adcov.com

skrzydlik paznokcia

Zaburzenia skrzydlik Paznokci

Zaburzenia skrzydlik Paznokci


Według Stowarzyszenia naturalnych produktów, 25 procent wszystkich dorosłych doświadczy jakiegoś grzyba paznokci lub zaburzenia w wieku 40 lat, a liczba ta wzrasta do 50 procent po wiek 60. Chociaż w obrębie paznokci mogą mieć wpływ na ludzi z niesymetrycznych diety lub niektórych chorób więcej niż zdrowszych ludzi, każdy jest zagrożone. Niektóre schorzenia, jak skrzydlik, zgłosić się bardzo widoczne i muszą być leczone przez lekarza.

Identyfikacja

Zaburzenie skrzydlik paznokci jest identyfikowany przez tkanki bliznowatej obsadzania góry łożyska paznokcia, częściowo przecinając gwoździa lub całkowicie wzrasta na całej części gwoździa, co może prowadzić do utraty paznokci. Może pojawić się na obu paznokci i paznokcie. Skrzydlik jest czasem związany z purpurowej wysypki na ustach i skórze. Skrzydlik może wpływać jeden lub kilka paznokci paznokcie na organizm.

Przyczyna

Wyniki skrzydlik od urazu do paznokci, albo z operacją lub głębokiego cięcia do paznokci, a produkcja w organizmie z blizny naprawić traumę. Inne przyczyny skrzydlik to niedożywienie, reakcja na chemioterapię i niedoboru żelaza.

Rodzaje

Podzbiór zaburzeń paznokci ogólnie skrzydlik jest skrzydlik Inversum unguis, gdzie skóra pod paznokciem rośnie do przodu i wypycha od dołu. To może być dziedziczne lub wywołane przez reakcję alergiczną na chemikalia. Zaburzenie musi być traktowane przez lekarza; skóry rośnie do przodu jest wypełniona krwią i zakończeń nerwowych i w przypadku przesunięta pod paznokciem, może spowodować utratę krwi i bardzo silny ból.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Skrzydlik spowodowane urazem i chorobą, nie można uniknąć, ale jest leczone kortyzon wstrzyknięć (w celu zatrzymania wzrostu tkanki bliznowatej lub operacji). Skrzydlik może być również leczonych steroidami lub leków przeciwzapalnych. Pacjenci, którzy już cierpią na anemię może pomóc w walce skrzydlik poprzez zapewnienie ich spożycie żelaza jest odpowiednie dla potrzeb swojego ciała (skrzydlik jest związana z niedoborem żelaza).

Expert Insight

Magazyn paznokcie przypomina, że ​​osoby z podejrzeniem zaburzeń paznokci skrzydlik nie powinny mieć żadnego rodzaju produktu (polski, paznokci), stosowane do usuwania swoich paznokci. Paznokcie takie jak manikiurzystek są odradzane jakiegokolwiek polerowania paznokci, cięcia / zepchnięcie na naskórek, który może być bardzo bolesne, powodować krwawienie lub rozprzestrzeniania infekcji. Skrzydlik powoduje płytkę paznokcia, aby stać się osłabiona, a ciśnienie z instrumentów manicure może spowodować poważne uszkodzenia.

Jak rozpoznać skrzydlik

Jak rozpoznać skrzydlik


Skrzydlik jest nienowotworowy wzrostu pomiędzy kątem jamy nosowej oka i krawędzi rogówki. Chociaż może to stać się problemem z powodów kosmetycznych, rzadko wymaga interwencji chirurgicznej.

Instrukcje

Zrozumieć objawów i oznak stosowanych w diagnostyce

1 Zrozum główny objaw diagnozowania skrzydlik jest zmiana w białym tkanki pomiędzy rogówką i kącika oka. Tkanka może się podniósł i zmienić na czerwono-brązowy kolor.

2 Rozpoznaj większości rutynowych ocen okulistyczne ujawnić bezobjawowe (bez objawów) pacjentów, którzy są zaniepokojeni wyglądem dodatkową wzrostu tkanki.

3 Znajdź niektórych pacjentów obecne z unaczynioną (zaczerwienienie i stan zapalny) skrzydlika.

4 Uwaga nieregularne wypaczenie rogówki u niektórych osób, co prowadzi do zmniejszonej ostrości wzroku. Zauważalny spadek widzenia może być dla niektórych pacjentów motywacji do poszukiwania pomocy medycznej.

5 Spodziewaj objawy zespołu suchego oka w celu zdiagnozowania skrzydlik.

6 Rozpoznawanie różnicy kryteriów do diagnozy pinguecula (żółty punkt związany z procesem starzenia się). Pinguecula jest depozytów wapnia lub białko, które powoduje zmiany w spojówce podobny do kalusa skóry.

Dowiedz się Przyczyny skrzydlik

7 Sobie sprawę, że pacjenci, którzy spędzają dużo czasu na świeżym powietrzu w ciepłym, suchym klimacie (na przykład w pobliżu równika) są bardziej podatne na rozwój skrzydlik.

8 Przestrzegać alergeny i substancje drażniące, takie jak zanieczyszczenie powietrza, chemikalia, kurz, brud i wiatr są uznane za czynnik niektórych osób z skrzydlika.

9 Sprawdź historię swojej rodziny, aby dowiedzieć się, czy masz możliwości rozwoju skrzydlik. Niektóre badania wskazują, że szanse na wzrost skrzydlik zwiększa się, czy inni członkowie rodziny mają kondycję.

Rozważyć możliwości leczenia

10 Rozumiem, że większość skrzydlik nie wymagają żadnego leczenia, z wyjątkiem do celów kosmetycznych.

11 Zaakceptuj fakt, że operacja jest rozwiązaniem, jeśli wzrost zaburza widzenia lub dokonana zostanie ze względów kosmetycznych. Należy pamiętać, że nawet przy usunięciu chirurgicznym, skrzydlik może powrócić.

