adcov.com

skurcze w udach

Jakie są przyczyny Skurcze w udach?

Jakie są przyczyny Skurcze w udach?


Skurcze w udo jest bolesne doświadczenia wywołane przez odwodnienie, sztywność mięśni i / lub braku podstawowych składników mineralnych i witamin w organizmie. Otrzymany ból zazwyczaj zauważane gdy osoba wykonywania - jednakże skurcze mogą wystąpić podczas snu człowiek. W celu złagodzenia bólu konieczne jest, aby zużywać się odpowiednią ilość wody i składników odżywczych każdego oraz przed i po ćwiczeniach rozciągnąć ból mięśni. Ponadto leżące na jednej z tyłu może pomóc tymczasowo łagodzi kurcze mięśni.

Cechy

Skurcze w udo są zwykle powodowane przez odwodnienie lub brak kluczowych minerałów w organizmie. Gdy korpus odwadnia, nadto woda i sól są tracone w postaci potu, powodując osłabiającego bólu. Gdy korpus brak minerały niezbędne do przeprowadzenia --- tym potasu, magnezu i wapnia --- korpus jest w stanie regulować aktywność nerwów i mięśni. Ponadto, nie zużywa niezbędne osiem szklanek wody dziennie może zostawić mięśnie zagłodzony na nawodnienie potrzebuje. W związku z tym, istotne jest, aby zużywać się odpowiednią ilość minerałów i wody dziennie zniechęcać uda skurcze.

Zapobieganie

Skurcze ud są spowodowane odwodnieniem, więc ważne jest, aby pobyt uwodniony w każdym czasie, a szczególnie w upalne dni lub podczas ćwiczeń. Niektórzy ludzie uważają, że pije mniej wody przed i podczas treningu może pomóc zwalczać skurcze; jednak więcej wody powinny być spożywane po treningu w takich przypadkach. Ponadto, regularne spożywanie owoców i warzyw bogatych w magnez, potas i wapń mogą zapobiegać przyszłego skurcze. Istotne jest również, aby rozciągnąć przed i po treningu, wykorzystując odcinki, które są specjalnie skierowane skurcze mięśni uda.

Objawy

Skurcze mięśni uda, gdy nie jest ostry lub osłabiające ból podczas ćwiczeń lub śpi. Mięśnie dotknięte mogą czuć gorąca w dotyku i mogą czuć napięte lub sztywne. Często uda skurcze wymagają osoby do zatrzymania, co robią, i czekać na bóle ustępują. Ból może ustępują po rozciąganiu, głęboki masaż tkanek lub stosowania poduszek grzewczych.

Leczenie tymczasowy

Jak tylko zaczyna kurcze, leżeć płasko na plecach z nogą dotkniętego podwyższone. Jeśli pozycja jest niewygodne, umieścić swoje stopy o ścianę do wsparcia. Jeśli skurcze są w tylnej części nogi, podnieść i wyrównać uszkodzoną nogę, opierając nogę o ścianę lub drzewo, jeśli nie można trzymać równowagę. Powoli zginać kolana, aby pomóc pozbyć się skurcze w udo. Jeśli skurcz w przedniej nogi, kolano zginać, tak że kolano jest bliżej klatki piersiowej. Masować mięsień uda mocno palcami. Rozszerz nogi i głęboko masować ten obszar, aż skurcze odchodzi. Pobyt uwodniony i na długie, ciepłe prysznice lub wanny może również pomóc. Dla zapewnienia dodatkowej wygody, siarczanu magnezu mogą zostać dodane do kąpieli wodnej do zwiększenia relaksację mięśni.

Rozwiązanie długoterminowego

Oprócz zużywania przynajmniej osiem szklanki wody dziennie, konieczne jest do spożywania produktów bogatych w magnez, potas i wapń, które pomagają zapobiegać uda skurcze. Według amerykańskiego Departamentu Rolnictwa, mięczaki, białe ryby, awokado, banany i sok z marchwi są doskonałe źródło potasu. Jęczmień, karczochy, czarna fasola, mąka pszenna i migdały są doskonałym źródłem magnezu. Mleko, sery, jogurty i lody są doskonałym źródłem wapnia. Jeśli skurcze występuje częściej lub skurcze czujesz się bardziej poważne, należy porozmawiać z lekarzem, ponieważ mogą to być objawy podstawowych warunków, w tym zakrzepicy, zatorowości i fibromialgii.

Jakie są przyczyny uda skurcze?

Skurcze mięśni może również wystąpić w dowolnej części ciała, zwłaszcza plecy, ramionach i nogach i może nastąpić bez żadnego ostrzeżenia i powodować silny ból i dyskomfort. Skurcze w udach może się zdarzyć każdemu, chociaż kobiet w ciąży, osób z nadwagą i ludzi, którzy są w podeszłym wieku lub mają pewne warunki medyczne mogą być bardziej narażone na ten rodzaj bólu. Rozważmy te informacje z Mayo Clinic i Biblioteki Narodowej Medycyny temat przyczyn skurcze uda.

Problemy z krążeniem

Zgodnie z Mayo Clinic, zaburzenia krążenia mogą być przyczyną skurcze uda. Brak dopływu krwi do mięśni nóg może wynikać z zablokowanych tętnic i powodują skurcze nóg. Choroba tętnic obwodowych jest kolejnym zaburzeniem krążenia, które mogą powodować skurcze i bóle mięśni podczas aktywności fizycznej.

Odwodnienie

Odwodnienie organizmu może powodować skurcze w mięśniach ud, zgodnie z Mayo Clinic. Bardzo młodzi ludzie, osoby starsze i kobiety w ciąży mogą być podatne na skurcze mięśni spowodowane odwodnieniem, zwłaszcza podczas intensywnego i długotrwałego działania.

Warunki medyczne

Niektóre przewlekłe schorzenia, takie jak cukrzyca, niedoczynność tarczycy i niewydolność nerek może być przyczyną skurcze ud, zgodnie z National Library of Medicine. Inne choroby, w tym ciąży, alkoholizm i problemy rdzenia kręgowego, może również powodować skurcze uda.

Leki

Niektóre rodzaje leków, takich jak leki moczopędne stosowane w leczeniu wysokiego ciśnienia krwi, może powodować skurcze nóg w nocy, a tabletki antykoncepcyjne i inne hormonalne środki antykoncepcyjne mogą być przyczyną skurcze uda u kobiet.

Nadużywanie

Nadużywanie mięśni ud może również powodować skurcze uda, zgodnie z National Library of Medicine. Ciężkie ćwiczenia, takie jak przysiady lub pras nogi, lub pobytu w tej samej pozycji przez długi okres czasu, to może również powodować dyskomfort.

Szczepy

Szczepy mięśni, braku rozciągnąć lub rozgrzewkę przed treningiem, a biedni technika lub postawa podczas podnoszenia, spacery lub stojącej może również męczy mięśnie ud i powodować skurcze.

O Peripheral Heart Disease

O Peripheral Heart Disease


Choroba serca jest głównym powodem śmierci w Stanach Zjednoczonych. Istnieją różne rodzaje chorób serca, każdy z własnym objawów i ryzyka. Obwodowa choroba serca jest ogromny czynnik ryzyka zawału serca i udaru mózgu. To jest bardziej powszechne w Afroamerykanów niż jakiejkolwiek innej grupy etnicznej lub rasowej.

Fakty

Obwodowa choroba serca jest znany jako choroba naczyń obwodowych, choroby tętnic obwodowych lub PAD. Choroba ta dotyka poza naczynia krwionośne mózgu i serca, powodując ich wąskich i ograniczenie przepływu krwi do ramion, nóg, nerek lub żołądka. Część korpusu, które są najczęściej dotknięte PAD to nogi. Obwodowa choroba serca jest często oznaką szerokim miażdżycy tętnic lub akumulacji osadów tłuszczowych w tętnicach.

