adcov.com

świerzb leczenie homeopatyczne

Świerzb leczenie homeopatyczne

Świerzb leczenie homeopatyczne


Objawy świerzbu są irytujące i intensywny świąd i wysypka, które pojawiają się ze względu na mikroskopijne pasożyty, które zostały zakopane pod skórą. Pasożyty te składają jaja, a jaja i ich odchody powodują reakcję alergiczną ze skórą, co z kolei powoduje swędzenie. Istnieją różne homeopatycznych sposobów leczenia objawów świerzb. Te środki będą zapewnić tymczasową ulgę od swędzenia spowodowane przez pasożyty.

Agencje przeciwko swędzeniu

Środki przeciw swędzeniu, takie jak kremy Calamine mogą być również stosowane do dotkniętych obszarach. Balsam galmanu i wielu innych płyny anty-swędzenie lub miejscowo maści będzie łagodzą objawy świądu i zapewniają tymczasową ulgę.

Olejek z drzewa herbacianego

Jednym ze sposobów leczenia objawów świerzbu z leków homeopatycznych jest olejek z drzewa herbacianego. Olejek z drzewa herbacianego ma właściwości antyseptyczne, które łagodzą swędzenie i podrażnienie. Osoby cierpiące na świerzb powinien wziąć kąpiel z kilkoma kroplami olejku z drzewa herbacianego i zastosować olejek z drzewa herbacianego bezpośrednio na dotkniętych obszarach.

Eucalyptus Oil

Podobnie jak olejek z drzewa herbacianego, olejek eukaliptusowy ma właściwości antyseptyczne. Olejek eukaliptusowy ma także bakteriobójcze właściwości dezynfekujące, a także leczeniu objawów świerzbu jest również stosowany w leczeniu wszy.

Olej Neem

Prosto z Indiaâ € ™ s naturalnego systemu uzdrawiania, olej Neem posiada kilka właściwości, które pomagają w leczeniu objawów świerzbu. Olej Neem ma wyciągów, które naśladują hormony, które wpływają na reprodukcji scabiesâ € ™ i zakazania jaj jaja od wylęgu.

Rozważania

Bardzo ważne jest, aby traktować resztę domu, traktując swoje cielesne objawy świerzbu. Umyć każdy pościel, ręczniki i prześcieradło w gorącej wodzie i wysuszyć na gorącym cyklu w suszarce. Także przemyć wszystkie ubrań noszonych w ciągu ostatnich kilku dni w gorącej wodzie. Umyć wszystkie powierzchnie, takie jak foteliki samochodowe i kanapy z antyseptycznym środkiem czyszczącym.

Leczenie homeopatyczne neuropatią cukrzycową

Leczenie homeopatyczne neuropatią cukrzycową


Neuropatia jest postępującą chorobą, która może wywołać intensywne wyłączenie bólu. Lekarze mogą przepisać leki, które oferują niewielkie lub żadne ulgi, a gdy te zabiegi medyczne nie może szukać alternatywnych metod leczenia. Leki homeopatyczne można spróbować samodzielnie lub w połączeniu z innymi formami leczenia.

Co to jest homeopatyczny lek?

Homeopatyczny lek istnieje od ponad 200 lat. Zwyczaje obejmują leczenie chorób i stanów za pomocą substancji, które wywołują objawy podobne u zdrowych ludzi. Pacjenci wziąć te substancje w rozwodnionego zysku aż organizm rozwija tolerancję dla nich. W takim przypadku pacjent może następnie podjąć te substancje w mniej rozwodnionego form.

Leczenie homeopatyczne i neuropatii

Kilka substancje homeopatyczne mogą złagodzić ból nerwu neuropatii tym tojad, który oferuje ulgę na bóle fotografowania, Belladonna, która łagodzi ból, że pochodzi on nagle i dziurawca, który łagodzi ból w palcach rąk i nóg.

Inne objawy

Inne objawy neuropatii mogą również reagować na leczenia homeopatycznego. Cantharsis może dać ulgę mrowienie i pieczenie, a Mag fos może zatrzymać skurcze i skurcze mięśni.

Rozważania

Leki homeopatyczne są regulowane w taki sam sposób, jak ponad-the-counter (OTC) leków, z wyjątkiem, ponieważ produkty homeopatyczne zawierają mało lub wcale nie składniki aktywne, nie przechodzą tego samego badania bezpieczeństwa jako nowych leków na receptę i OTC.

Ostrzeżenie

Nie stosować leki homeopatyczne zamiast wyznaczonym leczenia. Zawsze należy poinformować lekarza o wszelkich leczenia homeopatycznego można wykorzystać.

Leczenie homeopatyczne do kamieni nerkowych

Leczenie homeopatyczne do kamieni nerkowych


Jak każdy, kto kiedykolwiek doświadczył wie kamień nerkowy, to niezwykle bolesne problem medyczny. Leczenie homeopatyczne są całkowicie naturalne, nie uzależnia i nie trujące. Mogą pomóc złagodzić ból, skurcze oddawanie moczu, a nawet problemy rozproszyć kamieniach.

Czym jest homeopatia?

Jadąc od greckich słów Homeo, czyli "podobne" i patos, co oznacza "cierpienie" Homeopatia jest medycyna alternatywna styl, który wykorzystuje małe i mocno rozcieńczone dawki substancji naturalnych.

Co to są kamienie nerkowe?

Zwany także kamicy nerek lub kamica nerkowa, kamienie nerkowe są twarde masy substancji chemicznych i minerałów, które tworzą się w nerkach lub drogach moczowych. Składa się z kryształów, zwykle składają primarly wapnia, szczawianów, fosforanów i kwasu moczowego.

Leczenie homeopatyczne

Berberis vulgaris pomaga wyeliminować kamienie, zwalnia pachwiny i prawej nerki jednostronny ból i zapobiec powtórzeniu się więcej kamieni.

Majka jest przewidziany dla osób, których mocz pali gdy sika i jest tylko kapie na raz. Colocynthis służy do ludzi, którzy mają ból brzucha podczas oddawania moczu. Pennyroyal stosowany jest dla tych, którzy mają często oddawać mocz i lewostronne kamienie nerkowe i ból skurcze.

Inne zabiegi obejmują sarsaparilla, Hortensja, kwas benzoesowy i Ocimum canum.

Korzyści

Ci, którzy używają homeopatii dla kamieni nerkowych może uniknąć operacji i niepożądanych skutków ubocznych leków konwencjonalnych.

Wady

Aby homeopatii były skuteczne, kostki muszą być wystarczająco małe, aby przejść bez interwencji chirurgicznej. Jeśli nie są, zabiegi na niewiele się do samego kamienia, ale może pomóc w bólu.

Leczenie homeopatyczne dla zablokowanego jajowodu

Zapalenie narządów miednicy mniejszej (PID), charakteryzuje się zakażenia narządów rozrodczych; czasami choroba nie jest związana z żadnymi objawami. W innych przypadkach, gdy a kobiety rozwija PID, może ona wystąpić bóle brzucha i miednicy, zwiększenie wydzieliny z pochwy, która staje zapachowe, nieregularne cykle miesiączkowe, ból krzyża, ból podczas stosunku płciowego, zmęczenie i ból podczas oddawania moczu. Nieleczony stan może powodować jajowodu blizny i przeszkody, które sprawiają, że trudniej jest zajść w ciążę lub prowadzić do Tubal ciąż.

