adcov.com

smoła drzewna sosna

Zastosowania Smoła drzewna

Zastosowania Smoła drzewna


Smoła drzewna jest lepka substancja produkowana z drewna sosnowego w procesie wysokotemperaturowego odgazowywania. Ten proces wywierania nacisku i ciepła do drewna w zamkniętym pojemniku wytwarza węgiel uboczne i smołę sosnowy. Smoła drzewna jest używana jako spoiwo drewna i środka konserwującego, lecz także powszechnie stosowany w medycynie i weterynarii jako składnik mydeł leczniczych dla ludzi z dolegliwościami skóry. Graczy w baseball nawet użyć smoły sosnowej poprawić przyczepność na ich nietoperzy.

Zastosowania morskie

Mariners używali smoły drewna sosnowego jako środek konserwujący i olinowanie ponad sześciu wieków. Miesza się z gumy terpentyny i zagotowaną oleju lnianego, sosna tar nanosi się na podeszwę drewnianej łodzi w celu zachowania drewna. Smoła drzewna jest również stosowany w celu ochrony sznury i pakuły. Smoła drzewna i lakierów są stosowane do takielunku chronić naturalne włókna, które stają się twarde i błyszczące po wyschnięciu powłoka. Te dni sosna morskich smoła znacznie zmniejszone z powodu postępu technologicznego i wykorzystania różnych materiałów innych niż drewno w przemyśle stoczniowym.

Mydło leczniczy

Smoła drzewna jest również stosowany jako główny składnik niektórych mydeł naturalnych przeznaczonych dla ludzi, którzy cierpią z powodu chorób skóry, takich jak egzema i łuszczyca. Oprócz kostek mydła, smoły piniowych może być stosowany do szampon, odżywka i żel pod prysznic. Smoła drzewna mydło składa się między 15 procent i 20 procent czystego smoły sosnowej.

Weterynaria

Smoła drzewna jest powszechnie stosowany lek weterynaryjny, szczególnie do leczenia zwierząt gospodarskich, takich jak konie i bydło. Weterynarze często dają Smoła drzewna woda do koni, które cierpią z powodu przewlekłego kaszlu. Smoła drzewna jest również stosowany jako środek do pielęgnacji kopyta koni i bydła. Zwierzęta, które cierpią z powodu egzemy lub łuszczycy są często traktowane z sosnowego smoły. Olej smoły jest także stosowany w leczeniu świerzb u pewnych zwierząt.

Baseball

Zarówno profesjonalnych i amatorskich graczy w baseball używać smoły sosnowej jako środek zwiększający przyczepność do ich nietoperzy. Stosowania smoły sosnowej na bat poprawia ogólną przyczepność cieście i zapobiega ślizganiu się kij, podczas gdy odtwarzacz jest na talerzu. Farszów również nie trzeba chwycić kij tak mocno, co skutkuje bardziej "pop".

Jak zrobić Smoła drzewna Kaszel Remedies

Jak zrobić Smoła drzewna Kaszel Remedies


Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że smoła sosna jest składnikiem wielu leków na kaszel. Jeszcze mniej zdaje sobie sprawę, że można tworzyć własne, domowe lekarstwo na kaszel. Wykonaj poniższe czynności, aby zaoszczędzić sobie trochę pieniędzy na lekarstwo na złe kaszel.

Instrukcje

1 ekstrakt smoły z żółtego serca sosna sosny, tłuste-patrząc, drewno w kolorze cytryny znalezionych w pomieszczeniach wilgotnych. Cięcie drewna na krótkie, cienkie kawałki. Umieść kawałki w ciężkim garnku, takich jak holenderski piecu. Fragmenty powinny być wciśnięta tak mocno, że pozostają one na miejscu, gdy obracając garnka.

2 cięte rowki do płaskiego kawałka drewna, które jest większe niż puli. Pozwoli smoła sosna płynąć. Umieść końcówkę płyty na stos kamieni lub cegieł, co pozwala na skos. Prop drugi koniec planszy z pojemnikiem złapać smoły sosnowej.

3 Włącz garnek do góry nogami na wysokim końcu planszy. Przykryć grubą warstwą gliny zachować drzazgi ze spalania. Rozpalić ogień na glinianym garnku pokryte. To trwa około 30 minut do smoły płynąć. W przypadku korzystania z holenderskiej pieca, to wydajność około trzech filiżanek smoły sosnowej. Przechowywać w słoikach.

4 Mix 1/2 łyżeczki. smoły sosnowej z 3 łyżeczki. miód dla pojedynczej dawki tar sosny syrop na kaszel. Powtórzyć w razie potrzeby.

5 Użyj Smoła drzewna, aby kaszel cukierki. Gotować mieszaninę 3 szklanki wody i pięć funtów cukru. Gotować na dysk mgnieniu oka. Rozprzestrzeniać się w drugim pojemniku. Podczas chłodzenia, dodać 5 kropli Smoła drzewna (zrobić to przez rozpuszczenie 1,5 łyżeczki. Tar w 1 TB. Alkoholu), 1,5 papryka, 1,75 łyżeczki. olejek wintergrinowy. Praca ręcznie aż składniki całkowicie zmieszany. Trzymaj mieszankę ciepłego, w pobliżu ognia lub pieca. Rolki do laski. Toczyć aż zimno.

Wskazówki:

  • Użyj lokalnie uprawianych miód dla maksymalnej korzyści.
  • Większość składników dostępne są w Whole Foods sklep spożywczy.
  • Dodać wcześniej. Nie będzie to ochotę, gdy jesteś chory.

Jakie są korzyści z Pine Tar Soap?

Smoła drzewna mydło zostało wykorzystane w leczeniu podrażnienia skóry od ponad wieku. Mydło ma przywrócić zdrowie świąd, zapalenie skóry i zapobiega dyskomfort.

Podstawy

Smoła drzewna jest ciemny warzyw płyn z sosnowych pni drzew, które można łączyć z różnymi zapachami i olejów do delikatnego, gojenie kostkę mydła. Smoła drzewna w dużych ilościach może prowadzić do podrażnienia skóry.

Zabiegi

Smoła drzewna mydło jest znany z skłonności do wysypki terapeutycznych, takich jak łuszczyca i wyprysk. Mówi się też leczyć stany zapalne spowodowane przez trujący bluszcz, trujący sumaka, oparzenia słoneczne i ukąszenia owadów.

Korzyści

Smoła drzewna mydło lub smoła sosna może być dodany do szamponu, aby zapobiec lub leczyć łupież. Niektóre szampony zawierają sosnowe dodatki smoła mydła w liście składników.

