adcov.com

skurcze miesni w nodze -powod medyczny

Informacje na nodze medyczny i stopy skurcze

Skurcze nóg i stóp są bardzo często, zwłaszcza u dorosłych. Skurcze są spowodowane mimowolnym skurczu mięśnia lub grupy mięśni. Takie ciągłe kurczenie powoduje ból i dyskomfort i często ogranicza ruch.

Typowe przyczyny naturalne

Skurcze występują często z nieuzasadnionej presji na mięsień lub z nadmiernego wysiłku mięśni. Dodatkowo, American Cancer Society podaje wiele przyczyn związanych z krwią, takich jak niski poziom cukru we krwi, zaburzenia równowagi wapnia, niskim poziomem potasu lub zbyt dużo fosforu.

Przyczyny związane z narkotykami

Nienaturalne zmiany chemiczne krwi może także powodować bolesne skurcze mięśni. Medline Plus wyjaśnia, że ​​nogi i stopy skurcze są znanym skutkiem ubocznym moczopędne i statyny leki.

Przyczyny neurologiczne

W niektórych poważnych przypadkach, skurcze nóg i stóp są wynikiem choroby neurologiczne, nowotwory lub raka. W tych przypadkach, regularne leczenie nie leczy skurcze.

Wspólne zabiegi

Skurcze nóg i stóp może być traktowane z odcinków kurcze mięśni, jeśli jest spowodowane z ciśnieniem lub nadmiernego wysiłku. W przypadku braku równowagi we krwi, należy przywrócić właściwą chemię krwi z pomocy lekarza. Do skutków ubocznych leków, należy skonsultować się z lekarzem dla alternatywnych leków.

Niezbyt częste zabiegi

W ciężkich przypadkach, skurcze nóg i stóp muszą być usunięte przez traktowanie bazowego stanu neurologicznego. Drugs, chirurgii i chemioterapii można stosować do leczenia zaburzeń neurologicznych i raka.

Zapobieganie

Właściwa regulacja ćwiczenie i krew Większość chemia może zapobiec skurcze nóg i stóp, ale ciśnienie jest często trudniejsze do kontrolowania. Skurcze związane zazwyczaj występują na ciśnienie w nocy; aby zapobiec te skurcze, dostosowanie normalną pozycję do spania.

Przyczyny ból mięśni skurcze i noc Leg

Przyczyny ból mięśni skurcze i noc Leg


Istnieje wiele powodów, dla których nogi są skurcze w nocy, a niektóre z nich można zapobiec, a niektóre z nich mogą być informacją, że jest podstawowym warunkiem, który potrzebuje twojej uwagi. Za każdym razem, że twoja noga poważnie skurcze, może być ból resztkowy przez kilka dni, ponieważ mięśnie zostały już nienaturalnie wiązek w kłębek, aż skurcze ustąpiły.

Ból

Kurcze nocne nóg może być tak nieznośny, że nie tylko nie przyniesie Ci z łóżka z okrzykiem, ale następstwie skurczu może zrelaksowania się i powodować bóle mięśni w nodze, według Healthline.com (patrz źródła). Ciężkie kurcze nóg może spowodować obrzęk i bolesność utrzymującego się w mięśniach dotkniętego do kilku dni po kurcz ustąpi, według Medicinenet.com (patrz źródła).

Przyczyny

Według Diabetichealthinfo.com, leki moczopędne (diuretyki) pomaga organizmowi pozbyć się soli (sodu) i wody, co zmusza nerki umieścić więcej sodu w moczu. Gdy tak się stanie, pijawek sodowe wody z krwi i obniża poziom płynu w naczyniach krwionośnych, co zmniejsza presję na ścianach tętnic. To jest dobre dla kogoś, kto ma za dużo płynu w jego ciele i musi się go pozbyć; Jednakże, leki moczopędne, może wyczerpywać stężenie potasu w organizmie, a to może prowadzić do nocnych skurcze nóg. Cukrzyca Informacje Biblioteka wyjaśnia, że ​​osoby, które mają cukrzycę, i którzy przyjmować insulinę w wyniku, mogą cierpieć z powodu niskiego poziomu potasu i dlatego nie występują skurcze w nogach. Deficyty w sód i magnez może wystąpić u osób chorych na cukrzycę, która powoduje również skurcze nóg.

Bezczynność

Nocne kurcze nóg może być spowodowany przez brak aktywności w ciągu dnia, w zależności od Wellsphere.com. Bezczynność oznacza nie tylko brak ćwiczeń, ale że idą źle, co skutkuje ograniczoną mobilność w stawie mięśni, co może spowodować skurcze w nocy. Nocne kurcze może być również spowodowane przez odwodnienie, co może doprowadzić do równowagi płynu.

Banany

Niektórzy ludzie ślubować, że regularne jedzenie bananów, które wprowadza do organizmu potasu, eliminuje ból mięśni nóg i skurcze nóg. Uważa się, że niedobór potasu może prowadzić do skurcze i bolesność według Dummies.com.

Witaminy

Chociaż społeczność medyczna nie jest pewien, dlaczego tak jest, jeśli masz niedobór B6 (pirydoksyna), B5 (kwas pantotenowy) lub B1 (tiamina), może to prowadzić do skurcze.

Chronis Niedokrwienie

Przewlekłe niedokrwienie jest jedną z głównych przyczyn nogi skurcze według Cure-back-pain.org (patrz zasobów). Gdy przepływ krwi jest ograniczony, pozbawienie tlenu zachodzi w części ciała, co może powodować ból i skurcze. Zakrzepy krwi, problemy z sercem i zatkane tętnice (miażdżyca) mogą powodować nocne skurcze nóg. Nakład do nóg może być zmniejszona w czasie snu i mogą wystąpić silne skurcze. To się nazywa ból claudification. Zgodnie z Medicinenet.com, ból ten nie jest faktycznie typowy skurcz, chociaż to jest podobnie, ale raczej wynikiem kwasu mlekowego i innych chemikaliów gromadziły się mięśni.

Ciąża

Jeśli jesteś w zaawansowanej ciąży, mogą wystąpić skurcze nóg w nocy, ponieważ nogi są coraz treningu w ciągu dnia, roznosić tym dodatkowym obciążeniem, a także dlatego, powiększona macica może być odpoczynek na części ciała, które nie są wykorzystywane do tego dodatkowa ciśnienia. Inne warunki, takie jak choroba tętnic obwodowych (PAD), pod czynne tarczycy (hypothyroidsim) i choroby Addisona może powodować nocne skurcze nóg.

Rozwiązania dla Leg skurcze

Kurcze nóg może wystąpić z różnych powodów. Mogą one być spowodowane przez odwodnienie, brak ruchu, uszkodzenia ciała, ciąży lub nadużywania. Skurcze nóg są skurcze i może powodować skrajne, nagły ból. Chociaż dokładna przyczyna skurcze nóg jest nieznany, rozwiązania są często naturalne i nie wymagają leczenia. Najczęściej, właściwa dieta i ćwiczenia mogą pomóc uniknąć tego problemu w wielu ludzi. Jeśli problem będzie się powtarzał, należy jak najszybciej skontaktować się z lekarzem.

