adcov.com

tabletki solne triathlon

Jak korzystać Tabletki solne

Przez wiele lat tabletki solne były jedynymi żywieniowe sportowców suplementów używane. Ale teraz są napoje sportowe mające na celu utrzymanie lub amatorskiego sportowca zawodowego w dobrym stanie podczas imprezy sportowej. Głównym składnikiem --- soli sodowej --- oznacza mineralne potrzebne korpusu regulować płyny w organizmie. Sodu zapobiega odwodnieniu w ciepłych temperaturach, gdy osoba jest aktywna fizycznie.

Instrukcje

1 Weź 500 miligramów tabletek solnych. To daje około 200 mg sodu.

2 picie soków owocowych i napojów po przyjęciu tabletki soli lub tabletki. Wykonano sama tabletka sól jest trudno strawne. Mogą również powodować niestrawność, nudności lub biegunka. Potasu w płynów owocowych pozwala podnieść poziom sodu w organizmie. Napoje owocowe także ułatwić organizmowi trawić sodu. Oznacza to, że stają się dostępne dla organizmu sodu znacznie szybciej.

3 pić napoje sportowe z tabletek solnych jako alternatywę. Napoje sportowe są nową formą suplement diety dla sportowców. Takie napoje nie tylko pomagają trawić tabletki solne, ale zawierają własny sodu tak dostaniesz zwiększoną ilość sodu, aby pomóc zrównoważyć pH i uregulować płynów w organizmie.

4 Śledzić jak reagujesz na tabletki soli podczas treningu lub aktywności fizycznej. Każdy jest inny, więc może to potrwać prób i błędów, aby znaleźć najlepszy ilość tabletek solnych do podjęcia.

Tabletki & Exercise sól

Gdy ktoś korzysta, to pot. Pot jest nie tylko woda, ale również słonych tracone przez skórę. Sól jest ważną częścią wagi ciała człowieka. Zbyt dużo soli może powodować poważne problemy zdrowotne, takie jak wysokie ciśnienie krwi. Nie wystarczy sól może spowodować odwodnienie. Dodano sól podczas ćwiczeń jest zalecane dla sportowców wytrzymałościowych i czasami podczas upałów. Nie jest zalecany dla średniego treningu. Tabletki solne są wygodnym sposobem na przywrócenie sól do krwioobiegu gdy jest to potrzebne, ale nie powinny być podejmowane przez wszystkich.

Wady tabletek soli

Korzystanie tabletki solne jako dodatek podczas wykonywania ma pewne wady. Zostały one znane powoduje wymioty i nudności. Co ważniejsze, sodu w tabletkach solnych, czy pojedynczo, sportowiec będzie spragniony. Odwodnienie podczas wysiłku może mieć poważne konsekwencje, w tym dezorientacja i skurcze, a nawet może prowadzić do śpiączki lub śmierci. Jeśli sól otrzymuje podczas ćwiczeń powinien być z napojem sportowym, a nie tylko tabletki, jak napoje dla sportowców będzie również zastąpić utraconą wodę. Jeśli nudności jest problemem, tabletki i napoje sportowe mogą być wykorzystywane razem.

Ciepła

Tabletki solne są często wykorzystywane przez sportowców do treningu w wysokich temperaturach, gdy pot jest bardziej zagubiony. Tabletki soli są stosowane w połączeniu z wodą lub napojów sportowych, a nie w celu wymiany. Profesjonalny trener musi nadzorować stosowanie tabletek solnych w upale. Trener musi mówić do lekarza i uzyskać wszystkie fakty zanim rekomendowanie tabletki solne do praktyki.

Sporty wytrzymałościowe

Sportowców wytrzymałościowych należy dodać sól do ich ujęcia wody podczas ćwiczeń. Należy to również zrobić poprzez napojów sportowych i ewentualnie tabletek solnych, a nie tylko samych tabletek. Sporty wytrzymałościowe należą maratony, triathlons i sportu zawodowego. Sportowców wytrzymałościowych należy sprawdzić ich trenerów i lekarzy, aby dowiedzieć się, jak dużo soli i wody, której potrzebują, podczas gdy konkurencyjne. Muszą także jeść zdrowe, bogate w węglowodany posiłek noc przed zdarzeniem, sól i dodać dodatkowy stół do posiłku.

Ekstra Sól

Przeciętny człowiek nie tyle potu podczas ćwiczeń, aby trzeba wymienić sól. Najlepszym sposobem dla przeciętnego człowieka, aby utrzymać właściwą równowagę soli i wody w ich krwi jest spożywanie zdrowej diety. Woda jest ważne podczas ćwiczeń i powinny zostać zastąpione, tabletki solne, ale nie są niezbędne. Każdy z pytań należy skontaktować się z lekarzem.

Jak uzdrowić Charley konia

Jak uzdrowić Charley konia


Skurcz mięśni nogi, powszechnie zwany koń Charley występuje przy mięśni jest naprężana ze względu na wykonywanie i urazu. Bolesne uczucie trwa zazwyczaj pięć do 10 minut. A łagodny przypadek Charley konia można rozwiązać za pomocą kilku prostych krokach, stałego lub długotrwałego bólu wymaga profesjonalnej pomocy medycznej w celu łagodzenia podrażnień mięśni.

Instrukcje

1 Zatrzymaj działalności, że szczepy mięśni zanieczyszczoną. Usiądź w wygodnej pozycji, która pozwala, aby rozciągnąć mięśnie i masować okolice mięśnia ruchem okrężnym. Łagodny ruch masażu zmniejsza intensywność skurczu, co zmniejsza ból mięśni.

2 Przykryć ból mięśni z ogrzewania zestaw klocków na niski lub zastosować ciepły kompres do tego obszaru. Po ból maleje, zastosować zimny kompres do mięśni w celu złagodzenia bólu. Okład z lodu owinięte w koszulce lub wilgotną ściereczkę może również zmniejszyć ból.

3 Należy 01:59 niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NSAID), na 12 godziny w celu zminimalizowania bólu od konia Charley'a. NLPZ są uśmierzające ból leki, które zmniejszają stan zapalny w mięśniu i zmniejszyć prawdopodobieństwo powtórzenia się Charley konia.

4 tabletki pić wodę z soli zmieszanej w jednym. Odwodnienie może powodować skurcze mięśni, ponieważ organizm potrzebuje wody, aby zapobiec skurcze. Tabletki solne uzupełnienia elektrolitów utraconych podczas wysiłku fizycznego poprzez dostarczenie jodu i innych minerałów do organizmu.

Jak Cool Down ofiarą udaru cieplnego

Jak Cool Down ofiarą udaru cieplnego


Przyczyniając się do ochłodzenia na udar cieplny poszkodowanego może uratować życie. Czasami to skrajne reakcje na upałów może powodować długo utrzymujące się uszkodzenie ciała. Najlepiej zrobić to zachować zimną krew, gdy można im pomóc.

