiwać skutki uboczne Tenuate być podobna do tej z pozostałych amfetaminy. Nie należy przyjmować Tenuate jeśli jesteś uczulony na leki zmniejszające apetyt lub miały inhibitor oksydazy monamine w ciągu ostatnich dwóch tygodni.

5 Rozumiem, że Tenuate jest klasyfikowany jako harmonogram IV leku, a zatem posiada potencjał do uzależnienia. Aktywnym składnikiem tych tabletek jest chlorowodorek dietylopropion.

Jak kupić Tenuate Dospan Online

Tenuate Dospan to recepty pigułki diety na bazie amfetaminy, który jest powszechnie przepisywany jako krótkotrwałego leczenia dla osób cierpiących na otyłość. Podobnie jak większość leków na receptę, można go kupić w większości aptek, ale również można zamówić online i wysyłają do domu dla większej wygody. Jest to dość proste, pod warunkiem, upewnić się, że kupujesz od licencjonowanego apteki.

Instrukcje

1. Porozmawiaj z lekarzem na temat leczenia otyłości, dla których możesz być kandydatem i uzyskać poślizgu recepty dla Tenuate Dospan jeśli lekarz zgadza się, że jest właśnie dla Ciebie. Lekarz przepisze konkretnej dawki uznane za bezpieczne dla Twojego wieku, wagi i innych schorzeń. Jeśli nie można uzyskać recepty na ten lek, nie można kupić legalnie.

2 Wybierz aptek, z którego można zamówić pigułki. Jeśli jesteś już klientem apteki, która oferuje usługi internetowe, ich strona internetowa może być najlepszym miejscem do rozpoczęcia. Świetny sposób, aby znaleźć wiarygodne aptek, jednak do korzystania z bezpłatnej usługi Apteka Checker, który indeksy na licencji aptek na całym świecie. W sekcji Zasoby poniżej znajdziesz link do strony indeksu znamionowej na stronie apteki Apteka Checker. Skorzystaj z tabeli, aby znaleźć aptekę, która spełnia Twoje oczekiwania, i dla szybkiej dostawy, wybrać jedną z siedzibą w swoim kraju.

3 Zapoznaj się z określonych procesów weryfikacji recepty z apteki internetowej, z którego wybrałeś do zakupu pigułek. Wszystkie licencjonowane apteki będą musiały zweryfikować swoje recepty przed mailing swoje pigułki, ale każda apteka ma swój niepowtarzalny system do tego. Instrukcje specyficzne dla aptek można zwykle znaleźć w FAQ stronie aptek lub w innym widocznym miejscu. Będzie prawdopodobnie zobaczyć procedury wyświetlane, czy i kiedy można zapisać się na bezpłatne konto użytkownika, który jest zazwyczaj wymagane dla zleceń internetowych aptek. Procesy te są często bardzo proste i wymagają jedynie, że mail lub fax swój poślizgu recepty na wskazany adres lub numer. Jeśli masz szczęście, nie może być również system w miejscu, do lekarza, aby przesłać receptę bezpośrednio do aptek, oszczędzając kłopotów w ogóle.

4 Wyślij swoje zamówienie na Tenuate Dospan do apteki internetowej przy użyciu ich koszyka narzędzi. Ponownie można zobaczyć instrukcje do weryfikacji receptę.

5 Sprawdź swoją receptę z apteki internetowej przez mailing w poślizg na receptę, faksowania go lub prosić, że lekarz dostarczyć im informacji.

6 Poczekaj na potwierdzeniu rezerwacji z Apteka stwierdzające, że recepta została zweryfikowana i zamówienie zostało wysłane. Następnie należy odbierać pigułki w mailu w czasie określonym przez apteki online.

Wskazówki:

  • Jeśli potrzebujesz pomocy w dowolnym punkcie z narzędzi i procedur aptek, w poszukiwaniu numeru telefonu obsługi klienta na stronie internetowej. Wiele z większych aptek internetowych oferują wolna, żyć obsługi klienta 24 godziny na dobę.