Objawy

Jeśli cierpisz na choroby serca obwodowych, mogą wystąpić łagodne objawy lub nawet być objawem darmo. Zgodnie z Mayo Clinic, 1 na 10 osób z PAD skarżą się na ból nóg podczas chodzenia. (Zobacz też: 1). Ten ból często znika po kilku minutach odpoczynku. Objawy choroby serca obwodowych zmienia się w zależności od lokalizacji zatkanej tętnicy. Objawy te obejmują bolesne skurcze w udach, biodrach lub cieląt po wchodzenie po schodach lub spaceru, drętwienie nóg i słabość, owrzodzenia na palcach, nóg i stóp, które wydają się nie goją, chłód w stopy i podudzia, wypadanie włosów na twoich stóp i nóg, zmiany w kolorze, w nogach i zmiany paznokci.

Przyczyny

Złogi tłuszczowe nazywane są tablice główną przyczyną chorób serca obwodowej. To dlatego, że tablice powodują zwężenie naczyń krwionośnych i ogranicza dopływ krwi do kończyn. Inne, mniej powszechne przyczyny chorób serca obwodowej są zakażenia, zakrzepy krwi w tętnicach, uszkodzenie kończyn i niezwykłe anatomii mięśni i więzadeł. Czynniki ryzyka, które przyczyniają się do PAD są cukrzyca, palenie tytoniu, otyłość, wysokie ciśnienie krwi, zwiększenie wieku, wysoki poziom cholesterolu, wywiad rodzinny choroby serca, nadmiernym poziomem białka C-reaktywnego i nadmiernym poziomem homocysteiny.

Diagnoza

Jeśli lekarz podejrzewa, że ​​pacjent ma chorobę serca peryferyjne, będzie prawdopodobnie zrobić badanie lekarskie jako pierwszy krok w diagnostyce. Najczęstszym testem dla PAD jest wskaźnik kostka-ramię, test, który porównuje ciśnienie krwi w kostce z ciśnieniem krwi w ramieniu. Inne badania, które lekarz może wykonać to USG, angiografii i badania krwi, aby sprawdzić poziom cholesterolu, homocysteiny i białka C-reaktywnego.

Leczenie

Pierwszy etap w leczeniu chorób serca, obwodowych jest zarządzanie objawy. W ten sposób można wrócić do normalnej aktywności bez bólu się na twojej drodze. Drugim krokiem jest zatrzymanie dalszego narastania blaszki miażdżycowej w tętnicach, co z kolei zmniejsza ryzyko wystąpienia zawału serca lub udaru mózgu. Czasami PAD można leczyć zmian dokonanych w stylu życia, takich jak rzucić palenie. Jeżeli zmiana stylu życia nie pomaga kondycji, lekarz może przepisać lek w celu obniżenia ciśnienia krwi, zapobiega powstawaniu zakrzepów krwi, obniżyć poziom cholesterolu i kontrolować swój ból. Czy dany przypadek jest uparty i nie reaguje na inne metody leczenia, angioplastyki lub operacji może być konieczne. Więcej niż prawdopodobne, lekarz zaleci nadzorowanego plan ćwiczeń, aby przejść wraz z leczenia.

Jak pozbyć się skurcze mięśni Knots

Ból pleców jest z węzłów i skurcze mięśni? Ból z węzłów i skurcze mięśni może być nie do zniesienia i może powodować brak snu, zakłócać pracy i zakłócać życie.

Instrukcje

1 Chciałbym regularnie się węzłów i skurcze mięśni w mojej górnej części pleców, obok moich łopatek, które byłyby tak bolesne, że nie mogłam spać lub pracować. W końcu udało mi się pozbyć się węzłów i skurcze mięśni wprowadzając trzy rzeczy w moim życiu.

2 Stretch. Codziennie rano trochę czasu, aby rozciągnąć swoje ciało i rozgrzać, gdy tylko się obudzisz. Start z głębokim oddychaniem ze swoimi wyciągniętymi rękami przed sobą. Wdech z dłońmi zwrócił się w górę, a następnie wydech z dłońmi przekręcając w dół. Zrób to kilka razy, wypełniając płuca całkowicie i wydechu całkowicie. Także wyciągnij ręce, umieszczając swoje ramiona, po jednym na raz, prosto w poprzek klatki piersiowej podczas korzystania z tyłu drugą ręką wcisnąć rękę na klatce piersiowej podczas wydechu głęboko. Zrób to dla obu ramionach. Wreszcie, gdy leży na plecach, rozciągnąć ścięgna wnosząc swoje kolana do klatki piersiowej, i rozciągnąć front udach, wyciągając nogi do tyłu w kierunku pleców.

3 Ćwiczenia. Pobierz umiarkowane ćwiczenia, aby utrzymać swoje ciało w formie. Wykonywanie przez gry sportowe, bieganie, spacery, pływanie, ogrodnictwo, prace ogrodowe, ani żadnej aktywności fizycznej wypracować mięśnie. Masy ciała, takie jak ćwiczenia, przysiady i pompki są dobre dla awarii ogólnego treningu ciała.

4 wody. To jest tajna broń trio omawianym tutaj. Nie wierzyłem, kiedy to po raz pierwszy nauczył mnie, ale picie wystarczającej ilości wody jest kluczem. Picie ośmiu szklanek wody dziennie pomoże wypłukać organizm z toksyn, w tym nadmiernego soli. Pierwszą rzeczą, w godzinach porannych (po rozciąganie), wypić 16 uncji cieczy czystej wody słodkiej. W ciągu 2 godzin, należy zacząć czuć różnicę. Kontynuuj wody pitnej przez cały dzień, aż wypić 8 szklanek dziennie.

Jak zatrzymać Nocne skurcze

Jak zatrzymać Nocne skurcze


Niektórzy ludzie doświadczają mimowolne skurcze mięśni w nocy. Niektóre z tych drga mogą być małe, na przykład małe fasiculations mięśnia; podczas gdy inni szarpać całą kończynę. Noc drgania mogą wynikać z różnych warunków, takich padaczki lub zaburzenia ośrodkowego układu nerwowego. Jednak te skurcze, znane także jako mioklonie, mogą również obecne u zdrowych ludzi i nie są niczym więcej niż niewielki kłopot.

Instrukcje

1 Zapoznaj się z lekarzem, jeśli wystąpią nocne skurcze. Mimo, że nie jest prawdopodobne, że drgania mogą być objawem poważnego problemu. Również identyfikacji przyczyny jest to najlepszy sposób, aby traktować skurcze.

2 Ogranicz spożycie kofeiny. Przestać pić kawę i napoje gazowane, jak zbyt dużo kofeiny może powodować skurcze.

3 Praktyka techniki relaksacyjne, takie jak joga. Wyciągając zmęczenie mięśni może również pomóc zmniejszyć skurcze.

4 Spróbuj suplementów magnezu. Start z 200 mg dziennie i powoli dodać więcej, aż do 500 mg - lub do czasu można zauważyć różnicę. Ludzie na magnez może wystąpić luźne wnętrzności, więc weź go z wapniem, aby przeciwdziałać efekt uboczny.

5 Porozmawiaj z lekarzem na temat leków, które pomagają zatrzymać skurcze. Niektóre środki uspokajające, takie jak clonazepam i środki przeciwdrgawkowe może pomóc zatrzymać mioklonie. Jeśli tylko jeden obszar zależy, niektórzy lekarze zalecają zastrzyki z botoksu.