PID i jajowodów

Infekcja narządów płciowych może spowodować, jajowody do stanu zapalnego lub zatkany przez tkanki bliznowatej, zwłaszcza jeśli utrzymuje się stan PID przez długi okres czasu, bez leczenia. Gdy rury są zablokowane, jajko zwolniony z jajnika nie może dokonać się przez jajowodu do zapłodnienia przez plemniki. Efektem końcowym jest to, że masz problem z niepłodnością. W innych przypadkach, sperma będzie jego droga do jajowodu i zapłodnić jajo, gdy jest jeszcze wewnątrz rury, a nie w macicy. Zapłodnione jajo będzie dołączyć się do ściany swojego jajowodzie, a można skończyć z jajowodów ciąży. Jajowodu lub ciąża pozamaciczna nie może być wykonane do terminu i mogą zagrozić swoje życie. Jeśli podejrzewasz, że masz ciążę pozamaciczną, należy niezwłocznie zwrócić się o pomoc lekarską.

Apis

W "Smart Medycyny zdrowsze Życie: Praktycznego AZ Odniesienie do naturalnych metod leczenia i konwencjonalnej dla dorosłych", Janet Zand, Allan N. Spreen i James B. LaValle przytoczyć Apis w leczeniu PID. Apis może pomóc w leczeniu pieczenie i dyskomfort po prawej stronie brzucha i brzucha obrzęk związany z PID i może pomóc przywrócić jajnika i jajowodu zdrowia. Weź Apis 30x, średniej siły działania środka, na okres trzech dni. Rozpuścić cztery tabletki pod językiem z każdej dawki.

Arsenicum albumu

Janet Zand, et al. Również przytoczyć Arsenicum płytę w leczeniu PID. Zabieg ten może poprawić stan swoich narządów płciowych, a także łagodzić wszelkie niepokój i lęk może być to. To leczenie homeopatyczne jest oferowana również w celu złagodzenia biegunki. Zużywają 30x Arsenicum albumie, o średniej sile działania środka, trzy razy dziennie. Rozpuścić cztery tabletki pod językiem z każdej dawki. Kontynuować leczenie przez trzy dni.

Belladonna

Belladonna jest zalecany w leczeniu objawów PID, skurcze brzucha i przegrzanych wrażeń. Weź Belladonna złagodzić niepokój i lęk. Zużywają 30x z Belladonna, średniej siły działania środka, i rozpuścić 4 tabletki pod język trzy razy dziennie. Kontynuować leczenie przez trzy dni w celu złagodzenia warunków PID.

Leczenie homeopatyczne do nadnerczy

Leczenie homeopatyczne do nadnerczy


Nadnercza są gruczołów wydzielania wewnętrznego, które regulują reakcję stresową, uwalniając kortyzolu i adrenaliny. Wielu lekarzy oferuje leczenie homeopatyczne dla funkcji niepełnej nadnerczy, zwany także zmęczenie nadnerczy gruczoł. Mimo choroby nadnerczy powinna być diagnozowane i leczone przez licencjonowanego lekarza, możesz skonsultować się z nim o możliwości korzystania z terapii homeopatycznej uzupełniającą w celu wspierania zdrowia gruczołów nadnerczy.

Zmęczenie nadnerczy

Medycyna konwencjonalna i leki homeopatyczne są nieco sprzeczne ponad nadnerczy zmęczenie gruczołu. Lekarze uznają istnienie chorób nadnerczy gruczołu-wśród nich zespół Cushinga i choroby Addisona, ale nie zawsze rozważyć gruczołów nadnerczy zmęczenie jest uzasadniony diagnostyki medycznej. Wiele alternatywnych praktyków utrzymują, że jest to nie tylko zgodne z prawem, ale wspólny warunek jeden z objawów apetyt na cukier, sól i kofeiny, zmęczenie, zapominanie, osłabienie, senność i zaburzenia trawienia. Niektórzy zgłosić ustąpienie tych objawów po przejściu terapii homeopatycznych.

Terapia nadnerczy homeopatyczne

Jeśli odwiedzisz lekarza do leczenia homeopatycznego do poprawy funkcjonowania swojej nadnercza, będzie on prawdopodobnie rozpocznie zalecając zmiany stylu życia, w tym wyeliminowanie kofeiny, zmniejszając spożycie białego chleba i cukru, jeść więcej produktów pełnoziarnistych oraz świeżych owoców, a od naturalny łagodzi stres, takie jak medytacja programu. Twój homeopata może również przepisać środki zaradcze w zależności od rozpoznania i objawów. Środki te są oparte na filozofii, że homeopatycznego "podobne leczy się podobnym"; w leczeniu choroby, homeopata przepisze ci malutkie ilości substancji, które powodują takie same objawy u osoby zdrowej. Walczyć słabość i senność spowodowane przez gruczoł nadnerczy zmęczenie, może przepisać kwas fosforowy, Argentum nitricum wykonane z azotanu srebra o phosphoricum albo Kalium, rozcieńczeniu fosforanu potasu. Może on polecić Mercurius vivus, wykonane z rtęci elementarnej, do łagodzenia zaburzeń trawiennych, a także Nux vomica, wykonane z nasion drzewa trucizna-nakrętki. Może również użyć Nux vomica pomóc mgłę psychicznego i rozmyte myślenie prawdopodobnie wynika ze zmęczenia nadnerczy gruczoł, a także magnezu phosphorica przywrócenia równowagi emocjonalnej. Aby podnieść nastrój, rozładować napięcie i wspomagania gojenia, może on używać Gelsemium, wykonana z korzenia rośliny Jessamine.

Środki ostrożności

Nie zatrzymać lub zmniejszyć wszelkie leki na receptę bez zgody lekarza. Mimo że lek homeopatyczny jest ogólnie uważane za bezpieczne ze względu na nieskończenie małych ilościach stosowanych w środkach zaradczych, należy pamiętać, że witaminy i suplementy mogą mieć skutki uboczne i zakłócać leków na receptę. Nie uruchamiaj żadnych witamin lub schematu ziołowy bez konsultacji z lekarzem.

Leczenie homeopatyczne podrażnień skóry u niemowląt

Leczenie homeopatyczne podrażnień skóry u niemowląt


Podrażnienia skóry są powszechne u niemowląt i mogą pojawić się jako pieluszkowego zapalenia skóry, egzemy, Ciemieniucha lub innych problemów skórnych. Homeopatia jest praktyka stosowania wysoce rozcieńczonych preparatów substancji do leczenia dolegliwości. Istnieje kilka leków homeopatycznych, które mogą być stosowane w leczeniu niemowląt problemy podrażnienie skóry.

Siarka

Homeopathic preparat siarki mogą być stosowane do leczenia pieluchy wysypka, egzema i inne stany zapalne skóry. Jest to najbardziej skuteczny na podrażnienia skóry, które są suche, czerwone i łuszcząca. Siarka jest często używany, gdy wysypka jest gorące i bolesne lub gdy dziecko jest podatne na zarysowania. Jeśli Twoje dziecko szczególnie lubi wody i kąpiel sulpher może być najbardziej odpowiednie leczenie homeopatyczne.

