adcov.com

sofradex krople do uszu

Jak Podawać krople do uszu dla dzieci

Jak Podawać krople do uszu dla dzieci


Istnieje wiele powodów, może trzeba dać dziecku krople do uszu, od leczenia infekcji ucha w zapobieganiu chorobie lokomocyjnej. Krople do uszu są bardzo skutecznym sposobem podawania leku, pod warunkiem, że są podawane prawidłowo. Jeśli używana nieprawidłowo, nie dostaniesz wystarczająco kropli w kanale słuchowym, a lek może być mniej skuteczne. Podczas gdy większość dorosłych może łatwo zarządzać własnymi krople, stosując je do dzieci, może być trudne i wymaga innego procesu.

Instrukcje

1 Umyj ręce i upewnij się, że są całkowicie suche. Zachęcaj dziecko, aby zrobić to samo.

2 krople do ucha wstrząsnąć, aby wymieszać lek. Jest to szczególnie ważne, jeśli formuła wygląda słabe.

3 Zachęcaj dziecko do ogrzania krople przez pocieranie butelkę w dłoniach. To sprawi, że Twoje dziecko czuje się bardziej zaangażować w proces, a także krople do uszu cieplej, kiedy je podawać.

4 Połóż dziecko w dół, lub poprosić ją, aby przechylić głowę na bok. W zależności od jej wieku i wielkości, może się okazać jedną pozycję łatwiejszy niż inne.

5 Delikatnie przytrzymaj małżowinę w dół i do tyłu. Upewnij się, że Twoje dziecko jest wygodne.

6 Ściśnij kropli do ucha. Nie ściskaj zbyt mocno, i zapewnić, krople spadają do kanału słuchowego, nie na ucho.

7 Delikatnie naciśnij na klapę ucha do "uszczelnienia" ucho przez kilka sekund. Możesz również skorzystać z wtyczki bawełny.

Wskazówki

 • Nie dopuścić do ucha aplikator kropla niczego dotykać, aby zapewnić, że pozostaje wolny od infekcji.

Jak uzyskać krople do uszu u małych dzieci

Jak uzyskać krople do uszu u małych dzieci


Krople do uszu są niefortunne koniecznością, jeśli chodzi o leczenie infekcji ucha. Krople mogą pomóc w walce z infekcjami i zapobiec aktualne nowe z opracowania. Z powodzeniem w leczeniu zakażenia ucha wymaga krople podawane prawidłowo; to jest trudne wyczyn z Wiggly dzieci, które nie mogą zrozumieć cel medycyny. Zbliża sytuację z właściwej perspektywy i mając pomysł, jak postępować może pomóc ogromnie w tym zadaniu.

Instrukcje

1 Porozmawiaj z dzieckiem o leczeniu. Jeśli on jest na tyle stary, aby zrozumieć cel leku, można go przekonać do większej współpracy, wyjaśniając, dlaczego krople są niezbędne.

2 Umieść czysty ręcznik na kolanach złapać rozlane krople.

3 Poproś dziecko, aby położyć głowę na kolanach, z widokiem z jednej strony. Jeśli masz bardzo małe dziecko, można po prostu umieścić go w tej pozycji i trzymać głowę stały z wolnej ręki.

4 Warm pojemnik spadnie o umieszczenie go w swojej pachy lub trzyma go w dłoni przez kilka minut. Ciepłe krople są bardziej komfortowe dla dzieci.

5 Napełnić zakraplacz z prawidłowym dawkowaniu, jak zauważył z instrukcją.

6 Pociągnij ucho do tyłu tak delikatnie, jak to tylko możliwe. To otwiera kanał i ułatwia krople trafić w cel.

7 Miejsce zakraplacz nad uchem i wycisnąć do spadku jego zawartość do kanału słuchowego. Nałóż kroplę na raz, aby powietrze do ucieczki z ucha.

8 Przesuń ucha zewnętrznego delikatnie zachęcić kropli tonąć w. Poproś dziecko, aby leżeć na czas etykieta zaleca.

How to Make Homemade krople do uszu

Ucho pływaka może być bolesne i uciążliwe, ale jest łatwo zapobiegać i leczyć. Jeśli przewidujesz, ucho pływaka, są dwa rozwiązania można łatwo mieszać w domu przy użyciu tanich przedmiotów gospodarstwa domowego zarówno w leczeniu i zapobieganiu choroby.

Instrukcje

1 Działanie 1 uncja alkoholu izopropylowego, 1 uncja wody i 1 uncja białego octu.

2 Czyste i suche butelki plastikowej przypraw i umieścić lejek na wierzchu. Trzymając lejek na górze butelki podczas nalewania cieczy wewnątrz siebie. Wyjmij lejek i potrząśnij delikatnie wymieszać.

3 Przenieść roztwór do małej butelki z kroplomierzem do oczu do przechowywania. Etykieta pustych butelek "krople do uszu" oraz datę, więc nie jest mylone z czegoś innego, a więc nie wiadomo, kiedy się go pozbyć. Przechowywać w temperaturze pokojowej przez okres do jednego tygodnia.

Krople Ucho pływaka leczenia

4 Działanie 1 łyżeczka olejku z drzewa herbacianego i 1 łyżeczka oliwy z oliwek.

5 Czyste i suche mały plastikowy zakraplacza butelki i umieścić lejek na wierzchu. Trzymając lejek podczas nalewania oliwy w butelce, więc płyn nie wylewa się.

6 Zamknij butelkę i dokładnie wymieszać. Etykieta i przechowywać w temperaturze pokojowej przez okres do jednego roku.

Wskazówki

 • Użyj 3 do 4 krople roztworu zapobiegania ucho pływaka od razu po kąpieli. Użyj 2 do 3 kropli olejku leczenia ucho pływaka. Umieść waciki do uszu po użyciu oleju, więc nie wycieka. Pierwsze objawy ucha pływaka są łagodne dyskomfort, zaczerwienienie i swędzenie z kanału słuchowego. Skonsultować się z lekarzem w celu dokładnego rozpoznania.
 • Albo kupić nieużywane pojemniki plastikowe lub całkowicie czyste i suche re- przeznaczona pojemniki do zapewnienia, że ​​rozwiązanie nie miesza się z wszelkich pozostałych substancji chemicznych w butelkach. W przeciwnym razie może potencjalnie dokonać substancja szkodliwa. Delikatnie osuszyć uszy z suszarki na niskim poziomie przed użyciem albo krople. Bakterie rośnie w ciepłych, wilgotnych miejscach i suszenie uszy pomoże zapobiec ucho pływaka.

