adcov.com

smoła drzewna sosna

Zastosowania Smoła drzewna

Zastosowania Smoła drzewna


Smoła drzewna jest lepka substancja produkowana z drewna sosnowego w procesie wysokotemperaturowego odgazowywania. Ten proces wywierania nacisku i ciepła do drewna w zamkniętym pojemniku wytwarza węgiel uboczne i smołę sosnowy. Smoła drzewna jest używana jako spoiwo drewna i środka konserwującego, lecz także powszechnie stosowany w medycynie i weterynarii jako składnik mydeł leczniczych dla ludzi z dolegliwościami skóry. Graczy w baseball nawet użyć smoły sosnowej poprawić przyczepność na ich nietoperzy.

Zastosowania morskie

Mariners używali smoły drewna sosnowego jako środek konserwujący i olinowanie ponad sześciu wieków. Miesza się z gumy terpentyny i zagotowaną oleju lnianego, sosna tar nanosi się na podeszwę drewnianej łodzi w celu zachowania drewna. Smoła drzewna jest również stosowany w celu ochrony sznury i pakuły. Smoła drzewna i lakierów są stosowane do takielunku chronić naturalne włókna, które stają się twarde i błyszczące po wyschnięciu powłoka. Te dni sosna morskich smoła znacznie zmniejszone z powodu postępu technologicznego i wykorzystania różnych materiałów innych niż drewno w przemyśle stoczniowym.

Mydło leczniczy

Smoła drzewna jest również stosowany jako główny składnik niektórych mydeł naturalnych przeznaczonych dla ludzi, którzy cierpią z powodu chorób skóry, takich jak egzema i łuszczyca. Oprócz kostek mydła, smoły piniowych może być stosowany do szampon, odżywka i żel pod prysznic. Smoła drzewna mydło składa się między 15 procent i 20 procent czystego smoły sosnowej.

Weterynaria

Smoła drzewna jest powszechnie stosowany lek weterynaryjny, szczególnie do leczenia zwierząt gospodarskich, takich jak konie i bydło. Weterynarze często dają Smoła drzewna woda do koni, które cierpią z powodu przewlekłego kaszlu. Smoła drzewna jest również stosowany jako środek do pielęgnacji kopyta koni i bydła. Zwierzęta, które cierpią z powodu egzemy lub łuszczycy są często traktowane z sosnowego smoły. Olej smoły jest także stosowany w leczeniu świerzb u pewnych zwierząt.

Baseball

Zarówno profesjonalnych i amatorskich graczy w baseball używać smoły sosnowej jako środek zwiększający przyczepność do ich nietoperzy. Stosowania smoły sosnowej na bat poprawia ogólną przyczepność cieście i zapobiega ślizganiu się kij, podczas gdy odtwarzacz jest na talerzu. Farszów również nie trzeba chwycić kij tak mocno, co skutkuje bardziej "pop".

Jak zrobić Smoła drzewna Kaszel Remedies

Jak zrobić Smoła drzewna Kaszel Remedies


Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że smoła sosna jest składnikiem wielu leków na kaszel. Jeszcze mniej zdaje sobie sprawę, że można tworzyć własne, domowe lekarstwo na kaszel. Wykonaj poniższe czynności, aby zaoszczędzić sobie trochę pieniędzy na lekarstwo na złe kaszel.

Instrukcje

1 ekstrakt smoły z żółtego serca sosna sosny, tłuste-patrząc, drewno w kolorze cytryny znalezionych w pomieszczeniach wilgotnych. Cięcie drewna na krótkie, cienkie kawałki. Umieść kawałki w ciężkim garnku, takich jak holenderski piecu. Fragmenty powinny być wciśnięta tak mocno, że pozostają one na miejscu, gdy obracając garnka.

2 cięte rowki do płaskiego kawałka drewna, które jest większe niż puli. Pozwoli smoła sosna płynąć. Umieść końcówkę płyty na stos kamieni lub cegieł, co pozwala na skos. Prop drugi koniec planszy z pojemnikiem złapać smoły sosnowej.

3 Włącz garnek do góry nogami na wysokim końcu planszy. Przykryć grubą warstwą gliny zachować drzazgi ze spalania. Rozpalić ogień na glinianym garnku pokryte. To trwa około 30 minut do smoły płynąć. W przypadku korzystania z holenderskiej pieca, to wydajność około trzech filiżanek smoły sosnowej. Przechowywać w słoikach.

4 Mix 1/2 łyżeczki. smoły sosnowej z 3 łyżeczki. miód dla pojedynczej dawki tar sosny syrop na kaszel. Powtórzyć w razie potrzeby.

5 Użyj Smoła drzewna, aby kaszel cukierki. Gotować mieszaninę 3 szklanki wody i pięć funtów cukru. Gotować na dysk mgnieniu oka. Rozprzestrzeniać się w drugim pojemniku. Podczas chłodzenia, dodać 5 kropli Smoła drzewna (zrobić to przez rozpuszczenie 1,5 łyżeczki. Tar w 1 TB. Alkoholu), 1,5 papryka, 1,75 łyżeczki. olejek wintergrinowy. Praca ręcznie aż składniki całkowicie zmieszany. Trzymaj mieszankę ciepłego, w pobliżu ognia lub pieca. Rolki do laski. Toczyć aż zimno.

Wskazówki:

  • Użyj lokalnie uprawianych miód dla maksymalnej korzyści.
  • Większość składników dostępne są w Whole Foods sklep spożywczy.
  • Dodać wcześniej. Nie będzie to ochotę, gdy jesteś chory.

Jak zrobić hot proces smoła drzewna mydło

Smoła drzewna mydło jest ostrym zapachu mydła, które jest używane od stuleci--nie tylko pomóc z suchą skórą--ale aby zatuszować zapach podczas polowań. Wiedząc, jak zrobić własne mydło smoła drzewna z gorących proces nie jest trudne, ale wymaga ostrożności i opieki, aby zachować od cielesnych. Tego przepisu mydło pachnie mocno sosny, co czyni go męski pasek do przetrwania w swoim życiu.

Instrukcje

• Wlać przewoźnika kokosowy olej, masło shea i smoła drzewna żywicy w garnek. Te składniki, można znaleźć w sklepach zaopatrzenia rzemiosło i hobby lub online.