Grafitowe

Roztwór grafitów jest powszechnie stosowany do pieluszkowe, ale działa na inne wysypki również. Homeopathic Wytwarzanie grafitów należy podawać pieluszkowe, gdy jest lepki rozładowania podobny do miodu, który powoduje chrupiącą wysypkę po wyschnięciu. Jest to również dobrze działa na skórę popękaną lub płaczliwy wyprysku lub wynikającej z innych podrażnień skóry.

Rus Toxicodendron

Rus toxicodendron (rus tox) jest powszechne leczenie homeopatyczne na podrażnienia skóry spowodowane przez pieluszkowe. Rus tox jest odpowiedni do pieluszkowe, gdzie skóra jest swędzenie, zaczerwienienie, suchość i obrzęk, a dziecko czuje się bardziej komfortowo, gdy obszar jest narażony na świeże powietrze. Rus tox również wyjaśnić pęcherze, które rozwijają się w obszarze objętym pieluchy i mogą być użyte, aby wyjaśnić wyprysk oraz inne podrażnienia skóry.

Chamomilla

Mimo, że nie stosuje się do leczenia podrażnienia skóry, sam chamomilla jest bardzo użyteczny homeopathic leczenia dzieci z podrażnień skóry. Chamomilla mogą się zrelaksować i uspokoić niemowlę, łagodzenie bólu i dyskomfortu spowodowanego podrażnień skóry. Jest to szczególnie przydatne dla niemowląt, jak wiele konwencjonalnych środków przeciwbólowych nie są odpowiednie dla niemowląt i małych dzieci.

Leczenie homeopatyczne na bielactwo

Bielactwo jest chorobą skóry charakteryzującą się białymi plamami na skórze, gdzie komórki pigmentowe zostały zniszczone lub osłabione. Nie jest znana przyczyna dla warunku, ale zaburzenie jest powszechnie uznane za zaburzenie autoimmunologiczne. Homeopatia traktuje cały korpus jako całość, gdy stanem lub zaburzeniem jest leczona. Pozwala to na indywidualne plany leczenia dla każdego cierpienia pacjenta z bielactwem.

Analiza przypadku homeopatia

W leczeniu bielactwa, homeopatyczny lekarz podejmie szczegółową historię medyczną, która obejmuje swoją kondycję fizyczną i psychiczną. Informacje te są wykorzystywane do znalezienia poprawnego homeopatyczne leki na podstawie swojej ogólnej kondycji. Leki homeopatyczne traktuje pacjenta jako całości, a nie tylko w leczeniu objawów bielactwa.

Bielactwo jest postrzegany jako zaburzeń układu odpornościowego, a układ immunologiczny musi być traktowany, traktując się z zaburzenia skóry. Istnieje kilka metod leczenia tej choroby i jednej wybranej przez Ciebie będzie specjalnie odpowiadają stanu psychicznego i fizycznego.

Leczenie homeopatyczne

Różne metody leczenia bielactwa w medycynie homeopatycznej to bacillinum, grafitowe, arsen album, solubilis Mercurius, natrum muriaticum, kwas azotowy, Nux vomica, fosfor, sepia, silecia, siarki i Thuja occidentalis.

Homeopatyczny Lekarz określi, jakie leczenie jest dla Ciebie. Na przykład, bacillinum jest przepisywany, jeśli przedstawi się z bielactwem i stracił na wadze i apetyt. Kandydaci na bacillinum również historię zapalenie oskrzeli i zapalenie płuc.

Pacjenci, którzy są podane grafitowe na bielactwo także bywają otyłe, ostrożny i nieśmiały. Osoby, które przedstawiają z bielactwem, żółtaczką i powiększeniem wątroby otrzyma solubilis Mercurius.

Ogólne Leczenie homeopatyczne

Homeopatyczne leczenie bielactwa nabytego zależy również od Twojego stylu życia i diety. Dawka leku będzie zwykle niska i zaczynają wzrastać kiedy poprawa występuje. Tylko wtedy, gdy lek homeopatyczny jest prawidłowy natychmiast znany będzie wysoka dawka lub moc wam dane.

Leczenie homeopatyczne nie powodują skutków ubocznych, ponieważ działają one wspierać naturalne mechanizmy obronne i lecznicze mechanizmy organizmu. Konwencjonalne leki są używane do stłumienia objawów, w większości przypadków.

Należy przestrzegać pewnych ogólnych wytycznych jeśli wziąć leki homeopatyczne. Nie należy nic jeść ani pić przez dziesięć do dwudziestu minut przed i po zażyciu lekarstw. Obejmuje to wszystko, co można umieścić w ustach, nawet szczoteczki do zębów. Spróbuj zmniejszyć ilość kofeiny, którą spożywamy, biorąc leki. Trzymaj się z dala od kamfory i produktów zawierających kamforę. Mentol i dym papierosowy należy unikać podczas korzystania z tych leków i surowego czosnku nie powinny być spożywane.

Leki homeopatyczne są bezpieczną alternatywą dla konwencjonalnych metod leczenia bielactwa. Skuteczność leczenia w dużej mierze zależy od tego, jak dobrze postępować zgodnie z wytycznymi i jak długo leczenie podaje się do pracy. Warunkiem, że nie miałem od wielu lat nie może się wyleczyć z dnia na dzień z każdego planu leczenia.

Leczenie homeopatyczne dla menopauzy lub zaburzenia równowagi hormonalnej

Wiele kobiet odmawiają poddania się leczeniu terapii hormonalnej (HTZ) w okresie około- menopauzy i klimakterium, ponieważ obawiają się konsekwencje, które obejmują większe ryzyko zachorowania na raka piersi, choroby serca i choroby Alzheimera, chociaż HRT początkowo myślałem, aby zmniejszyć ryzyko demencji. Alternatywa dla syntetycznych hormonów jest leczenie homeopatyczne.

Dong Quai wykorzystanie

Rozważ użycie zioła dong quai, aby pomóc zrównoważyć hormonów zmienia. Według Holisticonline.com, Dong Quai zioło jest znane chińskie zioło, że został nazwany żeńską tonikiem bo podobno pomaga w estrogenów, a dodatkowo zawiera witaminę E i żelaza, z których obie kobiety potrzebują.

Wyniki

Jeśli używasz Dong Quai, który jest nazywany również arcydzięgla, może się okazać, że częstość występowania i nasilenie uderzeń gorąca, jak mogą zmniejszyć swoje częstość zanikają podczas peri-menopauzie (brak miesiączki) lub odwrotnie, zbyt częste miesiączki, który jest nazywany maciczny , Zioło to może zwiększyć skurcze macicy, które są stosowane przez relaksu macicy. Dong quai ma łagodne działanie estrogenowe, które stabilizują naczynia krwionośne, które z kolei zmniejszają gorąca.

Inna opcja

Niektóre kobiety z powodzeniem skorzystali lukrecji, która była używana w lecznictwie od kilku tysięcy lat. Lukrecja obniża poziom estrogenów przy jednoczesnym podnoszeniu poziomu progesteronu w tym samym czasie. PMS jest związane ze wzrostem stosunku estrogen-to-progesteronu więc biorąc lukrecja może stłumić się PMS. Lukrecja podobno przywraca i pobudza nadnercza i zawiera elementy, które są bardzo podobne do kortyzonu, które są porównywalne z hormonów produkowanych przez nadnercza. Nie należy lukrecji, jeśli pacjent przyjmuje leki lub Digitalis mają wysokie ciśnienie krwi. Należy także pamiętać o podjęcie szerokie ilości potasu biorąc lukrecji.