Jak zrobić krople do uszu dla infekcji ucha

Infekcje ucha są wspólne. Idąc do lekarza na zapalenie ucha może być niewygodne, gdy masz napięty harmonogram. Na szczęście jest środek domu, które pomogą wyleczyć infekcję ucha. To może być równie skuteczny jak przepisana krople do uszu, które można uzyskać od lekarza.

Instrukcje

1 Czyste i dokładnie przepłukać pipety.

2 Wypełnij kroplomierz do około połowy z 3% nadtlenku wodoru.

3 niezainfekowanych ucho umieść płasko na stole tak, że ucho jest zainfekowany równolegle do podłogi.

4 Powoli wycisnąć około trzech kropli wody utlenionej do ucha. Siedzieć na około jedną minutę.

5 Delikatnie pocierać ucho pozwalające nadtlenek wodoru do rozliczenia. Powtórz wszystkie kroki codziennie do infekcji ucha nie ma.

Krople do uszu dla infekcji ucha

Amerykańska Akademia Pediatrii (AAP) mówi infekcje ucha u małych dzieci spowodować milionów lekarskich wizyt w gabinecie każdego roku w Stanach Zjednoczonych. Najczęściej zapalenie ucha u dzieci jest wywoływana na wysiękowe zapalenie ucha środkowego (OME). AAP mówi około 90 procent dzieci zdiagnozowano OME przynajmniej raz przed ukończeniem 5. Innym stosunkowo często rodzaj zakażenia ucha nazywa pływak ucha (zapalenie ucha zewnętrznego). Wiele kropli do uszu są dostępne w celu leczenia i łagodzenia bolesnych objawów infekcji ucha.

OME

Według National Institute on głuchoty i innych zaburzeń komunikacyjnych (NIDCD), zapalenie ucha środkowego jest infekcja, która rozwija się w uchu środkowym, gdy rury wewnątrz uszu stają się utrudnione z płynu i śluzu. To może pogorszyć słuch i powodować ból.

Leczenie OME

Często leczyć infekcje ucha na sobie, ale w ciężkich przypadkach często u dzieci, antybiotyki mogą być konieczne. Dzieci, które cierpią z powodu przewlekłych infekcji ucha może skorzystać z zabiegu, który wymaga wkładania małych rurek wewnątrz uszu. Rury te zwalnia ciśnienie w uszach i przywrócić zdolność dziecka do rozpoznania normalnie.

Krople do uszu dla OME

Zgodnie z Mayo Clinic, choć łagodne do umiarkowanych infekcji ucha nie wymagają antybiotyki, krople do uszu może zapewnić kojąco do ucha.

Recepty krople do uszu, które zawierają leki paraliżujący nie będzie leczyć infekcję, ale może zminimalizować ból.

Maksymalizacja korzyści z krople do uszu

Dla optymalnego łagodzenia bólu, krople do uszu, należy najpierw pojemnik umieszcza się w ciepłej wodzie. Jeśli traktują swoje dziecko, ostrożnie położyć go na płaskiej powierzchni, z zainfekowanego ucha do góry. Włóż ogrzane kropli według zaleceń lekarza.

Ucho pływaka

Centrum Kontroli i Prewencji Chorób mówi inny rodzaj infekcji ucha nazywa Ucho pływaka (zapalenie ucha zewnętrznego). Ucho pływaka może rozwijać od pływania w zanieczyszczonej wodzie, nadmierne woskowiny, że blokuje się w wodzie i od zarysowania ucha z gaziki lub innych przedmiotów.

Uszu i krople do uszu pływaka

Narodowy Instytut Zdrowia zaleca stosowanie czterech lub pięciu krople do uszu w czasie, tak, że lek może dotrzeć do końca kanału słuchowego.

Jeśli przewód słuchowy jest bardzo spuchnięta, knot może być stosowany w uchu, aby pomóc w osiągnięciu krople ostatnią część kanału.

Składniki Ear Drops

Określone składniki w kropli do uszu zależy od rodzaju i nasilenia zakażenia.

Antybiotyki działają zabić zakażeń bakteryjnych, a roztwory kwaśne naśladować naturalny kwaśny, antybakteryjne atmosferę ucha za.

Steroid krople do uszu zmniejsza zapalenie i leki przeciwgrzybiczne działa w celu przeciwdziałania skutkom zakażenia grzybicze.

Over-the-counter, krople do uszu, aby obniżyć dzwonka

Dzwonienie w uszach jest stan zwany szum w uszach. Jedna na pięć osób odczuwa szum w takim czy innym czasie, a przyczyny tego stanu są różne. Potencjalne przyczyny to związane z wiekiem utrata słuchu, uraz ucha i problemy układu krążenia. Metody zmniejszenia ucha dzwonek to maskowanie dźwięku, jak również przy użyciu produktów drop ucha, które można kupić bez recepty.

Rodzaje szumy uszne

Istnieją dwa różne rodzaje szumu w uszach. Pierwszy sposób nosi nazwę prywatną szum. Z tym warunkiem, jesteś jedynym, który może usłyszeć dzwonka wewnątrz uszu. Jeśli warunek ten nie jest spowodowany przez utratę lub uszkodzenie słuchu, może to być spowodowane przez nadmierne nagromadzenie wosku w uszach. Jeżeli tak, to stosowanie od recepty krople do uszu może być pomocne w zmniejszaniu objawów.

Druga forma tinnitus nazywa obiektywne szumy uszne. Formularz ten może być przesłuchany przez Ciebie, jak i lekarza, kiedy bada ucho. Celem szumy uszne prawdopodobnie jest spowodowane przez problem z naczyń krwionośnych, kwestii związanych z kości w uchu wewnętrznym lub warunków mięśni. Over-the-counter krople do uszu nie złagodzi obiektywne szumy uszne, i trzeba będzie postępować zgodnie z zaleceniami lekarza do leczenia choroby.