Różnice między Tenuate & fenterminą

Różnice między Tenuate & fenterminą


Tenuate i phentermine są leki zmniejszające apetyt, które mogą być podjęte tylko pod nadzorem lekarza. Oba są dostępne jedynie na receptę i powinny być używane tylko jako uzupełniający część programu odchudzania opracowany przez lekarza, który zawiera ćwiczenia i diety modyfikacji. Mimo, że oba leki działają w podobny sposób, są różne związki chemiczne, mogą mieć wpływ na pacjentów, inaczej.

Phentermine

Tłumiące apetyt phentermine jest sprzedawany pod nazwą Adipex-P lub Ionamin i jest związek na bazie amfetaminy dostępne w przedłużonym uwalnianiu lub przed-posiłki dawki. Często występujące działania niepożądane to suchość w ustach, nieprzyjemny smak w ustach i trudności trawiennych, chociaż działania niepożądane mogą być zminimalizowane poprzez przyjmowanie leku z jedzeniem. Większość pacjentów, którzy biorą phentermine są tylko na lek dla trzech do sześciu tygodni trwania leczenia, rozszerzone stosowanie phentermine może być uzależnienie.

Tenuate

Tenuate i Tenuate-Dospan są marki dla tabletek dietylopropion i są dostępne zarówno jako raz na dobę tabletki o przedłużonym uwalnianiu lub tabletek, które należy podjąć na krótko przed posiłkami, aby pomóc kontrolować apetyt. Jego działania niepożądane są podobne do tych z phentermine, chociaż częstość występowania zawrotów głowy, niepokój, depresja, drżenia i zwiększony oddawania moczu. Tenuate jest również substancja uzależnia, a lekarze zazwyczaj ograniczyć jego stosowanie do krótkoterminowych tygodni długich kursów na uzupełnienie programów odchudzania. Jest to zwykle podaje się w dawce niższej niż phentermine jest.

Różnice poziomu chemiczne

Chociaż phentermine i Tenuate służą do tłumienia apetytu i mają podobne skutki uboczne, są one znacząco różne na poziomie chemicznym, co oznacza, ciała pacjentów mogą różnie reagować na leki. Ci, którzy cierpią na objawy uboczne, które sprawiają, że stałe stosowanie jednego leku niemożliwe lub nie reagują na leczenie przez jeden może przenosić na leczenie z drugiego leku, jak alternatywę. Ze względu na zwyczaj formowania tendencje te leki ", pacjenci stosujący je na podstawie długoterminowej mogą być zalecane, aby przełączać między dwoma w połowie przebiegu ich leczenia.

Najlepsze leki zmniejszające apetyt na rynku

Najlepsze leki zmniejszające apetyt na rynku

Suppressants apetytu są w dwóch formach: naturalne i leczniczych. Na przykład typów naturalnej żywności, takich jak owoce lub orzechy pomaga tłumić apetyt organizmu ale tak można leków, takich jak Tenuate lub Didrex. Jednak, nie ma znaczenia czy są naturalne lub leczniczych, bo suppressants apetytu działa w ten sam sposób: dotyczą układu nerwowego i przewodu pokarmowego systemów przekonać ciała, że jest już pełna i nie trzeba jeść.

Over-The-Counter leki zmniejszające

UniqueHoddia jest jednym z wielu suppressants apetytu, które nie wymagają recepty. Producent twierdzi, że tabletki zawierają 100 procent czystego Południowej Afryki Hoodia Gordonii, składnik, który bezpośrednio wpływa na podwzgórze w mózgu; sekcja na centralny układ nerwowy, który reguluje apetyt. Pigułki także zmniejszyć aktywność twój kwasu żołądkowego, co ciało poczuć jak to jest mniej głodny, że faktycznie jest. Inny wiodący rynek marki jest Zotrim. Jak UniqueHoddia Zotrim zawiera składniki, które wpływa na centralny układ nerwowy i sprawi, że poczujesz pełniejsze i mniej prawdopodobne, aby jeść; Firma twierdzi, że można stracić 4.99 Kilogram w 45 dni. Wszystkie leki zmniejszające apetyt mają być podjęte z diety niskokalorycznej. Artykuł na stronie internetowej Mayo Clinic ostrzega, że brak jest dowodów medycznych, obsługującego oświadczenia, że produkt faktycznie hamuje apetyt.