Zabawa Fakt

Jeśli zrobić własne mydło, można zwiększyć korzyści z kreacji ług mydło dodając smoły sosnowej z recepturą. Smoła drzewna zapewnia właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze w swoich mydeł.

Ostrzeżenie

Upewnij się, że smoła sosna nie zajmuje więcej niż 20 do 25 procent gotowego przepisu kiedy robisz swoje własne mydło. Odpowiednie ilości smoły sosnowej będą maksymalizować korzyści dla zdrowia, bez obniżania jakości i możliwości produktu gotowego mydła ustawienie.

Korzysta z Pine Tar Maść

Korzysta z Pine Tar Maść


Dziesięcioleci tar pine wykorzystano jako panaceum do szeregu schorzeń zewnętrznej i jest produktem ubocznym destylacji drewna z drzew sosnowych. Według strony internetowej Łuszczyca-Aid, Food and Drug Administration zakazała smoły sosnowej jako leczenie over-the-counter w chorobach skóry, takich jak łupież, łuszczyca i łojotokowe zapalenie skóry. Jednak ta maść ma jeszcze inne zastosowanie i korzyści.

Obce przedmioty

Sosna maść smoła może być również używany do wyciągania drzazg, żądła owadów lub odłamki szkła. Zastosuj maść smoły sosnowej liberalnie do danego obszaru, i czekać na maść do pracy jej magii. Według Wellsphere, sosna smoła jest przeciw-drażniący, który stymuluje dopływ krwi do danego obszaru, przechodzenia do początku odpowiedzi z układu odpornościowego. W ciągu 48 godzin, ciało obce przyjdzie do głowy i wypadają.

Pielęgnacja kopyt

Rolnicy używać smoły sosnowej, aby zmiękczyć kopyt zwierząt gospodarskich, szczególnie koni. Sosna maść smoły można stosować do czyszczenia kopyt i jest środek grzybobójczy i anty-zarodkowych. Smoła drzewna pomaga także utrzymywać wilgoć i pomaga w nowego wzrostu kopyt i mogą być stosowane do leczenia podzielonego kopyta lub żaby hartowanej, która jest elastyczna wkładka absorbująca udary w podeszwie kopyta.

Przewlekły kaszel

Wdychanie oparów z maści smoły sosna może złagodzić przewlekły kaszel w niektórych. Sosna maść smoła stymuluje i drażni błony śluzowe oskrzeli i sprzyja wydalaniu śluzu. Maść może być również stosowany do leczenia przewlekłego zapalenia krtani i innych infekcji dróg oddechowych, według Henrietta za roślinne.

Dlaczego warto skorzystać z Pine Tar Mydło dla grzybicy i białe plamy na skórze?

Dlaczego warto skorzystać z Pine Tar Mydło dla grzybicy i białe plamy na skórze?


Powodowane przez grzyby (nie robaka), grzybicy jest przykry stan, który może mieć wpływ na różne części ciała. Istnieją cztery podstawowe rodzaje grzybicy grzybicy grzybów: grzyby (tzw Dermatofity) wpływa na skórę ciała (Grzybica skóry gładkiej), obszar pachwiny (grzybicę goleni, zwany także Jock swędzenie), głowy (grzybica capitis) lub stopy (grzybicy stóp, także nazywa grzybica). Przez dziesięciolecia, mycie zainfekowany obszar smoły sosna mydłem zaproponował zwolnienie z intensywnym świądem, który towarzyszy zakażenie grzybicze.

Objawy

Czerwone, swędzące i podniesione łuszczących się plam, które mogą blister wskazują śluzu lub grzybicy skóry. Plastry mają zwykle ostro zdefiniowane krawędzie i są bardziej czerwone wokół zewnętrznej, z normalnego koloru skóry znajduje się w centrum. Plamy te często wyglądają jak pierścień, stąd nazwa. Skóry może pojawić się jaśniejsze w centrum lub mają białe plamy lub plamy. Grzybica na skórze głowy lub brody pokaże się łysiny. Gdy palec ręki lub stopy paznokcie są zainfekowane, stają się pożółkłe i odbarwione, gruby i kruchy. Nie drapać łatki. Może to zachęca infekcji. Myć często z obszarów smoły sosna mydłem, a następnie zastosować suche sosnowe tar maść. W obszarze, suche i pokryte czystą ściereczką lub bandażem. Użyj Smoła drzewna szampon na skórze głowy i brody. Smoła drzewna jest lepki, czarny substancja produkowana przez spalanie drewna sosnowego w wysokiej temperaturze i pod dużym ciśnieniem. Smoła jest stosowany do wielu różnych zastosowaniach leczniczych, głównie u zwierząt. Smoła jest stosowany do powlekania kopyta koni i bydła, a także w leczeniu świerzb i zamknięcia rany. Często zaleca medycyna naturopatyczną smoły sosnowej w leczeniu chorób skóry, w tym grzybicy, łuszczycy, egzemy i trądziku różowatego. Dodaje się go do mydła, szamponów i balsamów.

Grzybica jest wysoce zaraźliwa

Grzybicy jest wspólna choroba, zwłaszcza u dzieci, które mają kontaktu z sobą. Szybko rozprzestrzenia się, gdy obszar jest itched i grzyb jest następnie przenoszony przez palce innych dzieci. Grzybica jest wysoce zaraźliwa, przenoszona przez skórę do kontaktu ze skórą, zanieczyszczoną odzież, skarpety, buty, grzebienie, prysznice komunalnych i basenów. Zwierzęta są często zakażone grzybicy i mogą przenosić grzyba do ludzi. Koty są częstymi nosicielami grzybicy grzyba więc zaleca się stosować szampon tar sosny je umyć.

Zapobieganie

Nie udostępniaj narzędzi pielęgnacyjne między członkami rodziny. Grzebienie, maszynki do golenia, szczoteczki, ręczniki i pościel mogą przenosić grzyba. Umyć wszystkie elementy często w ciepłej wodzie z mydłem. Nosić nakrycia stóp (sandały lub skarpetki) w miejscach publicznych, takich jak baseny, szatnie, siłownie i kluby zdrowia. Należy unikać dotykania zwierząt z łyse plamy. Udostępnij tę radę z dziećmi, jak również.

Leki przeciwgrzybicze

Pine produkty bitumiczne wykonane z wolna kreozotu pieca spalony, smoły sosnowej importowanego ze Szwecji (znany również jako Stockholm Tar) są czyste i kojąco na podrażnioną skórę. Smoła drzewna była używana od czasów starożytnych, znane ze swoich właściwości antyseptyczne i delikatne efekt gojenia. Każda marka stóp leków over-the-counter sportowca może być używany w innych częściach ciała. Jednakże, należy unikać kontaktu z oczami lub wdychania leczniczych proszków stóp. Większość przypadków grzybicy reagują na leczenie w ciągu siedmiu do 10 dni.