Inne przyczyny Tinnitus

Narażenie na hałas może prowadzić do wystąpienia dzwonienia w uszach. Jeśli hałas jest bardzo nadmierne, dzwonienie w uszach może być wskaźnikiem uszkodzenia ciała i / lub utratę słuchu. Ten rodzaj szumu w uszach może rozwiązać na własną rękę, lub może okazać się trwałe, czy uszkodzenie jest na tyle poważne. Over-the-counter krople do uszu w niewielkim stopniu zmniejszyć szum pochodzący od głośnej ekspozycji na hałas. Dziedziczne choroby, takie jak otoskleroza, który jest stwardnienie kości w obrębie ucha wewnętrznego, które powoduje zaburzenia kości, może czasem powodować szum. Ponownie, over-the-counter krople do uszu może pomóc zmniejszyć ucha dźwięk, jeśli szum pogarsza nadmierne woskowiny, ale nie rozwiąże to nieprawidłowy stan kości.

Woskowina Przeszkody

Szum w uszach czasem występuje, gdy nadmiar woskowiny buduje, zbiera i blokuje swoje ucho wewnętrzne. Korzystanie over-the-counter krople do uszu może przyczynić się do złagodzenia problemów z tego powodu szumu w uszach i przywracania słuchu do normy. Wśród wielu over-the-counter produktów spadek ucho można wybrać się do zmniejszenia szumu w uszach są Debrox, RingStop i TinnaRex.

Debrox

Debrox uwalnia tlen, gdy krople są umieszczone wewnątrz uszu; wytwarzająca pianę, gdy wchodzi w kontakt z woskowiny i rozluźnia się woskowiny do usunięcia. Możesz umieścić pięć do 10 kropli Debrox w każdym uchu, aby umożliwić Produkt do czyszczenia uszu bezpiecznie. Po 15 minutach, można wylewać produkt z uszu z ciepłą wodą. Produkt powinien być stosowany dwa razy dziennie w celu uzyskania optymalnych rezultatów.

RingStop

RingStop jest homeopatycznym zawierające calcarea carbonica, vegtabilis węgloazotku, chininum sulphuricum, Cimicifuga racemose, Cinchona officinalis, Coffea cruda, grafitowe kali carbonicum, Lycopodium, natrum Salicylicum i Salicylicum Acidum jak również inne składniki. Produkt jest stosowany w leczeniu wrażliwości hałas, szum w uszach i dźwięki do uszu. Trzeba będzie postępować zgodnie z instrukcjami na opakowaniu, w celu prawidłowego zastosowania produktu. Produkt nie jest zalecany dla kobiet w ciąży lub osób przyjmujących warfarynę lub Coumadin.

TinnaRex

TinnaRex to produkt całkowicie naturalny zawierający miłorzębu japońskiego, rozmaryn, Avena sativa i werbena. Stosowane prawidłowo, produkt ten zmniejsza dzwonienie w uszach związanych z szumem w uszach oraz poprawia procesy krążenia odpowiedzialne za ucha dzwonek. W leczeniu przewlekłego ucha dzwonek, należy zmieszać 10 do 15 kropli TinnaRex w jedną czwartą szklanki wody lub soku trzy razy dziennie oraz spożywać napojów. Ostre stany wymagają pięć kropli zmieszane w jedną czwartą szklanki wody co 30 minut. Nie należy przyjmować więcej niż 10 dawek w okresie 12-godzinnym. Kobiety w ciąży i osoby korzystające warfarynę lub leków przeciwzakrzepowych nie powinny używać tego produktu.

Jak zrobić po kąpieli krople do uszu

Ucho pływaka jest "zapalenie lub infekcja ucha zewnętrznego," według Pool Solutions. Jest to spowodowane przez bakterie i grzyby, wewnątrz wilgotnych alkalicznych uszu. Mimo, że każdy może się tego warunku, to najczęściej uderza pływaków ponieważ spędzają tyle czasu w alkalicznej wodzie basenowej. Choć komercyjne produkty mogą zapobiegać lub leczeniu tej choroby, można łatwo zrobić po kąpieli krople do uszu w domu.

Instrukcje

1 Działanie 2 łyżki wody (równą 1 uncja) do butelki oko-kroplomierzem.

2 Dodaj tę samą kwotę (2 łyżki) z obu octu lub alkoholem.

3 Wstrząsnąć składniki w butelce z kroplomierzem oka delikatnie wymieszać przed każdym użyciem. Nałóż kroplę lub dwie rozwiązania, aby usunąć nadmiar wody z kanału słuchowego po kąpieli.

Wskazówki

 • Stosując po kąpieli krople do uszu może być najbardziej korzystne dla osób, które są podatne na infekcje ucha.
 • Jeśli alkohol tarcie powoduje nieprzyjemne kłucie lub pieczenie w uchu, użyj octu zamiast.
 • Nie należy stosować krople do uszu, jeśli masz już zapalenie ucha, rurki do ucha lub przebicie błony bębenkowej. Szukać profesjonalnej pomocy medycznej, jeśli ucho boli, zauważysz osłabienie słuchu lub Twoje kanalizacji uszu.

Krople do uszu neomycyny Zakażeń

Krople do uszu neomycyny Zakażeń


Podczas korzystania neomycynę ucha krople do leczenia infekcji ucha, istnieje kilka ważnych faktów, które powinieneś wiedzieć. Podczas neomycynę krople do uszu może skutecznie leczyć konkretne rodzaje infekcji bakteryjnych, niewłaściwe użytkowanie może spowodować poważne szkody dla ucha i trwałą utratę słuchu.

Funkcja

Neomycynę krople do uszu są sterylne roztwór przeciwbakteryjne i przeciwzapalne stosowane do leczenia zakażeń bakteryjnych zewnętrznego kanału słuchowego.

Rozważania

Neomycynę krople do uszu, nie powinny być stosowane, jeżeli podejrzewa się zapalenie ucha lub znane są powodowane przez skórne zakażenia wirusowe, takie jak wirus ospy wietrznej i półpaśca i wirus herpes simplex.