Zmniejszenie objawów menopauzy

Próby czarny Cohosh, która składa się z naturalnych prekursorem estrogenu. Organizm wykorzystuje czarny Cohosh pomóc produkować własne hormony. Zgłaszane korzyści płynące z podejmowania Cohosh Black, gdy w okresie menopauzy to redukcję szumu w uszach, która dzwoni w uszach, a niektóre z nich doświadczenie menopauzy kobiety; Zmniejszenie nerwowość, drażliwość, uderzenia gorąca i kołatanie serca i mniej bólów głowy.

Poprawa przepływu krwi

Rozważ użycie Ginkgo biloba. Zioło to pomaga utrzymać funkcjonowanie mózgu --- pożegnać się mgła mózgu --- i zapobiegnie dłonie i stopy z stygnie. Ginkgo biloba korzyści układu naczyniowego, poprawę przepływu krwi do kończyn.

Dodatkowe zioła i zalecenia

Pomyśl o użyciu korzeń łopianu, który jest uzdrowicielem i tonik, a także uważany za afrodyzjak. Posiada właściwości estrogenne. Fo-Ti jest uważany za zioło, które jest odżywczą pomocne gruczołów i Damiana jest podobno regulator hormonów i korzyści nerki i nerwy. Gingseng zwiększa poziom energii i wytrzymałości i zawiera zarówno prekursory testosteronu i progesteronu. Uważa się, anty-rakotwórcze. Naturesherbal.com zaleca włączenie więcej soi do diety, bo to będzie promować zdrowie kości, pomagając trzymać ciała na wapń. Ponadto podobno łagodzi te przerażające noce poty i uderzenia gorąca w ciągu dnia.

Leczenie homeopatyczne na raka prostaty

Leczenie homeopatyczne na raka prostaty


Chociaż efekty leczenia homeopatycznego na raka prostaty nie zostały jednoznacznie zidentyfikowane klinicznie badanie +2006 opublikowany przez rząd USA potwierdził, że homeopatia prawie na pewno spowolnienie wzrostu komórek nowotworowych. Inni przysięgają, że leczenie homeopatyczne działa leczyć raka. Niezależnie od prawdy klinicznych, leczenie homeopatyczne jest realną opcją dla osób z rakiem prostaty.

Jako przeciwbólowy Side Effect

Wiele widok leczenie homeopatyczne jako potencjalnego przeciwbólowy niektórych skutków ubocznych bardziej konwencjonalnych metod leczenia raka prostaty, takie jak chemioterapia. Skutki uboczne leków na raka i chemioterapii są nudności, owrzodzenia jamy ustnej, wymioty i zapalenie skóry. Jednak Brytyjskie badania wykazały, że zabiegi 2009 homeopatyczne, a raczej pozbawione skutków ubocznych, prawdopodobnie nie zrobić wiele, aby złagodzić skutki uboczne bardziej konwencjonalnych metod leczenia raka prostaty.

W spowolnienia

Badania kliniczne wykazały, że leczenie homeopatyczne może spowolnić szybkość którym komórki rakowe prostaty rozmnażania, spowalniając w ten sposób ogólny wzrost raka gruczołu krokowego. W szczególności Sabal serrulata (Palmetto saw) został pokazany na powolny raka prostaty. Inne składniki homeopatyczne, z drugiej strony, w tym occidentalis Thuja i Conium maculatum, nie zostały pokazane (w laboratorium) w celu spowolnienia wzrostu komórek raka prostaty.

Jako najlepsze rozwiązanie dla słabych Ciała

Rak prostaty dotyka głównie mężczyzn w wieku 60 i 70-tych. Czasami organizm osoby w starszym wieku jest po prostu zbyt słaby, aby obsłużyć tak intensywne, jak leczenie chemioterapią lub promieniowaniem. W takich przypadkach, niektórzy lekarze zalecają coś więcej wzdłuż linii leczenia homeopatycznego. W ten sposób korpus jest oszczędzono wstrząsów efekty tradycyjnych metod leczenia. Gdy organizm jest szczególnie krucha, często najlepiej nie próbować leczyć pacjenta ale raczej złagodzić objawy. Leczenie homeopatyczne mogą pomóc zrobić dla mężczyzn z rakiem prostaty.

Cukrzyca typu 2 Dieta Leczenie homeopatyczne

Według informacji z Mayo Clinic, cukrzyca typu II jest warunkiem, który rozwija się w ciągu życia człowieka, jak jego ciało rozwija się brak odpowiedzi na insulinę, hormon magazynowania. Powoduje to stan hiperglikemii, ponieważ insulina Podstawowym zadaniem jest regulowanie poziomu glukozy we krwi. Objawy to utrata masy ciała, zmęczenie, głód, niewyraźne widzenie i zwiększoną liczbę infekcji. Dla tych, dość konwencjonalnych metod leczenia, leki homeopatyczne mogą stanowić odpowiedź.

Lek homeopatyczny

Skonsultować się z lekarzem w celu ustalenia, homeopatycznych, czy warunek ten może być odpowiednio traktowane przez homeopatycznych środków. Według informacji Narodowego Centrum bezpłatnych i medycyna alternatywna, homeopatyczny lek charakteryzuje się zasadą "podobne leczy się podobnym" --- w skrócie, homeopatycznym dla każdego stanu jest podawanie substancji, które wywołują podobne objawy u zdrowych osób. Przed podjęciem homeopatycznego lekarstwa na cukrzycę, należy pamiętać, że bezpieczeństwo wielu rodzajów terapii homeopatycznych nie zostały w pełni zbadane, więc uważaj.

Leki homeopatyczne dla chorych na cukrzycę

Zrozumieć różne leki, które mogą być przepisane do homeopatycznego lekarstwa na cukrzycę typu II. Według homeopatycznych miejscu lek Hpathy.com istnieje sześć głównych elementów, które mogą być próbowano leczyć cukrzycę: azotan uranu, kwas phosophoric fosforu, kwas mlekowy, Bryonia i insulina. Wszystkie one są homeopatyczne metody leczenia cukrzycy. Należy pamiętać, że nie należy próbować samodzielnie zarządzać każdym z tych przedmiotów bez nadzoru homeopatycznego lekarza.

Dieta homeopatyczne

Uzupełnić swoje leczenie homeopatyczne z kontrolowanej diety węglowodanów do dalszego leczenia objawów cukrzycy typu II. Oznacza to, dietę, która zawiera tylko powolne trawienie węglowodanów, takich jak owoce, warzywa i produkty pełnoziarniste, unikając szybko trawienie węglowodanów jak rafinowanej mąki i cukru. Poza kontrolą węglowodanów, należy zawsze pamiętać, aby jeść źródło białka i nienasyconych kwasów tłuszczowych z posiłków, ponieważ przyczyni się do zwiększenia czasu trawienia, dalsze obniżenie poziomu cukru we krwi.