Białe plamy

Białe plamy, które pojawiają się w centrum grzyba grzybicy zwykle ustępują w ciągu kilku tygodni leczenia. Dalsze korzystanie z maści smoły sosna zachowa obszar nawilżoną skórę i pomaga powrócić do normalnego.

Homemade Rysunek Salve Wykonane z żywicy

Przed pojawieniem się leków farmaceutycznych, środki zostały wykonane w domu z produktów, które były łatwo dostępne. Rysunek maść, zwany także sosna maść lub maść smoła czarny rysunek, jest miejscowy środek, który był używany do usuwania drzazg, jad owadów i czyraki. Badanie odbywa się w Finlandii w 2009 roku pokazuje, że żywica drzewa jest skuteczny w niszczeniu komórek Staphylococcus, więc środek domu jest nauka za nim.

Zbierz składniki

Zakup elementów do tworzenia maść online lub lokalnie. Niektóre rodziny przeszły ich specjalne receptury z pokolenia na pokolenie; tak wiele odmian istnieją na rysunku maść. Główne składniki pozostają jednak bardzo podobnie. Możesz wybierać między smoły i żywicy sosnowej sosnowego. Smoła drzewna sprawia, że ​​produkt, który jest bardziej miękki w temperaturze pokojowej, lecz będzie ciemny i może mieć większy zapach. Zakup smoła sosna (zwany także boisko) w sklepach lub rolniczych spółdzielni. Żywica jest lżejsze, trudniej substancja z drzewa sosnowego. Można znaleźć żywicy w sklepach muzycznych sklepach artystycznych i online.

Mieszać żywicy sosnowej lub smołę miękką tłuszczu tak, że będzie łatwo wchłaniają się w skórę. Owiec lub łój wołowy był używany tradycyjnie. Twój lokalny zakład przetwórczy będzie miał tłuszcz wołowy dostępne do sprzedaży, które można uczynić w domu, aby łój. Prostu gotowania tłuszczu w niskiej temperaturze, aż do całkowitego stopienia. Przecedzić go przez dwie warstwy gazy. Powtórz ten proces raz lub dwa razy, aby uzyskać bardzo czysty łój. Aby zaoszczędzić czas i wysiłek, możesz użyć smalcu ze sklepu spożywczego. Upewnij się, że masz 100 procent wołowiny smalec.

Możesz wybrać, aby dodać niewielką ilość kamfory (tradycyjnej) lub mentolu do balsamu dla zwiększenia działania antyseptyczne. Można je znaleźć w ulubionej aptece lub zdrowia sklep spożywczy.

Putting It Together

W żeliwa (lub innym grubym murem) garnka, dodać jedną część żywicy sosnowej lub smołę, łój lub cztery części smalcu, a zaledwie kilka kropli kamfory lub mentolu (mogą być toksyczne w bardzo dużych dawkach). Stopić je razem na małym ogniu, uważając, aby nie pozwolić dym łoju lub pop. Gdy wszystko się rozpuści można dodać lawendy, szałwii lub innych pożytecznych ziół w celu zwiększenia zapach i zapewniają dodatkową moc uzdrawiania. Zdjąć patelnię z ognia i odstawić do ostygnięcia maść w temperaturze pokojowej. Przed twardnieje zbyt wiele, zeskrobać go do pojemnika planujesz przechowywać go w. Jeśli okaże się, maść bardzo twarde i kruche, można zerwać kawałek i zmiękczają ją na patelni na małym ogniu przed użyciem.

Zdrowie Używa Pine Tar

Zdrowie Używa Pine Tar


Smoła drzewna jest płynne uzyskane z drzew z rodziny Pinaceae. Ciecz z tego drewna mogą być połączone z zapachów i olejków, aby mydło, szampon, żele pod prysznic i środki czyszczące twarzy. Konsumenci mogą kupić wiele marek produktów smoły sosna z sklepach ze zdrową żywnością oraz internetowych sklepach detalicznych. Produkty te mają zastosowanie zdrowotne dla różnych chorób skóry.

Przewlekłe Choroby skóry

Pine produkty smoły może leczyć poważnie podrażnionej skóry związanego z przewlekłym choroby skóry, egzemy i łuszczycy. Oba łuszczyca i wyprysk zmiany może być gruba, czerwona i łuszcząca się, ale też często pojawia się wyprysk wilgotne i sączące się rany.

Wysypki i alergie

Pine produkty bitumiczne są korzystne do leczenia wysypki spowodowane przez trujący bluszcz, trujący dąb sumaka i trucizny. Również może być stosowany do łagodzenia objawów kontaktowego zapalenia skóry lub skórnych reakcji alergicznych powodowanych przez różne substancje. Weterynarze używać olejek sosnowy tar w leczeniu świerzbu i innych chorób skóry zwierząt.

Łupież

Smoła drzewna jest składnikiem niektórych marek szamponu również. Pine traktuje tar szampon i zapobiega łojotokowe zapalenie skóry, stan skóry głowy, która prowadzi do łupieżu.

Środek odstraszający owady

US Army Corp Inżynierów używane smoły sosnowej jako środek odstraszający owady wyboru przed II wojną światową, zgodnie z Packerâ € ™ s stronie Pine Tar Soap. Codzienne używanie Smoła drzewna mydłem może chronić przed komarów, kleszczy i innych ukąszenia owadów.

Pine Tar dla Dermatophyte Zakażenia

Pine Tar dla Dermatophyte Zakażenia


Według American Academy of Family Physicians, infekcje dermatofitami generalnie wyleczyć z miejscowego, lub powierzchni, zabiegi. Smoła drzewna mydło naturalne, miejscowe leczenie tego rodzaju chorób skóry. Oleje w smole złagodzić swędzenie skóry i suchości.

Zakażenia cechy Dermophyte

Zakażenia dermatofitami powodowane przez grzyby rosnących na zewnętrznej warstwy skóry. Grzyb musi keratynę rośnie, więc infekcje są zwykle na skórze głowy, wokół paznokci i skóry. Najczęstsze infekcje obejmują grzybicę stóp, grzybicę i grzybicy. Zakażenia są rozproszone poprzez kontakt z ludźmi, zwierzętami, i brudu. Zakażenia mogą być swędzące, suche, czerwone, i niewygodne.