Rozwiązania

Stanąć na zimnej powierzchni, które pomogą uspokoić skurcze. Wyprostuj nogi i pracy mięśni wokół stawu skokowego, zginając je w tę iz powrotem wiele razy. Masować nogę, gdzie wystąpił skurcz. Użyj Podgrzać, takich jak gorący ręcznik lub poduszka rozgrzewająca na całym obszarze, później, gdy pojawia się ból lub tkliwość. Umieść stopę chorej nogi na krześle i wyginać w stronę fotela, które powinny pomóc rozciągnąć mięśnie z skurcze. Nie wolno stawać na nogi lub umieścić wagę na nim.

Zapobieganie

Odprężyć się na odpoczynek, jak często, jak to możliwe w ciągu dnia. Wykonywać ćwiczenia rozciągające każdego dnia, aby uniknąć możliwości skurcze nóg. Rozpocząć schematu stojąc dwa metry od ściany podczas umieszczania dłonie płasko na ścianie. Pochylić się do przodu, utrzymując swoje nogi mocno na ziemi i liczyć do pięciu. Przemian odpoczynku i robi działalności w ciągu dnia; jeśli twoje stopy zaczynają boleć, usiąść i rozprostować nogi. Pić co najmniej osiem szklanek 12-uncji płynnej każdego dnia. Utrzymanie dobrze zbilansowanej diety, która zapewnia odpowiedni poziom wapnia i magnezu, które obejmuje produkty mleczne i zboża. Banany, ziemniaki, i pomarańcze są dobre dla potasu. Orzechy, nasiona, ciemne zielone warzywa są dobre dla wapnia i magnezu. Dodaj do swojej diety suplementów, aby zwiększyć ilość potrzebnych składników odżywczych.

Wezwać lekarza

Zadzwoń do lekarza, jeśli skurcze nóg trwa dłużej niż pół godziny lub przychodzi i odchodzi wielokrotnie. Zadzwoń do lekarza, jeśli masz skurcze nóg podczas ostatniego trymestru ciąży, tak, że mogą one pomóc w znalezieniu rozwiązań, które nie będą miały wpływu na dziecko. Zadzwoń do lekarza, jeśli skurcze nóg gorzej lub powoduje silny ból lub pulsujący. Lekarz może przepisać relaxer mięśni, aby pomóc w przewlekłych skurcze nóg i należy postępować zgodnie z jej wskazówkami co do joty.

Co zrobić dla Leg skurcze?

Aby zmniejszyć lub zatrzymać skurcze w nodze spowodowane przez spastyczne mięśni rozluźnić mięśnie i rozciągnąć go. To zapobiega kurczeniu i umożliwia swobodny przepływ krwi przez tkanki. Według cancer.org, zmieniając położenie lub ruch mięśni poprzez ćwiczenia jest skuteczny w zmniejszaniu skurcze.

Masować mięśnie

Delikatnie masować kurcze mięśni, gdzie znajduje się. Masować mięśnie powoli palcami, aby ją poluzować, utrzymując nogi wyciągnął. Według MedicineNet.com, to pomaga relaks mięśni, skurcze, które powodują zmniejszenie skurcze.

Zastosuj Ciepły okład

Według cancer.org, stosując ciepły kompres lub poduszki na skurcze nóg zatrzymuje również skurcze nóg. Ciepło rozluźnia mięśnie, zmniejsza skurcze w mięśniach, które powodują skurcze. Oddanie nogę w ciepłej kąpieli również pomaga złagodzić skurcze nóg.

Przesuń nogi

Ruszać nogami. Skurcze nóg są łagodzone przez rozciąganie lub masowania mięśni. Stały się, kręcąc nogę, albo powoli chodzenie może pomóc rozciągnąć i rozluźnić mięśnie ciasno.

Rozciągnąć mięśnie

Jeśli skurcze są zlokalizowane do mięśnia łydki, rozciągnąć mięśnie, opierając się o ścianę z rękami, utrzymując nogi sztywne o ziemię. Pochylić się do przodu, tak że noga jest zagięty w kierunku ściany a stopa jest płasko na podłożu. To rozciąga mięsień łydki i zatrzymuje skurcze.

Przyczyny skurcze w nogach

Wspólne skurcze nóg

Skurcze mięśni w nogach są wynikiem niezawinionego i trwałego skurczu mięśni. Skurcze, które występują u cieląt (w dolnej tylnej części nogi powyżej kostki) są określane jako CHARLEY konia. Skurcze mięśni na narządach wewnętrznych są całkowicie mimowolne. Mimowolne skurcze nie zawsze są oznaką złego stanu zdrowia. Na przykład, złamane kości w nodze będzie zwykle mają skurcze mięśni, który służy do ograniczania ruchu kości i trzymać wszystko razem (umożliwiając gojenie się kości nastąpić). Kurcze nóg, jeśli nastąpi przepracowanie mięśni w każdym rodzaju aktywności fizycznej. Kurcze nóg również wystąpić z powodu braku pracy. Osób siedzi przy biurku, na przykład, przez dłuższy czas w końcu poczuć skurcze w nogach, talii i pleców. Skurcze snu u nóg wystąpić wskutek wskazując palce dół. Ruch do dołu palców obciąża łydki ograniczając mięśni.

Ćwiczenia fizyczne i Żywienia

Odwodnienie jest prawdopodobną przyczyną skurcze nóg w sportowych osób. Płyny opuścić ciało poprzez pocenie. Sportowcy będą pocić się więcej niż nie-sportowych ludzi, ponieważ organizm sportowca staje się bardzo gorące. Organizm stara się ochłodzić się przez spocony. Poprzez pocenie organizm traci sód, co doprowadzi do nóg skurcze. Aby uniknąć pogorszenia się stanu skurcze nóg, skontaktuj się z lekarzem. Podczas pracy na siłowni, należy mieć wykwalifikowanego trenera pomaga. Zobacz dietetyka i poprosić o prawidłowej diecie. Trener ćwiczenia mogą pomóc w działaniach, takich jak śledzenie, ile wody można stracić za godzinę potu. Zmierz swoją wagę przed i po treningu. Różnica w wadze jest wynikiem jest utrata wody przez pocenie się. Rozciągnąć mięśnie przed treningiem, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo skurcze. Zjeść trochę soli w posiłkach do zatrzymywania wody. Zwrócić się do dietetyka, ile sodu, wapnia, magnezu i potasu należy podjąć w postaci suplementów (witamin i tabletek dietetycznych).