Naturalne apetytu Suppressants

Najlepsze leki zmniejszające apetyt na rynku

Produkty spożywcze takie jak migdały zawierają zdrowe tłuszcze, które nie kupie na wadze, ale nadal spełnia jako przekąskę między posiłkami. Zamiast jedzenia dużą część niezdrowe, tłuste pokarmy można spożywać kilka migdałów i nadal czuje się pełny tyle, aż do następnego posiłku głównego. Po zjedzeniu migdały Efekty wypełnienia wziąć około 30 minut się stało. Inne żywności, takich jak łosoś i płatki owsiane są skuteczne w zmniejszaniu organizmu głód podczas pikantne składniki takie jak wasabi i chilli również sprawiają, że ciało czuje pełniejszego niż jest w rzeczywistości. Spicy żywność działa bo ma tyle smaku i satiates organizmu głód; one również zwiększyć metabolizm organizmu (wskazanych przez pocenie się) i wykorzystanie rezerw tłuszczowych bez uczucie głodu.

Tenuate (zalecane)

Tenuate, chemicznie znany jako diethylpropion, jest aminy sympatykomimetyczne, które jest bardzo podobne do amfetaminy. Lek działa poprzez pobudzenie ośrodkowego układu nerwowego i w ten sposób wzrasta tętno i ciśnienie krwi. To z kolei zmniejsza apetyt i tak lek jest powszechnie stosowany w krótkim okresie walki z otyłością. Choć wspólne i popularne apetyt, Tenuate może również powodować niepożądane, takie jak nieregularne bicie serca i reakcje alergiczne. Należy zawsze wykonać zalecanej dawki Tenuate i skontaktować się z lekarzem na temat ryzyka i korzyści leku.

Różnice między Tenuate idealna Fentermina

Różnice między Tenuate idealna Fentermina

Tenuate i Fentermina są suppressants apetytu, która może być podjęta tylko pod nadzorem lekarza. Oba są dostępne tylko na receptę i powinny służyć wyłącznie jako uzupełniający część opracowany przez lekarza kurację odchudzającą, który zawiera modyfikacje ćwiczenia i dieta. Mimo, że oba leki działają w podobny sposób, są one różnych związków chemicznych i może mieć wpływ na pacjentów inaczej.

Fentermina

Fentermina tłumiące apetyt jest sprzedawany pod nazwami Adipex-P lub Ionamin i jest dostępny w dawkach przedłużonym uwalnianiu lub przed posiłki na bazie amfetaminy związek. Częste działania niepożądane zgłaszane to suchość w ustach, niesmak w ustach i trawienia trudności, chociaż skutki uboczne mogą być zminimalizowane poprzez przyjmowanie leków z żywnością. Większość pacjentów, którzy biorą Fentermina są tylko na lek dla trzy - do 6 - tygodniowy kurs leków, jako rozszerzone użycie Fentermina mogą być nawyk formowania.

Tenuate

Tenuate i Tenuate-Dospan są markami diethylpropion tabletki i są dostępne jako tabletki przedłużonym uwalnianiu raz na dobę lub tabletki aby podjąć tuż przed posiłkiem, aby pomóc kontroli apetytu. Skutki uboczne są podobne do tych z Fentermina, choć przypadków zawroty głowy, niepokój, depresja, drżenia i zwiększonej wielkości oddawanie moczu. Tenuate jest także substancją uzależnia, a lekarze zazwyczaj ograniczają jego zastosowanie do krótkoterminowych, tydzień długi kursy do uzupełnienia programów utraty wagi. Zwykle jest podawany w niższej dawce niż Fentermina jest.