Zastosowanie

Przed podaniem neomycyny krople do uszu, zewnętrzny przewód słuchowy powinien być czyszczony i suszony za pomocą sterylnego wacika. Pacjent powinien leżeć z zainfekowanego ucha skierowane do góry i cztery krople neomycyna powinny być opuszczane do ucha. Pacjent powinien pozostać w tej pozycji przez co najmniej pięć minut. Procedurę należy powtórzyć trzy lub cztery razy dziennie.

Ostrzeżenie

Neomycynę krople do uszu, nie należy stosować w przypadku pacjentów z perforacji błony bębenkowej lub otwartej sutkowego wnęki, jak neomycyna jest bardzo toksyczny dla części wewnętrznej ucha rozpatrującego. Jeśli Neomycin osiągnie tych wewnętrznych części ucha, może to doprowadzić do utraty słuchu.

Rozwiązanie

Zagrożenia związane z neomycyna krople do uszu zwiększyć z długotrwałego użytkowania. Z tego powodu pacjent powinien być ściśle monitorowany podczas leczenia i podjąć tylko Neomycin krople do uszu dla maksymalnie 10 kolejnych dni.

Jak zarabiać 5% wodorowęglan sodu krople do uszu

Jak zarabiać 5% wodorowęglan sodu krople do uszu


Sodu wodorowęglan ucha krople - wykonane w domu - może być bezpiecznie stosowany w celu zmiękczenia i rozpuszczenia woskowiny sklejały. Wodorowęglan sodu krople do uszu może być również wykorzystywane do prowadzenia Twojego ucha suchej, który pomaga zapobiegać zewnętrzne infekcje ucha. Najczęstszą formą wodorowęglan sodu do użytku domowego jest soda oczyszczona. 5 procentowy roztwór sody jest to bezpieczne i skuteczne w użyciu w postaci kropli do uszu.

Instrukcje

1 Ciepłe 4 uncji (½ szklanki) wody. Podczas mieszania twoje krople do uszu używać ciepłej wody, ale upewnij się, że mieszanina ostygnie do temperatury pokojowej przed użyciem się krople do uszu. Oddanie gorący lub zimny ucha krople do uszu powoduje ból.

2 Mix 1 łyżeczka sody w ciepłej wodzie. Pozwalają sody oczyszczonej do całkowitego rozpuszczenia.

3 krople należy przechowywać w czystym szklanym pojemniku. Pojemnik w temperaturze pokojowej. Wstrząsnąć pojemnik przed użyciem kropli.

4 Użyj kroplomierza umieścić wodorowęglan sodu krople do uszu do ucha. Za pomocą tylko dwóch do trzech kropli na raz. Krople mogą być stosowane dwa razy dziennie, jeśli jest to konieczne.

5 Użyj dwie do trzech kropli dwa razy dziennie przez tydzień przy użyciu ucha krople do rozpuszczania woskowiny. Według BD Schmitt, autor "Zdrowie Twojego dziecka" w celu rozpuszczenia się zator woskowiny, położyć się z zablokowanego ucha do góry, umieścić 05:56 krople - wystarczy wypełnić ucha - i zostawić kropli do ucha przez jedną godzinę. Aby zapobiec przyszłej blokady woskowiny, należy użyć dwie do trzech kropli na ucho raz w tygodniu.

6 Użyj 01:59 kropli na ucho co drugi dzień przy użyciu kropli do ucha, aby zapobiec infekcji ucha zewnętrznego. Wodorowęglan sodu krople do uszu pomaga wysuszyć ucha, co jest ważne dla ludzi, którzy pływają często.

7 Użyj dwie do trzech kropli dwa razy na dobę przez jeden do dwóch tygodni do aktywnego zapalenia ucha zewnętrznego. Krople do pieczenia soda nie powinna zająć miejsce ucha krople lekarz przepisał lek do leczenia infekcji ucha, jednak. Po ukończeniu jakikolwiek antybiotyk leczenia zaleconego przez lekarza, należy użyć sody oczyszczonej krople do wyschnięcia i rozpuścić pozostałość infekcji resztki w przewodzie słuchowym.

Wskazówki

 • 50/50 mieszanka nadtlenku i ciepłej wody jest również bezpieczne, jak krople do uszu.
 • Jeśli masz rurkę w uchu lub perforowanej błony bębenkowej, cieczy lub nie umieścić wszelkiego rodzaju kropli do ucha.

Jakie są niebezpieczeństwa związane z krople do uszu?

Jakie są niebezpieczeństwa związane z krople do uszu?


Krople do uszu są powszechnie stosowane w leczeniu infekcji ucha i woskowiny sklejały. Jeżeli są stosowane prawidłowo, krople do uszu może pomóc uniknąć dalszych interwencji medycznej dla wspólnych warunków ucha. Jeśli niewłaściwie używane, krople do uszu może uszkodzić słuch lub dokonać istniejącego stanu ucha gorzej.

Rodzaje

Antybiotyk krople do uszu, które są przewidziane w leczeniu i zapobieganiu infekcji ucha. Recepty krople do uszu są używane głównie do zmiękczania woskowiny sklejały. Woskowina są krople na bazie oleju lub zawierać środki chemiczne do rozpuszczania woskowiny.

Rozważania

Korzystanie minął krople do uszu jest niebezpieczne; antybiotyki krople do uszu utracić siłę w czasie. Zapalenie ucha powinien być traktowany ze świeżych antybiotyków.

Ponad krople licznik są skuteczne, ale dokładnie przeczytać etykietę. Niektóre mogą zawierać olej arachidowy, który może powodować ciężkie reakcje alergiczne na dla osób orzeszków.

Potencjał

Recepty krople do uszu nawilżyć ucho próbując zmiękczyć woskowinę i nie powinien być stosowany dłużej niż dwa tygodnie. Nadmiar wilgoci w przewodzie słuchowym może powodować zapalenie ucha. Jeśli woskowina nagromadzenie nie reaguje na krople do uszu po jednym lub dwóch tygodniach, należy skontaktować się z lekarzem.