• Włączyć garnek na wysokie ustawienie i przykrywamy. Niech to ciepła oleje na jedną godzinę. W tym czasie gęstą pianką wzrośnie do góry; jest to normalne.

• Kuchenka mikrofalowa słoiku zawierające dwie szklanki wody do czterech minut lub aż zacznie się gotować.

• Powoli Dodaj ługu do słoika i wymieszać łyżką z tworzyw sztucznych. Czy to podczas noszenia rękawic i okularów do ochrony siebie. Ług może spowodować oparzenia chemiczne. Zestaw słoiku zawierające roztworu ługu wody na bok przez jedną godzinę, więc go schładza do temperatury pokojowej.

• Ług wody mieszaninę wlać gorący olej spieniony mieszaniny w garnek. Wymieszać to z plastikową łyżkę dokładnie. Wyłączyć garnek. Mieszanina wewnątrz natychmiast zamieni się w grube, puszysty krem. To jest ponieważ ług reaguje z olejów do saponify, produkcji mydła. Mieszanina będzie dosłownie śmierdzieć smoła drzewna żywicy.

• Linia standardowe kartonowe pudełka na buty z duży arkusz pergaminu. Naciśnij papier w rogach pola pełni on line. To jest OK, jeśli papier wisi nad górnej krawędzi pola.

• Wlać puszyste mydło do pudełka. Pokrycie pola z pokrywką i umieścić go w suchym i chłodnym obszar na dwa miesiące. W tym czasie wyleczy mydła smoła drzewna gorąco proces, aż zawartość ług jest już zbyt trudne w obsłudze.

Co to jest Sosna smołowa Tar?

Sosna smołowa smoła jest produktem ubocznym z destylacji sosna. Ze względu na jego zdolność do odparcia wody substancji smolistych Sosna smołowa był tradycyjnie stosowany w łodzi budownictwa i przemysłu stoczniowego. Dzisiaj boisko wykorzystywane w przemyśle stoczniowym jest wykonany z syntetycznych zamiast sosna.

Definicja

Smoła drzewna jest produktem ubocznym, powstały w wyniku destylacji drewna sosnowego w wysokich temperaturach, zmuszając go do rozkładu. Gdy drewno załamuje się, to powoduje powstanie węgiel drzewny i dziąseł jak substancja, tar. Kiedy tar dalej jest destylowany, oleje są usuwane z niego, tworząc produkt uboczny paku smołowym sosny.

Używa

Smoła drzewna lub smoły drzewnej jest uważany za cenny element w przemyśle stoczniowym. Od dawna stosowany jako uszczelniacz drewno i wodoodporne. Według autora Theodore P. Kaye "smoły drzewnej została użyta przez marynarzy jako środek konserwujący drewno i osprzętu dla co najmniej ostatnich sześciu stuleci. W części północnej Skandynawii właściciele małych ziemi produkowane smoły drzewnej jako uprawa. Ta smołę był przedmiotem obrotu na zszywki i przedstawił swoją drogę do większych miast i miasteczek do dalszej dystrybucji." Sosna smołowa smoły zastosowano w produktach kosmetycznych w leczeniu chorób skóry takich jak trądzik różowaty.

Historia

Podczas wczesnych amerykańskich kolonii osadników okresu stworzył smoła drzewna i boisko aby wysłać z powrotem do Anglii. Stany Zjednoczone nadal produkować smoła drzewna i paki w XIX wieku, z jego produkcji, pochodzące głównie z południowej części Stanów.

Różnica między Tar i paki

Smoła drzewna, lepką substancję, jest jednym z początkowych produktów ubocznych wynikających z destylacji drewna sosnowego. Smoła drzewna boisku, która ma bardziej tłustej konsystencji, jest w wyniku destylacji smoły. Te produkty uboczne mogą być używane w połączeniu ze sobą, lub oddzielnie.

Nieporozumień

Paku smołowym nie składa się z tylko jednego źródła, Sosna. Również mogą być wykonane z innych lasów i węgla.

Jakie są korzyści z Pine Tar Soap?

Smoła drzewna mydło zostało wykorzystane w leczeniu podrażnienia skóry od ponad wieku. Mydło ma przywrócić zdrowie świąd, zapalenie skóry i zapobiega dyskomfort.

Podstawy

Smoła drzewna jest ciemny warzyw płyn z sosnowych pni drzew, które można łączyć z różnymi zapachami i olejów do delikatnego, gojenie kostkę mydła. Smoła drzewna w dużych ilościach może prowadzić do podrażnienia skóry.

Zabiegi

Smoła drzewna mydło jest znany z skłonności do wysypki terapeutycznych, takich jak łuszczyca i wyprysk. Mówi się też leczyć stany zapalne spowodowane przez trujący bluszcz, trujący sumaka, oparzenia słoneczne i ukąszenia owadów.

Korzyści

Smoła drzewna mydło lub smoła sosna może być dodany do szamponu, aby zapobiec lub leczyć łupież. Niektóre szampony zawierają sosnowe dodatki smoła mydła w liście składników.

Zabawa Fakt

Jeśli zrobić własne mydło, można zwiększyć korzyści z kreacji ług mydło dodając smoły sosnowej z recepturą. Smoła drzewna zapewnia właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze w swoich mydeł.

Ostrzeżenie

Upewnij się, że smoła sosna nie zajmuje więcej niż 20 do 25 procent gotowego przepisu kiedy robisz swoje własne mydło. Odpowiednie ilości smoły sosnowej będą maksymalizować korzyści dla zdrowia, bez obniżania jakości i możliwości produktu gotowego mydła ustawienie.

Korzysta z Pine Tar Maść

Korzysta z Pine Tar Maść


Dziesięcioleci tar pine wykorzystano jako panaceum do szeregu schorzeń zewnętrznej i jest produktem ubocznym destylacji drewna z drzew sosnowych. Według strony internetowej Łuszczyca-Aid, Food and Drug Administration zakazała smoły sosnowej jako leczenie over-the-counter w chorobach skóry, takich jak łupież, łuszczyca i łojotokowe zapalenie skóry. Jednak ta maść ma jeszcze inne zastosowanie i korzyści.

Obce przedmioty

Sosna maść smoła może być również używany do wyciągania drzazg, żądła owadów lub odłamki szkła. Zastosuj maść smoły sosnowej liberalnie do danego obszaru, i czekać na maść do pracy jej magii. Według Wellsphere, sosna smoła jest przeciw-drażniący, który stymuluje dopływ krwi do danego obszaru, przechodzenia do początku odpowiedzi z układu odpornościowego. W ciągu 48 godzin, ciało obce przyjdzie do głowy i wypadają.