Choroby

Niektóre skurcze mięśni są wynikiem chemicznych energii (adenozynotrójfosforanu) w komórce mięśnia się wyczerpane, uniemożliwiając włókna mięśnia na relaks. Leg skurcze choroby występują u niektórych osób przez genetyczne. Niektóre przykłady są genetyczne z nadmiernie aktywnym tarczycy. Proces podział glikogenu, tworząc cukru w ​​komórkach mięśnia jest uszkodzona u osób z chorobą McArdle Ludowej (choroby, która jest genetycznie dziedziczone i spowodowanej brakiem lub wadliwego enzymu organizm wykorzystuje do przetwarzania glukozy). Spośród skurcze kończyn wywołane przez choroby, w większości tych skurczami są jedynie niewielki wpływ z poważniejszych dolegliwości związanych z chorobą (na przykład, utratę równowagi / równowagi, osłabienie w dotyku oraz osłabienia mięśni ciała) . Cukrzyca jest kolejnym czynnikiem skurcze.

Jakie są Leczenie Foot & Leg skurcze?

Stopy i nogi skurcze są mimowolne skurcze mięśni, które mogą wystąpić w dowolnym czasie i bez uprzedzenia. Mogą być bardzo bolesne, ale zwykle nie są poważne, może być traktowany łatwo. Kurcze nóg i stóp może wystąpić z różnych powodów, takich jak problemy z krążeniem odwodnienie, nadużywanie mięśni i brak soli w diecie.

PŁYNÓW

Jeśli się odwodnić, mogą wystąpić skurcze nóg, szczególnie w nocy. Dzieje się tak wiele dla biegaczy i innych ludzi aktywnych, którzy pocimy, a zatem tracą dużo płynów ustrojowych. Zgodnie z Mayo Clinic, należy starać się pić co najmniej 64 uncji wody dziennie, aby pozostać w pełni nawilżona. Picie wody tonik, który zawiera chininę może również pomóc spokój nogi i stopy skurcze. Gotowanie 4 do 6 uncji tonikiem przed snem, aby pomóc skurcze walki.

Wilgotna ciepła

Wziąć gorący prysznic lub kąpiel, aby rozluźnić mięśnie w nogach i stopach. Postaraj się, aby woda tak gorące, jak można go znieść. Czy to prawo, zanim pójdziesz do łóżka, aby zapobiec nocne skurcze. Spróbuj moczenia lub pozwalając wodzie spływać nogi, przez co najmniej 15 minut. Jeśli zaczną się skurcze w ciągu dnia lub po treningu, wziąć gorący prysznic, a następnie.

Rozciąganie

Rozciągnąć mięśnie całkowicie przed wykonywania, aby zapobiec ich zaostrzenie. Rozciąganie mięśni wydłuża je i pomaga zapobiegać skurcze. Jeśli Twoje nogi i stopy zaczynają się skurcze i usiąść i wyciągnąć palce do góry w kierunku sufitu. To pomoże rozciągnąć i rozluźnić mięśnie.

Masaż

Masaż może szybko usunąć napięcie w mięśniach. Ice mięśnia podczas masażu są to rozładować napięcie. Przenieś w górę iw dół, aż skurcze mięśni odchodzi. Kurcze może wrócić po zatrzymaniu masażu. Jeżeli tak, wystarczy wmasować w razie potrzeby, aż znowu skurcze ustępują.

Leki homeopatyczne

Rumianku pomaga rozluźnić mięśnie i zapewnia ulgę od skurcze. Miejsce rumianku pozostawia do garnka z wrzącą wodą i pozostawić herbatę na strome przez kilka minut. Spuścić wodę i dodać cukier lub miód do słodzenia herbaty do smaku. Pozwalają herbata ostygnie i sączyć powoli.

Witaminy

Brak równowagi wapnia i potasu może powodować skurcze mięśni. Weź dobry multiwitaminowy, który zawiera witaminę A i E, kwas foliowy, i jeść żywności, które są bogate w potas, takich jak banany, sok pomarańczowy i ziemniaki.

Skurcze mięśni Diagnoza

Skurcze mięśni (skurcze) są mimowolne, czasem bolesne skurcze lub zaostrzenie mięśni. Istnieje ponad 1700 wymienione przyczyny, w tym odwodnienie, nadmiernego wysiłku, niewydolność nerek i zmniejszenie poziomu magnezu i wapnia w organizmie. Powolne rozciąganie często rozwiązuje problem. Ból lek może być także potrzebne. Ale jeśli to nie pomoże - jak z poważnymi skurcze, które trwają dłużej niż zwykle lub się powtarzać - najlepiej zrobić to udać się do lekarza.

Rodzaje skurcze mięśni

Drgawki, skurcze, tiki, zaburzenia nerwowe, a nawet zawału serca są rodzaje skurcze mięśni (tak, serce jest mięśni), które mogą być spowodowane przez wiele chorób podstawowych. Mimowolne skurcze są zwykle i może być wniesiona przez gwałtownych ruchów, nie rozciąganie mięśni w trakcie ćwiczeń, niedoborem elektrolitów, artretyzm, reumatyzm, fibromyalgia, zaburzenia tarczowymi z tyłu, urazy rdzenia kręgowego, złych nawyków żywieniowych i wielu innych powodów.

Testowanie

Badania, w tym badania krwi, może być podana, aby znaleźć przyczynę skurcze mięśni. Jeżeli badania krwi są negatywne lub nie mieć wyraźne przyczyny, takie jak choroby niedoczynnością tarczycy, dalsze badania mogą obejmować USG naczyń Doppler, elektromiografii (EMG, sporządzonej przez wkłuć) lub rezonansu magnetycznego (MRI).

Leczenie

Czasem skurcze mięśni mogą być faktycznie odczuwalne przez dotknięcie. Objawy mogą być łagodzone przez akupunktury, zastosowanie środka miejscowo znieczulającego lub solanka, sterydów iniekcji, środki rozluźniające mięśnie, takie jak Valium lub Flexiril, lub przez chiropraktyka elektro-stymulacji. Zimne i klocki klocki ogrzewania może również pomóc.

Błędna diagnoza

Istnieją inne potencjalne przyczynami skurcze mięśni. Mogą być skutkiem choroby Alzheimera, raka nadnerczy, bulimia, zatrucia chemicznego, urazy głowy lub nawet alergie na ugryzienia owadów, jak również więcej niż 1,000 innych powodów. Z tych powodów ważne jest, aby skontaktować się z lekarzem, jeśli skurcze lub skurcze są niezwykłego lub nie są rozwiązywane przez rozciąganie i / lub over-the-counter lub przepisanych leków przeciwbólowych (leki przeciwbólowe).

Zapobieganie skurcze

Dobrym sposobem, aby zapobiec skurcze mięśni jest przygotowanie do wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej i wysiłku przez robi rozgrzewkę przed, rozciąga się przed i po, i cool-upadki później. Przed pić dużo wody, w trakcie i po wysiłku fizycznym, a zastąpić utracone elektrolity (takie jak sód i potas). Niektóre zalecenia to jedzenie banana na potas, picia płynów z dużą ilością elektrolitów, takich jak Gatorade, a nawet zwykły lizać sól.

Przyczyny skurcze w udzie

Przyczyny skurcze w udzie

Jakie są Leg skurcze?

