adcov.com

tachykardia po posiłku

Jak leczyć tachykardia po posiłku

Jak leczyć tachykardia po posiłku


Tachykardia jest zdefiniowana jako serca wyższe niż 100 uderzeń na minutę (bpm). Doświadczając częstoskurcz po jedzeniu jest dość rzadko, może się zdarzyć, do niektórych osób i może być bardzo przerażające dla nich. To jest wspólne dla pracy serca, aby zwiększyć po posiłku, jak twoje ciało powoduje tętno wzrośnie do pomocy w trawieniu posiłków. Jednakże, nie jest wspólne dla serca rasy dramatycznie po jedzeniu.

Instrukcje

1 Odwiedź swojego lekarza rodzinnego. Tachykardia po posiłku może być związane z innym problemem w organizmie. Może być połączony z problemu hormonalnego lub pokarmowego lub być skutkiem ubocznym od antybiotyków lub innych leków może być z natury. Wszelkie nieprawidłowe bicie serca i rytm powinny być sprawdzone przez lekarza lub, w razie potrzeby, w izbie.

2 Wypij trochę wody lub zielonej herbaty. Jeśli tachykardia jest połączony z trawienia problemu, niektóre smarowania czasem może pomóc żywność trawienia szybszy, a zatem spowalnia szybkość serca.

3 przyjmowania leków zobojętniających jeśli występują zgagi lub refluksu kwasu, tak długo, jak leki zobojętniające kwas solny nie koliduje z innymi lekami aktualnie przyjmujących. Jeżeli nie jesteś pewien, skontaktuj się z lekarzem przed podjęciem jakichkolwiek nowych leków.

4 Relax i oddychać powoli. Położyć się w wygodnej pozycji i staramy się zrobić kilka powolnych, głębokich oddechów. Czasami tachykardia może być spowodowane przez lęk i stres, więc uspokoić swój dół ciała może złagodzić szybkie bicie serca. Zaleca się, aby położył się na lewej stronie, aby pomóc pomoc w trawieniu; jeśli jednak są podatne na choroby serca, zaleca się, aby położyć się na plecach i po prawej stronie, aby uniknąć wprowadzenia dodatkowego nacisku na sercu.

5 Prowadź dziennik, kiedy strajki tachykardia i jak długo to trwa. Również udokumentować rodzajów żywności jesz i ilość jedzenia jadł przed wystąpieniem częstoskurczu. To pomoże lekarzowi znacznie w diagnostyce problemu i pomóc znaleźć rozwiązanie.

Wskazówki

 • Jeżeli ból nasila lub zaczyna się nagle, udać się do lekarza lub na pogotowie, tak szybko jak to możliwe.
 • Nie należy przyjmować żadnych nowych leków (bez recepty lub na receptę), bez uprzedniej konsultacji z lekarzem.
 • Z każdym rodzajem awarii serca lub nieprawidłowości, upewnij się, że do lekarza jak najszybciej.

Jak zrobić Weight Watchers posiłków z wyprzedzeniem

Jak zrobić Weight Watchers posiłków z wyprzedzeniem

Pobytu na Weight Watchers plan diety może być łatwiejsze, jeśli masz już obiad przygotowany zanim dojdziesz do domu z pracy. Dokonać przed posiłki albo trzeba nie tylko podgrzewania lub gotowania w ogóle. Większość posiłków może być nawet tydzień wcześniej i zamrożone do podgrzewania. To jest tak szybko, jak kolacji TV, ale zdrowsze i wytycznych w ramach punktów Weight Watchers swojego planu. Pończochy zamrażarkę pełną zdrowej żywności pomoże Ci utrzymać się na w swoim codziennym zakresie pkt.

Instrukcje

1 Przygotuj dwa Weight Watchers zatwierdzone Entree recepty w niedzielę, na tyle, by służyć od sześciu do ośmiu osób, lub zrobić sześć recepty służyć każdych dwóch lub trzech osób na większą różnorodność w ciągu tygodnia. Powtórzyć przygotowanie receptury z 05:58 Weight Watchers zatwierdzone różne naczynia po stronie przepisów, takich jak warzywa na parze lub pieczone owoce. Weight Watchers zatwierdzone przepisy będą miały wartość punktów na receptury, które pomogą Ci odpowiednio zawierać sumy punktów do swojej diety.

2 Połóż się 14 płyt. Równomiernie część z przystawki i przystawki receptur pomiędzy płytami, utrzymując w obsługującej ilości sugestii na recepturze. Użyj pomiaru kubki dokładniej z ilością porcji. Na przykład, jeżeli przepis sugeruje 1 szklanka porcja, wypełnić miarkę do poziomu 1 filiżanki i umieścić na talerzu.

3 Nakładki żywności z drugiej płyty do góry nogami. Ta druga płyta chroni żywność przed przygnieceniem w zamrażarce, i pomaga w wilgoci podczas podgrzewania naczynia.

4 Zawiń każdy zestaw dwóch płyt z ciężkiej folii aluminiowej, aby zachować zapachy zamrażarka z dala od żywności.

5 przyklejona jest etykieta z zewnątrz folią. Zawierać nazwę potrawy danie i bocznej oraz wartości punktowej dla każdej pozycji. W ten sposób można łatwo dotrzeć na posiłek, który jest w zakresie Twoich punktów w danym dniu. Na przykład, jeśli używany kilka więcej punktów niż zwykle nieoczekiwane uczta w biurze, zdecydować się na dolnej punktów przygotowany obiad.

6 miejsce cztery talerze do lodówki, które można oczekiwać, aby zjeść lunch i kolację w ciągu najbliższych dwóch dni. Zamrozić pozostałe przygotowane posiłki, dopóki nie są gotowe do ich podgrzewania.

7 usunąć folię aluminiową płytek i mikrofalowa posiłek z drugą płytą na górze na dużej mocy aż gotuje przez i wewnętrzna temperatura żywności osiągnie 165 stopni Celsjusza. Użyj termometru żywności w celu określenia właściwej temperatury. Może to potrwać od trzech minut do 10 minut w zależności od żywności jest ponownie zagotować i czy danie zostało zamrożone lub w warunkach chłodniczych.

8 Przygotowanie partii danie główne na zimno sałatka ze Weight Watchers-zatwierdzonej receptury. Zwiększyć ilość przypraw i przypraw i użyć śmiałe, niskie punkty smaku przypraw, takich jak ocet i musztarda. Przechowywać w lodówce, to sałatka na okres do trzech dni służąc jako opcja bez smażenia na szybki lunch.

Jak jeść sześć posiłków dziennie na ciało do życia sejmu

Ciało za życie programu szkoleniowego przekształciła ciała i życie milionów ludzi na całym świecie. Chociaż procedury treningu są kluczem do sukcesu tego programu, system jedzenia jest tak samo ważne, jeśli nie bardziej. Być może głównym problemem wielu mieli z tym program próbuje zmieścić się w sześciu małych posiłków w ich już napiętych harmonogramów. Jednak jedzenie sześć małych posiłków dziennie nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać.

Instrukcje

1 zaplanować tygodniu warto posiłków na raz. Napisz swoje listę zakupów na pierwszej stronie każdego tygodnia żywności czasopiśmie. Każdy posiłek powinien zawierać jakiś rodzaj białka oraz zdrowej węglowodan, w tym co najmniej dwóch porcji warzyw na dzień. Planowanie jest najważniejszym krokiem w organizmie na planie Życie jedzenia.

2 plan, kiedy będziesz jadł każdy posiłek. Pamiętaj, że nie każdy posiłek musi być bogato przygotowane. Jeśli budzisz się o 8 rano, zaplanować pierwszy posiłek w tym czasie. Śniadanie mogłoby być jaja i tosty pełnoziarniste; całe ziarna zbóż oraz odtłuszczonego mleka; lub owoce, jogurt i tosty. O 10 rano, zaplanować kolejny mały posiłek, powiedzieć drinka białka. Na lunch, mieć dobrze wyważony posiłek białka, owoców i warzyw, takich jak kanapki z indyka z warzywami i jabłkiem.