Instrukcje

Pomoc Schłodzić ofiarą udaru cieplnego

1 Bądź pomysłowy. Ocenia swoje otoczenie szybko. Jeśli to możliwe, dostać ofiarą zadaszonym miejscu lub, najlepiej, klimatyzowaną miejsce.

2 po wodę. W celu schłodzenia ofiarę, trzeba się płynów w jego systemie. Jeśli jesteś w stoczni użyć węża ogrodowego. W parku lub innym odkrytym miejscu dostać butelkę wody lub użyć fontanna.

3 Zmniejsz poziom ciepła w udaru termicznego ofiary. Wentylator osób i umieścić zimne przedmioty na skórze (zwykle na pit ramię lub gniecenie w nodze). Mokry element umieścić na głowie lub z powrotem do jej ostygnięcia. Można również używać papierowych ręczników, ścierek lub koszulę.

4 Spróbuj się poszkodowanego na łyk wody lub innego płynu znaleziony. Używać żadnych chłodnym poz pomóc. Szukać chłodnicy z lodu lub mrożone uczta.

5 Uruchom chłodne wannę lub prysznic. Jeśli jesteś w miejscu, aby to zrobić, moczyć osoby w wannie lub usiąść go pod prysznicem z bieżącą wodą. Bądź ostrożny, aby pozostawić go bez nadzoru, jak ofiary udaru cieplnego może stać oszołomiony i zawroty głowy.

6 Sukienka w lekkiej odzieży podczas odzyskiwania od udaru cieplnego. Nadal pić płynów i uzyskać lekarza sprawdzić się. Jeśli nie masz dostępu do chłodnym miejscu, odwiedź domu przyjaciela, który ma klimatyzację.

7 Znajdź sposoby leczenia ofiarą udaru cieplnego i ochłodzić temperaturę ciała. Możesz uzyskać szczegółowe informacje na WebMD (patrz źródła poniżej). Ta strona będzie również pomóc dowiedzieć się, co się pije, i trzymać się z dala od rzeczy, które mogą utrudniać proces do ostygnięcia.

Wskazówki

 • Kiedy spotkasz kogoś, z pozornym udaru cieplnego, zadzwonić po karetkę, a następnie rozpocząć pomóc schłodzić je.
 • Czasami zaleca się tabletki solne aktywności podczas gorącej pogody zastąpić elektrolity utracone podczas pocenia. Nie ma to chyba z zaleceniami lekarza. Zdrowsza opcja jest mało pakowania napojów owocowych, napojów sportowych i orzeszki lub mieszankę szlak.

Niedobór sodu i potasu

Wysokie stężenia potasu wewnątrz komórek i komórek poza sodowych utworzyć elektrochemiczną granicy, która jest krytyczna dla funkcjonowania komórki. Minerały i elektrolity w diecie, sodu i potasu w odpowiednich stężeniach są niezbędne dla funkcji serca, nerwowych i mięśniowych. Wysokie-sodu Amerykańska diety powszechnie zakłócić równowagę i obfite pocenie się w czasie może prowadzić do straty sodu i potasu, co powoduje hiponatremii, stan, potencjalnie śmiertelny.

Problemy

Nierównowaga koncentracyjne --- prawie zawsze zbyt mało potasu --- prowadzić do zaburzeń rozwojowych i krwi, podczas gdy całkowite niedobory elektrolitów powodują hiponatremii.

Niedobór potasu

Niedobory potasu w rozwijających się dzieci może prowadzić do problemów płuc i nerek. Dorośli mogą skorzystać mnóstwo poważnych problemów zdrowotnych, w tym udaru mózgu, nadciśnienia tętniczego, kamicy nerkowej i osteoporozy.

Niedobór potasu Solutions

Większość braki potasu w stosunku do ilości spożytego przez żywność sodu. Ograniczenie spożycia soli pomaga w utrzymaniu organizmu pożądaną równowagę. Poważnych przypadkach lub zagrożonych pacjentów, mogą być zalecane uzupełnienie potasu.

Źródła potasu

Sól potasowa ogólnie suplementy są bardziej przyswajalne niż potasu w codziennej multiwitaminowy. Wiele owoców i warzyw zawierają potas, a zwłaszcza bogate ziemniaki, śliwki, banany, pomidory, squasha, szpinak, czosnek i awokado.

Hiponatremia

Nawet doświadczeni sportowców ryzyko wystąpienia niskich poziomów elektrolitów gdy trwałe długie, takie jak konkursy maratonów. Niedobór sodu we krwi, krytyczna niedobór sodu i potasu, powoduje spowolnienie lub ustanie pewnych funkcji komórkowych. Objawy to wzdęcia, niezdolność do oddawania moczu i zawroty głowy; Ciężkie przypadki mogą być śmiertelne.

Hiponatremia Solutions

Elektrolit-podawać napoje, napoje owocowe zawierające potas, bulion z kurczaka, sok pomidorowy i tabletki solne pomóc zastąpić elektrolity utracone poprzez pocenie.

Jakie są skutki niedoboru potasu?

Płyn strata, diety wysoko-sodowe, problemy z nerkami, skutki recepty leków lub leczenia raka, leki moczopędne lub zaburzenia odżywiania mogą powodować niedobór potasu. Zarówno przewlekłe i ostre niedobory potasu mieć poważne konsekwencje, które mogą być śmiertelne. Potasu odgrywają ważną rolę w mięśniach ciała i nerwów, co istotne dla funkcjonowania serca i mózgu. Dieta lub suplementy mogą regulować potas, ale ktoś z poważnych braków należy skontaktować się z lekarzem.

Problemy z sercem

Bez odpowiedniej potasu serca traci swoją zdolność do regulowania ciśnienia krwi. Przewlekły potasu, często u osób z diety o wysokiej zawartości soli można doprowadzić do nadciśnienia i udaru.

Problemy mózg

Potasu jest niezbędne dla aktywności nerwowej; niski potas wpływa na pamięć i umiejętności krytycznego myślenia.

Osteoporoza

Bez wystarczającej potasu uregulowania zasadowość krwi, wypłukuje wapń z kości, aby wykonać zadanie, co może prowadzić do osteoporozy.

Dzieci

Niedobory potasu w rozwijających się dzieci mogą utrudniać rozwój płuc. Dając dodatkowy potas do dzieci z zaburzeniami uwagi z nadmierną ruchliwością poprawia pamięć, koncentracji uwagi, zachowanie i wyniki testu.

Sportowcy

Potasu utracone poprzez pocenie się podczas zawodów sportowych może mieć wpływ prędkości i czasu reakcji. Utrata zbyt dużej ilości potasu może spowodować utratę przytomności lub śmierć. Picie napoju lub bulionu z kurczaka lub wspomagane elektrolitu biorąc tabletki solne mogą zastąpić utracony potas.

Objawy

Objawy niskiego stężenia potasu to kołatanie serca, zmęczenie, osłabienie mięśni, bóle brzucha, wzdęcia lub niemożność oddania moczu. Poszczególne objawy mogą być łagodne, ale przeżywa te zmiany w porozumieniu mogą być związane z poważnym problemem potasu.