Pielęgnacja kopyt

Rolnicy używać smoły sosnowej, aby zmiękczyć kopyt zwierząt gospodarskich, szczególnie koni. Sosna maść smoły można stosować do czyszczenia kopyt i jest środek grzybobójczy i anty-zarodkowych. Smoła drzewna pomaga także utrzymywać wilgoć i pomaga w nowego wzrostu kopyt i mogą być stosowane do leczenia podzielonego kopyta lub żaby hartowanej, która jest elastyczna wkładka absorbująca udary w podeszwie kopyta.

Przewlekły kaszel

Wdychanie oparów z maści smoły sosna może złagodzić przewlekły kaszel w niektórych. Sosna maść smoła stymuluje i drażni błony śluzowe oskrzeli i sprzyja wydalaniu śluzu. Maść może być również stosowany do leczenia przewlekłego zapalenia krtani i innych infekcji dróg oddechowych, według Henrietta za roślinne.

Dlaczego warto skorzystać z Pine Tar Mydło dla grzybicy i białe plamy na skórze?

Dlaczego warto skorzystać z Pine Tar Mydło dla grzybicy i białe plamy na skórze?


Powodowane przez grzyby (nie robaka), grzybicy jest przykry stan, który może mieć wpływ na różne części ciała. Istnieją cztery podstawowe rodzaje grzybicy grzybicy grzybów: grzyby (tzw Dermatofity) wpływa na skórę ciała (Grzybica skóry gładkiej), obszar pachwiny (grzybicę goleni, zwany także Jock swędzenie), głowy (grzybica capitis) lub stopy (grzybicy stóp, także nazywa grzybica). Przez dziesięciolecia, mycie zainfekowany obszar smoły sosna mydłem zaproponował zwolnienie z intensywnym świądem, który towarzyszy zakażenie grzybicze.

Objawy

Czerwone, swędzące i podniesione łuszczących się plam, które mogą blister wskazują śluzu lub grzybicy skóry. Plastry mają zwykle ostro zdefiniowane krawędzie i są bardziej czerwone wokół zewnętrznej, z normalnego koloru skóry znajduje się w centrum. Plamy te często wyglądają jak pierścień, stąd nazwa. Skóry może pojawić się jaśniejsze w centrum lub mają białe plamy lub plamy. Grzybica na skórze głowy lub brody pokaże się łysiny. Gdy palec ręki lub stopy paznokcie są zainfekowane, stają się pożółkłe i odbarwione, gruby i kruchy. Nie drapać łatki. Może to zachęca infekcji. Myć często z obszarów smoły sosna mydłem, a następnie zastosować suche sosnowe tar maść. W obszarze, suche i pokryte czystą ściereczką lub bandażem. Użyj Smoła drzewna szampon na skórze głowy i brody. Smoła drzewna jest lepki, czarny substancja produkowana przez spalanie drewna sosnowego w wysokiej temperaturze i pod dużym ciśnieniem. Smoła jest stosowany do wielu różnych zastosowaniach leczniczych, głównie u zwierząt. Smoła jest stosowany do powlekania kopyta koni i bydła, a także w leczeniu świerzb i zamknięcia rany. Często zaleca medycyna naturopatyczną smoły sosnowej w leczeniu chorób skóry, w tym grzybicy, łuszczycy, egzemy i trądziku różowatego. Dodaje się go do mydła, szamponów i balsamów.

Grzybica jest wysoce zaraźliwa

Grzybicy jest wspólna choroba, zwłaszcza u dzieci, które mają kontaktu z sobą. Szybko rozprzestrzenia się, gdy obszar jest itched i grzyb jest następnie przenoszony przez palce innych dzieci. Grzybica jest wysoce zaraźliwa, przenoszona przez skórę do kontaktu ze skórą, zanieczyszczoną odzież, skarpety, buty, grzebienie, prysznice komunalnych i basenów. Zwierzęta są często zakażone grzybicy i mogą przenosić grzyba do ludzi. Koty są częstymi nosicielami grzybicy grzyba więc zaleca się stosować szampon tar sosny je umyć.

Zapobieganie

Nie udostępniaj narzędzi pielęgnacyjne między członkami rodziny. Grzebienie, maszynki do golenia, szczoteczki, ręczniki i pościel mogą przenosić grzyba. Umyć wszystkie elementy często w ciepłej wodzie z mydłem. Nosić nakrycia stóp (sandały lub skarpetki) w miejscach publicznych, takich jak baseny, szatnie, siłownie i kluby zdrowia. Należy unikać dotykania zwierząt z łyse plamy. Udostępnij tę radę z dziećmi, jak również.

Leki przeciwgrzybicze

Pine produkty bitumiczne wykonane z wolna kreozotu pieca spalony, smoły sosnowej importowanego ze Szwecji (znany również jako Stockholm Tar) są czyste i kojąco na podrażnioną skórę. Smoła drzewna była używana od czasów starożytnych, znane ze swoich właściwości antyseptyczne i delikatne efekt gojenia. Każda marka stóp leków over-the-counter sportowca może być używany w innych częściach ciała. Jednakże, należy unikać kontaktu z oczami lub wdychania leczniczych proszków stóp. Większość przypadków grzybicy reagują na leczenie w ciągu siedmiu do 10 dni.

Białe plamy

Białe plamy, które pojawiają się w centrum grzyba grzybicy zwykle ustępują w ciągu kilku tygodni leczenia. Dalsze korzystanie z maści smoły sosna zachowa obszar nawilżoną skórę i pomaga powrócić do normalnego.

Homemade Rysunek Salve Wykonane z żywicy

Przed pojawieniem się leków farmaceutycznych, środki zostały wykonane w domu z produktów, które były łatwo dostępne. Rysunek maść, zwany także sosna maść lub maść smoła czarny rysunek, jest miejscowy środek, który był używany do usuwania drzazg, jad owadów i czyraki. Badanie odbywa się w Finlandii w 2009 roku pokazuje, że żywica drzewa jest skuteczny w niszczeniu komórek Staphylococcus, więc środek domu jest nauka za nim.