3 Planowanie posiłków się dwie do trzech godzin od siebie w pierwszej połowie dnia. Pomoże to utrzymać się pobudzony, i nigdy nie będziesz czuć głodu, co jest kluczem do diety. Po pierwszych trzech małych posiłków, można rozłożyć pozostałe trzy w zależności od kiedy twoje ciało czuje się głodny. Powiedzmy, że do południa już zjedzone trzy małe posiłki, w tym napoju białkowego. Po pracy, mają swój czwarty posiłek, około 17:30 lub godzina osiemnasta

4 Uważaj, planowania posiłków dla drugiej części dnia, kiedy planowanie staje się niezwykle ważne. Po kolacji, będziesz miał dwa inne małe posiłki, które można spożywać. Upewnij się, że te posiłki są niskie w węglowodany i bogata w białko. Miskę surowych warzyw z hummus, na przykład, sprawia, że ​​dla wielkiej piątym posiłku. Lub prowadź gotowane piersi z kurczaka lub indyka w lodówce na łatwy dostęp do białka. Do ostatniego posiłku, białka wstrząsnąć z niektórych owocach napełni was i zachować swoje ciało pełne paliwa spalania tłuszczu.

5 Upewnij się, że posiłki na następny dzień planowanego się przed pójściem do łóżka. Przechowywać z harmonogramem zawartym na początku tygodnia. Jeśli nie masz wystarczająco dużo czasu rano, aby zrobić śniadanie, białka wstrząsnąć z owocami to szybki i łatwy sposób na rozpoczęcie pracowitego dnia.

Wskazówki

 • Zawsze należy dziennik cotygodniowy żywności do pobytu na torze.
 • Jeśli znajdziesz się głodny, nawet po sześciu posiłków dziennie, wypić koktajl białkowy.

Jak znaleźć przykładowe plany posiłków dla Ornish Sejmu

Plan dr Dean Ornish diety, jak opisano w książce "Jedz więcej, ważyć mniej," jest bardzo niski Plan tłuszczu. Mniej niż 10 procent kalorii pochodzących z tłuszczów. Jest to w zasadzie Plan wegetariańskie jedzenie, bo mięso i jaja nie są zalecane. Beztłuszczowej mlecznych, takich jak mleko, sery i jogurty mogą w niewielkich ilościach. Tłuszcze, oleje, nasiona, orzechy i awokado rafinowane węglowodany nie są dozwolone.

Instrukcje

Book 1 Kup dr Dean Ornish za "Jedz więcej, ważyć mniej." Wyjaśnia, diety, co należy jeść i jak często należy jeść.

2 jeść kilka małych posiłków dziennie. Będziesz głodny co kilka godzin, należy więc planować jeść w tych czasach.

3 Wiedz, że ziarna masz prawo jeść to ryż, kukurydza, owies, proso, pszenica, gryka i jęczmienia.

4 Plan zjeść śniadanie z Pełnoziarniste z beztłuszczowego jogurtu i soku pomarańczowego. Obiad powinien być sałatka ziemniaczana z beztłuszczowym dressingiem, zielona sałata, pieczone ziemniaki z serem i szpinakiem beztłuszczowej i świeżych owoców.

5 Sprawdź, razowego makaronu z warzywami na obiad, wraz z chleba z kaparami, pomidorami i brzoskwiń w winie.

6 Dodaj opatrunki i wolne od tłuszczu, majonezu, krakersy i tortilla chips w planie menu, aby utworzyć kilka różnych.

Wskazówki

 • Nie zaczynaj żadnej diety lub jeść planu bez uprzedniej konsultacji z lekarzem o tym.

Jak przygotować posiłki Korzystanie z płaski brzuch Dieta

Jak przygotować posiłki Korzystanie z płaski brzuch Dieta


Płaski Brzuch Dieta jest plan, który pozwala zjeść potrawy ze zdrowych modyfikacji takich jak dodanie lub odjęcie składnika. Dieta pochodzi na łamach magazynu "Prevention", zanim stało się książka. Aby odnieść sukces na diecie, musisz nauczyć się, co żywności są uważane za zdrowe lub niezdrowe przed przygotowaniem posiłków, i nauczyć się tworzyć swój plan posiłków przed rozpoczęciem diety.

Instrukcje

1 Zrozum, co produkty spożywcze zawierają odpowiednią ilość tłuszczów jednonienasyconych (MUFA), że płaski brzuch Dieta pozwala. Istnieje pięć kategorii, aby stworzyć swój plan posiłków w ramach, włącznie z olejami, czekolady i orzechów i nasion. Istnieją również kategorie dla oliwek i awokado. Zrób listę jesz, aby zobaczyć, które z nich mieści się w każdej kategorii.

2 Porozmawiaj z dietetykiem przed utworzeniem płaski brzuch dieta posiłek. Zapytaj o jakichkolwiek komplikacji zdrowotnych, które mogą wystąpić, ponieważ plan diety skupia się na jedzeniu na żywności o wysokiej zawartości tłuszczu. Sprawdź, czy Twój dietetyk ma jakieś sugestie, co do których żywność należy skupić się na jedzenie w trakcie programu 32-dniowego.

3 Bądź kreatywny w planowaniu posiłków dla 32 dni; Twój plan trzyma zainwestował w pomyślnym zakończeniu diety. Ułożyła żywności, które zwykle nie łączą się w porze lunchu i kolacji - na przykład, dodać brzoskwinie z sałatką szpinaku. Połączenie brzmi mało prawdopodobne, ale może być skuteczne dla kreatywnych diety planistów.

4 Saldo posiłków między żywności o wysokiej zawartości tłuszczu i zdrowe mieszanka owoców i warzyw. Na obiad, zjeść sałatkę z kurczaka z migdałami i garści mandarynek pomarańczy. Jako opcja kolacji, można mieć spaghetti z krewetkami i groszkiem. Uważaj, co jesz, ale także jeść żywności, które kochasz. Dieta jest bardziej skuteczne, gdy to, co jesz.

5 Uruchom program diety wykonując 4-dniową anty-wzdęcia szybki start programu. Ta część pozwala na wyeliminowanie gazu, nadmiar płynu i ciężkich cząstek stałych. Dla tych 4 dni, usunąć nadmiar węglowodanów, pikantne i smażonych potraw i alkoholu z diety. Po 4 dniach, można zacząć jeść żywności od swojej 28-dniowego planu posiłków.

Wskazówki

 • Pozwalają na pewną elastyczność w planie posiłków dla jednego ze swoich ulubionych potraw. Uchylenie jeden dzień harmonogramu każdego tygodnia, aby umożliwić państwu jedzenie oszukiwać, co jest coś nie w planie posiłków. Użyj tego elementu, czy to fast food frytki lub inny nałóg żywności, motywować, aby przestrzegać diety w tym tygodniu. Podnieś swój schematu ćwiczeń przez 15 minut lub w kolejnym dniu posiłki zdrowsze do uzupełnienia "oszustwo" dzień.
 • Nie zapomnij, aby korzystać w trakcie programu diety. Ćwiczenie nie jest wymagane podczas płaski brzuch dieta, ale można stworzyć lekki program ćwiczeń tak.
 • Unikać wszelkich emocjonalne jedzenie z powodu stresu, który jest wspólny sejm wpadka. Znaleźć inny sposób radzenia sobie ze stresem. Wybierz się na spacer po parku lub zmienić swoją szafę. Skupić się na działalności w kasie przed rozwiązywaniu problemów kiedy już się uspokoił.

Małe Wysokie żywnościowe Posiłki dla dzieci

Małe Wysokie żywnościowe Posiłki dla dzieci


Pierwsze dzieci do jedzenia zdrowych posiłków może być bitwa. Strzelać do małych posiłków, które są pakowane w składniki odżywcze oraz smaków, że dzieci lubią. Na szczęście, faworyci dzieciak jak pizza, makarony i kanapki może dostarczyć wiele istotnych żywienia jeśli używasz odpowiednich składników.

Mini pizze

Większość dzieci uwielbiają pizzę, i, jeśli wybrać odpowiedni skorupę i dodatków pizza może być zaskakująco zdrowe, według magazynu rodziców. Świeże pomidory zapewniają sporą dawkę witaminy C, potasu, żelaza i likopenu przeciwutleniaczy. Spróbuj kawałki grillowanego kurczaka za niską białka tłuszczu. Odtłuszczone materiały eksploatacyjne mozzarellą pizzę z wapniem podczas cięcia w dół na tłuszczu. Więcej składników odżywczych, wkładaj na warzywa, takie jak plasterki cukinii zamiast pepperoni lub szpinaku zamiast bazylii. Jeśli nie możesz zrobić własną skórkę razowego, spróbuj użyć pełnoziarnistego angielskie babeczki, Pitas lub tortille zamiast.