Górne kurcze nóg że umowy są mięsień w nodze. Zazwyczaj umowy mięśni nagle i bez ostrzeżenia, chociaż można oczekiwać skurcze nóg, jeśli masz zrobić dużą ilość ćwiczeń lub wytężonej działalności obejmującej nogi. Kurcze nóg może poczuć się jak ktoś grzebie ci w nogę, jak mięśnie w nodze bez ciebie jest angażowanie się w ruchu, lub jak twoje mięśnie nóg zasadniczo tkwi w miejscu. Skurcze nóg nie są niebezpieczne, w większości przypadków, ale jeśli czujesz, spójnych ból kłucie w nodze, możesz cierpieć na zakrzepy krwi i powinien iść do lekarza jak najszybciej.

Przyczyny Leg skurcze

Skurcze nóg są zazwyczaj przyczyną nadmiernego wysiłku lub odwodnienia. Kurcze nóg jest często u osób starszych, ponieważ osłabionych, atrofii mięśni, kobiety w ciąży, ze względu na dodatkową masę wody i dziecka ich przenoszenia. Kurcze nóg może być przyczyną niskiego stężenia potasu w organizmie. Aby zapobiec pojawianiu się skurcze nóg, pić dużo wody i napojów zawierających elektrolitów-przez cały dzień, jeść banany do podniesienia potas i unikać nadmiernego wysiłku, zwłaszcza nóg.

Gdy skurcze nóg są Poważne

W rzadkich przypadkach, kurcze nóg może być również wynikiem cukrzycy, choroby Parkinsona, nadczynności tarczycy, marskości wątroby i alkoholizm. Skurcze nóg są również skutki uboczne niektórych leków, w tym wielu leków, ciśnienia krwi. Jeśli pacjent przyjmuje żadnych nowych leków i występują skurcze nóg, jak najszybciej skontaktować się z lekarzem. Jeśli którykolwiek z tych chorób lub zaburzeń wymienionych powyżej, należy skontaktować się z lekarzem i powiedzieć jej, że cierpi na skurcze nóg do pełnej diagnostyki medycznej.

Przyczyny skurcze mięśni

Skurcze mięśni występuje, gdy a kontrakty mięśni na własnej bez osoby wysyłając wiadomość do korzystania z tego mięśnia. Skurcze mięśni znikąd i są zazwyczaj bardzo krótkie, ale są również bardzo bolesne. Niektóre skurcze mięśni występuje tylko ze względu na sposób człowiek traktuje swoje ciało. Niektórzy ludzie mogą pracować zbyt dużo lub nie mają odpowiedniej diety. Niektóre skurcze mięśni są bardziej poważne i mogą być symptomem gorszej choroby.

Ruch

Niektóre skurcze mogą występować po prostu ruch mięśni. Nagły ruch może spowodować skurcz mięśnia. Nadużywanie mięśnia może powodować skurcze. Overextending mięśni może powodować skurcze. Jednym ze sposobów, aby uniknąć skurcze mięśni jest, aby upewnić się, aby wykonywać. Jeśli pewna część ciała ma skurcze, znaleźć ćwiczenia, które specyficznie działa w ten mięsień.

Odwodnienie

Jednym z głównych powodów ludzie powiedzieli do picia wody lub jakiegoś napoju energetycznego po uruchomieniu sportowy jest, aby uniknąć skurcze mięśni. Skurcze mięśni mogą wystąpić, gdy organizm nie ma wystarczającej ilości soli lub elektrolitów. Odwadnianie jest jednym z najpowszechniejszych sposobów tracą sole i elektrolity. Minerały te mogą być uzupełniane przez picie wody lub energii sportowe napoje. Połączenie wykonywaniu i diety mogą również prowadzić do utraty tych samych minerałów. Pamiętaj, aby pić dużo wody i jeść owoce i warzywa, ponieważ pomagają zastąpić te minerały, jak również.

Stwardnienie boczne rozsiane

Stwardnienie zanikowe boczne (ALS), znane również jako choroba Lou Gehriga, to choroba genetyczna, która może prowadzić do skurczów mięśni. ALS atakuje komórki nerwowe w organizmie, a raz te komórki nerwowe zaczynają słabnąć, ciało nie będzie już w stanie kontrolować mięśnie te komórki nerwowe należą. ALS może prowadzić do osłabienia mięśni, skurcze i skurcze mięśni, a nawet całkowitego paraliżu.

Hipokalcemia

Hipokalcemia występuje wtedy, gdy ktoś nie ma wystarczającej ilości wapnia w organizmie. Wapń jest stosowany dla wielu funkcji w ciele, takimi jak koagulacja krwi, stabilności membrany, struktury kości oraz transmisji nerwowej. Brak wapnia będzie miał negatywny wpływ na człowieka kości, krwi i nerwów. Podrażnienie nerwów powoduje skurcze, skurcze i bóle mięśni.

Pląsawica

Pląsawica jest chorobą, która powoduje kogoś do niekontrolowane ruchy. Bardzo łagodny przypadku pląsawicy jest trudno odróżnić od normalnego niepokoju. Objawy obejmują drżenie lub skurcze mięśni. Skrajne przypadki pląsawicy spowoduje osoba dokonująca bardzo zauważalne urywane ruchy z jego rąk i nóg. Tych ze złym przypadku pląsawicy będzie również bardzo trudno chodzić.

Jak kontrolować skurcze nóg

Skurcze nóg są nagłe i mimowolne skurcze mięśni w nodze. Kurcze nóg może być spowodowane przez napięcie mięśni, przytrzymując nogę w jednej pozycji przez długi czas, niedostatecznego ukrwienia oraz ucisku nerwu, między innymi. Skurcze nóg mogą być bardzo bolesne, ale zazwyczaj można wyleczyć w domu bez podróży do szpitala. Wszystko, czego potrzebujesz, aby pozbyć się skurcze nóg kilka prostych elementów.

Instrukcje

1 Rozpocznij rozciąganie rutynę. Rozciąganie mięśni może pomóc w kontroli i zapobiegania skurcze nóg. Najbardziej skuteczne rozciąganie będzie zależeć od konkretnego mięsień nogi, która skurczy. Przykładem ćwiczenia rozciągające, które mogą zapobiec skurcze nóg jest odcinek cielę. Aby to zrobić, stoją od 2 do 3 metrów od ściany. Zginać do przodu i oprzeć się na ścianie, jednocześnie utrzymując stopy płasko i na miejscu. Jeśli to możliwe, Mayo Clinic proponuje delikatnie pocierania mięśni podczas rozciągania go.

2 Zastosuj zimny pakiet do mięśnia. Cold Pack powinien pomóc zrelaksować mięśnie napięte. Jeśli wystąpi ból lub tkliwość po ten sposób, można zastosować ciepły ręcznik do mięśnia lub wziąć ciepłą kąpiel.

3 Weź suplementy witaminy E. Witamina E może znacząco zmniejszyć ryzyko skurcze nóg, według dr Fred Whittier, profesor medycyny wewnętrznej na Northeastern Ohio University College of Medicine. W jednym z badań przeprowadzonych przez Whittier, u pacjentów przyjmujących witaminę E poszedł ze średnio 10 na miesiąc skurcze nóg do 3,5 miesiąca. Dobre źródło witaminy E obejmują kiełków pszenicy, olej z krokosza barwierskiego, olej z kukurydzy, mąki owsianej i makarony.