Ostrzeżenie

Krople do uszu nie należy stosować, jeśli bębenkowej jest zagrożona. Otwarcie w bębenków pozwala krople do uszu, aby wprowadzić ucha środkowego. Płyn obce w uchu środkowym może spowodować infekcje i trwałe uszkodzenie słuchu.

Expert Insight

Staraj się być sanitarny krople do uszu podczas pracy. Myć ręce i unikać dotykania ucha z aplikatorem. Bakterie mogą być wprowadzane do aplikatora powodującego ponownego zakażenia każdym krople są używane. Wskazówki droppery należy czyścić alkoholem między zastosowań.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Zawsze zakończyć receptę na antybiotyk, a nie dzielić krople do uszu z innymi. Śledź wszystkie dawki i czasu instrukcje na butelce kropli ucha. Według Earhelp.co.uk, krople do uszu może być bezpieczny i skuteczny w przypadku stosowania zgodnie z zaleceniami.

Jakie są nazwy antybiotyk krople do uszu?

Jakie są nazwy antybiotyk krople do uszu?


Dziesiątki różnych kropli do uszu są dostępne na rynku dzisiaj, począwszy od rozwiązań do czyszczenia ucha znieczulające do sterydów na antybiotyki. Według Medscape, antybiotyk krople do uszu są skuteczne w leczeniu wielu infekcji ucha zewnętrznego. (Większość infekcji ucha wewnętrzne wymagają leczenia antybiotykami doustnymi lub systemowych.) Kilkanaście antybiotyk krople do uszu są dostępne na receptę.

Wspólne Ear Drops antybiotyki

W wielu przypadkach lekarz przepisze antybiotyki, krople do uszu dla swojego zapalenia ucha zewnętrznego. Domeboro Otic, Floxin i Vosol są jednymi z najczęściej zalecanych antybiotyków krople do uszu w USA Floxin jest chyba najbardziej popularna marka antybiotyk krople do uszu, jak to jest skuteczne wobec szerszego spektrum bakterii.

Antybiotyk Plus Ear Drops steroidowych

Wielu lekarzy uważają, że krople do uszu, które łączą się antybiotyk o szerokim spektrum i miejscowe steroidów (w celu zmniejszenia stanu zapalnego i przyspieszenie gojenia) są najlepsze leczenie dla większości zewnętrznych infekcji ucha. Jest wielu, krople do uszu w tej kategorii - Ciprodex, Cipro HC, Cortane-B, Cortisporin, Betnesol-N i Predsol-N, aby wymienić tylko kilka.

Ear Drops steroidowe

W przypadkach, w których antybiotyki są przeciwwskazane, lekarz może zdecydować się przepisać krople do uszu standardowych steroidowe. Krople do uszu DermOtic oleju, Betnesol i Predsol są trzy powszechnie przepisane krople do uszu zawierające miejscowe sterydy jako jedynego składnika aktywnego.

Octan Ear Drops aluminium (odwodnienie krople do uszu)

Aluminium octan krople do uszu działać jako środek suszący do wyschnięcia ucho po krople do uszu par (do wspomagania gojenia i zapobiega dalszej infekcji). Niektóre octan glinu krople do uszu obejmują kwas octowy do tworzenia efektu ściągające. Audicort i Cerumol powszechnie przepisywane są dwa aluminiowe kropli octanu uszu.

Antfungal Krople do uszu

Kilka zewnętrznych zakażeń ucha są spowodowane przez grzyby i bakterie, a nie wymagają leczenia przeciwgrzybiczego. Mycostatin (ogólnie nystatyna) i Canesten (ogólnie klotrimazol) są powszechnie przepisywane przeciwgrzybicze krople do uszu. Istnieje również kilka antybakteryjne i przeciwgrzybicze połączenie dostępne krople do uszu w handlu.

Jak zaszczepić krople do uszu u dzieci

Jak zaszczepić krople do uszu u dzieci


Zwykle krople do uszu są podawane dzieciom do infekcji ucha. Krople do uszu są również podawane na ból w uchu i innych warunków związanych z ucha. Zaszczepienie krople do uszu w pełnym zakresie jest niezbędne dla skuteczności leku, ponieważ krople musi dostać się do kanału słuchowego dla medycyny wykonywać swoje zadania. Jeżeli otrzyma nieprawidłowo krople nie będą pracować mogą wypływać na uchu dziecka.

Instrukcje

Przygotować krople do uszu

1 Umyj dokładnie ręce wodą z mydłem.

2 krople do uszu wstrząsnąć w ich kontenerze, jak mogą stać się słabe.

3 Warm krople do uszu w razie potrzeby, tak aby nie powodować zawroty głowy od zimnych kropli.

Zaszczepić się krople do uszu

4 Trzymaj zakraplacz w dół i włożyć końcówkę do zbiornika krople do ucha.

5 Ściśnij żarówki na górze kroplomierzem i wypełnić do określonej kwoty.

6 Połóż dziecko na plecach z głową zwróconą w bok. W razie potrzeby, owinąć dziecko w koc z rękami wewnątrz koc trzymać ją z walki. To jest jak pieluszki dziecka.

7 Chwyć małżowinę dziecka w dół i do tyłu i umieścić końcówkę zakraplacza w pobliżu kanału słuchowego. Nie dotykać kroplomierzem do ucha, ponieważ może to przenieść zarazki na krople do uszu.

8 Squeeze żarówki u góry, aby zwolnić wymaganą ilość kropli do przewodu słuchowego.

Zapewniają pozostanie w miejscu Drops

9 Naciśnij ucho klapy w górę, i przytrzymaj go przez otwór w ucha jest na kilka minut, aby upewnić się, że lek zostaje.

10 Dokonaj kłamstwo dziecko na boku aż do pięciu minut po podaniu leku w każdym uchu, aby mieć pewność, że lek dociera do ucha wewnętrznego i tam pozostaje. Ten etap jest potrzebny oporne infekcje uszu.

11 Włóż delikatnie wacikiem --- --- w uchu, aby utrzymać krople z kapaniu.

Wskazówki

 • Jeżeli krople do uszu mają nieprzyjemny zapach lub obiekty pływające w nich, nie należy z nich korzystać, ponieważ mogą one pójść źle.