Czy możliwe jest picie zbyt dużej ilości wody?

To jest możliwe, ale niezbyt często dla ludzi pić tyle wody, że powoduje groźne objawy fizyczne. Warunki zwane zatrucie wody i hiponatremia (rozcieńczenia elektrolitu) może powodować objawy od drobnych skurcze mięśni do napadów, w bardzo rzadkich przypadkach, śmierć.

Znaczenie

Picie zbyt dużej ilości wody może być bardzo niebezpieczne, ale to bardzo rzadko, by ludzie mogli pić tyle wody, aby spowodować poważne problemy. Stan nazywa zatrucie wody, z odpowiednią choroby zwanej hiponatremia lub rozcieńczenia elektrolitu. Jedyne sytuacje, w których lekarze zazwyczaj napotkać zatrucia wody i hiponatremii są sportowców (zazwyczaj maratończycy), dzieci poniżej szóstego miesiąca życia, a ludzie biorący udział w grach wody pitnej lub konkursów.

Prawie wszystkie nagrane zgonów obejmować konkursy, w których ludzie próbują pić dwa lub trzy galonów wody w mniej niż godzinę, lub ludzie usilnie wykonywania przez dłuższy czas, a do picia duże ilości wody bez wymiany elektrolitów.

Efekty

Jeśli ktoś pije dużo więcej wody niż jest to potrzebne w krótkim czasie, może zwiększyć całkowitą objętość krwi, stawiając dodatkowe obciążenie dla serca i naczyń krwionośnych. Ponadto, nerki musi bardziej filtrować cały nadmiar wodę i nie może być w stanie nadążyć. Jako układ krążenia rozcieńcza się dodatkową wodą, spadek poziomów elektrolitów i wody przedostanie się do komórek z krwi, co powoduje, że komórki rośnie. Obrzęk może wystąpić w mózgu człowieka, co powoduje objawy z bólem głowy do napadów na niemożność oddychania. W rzadkich przypadkach może nawet spowodować śmierć.

Identyfikacja

Wczesne znaki ostrzegawcze m.in. skurcze mięśni, nudności i dezorientację. Osoba może stać się zdezorientowani i mają zaburzenia mowy. Powodem tak wiele przypadków hiponatremii są widoczne w maratonach jest ponieważ niedoświadczeni sportowcy nie przygotować się na potencjalne problemy, a także typowo pić więcej wody na wczesnych objawów objawów, ponieważ zakładają, że stają się odwodnione. To pogarsza tylko problem.

Zapobieganie / Rozwiązanie

W sytuacjach, sportowiec, sportowcy pocą mocno i stracić nie tylko płyn, ale sole. Człowiek zawsze powinien planować i szacują straty płynów i niezbędną wymianę elektrolitu, i pobyt na planie zastępczej uwodnienia i sodu w trakcie imprezy. Jeśli pojawią się objawy, sportowiec powinien wypić napój sportowy zawierający elektrolity takie jak sód i potas, lub zjeść jakiś rodzaj słonego jedzenia.

Niektóre miejsca pracy z nadmiernie gorących środowiskach zapewnić tabletki solne dla pracowników, ponieważ pracownicy są skłonni pić zbyt dużo wody w krótkich okresach czasu.

Jeśli ktoś zaczyna mieć ostrych objawów zatrucia wody, pomoc medyczna musi być zapewnione. Zazwyczaj środek moczopędny lub roztwór soli będzie przeciwdziałać warunek.

Rozważania

Zatrucie wody jest najczęściej u dzieci poniżej szóstego miesiąca życia, ze względu na ich niską masą ciała. Dzieci mogą rozwijać warunek z picia dużych ilości rozcieńczonego wzoru lub kilku butelek wody dziennie.

Obok najczęściej częstość widać w maratończyków. Badanie wykazało, że 13 2005 procent uczestników maratonu Boston opracowany hiponatremii w pewnym momencie w trakcie wyścigu.

Najbardziej niebezpieczne sytuacje wiążą wodę pitną konkursy i gry. W 2007 roku, 28-letnia kobieta zmarła po Kalifornii udział w konkursie organizowanym przez stację radiową. W roku 2005, podczas California University braterstwa hazing, 21-letni mężczyzna zmarł po wypiciu nadmiernej ilości wody pomiędzy robi pompki.

Można pić zbyt dużo wody?

Można pić zbyt dużo wody?


Zatrucie wody, choć nietypowe, w rzeczywistości może zabijać ludzi. Zatrucie wody i jej odpowiedni stan, hiponatremia lub rozcieńczenia elektrolitu, powoduje szereg objawów, zazwyczaj stosunkowo niewielki, jeśli traktowane szybko. Stan zazwyczaj widać tylko z dziećmi, sportowców amatorów i osób biorących udział w konkursach wody pitnej. Dorośli mają do picia duże ilości wody w krótkim czasie do rozwoju zatrucia wody.

Zatrucie wodne

Picie zbyt dużej ilości wody może zwiększyć całkowitą objętość krwi, co podkreśla serca, naczyń krwionośnych i nerek. Układ krążenia staje się rozcieńcza dodatkowej wody, powodując poziom elektrolitów pion, i komórki, aby poszerzyć nienormalnie.

Objawy

Początkowe objawy to skurcze mięśni, nudności, splątanie i dezorientacja. Nieleczony, zatrucie wody może powodować drgawki, obrzęk mózgu, a nawet śmierci.

Dzieci

Zatrucie wody jest najczęściej postrzegane u niemowląt poniżej 6 miesiąca życia. Ze względu na ich małą masą ciała, dzieci, które piją duże ilości wody lub rozcieńczonego formułę czasem rozwijać ten warunek.

Sportowców amatorów

Zatrucie wody i hiponatremia również wystąpić sportowców amatorów, którzy prowadzą w skrajnych poziomów i picia nadmiernych ilości wody. Najczęstsze epizody są podczas maratonów, według wydania z 2006 roku "Medical News Today".

Niektóre środowiska pracy

Warunki pracy z udziałem nadmiaru ciepła może doprowadzić pracowników do picia duże ilości wody, a więc zarządzanie często zapewnia tabletki solne, aby zapobiec zatruciu wody.

Konkursy

Wody pitnej konkursy, gdzie ludzie starają się pić 2 lub 3 litrów wody w mniej niż godzinę, może być niebezpieczne. W 2007 roku, na przykład, 28-letnia kobieta zmarła po Kalifornii jeden z tych konkursów, jak zauważono w 2007 numerze "Scientific American".

Jak pozbyć Toe i skurcze nóg

Jak pozbyć Toe i skurcze nóg


Gdy palec lub noga kurcze łapie cię zaskoczyć, ból może być wyniszczające i zatrzymać w swoim utworów. Te skurcze mięśni mogą być wywołane przez szereg czynników, w tym odwodnienie, niedobory minerałów, nadużywania mięśni, na sobie buty, które są zbyt ciasne lub utrzymując stopę lub nogę w tym samym miejscu przez dłuższy czas. Zamiast cierpieć przez palców lub skurcze nóg, dowiedzieć się, jak złagodzić dyskomfort, gdy skurcze łapie Cię z tropu.