12 Zobacz swój Eyecare zawodow nie mniej niż raz w roku, jeśli czujesz, że masz wystarczająco dużo kryteria do diagnozowania skrzydlik. Jeśli masz operację usunięcia wzrostu, wizyty kontrolne prawdopodobnie będzie co sześć miesięcy.

Wskazówki

 • Użyj over-the-counter wymiana krople do oczu łzy, aby zmniejszyć podrażnienie od wzrostu o skrzydlika.
 • Ma na sobie okulary ochronne podczas gdy na słońcu lub w warunkach zapylenia może pomóc zmniejszyć szanse na rozwój skrzydlik.
 • Nie wychodzą oznaki i objawy skrzydlika ponieważ podobne objawy mogą występować z spojówki neoplazji szyjki macicy (CIN). To prekursorem raka płaskonabłonkowego spojówki należy wykluczyć w celu zdiagnozowania skrzydlik.

Informacje na temat choroby oczu skrzydlik

Informacje na temat choroby oczu skrzydlik


Skrzydlik jest łagodną chorobą, która może dotyczyć jednego lub obu oczu. Charakteryzuje wzrostu spojówki --- białej części oka --- do rogówki. Rogówka jest jasne części w przedniej części oka, która pokrywa komory przesłonę i przednią.

Przyczyna

Przyczyną choroby skrzydlik oka nie jest znany, ale Narodowy Instytut Zdrowia pamiętać, że ludzie, którzy często lub nadmiarem promieni słonecznych i wiatru są na większe ryzyko zachorowania niż inne.

Objaw

Rozrost spojówki do oka jest jedynie widocznym objawem. W przypadku wzrostu staje się na tyle duży, że może rozpocząć hamowania wizyjnego lub powodować podrażnienie oczu.

Leczenie

Jeżeli wzrost nie zaczyna hamują widzenia estetycznego lub stwarza problem, średnia kuracja jest chirurgiczne usunięcie wzrostu. Nawrót wzrostu może wystąpić według healthscout.com, nie występuje w przybliżeniu połowę wszystkich przypadków.

Zapobieganie

Nie ma sprawdzony sposób, aby zapobiec chorobom oczu skrzydlik. Chroniąc oczy przed słońcem i wiatrem ekspozycji okulary UV blokuje lub rondem kapelusze może zmniejszyć ryzyko.

Wizyty u lekarza

National Institutes of Health zaleca, aby osoby o skrzydlika lub ponownego wystąpienia stanu umówić się z okulistą.

Metody chirurgii o skrzydlik

Skrzydlik jest rozrost spojówki oka. Nie jest nowotworowy i rozpoznaje się obserwację obszaru wzrostu tkanki bezbolesne z naczyń krwionośnych w oku. Jeżeli wizyjny zatkane, to operacja może być wykonywana w celu usunięcia skrzydlika.

Technika nagi Twardówka

Okulistyczne chirurdzy mogą odciąć wzrost skrzydlik, pozostawiając twardówki (białej części oka) odsłonięte. Jednak odrost z skrzydlika jest powszechne po tego typu operacji.

Spojówek autologicznym

Większość chirurgów używać techniki spojówek autologicznego usunąć skrzydlik. Wiąże się to odcięcie tkanki skrzydlik i wypełnienie luki w spojówki z zdrowej tkanki spojówki usunięto spod powieki. Przeszczepu odbywa się w miejscu, z drobnymi ściegami. Przeszczep oko działa jak przeszczep skóry i zmniejsza ryzyko odrost skrzydlika.

Nie-Stitch autologicznym

Inną techniką autoprzeszczep, podobnie do ściegu autoprzeszczep, wykorzystuje kleju tkankowego zamiast szwów trzymać w miejscu wszczepienia. Klejąca ściegu z białka krzepnięcia krwi człowieka.

Leczenie infekcji wrastanie paznokcia

Wrośnięty paznokieć może być bardzo bolesne i może doprowadzić do poważnych infekcji. To jest lepsze w leczeniu tej choroby, niż się go ignorować, ponieważ zazwyczaj nie odejdzie na własną rękę. Dostępnych jest kilka opcji leczenia.

Co to jest wrastanie Toenail?

Wrastanie paznokieć występuje, gdy naroże lub krawędź paznokcia obraca w dół, w kierunku boku palca i rzeczywiście rośnie z powrotem do skóry. Po pierwsze, to progresja powoduje dyskomfort i widocznych objawów. Nieleczony, może spowodować infekcję, jak również.

Objawy

Początkowe objawy wrośnięty paznokieć są nieznaczne zaczerwienienie i obrzęk, któremu towarzyszy tkliwość. Później, jeśli infekcja zestawy, następnie palec staje się bardziej bolesne i bardziej czerwone. Obrzęk może wzrosnąć, a jeśli mogą pojawić się ropa ciśnienie jest stosowane do głów. Toe mogą również poczuć ciepło, i nie może być nieprzyjemny zapach pochodzący z serwisu.

Leczenie początkowe

Jeśli wrośnięty paznokieć zauważyłem szybko, może być w stanie traktować go w domu. Jeśli nie ma infekcji, zanurzyć palec w ciepłej wodzie kilka razy dziennie. Noś wygodne buty, wspierających i trzymać palec na sucho, gdy nie moczenia. Take over-the-counter medycyny bólu w razie potrzeby. Monitorować palec do zmian. Jeśli nie jest lepiej w kilka dni, wezwać lekarza.