Jak Podawać krople do uszu dla dziecka

Jak Podawać krople do uszu dla dziecka


Uszy dzieci są szczególnie podatne na infekcje, ponieważ trąbek Eustachiusza albo nie są na tyle długie, czy nie są ustawione poprawnie, aby umożliwić odpływ płynu. Infekcje ucha powodować silny ból, że ponad-the-counter leki przeciwbólowe takie jak paracetamol lub ibuprofen może nie być w stanie złagodzić. Aby złagodzić cierpienie swojego dziecka, pediatra lub lekarz rodzinny może przepisać przeciwbólowe krople do uszu, aby zmniejszyć ból. Alternatywnie, może on zalecić over-the-counter ucha spadek.

Instrukcje

1 umyć ręce w ciepłej wodzie z mydłem.

2 Warm krople do uszu, trzymając pojemnik w Twoich rękach, aż osiągnie temperaturę pokojową.

3 krople do uszu wstrząsnąć. Ten etap jest wymagany tylko wtedy, gdy krople do uszu są zawiesiny. Sprawdzić etykietę.

4 Umieścić dziecko w jego boku, z bolesne ucho do góry. Starsze dzieci będą mogły pozostać w tej pozycji przez siebie. Dla młodszych dzieci, może trzeba zatrudnić pomoc. Mieć pomocnika leżeć na jego powrót i kołyski dziecka w jego / jej ramionach, z bolesne ucho do góry.

5 Delikatnie pociągnij za płatek ucha tak, że masz dostęp do kanału słuchowego. Jeśli Twoje dziecko ma ucho pływaka, a nie infekcje ucha środkowego, należy pominąć ten krok, ponieważ ciągnięcie za ucho spowoduje jeszcze więcej bólu i dyskomfortu.

6 zastosowania odpowiedniej liczby kropli. Numer ten będzie wyraźnie zaznaczone na opakowaniu. Jak stosować krople, nie pozwala dotykać kroplomierzem do ucha.

7 Trzymaj dziecko w tej samej pozycji przez co najmniej pięć minut, aby krople dotrzeć błony bębenkowej.

8 Umyć dokładnie ręce ciepłą wodą z mydłem.

Wskazówki

 • Uzyskać pozwolenie od lekarza przed użyciem kropli do uszu. Krople do uszu mogą nie być stosowane u dzieci z rur lub otworów w uchu ich bębenkach.
 • Upewnić się, że krople do uszu są co najmniej w temperaturze pokojowej. Zimne krople do uszu mogą powodować nudności i zawroty głowy.
 • Nie mikrofalowa krople do uszu.

Jak zrobić krople do uszu i suszenia

Jak zrobić krople do uszu i suszenia


Suszenie uszu po kąpieli lub pływanie to ważne, ponieważ woda w uszach może stworzyć środowisko, w którym bakterie prosperować. Woda w uszach może powodować, że czują zapchane i powodować problemy ze słuchem lub infekcje, takie jak ucho pływaka. Nie musisz iść i kupić krople do uszu-suszenia, chociaż. Wystarczy stworzyć własną w domu z rzeczy, które prawdopodobnie już pod ręką.

Instrukcje

1 Dodać mieszaninę suszenia przy użyciu jednej łyżeczki. alkoholem i jedna łyżeczka. biały ocet. Pochyl głowę i wlać połowę mieszaniny w jednym uchu. Pozostawić siedzieć około jedną minutę, niech całkowite opróżnienie, a następnie stosuje się pozostałą część mieszaniny drugiego ucha.

2 Wymieszać jedną łyżeczkę. octu i jednej łyżeczki. nadtlenek wodoru razem, jeśli okaże się, że alkohol pali zbyt dużo. Zastosowanie tej mieszaniny i pozostawić siedzieć przed spuszczeniem w ten sam sposób.

3 Przetrzyj zewnętrzną część przewodu słuchowego delikatnie czystą wacikiem do usunięcia coś lewo wewnątrz. Nigdy nie wolno wkładać całą drogę do ucha, ponieważ może to złamać lub podrażnić skórę wewnątrz.

Wskazówki

 • Pływać czapki i zatyczki do uszu może zapobiec przedostawaniu się wody do uszu podczas kąpieli i pływania.

Jak Podawać krople do uszu

Krople do uszu są zazwyczaj przepisywane przez ucho pływaka, usuwania wosku, antybiotykoterapii infekcji ucha i opieki pooperacyjnej ucha. W pewnym momencie, być może trzeba podawać krople do uszu dla siebie lub kogoś innego. Korzystanie krople do uszu jest trudniejsze niż po prostu wyrzuca roztworu do ucha. Są względy bezpieczeństwa i odpowiednie procedury, aby zapobiec obrażeniom, ale ogólnie podawanie kropli do uszu można zrobić szybko i łatwo.

Instrukcje

1 Umyj dokładnie ręce mydłem antybakteryjnym dłoni, aby zapobiec dalszej infekcji w uchu i wstrząsnąć butelką, aby upewnić się, że lek jest równomiernie rozproszone w roztworze.

2 Przechyl głowę, lub powiedzieć osoby otrzymującej leczenie, aby pochylić głowę tak, że problem ucho do góry.

3 Przytrzymaj końcówkę butelki bezpośrednio nad otworem kanału słuchowego. Jeśli podawanie kropli na siebie, być może trzeba lustro, aby upewnić się mieć dyszę prawidłowo ustawiony.

4 Delikatnie ścisnąć butelkę aż przepisane liczba kropli wpadają w ucho, i pozostawić głowicę (lub głowę innej osoby) przechylony na dwie lub trzy minuty, aby umożliwić rozwiązanie całkowicie uruchomić do ucha.

5 Wznowienie normalnej pozycji głowy i wysuszyć żadnego rozwiązania z całego zewnątrz ucha z czystym ręcznikiem.

Wskazówki:

 • Nie dopuścić dysza z kroplomierzem do niczego dotykać. Keep it ograniczona, gdy nie jest w użyciu. Kroplówki, które są oddzielone od butelki powinny być oczyszczone od zastosowań i przechowywać w plastikowej torebce. Nie należy wkładać żadnych przedmiotów bezpośrednio do ucha, gdyż może to spowodować poważne obrażenia i ewentualne uszkodzenia słuchu.

