adcov.com

spuchnięte stopy przy parkinsonie

Prawidłowe trzymanie stopy

Prawidłowe trzymanie stopy


Prawidłowe podparcie stopy powinny być zawsze brane pod uwagę, ponieważ jest to niezbędne do osiągnięcia optymalnego zdrowia stóp, kolan, nóg, bioder i pleców. Istnieje kilka aleje można zbadać, jeśli szukasz odpowiedniego wsparcia stóp.

Athletic Shoes

Wiele osób szuka prawidłowe trzymanie stopy przy sobie buty sportowe, które są przeznaczone na wsparcie i poduszki stopy. Sportowe buty dobrane będą się różnić w zależności od rodzaju działalności, w którym osoba zazwyczaj angażuje.

Arch Podpory

Osoby fizyczne mogą znaleźć ulgę z łuku podpór, ponieważ są one zaprojektowane, aby pasowały w bucie i zapewniają zarówno wsparcie i łagodzi bóle stóp. Arch podpory mogą się znacznie różnić w zależności od rodzaju wsparcia i pomocy, którego szukasz; mogą być również dostosowane, w niektórych przypadkach.

Wkładki

Wkładki, które są wkładane do istniejących buty, mogą być wykorzystywane w celu zapewnienia pomocy i wsparcia pięty, łuku lub całej stopy, w zależności od potrzeb użytkownika. Wkładki mogą być również dostosowane, szczególnie dla osób z głównych dolegliwości stóp lub wad rozwojowych.

Leczenie zespołu gruszkowaty

Leczenie zespołu gruszkowaty


Piriformis jest mięsień pośladkowy komponentu dolnego ramienia. Zespół gruszkowaty jest chorobą nerwowo-mięśniowe, występujące, gdy nerw kulszowy --- bieganie wzdłuż nerwu mięśnia piriformis --- jest skompresowany lub podrażnioną przez mięsień gruszkowaty. Powoduje to ból, drętwienie i mrowienie w pośladkach i na granicy nerwu kulszowego. Na szczęście, istnieje kilka metod leczenia dla pacjentów cierpiących na zespół gruszkowaty.

Zabiegi holistyczne

Leczenie zespołu piriformis często obejmuje masaże i ćwiczenia rozciągające. Forsownych ćwiczeń, w tym jazdy na rowerze i biegania, należy również unikać. Wielu lekarzy zaleca fizykoterapię, na ogół z udziałem masaże, rozciąganie technik i pozycji, które zmniejszają obciążenie na piriformis i wzmacniają mięśnie rdzenia, w tym brzuchu i plecach.

Zabiegi medyczne

Wielu lekarzy uważają, leki przeciwzapalne i kortykosteroidów zastrzyki za najbardziej skuteczne w leczeniu poważny przypadek syndromu piriformis. W bardzo ciężkich przypadkach może być zalecana operacja. Lekarze mogą również zalecić stosowanie USG, która zapewnia głębszy poziom ciepła niż ogrzewanie pakiety w stanie zapewnić. W badaniu 2005 naukowcy podano, że operacja minimalne dostępu zostały szeroko skuteczne w leczeniu zespołu gruszkowaty.

Leczenie poprzez rozluźnienie mięśni:

Pacjenci cierpiący na chorobę piriformis może również wygodę w stosowaniu lodu i ciepło na zewnątrz mięśni. Lód może przyczynić się do zmniejszenia wystąpienia bólu po zakończeniu wysiłku aktywność, podczas gdy temperatura może pomóc ogrzać mięśnie i poprawić elastyczność. Buty na zamówienie mogą również pomóc w zapobieganiu ponownemu wystąpieniu szkody. Korekta chodu może również pomóc w zmniejszeniu wykorzystania mięśnia piriformis pozwalając mięśni na relaks i leczyć.

Expert Insight

Powyżej 15 procent populacji ma nerwu kulszowego, który przechodzi przez mięsień gruszkowaty niż poniżej. Ostatnie badania stwierdzono, że pacjenci mają większe szanse na rozwój zespołu piriformis, choć niektórzy naukowcy kwestionują te roszczenia, powołując wystarczających dowodów. Niezastosowanie się do leczenia zespołu piriformis może spowodować przepustnicy internus kontuzji mięśni, więc ważne jest, aby zgłaszać wszelkie częstości występowania promieniujący ból w dół z tyłu nogi do lekarza natychmiast.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Ludzie, którzy prowadzą, rower lub całe terminowe poruszających działania są często bardziej narażone na rozwój zespołu piriformis jeśli nie wypełnić odpowiednie odcinki. Boczna ćwiczeń rozciągających i wzmacniających pomóc w wydłużenie mięśni i uelastycznienie. Naukowcy wierzą, że nieaktywne mięśnie pośladków może również zwiększyć prawdopodobieństwo wystąpienia zespołu piriformis. Mięśnie te są niezbędne rozszerzenia biodrowego i obrót zewnętrznego udowej. W związku z tym istotne jest, że mięśnie są rozciągnięte odpowiednio przed forsownych ćwiczeń. Naukowcy również, że zespół piriformis może być również spowodowane przez sztywność lub zbyt małej ruchliwości stawów krzyżowo-biodrowych. Overpronation stopy, przy czym kolana obraca przyśrodkowo i piriformis aktywuje aby uniknąć nadmiernego obracania kolana może prowadzić do syndromu gruszkowaty. Zaburzenie jest również związana ze spadkiem obrażeń, jako że mogą one przejeżdżać mięśni gruszkowaty.

Refleksologia dla Hemoroidy leczenie

Refleksologia dla Hemoroidy leczenie


Hemoroidy są bolesne ogniska wzdłuż odbytu spowodowane przez obrzęk żylaków pod błoniastej śluzowej odbytnicy. Adresy refleksologii punkty wzdłuż rąk lub stóp do zarządzania bólu i stymulują gojenie.

Rozważania

Zawsze lepiej jest, aby skonsultować się ze specjalistą. Może on zawierać odpowiednie punkty na hemoroidy do holistycznego traktowania zaprojektowane, aby zapobiec w przyszłości ognisk, a także złagodzić bieżący ból.

Jelito cienkie

Leczenie może obejmować refleks dla jelit, odbytnicy i splotu słonecznego. Jelito cienkie reflex zaczyna się tuż powyżej pięty w środkowej łuku. Rozciąga się w połowie drogi przez spodu stopy w owalnym kształcie.

Jelita grubego

Ścieżka jelita grubego rozpoczyna się po prawej stopy, przy okrężnicy wstępującej. Ten punkt porusza się pionowo jeden cal powyżej pięty bocznej, a następnie przemieszcza się w poprzek stopy. Jego droga jest dublowany przez okrężnicy zstępującej na lewej stopy.