Definicja Pine Tar

National Library of Medicine USA smoły sosnowej definiuje jako ciemny, lepkiej substancji dokonane przez ogrzewanie drewna sosnowego. To ma wiele zastosowań, ale jest to powszechnie stosowane w mydłach do leczenia i łagodzenia stanu skóry.

Korzyści z Pine Tar

Smoła drzewna jest naturalny sposób łagodzi skórę dyskomfortu związanego z zakażeniami grzybiczych. Miejscowe i doustne leki, które leczą infekcje mogą mieć skutki uboczne, takie jak powstawanie pęcherzy, suchość, świąd i wysypka. Smoła drzewna jest naturalny środek do łagodzenia tych dolegliwości.

Zakup Pine Tar

Pine produkty bitumiczne takie jak mydło i szampon można kupić w wielu sklepach ze zdrową żywnością, aptekach i online. Popularne marki należą Packer i dziadka Marka.

Dodatkowe korzyści skóry Pine Tar

Higiena Smoła drzewna są również stosowane do leczenia chorób skóry, w tym zewnętrzne łuszczyca, wyprysk, trądzik różowaty, i łupieżu.

Jak zabić wszy Brown Mydło

Brown soap - a dokładniej, mydło zawierające olej neem - jest bardzo skuteczny w leczeniu wszy, a także posiada właściwości antyseptyczne. Ale za pomocą oleju neem bezpośrednio może udusić wszy, jak również, a może być łatwiejszy sposób jazdy wszy się z głowy, i łatwiejszy sposób, aby następnie przeczesać je. Smoła drzewna brązowy mydło jest kolejnym możliwe leczenie, ponieważ jego konsystencja może udusić wszy, czy stosowane przez wystarczająco długi okres czasu.

Instrukcje

1 przeczesać włosy z grzebienia metalowego wszy, stojąc nad WC.

2 Zastosuj brązowy mydła i spienić je.

3 Załóż czepek, na włosach.

4 Zdjąć czepek po 15 minut i, stojąc nad WC, czesać się z piany. Upewnij się, aby wypłukać grzebień czyste po każdym pociągnięciem.

5 Powtórz tę procedurę, szamponu z mydłem i czesanie brązowego się z piany, co najmniej dwa razy w tygodniu przez trzy tygodnie, aby upewnić się, że wszy usunąć każdy luk później.

Wskazówki:

  • Rozważ użycie oleju neem bezpośrednio, a nie w formie mydła, ponieważ może być bardziej skuteczny sposób udusić wszy. Rozcieńczyć olej neem z dwa razy więcej oleju z oliwek, zmieszane w stosunku dwa do jednego. Zamiast wypłukać olej po krótkim okresie czasu, dla uzyskania najlepszych rezultatów należy pozostawić olej na skórę głowy i nosić czepek nocy podczas snu. Ponieważ olej może się umieścić stary ręcznik na poduszce i nosić starą koszulkę. Takie podejście nie wymaga tak wielu zabiegów każdego tygodnia, ale nadal powinny być powtarzane w ciągu trzech tygodni, aby upewnić się, że usunąć wszy Hatch później.
  • Wszy mogą ponownie zakazić się odkażone głowy z porażonych odzież, pościel, grzebienie i spinki do włosów. Dlatego traktuje środowisko jednocześnie rozpoczęciem Odwszenie mydłem. Wyprać te elementy w pralka i suszarka w najgorętszych ustawienia, lub zanurzyć je we wrzątku. Umieszczać przedmiotów, które nie mogą być łatwo wypranych, takie jak pluszowe zabawki i słuchawki, w zamkniętych, szczelnych plastikowych workach na dwa tygodnie wszy zagłodzić na śmierć.

Jakie są leki wodzie siarkowej łuszczycy?

Jakie są leki wodzie siarkowej łuszczycy?


W poprzednich wiekach, zamożni ludzie przybywali do źródeł mineralnych siarki wziąć "lekarstwo" na dolegliwości, w tym łuszczycy. Obecnie woda siarki jest nadal używany do leczenia łuszczycy, choroby skóry, chociaż nie ma utwardzenia. Siarki w ograniczonych ilościach jest generalnie nieszkodliwe i bez efektów ubocznych, ale zawsze skontaktować się z lekarzem przed rozpoczęciem leczenia.

Łuszczyca

Czerwony, niejednolity stan skóry znane jako łuszczycy mogą być łagodne i ledwo wpływ na pacjenta, lub być na tyle poważne, że jest obezwładniające. Uważa się za nieuleczalne, choć objawy mogą wosk i blednąć, stają się coraz bardziej widoczne w okresie zimowym. Dla tych, którzy poważnie dotknięte, są na receptę i bez recepty leki dostępne, jak również inne terapie, w tym światła i masażu. Siarki woda jest starożytny leczenie, które przyniosły ulgę dla niektórych chorych.

Leki homeopatyczne

Homeopatyczne zawierające siarkę i woda są dostępne bez recepty w celu leczenia łuszczycy. Inne składniki lekarstwo to smoły sosnowej, cykuty wody i oleander. Smoła drzewna jest wspólne leczenie łuszczycy. Co dwa do czterech godzin, umieścić 10-15 kropli na język, lub częściej w razie potrzeby do bólu. Zmniejsz ilość jak stan skóry czyści się. Food and Drug Administration (FDA) nie ocenia tego środka. Metylo-sulfonylo-metan lub MSM jest biologiczny siarki, które mogą być mieszane z wodą i pić do łagodzenia chorób skóry, w tym łuszczycy.

Mineral Springs

Od niepamiętnych czasów, osoby z łuszczycą są "zrobione" na wodach siarkowych wód mineralnych bogatych w poszukiwaniu lekarstwa. Dziś takie źródła nadal przyciągać cierpiących. Najpopularniejszą metodą z ulgą, zwany balneoterapia, polega na kąpieli w wodach na pół godziny w danym momencie. Ta terapia rzekomej pomocy wielu schorzeń, w tym tych z układu oddechowego i chorób przewodu pokarmowego.

Wskazówki Black Salve

Czarna maść często odnosi się zamiennie na dwóch bardzo różnych związków. Środek o nazwie po prostu czarna maść, Język medycyna American się z zakładu Bloodroot, leczy raka skóry, tagi skóry i innych dolegliwości skórnych. Czarna maść rysunek, lub maść tylko rysunek, składa się z produktu o nazwie ichthammol łupkowego ropy naftowej wraz z kojącym ziół antyseptyczne. Niektóre maści zawierają smołą rysunek sosny zamiast ichthammol. Skorzystaj z tych maści starannie zbierać ich wiele korzyści dla zdrowia.