4 Rozważmy suplementacja magnezu. Magnez rozluźnia mięśnie i zapobiega skurcze, według dr Robert McLean, asystent kliniczny profesor medycyny na Yale University School of Medicine. McLean zaleca przyjmowanie jednej kapsułka 400 miligramów magnezu dwa lub trzy razy dziennie. Jednakże, należy skonsultować się z lekarzem przed wykonaniem tak, jak zbyt dużo magnezu może być szkodliwe dla niektórych osób, takich jak osoby z chorobami nerek.

5 uniknąć odwodnienia. Woda pomaga umowy mięśnie i zrelaksować się i utrzymuje komórki mięśniowe uwodnione i mniej drażliwy. Szczególnie ważne jest, aby pić wodę przed wysiłkiem, podczas wysiłku i bezpośrednio po ćwiczenia.

Leg skurcze i niedoboru progesteronu

Leg skurcze i niedoboru progesteronu


Leg skurcze, nagłe intensywnie bolesne mimowolne skurcze z jednej lub większej liczby mięśni nóg, może być wynikiem niedoboru progesteronu lub zmniejszona progesteron, jak podejście do menopauzy. Progesteron zarządza metabolizm wapnia i produkcję energii w komórkach mięśniowych. Progesteron syntetyczny w pigułek antykoncepcyjnych lub stosowane w terapii hormonalnej w okresie menopauzy może powodować skurcze nóg. Skurcze nóg są zazwyczaj łagodne i ustępują z właściwego nawodnienia, diety i ćwiczeń fizycznych.

Funkcja

Progesteron jest związane masy mięśniowej i energii. Niedobór progesteronu powoduje deficyt energii w komórkach mięśniowych nóg, powodując ich kurczyć lub skurcz. Te komórki mięśniowe niedoborem energii może działać jako punkty spustowe aktywujących skurcze w innych mięśniach. Dr John Lowe wyjaśnia, że ​​progesteron ma działanie przeciwzapalne i powoduje uwalnianie hormonów tarczycy. Progesteron reguluje ogólnoustrojowej komórkowej i retencję wody i uczestniczy w produkcji i degradacji kolagenu w stawie kolanowym.

Napięcie mięśni w stawie kolanowym

Badania NIH wpływu progesteronu po odzyskaniu leczenia stawu kolanowego stwierdzono, że napięcie i rozluźnienie stawu kolanowego jest bezpośrednio związana z surowicy progesteronu. Więzadła krzyżowego przedniego (ACL) jest często uszkodzona lub rozerwana przez sportowców podczas nagłego przeprostu kolana. ACL, jeden z czterech głównych więzadła stawu kolanowego, jest dołączony do dolnego końca kości udowej w górnej nodze, a te włókna wznoszą się do góry z kości piszczelowej w części dolnej. ACL pozwala przesunąć dolną nogę w koordynacji z górnej kości nóg. Badanie o NIH znaleziono receptory hormonów płciowych progesteronu na ludzi ACL. Kobiety są osiem razy częściej niż mężczyźni, aby zniszczyć ich ACL, ponieważ kobiety mają mniejsze i słabsze więzadła i mają tendencję do używania mięśni górnych nogi, a mężczyźni używają swoich kończyn dolnych.

Ciąża

Kurcze nóg w czasie ciąży z niedoborem wyniku progesteronu. Progesteron jest hormonem, który zarządza główny homeostazy w macicy. Dr John Lee wyjaśnia, że ​​progesteron sprawia endometrium macicy otwarci do komórek jajowych i gotowy do zarodka. Progesteronu prowadzi do wytwarzania insuliny w czasie ciąży w celu zapobieżenia poronieniu. Wydzielanie progesteronu określa, kiedy dziecko zostanie dostarczona. Progesteron odgrywa ważną rolę w przedwczesnych porodów. W czasie ciąży progesteron jest przekazywane z nogami matki do łona, wpływając na metabolizm wapnia i energii w komórkach mięśni nóg matki. Nocne kurcze nóg może być rezultatem niedoboru potasu lub wapnia, lub w przypadku braku przepływu krwi do kończyn dolnych.

Fibromialgii

Fibroself-help.com wyjaśnia zaangażowanie progesteronu w konwersji składników odżywczych w adenozynotrójfosforanu (ATP) paliwa. ATP zaspokaja potrzeby energetyczne mięśni szkieletowych. Niedobór progesteronu utrudnia metabolizm ATP i progesteronu regulowane elektrolitów wewnątrz i na zewnątrz komórek mięśniowych są zaburzenia w stan znany jako fibromialgii. Naruszone metabolizm komórek fibromialgii oznacza, że ​​mięśnie nie otrzymują wystarczającej ilości tlenu i poważne zmęczenie mięśni, plamy przetargowych, bryłek, mas i punkty spustowe spowodować poważne skurcze nóg.

Terapia progesteronem

Dr John Lee, autor przełomowej książki o naturalnego progesteronu, omawia terapii hormonalnej progesteronu używane przez ludzi do rozwoju masy i siły mięśniowej. Ośmiu do 10 mg progesteronu kremu zapobiega problemom z prostatą u mężczyzn. Dr John Lee mówi, że progesteron sprzeciwia estrogenów u kobiet, i jest niezbędne dla zdrowia nerwów i funkcji. Dr Lee zaleca 100 mg progesteronu dziennie dla kobiet z fibromyalgia.

Jak uniknąć Foot skurcze Podczas przysiady Single-Leg

Jak uniknąć Foot skurcze Podczas przysiady Single-Leg


Single-leg squat ćwiczenia budować siłę nóg, dźwięk mięśnie pośladków i ud, a może przyczynić się do poprawy równowagi. Balansowanie na jednej nodze daje znaczną ilość stresu na piechotę. Stres, szczep i przepracowanie może powodować skurcze stóp u niektórych osób w czasie ćwiczeń kucki. Właściwe postawy, umiarkowana ilość powtórzeń i wiele nawodnienia może pomóc uniknąć skurcze stóp podczas przysiadów pojedynczej nogi.

Instrukcje

1 Rozgrzewka przed rozpoczęciem treningu siłowego ćwiczenia, takie jak przysiady pojedynczej nogi. Pięcio- do spacerem 10 minut, zestaw gniazd skacząc lub zakres-of-motion ćwiczenia rozgrzać mięśnie, zmniejszając ryzyko urazów. Przysiady, obroty rolki ramię i kostka są przykłady zakres-of-motion ćwiczenia.

2 Wyciągnij swoją konsolę przed rozpoczęciem przysiady pojedynczej nogi. Ten miękki na spodzie stóp zaciska się z aktywności, zwiększając ryzyko skurczów. Miejsce ręcznik wokół podeszwy stopy i podciągnąć się na obu końcach, jak podkreślić swoje palce w stronę nieba. Przytrzymać przez co najmniej 15 sekund. Możesz też rozluźnić powięź stojąc na krok i upuszczając piętę w dół, aż poczujesz napięcie w swojej łydce.