Makaron

Dodanie zdrowych składników do przyjaznych dzieciom makaronu i sera lub spaghetti może stworzyć pełnowartościowy posiłek wszystko w jedną małą miskę. W celu zwiększenia błonnika, przejść do makaronu pełnoziarnistego; niektórzy producenci oferują mieszanki, że makaron smakują jak regularne makaronu, więc dzieci nie będą nawet wiedzieć, różnicę. Pomidory i sos na bazie pomidorów dodaje kilka składników odżywczych, opisanych powyżej. Dodaj w warzywa jak szpinak, groszek, marchew i brokuły zwiększyć witaminy, żelazo i przeciwutleniacze. Jeśli je zniszczyć lub pokroić w drobne kawałki, oni wtopić się w sos, a dzieci nawet ich nie zauważyć. Top z niskotłuszczowego sera dodać wapń. Wymieszać w kurczaka lub indyka w białka i żelaza.

Spadki

Koreczki i dipów zawsze wygrywają z dziećmi i to jest proste do stworzenia satysfakcjonującego posiłek ustanawiając wiele z nich. Jeśli Twoje dziecko lubi chipsy i salsa, spróbuj frytki pełnoziarnistego z czarnej fasoli salsy dla błonnika i białka. Jabłka plasterki i masło orzechowe dostarczyć białka, błonnika i mnóstwo witamin. Jogurt dip również świetnie smakuje z niemal każdego rodzaju owoców i zapewnia wapń i zdrowe pro-tyki. Spróbuj pesto na marchew deskami, grillowane paski kurczaka lub plasterki tosty francuski. Ranczo jest także ulubionym dzieckiem, ale może być ładowany z tłuszczu, więc spróbuj wersje niskotłuszczowe i zachęcać warzywa bogate w składniki odżywcze, takie jak brokuły, marchew, seler i pomidory czereśniowe.

Kanapki

Magazyn dla rodziców sugeruje kombinacji warstwowych poza-the-box dla kreatywnych, zdrowe kanapki. Spróbuj bułeczki pełnoziarniste warstwowa z hummus i ogórki lub krakersy graham z masłem orzechowym i plasterki bananów. Na przejażdżkę na śniadanie, zrobić kanapkę z pełnoziarnistego gofry toster, twarogiem i przecieru owocowego. Dodaj indyka, ser szwajcarski i zielony liść sałaty (to zdrowsze niż góry lodowej) do pita pełnoziarniste. Wykracza poza to, ser i krakersy z plastrami mozzarelli i pomidorów na pszenicy krakersy.

Koktajle

Smoothie z odpowiednich składników może być tak zdrowe i satysfakcjonujące jako cały posiłek, a podobieństwo do koktajli mlecznych sprawia, że ​​popularny wśród dzieci. Start z jogurtu o niskiej zawartości tłuszczu lub mleka sojowego dla wapnia i białka. Rzucać w niemal każdym rodzaju owoców: truskawki, banany, jagody, mango, melona, ​​co ty na to. Dodać splash soku owocowego, aby zachować się zbyt gruba i blend. Aby zwiększyć składniki odżywcze, spróbuj dodatki, jak kiełków pszenicy i nasion lnu na włókno, szpinak czy kapusta na żelazo (to mieszanka na drobne kawałki dziecko nawet nie smak) lub białka w proszku.

Wysokokalorycznych posiłków dla dzieci

Wysokokalorycznych posiłków dla dzieci


Prawidłowe odżywianie jest ważne dla każdego, ale jeszcze bardziej istotne u dzieci. Według KidsHealth na informacyjnej stronie internetowej, dla dzieci o specjalnych potrzebach, uzyskanie odpowiednich ilości składników odżywczych poprzez spożywanie różnorodnych pokarmów jest ważna dla wzrostu i rozwoju dzieci. Niektóre dzieci, zwłaszcza tych, które są aktywne i mają pewne inne choroby, takie jak mukowiscydoza, może potrzebować dodatkowych kalorii dziennie. Te dzieci mogą korzystać z posiłków wysokokalorycznych i żywności.

Boczek i chedder Cheese Quiche

Bekon i ser cheddar quiche jest posiłek wysokokaloryczne, że jest łatwe do wykonania. Przepis wymaga, 6 jaj, 1 pie crust, 2 szklanki śmietany kremówki, 1 szklanka sera cheddar i 8 uncji gotowanego bekonu. Quiche jest przez warstwy boczek w skorupie kołowy, ubijając jajka i śmietanę razem, dodając do sera i jaj wylaniu mieszaniny jajka na boczku. Po upieczeniu na 375 stopni przez 35 do 45 minut, aż ostygnie quiche i służyć. Jedną ósmą z tortu jest porcja i zapewnia około 600 kalorii, 20 g białka i około 50 gramów tłuszczu.

Enchilada Zapiekanka

Enchilada garnek jest pełen kalorii, białka i sodu. To może być wykonane łatwo i trwa około 40 minut, aby przygotować i wytwarzanie jest proste. Po zmieszaniu wszystkich składników w dużej misce - 1 puszka kremu z pieczarek, 1 puszka sosu enchilada, 2 szklanki gotowanych i pokrojone w kostkę pierś z kurczaka, 1 szklanka ser, i 3,5 szklanki zgnieciony tortilla chips - dodaj do natłuszczonej blachy do pieczenia i piec w 375 ° przez 25 minut. Dwie filiżanki jest porcja zapiekankę i Każda porcja dostarcza ponad 600 kalorii, 50 g białka i prawie 2000 mg sodu.

Brud Pudding

Budyń jest brud łatwy przepis na przekąskę lub deser dla dzieci wymagających wysokich kalorii. Zajmuje tylko około 15 minut na przygotowanie się i nie wymaga pieczenia. Trzeba będzie 1 szklanka pełnego mleka, 1 szklanka śmietany, ciężki pakiet 4,5-uncji budyń instant, 3/4 szklanki mleka w proszku na sucho, 8 pokruszone ciasteczka Oreo i 4 robaki gummy. Aby przygotować budyń, wymieszać mleko i śmietanę, a następnie ubić w miksie budyń i mleko w proszku, wymieszać z kruszonym Oreos i wlać do 4 pojedynczych filiżanek. Po schłodzeniu przez 5 minut dodać do każdego robaka gummy kubek i służyć. Każdy kubek zawiera więcej niż 500 kcal, 10 g białka i 20 g tłuszczu. Dodatkowo, przepisy zawiera prawie 300 miligramów wapnia, co jest dobre dla rosnących kości dzieciaków.

Jak zaplanować pożywne posiłki dla dzieci

Jak zaplanować pożywne posiłki dla dzieci


Jeśli jesteś jak wielu rodziców i masz napięty harmonogram, a następnie razem obiad dla dzieci może zbyt często składają się z chwytając hamburgera i frytki zamówienie z restauracji fast-food. Planowanie pożywne posiłki może spadły na dalszy plan, ale nigdy nie jest za późno, aby rozpocząć nową procedurę zdrowej żywności w domu. Chociaż może to wymaga czasu i przygotowania, korzyści dzieciom czerpać z jedzenia zdrowych posiłków dziennie będzie się opłacać w dłuższej perspektywie.

Instrukcje

1 Poświęć czas na mniej męczącym dniu, takim jak niedzielne popołudnie lub sobotę rano, aby zaplanować tygodniowe menu. Ten zwyczaj pomaga złagodzić ewentualne last minute niezdrowe decyzje kolację.

2 grzebać zdrowych kucharskie i zebrać kilka receptur, które są nie tylko pożywne, ale także prawdopodobnie korzystają dzieci. Utworzyć listę zakupów, i sklep raz na tydzień za posiłki.

3 Pozwól dzieciom, aby pomóc Ci wybrać posiłki, i wprowadzają je razem do sklepu spożywczego. "Daj dzieciom pewną kontrolę nad tym, co jedzą, oferując im możliwości wyboru", sugeruje artykuł na Colorado State University Extension w "Karmienie małych dzieci," P. Kendall i C. Pucku.