Chirurgia

Jeśli początkowe leczenie nie działa i / lub zakażenie staje się obecny, lekarz może zdecydować o leczeniu operacyjnym. Lekarz może usunąć część lub cały paznokieć paznokci, w zależności od stopnia jego stanu. Prawdopodobnie będzie przepisywany antybiotyk do odwrócenia dalszej infekcji.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Aby zapobiec wrastaniu paznokci, nosić buty, które zapewniają dużo miejsca na palce. Gdy przycinanie paznokci, pokroić prosto raczej w zaokrąglonym kształcie. Nie ciąć je zbyt krótki. Upewnij się, że strzyżenia są czyste, a utrzymać stopy czyste i suche, jak to tylko możliwe.

Jak dbać złamanego paznokcia na ludzi

Jak dbać złamanego paznokcia na ludzi


Złamanie paznokieć może być bardzo bolesne i stworzyć ryzyko infection.Understanding kroki i metody opieki nad złamanym paznokieć może pomóc uzdrowić szybciej i zmniejszyć potrzebę poszukiwania lekarza.

Instrukcje

1 Podnieś stopkę tak paznokieć przestanie krwawić. Paznokcie mają tendencję do krwawień przez długi czas po ich zostać ranny. Podnosząc stopę pomoże zmniejszyć czas potrzebny do zatrzymania przepływu krwi.

2 Tapicerka złamany paznokieć, aby uniknąć szkód w przyszłości. Użyj czystych obcinacz do paznokci do wykończenia paznokci z powrotem do krawędzi kontuzji. Jeśli kawałek paznokcia jest przemieszczane lub wiszące pod kątem, przyciąć go, aby uniknąć go złapać w bandaż lub na skarpety i spowodować dalsze szkody lub bólu. Przycinanie także zapewnić lepszą bazę do płukania i leczeniu obrażeń.

3 Dotknięte palec i paznokci z roztworem antyseptycznym. Pamiętaj, aby go spłukać całkowicie. Pozwól paznokieć i palców do całkowitego wyschnięcia przed nałożeniem jakichkolwiek bandaż na palcu. Umieszczanie opatrunku na kontuzjowanej paznokci przed wyschnięciu zwiększa ryzyko infekcji.

4 dotkniętych owinąć palec i paznokieć z czystą, suchą gazą bandażem. Jeśli nie ma gaza, stosować duże opakowaniach jednostkowych i pre-taśmą bandaż. Owiń go wystarczająco mocno, aby zatrzymać się, ale nie tak mocno, że naciska na rannych paznokieć.

5 Zdejmij opatrunek raz dziennie i moczyć palec z antyseptyczne na kilka minut. Przerwać ten krok, gdy paznokieć spada lub pozostaje na miejscu bez bólu.

Wskazówki:

 • Nosić otwarte palcami buty lub buty z obszernej nosek dla pierwszych kilku dni po urazie paznokieć pozwalający uniknąć wcierać przez buta.
 • Jeśli palce wokół paznokcia zmienia jasnoczerwony, pęcznieje, albo wypełnia ropą, zasięgnąć porady lekarza.

Jak pozbyć się brodawek Blisko paznokcia

Jak pozbyć się brodawek Blisko paznokcia


Okołopaznokciowy brodawki, które są wywoływane przez wirusa brodawczaka ludzkiego lub HPV, rozwijać w pobliżu lub pod paznokcie i paznokcie. Chociaż takie brodawki są małe w pierwszym, rosną w czasie, a może w końcu się zakorzenić pod paznokciem. Jeśli nie właściwie leczone, brodawki pobliżu paznokci może zniszczyć łożyska paznokcia, powodując paznokci spaść. Lekarze mogą oferować kilka kroków, lub można wykonać pewnych technik w domu wyleczyć ten problem i zapobiec jego pogorszenie.

Instrukcje

Procedury Wykonanie Lekarzy

1 świe zabiegi laserowe, aby pozbyć się brodawki. Zadzwoń do biura lokalnych lekarzy i dermatologów, aby zobaczyć, czy oferuje zabiegi laserowe dla ciepłej usunięcia. Jeśli tak, to dowiedzieć się, jak wiele kosztów procedury. Umówić się na spotkanie i pokazać się, że leczenie odbywa. Większość płciowych mogą być usuwane ze skóry w trakcie jednej sesji.

2 Pobierz brodawkę usunięte z ciekłym azotem. Skontaktować się z lekarzem rodzinnym w celu uzyskania informacji o dostępności zamrażania i usuwania brodawek i ile koszty procedur. Umówić się na spotkanie i pokazać się, że leczenie odbywa. Za pomocą ciekłego azotu, brodawka jest zamrażana i albo spadnie lub zostanie odcięta przez lekarza, jeżeli jest dostępny.

3 skonsultować się z lekarzem na temat stosowania kwasu salicylowego do usuwania brodawek. Jeśli brodawka jest w pełni widoczne, kwas salicylowy może być realną opcją, aby usunąć brodawkę poprzez zastosowanie kwasu do strefy i po to pochłonąć w komórkach skóry. Umówić i mieć zabieg wykonywany. Proces może być czasem bolesne, a czasami powoduje blizny gdzie wart był.

Strona główna zadośćuczynienie za brodawki

4 Sprzedam over-the-counter usuwania brodawek. Jeśli brodawka pobliżu paznokcia jest w pełni dostępny, zastosować krem ​​do stosowania miejscowego brodawek przeciw. Skonsultuj się ze wskazówkami na opakowaniu, aby dowiedzieć się, ile kremu używać i jak prawidłowo stosować go na skórę. Inne produkty, takie jak bandaże usuwania brodawek, są również dostępne.

5 Zastosuj jakiś ocet jabłkowy cydr z wacikiem. Umieść wacik na brodawki i zabezpieczyć wacik do brodawki za pomocą małego bandaża noc. Bandaż i usunąć wacikiem z brodawki rano aby powierzchnia "oddycha". Powtórz ten proces na noc, aż brodawki zniknęły.