Odcinek

Rozciągając obszar ciasne może pomóc pozbyć się dolegliwości. Aby rozciągnąć mięśnie łydki w ciasnym, usiąść na podłodze z ciasnej nogi wyciągnął przed siebie. Wygiąć stopę wyprostowanej nogi, owinąć ręcznikiem za palców stopy i delikatnie pociągnąć końce ręcznika do siebie. Przytrzymaj ten odcinek na około 15 sekund. Rozprostować zdrętwiałe palce, umieść ciasne stopy płasko na podłodze. Zginać palce się tak daleko, jak to tylko możliwe i rozsunąć je. Trzymaj to na dwie sekundy przed zwijają swoje palce pod tak daleko jak możesz. Powtórz tę czynność 10 razy.

Uzupełniać

Kurcze nóg lub palec może być spowodowane odwodnieniem. Jeśli podczas wykonywania wystąpi kurcze, napić się wody, aby pozbyć się bólu. Jeśli pocenie się dużo, spożywać napój sportowy lub wziąć tabletki solne, aby pomóc uzupełnić utracone minerały. Zapobiec skurczom utrzymując się uwodniony w ciągu dnia. Zrównoważonej diety, która zawiera produkty mleczne, pełnoziarniste, owoce i warzywa również zapobiega niedoboru minerałów, a nie biorąc codziennie suplement mineralny.

Podgrzewać lub lodu

Doprowadzenie ciepła do obszaru ciasnej może pomóc rozluźnić mięśnie. Umieść gorący pakiet na obszarze około 15 minut, lub wziąć ciepły prysznic lub kąpiel na podobny efekt. Jeśli nadal czujesz ból po zastosowaniu pakietu ciepła, zastosować zimny pakiet na powierzchni przez 15 minut, aby pomóc uspokoić i uśmierzyć ból. Przed zastosowaniem go do gołej skóry zawsze owinąć pakiet zimnego lub gorącego w ręcznik.

Skonsultować się z lekarzem

Jeśli często doświadczają poważnych skurcze, skonsultować się z lekarzem. Czasami bazowego stan zdrowia, takich jak choroby nerek, stwardnienia rozsianego lub choroby tarczycy mogą powodować dolegliwości. Niektóre leki bierzesz może również powodować skurcze. Lekarz może zasugerować prawidłowe leczenie lub dostosować lek aby pomóc pozbyć się skurcze. On może również przepisać leki przeciw skurcze lub zalecamy używanie over-the-counter leków do zwalczania bólu skurcze.

Jakie są w grupie placebo tabletki antykoncepcyjne?

Doustne środki antykoncepcyjne składają się z dwóch rodzajów tabletek: substancje czynne, które zawierają hormony zapobiegające ciąży i nieaktywnych lub placebo, które zawierają składniki obojętne. Oba rodzaje tabletek wyglądają podobnie, ale aktywne pigułki zawierają coś bardzo ważnego: substancje czynne.

Jakie są tabletki placebo Narodziny sterowania?

Placebo tabletki antykoncepcyjne lub ostatni tydzień pigułki w typowej doustnej antykoncepcji schematu, wygląda prawie dokładnie tak, jak aktywnych pigułek antykoncepcyjnych, choć różnią się kolorem. Tabletki placebo mają być podjęte tygodniu masz okres. Te tabletki zawierają składniki obojętne, które nie wpływają na ciało i mają tylko być traktowane jako przypomnienia, aby nie zapomnieć, aby rozpocząć nowe opakowanie tabletek po tygodniu.

Wypełniacze

Wypełniacze to produkty, które są przeznaczone do dodawania objętości lub nabrać, pigułkę. Ponieważ składnik aktywny w większości tabletek jest bardzo małe, wypełniacze są dodawane dać pigułkę wystarczającej wielkości, tak, że może być podjęta przez osobę, do której został on przewidziany. Typowe wypełniacze, w tym w grupie otrzymującej placebo pigułki antykoncepcyjne, to celuloza, cukry, laktoza, serwatka, skrobia kukurydziana i drożdży.

Segregatory

Segregatory są składniki, które pomagają utrzymać pigułkę od rozpada. Wiążą składniki pigułki razem w taki sam sposób jaj wiąże składniki placka razem podczas procesu pieczenia. Wspólne środki wiążące obejmują gumę ksantanową i żywice naturalne.

Środki ułatwiające rozpad

Środki rozsadzające ułatwiają tabletek, w tym placebo antykoncepcyjne, do rozpuszczenia w żołądku. Typowe substancje rozsadzające obejmują krospowidon i gumy gellan.

Pokrycia

Powłoki takie jak szelak służą do utrzymania tabletkę rozpadowi w jamie ustnej lub przełyku i zapobiec pacjentów z smaku lub zapachu składników kompozycji tabletki. Większość pigułek, w tym większości pigułek placebo urodzenia, są pokryte szelaku.

Jak przerwać tabletki antykoncepcyjne

Jak przerwać tabletki antykoncepcyjne


Pigułki antykoncepcyjne lub doustne środki antykoncepcyjne, hormony podjęte na dobę, aby zapobiec ciąży i regulują cykl menstruacyjny. Kobiety mogą zdecydować o zaprzestaniu korzystania z antykoncepcji doustnej podczas próby poczęcia dziecka. Pigułki antykoncepcyjne mogą być również zatrzymany, jeśli kobieta chce zmienić rodzaj antykoncepcji jest ona za pomocą (aby przełączyć się na strzał, pierścień lub inny sposób), aby dać jej ciało przerwę od pigułki, lub jeśli ona odkryła, że jest w ciąży, biorąc tabletki.

Instrukcje

Jak przerwać tabletki antykoncepcyjne

1 Porozmawiaj z lekarzem przyczyny jesteś zaprzestanie wykorzystywania doustnej antykoncepcji. Może on być w stanie polecić alternatywne metody antykoncepcyjne, jeśli starają się zapobiec ciąży. Jeśli próbujesz zajść w ciążę, może on polecić prenatalnych witamin.

2 zaprzestać stosowania pigułek antykoncepcyjnych. Pigułka może być zatrzymana w dowolnym momencie w trakcie cyklu lub po paczka została zakończona. Mayo Clinic przypomina, że ​​pigułka po zatrzymaniu krwawienia z pochwy może spowodować ze względu na zmiany hormonalne.

3 Użyj alternatywną formę antykoncepcji, jeśli starają się zapobiec ciąży. Prezerwatywy, strzały antykoncepcyjne i pierścienie, i środków plemnikobójczych są wszystkie środki, które zapobiegają zapłodnieniu.

4 Spodziewaj twój cykl menstruacyjny jest nieregularny przez około trzy miesiące. Owulacja może wystąpić wkrótce po zaprzestaniu używania pigułki antykoncepcyjnej, czy może to potrwać kilka miesięcy do owulacji i miesiączkowania występuje.