4 posiłki plan, który ma związek z amerykańskiego Departamentu Rolnictwa piramidy żywieniowej. Do utrzymania zdrowego stylu życia, ważne jest, aby jeść różnych produktów spożywczych z każdej z sześciu grup żywności. Upewnij się, że jesteś serwujących posiłki dzieciom, są zrównoważone i dzieci wasze nie zużywa zbyt wiele olejów lub zbyt mało warzyw. Umieścić kopię piramidy żywności na drzwiach spiżarni lub lodówki, i odnoszą się do niego często.

5 Wprowadzenie nowych pokarmów okresowo w celu zapewnienia, że dzieci mają wybór, jeśli chodzi o jedzenie nutritiously. Wybierz kolorowe owoce i warzywa, takie jak czerwona papryka, bakłażan i papai. Jeśli obsługujących tylko fasola szparagowa, kukurydza i groszek na obiad elementów bocznych, co teraz, a następnie włączyć jakieś rzepy lub kuskus.

6 Chwalcie swoje dzieci na próbować nowych pokarmów, nawet jeśli ich nie lubią. Wprowadzanie nowych produktów spożywczych i receptur pomaga poszerzać horyzonty swoich dzieci żywności, umożliwiając im doświadczyć nowych zdrowych smaków.

Plany zdrowe posiłki dla dzieci

Plany zdrowe posiłki dla dzieci


Dzieci potrzebują zdrowych posiłek planów, zmierzających do zmniejszenia ryzyka chorób serca w życiu i do wspierania prawidłowego rozwoju. Często mają one swoje diety repliki od rodziców lub opiekunów. Ogólnie rzecz biorąc, dzieci nie potrzebują specjalnej diety; potrzebują dobrze zbilansowanej diety, która zawiera elementy z wszystkich grup żywności. Plany posiłków dla dzieci zależy od ich poziomu aktywności i ograniczeń dietetycznych. USDA żywności piramidy stanowi doskonałą matrycę do tworzenia zdrowej diety.

Food Pyramid

USDA żywności piramidy tworzy wizualny hierarchię, która oddziela grup żywności w różnych strefach. Strefy zapewnić sugerowane diety plan posiłków. Wytyczne zawarte w żywności piramidy nie są nieodwracalne. Są one elastyczne, sugerowany zakres porcji żywnościowych do konsumpcji dziennie. Piramidy USDA mówi zdrowe jedzenie dieta zawiera się od 2 do 3 porcji warzyw, od 2 do 4 porcji owoców, 2 lub 3 porcje produktów mlecznych, 2 do 3 porcji białka i do dziewięciu porcji węglowodanów, w tym chleby pszenicy, brązowy ryż i ziarna. Strona USDA ma narzędzia, aby pomóc rodzicom tworzyć własne plany posiłków dla swoich dzieci.

Mieszać się

Pick żywności z każdej grupy żywności w różnych kolorach. Istnieją tysiące owoce i warzywa, z których do wyboru. W końcu, będzie można znaleźć coś atrakcyjnego dla swojego dziecka. Niech wasze dzieci pomagają przygotować zdrowe posiłki i przekąski, zbierając warzywa z własnego wyboru. Dodaj inny owoc lub warzywo kolorowy do każdego posiłku i zmiennika owoców na przekąski, takie jak batony i chipsy ziemniaczane. Ty i Twoje dzieci wybierają zdrowe przepisy urozmaicić kurczaka, ryb i wołowiny potraw.

Jedz mniejsze posiłki

Dzieci muszą jeść sześć posiłków dziennie - śniadanie, obiad, kolację i dwie przekąski - aby utrzymać poziom energii i poziom cukru we krwi od wybijanie i zanurzanie. Zacznij dzień od śniadania zawierającego węglowodany zrównoważony, tłuszcz i białko. Dobre śniadanie pomaga dzieciom skoncentrować się w szkole, być mniej zrzędliwy i mniej jeść przez cały dzień. Można przygotować gorący lub zimny zbóż, jaj, owoców i mleka. Można również mieszać koktajle ze świeżych owoców z mlekiem lub jogurtem dla zapracowanych rano. Opakowanie orzechów i owoców w połowie rano i po południu przekąski. Załadować kanapki z warzyw, tylko przy niewielkiej ilości mięsa.

Junk Food i Tłuszcze

Zdrowy posiłek składa się z planu redukcji ilości fast foodów i napojów gazowanych w diecie Twojego dziecka. Możesz zapisać żywności, takich jak słodycze, ciasta, ciastka i chipsy ziemniaczane na specjalne okazje i wybrać zdrowe przekąski, takie jak ser smyczkowy, owoców i orzechów większość czasu. Jeżeli zamówisz hamburgery w restauracjach, dostać je z dużą ilością sałaty i pomidorów bez przypraw, takich jak majonez. Możesz również zastąpić mleko z 1 procenta lub odtłuszczonego mleka. Wybieraj chude mielonej wołowiny lub indyka, kiedy śmieją się żywności, takich jak tacos i hamburgery w domu. Gotować frytki w piekarniku, a nie ich smażenia.

Tanie posiłki dochodowy śniadanie dla dzieci

Tanie posiłki dochodowy śniadanie dla dzieci


Jeść dobrze zbilansowane śniadanie prowadzi do zwiększenia zdolności uczniów w umiejętność koncentracji, zapamiętywania, przechowywania informacji i zrozumienia materiału, poinformował Allison Aubrey w 2006 roku na National Public Radio. W skrócie, jeść śniadanie pomaga dzieciom uczyć się i zapewnia energię, dostarczając "paliwa mózgu." Możesz osiągnąć te wszystkie korzyści z jedzenia posiłku, który kosztuje mniej niż kilka dolarów dziennie; nagrodą jest ogromna w porównaniu z małą inwestycji.

Owsianka

Szybkie gotowanie lub płatki owsiane cięcia stali jest okazja, gdy weźmiemy pod uwagę odżywiania oferuje. Co więcej, kupując unflavored płatki owsiane zamiast słodkich pakietów owsiane błyskawiczne oferty więcej błonnika wraz z mniejszym kosztem. Błonnik rozpuszczalny oznacza, że ​​nawet niewielka ilość będzie utrzymać dziecko czuje się pełna dłużej niż słodkich przekąsek, a duży pojemnik z owsianych jest dostępny dla zaledwie kilku dolarów, a od zimy 2011 roku Można zrobić swój własny płatki owsiane na budżet dla swoich dzieci, która jest bardzo podobna do tej osobliwej, dostosowane płatki owsiane, że jest w pojedynczych, pakietów mikrofali. Wystarczy dodać własne pokrojone świeże jabłka, brązowy cukier, rodzynki i cynamon do owsianych; około pół filiżanki wynosi jeden pakiet zakupionego płatków owsianych. Jedno pudełko płatków owsianych może trwać około 15 lub 20 porcji. Możesz stworzyć swój własny klon i brązowy cukier, cynamon, jabłka słodkie jabłko płatki owsiane, cynamon przyprawy i jabłko-rodzynkami odmiany smaku cynamonu przyprawy z tanich płatków owsianych.

Śniadanie Burritos & Pizza

Burrito śniadaniowe są przepełniony białka i smaku, idealne do ruszania rano dziecka. Z jaj kosztuje około 0,10 dolarów każda, od zimy 2011 roku, oraz pakiet tortille dostępne dla zaledwie dolarów, można dostosować inne składniki dla burritos na podstawie budżetu. Pojemnik z salsą jest stosunkowo niski koszt i może trwać wiele śniadanie burritos, podczas gdy można kupić tartym serem luzem. Gdy stosowane z umiarem, można rozciągnąć nawet dalsze jaja doprawić solą i pieprzem. Możesz zrobić pizzę śniadanie przy użyciu tych samych składników przez opiekania tortilli w piecu w temperaturze 450 stopni Celsjusza przez pięć minut, dodając jajko w centrum i pozwalając jej gotować przez 10 minut w tej samej temperaturze. Z sera i szpinaku i pomidorów i brokuły, niedrogie śniadanie pizza jest gotowa w ciągu kilku minut.

Kolaches

Pochodzi z Europy Środkowej, kolaches są ciastka z różnymi nadzieniami. Wszystko, co musisz zrobić jeden jest mieszanką ciasta i wszelkiego rodzaju słodkie lub pikantne przystępnej tankowaniu takich jak owoce sezonowe lub wypełnień pie, kiełbasy śniadaniowej lub sera. Aby dokonać Kolache, rozgrzać piekarnik do 450 stopni Celsjusza i podzielić ciasto równomiernie na małe porcje. Wypełnij kulki ciasta z pożądanym napełniania, i upiec ciasto według wskazówek herbatniki receptury. Dzieci mogą do nich dzwonić lub placki śniadaniowe wypieki a oni z nich korzystać.