Chemiczne poziom różnice

Mimo, że Fentermina i Tenuate są używane do tłumić apetyt i mieć podobne skutki uboczne, są one znacznie różni się na poziomie chemicznym, co oznacza, że ciała pacjentów może reagować inaczej na leki. Tych, którzy cierpią z powodu skutków ubocznych, które uniemożliwiają dalsze korzystanie z jednego leku lub nie reagują na leczenie przez jeden może przenieść do leczenia od innych narkotyków jako alternatywa. Z powodu tych leków uzależnia tendencje pacjentów stosujących je na zasadzie długoterminowej może należy pamiętać, aby przełączać się między dwa w połowie kursu leczenia.

Lek stosowany w Wstrząsy i depresji

Wstrząsy i depresja zarówno zaburzenia, które mogą być obsługiwane z wykorzystaniem leków. Jednakże klas leków stosowanych w leczeniu depresji i drżenia nie same.

Przyczyna

Według FamilyDoctor.org, depresja może być spowodowana przez genetyczne, środowisko lub brakiem równowagi neuroprzekaźników. Wstrząsy mogą być dziedziczone lub może wynikać z choroby, takiej jak choroba Parkinsona lub stwardnienie rozsiane.

Leczenie

Olejki drgań, które mogą być dziedziczne są zwykle leczone propranolol leku, benzodiazepinowy lub leku. Drżenie z powodu choroby Parkinsona mogą być zarządzane z anty-cholinergiczne leków.

Rodzaje

Propranolol, który zmniejsza częstość rytmu serca jest przewidziany chorobami serca i benzodiazepiny są stosowane w leczeniu zaburzeń lękowych formy. Anty-cholinergiczne leki stosowane w leczeniu otępienia.

Leki przeciwdepresyjne

Według Narodowego Instytutu Zdrowia Psychicznego, najbardziej popularny rodzaj leku przeciwdepresyjnego jest selektywnym inhibitorem wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI).

Skutki uboczne

Drżenie rąk i drżenie mięśni mogą być ewentualne skutki uboczne leków przeciwdepresyjnych, według FamilyDoctor.org. MindDisorders.com stwierdza, że ​​depresja może być skutkiem ubocznym propranolol.

Wychwytu zwrotnego serotoniny Leki na chorobę Parkinsona

Wychwytu zwrotnego serotoniny Leki na chorobę Parkinsona


Choroba postępująca choroba Parkinsona powoli niszczy lub osłabia komórek mózgu odpowiedzialnym za co neurotransmiter dopaminę. Niestety, choroba Parkinsona dotyka także innych neuroprzekaźników, takich jak serotonina, neuroprzekaźnik, niż wpływa na nastrój.

O serotoniny

Niski poziom krążącego serotoniny może prowadzić do depresji, lęku i paniki u pacjentów z chorobą Parkinsona, opisano Foundation Choroba Parkinsona (PDF).

Znaczenie

Dwadzieścia procent osób z rozpoznaną chorobą Parkinsona, depresję przed wystąpienia objawów motorycznych, takich jak drżenie, sztywność mięśni i zaburzenia równowagi, mówi University of Chicago Medical Center. Podczas przebiegu choroby Parkinsona, co najmniej 40 procent pacjentów rozwijają się kliniczne depresji dodaje PDF.

Funkcja

Leki wychwytu zwrotnego serotoniny zachęcić mózgu użyciu dostępnej serotoniny w mózgu poprzez zapobieganie komórek mózgowych reabsorpcji neuroprzekaźnika.

Rodzaje

Lekarze zazwyczaj przepisać klasę leków zwanych zwrotnego wychwytu serotoniny selektywne inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny, w tym paroksetyna (Paxil), citalopram (Celexa) oraz fluoksetyna (Prozac), wyjaśnia, University of Chicago Medical Center.

Skutki uboczne

SSRI mogą wywoływać efekty uboczne, takie jak nudności, bóle głowy, bezsenność, wysypka i agitacji, zgodnie z Mayo Clinic. Pacjenci z chorobą Parkinsona mogą w dalszym ciągu odczuwają zmęczenie i apatię, biorąc leki z grupy SSRI, mówi Instytutu Parkinsona i Klinicznej Centrum.