6 Przykryj brodawkę z paznokci. Zanurz wacik w paznokci i szczotki brodawkę z wacikiem i Polski. Powtórz ten proces kilka razy dziennie, według własnego uznania, aż brodawka zniknie lub spada. Chemikalia w paznokci uszczelnienia brodawkę od składników powietrza potrzebuje, aby przetrwać, a tym samym powodując, że "śmierć" i opadają.

7 czerwone baby umyć ziemniaki i pokroić je na ćwiartki z użyciem noża. Weźmy jeden z kwartałów i umieścić jeden z odsłoniętych końców bezpośrednio na brodawkę. Trzeć ziemniaki iz powrotem na powierzchnię brodawki w ruch kołowy przez kilka minut. Powtórzyć ponownie trzy razy dziennie z innych kwartałów ziemniaków aż brodawka zniknie.

Jak leczyć uszkodzonego paznokcia

Jak leczyć uszkodzonego paznokcia


Paznokci jest często zapomniane części ciała, jeśli chodzi o zdrowie. Aż coś pójdzie nie tak, że są łatwe do być brane za pewnik. Choć uszkodzone paznokcie mogą być objawem poważniejszych schorzeń lub niedożywienia, często jest to stresów codziennego życia i nieumyślne znęcania się, które powoduje szkodę.

Instrukcje

1 Przytnij paznokcie krótkie, aby zapobiec dalszym szkodom. Użyj radę ściernego dać paznokcia miękką i gładką krzywą wszelkie ostre krawędzie. Jeśli masz skórka, upewnij się, że clip ją, zamiast ciągnąc go. Ciągnięcie off skórka uszkodzić otaczające tkanki skóry i paznokci.

2 Zanurzyć gwóźdź w oleju roślinnym. Użyj pędzelka Nail Polish zastosować niewielką ilość oleju do paznokci, a następnie wmasować olej w. To pomoże przywrócić wilgoci do paznokci, który będzie go wzmocnić.

3. Nałożyć cienką warstwę lakieru do paznokci do paznokci. Pomoże to trzymać w wilgoci i zapewnić trochę więcej wsparcia dla uszkodzonego paznokcia, jak leczy. Wyjmij i ponownie zastosować lakier do paznokci raz w tygodniu, aż do paznokci odzyskał. Nie stosować zmywacz do paznokci polski więcej niż raz w tygodniu i nigdy nie używać do usuwania zawierającą aceton, ponieważ będzie ona wyschnąć paznokci i zrobić to kruche.

Wskazówki:

 • Podczas pracy z rękami w wodzie, takich jak robi dania, to jest dobry pomysł, aby używać rękawic gumowych, jak będą one zapobiec paznokcie przed wysychaniem.
 • Po usunięciu paznokci lub ostatnio moczy rąk używać paznokci balsam. Niewielka ilość będzie przejść długą drogę do utrzymania paznokcie zdrowe i zapobiegania uszkodzeniom.
 • Sprawdzić oznaki infekcji. Jeśli nie ma żadnych oczywistą przyczyną uszkodzenia paznokci, takich jak Smashing palcem lub uderzając go w coś, to uszkodzenie może być spowodowane infekcją. Sprawdź niezwykłej kolorystyce, takich jak wyjątkowo blado paznokci lub jeśli zmieni kolor na niebieski. Poszukaj białych linii lub koloru na i pod paznokciami. To wszystko są objawy zakażenia. Jeśli wykazują objawy zakażenia należy skonsultować się z lekarzem jak najszybciej.

Jak zabić paznokcia

Jak zabić paznokcia

Zabijanie paznokcia grzyb, który rośnie w i pod paznokcie na obszarze określonym jako "paznokcia", można poprawić wygląd paznokci. Według Fundacji medycznych Palo Alto zakażenia grzybicze paznokci łóżko są częstym problemem. W większości przypadków problem tylko boli paznokcie powodując odbarwienia i łamliwe paznokcie, ale czasami zakażenie może spowodować ból lub innych problemów zdrowotnych, które sprawiają, że zabijając grzybów jest koniecznością.

Instrukcje

• Unikać Strona główna zadośćuczynienie za grzyba paznokci łóżko. Ze względu na dziwne położenie grzyba środki do domu nie działają. Zabijanie paznokcia grzyb wymaga leków, które mają silne składniki anty-grzybicze. Strona główna zadośćuczynienie nie są wystarczająco silne, aby poradzić sobie z paznokcia grzyb.

• Jak najszybciej udać się do lekarza o problemie. Lekarz musi ustalić dokładnie problem. Czy lekarz uruchomić test na gwóźdź aby zapobiec mieszaniu się przyczyną problemu z innego stanu. Zazwyczaj lekarz pobierze próbkę paznokci, takich jak przycinanie paznokci i wyśle go do laboratorium badań różnych infekcji grzybiczych i bakteryjnych. Od zakażenia bakteryjne i grzybicze infekcje wymagają różnych leków, lekarz chce, aby potwierdzić, że problem jest grzybicze. Najprawdopodobniej będzie zakażenie grzybicze na paznokcie, ale są inne problemy, które naśladują zakażenie grzybicze.

• Dostać receptę na odpowiednie leki przeciwgrzybicze od lekarza i brać go zgodnie z zaleceniami. Najbardziej skuteczne leki dostępne są leki doustne, bo te zabije grzyba u źródła. Miejscowe leki są zwykle mniej skuteczne, ponieważ nie osiągną paznokcia. Wiele anty-grzybicze leków dla grzyba paznokci łóżko będą musiały być kontynuowane na miesiąc lub tak. Typowe leki przeciwgrzybicze do paznokci zakażeń obejmują itrakonazol, ketokonazol i flukonazol, które są skuteczne wobec więcej niż jeden rodzaj grzyba.

• Kontynuacja umawianie na leki. Zazwyczaj terminy obserwacji powinny być raz co dwa tygodni lub tak aż lek jest zatrzymana. Lekarz sprawdzi, czy rozprzestrzenianiu się zakażenia, nieskuteczne leczenie i będzie uruchomić testy, aby upewnić się, że lek jest o żadnych szkodliwych skutków ubocznych.