3 Pij wodę przed, w trakcie i po treningu. Odwodnienie zwiększa ryzyko skurczów mięśni podczas ćwiczeń. Amerykańska Rada na ćwiczenia proponuje picie co najmniej 17 uncji wody na kilka godzin przed ćwiczeń, kolejne 8 uncji 20 minut przed treningiem, a następnie jeszcze jedną filiżankę po skończysz ćwiczeń.

4 Użyj dobrej postawy do przysiadu pojedynczej nogi. Podnieś nogę zaledwie kilka centymetrów nad podłogą, utrzymać zgięte kolana i nogi jak najbardziej nieruchomo. Osiągnąć swoje ramiona przed sobą, aby utrzymać równowagę, jak ty squat. Przesuwając nogę kładzie większy nacisk na stopy, jak walczyć, aby utrzymać równowagę. Napinanie się stopę bilansujący może kurcze stóp bardziej prawdopodobne.

5 Unikaj zmęczenie mięśni, które przyczyniają się do skurcze nóg. Zacząć z małą liczbą powtórzeń i swój sposób pracy do większej liczby powtórzeń, jak budować siłę. Core Performance proponuje sześć powtórzeń przysiady pojedynczej nogi na każdej stopie. Zwiększyć stopniowo do 15 powtórzeń i dodać ręcznie wag, czy można w ciągu kilku tygodni.

6 Czy ćwiczenia treningu siłowego - co obejmuje przysiady - dwa razy w tygodniu na nie kolejnych dni, według Brian Mac Sport Coach. Daje czas przerwa mięśnie odzyskania między treningami. Zmęczony, przepracowany mięśnie są bardziej narażone na skurcze.

Wskazówki

  • Skonsultować się z lekarzem, jeśli to było dawno już wykonywana lub jeśli masz jakiekolwiek warunki zdrowotne, które mogą uczynić ćwiczenia trudne. Może to obejmować na astmę lub inne choroby płuc, astmy, zapalenia stawów lub choroby serca.

Najczęstsze przyczyny skurcze nogi

Najczęstsze przyczyny skurcze nogi


Skurcze nóg, czasami nazywane "Charley" są konie, mimowolne skurcze mięśni w nogach. Mogą powodować problemy, od drobnych do poważnych dolegliwości, osłabiające ból. Te skurcze mogą występować w łydek, ścięgna lub mięśnia czworogłowego, ale bez względu na to, gdzie one występują, tych, którzy ich doświadczają chcą wiedzieć, jak się ich pozbyć. Aby zapobiec skurcze nóg, trzeba najpierw określić przyczynę tego stanu. Przyczyny skurcze nóg różnić się od osoby do osoby, ale istnieje wiele wspólnych winowajców, które powinny być zbadane.

Niedobory witaminy

Jednym z najczęstszych przyczyn skurcze kończyn jest niedobór witamin lub minerałów. Największymi winowajcami są brak wapnia, magnezu i potasu. Wszystkie te substancje pomagają regulowania aktywności mięśni i kontroli impulsów nerwowych i czujników. Niedoboru lub nawet braku równowagi w tych minerałów może zapobiec odpowiednią niedotlenienia mięśni nóg, lub zrzucić sygnały między mięśni nóg i mózgu, powodując bolesne skurcze nóg i skurcze. Innym częstym problemem jest niedobór witaminy E. Witaminy E pozwala na poprawę przepływu krwi, przynosząc więcej świeżego tlenu do zmniejszania skurczów mięśni i nóg.

Ćwiczenia i Nadużywanie

Inną częstą przyczyną skurcze nóg jest po prostu zbyt dużo ćwiczeń lub nadużywać mięśni. W czasie ćwiczeń, a Twoje mięśnie zaczynają zmęczenie, potrzeba więcej i więcej tlenu, aby utrzymać mięśnie, które wykraczają. To jest jeden z powodów, że twój oddech jest szybsze i cięższe, jak wyszło. Wykonywania poza swoje granice prowadzi do niedoboru tlenu w mięśniach nóg. Odpady, co jest naturalną konsekwencją ruchu i występuje w mięśnie awarii, zostaje uwięziony wewnątrz komórki. W celu wydalenia tych odpadów bez normalnego pomocą tlenu do zasilania mięśni, mięśnie nóg skurczy w postaci bolesnych skurczów.

Odwodnienie

Nawet niewielkie odwodnienie może powodować skurcze nóg. Jak pot, wodę naszego organizmu jest wyczerpany. Wraz z utratą wody, to wystąpi zmniejszenie elektrolitów i pierwiastków śladowych, takich jak miedź, cynk, chrom. Podczas wykonywania, wody i elektrolitów odgrywają ważną rolę w płukania toksyn z mięśni i zmniejszenie gromadzenia się kwasu mlekowego. Jak wystąpić niedobór tych substancji, nasze mięśnie nie są w stanie oczyścić i odbudować się, co prowadzi do mimowolne skurcze i skurcze mięśni.

Ciąża

Często, kurcze nóg może być wspólne w czasie ciąży, zwłaszcza w drugim i trzecim trymestrze ciąży. Wynika to z wszystkich zmian zachodzących w organizmie w tym czasie, w tym zwiększenie masy ciała, zaburzenia krążenia krwi, a zwiększone zapotrzebowanie na witaminy i minerały. Gdy dziecko rośnie, naczynia krwionośne, które łączą się z występów może być przedmiotem zwiększonego ciśnienia i zmian. To, w połączeniu ze zmniejszeniem ruchliwości, można zredukować przepływ krwi do kończyn dolnych, co powoduje zubożenie w tlen mięśni.

Problemy z krążeniem

Każdy stan, który przyczynia się do złego krążenia krwi może również powodować skurcze nóg i skurcze. Chorób, począwszy od cukrzycy, chorób serca może spowolnić lub blokowania odpowiedniego przepływu krwi do mięśni nóg. Bez wystarczającej ilości dostępu do krwi, mięśnie szybko się wyczerpują ich dostarczania tlenu i zaczyna mimowolnie umowy. Wiele leków przeznaczonych do leczenia poszczególnych również powodować problemy z krążeniem w postaci zwężonych lub zablokowanych tętnicach. Aby zmniejszyć wywołane skurcze kończyn złym obiegu zostać tak aktywne, jak to możliwe w celu utrzymania przepływu krwi. Może to obejmować codzienne spacery i proste odcinki nóg.

Powodem Leg skurcze

Skurcze nóg są po prostu skurcze mięśni, które mogą wystąpić w dowolnym miejscu w nodze. Niektóre doświadczenia kurcze nóg w ciągu dnia, a inne zwykle tylko je na noc. Skurcze nóg mogą być bardzo nieprzyjemne, a nawet bolesne, utrudniając dla tych, którzy się ich w nocy, aby dobrze odpocząć.