Jak leczyć skurcze szyi terapii magnetycznej

Skurcze szyi może być bardzo wyniszczające. Nie tylko ludzie, którzy cierpią z powodu tych skurcze w bólu, ale ból rzeczywiście zaczyna wpływu na inne obszary życia. Na szczęście, terapia magnetyczna pokazuje pewną obietnicę w leczeniu skurcze szyi. Zasadniczo, magnetyczne działa terapia przez blokowanie sygnałów bólu dotarcie do mózgu, pomaga zapobiegać kwasu mlekowego od budowania i poprawia krążenie krwi.

Instrukcje

1 Zapoznaj się z dostawcą opieki jeśli cierpią z powodu przewlekłego bólu, takich jak skurcze szyi. Może to być oznaką poważniejszej choroby. Ponadto, eksperci mogą polecić różne magnesy, w zależności od przyczyny skurcze szyi.

2 Zastanów wyborze owinąć szyi terapia magnetyczna z pulsującym terapii magnetycznej. Pulsujący terapii magnetycznego może być bardziej skuteczne w leczeniu skurczów szyi od produktów, które po prostu zawierać magnesy.

3 Kup naszyjnik magnetyczny. Nie tylko są one często atrakcyjne, ale mogą pomóc w zmniejszeniu skurcze szyi. Możesz też kupić wspierającego poduszkę dla szyi, który zawiera magnesy (patrz źródła poniżej).

4 Upewnij się, że ma magnesy się okresowo. Niektórzy eksperci uważają, możesz stać się "używane" do magnesów, zmniejszając ich skuteczność.

Wskazówki

 • Nigdy nie należy używać magnesów, jeśli myślisz, że jesteś w ciąży lub masz wszczepiony rozrusznik serca.
 • Nigdy mikrofalówki coś zawierającego magnes.

Strona główna zadośćuczynienie za skurcz mięśni w szyi

Niektóre skurcze mięśni występuje z powodu wykonywania lub nagłe szarpnięcia szyi. Odwrotnie, skurcze mogą wystąpić z powodu nieaktywności jazdy lub siedzącej przez długie okresy czasu. Kiedy mięśnie nagle kurczyć i dokręcić, to się nazywa skurcze. Po prostu, mięśnie są na uderzeniu. Gdy wystąpi skurcz szyjki proste zadania mogą być bardzo bolesne i trudne. Istnieje wiele środków domu, które można łatwo i traktują to prawdziwy ból w szyi.

Odcinek

Robert Stephens, Ph.D., (Przewodniczący Wydziału Anatomii, dyrektor Sports Medicine, University of Health Sciences-College of Osteopathic Medicine w Kansas City, Missouri) zaleca "łagodne, stopniowe rozciąganie" w leczeniu łagodnego do domu skurcze mięśni. To jest dobry pierwsza linia obrony, czy skurcz szyi jest z powodu bezczynności lub nadmiernego wysiłku, ponieważ w obu typach, mięsień jest napięty i zwężenie. Jeśli porównać skurcz z wiązane liny, żeby rozplątać węzeł trzeba ciągnąć i holownik delikatnie w różnych kierunkach. Ale jeśli ciągnąć zbyt mocno, węzeł wzmocni. Mięśnie działają podobnie. Rozciąganie delikatnie jest ważny dla zapobiegania występowaniu skurcz, jak również łagodzenie istniejących skurcz. Nie przesadzaj. Delikatnie obrócić głowę w lewo i prawo, w górę i do tyłu. Jeśli można tolerować rolki głowicy, delikatnie działa, że ​​w. Kiedy odwracasz głowę w kierunku obszaru, nie używaj siły. Nie powinno to być bardzo bolesne. Celem jest delikatnie poćwiczyć węzeł.

W gorącej wodzie

Podgrzewać do obszaru dotkniętego na szyi. Pad ogrzewanie działa również ale wilgotna ciepła jest idealnym rozwiązaniem. Gorąca kąpiel lub prysznic może poprawić krążenie krwi, pomaga zwężonej mięśnie zrelaksować i zapobieganie skurcze. Gorący prysznic przed treningiem będzie rozgrzać mięśnie; od napięte mięśnie mogą prowadzić do kontuzji i skurcze najlepiej jest zachować krwi krążącej, aby zapobiec mięśnie od zwężenie.

Dobry pretekst do masażu

Skorzystać z masażu. Dobry masaż działa z węzłów, poprawia krążenie, a może zapewnić tymczasową lub stałą pomoc. Aby zaoszczędzić pieniądze, mieć przyjaciela lub współmałżonka masować obszar lub delikatnie masować go samodzielnie. Pij dużo wody, jeśli widzisz profesjonalnego masażysty, ponieważ nie chcesz uwolnione toksyny spowodować tworzenie się kwasu mlekowego w mięśniach - zasadniczo nawrót skurcz. Woda może pomóc w każdej bolesność, które mogą wystąpić po uzyskaniu węzły intensywnie pracowali przez masażysty.

Bądź Extra Gentle

Spróbuj over-the-counter mentol lub kamfory śmietany. Kremy z mentolem i kamforą wnikają głęboko tworząc jednocześnie wrażenie, lodowaty-kojący w mięśniach. Innym over-the-counter krem ​​- nie mentolowy ale stara chińska medycyna gotowości --- jest Tiger Balm, które można uzyskać w dowolnym rynku azjatyckim lub w większości sklepów ze zdrową żywnością. To jest powszechnie stosowany przez sportowców w celu koją ból mięśni i skręcenia. Być bardzo delikatny z szyi i się odpocząć. Dziecko samodzielnie. Zdrowym rozsądkiem - nie podnoś ciężkich przedmiotów, należy zachować ostrożność podczas dotarcia nad głową, robić przerwy, kiedy siedzi na dłuższy okres czasu, pić dużo wody i odpoczynku. Należy zwrócić uwagę na to, co twoje ciało mówi ci. Ponadto, jeśli ból jest ostry lub nasilają, należy zgłosić się do lekarza.

Skurcze ból szyi Objawy pozostało

Skurcze ból szyi Objawy pozostało


Według ahealthyme.com, 13 procent Amerykanów odczuwać ból szyi w danym momencie. Ból szyi może powodować frustrację i spowodować problemy z uzyskaniem spokojny sen, co prowadzi do zwiększonego wysiłku w organizmie. Na szczęście, większość ból szyi nie jest poważny i jest zapobiegać i leczyć, ze zmianami w stylu życia, opiekę siebie i lekarza.

Cechy

Skurcze bóle szyi często pojawić się nagle, ale trwać kilka dni lub dłużej, aby przejść dalej, według ahealthyme.com. Resztkowe objawy skurcze ból szyi, takie jak sztywność, obolałość i trudności z ruchem można marudzić i zakłóca normalnych codziennych czynności. Stres może zwiększać intensywność skurcze ból szyi i przedłużyć okres resztkowych objawów, według National Library of Medicine.

Identyfikacja

Lekarze diagnozować skurcze ból szyi i pozostałych objawów przeprowadzając badanie lekarskie. Ponadto, badania diagnostyczne, takie jak promieniowanie rentgenowskie, komputerowych tomorgraphy (CT) skanowania i obrazowania metodą rezonansu magnetycznego (MRI) są wykorzystywane w celu wykrycia uszkodzenia nerwów i kości. Badania krwi i punkcje, aby sprawdzić objawów zakażenia może dostarczyć dodatkowych informacji w celu identyfikacji przyczyn skurcze ból szyi, zgodnie z Mayo Clinic.

Przyczyny

Kurcze przewlekły ból szyi z objawów wynika często z przewlekłą chorobą, jak zapalenie stawów. Siedząc lub stojąc z nieprawidłowej postawy jest inna przyczyna skurcze ból szyi, szczególnie wśród tych, którzy siedzą przy komputerze przez wiele godzin dziennie. Inne częste przyczyny skurcze ból szyi z rezydualnych objawów należą zakażenia, takie jak zapalenie opon mózgowych; obrażeń w wyniku upadku lub wypadku samochodowym; i kości kręgosłupa, takie jak przepukliny dysków lub ostróg kostnych.