Wskazówki

 • Jeśli próbujesz zajść w ciążę, może to być pomocne, aby korzystać z alternatywnych metod antykoncepcji dla pierwszych kilku miesięcy po odstawieniu pigułek, aby lepiej oszacować datę poczęcia, zgodnie z Mayo Clinic.
 • Jeśli miesiączka nie wznowione w ciągu trzech miesięcy od zakończenia pigułkę, Mayo Clinic zaleca podjęcie test ciążowy w domu. Jeśli sześć miesięcy przechodzą bez okresu, należy skonsultować się z lekarzem.

Jak dostać się dzieci, aby połknąć tabletki

Jak dostać się dzieci, aby połknąć tabletki


Dzieci mają trudności w połykaniu jej leki o różnych powodów. Jest zbyt chory, ma złe doświadczenia z poprzedniego leków lub nie mają odruchu połykania tabletki mogą jej walkę z tobą. Jednak ona musi podjąć jej leki, aby nie narażać na szwank swojego zdrowia. Ona należy połykać w całości, chyba że jej pigułki jej pediatra przepisze leki, które można zmiażdżyć jej do jedzenia.

Instrukcje

1 Wypełnij małą filiżankę z wodą. NYU Child Study Center zaleca pozwalając dziecku łyk łyk wody i połknąć. Ćwicz to kilka razy, aby go wykorzystać do połykania.

2 Praktyka połykania z małym kawałkiem cukierki takie jak Tic Tac. Umieść cukierki na język dziecka i pozwolić jej pić jej ulubiony napój przez słomkę. University of Wisconsin School of Medicine i Zdrowia sugeruje stopniowe zwiększanie wielkości cukierków do wielkości pigułki będzie ona musiała łykać.

3 Zastosuj metodę cukierków na kilka dni, aby dać dziecku szansę rozwoju odruch połykania. Odciągnąć swoje dziecko przed podaniem leku, oglądając swoje ulubione kreskówki.

4 Oferta dziecku wybór wody lub jej ulubionego drinka do podjęcia z nią lekarstwa. Chwała jej, kiedy ona ma jej leki. Nagrodzić ją, biorąc ją do parku lub barwienia w nowej kolorowanka.

5 Włóż dziecku leki w aromatyzowanej żelatyny. Dodać pakiet dziecka ulubionym smaku i pokroić w kostkę żelatyny. Umieść tabletkę w środku sześcianu i pozwalają dziecku połykać kostkę. Pigułka będzie łatwo wsunąć do gardła dziecka.

Wskazówki

 • Powiedz dziecku, że przyjmowanie leku pomaga, aby poczuć się lepiej.
 • Niech Twoje dziecko pić wodę przed lek czasu smarować usta.
 • Zwrócić się do innego członka rodziny do podawania leków, gdy stają się sfrustrowani.
 • Unikać pokazując swoją frustrację w stronę dziecka.
 • Nie oferują swoje dziecko z jej soda leków. Nagazowanie może zakłócić jej żołądek.
 • Nigdy nie pozwalaj dziecku pominąć dawkę.
 • Nie karać dziecko za nie przy jego lekarstwa.
 • Nie pozwól, aby dziecko zabrać jej leki leżącej. Pigułka może utknąć w gardle.

Tabletki włókien dla Weight Loss

Włókno jest waga naturalna pomoc strat. Dostajemy błonnika w wielu produktach żywnościowych, które spożywamy, w tym otręby owsiane, otręby ryżowe, produkty pełnoziarniste i większości warzyw. Mimo, że wiele osób słyszało o znaczeniu dodanie błonnika do swojej diety, nie wszyscy jedzą, jak powinniśmy. Jeśli Twoja dieta nie jest to, co powinno być, można uzyskać korzyści odchudzania błonnika w postaci suplementu.

Jak to działa?

Istnieją dwa rodzaje włókien: rozpuszczalny i nierozpuszczalny. Rozpuszczalne włókna rozpuszczają się w wodzie i nierozpuszczalne włókna nie. Oba typy są przydatne do utraty wagi. Po spożyciu, błonnik pęcznieje w żołądku i powoduje czuć się pełna. Włókno pozostaje w żołądku dłużej niż innych pokarmów i spowalnia trawienie. Prawdopodobnie okaże się, że jesteś mniej głodny i że mniej jeść w porze posiłków, gdy uzupełnienie włóknem. Można nawet stwierdzić, że apetyt na południowych i nocnych przekąsek są znacznie ograniczone lub nie istnieje. Dodatkową korzyścią, błonnik utrzymuje przewodu pokarmowego, w dobrym stanie. To działa jak miotła w okrężnicy przez zamiatanie małych cząstek i odpadów przez system.

Rodzaje włókna Suplement

Może się okazać, że jeden rodzaj suplementu błonnika działa lepiej dla ciebie niż inny. Niektórzy producenci zawierają psyllium, który jest rozpuszczalne włókno roślinne. Guma guar jest rozpuszczalny błonnik, który powoduje luzem. Inne marki zawierają włókna syntetyczne lub roślinne. Eksperymentuj z różnymi rodzajami, aby znaleźć taki, który prowadzi do najlepszych rezultatów dla Ciebie.

Jak korzystać

Niektóre marki włókien zaleca się przyjmować tabletki około 30 minut przed każdym posiłku. Inne zalecane tylko wziąć jeden lub dwa dni. Czytaj uważnie etykiety określenia właściwej dawki marki wybrać. Zawsze należy wypić pełną szklankę wody z suplementami.

Włókna mogą powodować wzdęcia żołądka i zdenerwowany. Dowiedz się, jak organizm reaguje na włókna poprzez dodatek włókien przed jednym posiłku. Jak organizm przyzwyczaja się do włókna, można stopniowo zwiększać dawkę dzienną. Włókno może zmniejszyć wchłanianie niektórych lekarstw i zmniejszenie stężenia cukru we krwi. Przed podjęciem jakichkolwiek suplementów błonnika, zwłaszcza jeśli masz jakiekolwiek dolegliwości lub jeśli pacjent przyjmuje leki z lekarzem.

Gdzie szukać

Suplementy włókien dostępne są w sklepach spożywczych, drogeriach i sklepach ze zdrową żywnością. Można znaleźć szeroką gamę suplementów dostępnych w Internecie. Zrobić swoją pracę domową przed zakupem. Suplementy zakupu od znanych i renomowanych producentów.

Jak wziąć tabletki oleju z ryb

Jak wziąć tabletki oleju z ryb


Olej z ryb jest doskonałym sposobem, aby dostać się do omega-3 organizm potrzebuje, aby zachować zdrowie. Olej rybi zawiera DHA. Razem, DHA i pracy omega-3 w celu zmniejszenia stanu zapalnego w organizmie. Mogą one również zmniejszyć poziom cholesterolu. Kolejną dodatkową korzyścią z olejem rybnym jest to, że zmniejsza naprężenie. Mimo, że olej rybny ma wiele korzyści dla zdrowia, należy wziąć to prawidłowo lub może to być szkodliwe dla organizmu.