Niedobory witaminy i mineralne

Kurcze nóg jest często spowodowane brakiem witaminy E, magnezu i wapnia we krwi. Suplementy witaminowe mogą pomóc rozwiązać ten problem

Odwodnienie

Prawidłowe nawodnienie niezbędne dla funkcjonowania mięśni jest. Jeśli pacjent jest odwodniony, mięśnie nie mogą zawierać umowy i zrelaksować się poprawnie, co często prowadzi do skurcze nóg.

Nadmierny wysiłek

Niektórzy ludzie skurcze nóg podczas wykonywania lub chodzić za dużo. Nadmierny jest powszechną przyczyną skurcze, które występują w ciągu dnia.

Słabe krążenie

Kurcze nóg często występują u osób starszych ze względu na słabe krążenie. Żółte paznokcie u nóg, zimne stopy i spadł impuls w kostkach są typowe objawy problemów z krążeniem.

Warunki medyczne

Skurcze nóg są powszechnie u osób cierpiących na niedokrwistość i zaburzenia tarczycy. Leczenia istniejących uprzednio stan jest jedynym lekarstwem.

Jakie są przyczyny skurcze nóg kobiet?

Jakie są przyczyny skurcze nóg kobiet?


Istnieje kilka powodów, dla skurcze nóg. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni dostać kilka rodzajów skurcze nóg, ale kobiety mają jakieś skurcze nóg, że mężczyźni nie dostać.

Ćwiczenie

Podczas ćwiczeń można mieć skurcze ciepła w różnych mięśni, w tym nóg. Zgodnie z Mayo Clinic, skurcze zazwyczaj skutkiem nie miał wystarczającej ilości płynów po. Nierównowaga wapnia i potasu może być również czynnikiem.

Noc

Mayo Clinic, że chociaż kurcze nóg w nocy może być spowodowana cukrzycą lub PAD (chorób tętnic obwodowych), większość czasu przyczyna jest nieznana. Są bardziej powszechne u ludzi starszych i kobiet w ciąży.

Ciąża

Marsz Dziesięciocentówek zauważa, że ​​zmiany biologiczne i fizyczne w czasie ciąży może powodować skurcze nóg w drugim i trzecim trymestrze ciąży. Przyczyny to napięcie mięśni, problemy z krążeniem krwi, a za mało płynów.

Hormony

Zmiany hormonów w okresie menopauzy może powodować skurcze nóg. Ponadto, jeden efekt uboczny hormonalnej terapii zastępczej (HTZ) może być skurcze nóg. Skurcze związane z hormonami zazwyczaj rozwiązać.

Kurcze

Rozciąganie, nie siedzi lub stoi zbyt długo, masaż, picie wystarczającej ilości płynów i regularne ćwiczenia mogą pomóc uniknąć skurcze nóg.

Ostrzeżenie

Ból, nie skurcze, z zapaleniem zwłaszcza po siedzi długo powinny być oceniane pod kątem ewentualnego skrzepu krwi.

Ciężkie skurcze żołądka u dzieci

Ciężkie skurcze żołądka u dzieci


Według kidsgrowth.com, ból brzucha jest jednym z najczęstszych powodów, dla których dziecko jest wnoszonych do gabinetu lekarza. Gdy dziecko doświadcza silnego bólu w postaci skurczów, ważne jest, aby odczytać przyczynę.

Efekty

Dzieci, które doświadczają poważnych skurcze żołądka może również wystąpić biegunka, wzdęcia, gorączka, nudności i wymioty. Niektóre dzieci będą zgiął się z bólu, a nie być w stanie stanąć w pozycji pionowej.

Przyczyny

Przyczyną poważnych skurcze żołądka u dzieci obejmują alergie pokarmowe, wrzodziejące zapalenie okrężnicy, zatrucia pokarmowe i nietolerancję laktozy.

Identyfikacja

Aby ustalić, co jest przyczyną poważnych skurcze żołądka u dziecka, lekarz podejmie historię medyczną, przeprowadzić badanie lekarskie i zbierać próbki krwi i moczu.

Leczenie

Leczenie ciężkich skurcze żołądka u dzieci na ogół zawiera blokery H2, zmiany w diecie i leki przeciwbólowe. Dzieci zachęcane są również do odpoczynku, aż ból ustępuje.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Aby uniknąć poważnych skurcze żołądka u dzieci, unikając pewnych pokarmów, jeść mniejsze posiłki i zawierających żywności wysokiej światłowodowych w diecie są korzystne.

Jak uzyskać zwolnienie z Leg skurcze

Jak uzyskać zwolnienie z Leg skurcze


Skurcze nóg są bolesnym przypomnieniem mięśni zmęczonych i zapracowanych, ale po kilka kroków, ulga jest szybko możliwe. Skurcze nóg są mimowolne skurcze mięśni nóg. Często są one spowodowane, gdy mięśnie są zmęczone lub przepracowany. Skurcze może być również spowodowane przez odwodnienie. Po dostaniu natychmiastową ulgę od ciasnych i wiązane mięśni, kilka kroków diety powinny być podjęte, aby zapobiec powrotowi skurcze.

Instrukcje

Pozbyć się skurcze i trzymać go z dala

1 Kiedy strajki kurcze nóg, natychmiast wyciągnąć mięśnie. Jeśli to skurcz łydki, usiąść przy nodze przedłużony i wyciągnąć palce z powrotem do stawu kolanowego, aby rozciągnąć mięśnie. Jeśli skurcze są w tylnej części uda, podnieść nogę i wyprostuj kolana. Na skurcze w przedniej części uda, zginać kolana i doprowadzić kolano do klatki piersiowej.

2 Gdy mięsień jest zrelaksowany, masować obszar, aby kontynuować, aby rozluźnić mięśnie. Możesz pocierać obszaru rękami lub rzucić piłkę tenisową na mięśniu.

3 Zapobieganie skurcze od powrotu przez zastosowanie poduszki lub moczenie w ciepłej kąpieli, aby upewnić się, że mięsień jest w pełni zrelaksowany. Pij dużo wody lub soku (od sześciu do ośmiu 8 uncji szklanki dziennie), ponieważ skurcze mięśni są często spowodowane przez odwodnienie.

Wskazówki

  • Rozciąganie i po treningu może zapobiec skurcze. Pobyt uwodniony, a nie stara się nadrobić zaległości na spożycie płynów, pomoże zapobiec skurcze i wyczerpanie.
  • Skurcze mięśni mogą być objawem niedoborów żywieniowych. Skontaktować się z lekarzem, jeśli skurcze występują regularnie. Nie rozciągają mięśnie do bólu. Słuchaj swojego ciała.

Żywność dla Leg skurcze

Leg skurcze, znane również jako "Charley konia", to mimowolne skurcze mięśni nóg. Mogą one trwać mniej niż minutę do kilku minut. Niektórzy ludzie mogą również opracować kurcze nóg w środku nocy. Kurcze nóg rozwijać z różnych powodów, w tym odwodnienie, leki, zmęczenie mięśni, energicznych ćwiczeń i przyrostu masy ciała. Skurcze nóg można uniknąć rozciągania regularnie, picie wystarczającej ilości płynów i jeść pokarmy bogate w wapń, magnez i cynk.