• Poinformować lekarza, jeśli grzyb powtarza się po leki, czy istnieją jakieś skutki uboczne, które sugerują, że lek jest szkody dla zdrowia. Częste działania niepożądane są zwykle łagodne, takie jak bóle głowy lub rozstroju żołądka, ale uszkodzenie wątroby może czasami wystąpić, zwłaszcza podczas picia alkoholu na ten lek. Zawroty głowy, ciemne zabarwienie moczu, zmęczenie i skóra odbarwienia należy zgłosić się do lekarza natychmiast, jak są objawy uszkodzenia wątroby. Również poinformować lekarza, jeśli lek nie działa więc ona ustalić, czy przyczyną jest coś innego. Lekarze często wymagają dalszych termin co najmniej raz po zakończeniu leczenia, zwykle w ciągu kilku dni, aby upewnić się, że nie ma żadnych problemów zdrowotnych.

Jak korzystać z końcówka paznokcia rekin Corp

Jak korzystać z końcówka paznokcia rekin Corp

Rekin Corporation zaprojektowany jego końcówka paznokcia z barem prosto ze stali, że krzywe na jednym końcu tworzą ściągacz. Wycięcie w kształcie litery V w końcu zakrzywione głowy jest to narzędzie, które umożliwia wyciągnąć gwoździe. Końcówka paznokcia rekin uchwyty cholewka paznokci do usuwania zamiast koszyczków. Niektóre paznokcie, takie jak te stosowane w pistolety pneumatyczne paznokci, mają słabe głowy, że ścinanie się, kiedy wyciągnął.

Instrukcje

• Załóż rękawice do ochrony rąk i okulary ochronne dla ochrony oczu.

• Przytrzymaj rekin Corp końcówka paznokcia przez pry długi uchwyt, za pomocą chwytu.

• Umieścić w kształcie litery V koniec końcówka paznokcia obok paznokci, które chcesz usunąć. Pozycji "V", tak że koszyczków ośrodków w nim.

• Kąt koniec kształcie litery V, tak, że zaostrzone końce pod kątem w dół ku drewna do którego jedziesz paznokci.

• Dotknij tył końcówka paznokcia do jazdy do drewna i V-kształt wokół trzonu paznokci.

• Zastosować ciśnienie do końca V-kształt końcówka paznokcia. Wyciągnąć końcówka paznokcia rekin Corp, tak, że trzon o konstrukcji siły narzędzie kształt V kończy się tak usuwa paznokci.

Jak leczyć zainfekowanego paznokcia

Jak leczyć zainfekowanego paznokcia


Paznokcie są podatne na infekcje grzybicze. Można wystąpić z ekspozycją na zanieczyszczone naczynia pedicure, słaby system immunologiczny, wilgotnym środowisku, z urazu palca lub innej choroby paznokci. Objawy zakażenia paznokieć należą przebarwienia - zwykle biały lub żółty punkt pod końcówki paznokci, zniesienia paznokci paznokci, pęknięć i deformacji. Nieleczony, zakażenia te mogą rozprzestrzeniać się do otaczających tkanek. Należy skonsultować z lekarzem, jeśli podejrzewasz infekcję - są zwykle wymagane antybiotyk leki. Paznokci podczas procesu gojenia obejmuje kilka etapów.

Instrukcje

1 dotkniętych palcem namoczyć w ciepłej wodzie przez 15 minut, kilka razy dziennie. Możesz również spróbować kąpieli w mieszaninie jednej części octu do dwóch częściach ciepłej wody. Jeżeli mieszanina ocet powoduje podrażnienia skóry, zmniejszenie moczenia tylko raz dziennie.

2 Użyj strzyżenia czysty paznokieć przyciąć obszarów paznokci, które są martwe zmiękczona i po każdym moczyć. Pat paznokci suche powietrze lub pozwolić mu całkowicie wyschnąć.

3 Przykryć paznokci za pomocą sterylnego, wodoodporny bandaż kleju między wchłania, aby zapobiec dalszej ekspozycji na śmieci i bakterii.

Naturalny sposób usunąć brodawki wokół paznokcia

Brodawki są zwykle powodowane przez wirusa brodawczaka ludzkiego (HPV). Brodawki mogą być zlecane przez uścisk dłoni lub innej skóry na kontakt ze skórą. Wirus znajduje I-go drogę do krwiobiegu przez mały otwór lub nacięcie w skórze. Kilka naturalnych metod leczenia może być stosowany w leczeniu brodawek na rękach i wokół paznokci.

Zadośćuczynienie Żywność

Owijanie na tym terenie ze skórki banana i pokrycie go może pomóc w usuwaniu brodawek. Można również stosować do brodawki lub moczyć w kwaśnym soku, takich jak cytryny, limonki i grejpfruta. Moczenie dłoni w cydru jabłkowego lub octu destylowanej można usunąć brodawki wokół paznokci. Ząbki czosnku są skutecznym lekarstwem, czy w plasterkach, wykonane w postaci pasty lub podjęte w kapsułce.

Inne miejscowe zabiegi

Dokonywanie pasty witaminy C (zgnieciony) lub 100 procent aspiryny i wody to kolejne miejscowego leczenia brodawek. Olejek z drzewa herbacianego i aloes również pomoc w usuwaniu brodawek. Mleczny sok, występujące w roślinach, takich jak mniszek lekarski, Milkweed i gwiazdy betlejemskie, są inne propozycje aplikacji do usuwania brodawek.

Odd Remedy

Curebum.com proponuje taśmę jako skutecznego leczenia do usuwania brodawek. Taśma blokuje wilgoć i powietrze, zabijając brodawkę. Kiedy taśma jest usunięta, ale także usuwa się górną warstwę z brodawką. Pozostawić odkryte w nocy aby obszar oddychać. Zastosuj ponownie taśmę ponownie rano i kontynuować ten proces, aż brodawka zostanie całkowicie usunięte.