Ostrzeżenia

Należy zauważyć, że niewłaściwy leczenia cukrzycy typu II może prowadzić do różnych niepożądanych skutków takich jak: udar mózgu, zawał serca, śpiączkę, a nawet śmierć. Dlatego też nigdy nie należy używać leków homeopatycznych jako substytut lekarz recepty leków na receptę. Choć na pewno można próbować używać leki homeopatyczne w połączeniu z konwencjonalnym systemem opieki zdrowotnej (za zgodą lekarza), nigdy nie powinno się porzucić medycynę konwencjonalną w próbie leczenia kondycję ściśle przez homeopatycznych środków.

Depresja Leczenie homeopatyczne

Każdy, kto cierpi na depresję robi to w inny sposób. Tak więc, różne osoby wymagać różnych typów leczenia. Choć leki na receptę są wystarczająco wielu ludzi, jeszcze inni mogą wymagać czegoś innego. To gdzie homeopatyczne leczenie depresji może przyjść. Rozważmy je Jeśli masz ochotę aktualny program leczenia nie robi swoją robotę.

Zdecyduj, czy leków homeopatycznych są dla Ciebie

Homeopatyczne leczenia depresji nie są zalecane dla tych, którzy mieli skrajne objawów depresyjnych przez dłuższy okres czasu. Takie zabiegi są najlepsze dla wahań objawów. Jeśli czujesz się przygnębiony czasami, ale czasami jesteś OK, leczenie homeopatyczne mogą mieć rację.

Z drugiej strony, ci, którzy zmagali się z myśli samobójczych lub gorzej może rozważyć bardziej drastycznych zabiegów, które mogą w warunkach klinicznych. Porozmawiaj z lekarzem na temat objawów i swoje pragnienie, aby spróbować leki homeopatyczne tylko aby się upewnić.

Spróbuj Arsenicum album

Album Arsenicum jest jednym z bardziej popularnych leków homeopatycznych depresji. Jest odpowiednia dla tych, którzy martwią się rzeczy materialne i czuć stresu związanego z tym. Ci, którzy wyznaczają standardy i depresję, gdy nie są spełnione, mogą korzystać z albumu Arsenicum.

Spróbuj Causticum na Smutek

Dla tych, którzy czują się w depresji z powodu niedawnej straty, należy rozważyć użycie causticum. Smutek może powodować wiele objawów depresji, w tym brak ostrości psychicznej, zapomnienia i nadmiernej sympatii. Jeśli brzmi to jak ty, causticum może być dobrym lekarstwem.

Spróbuj Pulsatilla na rzadkie Kryzysu

Dla tych, którzy są w depresji z porami roku i zmiany hormonalne są one poddawane, Pulsatilla może być dobrym homeopatycznym. Jest to również doskonały dla tych, którzy są zbyt wrażliwe, zazdrosny, lub nastrojowy w ogóle.

Porozmawiaj z lekarzem

Depresja jest poważną chorobą, która wymaga pomocy lekarskiej z zawodowym. Leki homeopatyczne powinien być sądzony za zgodą lekarza, a jako część dobrze zaokrąglone programu leczenia.

Znajdź leków homeopatycznych online

Internet jest najlepszym miejscem do zakupu leczenie homeopatyczne na wszystko. Podczas gdy niektóre zdrowej żywności sklepy często wykonują kilka przedmiotów, homeopatyczne leczenie sklepów online, które sprzedają Pulsatilla, causticum, a po prostu o coś jeszcze potrzebne, aby zwalczać depresję lub inne choroby, w homeopatycznego sposób.

Leczenie homeopatyczne mięczak zakaźny

Leczenie homeopatyczne mięczak zakaźny


Mięczak zakaźny (MC) jest irytujące stan skóry, że większość ludzi chce się pozbyć tak szybko, jak to możliwe ze względów kosmetycznych. Nie tak inwazyjna jako warunek jak ospa wietrzna, zakażenie w końcu odejdzie na własną rękę. Mimo to, istnieje kilka sposobów na homeopatycznych przyspieszyć proces.

Co to jest Molluscum Contagiousum (MC)?

MC jest zakażeniem wirusowym, tylko znaleźć w ludzi, że mają wpływ na błony śluzowe i skórę. Wirusem ospy DNA zwane mięczaka zakaźnego wirusa (MCV), który infekuje jeden na sześciu młodych ludzi. Jest to najczęściej u dzieci w wieku od 1 do 10 lat i to jest najczęściej znaleźć na tułów, ramiona i nogi. Te zmiany są w kształcie kopuły, cielisty i perłowy wygląd i są zwykle od 1 do 5 mm średnicy. To może rozprzestrzeniać się za pośrednictwem wspólnych elementów, takich jak ręczniki lub kontaktu skóra do skóry. Średni okres inkubacji wynosi 6 tygodni, a MC jest zaraźliwa aż guzki nie ustąpił.

Tuja

Tuja (Thuja occidentalis) został wykorzystany przez tysiące lat przez Indian z różnych chorób, w tym gorączkę, kaszel, bóle głowy, bóle mięśni i skóry warunkach. Substancja ta, która pochodzi z wiecznie zielonego drzewa iglastego, jest dostępny w wielu aptekach i sklepach ze zdrową żywnością, i ma bardzo niewiele skutków ubocznych. Zalecane dawki są 12c i 30c dla dzieci dla dorosłych. Weź jedną lub dwie dawki dziennie przez 3 dni, a następnie sprawdzić, jak zmiany odpowiedzi w ciągu kilku tygodni. Jeśli zmiany nie wyjaśnić może to oznaczać, że inny homeopatycznym jest potrzebne lub, że dawka musi być zmieniony. Tylko licencji homeopata może powiedzieć na pewno. Tuja można znaleźć również w postaci maści i był używany w leczeniu brodawek, brązowe plamy starcze i zdeformowane paznokcie.

Inne leki homeopatyczne

Różne leki homeopatyczne podane są w oparciu o specyficzne objawy, które obecne są w każdym pacjentem. Na przykład, dulcamarca można podawać pacjentom MC podczas pogody, który niedawno miał drastyczne zmiany z ciepła do zimna. Krzemionka (czysta krzemień) jest przewidziany dla pacjentów, którzy mogą występować nadmierne pocenie się, osłabienie i wrażliwość na zimno. Natrum carbonicum mogą być podawane pacjentowi, który ma szczególnie lęk oprócz objawów mięczaka. Inne polecane leki homeopatyczne są rhus toxicodendron, causticum i kwas azotowy. Leczenie homeopatyczne nie są zatwierdzone przez FDA i zaleca się, aby skonsultować się z lekarzem lub homeopatyczne lekarza przed użyciem jednego z nich na własną rękę.

Leczenie homeopatyczne Opcje dla Półpasiec

Półpasiec jest spowodowane przez wirus herpes zoster. Powoduje bolesnych ognisk na skórze, które są czerwone i tworzą pęcherze, często pojawiające się wzdłuż szlaków nerwowych. Choć obecnie istnieją leki, aby pomóc z bólem półpasiec, leczenie homeopatyczne mogą przynieść ulgę. Leki homeopatyczne są bezpieczne i mogą pracować z innymi metodami leczenia półpaśca. Aby uzyskać najlepsze wyniki, należy wybrać środek, który najbardziej pasuje do wszystkich objawów.