Odbytnica

Na koniec jelita grubego odruch reflex odbytnicy, który przemieszcza się z powrotem w kierunku do wnętrza stopy. Zatrzymuje się tuż przed przyśrodkowej łuku.

Splotu słonecznego

Solar punkt splotu znajduje się około jednej trzeciej od góry każdej stopy, pomiędzy pierwszym i drugim palcach. Uważa się za "mózg brzucha", jak jego efekty lecznicze rozciągają się na wszystkie części brzucha i pokrewnych zaburzeń.

Jak pomóc obrzęk nogi, gdy w ciąży

Całej ciąży, można zauważyć, że nie jest brzucha jedyną rzeczą, która szuka spuchnięte. Stopy kobiece podlegają również zauważalny obrzęk, nieszkodliwy, choć niewygodne, efekt uboczny. Przyczyną jest wynikiem kilku płynów krążących w całym organizmie. Grawitacja zrobi resztę i pozwala, że ​​dodatkowy płyn do osiedlania się w nogach, zwłaszcza w trzecim trymestrze ciąży. Na szczęście istnieje wiele środków do domu i prostych rozwiązań, aby uspokoić swoje spuchnięte stopy.

Instrukcje

1 Podnieś nogi regularnie kilka razy dziennie. Zmusza to osiadły płynu cyrkulować do innych obszarów w organizmie. Jeśli w pozycji leżącej, prop nogi z niektórych poduszki. Jeśli siedzisz, ustaw stopy na Imperium osmańskiego.

2 ćwiczeń dziennie, aby rozpowszechniać te wszystkie masy wody. Zdrowe i nie duży wysiłek fizyczny jest sporty wodne lub aerobik. Pływanie lub po prostu poruszanie się w wodzie jest doskonałym treningiem i ciśnienie wody pomaga przenieść płynu w organizmie.

3 Zamówienie masaż stóp. Albo poproś partnera, przyjaciela lub zatrudnić zawodowego pocierać stopy na dobre pół godziny. To zwiększa krążenie i przesuwa osiadły wodę w swoich opuchniętych stóp.

4 Noś wygodne buty. Jeśli to oznacza parę klapki, to idź do niego. Nigdy nie ścisnąć nogi w buty, które czują się mocno i uniknąć buty, które powodują ból, takie jak obcasy. Przede wszystkim, środek ten zapewnia większy komfort.

5 Moczyć nogi w wannie z hydromasażem lub moczenia stóp miski, aby uspokoić się bólu. Dodaj trochę nawilżające mydła lub nogę moczyć lekarstwo koją stopy więcej. Świetny środek domu jest kilka gałązek mięty, miód i trochę płatków owsianych. Twoje stopy będą Ci wdzięczni.

6 Poświęć chwilę na spacer, jeśli pracujesz w pracy, która ma Siedzisz cały dzień. Zwiedzanie będzie uzyskać przepływ krwi krążącej i pomoże powstrzymać wszystkie zewnętrzne płynu ciążowy osiedlania się na nogach.

7 Należy unikać pokarmów bogatych w sód. Sól powoduje ciała do zatrzymywania wody, która będzie po prostu dodać do problemu.

Ból kolana pronacji &

Najczęstszym skutkiem pronacji stóp na kolana ścięgna rzepki. Pomimo, że tak daleko od ścięgna, która przywiązuje czworogłowego na piszczeli, zarządza się być główną przyczyną jej zapalenia. Powodem jest to, że gdy łuk stóp upada, piszczel obraca, podrażnienia ścięgna. Natychmiastowe rozwiązanie jest na receptę ortezy, wspierające łuk i zapobiegają pronacji.

Definicje

Rzepki rzepka jest kość. Ścięgno pokrywania go i działa powyżej i poniżej niej nazywa więzadła rzepki. Śledzi się w dużych rowków w dolnej części kości udowej i górnej części piszczelowej. Jeśli nie zapisuje płynnie, staje się podrażniona i uszkodzona.

Skręcanie

Pronacja jest załamanie łuku stopy jako wagi jest umieszczony na nim. (To również bardziej powszechnie pod nazwami "płaskie stopy" i "upadłych łuków"). W zakręty piszczelowe, kiedy to nastąpi. Obrót ten nie jest ograniczony do dolnej części kości piszczelowej, ale kontynuuje się jego całej długości, podrażnienia ścięgna i zapobiegania jej śledzenie gładko. Natychmiastowe rozwiązanie protetyczne receptę na wsparcie łuku i zabezpieczyć przed zawaleniem. Chorób stóp pomiaru pacjenta do ortezy w gabinecie lekarskim.

Physical Therapy

Fizykoterapia kolana może również zawierać ćwiczenia w celu zmniejszenia pronacji. Jednym z przykładów jest zawinąć pasmo ćwiczeń (elastyczne) wokół zewnętrznej kostki, zakotwiczyć go gdzieś w przeciwnym kierunku, a następnie przeciwstawić zespół przez kilka powtórzeń przez supinating (unosząc łuk) stopy więc kontakt podłoga jest głównie na na zewnątrz. Innym ćwiczeniem, które łączy ekscentryczny skurcz, który tak skutecznie uszkodzenia więzadła rzepki, ma zintensyfikować na polu umieszczone poprzecznie, a następnie cofnąć się w dół, upewniając się, aby utrzymać wagę na zewnątrz stopy cały czas.

Rozwiązanie dla rowerzystów

Rozwiązanie to zostało opracowane dla rowerzystów uwzględnić zarówno pronacji i supinacji (nadmierne łuku). Nazywa LeWedge, są kliny, które pasują między buta i klin, i spełniają funkcję podobną do wyrównawczego ortezy. LeWedge niekoniecznie jest zamiennikiem ortezy, więc cienkie ortezy można zmieścić na buty, jak również.

Inne przyczyny

Inne przyczyny należy uznać oprócz pronacji stopy przy diagnozowaniu ból rzepki. Ścięgna rzepki może mieć więcej niż jedno źródło irytacji. Inne przyczyny są słabe obszernych przyśrodkowych, obcisłe lub słabe ścięgna, mocno łydki i ekspozycję na zimno. Mogą one zostać wyeliminowane z dłuższymi, wolniejszymi rozgrzewki; rozszerzenie nóg ćwiczenia (uważając, aby uniknąć pozycji 90- i 180-stopniowy); rozciąganie; i pokrycie kolana wazeliną i ogrzewania oleje, odzież, a nawet z neoprenu (jak w garniturach nurkowania) na zimę ćwiczeń. Oblodzenie i przeciwzapalne również zmniejszyć obrzęk, ale kolana powinny być podgrzewana ponownie (biernie) po oblodzenia. Nawet chodzenie z zimnych kolana mogą odnowić szkody, ze względu na szkodliwy charakter ekscentrycznych skurczów.