Zabiegi

Taking over-the-counter leki przeciwbólowe, takie jak ibuprofen lub paracetamol może zmniejszyć skurcze ból szyi i pozostałych objawów, według National Library of Medicine. Umiarkowanego do ciężkiego bólu może wymagać przeciwbólowe na receptę lub zwiotczających mięśnie; Zastrzyki z kortykosteroidów lub paraliżujący leków może również pomóc w leczeniu tego bólu. Terapie, takie jak rozciąganie, masaże, chiropraktyka lub akupunktura są dodatkowe możliwości leczenia skurcze ból szyi i pozostałych objawów, takich jak bóle i sztywność, zgodnie z Mayo Clinic.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Take przerw podczas pracy na komputerze, prowadzenia i pozostawieniu na dłuższe okresy czasu. National Library of Medicine, mówi w użyciu zestaw głowy, gdy na telefon, trzymać dokumenty na poziomie oczu i upewnić się, że krzesła, monitory oraz kierownice są ergonomicznie funkcjonalny. Mayo Clinic zaleca, aby rozciągnąć ramiona i szyję często i utrzymania dobrej postawy podczas siedzenia lub chodzenia, aby uniknąć wysiłku mięśnie szyi.

Ostrzeżenie

Skurcze mięśni szyi, którym towarzyszy ból strzelanie do barku lub ramienia może być oznaką ataku serca i wymaga natychmiastowej pomocy medycznej. Jeśli skurcze szyi towarzyszy resztkowych objawów, które obejmują zmiany pęcherza lub jelit, drętwienie lub osłabienie rąk i ramion, zgłoś się do lekarza, ponieważ może to być oznaką poważnego problemu zdrowotnego.

Jak radzić sobie z Nighttime Leg skurcze

Jak radzić sobie z Nighttime Leg skurcze


Nocne kurcze nóg, zwane również Charley konie, są nagłe, bolesne i mimowolne skurcze mięśni nóg, które występują w nocy, często, jak śpisz. Ta noc skurcze zazwyczaj dotyczy konkretnej grupy skróconych mięśni. Lepiej zapobiegać niż leczyć. Niektóre metody są bardziej skuteczne dla niektórych ludzi niż w innych, więc może trzeba spróbować różnych z nich, aby znaleźć to, co będzie najlepsze dla Ciebie.

Instrukcje

Czy łydki ćwiczenia rozciągające

1 Stań twarzą do ściany, od 2 do 3 metrów. Twoje nogi, biodra i ramiona powinny bezpośrednio twarzą do ściany. Trzymając lewą nogę prosto, umieść prawą stopę kilka centymetrów przed nim.

2 Połóż ręce na ścianie, trzymając je na wysokości klatki piersiowej. Lekko ugnij kolana i pochylić się do przodu w kierunku ściany.

3 Powoli zginać kolano prawej nogi, czując mięśnie łydki w lewej odcinku nogi. Trzymaj rozciągnięcie przez co najmniej 15 sekund, a utrzymanie obu piętach płasko na ziemi przez cały ćwiczenia.

4 pozycje przełącznika nożnego i powtórz rozciągnąć swoją prawą łydkę, czy to ma wpływ.

Przechowywać Stretching Those Cielęta

5 Usiądź wygodnie. Wyciągnij i wyprostuj uszkodzoną nogę przed sobą.

6 Zegnij nogę w górę i powrót do siebie, bez zginania kolana. Trzymaj prosto kolana.

7 Pomoc proces poprzez zwijanie ręcznik, umieszczając ją za podeszwę stopy i trzymając oba końce jak wygiąć nogę do tyłu.

Weź kombinacji mineralne, witaminy i suplementy ziołowe

8 Spróbuj biorąc trzy minerały, w szczególności w celu uregulowania działalności mięśni: potas, wapń i magnez. Niedobór lub brak równowagi w nich może przyczynić się do nocnych skurcze.

9 otrzymuje wystarczającej ilości witaminy E w diecie. Badania pokazują, że witamina E pomaga zredukować nocne skurcze poprzez poprawę krążenia krwi tętniczej. Dawka dobowa 400 800 IU witaminy E wydaje się być skuteczne.

10 Rozważmy pewne zioła, które znaleźli, aby pomóc w nocy skurcze. Czarny korzeń cohosh właściwości przeciwskurczowe, które ma służyć jako naturalne zwiotczających. Borówka ma właściwości rozkurczające mięśni, a także poprawia krążenie krwi poprzez kończyn. Ginkgo biloba poprawia również krążenie w kończynach przez rozszerzanie tętnic Karmienie tkanki nóg.

Inne sposoby leczenia nocy skurcze

11 Stretch i pewnie od razu masować kurcze mięśni do obiegu pomocy. Skakać nogę i chodzić, jak również.

12 Należy skonsultować się z lekarzem na temat biorąc wodę chininy lub tabletki chininy w godzinach wieczornych. Należy pamiętać jednak, że chinina jest toksyczny, gdy przejęła długie okresy.

13 Weź gorący prysznic, ciepłą kąpiel lub zanurzyć skurcze nóg w gorącej wodzie, aż skurcze ustępują.

Zapobiec Nighttime skurcze zanim one nastąpią

14 Czy łydki ćwiczenia rozciągające na każdą nogę przed snem. Pomaga to wyczerpuje odruchu rozciągania, który powoduje nocne skurcze.

15 Bądź nawodniony. Gotowanie dużo wody w ciągu dnia. Ograniczyć ilość kofeiny i alkoholu można spożywać, ponieważ mają tendencję do odwodnienia organizmu.

16 Uważaj na dietę. Wysokie diety białka były związane z niskim poziomem potasu i co za tym idzie, zwiększenie częstości skurczów nocnych. Biorąc suplementy potasu lub dieta bogata w potas może zapobiec nocne skurcze, podobnie jak dieta bogata w wapń i magnez.

Wskazówki

 • To jest zawsze ważne, aby skonsultować się z lekarzem opieki zdrowotnej lub innego lekarza dotyczących swoimi nocnymi skurczami czasu, ponieważ objawy mogą być spowodowane przez poważne schorzenie, takie jak cukrzyca, które mogą wymagać pomocy medycznej.

Jak uniknąć skurcze nóg

Jak uniknąć skurcze nóg


Ból uderza bez ostrzeżenia, często, jak śpisz. Nic nie dostanie uwagę szybciej niż skurcze nóg. Jeśli są podatne na skurcze nóg są pewne stosunkowo proste korekty, które można wprowadzić, że prawdopodobnie będzie zmniejszyć częstotliwość.

Instrukcje

1 wiemy, że skurcze nóg stanie, gdy kontrakt niektóre mięśnie nagle. Otrzymany ból jest natychmiastowe i może być dość intensywne. Na szczęście, większość skurcze trwają tylko noga sekund lub kilka minut. Niektóre mogą trwać dłużej, ale to nie jest tak powszechne. Kurcze nóg często występują w nocy, powodując zakłócenia w sen. Czasami proste zmiany w swoim korekty ujęć wody, utrata masy ciała lub ćwiczenia mogą zmniejszyć wystąpienia skurcze nóg.