Czarny Korzeń krwi lub w Salve

Czarna maść z Bloodroot i chlorek cynku, substancji kaustycznej, może spowodować duże uszkodzenia w razie nieprawidłowego wykorzystania. (Patrz punkt Referencje: Quackwatch.com). Używać tylko ten produkt pod nadzorem doświadczonego lekarza, który miał udokumentowany sukces. Bloodroot jest kaustyczny, co oznacza, że ​​niszczy lub "wypala" powierzchnię skóry, do których można je zastosować. Nie należy stosować go na raka; nie masz pojęcia, jak daleko pod skórą nowotwór rozprzestrzenił. Po prostu pozbyć się kreta lub parcha na powierzchni skóry nie indicatea kompletna likwidacja raka. Użyj tego związku dla skóry tagów (klapy z nadmiaru skóry) oraz brodawek; stosować ją bardzo ostrożnie tylko na tym terenie, a następnie przykryć ją bandażem. Oczekiwać łagodnego do poważnego spalania podczas leczenia. Nie bierz czarną maść wewnętrznie lub dostać się do oczu lub nosa; może powodować uszkodzenie błon śluzowych.

Czarny rysunek Salve lub Pine Tar Salve

Czy z smoły sosnowej (SAP) lub ichthammol, rysunek maść wyciąga drzazgi, żądła i jad owadów, a także leczenia zakażenia i czyraki. Ten rodzaj czarnej maści nie powoduje obrażenia zadane przygotowanie bloodroot może. Stosuje się go w taki sam sposób, jednak: Korzystanie z wacika, miarka się niewielką ilość balsamu i umieść go tylko na ból lub wprowadzania miejscu drzazga. Umieść bandaż nad obszarem. (Ten środek będzie poplamić ubranie.) Spójrz na rysunek maść i Smoła drzewna maść w lokalnym sklepie ze zdrową żywnością i niektórych aptekach, lub zrobić własną wersję według przepisu znalezionego na BearMedicineHerbals.com. (Patrz punkt Resources poniżej). Zbierz skoku z drzewa sosnowego (uważać, aby nie zrobić tego w federalnym ochroną lasów). Umieść boisko w czystym słoiku i dodać oliwę z oliwek na górze. Do zaparzenia oleju z boiska, umieścić słoik w elektrycznym garnka lub podwójne kotła z wodą, a następnie podgrzewać, aż boisko topi. Od czasu do czasu wstrząsnąć słoik włączenie dwóch składników. Aby wyjaśnić, płyn, przecedzić go przez kilka warstw gazy. Dla bardziej kremowej maści, dodać wosk pszczeli. Zakup łupki lub ichthammol, rodzaj czarnego rysunku maści online lub w lokalnym sklepie ze zdrową żywnością.

Składniki smoły węglowej

Składniki smoły węglowej


Konwersji węgla surowego do użytecznych produktów produkuje szereg materiałów powszechnie stosowanych do celów innych niż paliwo tylko piekarnika. Smoła węglowa stanowi jeden z tych produktów ubocznych, a nie istnieje, jako lepki, czarną ciecz, które mogą być stosowane w wielu różnych sposobów. Makijaż tego materiału obejmuje ponad 200 różnych substancji chemicznych, więc opisując smołę i jakie jej elementy są wydaje się być nie lada wyzwaniem.

Składniki

Smoła węglowa jest albo jako kolorowy lub czarno-brązowo-kolorowe lepki płyn. Niektóre osoby opisują swoją konsystencję jak budyń przemysłowej. Ciecz wydziela zapach wyraźnie przemysłową, oparty na węglu, w wyniku węglowodorów stron. Wytwarzany jako produkt uboczny spalania węgla, płyn zawiera ponad 200 różnych substancji chemicznych i elementy w jego skład. Prawie wszystkie obejmować pewną wersję węgla na poziomie elementarnej. Bo nie ma tak wiele odmian na poziomie surowego źródła węgla, makijażu i ogrzewania, płyn ma tendencję do smoły węglowej różnić się od produkcji do produkcji, a niektóre składniki tworzące większą mieszankę niż inne, w zależności od partii smoły zaangażowanych.

Produkcja

Smoła węglowa zostanie wyprodukowany jako destylat z surowego koksu i węgla. Po dość wysokie temperatury w zakresie od 212 do 752 stopni są stosowane, surowy węgiel wypłukuje się z chemikaliami smoły węglowej, które basen i są wyciągane jako oddzielny materiał ciekłej z pieca kuchennego. Następnie zostaje zmieszany ze smoły dodatkowych chemikaliów do wytwarzania kreozot.

Zastosowania

Gotowego produktu ze smoły węglowej mogą być stosowane różnorodne zastosowania. Smoła węglowa sprawia, dobrze wykonujący uszczelniacz do asfaltu, dróg i parkingów. W obszarach o znacznej ekspozycji pogody, takie uszczelnienie pomaga zachować materiał drogowy od zerwania przedwcześnie. Smoły węglowej mogą być użyte jako paliwo płynne, ale musi być rozgrzany podobny do oleju ciężkiego, wymagających ogrzewania, aby zwiększyć przepływ gazu. Smoły węglowej można znaleźć w kosmetykach i specjalnych produktów do pielęgnacji włosów, ponieważ zabieg chemiczny pomaga łupieżu i zabijania wszy. Wreszcie, smoła węglowa znajdzie powszechne zastosowanie jako środka konserwującego w naciskom drewna, więźby i drewna używanego do odsłoniętych konstrukcji.

Obawy narażenia

Stężone środki chemiczne na bazie węgla w smoły węglowej podniesienia zastrzeżeń do długotrwałego narażenia człowieka, zarówno w produkcji, jak i użytkowania produktu. Podczas gdy materiał jest zauważyć być drażniące dla pracowników skóry, oczu i układu oddechowego, warunki długoterminowe spowodowane ekspozycją nie zostały udokumentowane. Jednak ilość chemikaliów w smoły węglowej są dobrze znane, że powoduje raka i choroby krwi. Benzen jest takie zawiera składnik.

Smoła węglowa Szampon do zapobiegania Wszy

Wszy mogą być kłopotliwe zakażenia, które mogą prowadzić do publicznego upokorzenia dla Ciebie i Twoich dzieci, jeśli odkryta przez nauczyciela. Smoła węglowa jest produktem ubocznym toczenia węgla w koks i jest stosowany do leczenia chorób skóry i zabijaniu wszy, gdy w formie szamponu.