Instrukcje

1 Sklep starannie dla ryb tabletki oleju. Chcesz kupić butelkę oleju z ryb, który zawiera 30 procent zalecanego dziennego spożycia (RDA) i DHA. Jeśli tak, butelka będzie czytał, że każda tabletka zawiera 180 miligramów EPA i 120 miligramów DHA.

2 Wykonaj jedną tabletkę oleju rybnego dziennie przez pierwszy tydzień. Pomoże to twoje ciało przyzwyczaja się do oleju z ryb. Weź pigułkę pierwszą rzeczą, w godzinach porannych ze szklanką wody.
Zwiększać dawkę, biorąc dwie tabletki oleju z ryb dziennie drugi tydzień. Możesz wziąć jeden rano i jeden w nocy.
Stopniowo dodać kolejną pigułkę w sumie trzech ryb pigułki ropy dziennie. Weźmy jeden rano, jeden po południu i jeden w nocy.
Jest to normalna dawka dla przeciętnego człowieka bez poważnych schorzeniach.

3 Zobacz dietetyka, jeśli masz chorobę, i myślę wyższe dawki oleju z ryb będzie korzystać ci. Na podstawie stanu fizycznego i potrzeb żywieniowych, mogą doradzić, właściwej dawki.

Wskazówki

 • Weź pigułkę oleju rybnego z jedzeniem, czy to sprawia, że ​​czujesz się niedobrze.
 • Ryb pigułki oleju pochodzą niektóre strony wpływa. Pamiętaj, że możesz zacząć odczuwać mdłości, wzdęcia i gazowy. Możesz nawet dostać nieświeży oddech. Zwrócić się do lekarza w celu uzyskania badanie krwi dla rtęci, aby upewnić się butelka oleju rybnego stosowania leku jest rtęci.

Składniki Witamina C Tabletki i ich reakcji na kwasy

Witamina C, znany również jako kwas askorbinowy, jest niezbędne, witaminy rozpuszczalne w wodzie, który pełni ważną rolę w zdrowiu odpornościowego. Osoby nie wytwarzają swoje własne kwas askorbinowy, to jest najlepiej wchłaniane do korpusu za pomocą różnych źródeł owoców i warzyw. Możesz też kupić witaminę C w postaci tabletek, jak indywidualne dodatki, albo jako część kompleksu mulivitamin.

Składniki w witaminę C Tablety

Większość formularzy dodatek witaminy C zawiera L-formy kwasu askorbinowego, który jest zastrzeganego być lepiej wykorzystane przez organizm. Tabletki mogą również zawierać środki wiążące, takie jak skrobia kukurydziana i celulozy.

Wykorzystuje do witaminy C

Najczęstszym zastosowaniem witaminy C jest w leczeniu lub zapobieganiu niedoboru witaminy nazwie szkorbutu. Witaminy C może być także stosowany w celu zwiększenia odporności i wspomagania leczenia przeziębień, chociaż te zastosowania nie są poparte przez Food and Drug Administration.

Cechy

Większość produktów spożywczych zawiera L-formy kwasu askorbinowego. Gdy żywność puree lub juiced, forma L przekształca się w formie D kwasu askorbinowego. Kwas askorbinowy jest słaby kwas. To znaczy, że nie jest łatwo oddzielić w wodzie. Skrobia kukurydziana jest polimer znajduje się w postaci ziaren kukurydzy i zawiera setki glukozy cząsteczek cukrowych. Celuloza jest materiał pochodzenia roślinnego, ale składa się z tysięcy cząsteczek glukozy. Celuloza występuje w naturalnych źródeł, takich jak glony, rośliny zielone i bakterie.

Wpływ kwasów

W wczesnym 1951 badania, grupa badawcza F. Alm w szwedzkim Instytucie Badań Ochrony Żywności stwierdził, że 5 procent roztworu kwasu octowego może utlenienia kwasu askorbinowego do kwasu dehydroaskorbinowego w różnych owoców i warzyw w ciągu dwie godziny czasowych. Kwasy słabsze niż kwas octowy, kwas mlekowy, był dłuższy dla wystąpienia procesu utleniania. Stosowanie wody do owoców i warzyw nie utlenia kwas askorbinowy. W badaniu tym stwierdzono, że stosowanie kwasów z niższym pH (wyższą kwasowość niż kwas askorbinowy), nie mogą być użyte do konserwacji owoców i warzyw zawierających witaminę C.

Witamina C tabletki mogą również zawierać wypełniacze, takie jak skrobia kukurydziana i celulozy, które są oba typy spolimeryzowanych cukrów. Zarówno skrobia kukurydziana i celulozy mogą być znalezione w różnych roślinach i produktach spożywczych. W obecności kwasów, takich jak kwas CHLOROWODOROWYM polimeryzowane cukry rozkładają się na mniejsze cząsteczki. Tak więc, kwas solny znaleziono w żołądku pomaga obniżyć polimery łagodne trawienie.

Korzyści

Słaby kwasowy jakość kwasu askorbinowego sprawia, że ​​przydatne do konserwacji żywności, a jako środek redukujący w roztworach użytych do rozwijania folii.

Proszek Witamina C jest lepiej niż tabletki?

Witamina C może być zakupiony w swoim wspólnym postaci pigułki lub w proszku z niektórych sklepach ze zdrową żywnością i sklepach internetowych. Każdy typ urządzenia może zawierać jedną z dwóch form (kwas askorbinowy i askorbinian sodu), które różnią się ich biodostępność i dokładnie funkcji w organizmie. Pigułka jest wygodne dla spełnienia wymogów żywieniowych witaminy C, ale w proszku ma przewagę, gdy biorąc witaminy dla jego rzekomej "terapeutyczny" potencjał w większych dawkach.

Wygoda

Witamina C w proszku musi być mieszany w szklance wody, a zazwyczaj należy mieszać przez 30 do 60 sekund, po czym rozpuszcza się całkowicie.

Wypełniacze

Tabletki zazwyczaj zawierają witaminy C wypełniacze i środki wiążące, takie jak skrobia kukurydziana, hydroksypropylometylocelulozę i glikol polietylenowy, które mogłyby potencjalnie (chociaż rzadko) wyzwalających alergie lub efekty uboczne. Hydroksypropylometyloceluloza również petycje przeciwko za korzystanie z materiałów niebezpiecznych w produkcji.

Wchłanianie

Małe badanie, zgodnie z Oregon State University, nie stwierdzono różnic w szybkości ciała absorpcji między witaminy C w proszku, tabletek i tabletek do żucia.

Mega-Dawkowanie doustne

Praktyka "mega dawki", ponieważ po raz pierwszy przez Linusa Paulinga, zazwyczaj wykonane z proszku, ponieważ wiąże się roztwór do picia, niż połykania dużą liczbę tabletek. Wszelkie skutki wypełniaczy i spoiw w pigułek są również potęgowane w dużych dawkach.