Zbierz składniki

Zakup elementów do tworzenia maść online lub lokalnie. Niektóre rodziny przeszły ich specjalne receptury z pokolenia na pokolenie; tak wiele odmian istnieją na rysunku maść. Główne składniki pozostają jednak bardzo podobnie. Możesz wybierać między smoły i żywicy sosnowej sosnowego. Smoła drzewna sprawia, że ​​produkt, który jest bardziej miękki w temperaturze pokojowej, lecz będzie ciemny i może mieć większy zapach. Zakup smoła sosna (zwany także boisko) w sklepach lub rolniczych spółdzielni. Żywica jest lżejsze, trudniej substancja z drzewa sosnowego. Można znaleźć żywicy w sklepach muzycznych sklepach artystycznych i online.

Mieszać żywicy sosnowej lub smołę miękką tłuszczu tak, że będzie łatwo wchłaniają się w skórę. Owiec lub łój wołowy był używany tradycyjnie. Twój lokalny zakład przetwórczy będzie miał tłuszcz wołowy dostępne do sprzedaży, które można uczynić w domu, aby łój. Prostu gotowania tłuszczu w niskiej temperaturze, aż do całkowitego stopienia. Przecedzić go przez dwie warstwy gazy. Powtórz ten proces raz lub dwa razy, aby uzyskać bardzo czysty łój. Aby zaoszczędzić czas i wysiłek, możesz użyć smalcu ze sklepu spożywczego. Upewnij się, że masz 100 procent wołowiny smalec.

Możesz wybrać, aby dodać niewielką ilość kamfory (tradycyjnej) lub mentolu do balsamu dla zwiększenia działania antyseptyczne. Można je znaleźć w ulubionej aptece lub zdrowia sklep spożywczy.

Putting It Together

W żeliwa (lub innym grubym murem) garnka, dodać jedną część żywicy sosnowej lub smołę, łój lub cztery części smalcu, a zaledwie kilka kropli kamfory lub mentolu (mogą być toksyczne w bardzo dużych dawkach). Stopić je razem na małym ogniu, uważając, aby nie pozwolić dym łoju lub pop. Gdy wszystko się rozpuści można dodać lawendy, szałwii lub innych pożytecznych ziół w celu zwiększenia zapach i zapewniają dodatkową moc uzdrawiania. Zdjąć patelnię z ognia i odstawić do ostygnięcia maść w temperaturze pokojowej. Przed twardnieje zbyt wiele, zeskrobać go do pojemnika planujesz przechowywać go w. Jeśli okaże się, maść bardzo twarde i kruche, można zerwać kawałek i zmiękczają ją na patelni na małym ogniu przed użyciem.

Zdrowie Używa Pine Tar

Zdrowie Używa Pine Tar


Smoła drzewna jest płynne uzyskane z drzew z rodziny Pinaceae. Ciecz z tego drewna mogą być połączone z zapachów i olejków, aby mydło, szampon, żele pod prysznic i środki czyszczące twarzy. Konsumenci mogą kupić wiele marek produktów smoły sosna z sklepach ze zdrową żywnością oraz internetowych sklepach detalicznych. Produkty te mają zastosowanie zdrowotne dla różnych chorób skóry.

Przewlekłe Choroby skóry

Pine produkty smoły może leczyć poważnie podrażnionej skóry związanego z przewlekłym choroby skóry, egzemy i łuszczycy. Oba łuszczyca i wyprysk zmiany może być gruba, czerwona i łuszcząca się, ale też często pojawia się wyprysk wilgotne i sączące się rany.

Wysypki i alergie

Pine produkty bitumiczne są korzystne do leczenia wysypki spowodowane przez trujący bluszcz, trujący dąb sumaka i trucizny. Również może być stosowany do łagodzenia objawów kontaktowego zapalenia skóry lub skórnych reakcji alergicznych powodowanych przez różne substancje. Weterynarze używać olejek sosnowy tar w leczeniu świerzbu i innych chorób skóry zwierząt.

Łupież

Smoła drzewna jest składnikiem niektórych marek szamponu również. Pine traktuje tar szampon i zapobiega łojotokowe zapalenie skóry, stan skóry głowy, która prowadzi do łupieżu.

Środek odstraszający owady

US Army Corp Inżynierów używane smoły sosnowej jako środek odstraszający owady wyboru przed II wojną światową, zgodnie z Packerâ € ™ s stronie Pine Tar Soap. Codzienne używanie Smoła drzewna mydłem może chronić przed komarów, kleszczy i innych ukąszenia owadów.

Pine Tar dla Dermatophyte Zakażenia

Pine Tar dla Dermatophyte Zakażenia


Według American Academy of Family Physicians, infekcje dermatofitami generalnie wyleczyć z miejscowego, lub powierzchni, zabiegi. Smoła drzewna mydło naturalne, miejscowe leczenie tego rodzaju chorób skóry. Oleje w smole złagodzić swędzenie skóry i suchości.

Zakażenia cechy Dermophyte

Zakażenia dermatofitami powodowane przez grzyby rosnących na zewnętrznej warstwy skóry. Grzyb musi keratynę rośnie, więc infekcje są zwykle na skórze głowy, wokół paznokci i skóry. Najczęstsze infekcje obejmują grzybicę stóp, grzybicę i grzybicy. Zakażenia są rozproszone poprzez kontakt z ludźmi, zwierzętami, i brudu. Zakażenia mogą być swędzące, suche, czerwone, i niewygodne.

Definicja Pine Tar

National Library of Medicine USA smoły sosnowej definiuje jako ciemny, lepkiej substancji dokonane przez ogrzewanie drewna sosnowego. To ma wiele zastosowań, ale jest to powszechnie stosowane w mydłach do leczenia i łagodzenia stanu skóry.

Korzyści z Pine Tar

Smoła drzewna jest naturalny sposób łagodzi skórę dyskomfortu związanego z zakażeniami grzybiczych. Miejscowe i doustne leki, które leczą infekcje mogą mieć skutki uboczne, takie jak powstawanie pęcherzy, suchość, świąd i wysypka. Smoła drzewna jest naturalny środek do łagodzenia tych dolegliwości.

Zakup Pine Tar

Pine produkty bitumiczne takie jak mydło i szampon można kupić w wielu sklepach ze zdrową żywnością, aptekach i online. Popularne marki należą Packer i dziadka Marka.