Leki na drżenie

Drżenie, znany również jako drżeniem najczęściej występuje u rąk, ale może również wystąpić w dowolnej części ciała. Objawy są najbardziej widoczne podczas próby wykonania prostych zadań, takich jak pisanie, podnosząc szklankę wody lub próbuje zawiązać buty. Chociaż nie jest to stan zagrażający życiu, objawy drżeniem może pogarsza się w czasie. Drżenie samoistne może pojawić się w każdym wieku, i zgodnie z National Institutes of Health, ponad 14 procent osób powyżej 65 lat mają.

Leki

Chociaż ludzie z łagodnym drżeniem nie trzeba będzie leczyć warunek, jeśli objawy nasilą się, może chcesz zobaczyć lekarza o leki. Lekarz może przepisać beta blokery, takie jak propranolol, atenolol i metoprolol, aby pomóc kontrolować drżenie. Niestety, jeśli wcześniej istniejących warunków zdrowotnych, takich jak astma lub problemy z sercem, nie można brać beta blokerów. Inne opcje są leki stosowane w leczeniu padaczki, takie jak gabapentyny i topiramatu, i uspokajające dla ludzi, których wstrząsy są gorsze od stresu i niepokoju. Dla osób z drżeniem głowy i głosu, Botox może pomóc złagodzić objawy na okres do trzech miesięcy w czasie. Botox nie jest przydatna do drżenia rąk.

Terapii i chirurgii

Fizycznej terapeuta może nauczyć się ćwiczenia w celu zmniejszenia drżenia poprawiając kontrolę mięśni i koordynację. Możesz używać cięższych talerze i naczynia w domu, jak również szersze długopisy i ołówki, kiedy piszesz. Jeśli leki są nieskuteczne i leczenie, lekarz może zalecić operację. Procedura ta nazywana jest głęboka stymulacja mózgu, gdzie długo, urządzenie elektryczne jest wstawiony do wzgórza. Przewód od sondy jest następnie rozebrany pod skórą klatki piersiowej, w którym urządzenie jest wszczepiony. To urządzenie wysyła impulsy elektryczne, które sygnały we wzgórzu, które powodują drżenie zatrzymać.

Strona główna zadośćuczynienie

Jest bardzo ważne, aby umiarkowane spożycie alkoholu i kofeiny. Środki pobudzające, takie jak kawa wytwarzać adrenalinę w organizmie, co prowadzi do pogorszenia drżenia. Alkohol może pojawić się uspokoić drżenie, ale gdy słabnie wrócą w formie bardziej nasilonej. Uzależnienie od alkoholu, aby stłumić drżenie jest głównym problemem dla osób z chorobą. Najważniejszą rzeczą jest, aby nauczyć się zrelaksować, ponieważ stres i zmęczenie są najczęstszą przyczyną wstrząsów. Uzyskanie odpowiedniej ilości snu i ćwiczeń jest najważniejsza, gdy próbuje kontrolować drżenia.

Leki stosowane w bólu z Porażeniem Mózgowym

Ból z porażeniem mózgowym (CP), zaburzeń neurologicznych, które wpływają koordynacji mięśniowej i ruch ciała może być spowodowany przez szczelne mięśni. Różne leki mogą pomóc zapewnić CP bólu.

Rodzaje

Przeciwskurczowe i przeciwskurczowe wstrzykiwania są zazwyczaj rodzaj leków stosowanych w łagodzeniu bólu CP.

Przeciwskurczowe

Przeciwskurczowe zazwyczaj są w formie tabletek. Diazepam (Valium) baklofen (Lioresal) i dantrolen sodu (Dantrium) są przykładami przeciwskurczowe.

Wstrzykiwania przeciwskurczowe

Iniekcji przeciwskurczowe są wstrzykiwane bezpośrednio do organizmu. Botox wstrzykiwań i alkohol "myje" są rodzaje przeciwskurczowych iniekcyjnych do łagodzenia bólu CP.

Korzyści

Leki stosowane w mózgowym porażeniem dziecięcym łagodzenia bólu rozluźnić mięśnie, co pomaga funkcjonować porażenie mózgowe chorych lepiej.