Jak korzystać z krople do uszu

Wiele osób przeszkadzać, gdy przepisane krople do uszu. Przypominają przeszłość wpadek. Spadek medycyna ucho spływały policzek zamiast ucha. Zimne krople spowodował ból, gdy weszli do ucha. Zbyt wiele kropel zostały wydane w użyciu. Jednak wykonując kilka prostych kroków można uniknąć tych problemów.

Instrukcje

1 Gotowy krople do uszu. Rzuć butelkę iz powrotem między palmami na ogrzanie zawartości. Wstrząsnąć butelką aby wymieszać składniki. Odkręcić górną. Jeśli zakraplacz jest odrębną jednostką, zgniatać czujnika ciągnąć leku do kroplomierzem.

2. Pobierz w pozycji. Oprzyj głowę na jednej stronie strapionych ucho skierowane w górę. Z jednej strony, ostrożnie pociągnij za płatek ucha od szyi do rozszerzenia kanału słuchowego.

3 trafić w cel. Z wolną ręką trzymać końcówki butelki lub kroplomierzem bezpośrednio nad otworem ucha bez dotykania ucho. Delikatnie ścisnąć butelkę lub kroplomierzem żarówkę, aby zwolnić krople. Puść płatka ucha.

4 pozostawać na miejscu przez kilka minut. Lekko przetrzeć strony twarzy z przodu ucha. Ten lek pomaga podróży dół kanału słuchowego.

5 posprzątać. Usiądź prosto. Zetrzyj wycieków z ucha z chusteczką. Bezpieczne góry na butelce. Czyste ręce, aby usunąć wszelkie pozostałości leku.

Wskazówki:

 • Wykonaj kroki w przed lustrem lub poproś inną osobę do pomocy. Będzie to pomoc w trafienia w cel.
 • Zapoznać się z etykietą produktu odnośnie których uszy do leczenia, liczba kropli używać, jak często używać kropli i na jak długo.
 • Uniknąć wody w uszach w czasie trwania leczenia.
 • Większość krople do uszu nie należy stosować, jeśli bęben ucho przebite. Jeśli warunek ten jest podejrzany, zasięgnąć porady lekarza lub farmaceuty.
 • Nie udostępniaj ucho spada z innymi.
 • Wyrzucić niewykorzystane krople.

Jak zaszczepić krople do uszu u niemowląt Po Rury PE

Rury PE przyczyni się do otwarcia rury ucha u niemowląt, umożliwiając płynu do kanalizacji zamiast budować się i powodując infekcji w uchu. Aby zapobiec infekcji pooperacyjnej, wielu chirurgów przepisać krople do uszu, że pacjent będzie korzystać przez trzy, siedem lub 10 dni, w zależności od recepty. Kiedy trzeba się zaszczepić krople do uszu u niemowląt po zainstalowaniu rur PE, należy zwrócić uwagę, że krople dotrzeć do obszaru chirurgicznej, aby upewnić się mogą wykonywać swoją pracę.

Instrukcje

1 umyć ręce wodą z mydłem. Osusz je czystym ręcznikiem.

2 drop wstrząsnąć butelką ucha delikatnie, lek nie jest już słabe.

3 Trzymaj krople do uszu butelkę w ręce przez kilka minut, aby je podgrzać. Korzystanie zimne krople do uszu może spowodować, że dziecko, by stać się w głowie.

4 Sprawdź Twoje dziecko położyć na płaskiej powierzchni z jedno ucho skierowane na sufit.

5 Przytrzymaj małżowinę w dół i powrót do otwarcia kanału słuchowego.

6 Umieść odpowiednią liczbę kropli w uchu. Być może trzeba działać szybko, ponieważ krople do uszu łaskotać wnętrze ucha twojego niemowlęcia, co oznacza, dziecko prawdopodobnie będzie skręcać i staraj się poruszać.

7 Naciśnij w dół klapy ucha, aby utrzymać ucho spada wewnątrz kanału słuchowego, i zachowują tę ucho skierowane sufit na kilka minut. Być może trzeba będzie włożyć wacik do kanału słuchowego, aby pomóc utrzymać krople wyczerpaniu.

8 Powtórz ten proces dla drugiego ucha.

9 Umieść zakraplacz z powrotem do butelki z lekarstwami. Nie jest konieczne, aby wypłukać i wytrzeć zakraplacz po użyciu.

Wskazówki:

 • Nie stosować żadnych kropli do uszu określone przed operacją, na niemowlę po operacji. Niektóre krople do uszu może być stosowany przed zabiegiem może uszkodzić słuch i spowodować znacznego bólu po rury PE są wstawiane. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego, czy lek spadek ucho jest bezpieczny do stosowania, należy skontaktować się z lekarzem przed użyciem.

Główne składniki w krople do uszu

Główne składniki w krople do uszu


Na recepty lub bez recepty, krople do uszu są wykorzystywane przez wielu łagodzenia podrażnienia powodowane przez nadmierne lub uderzane woskowiny. Krople są również wykorzystywane do suszenia wody z kanału słuchowego warunek często określa się jako "ucho pływaka.". Chociaż istnieje wiele marek dostępnych dla obu warunków, większość krople do uszu udostępnić kilka składników.

Nadtlenek karbamidu

FDA zatwierdziła nadtlenek karbamidu ponad wykorzystania licznika w kropli do uszu. Pochodzące z mocznika i nadtlenek wodoru, nadtlenek mocznika jest bezpieczny dla osób w wieku 12 lat lub starszych. Składnik ten można zmiękczyć, odkręć woskowiny, który stał się wpływ lub jest nadmierne. Zazwyczaj jest to bezpieczne dwa razy dziennie przez cztery kolejne dni. Barbotowanie powszechnie słyszalny, nadtlenek mocznika wprowadza się do ucha. Pozostała nadtlenek mocznika należy delikatnie podlewa się z uchem.