Jak Klip paznokcie więc nie dostaniesz wrastające paznokcie

Jak Klip paznokcie więc nie dostaniesz wrastające paznokcie


Wrastające paznokcie są dość powszechne i leczyć stan zdrowia, co dzieje się, kiedy krawędź rośnie do otaczającej skóry. Górne dwie przyczyny są sobie buty, które nie pasują i niewłaściwe przycinanie paznokci, według National Library of Medicine w USA Medline Plus. Możesz leczyć wrośnięty paznokieć w domu z odpowiednim oczyszczeniu, kąpieli w ciepłej wodzie i delikatnie masując. Najpoważniejsze wrastające paznokcie powinny być traktowane przez lekarza i najgorszych przypadkach mogą wymagać operacji, zgodnie z American Academy of Surgeons ortopedyczne. Aby zapobiec wrastaniu paznokci, należy przycinać paznokcie prawidłowo.

Instrukcje

1 Przygotuj swoje paznokcie i maszynki do przycinania przez czyszczenie ciepłą wodą z mydłem. Do trudniejszych gwoździ, moczyć nogi w ciepłej wodzie na kilka minut przed przycinanie paznokci.

2 Począwszy od zewnętrznej krawędzi, przyjemny Clippers między paznokci i skóry powyżej - gdzie spotykają się skóry i paznokci.

3 Przycinanie każdy gwóźdź prosto przez góry. Zachować szczególną ostrożność w rogach każdego paznokcia, zwłaszcza na duży palec u nogi - gdzie mogą być potrzebne kilka Nożyce do przycinania cały paznokieć - tak aby paznokcie nie zwężają się na krawędziach. Start z małego palca, który ma najmniejszą paznokci i pracować w kierunku większych palcach, które mogą mieć trudniejsze paznokcie.

4 Uważaj, aby nie przyciąć paznokci zbyt krótko. Paznokieć powinien być nie krótszy niż krawędzi swojego palca.

5 Po obcięciu paznokci, spróbuj utrzymać stopy suche i czyste. To pomaga zapobiec zakażeniu, jeśli ma stać się wrośnięty paznokieć.

Wskazówki

 • Jeśli przyciąć paznokieć zbyt krótki lub podejrzenia wrośnięty paznokieć, moczyć stopy w ciepłej wodzie z mydłem kilka razy dziennie. Utrzymać stopy suche przez resztę czasu, i nosić wygodne buty. Weź ibuprofen lub paracetamol czy paznokieć powoduje dyskomfort.
 • Osoby z cukrzycą powinny mieć rutynowe sprawdzanie stanu stóp i paznokci z lekarzem.
 • Objawy ciężkich paznokci wrastających obejmują nadmierne obrzęk, ból, zaczerwienienie i absolutorium.

Jak uniknąć wrastających Toe Nail

Jak uniknąć wrastających Toe Nail


Wrastające paznokcie mogą być bardzo bolesne. Wrastające paznokcie są najczęściej spowodowane niewłaściwą przycinanie paznokci, ale czasami szkody dla paznokci, takich jak zakłopotany palca lub dziedzicznych cech może spowodować paznokci wyciąć głębiej w ciało na rogu palca. Bez względu na przyczynę, wrastające paznokcie można uniknąć lub wyleczyć z właściwego leczenia lub mniejszych zabiegach chirurgicznych.

Instrukcje

1 Przytnij paznokcie w linii prostej i unikać ich cięcia zbyt krótki. Cięcia paznokci zbyt krótki może spowodować, że rosną w głąb skóry na rogu palca.

2 Unikaj butów, które są zbyt krótkie lub ciasne na palcach. Buty, które są zbyt duże, mogą również powodować problemy poprzez wywieranie presji na palcach podczas spaceru lub jazdy.

3 Unikaj przycinanie paznokci zbyt często, jak to może wrastające paznokcie gorzej.

4 Trzymaj stopy czyste, aby zapobiec zakażeniu w wrastające paznokcie.

5 Stosowanie miejscowe leki, aby zmniejszyć ból i zapobiec infekcji. Te leki mogą pomóc, ale nie będą leczyć lub zapobiegać wrastaniu paznokci u nóg.

6 umówić się z podiatry do usuwania rogu paznokcia. Lekarz może zapewnić trwałą ulgę od wrastających paznokci, ale przystąpieniem do "drobnych operacji" na gwoździu sobie nie jest zalecane.

Jak działa Toenail Get zarażonych grzybem?

Jak działa Toenail Get zarażonych grzybem?

Zrozumienie Grzyb

Określenia i zrozumienia, jak paznokieć zostaje zaatakowane przez grzyby rodzaju grzyba jest się w czołówce.
Grzyb jest, z definicji, "jednokomórkowe lub wielokomórkowe organizmy bez chlorofilu, który odtwarza przez zarodniki i mieszka przez absorpcję składników odżywczych z materii organicznej." (Encarta Świat Angielski Słownik).
Grzyby zwane także drożdży, pleśni, grzybów, pleśni znany jako brudne bakterii mają podobne cechy i wydaje się być częścią tej samej rodziny organizmów, które przeżyły w różnych wymiarach życia. Organizmy te są chorobotwórcze pasożyty, co oznacza, że ​​są w stanie wywołać objawy choroby, prowadząc do potrzeby medycznej u ludzi, pozostawione bez dozoru. Paznokieć zostaje zaatakowane grzybem, gdy warunki są odpowiednie dla grzybów dołączania się do paznokcia. Warunki są, że spory z grzyba musi istnieć i mogą być ciepłe, jeść i rozmnażać. Zarodniki są istniejące zagrożenie samo w sobie, ponieważ są one w stanie uśpienia i zacząć się rozwijać i rozmnażać w ciepłej, ciemnej, brudnej, wilgotnej atmosferze.