Skutki uboczne

Przeciwkonwulsyjne może doprowadzić do zmęczenia. W rzadkich przypadkach może zastrzyki z botoksu mogą powodować problemy z oddychaniem lub połykaniem.

Neuropatia leki

Neuropatia obwodowa zwykle objawia się drętwienie i ból rąk i stóp. Zwykle sygnał innym zaburzeniu u, ból związany z neuropatią obwodową jest często określany jako mrowienie lub pieczenie. Choć cukrzyca jest jedną z głównych przyczyn neuropatii, infekcji, urazów, toksyn i problemów metabolicznych, również może wywołać stan. Najczęściej, neuropatii mogą być leczone, jeśli stan bazowy traktowany jednak istnieją pewne terapie ukierunkowane na objawy oraz neuropatia.

Leczenie

Jeśli przyczyna neuropatii jest traktowany, drętwienie i ból będzie rozwiązać na własną rękę. Jednakże, lekarz może przepisać leki, aby pomóc w bólu związanego z neuropatią. Jeśli objawy są łagodne, over-the-counter leki, takie jak ibuprofen i naproksen są zwykle wystarczająco. Jeśli nie, lekarz może przepisać coś mocniejszego. Ważne jest, aby być ostrożnym, ponieważ niektóre z tych leków zawierają opiaty, które mogą być uzależniające. Ponadto, niektóre leki, przeznaczone do leczenia epilepsji, takich jak gabapentyna, topiramat i pregabaliny pomoc bólu. Leki te często mają efekty uboczne, takie jak zawroty głowy i senność.

Innych leków

Lekarz może także zaproponować stosowania poprawki z miejscowego środka znieczulającego lidokainy. Przez zastosowanie go do obszaru z najbardziej ból, te poprawki będą znieczulić obszar. Można użyć do trzech poprawek w ciągu dnia. Jedynym skutkiem ubocznym ludzi doświadczyło jest wysypka w miejscu plastra. Leki stosowane do zwalczania depresji, takich jak amitryptylina i nortryptylina również stosować u pacjentów z neuropatią. Poprzez wpływ na sposób Twój mózg i rdzeń kręgowy ból procesu, te leki zatrzymać objawy związane z neuropatią.

Domowe leki

Ważne jest, aby właściwie zadbać o swoje stopy, jeśli masz neuropatii. Jeśli nosisz obcisłe skarpety lub obcisłe buty, może to prowadzić do bardziej intensywnego bólu. Zgodnie z Mayo Clinic, zalecane są miękkie, luźne bawełniane skarpety i ocieplane buty. Ważne jest również, aby korzystać w celu kontroli poziomu cukru we krwi i pomaga zmniejszyć ból. Lekarze zalecają także, aby rzucić palenie, ponieważ ma negatywny wpływ na układ krążenia. Inne sposoby, aby uniknąć nasilenia neuropatii są masuje swoje ręce i nogi i unikanie zbytniego nacisku na łokciach i kolanach przez dłuższy czas.

Jak Daj Leki na Parkinsona Pacjenta

Jak Daj Leki na Parkinsona Pacjenta


Według Fundacji chorobą Parkinsona, co najmniej 50 procent wszystkich chorych na Parkinsona, tracą zdolność do połykania normalnie. Tracą kontrolę mięśni w ustach i gardle, ich języka i szczęki mięśnie stają się osłabione i mechanizm, który powoduje, że automatycznie przełknąć śliny jest zakłócony, co sprawia, że ​​trudno jest brać leki.

Techniki relaksacyjne

Kiedy pacjenci Parkinsona mają trudności w połykaniu, lek ten może powodować niepokój. Jest napięte marek połykania jeszcze trudniejsze, dlatego tak ważne jest, aby pomóc pacjentowi zrelaksować się przed podaniem leków. Głębokie ćwiczenia oddechowe mogą pomóc zrelaksować mięśnie przełyku. Pacjent powinien wziąć wolne głębokie oddechy i wizualizacji jest w stanie połknąć bez trudności. Czasami pomaga grać miękkie muzyki lub przyciemnić oświetlenie.