Jajko Quiches

Kluczem do utrzymania śniadanie ekscytujące jest, aby zmienić składniki często do jedzenia bardziej wszechstronny. Zapiekanki są mniej intensywne prace alternatywna do omletów i jajecznicy, i można je wygodnie przechowywać w lodówce przez kilka dni i szybko ogrzać plaster w kuchence mikrofalowej. Zrobić quiche można zużywasz warzyw, mięsa lub sera, który jest na sprzedaż, podczas gdy łącząc je z coraz przystępnej jajkiem. Trzepaczka 5 jaj z 2 do 3 białek i 3/4-szklanka mleka. Mieszać w żadnej z pożądanych dodatków, a następnie wlać do wysmarowanej puszki muffin i piec w temperaturze 350 stopni Celsjusza przez około 25 do 30 minut. Przechowywać mieszaninę w lodówce do późniejszego wykorzystania.

Jak uruchomić Weight Watchers posiłków

Weight Watchers została założona w 1960 roku przez Jean Nidtech i skuteczny plan diety. Mimo że program rozpoczął się w Stanach Zjednoczonych, jest obecnie popularne rozwiązanie utrata wagi w wielu krajach. Program Weight Watchers jest dostępny zarówno kobiet jak i mężczyzn i oferuje konfigurowalne plany żywieniowe. Weight Watchers to doskonałe narzędzie, aby pomóc w upuszczając nadmiar kilogramów i nauczyć się podejmowania decyzji dotyczących zdrowego o posiłki.

Instrukcje

1 Dołącz do programu Weight Watchers. Od 2009 roku można uczestniczyć w spotkaniach w miejscu w pobliżu domu lub można uczestniczyć w planie online na WeightWatchers.com. Istotne jest, aby zdecydować, jak dużo interakcji peer-to-peer chcesz przed podjęciem zobowiązania do obu programów. Program online oferuje interaktywne narzędzia takie jak planistów posiłków i przewodników do ćwiczeń, które nie są dostępne w programie spotkania.

2 Przejrzyj swoje punkty. Program Weight Watchers działa na systemie punktowym, wyznaczenie konkretnej wartości do każdej żywności, którą spożywają. Według DietsInReview.com, twoje punkty pomoże Ci w wyborze żywności dla zrównoważonej diety. Punkty będą się różnić w zależności od wieku, wagi i wzrostu; Dlatego ważne jest, aby stosować się dokładnie plan maksimum korzyści.

3 Zrób listę zakupów. Receptury, które otrzymują w Internecie lub na spotkaniach będzie już punktów przypisanych do nich. Zaplanuj z góry tygodniowego menu i kupić przedmioty, które trzeba w jednej podróży do sklepu spożywczego, aby uniknąć odejście od programu. Niektóre pozycje --- mrożone posiłki i paczkowane środki spożywcze przeznaczone do diety --- będzie już mieć wartość punktową na opakowaniu. Stanie się na tych przedmiotów na dni, kiedy nie masz czasu na gotowanie.

4 Dowiedz się, jak obliczyć punkty na własną rękę. Według TheDietChannel.com brak żywności są poza granice z Weight Watchers. Niemniej jednak, trzeba wiedzieć, jak ustalić punkty za kiedy zjeść obiad lub przygotowywać posiłki, które nie mają dla Weight Watchers przepis. Będziesz mieć formułę punkt po zalogowaniu się na spotkania lub programu online.

Wskazówki

 • Zawsze należy porozmawiać z lekarzem przed dokonaniem zmian do swojej obecnej diecie.

Posiłek Napoje zamienne do odchudzania

Często trudno jest dopasować odżywczy posiłek w męczącym dniu. Kiedy utrata masy ciała jest problemem, a owoce i warzywa są poza zasięgiem, napoje posiłek-zamienne przyjść na ratunek. Są one pakowane z odżywianiem i wygodne. Nie tylko zamiennik posiłków pije dobrym dodatkiem do programu zdrowego odżywiania, ale są one również dobry substytut posiłków wysokokalorycznych jak również.

Funkcja

Główną funkcją napoju odchudzania jest uzyskanie zdrowego posiłku, który jest szybki, łatwy i wypełnione mieszanką składników odżywczych, aby zaspokoić głód, ograniczyć swój apetyt i zwiększa energię.

Rodzaje

Napoje posiłek-zamienne są w kilku odmianach. Są napoje o wysokiej zawartości białka, zbilansowane napoje, wersje w błonnik i all-in-one. Pić wszystko-w-jednym jest zaprojektowane tak, aby mieć równowagę witamin, przeciwutleniaczy i enzymów trawiennych. Na ogół mają także zrównoważony stosunek białka, węglowodanów i tłuszczu, z obfite ilości błonnika, jak również. Napoje są symetryczne charakteryzuje się doskonałą równowagę białek, węglowodanów i tłuszczów. Zwykła zasada jest do 25-35-procentowy białka, 40-50-procent węglowodanów i 20-30-procent tłuszczu.

Cechy

Napoje mączka zastępcze są w obu proszku lub gotowych do spożycia postaci ciekłej. Mają wiele różnych smaków, od czekolady do wanilii do owoców tropikalnych na ciasteczka i śmietany. Proszki są sprzedawane na wagę w plastikowych pojemnikach lub w poszczególnych pakietach. Średnia zawartość kalorii jest 250 do 320 kalorii na porcję, w zależności od wzoru. Można je znaleźć w każdym sklepie ze zdrową żywnością oraz w większości sekcji zdrową żywnością tradycyjnych sklepach spożywczych. Można je mieszać z wodą lub mlekiem, zależnie od swoich potrzeb niezbędnych kalorii i mogą być mieszane w mikserze lub wykonane w trakcie przemieszczania się w filiżance z wytrząsaniem.

Te preparaty gotowe do picia są w plastikowych lub szklanych butelek. Są one bardzo wygodne, gdyż nie ma pracy związanej z wyjątkiem otwierania pojemnika. Można je również znaleźć w sklepach ze zdrową żywnością, sekcje ze zdrową żywnością w sklepach i często są w chłodni dziedzinach. Obie odmiany można zakupić online.

Identyfikacja

Istnieje szczególny rodzaj napoju odchudzania, który jest zaprojektowany, aby czuć się już pełny i ograniczyć swój apetyt. Napoje te mają wchłanialny ilość włókien w nich który rozszerza się w żołądku i jest trawiona bardzo powoli. To daje uczucie sytości, przedłużonego. Ta pełna uczucie zatrzymuje cię od przejadania się i utrzymuje spożycie kalorii mniej. To z kolei prowadzi do zmniejszenia ogólnych kalorii, co prowadzi do utraty masy ciała. Jednym z takich produktów jest nazywany Slim Style czynnikami naturalnymi. Patrz "Zasoby dodatkowe" poniżej, aby uzyskać więcej informacji.

Korzyści

Główne korzyści płynące z picia tych wstrząsów jest zwiększenie energii i są one dobre zamienniki dla większych posiłków kalorii. Pomagają one w regulacji poziomu cukru we krwi, obniżają poziom cholesterolu, ograniczenie głodu, a jako dodatkową korzyść, że są wygodne. Zawartość włókien jest również ważna. Nie jest niczym niezwykłym, napoje posiłek-zamienne mieć pięć lub więcej gramów na porcję.

Ostrzeżenie

Trzęsie posiłek-zamienne są doskonałym dodatkiem do planu posiłków i na pewno przyczyni się do ułatwienia odchudzania. Ale należy je stosować ostrożnie. Po pierwsze, upewnij się, aby uważnie czytać etykiety, aby upewnić się, że nie ma nic w nich, które mogą powodować reakcje alergiczne. Po drugie, napoje posiłek-zamienne nie są substytutem dla zdrowego odżywiania. Jako, że są one już wstępnie sformułowane w witaminy i składniki odżywcze, ktoś może dostać się bez naprawdę zrozumieć, co prawidłowe odżywianie jest i jakie produkty spożywcze są dla nich dobre. Chodzi o to, aby z nich korzystać w połączeniu z normalnego jedzenia rutyny. W tym czasie, kształcić się na tworzenie i wprowadzenie zdrowych, zbilansowanych posiłków w codziennej diecie.