Jak zmiękczyć callouses ghee

Jak zmiękczyć callouses ghee


Ghee jest formą masła, które zostało wyjaśnione, co oznacza, że ​​nie ma żadnych cząstek mleka lub wody. Jest używany przez wielu ludzi, aby złagodzić swoje ręce i nogi. Szczególnie jeśli cierpią z powodu twardych callouses na nogi, że pęka i wydzielać podczas próby ich przycinanie, traktując swoje nogi z rub ghee może koją uszkodzonych nogi i pozwalają przyciąć lub zgrubienie buff się bez szkody dla stóp dalej. W tym artykule omówimy, jak złagodzić odciski z ghee.

Instrukcje

1 Zmieszać masło shea i ghee razem na małym ogniu. Musisz stale mieszając, aby upewnić się, że mieszanina nie przypalać podczas ghee topnieje. Jak tylko mieszanina jest mieszana można przejść.

2 Masaż niewielką ilość mieszanki w każdej swojej stopy. Należy użyć około łyżką do każdej stopy. Skupić się na palcach, piętach i dna stopami. Rub balsam ghee w dokładnie.

3 Coat palce i na dole każdej stopy, przy czym reszta lotionu ghee. To nie ma znaczenia, czy to wszystko w pocierać tak długo, jak twoje stopy są dokładnie pokryte.

4 Nosić skarpetki bawełniane kostki. Pomoże blokady w wilgoci i ogrzać stopy podczas ghee pracuje na swoim callouses.

5 Niech balsam do stóp moczyć przez około 60 minut. Po godzinie przeszedł możesz oczyszczenie nogi i pracy na callouses bez obawy pęknięcia lub krwawienie.

Wskazówki:

  • Jeśli odciski spowodować wielki ból, krwawienie lub utwórz często trudności podczas chodzenia, należy natychmiast skonsultować się z podiatrist.

Więcej powięzi podeszwy Stan Objawy

Więcej powięzi podeszwy Stan Objawy


Objaw zapalenie powięzi występuje, gdy zespół, który biegnie wzdłuż dolnej części stopy od pięty do piłki, staje się stan zapalny. Masz większe ryzyko zachorowania na zapalenie powięzi podeszwy, jeśli masz nadwagę, mają napięte ścięgna Achillesa, lub zrobić wiele sytuacji, spaceru lub jazdy na co dzień.

Opis Pain

Bólu powięzi podeszwowej występuje na dolnej części stopy. Ból może biegnie od pięty aż do piłki w przedniej części stopy. Niektórzy opisują ból jako ostry, ciągnący ból w łuku; inni uważają to za tępy ból w kości pięty. Zazwyczaj dotyczy tylko zapalenie powięzi podeszwowej jedną nogą, nie oba. Może masz jakieś obrzęki wokół okolicach pięty lub łuku.

Lokalizacja of Pain

Ból może rozpocząć się stopniowo łagodnym bólu kości pięty. Z biegiem czasu, niektórzy odczuwać bólu mocno z tyłu wewnętrznej części kości piętowej.

Ból Po Pressure

Po naciśnięciu na pięcie lub wewnętrznym łuku stopy może czuć podobne do siniaków. Zwiedzanie może być bardzo bolesne, kiedy pchasz się przód stopy przy każdym kroku.

Bolesne W Morning

Ból jest zapalenie powięzi podeszwowej gorzej rano tuż po wstaniu z łóżka. Mięśnie swojej stopy i rozcięgna podeszwowego zespołu stał się mocniej w nocy. Twoje stopy będą czuć się czuły, gdy zacznie chodzić i rozciąga się ponownie.

Więcej Bolesne Po ćwiczeniu

Siedząc przez dłuższy czas może spowodować ból, jak wstać i poruszać się ponownie. W nocy ból może poczuć się jak tępy ból. Według Amerykańskiej Akademii Chirurgów ortopedyczne, "Jesteś bardziej prawdopodobne, aby czuć go po (nie w trakcie) ćwiczeń."

Spadek stóp Recovery Time

Spadek stóp Recovery Time


Spadek stóp, zwany także spadek stóp, to termin używany do trudności w podnoszeniu przednią część stopy. Jest łatwo rozpoznawalny przez przeciągania przedniej części stopy, jak człowiek idzie. Czasami spadek stóp jest tymczasowe, innym razem jest to stan trwały.

Znaczenie

Spadek stóp nie jest chorobą. Jest to spowodowane przez bazowego stanu neurologicznego, choroby mięśni lub anatomicznym problemu. To nie ma wpływu na długość życia człowieka.

Przyczyny

Spadek stóp może być spowodowane przez nie uszkodzenia mięśni lub z powodu urazu lub zabiegu chirurgicznego. Może być również chorobą dziedziczną, lub spowodowane chorobami układu nerwowego, w tym stwardnienie zanikowe boczne (ALS), cukrzyca, stwardnienie rozsiane lub udaru. Skrzyżowanie nóg może spowodować spadek stóp i jest łatwo rozwiązać, gdy nawyk jest zatrzymany.

Objawy

Spadek stóp najczęściej dotyka tylko jedną nogę. Przeciągając stopę, uderzając stopy przy każdym kroku, i podnosząc uda podczas chodzenia są objawy.

Zabiegi

Jeżeli spadek kolana spowodowany jest przez pewną stanu lub choroby, leczeniu stanu chorobowego i choroby jest pierwszy przebieg leczenia. Jeśli warunek ten nie może być skutecznie leczone, spadek stóp może być trwałe. Gdy spadek stóp jest stałe, chirurgia, że ​​bezpieczniki kostkę lub kości stóp, lub że przenosi ścięgna do silniejszych mięśni nóg jest pomocne w podejmowaniu idzie łatwiej.

Rodzaje zabiegów

Spadek kolana spowodowany uszkodzeniem nerwów lub mięśni może reagować z wykorzystaniem klamer, szyny, fizykoterapii, i / lub stymulacji nerwów. Pacjenci mogą reagować szybko lub mogą potrzebować długiego okresu rekonwalescencji.

Potencjał

Gdy spadek stóp jest spowodowane przez uraz, a nawet częściowe odzyskanie jest możliwe pełne. Czas regeneracji zależy od stopnia szkody lub szkody.

Oczyszczanie z korzenia imbiru

Korzeń imbiru, Zingiber officinale, był używany od wieków w wielu różnych sposobów oczyszczania. Znany ze swoich ciepłych, właściwości stymulujących, imbiru nadal preferowane przyprawy, przyczyniając się do alternatywnych praktyk zdrowotnych.

Mleczko kosmetyczne

Korzeń imbiru jest stosowany w płyny, olejki do masażu i czyszczenia twarzy, aby pomóc wyjaśnić wypryski, zapobiega break-out i poprawy skóry. Korzeń imbiru można znaleźć w wielu produktach ciała, i jest zwykle na tyle delikatne do codziennego użytku.