Dodatkowe korzyści skóry Pine Tar

Higiena Smoła drzewna są również stosowane do leczenia chorób skóry, w tym zewnętrzne łuszczyca, wyprysk, trądzik różowaty, i łupieżu.

Jak zabić wszy Brown Mydło

Brown soap - a dokładniej, mydło zawierające olej neem - jest bardzo skuteczny w leczeniu wszy, a także posiada właściwości antyseptyczne. Ale za pomocą oleju neem bezpośrednio może udusić wszy, jak również, a może być łatwiejszy sposób jazdy wszy się z głowy, i łatwiejszy sposób, aby następnie przeczesać je. Smoła drzewna brązowy mydło jest kolejnym możliwe leczenie, ponieważ jego konsystencja może udusić wszy, czy stosowane przez wystarczająco długi okres czasu.

Instrukcje

1 przeczesać włosy z grzebienia metalowego wszy, stojąc nad WC.

2 Zastosuj brązowy mydła i spienić je.

3 Załóż czepek, na włosach.

4 Zdjąć czepek po 15 minut i, stojąc nad WC, czesać się z piany. Upewnij się, aby wypłukać grzebień czyste po każdym pociągnięciem.

5 Powtórz tę procedurę, szamponu z mydłem i czesanie brązowego się z piany, co najmniej dwa razy w tygodniu przez trzy tygodnie, aby upewnić się, że wszy usunąć każdy luk później.

Wskazówki:

  • Rozważ użycie oleju neem bezpośrednio, a nie w formie mydła, ponieważ może być bardziej skuteczny sposób udusić wszy. Rozcieńczyć olej neem z dwa razy więcej oleju z oliwek, zmieszane w stosunku dwa do jednego. Zamiast wypłukać olej po krótkim okresie czasu, dla uzyskania najlepszych rezultatów należy pozostawić olej na skórę głowy i nosić czepek nocy podczas snu. Ponieważ olej może się umieścić stary ręcznik na poduszce i nosić starą koszulkę. Takie podejście nie wymaga tak wielu zabiegów każdego tygodnia, ale nadal powinny być powtarzane w ciągu trzech tygodni, aby upewnić się, że usunąć wszy Hatch później.
  • Wszy mogą ponownie zakazić się odkażone głowy z porażonych odzież, pościel, grzebienie i spinki do włosów. Dlatego traktuje środowisko jednocześnie rozpoczęciem Odwszenie mydłem. Wyprać te elementy w pralka i suszarka w najgorętszych ustawienia, lub zanurzyć je we wrzątku. Umieszczać przedmiotów, które nie mogą być łatwo wypranych, takie jak pluszowe zabawki i słuchawki, w zamkniętych, szczelnych plastikowych workach na dwa tygodnie wszy zagłodzić na śmierć.

Jakie są leki wodzie siarkowej łuszczycy?

Jakie są leki wodzie siarkowej łuszczycy?


W poprzednich wiekach, zamożni ludzie przybywali do źródeł mineralnych siarki wziąć "lekarstwo" na dolegliwości, w tym łuszczycy. Obecnie woda siarki jest nadal używany do leczenia łuszczycy, choroby skóry, chociaż nie ma utwardzenia. Siarki w ograniczonych ilościach jest generalnie nieszkodliwe i bez efektów ubocznych, ale zawsze skontaktować się z lekarzem przed rozpoczęciem leczenia.

Łuszczyca

Czerwony, niejednolity stan skóry znane jako łuszczycy mogą być łagodne i ledwo wpływ na pacjenta, lub być na tyle poważne, że jest obezwładniające. Uważa się za nieuleczalne, choć objawy mogą wosk i blednąć, stają się coraz bardziej widoczne w okresie zimowym. Dla tych, którzy poważnie dotknięte, są na receptę i bez recepty leki dostępne, jak również inne terapie, w tym światła i masażu. Siarki woda jest starożytny leczenie, które przyniosły ulgę dla niektórych chorych.

Leki homeopatyczne

Homeopatyczne zawierające siarkę i woda są dostępne bez recepty w celu leczenia łuszczycy. Inne składniki lekarstwo to smoły sosnowej, cykuty wody i oleander. Smoła drzewna jest wspólne leczenie łuszczycy. Co dwa do czterech godzin, umieścić 10-15 kropli na język, lub częściej w razie potrzeby do bólu. Zmniejsz ilość jak stan skóry czyści się. Food and Drug Administration (FDA) nie ocenia tego środka. Metylo-sulfonylo-metan lub MSM jest biologiczny siarki, które mogą być mieszane z wodą i pić do łagodzenia chorób skóry, w tym łuszczycy.

Mineral Springs

Od niepamiętnych czasów, osoby z łuszczycą są "zrobione" na wodach siarkowych wód mineralnych bogatych w poszukiwaniu lekarstwa. Dziś takie źródła nadal przyciągać cierpiących. Najpopularniejszą metodą z ulgą, zwany balneoterapia, polega na kąpieli w wodach na pół godziny w danym momencie. Ta terapia rzekomej pomocy wielu schorzeń, w tym tych z układu oddechowego i chorób przewodu pokarmowego.

Wskazówki Black Salve

Czarna maść często odnosi się zamiennie na dwóch bardzo różnych związków. Środek o nazwie po prostu czarna maść, Język medycyna American się z zakładu Bloodroot, leczy raka skóry, tagi skóry i innych dolegliwości skórnych. Czarna maść rysunek, lub maść tylko rysunek, składa się z produktu o nazwie ichthammol łupkowego ropy naftowej wraz z kojącym ziół antyseptyczne. Niektóre maści zawierają smołą rysunek sosny zamiast ichthammol. Skorzystaj z tych maści starannie zbierać ich wiele korzyści dla zdrowia.

Czarny Korzeń krwi lub w Salve

Czarna maść z Bloodroot i chlorek cynku, substancji kaustycznej, może spowodować duże uszkodzenia w razie nieprawidłowego wykorzystania. (Patrz punkt Referencje: Quackwatch.com). Używać tylko ten produkt pod nadzorem doświadczonego lekarza, który miał udokumentowany sukces. Bloodroot jest kaustyczny, co oznacza, że ​​niszczy lub "wypala" powierzchnię skóry, do których można je zastosować. Nie należy stosować go na raka; nie masz pojęcia, jak daleko pod skórą nowotwór rozprzestrzenił. Po prostu pozbyć się kreta lub parcha na powierzchni skóry nie indicatea kompletna likwidacja raka. Użyj tego związku dla skóry tagów (klapy z nadmiaru skóry) oraz brodawek; stosować ją bardzo ostrożnie tylko na tym terenie, a następnie przykryć ją bandażem. Oczekiwać łagodnego do poważnego spalania podczas leczenia. Nie bierz czarną maść wewnętrznie lub dostać się do oczu lub nosa; może powodować uszkodzenie błon śluzowych.