Jak jeść małe posiłki, aby zwiększyć metabolizm

Jeść kilka małych posiłków w ciągu dnia może pozwolić odchudzania się zdarzyć szybciej następnie tradycyjnych procedur żywieniowych. To dlatego, że jedzenie od 4 do 6 posiłków dziennie konsekwentnie utrzymuje twój metabolizm spalania. Wynikiem tego zachowania może faktycznie trenować swoje ciało spalić więcej kalorii w czasie, co jest szybsze odchudzanie. Oto przewodnik jeść małe posiłki, aby zwiększyć swój metabolizm.

Instrukcje

1 Plan 4 do 6 małych posiłków dziennie. Okresy Posiłki nie to 3 godziny od siebie. Jedzenie w regularnych odstępach czasu utrzymuje swój metabolizm spalania przez cały dzień.

2 Jedz śniadania na początku dnia. W ciągu 1 godziny po przebudzeniu, należy upewnić się, aby zjeść śniadanie. Pozwoli to twój metabolizm szybciej następnie uruchomić je później, jeśli pominąć śniadanie lub w ogóle. Według WebMD, ludzie, którzy jedzą śniadanie każdego dnia mają tendencję do spożywania mniejszej ilości kalorii, a zatem całkowite schudnąć szybciej.

3 Przygotowanie posiłków z wyprzedzeniem. Posiłki są często pomijane, bo ludzie zbyt zajęty. Pre-krojenie owoców i warzyw i planowanie posiłków każdego dnia zapewni nawet jeśli jesteś zajęty, nie opuszczaj posiłków.

4 Włączenie błonnika w każdym posiłku. Jedzenie błonnika w każdym posiłku, że poczujesz się bardziej zadowoleni i zapewnienia nie przejadać. Dobrym źródłem błonnika jest pieczywo pełnoziarniste, płatki śniadaniowe takie jak otręby i płatki owsiane i owoców i warzyw.

5 Zwiększenie zużycia wody. Czasami organizm źle interpretują sygnały z pragnienia i głodu. Podczas spożywania kilku posiłków dziennie, pić co najmniej 8 uncji wody do każdego posiłku. Zapewni to pić tyle płynów, które będzie Cię nawilżona.

Wskazówki

 • Dodaj ćwiczeń do swojej codziennej rutyny. Nawet biorąc krótki 20 minut spacerem mogą pomóc w rozkręceniu swój metabolizm i spalanie dodatkowych kalorii.
 • Najgorsze działania można podjąć jest ograniczenie spożycia pokarmu. Chociaż niektórzy ludzie myślą, że jedzenie mniej będzie pomagać w utracie wagi, to może faktycznie spowalniają swój metabolizm.

Jak schudnąć Korzystanie Shakes zamiennik posiłku

Utrata wagi jest wspólnym celem, zwłaszcza w okolicach Nowy Rok i strój kąpielowy sezon. Istnieje nieskończona liczba planów diety dostępnych dla ludzi, którzy chcą stracić kilka kilogramów. Jednym z najprostszych technik zajęty stylu życia jest włączenie posiłek trzęsie zastępczych. Zamiennik posiłku trzęsie oferują zrównoważoną pod względem odżywczym substytut posiłków, tak, że można schudnąć mniej planowania. Wykonaj następujące kroki, aby włączyć zamiennik posiłku trzęsie do swojego codziennego życia.

Instrukcje

1 Badania różne rodzaje zamiennik posiłku trzęsie na rynku. Jednym z najbardziej znanych marek Slim-Fast jest, choć witaminy i zdrową żywnością Sklepy oferują wiele możliwości.

2 Taste kilka różnych marek. Program zastępujący posiłek będzie działać tylko wtedy, gdy rzeczywiście cieszyć się trzęsie, że pijesz. Jeśli próbujesz siły dół zamiennik posiłku trzęsie, że myślisz, że smakuje źle, twoja dieta nie potrwa.

3 Określ, czy chcesz pić drgania zamiennik posiłku dla jednej lub dwóch posiłków dziennie. Slim-Fast Program opiera się na idei posiadania koktajle na śniadanie i lunch, choć może chcesz zacząć zastępując tylko jeden posiłek.

4 Czy zamiennik posiłku wstrząsnąć na śniadanie, jeśli zazwyczaj pominąć ten posiłek. Badania wykazały, że ludzie, którzy jedzą śniadanie stracić na wadze więcej i są mniej skłonni do przejadania się później w ciągu dnia.

5 Zaplanuj przekąski i inne posiłki z wyprzedzeniem. Wstrząsnąć zamiennik posiłku pomoże tylko schudnąć, czy inne paliwa jedzenie jest zdrowe i zrównoważone. Skupić się na jedzenie świeżych owoców i warzyw, chude mięso i produkty pełnoziarniste. Owoce są dobre przekąski mieć pod ręką w połowie rano.

6 Śledź swoje postępy zarówno przez masy i pomiarów. Jeśli włączenie ćwiczeń do programu odchudzania, może znaleźć się utraty więcej centymetrów niż kilogramów. Dokonać pomiarów kilku części ciała, takich jak talii, bioder i ud, aby śledzić, jak robisz.

Wskazówki

 • Przygotować przekąski jak najszybciej dostać się do domu ze sklepu, oddzielając je do pojemników, które posiadają indywidualne porcje. Sprawdzić poziom sodu na zamiennik posiłku trzęsie się upewnić, że nie są już zbyt dużo sodu w diecie.
 • Omówić nowe plany odchudzania się z lekarzem, jeśli masz jakiekolwiek problemy zdrowotne.

Jak zrobić Optifast posiłków

Optifast nadzorem lekarza jest dieta, która jest tylko dostępna dla tych, którzy muszą schudnąć przejść procedurę medyczną. Zazwyczaj ci, którzy są zaplanowane dla zespołu biodrowego lub żołądka zszywanie zostanie przepisany Optifast na krótki czas, aby stracić na wadze tyle, aby bezpiecznie przejść operację. Zawsze należy omówić z lekarzem, jak długo trzeba będzie na Optifast i jeśli są dozwolone jakiekolwiek inne produkty. W większości przypadków jest to tylko dla cieczy diety oparte na Optifast wstrząsów i zup. Oto kilka pomysłów na posiłek do korzystania z tych drgań i zupa miesza stworzyć Optifast posiłki. Można również dostosować je, jeśli są na slim fast planu do tych produktów, ale nie zastępować Slim Szybki jeśli lekarz określa Optifast.

Instrukcje

1 Przygotuj Optifast zupę łącząc pakiet zupa z 8 do 12 uncji z ciepłej wody. Dodaj sól i pieprz do smaku w razie potrzeby. Można również dodać inne kalorii bezpłatne zioła i przyprawy, takie jak pietruszka, szałwia, przyprawione ziemi soli lub nie zawiera soli, takich jak mieszanki przyprawowej Pani Dash. Jedno opakowanie zupy mieszany z wodą jest jednym posiłku.

2 Dodać Optifast trzęsie łącząc jeden woreczek Koktajl z 8 uncji zimnej wody lub 12 ml zimnej wody lub napojów dietetycznych. Można mieszać je ze sobą lub połączyć je w blenderze z lodem. Spróbuj czekolady mix wytrząsania puszki sody lub dieta śmietany głównego piwa. Zrób dreamsicle smaku drgania poprzez mieszanie paczkę mieszanki wanilii wstrząsać z puszki dieta oranżada. Użyj dużej blender jeśli mieszanie sody od mieszania spowoduje to mieszanka rozwijać. To dlatego, że mieszalnik będzie działać w taki sam sposób i na sody jeśli wstrząsnął puszki. Jeden pakiet drgania mieszanej jeden posiłek.

3 kombajny gotowe do picia koktajli z aromatów i przypraw, aby dodać trochę błysku. Posypać cynamonem na górze shake czekoladowy. Gałka muszkatołowa starty na shake waniliowy zrobić napój przypominający nog jaj. Można również dodać kilka kropli ekstraktów smakowych, takich jak wanilia, kokos, lub migdałów do któregokolwiek z gotowy do picia koktajli.