2 Pamiętaj, że gdy ciało nie jest odpowiednio nawilżona, skurcze nóg są bardziej skłonni, aby wystąpić. Podwyżka wody każdego dnia i mogą zmniejszyć zagrożenie i / lub liczbę skurczów masz. Jeśli najczęściej doświadczenie skurcze nóg w nocy, spróbuj picia szklankę wody na godzinę przed pójściem do łóżka. Jest to również niezwykle ważne, aby utrzymać ciało uwodniony podczas ćwiczeń. Pij wodę kilka razy podczas wykonywania rutynowych. Podczas nawilżania przed i po treningu jest dobry, nawilżający podczas rutynowych jest jeszcze lepiej. Można znaleźć lepsze wyniki, jeśli zmniejszenie wody podjąć w przed i po treningu i rozłóż na całym przebiegu w pracy, mając cztery czy pięć przerw wody od początku do końca, a nie dwóch, a nadal z przerwami przez kilka nawilżają godzin po zakończeniu.

3 Wiedzcie, że wasze kurcze nóg może być z powodu zmian w programie ćwiczeń. Jeśli dodasz nowe ćwiczenia, które koncentrują się na mięśniach nóg lub jeśli już zwiększył liczbę powtórzeń w ćwiczeniach na nogi, że może być wprowadzenie dodatkową obciążenie mięśni, które powodują ich skurcze później. Ponadto, można uzyskać porady trenera na temat tego jak prawidłowo wykonywać mięśnie nóg po prostu upewnić się, sposób, w jaki robisz ćwiczenia nóg jest prawidłowe.

4 Należy pamiętać, że jeśli już się rozpoczęła nowy program ćwiczeń, zwrócić szczególną uwagę na rozciąganie i nie będzie zbyt wiele zbyt szybko. Nigdy nie zaniedbuj ważny krok jakiegokolwiek programu ćwiczeń, który jest dokładnie rozciągając mięśnie. Może to spowodować znacznie większe szkody niż skurcze nóg. Równie ważne jest nie zbyt się zbyt entuzjastycznie zbyt szybko. Stopniowo budować na rutynowych ćwiczeń. Aby użyć stare powiedzenie, Rzym nie został zbudowany w jeden dzień. Nie staraj się go na pełnym gazie z ćwiczeń. Postęp ćwiczeń powinna być ona stała i stopniowo i powinien zawsze zaczynać się dokładne rozciąganie.

5 Upewnij się, że masz dobre buty sportowe, które daje pełne poparcie jeśli używasz lub chodzenia na ćwiczenia. Jeśli nosisz obcasy codziennie lub, jeśli masz tendencję do noszenia różnych stylów w ciągu tygodnia, to może się przyczyniać do skurcze nóg. Staraj się nosić buty, które mają mieć doskonałe wsparcie i nie zbyt duże obciążenie na konkretnej części nóg, pleców i nóg.

6 Wiedz, że skurcze mogą być wynikiem braku potasu. Możesz zwiększyć potasu w diecie przez bogatych w potas, takie jak banany lub octu jabłkowego (2 łyżeczki wymieszać ze szklanką ciepłej wody) lub suplementów potasu. Najpierw należy skontaktować się z lekarzem. Może on chce zrobić badanie krwi w celu określenia stężenia elektrolitów i potasu.

7 rozważyć podjęcie bardzo ciepły prysznic przed snem, aby pomóc rozluźnić mięśnie. Staraj się unikać nadmiernego pozycję, użyj schodów lub wykonywania przez ostatnie kilka godzin przed snem. Do natychmiastowej ulgi, delikatnie pocierać mięśnie. Jeśli to nie działa, dokładnie rozciągnąć mięśnie lub spróbuj stojąco. Kiedy ból ustąpi, stosuje ciepły kompres do obszaru lub wziąć gorący prysznic. Jeśli skurcze są intensywne i bardzo często, skonsultuj się z lekarzem na temat możliwych leków zwiotczających mięśnie.

Wskazówki

 • Kurcze nóg może być bardziej prawdopodobne, jeśli masz nadwagę.
 • Jeśli zaangażujesz się w rzadko działalności, takich jak taniec, piesze wędrówki, nosić buty z dobrą obsługą i robić częste przerwy.
 • Jeśli siedzisz przy biurku większość dnia, trzymać nogi na zewnątrz i lekko do góry, powoli uginać nogi do góry, przytrzymaj przez 5 sekund, a następnie opuść je. Powtórzyć w zestawach 3, kilka razy dziennie.
 • W pewnym momencie w ciągu dnia, czasu, by zrobić co najmniej minutę lub dwie z odcinków nóg.
 • Nie obejmują nowych suplementów i ziół bez konsultacji z lekarzem, zwłaszcza jeśli są na inne leki.
 • Częste, gwałtowne skurcze może wskazywać na brak równowagi lub bardziej poważne problemy zdrowotne, które powinny być uwzględnione przez lekarza.

Jak leczyć skurcze mięśni

Jak leczyć skurcze mięśni


Kurcze może być bardzo bolesne i może wystąpić w każdym mięśniu ciała. Umowa skurcze mięśni i uniemożliwić korzystanie z nich, aż ból ustępuje. Twoje skurcze mogą pochodzić z nadużywania mięśni, odwodnienie, a nawet zaburzenia krążenia i nerwowego. Zazwyczaj można traktować te skurcze się i wrócić do korzystania z mięśni w krótkim czasie.

Instrukcje

1 Pij dużo płynów. Woda jest ważnym ogólnego uwodnienia, a napój zawierający elektrolity, takie jak napoju dla sportowców, jest nawet lepsza dla skurczów mięśni.

2 Relax mięśni lub skurcze mięśni. Delikatnie masować obszar, podczas gdy stopniowo i łatwo wyciągając mięśnie.

3 Zastosuj okład z lodu na skurcze mięśni. Delikatnie masować mięśnie z lodem przez około 10 minut. Zimny ​​pomoże zmniejszyć ból i obrzęk. Śledź przez masuje mięśnie rękami.

4 Użyj balsam przeciwbólowy dla tego samego efektu jak lodu opakowanie - dla zmniejszenia bólu i obrzęku. Masować balsam do przeciwbólowe skurcze mięśni i spróbować się rozluźnić mięśnie. Należy zapoznać się z instrukcjami na zbiorniku i umyć ręce po zastosowaniu balsamu.

Wskazówki

 • Jeśli skurcze mięśni nie znikają po leczeniu w domu, skontaktuj się z lekarzem. Może to być oznaką poważniejszego problemu. Jeśli już wiesz, istnieje poważny problem związany z skurcze mięśni, umieścić lód na mięśniach, uniknąć rozciągania i zasięgnąć porady lekarza.
 • Nie próbuj leczyć skurcze mięśni na osobie, która jest odwodniony.

Skurcze nóg - przyczyny i leczenie

Kurcze nóg wpływają na ludzi w każdym wieku, ale są bardziej powszechne u osób starszych. Skurcze nóg są często spowodowane przez wysiłek, braki żywieniowe i odwodnienie. Skurcze nóg mogą być traktowane z masażu, gorących lub zimnych kompresów lub prostych zmian diety. Poważne lub powtarzające się skurcze mięśni nóg, które nie reagują na tradycyjne środki do domu powinny być oceniane przez lekarza.

Wysiłek

Sport, procedur fitness lub cokolwiek, że overworks noga mięśnia może powodować skurcze nóg. Skurcze nóg od wysiłku zazwyczaj naprawienia się po mięśni jest wypoczęty. Rozciąganie po okresie intensywnej aktywności fizycznej może zapobiec kurcze nóg.

Odwodnienie

Częstą przyczyną kurcze nóg jest odwodnienie. Brak płynów może spowodować mięśnie nóg do zaciągania i skurcze, bolesne skurcze w wyniku.

Niedobór w diecie

Ludzie, których diecie brakuje potasu i sodu może mieć skurcze nóg. Jeść wyważone, bogate w potas dieta często złagodzić problem.