Grzybica

Korzeń imbiru ma właściwości hamujące zakażeń grzybiczych. Imbir zawiera kwas kaprylowy, i może pomóc leczyć tych, którzy cierpią z powodu grzybicy stóp. Aby korzystać z tego typu jako środka czyszczącego, dodać szklankę kruszonym imbiru z jedną filiżanką wrzątku. Duś na wolnym ogniu przez około 20 minut, zdjąć z ognia. Po ochłodzeniu, może być dabbed zajętego obszaru stopy, przy użyciu kulka lub tkaninę bawełnianą.

Ginger Bath

Imbir można również stosować jako środek detoxifying dodaje się do kąpieli za przyjemne, łagodzące działanie na organizm. Przygotuj co najmniej filiżankę świeżo startego imbiru, lub mniejszą ilość czystego sproszkowanego imbiru. Umieścić to w gazę i umieścić w ciepłej kąpieli wodnej. Odmiana sproszkowane może być po prostu dodany do wody kąpieli. Dla najlepszego efektu oczyszczania, moczyć w kąpieli przez 30 minut.

Oczyszczanie jelit

Istnieje wiele ziół, które mogą pomóc oczyścić wnętrzności w sposób całkowicie naturalny, a imbir jest jednym z nich. Picie mieszanki, które zawierają imbir, imbir lub przyjmowania suplementów, może pomóc uzyskać wnętrzności ruchu ponownie, wspomaganie detoksykacji.

Outdoor Obuwie obrzęk Foot

Outdoor Obuwie obrzęk Foot


Spuchnięte stopy mogą stać się z powodu urazu (czyli skręcenia lub przerw kości) lub szczepów. Miesiączka, ciąża lub inne przyczyny przyrostu masy ciała może również powodować gromadzenie się płynu w nogach, podobnie jak siedzący tryb życia, zgodnie z University of Maryland Medical Center. Ludzie w podeszłym wieku i z zapaleniem stawów często cierpią z powodu opuchniętych nóg, jak również. Wiele sklepów sprzedaje buty, które mogą być dostosowane do pomieścić obrzęk, ale może być konieczne, aby skonsultować się z lekarzem lub specjalisty, aby stopa ulgę.

Podstawowe Budowa butów

Wiedzieć, czego szukać w każdym rodzaju obuwia rozważyć zakup. Buty dla opuchniętych stóp powinny mieć mocne pięty i być na tyle szeroki, w obszarze palców aby zapobiec stłoczenia, według Footsmart.com. Powinny one również mają dość sztywny trzon, długą wampira i podeszwy wewnętrznej, które można usunąć, aby zrobić miejsce, jeśli to konieczne i pozwolenie na wprowadzenie w razie potrzeby ortezy. (Kapka jest materiał, który tworzy górną część buta, obejmujące górną część stopy i palców. Cholewka jest kawałek metalu lub z włókna szklanego, w środkowej części podeszwy buta, który zapobiega buta zginania na to miejsce).

Footsmart.com zaleca również wysokość pięty w zakresie od 3/4 do 1,5 cala. Upewnij się, że nie ma o długości kciuka w odległości między swoim najdłuższym palcach i czubku buta.

W lecie, wytrzymałe sandały z łatwo regulowanymi ramiączkami może być droga.

Elastyczność

Spójrz na buty, które mają oddychające, rozciągalnych cholewkami i może rozszerzać się stopy. Skóra jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ rozciąga się w czasie, zgodnie z Shoo firmy RoomyFit. Obuwie i więcej firma oferuje buty z rozciągliwych tkanin cholewkami. Wiele buty mają rzepy zamiast sznurowadeł lub klamry, które sprawiają, że łatwiej jest zrobić więcej miejsca wewnątrz buta.

Kiedy i Gdzie kupić

Nie kupuj butów rano. Nogi wielu ludzi mają tendencję do pęcznienia później w ciągu dnia, więc wskazane, aby kupić buty po południu lub wieczorem, w zależności Footsmart.com. Poszukaj sklepów (osobiście lub on-line), które zaspokajają do osób starszych lub reklamują ortopedyczne buty. Niektórzy mogą stwierdzić, że buty sportowe, takie jak cross-trenerów lub buty do biegania, zapewnić wsparcie i elastyczność, których potrzebują. Unikaj noszenia trampki, które nie mają na tyle mocne, podeszwa zapewnienia wsparcia, czego potrzebujesz. I nigdy nie kupić obcisłe buty, zakładając będą rozciągać.

Jak zmniejszyć obrzęk

Podnieść nogi, gdy nie jest w ruchu, pić dużo wody i chodzić jak najwięcej, aby uniknąć zatrzymania płynów i krążenie. Utrzymywanie zdrowej wagi stawia mniejszy wpływ na nogi i pomaga utrzymać obrzęk w dół jak najwięcej.

Gdy buty nie Pomoc

Zasięgnąć porady eksperta, jeśli obrzęk pogarsza lub staje się bolesne chodzić w swoich nowych butach. Jeśli nagle obrzęk wzrost, jest czerwony lub ciepłe w dotyku, albo konsekwentnie nie poprawi, kiedy podnosić stopy, udać się do lekarza w celu ustalenia przyczyny lub uzyskać ulgę. Jeśli nie można znaleźć żadnych buty, które są wygodne, skonsultować podiatrist o poradę; może wymagać ortotyka zmienić sposób umieścić swoje stopy w dół, gdy idziesz. Może to potrwać stres off części stopy, który może być, biorąc za dużo wpływu, który może spowodować uszkodzenie części stopy i prowadzić do obrzęku,

Rodzaje podpór Arch

Rodzaje podpór Arch


Zdrowe, dobrze funkcjonujące stopy jest niezbędna dla zdrowego, dobrze funkcjonującego organizmu. Ten artykuł zawiera informacje na temat wsparcia łuku, główny sposób ochrony zdrowia nóg i reszty ciała.

Czym jest Arch?

Możemy przyjąć stopę za pewnik. W porównaniu z innymi częściami ciała, wygląda na dość proste, ale jest dodatkiem, który przenosi wszystkie nasze wagi - i powinny być traktowane jako takie.

Istnieją dwa typy łuków na naszej stopy, łuk wzdłużny (od pięty do kulek stóp), a łuk poprzeczny (od boku do drugiego). Choć niektórzy uważają, że, w przeciwieństwie do kości śródstopia (kości stopy), łuk jest nieruchoma podczas ruchu, który jest nieprawidłowy. Łuk porusza się przepływowo z resztą stopy według ePodiatry.com. Dlatego błędne przekonanie, że "spadła łuk" lub mieszkanie łuk, jest problem, nie zawsze tak jest - problemem nie jest o samym łuku, ale jej zdolność do funkcjonowania w ciągu całego ruchu stopy jako cała.