Jak zrobić obiad Twój Największy posiłek i schudnąć

Jak zrobić obiad Twój Największy posiłek i schudnąć

Dla wielu Amerykanów, obiad jest największym posiłkiem dnia. W tym momencie większość z codziennej działalności jest kompletne. Korzystanie obiad w większym posiłku może być skuteczną metodą na odchudzanie i dobre samopoczucie. Mając swój największy posiłek w środku dnia, kiedy są najbardziej aktywne, dostarczy organizmowi potrzebnych kalorii podczas aktywności. Jednak trzeba jeszcze jeść rozsądnie i śledzić spożycie żywności, aby schudnąć.

Instrukcje

1 Zacznij dziennika żywności. Bez względu na to, co jest Twoim największym posiłek, trzeba będzie śledzić żywności można konsumować. Darmowe programy online jak FitDay i Spark Ludzie pozwalają łatwo uzyskać dostęp do dziennika z dowolnego miejsca.

2 Plan posiłków z wyprzedzeniem. Usiądź na weekend i zrobić listę tego, co chcesz jeść każdego dnia. To może pomóc stworzyć listę zakupów i przygotować rzeczy z wyprzedzeniem, tak, że są gotowe w ciągu tygodnia.

3 Ustaw ostrość na świeże owoce, warzywa, produkty pełnoziarniste i chude mięso. Jeśli jesz więcej kalorii podczas posiłku na lunch, chcesz się upewnić, że są sycące, pożywne kalorii.

4 Jedz 01:59 przekąski. Mając małe przekąski na godzinę lub dwie przed obiadem lub kolacją uniemożliwi uczucie jak jesteś głodny, kiedy usiąść do posiłku.

5 lunch siadając przy stole. Jeśli jesz obiad w samochodzie lub siedzi przy biurku pracy, nie będzie koncentrować się na tym, co jesz. Bezmyślne jedzenie może spowodować więcej głodu później. Twój największy posiłek w ciągu dnia powinien być jeden, który koncentruje się na.

6 Włączenie więcej aktywności fizycznej w ciągu dnia. Jeśli nie czujesz się jak masz wystarczająco dużo czasu na ćwiczenia, spróbuj zaparkowania samochodu dalej lub po schodach zamiast windy.

Wskazówki

 • Nie pominąć śniadanie, ponieważ priorytetem jest obiad. Jedzenie zdrowe śniadanie paliw swój metabolizm i pomaga stracić na wadze więcej.
 • Przed dokonaniem istotnych zmian do swojej diety i planu ćwiczeń skonsultować się z lekarzem, zwłaszcza jeśli masz czynników ryzyka chorób serca.

Jak schudnąć jedząc wiele małych posiłków dziennie

Wiele osób szukają tajemnic odchudzających i porad dietetycznych, które dadzą im przewagę, której potrzebują, aby rzucić funtów. Popularne planach diety niskotłuszczowe, diety o niskiej zawartości węglowodanów, eliminując cukier i liczenia kalorii. Podczas gdy wszystkie te metody stanowią praktyczne sposoby, aby schudnąć, utrzymanie przez całe życie oznacza jedzenie umiarkowane posiłki regularnie.

Instrukcje

1 Jedz co 2 do 3 godzin. Można schudnąć i zwiększyć metabolizm poprzez spożywanie kilku małych posiłków dziennie. Twoje ciało będzie nadal spalić kalorie, jak stale napędzać go z jedzeniem. Ponadto, utrzymując stały poziom cukru we krwi zmniejsza apetyt, które mogą wynikać z powodu skrajnego głodu (patrz zasobów rozdział).

2 Plan na przyszłość. Jeść kilka posiłków dziennie wymaga planowania. Przygotowanie do posiłków z wyprzedzeniem pozwoli Ci być gotowy, kiedy strajki głodowe. Zrób listę zdrowych produktów, które mogą być szybko pakowane lub przygotowane. Ciąg niskotłuszczowy ser, jogurt, suszone owoce i orzechy, i wędliny z chleba pełnoziarnistego są opcje.

3 Pomyśl przekąski. Może to zająć trochę czasu, dostosowując się do mniejszych porcji, zwłaszcza jeśli twoje dawne nawyki żywieniowe były drastycznie różne i porcje były znacznie większe. Być może te małe posiłki wyglądają jak przekąski. Choć potrzeb żywieniowych będzie zmieniać, zmierzając do jedzenia około 300 kalorii, cztery do pięciu razy dziennie może być drogowskazem.

4 Wybierz białka i błonnika. Jedząc małe posiłki konsekwentnie będzie zażegnać głód, jedzenie jakości posiłków jest najlepszy. Można to zrobić, wybierając białka i błonnika, które są przydatne dla spowolnienie trawienia i utrzymanie się zadowolony.

5 Pij dużo wody z małych posiłków. Wymiana soda i inne napoje kalorii ładunkiem zmniejszy liczbę kalorii można konsumować. Dodatkowo, sygnał organizmu pragnienia mogą być mylone z głodem i może spowodować, że do jedzenia, gdy jesteś spragniony. Zużywa dużo wody będzie również pomagać w utracie wagi poprzez pomoc tłuszczu płukania i toksyn z organizmu.

Wskazówki

 • Pamiętaj, aby spożywać tyle kalorii, aby utrzymać prawidłowy metabolizm.

Korzyści Odchudzanie jedzenia wielu małych posiłków

Istnieje wielka debata w społeczności odchudzania dotyczącej korzyści odchudzania jedzenia kilka małych posiłków. Jedząc małe posiłki co 3 godziny, Dieter uniknąć przejadania się podczas trzech "normalnych rozmiarów" posiłków. Z drugiej strony, wybiera się je z wielu małych posiłków dziennie wymaga dużej ilości samokontroli. Wybór kontrolować spożycie kalorii musi być starannie zaplanowane z pomocą lekarza lub renomowanego źródła informacji. Składników odżywczych i kalorii równoważenia pomaga zachować siłę i zachować dobre zdrowie, a jednocześnie zmniejszenie masy ciała.

Podstawy Weight Loss

Są to cenne korzyści dla jedzenia wielu małych posiłków każdego dnia. Zwiększenie metabolizmu, zwiększenie energii i rozłożenie kalorii w ciągu dnia można korzystać popełnione Dieter. Jednakże, nie jest podstawowym warunkiem do utraty masy ciała, który nie zmienia się, niezależnie od diety. Aby schudnąć, osoba musi jeść mniej kalorii niż spalone są każdego dnia. Rozkręceniu organizmowi częste ćwiczenia z dużą ilością wody pomoże. Zużywa więcej częste posiłki z metodycznej planu zapobiegania przejadania mogą pomóc poczuć się lepiej przez cały dzień i zwiększyć świadomość odpowiedniej diety i żywienia. Utrata masy ciała z dowolnym planem diety zawsze powinien naniesienie dużo wody, a także regularne ćwiczenia.

Metabolizm

Oryginalny pociąg myśli, że częstsze jedzenie wzmocniony metabolizm, zapewniając źródło energii w regularnych odstępach czasu w ciągu dnia. Pomijanie posiłków wysyła ciało w trybie konserwacji, która spowalnia spalanie nadmiaru zapasów tłuszczu w organizmie. Częstym źródłem energii (w postaci wielu małych posiłków) wymaga korpus do rev do przetwarzania żywności, w procesie zwanym termiczne efekt pożywienia. Termiczny efekt żywności odnosi się do wydatków organizmu energii żuć, połknąć i przetwarzania żywności. Białka wymaga najwięcej pracy, aby rozbić i tłuszcze spalić najmniejszą ilość energii. Procesy w organizmie są przechowywane w bardziej równowadze, bez kolców cukru we krwi związanych z głodu. Bilans ten wyrównuje ciało i pozwala na konsekwentne efektywnego funkcjonowania na wszystko, w tym metabolizmu.

Częstotliwość posiłek

Wybierając mieć 5:55 małych posiłków dziennie, uczysz swoje ciało, aby nie być głodnym. Nie będziesz mieć wahania cukru we krwi spowodowane głodem, ani nie będzie doświadczenie pragnienia, które mogą wykoleić nawet najbardziej starannie zaplanowanej diety. Jeść więcej częste posiłki również przestrzenie z kalorii w ciągu dnia. Jedzenie częstszych posiłków wymaga więcej dyscypliny niż regularne spożywanie trzech posiłków dziennie. Należy starannie kontrolować porcje, aby zapobiec przejadania się i spożycie miejsca w równych odstępach posiłek w ciągu dnia, aby uniknąć podjadania. Niektóre osoby uważają, że stosując mniejsze talerze i prowadzenie dziennika żywności pomaga zwięzłą Monitor spożywanych w ciągu dnia.