Grzyb reaktywacji nieaktywnych

Grzyby w stanie uśpienia będzie reaktywowany, gdy warunki na to, aby się rozwijać są spełnione. Kiedy grzyb jest w stanie tworzenia zarodników, zarodniki są w stanie uśpienia i rozwijać twardą powłokę i są nieaktywne, zwany również wegetatywny. Przykrycie chroni je, aż po raz kolejny mogą rozwijać jak tworzone są ich warunki życia, a potem mutować w dwóch różnych komórek, w procesie zwanym mitozy. Ludzie mogą wejść do wegetatywnego stos grzyba i wsunąć swoje buty na ich stopy i paznokieć grzyb umowy, lub być w nie-oczyszczone siłowni prysznicem, wanną z hydromasażem, salon spa, solarium. Zainfekowane paznokcie staną się przebarwienia i jak grzyb szybko dojrzewa i paznokci stanie się czarny i opadają. Formę, które przykłada się do paznokcia, paznokci zmienia kolor na żółty i zielony na początku infekcji zarodników pleśni i te same warunki muszą być obecne, takie jak uwięzione wilgoć i obecnych zarodników.

Zanieczyszczenie i zaraźliwe

Grzyb znany jest zaraźliwa, w uzdrowisku ustawienie zanieczyszczoną paznokci może być złożony przez pedikiurzysta lub manicurzystki i czy narzędzia są zanieczyszczone mogą przenosić się z jednej osoby na drugą. W żadnym wypadku nie powinno manikiurzystka lub pedikiurzysta dać klientowi do manicure i pedicure, czy paznokieć grzyb jest obecny. Stóp sportowców, który jest również znany jako grzybica jest częstym schorzeniem, które wiele uzdrowisk i kosmetyczne wychodzą, gdy służąc ludziom. Lekarz powinien leczyć się paznokieć, który jest zainfekowany grzybem. Grzyb może przetrwać i rozwijać się w ciepłe pantofle gimnastyczne, siłownia prysznic, wanna z hydromasażem, stacji pedicure, solarium, wanna i praktycznie wszędzie. Kluczem do utrzymania grzyby pod kontrolą jest dezynfekcja. Mycie rąk, stóp, i za pomocą środków sanitarnych, które są wprowadzone do dezynfekcji w takim celu jak grzyb.

Jak leczyć Nail Grzyby i nadal noszą sandały

Jak leczyć Nail Grzyby i nadal noszą sandały


Nosi modne sandały nie jest atrakcyjne, jeśli użytkownik ma grzyba paznokci. Paznokci grzyba włączy paznokcie żółte i może sprawić, że curl i kruszonką. Jest to nie tylko nieestetyczne, może być bolesne. Przed poślizgnięciem się na sandały, najlepiej jest pierwszym lekarstwem paznokci grzyba. Zgodnie z Mayo Clinic, grzyby paznokci może być trudny do leczenia, ale leki są dostępne dla usunięcia zakażenia.

Instrukcje

1 Zapytaj lekarza o leki przeciwgrzybicze doustne byłyby odpowiednie dla Twojego stanu. Leki, takie jak itrakonazol, flukonazol i terbinafina są często przepisywany. Te pomogą nowy zdrowego paznokcia rośnie, zastępując część zainfekowanego paznokcia. Może to potrwać około trzech miesięcy.

2 Rozważmy lakier przeciwgrzybiczy, taki jak cyklopiroks. Ta recepta jest polski paznokci, który jest stosowany codziennie, a następnie usunięte po tygodniu.

3 Zbadanie miejscowo ponad recepty leki do stosowania w połączeniu z doustnymi lekami. Zgodnie z Mayo Clinic, będą leczyć zakażenia i przyspieszyć proces gojenia.

4 Spróbuj środka domu, takich jak moczenie palce w occie lub stosując Vicks VapoRub do obszaru. Zgodnie z Mayo Clinic, istnieją pojedyncze doniesienia, że ​​te pomogą jasne grzyba paznokci, ale nie ma żadnych badań klinicznych dotyczących leczenia Vicks, a badania pokazują, ocet będzie hamować wzrost niektórych bakterii.

Jak pozbyć Nail Grzyby

Jak pozbyć Nail Grzyby


Nail grzyb może wystąpić, gdy paznokcie są stale narażone na środowiskach wilgotnych i ciepłych. Zakażenie może pojawić się w postaci żółtego lub białego obszaru pod paznokciem. Po paznokci grzybem smarowania może poruszać się głębiej do paznokci, powodując zmiany barwy i zgrubienie paznokci. Może również się bolesne, i krawędź paznokcia może rozpadać, powodując poszarpaną krawędź. Mayo Clinic wymienia następujące jako sposoby, aby pozbyć się grzyba paznokci.

Instrukcje

1 Skonsultuj się z lekarzem na temat przepisując leki przeciwgrzybicze jamy ustnej, takich jak yerbinafine, flukonazol lub itrakonazol. Nie mogą być skutki uboczne, i nie może być zalecane dla osób z zastoinową niewydolnością serca lub z chorobami wątroby.

2 Skonsultuj się z lekarzem na temat przepisywania lakier przeciwgrzybiczy do łagodnych infekcji. To jest pomalowany na powierzchni codziennie.

3 Skonsultuj się z lekarzem na temat korzystania z ponad-the-counter leki miejscowe przeciwgrzybicze. To nie może wyleczyć infekcję, ale lekarz może zdecydować o zastosowaniu go w połączeniu z recept doustnych.

4 Rozważ używanie środka domu octu. Moczyć stopy przez około 15 minut w roztworze, który jest z dwóch części ciepłej wody do jednej części octu. Zgodnie z Mayo Clinic, nie ma dowodu na to wyleczyć infekcję, jednak jest wskazanie może hamować wzrost niektórych bakterii (patrz źródła poniżej).