Smoła węglowa i szef Wszy

Smoła węglowa jest wspólny środek do wielu schorzeń skórnych, ale gdy stosuje się do zabijania i zapobiegania wszy, to musi być w większym stężeniu niż normalny. Smoły węglowej stosowane w terapii skóry jest tylko o 0,5 procent i że nie będzie wystarczająco silne, aby zabić wszy i ich jaja. Musisz znaleźć szampon o stężeniu co najmniej 2,5 procent, aby była ona skuteczna jako prewencyjnych dla wszy.

Smoły węglowej w dużych dawkach, takich jak 5 procent lub więcej, jest uważany za rakotwórczy, ale Narodowa Fundacja Łuszczyca uważa, że ​​tanie i skuteczne leczenie chorób skóry i wszy. Przed użyciem smoły węglowej szampon, należy porozmawiać z lekarzem prowadzącym w celu omówienia korzyści z szamponem porównaniu ryzyka raka. Kilka komercyjnych szampony smoły węglowej o stężeniu mniejszym niż 5 procent może posiadać ostrzeżenie o rakotwórcze właściwości smoły węglowej.

Proces wszawicy

Najlepiej jest stosować jako jako prewencyjne za pomocą szamponu regularnie, aby wyeliminować ryzyko potencjalnego zakażenia lub jeśli dziecko w klasie Twojego dziecka jest zdeterminowana, aby mieć wszy, a następnie za pomocą spadna szanse wszy są przesyłane do Twojego dziecka , Jeśli chodzi o proces zabijania wszy za pomocą smoły węglowej, ważne jest, aby rozpocząć pozostawiając szamponu na włosy na 25 do 30 minut, a następnie płukanie. Następnie należy przejść przez włosy z pędzla wszy, aby pozbyć się wszystkich wszy i ich jaj. Powinno to być wykonywane na co najmniej trzy dni, aby zmaksymalizować zniszczenie zakażenia wszy.

Po pierwszych trzech dniach, należy nadal stosować szampon raz na dwa do trzech dni i użyć szczotki w celu wyeliminowania wszy wszy i jaja. Kontynuuj, dopóki nie ma już każdy wszy lub jaja są składane na szczotkę.

Mineral Oil & Smoła węglowa łuszczycy

Łuszczyca jest przewlekłą chorobą zapalną układu odpornościowego, które pojawia się na skórze. Wzrost komórek skóry przyspiesza w dotkniętych obszarach, ponieważ układ odpornościowy wysyła błędne sygnały. Choroba nie jest zaraźliwa i Narodowa Fundacja Łuszczyca (NPF) szacuje, że 7,5 mln Amerykanów (od 2010 r) cierpią z nim. U pacjentów z łagodną łuszczycy może używać ponad recepty (OTC) podawania leków, takich jak smoły węglowej i olej mineralny.

Smoła węglowa

Pacjentów z łuszczycą sprzed 1920 miał kilka środków, ale jeden był smoły węglowej. Autor medyczna dr Richard Langley mówi różne rodzaje smoły węglowej w leczeniu łuszczycy pochodzą z łupków, drewna, węgla i destylowanej smoły węglowej. W swojej książce "Łuszczyca: Wszystko, co musisz wiedzieć," wyjaśnia dr Langley smoła węglowa jest miejscowo w postaci żelu, kremu, maści, płynu, kąpieli lub szampon. Jest ona skuteczna w połączeniu z miejscowymi kortykosteroidami oraz części Goeckermana Regimen (smoły węglowej oraz światłem ultrafioletowym-B). Langley ostrzega, że ​​smoła węglowa może sprawić, że skóra jest bardziej wrażliwy na światło słoneczne, a to może być brudny.

Obawy

Smoły węglowej nie zapewnia długoterminową ulgę i jest rakotwórczy, brudny i śmierdzący, według Lisa Lewan, który zdecydowanie sprzeciwia węgla korzystania tar w swojej książce "Łuszczyca Cure." California rzeczywiście wymaga ostrzeżenie raka na wszystkich aplikacji OTC z więcej niż 0,5 procent smoły węglowej według NPF. Mówi ona wyższe stężenie smoły silniejsze produkt.

Testowanie

NPF zaleca przetestowanie produktu smoły węgla na małej powierzchni skóry pierwszy. Jeśli czerwieni obszarze badań, sugeruje zastosowanie balsam przed smoły węglowej. Kontrole na raka skóry są również zalecane dla osób regularnie korzystających smołę, ale FDA jest w porządku z produktów bez recepty, które mają stężenie smoły węglowej pomiędzy 0,5 procent i 5 procent. I NPF nie stwierdzić, że "nie ma dowodów naukowych, że smoła w ponad-the-counter produktów jest rakotwórcze."

Alternatywy

Aplikacje olej mineralne należą do kategorii alternatywnych i uzupełniających środków zaradczych. Pochodne z ropy naftowej, zasadniczo przeczyszczające, stwarza szereg receptur. Na swojej stronie internetowej, Naturopath dr David Cohen zaleca nawilżające skórę i stosując olej mineralny (lub witaminę E, wazelinę lub kremu do opalania), aby zatrzymać nadmierne gromadzenie się komórek skóry.

Strona główna zadośćuczynienie

Świat strona internetowa Strona główna zadośćuczynienie wymaga oleju mineralnego "wspaniały smoczek skóry" i sugeruje, dodając łyżkę do wanny i stosowania oleju mineralnego przed opalaniem. Łuszczyca skóry głowy ajurwedyjskie lekarstwo (patrz źródła) miesza się olej mineralny o 10 procent kwasu salicylowego. Stosuje się go ze szczoteczką do zębów i pozostawiono na noc. Przemyć mieszanką szampon na bazie smoły węglowej i 10 procent kwasu następnego ranka.

Produkty na bazie węgla Smoła do użytku leczniczego

Produkty na bazie węgla Smoła do użytku leczniczego


Węgiel może być ogrzewany w zakresie temperatur od 1650 ° C do 2200 stopni C. w nieobecności powietrza, w procesie znanym jako koksowania węgla. Produktem ubocznym tego procesu jest cieczą, złożona mieszanina węglowodorów. Że produktem ubocznym jest smoła węglowa. Produkty na bazie smoły węglowej mają wiele zastosowań leczniczych.