Leczenie masaż lub Stretch

Masowanie skurcze nóg może pomóc rozwiązać problem. Delikatnie rozciągając nogę i zginając kolana często złagodzić skurcze nóg.

Gorące i zimne okłady

Korzystanie gorące okłady na ciepło i relaks mięśni może powstrzymać skurcze. Jeśli jest ból po skurcze ustępują, opakowania z lodem może być stosowane w leczeniu bólu.

Ostrzeżenie

Osoby z poważnymi skurcze nóg, które pojawiają się bez ostrzeżenia lub oczywistej przyczyny powinien porozmawiać z lekarzem, aby wykluczyć ewentualne podstawowych warunków, takich jak uszkodzenie nerwów lub podarte mięśni.

Jak rozpoznać skurcze

Najczęściej krótkoterminowe skurcze wystąpią z powodu rozległych obrażeń ciała lub zmęczenia mięśni. Chociaż skurcze mogą być bolesne, są często związane z uczuciem ucisku w danym obszarze, z powodu nagłego skurczu mięśnia za. Skurcze mięśniowe występuje w prawie każdym mięśni w ciele ludzkim, a ważne jest, aby dokładnie określić położenie i przyczyny skurcz. Po ból lub ucisk skierowany jest, to może to być wyeliminowane z delikatnym masażem lub odpoczynku.

Instrukcje

Jak rozpoznać skurcze

1 Odszukaj źródło swoich skurcze mięśni. Studiować anatomię człowieka w celu uzyskania lepszej znajomości źródła skurcz mięśni w Twojej. Musisz wskazać dokładną lokalizację skurcze mięśni w celu jej leczenia, a to oznacza, że ​​musisz zrozumieć różnicę między mięśnia czworogłowego i mięśni ścięgna udowego.

2 Określić przyczynę swoich skurcze mięśni. Upewnij się, że rzeczywiście pochodzi od skurcz mięśni, a nie z pustego narządu lub w innym miejscu wewnątrz ciała. W większości przypadków będziesz w stanie ustalić tę informację po prostu zwrócić uwagę na swoje ciało. Ból związany z wydrążonym skurcz narządów jest często znacznie wyższa od bólu związanego ze skurczem mięśni. Skurcze narządów są prawie wyniszczające i powinny być traktowane z bezpośrednim eksperckiej pomocy lekarskiej.

3 Traktuj swoje skurcze mięśni odpowiednio. Najlepszym lekarstwem na skurcze mięśni jest odpoczynek. Gdy mięsień kurczy się szybko, to zazwyczaj stara się powiedzieć, że ciało jest albo uszkodzony lub zmęczony. Może zbyt pracował mięśnie na siłowni lub w pracy, a może po prostu nadmiernie wykorzystywane mięśnie na co dzień. Aby uzyskać lepsze wyniki, zastosować delikatny masaż mięśnia zmęczonego jak odpoczynek.

4 Rozciąganie przed i po wysiłku fizycznym. Nadmiernie napiętych mięśni pracy jest główną przyczyną zmęczenia mięśni, a często prowadzi do poważnych skurcze i / lub skurcze mięśni. Aby uniknąć takich sytuacji, rozciągnąć prawidłowo przed aktywności fizycznej. Jeśli masz stresującą pracę fizyczną, należy rozciągnąć przed wyjściem z domu do pracy. Utrzymać mięśnie jak przodkiem, jak to możliwe w czasie trwania każdej aktywności fizycznej.

5 Skonsultuj się z lekarzem, jeśli skurcze mięśni utrzymuje się dłużej niż trzy dni.

Wskazówki

 • Prawidłowe odżywianie, które zawiera maksymalną ilość przyjmowanych płynów, jest niezbędne w celu uniknięcia skurcze mięśni. Utrzymać dietę, która jest bogata w białka, węglowodanów, tłuszczów zdrowych - i zawsze nawilżają kiedy uczestniczyć w aktywności fizycznej przez dłuższy czas.
 • Podczas gdy profesjonalny masaż jest lepsza metoda stosowana w leczeniu stale skurcze mięśni, to nie zawsze jest konieczne. Szukaj w miejscowej bibliotece lub w Internecie dla środków, które szczegółowo osobisty masaż jako pierwszej opcji.

Jak radzić sobie ze skurcze stóp i nóg

Jak radzić sobie ze skurcze stóp i nóg


Jeśli masz poważne stóp lub nóg skurcze i występują często należy skonsultować się z lekarzem - może masz zespół niespokojnych nóg. Jeśli masz sporadyczne skurcze nóg lub stóp, są sposoby radzenia sobie z nimi i dodaje powie ci jak.

Instrukcje

1 Pij dużo wody. Odwodnienie jest główną przyczyną nogi i stopy skurcze. Dlatego ważne jest, aby pić dużo wody przez cały dzień od nogi i stopy skurcze występują zazwyczaj w nocy.

2 Unikaj skurcze stóp i nóg poprzez wykonywanie. Regularne ćwiczenia mogą pomóc w radzeniu sobie z stóp i nóg skurcze. Wiele osób uważa, akt rowerem tuż przed snem pomaga im uniknąć skurcze stóp i nóg w nocy.

3 Trzymaj narzuty luźne. Tight narzuty może ograniczyć ruch nóg powodując skurcze nóg i stóp.

4 Skonsultuj się z lekarzem, jeśli twoja noga lub stopa skurcze są zbyt poważne, aby sobie poradzić. Istnieją przepisy, które mogą pomóc w Twoich stóp lub nóg skurcze zwłaszcza jeśli masz zespół niespokojnych nóg. Tylko lekarz może powiedzieć na pewno, jeśli skurcze nóg są zespół niespokojnych nóg, czy nie, więc sprawdź z Ciebie i zobaczyć, czy jesteś kandydatem do Reąuip lub jeden z innych leków na zespół niespokojnych nóg.

5 Należy witaminy, takie jak wapnia i potasu. Brak pewnych substancji chemicznych w organizmie może powodować skurcze nóg i stóp. Lekarz może wykonać badanie krwi w celu określenia, czy system jest pozbawiony tych elementów i czy należy rozpocząć reżim witaminy regularnie zastąpić chemikalia system został Lost - może to być odpowiedź na radzenie sobie z tymi skurcze stóp i nóg .

Jak leczyć skurcze

Skurcze mięśni są sposobem organizmu zapobiec dalszym szkodom. Kiedy występują, ból lub dyskomfort, nie mogą czuć się jak techniki zapobiegania. Może poczuć się jak ciało jest morfingu do kitu. Oto kilka metod leczenia skurcze.

Instrukcje

1 Unikaj Długotrwałe obciążenie. Jedną z głównych przyczyn skurcze powtarza nadmiernego wysiłku dużych grup mięśniowych. Zawsze, gdy korpus ma wykonywać zadania, które nie są używane do wykonywania może wystąpić skurcz mięśnia. Odnosi się to również do ćwiczeń. Ocenić, jaki ciężar jest podnoszony i zmniejszyć ciężar, jeśli ból występuje w wyciągu. Zawsze odczekaj 48 godziny przed treningiem siłowym na głównej grupie mięśniowej.

2 lekarza. Skurcze mięśni to nie żart. Mogą pojawić się w łagodnych i ciężkich epizodów. Zawsze jest rozsądne, aby zobaczyć się z lekarzem w przypadku wystąpienia skurczu wielokrotnie dłużej niż 24 do 48 godzin. Leki mogą być potrzebne, aby rozluźnić mięśnie.

3 Sprzedam twardy materac. Konkretnie, mięśnie pleców i nogi trzeba twardych powierzchni w celu ich ochrony, aby zapobiec dalszym skurcze. Twardy materac i dużo odpoczynku może być wszystko, ciało potrzebuje, aby odzyskać z serii skurcze.