Leczenie łuszczycy paznokci

Leczenie łuszczycy paznokci


To zaburzenie jest zwykle spowodowane przez genetyki i niedobory odporności. Paznokci łuszczyca nie jest chorobą zakaźną i dotyka zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Istnieje kilka metod leczenia tej choroby. Łuszczyca paznokci powinny być leczone przez lekarza. Jeżeli nie są leczone, mogą prowadzić do infekcji grzybiczych paznokci.

Objawy

Łuszczycy paznokci powoduje małe rowki i ciężkie chropowatości na powierzchni płytki paznokcia. Płytka paznokcia może wyglądać jak to zostało dokonane z grubej ścierny. Paznokci mogą rozwijać żółto-czerwone plamki pod płytki paznokcia. To może również rozpocząć się rozluźnić w skórze.

Diagnoza

Jeśli paznokcie wydają zainfekowany lub są bolesne, udać się do lekarza attention.Your lekarz może pobrać próbkę skóry, aby pomóc określić, czy łuszczycy paznokci. Lekarz będzie również sprawdzić, czy zostały opracowane zakażenie grzybicze.

Zabiegi medyczne

Czasami część paznokcia musi być usunięta. Usuwanie chemiczne polega maści, który jest umieszczony na paznokciach przez tydzień. Paznokci spadnie na własną rękę i jest niewiele do krwawienia. Paznokci może być usunięty chirurgicznie.

Leki

Maści zazwyczaj przepisywany do nacierania na i wokół paznokci. Sterydów kremy i pochodne witaminy są powszechnie stosowane. Steroidy mogą być wtryskiwana pod paznokciem. Roztwór przeciwgrzybiczy może być przewidziany w przypadku zakażenia grzybem jest obecny. Istnieje również terapia, która składa się z leczenia i ekspozycję na promieniowanie ultrafioletowe.

Opieka w domu

Staraj się unikać raniąc paznokcie. Jeśli paznokci poluzował, można obciąć paznokieć powrotem. Wszelkie paznokci musi być delikatny, więc unikać sztucznych paznokci i manicure. Bądź ostrożny, jeśli paznokci jest luźny, bo może się zarazić. Zastosowanie przepisanych leków zgodnie z zaleceniami.

Jakie są Peeling zaburzenia paznokci?

Jakie są Peeling zaburzenia paznokci?


Skrawania na paznokcie mogą być spowodowane przez szereg problemów. Warstwy płytki paznokcia oddzielnym i skórki, pozostawiając cieńsze, bardziej podatna na gwóźdź. Stosując utwardzacz do paznokci nie będzie rozwiązać ten problem. Jednym z powodów może być z mniej olejów w łożyska paznokcia na skutek starzenia się. Są też inne powody, że może to nastąpić, i istnieją sposoby, aby je skorygować.

Ciężkie detergentów i wody

Częste stosowanie surowych środków piorących i oddanie ręce w wodzie zbyt często może osłabić paznokcie. Używając gumowych rękawic podczas czyszczenia i mycia naczyń może pomóc.

Klej do paznokci

Zastosowanie kleju do paznokci do stosowania sztuczne paznokcie mogą osłabiać paznokcie. Nie stosować kleju do paznokci. Trzeba dać paznokcie szansę na wyleczenie i odzyskanie.

Remover aceton Polski

Aceton polski paznokci zmywacz może wyschnąć paznokcie. Na bazie oleju do usuwania może nawilżają je, aby zapobiec ich obierania.

Niedobory składników odżywczych

Niedobory składników odżywczych, takich jak C-złożonych, witaminy C, kwasu foliowego, wapnia i kwasów tłuszczowych omega 3 może spowodować miękkie, peeling nails. Multiwitaminy, która zawiera żelazo i dodatkowo witamina C może pomóc.

Porady

Balsam do masażu dłoni lub olej do paznokci i skórek po rękach były w wodzie i przed snem. Nie należy używać bardzo gorącej wody. Użyj pilniczek lżejsze włóknach. Nie należy złożyć boków paznokci lub buff im. Nie nadużywaj paznokcie używając ich jako narzędzi.

Co powoduje Paznokieć Grzyb?

Zakażenia grzybicze paznokci, które są również nazywane grzybicą paznokci, jest bardziej powszechne na palce, ale może mieć na palce, a także. Wzrost grzybów na swoich paznokciach mogą być nieatrakcyjne i powodować paznokcie, aby stać się żółty, gęsty i łuszcząca. Według National Library of Medicine i American Academy of Dermatology, przyczyny paznokieć grzyb są zaburzenia w układzie odpornościowym oraz zranienia rąk.

Historia rodziny

Jeśli twoi rodzice lub rodzeństwo mają grzyb na palcach u rąk i nóg, możesz rozwinąć ten również ze względu na podatność genetyczną.

Zaburzenia immunologiczne

Możesz dostać paznokieć grzyb, jeśli system odpornościowy jest osłabiony przez warunki, takie jak AIDS, cukrzyca, toczeń lub ciąży.

Kontuzje

Urazy okolicy paznokci paznokieć grzyb może być przyczyną wyniku paznokcia oddzielającej od łożyska paznokcia.

Podrażnienie

Narażenia na działanie chemikaliów lub innych produktów, które drażnią skórę rąk może spowodować małe otwory pomiędzy skórę i paznokcie, gdzie grzyby mogą rosnąć.

Wilgotność

Mycie rąk bez ich suszenie lub często na sobie lateksowe lub winylowe rękawiczki może spowodować wilgoć na budowę i pozwala na wzrost grzyba paznokci.

Zaburzenia skóry

Choroby skóry, takie jak egzema lub łuszczyca, może tworzyć otwory dla grzybów do wzrostu na i wokół paznokci.