Leczenie łuszczycy

Wyroby ze smoły węglowej, takie jak łuszczyca fototar i scytera leczenia, stanu skóry, w których układ autoimmunologiczne przyspiesza wzrost komórek skóry. Smoła węglowa hamuje wzrost komórek skóry i przywraca wygląd skóry. Sprawdź etykietę dla każdego produktu. Bardziej smoły węglowej w produkcie. większa jego mocy, zgodnie z National Foundation łuszczyca. Smoły węglowej powoduje zaczerwienienie i podrażnienie skóry u niektórych osób, więc spróbować na niewielkim obszarze, jako procesu. Plamy ze smoły węglowej, więc należy być ostrożnym z jego stosowania. Także sprawia, że ​​skóra jest bardziej wrażliwa na działanie promieni słonecznych, więc zmyć go przed każdym opalaniu. Stosować krem ​​do opalania, jak skutki smoły węglowej trwać do 24 godzin po usunięciu.

Leczenie wyprysku

Fototar i scytera również w leczeniu egzemy, stan skóry charakteryzujący się zaczerwienieniem i skale. Skóra staje się gorące, suche i swędzące. Często pojawia się na łokciach lub za kolanami. Smoła węglowa należy do grupy leków znanych jako keratoplastics według WebMD. Leki te powodują martwe komórki skóry, aby rzucić i spowolnić tempo wzrostu nowych komórek. Pomaga to wysuszanie łatwością i zaczerwienienie. Smoła węglowa pomaga również z swędzenie z wypryskiem.

Szampon

Szampony na bazie smoły węglowej, takie jak Denorex, Pentrax i Zetar treat łupieżu w taki sam sposób jak leczenie skóry. Produkt usuwa martwe komórki skóry w włosy, które produkują łupieżu. Nowy spowalnia wzrost komórek skóry, dzięki czemu czerwone plamy na głowie, aby uzdrawiać. Szampony złagodzić swędzenie łupieżu.

Rak Ostrzeżenie

Stosowanie smoły z węgla kamiennego w dużych ilościach, na przykład w przemyśle nawierzchni może spowodować raka. Produkty lecznicze zastosowania są uważane za bezpieczne, ale zaleca Narodowa Fundacja Łuszczyca fizyczne egzaminy na raka skóry, jeśli używasz produktów przez dłuższy okres czasu.

Co to jest smoły węglowej Dezynfekcji?

Co to jest smoły węglowej Dezynfekcji?


Smoła węglowa jest czarne, lepkie ciało półstałe lub ciekłe, które są wytwarzane przez ogrzewanie i oczyszczania węglem w piecach koksowniczych. Środki dezynfekujące smoły węglowej wykonane są z produktów smoły, oleje ze smoły węgla i kwasów smołowych i są oznaczone jako pestycydów.

Składniki

Aktywne składniki smoły węglowej dezynfekcyjnymi są surowy olej lekki węglowy, olej węglowy chemiczne nienasycone sól sodową kwasu alkilokarboksylowego, kwas tłuszczowy z orzecha kokosowego, sole sodu, krezol, węgla i ropy kwasów smołowych.

Zastosowania

Smoły dezynfekujący zabija bakterie, grzyby, wirusy, pasożyty jaj i mikroorganizmy chorobotwórcze. Produkt ten jest stosowany w drobiu, bydła i trzody chlewnej budynków gospodarczych do dezynfekcji i zdezynfekować podłogi, powierzchnie i sprzęt.

Ostrzeżenia

Rękawice, okulary i długie rękawy powinny być noszone podczas korzystania smoły węglowej dezynfekującego, jak to jest drażniący dla skóry i oczu. Produkt ten nie jest do wdychania lub połknięcia. Etykieta powinna zawierać ostrzeżenie toksyczności, ponieważ jest szkodliwe lub trujące dla ludzi i zwierząt, jeśli nie jest używany lub właściwie traktowane.

Smoły węglowej i paku oraz ochrony osobistej Odzież i sprzęt

Smoły węglowej i paku oraz ochrony osobistej Odzież i sprzęt


Pak węglowy jest czarne, grube, mocne pachnący płyn stosowany w pokryć dachowych, podłogowych i produktów asfaltowych. Ta niebezpieczna substancja rakotwórcza i może mieć szkodliwe skutki w przypadku wdychania lub przekazywane przez skórę. Osobista odzież ochronna i sprzęt są niezbędne dla każdego, narażone na paku węglowego.

Rodzaje

Podczas pracy z lotnych paku węglowego, noszenia pełnego ciała, ubranie ochronne odporne na chemikalia jest konieczne, aby zapobiec kontaktu skóry z paku węglowego. Respiratory zatwierdzone przez Narodowy Instytut Zdrowia i Bezpieczeństwa Pracy (NIOSH) lub Administracji Zdrowia i Bezpieczeństwa Górniczego (MSHA) wymagane są podczas wprowadzania paku węglowego zamknięte naczynia i cysterny.

Identyfikacja

Odporne chemicznie rękawice powinny być wykonane z kauczuku nitrylowego, Viton, barykady, lub Saranex dla skutecznego zapobiegania kontaktu ze skórą. Według stanu New Jersey Departamentu Zdrowia i Usług, Senior stronie pośredniego-vent, zamoczenie okulary ochronne są obowiązkowe przy pracy z cieczami skoku smoły węglowej i nie wypuszczać, odporne na uderzenia okulary są wymagane przy pracy z gazami smoły węglowej , dymów lub oparów. Maski są wskazane dla dodatkowej ochrony twarzy, noszone wraz z innymi zużycia bezpieczeństwa oczu.

Ostrzeżenia

Osobista odzież ochronna i sprzęt, który jest uszkodzony lub wadliwy, nie powinny być noszone. Jeśli zostanie zanieczyszczona odzież ochronną, zmieni się czyste ubranie. Po ekspozycji na paku węglowego, zmienić ubranie i umieścić wszystkie zarażone elementów do zamkniętych pojemnikach do czyszczenia lub zniszczone.

Jak testować smoły węglowej i słonej wodzie

Jak testować smoły węglowej i słonej wodzie


Badania laboratoryjne są wymagane, aby sprawdzić poziom skażenia w słonej wodzie smoły węglowej. Smoła węglowa jest zespolone z typem zanieczyszczać chemicznych znanych jako gęste ciecze niewodne fazy (DNAPLs). DNAPLs są cięższe od wody i szybko opadają na ziemię. Ze względu na swoją gęstość, smoły węglowej mogą nadal migrować do dołu, aż do osiągnięcia warstwy o niskiej przepuszczalności. To może stać się źródłem zanieczyszczenia wód gruntowych, czy baseny w warstwie wodonośnej.

Instrukcje

1 Kontakt lokalny Wydział Zdrowia na liście polecam laboratoria badające wodę. Zapytaj o programie Dotacje-do-Powiatów, zgodnie z zaleceniami ustawy o ochronie wód podziemnych 1987. Dodać zapytania o finansowanie i pomocy testów, które mogą być dostępne za pośrednictwem lokalnego Departamentu Zdrowia.