Mega-Dawkowanie dożylne

Dożylne witamina C, wytwarza się tylko z proszku jest wykorzystywane przez wybrane lekarzy w leczeniu różnych chorób, w tym raka. Hugh Riordan, MD twierdzi, że traktuje ponad 2000 pacjentów z 60 do 120 gramów dożylnym askorbinian sodu bez problemów.

Dwukropek czyszcząc Tabletki ziołowe

Dwukropek czyszcząc ziołowe tabletki często są częścią kompleksowego programu detoksykacji. Tabletki zawierają przeczyszczający ziół, które zachęcają do łagodnego i szybką eliminację odpadów z przewodu pokarmowego. Ci, biorąc te tabletki mogą wystąpić zwiększonej funkcji przewodu pokarmowego, utrata masy ciała i uczucie lekkości. Tych z poprzednich warunkach trawienne powinny unikać Dwukropek czyszcząc tabletki chyba pod nadzorem pracownika służby zdrowia. Dodatkowo, oczyszczania jelita grubego ziołowe tabletki mogą kolidować z lekami i innymi ziołami.

Rodzaje

Czyszczenie okrężnicy ziołowe tabletki mogą składać się z jednego lub wielu ziół i różnią się siły, wielkości i dawki.

Rozmiar

Wielkość tabletki zależy od siły działania i włączenie składników nieaktywnych, takich jak środki wiążące i barwiące, zwykle średnio około 1000 mg.

Efekty

Ziołowe tabletki do oczyszczania jelita grubego przewodu pokarmowego zachęcać do szybkiej eliminacji odpadów w delikatnych, dobrze uformowane stolce. Tabletki mogą zawierać materiały zwiększające objętość stolca-rozpuszczalnego błonnika roślinnego, jak i stymulujących ziół jak Senna (Cassia senna) lub Sagrada Cascara (Rhamnus purshiana).

Ramy czasowe

Tabletki te są często wykorzystywane jako część kompleksowego programu detoksykacji trwające od dwóch do czterech tygodni.

Rozważania

Niektóre ziołowe tabletki oczyszczające zawierają związki roślinne, które mogą nieszkodliwie barwienia błony śluzowej jelita grubego (melanozy coli), jeśli używany przez dłuższy czas. Rozszerzone stosowanie może również zmniejszać zdolność organizmu do naturalnie wyeliminować odpady.

Ostrzeżenie

Konsumenci powinni skonsultować się z wykwalifikowanym pracownikiem służby zdrowia przed użyciem, jeśli przeżywa stan przewodu pokarmowego. Dwukropek czyszcząc ziołowe tabletki mogą zmniejszyć wchłanianie i skuteczność wielu leków na receptę. Mogą również wchodzić w interakcje z innymi silnymi ziołami jak mącznicy lekarskiej (Arctostaphylos UVA URSI) i korzenia lukrecji (Glycyrrhiza glabra), w wyniku odwodnienia i zaburzenia równowagi elektrolitowej.

Jakie są korzyści z Biorąc Tabletki morskie wodorosty?

Jakie są korzyści z Biorąc Tabletki morskie wodorosty?


Algi morskiej, znany również jako wodorostów, od dawna reklamowany jako naturalny środek na wiele dolegliwości. Korzyści z wodorostów morskich są bezsprzeczne, chociaż są pytania o stopień jego skuteczności. Pakowane w wielu dawkach i preparatach, wodorostów morskich są szeroko dostępne i dość bezpieczne dla stosowania w większości ludzi. Zawiera składniki odżywcze i minerały, które mogą uzupełnić dietę i poprawić stan zdrowia.

Fakty

Według allstarhealth.com, algi to "warzywo morze", które jest związane z alg brunatnych. Rośnie w niemal wszystkich głównych oceanach świata. Kilka odmian wodorostów istnieje, tym morszczyn, Laminaria i Morszczyn, trzech najbardziej powszechnych rodzajów wodorostów morskich stosowane w suplementach. Sea Kelp jest w postaci cieczy i proszku, tabletki i kapsułki, ale nadal najbardziej popularny suplement.

Cechy

Sea Kelp zawiera szereg niezbędnych witamin i minerałów. W artykule "Wiele nieznany Korzyści kelp," mówi autor S. Wagner wodorosty "jest ważniejsze dla naszego ciała niż przeciętna osoba wie." Wśród cennych minerałów materiały wodorostów morskich są jod, sól, żelazo, potas, fosfor i wapnia. Dostawy morze wodorosty zawierają witaminy A i witaminy niacyna, wraz ze zdrową dawkę białka. Jako substancji wysoce alkaliczna, wodorostów morskich może również pomóc przywrócić optymalny poziom pH w organizmie.

Korzyści

Dlatego, że jest doskonałym źródłem jodu, wodorostów morskich może poprawić działanie tarczycy, potencjalnie zwiększając metabolizm i energii oraz zmniejszenie przyrostu masy ciała. Jod, wapń i inne minerały z wodorostów morskich są łatwo wchłaniane przez organizm, wspomagając trawienie i korygowanie istotnych braków mineralnych. Niektórzy eksperci w dziedzinie uzdrawiania naturalnego uwierzyć wodorostów morskich może mieć dodatkowe korzyści, w tym zwiększonej odporności i zwiększonej rozwoju mózgu. Niepotwierdzonych wspiera profilaktykę osteoporozy i złagodzenie impotencji i niedokrwistość, ale skutki te nie zostały oficjalnie udokumentowane.

Rozważania

Zawartość jodu z wodorostów morskich może powodować silny wpływ na tarczycę, zwłaszcza, gdy morze wodorosty są spożywane w dużych ilościach. Ludzie z warunkami tarczycy lub historii problemami tarczycy powinny skonsultować się z lekarzem przed podjęciem próby jakiegokolwiek produktu opartego kelp. Tabletki wodorostów morskich i innych produktów algi mogą potencjalnie wchodzić w interakcje z innymi naturalnymi suplementami i recepty lub over-the-counter leków, suplementów, tak przed zmieszaniem i / lub leków skonsultować się z lekarzem, farmaceutą lub naturalne ekspert zdrowia.

Ostrzeżenie

Niektóre grupy nie reaguje na kelp produktów opartych. Suplementy wodorostów morskich są znane powodować nudności i / lub biegunkę u niektórych osób. W przypadku wystąpienia negatywnych skutków, allstarhealth.com zaleca, aby zaprzestać używania lub przejść do niższego dodatku dawkowania. Kobiety w ciąży lub karmiące powinny unikać suplementów wodorostów morskich, a ich bezpieczeństwo w tych sytuacjach nie został przetestowany.

Ziołowe tabletki dla odchudzania

Ziołowe tabletki odchudzające oferuje naturalne rozwiązanie problemu utraty wagi. Produkty te są wykonane z naturalnych składników i może wspomóc ciała w różnych sposobów skutecznej utraty wagi. Wiele osób uważa, ziołowych produktów, aby być zdrowszym rozwiązaniem dla problemów wagi niż ich odpowiedniki chemicznych, ale wciąż jest niezbędne do korzystania z opieki przy użyciu tabletki ziołowe odchudzania.