Kontrola części i zrównoważona dieta

Odchudzania diety lub z dowolnym planem nigdy nie nastąpi bez kontroli części. Przejadanie się na trzech posiłków każdego dnia często stawia ludzi w kategorii otyłych. Przejadanie się na 05:55 posiłków stworzy najgorszy koszmar Dietera. Twoim celem jest, aby podzielić zużycie kalorii równomiernie przez cały dzień. Posiłki powinny być dobrze przemyślane i wyważone z odpowiednią ilością składników odżywczych. Wyrzucić napoje gazowane i chipsy. To mieszanka białek, węglowodanów i tłuszczu do każdego posiłku. Na przykład, zamiast spożywania całego indyka kanapkę na pszenicy na obiad, jeść tylko połowę, a to ulubiony owoc. Zapisz drugą połowę kanapki na następny posiłek trzy godziny później, zawierające kolejną przekąskę typu jedzenie z tego posiłku. Niektóre dobre wybory są twaróg, jabłkowym lub kilka chrupiące warzywa, takie jak marchew i seler.

Przekąski

Wybór spożywać trzy duże posiłki dziennie na rzecz częstszych mniejszych posiłków nie eliminuje potrzebę przekąsek. Przekąski mają inne znaczenie, korzystając z tego plan posiłków. Przekąski powinny być ostatecznie zdrowe połączenie owoców, warzyw i produktów pełnoziarnistych. Przekąski nie pojedynczy element, kiedy jedzenie mniejszych posiłków. Zamiast przekąski powinny być kombinacją 02:58 zdrowej żywności w umiarkowanych porcjach, które będą wypełniać swój up przez następne trzy godziny. Na przykład, może to zdrowa przekąska, miskę płatków owsianych i jabłko. Para zdrowe jedzenie, takie jak krakersy pełnoziarniste z musem jabłkowym, a owoców i warzyw z orzechów i nasion dla białek.

Posiłki na zwiększenie metabolizmu

Posiłki na zwiększenie metabolizmu

Metabolizm jest procesem organizmu budowania i utrzymywania się przez podział składników odżywczych do produkcji energii. Kiedy twój metabolizm wzrasta, masz więcej energii, ponieważ Twój organizm rozkłada więcej składników odżywczych i spalania większej ilości kalorii. Chociaż tempo przemiany materii jest częściowo określany przez genetycznego, może on być kontrolowany przez swoich nawyków żywieniowych i ćwiczeń.

Jedz śniadanie

Twój metabolizm zwalnia w dół w ciągu nocy podczas snu, ponieważ nie jesz. Kiedy jeść śniadania lub ograniczyć, jak często jeść, twój organizm musi dostosować poprzez spowolnienie i nauka działają na mniej kalorii. Zaczyna trzymając kalorii spożywamy i przechowywanie ich w tłuszczu, aby chronić się, bo to nie jest pewne, będziesz go karmić później. Jesteś zasadniczo zmuszając organizm do przechowywania tłuszczu polegać w przyszłości, jeżeli nie dostać odżywiania potrzebuje. Bezmleczny warzyw omlet z pszenicy całej toast lub małe (1/4 do 1/2 szklanki) strona owsianka jest przykładem zdrowego śniadania: warzywa, białko i błonnik.

Wiele małych posiłków jeść

John Berardi, PhD, CSCS, prezes Precision Nutrition, i autor "Metabolism Advantage" zaleca jeść co dwie do trzech godzin - to jest mniej więcej sześć małych posiłków dziennie. Każdy posiłek będzie stymulować swój metabolizm, karmić swoje mięśnie i głodzić tłuszczu. W przeciwieństwie pomijanie śniadania, który mówi twoje ciało do przechowywania tłuszczu na przyszłość pominąć posiłki, jedzenie często uspokaja ciało, że jedzenie jest łatwo dostępne. Badania Georgia State University wskazują, że ci, którzy jedzą małe, zdrowe posiłki co kilka godzin (każdy posiłek będące mniej więcej takie same, mały rozmiar - myślę o nich jak o trzech małych posiłków i trzech zdrowych przekąsek) mają mniej tłuszczu i metabolizmu szybciej niż ci, którzy zjeść tylko śniadanie, obiad i kolacja. Nie ma Zalecana wielkość lub ilość kalorii do każdego posiłku lub przekąski - po prostu każdy posiłek znacznie mniejszy niż posiłków można zrobić teraz, wiedząc, że będą jeść do sześciu razy dziennie.

Zjeść dobre jedzenie

Każdy posiłek powinien zawierać małe chudego białka, warzyw i błonnika. Pokarmy wysokobiałkowe podjęcia dodatkowej energii do metabolizowania; w porównaniu do bogatych w węglowodany lub tłustych, wymagają one organizmowi spalić dwa razy więcej kalorii do strawienia go. Jeść ryby i drób, warzywa liściaste, owoce, brązowy ryż, jęczmień i owies. Połowa z każdej małej posiłek powinien składać się z warzyw; druga połowa powinna być dzielona między chudego białka i wysokiej włókna pełnoziarniste (kwartale każdego). Pić tyle wody, ile wygodnie może w ciągu dnia. Dla niektórych osób jest to zalecane osiem okulary; dla innych jest to mniej. Zafundować sobie od czasu do czasu do słodyczy i przetworzonych przekąsek, jeśli musisz, ale nie jeść je często.

Nie jeść późno w nocy

Metabolizm zaczyna zwalniać w późnym popołudniem lub wczesnym wieczorem, aby przygotować się do snu. Jeść małą kolację i przestać jeść co najmniej dwie godziny przed snem.

Odchudzanie Plany Dostarczanie posiłków

Odchudzania plany wysyłki mączki podjąć zgadywanie, co jeść, aby zapewnić maksymalną utratę wagi. Rozbić się Usługi te jako wygodne i oferują szereg produktów spożywczych, w różnych cenach. Plany są personalizowane zawierać przekąski i desery w razie potrzeby. Oprócz zapewniając łatwe do przygotowania żywności, doradztwo i poradnictwo żywieniowe jest również oferowany.

Ilość kalorii

Jenny Craig, BistroMD i NutriSystem oferują posiłki, przekąski i desery Z całkowitej liczby kalorii z 1200 do 1500 dziennie. Medifast plany zastępujące posiłki są 800 do 1000 kalorii dziennie.

Plany żywności

Jenny Craig, NutriSystem i BistroMD oferują porcji sterowane posiłki, które są zaprojektowane, aby pomóc klientowi schudnąć. Wskaźnik sukcesu są różne, ale plany te wszystkie obiecują, że zapewniają one żywności, takich jak naleśniki, lasagne lub Pot pieczeń, plus desery, które są oparte na białku i zdrowych węglowodanów.

Cechy

Większość planów wyposażone na linii wsparcia i poradnictwa żywieniowego. Niektóre programy oferują 24/7 na żywo wsparcia z dietetykiem lub doradca odchudzania. Według strony internetowej Medifast za to program zastępujący posiłek wyposażony gotowy mix trzęsie i zupy, ale klienci muszą przedstawić własną zdrową żywność zgodnie z zaleceniami planu Medifast diety.

Koszty

Medifast i Jenny Craig może kosztować zaledwie 11 dolarów dziennie. NutriSystem kosztuje około 11 dolarów dziennie, ale oferuje bezpłatną wysyłkę i BistroMD jest drożej oferta Przysmaki już od 21,42 dolarów za dzień.

Opcje

Plany można zamówić raz na tydzień z opcją automatycznego dostawy. Jeśli o to poproszą, twoje tygodni warto posiłków zostaną automatycznie wysłane i zafakturowane karty kredytowej.

Bezpieczeństwo

Przed rozpoczęciem programu odchudzania należy skonsultować się z lekarzem. Zgodnie z ich stron internetowych, Medifast, BistroMD i NutriSystem zostały opracowane z lekarzami i dietetykami, ale te z warunkami medycznych powinny skonsultować się z osobistym lekarzem przed rozpoczęciem jakiejkolwiek diety.