2 Skontaktuj się z laboratorium w trybie online lub przez telefon. Bądź konkretny w identyfikacji ciała słonej wody w fazie testów. Zamów zestaw do badań przeznaczone do zbierania próbek słonej wody zawierające chemikalia organiczne możliwe smoły węglowej zwane wielopierścieniowych węglowodorów aromatycznych (WWA). Upewnij się, że podejrzany próbki z wodą morską będzie testowany do poziomów toksycznych lotnych związków organicznych (LZO) i chlorowane.

3 Zamówienie, zapłacić i zorganizować dla wysyłki zestawu testowego. Umów się na specjalne usługi kurierskie, które mogą być wymagane, jeżeli badane próbki muszą być przechowywane na lodzie i wrócił w chłodnicy. Planuję wrócić statkowi wszystkie próbki testowe, nawet jeśli lód nie jest wymagane, tego samego dnia, są one podejmowane.

4 Gdy zestaw testowy przybywa, i bez otwierania butelek test-przykładowe, zapoznać się z każdym ze składników zestawu testowego. Bardzo uważnie przeczytać szczegółowe instrukcje. Upewnij się, każda butelka jest właściwie oznakowany i wypełnić załączony formularz. Przygotuj opakowania i formy dla Zestaw testowy do powrotu-wysłane do laboratorium.

5 Użyj środków ochrony indywidualnej, takich jak rękawice lub buty biodrowych jako niezbędne lub zalecane. Pobierz próbkę z wodą morską, postępując zgodnie z instrukcjami zawartymi w zestawie testowym. Zapakować i wysłać próbkę soli wody zgodnie z zaleceniami. Wyniki badań są zwykle zakończone siedem dni po próbki został otrzymany przez laboratorium.

Wskazówki:

  • Program Dotacje do Powiatów zapewnia finansowanie miejscowościach do badania wody. Powiaty położone w pobliżu produkowany gazowni operacyjnego lub byłego, mają wyżej lub podziemne zbiorniki chemiczne lub są w pobliżu byłych składowisk odpadów gazu może kwalifikować się do programu Dotacje-to-Powiatów.
  • Rozważyć skontaktowanie Agencji Ochrony Środowiska oraz poszukiwanie grup obywatelskich opartych którzy mogą mieć aktywne zainteresowanie potencjalnego skażenia wód w fazie testów.
  • Zachowaj wszystkie elementy zestawu testowego wody z dala od dzieci.

Jak pozbyć się egzemy z Strona główna zadośćuczynienie

Proste i skuteczne środki do domu, aby pozbyć się egzemy.

Instrukcje

1 Mix 1 łyżeczka 1 łyżeczka do kamfory sandałowe pasty. Stosuje się na obszarze zagrożonym dziennie, aby pozbyć się swędzenie.

2 Zastosuj gałka muszkatołowa pasty do części chorych uzyskać wypukłych od choroby.

3 Weź kilka kropli oleju witaminy E i wiadomości delikatnie na obszarach dotkniętych. Można pozbyć się egzemy szybko, jeśli jest to w dalszym ciągu codziennie.

4 Weź jedną kapsułkę dziennie lub cynku stosuje proszek cynku bezpośrednio na wysypki.

5 Wypij szklankę soku pomidorowego dziennie, aby uzyskać wypukłych z wypryskiem.

6 Użyj smoła sosna mydła nad części dotkniętych pozbyć się egzemy.

7 Balsam z liści borówki mieszane z chrząstki rekina skutecznie leczyć wyprysk.

8 Unikaj żywności, Twoje są uczulony. Alergia może powodować wyprysk w bardzo dużym stopniu. Unikaj żywności, które mają orzechy i soję lub unikać noszenia ubrań nie są wygodne.

Homemade Cure Trądzik różowaty

Trądzik różowaty nie ma lekarstwa. Nawet jego przyczyny nie są zrozumiałe. Zamiast tego jest stan objawów. Osób cierpiących na trądzik różowaty wystąpić zaczerwienienie twarzy i szyi i może mieć pryszcze-jak guzki. Warunek ten może być leczony. Tylko różowaty "lekarstwo" jest zmniejszenie i zarządzać flare-ups.

Pielęgnacja podstawowa Rutynowe

Umyj twarz letnią wodą, zamiast gorącej wody w postaci ciepła przyniesie więcej krwi do powierzchni i pogorszyć stan. Myć łagodnym, płynem do mycia. Osoby z trądzikiem różowatym nie należy używać do defoliacji zarośla, ściągające lub silnych środków czyszczących. Produkty do pielęgnacji skóry z aloesem i / lub witaminy E były pomocne w niektórych przypadkach.

Nie należy stosować maski z gliny do oczyszczenia. Zamiast tego, spróbuj domowej roboty maskę z oliwy bazie oleju zmieszanego z uspokajającym, rumianku i trochę płatków owsianych, który ma właściwości przeciwzapalne. Po umyciu twarzy, zawsze poklepać go do sucha miękką ściereczką. Myć trzy lub więcej razy dziennie, w zależności od tego, jak Twoja skóra jest tłusta.

Niektóre przypadki trądziku różowatego wykazały poprawę od smoły sosna myciu mydłem. Niektórzy zalecają wygładzanie na pianie, pozwalając mu na sucho, a następnie pozostawienie go na całą noc. Umyj je rano i po drodze stosując balsam do twarzy torba i pozostawiając go na około 10 minut.

Spróbuj mieszania wody mineralnej z octu jabłkowego do twarzy domowej roboty tonera. Spray to bezpośrednio na twarz i wklepać go do sucha.

Odżywianie się Pomoc

Zmień swoją dietę jako część domowego leczenia. Pije sok jabłkowy, najlepiej marki niższe cukru i konserwantów. Jedz więcej owoców. Przeciwutleniacze w jagody, jeżyny i truskawki są dobre dla skóry. Dużo oleju kwasów tłuszczowych Omega-3. Jedz więcej i zielone warzywa liściaste.

Pij kozieradki herbatę. Zostało to wiadomo, że są szczególnie przydatne z zaburzeniami skóry, a szczególnie trądziku. Jeśli nie możesz znaleźć herbaty, kupić kozieradka i strome go we wrzątku, aby zrobić własną herbatę.

Unikaj czekolady, alkoholu i tłustych, smażonych potraw i ostrych przypraw. Pomidory też może wywołać zaostrzenia trądziku różowatego należy unikać.