Czarny rysunek Salve lub Pine Tar Salve

Czy z smoły sosnowej (SAP) lub ichthammol, rysunek maść wyciąga drzazgi, żądła i jad owadów, a także leczenia zakażenia i czyraki. Ten rodzaj czarnej maści nie powoduje obrażenia zadane przygotowanie bloodroot może. Stosuje się go w taki sam sposób, jednak: Korzystanie z wacika, miarka się niewielką ilość balsamu i umieść go tylko na ból lub wprowadzania miejscu drzazga. Umieść bandaż nad obszarem. (Ten środek będzie poplamić ubranie.) Spójrz na rysunek maść i Smoła drzewna maść w lokalnym sklepie ze zdrową żywnością i niektórych aptekach, lub zrobić własną wersję według przepisu znalezionego na BearMedicineHerbals.com. (Patrz punkt Resources poniżej). Zbierz skoku z drzewa sosnowego (uważać, aby nie zrobić tego w federalnym ochroną lasów). Umieść boisko w czystym słoiku i dodać oliwę z oliwek na górze. Do zaparzenia oleju z boiska, umieścić słoik w elektrycznym garnka lub podwójne kotła z wodą, a następnie podgrzewać, aż boisko topi. Od czasu do czasu wstrząsnąć słoik włączenie dwóch składników. Aby wyjaśnić, płyn, przecedzić go przez kilka warstw gazy. Dla bardziej kremowej maści, dodać wosk pszczeli. Zakup łupki lub ichthammol, rodzaj czarnego rysunku maści online lub w lokalnym sklepie ze zdrową żywnością.

Jak zrobić mrugnięcia rękawiczki przyklejone ponownie

Podczas gdy piłka nożna rękawice są znane ich gumowate, lepkich dłoni i palców, mrugnięcia rękawice baseball ma skóry dłoni i palców. Skóra na mrugnięcia rękawice nie jest koniecznie Przyklejony zacząć, ale możesz go lepki szybko. Skoro Twoje rękawiczki są lepkie, będziesz poprawić swój uchwyt na bat i uniknąć przesuwnych odrywać rąk od uchwytu przy podejmowaniu huśtawka.

Instrukcje

• Zastosowanie smoła drzewna z kijem smoła drzewna do palców mrugnięcia rękawiczki. Dodać trochę smoła drzewna do obszaru dłoń bezpośrednio poniżej palców rękawicy. Ponieważ trzymasz kij baseballowy przede wszystkim palcami, a nie w dłoni, nie jest konieczne stosowanie smoła drzewna do obszaru dłoń mrugnięcia rękawiczki.

• Pocierać smoła drzewna kij na uchwyt twój kij baseballowy, upewniając się, że pokrycie całego obwodu uchwyt. Kiedy uchwyt nietoperza, lepka smoła drzewna będzie stosować się do mrugnięcia rękawiczki, czyniąc je Przyklejony.

• Dodaj smoła drzewna po brzegi i górnej części kasku mrugnięcia. Kiedy czekasz na kole na pokładzie, połóż dłonie, jeden po drugim, na kasku. Niektóre z smoła drzewna przekaże swoje rękawice, co czyni je trzymać. Można również dopasować kask--i zachować swoje rękawice Przyklejony--między boiska twój 08. Wielu graczy w baseball zawodowych za pomocą tej metody.

Grip Tape alternatywy

Grip Tape alternatywy

Taśmy uchwyt jest powierzchni papierem ściernym jak na pokładzie deskorolka, który pomaga zapewnić przyczepność między pokładem a Skater 's buty. Czy szukasz do dostosowania swojej deskorolce alternatywę taśmy uchwyt lub są po prostu mają trudny czas znalezienia wymiana taśmy uchwyt, można użyć wielu dostępny uchwyt taśmy alternatywy.

Piasku kwarcowego i lakier

Domowe alternatywy do taśmy uchwyt standardowy stosowany na deskorolki obejmują piasku kwarcowego i lakier. Aby ten taśmy uchwyt alternatywnych, wystarczy posypać piaskiem krzemionkowym na pokład swojego statku, a następnie malować nad nim lakierem. Można łatwo dostosować ten metoda do własnych potrzeb dostosowując ilość piasku kwarcowego. Żeglarzy również użyć tej taśmy domowy uchwyt aby przeciwpoślizgowe kroki na ich łodzie.

Smoła drzewna

Inną alternatywą standardowych grip Tape jest smoła drzewna, czarniawy brązowy płyn pochodzące z drzew. Smoła drzewna jest najbardziej powszechnie wykonane z drewna sosnowego tani. Chociaż nie bardzo atrakcyjną alternatywę, smoła drzewna mogą być stosowane bezpośrednio na pokład swojego statku. Zapewnia właściwości przeciwpoślizgowe doskonałe, ale pokaże brud łatwo. Smoła drzewna, również idealne uszczelniacz i uszczelnianie agenta, jest powszechnie używany do zachowania DNA łodzi.

Farby teksturowane

Farby teksturowane są powszechnie stosowane na szczeble i kroki drabiny aby zapewnić przyczepność. Zazwyczaj te farby można znaleźć w sklepach sprzętu w dziale farby. Można łatwo zastosować to prosta alternatywa dla uchwyt taśmy do talii deskorolka, aby zapewnić doskonałe właściwości chwytne. Przed nałożeniem farby, czyszczenia deski pokładu dla maksymalnej przyczepności.

Grys Listwa klej

Wreszcie można malować grys Listwa klej na pokład swojego statku. Oraz zapewnia doskonałe właściwości chwytne, grys Listwa klej uszczelniacz działa i zapewnia długotrwałe więzi. Męstwo paski są także dostępne z peel-off podkład do udostępnienia klej. Oprócz deskorolki paski piasek zapewnić przyczepność na schody, łodzie, doków i chodniki.