Jaskier bulwkowy

Najczęściej stosowane leczenie homeopatyczne na półpasiec jest Jaskier bulwkowy (Ranunc żarówki). Wybierz tego środka, jeśli masz skupiska pęcherzy, które wytwarzają silne bóle nerwów, szczególnie na ścianie klatki piersiowej. Inne wskazania do tego środka to o wysypka głównie na tułowiu, pęcherze o niebieskawy odcień i pęcherze, które palą i swędzenie i są gorsze w godzinach wieczornych lub w czasie deszczu. Jest to również prawo lekarstwo, jeśli czujesz się gorzej podczas przenoszenia. Jeśli masz problemy z podjęciem decyzji o homeopatycznym dla gontów, zaczynają z tego.

Rhus Toxicodendron

Wybierz tego środka, jeśli masz małe pęcherze, które mrowienie, swędzenie i poczuć się lepiej po zastosowaniu ciepłych kompresów lub poruszać. Inne wskazania do Rhus Toxicodendron (Rhus tox) obejmują skórę, która wygląda obrzęk wokół pęcherzy; niepokój, obaw lub depresji; o dziwne sny i uczucie gorzej w nocy.

Apis mellifica

Jeśli masz duże pęcherze, które spalają i Sting i poczuć się lepiej ze stosowania na zimno, wybierz lekarstwo Apis mellifica (API). Inne wskazania do tego środka obejmują wysoką gorączkę, że nie czujesz się spragniony, i czuje gorzej po południu lub od ciepła. Możesz czuć się niespokojny, płaczliwy, senny lub whiny; można również znaleźć się spadku rzeczy lub przeniesienie niezręcznie.

Arsenicum album

Wybierz Arsenicum album (Ars alb), jeśli są wyczerpane nawet najmniejszego wysiłku, są nieuzasadnione strach przed śmiercią i czuć niespokojny, zwłaszcza późno w nocy. Inne wskazania do tego środka to pęcherze, które łączą ze sobą i intensywny, piekący ból, który jest zwolniony ze stosowania ciepła.

Wilczełyko

Małe, swędzące pęcherze, które szybko wysychają tworząc grube strupy wskazać wilczełyko remedium. Inne wskazania do tego środka to brązowe strupy, ból, który trwa nawet po pęcherze zostały uzdrowione i czując chłodny i gorzej, gdy jest zimno. Możesz dobrze reagują na wilczełyko, jeśli ból jest skoncentrowany między żebrami lub powyżej oczu.

Dawkowanie

Na półpasiec, zakup lub 30C potencją 12X środków. Jedną dawkę trzech tabletek (tabletki). Rozpuścić jedną dawkę pod językiem cztery razy dziennie, aż twoje pęcherze goją i skorupą się. Jeśli używasz wilczełyko, nadal je brać, aż ból jest zwolniony i został już za kilka dni. Dla uzyskania najlepszych rezultatów, należy unikać jedzenia lub picia na 30 minut przed lub po zażyciu homeopatycznym. Nie połykać tabletek.

Leczenie homeopatyczne na chłoniaka Hodgkina

Lek homeopatyczny to koncepcja, w której uważa się, że to, co tworzy objawy choroby u osoby zdrowej będą negować te objawy u chorego.

Jak Chłoniak Hodgkina jest homeopatycznie leczyć?

Leczenie homeopatyczne nie może rozpocząć się przed tradycyjne leczenie jest już w toku. W tym momencie różne tabletki chemiczne, które zostały zatwierdzone lekarzom są podawane doustnie rutynowego schematu.

Objawy chłoniaka Hodgkina zmniejszona o leczenie homeopatyczne

To nie został jeszcze jednoznacznie udowodniły, że objawy bazowe nieziarniczego chłoniaka są zmniejszone przez homeopatycznych leczenia, chociaż wykazano, że zmniejszenie ich objawów spowodowanych tradycyjnym chemioterapii i radioterapii, takie jak nudności, wymioty, krańcowe wyczerpanie i utraty apetytu.

Ostrzeżenie

Należy podkreślić, że chociaż niektórzy uważają, że leczenie homeopatyczne może złagodzić objawy choroby, ale nie leczą przyczyny choroby. Jako takie zabiegi homeopatyczne są najlepiej wykonywane obok standardowych metod leczenia choroby.

Leczenie homeopatyczne

Radium bromatum podejmowana jest w formie tabletek każdy do czterech godzin, aż do ustąpienia objawów. Ten związek chemiczny jest typowo stosowany w leczeniu objawów zatrucia promieniowania.

Sukces leczenie homeopatyczne

Przydatność leczenia homeopatycznego na łagodzeniu objawów chłoniaka Hodgkina dopiero ostatnio zostały udokumentowane. Znani przypadki obejmują Luke Menard, zawodnika z siódmego sezonu "American Idol", który został z rozpoznaniem chłoniaka Hodgkina w 2008 roku.

Leczenie homeopatyczne gontów

Homeopatia wykorzystuje wysoce rozcieńczonych substancji do leczenia chorób opartych zarówno na konkretnych warunkach i unikalnych cech danej osoby. Do leczenia homeopatycznego gontów, książka "Przewodnik Rodzina na Homeopatia" sugeruje Rhus Tox, Arsenicum, wilczełyko, Ranunculus lub Lachesis.

Rhus Toxicodendron

Rhus tox jest na czerwono, pęcherze, swędzenie skóry, zwłaszcza jeśli ciepło i poruszania się zapewnia ulgę objawów.

Arsenicum

Arsenicum może działać, jeśli ból jest gorsze spalanie około północy, masz liczne pojedyncze wykwity skórne, które zaczynają się łączyć ze sobą, czy jesteś niespokojny, niespokojni, wyczerpany i chłodno.

Lachesis

Użyj Lachesis objawów, które są gorzej po lewej stronie ciała.

Wilczełyko

Wilczełyko jest na silny ból, pieczenie i swędzenie, szczególnie w średnim wieku i osób starszych.

Jaskier

Jaskier jest dla nerwobóli i swędzenie, gdzie najmniejszy dotyk sprawia, że ​​objawy gorzej.

Inne środki zaradcze

Inne możliwe leki homeopatyczne dla gontów sugerowanych przez University of Michigan Medical System jest apis mellifica, clematix i irys pstry. Wybór leczenie homeopatyczne polega patrząc nie tylko na izolowanym objawem lub chorobą, ale również na osoby wyjątkowej odpowiedzi na obecny stres i choroby. Nawet z tym samym rozpoznaniem, różni ludzie reagują na różne leki homeopatyczne.

Leczenie homeopatyczne na schizofrenię

Zabiegi homeopatyczne mogą być stosowane do szeregu chorób fizycznych i psychicznych i są często stosowane jako alternatywa dla leków. Leczenie homeopatyczne rozważyć pacjenta jako całej osoby i wziąć historię rodziny i temperament lub konstytucję pod uwagę przy ustalaniu przyczyn i metod leczenia objawów jakiejkolwiek choroby. U pacjentów z rozpoznaniem choroby psychiczne mogą starać zabiegi homeopatyczne zmniejszyć uzależnienie od leków lub wyeliminować niepożądane skutki uboczne leków na receptę.