Przez wieki, inżynierowie kopiowane naturalny mechanizm winda kotwiczna stopy przy projektowaniu rzeczy zdolnych do przenoszenia ciężkich ładunków. Po prostu, Mechanizm Windlass jest "skoordynowane działania z warstw mięśni, ścięgna, więzadła i architektury kostnej, aby utrzymać wysokość łuku i sztywność stopy" i bez niego, stopa jest w stanie prawidłowo i skutecznie nieść ciężar Ludzkie ciało.

Czym jest Arch Wsparcie, i dlaczego jest to konieczne?

Podczas gdy Amerykanie nie mogą chodzić tak daleko i tak często, jak ludzie w innych krajach, jeśli odpowiednie wsparcie łuku nie jest zachowana, a następnie inne części ciała szybko pogarszać, jak również. Jeśli mięśnie i ścięgna stopy nie pracują optymalnie, zazwyczaj ze względu na brak wsparcia w buty (mieszkań, japonki, pomp i buty do biegania bez odpowiedniego wsparcia łuku). Wielu ludzi, którzy ciągle noszą buty brakuje wsparcie łuku stopy i skarży się na ból pięty, a sportowcy mogą nawet ponieść obrażenia takie jak shin bez odpowiedniego wsparcia łuku.

Stopa Zdrowie

Istnieje wiele rodzajów łuku wsparcia na rynku, który może albo zapobiec stóp i problemów związanych ze zdrowiem lub korekcję istniejących problemów. Ortezy stóp, najczęściej rodzaj wsparcia łuku, mogą również skorzystać ci, którzy przez długi okres czasu, sportowców i osób niezwiązanych problemów zdrowotnych, takich jak otyłość czy cukrzyca, zgodnie z American Medical Association Podiatric. Ortezy stóp można kupić w wielu supermarketach i aptekach bez recepty od lekarza. Nie muszą być drogie, chociaż niektórzy ludzie wybierają mieć robione na zamówienie ortezy. Wiele osób, zamiast zdecydować się na zakup filiżanek obcasie, które z łatwością zmieszczą się w środku pięty buta, lub wkładek, które mieszczą się wewnątrz całego buta, do wsparcia. Te proste ortezy różnią się jedynie pod względem wielkości w zależności od wielkości stopy, natomiast zamówienie Ortezy są za pomocą obsady i wyposażone osobiście stóp nabywcy.

Gdzie Zakup ortezy

Przejdź do strony internetowej amerykańskiej Podiatric Medical Association (link w dziale zasobów), aby dowiedzieć się, gdzie można kupić niestandardowe ortezy.

Jak znaleźć niestandardowe ortezy

Niestandardowe ortotyka żądać nie tylko odlew stopy do ustawienia, ale kliniczne zaliczenia co wydaje masz konkretnie nogi i / lub ciała, tak, że niestandardowe ortezy może bezpośrednio dotyczyć specyficznych problemów zdrowotnych. Odwiedź ogólne practictioner o skierowanie i więcej informacji na temat niestandardowych ortezy.

Aluminium jako Smart stopu

Aluminium jako Smart stopu


Aluminium jako metal jest znana z niską gęstością i wysoką wytrzymałość na korozję ze względu na swoją naturę jest bierny w odniesieniu do wzajemnego oddziaływania z innymi materiałami. W rezultacie metalu i jego stopy są szeroko stosowane do wytwarzania lekkich elementów konstrukcyjnych z drzwi i okien zawiasy ciał aerodynamicznie wymagających samochodów sportowych i samolotów. Ponadto, związki na bazie glinu pojemniki transportowe są szeroko stosowane zamiast jego stalowego odpowiednik.

Stopy aluminium

Stopy aluminium są zasadniczo roztwór stały dwóch lub większej liczby elementów, gdzie substancja dominującej glinu. Zasadniczo, inne substancje stosowane w stopach aluminium są mangan, miedź, cynk i magnez. Na podstawie ich wytwarzania, aluminium może być podzielona na dwie grupy, a mianowicie odlewania stopów i kutego stopy, przy czym zarówno przegrody może być dalej podzielony na sub obróbki termicznej i nie-termokurczliwymi kategorii leczyć.

Powszechne stosowanie

W połączeniu z właściwościami aluminium i wytrzymałość oraz inne właściwości dodawanych metale, stopy glinu, można stosować do różnych celów. W rezultacie takie stopy są także znane jako inteligentne stopów. Ze względu na ich module sprężystości, stopy glinu, można stosować do wytwarzania przedmiotów stałych parametrów przekrojów poprzecznych. Stopy, zwłaszcza z serii Al-Mg-Si, mogą być wykonane w złożonych struktur i wzorów, które mogłyby okazać się trudnym zadaniem z innych stopów takich jak stal.

Produkcji samochodów

Moment bezwładności w każdej stopie decyduje jego zdolność do wykorzystania w projektach zależnych od sztywności, a także lekki i stopy aluminium pasowały idealnie. W związku z tym producenci samochodów wykorzystują stopów aluminiowych na konstrukcji zewnętrznej karoserii samochodów. Stopy aluminium są obecnie wykorzystywane do produkcji części silnikowych takich jak bloków cylindrów, jak również i wałów korbowych ze względu na lżejszą natury. Podczas gdy poprzednie wersje stopów były podatne na wypaczenia, późniejsze wersje wydawało się, że ma ten problem, stałą i może wytrzymać bardzo wysokie temperatury wewnątrz silnika.

Użyj w samolotach

Głównym wykorzystanie dla stopów aluminium jest do wytwarzania ciał samolotów. Aby być w powietrzu, skrzydła i ciało płaszczyzny może powodować najmniejszego oporu i maksymalny wznios. Ale ze względu na niższe naciski na niebie, ciało wciąż potrzebuje wzmocnienia, aby trzymać się razem. Stopy aluminium tworzą idealny składnik funkcjonalny dla tego rodzaju wymóg.

Charakterystyka i Diverse Wykorzystanie

Ze względu na ich właściwości przeciwkorozyjne, stopów glinu są coraz częściej wykorzystywane dla potrzeb statku. Podczas gdy stal jest preferowany w większości miejsc w projekcie, nowe stopy wieku są rozważane do budowy bardziej strategicznych części statku. Ponadto, produkty sportowe, w tym rakiety tenisowe, kije baseballowe i klubów golfowych zatrudniają bardzo lekkie ciała stopu aluminium. Siła dostarczyć tych przedmiotów przez stopu jest bardzo istotne dla rozważań projektowych. W rezultacie, urządzenia są lepsze pod względem wyglądu, struktury i funkcjonalności.