Postawa

Pacjenci z chorobą Parkinsona należy siedzieć w pozycji pionowej pod kątem 90 stopni, gdy zażywasz leki. Przechylając głowę podczas połykania tabletki nie jest zalecane, ponieważ może to zwiększać prawdopodobieństwo płynu z dostaniem się do płuc. Głowa powinna być pochylił lekko do przodu z Chin, wskazując w stronę klatki piersiowej, która pomaga przenieść leku do tylnej części gardła. Po zażyciu leku, pacjenci Parkinsona powinien pozostawać w pozycji pionowej przez co najmniej 30 minut.

Harmonogram leku

W większości przypadków, leki doustne, który reguluje poziom dopaminy w mózgu jest sposobem opanowywaniu objawów choroby Parkinsona. Dopamina jest neuroprzekaźnikiem, który umożliwia ruch mięśni sterowania i opóźnianie dawkę przez zaledwie 15 minut może spowodować objawy nasilają się przez kilka godzin. Dlatego trzymanie się harmonogramu leków ma zasadnicze znaczenie dla pacjentów z chorobą Parkinsona. Ważne jest również, aby skorelować lekami przyjmowania pokarmu, jak dopaminy, nie powinny być podejmowane w ciągu 30 minut po spożyciu białek. Bądź świadomy tego, jak jedzenie oddziałuje z wszystkich leków, i planu.

Korekty leki

Ma lekarz przeglądu pacjenta listę leków do ustalenia, czy każdy z nich może być ograniczona lub zaniechana. Zapytać farmaceutę, które, jeśli występują, są dostępne leki w postaci ciekłej. Idąc od pigułki do cieczy będzie prawdopodobnie wymagać dostosowania dawki i czasu, ale wielu pacjentów ciecze łatwiej połknąć. Niektóre tabletki mogą być podzielone na mniejsze kawałki, aby ułatwić połykanie łatwiejsze i kapsułki mogą być czasami otwarty, a granulki posypane na łyżce jabłkowym lub jogurtu. Nigdy złamać pigułki lub otwierać kapsułki bez konsultacji z farmaceutą.

Terapia mowy i połykania

Jeśli zaburzenia połykania są ciężkie, pacjent może wymagać poddania się terapii z wyszkolonymi. Logopeda może nauczyć pacjenta technik, które sprawiają, że połykania bezpieczniejsze i może pokazać mu ćwiczenia, które będą bardziej efektywnie pomagają mięśnie gardła i funkcji przełyku. Takie leczenie może spowolnić szybkość spadku funkcji połykania i poprawy zdolności do podjęcia leczenia pacjenta.

Leki na CIPN

Leki na CIPN


CIPN jest skrótem indukowanej przez chemoterapię neuropatii obwodowej, choroby związane z chemioterapią, który powoduje uszkodzenie obwodowego układu nerwowego. Obwodowy układ nerwowy przesyła informacje sensoryczne pomiędzy ośrodkowym układzie nerwowym i w pozostałej części ciała, zwłaszcza na rękach i stopach, a w mniejszym strony, pęcherz i jelita. Podczas Cancer Program podtrzymujące, sieci on-line, sugeruje, że nie ma skutecznych metod leczenia, które zostały uwierzytelnione całkowicie wyleczyć lub odwrócić ten rodzaj szkody, w łagodnych przypadkach, nerwy obwodowe są w stanie naprawić sami. Jednak w ciężkich przypadkach, objawy mogą utrzymywać się w nieskończoność. Chociaż ogólna reakcja środowisku medycznym jest do leczenia objawów, nie były obiecujące terapie, które zapobiegają i do tyłu część tych objawów CIPN.

Objawy CIPN

Objawy CIPN dotyczą nerwów wpływ chemioterapii. Natomiast nerwy ruchowe są bardziej chronione przez centralny układ nerwowy, nerwy czuciowe są bardziej podatne na chemioterapię wpływa. Pacjentów może wystąpić szereg objawów, w tym drętwienie, mrowienie lub pieczenie. Ponadto zwykłe czynności, jak dotykanie zimnej powierzchni może stać się bolesne i poszkodowany może mieć zmniejszoną wrażenie ruchu lub odruchów. Zaburzenie na ogół zaczyna się w opuszkach palców rąk i nóg, może prowadzić do "hodowli i rękawice" wzór i może prowadzić do osłabienia kończyn i kończyn. Nasilenie CIPN jest zmienna i zależy od dawki i wstępnych warunków; ale wystąpienie może rozpocząć się już w pierwszej dawki chemoterapii.