4 stosuje się lodu na powierzchni mięśni natychmiast. Owiń lodu w ręcznik, aby uniknąć bezpośredniego kontaktu i pozostawić na 15 minut, a na 10 minut. Powtórz ćwiczenie dwa lub trzy razy.

5 Za pomocą ciepła po 48 godzinach, w celu zwiększenia przepływu krwi. Doprowadzenie ciepła do skurczu natychmiast może zwiększyć stan zapalny i pogorszyć skurcz. Oczekiwanie na czas wystarczający, aby przejść pozwala ogrzać do być korzystne w zapobieganiu dalszej skurcze.

Przyczyny Leg skurcze

Przyczyny Leg skurcze


Podczas skurcze nóg, mięśni noga nagle umowy bez ostrzeżenia, w wyniku bezpośredniego bólu i często mimowolny skurcz nogi lub stopy. Chociaż trudno jest ustalić przyczynę każdej skurcze, niektóre znane wyzwalacze mogą być przyczyną sporadycznych epizodów lub przewlekłe skurcze nóg. Prawie każdy cierpi na jedną lub więcej skurcze nóg w pewnym momencie w życiu, ale niektórzy ludzie doświadczają częste skurcze, które mogą powodować ból mięśni nóg.

Ramy czasowe

Wiele skurcze nóg występują w nocy, często, jak jesteś po prostu odpływam w sen lub rano przed jesteś w pełni obudzony. Inne kurcze nóg wystąpić podczas intensywnych ćwiczeń fizycznych, szczególnie podczas upałów lub bezpośrednio po zakończeniu ćwiczenia i usiąść na relaks.

Zdrowie

Niektóre warunki fizyczne, może zwiększać częstość występowania nóg skurcze. Według MayoClinic.com, kobieta jest bardziej narażone na skurcze nóg, jeśli jest w ciąży i chorzy na cukrzycę mają zwiększone ryzyko skurczów. Ci, którzy cierpią z powodu miażdżycy tętnic (stwardnienie tętnic) może skrócenie przepływ krwi do nóg i częste skurcze.

Fizyczne

Konkurowanie intensywną aktywnością fizyczną może przynieść na skurcze nóg, zwłaszcza jeśli twoje mięśnie nóg są zmęczeni z wykonywania. Przemian, długotrwałego siedzenia może zmniejszyć przepływ krwi do nóg i inicjować skurcz.

Odwodnienie

Nie pije wystarczającej ilości wody do wymiany płynów twoje wydatkuje ciała może przynieść na odcinku skurcze. Ponadto, biegunki, która trwa dłużej niż 24 godzin może spowodować odwodnienie i skurcze. Zachować dużo świeżej wody na rękę i sączyć go przez cały dzień, aby zmniejszyć ryzyko.

Dieta

Jedzenie dobrze zbilansowanej diety może zmniejszyć skurcze nóg, jeśli twoje ciało jest niedobór wapnia, potasu lub magnezu. Multiwitamina, który zawiera te trzy minerały może zmniejszyć skurcze nóg w tych, którzy uważają, że jest ciężko jeść zdrowo przy każdym posiłku.

Szkoda

Uraz rdzenia kręgowego, który powoduje ciśnienie w części lędźwiowej kręgosłupa może powodować skurcze nóg, które stają się coraz gorzej, już stoisz lub spacer. Częste odpoczynki i podnoszące stopy mogą pomóc. Skonsultować się z lekarzem, jeśli skurcze nóg ból mięśni zostawić lub jeśli występują częściej niż raz w tygodniu.

Remedy

Pić dużo płynów w ciągu dnia i wziąć multiwitaminowy uzupełnienia odżywiania. Poświęć trochę czasu, aby rozciągnąć mięśnie nóg delikatnie przed i po wysiłku fizycznym i korzystania gorące okłady na mięśnie nóg, aby ułatwić przetargu skurcz. Kiedy strajki noc kurcze, chwycić dolną część stopy i delikatnie palce do siebie, aby zachęcić mięsień łydki do wydłużania i odpocząć. Użyj delikatne masaże zachęcać do nóg skurcze odpocząć.

Przyczyny nogę i skurcze Toe

Przyczyny nogę i skurcze Toe

Przegląd

Kurcze toe

Skurcze palców mogą być spowodowane przez noszenie buty, które nie pasują. Jeśli buty są szczególnie mocno w okolicy palców, może skończyć się z skurcze palce na koniec dnia.
Według Crampshelp.com, wysokie obcasy mogą być winowajcą.
Toe skurcze często występuje po kolana ograniczony został w parę butów na kilka godzin. Ponadto, jeśli cierpi na brak wapnia może powodować palce i stopy na skurcze. Zdobądź więcej wapnia w diecie lub wziąć codziennie suplement.

Skurcze stóp

Myfootshop.com donosi skurcze stóp są podzielone na trzy grupy: niedokrwienny, metabolicznych i bio-mechaniczne. Niedokrwienny skurcze zazwyczaj występuje w nocy i nazywa nocnej przestankowe. Dzieje się tak, ponieważ nie ma wystarczającej cyrkulacji do stopy. Chromanie przestankowe może wystąpić po sprawowały mozolnie.

Metaboliczny

Metaboliczny skurcze występuje ze względu na brak potasu w organizmie, co może się zdarzyć, jeśli pacjent przyjmuje leki moczopędne. Sodu inicjuje skurcze mięśni i jeśli jest brak równowagi w organizmie pomiędzy sodu i potasu, które są zarówno sole, może to spowodować skurcze.

Bio-mechanika

Twoje stopy mogą kurcze po prostu od chodzenia po nich. Bio-mechanika oznacza naukę o sposobie ruchów ciała. Jeśli idziesz za dużo, lub noszenie niewłaściwych butów, może to spowodować skurcze nóg.

Toe Mortona

Dr Dudley J. Morton napisał w swojej książce, "Ludzka Stopa," że słabe kostki, upadli łuki, zmęczony i przepracowany stóp, a także problemy w pierwszej kości śródstopia, może spowodować twoje stopy i palce na skurcze, a także jak nogi, które zostały napięte ze względu na wszystkie powyższe kwestie.
Jeśli twój drugi palec jest dłuższy od swojego dużego palca, a następnie być może trzeba Toe Mortona. Drugi palec nie powinien być dłuższy niż palucha, ale wielu z nas ma ten warunek. Sposób, w jaki miały być przeznaczone jest dla kości śródstopia być dłuższy, lub tak długo, jak druga kość śródstopia. Morton wyjaśnia kości śródstopia ma przenosić obciążenia lub dwa razy ciężar drugiej kości śródstopia. Jeśli twoja druga kość śródstopia jest dłuższy niż w pierwszej kości śródstopia, a następnie właściwy do podnoszenia nie mogą być osiągnięte. Za każdym razem, osoba ma etap, druga kości śródstopia spotka się z podłoża przed pierwszą, a to nie jest normalny. Kości śródstopia ma wytrzymać ciężar przedniej części stopy, ale nie mogą w tych warunkach. Drugi śródstopia musi teraz zrobić to zadanie, podczas gdy w idealnych okolicznościach byłoby robić tylko jedną trzecią pracy. To powoduje stres nadmierne na drugiej kości śródstopia, które tworzy łańcuch zdarzeń, które mogą osoby boli całego.

Skurcze nóg

Dr Burton S. Shuler informuje, że jego pacjenci rutynowo skarżą nocne kurcze nóg, a także zespołem niespokojnych nóg (RLS). Shuler wyjaśnia, że ​​skurcze noc nogi, które są często określane jako Charlie koni, są nieprawidłowe skurcze mięśni nóg. Przyczyną skurcze kończyn nie jest w pełni zrozumiała, lecz mogą one być wywołane przez reakcję nadmiernego wysiłku, do leczenia, złego obrotu, odwodnienie lub nierównowagą elektrolitów.