Lek homeopatyczny

Lekarz, który jest otwarty do leczenia homeopatycznego może przepisać leki homeopatyczne u pacjentów ze schizofrenią. Leki stosowane w leczeniu schizofrenii alternatywnym mogą być wykorzystywane w leczeniu różnych objawów schizofrenii. Stramonium, tojad, belladonna i helleborus są zalecane do uczucia ostrego kryzysu. Depresja i skłonności samobójcze mogą być traktowane przez Natrum-sulph, Calc-Carb, Aurum-mur i Aurum-met. Dla pacjentów z płaskim wpływać, lekarze mogą przepisać Pulsatilla, sepia lub Anacardium. Hyocaimus jest homeopatyczny lek zalecany do halucynacji i głosów słuchowych.

Witaminy i minerały

Innym alternatywnym sposobem leczenia schizofrenii jest podjęcie witaminy i minerały, dostępne w większości sklepów zdrowej żywności. Kwasy witaminy B3, witaminy B6, B12, C, kwas foliowy i tłuszczowe omega-3 są zalecane w leczeniu objawów zakres schizofrenii. Minerały dla homeopatycznych w leczeniu schizofrenii to selen, mangan, cynk i dolomitu.

Zioła i Flower Remedies

Ziołowe środki można również znaleźć w sklepach ze zdrową żywnością i są używane jak witaminy i minerały. Dziurawiec, żeń-szeń i miłorząb dwuklapowy, to tylko kilka z preparatów ziołowych, powszechnie stosowane w leczeniu schizofrenii alternatywnej. Kwiaty, takie jak wiśnia pionu, kasztanowca białego, słodkiego kasztana, rock róży i kraba jabłko, może być również stosowany w leczeniu objawów schizofrenii.

Aromaterapia

Niektórzy homeopaci może również zalecić stosowanie aromaterapii, aby zmniejszyć objawy schizofrenii, a dokładnie w lęku i depresji. Olejki eteryczne, takie jak bazylia, szałwia, geranium, lawendy, rumianku i róży, może być rozproszony przez spalenie, wlewając do gorącej kąpieli lub masażu w ciele pacjenta.

Przejście z Lekarstwa

Leczenie homeopatyczne wymaga zwykle pacjentów do przejścia z wykorzystaniem standardowych leków na schizofrenię, więc pacjenci ruchome ku homeopatycznego alternatywa powinna zmniejszyć dawki leków, jak stopniowo zmniejsza objawy odstawienia. Pacjenci mogą również korzystać z psychoterapii i psychoedukacji klas, w których mogą oni i ich rodziny uczą się stworzyć warunki korzystne dla zmniejszenia objawów schizofrenii.

Leczenie homeopatyczne zimno

Lek homeopatyczny jest doskonałą alternatywą dla zachodniej medycyny w leczeniu przeziębienia. Zimno jest infekcja wirusowa, że ​​ciało wasze jest zakontraktowane. Niektóre z objawów, które mogą wystąpić, gdy cierpi na przeziębienia są ból gardła, owrzodzenia, kichanie, łzawienie oczu, śluzowych, katar, bóle mięśni, zmęczenie, gorączka i dreszcze. Leczenie homeopatyczne zimno złagodzić te objawy, może i pomóc odzyskać szybko i naturalnie.

Leki homeopatyczne

Tojad należy minuty czujesz może być schodzili z zimna. Jeśli cierpi na ból gardła i kaszel, tojad byłoby doskonałe leczenie zimno dla Ciebie. Weź Allium cepa, jeśli masz katar i łzawienie oczu i często kichanie. Anas barbariae sprzedawane jako Oscillococcinum (jak również innych marek) jest doskonałym homeopatyczne leczenie zimnem, które powinny być podejmowane na wczesnym etapie zimnem. Po zimnej opracowała to nie będzie działać. Weź album Arsenicum jeśli masz objawy słabości, niepokój i dreszcze.

Belladona należy do tych, którzy wykazują objawy ból głowy i wysoką gorączką. Weź Przestęp biały, jeśli cierpisz na piersi zimną i kaszel. Dulcamara zostanie podjęta, gdy masz wydzielina z nosa, ochrypły głos, ból ucha, biegunka, opryszczkę czy jesteś spragniony. Weź euphrasi jeśli cierpi z płonącego wyładowania oczu i katar. Echinacea z goldenseal jest korzystna we wspieraniu układu odpornościowego, a dla tych, którzy mają zakontraktowane zimno.

Fos Ferrum należy w zimnych porach roku, aby uniemożliwić zachorowania na przeziębienie. Weź Gelsemium jeśli masz dreszcze, gardło boli, swoje bóle mięśni i czujesz się słaby. Hepar sulph należy podjąć, jeśli masz następujące objawy: wyciek z nosa, żółty śluzowa wydzielina, kichanie i dreszcze. Weź Kali bichrom jeśli zauważysz masz grubą śluzowych (rozładowania żółty lub zielony) i cierpi na bóle zatok. Natrum mur może być podjęta, jeśli kichanie i mają biały cienki absolutorium lub opryszczkę. Weź Nux vomica jeśli masz dreszcze, ból głowy, katar i ból gardła. Pulsatilla jest podjęta, gdy ktoś cierpi na krwawienie z nosa i ból głowy. Weź Rhus tox jeśli masz gruby żółty lub zielony wyciek z nosa i suchy kaszel.

Jak w przypadku każdego leku, należy zawsze skonsultować się z lekarzem podstawowej przed podjęciem jakiegokolwiek leczenia homeopatycznego zimno.

Długość czasu dla Świerzb Leczenie

Świerzb jest warunkiem zakaźna spowodowana przez roztocza. Mite świerzb nie jest widoczne gołym okiem. Roztoczy żyje na skórze, powodując swędzenie czerwona wysypka, która jest gorsza w nocy. Leczenie powinno być podawany przez pracownika służby zdrowia, jak na przestrzeni zabiegów licznika może nie być skuteczna.

Przyczyna

Świerzb rozprzestrzenia się przez bezpośredni, długotrwałego osoby do osoby kontaktowej. Przypadkowy kontakt, takie jak drżenie rąk, nie jest sposobem przekazu. Młodych dorosłych, świerzb jest często zlecane przez kontakt seksualny. Dzieci i rodzice mogą zarażać się nawzajem od długotrwałego dotykania i grania.

Objawy

Objawy zakażenia świerzb to intensywnie swędząca wysypka, najczęściej między palcami u rąk i nóg, i czerwone linie w kształcie litery S działających pod skórą. U dzieci wysypka może pojawić się na twarzy lub głowy.

Diagnoza

Leczenie świerzbu zaczyna po lekarz dokonał rozpoznania. Jak wiele innych chorób skóry obejmować wysypkę, ostateczne rozpoznanie jest konieczne. Zgarniania zainfekowanego obszaru jest pobierane i obserwowano pod mikroskopem. Kiedy świerzb roztoczy lub ich jaja są widoczne, pozytywne diagnoza jest podana.

Leczenie

Świerzb leczenie obejmuje stosowanie płynu kosmetycznego scabicide stosowanego do ciała, od szyjki do dołu. Dzieci muszą mieć ich głowy i twarze traktowane jako dobrze. Lotion muszą pozostać na skórze przez 8 do 12 godzin. Po około trzech dni wszystkie roztocza powinien zostać zabity. Pełny kurs leczenia powinien podjąć około tygodnia.