Naturalne Niepokój Pomoc

Lęk dotyka wielu ludzi dzisiaj. Efekty mogą być wyniszczające. Objawy lęku są zawroty głowy, duszność, bóle w klatce piersiowej i uczucie paniki. Istnieje wiele naturalnych metod leczenia lęku, że może pomóc lęk pod kontrolą. Są to techniki oddechowe, medytacja, preparatów ziołowych i witamin. Utrzymywanie zdrowej diety i uzyskanie dobrego ilość ćwiczeń jest również ważne w przypadku zarządzania niepokój.

Oddychanie i medytacja

Układ nerwowy jest podzielony na wiele części. Kiedy czuje się zagrożona, panikę i lęk, układ współczulny przejmuje, oddanie się w tryb walki lub lotu. Stawia wiele większy nacisk na ciało, a lęk jest podwyższone. Praktykowanie głębokie oddychanie lub spowolnienie i relaks oddech aktywuje przywspółczulnego układu nerwowego, który rządzi się resztą i przetrawić odpowiedź.

Weź głęboki oddech na cztery lub pięć zarzutów, a następnie trzymać oddech na taki sam okres. Zwolnij oddech na 04:56, a następnie liczy się trzymać oddech na ten sam okres czasu. To wypełnienie organizmowi tlenu i umieścić system przywspółczulnego w kontroli. Kolejny oddech wiąże wdech powoli do umiarkowanego i wygodne stopnia, a następnie zwalniając oddech na bardzo wolnym tempie.

Zawsze pamiętaj o oddechu aż do ciała płuc w membranie, która znajduje się za dolnych żeber. Należy rozszerzyć na brzuch na wdechu i na wydechu opróżnić. Upewnij się również, aby oddychać przez nos i przez usta.

Medytacja może być również pomocne w radzeniu sobie z lękiem. Jedną z technik polega leżącej i napinając każdej części ciała, po jednym na raz, a następnie zwalniając napięcie i relaks części ciała. Na przykład, można wziąć oddech i nacisnąć nogą na kilka sekund, a następnie zwolnij nacisk na wydechu. Odbywa się to przy każdej stopy, przy czym każda noga, dolnej części tułowia i brzucha, pośladków i następnie na górnej połowie klatki piersiowej, ramionach i klatce piersiowej. Można napięta i zrelaksować każde ramię, a potem twarz.

Zioła i witaminy

Istnieje wiele ziół, które mogą pomóc złagodzić niepokój. Męczennica to działa jako środek rozluźniający i środek przeciwbólowy i jest często używany w wielu ziołowych do niepokoju. Jarmułka jest potężnym tonik do układu nerwowego, relaksujący i wzmocnienia. Lawenda pomaga z atakami paniki, a także działa jako środek wzmacniający system nerwowy i działa jako środek przeciwdepresyjny. Waleriana pomaga w niepokoju i bezsenności, a także działa jako środek przeciwbólowy.

Witamina B pomaga w zachowaniu zdrowego układu nerwowego, jak również zdrowego metabolizmu. Kwasy tłuszczowe Omega-3 również pomóc we wzmacnianiu układu nerwowego i zachęcić lepszą koncentrację i ogólną witalność i dobre samopoczucie. Zdrowej diety o niskiej zawartości kofeiny może przyczynić się do zmniejszenia lęku, jak również o regularnych rutynowych ćwiczeń.

Zawsze należy skonsultować się z lekarzem przed podjęciem jakichkolwiek suplementów.

Jak obliczyć deski pokładu potrzebne

Jeżeli planujemy taras, musisz najpierw skontaktować się z dealerem aby dowiedzieć się, jakiej długości deski pokładu można kupić. Jeśli to możliwe zaplanować szerokość pokładu tak wspólnej długości będzie osiągnąć ponad to bez żadnych odpadów. Jeśli nie jest to możliwe, można użyć płyt bardziej efektywnie uruchamiając je pod kątem 45 stopni do belek, lub może po prostu wolą ozdobny wygląd pod kątem deski. Po wybraniu jak uruchomić płyty, obliczyć numer, który trzeba.

Instrukcje

Płyty prostopadle do belek

• Zmierzyć szerokość pokładu na legary w stopy, przy pomocy taśmy mierniczej, lub Uwaga długość od planu, jeżeli nie rozpoczął budowę jeszcze. Dodać 1 cala do 2 cali dodatkowe dla zwis. Zaokrąglić w górę wynik do najbliższego długość deski dostępne obliczyć jakiej długości desek do zakupu.

• Zmierzyć długość pokładu wzdłuż belek w stopy. Przekonwertować wynik na ułamek dziesiętny przez podzielenie nadmiar liczbę cali przez 12 i dodawanie wynik do stóp. Na przykład taras, który jest 12 stóp, 6 cali byłoby 12,5 stóp.

• Wynik od kroku 2 podzielić przez.47 jeśli używasz oznakowane 6 cali szerokie deski. Wynik należy podzielić przez.3, jeśli używasz oznakowane 4 cali szerokie deski. Wynikiem będzie liczba desek, czego potrzebujesz długości określonej w kroku 1. Dodać 10-15 procent dodatkowych pozwala na odpady.

Deski pod kątem 45 stopni do belek

• Zmierzyć szerokość pokładu w stopy. Przekonwertować wynik na ułamek dziesiętny przez podzielenie nadmiar liczbę cali przez 12 i dodawanie wynik do stóp.

• Zmierzyć długość pokładu w stopach i przekonwertować wynik na ułamek dziesiętny w ten sam sposób.

• Należy pomnożyć Długość szerokość. Wynik należy podzielić przez.47, jeśli używasz płyty oznakowane 6 cali szeroki. Wynik należy podzielić przez.3, jeśli używasz oznakowane 4 cali szerokie deski. Wynik jest liczbą liniowy stóp desek, które będą ci potrzebne.

• Wyciągnąć plan pokładu na papierze milimetrowym lub środek po przekątnej na pokładzie i wybrać najbardziej ekonomiczne długość deski do zakupu w stopy. Na przykład jeżeli odległości między legary zwykle mierzą nogi 6 do 8 metrów, 8-foot deski byłoby najbardziej ekonomiczne.

• Wynik z kroku 3 podzielić przez długość deski, które chcesz zakupić aby obliczyć ile płyt trzeba. Zakupu co najmniej 10 do 15 procent dodatkowych pozwala na odpady.

Jak czytać E-Skala linijki

Czytanie E-skali, znany również jako technika skali lub tri skali, mogą być bardzo mylące dla przeciętnego człowieka. O trzech oddzielnych władców, każdy z maksymalnie czterech oddzielnych skal, to łatwo popełnić błąd podczas wykonywania pomiaru. Po nauce, jak i dlaczego linijka jest określone, jak to jest, E-skali staje się Nieocenionym narzędziem i pomaga odczytać rysunków technicznych i architektonicznych. Jak rysunki pełnej skali będzie zbyt duże, są ograniczone do skali i przetłumaczone z E-skale.