Jak utrzymać koguta Defeathering kur

Jak utrzymać koguta Defeathering kur

W pomieszczeniach zamkniętych koguty dziobania i ciągnięcie jaj kurzych piór może spowodować poważne szkodzi, prowadzi nawet do śmierci ptaków. Na szczęście keepers kurczaka można zapobiec ten zachowanie poprzez dostarczanie ptaków z odpowiednią starannością. Kogut dziobanie może być za mało składników odżywczych w ich diety, nuda i frustracji lub niewystarczające warunki w środowisku życia, takich jak mała ilość miejsca, jasne światło i złej wentylacji. Kiedy kogut staje się sfrustrowany i nie ma nic do dziobać, on będzie zwracać uwagę na kur.

Instrukcje

• Zapewnić stado z pięciu do ośmiu metrów kwadratowych za ptaka, jeśli trzymasz je w coop cały dzień. Miejsce to można zmniejszyć do czterech metrów kwadratowych za ptaka jeśli pozwolisz kurcząt poza w ciągu całego dnia.

• Zapewnić kogut otrzymuje wystarczającą ilość żywności i wody, bez konieczności konkurowania z kury. Sprawdź, czy paszy jest wystarczające w składniki odżywcze, smaczne i bogate w błonnik. Karmić kogut z dodatku wapnia, jeśli podejrzewasz, że dziobanie może być spowodowane niedoborem wapnia.

• Zmienić z drutu podłogi ściółki i użyć słomy lub wiórów drewnianych, zamiast piasku w coop. Utrzymać światło poziom niski, aby zachować kogut nieaktywne i upewnij się, że obudowa jest dobrze wentylowane.

• Tworzenie objazdy dla koguta, takich jak słoma bele na różnych poziomach i tunele dla niego do zbadania. Pozwalają mu poza w ciągu dnia do poszukiwania żywności.

• Zastosowanie smoła drzewna na obszarach, gdzie kury miały ich pióra wydarli. Smak będzie zniechęcić dziobania w tych miejscach jeszcze kogut i pozwala skórze uleczyć.

Jak zatrzymać kury z walki

Jak zatrzymać kury z walki

Istnieje kilka powodów dlaczego kur rozpocznie walki między sobą. To może być kwestia dominacji między kur lub ponieważ nie są spełnione podstawowe potrzeby kurczaka. Kłótnie kury mogą być poszkodowany, a niektóre rasy kury mogą odwoływać się do kanibalizmu. Weź proste kroki, aby chronić kur, które pozwoli zagwarantować, że pozostają one zwierząt produkcyjnych i zdrowe farmy.

Instrukcje

• Tworzenie wystarczająco dużo przestrzeni dla kur żyć komfortowo. Wyparcia jest zwykle największy powód walki występuje. Zalecane jest, że każda kura ma co najmniej 8 do 12 metrów kwadratowych powierzchni mieszkalnej. Dając kur chów z wolnym wybiegiem zdolność zwykle ustaje natychmiast walki i niechcianych zachowań. Jeśli wybiegiem opcje nie są dostępne, zapobiec przeludnieniu w Kurniki.

• Zmienić środowisko życia kurze. Brak wystarczających pojenia i karmienia obszar wzrośnie, kura walki. Tworzenie niski światło salon zmniejszy walki i kanibalizm. Kury stają się nieaktywne, gdy zamieszkujących obszar niskiego światła. Upewnij się, że słoma i drewno wióry są używane jako ściółka zamiast rzeczy jak piasek i drutu podłogi.

• Zapewnić kury są coraz niezbędnych składników odżywczych. Zła dieta zwiększy walki, i włókna high nasiona zniechęcić wyrywaniu między kur. Lucerna siano i owies są świetnym źródłem błonnika dla kurcząt. Kury do wypracowania własnej żywności pomoże zapewnić, że dostają wszystkich odpowiednich składników odżywczych. Uważaj na kanibalizm, jak ziarna zbyt wiele może prowadzić niektórzy płodzi stać się kanibali.

• Zakupu fartuchów nie zmian w środowisku pracy. One można nabyć on-line, lub w sklepach zaopatrzenia lokalnej farmy i są umieszczone lub przypięty na nioski, w zależności od modelu blinder. Zapobiec wyrywaniu na siebie kur, ale nadal mogły funkcjonować prawidłowo. Okulary również zmniejszenia światła widzialnego, który sprawia, że kury mniej aktywne.

Smoła drzewna rozprzestrzeniania • na gołe miejsca gdzie kury miały ich pióra wydarli podczas walk. Smoła drzewna smakuje źle i zapobiega wyrywaniu dalszy. Smoła drzewna jest bezpieczne i można je nabyć w większości paszy sklepach lub ogród podaż dom towarowy.

Jak uczynić sosna Sap

Jak uczynić sosna Sap

Sap sosna ma wiele zastosowań. To jest używany do suplementów żywieniowych, zapachy, żywicy na skrzypce łuki i mogą być renderowane do żywicy sosnowej. Zbierania i utylizacji sosna sap do żywicy, paki albo smoła jest ogólnie prosty proces. W rzeczywistości nawet dzieci mogą pomóc w miejscu i zebrać sap sosna z odpowiedni nadzór rodzicielski. Jest to tani proces, który wymaga tylko kilka narzędzi i materiałów eksploatacyjnych.

Instrukcje

• Strój do uprawiania turystyki pieszej w lesie. Umieścić na długie, grube spodnie dżinsy, buty i koszula z długimi rękawami, aby chronić skórę przed owadami i ciernie.

• Spacer po lesie i zbadać sosny dla sap. Sap będzie jasne lub białe i będzie mieć sączyła z kory drzewa, gdzie drzewa został zakłócony lub uszkodzony. Jeśli jesteś zbierania sosna z rodziną, rozważ gry z plamienia sap sosny na korze drzewa.

• Wiggle końcówki nóż pod spodem sap i przesunąć go aż sap rozluźnia i spada z drzewa. Zebrać sap w wiadrze i, gdy masz wystarczająco dużo sap aby żądaną ilość żywicy, rozpalić ogień lub włączyć piec.

• Umieścić Sosnowiec w blaszany pojemnik i pokrycia go, a następnie umieścić pojemnik na ogniu jak płomień lub palnika. Zestaw na bok węgiel, jedna część węgla do trzech części sosna. Zmiażdżyć węgla na drobny proszek za pomocą moździerz i tłuczek.