Zmniejszające apetyt

Ziołowe tabletki odchudzające są produkty tłumiące łaknienie. Tłumiące apetyt, pomaga w utracie wagi poprzez pomoc pacjentowi spożywać mniej kalorii, które będą prowadzić do utraty wagi. Jest minusem ziołowe leki zmniejszające apetyt, choć. Utrata masy występuje tylko, gdy stosuje się tabletki o ile nie jest próba zmiana nawyków zachowania i zwiększenia wykonywania w tym samym czasie.
Istnieje również niebezpieczeństwo nałogu tych produktów. Ziołowe leki zmniejszające apetyt może być tak wciągająca, jak leki stosowane do tłumienia apetytu.

Spalanie tłuszczu ziołowe

Nic nie zastąpi dobrego odżywiania i ćwiczeń, jeśli chodzi o utratę wagi, ale naukowcy odkryli, że niektóre zioła pomagają spalić tłuszcz szybciej i ciała może być wielkim pomoc w utracie wagi. Zielona herbata jest jednym z ziół zyskał wiele uwagi w ciągu ostatnich lat.
Citrus aurantium można kupić jako dodatek, a okazał się naturalny metabolizm wzmacniacza bez żadnych skutków ubocznych typowych produktów ziołowych spalanie tłuszczu. Ludzie, którzy cierpią z powodu wysokiego ciśnienia krwi są w stanie skorzystać z tej ziołowy dodatek bez zwiększenia częstości akcji serca.
Efedryna jest ziołowe tabletki utrata wagi, który jest sprzedawany jako impuls dla metabolizmu. Wykazał on być niebezpieczne dla niektórych pacjentów, ponieważ zwiększa znacznie szybkość serca. Nie należy używać tych produktów, bez omawiania ich stosowanie z lekarzem.

Zioła jako pomoc do utraty wagi

Tabletki ziołowe nie powinny być stosowane jako jedyna metoda utraty wagi. Dobra, zdrowej diety i ćwiczeń fizycznych należy stosować w połączeniu z tymi ziołowych środków pomocniczych. Tłumiące apetyt ziołowe mogą być bardzo pomocne w podręczny na zdrowej diety. Tłumiące apetyt powinny być częścią zdrowej diety i zmiany w zachowaniu, które doprowadziło do zwiększenia masy ciała. Ziołowy tłumiące apetyt powinien być używany tylko raz dobre nawyki żywieniowe są tworzone i mogą zostać utrzymane bez ziołowych pomoc.
Zielona herbata i innych spalaczy tłuszczu ziołowy może również pracować jako pomoc dla zdrowej diety i ćwiczeń fizycznych. Wiele osób szuka magicznej tabletki ziołowe odchudzanie, które spowoduje funtów spaść bez wysiłku. Nie ma ani jednego. Ciężka praca i zaangażowanie w zmianę starych nawyków jest potrzebny, aby skutecznie schudnąć i utrzymać ją.

Sprawdź Skladnik etykiety

Podczas korzystania z żadnych ziołowych tabletek odchudzających, sprawdź składniki być pewien, że wiesz, co wkładacie w organizmie.

Tabletki Vs lnianego Olej z ryb

Tabletki Vs lnianego Olej z ryb


Siemię lniane i olej z ryb tabletki są zarówno bogate w kwasy tłuszczowe omega-3. Według badań przeprowadzonych przez Instytut Badawczy Omega-3, kwasy te promować zdrową skórę, włosy i paznokcie. Są one również zasadnicze znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania mózgu i suplementacja omega-3 zostały wykorzystane do skutecznego leczenia depresji. W omega-3 z nasion lnu tabletek pochodzące z roślin, podczas gdy olej rybny --- jak sama nazwa wskazuje, --- uzyskuje swoje kwasy tłuszczowe ze źródeł zwierzęcych. W rezultacie każdy z tych dodatków niesie ze sobą korzyści i wady.

Korzyści

Omega-3 występujące w oleju nasion lnu tabletek i ryb wykazano zmniejszenia poziomu triglicerydów we krwi i zmniejsza ryzyko zawału serca. Pomagają również zmniejszyć ryzyko udaru mózgu, spowolnić rozwój athersclerotic blaszek, zarządzać wysokie ciśnienie krwi i złagodzić sztywność stawów, które mogą pochodzić z reumatoidalnym zapaleniem stawów. Badania cytowane przez Instytut Omega-3 stwierdza się, że osoby z choroba Alzheimera, cukrzyca, rak czy nadpobudliwości psychoruchowej wszyscy mogą korzystać z suplementacji kwasów omega-3.

ALA, EPA i DHA

Kwasu alfa-linolenowego (ALA), to kwas tłuszczowy omega-3 znajdują się w lniany. Ten tłuszcz jest przekształcany w wątrobie w kwas eikozapentaenowy (EPA), a następnie kwasu decosahexaenoic (DHA), dwa kwasy tłuszczowe omega-3, które są niezbędne dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Jednak ważne jest, aby pamiętać, że ostatnie badania przeprowadzone przez National Institutes of Health, oznacza, że ​​konwersja jest mniej wydajne niż dotychczas sądzono. Analiza wykazała, że ​​ALA mniej niż optymalne źródło EPA i DHA w diecie.

Olej rybi jest naturalne źródło EPA i DHA. Spożywanie oleju rybnego pozwala organizmowi łatwo czerpać pełne korzyści z tych kwasów tłuszczowych, gdyż nie wymaga konwersji.

Skażenie rtęcią

Wiele ryb w oceanach są skażone rtęcią, iw rezultacie, US Food and Drug Administration wydała ostrzeżenia dotyczące spożycia ryb. Rtęć jest neurotoksyny i może powodować problemy z nerkami wszystko do zaburzeniami funkcji poznawczych. Po wybraniu tran jako źródło kwasów tłuszczowych omega-3, pojawia się ryzyko połknięcia rtęci z dodatku. Tabletki lnu, z drugiej strony, są wolne od rtęci.

Skutki uboczne

Gdy podjęte w dużych dawkach, suplementacja omega-3 może zwiększać ryzyko krwawienia. W rezultacie, to zaleca się ostrożność należy przestrzegać podczas przyjmowania tych suplementów z krzepnięcie krwi. Ponadto, tran rybi mogą opuścić posmak.

Alternatywy

Oleju z ryb i nasion lnu tabletki pochodzą z wad. Jeden przekonujące alternatywą dla tych suplementów jest złoty glonów. To glony uprawiane nie zbiera od oceanu, w wyniku czego, nie niosą ze sobą ryzyko rtęci obecne w oleju z ryb. Niektóre firmy oferują złote algi, który jest bezpośrednim źródłem zarówno EPA i DHA; powoduje to lepsze nasion lnu tabletki, a organizm nie muszą przeprowadzić konwersję ALA w celu uzyskania tych dwóch cennych kwasów omega-3 kwasów tłuszczowych.