Wapń

Wapnia wspiera zdrowe funkcjonowanie nerwów i mięśni. Zmniejsza również występowanie bólu mięśni i skurcze. Ludzie mogą się spożycie wapnia na wiele różnych sposobów. Na przykład, wapnia może być stosowany w postaci suplementu drogą zobojętniających, kapsułek, tabletek lub tabletek do ssania. Wapń może być spożywana przez spożywanie żywności bogatej w wapń taki szpinak, musztardę i Collard Greens. Dobrym źródłem wapnia są Terminarz jogurt, mleko kozie, krowie mleko i ser mozzarella.

Magnez

Magnez pomaga zrelaksować się nerwy i mięśnie. Pobierz spożycie magnezu z pokarmów takich jak szwajcarski boćwina, szpinak lub przyjmowania suplementów w chelatowanych lub nie chelatowane formy. Uwaga, suplementy magnezu nie powinno być nadużywane lub może wystąpić ostra magnezu. Według Narodowego Instytutu Zdrowia Urzędu suplementów diety, nadmiar magnezu może powodować dolegliwości, takich jak biegunka.

Potasu

Według Światowego najzdrowsze żywności stronie potasu jest dobre dla prawidłowego funkcjonowania mięśni i nerwów, osłabienie mięśni i poprawia równoważy elektrolity. Doskonałe potrawy bogate w potas zawierają zielone warzywa liściaste, takie jak boćwina, szpinak. Bardzo dobre pokarmy bogate w potas są melon, oberżyna i dyni. Inne dobre źródła potasu są ogórki, tuńczyk i truskawki.

Witamina E

Według strony internetowej Guide zaburzenia snu, witamina E może pomóc w nocne kurcze nóg. Ludzie mogą się ich spożycie witaminy E w formie aneksu lub poprzez spożywanie żywności, pełne witamin. Wielkie źródłem witaminy E obejmują chard, gorczycy, nasion słonecznika i migdały. National Institutes of Health Department of Health and Human Services sugeruje, młodzieży i dorosłych od 14 lat bierze 15 miligramów witaminy E dziennie.

Cynk

Według Amerykańskiego Towarzystwa cynku, cynk można znaleźć w narządach, tkankach kości, płynów i komórek. Cynk stanowi prawie 90 procent mięśni i kości. Ale chociaż istnieje cynku w organizmie człowieka, to nadal potrzebne do odwrócenia niektórych dolegliwości takie jak skurcze nóg. Cynk może być wchłaniany przez suplementów lub jedzenia niektórych pokarmów, takich jak wątroby cielęcej, crimini grzybami i gotowanym szpinakiem.

Objawy uszkodzenia nerwów w nodze

Neuropatia lub uszkodzenie nerwów, jest to wspólny problem dla chorych na cukrzycę. Ponadto, warunki mogą być spowodowane w wyniku wypadku lub niedostatecznej gojenia po operacji. Objawy uszkodzenia nerwów w nodze pojawiają się jako mrowienie, ból lub drętwienie. Możesz stracić wszystkie uczucia wokół uszkodzenia. Wystąpienie objawów może być nagłe lub stopniowe i mogą towarzyszyć zawroty głowy, nudności i niestrawność.

Motor Control

Uszkodzenie nerwów ruchowych w nodze może spowodować mimowolne skurcze. Ciężkie uszkodzenie nerwów silnik może spowodować paraliż.

Sensoryczny

Uszkodzenie nerwów czuciowych nóg przyniesie uczucie pieczenia i powodować będzie obszar wrażliwy na dotyk.

Choroba

Oprócz cukrzycy, uszkodzenia nerwów może być produktem ubocznym z innymi poważnymi chorobami, takimi jak rak, stwardnienie rozsiane lub tocznia. Zabiegi takie jak chemioterapii leków może powodować uszkodzenie nerwów, zbyt.

Diagnoza

Badania krwi mogą być prowadzone w celu ustalenia przyczyny uszkodzenia nerwów. EMG, który mierzy aktywność elektryczną w nerwach mogą ocenić skalę problemu.

Leczenie

Leczenie przyczyny uszkodzeń, takich jak będzie na diecie cukrzycy lub zatrzymanie chemioterapii leków, jest pierwszym krokiem do naprawy uszkodzenia nerwów nóg.

Opcje

Fizykoterapia, ćwiczenia w celu zwiększenia masy mięśniowej wokół są czasami potrzebne szkody, szelki nóg i wózki inwalidzkie, aby umożliwić pacjentowi być ponownie telefon.

Leki na Foot & Leg skurcze

Skurcze nóg i stóp występują, gdy mięśnie organizmu mimowolnie kurczyć, aż 10 300 razy na sekundę. Chociaż istnieje wiele powodów, że umowa mięśni, jak z powodu braku równowagi sodu i tlenu, skurcze są głównie występują w następujących warunkach:

• po wysiłku lub innej działalności wytężonej
• w czasie snu
• od 24 do 36 tygodni ciąży
• zaburzenia krążenia, takich jak miażdżyca
• niedobory witaminowe lub sodu

Nóg i stóp skurcze Zapobieganie

Ponieważ kurcze nóg i stóp może wynikać z odwodnieniem lub braku sodu w organizmie, najpierw jest ważne, aby pić dużo wody w ciągu dnia, zwłaszcza przed, podczas i po ćwiczeniach. Napoje dla sportowców zawierające elektrolity lub woda może być również skuteczne w wymianie elektrolitów (zawierające sód). Także rozgrzewkę i schłodzenie przed rozpoczęciem ćwiczeń może zapobiec skurcze mięśni.

Lekarz może zalecić suplementów skorygować niedobory witamin, takich jak wapń, potas i fosfor, co jest szczególnie przydatne dla jednodniowych stóp i nóg skurcze. Jedzenie produktów bogatych w potas, takie jak banany, może być również pomocne.

Zabiegi na nogi i stopy skurcze

Natychmiast po wystąpieniu kurcze, możesz spróbować jednego lub więcej z następujących czynności:

• Stretch lub masować mięśnie w kierunku kurcze wystąpił do uwolnienia skurcz.
• Używaj albo zimna lub ciepła do złagodzenia bólu: worek z lodem lub ciepły ręcznik lub poduszka elektryczna wszystko może być skuteczne.

Kiedy szukać pomocy

Czasem skurcze nóg mogą być objawem niepożądanym działaniem leków. W tym przypadku ważne jest, aby powiadomić lekarza, który może zalecić zmianę leków lub dawki. Należy również skontaktować się z lekarzem, jeśli wystąpią następujące objawy:

• mają skurcze na dłuższy okres lub czas (sześć godzin lub więcej)
• stopa lub noga stała się zaczerwienienie, obrzęk lub gorące w dotyku
• kurcze nie ustępują po kilku próbach leczenia.