Gliceryna

Gliceryna jest często składnikiem nieaktywne krople do ucha w celu złagodzenia wpływ wosku. Składnik aktywny, nadtlenek mocznika, zazwyczaj odbywa się w roztworze gliceryny. Gliceryna dodaje wilgoci i smarowania, dzięki czemu łatwiej i rozluźnił krople wosku, aby wyjść z ucha. Gliceryna przyciąga wodę, która jest przydatna, gdy nie ma wody w kanale słuchowym.

Słodki Olej

Słodki olej inna nazwa oliwy z oliwek, stosuje się w miejsce gliceryny w kilku kropli do uszu. Jak z gliceryną, słodki olej miesza się z nadtlenku mocznika w celu zmiękczenia, odkręć woskowiny. Właściwości nawilżające słodkiej ropy pomóc krople do uszu i woskowiny wsiąknąć w kanale słuchowym.

Alkohol izopropylowy

Alkoholu izopropylowego miesza się z gliceryną w stosunku 95 do 5, w krople do uszu, które usuwają wodę. Mieszanina ta została zatwierdzona przez FDA do pomocy w wysychaniu uszy. Alkohol izopropylowy wysusza i dezynfekuje ucho. Krople są zwykle umieszczone w przewodzie słuchowym natychmiast po kontakcie z wodą, aby pozostać na dwie minuty, po czym przesączono.

Ocet

Suszenia ucha kilka kropel octu będzie dodać do alkoholu izopropylowego i mieszaniny gliceryny w jeden do jednego stosunku. Biały ocet ma ten sam suszenie i właściwości dezynfekcyjne alkoholu izopropylowego. Dodatkowo, przewód słuchowy nie stają się odporne na dezynfekcję octu w. Ocet może obniżyć poziom pH ucha więc nie powinny być stosowane w stężeniach wyższych niż 2,5 procent.

Calendula

Homeopatycznych organiczną krople do uszu, nagietek zawierają zwykle jako składnik czynny. Płatki z nagietka, roślina jednoroczna z tej samej rodziny, jak stokrotka i ambrozja, są używane. Suszy się i miele, gdy płatki wprowadza się do cieczy, takim jak gliceryna lub słodkiej oleju. Korzystanie przez dzieci jest zalecane; jednak istnieje kilka badań w celu wykazania, że ​​jest to bezpieczne. Pięć do dziesięciu kropli są umieszczone w uchu przez dwie minuty, a następnie przesączono.

Jak zrobić sodę krople do uszu

Woskowina, choć wygląda Icky, jest substancją bardzo funkcjonalny wydzielany w uchu. Woskowina natłuszcza przewód słuchowy, pomaga utrzymać wodę, chroni przed bakteriami i ucho pozwala usunąć brud i inne ciała obce. W większości przypadków nie jest to konieczne w celu usunięcia woskowiny lub czyszczenia ucha w ogóle. Jednakże, jeśli nadmiar woskowina jest przyczyną problemu, takie jak upośledzenie słuchu lub ingerencji aparatu słuchowego, proste sody rozwiązanie spadek ucho może pomóc.

Instrukcje

1 Dodanie dwóch uncji ciepłej wody do pojemnika. Drogerie faktycznie sprzedajemy butelki zakraplacza, które są idealne do tego celu, ale każda butelka lub zamykanego pojemnika zrobi.

2 Mix 1/2 łyżeczki sody oczyszczonej do wody dokładnie. Sody powinny zostać całkowicie rozpuszczone w wodzie. Jeśli nie całkowicie rozpuścić, spróbuj cieplej wody.

3 Spadek 03:57 krople roztworu do każdego ucha za pomocą pipety. Czy to dwa razy dziennie przez siedem dni. Nie jest konieczne, aby wypłukać roztwór z ucha, jeśli nie stanie się uciążliwe.

4 uszczelnić pojemnik szczelnie, aby uniknąć parowania roztworu. Przed użyciem go następnym razem, uruchomić gorącą wodą butelki na minutę lub dwie, aby ogrzać rozwiązanie. Spowoduje to, że krople wygodniej zarządzać.

5 pozostały roztwór należy wyrzucić i wymieszać nową partię, jeśli chcesz kontynuować leczenie dłużej niż tydzień.

Wskazówki:

 • Świąd, ból i dzwonienie w uszach może wszystko być wskazanie nadmiaru woskowiny.
 • Jeśli cierpisz na częste infekcje ucha, nie powinno się używać do pieczenia soda krople do uszu.
 • Amerykańska Akademia Otolaryngologii sugeruje, że ludzie nie powinni czyścić uszy w domu i powinno zamiast odwiedzić lekarza, aby to zrobić.

Canaural krople do uszu dla psów

Canine infekcji ucha może być spowodowane przez bakterie, drożdże, roztocza czy wilgoci. Objawy zakażenia to częsty kłos drapanie i potrząsając głową. Krople do uszu są często przepisywane w leczeniu infekcji.

Przygotowanie

Przed zastosowaniem Canaural krople do uszu w leczeniu roztocza, zakażenia lub stan zapalny, ucha psa należy wycierane usunąć brud lub drenaż, zgodnie z PetDrugs.com.

Administracja

Pięciu do 10 kropli są stosowane w każdej dotkniętych ucha, dwa razy dziennie, zgodnie z instrukcjami lekarza weterynarii. Po podaniu delikatny masaż ucha pomaga kropli przenikają. Krople są zazwyczaj używane przez co najmniej siedem dni.

Składników

Canaural krople do uszu są kombinacją dwóch antybiotyków, Dietanoloamina fusidate i framycetyny siarczan; anty-grzybicze, Nystatyna; i środek przeciwzapalny, prednizolon. Aktywne składniki są zawieszone w olej, który zmiękcza woskowina i umożliwia penetrację.

Opakowanie

Krople są sprzedawane w 15 mililitr zakraplacza do plastikowych butelek, które powinny być przechowywane w temperaturze pokojowej. Recepta jest wymagana dla zakupu.

Środki ostrożności

Canaural krople do uszu, nie można stosować do psów, które mają perforowana błona bębenkowa lub są w ciąży lub karmiące.