• Kiedy topi się sosny, dodać proszku węgla drzewnego i szybko wymieszać. Jeśli sap chłodzi przed dodaniem proszek, będą twardnieje i będziesz musiał podgrzać aby dodać proszek. Po dodaniu proszku, albo za pomocą żywicy lub pozostawić do ostygnięcia. Podgrzać żywicy, gdy chcesz go użyć.

Składniki smoły węglowej

Składniki smoły węglowej


Konwersji węgla surowego do użytecznych produktów produkuje szereg materiałów powszechnie stosowanych do celów innych niż paliwo tylko piekarnika. Smoła węglowa stanowi jeden z tych produktów ubocznych, a nie istnieje, jako lepki, czarną ciecz, które mogą być stosowane w wielu różnych sposobów. Makijaż tego materiału obejmuje ponad 200 różnych substancji chemicznych, więc opisując smołę i jakie jej elementy są wydaje się być nie lada wyzwaniem.

Składniki

Smoła węglowa jest albo jako kolorowy lub czarno-brązowo-kolorowe lepki płyn. Niektóre osoby opisują swoją konsystencję jak budyń przemysłowej. Ciecz wydziela zapach wyraźnie przemysłową, oparty na węglu, w wyniku węglowodorów stron. Wytwarzany jako produkt uboczny spalania węgla, płyn zawiera ponad 200 różnych substancji chemicznych i elementy w jego skład. Prawie wszystkie obejmować pewną wersję węgla na poziomie elementarnej. Bo nie ma tak wiele odmian na poziomie surowego źródła węgla, makijażu i ogrzewania, płyn ma tendencję do smoły węglowej różnić się od produkcji do produkcji, a niektóre składniki tworzące większą mieszankę niż inne, w zależności od partii smoły zaangażowanych.

Produkcja

Smoła węglowa zostanie wyprodukowany jako destylat z surowego koksu i węgla. Po dość wysokie temperatury w zakresie od 212 do 752 stopni są stosowane, surowy węgiel wypłukuje się z chemikaliami smoły węglowej, które basen i są wyciągane jako oddzielny materiał ciekłej z pieca kuchennego. Następnie zostaje zmieszany ze smoły dodatkowych chemikaliów do wytwarzania kreozot.

Zastosowania

Gotowego produktu ze smoły węglowej mogą być stosowane różnorodne zastosowania. Smoła węglowa sprawia, dobrze wykonujący uszczelniacz do asfaltu, dróg i parkingów. W obszarach o znacznej ekspozycji pogody, takie uszczelnienie pomaga zachować materiał drogowy od zerwania przedwcześnie. Smoły węglowej mogą być użyte jako paliwo płynne, ale musi być rozgrzany podobny do oleju ciężkiego, wymagających ogrzewania, aby zwiększyć przepływ gazu. Smoły węglowej można znaleźć w kosmetykach i specjalnych produktów do pielęgnacji włosów, ponieważ zabieg chemiczny pomaga łupieżu i zabijania wszy. Wreszcie, smoła węglowa znajdzie powszechne zastosowanie jako środka konserwującego w naciskom drewna, więźby i drewna używanego do odsłoniętych konstrukcji.

Obawy narażenia

Stężone środki chemiczne na bazie węgla w smoły węglowej podniesienia zastrzeżeń do długotrwałego narażenia człowieka, zarówno w produkcji, jak i użytkowania produktu. Podczas gdy materiał jest zauważyć być drażniące dla pracowników skóry, oczu i układu oddechowego, warunki długoterminowe spowodowane ekspozycją nie zostały udokumentowane. Jednak ilość chemikaliów w smoły węglowej są dobrze znane, że powoduje raka i choroby krwi. Benzen jest takie zawiera składnik.

Smoła węglowa Szampon do zapobiegania Wszy

Wszy mogą być kłopotliwe zakażenia, które mogą prowadzić do publicznego upokorzenia dla Ciebie i Twoich dzieci, jeśli odkryta przez nauczyciela. Smoła węglowa jest produktem ubocznym toczenia węgla w koks i jest stosowany do leczenia chorób skóry i zabijaniu wszy, gdy w formie szamponu.

Smoła węglowa i szef Wszy

Smoła węglowa jest wspólny środek do wielu schorzeń skórnych, ale gdy stosuje się do zabijania i zapobiegania wszy, to musi być w większym stężeniu niż normalny. Smoły węglowej stosowane w terapii skóry jest tylko o 0,5 procent i że nie będzie wystarczająco silne, aby zabić wszy i ich jaja. Musisz znaleźć szampon o stężeniu co najmniej 2,5 procent, aby była ona skuteczna jako prewencyjnych dla wszy.

Smoły węglowej w dużych dawkach, takich jak 5 procent lub więcej, jest uważany za rakotwórczy, ale Narodowa Fundacja Łuszczyca uważa, że ​​tanie i skuteczne leczenie chorób skóry i wszy. Przed użyciem smoły węglowej szampon, należy porozmawiać z lekarzem prowadzącym w celu omówienia korzyści z szamponem porównaniu ryzyka raka. Kilka komercyjnych szampony smoły węglowej o stężeniu mniejszym niż 5 procent może posiadać ostrzeżenie o rakotwórcze właściwości smoły węglowej.

Proces wszawicy

Najlepiej jest stosować jako jako prewencyjne za pomocą szamponu regularnie, aby wyeliminować ryzyko potencjalnego zakażenia lub jeśli dziecko w klasie Twojego dziecka jest zdeterminowana, aby mieć wszy, a następnie za pomocą spadna szanse wszy są przesyłane do Twojego dziecka , Jeśli chodzi o proces zabijania wszy za pomocą smoły węglowej, ważne jest, aby rozpocząć pozostawiając szamponu na włosy na 25 do 30 minut, a następnie płukanie. Następnie należy przejść przez włosy z pędzla wszy, aby pozbyć się wszystkich wszy i ich jaj. Powinno to być wykonywane na co najmniej trzy dni, aby zmaksymalizować zniszczenie zakażenia wszy.

Po pierwszych trzech dniach, należy nadal stosować szampon raz na dwa do trzech dni i użyć szczotki w celu wyeliminowania wszy wszy i jaja. Kontynuuj, dopóki nie ma już każdy wszy lub jaja są składane na szczotkę.