Uchwała

Wysypka i swędzenie związane z świerzb może pozostawać do dwóch tygodni od zakończenia leczenia. Jeżeli wysypka nie rozwiązany w ciągu czterech dni, lub, jeśli pojawią się nowe objawy, porady lekarza należy szukać. Leczenie może należy powtórzyć.

Dodatkowe zabiegi

Leczenie na ogół zalecane dla całych rodzin lub grup mieszkających razem, aby uniknąć zanieczyszczenia krzyżowego. Dodatkowo, wszystkie pościel i ubrania noszone w tygodniu poprzedzającym rozpoczęcie leczenia, należy umyć w gorącej wodzie i suszy w wysokiej temperaturze.

Non-zmywalnych elementy powinny być uszczelnione na jeden tydzień.

Leczenie homeopatyczne HPV

Leczenie homeopatyczne HPV


Wirus brodawczaka ludzkiego (HPV) może powodować narządów płciowych. Jednak wiele razy system odpornościowy organizmu pokonał wirusa przed zajmuje miejsce zamieszkania na skórze lub błonach śluzowych. W przypadkach, gdy zakażenie jest udana, transmisja wirusa jest poprzez kontakt skóra do skóry. Szacuje się, że 20 milionów Amerykanów jest obecnie zakażonych HPV; jednak liczba ta jest płynna od zakażenia rozwiązywania bieżących i nowe zakażenia występują na co dzień.

Profil choroba

Istnieje ponad 100 typów wirusa HPV, ale mniej niż 10 z nich powoduje brodawki narządów płciowych. Uważane za wysoce zaraźliwe, brodawki narządów płciowych może zainfekować usta kogoś, kto ma oralny kontakt seksualny z osobą zakażoną. Według amerykańskiego Departamentu Zdrowia i Usług Społecznych, ponad 50 procent aktywnych seksualnie Amerykanów będzie się zarazić wirusem HPV w pewnym momencie. Jednakże w 90 procent tych zakażeń są zakończone przez układ immunologiczny, i oznak infekcji nie występuje. Mimo tego, niektóre rodzaje HPV może powodować raka szyjki macicy. Nie ma lekarstwa i leczenie HPV. Standardowe leczenie brodawek narządów płciowych jest usunięcie.

Homeopatia

W ogóle, homeopatia odnosi chorobę przez przyjęcie podejścia indywidualistycznego, całego ciała. Homeopatyczny specjalista podejmie konkretne objawy pacjenta pod uwagę wraz z innymi dolegliwościami ona ma i przepisać schemat zabiegów homeopatycznych wyjaśnić chorobę. Konkretne zabiegi zająć jej objawy. Wiele z tych homeopatycznych używane do usuwania zakażeń HPV efekt pobudzenia układu odpornościowego.

Homeopatyczne Leczenie HPV

Najczęściej leczenie homeopatyczne na HPV jest Thuja occidentalis. Sugerowana siła zależy od homeopatycznych specjalisty i objawów jednostki. Inne częste homeopatyczne leczenie HPV są Sabina, Sepia, Staphysagria i kwas azotowy. Czasami Antimonium Crudum, Mercurius Sulphuratus Ruber i Natrum Sulphuricum są stosowane w leczeniu tej choroby.

Rozważania

Skuteczne leczenie homeopatyczne obejmują konsultacje z homeopatyczną specjalisty. Od homeopatyczne specjaliści leczenia całego człowieka, jest prawdopodobne, że wszelkie bazowe czynniki, które mogą być podkreślając układ odpornościowy zostanie rozwiązany. Homeopatycznych specjaliści zwykle zaczynają się małe dawki wskazanej leczenia. Siła działania jest zwiększana aż do uzyskania skutecznej dawki dla danego pacjenta. Prawidłowe leczenie może trwać przez dwa miesiące lub więcej.

Ostrzeżenia

Standardowe leczenie wymaga usuwanie brodawek. Leczenie homeopatyczne nie popiera usuwanie brodawek. Uważa się to za powierzchowne traktowanie, które nie odnosi się do podstawowej słabości układu odpornościowego pacjenta. Skuteczne leczenie HPV z homeopatii nie jest udowodnione w badaniach naukowych. Mayo Clinic informuje, że około 30 procent brodawki narządów płciowych rozwiązać bez leczenia.

Leczenie homeopatyczne na Cracked Heel

Popękane pięty są niewygodne i nieatrakcyjne. Na szczęście, leczenie homeopatyczne pozwala leczyć popękane pięty, nie martwiąc się o recept. Dzięki cierpliwości i zdyscyplinowany schematu leczenia, można zauważyć ogromną różnicę w ciągu zaledwie dwóch tygodni.

Nawilża piętach

Częstą przyczyną popękanych piętach jest sucha skóra. Według Epodiatry.com, niektórzy ludzie mają włosów skórę niż inne, co czyni je bardziej podatnymi na popękane pięty. Istnieje kilka leków homeopatycznych dla suchej skóry, a wiele z nich jest skuteczna na pękające pięty. Pokrycie pięty z oliwy z oliwek przed snem i spanie w skarpetkach jest szczególnie skuteczna, według Home-remedies-for-you.com. Możesz także użyć skrócenie lub wazeliny. Zaleca się również ciepłe kąpiele wodne. Zrób domowej roboty krem ​​nawilżający przez zmieszanie 1 łyżeczka. z wazeliną z sokiem z jednej cytryny. Zastosować przed snem w nocy. Schemat nawilżający wymaga spójności i powtórzeń, ale z należytą starannością jesteś zobowiązany, aby zobaczyć wyniki w ciągu kilku tygodni.

Wyboru obuwia

Epodiatry.com oferuje pomocną analogią do zrozumienia tego, co może być przyczyną popękanych pięt ". Zastanów pomidorów na ławce ... po naciśnięciu na niego z góry, że chce rozszerzyć na boki ... W końcu pęknięcia skóry" Innymi słowy, jeśli jesteś na nogach dużo i nie nosić obuwie wspomagające, problem będzie się pogłębiać tylko. Jeśli idzie lub stoi na dłuższy czas, zużycie wspierających buty z plecami.

Higiena

Choć popękane pięty niekoniecznie spowodowana złą higieny, to na pewno nie zaszkodzi, aby zwrócić szczególną uwagę na pielęgnacji stóp, jeśli masz popękane pięty. Zgodnie z art internetowym Healthmad.com w "Pozbyć pękające pięty i na dobre," popękane pięty narazić Cię na większe ryzyko rozwoju grzybów. Myj stopy codziennie. Amerykańskie stopy i kostki ortopedyczne Towarzystwo zaleca się podstawowy pedicure co osiem tygodni.

Poprawianie niedoborem witaminy

Jak zaznaczono w Home-remedies-for-you.com, popękane pięty można pogarsza niedobory witamin, zwłaszcza cynku i omega-3 kwasy tłuszczowe. Witamina E, wapń i żelazo są również ważne witaminy i minerały dla osób z popękanych pięt.

Ostrzeżenie

Nie używać nożyczek lub innych obiektów, aby odciąć suchą skórę, szczególnie jeśli masz duże pęknięcia lub "szczeliny" w piętach. Może to spowodować infekcję i pogorszyć stan.