Instrukcje

• Odszukaj klucz na diagramie, który zawiera skalę rysunku. Informacje te powinny być wymienione pod pozycją "Legenda".

• Określić, jeśli rysunek jest architektonicznych lub inżynieria typ i wybierz odpowiednie E-Skala. Wagi techniczne są odczytywane z lewej do prawej i powinien mieć skale 1:20, 1:25, 1:50, 1: 75, 1: 100 i 1:125. Skale architektury można przeczytać zarówno w lewo prawo i od prawej do lewej i mogą być etykietowane z 3/32, 3/16, 1/8, 1/4, 3/8, 1/2, 3/4, waga 1, 1-1/2, 3 i 16.

• Wybierz skalę na linijki, aby dopasować skalę na rysunku. Inżynieria waga powinna odpowiadać rysunki techniczne i architektoniczne waga powinna odpowiadać rysunków architektonicznych. Upewnij się, że rysunek został wydrukowany do rozmiaru prawidłowo umieszczając w odpowiedniej skali skali rysunku. Te dwa powinna odpowiadać.

• Środek linii na rysunku przez umieszczenie w odpowiedniej skali na początku wiersza, dopasowane do 0 (zera) w skali, a biorąc odczyt od linijki, gdzie kończy się linia. Jeśli Skala na rysunku stwierdza, że to 1/8 cal równa 1 stopy, przy użyciu swojej skali architekt, wybierz polecenie Linijka oznakowane 1/8. Jeśli można zmierzyć linię do znaku 32 stopni w skali 1/8, linia reprezentuje długość 32 stóp w rzeczywistości. Jeśli przypadkowo wybrano 1/4 skali, tej samej linii wydaje się błędnie reprezentują 16-stóp długości.

Jak zainstalować bagażnik dachowy Passat?

Jak zainstalować bagażnik dachowy Passat?

Bagażnika Thule ułatwia zamontowanie urządzenia rekreacyjne na górnej części telefonu Volkswagen Passat. Instalowania zalecane stóp pack i barów pozwala samochód zdolność do przewozu rowerów, nart, desek surfingowych i wiele więcej. Stopy Thule 480R opakowanie ma opatentowanej technologii MaxClamp, co instalacja prosta. Po wyposażona, twój nowy stojak będzie łatwiej do transportu sprzętu do stoków narciarskich, tras lub ocean.

Instrukcje

• Unbox stelażu i zlokalizować wszystkie cztery stopy firmy Thule.

• Wyciągnąć się na wewnątrz dźwigni każdej stopy.

• Stanowisko przewodnika na stopy do utworu na spodzie każdego paska ładowania. Slajdów dwóch stóp na końcach albo pasek ładowania.

• Przystawki zaślepek na belki nośne.

• Pozycja stóp na belki nośne, tak, aby pręty koncentrują się na odpowiednią szerokość do montażu na dachu. Można rozstawić dźwignie wnętrza stopy do blokady.

• Otwórz wszystkie cztery drzwi samochodu.

• Umieścić zawiera gumowe podkładki do dołu wszystkie cztery nogi.

• Wyciągnąć otwarte okno poza każdej stopy, odsłaniając mechaniki. Wsuń opaska metalowa Stopka do dolnej części odsłonięte wspornika, aż wskoczy na miejsce.

• Umyć i buff suche cztery obszary dach gdzie będą siedzieć na stelażu.

• Miejsce każdej stopy równomiernie przede wszystkim czterech drzwi otwarty samochód. Hak każdego zacisku stóp pod spodem ramy drzwi samochodu.

• Dokręcić nakrętki na zewnątrz wszystko cztery stopy, przy użyciu klucza Allen, tak, że one bezpiecznie zamocować do samochodu.

• Zamknąć okna na zewnątrz stopy.

Jak tańczyć w szpilkach

Jak tańczyć w szpilkach

Taniec w szpileczkach może wydawać się jak wyzwanie, zwłaszcza dla ludzi, którzy nie są przyzwyczajeni do noszenia butów z wszelkiego rodzaju pięty. Prowadzenia jakiejkolwiek działalności na obcasach, szczególnie cienkich obcasach szpilki, wymaga praktyki. Tych, którzy tańczą w obcasy bez skarży się na ból rozwinęły się tolerancję w czasie i nauczyli się trzymać ich ciała w sposób, który umożliwia ruch w szpilki się łatwiejsze w zarządzaniu.

Instrukcje

• Praktyka noszenia butów na obcasach krótsze i grubsze niż para szpilki, które chcesz tańczyć w. Chodzić w tych par butów do opracowania prawidłowej postawy na wspieranie swoją wagę w obcasy, mając swój ciężar równomiernie na obie stopy, przy małych kroków i stojąc prosto.

• Nosić parę szpilki do tańca, które są dobrze wykonane i nie czuje się ciężki lub niesymetryczne. Uniknąć backless szpilki, jak nie dadzą Ci tyle wsparcia.

• Miejsce żel wkładki sprzedawane na wysokich obcasach w szpileczkach. Te są często zaprojektowane niepozorny i mają osobne klocki, które pasują do pięty i palców, buta zapewnienie niewielkie poduszki dla stóp.

• Taniec na krótkie okresy czasu w szpileczkach jak przywyknąć do bilansowania w nich. Nosić parę krótsze i grubsze obcasy lub mieszkania i zmienić na szpilki w ostatniej chwili. Usiąść na odpoczynek nogi przez kilka minut. Zmiana z szpilki po taniec na okres czasu, zwiększa czas, możesz je nosić w kolejne okazje.

Jak śledzić skunk i szop drukuje łapa

Jak śledzić skunk i szop drukuje łapa

Nawet jeśli mieszkają na przedmieściach, szanse są duże masz dzikich zwierząt żyjących pośród was. Niektórych dzikich zwierząt są lepiej przystosowane do oswojeniu i dostosować wokół miast człowieka. Wśród nich są skunk i szop. Skunks są członkowie rodziny Mephitidae i wydzielają ostry piżmo jako mechanizm obronny. Szopy należą do rodziny Procyonidae, która obejmuje również kinkajous i coatis. Szopy są notorycznie śmieci złodziei, często czyniąc dużych MES, jak oni raid śmietniki czeka na odbiór. Śledzenie tych zwierząt w Twojej okolicy za pomocą technik podstawowych śledzenia.

Instrukcje

• Wygląd dla serii cztery palcami druki z mniejszych łapy przednie i większe z tyłu. Skunks przenieść w sposób serpentynach, loping niż przerabianie kroku.