Leczenie objawowe

Podstawowym celem leczenia CIPN jest zmniejszenie bólu i zwiększa mobilność fizyczną, zwłaszcza jeżeli wymagane jest chemioterapia. Nieleczone objawy mogą powodować przerwy w leczeniu. Lekarz może zamówić zawodową lub fizycznej terapii w celu poprawy umiejętności motoryczne i drobne. Ponadto, leczenie relaks, accupuncture, medytacji lub leki przeciwdepresyjne, aby pomóc pacjentowi lepiej radzić sobie ze zmianami życia może być przepisywany. Terapia Zarządzanie Calmare Ból jest stosunkowo nowa metoda leczenia opracowana przez Calmarett. Urządzenie, biofizycznych, a nie inwazyjnego narzędzia biochemiczne, jednocześnie traktuje wielu czujników bólowych wysyłając sygnał bez bólu. Ten impuls elektryczny zastępuje sygnały bólu i staje się dominującą sygnał odbierany przez mózg. Według oszukać mózg, zapewnia ulgę pacjentowi.

Środki zapobiegawcze

Według Ellen M. Lewiński Smith, PhD, APRN-BC, AOCN i adiunkt na Uniwersytecie Michigan School of Nursing, coraz większą uwagę należy zwrócić na pogarszającą CIPN objawy związane u chorych na raka i ich wpływ na jakość życia. Zapobieganie wydaje się być najlepszym sposobem na poprawę jakości danej CIPN życia pacjenta. Smith sugeruje, że do obróbki wstępnej oceny powinny zostać przeprowadzone zanim pacjent zaczyna kurs chemioterapii. Niektóre wcześniej istniejące warunki zdrowotne i życiowe, takie jak cukrzyca, pewne niedobory żywieniowe i alkoholizm mogą predysponować pacjentów chorych na raka do poważnych ataki CIPN. Ponadto, ucząc pacjentów, by stać się świadomi swoich objawów CIPN, jakie sytuacje lub bodźce zaostrzyć ich objawy i jak reagować na symptomy pogorszenia czyni pacjenta sterownik we własnym terapii, która łagodzi stres i niepokój.

Zabiegi witaminowe

Istnieją pewne dowody na to, że w badaniach pilotażowych suplementacja witaminy E pozwala uniknąć lub zmniejszyć działania niepożądane CIPN. W październiku 2010 roku, większe badanie kliniczne jest prowadzone przez North Central Cancer Treatment Grupa analizuje związek między witaminą E i CIPN.

Zabiegi holistyczne

Studia w College of Medicine Krajowego Natural sugerują, że holistyczne podejście do CIPN może skutecznie odwrócić i zapobieganie objawy. W swoim artykule, "Skuteczne leczenie Oksaliplatynę-neuropatii obwodowej wywołanej z naturalnej," Miłość i Weizer badali efekty diety, suplementy, ćwiczenia, hydroterapię i Neurosol na pacjentów z nowotworem CIPN. Neurosol, suplement diety bogatej w przeciwutleniacze produkowane przez Metagenics, jest przeznaczony do obsługi funkcji nerwów obwodowych. W swoich badaniach, pacjenci byli umieścić na całych diet probiotycznymi ekologicznej jogurt i kefir do kontroli biegunki i stabilizacji wagi. Glukonian cynku dodano do odtworzenia u pacjenta poczucie dobrego smaku i Neurosol podawano w dawce jednej softgel dwukrotnie w ciągu dnia podczas chemioterapii. At-home hydroterapia zawarte sobie ocieplenia rękawiczki i skarpetki, aby zwiększyć krążenie. Wyniki pokazały odwrócenie objawów CIPN i dramatyczną poprawę Jakość życia pacjentów.