Jak zarządzać skurcze

Jak zarządzać skurcze


Skurcze mięśni mogą być bardzo wyniszczające. Chociaż bolesne i uciążliwe, skurcze mięśni faktycznie chronić mięśnie. Poprzez usztywnienie mięśni, skurcze powstrzymać przed uszkodzeniem mięśni przez co jest jeszcze bardziej niepokoi go. Jeśli występują częste skurcze mięśni, należy zgłosić się do lekarza, aby dostać się do przyczyny problemu, który obejmować nadużywania, nieprawidłowego odżywiania, odwodnienie lub urazów. Można jednak, zarządzać skurcze mięśni poprzez podjęcie kroków w celu zapobiegania i leczenia.

Instrukcje

1 Zapoznaj się z lekarzem jeśli masz powtarzające się skurcze mięśni. Lekarz pomoże wskazać dokładną przyczynę skurcze. Gdy wiesz, że źródło, można wprowadzić zmiany w celu zapobieżenia im.

2 Spokojnie. Przez kilka dni, ograniczyć ilość czasu spędzanego na skurcze mięśni dotkniętych. Jeśli twoje mięśnie są uszkodzone, dać im kilka dni, aby odzyskać, aby zapobiec przyszłym skurcze.

3 Jedz dobrze zrównoważona dieta. Złe odżywianie może powodować skurcze mięśni. Spożywać zdrowe, odżywcze diety, bogatej w witaminy i minerały. Weź codziennie multiwitaminowy aby upewnić się, są pokryte, i jeść świeże jedzenie.

4 picie co najmniej 64 uncji wody na dobę. Odwodnienie powoduje i nasila skurcze mięśni. Upewnij się, że są w pełni uwodnione w każdym czasie.

5 Wyciągnij obszary. Elastyczność pozwala zapobiec skurczom mięśni. Włączenie do codziennej rutyny sięgania do swojego życia. Poświęć trochę czasu, aby rozciągnąć mięśnie, które mają tendencję do skurczu.

6 masować mięśnie. Obniżające ciśnienie stabilny i delikatny. Zbyt duże ciśnienie może uszkodzić mięśnie i pogorszyć skurcze.

7 Zastosuj ciepła. Nie stosować ciepło bezpośrednio po skurczu, ponieważ może zwiększyć stan zapalny. Zamiast tego, aby część aplikacji ciepła z codziennej rutyny, aby zapobiec skurcze. Ciepło poprawia krążenie w okolicy i pomaga w elastyczności.

Wskazówki

 • Regularne rutynowe ćwiczenia pomogą utrzymać mięśnie stonowanych i silny, co zmniejsza skurcze mięśni.
 • Skontaktować się z lekarzem, jeśli skurcze mięśni są z powodu kontuzji.

Jak zapobiec skurcze nóg nocna (aka Charlie Konie)

Jeśli kiedykolwiek obudził się w rozdzierający ból ze względu na skurcze nóg, które powodują węzłów mięśni nóg, prawdopodobnie jesteś zdesperowany, aby dowiedzieć się, jak ich powstrzymać. Po pierwsze, trzeba zrozumieć, co je powoduje. Istnieje wiele rzeczy, które mogą powodować zmienne noc skurcze kończyn --also zwane Charlie horses-- występuje. Skurcze mogą być spowodowane przez zaburzenia równowagi elektrolitowej, odwodnienie, zmęczenie mięśni, zaburzenia równowagi tarczycy, a będąc na wadze.

Instrukcje

1 utrzymać zdrową wagę. Ponieważ nadwagą wydaje się być jedną z przesłanek, które powoduje konie Charlie, utrzymanie idealnej wagi do swojego wzrostu pomoże wyeliminować jeden z czynników ryzyka.

2 Nie należy zmuszać się zbyt trudne. Jeśli próbujesz dostać się do kształtu, to powoli. Wykonując zbyt trudne lub zbyt długo na początku treningu prowadzi do zmęczenia mięśni. Spróbuj odpoczynku co drugi dzień, aby dać zmęczone mięśnie szansę odzyskania.

3 Wyciągnij cieląt często. Ustaw tę część codziennej rutyny, najlepiej wykonując go tuż przed pójściem do łóżka. Siedzi z nogami wyciągniętymi przed siebie, dotrzeć do chwycić duże palce u stóp, i wyciągnąć nogi do kolana. Jeśli nie jesteś na tyle elastyczne, aby to zrobić, lub pasek owinąć szalik całej podeszwy stóp, i pociągnąć końce tak, że jesteś wyciągając palce w kierunku kolan.

4 pobyt uwodniony. Jedną z najczęstszych przyczyn czasowych noc skurcze nóg nie jest picie wystarczającej ilości wody. Pij co najmniej 64 uncji wody dziennie. Złamać te się na osiem porcji osiem uncji każda, aby dać swoje ciało możliwość wchłaniania, czego potrzebuje. Pamiętaj, że kofeina jest naturalnym diuretykiem, co oznacza, że ​​pozbawia organizm zmagazynowanej wody. Jeśli pijesz kofeinę regularnie, spróbuj odstawieniu się go wyłączyć. Przynajmniej, uzupełnienia dawki kofeiny, pijąc więcej niż sugerowane dzienne spożycie wody.

5 Badania swoje leki. Niektóre leki, takie jak statyny leki i niektóre steroidy (takie jak predizon) nierównowagi przyczyny w chemii organizmu. Dowiedzieć się, czy leki jesteś na liście skurcze mięśni nóg lub jako efekt uboczny. Jeśli tak, należy porozmawiać z lekarzem o tym, co (jeśli w ogóle) leków mogą narazić Cię na do zwalczania tego zjawiska.

6 Utrzymanie zdrowej diety, z żywności zawierającej dużo wapnia i potasu. Ponieważ skurcze nóg są często spowodowane przez stężenia elektrolitów w ciało jest w równowadze, to jest ważne, aby mieć wystarczająco dużo wapnia i potasu w systemie. Jeśli nie lubisz jogurty, przetwory mleczne, czy banany, odwiedzić lokalne apteki kupić suplementy specjalnie dla skurcze nóg. Dodatki te zawierają elektrolity niezbędne do złagodzenia skurcze.

7 Sprawdź poziom tarczycy. Jeśli po wypróbowaniu wszystkich tych prostych środków, a twoje nocne kurcze nóg utrzymują się, umówić się z lekarzem. Przez czując swoją tarczycę i zamawiania niektórych badań krwi, lekarz może określić, czy tarczyca jest przyczyną konie Charlie i oferuje porady i / lub leków, aby twoja tarczyca funkcjonuje prawidłowo.

Jak zatrzymać skurcz mięśni

Jak zatrzymać skurcz mięśni


Skurcze mięśni mogą chwycić Ciebie szybko. Gdy tak się stanie, trzeba coś, co można naprawić je jeszcze szybciej. Znalazłem sprawdzone, naturalne, metoda dla ciebie, że masz prawdopodobnie nigdy nie słyszałeś.

Instrukcje

1 Carry mini pakiety musztardą, gdy planuje się ćwiczenia.

2 Jeśli czujesz się hitem skurcze mięśni / skurcze, otworzyć jeden z tych pakietów i slurp to! Zmyć musztardę z wodą.

3 Powtórz krok 2, co 2 minuty, aż do skurczów mięśni / skurcz nie ma.

Wskazówki

 • Jeśli sól wrażliwe trzeba mieć świadomość, że musztarda jest wysoka zawartość sodu.