• Poszukiwanie ścieżki wokół podstawy drzewa i wokół otworów obok garażu lub domu fundamenty. Skunks nory i otwory umożliwiają ukryć lub den. Wyglądać odchodów 1/4 do 1/2 cala średnicy i 1 do 2 cali długości. Wcisnąć scat od siebie znaleźć małe kości lub trawy. To jest nie strawionego pokarmu i powie, co ma jeść skunk. Przejdź do obszarów gdzie znajduje się trawy znaleźć w scat.

• Wcisnąć liści lub ziemi gruzu na bok do znalezienia ukrytych utworów. Skunks przenieść w mało moda często zatrzymując się zapach i wbijam na larwy, małych gryzoni lub płazów. Używać kija ustawić obok utworów do pomiaru wielkości i używać jako punkt odniesienia, gdy znajdują się inne utwory. Gdy znajdziesz te same utwory wielkości w tym samym obszarze, szanse są duże śledzisz sam skunk.

• Pobyt w promieniu 2-mile podczas śledzenia poszczególnych skunksy. Skunk domu wynosi około 1 do 2 mil kwadratowych.

• Spacer do krawędzi strumienia i wody. Szopy używać wody aby pomóc poczuć ich żywności, gdy zebrane. Biolodzy kiedyś myślałem zwierzę wykorzystywane wody do czyszczenia ich żywności, ale ostatnie badania pokazują, że szopy używać wody, ponieważ wzmacnia dotykowe uznanie ich oczyszczane żywności. Poszukaj w piasek łóżka dla wydruków, które mają pięć palców, które są długie i wąskie, prawie jak chuda ludzkich rąk.

• Sprawdź, czy większej tylnej stopy druku przy mniejszych druku przodu. Szopy chodzić w naprzemiennych stride, umieszczenie tylnej stopy przy przedniej alternatywne, jak idą. Tylnej stopy jest większe niż z przodu.

• Przejdź do drzewa podstawy do stwierdzenia, że szop drukuje aby rozpocząć śledzenie. Szopy są wspinaczy, za pomocą drzew do ucieczki przed drapieżnikami. Zlokalizować drukuje wokół podstawy drzewa i wyszukiwania i znaleźć ślady idzie prosto z drzewa. Jeśli w obszarze jest źródłem wody, szanse są duże utworów będzie prowadzić od drzewa do wody.

• Użyj lupy wokół ścieżki, szczególnie w ciężkich szczotka, znaleźć szop futro włosy. Szop pracz szczotki oddziałów, włosy wyprzeć i trzymać do drzewa. Służą do śledzenia zwierząt.

Jak mierzyć ogrodzeniowych

Jak mierzyć ogrodzeniowych

Płot wygląda najwspanialszej i jest najłatwiejszym sposobem instalacji jeśli biegnie w linii prostej, posty dokładnie tej samej odległości od siebie jako panele lub szyny. Poświęcić trochę czasu, dokładnie określające położenie stanowisk przed kopać dziury uniemożliwia błędy później i daje płot, to jest miłe dla oka, nawet jeśli ziemi waszej nie jest poziom. Koszenia chwastów i jasne, szczotki od linii ogrodzenia przed rozpoczęciem, dzięki czemu można pracować w obszarze łatwo.

Instrukcje

• Funt stawki w ziemię przy pomocy młotka, 2 do 3 metrów poza gdzie chcesz prostej linii ogrodzenie, aby rozpocząć i zakończyć. Jeśli ogrodzenie ma kilka proste odcinki, takie jak ogrodzenie placu wokół stoczni, musisz mierzyć każdego prostego odcinka oddzielnie.

• Tie ciąg szczelnie pomiędzy stawki do oznaczenia linii prostej. Umożliwia sprawdzenie, czy ciąg jest poziom, jeśli ziemia jest płaska około poziom. Na stoku dostosować ciąg tak wynika, że głównym kontur zbocza, jak chcesz ogrodzenie, aby uruchomić.

• Znak ziemi pod łańcuch z farby w sprayu gdzie chcesz pierwszy post, aby przejść. Oznaczyć położenie ostatniego postu również. Zmierz odległość między dwoma znakami w stopy, przy pomocy taśmy mierniczej.

• Dzielić odległość przez odpowiedni odstęp między każdego posta. Typowy odstęp wynosi 8 metrów, choć może to być 6 stóp lub inne długości, w zależności od ogrodzenia panele lub szyny. Jeśli wynik nie jest liczbą całkowitą, zdecyduj gdzie chcesz panelu krótki i rozpocząć pomiar na drugim końcu linii ogrodzenia.

• Środek 8 stóp lub cokolwiek twój odstępów jest, począwszy od pierwszego znaku spray-paint i po ciąg. Strugoszczelne farby znak tam na następny post. Nadal pomiaru i oznakowania odległość, po ciąg.

Jak stosować pół przezroczysty Beton plama

Jak stosować pół przezroczysty Beton plama

Czy to jest patio lub podłodze garażu lub wnętrze pokoju, jeśli jest to Beton to jest chyba typowe szare grey. Ten używany do być jedyną opcją. Ale wraz z pojawieniem się betonu plam, teraz masz możliwość wziąć podłogę od szarej na cieplejszy odcień. Półprzezroczyste plamę betonu dam Beton wyglądać podobnie do kamienia naturalnego. Plamę daje również Beton Pogoda-, chemiczne - i gorąco opony odporne powłoki.

Instrukcje

Przygotowanie

• Usunięcie starej powłoki lub klej za pomocą konkretnego produktu striptizerka. Postępuj zgodnie z instrukcjami producenta.

• Oczyścić powierzchnię dokładnie, za pomocą konkretnych czystsze i szorować szczotką lub zasilania pralka. Usuń wszystkie plamy, smaru i oleju.

• Zastosowanie betonu rytownik do otwarcia porów, więc betonu lepiej wchłania plamy. Postępuj zgodnie z instrukcjami producenta.

• Zastosowanie betonu klejenia podkładu do poprawy przyczepności plamę. Postępuj zgodnie z instrukcjami producenta.

Aplikacja

• Mix plamę dokładnie; Wlać do opryskiwacza. Zestaw opryskiwacza do położenia mgiełkę.

• Spryskać cienką warstwą plama w części 4-przez-4-stopy, przy użyciu opryskiwacza w ruchu po okręgu. Przejdź szybko; wtapianie krawędzi.

• Powrót roll każdego obszaru natychmiast po rozpyleniu, za pomocą aplikatora rolki lub pad 3/8-calowe ochrony dostępu do sieci.

• Zezwalaj na plamę na lekarstwo na 4 godziny przed zastosowaniem drugi herb dla pokrycia nawet nad całym obszarem.

• Nałożyć warstwę top jasne lub wysoki połysk wosk do ochrony plamę i dodać wykończeniu. Postępuj zgodnie z instrukcjami producenta.